Dit is de jaarranglijst VROUWEN over 2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

 

De laatste officiele versie is van: 10 november 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
10 november 2017

Let op: de meeste uitslagen zijn verwerkt, maar sommige (inclusief buitenlandse wedstrijden) nog te verwerken.
We stellen eenieders geduld op prijs (en als organisatoren gevraagd kan worden om geboortedata in de uitslagen op te nemen, dan zou het allemaal een stuk eenvoudiger en sneller gaan).

•         Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats, gaarne met weblink naar uitslag) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever 

 

      100 meter

1     10.95           0.8   Dafne Schippers                        15-06-92    Hellas                  Azusa (USA)             14-04-17

2     11.25           0.8   Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Gainesville (USA)       31-03-17

3     11.26           1.2   Jamile Samuel                          24-04-92    Phanos                  Montgeron (FRA)         14-05-17

4     11.44           0.0   Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Brussel (BEL)           09-07-17

5     11.47           1.9   Marije van Hunenstijn           Neo    02-03-95    AV '34                  La Chaux-de-Fonds (SUI) 02-07-17

6     11.56           0.1   Tessa van Schagen                      02-02-94    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

7     11.64           1.8   Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Kortrijk (BEL)          08-07-17

8     11.66           1.1   Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Nijvel (BEL)            24-06-17

9     11.68           0.4   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Leiden                  17-06-17

10    11.68           1.7   N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 23-06-17

11    11.70           0.1   Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

12    11.71           0.2   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

13    11.71           -0.1  Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Györ (HUN)              24-07-17

14    11.73           1.0   Janice Babel                           10-11-92    Phanos                  Tilburg                 05-06-17

15    11.74           -1.4  Lieke Klaver                    MA     20-08-98    SAV                     Hengelo                 11-06-17

16    11.76           -0.1  Bowien Jansen                   MA     29-08-98    AV Haarlemmermeer       Grosseto (ITA)          20-07-17

17    11.77           1.0   Demi van den Wildenberg         MB     29-02-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

18    11.77           0.3   Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

19    11.78           0.8   Laura de Witte                  Neo    07-08-95    Trias                   Uden                    17-05-17

20    11.82           0.7   Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Leiden                  17-06-17

21    11.83           0.7   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Tilburg                 05-06-17

22    11.84           0.8   Anna Sjoukje Runia              Neo    19-02-95    SAV                     Coral Gables (USA)      08-04-17

23    11.87           0.8   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Uden                    17-05-17

24    11.87           1.4   Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Vught                   25-05-17

25    11.88           1.7   Elin Westerlund (SWE)                  04-02-90    AV '34                  Helsingborg (SWE)       25-08-17

26    11.90           0.2   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               St. Paul (USA)          13-05-17

27    11.92           1.6   Maayke Tjin A-Lim               MA     10-01-98    NEA-Volharding          Vught                   01-07-17

28    11.94           1.8   Esther Akihary                         14-04-87    Eindhoven Atletiek      Kortrijk (BEL)          08-07-17

29    11.97           0.7   Marijke Boogerd                 Neo    12-02-97    AAV '36                 Leiden                  17-06-17

30    12.00           1.0   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Hilversum               09-07-17

31    12.03           0.2   Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Oordegem (BEL)          27-05-17

32    12.05           1.8   Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Kortrijk (BEL)          08-07-17

33    12.12           0.6   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Tilburg                 05-06-17

34    12.13           0.7   Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Hengelo                 10-06-17

35    12.15           0.2   Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

36    12.15           1.1   Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Arnhem                  01-06-17

37    12.18           -0.9  Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Prins Hendrik           Breda                   12-05-17

38    12.22           0.7   Franka Hoogeboom                       01-07-85    Hollandia               Harderwijk              18-06-17

39    12.23           1.8   Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Vught                   25-05-17

40    12.23           -0.2  Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Hagen (GER)             16-06-17

41    12.25           -0.9  Gabriëlla van der Wijck         Neo    27-03-97    Phanos                  Utrecht                 14-07-17

42    12.27           0.4   Janine Verhaar                  MB     27-05-00    PAC                     Vught                   01-07-17

43    12.28           1.4   Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Vught                   25-05-17

44    12.29           0.4   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Gouda                   25-08-17

45    12.30           0.5   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

46    12.31           -1.3  Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Huizingen (BEL)         10-06-17

47    12.34           1.6   Carlijn ter Laak                Neo    16-02-97    AC TION                 Hengelo                 10-06-17

48    12.38           0.9   Kim de Vos                      Neo    02-04-97    PAC                     Gouda                   25-05-17

49    12.39           1.6   Gwen Reuver                     MA     28-03-99    AAC                     Vught                   01-07-17

50    12.39           0.8   Yasmin Liverpool                MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Amersfoort              10-09-17

51    12.41           -0.1  Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Leiden                  17-06-17

52    12.42           0.6   Zoë Meyer                       MB     20-01-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

53    12.42           -0.4  Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

54    12.43           0.6   Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Someren                 21-05-17

55    12.44           0.7   Evelien Bos                            18-03-92    Phanos                  Hengelo                 10-06-17

56    12.45           -0.9  Anduella Kwasiba                MB     06-09-01    Jahn II                 Utrecht                 14-07-17

57    12.47           0.7   Kaylee van de Par                      20-05-93    Spiridon                Hengelo                 10-06-17

58    12.49           1.6   Eva Vonk                        MA     27-06-99    Sprint                  Vught                   01-07-17

59    12.51           1.5   Janna Doumpas                   MB     30-06-01    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

60    12.51           -0.5  Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Best                    13-06-17

61    12.53           0.6   Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Tilburg                 05-06-17

62    12.53           -0.2  Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Veenendaal              18-06-17

63    12.54           0.4   Laura van Haaften               Neo    20-03-96    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

64    12.54           0.1   Christel van Rooy               Neo    28-09-96    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

65    12.54           1.0   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

66    12.54           -0.2  Meruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Gentbrugge (BEL)        21-07-17

67    12.55           1.1   Iris Bastmeijer                 MA     18-06-98    Attila                  Nijmegen                18-06-17

68    12.56           0.6   Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Heerenveen              20-05-17

69    12.58           0.7   Marieke Imhof                   MA     11-09-98    U-Track                 Naaldwijk               28-05-17

70    12.58           1.3   Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

71    12.58           0.4   Shaquata King                   MB     26-02-01    Feniks                  Vught                   01-07-17

72    12.59           0.8   Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Tilburg                 05-06-17

73    12.59           0.8   Noa Dhore                       Neo    07-05-97    AAC '61                 Utrecht                 14-07-17

74    12.60           1.7   Lisa Francini                          13-06-89    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

75    12.60           0.1   Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

76    12.61           0.2   Miquella Lobo                          23-08-94    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

77    12.61           1.8   Sandy Lundgren                         22-07-94    Hera                    Heerhugowaard           28-05-17

78    12.61           1.7   Sanne Denneman                  Neo    09-01-97    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

79    12.61           1.0   Elaine den Exter                Neo    23-03-97    R' dam Atletiek         Hilversum               09-07-17

80    12.62           -1.7  Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Breda                   25-06-17

      geen windgegevens bekend:

      12.37                 Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

      12.40                 Shaquata King                   MB     26-02-01    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

      12.61                 Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

      met teveel rugwind:

      11.01       w   4.6   Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Clermont (USA)          15-04-17

      11.04       w   4.5   Jamile Samuel                          24-04-92    Phanos                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.05       w   4.6   Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.31       w   3.2   Marije van Hunenstijn           Neo    02-03-95    AV '34                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.41       w   3.7   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Bottrop (GER)           25-06-17

      11.44       w   3.2   Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.52       w   6.6   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Györ (HUN)              25-07-17

      11.59       w   3.7   Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Bottrop (GER)           25-06-17

      11.66       w   2.4   N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Den Haag                24-09-17

      11.75       w   3.7   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               Fargo (USA)             05-05-17

      11.86       w   2.3   Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Lisse                   25-06-17

      12.02       w   2.6   Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Ninove (BEL)            13-08-17

      12.11       w   3.0   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Utrecht                 02-06-17

      12.14       w   2.1   Franka Hoogeboom                       01-07-85    Hollandia               Heerhugowaard           07-07-17

      12.22       w   2.7   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

      12.22       w   2.4   Janine Verhaar                  MB     27-05-00    PAC                     Den Haag                24-09-17

      12.23       w   2.3   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Lisse                   25-06-17

      12.25       w   2.4   Zoë Meyer                       MB     20-01-00    Sprint                  Den Haag                24-09-17

      12.38       w   2.3   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Lisse                   25-06-17

      12.40       w   2.9   Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Naaldwijk               17-09-17

      12.41       w   2.2   Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

      12.42       w   2.9   Kato Leusink                    MB     24-03-01    GAC-Hilversum           Naaldwijk               17-09-17

      12.51       w   2.2   Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Eindhoven               02-05-17

      12.55       w   2.7   Didi Wals                       MB     18-01-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

      12.59       w   2.4   Sheenia Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Den Haag                24-09-17

      12.60       w   2.1   Jasmijn de Jong                 Neo    22-02-96    SAV                     Heerhugowaard           07-07-17

      in onderlinge wedstrijd:

      12.68           2.0   Devrah Leerdam                  Neo    11-07-96    U-Track                 Utrecht                 08-10-17

 

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      12.04           1.8   Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

      12.19           1.0   Lea Jurdzinski (???)            Neo    23-03-96    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

      12.22           0.3   Justien Grillet BEL)                   18-07-94    Haag Atletiek           Zele (BEL)              18-08-17

      12.37           0.2   Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

      12.30       w   2.7   Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          27-05-17

 

      150 meter

1     17.40           -0.1  Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Newcastle (GBR)         09-09-17

2     17.59           0.1   Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

3     17.61           0.1   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Lisse                   13-05-17

4     17.62           0.1   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Lisse                   13-05-17

5     17.68           0.1   Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Lisse                   13-05-17

6     17.68           -1.0  Lieke Klaver                    MA     20-08-98    SAV                     Lisse                   13-05-17

7     17.86           0.3   Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 11-08-17

8     18.09           -1.0  Maayke Tjin A-Lim               MA     10-01-98    NEA-Volharding          Lisse                   13-05-17

9     18.10           -0.9  Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Lisse                   13-05-17

10    18.17           0.1   Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

12    18.18           1.2   Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Lisse                   13-05-17

13    18.23           -0.3  Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Goes                    28-04-17

14    18.25           0.1   Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Lisse                   13-05-17

15    18.36           0.2   N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Amsterdam               27-08-17

16    18.49           -1.0  Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Lisse                   13-05-17

17    18.53           -0.9  Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Lisse                   13-05-17

18    18.54           1.9   Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 11-08-17

19    18.59           -0.9  Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Lisse                   13-05-17

21    18.63           0.6   Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

22    18.67           -0.9  Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Lisse                   13-05-17

23    18.69           -0.9  Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Lisse                   13-05-17

24    18.71           -1.0  Gwen Reuver                     MA     28-03-99    AAC                     Lisse                   13-05-17

25    18.87           1.2   Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Lisse                   13-05-17

26    18.88           0.5   Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Vught                   17-04-17

27    18.89           1.0   Miro Vlasman                    MD     24-01-04    Phanos                  Soest                   16-06-17

28    19.00           0.6   Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Lisse                   13-05-17

29    19.00           0.0   Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Amsterdam               07-07-17

30    19.08           -0.9  Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Lisse                   13-05-17

31    19.11           0.3   Chimene Fodjagbo Azoungo        Neo    05-04-96    Leiden Atletiek         Lisse                   27-08-17

32    19.22           -1.2  Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Rijen                   27-05-17

33    19.22           0.3   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Stadskanaal             08-07-17

34    19.26           1.9   Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

35    19.27           0.6   Demi van de Sande                      15-12-94    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

36    19.27           1.2   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Lisse                   13-05-17

37    19.27           0.2   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Leiden                  27-05-17

38    19.31           -0.2  Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Groningen               16-09-17

39    19.32           -0.1  Kyara Tjin-A-Lim                MA     12-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

40    19.33           1.2   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

      geen windgegevens bekend:

      18.84                 Sandy Lundgren                         22-07-94    Hera                    Heerhugowaard           02-04-17

      met teveel rugwind:

      17.92       w   2.5   N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Amsterdam               27-08-17

      18.77       w   2.9   Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Naaldwijk               20-08-17

      18.99       w   3.8   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Lisse                   09-07-17

      19.03       w   2.9   Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Naaldwijk               20-08-17

      19.09       w   3.8   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Lisse                   09-07-17

      19.17       w   2.6   Valéria Montijn                 MC     06-04-02    Energie                 Naaldwijk               20-08-17

      19.25       w   2.5   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Amsterdam               27-08-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      18.17           -1.0  Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

      18.61           -1.0  Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Lisse                   13-05-17

 

      200 meter

1     22.05           0.8   Dafne Schippers                        15-06-92    Hellas                  Londen (GBR)            11-08-17

2     23.29           0.4   Tessa van Schagen                      02-02-94    Leiden Atletiek         Geneve (SUI)            10-06-17

3     23.39           -0.9  Jamile Samuel                          24-04-92    Phanos                  Stockholm (SWE)         18-06-17

4     23.42           -0.5  Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Tubingen (GER)          20-05-17

5     23.45           0.6   Laura de Witte                  Neo    07-08-95    Trias                   Uden                    17-05-17

6     23.46           -2.9  Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            27-05-17

7     23.47           0.2   Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Berlijn (GER)           27-08-17

8     23.52           -0.1  Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Oordegem (BEL)          03-06-17

9     23.64           0.6   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Veenendaal              18-06-17

10    23.70           1.5   Anna Sjoukje Runia              Neo    19-02-95    SAV                     Gainesville (USA)       28-04-17

11    23.70           1.3   Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Geneve (SUI)            10-06-17

12    23.71           0.6   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Uden                    17-05-17

13    23.84           -0.2  Lieke Klaver                    MA     20-08-98    SAV                     Oordegem (BEL)          27-05-17

14    23.88           0.4   Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Prins Hendrik           Geneve (SUI)            10-06-17

15    23.89           -0.7  Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Grosseto (ITA)          22-07-17

16    23.92           1.4   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Vught                   02-07-17

17    24.10           1.4   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Vught                   02-07-17

18    24.14           -0.7  Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          22-08-17

19    24.15           0.3   Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Utrecht                 16-07-17

20    24.21           0.7   Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Götzis (AUT)            27-05-17

21    24.21           0.4   Bowien Jansen                   MA     29-08-98    AV Haarlemmermeer       Vught                   02-07-17

22    24.23           0.9   Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Leiden                  17-06-17

23    24.40           0.5   Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 15-07-17

24    24.41           1.1   Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Utrecht                 15-07-17

25    24.48           0.1   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Aken (GER)              20-05-17

26    24.52           1.4   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               Los Angeles (USA)       13-04-17

27    24.52           -0.6  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 21-05-17

28    24.64           0.3   Tasa Jiya                       Neo    16-09-97    Lycurgus                Utrecht                 16-07-17

29    24.68           0.9   Eva Bastmeijer                  Neo    20-06-95    Attila                  London (GBR)            24-05-17

30    24.72           0.8   Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Utrecht                 15-07-17

31    24.73           -0.9  Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Oordegem (BEL)          03-06-17

32    24.73           -0.2  Isis de la Paz                  Neo    16-02-96    Nijmegen Atletiek       Rhede (GER)             29-07-17

33    24.91           0.6   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

34    24.92           1.4   Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Hilversum               18-06-17

35    24.92           1.6   Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Vught                   02-07-17

36    24.95           1.2   Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

37    24.95           0.3   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Gouda                   25-08-17

38    24.98           -0.3  Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Londen (GBR)            05-08-17

39    25.01           0.8   Gabriëlla van der Wijck         Neo    27-03-97    Phanos                  Utrecht                 15-07-17

40    25.04           0.3   Franka Hoogeboom                       01-07-85    Hollandia               Oordegem (BEL)          03-06-17

41    25.12           1.2   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Gemert                  03-06-17

42    25.14           -0.3  Justien Grillet                        18-07-94    Haag Atletiek           Amsterdam               17-09-17

43    25.16           0.4   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Lokeren (BEL)           25-06-17

44    25.18           0.4   Femke Bol                       MB     23-02-00    Altis                   Lokeren (BEL)           25-06-17

45    25.18           1.8   Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Lier (BEL)              05-08-17

46    25.24           1.4   Zoë Meyer                       MB     20-01-00    Sprint                  Vught                   02-07-17

47    25.24           0.6   Sanne Denneman                  Neo    09-01-97    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 15-07-17

48    25.26           1.4   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Hilversum               18-06-17

49    25.27           0.6   Liesbeth van Rossum             V40    15-07-75    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          03-06-17

50    25.29           0.6   Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Utrecht                 15-07-17

51    25.31           0.1   Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

52    25.35           0.5   Janine Verhaar                  MB     27-05-00    PAC                     Utrecht                 01-09-17

53    25.41           0.7   Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Drachten                28-05-17

54    25.41           1.1   Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Utrecht                 15-07-17

55    25.43           1.4   Anouk Rensink                   MB     16-05-01    Unitas                  Vught                   02-07-17

56    25.43           0.8   Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Utrecht                 15-07-17

57    25.46           0.6   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

58    25.48           1.0   Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Oordegem (BEL)          27-05-17

59    25.49           -0.4  Esther Akihary                         14-04-87    Eindhoven Atletiek      Veenendaal              08-04-17

60    25.52           0.4   Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Gouda                   25-05-17

61    25.53           -2.0  Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Heerenveen              20-05-17

62    25.57           0.6   Nikki Kraaijeveld               MA     13-07-98    AAC                     Utrecht                 15-07-17

63    25.59           1.2   Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

64    25.60           0.8   Evelien Bos                            18-03-92    Phanos                  Utrecht                 15-07-17

65    25.66           0.1   Fenna Klapwijk                  MB     29-01-00    PAC                     Vught                   02-07-17

66    25.68           1.8   Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             08-07-17

67    25.71           0.7   Carlijn ter Laak                Neo    16-02-97    AC TION                 Drachten                28-05-17

68    25.74           0.4   Chimene Fodjagbo Azoungo        Neo    05-04-96    Leiden Atletiek         Heiloo                  18-08-17

69    25.75           1.9   Yara Linnekamp                  MB     22-02-01    Hellas                  Vught                   02-07-17

70    25.84           -4.4  Gwen Reuver                     MA     28-03-99    AAC                     Leiden                  30-04-17

71    25.87           1.9   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

72    25.89           1.7   Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Emmeloord               13-05-17

73    25.92           -0.9  Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Heerenveen              20-05-17

74    25.92           0.7   Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Utrecht                 15-07-17

75    25.94           1.1   Anniek Nijhof                   Neo    25-01-97    Vitalis                 Utrecht                 15-07-17

76    25.94           0.3   Nida Huijben                    MA     17-11-99    Hellas                  Gouda                   25-08-17

77    25.96           1.9   Sandy Lundgren                         22-07-94    Hera                    Heerhugowaard           28-05-17

78    25.96           0.9   Kim Rossen                      Neo    25-06-97    R' dam Atletiek         Goes                    11-08-17

79    25.97           1.8   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

80    25.97           1.1   Roos van Zwam                   MA     15-10-99    Ciko '66                Utrecht                 15-07-17

      geen windgegevens bekend:

      25.88                 Janneke Lemmerzaal              MA     14-12-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

      25.90                 Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Oordegem (BEL)          27-05-17

      met teveel rugwind:

      22.83       w   4.8   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Clermont (USA)          15-04-17

      22.94       w   3.0   Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Clermont (USA)          15-04-17

      23.08       w   2.5   Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Gainesville (USA)       30-03-17

      23.22       w   3.2   Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Kortrijk (BEL)          08-07-17

      23.43       w   4.8   Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Prins Hendrik           Clermont (USA)          15-04-17

      23.56       w   4.0   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Clermont (USA)          15-04-17

      24.10       w   2.3   Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

      24.27       w   3.2   Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Kortrijk (BEL)          08-07-17

      25.15       w   2.8   Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Utrecht                 15-07-17

      25.29       w   2.6   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

      25.48       w   4.0   Christel van Rooy               Neo    28-09-96    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

      25.72       w   2.6   Miquella Lobo                          23-08-94    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

      25.82       w   3.3   Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Lisse                   09-07-17

      25.84       w   2.9   Janna Doumpas                   MB     30-06-01    Eindhoven Atletiek      Vught                   02-07-17

      25.89       w   2.3   Floortje van Kampen             Neo    14-03-97    Hylas                   Heerhugowaard           07-07-17

      25.90       w   2.8   Nida Huijben                    MA     17-11-99    Hellas                  Utrecht                 15-07-17

      25.95       w   2.6   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

      25.97       w   2.8   Daphne Linnekamp                MA     09-12-98    Hellas                  Utrecht                 15-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      24.26           -0.2  Justien Grillet BEL)                   18-07-94    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          27-05-17

      24.83           0.7   Lea Jurdzinski (???)            Neo    23-03-96    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

      24.83           0.6   Yasmin Liverpool                MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Wageningen              15-09-17

      25.26           -4.4  Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

      25.44           0.1   Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

      24.96                 Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

 

      300 meter

1     38.02                 Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Lisse                   13-05-17

2     38.37                 Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Lisse                   13-05-17

3     39.08                 Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Lisse                   13-05-17

4     39.12                 Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Lisse                   13-05-17

5     39.71                 Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 11-08-17

6     39.80                 Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

7     40.23                 Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

8     40.36                 Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Goes                    28-04-17

9     40.43                 Demi van de Sande                      15-12-94    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

10    40.68                 Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Lisse                   13-05-17

11    40.79                 Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Lisse                   13-05-17

12    40.90                 Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Lisse                   13-05-17

13    40.97                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Assen                   02-09-17

14    41.75                 Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Lisse                   13-05-17

15    41.81                 Bernice Meijer                  Neo    26-07-96    SV Veendam              Lisse                   13-05-17

16    41.87                 Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Assen                   02-09-17

17    41.92                 Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

18    41.93                 Ashley Melcherts                MA     17-04-98    Energie                 Utrecht                 11-08-17

19    42.03                 Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Vught                   17-04-17

20    42.23                 Ilona Bosma                     Neo    05-07-96    Vitalis                 Dronten                 28-06-17

21    42.50                 Lotte van Stijn                 MA     02-08-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

22    42.59                 Sandy Lundgren                         22-07-94    Hera                    Heerhugowaard           02-04-17

23    42.62                 Rozemarijn Snijders             MB     09-03-01    Climax                  Ede                     25-03-17

24    42.62                 Debra Akkermans                        07-09-88    Ilion                   Utrecht                 11-08-17

25    42.80                 Megan de Ruiter                 MB     26-05-01    Phanos                  Lisse                   13-05-17

26    42.87                 Amy Hasselton                   MB     10-06-01    THOR                    Tilburg                 01-04-17

27    42.90                 Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Amsterdam               27-08-17

28    42.90                 Madelief Vaessen                MC     08-11-02    Swift                   Amsterdam               27-08-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      38.88                 Justien Grillet BEL)                   18-07-94    Haag Atletiek           Sint-Niklaas (BEL)      02-08-17

      39.71                 Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

 

      400 meter

1     51.71                 Lisanne de Witte                       10-09-92    Trias                   Villeneuve-d'Ascq (FRA) 24-06-17

2     52.15                 Laura de Witte                  Neo    07-08-95    Trias                   Bydgoszcz (POL)         14-07-17

3     52.27                 Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Utrecht                 16-07-17

4     52.56                 Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Leiden                  17-06-17

5     52.83                 Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

6     53.37                 Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Den Haag                20-05-17

7     54.06                 Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Utrecht                 16-07-17

8     54.39                 Femke Bol                       MB     23-02-00    Altis                   Vught                   02-07-17

9     54.74                 Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Vught                   25-05-17

10    54.88                 Isis de la Paz                  Neo    16-02-96    Nijmegen Atletiek       Utrecht                 16-07-17

11    54.89                 Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 16-07-17

12    55.35                 Justien Grillet                        34533       Haag Atletiek           Amsterdam               17-09-17

13    55.62                 Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Den Haag                24-09-17

14    55.63                 Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Ninove (BEL)            13-08-17

15    55.70                 Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Vught                   02-07-17

16    55.82                 Anna Sjoukje Runia              Neo    19-02-95    SAV                     Heusden (BEL)           22-07-17

17    55.96                 Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Vught                   02-07-17

18    56.12                 Danaďd Prinsen                  Neo    20-08-97    Aquilo                  Ninove (BEL)            13-08-17

19    56.17                 Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

20    56.21                 Bernice Meijer                  Neo    26-07-96    SV Veendam              Tilburg                 05-06-17

21    56.27                 Demi van de Sande                      15-12-94    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

22    56.31                 Kim Rossen                      Neo    25-06-97    R' dam Atletiek         Azusa (USA)             14-04-17

23    56.32                 Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Stadskanaal             08-07-17

24    56.33                 Christel van Rooy               Neo    28-09-96    Atletiek Maastricht     Nijmegen                18-06-17

25    56.41                 Elisabeth Paulina               Neo    27-01-96    R' dam Atletiek         Jacksonville (USA)      13-05-17

26    56.52                 Suzanne Libbers                 MB     12-02-01    Groningen Atletiek      Vught                   02-07-17

27    56.58                 Henderyke Wonink                Neo    12-07-96    Groningen Atletiek      Stadskanaal             08-07-17

28    56.75                 Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

29    56.75                 Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

30    56.77                 Isa Videler                     MA     02-03-98    Spado                   Vught                   02-07-17

31    57.09                 Marije Doddema                  Neo    29-11-95    AV '23                  Hilversum               18-06-17

32    57.15                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Vught                   02-07-17

33    57.22                 Marije Wever                           22-07-93    Phanos                  Amersfoort              01-07-17

34    57.24                 Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Tilburg                 05-06-17

35    57.31                 Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Vught                   01-07-17

36    57.42                 Floortje van Kampen             Neo    14-03-97    Hylas                   Oordegem (BEL)          27-05-17

37    57.49                 Yasmin Liverpool                MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Amersfoort              10-09-17

38    57.62                 Marissa Damink                  Neo    24-10-95    Asterix                 Roermond                18-06-17

39    57.65                 Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Gouda                   25-08-17

40    57.94                 Nida Huijben                    MA     17-11-99    Hellas                  Vught                   02-07-17

41    57.98                 Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

42    58.03                 Roos van Zwam                   MA     15-10-99    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

43    58.09                 Kyra Keurentjes                 MB     13-12-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

44    58.18                 Nisrine Masrhalmi               Neo    17-11-96    Energie                 Spijkenisse             18-06-17

45    58.34                 Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Vught                   02-07-17

46    58.34                 Kirsten Otten                   MB     07-08-00    Startbaan               Heiloo                  21-07-17

47    58.36                 Ashley Melcherts                MA     17-04-98    Energie                 Utrecht                 12-05-17

48    58.37                 Debra Akkermans                        07-09-88    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

49    58.46                 Nadine Willems                         31-05-94    De Liemers              Oordegem (BEL)          27-05-17

50    58.46                 Julija Praprotnik                                  Radboud Universiteit NijWageningen              09-09-17

51    58.54                 Mara Cotterink                  MC     28-09-02    Lycurgus                Edam                    08-07-17

52    58.55                 Lisa Francini                          13-06-89    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

53    58.57                 Anke Zonderland                 Neo    18-11-95    Impala                  Harderwijk              18-06-17

54    58.62                 Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

55    58.64                 Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

56    58.66                 Nikki Kraaijeveld               MA     13-07-98    AAC                     Amsterdam               17-09-17

57    58.68                 Rozemarijn Snijders             MB     09-03-01    Climax                  Vught                   25-05-17

58    58.85                 Sanne Denneman                  Neo    09-01-97    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 14-07-17

59    58.87                 Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Woerden                 30-04-17

60    58.88                 Albertine Vermeer                      03-06-89    AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

61    58.89                 Jetske van Kampen               MA     28-12-98    Hylas                   Heerhugowaard           07-07-17

62    58.93                 Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Vught                   02-07-17

63    59.04                 Lotte van Stijn                 MA     02-08-99    De Spartaan             Lisse                   25-06-17

64    59.05                 Vera Lurvink                    MA     17-04-99    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

65    59.09                 Roos Hop                        MB     17-04-00    R' dam Atletiek         Utrecht                 12-05-17

66    59.12                 Thelma Solleveld                MA     19-03-98    Olympus '70             Vught                   01-07-17

67    59.17                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Tilburg                 05-06-17

68    59.20                 Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Vught                   25-05-17

69    59.22                 Ilona Bosma                     Neo    05-07-96    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

70    59.28                 Laura Boekel                    Neo    04-11-97    AAC                     Warmenhuizen            19-05-17

71    59.31                 Lotte Schrijver                        17-12-94    Phanos                  Wageningen              17-09-17

72    59.33                 Corinde van Es                  Neo    11-02-97    PAC                     Spijkenisse             22-04-17

73    59.33                 Maaike van Delft                Neo    17-11-97    DAK                     Utrecht                 14-07-17

74    59.35                 Karlijn van Es                  Neo    02-08-95    PAC                     Spijkenisse             22-04-17

75    59.39                 Bo Welgraaf                            03-12-93    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

76    59.43                 Eline Schwietert                MB     02-02-01    Ciko '66                Arnhem                  01-06-17

77    59.44                 Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Ede                     30-04-17

78    59.48                 Anna Zoë Moritz                 MA     15-12-98    Typhoon                 Breda                   28-05-17

79    59.50                 Marloes Oosterwegel                    07-03-94    Daventria               Hengelo                 10-06-17

80    59.51                 Stephanie Beuling                      26-02-91    Isala '96               Leiden                  30-04-17

81    59.51                 Shurianty Mathilda              MB     14-04-00    Energie                 Utrecht                 12-05-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      54.29                 Justien Grillet BEL)                   18-07-94    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          03-06-17

      55.30                 Anita Hinriksdottir (ISL)       Neo    13-01-96    Hollandia               Wageningen              19-05-17

      55.50                 Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Merksem (BEL)           29-07-17

      58.84                 Lea Jurdzinski (???)            Neo    23-03-96    Groningen Atletiek      Utrecht                 12-05-17

 

      800 meter

1     1.56,81               Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Monaco (MON)            21-07-17

2     2.00,10               Sanne Verstegen                        10-11-85    R' dam Atletiek         Nijmegen                02-06-17

3     2.03,96               Danaďd Prinsen                  Neo    20-08-97    Aquilo                  Merksem (BEL)           29-07-17

4     2.08,02               Elsbeth Ciesluk                        28-06-86    Haag Atletiek           Amsterdam               17-09-17

5     2.08,07               Marissa Damink                  Neo    24-10-95    Asterix                 Lokeren (BEL)           25-06-17

6     2.08,09               Lotte Krause                           29-11-92    AKU                     Huizingen (BEL)         10-06-17

7     2.08,27               Britt Ummels                           24-08-93    Unitas                  Leiden                  17-06-17

8     2.09,09               Marije Wever                           22-07-93    Phanos                  Utrecht                 14-07-17

9     2.09,50               Dagmar Smid                     Neo    26-01-97    AAV '36                 Oordegem (BEL)          27-05-17

10    2.09,71               Nisrine Masrhalmi               Neo    17-11-96    Energie                 Oordegem (BEL)          03-06-17

11    2.09,87               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Nijmegen                02-06-17

12    2.10,12               Ashley Melcherts                MA     17-04-98    Energie                 Oordegem (BEL)          27-05-17

13    2.10,35               Marlies Huigen                         22-08-94    Groningen Atletiek      Heusden (BEL)           22-07-17

14    2.10,66               Karin Nieuwenhuijsen                   02-01-87    Hellas                  Vught                   25-05-17

15    2.10,95               Marije Doddema                  Neo    29-11-95    AV '23                  Utrecht                 02-06-17

16    2.11,01               Sharon Trienes                         26-08-93    Unitas                  Heusden (BEL)           22-07-17

17    2.11,03               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

18    2.11,22               Kirsten Otten                   MB     07-08-00    Startbaan               Utrecht                 23-06-17

19    2.11,23               Karlijn van Es                  Neo    02-08-95    PAC                     Ninove (BEL)            15-07-17

20    2.11,49               Manon Kruiver                          03-01-88    Nova                    Oordegem (BEL)          27-05-17

21    2.11,62               Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

22    2.11,77               Jetske van Kampen               MA     28-12-98    Hylas                   Utrecht                 15-07-17

23    2.12,26               Laura Boekel                    Neo    04-11-97    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

24    2.12,32               Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Heusden (BEL)           22-07-17

25    2.12,67               Corinde van Es                  Neo    11-02-97    PAC                     Oordegem (BEL)          27-05-17

26    2.12,87               Femke Been                      MB     16-03-01    AV Castricum            Heusden (BEL)           22-07-17

27    2.13,05               Nicole Weijling-Dissel          V50    16-06-67    AAC                     Soest                   16-06-17

28    2.13,08               Anouk Prop                      MA     27-12-99    Spado                   Gentbrugge (BEL)        21-07-17

29    2.13,11               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Leiden                  17-06-17

30    2.13,25               Jasmijn Bakker                  MA     11-10-99    Triathlon               Leiden                  17-06-17

31    2.13,38               Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Utrecht                 11-08-17

32    2.13,72               Famke Heinst                    MA     30-03-99    De Liemers              Leiden                  17-06-17

33    2.13,83               Tirza van der Wolf                     26-05-94    SC Reeuwijk             Kessel-Lo (BEL)         19-08-17

34    2.13,93               Lydia van Dijk                  MB     04-01-00    KAV Holland             Wageningen              17-09-17

35    2.13,95               Isis de la Paz                  Neo    16-02-96    Nijmegen Atletiek       Vught                   25-05-17

36    2.13,95               Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Utrecht                 14-07-17

37    2.13,97               Roos Hop                        MB     17-04-00    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          03-06-17

38    2.14,00               Isa Videler                     MA     02-03-98    Spado                   Bergen op Zoom          08-07-17

39    2.14,07               Luzan Janssen                   MB     07-10-00    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

40    2.14,18               Aniek Aper                             17-11-89    R' dam Atletiek         Heusden (BEL)           22-07-17

41    2.14,18               Vera Lurvink                    MA     17-04-99    Prins Hendrik           Utrecht                 11-08-17

42    2.14,55               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Leiden                  17-06-17

43    2.14,61               Nadine Willems                         31-05-94    De Liemers              Heusden (BEL)           22-07-17

44    2.14,62               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Brussel (BEL)           09-07-17

45    2.14,74               Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Londen (GBR)            06-08-17

46    2.14,93               Shurianty Mathilda              MB     14-04-00    Energie                 Leiden                  17-06-17

47    2.14,99               Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Utrecht                 02-06-17

48    2.15,03               Julia van Velthoven                    12-03-94    Cifla                   Lier (BEL)              05-08-17

49    2.15,04               Kristen Niedrach                       14-09-94    AV Haarlem              Utrecht                 01-09-17

50    2.15,15               Ilse Kamphuis                   MB     05-12-00    AV Castricum            Vught                   30-06-17

51    2.15,31               Yasmine Abbes                   MC     18-02-02    Nijmegen Atletiek       Utrecht                 01-09-17

52    2.15,54               Suzanne Libbers                 MB     12-02-01    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

53    2.15,56               Maaike Telkamp                  MA     20-08-99    AV Almere '81           Utrecht                 23-06-17

54    2.15,61               Nikki Klarenbeek                Neo    10-02-95    Phanos                  Leiden                  17-06-17

55    2.15,79               Desi van Emmerik                MC     15-01-02    Cialfo                  Vught                   30-06-17

56    2.15,85               Annemarie Slangewal             MA     12-09-98    Altis                   Utrecht                 01-09-17

57    2.15,99               Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Utrecht                 02-06-17

58    2.16,06               Aylan Menick                    MB     28-05-00    Atverni                 Vught                   30-06-17

59    2.16,23               Britt Roos                      MC     01-07-03    HAC '63                 Wageningen              19-05-17

60    2.16,37               Evelien Hooijman                Neo    10-01-97    GAC-Hilversum           Leiden                  17-06-17

61    2.16,62               Manjorie Janssen                MC     25-05-02    Cifla                   Utrecht                 11-08-17

62    2.16,68               Emma Dekker                     MA     11-11-99    Olympus '70             Leiden                  17-06-17

63    2.16,75               Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Vught                   30-06-17

64    2.16,79               Lysanne Wilkens                        17-09-94    Prins Hendrik           Ede                     30-04-17

65    2.16,86               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              23-05-17

66    2.16,99               Kyra Keurentjes                 MB     13-12-00    De Liemers              Utrecht                 23-06-17

67    2.17,07               Elke Molenaar                   MA     11-03-98    AV Almere '81           Vught                   01-07-17

68    2.17,14               Tischa Braum                    MD     13-08-05    Nijmegen Atletiek       Genderingen             06-05-17

69    2.17,23               Suzanne van Wijck                      09-09-92    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

70    2.17,24               Danique Gimbrčre                MA     25-08-99    Groningen Atletiek      Vught                   30-06-17

71    2.17,32               Bernice Meijer                  Neo    26-07-96    SV Veendam              Heusden (BEL)           22-07-17

72    2.17,33               Amina Maatoug                   MC     17-11-02    Leiden Atletiek         Groningen               16-09-17

73    2.17,34               Danique Verdellen               MA     08-10-99    Scopias                 Leiden                  17-06-17

74    2.17,41               Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

75    2.17,45               Lieve Eising                    MB     28-06-01    Lycurgus                Utrecht                 11-08-17

76    2.17,55               Linda Alzate Ramirez            MA     11-02-99    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

77    2.17,58               Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Monzón (ESP)            02-07-17

78    2.17,59               Mariska Poel                    MA     20-05-99    DEM                     Leiden                  17-06-17

79    2.17,68               Ilona van der Giessen           Neo    13-11-96    R' dam Atletiek         Utrecht                 12-05-17

80    2.17,72               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Edam                    18-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      2.03,45               Anita Hinriksdottir (ISL)       Neo    13-01-96    Hollandia               Londen (GBR)            10-08-17

      2.06,55               Essi Darwishi (ERI)                    01-01-86    't Haasje               Utrecht                 11-08-17

      2.06,82               Stella Kubasch (GER)                   16-10-92    LG Aart Stigter         Utrecht                 11-08-17

      2.09,78               Inga Michejenko (LTU)                  19-07-83    Olympus '70             Utrecht                 01-09-17

 

      1000 meter

1     2.46,35               Britt Ummels                           24-08-93    Unitas                  Lisse                   13-05-17

2     2.46,74               Lotte Krause                           29-11-92    AKU                     Lisse                   13-05-17

3     2.47,13               Manon Kruiver                          03-01-88    Nova                    Lisse                   13-05-17

4     2.48,02               Dagmar Smid                     Neo    26-01-97    AAV '36                 Lisse                   13-05-17

5     2.49,72               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Lisse                   13-05-17

6     2.51,17               Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Lisse                   13-05-17

7     2.51,60               Jasmijn Bakker                  MA     11-10-99    Triathlon               Utrecht                 01-09-17

8     2.52,57               Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Lisse                   13-05-17

9     2.53,96               Laura Boekel                    Neo    04-11-97    AAC                     Lisse                   13-05-17

10    2.54,07               Jetske van Kampen               MA     28-12-98    Hylas                   Lisse                   13-05-17

11    2.54,58               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

12    2.55,64               Marissa Damink                  Neo    24-10-95    Asterix                 Veldhoven               07-04-17

13    2.56,41               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              09-05-17

14    2.57,17               Aniek Aper                             17-11-89    R' dam Atletiek         Barendrecht             01-06-17

15    2.58,71               Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Lisse                   13-05-17

16    2.59,00               Iris Velting                    MB     25-08-00    HAC '63                 Utrecht                 01-09-17

17    2.59,13               Tess van Randtwijk              MD     04-10-04    AV '34                  Amsterdam               03-09-17

18    2.59,75               Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Utrecht                 01-09-17

 

      1500 meter

1     3.56,14               Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Hengelo                 11-06-17

2     4.02,25               Susan Krumins-Kuijken                  08-07-86    Cifla                   Berlijn (GER)           27-08-17

3     4.03,77               Maureen Koster                         03-07-92    Phanos                  Rome (ITA)              08-06-17

4     4.07,90               Sanne Verstegen                        10-11-85    R' dam Atletiek         Hengelo                 11-06-17

5     4.18,57               Lotte Krause                           29-11-92    AKU                     Oordegem (BEL)          03-06-17

6     4.18,59               Jill Holterman                         11-09-91    AV Zaanland             Utrecht                 02-06-17

7     4.19,23               Britt Ummels                           24-08-93    Unitas                  Utrecht                 11-08-17

8     4.20,91               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Oordegem (BEL)          27-05-17

9     4.21,04               Elsbeth Ciesluk                        28-06-86    Haag Atletiek           Utrecht                 15-07-17

10    4.21,82               Dagmar Smid                     Neo    26-01-97    AAV '36                 Utrecht                 15-07-17

11    4.22,55               Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Oordegem (BEL)          27-05-17

12    4.23,15               Anne Luijten                           04-04-94    Olympus '70             Azusa (USA)             14-04-17

13    4.23,52               Karin Nieuwenhuijsen                   02-01-87    Hellas                  Utrecht                 15-07-17

14    4.24,38               Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Rotterdam               06-07-17

15    4.25,31               Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Huizingen (BEL)         10-06-17

16    4.25,41               Jasmijn Bakker                  MA     11-10-99    Triathlon               Nijmegen                02-06-17

17    4.27,49               Elisa de Jong                          05-12-92    Groningen Atletiek      Merksem (BEL)           29-07-17

18    4.27,52               Tirza van der Wolf                     26-05-94    SC Reeuwijk             Merksem (BEL)           29-07-17

19    4.29,28               Merel van der Marel             MA     01-11-99    AV Haarlemmermeer       Lokeren (BEL)           25-06-17

20    4.29,34               Julia van Velthoven                    12-03-94    Cifla                   Utrecht                 11-08-17

21    4.30,19               Lysanne Wilkens                        17-09-94    Prins Hendrik           Utrecht                 15-07-17

22    4.30,25               Irene van der Reijken                  13-08-93    R' dam Atletiek         Wageningen              15-09-17

23    4.30,87               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Wageningen              15-09-17

24    4.30,89               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Huizingen (BEL)         10-06-17

25    4.32,07               Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Rotterdam               06-07-17

26    4.32,17               Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Wageningen              16-06-17

27    4.32,69               Jasmijn Lau                     MA     11-03-99    Ciko '66                Utrecht                 23-06-17

28    4.32,82               Maaike Telkamp                  MA     20-08-99    AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

29    4.33,59               Marijke de Visser                      15-01-93    Dolichos                Wageningen              19-05-17

30    4.34,75               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Wageningen              15-09-17

31    4.34,81               Susan van Weperen               MA     09-05-98    LSV Invictus            Utrecht                 15-07-17

32    4.35,15               Famke Heinst                    MA     30-03-99    De Liemers              Vught                   02-07-17

33    4.35,40               Nicole Weijling-Dissel          V50    16-06-67    AAC                     Utrecht                 11-08-17

34    4.36,03               Kristel van den Berg            MA     30-10-98    Energie                 Oordegem (BEL)          27-05-17

35    4.36,58               Kim Dillen                             15-01-83    Eindhoven Atletiek      Den Haag                20-05-17

36    4.36,60               Suzanne Broxterman                     23-02-88    Pallas '67              Wageningen              19-05-17

37    4.36,71               Eline de Jong                   Neo    22-04-97    De Liemers              Lokeren (BEL)           25-06-17

38    4.37,01               Lydia van Dijk                  MB     04-01-00    KAV Holland             Vught                   02-07-17

39    4.37,38               Saskia Weinans                         12-02-94    De Liemers              Merksem (BEL)           29-07-17

40    4.37,46               Linda Alzate Ramirez            MA     11-02-99    Ilion                   Rotterdam               06-07-17

41    4.38,61               Manjorie Janssen                MC     25-05-02    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

42    4.38,61               Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Huizingen (BEL)         10-06-17

43    4.39,17               Marjon van der Wansem                  28-12-91    TLV De Langstraat       Wageningen              15-09-17

44    4.39,61               Femke Been                      MB     16-03-01    AV Castricum            Ninove (BEL)            15-07-17

45    4.39,76               Ellen Jansen                    Neo    12-08-95    Vitalis                 Utrecht                 15-07-17

46    4.40,33               Anouk Prop                      MA     27-12-99    Spado                   Rotterdam               06-07-17

47    4.41,06               Josien Scheepens                Neo    16-01-97    KAV Holland             Utrecht                 23-06-17

48    4.41,24               Jacelyn Gruppen                        03-11-89    HAC '63                 Wageningen              07-07-17

49    4.41,84               Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

50    4.41,97               Luzan Janssen                   MB     07-10-00    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

51    4.42,43               Ilse Kamphuis                   MB     05-12-00    AV Castricum            Ninove (BEL)            15-07-17

52    4.42,51               Yasmine Abbes                   MC     18-02-02    Nijmegen Atletiek       Amsterdam               27-08-17

53    4.42,78               Marjet Groen                    Neo    35497       Lycurgus                Utrecht                 15-07-17

54    4.43,12               Amina Maatoug                   MC     17-11-02    Leiden Atletiek         Amsterdam               27-08-17

55    4.43,63               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   02-07-17

56    4.43,83               Tess Wegman                     Neo    25-03-96    Leiden Atletiek         Utrecht                 15-07-17

57    4.44,42               Sara Schouten                   MC     22-08-03    Atverni                 Wageningen              15-09-17

58    4.44,55               Jolie Tops                      MA     13-06-99    Eindhoven Atletiek      Amsterdam               17-09-17

59    4.44,87               Annemieke Bloem                        28-05-88    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

60    4.44,95               Mariska Poel                    MA     20-05-99    DEM                     Utrecht                 23-06-17

61    4.44,97               Yara Schoenmakers               MC     07-05-03    Eindhoven Atletiek      Wageningen              15-09-17

62    4.45,11               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Heiloo                  21-07-17

63    4.45,14               Britt Roos                      MC     01-07-03    HAC '63                 Wageningen              15-09-17

64    4.45,57               Ilona van der Giessen           Neo    13-11-96    R' dam Atletiek         Woerden                 09-07-17

65    4.45,70               Lieve Eising                    MB     28-06-01    Lycurgus                Amsterdam               18-06-17

66    4.45,75               Karlijn van Es                  Neo    02-08-95    PAC                     Amsterdam               17-09-17

67    4.45,89               Yvonne Hak                             30-06-86    AAC                     Leiden                  30-04-17

68    4.46,16               Eline Langeveld                        10-07-88    AV Zaanland             Utrecht                 02-06-17

69    4.46,34               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

70    4.46,84               Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Huizingen (BEL)         10-06-17

71    4.46,87               Tess Boekema                           02-12-93    BB lopers               Heerde                  08-04-17

72    4.47,08               Aniek Aper                             17-11-89    R' dam Atletiek         Utrecht                 23-06-17

73    4.47,34               Lianne van de Belt              Neo    02-09-95    Vitalis                 Wageningen              07-07-17

74    4.47,53               Fee Mok                         MC     25-11-03    SAV                     Vught                   02-07-17

75    4.48,25               Annemarie Slangewal             MA     12-09-98    Altis                   Harderwijk              18-06-17

76    4.48,38               Ellen van der Kolk              MA     24-08-98    AC TION                 Harderwijk              18-06-17

77    4.48,46               An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Heerde                  08-04-17

78    4.48,70               Agnes Schipper                  V45    03-09-68    Hellas                  Wageningen              07-07-17

79    4.49,28               Corinde van Es                  Neo    11-02-97    PAC                     Den Haag                20-05-17

80    4.49,54               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Amersfoort              10-09-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      4.06,43               Anita Hinriksdottir (ISL)       Neo    13-01-96    Hollandia               Hengelo                 11-06-17

 

      1 Engelse mijl

1     4.48,33               Julia van Velthoven                    12-03-94    Cifla                   Kessel-Lo (BEL)         19-08-17

2     4.57,83               Nicole Weijling-Dissel          V50    16-06-67    AAC                     Lisse                   27-08-17

3     5.07,96               Marissa Damink                  Neo    24-10-95    Asterix                 Wageningen              09-09-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      5.01,29               Inga Michejenko (LTU)                  19-07-83    Olympus '70             Kessel-Lo (BEL)         19-08-17

 

      2000 meter

1     6.43,49               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Edam                    09-05-17

2     6.46,91               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

 

      3000 meter

1     8.28,90               Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Birmingham (GBR)        20-08-17

2     8.34,41               Susan Krumins-Kuijken                  08-07-86    Cifla                   Birmingham (GBR)        20-08-17

3     9.14,72               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Utrecht                 23-06-17

4     9.25,02               Irene van Lieshout                     01-09-93    Cifla                   Vught                   25-05-17

5     9.29,74               Tirza van der Wolf                     26-05-94    SC Reeuwijk             Utrecht                 11-08-17

6     9.31,38               Andrea Deelstra                        06-03-85    AV Heerenveen           Utrecht                 02-06-17

7     9.33,29               Kim Dillen                             15-01-83    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

8     9.33,91               Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Oud Beijerland          20-04-17

9     9.34,18               Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Vught                   25-05-17

10    9.39,28               Giselle Slotboom                       09-03-93    De Spartaan             Heiloo                  21-07-17

11    9.40,81               Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Den Haag                20-05-17

12    9.42,36               Karin Nieuwenhuijsen                   02-01-87    Hellas                  Naaldwijk               17-09-17

13    9.43,87               Irene van der Reijken                  34194       R' dam Atletiek         Naaldwijk               09-06-17

14    9.45,37               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Györ (HUN)              26-07-17

15    9.45,75               Elsbeth Ciesluk                        28-06-86    Haag Atletiek           Amsterdam               17-09-17

16    9.46,02               Elisa de Jong                          05-12-92    Groningen Atletiek      Heiloo                  04-08-17

17    9.50,09               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Ertvelde (BEL)          17-06-17

18    9.50,73               Suzanne Broxterman                     23-02-88    Pallas '67              Utrecht                 23-06-17

19    9.51,68               Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

20    9.52,23               Anne Luijten                           04-04-94    Olympus '70             Naaldwijk               17-09-17

21    9.54,06               Josien Scheepens                Neo    16-01-97    KAV Holland             Utrecht                 12-05-17

22    9.57,54               Sofie Lövdal                           16-05-93    Groningen Atletiek      Utrecht                 12-05-17

23    9.58,43               Nicole Weijling-Dissel          V50    16-06-67    AAC                     Veenendaal              18-06-17

24    9.58,99               Jacelyn Gruppen                        03-11-89    HAC '63                 Vught                   25-05-17

25    9.59,58               Marijke de Visser                      15-01-93    Dolichos                Oud Beijerland          20-04-17

26    10.02,41              Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Veldhoven               07-04-17

27    10.02,56              Ellen Jansen                    Neo    12-08-95    Vitalis                 Heiloo                  21-07-17

28    10.02,70              Liselotte van den Berg          V35    30-04-82    AAV '36                 Naaldwijk               17-09-17

29    10.04,76              Inge de Jong                    V40    06-06-76    Trias                   Castricum               07-06-17

30    10.05,48              Tess Boekema                           02-12-93    BB lopers               Dronten                 28-06-17

31    10.07,97              Manjorie Janssen                MC     25-05-02    Cifla                   Vught                   30-06-17

32    10.08,22              Famke Heinst                    MA     30-03-99    De Liemers              Utrecht                 11-08-17

33    10.09,07              An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Naaldwijk               17-09-17

34    10.09,79              Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Rotterdam               24-08-17

35    10.09,92              Lianne van de Belt              Neo    02-09-95    Vitalis                 Naaldwijk               17-09-17

36    10.10,60              Ynte Biemans                    MB     08-12-00    Atverni                 Vught                   30-06-17

37    10.11,31              Lysanne Wilkens                        17-09-94    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

38    10.11,56              Ashley Melcherts                MA     17-04-98    Energie                 Oud Beijerland          20-04-17

39    10.11,67              Lisanne Meuleman                       23-08-89    LAAC Twente             Rijssen                 26-05-17

40    10.14,73              Mirjam Koersen                  V40    06-05-74    GAC-Hilversum           Utrecht                 11-08-17

41    10.15,73              Margriet Berkhout                      27-08-90    Nova                    Heiloo                  21-07-17

42    10.17,92              Fleur Baljet                    Neo    20-12-95    Horror                  Utrecht                 11-08-17

43    10.17,93              Marjon van der Wansem                  28-12-91    TLV De Langstraat       Hulst                   09-09-17

44    10.19,55              Anne van Heeckeren              MB     13-04-00    Venloop Running Team    Utrecht                 12-05-17

45    10.19,99              Corinde van Es                  Neo    11-02-97    PAC                     Rotterdam               24-08-17

46    10.21,52              Lisan Duijvestijn               MA     15-02-98    Olympus '70             Oud Beijerland          20-04-17

47    10.22,69              Evelien Kuiper                  MB     07-06-00    Groningen Atletiek      Vught                   30-06-17

48    10.24,11              Sanne Mooldijk                  MA     20-10-98    PAC                     Rotterdam               24-08-17

49    10.25,37              Jeanine van de Klashorst               05-04-91    Prins Hendrik           Utrecht                 02-06-17

50    10.25,40              Ellen van der Kolk              MA     24-08-98    AC TION                 Drachten                28-05-17

51    10.25,64              Jolie Tops                      MA     13-06-99    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

52    10.26,32              Lotte van de Put                       10-09-85    Daventria               Amsterdam               17-09-17

53    10.26,82              Suzanne van Wijck                      09-09-92    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

54    10.27,06              Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Vught                   30-06-17

55    10.27,06              Annemieke Bloem                        28-05-88    R' dam Atletiek         Breda                   28-05-17

56    10.27,15              Lotte van der Pol               MA     24-12-99    Cifla                   Utrecht                 11-08-17

57    10.27,59              Agnes Schipper                  V45    03-09-68    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

58    10.27,73              Elke Pronk                      MB     07-02-00    Atletics                Rijssen                 26-05-17

59    10.29,37              Yvonne Hak                             30-06-86    AAC                     Leiden                  30-04-17

60    10.29,78              Eline de Jong                   Neo    22-04-97    De Liemers              Hengelo                 10-06-17

61    10.33,26              Frederique Versluys-Burkin      V45    11-11-69    De Wielingen            Ertvelde (BEL)          17-06-17

62    10.35,28              Yvonne Meijer                   V35    23-01-79    AC Ommen                Emmeloord               17-06-17

63    10.35,56              Lotte Veldhoen                  MB     02-07-01    Energie                 Rotterdam               24-08-17

64    10.35,75              Nikita van Lierop                      29-03-89    R' dam Atletiek         Naaldwijk               17-09-17

65    10.36,57              Madelief Kok                    MB     25-10-00    Triathlon               Vught                   25-05-17

66    10.37,46              Eva van Zoonen                         19-05-84    AV Castricum            Heerhugowaard           07-07-17

67    10.37,63              Iris Velting                    MB     25-08-00    HAC '63                 Vught                   30-06-17

68    10.38,07              Marjet Groen                    Neo    08-03-97    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

69    10.38,14              Paddy Herijgers                 V40    09-12-76    DJA                     Papendrecht             26-08-17

70    10.39,20              Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Vught                   30-06-17

71    10.40,10              Ilse Kamphuis                   MB     05-12-00    AV Castricum            Heiloo                  04-08-17

72    10.41,51              Sanne van Gils                  MA     02-12-98    Spado                   Rotterdam               24-08-17

73    10.42,09              Ilona van der Giessen           Neo    13-11-96    R' dam Atletiek         Heiloo                  21-07-17

74    10.42,36              Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

75    10.42,93              Noa Hoondert                    MB     27-08-00    AV '23                  Vught                   30-06-17

76    10.43,22              Lydia van Dijk                  MB     04-01-00    KAV Holland             Wageningen              17-09-17

77    10.44,44              Laurey van den Berge-Heij              25-07-89    AV Flakkee              Oud Beijerland          20-04-17

78    10.44,45              Mariska Brittijn                       28-03-84    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

79    10.45,12              Evelien Hooijman                Neo    10-01-97    GAC-Hilversum           Naaldwijk               17-09-17

80    10.45,67              Pippa Hofman                    MA     07-05-99    Leiden Atletiek         Utrecht                 12-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      9.50,41               Marije Peters                          30-07-93    Cifla                   Nijmegen                23-06-17

      10.06,85              An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Groningen               30-09-17

      10.34,24              Yara Stunnenberg                       29-08-94    Vitalis                 Groningen               30-09-17

      10.35,63              Marije Hulzebos                        29-08-93    Vitalis                 Groningen               30-09-17

      10.42,04              Irene Kalter                    V45    04-08-68    Daventria               Deventer                01-10-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      9.31,59               Carolyne Jepkosgei                     02-10-91    AV Castricum            Heiloo                  21-07-17

 

      5000 meter

1     14.41,24              Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Eugene (USA)            26-05-17

2     14.53,35              Susan Krumins-Kuijken                  08-07-86    Cifla                   Heusden (BEL)           22-07-17

3     15.47,31              Jill Holterman                         11-09-91    AV Zaanland             Wageningen              16-06-17

4     15.47,97              Jip Vastenburg                         21-03-94    AV '34                  Shangha (CHN)           13-05-17

5     15.56,82              Irene van Lieshout                     01-09-93    Cifla                   Wageningen              16-06-17

6     16.06,88              Andrea Deelstra                        06-03-85    AV Heerenveen           Utrecht                 01-09-17

7     16.10,46              Anne Luijten                           04-04-94    Olympus '70             Corvaliis (USA)         28-04-17

8     16.16,83              Lotte Krause                           29-11-92    AKU                     Utrecht                 01-09-17

9     16.18,68              Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Wageningen              16-06-17

10    16.23,80              Tirza van der Wolf                     26-05-94    SC Reeuwijk             Wageningen              16-06-17

11    16.25,55              Jasmijn Lau                     MA     11-03-99    Ciko '66                Nijmegen                02-06-17

12    16.27,09              Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Nijmegen                02-06-17

13    16.27,52              Julia van Velthoven                    12-03-94    Cifla                   Wageningen              15-09-17

14    16.33,12              Britt Ummels                           24-08-93    Unitas                  Kessel-Lo (BEL)         19-08-17

15    16.37,10              Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Nijmegen                02-06-17

16    16.42,98              Josien Scheepens                Neo    16-01-97    KAV Holland             Wageningen              16-06-17

17    16.45,60              Inge de Jong                    V40    06-06-76    Trias                   Wageningen              16-06-17

18    16.46,80              Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Vught                   30-06-17

19    16.47,46              Jacelyn Gruppen                        03-11-89    HAC '63                 Wageningen              16-06-17

20    16.48,40              Saskia Weinans                         12-02-94    De Liemers              Utrecht                 01-09-17

21    16.51,18              Elisa de Jong                          05-12-92    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

22    16.52,18              Marije Peters                          30-07-93    Cifla                   Utrecht                 01-09-17

23    16.53,18              Irene van der Reijken                  13-08-93    R' dam Atletiek         Utrecht                 16-07-17

24    16.56,26              Giselle Slotboom                       09-03-93    De Spartaan             Utrecht                 16-07-17

25    17.19,68              Tess Boekema                           02-12-93    BB lopers               Utrecht                 16-07-17

26    17.19,87              Jolie Tops                      MA     13-06-99    Eindhoven Atletiek      Vught                   30-06-17

27    17.21,27              Ellen van der Kolk              MA     24-08-98    AC TION                 Vught                   30-06-17

28    17.26,47              Mirjam Koersen                  V40    06-05-74    GAC-Hilversum           Utrecht                 01-09-17

29    17.28,57              Maya Kingma                            08-09-95    Tartlétos               Wageningen              16-06-17

30    17.29,11              Sophie van der Most             Neo    02-08-95    Atletiek Maastricht     Wageningen              16-06-17

31    17.29,83              Mireille Baart                  V35    08-09-81    Pallas '67              Wageningen              07-07-17

32    17.31,49              Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Gouda                   09-06-17

33    17.34,66              Ynte Biemans                    MB     08-12-00    Atverni                 Amersfoort              11-04-17

34    17.36,55              Ellen Jansen                    Neo    12-08-95    Vitalis                 Wageningen              19-05-17

35    17.38,92              Sofie Lövdal                           16-05-93    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

36    17.41,75              Suzanne Broxterman                     23-02-88    Pallas '67              Wageningen              16-06-17

37    17.43,45              An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Enschede                26-04-17

38    17.44,34              Linda Alzate Ramirez            MA     11-02-99    Ilion                   Utrecht                 01-09-17

39    17.46,56              Lisanne Gevelaar-Meuleman              23-08-89    LAAC Twente             Wageningen              07-07-17

40    17.47,55              Lisan Duijvestijn               MA     15-02-98    Olympus '70             Utrecht                 01-09-17

41    17.49,12              Paddy Herijgers                 V40    09-12-76    DJA                     Utrecht                 01-09-17

42    17.50,31              Agnes Schipper                  V45    03-09-68    Hellas                  Gouda                   09-06-17

43    17.53,80              Fleur Baljet                    Neo    20-12-95    Horror                  Heiloo                  18-08-17

44    17.55,14              Marjon van der Wansem                  28-12-91    TLV De Langstraat       Utrecht                 01-09-17

45    17.55,22              Lianne van de Belt              Neo    02-09-95    Vitalis                 Wageningen              16-06-17

46    17.56,33              Kristel van den Berg            MA     30-10-98    Energie                 Nijmegen                02-06-17

47    18.03,10              Lotte van der Pol               MA     24-12-99    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

48    18.04,04              Sanne Mooldijk                  MA     20-10-98    PAC                     Wageningen              15-09-17

49    18.04,63              Emmy Weekers                    MA     05-10-99    AV Weert                Nijmegen                02-06-17

50    18.05,85              Eva van Zoonen                         19-05-84    AV Castricum            Wageningen              16-06-17

51    18.11,60              Eline de Jong                   Neo    22-04-97    De Liemers              Wageningen              16-06-17

52    18.12,58              Mariska Poel                    MA     20-05-99    DEM                     Utrecht                 01-09-17

53    18.13,36              Nicole Weijling-Dissel          V50    16-06-67    AAC                     Aarhus (DEN)            02-08-17

54    18.18,39              Lotte Veldhoen                  MB     02-07-01    Energie                 Utrecht                 01-09-17

55    18.20,41              Pippa Hofman                    MA     07-05-99    Leiden Atletiek         Vught                   30-06-17

56    18.26,80              Nesrine Leene                          09-06-83    Hellas                  Wageningen              07-07-17

57    18.39,98              Frederique Versluys-Burkin      V45    11-11-69    De Wielingen            Gouda                   09-06-17

58    18.43,36              Sanne van Gils                  MA     02-12-98    Spado                   Vught                   30-06-17

59    18.55,73              Loďs Oldhoff                    MA     19-03-98    Vitalis                 Wageningen              19-05-17

60    18.58,62              Ilona Schra                            06-03-87    Groningen Atletiek      Wageningen              16-06-17

61    18.59,38              Suzanne Voorrips                       11-10-93    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

62    18.59,54              Patricia Schreurs               V40    25-04-76    Hellas                  Wageningen              15-09-17

63    18.59,74              Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

64    19.08,53              Regina Veerman                         13-07-88    AV Edam                 Heiloo                  18-08-17

65    19.11,62              Dorian Wevers                   MA     05-12-98    BAV                     Soest                   16-06-17

66    19.11,73              Esmee van der Wissel                   04-10-92    Ilion                   Wageningen              19-05-17

67    19.19,23              Milou Smellink                         26-09-85    Altis                   Amersfoort              11-04-17

68    19.21,11              Sara van Grunsven               Neo    13-02-97    Tilburg Road Runners    Dongen                  17-05-17

69    19.21,85              Eefje Ottevanger                V35    24-06-79    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               02-05-17

70    19.25,29              Pamela Alzate Ramirez           MA     11-02-99    Ilion                   Utrecht                 01-09-17

71    19.36,29              Sietske Altena                         13-05-88    Triathlon               Amersfoort              11-04-17

72    19.36,71              Linda Mossink                   V50    12-07-63    Triathlon               Amersfoort              11-04-17

73    19.42,12              Maria de  Piedade Evora Almeida V45    23-09-71    PAC                     Aarhus (DEN)            02-08-17

74    19.48,64              Erika Bremer                    Neo    08-05-95    Vitalis                 Steenwijk               01-04-17

75    19.53,42              Lianna Staetemans                                  Kronos                  Enschede                26-04-17

76    19.59,60              Cynthia Koning                         22-04-88    Climax                  Amersfoort              11-04-17

      in onderlinge wedstrijd:

      19.37,5               Marieke ten Brinke              V35    27-07-81    AC Ommen                Ommen                   30-09-17

      19.38,1               Janneke de Bruijn               V35    09-01-79    AV '34                  Apeldoorn               01-10-17

      19.42,7               Marijke Vreugdenhil                    24-04-83    Spurt '88               Ommen                   30-09-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      15.59,59              Carolyne Jepkosgei                     02-10-91    AV Castricum            Wageningen              07-07-17

 

      10.000 meter

1     31.20,24              Susan Krumins-Kuijken                  08-07-86    Cifla                   Londen (GBR)            05-08-17

2     3511.38               Irene van Lieshout                     01-09-93    Cifla                   Taipei (TWN             23-08-17

3     37.19,34              An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Steenwijk               07-07-17

4     38.14,25              Nesrine Leene                          09-06-83    Hellas                  Utrecht                 15-07-17

5     40.25,82              Simche Heringa                  V35    11-09-81    U-Track                 Utrecht                 15-07-17

6     41.06,33              Ydwine van der Veen                    30-05-93    AV Heerenveen           Steenwijk               07-07-17

7     41.17,30              Anita van den Bogert            V50    14-03-67    Altis                   Gouda                   10-06-17

8     42.09,48              Eline Kelly                            16-12-93    Start '78               Steenwijk               07-07-17

      in onderlinge wedstrijd:

      40.55,55              Jacqueline Rustidge             V45    28-04-68    Isala '96               Kampen                  30-09-17

 

      3000 meter snelwandelen

1     14.53,67              Anne van Andel                         29-07-90    DAK                     Drunen                  22-06-17

2     20.05,04              Yvonne Grootswagers-Leermakers  V35    29-08-78    DAK                     Drunen                  22-06-17

3     20.55,32              Larissa Droogendijk             V40    08-10-72    RWV                     Drunen                  22-06-17

4     21.51,24              Anita Bakker                    V60    12-07-54    RWV                     Drunen                  22-06-17

5     19.50,1               Yvonne Grootswagers-Leermakers  V35    29-08-78    DAK                     Dordrecht               26-03-17

6     20.49,5               Loes van Bremen-Van den Beemt          30-09-86    RWV                     Dordrecht               26-03-17

7     20.57,3               Sandra Maas                            09-03-85    RWV                     Dordrecht               26-03-17

      buitenlanders bin nederlandse club:

      18.54,6         tt    Jenny Acuna-van Avendonk (VEN)  V45    27-08-69    Attila                  Gouda                   25-05-17

      5000 meter snelwandelen

1     15.39,7         tt    Anne van Andel                         29-07-90    DAK                     Gouda                   25-05-17

2     34.57,67              Larissa Droogendijk             V40    08-10-72    RWV                     Herentals (BEL)         28-05-17

3     35.24,29              Anita Bakker                    V60    12-07-54    RWV                     Aarhus (DEN)            31-07-17

4     35.32,00              Yvonne Grootswagers-Leermakers  V35    29-08-78    DAK                     Herentals (BEL)         28-05-17

      buitenlanders bin nederlandse club:

      18.54,6         tt    Jenny Acuna-van Avendonk (VEN)  V45    27-08-69    Attila                  Gouda                   25-05-17

 

      10.000 meter snelwandelen

1     1.13.48               Anita Bakker                    V60    12-07-54    RWV                     Aarhus (DEN)            03-08-17

 

      20.000 meter snelwandelen

1     11.27,96              Mirjam de Boer                  V50    22-08-63    SAV                     Hoorn                   22-09-17

 

      1 uur snelwandelen

1     8.086                 Anita Bakker                    V60    12-07-54    RWV                     Dordrecht               26-03-17

 

      3000 meter steeple chase 76,2 cm

1     10.01,46              Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

2     10.22,57              Jasmijn Bakker                  MA     11-10-99    Triathlon               Oordegem (BEL)          27-05-17

3     10.26,93              Kristel van den Berg            MA     30-10-98    Energie                 Ninove (BEL)            06-05-17

4     10.30,51              Irene van der Reijken                  13-08-93    R' dam Atletiek         Utrecht                 14-07-17

5     10.36,76              Giselle Slotboom                       09-03-93    De Spartaan             Utrecht                 14-07-17

6     10.39,27              Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Barendrecht             01-06-17

7     11.19,45              Suzanne van Wijck                      09-09-92    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

8     11.24,15              Sanne Mooldijk                  MA     20-10-98    PAC                     Vught                   01-07-17

9     11.31,47              Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Utrecht                 14-07-17

10    11.33,82              Silke Jonkman                   Neo    26-01-97    Vitalis                 Utrecht                 14-07-17

11    11.57,56              Pamela Alzate Ramirez           MA     11-02-99    Ilion                   Vught                   01-07-17

12    11.59,12              Eefje Ottevanger                V35    24-06-79    Eindhoven Atletiek      Den Haag                20-05-17

13    11.59,84              Gerrieke Grootemarsink                 07-12-86    Phoenix                 Utrecht                 14-07-17

14    12.03,50              Rian van Buren                         30-03-84    Running Holland verenigiUtrecht                 14-07-17

15    12.09,07              Anne Geytenbeek                 MB     25-05-01    U-Track                 Utrecht                 14-07-17

16    12.19,63              Hester Lingsma                         11-10-82    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

17    12.24,62              Laura Huijbregts                V35    06-06-80    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

18    12.24,66              Marleen Loman                          25-04-92    AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

19    12.24,92              Rosa Vermeulen                         13-04-93    Phanos                  Den Haag                20-05-17

20    12.34,47              Sri Hollema                     MA     27-11-99    AV Heerenveen           Vught                   01-07-17

21    12.36,63              Linda Reus-Bakker                      25-08-82    SAV                     Edam                    02-07-17

22    12.38,96              Amelie Mabbutt                         12-09-85    Phanos                  Hilversum               18-06-17

23    12.40,09              Marieke van Hunen                      31-05-87    Climax                  Nijmegen                18-06-17

24    12.44,05              Karlijn Bongenaar               MB     29-06-01    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

25    12.47,80              Annemarie Slangewal             MA     12-09-98    Altis                   Harderwijk              18-06-17

26    12.53,61              Iris van Driest                 Neo    28-09-97    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

27    12.55,13              Fieke Cappendijk                       05-03-86    Prins Hendrik           Nijmegen                18-06-17

28    13.07,80              Nora Winter                     MA     08-01-99    Lycurgus                Amsterdam               17-09-17

29    13.10,01              Vera Keidel                            28-01-89    Impala                  Harderwijk              18-06-17

30    13.21,60              Marjolein van Geest                    06-10-89    AAC                     Amsterdam               17-09-17

31    13.22,04              Tessa Poen                      Neo    09-12-95    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

32    13.29,51              Wendy van der Velden                   02-08-92    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      11.37,80              Bloeme Peeters (BEL)            MA     30-03-99    Unitas                  Brugge (BEL)            01-05-17

 

      100 meter horden 83,8 cm (13m - 8,5m)

1     12.78           1.0   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            27-05-17

2     12.97           1.6   Sharona Bakker                         12-04-90    Lycurgus                Azusa (USA)             14-04-17

3     12.98           -0.1  Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Lausanne (SUI)          06-07-17

4     13.31           0.0   Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Londen (GBR)            05-08-17

5     13.61           0.6   Maayke Tjin A-Lim               MA     10-01-98    NEA-Volharding          Vught                   02-07-17

6     13.68           0.9   Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Utrecht                 16-07-17

7     13.99           2.0   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               St. Paul (USA)          12-05-17

8     14.17           0.8   Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Utrecht                 15-07-17

9     14.17           1.5   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Amersfoort              10-09-17

10    14.18           -0.9  Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Den Haag                20-05-17

11    14.18           0.1   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

12    14.24           0.1   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

13    14.24           -0.8  Anneloes de Roo                 Neo    07-09-95    Isala '96               Utrecht                 16-07-17

14    14.38           0.9   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Utrecht                 16-07-17

15    14.50           0.5   Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

16    14.53           0.1   Franka Blok                     Neo    14-01-96    Leiden Atletiek         Gouda                   25-05-17

17    14.55           0.3   Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

18    14.56           1.0   Tamara Bos                      Neo    31-07-96    Prins Hendrik           Breda                   12-05-17

19    14.57           0.0   Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

20    14.60           1.6   Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Utrecht                 15-07-17

21    14.68           0.5   Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Emmeloord               13-05-17

22    14.71           0.0   Dewi Lafontaine                 MA     08-01-99    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

23    14.72           0.1   Kim de Vos                      Neo    02-04-97    PAC                     Gouda                   25-05-17

24    14.73           0.0   Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Gemert                  03-06-17

25    14.76           1.8   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

26    14.77           0.0   Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

27    14.80           1.1   Janneke Lemmerzaal              MA     14-12-99    Leiden Atletiek         Tilburg                 05-06-17

28    14.82           1.6   Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Utrecht                 15-07-17

29    14.84           0.6   Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Vught                   25-05-17

30    14.84           1.8   Joyce Schumacher                MB     29-11-00    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

31    14.88           1.6   Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Utrecht                 15-07-17

32    14.92           0.7   Feline Molenaar                 MA     17-06-99    Avantri                 Epe                     23-04-17

33    14.94           1.6   Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Utrecht                 15-07-17

34    14.95           -0.3  Devrah Leerdam                  Neo    11-07-96    U-Track                 Hilversum               18-06-17

35    14.99           0.6   Nikki Kraaijeveld               MA     13-07-98    AAC                     Veenendaal              18-06-17

36    15.00           1.4   Lieke Muller                           03-11-94    Groningen Atletiek      Hengelo                 10-06-17

37    15.16           0.3   Dorenda Zwaard                  MA     30-05-98    AV '40                  Tilburg                 05-06-17

38    15.20           -1.4  Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Hoorn                   30-04-17

39    15.22           0.3   Brenda Oosterbosch                     26-01-93    PEC 1910                Tilburg                 05-06-17

40    15.26           0.5   Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

41    15.35           0.6   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

42    15.37           0.8   Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Utrecht                 15-07-17

43    15.40           -0.7  Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Kampen                  17-05-17

44    15.42           0.3   Astrid van der Maas             Neo    01-01-96    AV Gouda                Tilburg                 05-06-17

45    15.42           1.1   Iris Bastmeijer                 MA     18-06-98    Attila                  Nijmegen                18-06-17

46    15.44           1.3   Josephine Kandeh                MA     20-08-98    Phanos                  Vught                   02-07-17

47    15.47           2.0   Sophie den Ouden                Neo    24-07-96    MPM                     Emmen                   18-06-17

48    15.48           0.0   Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Gemert                  03-06-17

49    15.49           1.4   Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

50    15.54           0.5   Dhanique van de Kruisweg        MA     28-02-99    AV '34                  Emmeloord               13-05-17

51    15.57           -0.1  Julia Hollander                 MA     24-03-99    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

52    15.59           0.8   Miquella Lobo                          23-08-94    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

53    15.60           0.7   Lieke van den Bink              Neo    12-07-95    AC TION                 Oordegem (BEL)          27-05-17

54    15.65           1.8   Danique de Haan                 MB     13-06-00    AV '34                  Zwolle                  25-06-17

55    15.66           1.0   Nicole Etman                    MB     13-07-00    PAC                     Amersfoort              10-09-17

56    15.68           0.8   Marijntje Huige                 MB     27-07-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

57    15.68           -0.5  Debby Jutte                     V35    19-01-80    Phanos                  Best                    01-07-17

58    15.69           1.5   Zyna van de Poel                Neo    23-07-97    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

59    15.71           -1.5  Wendy Visser                    V35    19-08-81    Phanos                  Gouda                   10-06-17

60    15.73           -1.6  Maruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

61    15.74           0.9   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Gouda                   25-05-17

62    15.81           0.6   Margriet van Kammen                    01-02-88    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

63    15.81           1.7   Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Lisse                   08-07-17

64    15.83           0.8   Paula Martinez                         15-02-93    AAC                     Veenendaal              18-06-17

65    15.85           1.7   Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Lisse                   25-06-17

66    16.00           0.3   Suzanne Janssens                       16-01-92    Passaat                 Tilburg                 05-06-17

67    16.00           1.7   Anouk Schoute                   MB     01-04-00    Lycurgus                Lisse                   25-06-17

68    16.04           1.7   Shanna Mol                      MB     13-06-00    Lycurgus                Lisse                   25-06-17

69    16.09           -0.1  Lisanne van der Zwet            Neo    17-03-95    De Spartaan             Woerden                 30-04-17

70    16.09           -0.4  Esmee de Jong                   MB     24-07-00    Trias                   Amsterdam               18-06-17

71    16.10           1.7   Yara Gast                       Neo    16-04-96    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

72    16.13           -0.5  Pien Kuiper                     MB     27-07-00    Haag Atletiek           Amsterdam               17-09-17

73    16.16           -0.4  Evelien Verbruggen              Neo    21-10-95    AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

74    16.19           1.4   Anke Zonderland                 Neo    18-11-95    Impala                  Harderwijk              18-06-17

75    16.36           1.5   Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Amstelveen              04-06-17

76    16.37           0.8   Marloes Schennink                      05-10-94    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

77    16.50           -0.1  Cathelijn Peeters               Neo    06-11-96    Prins Hendrik           Gemert                  03-06-17

78    16.52           -0.9  Silke Peeters                   MA     27-04-99    Eindhoven Atletiek      Wageningen              09-09-17

79    16.54           1.0   Sterre Weber                    MA     16-05-99    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

80    16.58           1.1   Loes van der Velden                    06-03-93    't Haasje               Nijmegen                18-06-17

      geen windgegevens bekend:

      16.24                 Janneke Berkhof                        21-08-86    R' dam Atletiek         Turnhout (BEL)          26-08-17

      met teveel rugwind:

      12.57       w   4.5   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Clermont (USA)          15-04-17

      12.81       w   5.5   Sharona Bakker                         12-04-90    Lycurgus                Gainesville (USA)       31-03-17

      14.48       w   2.1   Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

      14.62       w   2.1   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

      14.84       w   2.5   Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Naaldwijk               17-09-17

      14.89       w   2.1   Lieke Muller                           03-11-94    Groningen Atletiek      Harderwijk              18-06-17

      15.49       w   4.4   Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              05-06-17

      15.51       w   4.4   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Amstelveen              05-06-17

      16.53       w   3.5   Annabelle Minnaar               MA     06-07-99    Nijmegen Atletiek       Zwolle                  25-06-17

      in onderlinge wedstrijd:

      15.85           0.8   Cathelijn Peeters               Neo    06-11-96    Prins Hendrik           Vught                   30-09-17

      15.99           1.5   Suzanne Janssens                       16-01-92    Passaat                 Oud Beijerland          07-10-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      13.24           1.2   Elin Vesterlund (SWE)                  04-02-90    AV '34                  Skara (SWE)             06-06-17

      14.06           1.2   Justien Grillet BEL)                   18-07-94    Haag Atletiek           Vilvoorde (BEL)         30-08-17

      14.02       w   2.2   Justien Grillet BEL)                   18-07-94    Haag Atletiek           Lier (BEL)              05-08-17

 

      200 meter horden 76,2 cm

1     29.81           -0.5  Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Utrecht                 11-08-17

2     30.11           -0.5  Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Utrecht                 11-08-17

3     30.28           -0.5  Cathelijn Peeters               Neo    06-11-96    Prins Hendrik           Utrecht                 11-08-17

4     30.64           -0.4  Janneke Berkhof                        21-08-86    R' dam Atletiek         Utrecht                 11-08-17

5     31.67           -0.5  Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Utrecht                 11-08-17

6     33.92           -0.5  Eden Göbbels                    MB     09-07-00    GAC-Hilversum           Utrecht                 11-08-17

7     34.53           -0.5  Leanne van Est                  Neo    15-02-95    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 11-08-17

      in onderlinge wedstrijd:

      31.72                 Eefje Swinkels-van Mourik       V40    26-08-75    HAC                     Helmond                 01-10-17

      33.94                 Fee Steehouwer                  MC     02-12-03    Avantri                 Schoonhoven             07-10-17

      33.94                 Daniëlle Wooning                MC     03-09-02    Avantri                 Schoonhoven             07-10-17

      33.30                 Laurene Brobbel                 MB     14-05-00    Avantri                 Schoonhoven             07-10-17

 

      400 meter horden 76,2 cm

1     57.03                 Anna Sjoukje Runia              Neo    19-02-95    SAV                     Atlanta (USA)           14-05-17

2     58.07                 Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               Bradenton (USA)         27-05-17

3     58.69                 Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Oordegem (BEL)          22-08-17

4     58.80                 Bianca Baak                            25-01-92    Phanos                  Utrecht                 15-07-17

5     59.31                 Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

6     60.14                 Myrthe Fonck                           15-12-87    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

7     60.26                 Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Utrecht                 15-07-17

8     60.88                 Isa Videler                     MA     02-03-98    Spado                   Utrecht                 15-07-17

9     61.16                 Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

10    61.31                 Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Vught                   01-07-17

11    61.92                 Henderyke Wonink                Neo    12-07-96    Groningen Atletiek      Utrecht                 15-07-17

12    62.17                 Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

13    62.30                 Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

14    62.66                 Marije Doddema                  Neo    29-11-95    AV '23                  Lisse                   13-05-17

15    62.76                 Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Den Haag                20-05-17

16    63.43                 Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Amsterdam               17-09-17

17    63.86                 Nikki Kraaijeveld               MA     13-07-98    AAC                     Vught                   01-07-17

18    64.12                 Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Vught                   01-07-17

19    64.29                 Maruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

20    64.33                 Tamara Bos                      Neo    31-07-96    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

21    64.34                 Feline Molenaar                 MA     17-06-99    Avantri                 Vught                   01-07-17

22    64.41                 Vera Derksema                   MB     14-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   01-07-17

23    64.53                 Iris Bastmeijer                 MA     18-06-98    Attila                  Vught                   25-05-17

24    64.61                 Anke Zonderland                 Neo    18-11-95    Impala                  Drachten                28-05-17

25    64.69                 Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Breda                   28-05-17

26    64.86                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Vught                   01-07-17

27    65.02                 Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Drachten                28-05-17

28    65.24                 Cathelijn Peeters               Neo    06-11-96    Prins Hendrik           Sint-Niklaas (BEL)      02-08-17

29    65.46                 Maaike Schoute                  Neo    02-12-97    Lycurgus                Amsterdam               17-09-17

30    65.50                 Rebecca Hulshof                 MA     01-01-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

31    65.63                 Floortje van Kampen             Neo    14-03-97    Hylas                   Naaldwijk               28-05-17

32    65.87                 Janna van Burik                 MB     11-05-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

33    65.96                 Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

34    66.03                 Janneke Berkhof                        21-08-86    R' dam Atletiek         Breda                   28-05-17

35    66.20                 Sarah van Beilen                MC     22-03-02    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

36    66.26                 Albertine Vermeer                      03-06-89    AV Haarlem              Wageningen              17-09-17

37    66.91                 Vera Feitsma                           03-09-93    't Haasje               Utrecht                 14-07-17

38    67.17                 Sophie van den Berg             MC     20-02-02    AV NOP                  Vught                   30-06-17

39    67.42                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Tilburg                 05-06-17

40    67.46                 Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Drachten                28-05-17

41    67.49                 Freke Streng                           05-09-92    PAC                     Amsterdam               17-09-17

42    67.62                 Gabriëlle Opmeer                MB     14-02-00    PAC                     Vught                   01-07-17

43    68.00                 Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

44    68.00                 Judith de Heer                  MA     28-01-98    Tartlétos               Wageningen              17-09-17

45    68.13                 Emy Guikema                     MB     11-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

46    68.51                 Isabelle Andriessen             MA     27-08-98    Achilles-Top            Vught                   30-06-17

47    68.52                 Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Drachten                28-05-17

48    68.66                 Sophie den Ouden                Neo    24-07-96    MPM                     Hengelo                 22-06-17

49    68.83                 Suzanne Janssens                       16-01-92    Passaat                 Wageningen              17-09-17

50    68.98                 Anna Oosterwegel                MB     20-08-01    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

51    69.01                 Lieke Bakker                           01-08-89    Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

52    69.09                 Joyce Kraaijenbrink             MA     24-04-99    AV '47                  Haarlem                 07-05-17

53    69.14                 Paula Martinez                         15-02-93    AAC                     Veenendaal              18-06-17

54    69.26                 Nienke Heida                    MA     05-05-98    Clytoneus               Naaldwijk               28-05-17

55    69.40                 Daniëlle Spek                   MA     11-02-98    AV '34                  Vught                   07-05-17

56    69.58                 Rinka Kranenburg                MA     02-07-99    AV '47                  Zoetermeer              28-05-17

57    69.77                 Silke Jonkman                   Neo    26-01-97    Vitalis                 Drachten                28-05-17

58    69.80                 Lisa Rodenburg                         07-04-94    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

59    69.89                 Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Uden                    28-05-17

60    69.96                 Puck van Wiltenburg             MA     02-11-99    PAC                     Tilburg                 05-06-17

61    70.01                 Amber Aarssen                   MB     15-07-01    Fortuna                 Etten-Leur              28-05-17

62    70.07                 Elsa Smits                             13-10-91    Groene Ster             Etten-Leur              28-05-17

63    70.11                 Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Utrecht                 23-06-17

64    70.35                 Eden Göbbels                    MB     09-07-00    GAC-Hilversum           Vught                   30-06-17

65    70.40                 Pamela Alzate Ramirez           MA     11-02-99    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

66    70.47                 Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

67    70.52                 Maaike Honig                    V40    13-07-76    KAV Holland             Naaldwijk               28-05-17

68    70.86                 Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

69    71.21                 Mette Oosterink                 MC     04-10-02    GAC-Hilversum           Utrecht                 12-05-17

70    71.24                 Evelien van Wijk                MA     15-10-98    Fit                     Vught                   30-06-17

71    71.41                 Simone van Rookhuizen           Neo    28-03-96    DEM                     Naaldwijk               28-05-17

72    71.43                 Maaike de Kreek                 MA     20-02-99    Scheldesport            Terneuzen               22-06-17

73    71.46                 Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

74    71.50                 Jana Bersee                     MB     07-03-00    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

75    71.60                 Hieke Böhm                      MB     18-09-01    De Spartaan             Vught                   30-06-17

76    71.64                 Annabelle Minnaar               MA     06-07-99    Nijmegen Atletiek       Vught                   07-05-17

77    71.65                 Ellis Huistra                   MB     03-01-01    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

78    71.83                 Justine Fleming                 MB     28-11-00    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

79    71.85                 Maroussia Eduarda                      14-06-93    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

80    71.92                 Nienke de Jager                 MA     05-05-98    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      64.75                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Breda                   10-09-17

      65.19                 Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Breda                   10-09-17

      69.02                 Hilde Pracht                           20-01-94    AV Voorschoten `97      Leiden                  01-04-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      58.11                 Justien Grillet BEL)                   18-07-94    Haag Atletiek           Kessel-Lo (BEL)         19-08-17

 

      hoogspringen

1     1.85                  Lisanne Hagens                  Neo    04-08-95    Ilion                   Tucson (USA)            08-04-17

2     1.85                  Marlies van Haaren                     06-03-90    Phanos                  Leiden                  17-06-17

3     1.85                  Nikki Woudstra                         06-05-88    Impala                  Harderwijk              18-06-17

4     1.84                  Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

5     1.80                  Nikki May Woudstra                     06-05-88    Impala                  Zoetermeer              10-09-17

6     1.77                  Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Londen (GBR)            05-08-17

7     1.77                  Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Londen (GBR)            05-08-17

8     1.75                  Linda Hurkmans                  Neo    27-06-97    Nova                    Hilversum               18-06-17

9     1.74                  Nicole Etman                    MB     13-07-00    PAC                     Lisse                   13-05-17

10    1.74                  Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gemert                  03-06-17

11    1.74                  Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Vught                   02-07-17

12    1.73                  Glenka Antonia                  MA     04-10-99                            Willemstad              15-04-17

13    1.73                  Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

14    1.73                  Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Utrecht                 15-07-17

15    1.72                  Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Amsterdam               27-08-17

16    1.71                  Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Gemert                  03-06-17

17    1.70                  Mathilde Bakker                 Neo    20-10-95    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

18    1.70                  Ilse Kuijf                      MA     13-11-99    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

19    1.70                  Tiphaine Bailly                        15-10-93    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

20    1.70                  Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Sittard                 10-06-17

21    1.70                  Claudia Aernaudts                      05-08-92    Hellas                  Hilversum               18-06-17

22    1.70                  Mariska Klaver                  MA     01-01-98    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

23    1.70                  Sterre de Booy                  MA     10-07-98    Ilion                   Lisse                   25-06-17

24    1.70                  Britt Weerman                   MC     13-06-03    AAC '61                 Stadskanaal             08-07-17

25    1.70                  Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Utrecht                 15-07-17

26    1.70                  Imke Hanssen                           02-04-94    Hellas                  Naaldwijk               17-09-17

27    1.70                  Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Zoetermeer              23-09-17

28    1.70                  Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Den Haag                24-09-17

29    1.69                  Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Leiden                  17-06-17

30    1.69                  Sarah van Beilen                MC     22-03-02    PEC 1910                Amsterdam               27-08-17

31    1.68                  Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Gemert                  03-06-17

32    1.68                  Wouke van 't Klooster           MA     12-12-99    Pijnenburg              Vught                   02-07-17

33    1.68                  Emma Oosterwegel                MA     29-06-98    Daventria               Vught                   02-07-17

34    1.68                  Katja Slangewal                 Neo    27-12-95    Altis                   Utrecht                 14-07-17

35    1.67                  Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   01-07-17

36    1.66                  Esmay Meinders                  MA     36385       AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

37    1.66                  Fay Witte                       MC     08-03-02    KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

38    1.65                  Fleurine van Beek               Neo    28-09-97    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

39    1.65                  Annebelle Emmen                 MB     23-01-01    Spiridon                Gorinchem               30-04-17

40    1.65                  Dhanique van de Kruisweg        MA     28-02-99    AV '34                  Vught                   07-05-17

41    1.65                  Annabelle Emmen                 MB     23-01-01    Spiridon                Lisse                   13-05-17

42    1.65                  Marijntje Huige                 MB     27-07-00    Spado                   Someren                 21-05-17

43    1.65                  Manon Verlinden                        20-03-92    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

44    1.65                  Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

45    1.65                  Imke Hanssen                           02-04-94    Atletiek Maastricht     Utrecht                 14-07-17

46    1.65                  Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Zoetermeer              23-09-17

47    1.64                  Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

48    1.64                  Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Lisse                   08-07-17

49    1.64                  Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Utrecht                 15-07-17

50    1.64                  Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Samsun (TUR)            29-07-17

51    1.63                  Julia van Dijk                  MC     30-08-02    't Jasper Sport         Uden                    09-07-17

52    1.63                  Mandy van der Eijk                     10-03-94    Ilion                   Beveren (BEL)           02-09-17

53    1.62                  Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Voorne Atletiek         Vierpolders             13-04-17

54    1.62                  Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

55    1.62                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Lisse                   08-07-17

56    1.61                  Inez Bouwen                     MB     09-02-01    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

57    1.60                  Mabel Korporaal                 Neo    18-07-97    AV Zeewolde             Huizen                  02-04-17

58    1.60                  Silke Peeters                   MA     27-04-99    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

59    1.60                  Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Heerde                  08-04-17

60    1.60                  Yara Gast                       Neo    16-04-96    Vitalis                 Hoorn                   30-04-17

61    1.60                  Sabine Monden                          13-06-93    DJA                     Gorinchem               30-04-17

62    1.60                  Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Ede                     30-04-17

63    1.60                  Julia Hollander                 MA     24-03-99    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

64    1.60                  Myrthe Kruit                    MA     28-06-99    Flevo Delta             Hoorn                   30-04-17

65    1.60                  Susie Wittenbols                MA     10-07-98    Energie                 Gorinchem               30-04-17

66    1.60                  Lara Smits                      MD     06-06-04    Noordkop                Heerhugowaard           06-05-17

67    1.60                  Britt Gerdes                    MA     08-05-99    AV Voorschoten '97      Haarlem                 07-05-17

68    1.60                  Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

69    1.60                  Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Emmeloord               13-05-17

70    1.60                  Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Emmeloord               13-05-17

71    1.60                  Sophia Mulder                   MC     12-09-02    AV '34                  Emmeloord               13-05-17

72    1.60                  Renske Zwolle                   MB     28-07-00    AV Heerenveen           Kampen                  17-05-17

73    1.60                  Renilde Zwartkruis              Neo    04-02-96    Unitas                  Sittard                 19-05-17

74    1.60                  Isis Beentjes                   MB     25-07-00    DEM                     Amsterdam               21-05-17

75    1.60                  Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Wijchen                 21-05-17

76    1.60                  Jokčh Engelhart                 MB     07-02-01    AAV '36                 Gouda                   25-05-17

77    1.60                  Lauren Gommers                  MC     12-08-02    DJA                     Zierikzee               27-05-17

78    1.60                  Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

79    1.60                  Joyce van Welie                 MC     21-11-03    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

80    1.60                  Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Drachten                28-05-17

81    1.60                  Margriet van Kammen                    01-02-88    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

82    1.60                  Hilde van Zundert                      26-08-93    Scorpio                 Breda                   28-05-17

83    1.60                  Iva Klein Baltink               MA     04-02-98    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

84    1.60                  Bo Smit                         MA     03-02-98    HAC                     Uden                    28-05-17

85    1.60                  Inga Steggink                   MA     03-09-98    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

86    1.60                  Inge Verleun                    MB     23-02-01    SC Reeuwijk             Zoetermeer              28-05-17

87    1.60                  Qwen Fennema                    MC     11-06-02    Flevo Delta             Heerde                  03-06-17

88    1.60                  Britt Nederveen                 MC     14-08-03    Hollandia               Hoorn                   10-06-17

89    1.60                  Kahlan Geluk                    MB     12-02-01    R' dam Atletiek         Etten-Leur              11-06-17

90    1.60                  Liset Kolkman                   MB     10-01-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

91    1.60                  Tes van Noort                   MB     28-09-01    Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

92    1.60                  Marijke Besseling                      23-09-85    Hollandia               Harderwijk              18-06-17

93    1.60                  Louiza Kruiswijk                MB     18-10-01    Atverni                 Lisse                   25-06-17

94    1.60                  Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

95    1.60                  Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Utrecht                 14-07-17

96    1.60                  Nicole Schellekens              MA     19-05-99    Scopias                 Vught                   27-08-17

97    1.60                  Jonne Siebrand                  MC     22-04-02    Isala '96               Epe                     09-09-17

98    1.60                  Fenna Achterberg                MD     12-10-04    VAV                     Groningen               16-09-17

99    1.60                  Joyce Huisman                          05-05-89    Phanos                  Wageningen              17-09-17

100   1.60                  Aruna Rikkers                          29-09-94    Groningen Atletiek      Naaldwijk               17-09-17

101   1.60                  Hanna van Baast                 MD     10-01-04    Attila                  Zoetermeer              23-09-17

102   1.60                  Simone Snepvangers              MB     14-09-00    Sprint                  Den Haag                24-09-17

      in onderlinge wedstrijd:

      1.60                  Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Amsterdam               02-04-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      1.92                  Mirella Demireva (BUL)                 28-09-89    Ilion                   Londen (GBR)            10-08-17

 

      polsstokhoogspringen

1     4.42                  Femke Pluim                            10-05-94    AAV '36                 Mössingen-Belsen (GER)  29-07-17

2     4.32                  Killiana Heymans                Neo    24-01-97    PAC                     Kessel-Lo (BEL)         19-08-17

3     4.11                  Marijke Wijnmaalen              MA     06-12-98    Ilion                   Utrecht                 13-07-17

4     4.10                  Rianna Galiart                         22-11-85    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

5     4.01                  Robin Wingbermühle                     20-05-92    R' dam Atletiek         Utrecht                 13-07-17

6     3.96                  Dominique Esselaar              Neo    16-08-96    Unitas                  Vught                   25-05-17

7     3.95                  Anita Karregat                         31-12-91    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

8     3.81                  Jonne Dommerholt                Neo    19-07-96    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 13-07-17

9     3.80                  Sterre de Booy                  MA     10-07-98    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

10    3.76                  Tinka Broekman                  MA     13-11-99    Unitas                  Vught                   25-05-17

11    3.70                  Eva Jaarsma                     Neo    13-04-96    Lycurgus                Tilburg                 05-06-17

12    3.65                  Alies van Berkum                MA     26-01-98    Fortius                 Clinton (USA)           31-03-17

13    3.62                  Thyra van Diemen                MC     04-07-03    PAC                     Oud Beijerland          03-06-17

14    3.61                  Isabel Janssen                         24-08-94    PAC                     Rotterdam               11-06-17

15    3.60                  Eva Jaarsma                     Neo    13-04-96    Lycurgus                Emmeloord               17-06-17

16    3.55                  Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Vught                   02-07-17

17    3.52                  Sanne Eekel                            16-07-90    GAC-Hilversum           Merksem (BEL)           29-07-17

18    3.50                  Annebel Jaarsma                 MA     16-05-99    Lycurgus                Vught                   01-07-17

19    3.50                  Mirte Kok                       MA     21-11-99    PAC                     Vught                   01-07-17

20    3.50                  Saskia van der Boor             MB     20-09-00    Fortius                 Vught                   02-07-17

21    3.45                  Karlijn Schouten                MB     19-07-01    Fortius                 Vught                   02-07-17

22    3.41                  Melinde Boland                         21-05-88    R' dam Atletiek         Rotterdam               11-06-17

23    3.41                  Margit Korporaal                       22-12-93    PAC                     Rotterdam               11-06-17

24    3.40                  Annemieke Dunnink               V35    07-03-80    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

25    3.35                  Otte Wienese                    MB     30-05-01    GAC-Hilversum           Vught                   02-07-17

26    3.30                  Fleurine van Beek               Neo    28-09-97    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

27    3.30                  Yvette Caldenhove               V35    30-01-82    Spado                   Veenendaal              18-06-17

28    3.30                  Sophie Jebose                   MB     30-08-00    AAC                     Vught                   02-07-17

29    3.26                  Lotte Haest                     MD     05-05-04    Spado                   Bergen op Zoom          08-07-17

30    3.21                  Anya Koch                              24-04-93    PAC                     Rotterdam               11-06-17

31    3.16                  Marijke Langendijk              MA     09-11-99    Hera                    Heerhugowaard           02-04-17

32    3.15                  Pien Meijs                      MA     24-02-99    MPM                     Groningen               03-06-17

33    3.15                  Kristina Tergau                 MC     25-07-03    PAC                     Assen                   02-09-17

34    3.10                  Moniek van Kesteren-Jansen             17-07-85    Sprint                  Den Haag                20-05-17

35    3.10                  Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

36    3.10                  Anja Bekema                     MA     05-05-99    GAC-Hilversum           Vught                   01-07-17

37    3.10                  Samar Ahmed                     MB     17-03-01    Hellas                  Vught                   02-07-17

38    3.10                  Mette van der Meer              MC     07-09-03    Flevo Delta             Dronten                 05-07-17

39    3.05                  Sigrid Florusse                 V35    04-03-81    Fortius                 Oud Beijerland          03-06-17

40    3.01                  Brigitte van de Kamp-Linnebank  V55    15-06-60    GAC-Hilversum           Gouda                   09-06-17

41    3.01                  Kirsten Kuntz                   MA     09-06-99    Passaat                 Rotterdam               10-06-17

42    3.00                  Lieke Bakker                           01-08-89    Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

43    3.00                  Wendy op den Kelder                    13-09-83    Hollandia               Drachten                28-05-17

44    3.00                  Michelle Steennis                      26-03-87    AC TION                 Drachten                28-05-17

45    3.00                  Vera Schoonackers                      17-08-92    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

46    3.00                  Charlotte Demoulin              MB     14-04-00    Sprint                  Vught                   02-07-17

47    3.00                  Yvonne Blok                            24-08-87    AAC                     Utrecht                 11-08-17

48    3.00                  Hiske Galama                           23-11-90    Vitalis                 Naaldwijk               17-09-17

49    2.95                  Marjolein Klaren                MB     06-02-01    MPM                     Donten                  07-06-17

50    2.90                  Sigrid Florusse                 V35    04-03-81    Parthenon               Vught                   17-04-17

51    2.90                  Hilde den Engelsen              MA     20-04-99    Fortius                 Vught                   01-07-17

52    2.90                  Joyce Kraaijenbrink             MA     24-04-99    AV '47                  Vught                   01-07-17

53    2.90                  Kira van den Ham                MC     31-03-02    Hellas                  Amsterdam               26-08-17

54    2.80                  Sanne Velthuis                         06-06-89    MPM                     Heerde                  08-04-17

55    2.80                  Maggy Kamara                    MA     03-01-98    Athlos                  Emmeloord               17-06-17

56    2.80                  Lianne Daan                     MA     02-11-99    De Spartaan             Vught                   01-07-17

57    2.80                  Sterre Bal                      MC     20-06-02    Haag Atletiek           Amsterdam               26-08-17

58    2.80                  Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amersfoort              23-09-17

59    2.70                  Melle van der Stoel             MB     16-07-00    AV '34                  Heerde                  08-04-17

60    2.70                  Britt de Reus                   MA     21-01-99    Passaat                 Drunen                  07-05-17

61    2.70                  Nienke Heida                    MA     05-05-98    Clytoneus               Gorinchem               25-05-17

62    2.70                  Karin van Groningen                    27-01-93    AV NOP                  Drachten                28-05-17

63    2.70                  Marloes Oosterwegel                    07-03-94    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

64    2.70                  Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Amsterdam               13-06-17

65    2.70                  Wendy van Nes                   MB     23-06-00    Atos                    Hoorn                   22-09-17

66    2.61                  Jemima de Jonge                 MB     05-07-01    PAC                     Rotterdam               10-06-17

67    2.60                  Ilse Hengeveld                  MC     14-01-02    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

68    2.60                  Merel Kramer                    Neo    30-06-95    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

69    2.60                  Pascale Moes                    Neo    29-05-96    MPM                     Hengelo                 22-06-17

70    2.60                  Elise Lauret                    MA     04-05-99    MPM                     Hengelo                 22-06-17

71    2.60                  Tamara Eleonora                 MA     29-12-98    Ilion                   Vlaardingen             20-08-17

72    2.60                  Nynke Kuipers                   MC     08-02-03    Fortius                 Amsterdam               26-08-17

73    2.60                  Sofie Thomas                    MC     14-02-03    PAC                     Amsterdam               26-08-17

74    2.60                  Lotte Houtman                   MB     29-08-01    Prins Hendrik           Vught                   27-08-17

75    2.60                  Samar Achmed                    MB     17-03-01    Hellas                  Naaldwijk               17-09-17

76    2.51                  Daphne Lambregts                MD     20-07-04    Spado                   Zundert                 23-06-17

77    2.50                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Enschede                26-04-17

78    2.50                  Amber van Mensch                MB     09-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

79    2.50                  Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Drachten                28-05-17

80    2.50                  Lauren van Tits                 MC     26-02-02    Eindhoven Atletiek      Valkenswaard            30-05-17

81    2.50                  Suzanne van Marrewijk           MA     14-02-99    Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

82    2.50                  Hanneke Dekker                  MB     06-10-00    VAV                     Veenendaal              09-09-17

      in onderlinge wedstrijd:

      2.90                  Joyce Kraaijenbrink             MA     24-04-99    AV '47                  Boskoop                 01-04-17

      2.85                  Shaya van Houdt                 MA     23-03-98    PAC                     Rotterdam               17-06-17

      2.50                  Aline Philipsen                 Neo    01-12-97    Olympus '70             Hilversum               08-10-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      4.47                  Fanny Smets (BEL)                      21-04-86    Unitas                  Keulen (GER)            27-07-17

 

      verspringen

1     6.32            -1.0  Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Londen (GBR)            06-08-17

2     6.30            -0.6  Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Londen (GBR)            06-08-17

3     6.22            0.0   Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Utrecht                 16-07-17

4     6.19            0.0   Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Tilburg                 05-06-17

5     6.06            1.4   Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Den Haag                20-05-17

6     5.92            0.8   Natalie Puper                   MA     28-07-98    Atverni                 Vught                   02-07-17

7     5.91            -0.8  Carlijn ter Laak                Neo    16-02-97    AC TION                 Utrecht                 16-07-17

8     5.86            0.9   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Lisse                   13-05-17

9     5.84            1.8   Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           28-05-17

10    5.84            -0.1  Meruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Gentbrugge (BEL)        21-07-17

11    5.83            -1.2  Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Utrecht                 16-07-17

12    5.78            1.1   Pauline Hondema                 MB     28-03-00    Lycurgus                Vught                   30-06-17

13    5.78            0.5   Lieke van den Brink             Neo    12-07-95    Daventria               Utrecht                 16-07-17

14    5.76            0.0   Lisanne Hagens                  Neo    04-08-95    Ilion                   Tempe (USA)             29-04-17

15    5.76            1.1   Carola van Wagtendonk                  21-05-91    AAC                     Vught                   25-05-17

16    5.75            1.3   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

17    5.74            1.1   Jinke van der Sluis             MA     18-07-99    Phoenix                 Vught                   02-07-17

18    5.71            1.2   Joyce Schumacher                MB     29-11-00    Flevo Delta             Vught                   30-06-17

19    5.69            1.7   Priscilla van Oorschot          Neo    03-09-96    AAC                     Hilversum               09-07-17

20    5.67            1.6   Djanne van der Schaaf-van KootenNeo    19-06-95    VAV                     Vught                   25-05-17

21    5.66            1.8   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

22    5.66            -0.5  Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Amsterdam               27-08-17

23    5.65            0.7   Noa Dhore                       Neo    07-05-97    AAC '61                 Emmen                   18-06-17

24    5.62            -0.3  Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

25    5.60            0.5   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Den Haag                20-05-17

26    5.60            0.6   Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

27    5.58            1.8   Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Assen                   02-09-17

28    5.55            0.4   Evelien Verbruggen              Neo    21-10-95    AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

29    5.55            1.7   Janneke Lemmerzaal              MA     14-12-99    Leiden Atletiek         Amersfoort              10-09-17

30    5.54            0.8   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Vught                   30-06-17

31    5.51            -0.5  Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Utrecht                 16-07-17

32    5.50            0.2   Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

33    5.50            1.9   Dewi Lafontaine                 MA     08-01-99    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

34    5.50            -0.8  Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             09-07-17

35    5.49            2.3   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Emmeloord               14-05-17

36    5.49            -0.3  Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

37    5.48            0.8   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Vught                   25-05-17

38    5.48            1.8   Nynke van den Heuvel            MB     02-04-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

39    5.48            2.0   Amy Hasselton                   MB     10-06-01    THOR                    Vught                   30-06-17

40    5.47            0.6   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Vught                   30-06-17

41    5.46            -1.1  Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Utrecht                 16-07-17

42    5.46            1.2   Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Utrecht                 16-07-17

43    5.44            -1.2  Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

44    5.44            -0.2  Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

45    5.43            0.4   Daphne Linnekamp                MA     09-12-98    Hellas                  Hengelo                 10-06-17

46    5.41            2.1   Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

47    5.41            0.2   Astrid Ekelmans                 Neo    03-10-96    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

48    5.41            0.5   Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Hilversum               18-06-17

49    5.40            0.9   Daniëlle Spek                   MA     11-02-98    AV '34                  Vught                   02-07-17

50    5.38            1.3   Maureen Pelgrim                 Neo    13-05-97    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

51    5.38            -1.7  Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gemert                  04-06-17

52    5.37            0.6   Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

53    5.37            0.0   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Zoetermeer              24-09-17

54    5.36            1.9   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

55    5.36            -0.2  Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Amsterdam               27-08-17

56    5.34            0.3   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Groningen               16-09-17

57    5.33            -0.8  Brenda Oosterbosch                     26-01-93    PEC 1910                Drachten                28-05-17

58    5.32            0.5   Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

59    5.32            1.4   Yara Linnekamp                  MB     22-02-01    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

60    5.31            0.5   Anouk Oosterhuis                       06-03-92    Lycurgus                Hilversum               09-07-17

61    5.31            0.0   Shardiela Eisden                Neo    07-05-97    R' dam Atletiek         Amersfoort              27-08-17

62    5.30            0.6   Maureen Herremans               Neo    22-10-96    Gen. Michaëlis          Breda                   28-05-17

63    5.30            0.6   Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

64    5.30            1.1   Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Groningen               16-09-17

65    5.29            2.0   Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Emmeloord               14-05-17

66    5.29            -0.8  Marlene van Gansewinkel (T44)   Neo    11-03-95    Attila                  Londen (GBR)            15-07-17

67    5.25            -1.3  Sanne Eekel                            16-07-90    GAC-Hilversum           Hilversum               09-07-17

68    5.25            0.2   Emilie Starling                        25-12-91                            Vught                   27-08-17

69    5.23            -0.2  Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

70    5.23            0.7   Sterre de Booy                  MA     10-07-98    Ilion                   Amsterdam               17-09-17

71    5.22            0.7   Kellynsia Leerdam               MB     08-08-01    U-Track                 Hilversum               18-06-17

72    5.22            -0.2  Britt de Blaauw                 MD     22-04-04    PAC                     Best                    02-07-17

73    5.21            0.8   Franka Blok                     Neo    14-01-96    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

74    5.21            -0.7  Peggy Buchter                          03-05-94    Startbaan               Utrecht                 02-06-17

75    5.20            1.5   Nikki Taag                      MC     09-01-02    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

76    5.19            1.6   Megan Broekhuis                 MB     13-11-01    Daventria               Leiden                  30-04-17

77    5.19            0.9   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Amstelveen              05-06-17

78    5.19            0.4   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Hagen (GER)             16-06-17

79    5.19            0.0   Wendy Visser                    V35    19-08-81    Phanos                  Aarhus (DEN)            31-07-17

80    5.18            0.2   Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Heerenveen              09-04-17

81    5.18            1.8   Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Dronten                 17-04-17

82    5.18            1.6   Danique de Haan                 MB     13-06-00    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

83    5.18            0.8   Sarah van Tuijl                 MC     31-05-03    AV Almere '81           Almere                  27-05-17

84    5.18            1.2   Emilie Starling                        25-12-91    Caesar                  Roermond                18-06-17

85    5.18            1.3   Sophia Mulder                   MC     12-09-02    AV '34                  Poznan (POL)            29-07-17

      geen windgegevens bekend:

      5.37                  Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Heiloo                  23-06-17

      5.37                  Anouk Oosterhuis                       06-03-92    Lycurgus                Heiloo                  21-07-17

      5.29                  Sandra Kleuskens                Neo    24-10-95    ATV Venray              Wageningen              09-09-17

      5.28                  Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

      5.20                  Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Heerenveen              08-04-17

      5.20                  Amber Hurkmans                  MA     05-12-99    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

      5.18                  Arianne Gravesteijn                    22-01-94    Lycurgus                Heiloo                  04-08-17

      met teveel rugwind:

      5.92        w   2.6   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

      5.75        w   4.7   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Leiden                  30-04-17

      5.71        w   2.3   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Hilversum               09-07-17

      5.69        w   2.3   Djanne van der Schaaf-van KootenNeo    19-06-95    VAV                     Lisse                   13-05-17

      5.60        w   2.1   Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Kampen                  17-05-17

      5.59        w   2.9   Zoë Tromp                       Neo    30-04-97    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

      5.59        w   3.8   Lieke Bakker                           01-08-89    Isala '96               Leiden                  30-04-17

      5.59        w   2.4   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Leiden                  30-04-17

      5.56        w   3.2   Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Leiden                  30-04-17

      5.55        w   2.4   Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Utrecht                 16-07-17

      5.52        w   2.1   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Kampen                  27-05-17

      5.45        w   2.5   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Amsterdam               27-08-17

      5.42        w   4.0   Roos van Zwam                   MA     15-10-99    Ciko '66                Leiden                  30-04-17

      5.34        w   4.1   Sterre de Booy                  MA     10-07-98    Ilion                   Lisse                   25-06-17

      5.31        w   5.6   Merit Schuurman                 MB     29-01-00    AAC                     Leiden                  30-04-17

      5.25        w   2.2   Dhanique van de Kruisweg        MA     28-02-99    AV '34                  Leiden                  30-04-17

      5.21        w   2.5   Dominique Verheijen                    01-09-93    De Gemzen               Emmeloord               17-06-17

      5.20        w   3.5   Wendy Visser                    V35    19-08-81    Phanos                  Aarhus (DEN)            31-07-17

      5.19        w   3.6   Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Voorne Atletiek         Naaldwijk               06-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      5.27                  Rosalie Breems                  MC     14-09-02    KAV Holland             Haarlem                 01-10-17

      5.25                  Grace-Ann Pronk                 MB     07-03-01    Haag Atletiek           Den Haag                01-10-17

      5.25                  Nikki Taag                      MC     09-01-02    KAV Holland             Haarlem                 01-10-17

      5.19                  Judith Endstra                  MA     16-02-99    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

 

      hink-stap-sprong

1     12.75           1.6   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Utrecht                 15-07-17

2     12.52           1.0   Maureen Herremans               Neo    22-10-96    Gen. Michaëlis          Vught                   25-05-17

3     12.23           0.9   Meruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Utrecht                 15-07-17

4     11.94           1.7   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Den Haag                20-05-17

5     11.64           1.0   Louiza Kruiswijk                MB     18-10-01    Atverni                 Vught                   02-07-17

6     11.60           1.4   Jaimy van Broekhoven                   18-08-89    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

7     11.56           -0.6  Daniëlle Spek                   MA     35837       AV '34                  Utrecht                 15-07-17

8     11.55           -1.2  Judeska Sheppard                MA     20-10-99    R' dam Atletiek         Vught                   01-07-17

9     11.48           0.8   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

10    11.42           1.0   Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Vught                   02-07-17

11    11.41           0.4   Wendy Visser                    V35    19-08-81    Phanos                  Aarhus (DEN)            29-07-17

12    11.39           -1.1  Natalie Puper                   MA     28-07-98    Atverni                 Vught                   01-07-17

13    11.32           0.9   Sophie Jebose                   MB     30-08-00    AAC                     Vught                   02-07-17

14    11.27           0.9   Manon Haakman                   Neo    02-03-95    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

15    11.23           -1.8  Joana Vitorino                         30-05-92    Tartlétos               Utrecht                 14-07-17

16    11.23           -1.2  Liset Olijve                           25-02-90    Prins Hendrik           Utrecht                 15-07-17

17    11.21           1.1   Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Vught                   01-07-17

18    11.07           0.4   Louise Taatgen                         05-01-93    Impala                  Utrecht                 11-08-17

19    11.04           1.5   Evelien Verbruggen              Neo    21-10-95    AV Haarlem              Heerhugowaard           28-05-17

20    11.04           1.1   Margo Schippers                 MB     12-03-01    AV Rijssen              Vught                   02-07-17

21    10.99           0.7   Kellynsia Leerdam               MB     08-08-01    U-Track                 Utrecht                 01-09-17

22    10.97           -0.1  Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Zwolle                  19-04-17

23    10.97           0.0   Mirna van Slooten               Neo    10-04-95    Asterix                 Uden                    28-05-17

24    10.96           -0.8  Julia van Dijk                  MC     30-08-02    't Jasper Sport         Amsterdam               27-08-17

25    10.93           1.5   Laurien Theunissen              MB     09-02-00    Unitas                  Drunen                  07-05-17

26    10.90           1.3   Sanne van Drunen                MB     02-03-00    AV Almere '81           Vught                   25-05-17

27    10.90           -1.3  Suzanne Janssens                       16-01-92    Passaat                 Etten-Leur              28-05-17

28    10.89           1.5   Anne Hoeke                      MB     01-02-00    Attila                  Vught                   02-07-17

29    10.87           0.9   Elena Luijendijk                       11-08-82    Fortuna                 Naaldwijk               21-04-17

30    10.80           0.5   Anouk Oosterhuis                       06-03-92    Lycurgus                Utrecht                 12-05-17

31    10.80           0.8   Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

32    10.78           1.1   Joyce Swanenberg                       26-02-94    Hellas                  Utrecht                 23-06-17

33    10.77           -0.2  Emilie Starling                        25-12-91    Caesar                  Vught                   27-08-17

34    10.73           -0.6  Lucy van Berkel                 Neo    21-07-96    Statina                 Zoetermeer              28-05-17

35    10.63           0.3   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Amsterdam               17-09-17

36    10.62           0.4   Arlyn Haveman                   Neo    29-03-97    AAC                     Veenendaal              18-06-17

37    10.59           1.1   Inez Bouwen                     MB     09-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

38    10.56           0.1   Zoë Tromp                       Neo    30-04-97    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

39    10.56           0.5   Shaya van Houdt                 MA     23-03-98    PAC                     Drunen                  22-06-17

40    10.50           1.8   Jinke van der Sluis             MA     18-07-99    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

41    10.49           0.5   Aruna Rikkers                          34606       Groningen Atletiek      Naaldwijk               17-09-17

42    10.49           1.6   Jokeh Engelhart                 MB     07-02-01    AAV '36                 Naaldwijk               17-09-17

43    10.46           -0.1  Amina Schellekens               MB     25-03-00    Phanos                  Utrecht                 23-06-17

44    10.45           0.3   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

45    10.44           1.3   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Amsterdam               27-08-17

46    10.43           1.8   Tanja van der Plas              V35    23-06-80    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

47    10.39           -2.2  Michelle Steennis                      26-03-87    AC TION                 Hengelo                 10-06-17

48    10.39           0.8   Verena van den Dikkenberg       MA     09-06-99    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

49    10.30           -1.2  Yvon Schreuder                  Neo    02-08-97    Leiden Atletiek         Utrecht                 14-07-17

50    10.30           1.8   Jana Bersee                     MB     07-03-00    Ciko '66                Naaldwijk               17-09-17

51    10.29           -0.4  Brenda Oosterbosch                     26-01-93    PEC 1910                Zwolle                  19-04-17

52    10.29           -1.2  Anna Zoë Moritz                 MA     15-12-98    Typhoon                 Ede                     30-04-17

53    10.27           -0.4  Floor Alessie                   MC     29-03-03    Attila                  Amsterdam               27-08-17

54    10.26           0.6   Kim van Bokhoven                MB     30-11-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

55    10.26           0.4   Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               25-05-17

56    10.22           -0.2  Nienke Voorheijen               MB     07-11-00    THOR                    Someren                 21-05-17

57    10.19           0.6   Naomi van Daalen                MB     14-03-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

58    10.18           -0.6  Femke Jonker                    MC     27-10-03    Hera                    Amsterdam               27-08-17

59    10.17           1.4   Sterre Weber                    MA     16-05-99    GAC-Hilversum           Woerden                 30-04-17

60    10.11           1.7   Britt Gerdes                    MA     08-05-99    AV Voorschoten '97      Zoetermeer              28-05-17

61    10.08           1.5   Naseya Weinchard                MA     08-04-99    AV '23                  Naaldwijk               17-09-17

62    10.07           0.0   Pleun Grevers                   MB     03-03-00    Archeus                 Vught                   07-05-17

63    10.04           1.7   Marloes Laan                    MA     24-05-99    Trias                   Heerhugowaard           28-05-17

64    10.01           0.0   Susan Bekkers                   MA     18-05-99    Attila                  Ede                     30-04-17

65    9.99            1.4   Tiana Dekker                           03-02-90    Noordkop                Heerhugowaard           28-05-17

66    9.97            0.0   Simone Heezius                  MB     07-08-01    AV Valkenswaard         Uden                    28-05-17

67    9.96            1.8   Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Hoorn                   30-04-17

68    9.96            1.4   Teri Rossen                     MA     05-03-98    AV Wijchen              Vught                   07-05-17

69    9.93            1.3   Eva van der Marel               Neo    30-01-97    R' dam Atletiek         Etten-Leur              28-05-17

70    9.92            1.0   Ilonka de Bresser               Neo    07-04-95    Gen. Michaëlis          Ede                     30-04-17

71    9.92            1.0   Jonne van der Giessen           MC     15-02-02    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

72    9.92            0.4   Minke Bosma                     Neo    07-03-97    Lycurgus                Hengelo                 10-06-17

73    9.88            -2.2  Kato Leusink                    MB     24-03-01    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

74    9.85            0.0   Sanne Schellekens               Neo    07-06-97    DJA                     Etten-Leur              28-05-17

75    9.85            0.6   Janaisa Baah                    MB     19-10-00    PAC                     Vught                   02-07-17

76    9.85            0.5   Romy Dannenburg                 MC     08-08-02    Atverni                 Amsterdam               27-08-17

      geen windgegevens bekend:

      10.79                 Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Gouda                   25-08-17

      10.63                 Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

      10.52                 Amina Schellekens               MB     25-03-00    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

      10.41                 Anke Schoen                     MB     04-03-00    Hylas                   Amsterdam               21-05-17

      10.38                 Liset Kolkman                   MB     10-01-01    AV Edam                 Amsterdam               21-05-17

      10.18                 Tiana Dekker                           03-02-90    Noordkop                Den Helder              12-05-17

      10.16                 Anna Lusthof                    MD     29-04-04    Olympus '70             Amersfoort              01-07-17

      10.01                 Janaisa Baah                    MB     19-10-00    PAC                     Naaldwijk               09-06-17

      met teveel rugwind:

      12.58       w   2.4   Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

      12.02       w   2.8   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Den Haag                20-05-17

      11.72       w   2.9   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

      11.69       w   2.4   Liset Olijve                           32929       Prins Hendrik           Ede                     30-04-17

      11.57       w   2.3   Judeska Sheppard                MA     20-10-99    R' dam Atletiek         Goes                    11-08-17

      11.55       w   5.5   Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Samsun (TUR)            28-07-17

      11.53       w   3.8   Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Leiden                  30-04-17

      10.91       w   4.1   Arlyn Haveman                   Neo    29-03-97    AAC                     Leiden                  30-04-17

      10.75       w   2.8   Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Woerden                 30-04-17

      10.74       w   7.6   Mathilde Bakker                 Neo    20-10-95    AV '23                  Woerden                 30-04-17

      10.74       w   3.9   Zoë Tromp                       Neo    30-04-97    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

      10.70       w   2.4   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Assen                   02-09-17

      10.63       w   2.4   Shaya van Houdt                 MA     23-03-98    PAC                     Drunen                  07-05-17

      10.57       w   3.2   Jinke van der Sluis             MA     18-07-99    Phoenix                 Leiden                  30-04-17

      10.53       w   3.2   Amber Hurkmans                  MA     05-12-99    Nova                    Woerden                 30-04-17

      10.28       w   2.9   Floor Alessie                   MC     29-03-03    Attila                  Assen                   02-09-17

      10.23       w   3.4   Eline Bardoel                   Neo    31-01-95    Fit                     Ede                     30-04-17

      10.22       w   4.2   Susan Visser                    MA     31-08-99    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

      10.22       w   2.8   Sterre Weber                    MA     16-05-99    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

      10.12       w   3.4   Justine Zwier                   MA     27-06-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

      10.08       w   2.6   Anja Mulder                     V45    05-10-71    AC TION                 Hoorn                   30-04-17

      9.94        w   2.1   Minke Bosma                     Neo    07-03-97    Lycurgus                Utrecht                 23-06-17

      in onderlinge wedstrijd:

      10.41                 Eline Dalderop                  MC     16-06-02    Tempo                   Hilversum               08-10-17

 

      kogelstoten 4 kg

1     18.66                 Melissa Boekelman                      11-05-89    Prins Hendrik           Merksem (BEL)           29-07-17

2     16.89                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Grosseto (ITA)          22-07-17

3     16.24                 Jessica Schilder                MA     19-03-99    Hera                    Utrecht                 15-07-17

4     16.00                 Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Lisse                   13-05-17

5     15.90                 Benthe König                    MA     07-04-98    Ciko '66                Grosseto (ITA)          21-07-17

6     15.80                 Lieke Muller                           03-11-94    Groningen Atletiek      Utrecht                 15-07-17

7     15.14                 Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Leiden                  17-06-17

8     14.92                 Charlene Okken                         03-01-94    Groningen Atletiek      Dronten                 05-07-17

9     14.87                 Corinne Nugter                         28-03-92    AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

10    14.23                 Lisanne Schol                          22-06-91    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

11    13.78                 Enid Duut                       MA     18-05-99    PAC                     Vught                   02-07-17

12    13.64                 Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Lisse                   13-05-17

13    13.58                 Keeley Heijdeman                Neo    09-04-97    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

14    13.43                 Marieke Riemens                        04-05-86    Vereniging Zeeland AtletGoes                    11-08-17

15    13.37                 Nina de Poorter                 Neo    16-01-95    Eindhoven Atletiek      Memphis (USA)           29-04-17

16    13.29                 Eva Reinders                           12-05-93    Groningen Atletiek      Hoorn                   30-04-17

17    13.14                 Anneloes Wonink                 MA     06-04-99    Groningen Atletiek      Vught                   02-07-17

18    13.06                 Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Utrecht                 15-07-17

19    12.95                 Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Utrecht                 15-07-17

20    12.91                 Lianne Bruins                          01-05-85    GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

21    12.89                 Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Veenendaal              18-06-17

22    12.85                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

23    12.74                 Jenny Tchedjo                   MB     20-05-00    U-Track                 Naaldwijk               28-05-17

24    12.71                 Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

25    12.37                 Bibi Lotte van der Horst               08-12-88    AAC                     Wageningen              19-05-17

26    12.30                 Wassiliki Alexandridis                 10-08-93    Hellas                  Utrecht                 01-09-17

27    12.28                 Louise Taatgen                         05-01-93    Impala                  Harderwijk              18-06-17

28    12.18                 Linda Prop                             05-02-93    Spado                   Veenendaal              18-06-17

29    12.13                 Zyna van de Poel                Neo    23-07-97    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

30    11.98                 Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Amersfoort              26-08-17

31    11.91                 Emma Oosterwegel                MA     29-06-98    Daventria               Leiden                  30-04-17

32    11.91                 Kim de Vos                      Neo    02-04-97    PAC                     Amsterdam               17-09-17

33    11.90                 Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

34    11.87                 Jill Emmerzaal                         22-11-90    Nijmegen Atletiek       Zutphen                 23-06-17

35    11.85                 Margriet van Kammen                    01-02-88    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

36    11.84                 Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

37    11.82                 Carolien de Pater               Neo    25-01-97    Avantri                 Hengelo                 10-06-17

38    11.76                 Suzanne den Boef                       27-11-92    Typhoon                 Papendrecht             25-03-17

39    11.74                 Kim Habets                      Neo    07-09-96    Unitas                  Hengelo                 10-06-17

40    11.71                 Janneke Pluimes                 MB     10-01-01    Scorpio                 Ede                     30-04-17

41    11.71                 Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Naaldwijk               17-09-17

42    11.68                 Linda van de Lagemaat                  29-11-90    Tartlétos               Assen                   28-05-17

43    11.67                 Teuny Bosma                     V35    06-08-80    Impala                  Drachten                28-05-17

44    11.67                 Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              04-06-17

45    11.63                 Carlijn van den Heuvel          Neo    04-05-97    Attila                  Tilburg                 01-04-17

46    11.62                 Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Wageningen              07-07-17

47    11.61                 Eva Peters                      Neo    23-12-97    PEC 1910                Dronten                 05-07-17

48    11.57                 Carolien van der Dam                   01-08-85    AAC '61                 Emmen                   18-06-17

49    11.56                 Emma van Arendonk               MA     29-05-99    Spado                   Vught                   02-07-17

50    11.55                 Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

51    11.52                 Lisa Keuken                     Neo    30-06-96    PEC 1910                Hoorn                   30-04-17

52    11.50                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Rotterdam               25-06-17

53    11.49                 Moniek Stijvers                        20-04-89    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

54    11.47                 Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

55    11.46                 Dana Gunther                           03-10-84    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

56    11.44                 Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Amsterdam               17-09-17

57    11.40                 Ilse Rietberg                          18-02-92    Vitalis                 Drachten                28-05-17

58    11.40                 Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Amersfoort              26-08-17

59    11.35                 Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Vught                   02-07-17

60    11.32                 Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Leiden                  30-04-17

61    11.30                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

62    11.28                 Bridget Janssen                 MB     14-02-01    PAC                     Rotterdam               25-06-17

63    11.23                 Hanneke Reinders-Vasse          V45    26-11-69    Groningen Atletiek      Aarhus (DEN)            29-07-17

64    11.17                 Laura Leijen                    MA     13-07-98    Dokev                   Edam                    29-10-17

65    11.15                 Carolien van der Dam            Neo    01-08-95    AAC '61                 Steenwijk               01-04-17

66    11.14                 Sarah Smits                     Neo    18-05-96    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

67    11.10                 Leonie Willekes                        13-08-86    ASV Eibergen            Haaksbergen             10-05-17

68    11.08                 Lieke van Velzen                       16-10-87    Startbaan               Heerhugowaard           28-05-17

69    11.05                 Femke Corbičre                  Neo    23-01-95    Clytoneus               Woerden                 30-04-17

70    11.02                 Freya Muller                    V50    08-04-66    Hollandia               Hoorn                   30-04-17

71    11.01                 Racquelle Biezen                MA     25-02-99    AV '23                  Naaldwijk               17-09-17

72    11.00                 Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

73    11.00                 Sabine Monden                          13-06-93    DJA                     Vught                   27-08-17

74    10.98                 Mariska Hoogkamer               MA     23-01-98    De Spartaan             Woerden                 30-04-17

75    10.98                 Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Stadskanaal             08-07-17

76    10.94                 Lotte Smink                     MB     26-12-00    Hellas                  Woerden                 30-04-17

77    10.94                 Paulien Lockhorn                Neo    15-10-97    Sprint                  Amsterdam               17-09-17

78    10.91                 Maxime Beverwijk                MB     23-01-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

79    10.85                 Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Leiden                  30-04-17

80    10.84                 Sanne van den Brink             MA     22-02-99    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      12.40                 Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Deventer                01-10-17

      12.11                 Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Apeldoorn               25-03-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      12.74                 Vanessa Sterckendries (BEL)     Neo    15-09-95    Lycurgus                Huizingen (BEL)         10-06-17

 

      discuswerpen 1 kg

1     57.97                 Corinne Nugter                         28-03-92    AV NOP                  Utrecht                 14-07-17

2     53.77                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Halle (GER)             21-05-17

3     51.80                 Enid Duut                       MA     18-05-99    PAC                     Utrecht                 15-07-17

4     50.28                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Vught                   01-07-17

5     49.63                 Melissa Boekelman                      11-05-89    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

6     49.24                 Nina de Poorter                 Neo    16-01-95    Eindhoven Atletiek      Houston (USA)           14-05-17

7     48.82                 Alida van Daalen                       12-04-02    PAC                     Györ (HUN)              27-07-17

8     48.61                 Benthe König                    MA     07-04-98    Ciko '66                Vught                   02-07-17

9     47.62                 Jill Emmerzaal                         22-11-90    Nijmegen Atletiek       Hilversum               09-07-17

10    46.51                 Bibi Lotte van der Horst               08-12-88    AAC                     Leiria (POR)            08-06-17

11    45.60                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Übach-Palenberg (GER)   25-03-17

12    45.15                 Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Naaldwijk               09-06-17

13    44.77                 Jessica Schilder                MA     19-03-99    Hera                    Haarlem                 07-05-17

14    44.41                 Janneke Pluimes                 MB     10-01-01    Scorpio                 Ede                     30-04-17

15    43.47                 Lianne Bruins                          01-05-85    GAC-Hilversum           Grootebroek             26-03-17

16    43.30                 Vanessa Sterckendries           Neo    15-09-95    Lycurgus                Amsterdam               17-09-17

17    41.39                 Adrian Vrijenhoek               MA     23-02-98    R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

18    41.36                 Dominique Verheijen                    01-09-93    De Gemzen               Hengelo                 10-06-17

19    40.60                 Vera Wisse                             15-04-84    Vereniging Zeeland AtletTienen (BEL)            25-05-17

20    40.58                 Solin Isei                             05-08-89    R' dam Atletiek         Naaldwijk               09-06-17

21    40.44                 Sacha Popping                          18-03-91    Leiden Atletiek         Naaldwijk               09-06-17

22    40.33                 Julia Wolbink                   MA     27-05-98    AAC                     Den Helder              12-05-17

23    40.04                 Kim Habets                      Neo    07-09-96    Unitas                  Hengelo                 10-06-17

24    40.04                 Karlien Sleper                         11-01-93    Ilion                   Amsterdam               17-09-17

25    40.02                 Anneloes Wonink                 MA     06-04-99    Groningen Atletiek      Utrecht                 14-07-17

26    39.73                 Jenny Tchedjo                   MB     20-05-00    U-Track                 Vught                   01-07-17

27    39.25                 Linda Prop                             05-02-93    Spado                   Leiden                  30-04-17

28    39.02                 Lotte Smink                     MB     26-12-00    Hellas                  Leiden                  11-06-17

29    38.89                 Sanne van den Brink             MA     22-02-99    Hellas                  Vught                   02-07-17

30    38.69                 Fleur van der Put               Neo    31-08-96    Leiden Atletiek         Hengelo                 10-06-17

31    38.40                 Carolien de Pater               Neo    25-01-97    Avantri                 Rotterdam               03-06-17

32    38.25                 Emma van Arendonk               MA     29-05-99    Spado                   Vught                   27-08-17

33    37.84                 Eva Reinders                           12-05-93    Groningen Atletiek      Hoorn                   30-04-17

34    37.76                 Maxime Brandts                  MA     23-04-98    Caesar                  Vught                   02-07-17

35    37.68                 Sanne van Rossum                V35    07-11-81    Daventria               Deventer                02-06-17

36    37.61                 Marije Efdee                    Neo    07-08-97    Leiden Atletiek         Lisse                   30-06-17

37    37.60                 Lieke van Velzen                       16-10-87    Startbaan               Leiden                  19-05-17

38    37.48                 Suzanne den Boef                       27-11-92    Typhoon                 Ede                     30-04-17

39    37.38                 Anna Goede                             16-05-91    AV '23                  Amsterdam               02-06-17

40    37.35                 Willeke Stuijt                  MB     12-02-01    AV Edam                 Hoorn                   22-09-17

41    37.23                 Mariska Tuijp                   Neo    05-04-96    Noordkop                Edam                    29-10-17

42    37.12                 Wassiliki Alexandridis                 10-08-93    Hellas                  Alphen a/d Rijn         02-04-17

43    36.99                 Charlene Okken                         03-01-94    Groningen Atletiek      Dronten                 05-07-17

44    36.54                 Kahlan Geluk                    MB     12-02-01    R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

45    36.35                 Sarah Smits                     Neo    18-05-96    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

46    36.08                 Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Steenwijk               15-10-17

47    35.84                 Astrid Jonkers                  Neo    29-05-97    AAC '61                 Dronten                 03-05-17

48    35.39                 Fleur Visser                    MA     03-08-99    Unitas                  Drunen                  07-05-17

49    35.27                 Robin Post                      MA     16-04-99    AV Wieringermeer        Heerhugowaard           07-07-17

50    35.19                 Renske Versloot                 Neo    28-01-96    De Liemers              Amersfoort              17-04-17

51    35.05                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Groningen               15-04-17

52    34.99                 Karin Nienhuis                  V45    16-04-69    Ciko '66                Hengelo                 07-05-17

53    34.72                 Maud van Hoorn                  MB     22-11-00    De Keien                Uden                    17-05-17

54    34.57                 Mirjam Aberkrom-de Groot        V50    02-02-64    AV Edam                 Hoorn                   02-04-17

55    34.50                 Suzanne Giezeman                MA     22-09-99    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

56    34.44                 Sophie van Veen                 MA     19-07-99    AV Gouda                Utrecht                 23-06-17

57    34.32                 Danara Dewi Stoppels            MC     18-04-03    Groningen Atletiek      Amsterdam               26-08-17

58    34.29                 Leonie Willekes                        13-08-86    ASV Eibergen            Rijssen                 26-05-17

59    34.27                 Ilona Verboom                          01-05-91    Altis                   Hoorn                   30-04-17

60    34.03                 Ciska Bosma                     V35    23-12-81    Noordkop                Gouda                   10-06-17

61    33.94                 Karlijn Rutten                         31-05-94    Daventria               Deventer                02-06-17

62    33.78                 Babet Roeling                   MB     14-02-01    Ilion                   Lisse                   30-06-17

63    33.63                 Eva Peters                      Neo    23-12-97    PEC 1910                Dronten                 05-07-17

64    33.44                 Mathilde Spitzen                Neo    02-08-96    Vitalis                 Steenwijk               01-04-17

65    33.12                 Elles de Graaff                 V40    30-06-73    Prins Hendrik           Vught                   27-08-17

66    32.96                 Lisette van der Kolk            Neo    35314       Ilion                   Leiden                  30-04-17

67    32.96                 Ingrid van Dijk                 V55    22785       GAC-Hilversum           Nijmegen                10-09-17

68    32.91                 Judith Essemiah                 MB     36596       Feniks                  Amsterdam               02-06-17

69    32.91                 Tosca Smit                      MB     36607       Haag Atletiek           Den Haag                24-09-17

70    32.90                 Bertina den Hartog              V40    27287       Energie                 Vught                   17-04-17

71    32.86                 Laura Leijen                    MA     13-07-98    Dokev                   Heiloo                  04-08-17

72    32.85                 Paulien Lockhorn                Neo    15-10-97    Sprint                  Den Haag                20-05-17

73    32.82                 Hanny Ebbekink-Tukkers          V55    24-08-58    AC TION                 Gouda                   10-06-17

74    32.82                 Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Amsterdam               26-08-17

75    32.77                 Imogen Beard                    MA     35918       Clytoneus               Steenwijk               15-10-17

76    32.74                 Silke van der Zwaag             MC     37484       Horror                  Steenwijk               15-10-17

77    32.63                 Carolijn Damen                         33033       R' dam Atletiek         Hengelo                 10-06-17

78    32.62                 Fabienne Müller                 MC     37554       Lycurgus                Zaandam                 27-05-17

79    32.50                 Inge de Willigen                MA     17-06-99    De Spartaan             Lisse                   21-04-17

80    32.46                 Thirza Matilda                  MB     36744       AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

      buitenlanders bi Nederlandse club:

      46.65                 Vanessa Sterckendries (BEL)     Neo    15-09-95    Lycurgus                Lokeren (BEL)           13-05-17

 

      kogelslingeren 4 kg

1     63.26                 Wendy Koolhaas                  V35    29225       Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

2     62.38                 Sina Mai Holthuijsen            Neo    35263       Unitas                  Leverkusen (GER)        17-06-17

3     56.45                 Eva Reinders                           34101       Groningen Atletiek      Utrecht                 15-07-17

4     52.38                 Linda Prop                             34005       Spado                   Gentbrugge (BEL)        21-07-17

5     52.21                 Marije Efdee                    Neo    35649       Leiden Atletiek         Utrecht                 15-07-17

6     50.95                 Femke Hollander                        30407       PEC 1910                Utrecht                 15-07-17

7     50.67                 Melissa Boekelman                      32639       Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

8     50.21                 Maaike Schetters                       30599       Eindhoven Atletiek      Utrecht                 15-07-17

9     47.76                 Jorinde van Klinken             MB     36558       Groningen Atletiek      Groningen               15-04-17

10    47.67                 Martine van Beek                       31821       Hellas                  Utrecht                 14-07-17

11    46.42                 Lise Smit                              20-06-88    AAC                     Zwolle                  05-03-17

12    44.65                 Emma Boeve                             34578       PEC 1910                Hengelo                 10-06-17

13    44.63                 Carolijn Damen                         33033       R' dam Atletiek         Amersfoort              09-07-17

14    44.32                 Cindy Kiekens                          33496       Hera                    Amsterdam               18-06-17

15    44.16                 Renée Granzier                         33787       Unitas                  Utrecht                 14-07-17

16    43.45                 Adrian Vrijenhoek               MA     35849       R' dam Atletiek         Boskoop                 07-10-17

17    43.28                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Amsterdam               17-09-17

18    43.16                 Tia Ackermans                   MA     36170       Scorpio                 Vught                   01-07-17

19    41.63                 Lianne Bruins                          31168       GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

20    41.47                 Yvette Bot-Vleerlaag            V40    26554       SAV                     Aarhus (DEN)            03-08-17

21    40.99                 Marlou Hospes                          33380       Impala                  Zutphen                 23-06-17

22    39.56                 Nicole Veenstra                        30425       AC TION                 Harderwijk              18-06-17

23    39.14                 Judy van der Drift              MA     36242       PAC                     Vught                   01-07-17

24    39.13                 Evelien Bos                            33681       Phanos                  Woerden                 09-07-17

25    38.97                 Amber van der Waal              Neo    35356       Passaat                 Utrecht                 12-05-17

26    38.94                 Marloes Oosterwegel                    34400       Daventria               Amsterdam               17-09-17

27    38.93                 Anne Witsmeer                          34381       AV '34                  Utrecht                 14-07-17

28    38.87                 Marieke van der Laan            MA     19-11-99    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

29    38.74                 Yvette Bot-Vleerlaag            V45    26554       SAV                     Zutphen                 30-09-17

30    38.73                 Danique de Brabander            MB     36692       Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

31    37.93                 Patty Michelle Burgman                 33639       Energie                 Utrecht                 01-09-17

32    37.24                 Vincie Vossenaar                Neo    35214       Prins Hendrik           Breda                   08-10-17

33    36.45                 Sara Rey                        MB     08-07-00    Swift                   Roermond                18-06-17

34    36.22                 Bowien Snepvangers              MB     15-08-01    DJA                     Spijkenisse             18-06-17

35    36.02                 Simone Veth                     V35    28970       Passaat                 Spijkenisse             18-06-17

36    35.76                 Femke Corbičre                  Neo    34722       Clytoneus               Huizen                  17-09-17

37    35.57                 Lisanne van Manen                      34704       Vitalis                 Boskoop                 08-07-17

38    35.57                 Marillion Zwijnenburg                  34062       Avantri                 Boskoop                 08-07-17

39    35.10                 Eline Linger                    Neo    34942       AV '34                  Zwolle                  06-04-17

40    34.96                 Lotte van Gerven                MA     36457       Lycurgus                Vught                   01-07-17

41    34.79                 Hilde Siegersma                        17-05-84    Climax                  Nijmegen                18-06-17

42    34.58                 Karin Laskewitz                        32139       Impala                  Groningen               03-06-17

43    34.20                 Sofia Zuidam                           32365       AAV '36                 Naaldwijk               17-09-17

44    33.97                 Marlies van Woerden             V45    24568       Prins Hendrik           Rotterdam               09-09-17

45    33.89                 Wendy Vet                              31029       GAC-Hilversum           Amersfoort              23-04-17

46    33.79                 Liza Jonkergouw                 MA     29-04-98    Spiridon                Vught                   01-07-17

47    33.55                 Lisa Wassenaar                  Neo    03-09-96    AV '47                  Den Haag                18-06-17

48    33.41                 Robin Post                      MA     36266       AV Wieringermeer        Vught                   01-07-17

49    33.36                 Lisette van der Kolk            Neo    06-09-96    Ilion                   Amsterdam               17-09-17

50    32.83                 Vera Wisse                             15-04-84    Vereniging Zeeland AtletZierikzee               08-07-17

51    32.76                 Mirjam van den Bremen           V50    07-03-66    Clytoneus               Hilversum               18-06-17

52    32.62                 Wassiliki Alexandridis                 34191       Hellas                  Roermond                28-10-17

53    32.36                 Anouschka de Waal               MA     36390       AV '47                  Woerden                 09-07-17

54    32.31                 Maaike Westerdijk               MB     36876       Flevo Delta             Amersfoort              10-09-17

55    32.22                 Ciska Bosma                     V35    23-12-81    Noordkop                Den Helder              12-05-17

56    31.97                 Matilde Spitzen                 Neo    02-08-96    Vitalis                 Naaldwijk               17-09-17

57    31.95                 Bibi Lotte van der Horst               08-12-88    AAC                     Amsterdam               17-09-17

58    31.50                 Linda van Vliet                 V40    03-05-75    PAC                     Sint-Niklaas (BEL)      24-06-17

59    31.25                 Hanneke Vasse                   V45    26-11-69    Groningen Atletiek      Zutphen                 01-10-17

60    31.04                 Inge Schmit                     MB     37155       Unitas                  Rotterdam               25-06-17

61    30.94                 Wendy van Zwol                         30320       Olympus '70             Naaldwijk               17-09-17

62    30.85                 Tiny Hellendoorn                V60    20173       Isala '96               Veenendaal              18-06-17

63    30.51                 Hilde Pracht                           34354       AV Voorschoten '97      Den Haag                18-06-17

64    30.35                 Janneke Berkhof                        31645       R' dam Atletiek         Naaldwijk               17-09-17

65    30.21                 Aukje Bakker                    MA     35935       SAV                     Harderwijk              18-06-17

66    30.06                 Michelle Blommestijn            V50    26-03-66    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

67    30.00                 Mariëlle de Rijk                       32285       Tartlétos               Emmen                   18-06-17

68    29.91                 Karin Nienhuis                  V45    25309       Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

69    29.86                 Iris Steverink                  V45    25995       Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

70    29.64                 Ilona Zeilmaker                 V35    29717       Suomi                   Grootebroek             26-03-17

71    29.56                 Anne van Suijdam                       34169       Nijmegen Atletiek       Nijmegen                18-06-17

72    29.02                 Fleur van der Put               Neo    35308       Leiden Atletiek         Hengelo                 10-06-17

73    28.98                 Dion Kies                       MA     36491       DEM                     Hilversum               18-06-17

74    28.97                 Joni Stolk                             32129       Phanos                  Hilversum               18-06-17

75    28.93                 Benita Verlinde                 V45    25215       R' dam Atletiek         Rotterdam               21-10-17

76    28.83                 Merel Kramer                    Neo    34880       AV Wijchen              Nijmegen                18-06-17

77    28.72                 Lieke van Velzen                       32066       Startbaan               Amsterdam               18-06-17

78    28.68                 Dorien Oosterhuis               MA     35828       Ilion                   Lisse                   25-06-17

79    28.60                 Demi Saris                             34645       Gen. Michaëlis          Nijmegen                18-06-17

80    28.49                 Benthe König                    MA     35892       Ciko '66                Naaldwijk               17-09-17

      in onderlinge wedstrijd:

      40.15                 Marieke van der Laan            MA     36483       GAC-Hilversum           Hilversum               14-10-17

      34.34                 Ciska Bosma                     V35    29943       Noordkop                Den Helder              01-10-17

      32.05                 Dion Kies                       MA     36491       DEM                     Beverwijk               08-10-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      64.68                 Vanessa Sterckendries (BEL)     Neo    15-09-95    Lycurgus                Bruay La Buissičre (FRA)05-06-17

 

      speerwerpen 600 gram

1     58.92                 Lisanne Schol                          33411       Lycurgus                Woerden                 24-09-17

2     58.41                 Anouk Vetter                           34004       Sprint                  Londen (GBR)            06-08-17

3     51.94                 Emma Oosterwegel                MA     35975       Daventria               Vught                   30-06-17

4     51.80                 Nadine Broersen                        32992       Sprint                  Utrecht                 16-07-17

5     48.09                 Karlien Sleper                         33980       Ilion                   Amsterdam               17-09-17

6     47.98                 Danien ten Berge                       33966       De Sperwers             Jena (GER)              11-06-17

7     47.56                 Roos de Klerk                          24-06-94    PAC                     Den Haag                20-05-17

8     46.40                 Dewi Lafontaine                 MA     36168       Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

9     46.29                 Lieke Muller                           34641       Groningen Atletiek      Utrecht                 16-07-17

10    46.21                 Emma van Arendonk               MA     36309       Spado                   Lisse                   13-05-17

11    45.92                 Ilhem Tamrouti                  MA     36514       Isala '96               Woerden                 24-09-17

12    45.35                 Imogen Beard                    MA     35918       Clytoneus               Utrecht                 15-07-17

13    45.05                 Suzanne den Boef                       27-11-92    Typhoon                 Dongen                  08-04-17

14    44.84                 Enya van Nes                           33203       Leiden Atletiek         Leiden                  24-08-17

15    44.79                 Susanne van der Hoeven                 06-02-92    Phanos                  Deventer                06-05-17

16    44.76                 Veerle de Vries                        33254       Groningen Atletiek      Lisse                   13-05-17

17    43.52                 Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Deventer                06-05-17

18    43.38                 Laurien Bourguignon-Hoos               30546       Hera                    Nice (FRA)              07-05-17

19    43.15                 Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           28-05-17

20    43.14                 Carlijn van den Heuvel          Neo    35554       Attila                  Utrecht                 15-07-17

21    43.02                 Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Wageningen              07-07-17

22    41.56                 Lieke Schmidt                   Neo    02-02-97    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

23    41.29                 Tosca Smit                      MB     22-03-00    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

24    41.15                 Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Utrecht                 16-07-17

25    40.73                 Sanne van den Brink             MA     22-02-99    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

26    40.67                 Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

27    40.61                 Carolien van der Dam                   01-08-85    AAC '61                 Assen                   28-05-17

28    40.55                 Eefje Frissen                          03-07-90    GVAC                    Utrecht                 15-07-17

29    39.49                 Lotte Pröpper                   MA     03-07-99    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

30    39.43                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

31    39.34                 Myke van de Wiel                Neo    35585       Sprint                  Gemert                  04-06-17

32    39.19                 Fieke Cappendijk                       05-03-86    Prins Hendrik           Breda                   28-05-17

33    38.94                 Eva Peters                      Neo    23-12-97    PEC 1910                Zwolle                  07-07-17

34    38.66                 Zillah Cornelissen              Neo    21-03-97    Nijmegen Atletiek       Wageningen              19-05-17

35    38.23                 Robin Groen                            23-11-91    Groningen Atletiek      Zwolle                  19-04-17

36    38.10                 Lieke van den Brink             Neo    12-07-95    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

37    38.10                 Nikki Klarenbeek                Neo    10-02-95    Phanos                  Amersfoort              01-07-17

38    37.80                 Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

39    37.36                 Britt Gerdes                    MA     08-05-99    AV Voorschoten '97      Lisse                   09-07-17

40    37.29                 Tamara Eleonora                 MA     29-12-98    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

41    37.13                 Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Soest                   19-05-17

42    37.04                 Nienke Veerkamp                 MA     35982       KAV Holland             Lisse                   25-06-17

43    37.03                 Robin Hassing                   MA     04-06-99    Fortuna                 Naaldwijk               19-05-17

44    36.86                 Karin Leber                            03-11-89    Phanos                  Edam                    08-07-17

45    36.74                 Lotte Hendriksen                Neo    07-11-97    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

46    36.67                 Janice Zomerman                 MB     18-05-01    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

47    36.40                 Margreet Takken                 V35    04-03-79    Climax                  Gouda                   11-06-17

48    36.40                 Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Amersfoort              10-09-17

49    36.39                 Anouk Kruiswijk                        12-06-92    AAC                     Amsterdam               17-09-17

50    36.34                 Enya Hoogewoning                MA     04-04-99    Typhoon                 Dongen                  08-04-17

51    36.06                 Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

52    35.75                 Pamela Kiel                            33337       AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

53    35.71                 Demi Saris                             34645       Gen. Michaëlis          Breda                   28-05-17

54    35.55                 Camille van de Brug             MB     36789       PAC                     Drunen                  07-05-17

55    35.41                 Teuny Bosma                     V35    29439       Impala                  Drachten                28-05-17

56    35.38                 Sanne Laagland Winder           Neo    09-02-97    Climax                  Breda                   28-05-17

57    35.30                 Marieke van Lierop              V35    09-12-77    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

58    35.25                 Kirstin Gnoth                   V40    24-07-73    AC TION                 Gouda                   11-06-17

59    35.08                 Ilona Zeilmaker                 V35    11-05-81    Suomi                   Aarhus (DEN)            02-08-17

60    35.05                 Janine de Wit                   Neo    13-01-95    Tartlétos               Wageningen              07-07-17

61    34.91                 Dominique Verheijen                    01-09-93    De Gemzen               Zutphen                 23-06-17

62    34.80                 Inge van Dijk                   MB     27-06-00    AAC                     Haarlem                 07-05-17

63    34.61                 Charlotte Hopman                Neo    23-05-97    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

64    34.60                 Susan Bekkers                   MA     18-05-99    Attila                  Tilburg                 01-04-17

65    34.57                 Maxime Beverwijk                MB     23-01-00    Prins Hendrik           Breda                   28-05-17

66    34.50                 Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gendringen              12-05-17

67    34.41                 Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Amersfoort              27-08-17

68    34.22                 Zyna van de Poel                Neo    23-07-97    De Spartaan             Alkmaar                 14-04-17

69    34.17                 Lotte Oldenhave                        20-07-94    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

70    34.15                 Lara Owobowale                  MB     23-04-01    De Spartaan             Amersfoort              10-09-17

71    34.12                 Andrea Snijders                        10-10-92    AV '40                  Zoetermeer              28-05-17

72    34.12                 Mirthe Wiltink                         10-05-93    AV Haarlem              Wageningen              17-09-17

73    34.07                 Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Utrecht                 16-07-17

74    33.99                 Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Amstelveen              05-06-17

75    33.80                 Astrid van der Maas             Neo    01-01-96    AV Gouda                Gouda                   02-04-17

76    33.80                 Isabelle Aalders                MB     16-06-00    Ciko '66                Vught                   07-05-17

77    33.72                 Bridget Janssen                 MB     14-02-01    PAC                     Drunen                  07-05-17

78    33.60                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Rotterdam               25-06-17

79    33.56                 Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             09-07-17

80    33.54                 Laura Leijen                    MA     13-07-98    Dokev                   Heiloo                  21-07-17

      in onderlinge wedstrijd:

      35.24                 Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Apeldoorn               25-03-17

      34.28                 Anouschka de Waal               MA     18-08-99    AV '47                  Boskoop                 30-09-17

 

      gewichtwerpen 9,08 kg

1     15.14                 Eva Reinders                           12-05-93    Groningen Atletiek      Amersfoort              23-04-17

2     14.28                 Maaike Schetters                       10-10-83    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               04-02-17

3     13.38                 Femke Hollander                        01-04-83    PEC 1910                Amersfoort              23-04-17

4     12.92                 Carolijn Damen                         09-06-90    R' dam Atletiek         Rotterdam               21-10-17

5     12.73                 Adrian Vrijenhoek               MA     23-02-98    R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

6     12.58                 Sofia Zuidam                           10-08-88    AAV '36                 Rotterdam               15-07-17

7     12.51                 Marlou Hospes                          22-05-91    Impala                  Amersfoort              09-07-17

8     12.33                 Emma Boeve                             01-09-94    PEC 1910                Zutphen                 23-06-17

9     12.11                 Yvette Bot-Vleerlaag            V40    12-09-72    SAV                     Aarhus (DEN)            05-08-17

10    12.11                 Yvette Bot-Vleerlaag            V45    12-09-72    SAV                     Zutphen                 30-09-17

11    12.08                 Femke Corbičre                  Neo    23-01-95    Clytoneus               Rotterdam               21-10-17

12    11.94                 Marije Efdee                    Neo    07-08-97    Leiden Atletiek         Rotterdam               21-01-17

13    10.94                 Robin Post                      MA     16-04-99    AV Wieringermeer        Rotterdam               21-10-17

14    10.79                 Rian Peeters-Jonkers            V50    14-03-67    Atledo                  Amersfoort              23-04-17

15    10.54                 Patty Michelle Burgman                 05-02-92    Energie                 Lier (BEL)              01-10-17

16    10.43                 Rian Peeters-Jonkers            V45    14-03-67    Atledo                  Eindhoven               04-02-17

17    10.42                 Marlies van Woerden             V45    06-04-67    Prins Hendrik           Rotterdam               09-09-17

18    10.13                 Marillion Zwijnenburg                  03-04-93    Avantri                 Huizen                  17-09-17

19    9.96                  Ilona Zeilmaker                 V35    11-05-81    Suomi                   Edam                    04-06-17

20    9.82                  Hanneke Vasse                   V45    26-11-69    Groningen Atletiek      Zutphen                 01-10-17

21    9.57                  Hilde Siegersma                        17-05-84    Climax                  Zutphen                 23-06-17

22    9.48                  Linda van Vliet                 V40    03-05-75    PAC                     Sint-Niklaas (BEL)      24-06-17

23    9.39                  Stephanie Bouman                       01-07-92    PAC                     Rotterdam               22-04-17

24    9.32                  Bernadette Klein Wolterink      V35    23-09-79    Daventria               Zutphen                 01-10-17

25    9.27                  Carola Diederik                 V45    11-03-68    PAC                     Rotterdam               22-04-17

26    9.27                  Simone Veth                     V35    25-04-79    Passaat                 Zutphen                 01-10-17

27    9.07                  Liza Jonkergouw                 MA     29-04-98    Spiridon                Rotterdam               21-10-17

28    8.42                  Janneke Berkhof                        21-08-86    R' dam Atletiek         Rotterdam               21-10-17

29    8.05                  Benita Verlinde                 V45    12-01-69    R' dam Atletiek         Rotterdam               15-07-17

30    7.57                  Liesbeth van Aert               V40    27-11-72    Diomedon                Edam                    04-06-17

31    7.27                  Mariska Franken                 V45    07-02-69    Sprint                  Rotterdam               22-04-17

32    6.90                  Anne Procee                            23-05-93    Altis                   Huizen                  17-09-17

33    6.82                  Lisanne van Bruggen-Steenbeek          06-04-89    Altis                   Huizen                  17-09-17

34    6.35                  Tessa Harderwijk                       18-10-90    Zuidwal                 Huizen                  17-09-17

35    5.27                  José Hilhorst-Damsma            V45    03-11-67    Zuidwal                 Huizen                  17-09-17

      in onderlinge wedstrijd:

      13.33                 Marieke van der Laan            MA     19-11-99    GAC-Hilversum           Hilversum               14-10-17

      6.27                  Yvette Verweij-Wortelboer       V40    12-02-77    De Liemers              Zevenaar                07-10-17

      5.77                  Stella Buning-van Immerzeel     V45    16-11-70    De Liemers              Zevenaar                07-10-17

 

      7-kamp                100mH* hoog *kogel * 200m * ver * speer * 800m  * windgegevens

1     6636.00               Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Londen (GBR)            06-08-17

                            13,31 * 1,77 * 15,09 * 24,36 * 6,32 * 58,41 * 2.19,43 * 0,0 * -0,4 * -1,0

2     6370.00               Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Londen (GBR)            06-08-17

                            12,85 * 1,77 * 12,96 * 23,73 * 6,30 * 42,26 * 2.14,74 * 0,0 * -0,2 * -0,6

3     6326.00               Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            02-07-17

                            13,78 * 1,84 * 14,35 * 25,33 * 6,19 * 51,10 * 2.19,93 * 0,8 * 1,8 * 0,0

4     5624.00               Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

                            14,24 * 1,73 * 12,06 * 24,91 * 5,75 * 36,20 * 2.17,41 * 0,1 * 0,6 * 1,3

5     5546.00               Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           28-05-17

                            14,95 * 1,70 * 12,58 * 26,22 * 5,84 * 43,15 * 2.19,07 * 1,8 * 0,6 * 1,8

6     5287.00               Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Utrecht                 16-07-17

                            14,17 * 1,58 * 10,62 * 24,72 * 5,51 * 40,02 * 2.24,25 * 0,8 * 0,8 * 2,5

7     5241.00               Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

                            14,57 * 1,59 * 11,00 * 24,95 * 5,46 * 39,34 * 2.22,55 * 0,0 * 1,2 * -1,0

8     5225.00               Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Gemert                  04-06-17

                            14,19 * 1,71 * 10,15 * 25,12 * 5,59 * 29,84 * 2.22,40 * 0,0 * 1,2 * -0,8

9     5168.00               Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Utrecht                 16-07-17

                            14,94 * 1,64 * 13,06 * 26,33 * 5,34 * 41,15 * 2.30,10 * 1,6 * 0,7 * 1,2

10    5100.00               Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Gemert                  04-06-17

                            14,73 * 1,68 * 11,11 * 25,52 * 5,41 * 32,76 * 2.25,77 * 0,0 * 1,2 * 0,5

11    5033.00               Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Utrecht                 16-07-17

                            14,60 * 1,70 * 11,61 * 26,73 * 5,55 * 34,07 * 2.33,88 * 1,6 * 0,7 * 2,4

12    4917.00               Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

                            14,77 * 1,62 * 09,92 * 25,59 * 5,44 * 36,06 * 2.33,17 * 0,0 * 1,2 * -1,2

13    4912.00               Dewi Lafontaine                 MA     08-01-99    Haag Atletiek           Gemert                  04-06-17

                            14,81 * 1,56 * 09,87 * 26,04 * 5,39 * 44,39 * 2.35,90 * 0,0 * 0,0 * 0,2

14    4860.00               Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             09-07-17

                            15,64 * 1,57 * 11,02 * 25,68 * 5,50 * 33,56 * 2.26,69 * 1,2 * 1,8 * -0,8

15    4751.00               Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Amersfoort              27-08-17

                            15,14 * 1,60 * 11,98 * 26,76 * 4,88 * 34,41 * 2.28,43 * -0,3 * 0,4 * 0,0

16    4727.00               Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gemert                  04-06-17

                            16,95 * 1,74 * 10,19 * 27,02 * 5,38 * 33,19 * 2.24,14 * -0,1 * 0,0 * -1,7

17    4716.00               Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

                            14,55 * 1,69 * 09,43 * 25,50 * 5,15 * 29,77 * 2.40,56 * 0,3 * 1,7 * 1,6

18    4654.00               Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Amstelveen              04-06-17

                            15,03 * 1,59 * 10,55 * 25,95 * 5,31 * 33,99 * 2.44,08 * 4,4 * -0,1 * -1,8

19    4554.00               Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Utrecht                 16-07-17<