Dit is de officieuze Indoor-ranglijst 2000 van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.

Deze is laatst geactualiseerd op 29 december 2000
De officiële ranglijsten (ook junioren, veteranen, internationaal en wegatletiek) worden gepubliceerd in het bondsblad:

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. Bel, fax (beide tot 23.00 uur), schrijf of e-mail naar:

Verspreiding van deze ranglijst in clubhuizen (print dit scherm!) vergroot de kans op nieuwe aanvullingen, correcties en een up to date lijst.


Vrouwen

60 meter
7.66	Esther van Ooyen	KAV H		12-feb	Gent
7.73	Sandra Royackers	HAC		12-feb	Gent
7.80    Anja Mulder             Atletics        5-mrt   Dortmund
7.80    Nathalie Deronchi   MB  Suomi           4-mrt   Chemnitz
7.82	Rinske DaniŽls	    MA 	HAC		6-feb	Gent
7.82    Ilja Voltman            Atletico 73      6-feb  Dortmund
7.83	Kristel Bottinga    MB 	AV '55		19-dec	Dortmund
7.84	Nannet Karenbeld	Argo77		23-jan	Zuidbroek
7.85	Joyce vd Putten		GVAC		16-jan	Dortmund
7.86	Judith Baarssen		Daventria	 6-feb  Dortmund
7.87	Tine Veenstra	    MB 	SAV		12-feb	Gent
200 meter
24.95	Rinske DaniŽls	    MA 	HAC		12-feb	Gent
25.13	Judith Baarsen		Daventria	6-feb	Dortmund
25.28	Kim Som			Atletico	6-feb	Dortmund
25.41	Marloes van Kessel  MA 	Ciko66		06-feb	Dortmund
25.70	Eefje van Mourik	HAC		06-feb	Dortmund

25.75	Joyce vd Putten		GVAC		16-jan	Dortmund
25.86	Marloes Zacharias   MA 	De Sperwers	19-dec	Dortmund
26.16	Joan van den Akker  MB	AV '40		12-feb	Gent
26.18   Kristel Spierenburg     Sprint          16-jan	Dortmund
26.22	Laura Franssen		Scopias		20-feb	Dortmund
400 meter
53.96	Lotte Visschers		Unitas		6-feb	Gent
55.18	Stella Jongmans		Haag atl.	6-feb	Gent
55.57	Marjolein de Jong   MA 	Phanos		12-feb	Gent
56.30	Kim Som			Atletico	12-feb	Gent
57.23	Judith Baarssen		Daventria	23-jan	Gent

57.61	Joyce van Putten	GVAC		12-feb	Gent
57.80   Marijke Vreugdenhil MB  AAC ī61         4-mrt   Chemnitz
58.29	Merel Ribbens		AAC		12-feb	Gent
58.45	Lorraine van Summeren	De Keien	12-feb  Gent
58.89	Agnes Ottens	    MA	De Sprinter	12-feb	Gent
800 meter
2.00.6h	Stella Jongmans		Haag atl.	2-feb	Erfurt
2.08.05	Josť van der Veen	Impala		26-feb	Houston
2.08.55	Astrid Joziasse		AV '34		12-feb	Gent
2.09.01	Anjolie Wisse		Hellas		06-feb	Gent
2.12.38	Anne van den Hurk	DAK		26-feb	Houston 

2.12.76	Loes Delleman		De Keien	06-feb	Dormund
2.13.04	Corine van Beek	   MA 	Athlos		06-feb	Dortmund
2.13.40	Lorraine v Summeren	De Keien	06-feb	Dortmund
2.13.86	Katja Broers		SHRT		16-jan	Dortmund
2.14,63 Majken van Reeken  MA   Argo '77         4-mrt  Chemnitz
1500 meter
4.26.16	Anjolie Wisse		Hellas		12-feb	Gent
4.30.03	Silvia Kruijer		Castricum	12-feb	Gent
4.36.07	Krista Aukema		Impala		23-jan	Zuidbroek
4.36.87	Loes Delleman		Keien		12-feb	Gent
4.38.07	Marlies Overbeeke	PAC		12-feb	Gent

4.39.4	Lio Hogenbosch	   MA	AV Nijmegen	
4.48.32	Elise van Alphen	Hellas		12-feb	Gent
4.48.71	Sabine van de Reijt	Sprint		12-feb	Gent
4.48.78	Karen Wezeman	   MB 	Argo '77	12-feb	Gent
4.53.1  Elise van Alphen        Hellas
3000 meter
9.14.45	Wilma van Onna		PAC		12-feb	Gent
9.18.85	Erika van de Bilt	Leiden Atl.	12-feb	Gent
9.31.34	Annet Bezemer		De Keien	12-feb	Gent
9.38.10	Vivian Ruyters		Zuidwal		12-feb	Gent
60 meter horden
8.49	Esther van Ooijen	KAV Holland	12-feb	Gent
8.50	Judith Vis		RA		23-jan	Zuidbroek
8.64	Ilja Voltman		Atl 73		12-feb	Gent
8.69	Frenke Bolt		Hanzesport	15-jan	Blacksburg
8.81	Yvonne Wisse	    MA	Dynamica	12-feb	Gent

8.87	Rhoda Hage		GAC		12-feb	Gent
8.92	Sanne Brakenhof		Trias		12-feb	Gent
8.92	Lonneke Gielissen	PSV		06-feb	Dortmund
8.95	Karin Ruckstuhl		Zuidwal		30-jan	Zaragozza
9.15	Gerja Everts		AAC 61		30-jan	Zaragozza

55 meter horden
8.04	Frenke Bolt		Hanzesport	18-feb	Knoxville
Verspringen
6.26	Sharon Jaklofsky	AAC		22-feb	Dortmund
6.12	Anja Mulder		Atletics	6-feb	Dortmund
5.94	Karin Ruckstuhl		Zuidwal		12-feb	Gent
5.89	Yvonne Wisse	   MA	Dynamica	30-jan	Zaragozza
5.76	Judith Vis		RA		30-jan	Zaragozza

5.73	Margret Veldman		AV '34		30-jan	Birmingham
5.73	Deborah den Boer	Startbaan	12-feb	Gent
5.72	Frenke Bolt		Hanzesport	15-jan	Blacksburg
5.64	Marloes Zacharias  MA	De Sperwers	19-dec	Dortmund
5.61	Aretha Pam Apong   MB	PSV  		4-mrt   Chemnitz	
Hinkstapspringen
12.90	Karin Ruckstuhl		Zuidwal		12-feb	Gent	NR
12.23	Yvonne de Vreede	KAV H		12-feb	Gent
11.50	Selma Veerman	   MA	Edam		12-feb	Gent
11.41	Janneke Hulshof		Startbaan	12-feb	Gent
11.37	Wendy Visser	   MA	SAV		16-jan	Dortmund

11.37	Verona Maclean	   MA	Hollandia	12-feb	Gent
11.25   Laurien Hoos       MB   Hera            4-mrt   Chemnitz
11.22   Esmť Kamphuis      MB   PEC 1910        4-mrt   Chemnitz
10.69	Carmen Crooen	   MA	Lycurgus	12-feb	Gent
10.60   Yvon Hendrix		Unitas
Hoogspringen
1.77	Yvonne Wisse	   MA 	Dynamica	12-feb  Gent
1.74	Ruky Abdulai	   MA 	Haag Atl	12-feb	Gent
1.73	Marloes Lammerts	Attila		12-feb	Gent
1.71	Judith Vis		RA		30-jan	Zaragozza
1.70	Inge Crijns	   MB	Unitas		5-feb	Dusseldorf
1.70	Neeltje van Hulten	De Keien	23-jan	Zuidbroek				

1.68	Gerja Everts	   MA	AAC61		29-jan	Zaragozza
1.68	Sandra Royackers	HAC		6-feb	Gent
1.68	Monique de Vries   MA	TAS '82		12-feb	Gent
1.66    Karin Ruckstuhl         Zuidwal         ??      ??
1.65	Judith van Gorp		PSV		16-jan	Dortmund
1.65	Marion Kanbier		Argo77		23-jan	Zuidbroek
1.65	Karlijn van Beurden	Hollandia	12-feb	Gent
1.65	Titia van Osch		AAC		12-feb	Gent
1.65	Mieke Luten	   MA	AAC '61		19-dec	Dortmund
1.65	Irma van Raaij	   MB	PSV		12-feb	Gent
1.65	Jacqueline Raaman  MB	Sparta		12-feb	Gent

Polshoogspringen
4.20	Monique de Wilt		PH		22-jan	Zweibrucken
3.73	Sabine Verbeek		Sparta		20-feb	Gent
3.63	Sandra van der Geer	Haag Atletiek	20-feb	Gent
3.40	Yvette Caldenhove   MA	Spado		12-feb	Gent
3.30	Margriet Vedder		AAC61		23-jan	Zuidbroek

3.30	Eveline Strackx	    MB	Unitas		
3.20	Christa van de Toorn	Impala		23-jan	Zuidbroek
3.20	Mirjam Sleumer	    MB	AAC61		19-dec	Dortmund
3.20	Yvonne Jeurissen    MA	Unitas		12-feb	Gent
3.20    Marloes van Putten  MA  Ilion           18-dec  Zoetermeer
Kogelstoten
18.46	Lieja Koeman		AAC		26-feb	Gent
17.40	Corrie de Bruin		Ciko '66	12-feb	Gent
15.18	Jacqueline Goormachtigh	PAC		23-jan	Gent		
13.31	Laurien Hoos	     MB	Hera		4-feb	Frankfurt
13.27   Tine Veenstra        MB SAV             4-mrt   Chemnitz

13.26	Judith Vis		RA		23-jan	Zuidbroek
12.89	Elise Kneteman		Lycurgus	12-feb	Gent
12.75	Monique Jansen		Hellas		12-feb	Gent
12.57	Wendy Koolhaas		Argo77		23-jan	Zuidbroek
12.30	Marjolein Monsieurs  MA	Attila		12-feb	Gent
5-kamp
4.088	Judith Vis 		Rotterdam Atl   29-jan  Zaragozza
4.037	Yvonne Wisse 	     MA	Dynamica        29-jan  Zaragozza
3.865	Karin Ruckstuhl 	Zuidwal         29-jan  Zaragozza
3.676	Gerja Everts 	     MA	AAC '61         29-jan  Zaragozza