Dit is de jaar indoorranglijst Vrouwen 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 27 februari 2013, geactualiseerd 27 februari 2013
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Vrouwen
50 meter
6.76 Naomi Sedney MA 17-12-94 Ilion Zoetermeer 08-12-12
6.77 Miquella Lobo MA 23-08-94 Ilion Zoetermeer 08-12-12
6.84 Angelina Lopez 08-07-80 R' dam Atletiek Zoetermeer 08-12-12
6.85 GabriŽlla Dwomoh MA 12-01-94 Ilion Zoetermeer 08-12-12
6.91 Nancy van Petersen Neo 10-05-92 AV '34 Zoetermeer 08-12-12
6.91 Whitney Beekmans MA 05-01-94 DAK Zoetermeer 08-12-12
6.93 Elaine den Exter MB 23-03-97 R' dam Atletiek Zoetermeer 08-12-12
6.94 Noa van Ginneken MB 24-08-97 Prins Hendrik Utrecht 18-01-13
6.98 Evita Breeman 04-03-89 PAC Zoetermeer 08-12-12
6.98 Franka Hoogeboom 01-07-85 Trias Zoetermeer 08-12-12
60 meter
7.26 Dafne Schippers Neo 15-06-92 Hellas Apeldoorn 17-02-13
7.28 Jamile Samuel Neo 24-04-92 Phanos Apeldoorn 17-02-13
7.36 Eva Lubbers Neo 06-02-92 AKU Apeldoorn 17-02-13
7.42 Kadene Vassell 29-01-89 Phanos Kirchberg (LUX) 02-02-13
7.50 Janice Babel Neo 10-11-92 Phanos Apeldoorn 16-02-13
7.54 Marit Dopheide 28-12-90 Groningen Atletiek Apeldoorn 05-01-13
7.55 Madiea Ghafoor Neo 09-09-92 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.55 Tessa van Schagen MA 02-02-94 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.56 Sacha van Agt MA 10-08-94 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.60 Femke van der Meij 20-05-85 Sprint Apeldoorn 17-02-13
7.61 Rosina Hodde 10-02-83 Haag Atletiek Gent (BEL) 10-02-13
7.66 Eefje Boons MA 18-07-94 Daventria Amsterdam 23-12-12
7.68 Suzanne Williams Neo 07-10-93 NEA-Volharding Bielefeld (GER) 09-02-13
7.71 Naomi Sedney MA 17-12-94 Ilion Apeldoorn 23-02-13
7.71 GabriŽlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.72 Lianne van Krieken MB 15-01-97 Atverni Apeldoorn 23-02-13
7.74 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Apeldoorn 23-02-13
7.74 Eva Hovenkamp MB 19-07-96 Climax Apeldoorn 23-02-13
7.75 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Amsterdam 13-01-13
7.76 Miquella Lobo MA 23-08-94 Ilion Apeldoorn 05-01-13
7.76 Ruchama JuriŽn MA 28-07-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 23-02-13
7.77 Carola van Wagtendonk Neo 21-05-91 AAC Amsterdam 13-01-13
7.77 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Amsterdam 13-01-13
7.79 Yvonne van Langen-Wisse 06-06-82 AAC Amsterdam 23-12-12
7.79 GabriŽlla Dwomoh MA 12-01-94 Ilion Amsterdam 03-02-13
7.79 Marije van Hunenstijn MA 02-03-95 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
7.80 Mariska Bun MA 19-04-94 Phoenix Gent (BEL) 29-12-12
7.80 Marloes Duijn Neo 18-06-93 SAV Amsterdam 13-01-13
7.80 Charlene Onyema MA 18-10-95 Clytoneus Apeldoorn 23-02-13
7.81 Judith Bosker 27-10-90 Sprint Apeldoorn 05-01-13
7.81 Franka Hoogeboom 01-07-85 Trias Amsterdam 03-02-13
7.81 Shimada Bajon 09-01-88 Atverni Apeldoorn 16-02-13
7.83 Nancy van Petersen Neo 10-05-92 AV '34 Amsterdam 03-02-13
7.85 Susanne Schussler MA 19-04-95 Athlos Apeldoorn 23-02-13
7.85 Debbie Baltes MB 01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 23-02-13
7.87 Linda van Rossum MA 17-07-94 AKU Amsterdam 03-02-13
7.87 Aimee Lovers MB 29-07-96 NEA-Volharding Bielefeld (GER) 09-02-13
7.88 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Gent (BEL) 29-12-12
7.89 Sharda Zuurbier Neo 14-11-91 Hera Apeldoorn 16-02-13
7.89 Marijke Boogerd MB 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
7.90 Roos Kind 15-01-88 Attila Apeldoorn 16-02-13
7.91 Whitney Beekmans MA 05-01-94 DAK Amsterdam 03-02-13
7.94 Valentine Kortbeek 19-12-86 Prins Hendrik Gent (BEL) 12-01-13
7.95 Laura de Witte MA 07-08-95 Trias Amsterdam 03-02-13
7.96 Meruska Eduarda Neo 30-07-91 R' dam Atletiek Zoetermeer 19-01-13
7.96 Sharon Hendriks Neo 10-01-93 AV '34 Apeldoorn 16-02-13
7.97 Sam Bouwhuis MA 10-08-94 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
7.98 Femke Pluim MA 10-05-94 AV Gouda Utrecht 21-12-12
7.98 Tasa Jiya MB 16-09-97 Atos Amsterdam 23-12-12
7.98 Joyce Bongers 23-06-89 Atverni Amsterdam 03-02-13
7.99 Simone Lamberts MC 07-02-99 Scopias Apeldoorn 20-01-13
7.99 Jelynn Timisela MB 22-06-97 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
7.99 Lieke Klaver MC 20-08-98 SAV Apeldoorn 23-02-13
8.00 Anna Voskamp Neo 21-09-93 Hanzesport Apeldoorn 05-01-13
8.00 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Amsterdam 03-02-13
8.00 Maaike Eken 06-04-89 Phanos Apeldoorn 16-02-13
8.01 Sandra Telgt Neo 13-06-92 Daventria Apeldoorn 05-01-13
8.01 Jarmilla van Stralen Neo 28-07-91 AAV '36 Zoetermeer 19-01-13
8.01 Zanna Vanterpool MA 01-09-94 Eindhoven Atletiek Amsterdam 03-02-13
8.02 Rianne Crielaard-Weltak 03-09-86 PAC Amsterdam 23-12-12
8.02 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-01-98 Sparta Amsterdam 23-12-12
8.02 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Amsterdam 13-01-13
8.03 Roos-Sanne Claassen MA 23-10-94 AV NOP Amsterdam 13-01-13
8.03 Sharon Spalburg MC 18-08-98 AAC Apeldoorn 20-01-13
8.03 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Amsterdam 03-02-13
8.03 Marit Redeker MB 04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
8.03 Sabrine Vels MB 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 23-02-13
8.04 Elaine den Exter MB 23-03-97 R' dam Atletiek Gent (BEL) 26-12-12
8.04 YaŽl van Pelt 30-05-90 STB Apeldoorn 05-01-13
8.04 Justine Delecluze Neo 92 NED Gent (BEL) 12-01-13
8.05 Noa van Ginneken MB 24-08-97 Prins Hendrik Utrecht 18-01-13
8.05 Sandra Kleuskens MA 24-10-95 ATV Venray Dortmund (GER) 10-02-13
8.06 Angelina Lopez 08-07-80 R' dam Atletiek Zoetermeer 08-12-12
8.06 Vera van Aurich MB 06-03-97 AV Heerenveen Utrecht 21-12-12
8.06 Joyce Puts 05-01-85 Asterix Gent (BEL) 29-12-12
8.07 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Zoetermeer 08-12-12
8.07 Lisanne de Witte Neo 10-09-92 Trias Apeldoorn 05-01-13
8.07 Anouk Oosterhuis Neo 06-03-92 Atverni Amsterdam 03-02-13
8.07 Eva Bastmeijer MA 20-06-95 Attila Apeldoorn 23-02-13
8.07 Marlou van Rooij MA 14-05-95 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
8.08 Shaquata King MD 26-02-01 Feniks Amsterdam 24-11-12
8.08 Chelsea van Dijk MA 19-04-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 05-01-13
8.08 Frances van der Eijck MA 19-02-95 Phanos Amsterdam 13-01-13
8.08 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Bielefeld (GER) 09-02-13
8.09 Evita Breeman 04-03-89 PAC Apeldoorn 05-01-13
8.10 Daphne Linnekamp MC 09-12-98 Hellas Utrecht 10-11-12
8.10 Krista IJspeerd MA 01-06-95 AV '34 Amsterdam 13-01-13
8.10 Fenna Klapwijk MD 29-01-00 PAC Apeldoorn 19-01-13
8.10 Alice Achterberg 16-10-86 Phoenix Amsterdam 03-02-13
8.11 Astrid Lensink MB 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 05-01-13
8.11 Leonie van Vliet Neo 13-06-93 AAV '36 Zoetermeer 19-01-13
8.11 Britte Duijn Neo 18-06-93 Groningen Atletiek Amsterdam 03-02-13
8.13 Killiana Heijmans MB 24-01-97 PAC Dordrecht 12-01-13
8.13 Lotte Hendriksen MB 07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 23-02-13
8.13 Pricilla Huisman MB 21-08-96 Passaat Apeldoorn 23-02-13
betere handtijden:
7.1 Eva Lubbers Neo 06-02-92 AKU Dortmund (GER) 19-01-13
7.5 Debbie Baltes MB 01-05-96 AC Ommen Dortmund (GER) 19-01-13
7.6 Joyce Bongers 23-06-89 Atverni Dortmund (GER) 19-01-13
7.7 Roos-Sanne Claassen MA 23-10-94 AV NOP Dortmund (GER) 19-01-13
7.8 Marian Zandberg 28-07-90 AV Heerenveen Dortmund (GER) 19-01-13
7.8 Chelsea van Dijk MA 19-04-95 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
7.8 Vera van Aurich MB 03-06-97 AV Heerenveen Dortmund (GER) 19-01-13
200 meter
23.63 Tessa van Schagen MA 02-02-94 Leiden Atletiek Apeldoorn 17-02-13
23.78 Kadene Vassell 29-01-89 Phanos Gent (BEL) 27-01-13
23.80 Janice Babel Neo 10-11-92 Phanos Apeldoorn 16-02-13
24.73 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Dortmund (GER) 19-01-13
24.74 Naomi Sedney MA 17-12-94 Ilion Apeldoorn 24-02-13
24.88 Shimada Bajon 09-01-88 Atverni Apeldoorn 16-02-13
24.94 Eva Hovenkamp MB 19-07-96 Climax Apeldoorn 24-02-13
24.99 Laura de Witte MA 07-08-95 Trias Apeldoorn 24-02-13
25.01 Sacha van Agt MA 10-08-94 Eindhoven Atletiek Gent (BEL) 12-01-13
25.02 Miquella Lobo MA 23-08-94 Ilion Apeldoorn 24-02-13
25.48 Yvonne van Langen-Wisse 06-06-82 AAC Apeldoorn 16-02-13
25.61 Ruchama JuriŽn MA 28-07-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 24-02-13
25.71 Mariska Bun MA 19-04-94 Phoenix Gent (BEL) 26-12-12
25.74 Sharon Hendriks Neo 10-01-93 AV '34 Apeldoorn 16-02-13
25.80 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 24-02-13
25.81 GabriŽlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Apeldoorn 24-02-13
25.82 Whitney Beekmans MA 05-01-94 DAK Gent (BEL) 12-01-13
25.82 Vera van Aurich MB 06-03-97 AV Heerenveen Apeldoorn 24-02-13
26.00 Eefje Boons MA 18-07-94 Daventria Apeldoorn 16-02-13
26.01 Sharda Zuurbier Neo 14-11-91 Hera Apeldoorn 16-02-13
26.02 Tamara Ruben 11-06-82 Atverni Dortmund (GER) 10-02-13
26.06 Roos-Sanne Claassen MA 23-10-94 AV NOP Dortmund (GER) 10-02-13
26.07 Marian Zandberg 28-07-90 AV Heerenveen Dortmund (GER) 10-02-13
26.08 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 24-02-13
26.10 Pricilla Huisman MB 21-08-96 Passaat Apeldoorn 24-02-13
26.11 Maaike Eken 06-04-89 Phanos Apeldoorn 16-02-13
26.12 GraciŽlla Woutersen 24-03-88 Atverni Dortmund (GER) 10-02-13
26.21 Roos Kind 15-01-88 Attila Apeldoorn 16-02-13
26.23 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Leverkusen (GER) 19-01-13
26.42 Sandra Kleuskens MA 24-10-95 ATV Venray Apeldoorn 24-02-13
300 meter
39.14 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Gent (BEL) 29-12-12
42.28 Joyce Puts 05-01-85 Asterix Gent (BEL) 29-12-12
42.72 Isa Videler MC 02-03-98 Spado Gent (BEL) 29-12-12
400 meter
52.66 Madiea Ghafoor Neo 09-09-92 Phanos Kirchberg (LUX) 02-02-13
53.66 Marit Dopheide 28-12-90 Groningen Atletiek Apeldoorn 17-02-13
54.44 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Apeldoorn 16-02-13
55.63 Anna Voskamp Neo 21-09-93 Hanzesport Apeldoorn 17-02-13
55.68 Lisanne de Witte Neo 10-09-92 Trias Gent (BEL) 02-02-13
56.33 GraciŽlla Woutersen 24-03-88 Atverni Apeldoorn 17-02-13
57.25 Roos-Sanne Claassen MA 23-10-94 AV NOP Apeldoorn 24-02-13
57.50 Marieke van der Zee 01-09-90 Groningen Atletiek Apeldoorn 16-02-13
57.52 Elisabeth Paulina MB 27-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
57.63 Chelsea van Dijk MA 19-04-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 24-02-13
57.67 Joyce Puts 05-01-85 Asterix Apeldoorn 16-02-13
57.77 Marian Zandberg 28-07-90 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-13
57.87 DanaÔd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 05-01-13
57.95 Britte Duijn Neo 18-06-93 Groningen Atletiek Apeldoorn 16-02-13
58.33 Isa Videler MC 02-03-98 Spado Apeldoorn 24-02-13
58.59 Lysanne Wilkens MA 17-09-94 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
58.61 Rebecca Rijken Neo 19-03-93 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-13
58.73 Lianne van der Lugt 22-06-88 Olympus '70 Apeldoorn 16-02-13
58.80 Maruska Eduarda Neo 30-07-91 R' dam Atletiek Gent (BEL) 02-02-13
58.89 Marta Pape-Garcia 22-02-83 Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 06-01-13
59.02 Lotte van Elst MA 18-10-95 AC Waterland Apeldoorn 05-01-13
59.04 Kim Boon MA 26-09-94 Hellas Apeldoorn 24-02-13
59.30 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Apeldoorn 05-01-13
59.50 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 05-01-13
59.79 Annemarie de Mooij 30-09-87 Leiden Atletiek Apeldoorn 16-02-13
59.82 Dominique Veninga MB 18-05-97 SV Veendam Apeldoorn 05-01-13
59.88 Kim Hittinger MA 01-05-95 AKU Dortmund (GER) 19-01-13
59.99 Sanne de Boer MA 20-11-94 Suomi Apeldoorn 24-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
59.59 Inga Michejenko (LTU) 19-07-83 Olympus '70 äiauliai (LTU) 15-02-13
800 meter
2.08,99 Sanne Verstegen 10-11-85 R' dam Atletiek Apeldoorn 17-02-13
2.09,10 DanaÔd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 17-02-13
2.09,12 Marlies Manders Neo 18-09-91 Hellas Apeldoorn 17-02-13
2.09,32 Karin Nieuwenhuijsen 02-01-87 Hellas Apeldoorn 17-02-13
2.10,34 Nisrine Masrhalmi MB 17-11-96 Energie Dortmund (GER) 17-02-13
2.10,55 Lonneke Derriks 22-04-87 De Spartaan Apeldoorn 17-02-13
2.11,95 Marije Wever Neo 22-07-93 Hera Apeldoorn 16-02-13
2.12,01 Manon Kruiver 03-01-88 Nova Dortmund (GER) 19-01-13
2.12,51 Christine Bosch 15-08-85 GAC-Hilversum Gent (BEL) 02-02-13
2.12,61 Ashley Melcherts MC 17-04-98 Energie Dortmund (GER) 17-02-13
2.14,50 Elke Molenaar MC 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 24-02-13
2.15,47 Esther Platteeuw Neo 03-01-92 Scheldesport Apeldoorn 16-02-13
2.15,57 Marlies Huigen MA 22-08-94 Hanzesport Apeldoorn 16-02-13
2.15,63 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Valencia (ESP) 27-01-13
2.15,85 Ingrid Grutters V35 28-08-74 Atverni Gent (BEL) 02-02-13
2.16,44 Kim Lahaije MB 03-03-97 Attila Apeldoorn 16-02-13
2.16,53 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 10-02-13
2.16,68 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Valencia (ESP) 27-01-13
2.17,10 Chantal Baartse V35 05-07-73 Prins Hendrik Apeldoorn 10-02-13
2.17,57 Suzanne Voorrips Neo 11-10-93 Startbaan Apeldoorn 16-02-13
2.17,65 Kim Hittinger MA 01-05-95 AKU Gent (BEL) 10-02-13
2.18,24 Karlijn van Es MA 02-08-95 PAC Apeldoorn 05-01-13
2.18,49 Lotte van Elst MA 18-10-95 AC Waterland Gent (BEL) 10-02-13
2.18,99 Claudia Oosterkamp MB 09-10-96 Start '78 Apeldoorn 24-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
2.15,71 Inga Michejenko (LTU) 19-07-83 Olympus '70 äiauliai (LTU) 16-02-13
1000 meter
1500 meter
4.20,80 Evelien Ruijters 10-08-85 Unitas Gent (BEL) 02-02-13
4.22,94 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Gent (BEL) 02-02-13
4.23,64 Helen Hofstede 31-12-80 Atverni Dublin (IRL) 27-01-13
4.35,20 Manon Kruiver 03-01-88 Nova Apeldoorn 17-02-13
4.37,08 Nisrine Masrhalmi MB 17-11-96 Energie Apeldoorn 24-02-13
4.39,93 Sabine Rutten MB 04-05-97 VAV Apeldoorn 24-02-13
4.40,09 Bo Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 17-02-13
4.40,15 Lorraine Ravestein 11-11-86 Phoenix Apeldoorn 17-02-13
4.41,53 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 24-02-13
4.43,45 Lotte Krause Neo 29-11-92 AKU Apeldoorn 17-02-13
4.46,61 Jasmijn Bakker MC 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 24-02-13
4.46,88 Britt Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 17-02-13
4.47,27 Susan van Weperen MC 09-05-98 Invictus Apeldoorn 24-02-13
4.47,61 Tessa den Heijer MB 27-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
4.48,87 Laura Wientjens MA 17-08-94 THOR Apeldoorn 24-02-13
4.50,66 Marlies Huigen MA 22-08-94 Hanzesport Apeldoorn 24-02-13
4.51,32 Larissa Schut MA 20-07-94 Spado Apeldoorn 24-02-13
4.55,22 Femke van der Pal MA 17-08-95 AV Zaanland Apeldoorn 24-02-13
4.56,72 Fenna van Burg MA 03-02-95 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
4.58,99 Annemarie Slangewal MC 12-09-98 Altis Apeldoorn 05-01-13
4.59,36 Bernice Meijer MB 26-07-96 SV Veendam Apeldoorn 17-02-13
4.59,89 Eline de Jong MB 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 05-01-13
1 mijl
5.11,46 Marit Tegelaar 22-12-90 PAC Seattle (USA) 09-02-13
3000 meter
9.45,23 Helen Hofstede 31-12-80 Atverni Apeldoorn 16-02-13
9.46,24 Jamie van Lieshout Neo 12-07-91 Attila Apeldoorn 16-02-13
9.46,37 Sabine van de Reijt 08-09-81 Sprint Apeldoorn 16-02-13
9.54,78 Marlin van Hal Neo 05-09-93 De Keien Apeldoorn 16-02-13
10.07,33 Margriet Berkhout 27-08-90 Hera Apeldoorn 16-02-13
10.13,81 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
10.15,84 Marijke de Visser Neo 15-01-93 Dynamica Apeldoorn 16-02-13
10.20,03 Larissa Schut MA 20-07-94 Spado Apeldoorn 23-02-13
10.22,22 Bo Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 16-02-13
10.23,48 Britt Ummels Neo 24-08-93 Atletiek Maastricht Apeldoorn 16-02-13
10.41,41 Laura Rijvers MA 05-08-95 THOR Apeldoorn 23-02-13
10.42,97 Arenda Abbink V35 06-09-77 Atletics Apeldoorn 10-02-13
10.50,69 Jolanda Verstraten 23-06-83 Atletiek Helden Apeldoorn 16-02-13
10.51,30 Tessa den Heijer MB 27-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
10.57,99 Kristel van den Berg MC 30-10-98 Fortuna Apeldoorn 23-02-13
10.58,05 Marina van Dijk 19-05-86 Altis Apeldoorn 16-02-13
3000m snelwandelen
18.30,08 Sandra Maas 09-03-85 RWV Apeldoorn 16-02-13
19.57,13 Yvonne Grootswagers-Leermakers 29-08-78 DAK Apeldoorn 16-02-13
19.58,72 Loes van Bremen van den Beemt 30-09-86 RWV Apeldoorn 16-02-13
20.30,25 Truus van Wijnen-van den Beemt V50 02-06-60 RWV Apeldoorn 16-02-13
21.51,03 Ilonka van Bemmel-van der Bas V40 20-11-72 RWV Apeldoorn 10-02-13
50 meter horden  83,8 cm
7.96 Lisanne Drost Neo 27-08-91 Athlos Utrecht 21-12-12
7.98 Anneloes de Roo MA 07-09-95 Isala '96 Utrecht 21-12-12
60 meter horden  83,8 cm
8.07 Sharona Bakker 12-04-90 NEA-Volharding Gent (BEL) 02-02-13
8.18 Rosina Hodde 10-02-83 Haag Atletiek Apeldoorn 17-02-13
8.36 Suzanne Williams Neo 07-10-93 NEA-Volharding Apeldoorn 17-02-13
8.38 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Apeldoorn 17-02-13
8.52 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Apeldoorn 17-02-13
8.55 Nicole Kroonenburg 14-03-89 Phanos Apeldoorn 17-02-13
8.56 Femke van der Meij 20-05-85 Sprint Zoetermeer 19-01-13
8.58 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Valencia (ESP) 27-01-13
8.63 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Amsterdam 13-01-13
8.69 Marloes Duijn Neo 18-06-93 SAV Apeldoorn 05-01-13
8.73 Nancy van Petersen Neo 10-05-92 AV '34 Apeldoorn 17-02-13
8.77 Eefje Boons MA 18-07-94 Daventria Apeldoorn 24-02-13
8.89 Sandra Telgt Neo 13-06-92 Daventria Apeldoorn 05-01-13
8.89 Anouk Oosterhuis Neo 06-03-92 Atverni Apeldoorn 17-02-13
8.90 Mariska Bun MA 19-04-94 Phoenix Amsterdam 13-01-13
8.92 Maureen Rots Neo 25-02-93 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
9.01 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Apeldoorn 10-02-13
9.02 Marije van Hunenstijn MA 02-03-95 AV '34 Apeldoorn 17-02-13
9.03 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Amsterdam 13-01-13
9.04 Helen van Rossum Neo 02-05-92 AKU Amsterdam 13-01-13
9.07 Femke Pluim MA 10-05-94 AV Gouda Amsterdam 03-02-13
9.11 Anneloes de Roo MA 07-09-95 Isala '96 Apeldoorn 05-01-13
9.13 Moniek Stijvers 20-04-89 GAC-Hilversum Zoetermeer 19-01-13
9.15 Lisanne Drost Neo 27-08-91 Athlos Apeldoorn 10-02-13
9.18 Rianne Crielaard-Weltak 03-09-86 PAC Amsterdam 23-12-12
9.21 Sanne Harland 02-08-90 Ilion Apeldoorn 17-02-13
9.25 Tara van Schie 12-09-90 AAC Youngstown (USA) 02-02-13
9.26 Lieke van den Brink MA 12-07-95 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
9.31 Anne Baar 18-11-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
9.31 Nicole Berghouwer 01-03-89 Hera Apeldoorn 10-02-13
9.33 Lieke Oude Egberink 07-02-88 Attila Amsterdam 03-02-13
9.33 Brenda Baar 19-07-87 AV '23 Apeldoorn 10-02-13
9.34 Lieke Muller MA 03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
9.35 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Amsterdam 13-01-13
9.42 Neeltje van Hulten V35 08-02-76 Phoenix Amsterdam 03-02-13
9.42 Noortje Rijken 31-08-84 AV Wijchen Apeldoorn 17-02-13
9.43 Aimee Lovers MB 29-07-96 NEA-Volharding Gent (BEL) 02-02-13
9.45 Roxanne Martin 28-01-87 Prins Hendrik Amsterdam 13-01-13
9.48 Lotje van Erp MB 17-02-97 Phanos Amsterdam 13-01-13
9.52 Marlou van Rooy MA 14-05-95 Prins Hendrik Apeldoorn 10-02-13
9.64 Lentine Klaassen MA 18-04-95 Lycurgus Amsterdam 23-12-12
9.66 Eefje Swinkels-Van Mourik V35 26-08-75 HAC Amsterdam 03-02-13
9.70 Charissa Janssens 02-06-90 AV Sparta Apeldoorn 10-02-13
9.71 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
9.74 Mira Groot MA 08-03-95 Hylas Amsterdam 13-01-13
9.75 Bente Feld MA 01-12-95 Hollandia Amsterdam 23-12-12
9.76 Margriet Kros Neo 20-06-91 Spark Naaldwijk 13-01-13
9.76 Vere KŲnig MA 16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
betere handtijden:
9.5 Mathilde Terleth MB 07-09-97 Hanzesport Dortmund (GER) 19-01-13
400 meter horden  76,2 cm
61.16 Tamara Ruben 11-06-82 Atverni Apeldoorn 17-02-13
63.18 Rebecca Rijken Neo 19-03-93 AV Zaanland Apeldoorn 17-02-13
64.47 Annemarie de Mooij 30-09-87 Leiden Atletiek Apeldoorn 17-02-13
65.11 Nina Mulder 14-03-86 Atverni Apeldoorn 17-02-13
66.16 Noortje Rijken 31-08-84 AV Wijchen Apeldoorn 17-02-13
66.19 Marije Doddema MA 29-11-95 AV Zaanland Apeldoorn 17-02-13
66.26 Anneke Hustings 26-09-86 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 17-02-13
66.75 Marlieke Husslage 26-02-86 Sprint Apeldoorn 17-02-13
69.31 Isis Visser MB 29-04-96 PAC Apeldoorn 17-02-13
hoogspringen
1.87 Sietske Noorman Neo 16-07-91 Unitas Gent (BEL) 10-02-13
1.84 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Apeldoorn 17-02-13
1.80 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Valencia (ESP) 27-01-13
1.76 Lisanne Hagens MA 04-08-95 Ilion Apeldoorn 17-02-13
1.76 Lieke Muller MA 03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 17-02-13
1.75 Marije Langen 29-12-86 Ilion Clarholz (GER) 06-01-13
1.75 Brenda Baar 19-07-87 AV '23 Apeldoorn 10-02-13
1.74 Tanita Hofmans MA 22-10-94 Attila Clarholz (GER) 06-01-13
1.72 Maureen Rots Neo 25-02-93 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
1.72 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Apeldoorn 10-02-13
1.72 Mandy van der Eijk MA 10-03-94 Startbaan Apeldoorn 24-02-13
1.70 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 05-01-13
1.69 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
1.69 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Apeldoorn 10-02-13
1.69 Marit Redeker MB 04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
1.66 Lisanne Drost Neo 27-08-91 Athlos Apeldoorn 10-02-13
1.66 Femke Pluim MA 10-05-94 AV Gouda Apeldoorn 10-02-13
1.66 Katja Slangewal MA 27-12-95 Altis Apeldoorn 10-02-13
1.66 Janneke Bruintjes MB 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 10-02-13
1.66 Linda Hurkmans MB 27-06-97 Nova Apeldoorn 23-02-13
1.66 Lisa Keuken MB 30-06-96 Horror Apeldoorn 23-02-13
1.65 Joyce Huisman 05-05-89 Phanos Apeldoorn 05-01-13
1.65 Sana Kadri MA 26-02-94 VAV Apeldoorn 05-01-13
1.63 Charissa Janssens 02-06-90 AV Sparta Apeldoorn 10-02-13
1.63 Moniek Stijvers 20-04-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
1.63 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 10-02-13
1.63 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Apeldoorn 10-02-13
1.63 Michelle Oud MB 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 10-02-13
1.63 Renilde Zwartkruis MB 04-02-96 Unitas Apeldoorn 23-02-13
1.63 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
1.62 Titia van Osch V35 12-05-76 AAC Zoetermeer 26-01-13
1.60 Iva Klein Baltink MC 04-02-98 Daventria Amsterdam 24-11-12
1.60 Veerle Simons MB 12-02-96 STB Apeldoorn 05-01-13
1.60 Esmay Meinders MC 13-08-99 AV NOP Drachten 02-02-13
1.60 Anne Baar 18-11-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
1.60 Romy Smith MB 25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.60 Henderyke Wonink MB 12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.60 Yara Gast MB 16-04-96 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
1.60 Welmoed Jonker MB 16-06-97 Daventria Apeldoorn 23-02-13
1.60 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 23-02-13
1.60 Lara Borst MA 05-05-95 AAC Apeldoorn 24-02-13
1.60 Froukje van Ligten MA 15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
polsstokhoogspringen
4.35 Rianna Galiart 22-11-85 Lycurgus Zoetermeer 02-02-13
4.25 Femke Pluim MA 10-05-94 AV Gouda Zoetermeer 02-02-13
3.85 Anita Karregat Neo 31-12-91 AV Edam Apeldoorn 05-01-13
3.80 Killiana Heijmans MB 24-01-97 PAC Apeldoorn 16-02-13
3.75 Dominique Esselaar MB 16-08-96 Unitas Reno (USA) 19-01-13
3.60 Jitske Spijker 27-09-85 DEM Apeldoorn 16-02-13
3.54 Annemieke Dunnink 07-03-80 Phoenix Utrecht 21-12-12
3.51 Noortje Meester MB 14-09-96 AV Edam Amsterdam 20-01-13
3.50 Fenna van Burg MA 03-02-95 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
3.40 Isabel Janssen MA 24-08-94 PAC Apeldoorn 23-02-13
3.35 Alies van Berkum MC 26-01-98 Hercules Apeldoorn 20-01-13
3.32 Moniek Jansen 17-07-85 Sprint Gent (BEL) 12-01-13
3.30 Eva Jaarsma MB 13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
3.25 Jonneke Boere MA 12-02-94 AV Gouda Zoetermeer 02-02-13
3.11 Martien van Rossum V40 09-09-70 Phanos Amsterdam 20-01-13
3.10 Brigitte van de Kamp-Linnebank V50 15-06-60 GAC-Hilversum Sittard 30-12-12
3.10 Wendy van den Kelder 13-09-83 Hollandia Sittard 30-12-12
3.02 Noor Hegeman 19-04-85 Attila Zoetermeer 26-01-13
3.02 Marijke Wijnmaalen MC 06-12-98 Diomedon Zoetermeer 26-01-13
3.01 Janiek Hendriks MA 03-12-95 AV '34 Amsterdam 20-01-13
2.80 Anne van Zuijlen MB 15-01-96 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
2.80 Sigrid Florusse 04-03-81 Parthenon Dordrecht 12-01-13
2.80 Pricilla Huisman MB 21-08-96 Passaat Dordrecht 12-01-13
2.72 Marleen Ram 02-02-88 GAC-Hilversum Zoetermeer 26-01-13
2.70 Carlijn van den Heuvel MB 04-05-97 Attila Apeldoorn 05-01-13
2.65 Femke Bun MC 16-07-98 RK HAV Apeldoorn 20-01-13
2.65 Mirte Kok MC 21-11-99 Hercules Apeldoorn 20-01-13
2.62 Merel Kramer MA 30-06-95 AV Wijchen Zoetermeer 26-01-13
2.60 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
2.60 Lise van de Velde MB 29-01-97 PAC Apeldoorn 24-02-13
2.55 Elien Gelling MC 27-07-98 Sprint Sittard 30-12-12
2.51 Sophie Koning MA 06-08-94 AV Edam Amsterdam 20-01-13
2.51 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Amsterdam 20-01-13
2.50 Tinka Broekman MC 13-11-99 Unitas Apeldoorn 20-01-13
2.50 Hilmar Duut MC 18-05-99 PAC Apeldoorn 20-01-13
2.50 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 20-01-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
4.22 Fanny Smets (BEL) 21-04-86 Unitas Orleans (FRA) 12-01-13
verspringen
6.28 Dafne Schippers Neo 15-06-92 Hellas Apeldoorn 16-02-13
6.23 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Valencia (ESP) 27-01-13
6.14 Valentine Kortbeek 19-12-86 Prins Hendrik Apeldoorn 16-02-13
6.08 Brenda Baar 19-07-87 AV '23 Apeldoorn 16-02-13
5.91 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Apeldoorn 05-01-13
5.90 GabriŽlla Dwomoh MA 12-01-94 Ilion Apeldoorn 23-02-13
5.87 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Zoetermeer 19-01-13
5.84 Carola van Wagtendonk Neo 21-05-91 AAC Apeldoorn 16-02-13
5.74 Tamara Middelburg 10-07-88 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-13
5.71 Jarmilla van Stralen Neo 28-07-91 AAV '36 Apeldoorn 05-01-13
5.67 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Sittard 06-01-13
5.65 Lianne van Krieken MB 15-01-97 Atverni Apeldoorn 05-01-13
5.63 Inge de Wolf MA 17-04-95 PEC 1910 Apeldoorn 05-01-13
5.63 Astrid Ekelmans MB 31-10-96 Hollandia Apeldoorn 05-01-13
5.63 Maureen Rots Neo 25-02-93 AV '34 Valencia (ESP) 27-01-13
5.61 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 23-02-13
5.60 Charlene Onyema MA 18-10-95 Clytoneus Zoetermeer 19-01-13
5.59 Joyce Swanenberg MA 26-02-94 Hellas Apeldoorn 23-02-13
5.57 Femke Klop 10-05-90 Unitas Gent (BEL) 23-02-13
5.57 Maureen Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
5.55 Lentine Klaassen MA 18-04-95 Lycurgus Zoetermeer 19-01-13
5.55 Djanne van Kooten MA 09-06-95 VAV Apeldoorn 23-02-13
5.52 Meruska Eduarda Neo 30-07-91 R' dam Atletiek Zoetermeer 19-01-13
5.51 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Bielefeld (GER) 09-02-13
5.50 Michelle Oud MB 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 05-01-13
5.48 Femke Pluim MA 10-05-94 AV Gouda Zoetermeer 19-01-13
5.47 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Apeldoorn 24-02-13
5.43 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 10-02-13
5.41 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 10-02-13
5.39 Elise Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
5.39 Sabrine Vels MB 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 24-02-13
5.37 Fenne Wouters Neo 26-07-92 Hellas Apeldoorn 05-01-13
5.35 Marrit van Gelderen Neo 29-07-91 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-13
5.34 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Apeldoorn 20-01-13
5.33 Tara Yoro MB 25-12-97 AV '23 Utrecht 10-11-12
5.33 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 05-01-13
5.33 Nicole Berghouwer 01-03-89 Hera Apeldoorn 10-02-13
5.32 Henderyke Wonink MB 12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 05-01-13
5.30 Judith Rasch MB 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
5.30 Ilonka de Bresser MA 07-04-95 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 23-02-13
5.28 Neeltje van Hulten V35 08-02-76 Phoenix Apeldoorn 10-02-13
5.28 Eva Bastmeijer MA 20-06-95 Attila Apeldoorn 23-02-13
5.27 Moniek Stijvers 20-04-89 GAC-Hilversum Zoetermeer 19-01-13
5.26 Lisanne Drost Neo 27-08-91 Athlos Apeldoorn 10-02-13
5.26 Eva Tetteroo MB 26-07-97 Olympus '70 Dordrecht 23-02-13
5.25 Daphne Linnekamp MC 09-12-98 Hellas Utrecht 10-11-12
5.25 Priscilla van Oorschot MB 03-09-96 AAC Amsterdam 21-12-12
5.25 Tara van Schie 12-09-90 AAC Youngstown (USA) 02-02-13
hink-stap-sprong
12.62 Meruska Eduarda Neo 30-07-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 17-02-13
12.35 Nora Ritzen Neo 03-07-93 Unitas Apeldoorn 17-02-13
12.19 Priscilla van Oorschot MB 03-09-96 AAC Apeldoorn 23-02-13
12.13 Tamara Middelburg 10-07-88 R' dam Atletiek Apeldoorn 17-02-13
11.73 Arianne Gravesteijn MA 22-01-94 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
11.62 Sanne Zwijsen 10-12-86 Hellas Utrecht 26-01-13
11.47 Giu'ua Agostini AAC Amsterdam 21-12-12
11.35 Manon Haakman MA 02-03-95 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
11.31 Liset Olijve 25-02-90 Prins Hendrik Apeldoorn 17-02-13
11.30 Faith Eruwa MA 01-06-94 Unitas Apeldoorn 24-02-13
11.27 Jarmilla van Stralen Neo 28-07-91 AAV '36 Amsterdam 21-12-12
11.22 Lentine Klaassen MA 18-04-95 Lycurgus Zoetermeer 26-01-13
11.16 Sanne Eekel 16-07-90 GAC-Hilversum Apeldoorn 17-02-13
11.01 Myrthe Nanninga MA 23-10-94 Zuidwal Amsterdam 21-12-12
11.01 Jaimy van Broekhoven 18-08-89 Prins Hendrik Zoetermeer 26-01-13
11.00 Laura Mulder Neo 05-11-93 Ilion Dordrecht 12-01-13
10.97 Mirna van Slooten MA 10-04-95 AV Valkenswaard Apeldoorn 24-02-13
10.93 Eva Bastmeijer MA 20-06-95 Attila Hoboken (BEL) 02-12-12
10.90 Myrthe Nanninga MA 23-10-94 AAC Apeldoorn 24-02-13
10.81 Isabella Atzeni MA 07-07-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
10.67 Sabeth van der Voort MA 04-05-94 Olympus '70 Apeldoorn 24-02-13
10.66 Ilonka de Bresser MA 07-04-95 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 24-02-13
10.65 Myrthe van der Bruggen Neo 01-06-93 Startbaan Zoetermeer 26-01-13
10.62 Ingrid Wijntjes 18-09-80 Haag Atletiek Zoetermeer 26-01-13
10.61 Iris Waanders V35 27-06-76 Prins Hendrik Zoetermeer 26-01-13
10.56 Astrid van der Maas MB 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 23-02-13
10.54 Desire Melchiot Neo 17-07-91 Phanos Utrecht 26-01-13
10.49 Mirthe Wiltink Neo 10-05-93 KAV Holland Apeldoorn 17-02-13
10.49 Eva Jaarsma MB 13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
10.48 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
10.30 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Utrecht 26-01-13
10.29 Nikki Klarenbeek MA 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 24-02-13
10.25 Arlyn Haveman MB 29-03-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
10.24 Tess Ackermans MA 10-11-94 Scorpio Apeldoorn 24-02-13
10.14 Janine Kortbeek-v.d. Mortel V55 03-05-53 Prins Hendrik Apeldoorn 10-02-13
10.12 Ellen Tromp V40 31-01-69 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
10.08 Ingrid van den Heuvel MB 26-01-96 AV Gouda Apeldoorn 23-02-13
10.07 Anne Baar 18-11-89 GAC-Hilversum Zoetermeer 26-01-13
kogelstoten 4 kg
16.85 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Apeldoorn 16-02-13
15.61 Corinne Nugter Neo 28-03-92 AV NOP Apeldoorn 16-02-13
14.79 Pamela Kiel Neo 09-04-91 R' dam Atletiek Utrecht 18-01-13
14.42 Vivian Brandhoff Neo 02-07-93 SAV Illinois (USA) 19-01-13
13.81 Dafne Schippers Neo 15-06-92 Hellas Apeldoorn 05-01-13
13.66 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Apeldoorn 05-01-13
13.56 Eva Reinders Neo 12-05-93 Groningen Atletiek Apeldoorn 16-02-13
13.53 Charlene Okken MA 03-01-94 HAC '63 Apeldoorn 24-02-13
13.50 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 16-02-13
13.47 Anouk Vetter Neo 04-02-93 AAC Apeldoorn 16-02-13
13.44 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Valencia (ESP) 27-01-13
13.31 Roos de Klerk MA 24-06-94 PAC Apeldoorn 05-01-13
12.75 Tara van Schie 12-09-90 AAC Youngstown (USA) 02-02-13
12.62 Nadine Visser MA 09-02-95 SAV Apeldoorn 24-02-13
12.40 Lisa Smit MA 31-03-94 Scorpio Apeldoorn 24-02-13
12.31 Lianne Bruins 01-05-85 GAC-Hilversum Alkmaar 08-12-12
12.28 Brenda Baar 19-07-87 AV '23 Apeldoorn 10-02-13
12.15 Anne-Lique Weeren MA 10-02-94 Hellas Apeldoorn 05-01-13
12.11 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Leverkusen (GER) 19-01-13
12.00 Maureen Rots Neo 25-02-93 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
11.84 Anne Baar 18-11-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
11.84 Ilse Rietberg Neo 18-02-92 Groningen Atletiek Apeldoorn 16-02-13
11.82 Nicole Berghouwer 01-03-89 Hera Gent (BEL) 12-01-13
11.72 Lieke Muller MA 03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
11.39 Femke Oude Ophuis 24-03-89 PEC 1910 Apeldoorn 05-01-13
11.23 Femke Pluim MA 10-05-94 AV Gouda Apeldoorn 10-02-13
11.15 Dana Gunther 03-10-84 DEM Apeldoorn 05-01-13
11.14 Jacky van Splunteren Neo 06-10-92 AV Zaanland Apeldoorn 05-01-13
11.12 Froukje van Ligten MA 15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
11.09 Vere KŲnig MA 16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
11.05 Marloes Schennink MA 05-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
5-kamp
4540 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Valencia (ESP) 27-01-13
8,58 * 1,80 * 13,44 * 6,23 * 2.15,63
4436 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Valencia (ESP) 27-01-13
8,44 * 1,83 * 13,02 * 5,81 * 2.16,68
4090 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 10-02-13
8,76 * 1,69 * 13,13 * 5,43 * 2.16,53
3961 Maureen Rots Neo 25-02-93 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
8,92 * 1,72 * 12 * 5,56 * 2.23,45
3917 Brenda Baar 19-07-87 AV '23 Apeldoorn 10-02-13
9,33 * 1,75 * 12,28 * 5,91 * 2.32,89
3914 Amanda Spiljard 18-09-89 Unitas Apeldoorn 10-02-13
9,01 * 1,72 * 11,49 * 5,62 * 2.24,36
3659 Lieke Muller MA 03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
9,34 * 1,75 * 11,72 * 5,16 * 2.32,86
3599 Lisanne Drost Neo 27-08-91 Athlos Apeldoorn 10-02-13
9,15 * 1,66 * 10,25 * 5,26 * 2.26,56
3516 Moniek Stijvers 20-04-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
9,21 * 1,63 * 10,89 * 5,27 * 2.32,95
3515 Sophie Klumper MA 04-04-95 Phanos Apeldoorn 10-02-13
9,39 * 1,63 * 10,86 * 5,21 * 2.28,54
3484 Nicole Berghouwer 01-03-89 Hera Apeldoorn 10-02-13
9,31 * 1,57 * 11,28 * 5,33 * 2.31,64
3399 Tara van Schie 12-09-90 AAC Youngstown (USA) 02-02-13
9,25 * 1,52 * 12,75 * 5,25 * 2.41,29
3356 Anne Baar 18-11-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
9,31 * 1,60 * 11,84 * 5,11 * 2.43,40
3338 Lentine Klaassen MA 18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
9,72 * 1,54 * 10,32 * 5,37 * 2.29,90
3222 Froukje van Ligten MA 15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
10,46 * 1,57 * 11,12 * 4,99 * 2.26,89
3213 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
9,71 * 1,57 * 10,87 * 5,12 * 2.40,64
3210 Katja Slangewal MA 27-12-95 Altis Apeldoorn 10-02-13
9,86 * 1,66 * 07,95 * 5,11 * 2.30,93
3208 Charissa Janssens 02-06-90 AV Sparta Apeldoorn 10-02-13
9,70 * 1,63 * 09,85 * 5,16 * 2.42,45
3181 Lieke van den Brink MA 12-07-95 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
9,37 * 1,48 * 09,66 * 5,10 * 2.33,13