Dit is de jaar indoorranglijst Vrouwen 2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 30 april 2014, laatst geactualiseerd op 30 april 2014
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Wilmar Kortleever,  Ton de Kleijn en (vooral) Antoon de Groot.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Vrouwen
50 meter
1 6.70 Marijke Boogerd MB 12-02-97 AAV '36 Utrecht 03-01-14
2 6.81 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Utrecht 17-01-14
3 6.85 Killiana Heymans MB 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
4 6.95 Sandra Kleuskens MA 24-10-95 ATV Venray Zoetermeer 21-12-13
5 6.97 Yvonne de Jong 12-06-90 Olympus '70 Zoetermeer 21-12-13
6 6.97 Gwen Reuver MC 28-03-99 AV Almere '81 Utrecht 03-01-14
in onderlinge wedstrijd:
6.97 Stevie Eekman MB 19-09-97 PAC Dordrecht 02-03-14
60 meter
1 7.14 Dafne Schippers Neo 15-06-92 Hellas Sopot (POL) 09-03-14
2 7.33 Madiea Ghafoor Neo 09-09-92 Phanos Amsterdam 22-12-13
3 7.34 Jamile Samuel Neo 24-04-92 Phanos Sopot (POL) 08-03-14
4 7.43 Kadene Vassell 29-01-89 Phanos Gent (BEL) 15-02-14
5 7.46 Tessa van Schagen Neo 02-02-94 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-14
6 7.54 Loreanne Kuhurima 07-05-91 Atverni Amsterdam 22-12-13
7 7.56 Marit Dopheide 28-12-90 Groningen Atletiek Gent (BEL) 09-02-14
8 7.57 Suzanne Williams Neo 07-10-93 NEA-Volharding Amsterdam 12-01-14
9 7.57 Anna Sjoukje Runia MA 19-02-95 NEA-Volharding Apeldoorn 08-02-14
10 7.59 Rosina Hodde 10-02-83 Haag Atletiek Amsterdam 22-12-13
11 7.59 Anouk Vetter Neo 04-02-93 Sprint Amsterdam 02-02-14
12 7.61 Naomi Sedney Neo 17-12-94 Ilion Amsterdam 02-02-14
13 7.62 Femke van der Meij 20-05-85 Sprint Zoetermeer 18-01-14
14 7.66 Eefje Boons Neo 18-07-94 Daventria Gent (BEL) 11-01-14
15 7.68 Sharona Bakker 12-04-90 NEA-Volharding Zoetermeer 18-01-14
16 7.68 Debbie Baltes MA 01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 01-03-14
17 7.70 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Dortmund (GER) 26-01-14
18 7.70 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Apeldoorn 08-02-14
19 7.71 Shimada Bajon 09-01-88 Atverni Dortmund (GER) 05-01-14
20 7.71 Marijke Boogerd MB 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
21 7.72 Marije van Hunenstijn MA 02-03-95 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
22 7.73 Anouk Hagen 30-04-90 Prins Hendrik Dortmund (GER) 22-12-13
23 7.76 Eva Hovenkamp MA 19-07-96 Climax Apeldoorn 25-01-14
24 7.77 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Zoetermeer 18-01-14
25 7.78 Eugenie Kool 18-05-84 Atverni Amsterdam 02-02-14
26 7.79 Laura de Witte MA 07-08-95 Trias Apeldoorn 25-01-14
27 7.80 Sharon Hendriks Neo 10-01-93 AV '34 Apeldoorn 22-02-14
28 7.83 Janine Verhaar MC 27-05-00 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
29 7.83 Nicole Kroonenburg 14-03-89 Phanos Amsterdam 12-01-14
30 7.83 Franka Hoogeboom 01-07-85 Hylas Amsterdam 12-01-14
31 7.84 GabriŽlla Dwomoh Neo 12-01-94 Ilion Apeldoorn 25-01-14
32 7.84 Lieke Klaver MB 20-08-98 SAV Apeldoorn 08-02-14
33 7.84 Tasa Jiya MB 16-09-97 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
34 7.85 Aimee Lovers MA 29-07-96 NEA-Volharding Amsterdam 22-12-13
35 7.85 GabriŽlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Amsterdam 22-12-13
36 7.85 Linda van Rossum Neo 17-07-94 AKU Amsterdam 02-02-14
37 7.86 Lianne van Krieken MB 15-01-97 Atverni Apeldoorn 08-02-14
38 7.87 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Amsterdam 12-01-14
39 7.87 Anna Voskamp Neo 21-09-93 Phanos Amsterdam 15-02-14
40 7.89 Naomi Klomp Neo 16-11-93 R' dam Atletiek Amsterdam 12-01-14
41 7.89 Whitney Beekmans Neo 05-01-94 Eindhoven Atletiek Amsterdam 02-02-14
42 7.89 Miquella Lobo Neo 23-08-94 Ilion Amsterdam 02-02-14
43 7.90 Valentine Kortbeek 19-12-86 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
44 7.90 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Apeldoorn 08-02-14
45 7.91 Zanna Vanterpool Neo 01-09-94 Eindhoven Atletiek Amsterdam 02-02-14
46 7.92 Aimee Lovers MA 29-07-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
47 7.92 Anouk Oosterhuis Neo 06-03-92 Atverni Amsterdam 02-02-14
48 7.92 Nancy van Petersen Neo 10-05-92 AV '34 Apeldoorn 22-02-14
49 7.93 Vera van den Haak MA 13-01-95 AAV '36 Utrecht 20-12-13
50 7.93 Shaquata King MD 25-02-01 Feniks Amsterdam 22-12-13
51 7.93 Maayke Tjin-A-Lim MB 10-01-98 Sparta Apeldoorn 25-01-14
52 7.93 Noa van Ginneken MB 24-08-97 Prins Hendrik Amsterdam 02-02-14
53 7.93 Lesny Heikerk Neo 20-03-93 Feniks Apeldoorn 01-03-14
54 7.96 Sandra Kleuskens MA 24-10-95 ATV Venray Dortmund (GER) 15-12-13
55 7.96 Lisanne de Witte Neo 10-09-92 Trias Apeldoorn 25-01-14
56 7.96 Femke Klop 10-05-90 Hellas Amsterdam 02-02-14
57 7.96 Nikki Jacobs MB 01-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 08-02-14
58 7.97 Jarmilla van Stralen 28-07-91 AAV '36 Amsterdam 12-01-14
59 7.97 Boudine Bouma 29-11-87 Atverni Apeldoorn 25-01-14
60 7.99 Chantť Samuel MA 09-04-96 Phanos Amsterdam 12-01-14
61 7.99 Sabrine Vels MA 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 25-01-14
62 7.99 Sharda Zuurbier 14-11-91 Startbaan Apeldoorn 25-01-14
63 7.99 Myke van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Apeldoorn 08-02-14
200 meter
1 23.82 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Gent (BEL) 15-02-14
2 24.48 Jamile Samuel Neo 24-04-92 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
3 24.71 Eefje Boons Neo 18-07-94 Daventria Gent (BEL) 11-01-14
4 24.72 Laura de Witte MA 07-08-95 Trias Dortmund (GER) 05-01-14
5 24.95 Anouk Hagen 30-04-90 Prins Hendrik Dortmund (GER) 22-12-13
6 25.03 Shimada Bajon 09-01-88 Atverni Dortmund (GER) 26-01-14
7 25.23 Femke van der Meij 20-05-85 Sprint Gent (BEL) 11-01-14
8 25.41 Eva Hovenkamp MA 19-07-96 Climax Dortmund (GER) 22-12-13
9 25.47 Anna Voskamp Neo 21-09-93 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
10 25.72 Sharon Hendriks Neo 10-01-93 AV '34 Dortmund (GER) 26-01-14
11 25.75 DanaÔd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Dortmund (GER) 05-01-14
12 25.81 GraciŽlla Woutersen 24-03-88 Atverni Dortmund (GER) 12-01-14
13 25.84 Zanna Vanterpool Neo 01-09-94 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 01-03-14
14 25.99 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
15 26.02 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Dortmund (GER) 22-12-13
16 26.10 Whitney Beekmans Neo 05-01-94 Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 05-01-14
17 26.11 Chantť Samuel MA 09-04-96 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
18 26.33 GabriŽlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
300 meter
1 39.86 Femke van der Meij 20-05-85 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
2 42.62 Krista IJspeerd MA 01-06-95 AV '34 Gent (BEL) 28-12-13
3 42.78 Nicole Berghouwer 01-03-89 Hera Gent (BEL) 28-12-13
4 42.95 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix Gent (BEL) 23-02-14
400 meter
1 52.49 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Apeldoorn 23-02-14
2 52.61 Lisanne de Witte Neo 10-09-92 Trias Sopot (POL) 07-03-14
3 52.75 Madiea Ghafoor Neo 09-09-92 Phanos Apeldoorn 23-02-14
4 54.00 Marit Dopheide 28-12-90 Groningen Atletiek Kirchberg (LUX) 01-02-14
5 54.38 Anna Voskamp Neo 21-09-93 Phanos Apeldoorn 23-02-14
6 54.92 Esther van der Lijcke 19-08-89 Phanos Apeldoorn 23-02-14
7 55.30 GraciŽlla Woutersen 24-03-88 Atverni Apeldoorn 22-02-14
8 55.99 Laura de Witte MA 07-08-95 Trias Apeldoorn 09-02-14
9 56.39 Sanne Verstegen 10-11-85 R' dam Atletiek Dortmund (GER) 12-01-14
10 56.46 Vera van den Haak MA 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 25-01-14
11 56.64 DanaÔd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 09-02-14
12 56.77 Roos-Sanne Claassen Neo 23-10-94 AV NOP Fayetteville (USA) 01-02-14
13 57.05 Maruska Eduarda 30-07-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 22-02-14
14 57.35 Elisabeth Paulina MA 27-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 09-02-14
15 57.44 Joyce Puts 05-01-85 Asterix Apeldoorn 22-02-14
16 57.57 Rebecca Rijken Neo 19-03-93 Startbaan Apeldoorn 22-02-14
17 57.58 Yvonne Hak 30-06-86 AAC Birmingham (GBR) 15-02-14
18 57.59 Renske van Os Neo 31-03-94 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 22-02-14
19 57.90 Marije Doddema MA 29-11-95 AKU Apeldoorn 09-02-14
20 57.96 Lotte van Elst MA 18-10-95 AC Waterland Apeldoorn 25-01-14
21 58.10 Eveline Saalberg MB 30-07-98 GVAC Apeldoorn 09-02-14
22 58.14 Marta Pape-Garcia 22-02-83 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 22-02-14
23 58.33 Esmeralda Redan 04-08-85 R' dam Atletiek Apeldoorn 25-01-14
24 58.44 Astrid Lensink MB 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 09-02-14
25 58.45 Jorieke Korenromp MA 15-05-96 MPM Apeldoorn 08-02-14
26 58.47 Lianne van der Lugt 22-06-88 Olympus '70 Apeldoorn 22-02-14
27 58.56 Yvonne de Jong 12-06-90 Olympus '70 Apeldoorn 22-02-14
28 58.67 Inga Michejenko (LTU) 19-07-83 Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
29 58.86 Karlijn van Es MA 02-08-95 PAC Apeldoorn 22-02-14
30 58.93 Elke Molenaar MB 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 25-01-14
31 58.98 Whitney Beekmans Neo 05-01-94 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 25-01-14
32 59.44 Owi Boon MB 02-08-98 AV Castricum Apeldoorn 08-02-14
33 59.48 Nina Mulder 14-03-86 Atverni Apeldoorn 22-02-14
34 59.51 Isa Videler MB 02-03-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
35 59.55 Marieke van der Zee 01-09-90 Groningen Atletiek Apeldoorn 25-01-14
36 59.64 Hanneke Oosterwegel MA 10-12-96 Daventria Apeldoorn 22-02-14
37 59.67 Tamara Bos MA 31-07-96 Prins Hendrik Apeldoorn 25-01-14
38 59.68 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Apeldoorn 25-01-14
39 59.87 Nicole Berghouwer 01-03-89 Hera Apeldoorn 25-01-14
800 meter
1 2.03,44 Sanne Verstegen 10-11-85 R' dam Atletiek Apeldoorn 22-02-14
2 2.04,16 Sifan Hassan Neo 01-01-93 Eindhoven Atletiek Gent (BEL) 09-02-14
3 2.04,23 Yvonne Hak 30-06-86 AAC Apeldoorn 23-02-14
4 2.08,67 Maureen Koster Neo 03-07-92 Phanos Apeldoorn 23-02-14
5 2.09,50 Marlies Manders 18-09-91 Hellas Apeldoorn 23-02-14
6 2.10,84 DanaÔd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 22-02-14
7 2.11,19 Lonneke Derriks 22-04-87 De Spartaan Apeldoorn 22-02-14
8 2.12,14 Elke Molenaar MB 11-03-98 Spirit Lelystad Apeldoorn 22-02-14
9 2.12,63 Ashley Melcherts MB 17-04-98 Energie Apeldoorn 22-02-14
10 2.12,91 Britt Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 01-03-14
11 2.13,26 Elke Molenaar MB 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 09-02-14
12 2.13,81 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 16-02-14
13 2.14,07 Christine Bosch 15-08-85 GAC-Hilversum Apeldoorn 22-02-14
14 2.14,24 Lysanne Wilkens Neo 17-09-94 Prins Hendrik Apeldoorn 01-03-14
15 2.14,49 Sabine Rutten MB 04-05-97 VAV Apeldoorn 22-02-14
16 2.14,69 Marijke de Visser Neo 15-01-93 Phoenix Gent (BEL) 09-02-14
17 2.14,71 Marije Wever Neo 22-07-93 Hera Gent (BEL) 11-01-14
18 2.14,97 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Sopot (POL) 07-03-14
19 2.15,31 Karlijn van Es MA 02-08-95 PAC Apeldoorn 09-02-14
20 2.15,67 Suzanne Voorrips Neo 11-10-93 Groningen Atletiek Apeldoorn 25-01-14
21 2.15,69 Inga Michejenko (LTU) 19-07-83 Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
22 2.15,80 Lorraine Ravestein 11-11-86 Phoenix Apeldoorn 25-01-14
23 2.15,96 Laura Boekel MB 04-11-97 Nova Apeldoorn 09-02-14
24 2.16,18 Lotte van Elst MA 18-10-95 AC Waterland Apeldoorn 25-01-14
25 2.16,68 Jasmijn Lau MC 11-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
26 2.17,24 Rachel Rozenkamp Neo 29-09-92 AV Rijssen Apeldoorn 22-02-14
27 2.17,91 Chantal Baartse V40 05-07-73 HAC Apeldoorn 25-01-14
28 2.18,33 Femke Hooijberg MB 14-10-97 AV Edam Apeldoorn 09-02-14
29 2.18,48 Tessa den Heijer MA 27-02-96 Groningen Atletiek Stange 19-01-14
30 2.18,69 Fieke Wolters Neo 07-06-93 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 05-01-14
1500 meter
1 4.05,34 Sifan Hassan Neo 01-01-93 Eindhoven Atletiek Birmingham (GBR) 15-02-14
2 4.30,73 Sanne Verstegen 10-11-85 R' dam Atletiek Apeldoorn 25-01-14
3 4.32,01 Sabine Rutten MB 04-05-97 VAV Apeldoorn 09-02-14
4 4.33,80 Jasmijn Bakker MC 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
5 4.34,86 Nisrine Masrhalmi MA 17-11-96 Energie Apeldoorn 09-02-14
6 4.35,46 Merel van der Marel MC 01-11-99 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
7 4.37,56 Manon Kruiver 03-01-88 Nova Apeldoorn 23-02-14
8 4.37,93 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
9 4.38,63 Karin Nieuwenhuijsen 02-01-87 Hellas Apeldoorn 23-02-14
10 4.38,64 Britt Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 23-02-14
11 4.40,08 Tessa den Heijer MA 27-02-96 Groningen Atletiek Stange 18-01-14
12 4.41,45 Lotte Krause Neo 29-11-92 AKU Apeldoorn 23-02-14
13 4.41,48 Lorraine Ravestein 11-11-86 Phoenix Apeldoorn 23-02-14
14 4.44,27 Annemarie Slangewal MB 12-09-98 Altis Apeldoorn 09-02-14
15 4.49,18 Susan van Weperen MB 09-05-98 Invictus Apeldoorn 25-01-14
16 4.51,56 Diane van Es MC 22-03-99 PAC Apeldoorn 25-01-14
17 4.52,63 Eline de Jong MB 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 25-01-14
18 4.53,38 Marlies Huigen Neo 22-08-94 Hanzesport Apeldoorn 23-02-14
19 4.55,53 Floor Doornwaard MC 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 09-02-14
20 4.56,43 Sanne van Gils MB 02-12-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
21 4.57,88 Rachel Rozenkamp Neo 29-09-92 AV Rijssen Apeldoorn 25-01-14
22 4.59,85 Gerrieke Grootemarsink 07-12-86 Phoenix Apeldoorn 25-01-14
1 mijl
1 5.04,31 Anne Luijten Neo 04-04-94 Olympus '70 Seatle (USA) 18-01-14
3000 meter
1 8.45,32 Sifan Hassan Neo 01-01-93 Eindhoven Atletiek Karlsruhe (GER) 01-02-14
2 9.19,15 Irene van Lieshout Neo 01-09-93 De Keien Apeldoorn 22-02-14
3 9.31,22 Manon Kruiver 03-01-88 Nova Apeldoorn 22-02-14
4 9.31,94 Jamie van Lieshout 12-07-91 Attila Apeldoorn 22-02-14
5 9.39,66 Marijke de Visser Neo 15-01-93 Phoenix Apeldoorn 22-02-14
6 9.42,79 Anne Luijten Neo 04-04-94 Olympus '70 Seatle (USA) 01-02-14
7 9.56,47 Britt Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 22-02-14
8 10.00,74 Esther Platteeuw Neo 03-01-92 Scheldesport Apeldoorn 22-02-14
9 10.01,70 Merel van Steenbergen Neo 22-01-92 AV '47 31-01-14
10 10.06,29 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
11 10.06,89 Lotte Krause Neo 29-11-92 AKU Apeldoorn 22-02-14
12 10.12,11 Diane van Es MC 22-03-99 PAC Apeldoorn 22-02-14
13 10.12,71 Saskia Weinans Neo 12-02-94 AV '34 Apeldoorn 22-02-14
14 10.14,01 Leonie Glazenborg MB 20-06-98 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
15 10.14,41 Tessa den Heijer MA 27-02-96 Groningen Atletiek Stange (NOR) 02-02-14
16 10.22,75 Bo Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 01-03-14
17 10.24,57 Kristel van den Berg MB 30-10-98 Fortuna Apeldoorn 08-02-14
18 10.26,07 Marina van Dijk 19-05-86 Altis Apeldoorn 22-02-14
19 10.26,37 Emmie Weekers MC 05-10-99 AV Weert Apeldoorn 08-02-14
20 10.28,54 Jessie Geel 05-07-90 DEM Apeldoorn 01-03-14
21 10.42,00 Eline de Jong MB 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 08-02-14
22 10.46,26 Jaimy van de Loo MC 21-04-01 KAV Holland Apeldoorn 08-02-14
23 10.47,47 Femke van der Pal MA 17-08-95 AV Zaanland Apeldoorn 01-03-14
24 10.49,18 Lotte Spraakman 24-11-89 R' dam Atletiek Apeldoorn 01-03-14
25 10.57,03 An Bennema Neo 28-09-93 Vitalis Apeldoorn 01-03-14
26 10.58,14 Sanne van Gils MB 02-12-98 Spado Apeldoorn 08-02-14
5000 meter
1 17.10,40 Merel van Steenbergen Neo 22-01-92 AV '47 Seatle (USA) 14-02-14
3000m snelwandelen
1 17.10,56 Anne van Andel 29-07-90 DAK Apeldoorn 22-02-14
2 19.34,06 Sandra Maas 09-03-85 RWV Apeldoorn 22-02-14
3 20.14,55 Truus van Wijnen-van den Beemt V50 02-06-60 RWV Apeldoorn 16-02-14
4 20.19,71 Loes van Bremen-Van den Beemt 30-09-86 RWV Apeldoorn 22-02-14
50 meter horden  83,8 cm
1 7.85 Vera van den Haak MA 13-01-95 AAV '36 Utrecht 20-12-13
2 7.94 Astrid van der Maas MA 01-01-96 AV Gouda Utrecht 20-12-13
3 8.01 Lieke Muller Neo 03-11-94 Groningen Atletiek Utrecht 20-12-13
60 meter horden  83,8 cm
1 8.07 Rosina Hodde 10-02-83 Haag Atletiek Sopot (POL) 07-03-14
2 8.14 Sharona Bakker 12-04-90 NEA-Volharding Karlsruhe (GER) 01-02-14
3 8.27 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Apeldoorn 23-02-14
4 8.32 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Sopot (POL) 07-03-14
5 8.36 Suzanne Williams Neo 07-10-93 NEA-Volharding Apeldoorn 25-01-14
6 8.43 Nicole Kroonenburg 14-03-89 Phanos Amsterdam 12-01-14
7 8.44 Anouk Vetter Neo 04-02-93 Sprint Amsterdam 02-02-14
8 8.55 Anna Sjoukje Runia MA 19-02-95 NEA-Volharding Apeldoorn 09-02-14
9 8.59 Eefje Boons Neo 18-07-94 Daventria Apeldoorn 25-01-14
10 8.69 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 16-02-14
11 8.71 Marije van Hunenstijn MA 02-03-95 AV '34 Amsterdam 02-02-14
12 8.72 Nancy van Petersen Neo 10-05-92 AV '34 Gent (BEL) 09-02-14
13 8.76 Maayke Tjin-A-Lim MB 10-01-98 Sparta Apeldoorn 23-02-14
14 8.85 Chantť Samuel MA 09-04-96 Phanos Amsterdam 12-01-14
15 8.86 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Sheffield (GBR) 26-01-14
16 8.86 Anouk Oosterhuis Neo 06-03-92 Atverni Amsterdam 02-02-14
17 8.88 Bianca Baak Neo 25-01-92 Phanos Amsterdam 02-02-14
18 8.88 Helen van Rossum Neo 02-05-92 AKU Amsterdam 02-02-14
19 8.91 Maureen Rots Neo 25-02-93 AV '34 Apeldoorn 23-02-14
20 9.00 Tamara Bos MA 31-07-95 Prins Hendrik Apeldoorn 09-02-14
21 9.03 Lieke Muller Neo 03-11-94 Groningen Atletiek Utrecht 03-01-14
22 9.04 Veerle Simons MA 12-02-96 STB Amsterdam 22-12-13
23 9.05 Vera van den Haak MA 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 25-01-14
24 9.07 Anneloes de Roo MA 07-09-95 Isala '96 Apeldoorn 25-01-14
25 9.10 Devrah Leerdam MA 11-07-96 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
26 9.10 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
27 9.11 Astrid van der Maas MA 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 25-01-14
28 9.14 Lisanne Drost 27-08-91 Athlos Apeldoorn 25-01-14
29 9.18 Lieke Bakker 01-08-89 PEC 1910 Apeldoorn 16-02-14
30 9.20 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Apeldoorn 16-02-14
31 9.23 Michelle Oud MA 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
32 9.23 Veerle Simons MB 22-09-97 STB Apeldoorn 23-02-14
33 9.24 Lieke Oude Egberink 07-02-88 Attila Amsterdam 22-12-13
34 9.36 Aimee Lovers MA 29-07-96 NEA-Volharding Amsterdam 22-12-13
35 9.36 Marlou van Rooij MA 14-05-95 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
36 9.40 Judith Rasch MA 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
37 9.41 Priscilla van Oorschot MA 03-09-96 AAC Zoetermeer 18-01-14
38 9.45 Janneke Bruintjes MA 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 16-02-14
39 9.47 Maruska Eduarda 30-07-91 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
40 9.51 Yara Gast MA 16-04-96 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
41 9.54 Vere KŲnig Neo 16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
42 9.59 Bente Feld MA 01-12-95 Hollandia Apeldoorn 09-02-14
43 9.62 Nikki Tahapary Neo 21-05-93 Vitalis Apeldoorn 25-01-14
44 9.63 Eefje Swinkels-Van Mourik V35 26-08-75 HAC Apeldoorn 25-01-14
45 9.65 Katja Slangewal MA 27-12-95 Altis Amsterdam 02-02-14
46 9.65 Lentine Klaassen MA 18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
47 9.70 Sophie den Ouden MA 24-07-96 MPM Amsterdam 02-02-14
48 9.75 Nikki Klarenbeek MA 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 16-02-14
49 9.76 Anne Baar 18-11-89 GAC-Hilversum Amsterdam 22-12-13
50 9.76 Aimee Lovers MA 29-07-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
51 9.81 Pamela Kiel 09-04-91 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
hoogspringen
1 1.93 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Sopot (POL) 07-03-14
2 1.80 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 23-02-14
3 1.76 Marlies van Haaren 06-03-90 Hellas Apeldoorn 01-03-14
4 1.75 Marit Redeker MA 04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
5 1.75 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Sheffield (GBR) 26-01-14
6 1.73 Amber Hurkmans MC 05-12-99 Nova Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
7 1.73 Nikki Woudstra 06-05-88 Ilion Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
8 1.72 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
9 1.72 Linda Hurkmans MB 27-06-97 Nova Apeldoorn 08-02-14
10 1.72 Katja Slangewal MA 27-12-95 Altis Apeldoorn 16-02-14
11 1.70 Lara Borst MA 05-05-95 AAC Apeldoorn 25-01-14
12 1.70 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Apeldoorn 16-02-14
13 1.70 Lieke Muller Neo 03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 16-02-14
14 1.69 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Sheffield (GBR) 26-01-14
15 1.68 Sterre de Booy MB 10-07-98 Ilion Apeldoorn 08-02-14
16 1.68 Danielle Tinkhof MB 11-11-97 PAC Apeldoorn 08-02-14
17 1.68 Eva Tetteroo MB 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
18 1.66 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
19 1.66 Mandy van der Eijk Neo 10-03-94 Startbaan Apeldoorn 23-02-14
20 1.66 Eva Reinders Neo 12-05-93 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
21 1.65 Marloes Strooper-Lammerts V35 04-11-77 Attila Hoboken (BEL) 08-12-13
22 1.65 Renilde Zwartkruis MA 04-02-96 Unitas Gent (BEL) 21-12-13
23 1.65 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 19-01-14
24 1.65 Eva Koopman MB 13-04-97 SAV Apeldoorn 25-01-14
25 1.65 Lieke Bakker 01-08-89 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
26 1.65 Lisanne Drost 27-08-91 Athlos Apeldoorn 25-01-14
27 1.65 Imke Hanssen Neo 02-04-94 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 26-01-14
28 1.65 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 16-02-14
29 1.65 Hilde van Zundert Neo 26-08-93 Atledo Gent (BEL) 23-02-14
30 1.65 Lisanne van Manen MA 05-01-95 De Sperwers Tuk 08-03-14
31 1.64 Suzan Stevens Neo 04-02-94 ATV Venray Dortmund (GER) 12-01-14
32 1.64 Stevy-Jane Nederveen MB 25-02-98 Energie Apeldoorn 08-02-14
33 1.64 Lisa Keuken MA 30-06-96 Horror Apeldoorn 09-02-14
34 1.64 Janneke Bruintjes MA 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 09-02-14
35 1.64 Vere KŲnig Neo 16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
36 1.63 Esmay Meinders MC 13-08-99 AV NOP Drachten 01-02-14
37 1.63 Chantť Samuel MA 09-04-96 Phanos Apeldoorn 16-02-14
38 1.63 Michelle Oud MA 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
39 1.63 Aline Bloom MA 08-05-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
40 1.63 Wendy de Bloois 05-05-91 Ilion Apeldoorn 01-03-14
41 1.61 Bridget Janssen MD 14-02-01 PAC Dordrecht 08-02-14
42 1.61 Froukje van Ligten Neo 15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
43 1.60 Jolien de Haan 29-11-87 Prins Hendrik Dortmund (GER) 22-12-13
44 1.60 Manon Schoop MC 07-08-99 AV NOP Dronten 27-12-13
45 1.60 Fleurine van Beek MB 28-09-97 Haag Atletiek Apeldoorn 25-01-14
46 1.60 Eva Peters MB 23-12-97 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
47 1.60 Pamela Kiel 09-04-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 25-01-14
in onderlinge wedstrijd:
1.65 Stevy-Jane Nederveen MB 25-02-98 Energie Dordrecht 02-03-14
1.60 Mieke van Heeringen MB 05-02-97 Parthenon Dordrecht 29-03-14
polsstokhoogspringen
1 4.31 Fanny Smets (BEL) 21-04-86 Unitas Gent (BEL) 09-02-14
2 4.26 Robin WingbermŁhle Neo 20-05-92 R' dam Atletiek Zoetermeer 25-01-14
3 4.21 Rianna Galiart 22-11-85 Lycurgus ZweibrŁcken (GER) 07-02-14
4 3.92 Femke Pluim Neo 10-05-94 AAV '36 Zoetermeer 01-02-14
5 3.91 Killiana Heymans MB 24-01-97 PAC Zoetermeer 25-01-14
6 3.81 Anita Karregat 31-12-91 AV Edam Amsterdam 26-01-14
7 3.67 Noortje Meester MA 14-09-96 AV Edam Apeldoorn 08-02-14
8 3.60 Annemieke Dunnink 07-03-80 Phoenix Apeldoorn 25-01-14
9 3.54 Alies van Berkum MB 26-01-98 Hercules Apeldoorn 09-02-14
10 3.54 Marijke Wijnmaalen MB 06-12-98 Diomedon Apeldoorn 09-02-14
11 3.42 Moniek Jansen 17-07-85 Sprint Zoetermeer 01-02-14
12 3.40 Eva Jaarsma MA 13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 22-02-14
13 3.21 Wendy op den Kelder 13-09-83 Hollandia Amsterdam 26-01-14
14 3.20 Isabel Janssen Neo 24-08-94 PAC Gent (BEL) 28-12-13
15 3.20 Pricilla Huisman MA 21-08-96 Passaat Apeldoorn 08-02-14
16 3.19 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
17 3.10 Janiek Hendriks MA 03-12-95 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
18 3.10 Jonne Dommerholt MA 19-07-96 Eindhoven Atletiek Gent (BEL) 23-02-14
19 3.05 Sigrid Florusse 04-03-81 Parthenon Dordrecht 11-01-14
20 3.05 Sannah van der Wijst MC 20-05-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
21 2.90 Tinka Broekman MC 13-11-99 Unitas Leverkusen (GER) 05-01-14
22 2.90 Jenny Poppe 31-10-90 Groene Ster Dordrecht 11-01-14
23 2.90 Saskia van der Boor MC 20-09-00 Parthenon Apeldoorn 19-01-14
24 2.82 Vera Schoonackers Neo 17-08-92 Startbaan Zoetermeer 01-02-14
25 2.81 Mara Verduin 31-08-82 Phoenix Utrecht 20-12-13
26 2.81 Boudine Bouma 29-11-87 Atverni Utrecht 20-12-13
27 2.80 Mirte Kok MC 21-11-99 Hercules Apeldoorn 19-01-14
28 2.80 Kirsten Kuntz MC 09-06-99 Passaat Apeldoorn 19-01-14
29 2.70 Kristin Baas MB 20-11-97 Delta Sport Dordrecht 14-12-13
30 2.70 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Zoetermeer 27-12-13
31 2.70 Maaike Schoute MB 02-12-97 Lycurgus Zoetermeer 27-12-13
32 2.70 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Zoetermeer 27-12-13
33 2.70 Eefje Boons Neo 18-07-94 Daventria Gent (BEL) 11-01-14
34 2.70 Femke Bun MB 16-07-98 RK HAV Dordrecht 11-01-14
35 2.70 Hilde den Engelsen MC 20-04-99 Hercules Apeldoorn 19-01-14
36 2.70 Camille van de Brug MC 20-09-00 PAC Apeldoorn 19-01-14
37 2.65 Sophie Jebose MC 03-08-00 AAC Apeldoorn 19-01-14
38 2.62 Sanne Eekel 16-07-90 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
39 2.51 Gwennan Smitskamp MA 22-05-96 Startbaan Amsterdam 26-01-14
in onderlinge wedstrijd:
3.01 Anya Koch Neo 24-04-93 PAC Dordrecht 02-03-14
2.80 Karin van Hooijdonk 08-04-88 Sprint Dordrecht 15-03-14
2.71 Hilde den Engelsen MC 20-04-99 Hercules Dordrecht 29-03-14
2.61 Lise van de Velde MB 29-01-97 PAC Dordrecht 02-03-14
verspringen
1 6.43 Dafne Schippers Neo 15-06-92 Hellas Birmingham (GBR) 15-02-14
2 6.17 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Sopot (POL) 07-03-14
3 6.15 Valentine Kortbeek 19-12-86 Prins Hendrik Gent (BEL) 11-01-14
4 6.06 Anouk Vetter Neo 04-02-93 Sprint Apeldoorn 22-02-14
5 6.02 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Sheffield (GBR) 26-01-14
6 5.98 Nora Ritzen Neo 03-07-93 Unitas Leverkusen (GER) 19-01-14
7 5.97 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Sheffield (GBR) 26-01-14
8 5.97 Djanne van Kooten MA 09-06-95 VAV Apeldoorn 08-02-14
9 5.94 GabriŽlla Dwomoh Neo 12-01-94 Ilion Gent (BEL) 11-01-14
10 5.81 Femke Klop 10-05-90 Hellas Amsterdam 01-02-14
11 5.79 Priscilla van Oorschot MA 03-09-96 AAC Apeldoorn 08-02-14
12 5.73 Chantť Samuel MA 09-04-96 Phanos Apeldoorn 16-02-14
13 5.72 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 16-02-14
14 5.67 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Apeldoorn 09-02-14
15 5.62 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Apeldoorn 16-02-14
16 5.61 Eva Tetteroo MB 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 09-02-14
17 5.55 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 08-02-14
18 5.54 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
19 5.54 Michelle Oud MA 19-07-96 NEA-Volharding Gent (BEL) 11-01-14
20 5.54 Sabrine Vels MA 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 25-01-14
21 5.54 Vera van den Haak MA 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
22 5.53 Lieke Bakker 01-08-89 PEC 1910 Apeldoorn 16-02-14
23 5.49 Judith Rasch MA 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
24 5.49 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
25 5.48 Maureen Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 25-01-14
26 5.47 Jarmilla van Stralen 28-07-91 AAV '36 Apeldoorn 22-02-14
27 5.46 Tara Yoro MB 25-12-97 AV '23 Apeldoorn 25-01-14
28 5.43 Renťe van Rookhuizen MB 02-06-98 DEM Dortmund (GER) 16-03-14
29 5.42 Marrit van Gelderen 29-07-91 AV Heerenveen Dortmund (GER) 26-01-14
30 5.41 Femke Pluim Neo 10-05-94 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
31 5.40 Killiana Heymans MB 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
32 5.38 Elise Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
33 5.38 Myke van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
34 5.37 Nikki Kraaijeveld MB 13-07-98 DEM Dortmund (GER) 16-03-14
35 5.36 Benthe KŲnig MB 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 25-01-14
36 5.36 Lisanne Drost 27-08-91 Athlos Apeldoorn 16-02-14
37 5.35 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Amsterdam 23-11-13
38 5.34 Pamela Kiel 09-04-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 25-01-14
39 5.34 Anne van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
40 5.34 Sterre de Booy MB 10-07-98 Ilion Apeldoorn 16-02-14
41 5.33 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Amsterdam 23-11-13
42 5.32 Dewi Lafontaine MC 08-01-99 Haag Atletiek Zoetermeer 21-12-13
43 5.32 Frances van der Eijk MA 19-02-95 Phanos Apeldoorn 25-01-14
44 5.32 Astrid Ekelmans MA 31-10-96 Hollandia Apeldoorn 08-02-14
45 5.29 Janneke Bruintjes MA 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 16-02-14
46 5.28 Natalie Puper MB 28-07-98 Statina Dordrecht 11-01-14
47 5.27 Joyce Swanenberg Neo 26-02-94 Hellas Amsterdam 01-02-14
48 5.26 Kristin Baas MB 20-11-97 Delta Sport DŁsseldorf (GER) 08-12-13
49 5.26 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
50 5.26 Daphne Linnekamp MB 09-12-98 Hellas Utrecht 03-01-14
51 5.25 Nikki Tahapary Neo 21-05-93 Vitalis Apeldoorn 01-03-14
in onderlinge wedstrijd:
5.29 Daphne Linnekamp MB 09-12-98 Hellas Utrecht 01-03-14
hink-stap-sprong
1 12.60 Giulia Agostini (ITA) 14-01-83 AAC Apeldoorn 23-02-14
2 12.33 Nora Ritzen Neo 03-07-93 Unitas Apeldoorn 23-02-14
3 12.27 Priscilla van Oorschot MA 03-09-96 AAC Apeldoorn 09-02-14
4 12.15 Tamara Middelburg 10-07-88 Ilion Zoetermeer 18-01-14
5 12.02 Valentine Kortbeek 19-12-86 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
6 11.98 Chantť Samuel MA 09-04-96 Phanos Apeldoorn 09-02-14
7 11.92 Patricia Krolis 19-05-86 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-14
8 11.87 Sanne Zwijsen 10-12-86 Hellas Utrecht 01-02-14
9 11.58 Marije Langen 29-12-86 Ilion Zoetermeer 18-01-14
10 11.57 ZoŽ Tromp MB 30-04-97 Haag Atletiek Zoetermeer 18-01-14
11 11.56 Meruska Eduarda 30-07-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-14
12 11.52 Eva Bastmeijer MA 20-06-95 Attila Apeldoorn 09-02-14
13 11.44 Louise Taatgen Neo 05-01-93 Groningen Atletiek Zoetermeer 18-01-14
14 11.37 Manon Haakman MA 02-03-95 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
15 11.31 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Apeldoorn 08-02-14
16 11.26 Joyce Swanenberg Neo 26-02-94 Hellas Utrecht 01-02-14
17 11.12 Astrid van der Maas MA 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
18 10.95 Myrthe van der Bruggen Neo 01-06-93 Startbaan Zoetermeer 18-01-14
19 10.95 Judith Rasch MA 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
20 10.88 Jaimy van Broekhoven 18-08-89 Prins Hendrik Apeldoorn 01-03-14
21 10.84 Kotryna Kozlovskaja 17-07-88 R' dam Atletiek Amsterdam 01-02-14
22 10.74 Susanne van der Hoeven Neo 06-02-92 Pijnenburg Apeldoorn 01-03-14
23 10.70 Luka Boodt MB AV '34 Apeldoorn 08-02-14
24 10.67 Arlyn Haveman MB 29-03-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 01-03-14
25 10.60 Mirthe Wiltink Neo 10-05-93 KAV Holland Apeldoorn 01-03-14
26 10.59 Mirna van Slooten MA 10-04-95 AV Valkenswaard Apeldoorn 09-02-14
28 10.55 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
29 10.48 Charida Righolt MB 16-03-97 Athlos Apeldoorn 08-02-14
30 10.43 Lucinde Wiersema MB 05-02-98 Leiden Atletiek Apeldoorn 01-03-14
31 10.42 Daphne Stol 29-09-85 Phanos Zoetermeer 18-01-14
32 10.41 Ingrid van den Heuvel MA 26-01-96 AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
33 10.36 Sanne Schellekens MB 07-06-97 DJA Utrecht 01-02-14
34 10.19 Luca Bos MB 22-01-98 GAC-Hilversum Utrecht 20-12-13
35 10.15 Stella Bolderheij MC 29-11-99 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
36 10.10 Tiana Dekker 03-02-90 Noordkop Apeldoorn 01-03-14
37 10.09 Daphne Bakker MB 04-09-98 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
in onderlinge wedstrijd:
10.19 Alies van Berkum MB 26-01-98 Hercules Dordrecht 29-03-14
kogelstoten 4 kg
1 15.88 Vivian Brandhoff Neo 27-06-93 SAV New York (USA) 01-03-14
2 14.98 Corinne Nugter Neo 28-03-92 AV NOP Apeldoorn 22-02-14
3 14.93 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Sheffield (GBR) 26-01-14
4 14.75 Pamela Kiel 09-04-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-14
5 14.63 Femke Dijkstra 04-11-91 De Liemers Apeldoorn 22-02-14
6 14.25 Anouk Vetter Neo 04-02-93 Sprint Apeldoorn 22-02-14
7 14.00 Charlene Okken Neo 03-01-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
8 13.55 Lieke Muller Neo 03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 16-02-14
9 13.54 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Leverkusen (GER) 18-01-14
10 13.16 Marieke Riemens 04-05-86 AV '56 Apeldoorn 22-02-14
11 12.78 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 16-02-14
12 12.61 Lisa Smit Neo 31-03-94 Scorpio Gent (BEL) 26-12-13
13 12.57 Maureen Rots Neo 25-02-93 AV '34 Apeldoorn 22-02-14
14 12.44 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Apeldoorn 09-02-14
15 12.09 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Apeldoorn 16-02-14
16 12.07 Michelle Oud MA 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
17 12.04 Dana Gunther 03-10-84 DEM Zoetermeer 18-01-14
18 11.99 Dominique Gommers MA 03-03-95 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
19 11.98 Karlien Sleper Neo 11-01-93 Ilion Apeldoorn 01-03-14
20 11.96 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
21 11.93 Hanneke Reinders-Vasse V40 26-11-69 Groningen Atletiek Heerenveen 15-03-14
22 11.74 Josefin ter Burg MA 09-08-96 Isala '96 Apeldoorn 09-02-14
23 11.58 Vera van den Haak MA 13-01-95 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
24 11.53 Nicole Berghouwer 01-03-89 Hera Gent (BEL) 28-12-13
25 11.50 Bibi Lotte van der Horst 08-12-88 Atletico '73 Apeldoorn 01-03-14
26 11.48 Linda Prop Neo 05-02-93 Spado Gent (BEL) 26-12-13
27 11.48 Femke Oude Ophuis 24-03-89 PEC 1910 Apeldoorn 22-02-14
28 11.47 Femke CorbiŤre MA 23-01-95 Clytoneus Apeldoorn 09-02-14
29 11.18 Femke Pluim Neo 10-05-94 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
30 11.09 Lisa Keuken MA 30-06-96 Horror Apeldoorn 25-01-14
31 11.03 Vere KŲnig Neo 16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
in onderlinge wedstrijd:
12.99 Roos de Klerk Neo 24-06-94 PAC Dordrecht 02-03-14
gewichtwerpen 9,08 kg
1 15.51 Gonny Mik V45 23-03-65 Groningen Atletiek Budapest (HUN) 28-03-14
2 14.98 Vivian Brandhoff Neo 27-06-93 SAV Nashville (USA) 25-01-14
3 12.85 Hanneke Reinders-Vasse V40 26-11-69 Groningen Atletiek Budapest (HUN) 27-03-14
4 11.15 Yvette Bot-Vleerlaag V40 12-09-72 SAV Budapest (HUN) 27-03-14
5-kamp
1 4830 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Sopot (POL) 07-03-14
1 08,32 * 1,93 * 14,59 * 6,17 * 2.14,97
2 4330 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 16-02-14
2 08,69 * 1,79 * 12,78 * 5,72 * 2.13,81
3 4268 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Sheffield (GBR) 26-01-14
3 08,32 * 1,75 * 11,90 * 6,02 * 2.22,83
4 4147 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Sheffield (GBR) 26-01-14
4 08,86 * 1,69 * 13,53 * 5,97 * 2.24,52
5 3824 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
5 09,10 * 1,66 * 11,96 * 5,51 * 2.24,14
6 3822 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Apeldoorn 16-02-14
6 09,20 * 1,70 * 12,09 * 5,62 * 2.29,74
7 3769 Chantť Samuel MA 09-04-96 Phanos Apeldoorn 16-02-14
7 08,91 * 1,63 * 10,19 * 5,73 * 2.24,87
8 3747 Michelle Oud MA 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
8 09,23 * 1,63 * 12,07 * 5,43 * 2.24,12
9 3721 Lieke Muller Neo 03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 16-02-14
9 09,26 * 1,70 * 13,55 * 5,15 * 2.33,86
10 3660 Vera van den Haak MA 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
10 09,18 * 1,57 * 11,10 * 5,54 * 2.23,87
11 3565 Lieke Bakker 01-08-89 PEC 1910 Apeldoorn 16-02-14
11 09,18 * 1,64 * 09,62 * 5,53 * 2.29,80
12 3473 Judith Rasch MA 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
12 09,40 * 1,57 * 09,65 * 5,48 * 2.26,05
13 3472 Katja Slangewal MA 27-12-95 Altis Apeldoorn 16-02-14
13 09,69 * 1,72 * 09,71 * 5,02 * 2.25,75
14 3445 Lisanne Drost 27-08-91 Athlos Apeldoorn 16-02-14
14 09,75 * 1,61 * 10,12 * 5,36 * 2.26,16
15 3356 Janneke Bruintjes MA 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 16-02-14
15 09,45 * 1,63 * 09,28 * 5,29 * 2.33,85
16 3325 Pamela Kiel 09-04-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-14
16 10,26 * 1,55 * 14,75 * 5,05 * 2.40,58
17 3239 Vere KŲnig Neo 16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
17 09,54 * 1,64 * 11,03 * 4,94 * 2.45,08
18 3211 Astrid van der Maas MA 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 16-02-14
18 09,14 * 1,54 * 09,31 * 4,97 * 2.35,24
19 3207 Nikki Klarenbeek MA 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 16-02-14
19 09,75 * 1,51 * 10,23 * 4,92 * 2.26,85
20 3194 Froukje van Ligten Neo 15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
20 10,07 * 1,61 * 10,56 * 4,66 * 2.28,40
4 x 200 meter
1 1.45,04 Deventer Daventria Apeldoorn 01-03-14
2 1.46,28 Assen MB AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
3 1.46,94 Utrecht MB U-Track Apeldoorn 09-02-14
4 1.47,35 Best Gen. MichaŽlis Apeldoorn 01-03-14
5 1.48,34 Utrecht MA U-Track Gent (BEL) 11-01-14
6 1.49,31 Soest Pijnenburg Apeldoorn 01-03-14
7 1.49,76 Beverwijk MB DEM Apeldoorn 09-02-14
1 1.48,54 combi studenten Apeldoorn 01-03-14
2 1.48,80 combi MA Apeldoorn 09-02-14
3 1.48,91 combi MB Noord Ned. Apeldoorn 09-02-14
4 x 400 meter
1 3.54,93 Rotterdam R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-14
2 3.56,69 Vught Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
1 3.50,74 combi Eindhoven Atletiek Asterix Apeldoorn 23-02-14
2 3.55,00 combi Neo en MA Apeldoorn 23-02-14