Dit is de jaarranglijst VROUWEN  INDOOR over 2016-2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 8 maart 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op: 4 april 2017

Ongelofelijk veel dank aan Antoon de Groot, die nog steeds vrijwel alle uitslagen handmatig verwerkt Ė een hels karwei omdat essentiele informatie tegenwoordig vaak ontbreekt in uitslagen.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats, gaarne met weblink naar uitslag) zijn welkom. E-mail naar:
Wilmar Kortleever 

 

   Vrouwen

 

      50 meter

1     6.90        Mariska Bun                         19/04/94    Phoenix                 Utrecht                 23/12/16

2     6.90        Franka Hoogeboom                    01/07/85    Hylas                   Dordrecht               14/01/17

 

      60 meter

1     7.28        Madiea Ghafoor                      09/09/92    Phanos                  Apeldoorn               11/02/17

2     7.28        Naomi Sedney                        17/12/94    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

3     7.40        Bowien Jansen                 MA    29/08/98    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               11/02/17

4     7.48        Lieke Klaver                  MA    20/08/98    SAV                     Apeldoorn               11/02/17

5     7.53        Demi van den Wildenberg       MB    29/02/00    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

6     7.53        GabriŽlla van der Wijck       Neo   27/03/97    Phanos                  Gent (BEL)              26/02/17

7     7.54        Eefje Boons                         18/07/94    Daventria               Apeldoorn               11/02/17

8     7.54        Kadene Petťgaye Vassell             29/01/89    Phanos                  Apeldoorn               11/02/17

9     7.54        N'ketia Seedo                 MC    07/06/03    U-Track                 Apeldoorn               19/02/17

10    7.55        Kadene Vassell                      29/01/89    Phanos                  Amsterdam               28/01/17

11    7.62        Marit Dopheide                      28/12/90    Sprint                  Apeldoorn               28/01/17

12    7.63        Minke Bisschops               MC    02/09/02    Unitas                  Apeldoorn               19/02/17

13    7.65        Judith Bosker                       27/10/90    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

14    7.65        Marijke Boogerd               Neo   12/02/97    AAV '36                 Apeldoorn               11/02/17

15    7.67        Esther Dankwah (GHA)                25/06/82    Haag Atletiek           Amsterdam               28/01/17

16    7.68        Sharona Bakker                      12/04/90    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

17    7.69        Nargelis Statia               Neo   25/04/97    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

18    7.71        Franka Hoogeboom                    01/07/85    Hylas                   Dortmund (GER)          18/12/16

19    7.71        ZoŽ Sedney                    MB    15/12/01    Ilion                   Dortmund (GER)          08/01/17

20    7.72        Maayke Tjin A-Lim             MA    10/01/98    NEA-Volharding          Apeldoorn               19/02/17

21    7.73        Eva Hovenkamp                 Neo   19/07/96    Climax                  Dortmund (GER)          05/02/17

22    7.73        Patricia Krolis                     19/05/86    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

23    7.74        Nora Ritzen                         03/07/93    Unitas                  Apeldoorn               11/02/17

24    7.77        Andrea Bouma                  MA    06/11/99    De Spartaan             Apeldoorn               27/12/16

25    7.79        Hanneke Oosterwegel           Neo   10/12/96    Daventria               Moorhead (USA)          28/01/17

26    7.82        Yasmin Liverpool (GBR)        MA    15/01/99    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

27    7.82        Gwen Reuver                   MA    28/03/99    AV Almere '81           Apeldoorn               19/02/17

28    7.84        Joanny Loeffen                Neo   26/03/97    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

29    7.85        Anna Roelofs                  MB    09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

30    7.87        Leonie van Vliet                    13/06/93    AAV '36                 Apeldoorn               15/01/17

31    7.87        Carlijn ter Laak              Neo   16/02/97    AC TION                 Dortmund (GER)          05/02/17

32    7.87        Janke Strijp                  MA    06/01/98    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

33    7.88        Esther Akihary                      14/04/87    Eindhoven Atletiek      DŁsseldorf (GER)        18/12/16

34    7.90        Lisanne Drost                       27/08/91    AAV '36                 Utrecht                 23/12/16

35    7.91        Lieke van den Brink           Neo   12/07/95    Daventria               Dortmund (GER)          05/02/17

36    7.92        Manon Schoop                  MA    07/08/99    AV NOP                  Gent (BEL)              14/01/17

37    7.92        Anneloes de Roo               Neo   07/09/95    Isala '96               Apeldoorn               28/01/17

38    7.92        Lucie Tiemeier                MB    19/04/00    PAC                     Amsterdam               28/01/17

39    7.92        Mariska Bun                         19/04/94    Phoenix                 Apeldoorn               11/02/17

40    7.93        Marijke Esselink              MA    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               19/02/17

41    7.94        Janine Verhaar                MB    27/05/00    U-Track                 Apeldoorn               27/12/16

42    7.94        Myke van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Amsterdam               08/01/17

43    7.94        Alysťe Lester                 MC    26/05/03    Ilion                   Apeldoorn               22/01/17

44    7.94        Kika van Bergen en Henegouwen Neo   28/08/97    U-Track                 Apeldoorn               11/02/17

45    7.95        ZoŽ Meyer                     MB    20/01/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

46    7.96        Frances van der Eijk          Neo   19/02/95    Phanos                  Amsterdam               11/12/16

47    7.96        Shimada Bajon                       09/01/88    Lycurgus                Amsterdam               28/01/17

48    7.96        Kaylee van de Par                   20/05/93    Spiridon                Apeldoorn               11/02/17

49    7.96        Janna Doumpas                 MB    30/06/01    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               19/02/17    adg

50    7.97        Henderyke Wonink              Neo   12/07/96    Groningen Atletiek      Apeldoorn               27/12/16

51    7.97        Chimene Fodjagbo Azoungo      Neo   05/04/96    Leiden Atletiek         Naaldwijk               03/02/17

52    7.98        Afra Jiya                     MC    09/03/02    Lycurgus                Gent (BEL)              18/12/16

53    7.98        Anne van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Amsterdam               08/01/17

54    7.98        Janneke Lemmerzaal            MA    14/12/99    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

55    7.98        Charlie van Gorkum            MB    18/02/00    Spado                   Apeldoorn               28/01/17

56    7.98        Sharon Hendriks                     10/01/93    AV '34                  Apeldoorn               11/02/17

57    7.98        Beau Winnubst                 MA    26/05/99    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

58    7.99        Vera van den Haak                               Sparta                  Naaldwijk               08/01/17

59    7.99        Jorieke Korenromp             Neo   15/05/96    Daventria               Apeldoorn               28/01/17

60    7.99        Sarah Itiola                  MC    23/12/02    Feniks                  Amsterdam               18/02/17

61    7.99        Kadidja Sangare               MB    23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               19/02/17

 

      200 meter

1     23.82       Lieke Klaver                  MA    20/08/98    SAV                     Apeldoorn               12/02/17

2     24.08       Bowien Jansen                 MA    29/08/98    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               18/02/17    adg

3     24.56       Anna Sjoukje Runia            Neo   19/02/95    NEA-Volharding          Blacksburg VA           13/01/17

4     24.62       Myke van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Apeldoorn               12/02/17

5     24.62       Hanneke Oosterwegel           Neo   10/12/96    Daventria               Lincoln (USA)           17/02/17

6     24.82       Leonie van Vliet                    13/06/93    AAV '36                 Apeldoorn               12/02/17

7     24.91       Anne van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Apeldoorn               12/02/17

8     24.98       GabriŽlla van der Wijck       Neo   27/03/97    Phanos                  Gent (BEL)              26/02/17

9     25.00       Anna Roelofs                  MB    09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               18/02/17

10    25.15       Femke Bol                     MB    23/02/00    Altis                   Dortmund (GER)          08/01/17

11    25.22       Gwen Reuver                   MA    28/03/99    AV Almere '81           Apeldoorn               18/02/17

12    25.23       Jorieke Korenromp             Neo   15/05/96    Daventria               Dortmund (GER)          05/02/17

13    25.23       Joyce Puts                          05/01/85    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               12/02/17

14    25.34       Fenna Klapwijk                MB    29/01/00    PAC                     Apeldoorn               15/01/17

15    25.39       Joanny Loeffen                Neo   26/03/97    Ilion                   Apeldoorn               12/02/17

16    25.48       Rebecca Rijken                      19/03/93    Phanos                  Apeldoorn               12/02/17

17    25.51       Suzanne van Eijck             MB    16/04/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

18    25.56       Anouk Rensink                 MB    16/05/01    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

19    25.71       Merel Wevers                  MA    19/10/99    AV '34                  Apeldoorn               18/02/17

20    25.73       Melanie de Vries              MA    14/07/98    Athlos                  Apeldoorn               15/01/17

21    25.75       Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               18/02/17

22    25.82       Tamara Bos                    Neo   31/07/96    Prins Hendrik           Apeldoorn               12/02/17

23    25.82       Dominique Veninga             Neo   18/05/97    SV Veendam              Apeldoorn               12/02/17

24    25.86       Pricilla Huisman              Neo   21/08/96    Passaat                 Apeldoorn               12/02/17

25    25.90       Yara Linnekamp                MB    22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               18/02/17

26    25.94       Nida Huijben                  MA    17/11/99    Hellas                  Apeldoorn               12/02/17

27    25.94       Charlie van Gorkum            MB    18/02/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

28    25.98       ZoŽ Meyer                     MB    20/01/00    Sprint                  Apeldoorn               18/02/17

29    26.03       Evelien Bos                         18/03/92    Phanos                  Apeldoorn               12/02/17

30    26.04       Mariska Bun                         19/04/94    Phoenix                 Apeldoorn               12/02/17

31    26.06       Kaylee van de Par                   20/05/93    Spiridon                Apeldoorn               12/02/17

32    26.08       Roos van Zwam                 MA    15/10/99    Ciko '66                Dortmund (GER)          08/01/17

33    26.15       Franka Hoogeboom                    01/07/85    Hylas                   Apeldoorn               12/02/17

34    26.21       Femke Frijters                MB    07/11/00    DJA                     Gent (BEL)              14/01/17

35    26.29       Eva Mollema                   MA    28/12/98    Vitalis                 Apeldoorn               18/02/17

36    26.33       Kato Leusink                  MB    24/03/01    GAC-Hilversum           Apeldoorn               18/02/17

37    26.34       Nikki Kraaijeveld             MA    13/07/98    AAC                     Apeldoorn               27/12/16

38    26.36       Lea Jurdzinski                Neo   23/03/96    Groningen Atletiek      Apeldoorn               15/01/17

39    26.39       Janna Doumpas                 MB    30/06/01    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

40    26.40       Silke Berendse                MA    14/03/98    Phanos                  Apeldoorn               27/12/16

41    26.42       Nida Huijben                  MA    17/11/99    Phoenix                 Gent (BEL)              15/01/17

42    26.43       Moniek Riemersma                    12/01/87    't Haasje               Apeldoorn               12/02/17

 

      300 meter

1     43.14       Mara Cotterink                MC    28/09/02    Lycurgus                Dortmund (GER)          19/02/17

 

      400 meter

1     52.42       Lisanne de Witte                    10/09/92    Trias                   Boston                  27/01/17

2     52.88       Madiea Ghafoor                      09/09/92    Phanos                  Apeldoorn               12/02/17

3     53.38       Marit Dopheide                      28/12/90    Sprint                  Apeldoorn               12/02/17

4     53.61       Laura de Witte                Neo   07/08/95    Trias                   Belgrado (SRB)          03/03/17

5     54.10       Eva Hovenkamp                 Neo   19/07/96    Climax                  Apeldoorn               12/02/17

6     54.47       Femke Bol                     MB    23/02/00    Altis                   Apeldoorn               12/02/17

7     55.43       Jorieke Korenromp             Neo   15/05/96    Daventria               Apeldoorn               28/01/17

8     55.53       Hanneke Oosterwegel           Neo   10/12/96    Daventria               Lincoln (USA)           17/02/17

9     55.61       Suzanne Voorrips                    11/10/93    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

10    55.80       Sanne Verstegen                     10/11/85    R' dam Atletiek         Apeldoorn               28/01/17

11    56.77       Maureen Ellsworth                   12/10/91    Lycurgus                Apeldoorn               11/02/17

12    56.97       Danaid Prinsen                Neo   20/08/97    Lycurgus                Apeldoorn               27/12/16

13    57.00       Roos van Zwam                 MA    15/10/99    Ciko '66                Apeldoorn               19/02/17

14    57.06       Rebecca Rijken                      19/03/93    Phanos                  Apeldoorn               11/02/17

15    57.19       Marije Wever                        22/07/93    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

16    57.27       Suzanne Libbers               MB    12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               19/02/17

17    57.39       Nida Huijben                  MA    17/11/99    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17

18    57.55       Thelma Solleveld              MA    19/03/98    Olympus '70             Apeldoorn               19/02/17

19    57.65       Owi Boon                      MA    02/08/98    AV Castricum            Apeldoorn               19/02/17

20    57.80       Dominique Veninga             Neo   18/05/97    SV Veendam              Apeldoorn               11/02/17

21    57.93       Leonie van Vliet                    13/06/93    AAV '36                 Apeldoorn               28/01/17

22    57.98       Inga Michejenko (LTU)               19/07/83    Olympus '70             Apeldoorn               28/01/17

23    58.20       Isis de la Paz                Neo   16/02/96    Nijmegen Atletiek       Dortmund (GER)          05/02/17

24    58.40       Floortje van Kampen           Neo   14/03/97    Hylas                   Apeldoorn               11/02/17

25    58.50       Henderyke Wonink              Neo   12/07/96    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

26    58.54       Pleun Hutten                  MB    02/08/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

27    58.75       Femke Frijters                MB    07/11/00    DJA                     Apeldoorn               19/02/17

28    59.01       Anke Zonderland               Neo   18/11/95    Impala                  Apeldoorn               11/02/17

29    59.09       Chantť Samuel                 Neo   09/04/96    Phanos                  Apeldoorn               15/01/17

30    59.10       Nida Huijben                  MA    17/11/99    Phoenix                 Gent (BEL)              26/12/16

31    59.16       Lisanne Schoonebeek           MB    02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               27/12/16

32    59.17       Demi van de Sande                   15/12/94    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

33    59.19       Rebecca Hulshof               MA    01/01/99    De Spartaan             Apeldoorn               19/02/17

34    59.25       Joyce Puts                          05/01/85    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

35    59.27       Kim Traas                     MA    17/01/98    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

36    59.50       Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               28/01/17

37    59.60       Kyara Bijker                  MA    02/09/98    Ciko '66                Apeldoorn               28/01/17

38    59.70       Jasmijn van Iersel            MA    16/04/99    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

39    59.75       Anouk Hellingh                MB    29/02/00    Lycurgus                Apeldoorn               19/02/17

40    59.83       Kyra Keurentjes               MB    13/12/00    De Liemers              Dortmund (GER)          05/02/17

41    59.83       Demi Boom                     MC    23/06/02    ATV Venray              Apeldoorn               19/02/17

42    59.90       Leonie Wierenga               MB    16/08/00    SAV                     Apeldoorn               19/02/17

43    59.95       Shurianty Mathilda            MB    14/04/00    Energie                 Apeldoorn               28/01/17

 

      800 meter

1     2.01,83     Sanne Verstegen                     10/11/85    R' dam Atletiek         Apeldoorn               12/02/17

2     2.04,88     Suzanne Voorrips                    11/10/93    Groningen Atletiek      Reims (FRA)             31/01/17

3     2.07,17     DanaÔd Prinsen                Neo   20/08/97    Lycurgus                Apeldoorn               12/02/17

4     2.07,46     Stella Kubasch                      16/10/92    LG Aart Stigter         Apeldoorn               28/01/17

5     2.08,68     Danaid Prinsen                Neo   20/08/97    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

6     2.09,87     Laura Boekel                  Neo   04/11/97    Nova                    Apeldoorn               11/02/17

7     2.09,98     Dagmar Smid                   Neo   26/01/97    AAV '36                 Apeldoorn               11/02/17

8     2.10,33     Ashley Melcherts              MA    17/04/98    Energie                 Apeldoorn               12/02/17

9     2.11,09     Inga Michejenko (LTU)               19/07/83    Olympus '70             Apeldoorn               15/01/17

10    2.12,32     Jetske van Kampen             MA    28/12/98    Hylas                   Apeldoorn               28/01/17

11    2.12,88     Karlijn van Es                Neo   02/08/95    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

12    2.13,11     Marije Wever                        22/07/93    Phanos                  Apeldoorn               11/02/17

13    2.13,22     Nisrine Masrhalmi             Neo   17/11/96    Energie                 Apeldoorn               11/02/17

14    2.13,32     Carlijn Wagenaar              Neo   27/10/95    Groningen Atletiek      Apeldoorn               15/01/17

15    2.14,13     Marissa Damink                Neo   24/10/95    Asterix                 Gent (BEL)              11/02/17

16    2.14,67     Thelma Solleveld              MA    19/03/98    Olympus '70             Apeldoorn               15/01/17

17    2.16,16     Corinde van Es                Neo   11/02/97    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

18    2.16,31     Aniek Aper                          17/11/89    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

19    2.16,83     Nikki Klarenbeek              Neo   10/02/95    Phanos                  Apeldoorn               27/12/16

20    2.17,58     Suzanne Libbers               MB    12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

21    2.17,58     Anouk Prop                    MA    27/12/99    Spado                   Apeldoorn               11/02/17

22    2.17,83     Kirsten Otten                 MB    07/08/00    Startbaan               Apeldoorn               27/12/16

23    2.18,07     Anne Knijnenburg              MC    11/03/02    AV Oss '78              Apeldoorn               18/02/17

24    2.18,76     Lisanne Drost                       27/08/91    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

25    2.19,09     Shurianty Mathilda            MB    14/04/00    Energie                 Gent (BEL)              14/01/17

26    2.19,32     Yasmine Abbes                 MC    18/02/02    Nijmegen Atletiek       Apeldoorn               18/02/17

27    2.19,44     Michelle Oud                  Neo   19/07/96    SAV                     Apeldoorn               05/02/17

28    2.19,51     Femke Bol                     MB    23/02/00    Altis                   Dortmund (GER)          08/01/17

29    2.19,63     Aline Kootstra                                  AC Ommen                Apeldoorn               28/01/17

30    2.19,67     Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Gent (BEL)              11/02/17

31    2.19,79     Amy Hasselton                 MB    10/06/01    THOR                    Apeldoorn               18/02/17

32    2.19,80     Desi van Emmerik              MC    15/01/02    Cialfo                  Apeldoorn               18/02/17

33    2.19,98     Britt Roos                    MC    01/07/03    HAC '63                 Apeldoorn               27/12/16

 

      1000 meter

1     2.38,72     Sanne Verstegen                     10/11/85    R' dam Atletiek         Birmingham (GBR)        18/02/17

 

      1500 meter

1     4.03,05     Sifan Hassan                        01/01/93    Eindhoven Atletiek      New York (USA)          11/02/17

2     4.36,29     Diane van Es                  MA    22/03/99    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

3     4.36,53     Laura Boekel                  Neo   04/11/97    Nova                    Apeldoorn               15/01/17

4     4.39,91     Jasmijn Bakker                MA    11/10/99    Triathlon               Apeldoorn               11/02/17

5     4.41,00     Anna Hightower                MC    18/07/02    Ciko '66                Apeldoorn               22/01/17

6     4.41,75     Anna Eikendal                 MC    04/06/02    Atverni                 Apeldoorn               22/01/17

7     4.42,54     Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Apeldoorn               22/01/17

8     4.42,86     Jolien de Waard                     28/03/94    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

9     4.44,35     Nicole Weijling-Dissel        V45   16/06/67    AAC                     Apeldoorn               11/02/17

10    4.44,65     Anouk van Gils                MB    26/09/00    Spado                   Apeldoorn               11/02/17

11    4.45,98     Manjorie Janssen              MC    25/05/02    Cifla                   Apeldoorn               18/02/17

12    4.46,03     Sarah Peerik                  MC    22/12/02    Hanzesport              Apeldoorn               18/02/17

13    4.46,08     Ellen Jansen                  Neo   12/08/95    Vitalis                 Apeldoorn               11/02/17

14    4.46,59     Lydia van Dijk                MB    04/01/00    KAV Holland             Apeldoorn               19/02/17

15    4.47,50     Linda Alzate Ramirez          MA    11/02/99    Ilion                   Apeldoorn               19/02/17

16    4.47,99     Sara Schouten                 MC    22/08/03    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

17    4.48,00     Sanne van Gils                MA    02/12/98    Spado                   Apeldoorn               19/02/17

18    4.49,25     Lisan Duijvestijn             MA    15/02/98    Olympus '70             Apeldoorn               28/01/17

19    4.49,43     Marije Hijman                 MB    10/06/00    PAC                     Apeldoorn               11/02/17

20    4.49,86     Famke Heinst                  MA    30/03/99    De Liemers              Apeldoorn               11/02/17

21    4.50,31     Maaike Telkamp                MA                AV Almere '81           Apeldoorn               19/02/17

22    4.51,59     Emmy van den Berg             MC    05/10/02    Prins Hendrik           Apeldoorn               22/01/17

23    4.52,20     Yara Schoenmakers             MC    07/05/03    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               27/12/16

24    4.53,07     Ilona van der Giessen         Neo   13/11/96    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

25    4.53,36     Annemiek Keijser                    14/07/92    De Liemers              Apeldoorn               11/02/17

26    4.53,48     Laura van Langen              MC    31/01/03    SAV                     Apeldoorn               19/02/17

27    4.54,35     Silke Jonkman                 Neo   26/01/97    Vitalis                 Apeldoorn               28/01/17

28    4.55,58     Yasmin Hillebrink                   27/02/89    LG Aart Stigter         Apeldoorn               27/12/16

29    4.55,67     An Bennema                          28/09/93    Vitalis                 Apeldoorn               28/01/17

30    4.56,72     DaniŽlle van Dorth            Neo   28/03/96    Hylas                   Apeldoorn               28/01/17

31    4.57,59     Fenne Jansssen                MB    16/09/01    Venloop Running Team    Apeldoorn               18/02/17

 

      1 mijl

1     4.19,89     Sifan Hassan                        01/01/93    Eindhoven Atletiek      New York (USA)          11/02/17

 

      3000 meter

1     8.30,76     Sifan Hassan                        01/01/93    Eindhoven Atletiek      Birmingham (GBR)        18/02/17

2     8.44,63     Maureen Koster                      03/07/92    AAV '36                 Birmingham (GBR)        18/02/17

3     9.29,51     Jamie van Lieshout                  12/07/91    Cifla                   Manchester (GBR)        29/01/17

4     9.44,71     Veerle Bakker                 Neo   29/09/97    Leiden Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

5     9.46,01     Marijke de Visser                   15/01/93    Dolichos                Apeldoorn               11/02/17

6     9.52,90     Jasmijn Bakker                MA    11/10/99    Triathlon               Apeldoorn               18/02/17

7     9.55,85     Lisan Duijvestijn             MA    15/02/98    Olympus '70             Apeldoorn               18/02/17

8     10.00,81    Elisa de Jong                       05/12/92    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

9     10.01,40    Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Apeldoorn               18/02/17

10    10.01,71    Floor Doornwaard              MB    17/02/00    De Gemzen               Apeldoorn               18/02/17

11    10.06,63    Sophie Dielissen              MA    19/01/99    Venloop Running Team    Apeldoorn               18/02/17

12    10.10,49    Ellen van der Kolk            MA    24/08/98    AC TION                 Apeldoorn               18/02/17

13    10.12,44    Ynte Biemans                  MB    08/12/00    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

14    10.24,75    Marije Hijman                 MB    10/06/00    PAC                     Apeldoorn               18/02/17

15    10.25,96    Jolien de Waard                     28/03/94    Groningen Atletiek      Apeldoorn               15/01/17

16    10.26,52    Lieke Marijnen                      15/09/93    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

17    10.28,24    Kayla Smith                   MB    15/08/00    Leiden Atletiek         Apeldoorn               15/01/17

18    10.35,44    Emmie Weekers                 MA                AV Weert                Apeldoorn               18/02/17

19    10.36,55    Madelief Kok                  MB    25/10/00    Triathlon               Apeldoorn               18/02/17

20    10.41,89    Ellen Jansen                  Neo   12/08/95    Vitalis                 Apeldoorn               15/01/17

21    10.43,14    Elsa Rijpstra                 MB    14/09/01    Lionitas                Apeldoorn               18/02/17

22    10.48,07    Yvonne Meijer                 V35   23/01/79    AC Ommen                Apeldoorn               03/02/17

23    10.54,02    Mariska Poel                  MA    20/05/99    DEM                     Apeldoorn               18/02/17

 

      3000m snelwandelen

1     16.28,86    Anne van Andel                      29/07/90    DAK                     Gent (BEL)              18/02/17

2     18.03,12    Jenny Acuna-van Avendonk      V45   27/08/69    Attila                  Gent (BEL)              18/02/17

3     19.47,09    Yvonne Grootswagers-LeermakersV35   29/08/78    DAK                     Gent (BEL)              18/02/17

 

      50 meter horden  83,8 cm

      in onderlinge wedstrijd:

      8.00        Kim de Vos                    Neo   02/04/97    PAC                     Dordrecht               05/03/17

      8.05        Samyre Wieles                       20/07/90    Typhoon                 Dordrecht               05/03/17

 

      60 meter horden  83,8 cm  13m 8,5m

1     7.92        Nadine Visser                 Neo   09/02/95    SAV                     Belgrado (SRB)          03/03/17

2     8.10        Sharona Bakker                      12/04/90    Lycurgus                Apeldoorn               12/02/17

3     8.18        Eefje Boons                         18/07/94    Daventria               Mondeville (FRA)        04/02/17

4     8.27        Anouk Vetter                        04/02/93    Sprint                  Apeldoorn               12/02/17

5     8.42        Nadine Broersen                     29/04/90    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

6     8.51        Maayke Tjin A-Lim             MA    10/01/98    NEA-Volharding          Apeldoorn               12/02/17

7     8.68        Chantť Samuel                 Neo   09/04/96    Phanos                  Apeldoorn               12/02/17

8     8.71        Lisanne Drost                       27/08/91    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

9     8.72        Marijke Esselink              MA    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

10    8.75        Lisanne Drost                       27/08/91    Athlos                  Apeldoorn               27/12/16

11    8.75        Emma Oosterwegel              MA    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               18/02/17

12    8.77        Anneloes de Roo               Neo   07/09/95    Isala '96               Apeldoorn               12/02/17

13    8.82        Anna Postema                  MA    24/06/99    Prins Hendrik           Apeldoorn               18/02/17

14    8.85        Hanneke Oosterwegel           Neo   10/12/96    Daventria               Brookings (USA)         20/01/17

15    8.86        Nele van den Broek            Neo   03/02/97    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

16    8.86        Anne van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

17    8.89        Janneke Lemmerzaal            MA    14/12/99    Leiden Atletiek         Apeldoorn               12/02/17

18    8.91        Eva Tetteroo                  Neo   26/07/97    Olympus '70             Apeldoorn               05/02/17

19    8.92        Myke van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

20    8.92        Manon Schoop                  MA    07/08/99    AV NOP                  Apeldoorn               18/02/17

21    8.93        Joanny Loeffen                Neo   26/03/97    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

22    8.95        Rianne Beuling                MA    20/12/99    AV NOP                  Apeldoorn               28/01/17

23    8.97        Gejanne Lussenburg                  24/12/89    Isala '96               Apeldoorn               15/01/17

24    8.97        Devrah Leerdam                Neo   11/07/96    U-Track                 Utrecht                 20/01/17

25    8.97        Dewi Lafontaine               MA    08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               05/02/17

26    8.97        Janke Strijp                  MA    06/01/98    AV '23                  Apeldoorn               18/02/17

27    9.00        Franka Blok                   Neo   14/01/96    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

28    9.01        Jessy van Ee                  Neo   17/09/97    Altis                   Amsterdam               11/12/16

29    9.09        Melissa de Haan               Neo   15/08/97    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

30    9.12        Joyce Schumacher              MB    29/11/00    Flevo Delta             Apeldoorn               12/02/17

31    9.13        Iris de Ruiter                MA    02/06/98    AV '23                  Apeldoorn               05/02/17

32    9.14        Michelle Oud                  Neo   19/07/96    SAV                     Apeldoorn               28/01/17

33    9.17        Lieke van den Brink           Neo   12/07/95    Daventria               Amsterdam               08/01/17

34    9.17        Noa van Ginneken              Neo   24/08/97    Prins Hendrik           Amsterdam               08/01/17

35    9.17        Feline Molenaar               MA    17/06/99    Avantri                 Apeldoorn               18/02/17

36    9.18        Iris Bastmeijer               MA    18/06/98    Attila                  Apeldoorn               28/01/17

37    9.24        Lisanne Brouwer               MA    12/01/99    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

38    9.29        Kim de Vos                    Neo   02/04/97    PAC                     Naaldwijk               08/01/17

39    9.32        Tamara Bos                    Neo   31/07/96    Prins Hendrik           Apeldoorn               12/02/17

40    9.36        Merel Wevers                  MA    19/10/99    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

41    9.40        Marjolein Bolten              MA    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               05/02/17

42    9.41        Josephine Kandeh              MA    20/08/98    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

43    9.41        Debby Jutte                   V35   19/01/80    Phanos                  Apeldoorn               03/02/17

44    9.42        Maruska Eduarda                     30/07/91    R' dam Atletiek         Naaldwijk               03/02/17

45    9.45        Wendy Visser                  V35   19/08/81    Phanos                  Apeldoorn               03/02/17

46    9.47        Lena Kater                    MA    03/09/98    PEC 1910                Apeldoorn               05/02/17

47    9.52        Kyara Tjin-A-Lim              MA    12/01/99    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

48    9.57        Samyre Wieles                       20/07/90    Typhoon                 Apeldoorn               05/02/17

49    9.58        Julia Hollander               MA    24/03/99    AV Gouda                Apeldoorn               18/02/17

50    9.59        Brenda Oosterbosch                  26/01/93    PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

      in onderlinge wedstrijd:

      9.17        Kim de Vos                    Neo   02/04/97    PAC                     Dordrecht               05/03/17

      9.48        Samyre Wieles                       20/07/90    Typhoon                 Dordrecht               05/03/17

 

      hoogspringen

1     1.85        Lisanne Hagens                Neo   04/08/95    Ilion                   Flastaff AZ             13/01/17

2     1.81        Nadine Broersen                     29/04/90    Sprint                  Belgrado (SRB)          03/03/17

3     1.80        Marlies van Haaren                  06/03/90    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

4     1.76        Linda Hurkmans                Neo   27/06/97    Nova                    Unna GER)               22/01/17

5     1.76        Melissa de Haan               Neo   15/08/97    AV '34                  Apeldoorn               12/02/17

6     1.74        Katja Slangewal               Neo   27/12/95    Altis                   Lund (SWE)              14/01/17

7     1.73        Emma Oosterwegel              MA    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

8     1.73        Claudia Aernaudts                   05/08/92    Hellas                  Apeldoorn               12/02/17

9     1.72        Melissa de Hann               Neo   15/08/97    AV '34                  Dortmund (GER)          08/01/17

10    1.71        Nele van den Broek            Neo   03/02/97    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

11    1.71        ZoŽ Sedney                    MB    15/12/01    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

12    1.71        Manon Schoop                  MA    07/08/99    AV NOP                  Apeldoorn               19/02/17

13    1.70        Eva Tetteroo                  Neo   26/07/97    Olympus '70             Gent (BEL)              26/12/16

14    1.70        Chantť Samuel                 Neo   09/04/96    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

15    1.70        Ilse Kuijf                    MA    13/11/99    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

16    1.70        Nicole Etman                  MB    13/07/00    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

17    1.70        Marijke Esselink              MA    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

18    1.70        Iris de Ruiter                MA    02/06/98    AV '23                  Apeldoorn               05/02/17

19    1.70        Diede van der Meer            MB    18/01/01    Flevo Delta             Apeldoorn               18/02/17

20    1.68        Annabelle Emmen               MB    23/01/01    Spiridon                GŁtersloh (GER)         08/01/17

21    1.68        Nadine Visser                 Neo   09/02/95    SAV                     Apeldoorn               05/02/17

22    1.68        Esmay Meinders                MA    13/08/99    AV NOP                  Apeldoorn               19/02/17

23    1.67        Marjolein Bolten              MA    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               05/02/17

24    1.65        Puck Harms                    MC    12/02/02    GAC-Hilversum           Zoetermeer              17/12/16

25    1.65        Michelle Oud                  Neo   19/07/96    SAV                     Apeldoorn               27/12/16

26    1.65        Demi Boom                     MC    23/06/02    ATV Venray              Apeldoorn               22/01/17

27    1.65        Joanny Loeffen                Neo   26/03/97    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

28    1.65        Imke Hanssen                        02/04/94    Atletiek Maastricht     Apeldoorn               28/01/17

29    1.65        Wouke van 't Klooster         MA    12/12/99    Pijnenburg              Apeldoorn               28/01/17

30    1.65        Nicole Schellekens            MA    19/05/99    Phoenix                 Apeldoorn               28/01/17    adg

31    1.65        Amber Hurkmans                MA    05/12/99    NOVA                    Apeldoorn               19/02/17

32    1.65        Dhanique van de Kruisweg      MA    28/02/99    AV '34                  Apeldoorn               19/02/17

33    1.64        Isabelle Aalders              MB    16/06/00    Ciko '66                Apeldoorn               18/02/17

34    1.64        Marijntje Huige               MB    27/07/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

35    1.64        Renske Zwolle                 MB    28/07/00    AV Heerenveen           Apeldoorn               18/02/17

36    1.62        Anouk Schoop                  MC    11/06/02    AV NOP                  Dortmund (GER)          18/12/16

37    1.62        Anouk Vetter                        04/02/93    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

38    1.62        Nikki Boon                    MB    01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

39    1.62        Lynn van Zijl                 MB    11/04/00    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

40    1.61        Dewi Lafontaine               MA    08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               05/02/17

41    1.61        Eveline de Jong               MB    09/12/01    De Spartaan             Apeldoorn               18/02/17

42    1.60        Mabel Korporaal               Neo   18/07/97    AV Zeewolde             Apeldoorn               27/12/16

43    1.60        Claudy Nouws                  MB    03/11/01    THOR                    Apeldoorn               27/12/16

44    1.60        Simone Snepvangers            MB    14/09/00    Sprint                  Dordrecht               14/01/17

45    1.60        Qwen Fennema                  MC    11/06/02    Flevo Delta             Stadskanaal             15/01/17

46    1.60        Fay Witte                     MC    08/03/02    KAV Holland             Apeldoorn               22/01/17

47    1.60        Mabel Korporaal               Neo   18/07/97    AAC                     Apeldoorn               28/01/17

48    1.60        Inga Steggink                 MA    03/09/98    Antilope                Apeldoorn               28/01/17

49    1.60        Lucinde Wiersema              MA    05/02/98    Leiden Atletiek         Amsterdam               28/01/17

50    1.60        Kimberley Booij               MB    28/11/00    De Spartaan             Amsterdam               28/01/17

51    1.60        Iva Klein Baltink             MA    04/02/98    Daventria               Apeldoorn               19/02/17

52    1.60        Silke Peeters                 MA    27/04/99    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               19/02/17

 

      polsstokhoogspringen

1     4.15        Fanny Smets (BEL)                   21/04/86    Unitas                  Metz (FRA)              12/02/17

2     4.12        Femke Pluim                         10/05/94    AAV '36                 DŁsseldorf (GER)        01/02/17

3     4.10        Rianna Galiart                      22/11/85    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

4     4.10        Killiana Heijmans             Neo   24/01/97    PAC                     Zoetermeer              04/02/17

5     4.10        Marijke Wijnmaalen            MA    06/12/98    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

6     4.00        Anita Karregat                      31/12/91    Prins Hendrik           Vught                   22/01/17

7     3.80        Dominique Esselaar            Neo   16/08/96    Unitas                  Sittard                 08/01/17

8     3.75        Jonne Dommerholt              Neo   19/07/96    Eindhoven Atletiek      Vught                   22/01/17

9     3.65        Tinka Broekman                MA    13/11/99    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

10    3.50        Eva Jaarsma                   Neo   13/04/96    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

11    3.50        Nanah Fung-Loy                MB    20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

12    3.50        Isabel Janssen                      24/08/94    PAC                     Apeldoorn               11/02/17

13    3.50        Jitske Spijker                      27/09/85    Lycurgus                Apeldoorn               11/02/17    adg

14    3.50        Sterre de Booy                MA    10/07/98    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

15    3.45        Saskia van der Boor           MB    20/09/00    Fortius                 Apeldoorn               19/02/17

16    3.40        Margit Korporaal                    22/12/93    PAC                     Dordrecht               27/11/16

17    3.35        Fleur van der Linden          MB    21/07/01    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

18    3.30        Mirte Kok                     MA    21/11/99    PAC                     Dordrecht               27/11/16

19    3.30        Sophie Jebose                 MB    30/08/00    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

20    3.25        Thyra van Diemen              MC    04/07/03    PAC                     Apeldoorn               22/01/17

21    3.18        Sanne Eekel                         16/07/90    GAC-Hilversum           Zoetermeer              10/12/16

22    3.18        Otte Wienese                  MB    30/05/01    GAC-Hilversum           Zoetermeer              10/12/16

23    3.16        Annemieke Dunnink             V35   07/03/80    Phoenix                 Apeldoorn               04/02/17

24    3.06        Melinde Boland                      21/05/88    R' dam Atletiek         Utrecht                 06/01/17

25    3.00        Shaya van Houdt               MA    23/03/98    PAC                     Dordrecht               14/01/17

26    3.00        Hilde den Engelsen            MA    20/04/99    Fortius                 Apeldoorn               18/02/17

27    3.00        Marijke Langendijk            MA    09/11/99    Hera                    Apeldoorn               18/02/17

28    3.00        Samar Ahmed                   MB    17/03/01    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17

29    2.98        Sigrid Florusse               V35   04/03/81    Fortius                 Zoetermeer              10/12/16

30    2.95        Pien Meijs                    MA    24/02/99    MPM                     Vught                   22/01/17

31    2.90        Kristina Tergau               MC    25/07/03    PAC                     Dordrecht               14/01/17

32    2.90        Charlotte Demoulin            MB    14/04/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

33    2.86        Lotte Haest                   MD    05/05/04    Spado                   Utrecht                 23/12/16

34    2.86        Brigitte van de Kamp-LinnebankV55   15/06/60    GAC-Hilversum           Apeldoorn               04/02/17

35    2.85        Karlijn Schouten              MB                Fortius                 Dordrecht               17/12/16

36    2.80        Anna Doodeman                 MA    15/12/99    Hera                    Apeldoorn               18/02/17

37    2.75        Sanne Velthuis                      06/06/89    MPM                     Vught                   22/01/17

38    2.72        Marjolein Klaren              MB    06/02/01    MPM                     Doetinchem              17/12/16

39    2.70        Anja Bekema                   MA    05/05/99    GAC-Hilversum           Apeldoorn               18/02/17

40    2.65        Jemima de Jonge               MB    05/07/01    PAC                     Dordrecht               19/11/16

41    2.60        Mette van der Meer            MC    07/09/03    Flevo Delta             Apeldoorn               22/01/17

42    2.56        Kira van den Ham              MC    31/03/02    Hellas                  Utrecht                 23/12/16

43    2.55        Lysette Wanders               MA    07/10/99    Ilion                   Vught                   22/01/17

44    2.50        Hanneke Dekker                MB    06/10/00    VAV                     Apeldoorn               27/12/16

      in onderlinge wedstrijd:

      3.12        Anya Koch                           24/04/93    PAC                     Dordrecht               05/03/17

 

      verspringen

1     6.19        Nadine Broersen                     29/04/90    Sprint                  Belgrado (SRB)          03/03/17

2     6.18        Nadine Visser                 Neo   09/02/95    SAV                     Apeldoorn               05/02/17

3     5.95        Tara Yoro                     Neo   25/12/97    AV '23                  Apeldoorn               11/02/17

4     5.92        Lianne van Krieken            Neo   15/01/97    Prins Hendrik           Apeldoorn               28/01/17

5     5.78        Carlijn ter Laak              Neo   16/02/97    AC TION                 Apeldoorn               11/02/17

6     5.76        Myke van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Apeldoorn               28/01/17

7     5.72        Chantť Samuel                 Neo   09/04/96    Phanos                  Apeldoorn               11/02/17

8     5.71        Lieke van den Brink           Neo   12/07/95    Daventria               Apeldoorn               27/12/16

†     5.70        Pauline Hondema               MB    28/03/00    Lycurgus                Apeldoorn               19/02/17

9     5.66        Anne van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

10    5.64        Joyce Schumacher              MB    29/11/00    Flevo Delta             Dortmund (GER)          08/01/17

11    5.64        Emma Oosterwegel              MA    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

12    5.61        Michelle Oud                  Neo   19/07/96    SAV                     Apeldoorn               05/02/17

13    5.61        Jinke van der Sluis           MA    18/07/99    Phoenix                 Apeldoorn               11/02/17

14    5.58        Beau Winnubst                 MA    26/05/99    AAC                     Apeldoorn               28/01/17

15    5.55        Lena Kater                    MA    03/09/98    PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

16    5.55        Lisanne Drost                       27/08/91    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

17    5.49        Eva Tetteroo                  Neo   26/07/97    Olympus '70             Apeldoorn               05/02/17

18    5.47        Nele van den Broek            Neo   03/02/97    Sprint                  Apeldoorn               28/01/17

19    5.47        Meruska Eduarda                     30/07/91    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

20    5.46        Nanah Fung-Loy                MB    20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

22    5.43        Patricia Krolis                     19/05/86    R' dam Atletiek         Naaldwijk               08/01/17

23    5.43        Kika van Bergen en Henegouwen Neo   28/08/97    U-Track                 Apeldoorn               28/01/17

†     5.43        Merit Schuurman               MB    29/01/00    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

†     5.42        Amy Hasselton                 MB      10/06/01    THOR                    Apeldoorn               19/02/17

24    5.40        Natalie Puper                 MA    28/07/98    Atverni                 Amsterdam               28/01/17

25    5.40        Anna Roelofs                  MB    09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

26    5.39        Noa Dhore                     Neo   07/05/97    AAC '61                 Apeldoorn               28/01/17

27    5.37        Melissa de Haan               Neo   15/08/97    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

29    5.36        Kadidja Sangare               MB    23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               28/01/17

30    5.35        ZoŽ Sedney                    MB    15/12/01    Ilion                   Dortmund (GER)          08/01/17

31    5.35        Brenda Oosterbosch                  26/01/93    PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

32    5.35        Amy Hasselton                 MB    10/06/01    THOR                    Apeldoorn               28/01/17

33    5.34        Suzan Plat                    MC    05/08/02    PEC 1910                Apeldoorn               22/01/17

†     5.33        Yara Linnekamp                MB    22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17

34    5.31        Louiza Kruiswijk              MB    18/10/01    Atverni                 Utrecht                 12/11/16

35    5.31        Edikan Ekpo                   MB    07/05/00    Haag Atletiek           Apeldoorn               28/01/17

36    5.30        Feline Molenaar               MA    17/06/99    Avantri                 Apeldoorn               28/01/17

37    5.30        Nikki Boon                    MB    01/08/01    Flevo Delta             Utrecht                 28/01/17

38    5.29        Britta de Haan                MA    31/03/99    Ilion                   Zoetermeer              07/01/17

39    5.29        Roos van Zwam                 MA    15/10/99    Ciko '66                Dortmund (GER)          08/01/17

40    5.29        Anouk Oosterhuis                    06/03/92    Lycurgus                Amsterdam               28/01/17

41    5.29        Lieke Bakker                        01/08/89    Isala '96               Apeldoorn               11/02/17    f

 

      hink-stap-sprong

1     12.32       Meruska Eduarda                     30/07/91    R' dam Atletiek         Apeldoorn               12/02/17

2     12.28       Patricia Krolis                     19/05/86    R' dam Atletiek         Apeldoorn               12/02/17

3     12.25       Maureen Herremans             Neo   22/10/96    Gen. MichaŽlis          Apeldoorn               12/02/17

4     12.09       Louise Taatgen                      05/01/93    Impala                  Apeldoorn               12/02/17

5     12.07       Britta de Haan                MA    31/03/99    Ilion                   Apeldoorn               19/02/17

6     11.87       Chantť Samuel                 Neo   09/04/96    Phanos                  Apeldoorn               12/02/17

7     11.69       Judeska Sheppard              MA    20/10/99    R' dam Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

8     11.65       Nikki Boon                    MB    01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               18/02/17

9     11.60       Edikan Ekpo                   MB    07/05/00    Haag Atletiek           Apeldoorn               18/02/17

10    11.54       Liset Olijve                        25/02/90    Prins Hendrik           Apeldoorn               12/02/17

11    11.34       Wendy Visser                  V35   19/08/81    Phanos                  Apeldoorn               03/02/17

12    11.33       DaniŽlle Spek                 MA    11/02/98    AV '34                  Apeldoorn               19/02/17

13    11.28       Sophie Jebose                 MB    30/08/00    AAC                     Apeldoorn               18/02/17

14    11.27       Laurien Theunissen            MB    09/02/00    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

15    11.25       Jaimy van Broekhoven                18/08/89    Prins Hendrik           Vught                   17/01/16

16    11.22       Jinke van der Sluis           MA    18/07/99    Phoenix                 Apeldoorn               19/02/17

17    11.12       Lucinde Wiersema              MA    05/02/98    Leiden Atletiek         Amsterdam               28/01/17

18    11.11       Natalie Puper                 MA    28/07/98    Atverni                 Apeldoorn               19/02/17

19    10.96       Charida Righolt               Neo   16/03/97    AAC                     Amsterdam               20/01/17

20    10.80       Margo Schippers               MB    12/03/01    AV Rijssen              Doetinchem              17/12/16

21    10.76       Elena Luijendijk-Egorova            11/08/82    Fortuna                 Vught                   17/01/16

22    10.73       Louiza Kruiswijk              MB    18/10/01    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

23    10.71       Naseya Weinchard              MA    08/04/99    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

23    10.56       Sanne van Drunen              MB    03/02/00    Spirit-Lelystad         Utrecht                 23/12/16

24    10.49       Manon Haakman                 Neo   02/03/95    Lycurgus                Utrecht                 23/12/16

25    10.49       Inez Bouwen                   MB    09/02/01    Lycurgus                Utrecht                 28/01/17

26    10.48       Susanne van der Hoeven              06/02/92    Phanos                  Utrecht                 28/01/17

27    10.44       Anna ZoŽ Moritz               MA    15/12/98    Typhoon                 Dordrecht               14/01/17

28    10.33       Tanja van der Plas            V35   23/06/80    Lycurgus                Apeldoorn               03/02/17

29    10.32       Louiza Kruiswijk              MB    18/10/01    Atverni                 Zoetermeer              10/12/16

30    10.28       Shaya van Houdt               MA    23/03/98    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

31    10.01       Floor Alessie                 MC    29/03/03    Attila                  Vught                   21/01/17

 

      kogelstoten 4 kg

1     17.54       Melissa Boekelman                   11/05/89    Prins Hendrik           Apeldoorn               11/02/17

2     16.25       Jorinde van Klinken           MB    02/02/00    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

3     15.74       Benthe KŲnig                  MA    07/04/98    Ciko '66                Apeldoorn               11/02/17

4     15.64       Lieke Muller                        03/11/94    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

5     15.21       Anouk Vetter                        04/02/93    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

6     14.88       Jessica Schilder              MA    19/03/99    Hera                    Apeldoorn               11/02/17

7     14.77       Lieke Muller                        03/11/94    Groningen Athletiek     Dortmund (GER)          18/12/16

8     14.73       Nadine Broersen                     29/04/90    Sprint                  Parijs (FRA)            08/02/17

9     14.57       Charlene Okken                      03/01/94    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

10    13.89       Nadine Visser                 Neo   09/02/95    SAV                     Apeldoorn               28/01/17

11    13.87       Eva Reinders                        12/05/93    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

12    13.43       Keeley Heijdeman              Neo   09/04/97    AAC                     Apeldoorn               11/02/17

13    13.32       Jacqueline Muts               MA    15/05/99    Phanos                  Apeldoorn               19/02/17

14    13.16       Enid Duut                     MA    18/05/99    PAC                     Dordrecht               14/01/17

15    12.87       Jaqueline Muts                MA    15/05/99    Phanos                  Dortmund (GER)          08/01/17

16    12.73       Lisanne Drost                       27/08/91    Athlos                  Zoetermeer              10/12/16

17    12.36       Emma Oosterwegel              MA    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               19/02/17

18    12.31       Eva Tetteroo                  Neo   26/07/97    Olympus '70             Apeldoorn               05/02/17

19    12.22       Michelle Oud                  Neo   19/07/96    SAV                     Apeldoorn               05/02/17

20    12.21       Lisanne Drost                       27/08/91    AAV '36                 Apeldoorn               28/01/17

21    12.19       Iris de Ruiter                MA    02/06/98    AV '23                  Naaldwijk               08/01/17

22    12.15       Marijke Esselink              MA    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

23    12.05       Vanessa Sterckendries (BEL)   Neo   15/09/95    Lycurgus                Gent (BEL)              07/01/17

24    11.94       Anneloes Wonink               MA    06/04/99    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

25    11.93       Lianne Bruins                       01/05/85    GAC-Hilversum           Apeldoorn               11/02/17

26    11.85       Melissa de Haan               Neo   15/08/97    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

27    11.77       Wassiliki Alexandridis              10/08/93    Hellas                  Zoetermeer              10/12/16

28    11.68       Suzanne den Boef                    27/11/92    Typhoon                 Dordrecht               14/01/17

29    11.68       Alexandridis Wassiliki              10/08/93    Hellas                  Enschede                05/03/17

30    11.57       Joanny Loeffen                Neo   26/03/97    Ilion                   Zoetermeer              07/01/17

31    11.55       Carolien de Pater             Neo   25/01/97    Avantri                 Utrecht                 20/01/17

32    11.52       Lisa Keuken                   Neo   30/06/96    PEC 1910                Stadskanaal             15/01/17

33    11.48       Marjolein Bolten              MA    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               19/02/17

34    11.47       Zyna van de Poel              Neo   23/07/97    De Spartaan             Naaldwijk               08/01/17

35    11.39       Chantť Samuel                 Neo   09/04/96    Phanos                  Apeldoorn               05/02/17

36    11.14       Mariska Hoogkamer             MA    23/01/98    De Spartaan             Apeldoorn               19/02/17

37    11.07       Samyre Wieles                       20/07/90    Typhoon                 Apeldoorn               05/02/17

38    11.06       Lena Kater                    MA    03/09/98    PEC 1910                Zoetermeer              10/12/16

39    10.87       Eva Peters                    Neo   23/12/97    PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

40    10.86       Sharon Hoogewind                    05/10/93    AV Salland              Apeldoorn               28/01/17

41    10.80       Monique Heijns                V35   16/01/78    AV '34                  Apeldoorn               04/02/17

42    10.74       Hanneke Reinders-Vasse        V45   26/11/69    Groningen Atletiek      Apeldoorn               04/02/17

 

      gewichtwerpen 9,08 kg

1     13.14       Carolijn Damen                      09/06/90    R' dam Atletiek         Sittard                 29/01/17

2     11.32       Wassiliki Alexandridis              10/08/93    Hellas                  Sittard                 29/01/17

 

      5-kamp

1     4582        Nadine Broersen                     29/04/90    Sprint                  Belgrado (SRB)          03/03/17

                  8,42 * 1,81 * 14,59 * 6,19 * 2.20,63

2     4428        Nadine Visser                 Neo   09/02/95    SAV                     Apeldoorn               05/02/17

                  8,01 * 1,68 * 13,61 * 6,18 * 2.21,90

3     3983        Emma Oosterwegel              MA    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

                  8,88 * 1,73 * 12,20 * 5,64 * 2.26,11

4     3931        Chantť Samuel                 Neo   09/04/96    Phanos                  Apeldoorn               05/02/17

                  8,77 * 1,68 * 11,39 * 5,71 * 2.24,84

5     3915        Michelle Oud                  Neo   19/07/96    SAV                     Apeldoorn               05/02/17

                  9,14 * 1,65 * 12,22 * 5,61 * 2.19,44

6     3888        Lisanne Drost                       27/08/91    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

                  8,71 * 1,59 * 11,65 * 5,55 * 2.18,76

7     3850        Marijke Esselink              MA    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

                  8,72 * 1,70 * 12,15 * 5,20 * 2.26,23

8     3833        Melissa de Haan               Neo   15/08/97    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

                  9,09 * 1,71 * 11,85 * 5,37 * 2.24,70

9     3763        Eva Tetteroo                  Neo   26/07/97    Olympus '70             Apeldoorn               05/02/17

                  8,91 * 1,65 * 12,31 * 5,49 * 2.32,69

10    3705        Anne van de Wiel              Neo   04/06/97    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

                  8,86 * 1,59 * 10,10 * 5,66 * 2.24,80

11    3675        Nele van den Broek            Neo   03/02/97    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

                  8,86 * 1,71 * 09,75 * 5,36 * 2.29,76