Dit is de jaarranglijst VROUWEN over 2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 13 juli 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
15 juli 2017

Let op: de meeste uitslagen zijn verwerkt, maar sommige (inclusief buitenlandse wedstrijden) nog te verwerken.
We stellen eenieders geduld op prijs (en als organisatoren gevraagd kan worden om geboortedata in de uitslagen op te nemen, dan zou het allemaal een stuk eenvoudiger en sneller gaan).

•         Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats, gaarne met weblink naar uitslag) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever 

 

      100 meter

1     10.95           0.8   Dafne Schippers                        15-06-92    Hellas                  Azusa (USA)             14-04-17

2     11.25           0.8   Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Gainesville (USA)       31-03-17

3     11.26           1.2   Jamile Samuel                          24-04-92    Phanos                  Montgeron (FRA)         14-05-17

4     11.44           0.0   Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Brussel (BEL)           07-09-17

5     11.47           1.9   Marije van Hunenstijn           Neo    02-03-95    AV '34                  Le Chaux-de-Fonds (FRA) 07-02-17

6     11.56           0.1   Tessa van Schagen                      02-02-94    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

7     11.64           1.8   Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Kortrijk (BEL)          08-07-17

8     11.68           0.4   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    SAV                     Leiden                  17-06-17

9     11.68           1.7   N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 23-06-17

10    11.70           0.1   Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

11    11.71           0.2   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

12    11.73           1.0   Janice Babel                           10-11-92    Phanos                  Tilburg                 05-06-17

13    11.74           -1.4  Lieke Klaver                    MA     20-08-98    SAV                     Hengelo                 11-06-17

14    11.74           0.3   Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Leiden                  17-06-17

15    11.77           1.0   Demi van den Wildenberg         MB     29-02-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

16    11.77           0.3   Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

17    11.77           1.3   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Vught                   01-07-17

18    11.78           0.8   Laura de Witte                  Neo    07-08-95    Trias                   Uden                    17-05-17

19    11.78           1.3   Bowien Jansen                   MA     29-08-98    AV Haarlemmermeer       Vught                   01-07-17

20    11.82           0.7   Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Leiden                  17-06-17

21    11.84           0.8   Anna Sjoukje Runia              Neo    19-02-95    SAV                     Coral Gables (USA)      08-04-17

22    11.87           0.8   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Uden                    17-05-17

23    11.87           1.4   Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Vught                   25-05-17

24    11.90           0.2   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               St. Paul (GER)          13-05-17

25    11.91           0.7   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Tilburg                 05-06-17

26    11.92           1.6   Maayke Tjin A-Lim               MA     10-01-98    NEA-Volharding          Vught                   01-07-17

27    11.94           1.8   Esther Akihary                         14-04-87    Eindhoven Atletiek      Kortrijk (BEL)          08-07-17

28    11.97           0.7   Marijke Boogerd                 Neo    12-02-97    AAV '36                 Leiden                  17-06-17

29    12.00           1.0   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Hilversum               09-07-17

30    12.03           0.2   Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Oordegem (BEL)          27-05-17

31    12.05           1.8   Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Kortrijk (BEL)          08-07-17

32    12.12           0.6   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Tilburg                 05-06-17

33    12.13           0.7   Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Hengelo                 10-06-17

34    12.15           0.2   Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

35    12.15           1.1   Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Arnhem                  01-06-17

36    12.18           -0.9  Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Climax                  Breda                   12-05-17

37    12.19           1.0   Lea Jurdzinski                  Neo    23-03-96    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

38    12.22           0.7   Franka Hoogeboom                       01-07-85    Hollandia               Harderwijk              18-06-17

39    12.23           1.8   Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Vught                   25-05-17

40    12.23           -0.2  Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Hagen (GER)             16-06-17

41    12.25           -0.9  Gabriëlla van der Wijck         Neo    27-03-97    Phanos                  Utrecht                 14-07-17

42    12.27           0.4   Janine Verhaar                  MB     27-05-00    PAC                     Vught                   01-07-17

43    12.28           1.4   Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Vught                   25-05-17

44    12.30           0.5   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

45    12.31           -1.3  Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Huizingen (BEL)         10-06-17

46    12.34           1.6   Carlijn ter Laak                Neo    16-02-97    AC TION                 Hengelo                 10-06-17

47    12.38           0.9   Kim de Vos                      Neo    02-04-97    PAC                     Gouda                   25-05-17

48    12.39           1.6   Gwen Reuver                     MA     28-03-99    AAC                     Vught                   01-07-17

49    12.41           -0.1  Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Leiden                  17-06-17

50    12.42           0.6   Zoë Meyer                       MB     20-01-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

51    12.42           -0.4  Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

52    12.43           0.6   Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Someren                 21-05-17

53    12.44           0.7   Evelien Bos                            18-03-92    Phanos                  Hengelo                 10-06-17

54    12.44           1.0   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Hilversum               09-07-17

55    12.45           -0.9  Anduella Kwasiba                MB     06-09-01    Jahn II                 Utrecht                 14-07-17

56    12.47           0.7   Kaylee van de Par                      20-05-93    Spiridon                Hengelo                 10-06-17

57    12.49           1.6   Eva Vonk                        MA     27-06-99    Sprint                  Vught                   01-07-17

58    12.51           1.5   Janna Doumpas                   MB     30-06-01    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

59    12.51           -0.5  Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Best                    13-06-17

60    12.53           0.6   Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Tilburg                 05-06-17

61    12.53           -0.2  Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Veenendaal              18-06-17

62    12.54           0.4   Laura van Haaften               Neo    20-03-96    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

63    12.54           0.1   Christel van Rooy               Neo    28-09-96    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

64    12.54           1.0   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

65    12.55           1.1   Iris Bastmeijer                 MA     18-06-98    Attila                  Nijmegen                18-06-17

66    12.56           0.6   Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Heerenveen              20-05-17

67    12.58           0.7   Marieke Imhof                   MA     11-09-98    U-Track                 Naaldwijk               28-05-17

68    12.58           1.3   Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

69    12.58           0.4   Shaquata King                   MB     26-02-01    Feniks                  Vught                   01-07-17

70    12.59           0.8   Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Tilburg                 05-06-17

71    12.59           0.8   Noa Dhore                       Neo    07-05-97    AAC '61                 Utrecht                 14-07-17

72    12.60           1.7   Lisa Francini                          13-06-89    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

73    12.60           0.1   Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

74    12.61           0.2   Miquella Lobo                          23-08-94    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

75    12.61           1.8   Sandy Lundgren                         22-07-94    Hera                    Heerhugowaard           28-05-17

76    12.61           1.7   Sanne Denneman                  Neo    09-01-97    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

77    12.61           1.0   Elaine den Exter                Neo    23-03-97    R' dam Atletiek         Hilversum               09-07-17

      geen windgegevens bekend:

      12.37                 Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

      12.40                 Shaquata King                   MB     26-02-01    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

      12.61                 Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

      18.27                 Daniëlle Feddes                 V45    28-01-68    Voorne Atletiek         Vierpolders             13-04-17

      met teveel rugwind:

      11.01       w   4.6   Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Clermont (USA)          15-04-17

      11.04       w   4.5   Jamile Samuel                          24-04-92    Phanos                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.05       w   4.6   Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.31       w   3.2   Marije van Hunenstijn           Neo    02-03-95    AV '34                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.41       w   3.7   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Bottrop (GER)           25-06-17

      11.44       w   3.2   Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Clermont (USA)          15-04-17

      11.59       w   3.7   Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Bottrop (GER)           25-06-17

      11.75       w   3.7   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               Fargo (USA)             05-05-17

      11.86       w   2.3   Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Lisse                   25-06-17

      11.90       w   2.7   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

      12.11       w   3.0   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Utrecht                 02-06-17

      12.14       w   2.1   Franka Hoogeboom                       01-07-85    Hollandia               Heerhugowaard           07-07-17

      12.22       w   2.7   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

      12.23       w   2.3   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Lisse                   25-06-17

      12.38       w   2.3   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Lisse                   25-06-17

      12.41       w   2.2   Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

      12.51       w   2.2   Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Eindhoven               02-05-17

      12.55       w   2.7   Didi Wals                       MB     18-01-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

      12.60       w   2.1   Jasmijn de Jong                 Neo    22-02-96    SAV                     Heerhugowaard           07-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      12.04           1.8   Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

      12.37           0.2   Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

      12.30       w   2.7   Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          27-05-17

 

      150 meter

1     17.59           0.1   Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

2     17.61           0.1   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Lisse                   13-05-17

3     17.62           0.1   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Lisse                   13-05-17

4     17.68           0.1   Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Lisse                   13-05-17

5     17.68           -1.0  Lieke Klaver                    MA     20-08-98    SAV                     Lisse                   13-05-17

6     18.09           -1.0  Maayke Tjin A-Lim               MA     10-01-98    NEA-Volharding          Lisse                   13-05-17

7     18.10           -0.9  Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Lisse                   13-05-17

8     18.17           0.1   Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

9     18.18           1.2   Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Lisse                   13-05-17

10    18.25           0.1   Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Lisse                   13-05-17

11    18.49           -1.0  Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Lisse                   13-05-17

12    18.49           -0.4  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 27-05-17

13    18.53           -0.9  Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Lisse                   13-05-17

14    18.59           -0.9  Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Lisse                   13-05-17

15    18.63           0.6   Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

16    18.67           -0.9  Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Lisse                   13-05-17

17    18.69           -0.9  Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Lisse                   13-05-17

18    18.71           -1.0  Gwen Reuver                     MA     28-03-99    AAC                     Lisse                   13-05-17

19    18.87           1.2   Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Lisse                   13-05-17

20    18.88           0.5   Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Vught                   17-04-17

21    18.89           1.0   Miro Vlasman                    MD     24-01-04    Phanos                  Soest                   16-06-17

22    19.00           0.6   Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Lisse                   13-05-17

23    19.08           -0.9  Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Lisse                   13-05-17

24    19.17           0.6   Chimene Fodjagbo Azoungo        Neo    05-04-96    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

25    19.17           0.2   Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Almere                  27-05-17

26    19.22           -1.2  Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Rijen                   27-05-17

27    19.22           0.3   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Stadskanaal             08-07-17

28    19.26           1.9   Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

29    19.27           0.6   Demi van de Sande                      15-12-94    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

30    19.27           1.2   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Lisse                   13-05-17

31    19.27           0.2   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Leiden                  27-05-17

32    19.32           -0.1  Kyara Tjin-A-Lim                MA     12-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

33    19.33           1.2   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

      met teveel rugwind:

      18.78       w   3.8   Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Lisse                   09-07-17

      18.99       w   3.8   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Lisse                   09-07-17

      19.09       w   3.8   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Lisse                   09-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      18.17           -1.0  Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

      18.61           -1.0  Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Lisse                   13-05-17

 

      200 meter

1     22.10           -0.5  Dafne Schippers                        15-06-92    Hellas                  Lausanne (AUT)          06-07-17

2     23.29           0.4   Tessa van Schagen                      02-02-94    Leiden Atletiek         Geneve (SUI)            10-06-17

3     23.39           -0.9  Jamile Samuel                          24-04-92    Phanos                  Stockholm               18-06-17

4     23.42           -0.5  Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Tübingen (GER)          20-05-17

5     23.45           0.6   Laura de Witte                  Neo    07-08-95    Trias                   Uden                    17-05-17

6     23.46           -2.9  Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            27-05-17

7     23.52           -0.1  Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Oordegem (BEL)          03-06-17

8     23.64           0.6   Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Veenendaal              18-06-17

9     23.70           1.5   Anna Sjoukje Runia              Neo    19-02-95    SAV                     Gainesville (USA)       28-04-17

10    23.70           1.3   Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Geneve (SUI)            10-06-17

11    23.71           0.6   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Uden                    17-05-17

12    23.84           -0.2  Lieke Klaver                    MA     20-08-98    SAV                     Oordegem (BEL)          27-05-17

13    23.88           0.4   Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Climax                  Geneve (SUI)            06-10-17

14    23.92           1.4   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Vught                   02-07-17

15    24.09           -0.1  Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Leiden                  17-06-17

16    24.10           1.4   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Vught                   02-07-17

17    24.21           0.7   Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Götzis (AUT)            27-05-17

18    24.21           0.4   Bowien Jansen                   MA     29-08-98    AV Haarlemmermeer       Vught                   02-07-17

19    24.23           0.9   Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Leiden                  17-06-17

20    24.27           -0.1  Nargelis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          03-06-17

21    24.48           0.1   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Aken (GER)              20-05-17

22    24.52           1.4   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               Los Angeles (USA)       13-04-17

23    24.52           -0.6  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 21-05-17

24    24.64           -1.1  Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

25    24.68           0.9   Eva Bastmeijer                  Neo    20-06-95    Attila                  London (GBR)            24-05-17

26    24.72           -1.3  Tasa Jiya                       Neo    16-09-97    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

27    24.73           -0.9  Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Oordegem (BEL)          03-06-17

28    24.74           1.2   Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Brussel (BEL)           07-09-17

29    24.83           0.7   Lea Jurdzinski                  Neo    23-03-96    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

30    24.91           0.6   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

31    24.92           1.4   Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Hilversum               18-06-17

32    24.92           1.6   Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Vught                   02-07-17

33    24.95           1.2   Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

34    24.97           0.8   Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

35    25.04           0.3   Franka Hoogeboom                       01-07-85    Hollandia               Oordegem (BEL)          03-06-17

36    25.08           0.6   Gabriëlla van der Wijck         Neo    27-03-97    Phanos                  Oordegem (BEL)          03-06-17

37    25.12           1.2   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Gemert                  03-06-17

38    25.16           0.4   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Lokeren (BEL)           25-06-17

39    25.18           0.4   Femke Bol                       MB     23-02-00    Altis                   Lokeren (BEL)           25-06-17

40    25.24           1.4   Zoë Meyer                       MB     20-01-00    Sprint                  Vught                   02-07-17

41    25.26           1.4   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Hilversum               18-06-17

42    25.27           0.6   Liesbeth van Rossum             V40    15-07-75    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          03-06-17

43    25.31           0.1   Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

44    25.33           1.8   Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

45    25.37           -2.0  Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Heerenveen              20-05-17

46    25.41           0.7   Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Drachten                28-05-17

47    25.43           1.4   Anouk Rensink                   MB     16-05-01    Unitas                  Vught                   02-07-17

48    25.44           0.6   Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

49    25.46           0.6   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

50    25.47           1.1   Sanne Denneman                  Neo    09-01-97    Eindhoven Atletiek      Kortrijk (BEL)          08-07-17

51    25.48           1.0   Linda van Rossum                       17-07-94    Prins Hendrik           Oordegem (BEL)          27-05-17

52    25.49           -0.4  Esther Akihary                         14-04-87    Eindhoven Atletiek      Veenendaal              08-04-17

53    25.52           0.4   Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Gouda                   25-05-17

54    25.53           -2.0  Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Heerenveen              20-05-17

55    25.58           -4.4  Justien Grillet                        18-07-94    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

56    25.59           1.2   Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

57    25.60           1.4   Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Vught                   02-07-17

58    25.66           0.1   Fenna Klapwijk                  MB     29-01-00    PAC                     Vught                   02-07-17

59    25.68           1.8   Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             08-07-17

60    25.69           1.5   Evelien Bos                            18-03-92    Phanos                  Leiden                  17-06-17

61    25.70           1.6   Janine Verhaar                  MB     27-05-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

62    25.71           0.7   Carlijn ter Laak                Neo    16-02-97    AC TION                 Drachten                28-05-17

63    25.75           0.1   Yara Linnekamp                  MB     22-02-01    Hellas                  Vught                   02-07-17

64    25.79           0.0   Nikki Kraaijeveld               MA     13-07-98    AAC                     Vught                   02-07-17

65    25.84           -4.4  Gwen Reuver                     MA     28-03-99    AAC                     Leiden                  30-04-17

66    25.87           1.9   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

67    25.89           1.7   Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Emmeloord               13-05-17

68    25.92           -0.9  Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Heerenveen              20-05-17

69    25.96           1.9   Sandy Lundgren                         22-07-94    Hera                    Heerhugowaard           28-05-17

70    25.97           1.8   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

71    25.98           1.7   Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

72    25.98           0.0   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Vught                   02-07-17

73    25.98           0.1   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Vught                   02-07-17

74    25.99           1.7   Janna Doumpas                   MB     30-06-01    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

75    26.00           0.1   Anneloes de Roo                 Neo    07-09-95    Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

76    26.01           -0.7  Stevie Eekman                   Neo    19-09-97    PAC                     Gouda                   25-05-17

77    26.01           0.6   Anduella Kwasiba                MB     06-09-01    Jahn II                 Emmen                   18-06-17

      geen windgegevens bekend:

      24.64                 Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Arnhem                  01-06-17

      25.88                 Janneke Lemmerzaal              MA     14-12-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

      25.90                 Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Oordegem (BEL)          27-05-17

      25.99                 Roos van Zwam                   MA     15-10-99    Ciko '66                Vught                   07-05-17

      met teveel rugwind:

      22.83       w   4.8   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Clermont (USA)          15-04-17

      22.94       w   3.0   Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Clermont (USA)          15-04-17

      23.08       w   2.5   Naomi Sedney                           17-12-94    Ilion                   Gainesville (USA)       30-03-17

      23.22       w   3.2   Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Kortrijk (BEL)          08-07-17

      23.43       w   4.8   Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Climax                  Clermont (USA)          15-04-17

      23.56       w   4.0   Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Clermont (USA)          15-04-17

      24.10       w   2.3   Sacha van Agt                          10-08-94    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

      24.27       w   3.2   Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Kortrijk (BEL)          08-07-17

      25.29       w   2.6   Mariska Bun                            19-04-94    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

      25.48       w   4.0   Christel van Rooy               Neo    28-09-96    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

      25.53       w   2.9   Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Vught                   02-07-17

      25.72       w   2.6   Miquella Lobo                          23-08-94    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

      25.82       w   3.3   Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Lisse                   09-07-17

      25.84       w   2.9   Janna Doumpas                   MB     30-06-01    Eindhoven Atletiek      Vught                   02-07-17

      25.89       w   2.3   Floortje van Kampen             Neo    14-03-97    Hylas                   Heerhugowaard           07-07-17

      25.95       w   2.6   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

      26.00       w   2.9   Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Vught                   02-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      25.26           -4.4  Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

      25.44           0.1   Esther Dankwah (GHA)                   25-06-82    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

 

      24.96                 Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

 

      300 meter

1     38.02                 Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Lisse                   13-05-17

2     38.37                 Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Lisse                   13-05-17

3     39.08                 Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Lisse                   13-05-17

4     39.12                 Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Lisse                   13-05-17

5     39.80                 Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

6     40.23                 Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

7     40.43                 Demi van de Sande                      15-12-94    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

8     40.68                 Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Lisse                   13-05-17

9     40.79                 Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Lisse                   13-05-17

10    40.90                 Kadene Petégaye Vassell                29-01-89    Phanos                  Lisse                   13-05-17

11    41.75                 Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Lisse                   13-05-17

12    41.81                 Bernice Meijer                  Neo    26-07-96    SV Veendam              Lisse                   13-05-17

13    41.92                 Nargélis Statia                 Neo    25-04-97    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

14    42.03                 Shimada Bajon                          09-01-88    Lycurgus                Vught                   17-04-17

15    42.23                 Ilona Bosma                     Neo    05-07-96    Vitalis                 Dronten                 28-06-17

16    42.50                 Lotte van Stijn                 MA     02-08-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

17    42.80                 Megan de Ruiter                 MB     26-05-01    Phanos                  Lisse                   13-05-17

18    42.87                 Amy Hasselton                   MB     10-06-01    THOR                    Tilburg                 01-04-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      39.71                 Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

 

      400 meter

1     51.71                 Lisanne de Witte                       10-09-92    Trias                   Villeneuve-d'Ascq (FRA) 24-06-17

2     52.15                 Laura de Witte                  Neo    07-08-95    Trias                   Bydgoszcz (POL)         14-07-17

3     52.56                 Nicky van Leuveren                     20-05-90    Phanos                  Leiden                  17-06-17

4     52.83                 Eva Hovenkamp                   Neo    19-07-96    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

5     53.00                 Madiea Ghafoor                         09-09-92    Phanos                  Gainesville (USA)       30-03-17

6     53.37                 Marit Dopheide                         28-12-90    Sprint                  Den Haag                20-05-17

7     54.39                 Femke Bol                       MB     23-02-00    Altis                   Vught                   02-07-17

8     54.42                 Jorieke Korenromp               Neo    15-05-96    Daventria               Oordegem (BEL)          27-05-17

9     54.67                 Justien Grillet                        18-07-94    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

10    54.74                 Maureen Ellsworth                      12-10-91    Lycurgus                Vught                   25-05-17

11    54.98                 Isis de la Paz                  Neo    16-02-96    Nijmegen Atletiek       Brussel (BEL)           07-09-17

12    55.29                 Joyce Puts                             05-01-85    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

13    55.70                 Andrea Bouma                    MA     06-11-99    De Spartaan             Vught                   02-07-17

14    55.96                 Melanie de Vries                MA     14-07-98    Athlos                  Vught                   02-07-17

15    56.17                 Leonie van Vliet                       13-06-93    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

16    56.21                 Bernice Meijer                  Neo    26-07-96    SV Veendam              Tilburg                 05-06-17

17    56.27                 Demi van de Sande                      15-12-94    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

18    56.31                 Kim Rossen                      Neo    25-06-97    R' dam Atletiek         Azusa (USA)             14-04-17

19    56.32                 Dominique Veninga               Neo    18-05-97    SV Veendam              Stadskanaal             08-07-17

20    56.33                 Christel van Rooy               Neo    28-09-96    Atletiek Maastricht     Nijmegen                18-06-17

21    56.41                 Elisabeth Paulina               Neo    27-01-96    R' dam Atletiek         Jacksonville (USA)      13-05-17

22    56.52                 Suzanne Libbers                 MB     12-02-01    Groningen Atletiek      Vught                   02-07-17

23    56.58                 Henderyke Wonink                Neo    12-07-96    Groningen Atletiek      Stadskanaal             08-07-17

24    56.72                 Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Lisse                   25-06-17

25    56.75                 Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

26    56.75                 Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

27    56.77                 Isa Videler                     MA     02-03-98    Spado                   Vught                   02-07-17

28    57.09                 Marije Doddema                  Neo    29-11-95    AV '23                  Hilversum               18-06-17

29    57.15                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Vught                   02-07-17

30    57.22                 Marije Wever                           22-07-93    Phanos                  Amersfoort              01-07-17

31    57.24                 Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Tilburg                 05-06-17

32    57.31                 Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Vught                   01-07-17

33    57.42                 Floortje van Kampen             Neo    14-03-97    Hylas                   Oordegem (BEL)          27-05-17

34    57.62                 Marissa Damink                  Neo    24-10-95    Asterix                 Roermond                18-06-17

35    57.94                 Nida Huijben                    MA     17-11-99    Hellas                  Vught                   02-07-17

36    57.98                 Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

37    58.03                 Roos van Zwam                   MA     15-10-99    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

38    58.09                 Kyra Keurentjes                 MB     13-12-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

39    58.18                 Nisrine Masrhalmi               Neo    17-11-96    Energie                 Spijkenisse             18-06-17

40    58.34                 Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Vught                   02-07-17

41    58.36                 Ashley Melcherts                MA     17-04-98    Energie                 Utrecht                 12-05-17

42    58.37                 Debra Akkermans                        07-09-88    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

43    58.46                 Nadine Willems                         31-05-94    De Liemers              Oordegem (BEL)          27-05-17

44    58.54                 Mara Cotterink                  MC     28-09-02    Lycurgus                Edam                    08-07-17

45    58.55                 Lisa Francini                          13-06-89    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

46    58.57                 Anke Zonderland                 Neo    18-11-95    Impala                  Harderwijk              18-06-17

47    58.62                 Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

48    58.64                 Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

49    58.68                 Rozemarijn Snijders             MB     09-03-01    Climax                  Vught                   25-05-17

50    58.85                 Sanne Denneman                  Neo    09-01-97    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 14-07-17

51    58.84                 Lea Jurdzinski                  Neo    23-03-96    Groningen Atletiek      Utrecht                 12-05-17

52    58.87                 Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Woerden                 30-04-17

53    58.88                 Albertine Vermeer                      03-06-89    AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

54    58.89                 Jetske van Kampen               MA     28-12-98    Hylas                   Heerhugowaard           07-07-17

55    58.93                 Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Vught                   02-07-17

56    59.04                 Lotte van Stijn                 MA     02-08-99    De Spartaan             Lisse                   25-06-17

57    59.05                 Vera Lurvink                    MA     17-04-99    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

58    59.09                 Roos Hop                        MB     17-04-00    R' dam Atletiek         Utrecht                 12-05-17

59    59.12                 Thelma Solleveld                MA     19-03-98    Olympus '70             Vught                   01-07-17

60    59.17                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Tilburg                 05-06-17

61    59.20                 Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Vught                   25-05-17

62    59.22                 Ilona Bosma                     Neo    05-07-96    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

63    59.28                 Laura Boekel                    Neo    04-11-97    AAC                     Warmenhuizen            19-05-17

64    59.33                 Corinde van Es                  Neo    11-02-97    PAC                     Spijkenisse             22-04-17

65    59.33                 Maaike van Delft                Neo    17-11-97    DAK                     Utrecht                 14-07-17

66    59.35                 Karlijn van Es                  Neo    02-08-95    PAC                     Spijkenisse             22-04-17

67    59.39                 Bo Welgraaf                            03-12-93    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

68    59.43                 Eline Schwietert                MB     02-02-01    Ciko '66                Arnhem                  01-06-17

69    59.44                 Samyre Wieles                   M??    ??          Typhoon                 Ede                     30-04-17

70    59.48                 Anna Zoë Moritz                 MA     15-12-98    Typhoon                 Breda                   28-05-17

71    59.50                 Marloes Oosterwegel                    07-03-94    Daventria               Hengelo                 10-06-17

72    59.51                 Stephanie Beuling                      26-02-91    Isala '96               Leiden                  30-04-17

73    59.51                 Shurianty Mathilda              MB     14-04-00    Energie                 Utrecht                 12-05-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      55.30                 Anita Hinriksdottir (ISL)                          Hollandia               Wageningen              19-05-17

      58.33                 Yasmin Liverpool (GBR)          MA     15-01-99    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

 

      800 meter

1     1.58,13               Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Lausanne (AUT)          06-07-17

2     2.00,10               Sanne Verstegen                        10-11-85    R' dam Atletiek         Nijmegen                02-06-17

3     2.05,52               Danaid Prinsen                  Neo    20-08-97    Lycurgus                Kortrijk (BEL)          08-07-17

4     2.07,55               Stella Kubasch                         16-10-92    LG Aart Stigter         Leiden                  17-06-17

5     2.08,07               Marissa Damink                  Neo    24-10-95    Asterix                 Lokeren (BEL)           25-06-17

6     2.08,09               Lotte Krause                           29-11-92    AKU                     Huizingen (BEL)         10-06-17

7     2.08,27               Britt Ummels                           24-08-93    Unitas                  Leiden                  17-06-17

8     2.09,09               Marije Wever                           22-07-93    Phanos                  Utrecht                 14-07-17

9     2.09,50               Dagmar Smid                     Neo    26-01-97    AAV '36                 Oordegem (BEL)          27-05-17

10    2.09,71               Nisrine Masrhalmi               Neo    17-11-96    Energie                 Oordegem (BEL)          03-06-17

11    2.09,87               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Nijmegen                02-06-17

12    2.10,08               Elsbeth Ciesluk                        28-06-86    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

13    2.10,12               Ashley Melcherts                MA     17-04-98    Energie                 Oordegem (BEL)          27-05-17

14    2.10,66               Karin Nieuwenhuijsen                   02-01-87    Hellas                  Vught                   25-05-17

15    2.10,95               Marije Doddema                  Neo    29-11-95    AV '23                  Utrecht                 02-06-17

16    2.11,03               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

17    2.11,22               Kirsten Otten                   MB     07-08-00    Startbaan               Utrecht                 23-06-17

18    2.11,26               Sharon Trienes                         26-08-93    Unitas                  Vught                   25-05-17

19    2.11,49               Manon Kruiver                          03-01-88    Nova                    Oordegem (BEL)          27-05-17

20    2.11,62               Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

21    2.11,88               Karlijn van Es                  Neo    02-08-95    PAC                     Oordegem (BEL)          27-05-17

22    2.12,26               Laura Boekel                    Neo    04-11-97    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

23    2.12,53               Jetske van Kampen               MA     28-12-98    Hylas                   Oordegem (BEL)          27-05-17

24    2.12,67               Corinde van Es                  Neo    11-02-97    PAC                     Oordegem (BEL)          27-05-17

25    2.12,70               Marlies Huigen                                     Groningen Atletiek      Utrecht                 14-07-17

26    2.13,05               Nicole Weijling-Dissel          V50    16-06-67    AAC                     Soest                   16-06-17

27    2.13,11               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Leiden                  17-06-17

28    2.13,12               Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

29    2.13,25               Jasmijn Bakker                  MA     11-10-99    Triathlon               Leiden                  17-06-17

30    2.13,26               Anouk Prop                      MA     27-12-99    Spado                   Vught                   01-07-17

31    2.13,72               Famke Heinst                    MA     30-03-99    De Liemers              Leiden                  17-06-17

32    2.13,95               Isis de la Paz                  Neo    16-02-96    Nijmegen Atletiek       Vught                   25-05-17

33    2.13,95               Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Utrecht                 14-07-17

34    2.13,97               Roos Hop                        MB     17-04-00    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          03-06-17

35    2.14,00               Isa Videler                     MA     02-03-98    Spado                   Bergen op Zoom          08-07-17

36    2.14,07               Luzan Janssen                   MB     07-10-00    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

37    2.14,55               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Leiden                  17-06-17

38    2.14,85               Aniek Aper                             17-11-89    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

39    2.14,92               Lydia van Dijk                  MB     04-01-00    KAV Holland             Utrecht                 12-05-17

40    2.14,93               Shurianty Mathilda              MB     14-04-00    Energie                 Leiden                  17-06-17

41    2.14,96               Femke Been                      MB     16-03-01    AV Castricum            Vught                   30-06-17

42    2.14,99               Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Utrecht                 02-06-17

43    2.15,02               Kayla Smith                     MB     15-08-00                            Brussel (BEL)           07-09-17

44    2.15,13               Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Drunen                  07-05-17

45    2.15,15               Ilse Kamphuis                   MB     05-12-00    AV Castricum            Vught                   30-06-17

46    2.15,24               Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            28-05-17

47    2.15,29               Nadine Willems                         31-05-94    De Liemers              Utrecht                 23-06-17

48    2.15,54               Suzanne Libbers                 MB     12-02-01    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

49    2.15,56               Maaike Telkamp                  MA     20-08-99    AV Almere '81           Utrecht                 23-06-17

50    2.15,61               Nikki Klarenbeek                Neo    10-02-95    Phanos                  Leiden                  17-06-17

51    2.15,79               Desi van Emmerik                MC     15-01-02    Cialfo                  Vught                   30-06-17

52    2.15,99               Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Utrecht                 02-06-17

53    2.16,01               Yasmine Abbes                   MC     18-02-02    Nijmegen Atletiek       Leiden                  17-06-17

54    2.16,06               Aylan Menick                    MB     28-05-00    Atverni                 Vught                   30-06-17

55    2.16,23               Britt Roos                      MC     01-07-03    HAC '63                 Wageningen              19-05-17

56    2.16,37               Evelien Hooijman                Neo    10-01-97    GAC-Hilversum           Leiden                  17-06-17

57    2.16,68               Emma Dekker                     MA     11-11-99    Olympus '70             Leiden                  17-06-17

58    2.16,75               Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Vught                   30-06-17

59    2.16,79               Lysanne Wilkens                        17-09-94    Prins Hendrik           Ede                     30-04-17

60    2.16,86               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              23-05-17

61    2.16,99               Kyra Keurentjes                 MB     13-12-00    De Liemers              Utrecht                 23-06-17

62    2.17,07               Elke Molenaar                   MA     11-03-98    AV Almere '81           Vught                   01-07-17

63    2.17,14               Tischa Braum                    MD     13-08-05    Nijmegen Atletiek       Genderingen             06-05-17

64    2.17,23               Suzanne van Wijck                      09-09-92    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

65    2.17,24               Danique Gimbrère                MA     25-08-99    Groningen Atletiek      Vught                   30-06-17

66    2.17,34               Danique Verdellen               MA     08-10-99    Scopias                 Leiden                  17-06-17

67    2.17,41               Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

68    2.17,55               Linda Alzate Ramirez            MA     11-02-99    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

69    2.17,58               Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Monzón (ESP)            02-07-17

70    2.17,59               Mariska Poel                    MA     20-05-99    DEM                     Leiden                  17-06-17

71    2.17,68               Ilona van der Giessen           Neo    13-11-96    R' dam Atletiek         Utrecht                 12-05-17

72    2.17,69               Vera Lurvink                    MA     17-04-99    Prins Hendrik           Vught                   30-06-17

73    2.17,77               Lauren Price                    Neo    17-03-95    AV Castricum            Utrecht                 23-06-17

74    2.17,95               Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Leiden                  30-04-17

75    2.18,11               Floortje van Kampen             Neo    14-03-97    Hylas                   Alkmaar                 14-04-17

76    2.18,12               Susan van Weperen               MA     09-05-98    LSV Invictus            Wageningen              07-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      2.10,79               Inga Michejenko (LTU)                  19-07-83    Olympus '70             Leiden                  17-06-17

 

      1000 meter

1     2.46,35               Britt Ummels                           24-08-93    Unitas                  Lisse                   13-05-17

2     2.46,74               Lotte Krause                           29-11-92    AKU                     Lisse                   13-05-17

3     2.47,13               Manon Kruiver                          03-01-88    Nova                    Lisse                   13-05-17

4     2.48,02               Dagmar Smid                     Neo    26-01-97    AAV '36                 Lisse                   13-05-17

5     2.49,72               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Lisse                   13-05-17

6     2.51,17               Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Lisse                   13-05-17

7     2.52,57               Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Lisse                   13-05-17

8     2.53,96               Laura Boekel                    Neo    04-11-97    AAC                     Lisse                   13-05-17

9     2.54,07               Jetske van Kampen               MA     28-12-98    Hylas                   Lisse                   13-05-17

10    2.54,58               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

11    2.55,64               Marissa Damink                  Neo    24-10-95    Asterix                 Veldhoven               07-04-17

12    2.56,41               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              09-05-17

13    2.57,17               Aniek Aper                             17-11-89    R' dam Atletiek         Barendrecht             01-06-17

14    2.58,71               Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Lisse                   13-05-17

 

      1500 meter

1     3.56,14               Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Hengelo                 11-06-17

2     4.03,77               Maureen Koster                         03-07-92    Phanos                  Rome (ITA)              08-06-17

3     4.07,90               Sanne Verstegen                        10-11-85    R' dam Atletiek         Hengelo                 11-06-17

4     4.18,57               Lotte Krause                           29-11-92    AKU                     Oordegem (BEL)          03-06-17

5     4.18,59               Jill Holterman                         11-09-91    AV Zaanland             Utrecht                 02-06-17

6     4.19,25               Britt Ummels                           24-08-93    Unitas                  Oordegem (BEL)          27-05-17

7     4.20,91               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Oordegem (BEL)          27-05-17

8     4.22,55               Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Oordegem (BEL)          27-05-17

9     4.23,15               Anne Luijten                           04-04-94    Olympus '70             Azusa (USA)             14-04-17

10    4.23,62               Elsbeth Ciesluk                        28-06-86    Haag Atletiek           Utrecht                 23-06-17

11    4.24,38               Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Rotterdam               06-07-17

12    4.24,45               Dagmar Smid                     Neo    26-01-97    AAV '36                 Oordegem (BEL)          03-06-17

13    4.25,31               Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Huizingen (BEL)         10-06-17

14    4.25,41               Jasmijn Bakker                  MA     11-10-99    Triathlon               Nijmegen                02-06-17

15    4.25,62               Lea Meyer                                                                  Utrecht                 12-05-17

16    4.29,28               Merel van der Marel             MA     01-11-99    AV Haarlemmermeer       Lokeren (BEL)           25-06-17

17    4.29,43               Karin Nieuwenhuijsen                   02-01-87    Hellas                  Wageningen              16-06-17

18    4.30,89               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Huizingen (BEL)         10-06-17

19    4.30,90               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Nijmegen                02-06-17

20    4.30,93               Elisa de Jong                          05-12-92    Groningen Atletiek      Wageningen              16-06-17

21    4.31,09               Tessa Frenay                    Neo    27-01-96    NED                     Oslo (NOR)              15-06-17

22    4.32,07               Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Rotterdam               06-07-17

23    4.32,17               Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Wageningen              16-06-17

24    4.32,69               Jasmijn Lau                     MA     11-03-99    Ciko '66                Utrecht                 23-06-17

25    4.32,82               Maaike Telkamp                  MA     20-08-99    AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

26    4.33,07               Irene van der Reijken                  13-08-93    R' dam Atletiek         Rotterdam               06-07-17

27    4.33,59               Marijke de Visser                      15-01-93    Dolichos                Wageningen              19-05-17

28    4.33,63               Tirza van der Wolf                     26-05-94    SC Reeuwijk             Utrecht                 23-06-17

29    4.35,15               Famke Heinst                    MA     30-03-99    De Liemers              Vught                   02-07-17

30    4.36,03               Kristel van den Berg            MA     30-10-98    Energie                 Oordegem (BEL)          27-05-17

31    4.36,58               Kim Dillen                             15-01-83    Eindhoven Atletiek      Den Haag                20-05-17

32    4.36,60               Suzanne Broxterman                     23-02-88    Pallas '67              Wageningen              19-05-17

33    4.36,65               Kayla Smith                     MB     15-08-00                            Lokeren (BEL)           25-06-17

34    4.37,01               Lydia van Dijk                  MB     04-01-00    KAV Holland             Vught                   02-07-17

35    4.37,46               Linda Alzate Ramirez            MA     11-02-99    Ilion                   Rotterdam               06-07-17

36    4.37,68               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Nijmegen                02-06-17

37    4.38,24               Lysanne Wilkens                        17-09-94    Prins Hendrik           Wageningen              16-06-17

38    4.38,61               Manjorie Janssen                MC     25-05-02    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

39    4.38,61               Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Huizingen (BEL)         10-06-17

40    4.40,33               Anouk Prop                      MA     27-12-99    Spado                   Rotterdam               06-07-17

41    4.41,06               Josien Scheepens                Neo    16-01-97    KAV Holland             Utrecht                 23-06-17

42    4.41,24               Jacelyn Gruppen                        03-11-89    HAC '63                 Wageningen              07-07-17

43    4.41,84               Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

44    4.41,97               Luzan Janssen                   MB     07-10-00    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

45    4.43,63               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   02-07-17

46    4.43,90               Ellen Jansen                    Neo    12-08-95    Vitalis                 Utrecht                 23-06-17

47    4.44,73               Marjet Groen                    Neo    08-03-97    Lycurgus                Utrecht                 23-06-17

48    4.44,84               Sara Schouten                   MC     22-08-03    Atverni                 Wageningen              19-05-17

49    4.44,87               Annemieke Bloem                        28-05-88    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

50    4.44,95               Mariska Poel                    MA     20-05-99    DEM                     Utrecht                 23-06-17

51    4.45,57               Ilona van der Giessen           Neo    13-11-96    R' dam Atletiek         Woerden                 09-07-17

52    4.45,70               Lieve Eising                    MB     28-06-01    Lycurgus                Amsterdam               18-06-17

53    4.45,89               Yvonne Hak                             30-06-86    AAC                     Leiden                  30-04-17

54    4.46,16               Eline Langeveld                        10-07-88    AV Zaanland             Utrecht                 02-06-17

55    4.46,34               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

56    4.46,84               Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Huizingen (BEL)         10-06-17

57    4.46,87               Tess Boekema                           02-12-93    BB lopers               Heerde                  08-04-17

58    4.46,95               Yara Schoenmakers               MC     07-05-03    Eindhoven Atletiek      Uden                    09-07-17

59    4.47,08               Aniek Aper                             17-11-89    R' dam Atletiek         Utrecht                 23-06-17

60    4.47,34               Lianne van de Belt              Neo    02-09-95    Vitalis                 Wageningen              07-07-17

61    4.47,53               Fee Mok                         MC     25-11-03    SAV                     Vught                   02-07-17

62    4.48,00               Tess Wegman                     Neo    25-03-96    Leiden Atletiek         Rotterdam               06-07-17

63    4.48,04               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Soest                   16-06-17

64    4.48,25               Annemarie Slangewal             MA     12-09-98    Altis                   Harderwijk              18-06-17

65    4.48,38               Ellen van der Kolk              MA     24-08-98    AC TION                 Harderwijk              18-06-17

66    4.48,46               An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Heerde                  08-04-17

67    4.48,70               Agnes Schipper                  V45    03-09-68    Hellas                  Wageningen              07-07-17

68    4.49,28               Corinde van Es                  Neo    11-02-97    PAC                     Den Haag                20-05-17

69    4.49,61               Silke Jonkman                   Neo    26-01-97    Vitalis                 Utrecht                 23-06-17

70    4.49,67               Eline de Jong                   Neo    22-04-97    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

71    4.49,82               Mirjam Koersen                  V40    06-05-74    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

72    4.49,95               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Leiden                  11-06-17

73    4.49,97               Femke Been                      MB     16-03-01    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

74    4.50,27               Nikki Klarenbeek                Neo    10-02-95    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

75    4.50,34               Tess van Randtwijk              MD     04-10-04    AV '34                  Wageningen              16-06-17

76    4.51,24               Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

77    4.56,47               Linda Ooms                             05-04-83    Hanzesport              Heerde                  08-04-17

78    4.56,82               Anne van Heeckeren              MB     13-04-00    Venloop Running Team    Nijmegen                02-06-17

 

      2000 meter

1     6.43,49               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Edam                    09-05-17

2     6.46,91               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

 

      3000 meter

1     8.44,79               Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Eugene (USA)            26-05-17

2     9.03,16               Susan Krumins-Kuijken                  08-07-86    Cifla                   Villeneuve-d'Ascq (FRA) 24-06-17

3     9.14,72               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Utrecht                 23-06-17

4     9.25,02               Irene van Lieshout                     01-09-93    Cifla                   Vught                   25-05-17

5     9.31,38               Andrea Deelstra                        06-03-85    AV Heerenveen           Utrecht                 02-06-17

6     9.33,29               Kim Dillen                             15-01-83    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

7     9.33,91               Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Oud Beijerland          20-04-17

8     9.34,18               Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Vught                   25-05-17

9     9.40,81               Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Den Haag                20-05-17

10    9.43,87               Irene van der Reijken                  13-08-93    R' dam Atletiek         Naaldwijk               09-06-17

11    9.47,69               Carolyne Jepkosgei                                 AV Castricum            Castricum               07-06-17

12    9.48,91               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Vught                   25-05-17

13    9.50,09               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Ertvelde (BEL)          17-06-17

14    9.50,73               Suzanne Broxterman                     23-02-88    Pallas '67              Utrecht                 23-06-17

15    9.51,68               Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

16    9.54,06               Josien Scheepens                Neo    16-01-97    KAV Holland             Utrecht                 12-05-17

17    9.56,41               Tirza van der Wolf                     26-05-94    SC Reeuwijk             Vught                   25-05-17

18    9.57,54               Sofie Lövdal                           16-05-93    Groningen Atletiek      Utrecht                 12-05-17

19    9.58,43               Nicole Weijling-Dissel          V50    16-06-67    AAC                     Veenendaal              18-06-17

20    9.58,99               Jacelyn Gruppen                        03-11-89    HAC '63                 Vught                   25-05-17

21    9.59,58               Marijke de Visser                      15-01-93    Dolichos                Oud Beijerland          20-04-17

22    10.02,41              Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Veldhoven               07-04-17

23    10.04,76              Inge de Jong                    V40    06-06-76    Trias                   Castricum               07-06-17

24    10.05,48              Tess Boekema                           02-12-93    BB lopers               Dronten                 28-06-17

25    10.07,97              Manjorie Janssen                MC     25-05-02    Cifla                   Vught                   30-06-17

26    10.10,60              Ynte Biemans                    MB     08-12-00    Atverni                 Vught                   30-06-17

27    10.11,31              Lysanne Wilkens                        17-09-94    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

28    10.11,56              Ashley Melcherts                MA     17-04-98    Energie                 Oud Beijerland          20-04-17

29    10.11,67              Lisanne Meuleman                       23-08-89    LAAC Twente             Rijssen                 26-05-17

30    10.14,24              Ellen Jansen                    Neo    12-08-95    Vitalis                 Dronten                 28-06-17

31    10.18,80              An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Groningen               03-06-17

32    10.19,48              Lianne van de Belt              Neo    02-09-95    Vitalis                 Hengelo                 10-06-17

33    10.19,55              Anne van Heeckeren              MB     13-04-00    Venloop Running Team    Utrecht                 12-05-17

34    10.20,54              Marjon van der Wansem                  28-12-91    TLV De Langstraat       Spijkenisse             29-06-17

35    10.21,52              Lisan Duijvestijn               MA     15-02-98    Olympus '70             Oud Beijerland          20-04-17

36    10.22,69              Evelien Kuiper                  MB     07-06-00    Groningen Atletiek      Vught                   30-06-17

37    10.22,87              Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

38    10.25,37              Jeanine van de Klashorst               05-04-91    Prins Hendrik           Utrecht                 02-06-17

39    10.25,40              Ellen van der Kolk              MA     24-08-98    AC TION                 Drachten                28-05-17

40    10.25,64              Jolie Tops                      MA     13-06-99    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

41    10.25,72              Elsbeth Ciesluk                        28-06-86    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

42    10.26,82              Suzanne van Wijck                      09-09-92    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

43    10.27,06              Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Vught                   30-06-17

44    10.27,06              Annemieke Bloem                        28-05-88    R' dam Atletiek         Breda                   28-05-17

45    10.27,59              Agnes Schipper                  V45    03-09-68    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

46    10.27,73              Elke Pronk                      MB     07-02-00    Atletics                Rijssen                 26-05-17

47    10.28,19              Lotte van de Put                       10-09-85    Daventria               Veenendaal              18-06-17

48    10.29,37              Yvonne Hak                             30-06-86    AAC                     Leiden                  30-04-17

49    10.29,78              Eline de Jong                   Neo    22-04-97    De Liemers              Hengelo                 10-06-17

50    10.33,26              Frederique Versluys-Burkin      V45    11-11-69    De Wielingen            Ertvelde (BEL)          17-06-17

51    10.35,28              Yvonne Meijer                   V35    23-01-79    AC Ommen                Emmeloord               17-06-17

52    10.36,57              Madelief Kok                    MB     25-10-00    Triathlon               Vught                   25-05-17

53    10.37,46              Eva van Zoonen                         19-05-84    AV Castricum            Heerhugowaard           07-07-17

54    10.37,63              Iris Velting                    MB     25-08-00    HAC '63                 Vught                   30-06-17

55    10.38,07              Marjet Groen                    Neo    08-03-97    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

56    10.38,92              Lotte Veldhoen                  MB     02-07-01    Energie                 Spijkenisse             29-06-17

57    10.39,15              Sanne Mooldijk                  MA     20-10-98    PAC                     Drunen                  07-05-17

58    10.39,20              Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Vught                   30-06-17

59    10.39,64              Mirjam Koersen                  V40    06-05-74    GAC-Hilversum           Woerden                 30-04-17

60    10.42,36              Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

61    10.42,93              Noa Hoondert                    MB     27-08-00    AV '23                  Vught                   30-06-17

62    10.44,44              Laurey van den Berge-Heij              25-07-89    AV Flakkee              Oud Beijerland          20-04-17

63    10.44,45              Mariska Brittijn                       28-03-84    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

64    10.45,67              Pippa Hofman                    MA     07-05-99    Leiden Atletiek         Utrecht                 12-05-17

65    10.46,67              Pamela Alzate Ramirez           MA     11-02-99    Ilion                   Naaldwijk               21-04-17

66    10.47,27              Isa Leen                        MC     27-06-02    Olympus '70             Vught                   30-06-17

67    10.47,82              Lonneke Derriks                        22-04-87    De Spartaan             Woerden                 30-04-17

68    10.48,40              Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

69    10.48,69              Milou Smellink                         26-09-85    Altis                   Drachten                28-05-17

70    10.49,99              Jacqueline Rustidge             V45    28-04-68    Isala '96               Veenendaal              18-06-17

71    10.50,72              Linda Alzate Ramirez            MA     11-02-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

72    10.50,91              Loïs Oldhoff                    MA     19-03-98    Vitalis                 Utrecht                 12-05-17

73    10.51,39              Rian van der Burgt              V40    25-11-75    GVAC                    Eindhoven               30-04-17

74    10.51,45              Danielle van Dorth              Neo    28-03-96    Hylas                   Woerden                 30-04-17

75    10.52,25              Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Santpoort               30-04-17

 

      5000 meter

1     14.41,24              Sifan Hassan                           01-01-93    Eindhoven Atletiek      Eugene (USA)            26-05-17

2     15.21,15              Susan Krumins-Kuijken                  08-07-86    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

3     15.47,31              Jill Holterman                         11-09-91    AV Zaanland             Wageningen              16-06-17

4     15.47,97              Jip Vastenburg                         21-03-94    AV '34                  Shangha (CHN)           13-05-17

5     15.56,82              Irene van Lieshout                     01-09-93    Cifla                   Wageningen              16-06-17

6     15.59,59              Carolyne Jepkosgei                                 AV Castricum            Wageningen              07-07-17

7     16.10,46              Anne Luijten                           04-04-94    Olympus '70             Coevallis (USA)         28-04-17

8     16.16,95              Andrea Deelstra                        06-03-85    AV Heerenveen           Wageningen              07-07-17

9     16.18,68              Bo Ummels                              24-08-93    Unitas                  Wageningen              16-06-17

10    16.23,80              Tirza van der Wolf                     26-05-94    SC Reeuwijk             Wageningen              16-06-17

11    16.25,55              Jasmijn Lau                     MA     11-03-99    Ciko '66                Nijmegen                02-06-17

12    16.27,09              Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Nijmegen                02-06-17

13    16.37,10              Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Nijmegen                02-06-17

14    16.42,98              Josien Scheepens                Neo    16-01-97    KAV Holland             Wageningen              16-06-17

15    16.45,60              Inge de Jong                    V40    06-06-76    Trias                   Wageningen              16-06-17

16    16.46,80              Diane van Es                    MA     22-03-99    PAC                     Vught                   30-06-17

17    16.47,46              Jacelyn Gruppen                        03-11-89    HAC '63                 Wageningen              16-06-17

18    16.51,18              Elisa de Jong                          05-12-92    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

19    17.00,82              Julia van Velthoven                    12-03-94    Cifla                   Wageningen              16-06-17

20    17.19,87              Jolie Tops                      MA     13-06-99    Eindhoven Atletiek      Vught                   30-06-17

21    17.21,27              Ellen van der Kolk              MA     24-08-98    AC TION                 Vught                   30-06-17

22    17.25,54              Tess Boekema                           02-12-93    BB lopers               Wageningen              07-07-17

23    17.26,00              Giselle Slotboom                       09-03-93    De Spartaan             Ogden UT(USA)           08-04-17

24    17.27,29              Saskia Weinans                         12-02-94    De Liemers              Wageningen              16-06-17

25    17.28,57              Maya Kingma                                        Tartlétos               Wageningen              16-06-17

26    17.29,11              Sophie van der Most             Neo    02-08-95    Atletiek Maastricht     Wageningen              16-06-17

27    17.29,83              Mireille Baart                  V35    08-09-81    Pallas '67              Wageningen              07-07-17

28    17.31,49              Nicole Weijling-Dissel          V45    16-06-67    AAC                     Gouda                   09-06-17

29    17.34,66              Ynte Biemans                    MB     08-12-00    Atverni                 Amersfoort              11-04-17

30    17.34,68              Mirjam Koersen                  V40    06-05-74    GAC-Hilversum           Wageningen              19-05-17

31    17.36,55              Ellen Jansen                    Neo    12-08-95    Vitalis                 Wageningen              19-05-17

32    17.38,92              Sofie Lövdal                           16-05-93    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

33    17.41,75              Suzanne Broxterman                     23-02-88    Pallas '67              Wageningen              16-06-17

34    17.43,45              An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Enschede                26-04-17

35    17.46,56              Lisanne Gevelaar-Meuleman              23-08-89    LAAC Twente             Wageningen              07-07-17

36    17.50,31              Agnes Schipper                  V45    03-09-68    Hellas                  Gouda                   09-06-17

37    17.55,22              Lianne van de Belt              Neo    02-09-95    Vitalis                 Wageningen              16-06-17

38    17.56,33              Kristel van den Berg            MA     30-10-98    Energie                 Nijmegen                02-06-17

39    18.02,14              Marjon van der Wansem                  28-12-91    TLV De Langstraat       Wageningen              07-07-17

40    18.03,10              Lotte van der Pol               MA     24-12-99    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

41    18.04,63              Emmy Weekers                    MA     05-10-99    AV Weert                Nijmegen                02-06-17

42    18.05,85              Eva van Zoonen                         19-05-84    AV Castricum            Wageningen              16-06-17

43    18.11,60              Eline de Jong                   Neo    22-04-97    De Liemers              Wageningen              16-06-17

44    18.13,07              Lisan Duijvestijn               MA     15-02-98    Olympus '70             Vught                   30-06-17

45    18.20,41              Pippa Hofman                    MA     07-05-99    Leiden Atletiek         Vught                   30-06-17

46    18.26,80              Nesrine Leene                          09-06-83    Hellas                  Wageningen              07-07-17

47    18.39,98              Frederique Versluys-Burkin      V45    11-11-69    De Wielingen            Gouda                   09-06-17

48    18.43,36              Sanne van Gils                  MA     02-12-98    Spado                   Vught                   30-06-17

49    18.55,73              Loïs Oldhoff                    MA     19-03-98    Vitalis                 Wageningen              19-05-17

50    18.58,62              Ilona Schra                            06-03-87    Groningen Atletiek      Wageningen              16-06-17

51    18.59,38              Suzanne Voorrips                       11-10-93    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

52    18.59,74              Carlijn Wagenaar                Neo    27-10-95    Groningen Atletiek      Steenwijk               01-04-17

53    19.11,62              Dorian Wevers                   MA     05-12-98    BAV                     Soest                   16-06-17

54    19.11,73              Esmee van der Wissel                   04-10-92    Ilion                   Wageningen              19-05-17

55    19.19,23              Milou Smellink                         26-09-85    Altis                   Amersfoort              11-04-17

56    19.21,11              Sara van Grunsven               Neo    13-02-97    Tilburg Road Runners    Dongen                  17-05-17

57    19.21,85              Eefje Ottevanger                V35    24-06-79    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               02-05-17

58    19.23,86              Patricia Schreurs               V40    25-04-76    Hellas                  Wageningen              07-07-17

59    19.36,29              Sietske Altena                         13-05-88    Triathlon               Amersfoort              11-04-17

60    19.36,71              Linda Mossink                   V50    12-07-63    Triathlon               Amersfoort              11-04-17

61    19.48,64              Erika Bremer                    Neo    08-05-95    Vitalis                 Steenwijk               01-04-17

62    19.53,42              Lianna Staetemans                                  Kronos                  Enschede                26-04-17

63    19.59,60              Cynthia Koning                         22-04-88    Climax                  Amersfoort              11-04-17

 

      10.000 meter

1     37.19,34              An Bennema                             28-09-93    Vitalis                 Steenwijk               07-07-17

2     41.06,33              Ydwine van der Veen                    30-05-93    AV Heerenveen           Steenwijk               07-07-17

3     41.17,30              Anita van den Bogert            V50    14-03-67    Altis                   Gouda                   10-06-17

4

 

      3000 meter snelwandelen

1     14.53,67              Anne van Andel                         29-07-90    DAK                     Drunen                  22-06-17

2     20.05,04              Yvonne Grootswagers-Leermakers  V35    29-08-78    DAK                     Drunen                  22-06-17

3     20.55,32              Larissa Droogendijk             V40    08-10-72    RWV                     Drunen                  22-06-17

4     21.51,24              Anita Bakker                    V60    12-07-54    RWV                     Drunen                  22-06-17

 

      3000 meter steeple chase 76,2 cm

1     10.01,46              Veerle Bakker                   Neo    29-09-97    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

2     10.22,57              Jasmijn Bakker                  MA     11-10-99    Triathlon               Oordegem (BEL)          27-05-17

3     10.26,93              Kristel van den Berg            MA     30-10-98    Energie                 Ninove (BEL)            06-05-17

4     10.30,51              Irene van der Reijken                  13-08-93    R' dam Atletiek         Utrecht                 14-07-17

5     10.36,76              Giselle Slotboom                       09-03-93    De Spartaan             Utrecht                 14-07-17

6     10.39,27              Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Barendrecht             01-06-17

7     11.19,45              Suzanne van Wijck                      09-09-92    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

8     11.24,15              Sanne Mooldijk                  MA     20-10-98    R' dam Atletiek         Vught                   01-07-17

9     11.31,47              Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Utrecht                 14-07-17

10    11.33,82              Silke Jonkman                   Neo    26-01-97    Vitalis                 Utrecht                 14-07-17

11    11.57,56              Pamela Alzate Ramirez           MA     11-02-99    Ilion                   Vught                   01-07-17

12    11.59,12              Eefje Ottevanger                V35    24-06-79    Eindhoven Atletiek      Den Haag                20-05-17

13    11.59,84              Gerrieke Grootemarsink                 07-12-86    Phoenix                 Utrecht                 14-07-17

14    12.03,50              Rian van Buren                         30-03-84    Running Holland verenigiUtrecht                 14-07-17

15    12.09,07              Anne Geytenbeek                 MB     25-05-01    U-Track                 Utrecht                 14-07-17

16    12.19,63              Hester Lingsma                         11-10-82    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

17    12.24,62              Laura Huijbregts                V35    06-06-80    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

18    12.24,66              Marleen Loman                          25-04-92    AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

19    12.24,92              Rosa Vermeulen                         13-04-93    Phanos                  Den Haag                20-05-17

20    12.34,47              Sri Hollema                     MA     27-11-99    AV Heerenveen           Vught                   01-07-17

21    12.36,63              Linda Reus-Bakker                      25-08-82    SAV                     Edam                    02-07-17

22    12.38,96              Amelie Mabbutt                         12-09-85    Phanos                  Hilversum               18-06-17

23    12.40,09              Marieke van Hunen                      31-05-87    Climax                  Nijmegen                18-06-17

24    12.44,05              Karlijn Bongenaar               MB     29-06-01    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

25    12.47,80              Annemarie Slangewal             MA     12-09-98    Altis                   Harderwijk              18-06-17

26    12.53,61              Iris van Driest                 Neo    28-09-97    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

27    12.55,13              Fieke Cappendijk                       05-03-86    Prins Hendrik           Nijmegen                18-06-17

28    13.10,01              Vera Keidel                            28-01-89    Impala                  Harderwijk              18-06-17

29    13.22,04              Tessa Poen                      Neo    09-12-95    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

30    13.29,51              Wendy van der Velden                   02-08-92    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

31    12.04,1               Rosa Vermeulen                         13-04-93    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      11.56,91              Bloeme Peeters (BEL)            MA     30-03-99    Unitas                  Den Haag                20-05-17

 

      100 meter horden 83,8 cm (13m - 8,5m)

1     12.78           1.0   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            27-05-17

2     12.97           1.6   Sharona Bakker                         12-04-90    Lycurgus                Azusa (USA)             14-04-17

3     12.98           -0.1  Eefje Boons                            18-07-94    Daventria               Lausanne (AUT)          06-07-17

4     13.32           1.2   Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Götzis (AUT)            27-05-17

5     13.61           0.6   Maayke Tjin A-Lim               MA     10-01-98    NEA-Volharding          Vught                   02-07-17

6     13.78           0.8   Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

7     13.99           2.0   Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               St.Paul (USA)           12-05-17

8     14.03           0.0   Elin Vesterlund                        04-02-90    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

9     14.18           -0.9  Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Den Haag                20-05-17

10    14.18           0.1   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

11    14.21           1.4   Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

12    14.24           0.1   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

13    14.50           0.5   Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

14    14.53           0.1   Franka Blok                     Neo    14-01-96    Leiden Atletiek         Gouda                   25-05-17

15    14.55           0.3   Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

16    14.56           1.0   Tamara Bos                      Neo    31-07-96    Prins Hendrik           Breda                   12-05-17

17    14.57           0.0   Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

18    14.58           0.0   Anneloes de Roo                 Neo    07-09-95    Isala '96               Veenendaal              18-06-17

19    14.63           0.6   Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Vught                   02-07-17

20    14.68           0.5   Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Emmeloord               13-05-17

21    14.71           0.0   Dewi Lafontaine                 MA     08-01-99    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

22    14.72           0.1   Kim de Vos                      Neo    02-04-97    PAC                     Gouda                   25-05-17

23    14.73           0.0   Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Gemert                  03-06-17

24    14.76           1.8   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

25    14.77           0.0   Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

26    14.80           1.1   Janneke Lemmerzaal              MA     14-12-99    Leiden Atletiek         Tilburg                 05-06-17

27    14.84           0.6   Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Vught                   25-05-17

28    14.84           1.8   Joyce Schumacher                MB     29-11-00    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

29    14.95           1.8   Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           27-05-17

30    14.95           -0.3  Devrah Leerdam                  Neo    11-07-96    U-Track                 Hilversum               18-06-17

31    14.99           0.6   Nikki Kraaijeveld               MA     13-07-98    AAC                     Veenendaal              18-06-17

32    15.00           1.4   Lieke Muller                           03-11-94    Groningen Atletiek      Hengelo                 10-06-17

33    15.07           0.0   Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Gemert                  03-06-17

34    15.07           1.1   Samyre Wieles                   M??    ??          Typhoon                 Nijmegen                18-06-17

35    15.14           0.6   Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Vught                   02-07-17

36    15.16           0.3   Dorenda Zwaard                  MA     30-05-98    AV '40                  Tilburg                 05-06-17

37    15.20           -1.4  Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Hoorn                   30-04-17

38    15.22           0.3   Brenda Oosterbosch                     26-01-93    PEC 1910                Tilburg                 05-06-17

39    15.26           0.5   Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

40    15.27           -0.2  Feline Molenaar                 MA     17-06-99    Avantri                 Alphen a/d Rijn         30-04-17

41    15.35           0.6   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

42    15.40           -0.7  Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Kampen                  17-05-17

43    15.42           0.3   Astrid van der Maas             Neo    01-01-96    AV Gouda                Tilburg                 05-06-17

44    15.42           1.1   Iris Bastmeijer                 MA     18-06-98    Attila                  Nijmegen                18-06-17

45    15.44           1.3   Josephine Kandeh                MA     20-08-98    Phanos                  Vught                   02-07-17

46    15.47           2.0   Sophie den Ouden                Neo    24-07-96    MPM                     Emmen                   18-06-17

47    15.48           0.0   Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Gemert                  03-06-17

48    15.49           1.4   Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

49    15.54           0.5   Dhanique van de Kruisweg        MA     28-02-99    AV '34                  Emmeloord               13-05-17

50    15.57           -0.1  Julia Hollander                 MA     24-03-99    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

51    15.59           0.8   Miquella Lobo                          23-08-94    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

52    15.60           0.7   Lieke van den Bink              Neo    12-07-95    AC TION                 Oordegem (BEL)          27-05-17

53    15.65           1.8   Danique de Haan                 MB     13-06-00    AV '34                  Zwolle                  25-06-17

54    15.68           0.8   Marijntje Huige                 MB     27-07-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

55    15.68           -0.5  Debby Jutte                     V35    19-01-80    Phanos                  Best                    01-07-17

56    15.69           1.5   Zyna van de Poel                Neo    23-07-97    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

57    15.71           -1.5  Wendy Visser                    V35    19-08-81    Phanos                  Gouda                   10-06-17

58    15.73           -1.6  Maruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

59    15.74           0.9   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Gouda                   25-05-17

60    15.81           0.6   Margriet van Kammen                    01-02-88    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

61    15.81           1.7   Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Lisse                   08-07-17

62    15.83           0.8   Paula Martinez                         15-02-93    AAC                     Veenendaal              18-06-17

63    15.85           1.7   Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Lisse                   25-06-17

64    16.00           0.3   Suzanne Janssens                       16-01-92    Passaat                 Tilburg                 05-06-17

65    16.00           1.7   Anouk Schoute                   MB     01-04-00    Lycurgus                Lisse                   25-06-17

66    16.04           1.7   Shanna Mol                      MB     13-06-00    Lycurgus                Lisse                   25-06-17

67    16.09           -0.1  Lisanne van der Zwet            Neo    17-03-95    De Spartaan             Woerden                 30-04-17

68    16.09           -0.4  Esmee de Jong                   MB     24-07-00    Trias                   Amsterdam               18-06-17

69    16.10           1.7   Yara Gast                       Neo    16-04-96    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

70    16.16           -0.4  Evelien Verbruggen              Neo    21-10-95    AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

71    16.19           1.4   Anke Zonderland                 Neo    18-11-95    Impala                  Harderwijk              18-06-17

72    16.36           1.5   Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Amstelveen              04-06-17

73    16.37           0.8   Marloes Schennink                      05-10-94    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

74    16.50           -0.1  Cathelijn Peeters               Neo    06-11-96    Prins Hendrik           Gemert                  03-06-17

      geen windgegevens bekend:

      14.92                 Feline Molenaar                 MA     17-06-99    Avantri                 Epe                     23-04-17

      met teveel rugwind:

      12.57       w   4.5   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Clermont (USA)          15-04-17

      12.81       w   5.5   Sharona Bakker                         12-04-90    Lycurgus                Gainesville (USA)       31-03-17

      14.48       w   2.1   Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

      14.62       w   2.1   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

      14.89       w   2.1   Lieke Muller                           03-11-94    Groningen Atletiek      Harderwijk              18-06-17

      15.49       w   4.4   Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              05-06-17

      15.51       w   4.4   Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Amstelveen              05-06-17

 

      400 meter horden 76,2 cm

1     57.03                 Anna Sjoukje Runia              Neo    19-02-95    SAV                     Atlanta (USA)           14-05-17

2     58.07                 Hanneke Oosterwegel             Neo    10-12-96    Daventria               Bradenton (USA)         27-05-17

3     58.99                 Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Oordegem (BEL)          03-06-17

4     59.31                 Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

5     60.14                 Myrthe Fonck                           15-12-87    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

6     61.16                 Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

7     61.17                 Isa Videler                     MA     02-03-98    Spado                   Vught                   01-07-17

8     61.31                 Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Vught                   01-07-17

9     61.86                 Rebecca Rijken                         19-03-93    Phanos                  Utrecht                 14-07-17

10    62.17                 Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

11    62.24                 Bianca Baak                                        Phanos                  Utrecht                 14-07-17

12    62.30                 Janke Strijp                    MA     06-01-98    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

13    62.51                 Henderyke Wonink                Neo    12-07-96    Groningen Atletiek      Utrecht                 14-07-17

14    62.66                 Marije Doddema                  Neo    29-11-95    AV '23                  Lisse                   13-05-17

15    62.76                 Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Den Haag                20-05-17

16    63.86                 Nikki Kraaijeveld               MA     13-07-98    AAC                     Vught                   01-07-17

17    64.12                 Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Vught                   01-07-17

18    64.24                 Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Epe                     23-04-17

19    64.29                 Maruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

20    64.33                 Tamara Bos                      Neo    31-07-96    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

21    64.34                 Feline Molenaar                 MA     17-06-99    Avantri                 Vught                   01-07-17

22    64.41                 Vera Derksema                   MB     14-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   01-07-17

23    64.53                 Iris Bastmeijer                 MA     18-06-98    Attila                  Vught                   25-05-17

24    64.61                 Anke Zonderland                 Neo    18-11-95    Impala                  Drachten                28-05-17

25    64.69                 Samyre Wieles                   M??    ??          Typhoon                 Breda                   28-05-17

26    64.86                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Vught                   01-07-17

27    65.02                 Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Drachten                28-05-17

28    65.50                 Rebecca Hulshof                 MA     01-01-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

29    65.63                 Floortje van Kampen             Neo    14-03-97    Hylas                   Naaldwijk               28-05-17

30    65.87                 Janna van Burik                 MB     11-05-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

31    65.96                 Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

32    66.03                 Janneke Berkhof                        21-08-86    R' dam Atletiek         Breda                   28-05-17

33    66.20                 Sarah van Beilen                MC     22-03-02    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

34    66.91                 Vera Feitsma                           03-09-93    't Haasje               Utrecht                 14-07-17

35    67.17                 Sophie van den Berg             MC     20-02-02    AV NOP                  Vught                   30-06-17

36    67.42                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Tilburg                 05-06-17

37    67.46                 Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Drachten                28-05-17

38    67.60                 Cathelijn Peeters               Neo    06-11-96    Prins Hendrik           Utrecht                 14-07-17

39    67.62                 Gabriëlle Opmeer                MB     14-02-00    PAC                     Vught                   01-07-17

40    68.00                 Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

41    68.13                 Emy Guikema                     MB     11-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

42    68.46                 Judith de Heer                  MA     28-01-98    Tartlétos               Assen                   28-05-17

43    68.51                 Isabelle Andriessen             MA     27-08-98    Achilles-Top            Vught                   30-06-17

44    68.52                 Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Drachten                28-05-17

45    68.66                 Sophie den Ouden                Neo    24-07-96    MPM                     Hengelo                 22-06-17

46    68.98                 Anna Oosterwegel                MB     20-08-01    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

47    69.01                 Lieke Bakker                           01-08-89    Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

48    69.09                 Joyce Kraaijenbrink             MA     24-04-99    AV '47                  Haarlem                 07-05-17

49    69.14                 Paula Martinez                         15-02-93    AAC                     Veenendaal              18-06-17

50    69.26                 Nienke Heida                    MA     05-05-98    Clytoneus               Naaldwijk               28-05-17

51    69.40                 Daniëlle Spek                   MA     11-02-98    AV '34                  Vught                   07-05-17

52    69.58                 Rinka Kranenburg                MA     02-07-99    AV '47                  Zoetermeer              28-05-17

53    69.77                 Silke Jonkman                   Neo    26-01-97    Vitalis                 Drachten                28-05-17

54    69.80                 Lisa Rodenburg                         07-04-94    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

55    69.89                 Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Uden                    28-05-17

56    69.96                 Puck van Wiltenburg             MA     02-11-99    PAC                     Tilburg                 05-06-17

57    70.01                 Amber Aarssen                   MB     15-07-01    Fortuna                 Etten-Leur              28-05-17

58    70.07                 Elsa Smits                             13-10-91    Groene Ster             Etten-Leur              28-05-17

59    70.11                 Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Utrecht                 23-06-17

60    70.35                 Eden Göbbels                    MB     09-07-00    GAC-Hilversum           Vught                   30-06-17

61    70.40                 Pamela Alzate Ramirez           MA     11-02-99    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

62    70.47                 Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

63    70.52                 Maaike Honig                    V40    13-07-76    KAV Holland             Naaldwijk               28-05-17

64    70.86                 Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

65    71.21                 Mette Oosterink                 MC     04-10-02    GAC-Hilversum           Utrecht                 12-05-17

66    71.24                 Evelien van Wijk                MA     15-10-98    Fit                     Vught                   30-06-17

67    71.41                 Simone van Rookhuizen           Neo    28-03-96    DEM                     Naaldwijk               28-05-17

68    71.46                 Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

69    71.50                 Jana Bersee                     MB     07-03-00    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

70    71.60                 Hieke Böhm                      MB     18-09-01    De Spartaan             Vught                   30-06-17

71    71.64                 Annabelle Minnaar               MA     06-07-99    Nijmegen Atletiek       Vught                   07-05-17

72    71.65                 Ellis Huistra                   MB     03-01-01    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

73    71.83                 Justine Fleming                 MB     28-11-00    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

74    71.85                 Maroussia Eduarda                      14-06-93    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

75    71.92                 Nienke de Jager                 MA     05-05-98    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

76    72.05                 Simone Winter                   MB     12-02-01    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

77    72.12                 Lorraine Gonizzi                MA     23-04-99    Leiden Atletiek         Vught                   30-06-17

78    72.17                 Isa Vochteloo                   MB     29-01-01    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      69.02                 Hilde Pracht                           20-01-94    AV Voorschoten `97      Leiden                  01-04-17

 

      hoogspringen

1     1.85                  Lisanne Hagens                  Neo    04-08-95    Ilion                   Tucson (USA)            08-04-17

2     1.85                  Marlies van Haaren                     06-03-90    Phanos                  Leiden                  17-06-17

3     1.85                  Nikki Woudstra                         06-05-88    Impala                  Harderwijk              18-06-17

4     1.84                  Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

5     1.75                  Linda Hurkmans                  Neo    27-06-97    Nova                    Hilversum               18-06-17

6     1.74                  Nicole Etman                    MB     13-07-00    PAC                     Lisse                   13-05-17

7     1.74                  Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            27-05-17

8     1.74                  Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gemert                  03-06-17

9     1.74                  Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Vught                   02-07-17

10    1.73                  Glenka Antonia                  MA     04-10-99                            Willemstad              15-04-17

11    1.73                  Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

12    1.71                  Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Götzis (AUT)            27-05-17

13    1.71                  Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Gemert                  03-06-17

14    1.70                  Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           27-05-17

15    1.70                  Mathilde Bakker                 Neo    20-10-95    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

16    1.70                  Ilse Kuijf                      MA     13-11-99    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

17    1.70                  Tiphaine Bailly                        15-10-93    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

18    1.70                  Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Sittard                 10-06-17

19    1.70                  Claudia Aernaudts                      05-08-92    Hellas                  Hilversum               18-06-17

20    1.70                  Mariska Klaver                  MA     01-01-98    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

21    1.70                  Sterre de Booy                  MA     10-07-98    Ilion                   Lisse                   25-06-17

22    1.70                  Britt Weerman                   MC     13-06-03    AAC '61                 Stadskanaal             08-07-17

23    1.69                  Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

24    1.69                  Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Leiden                  17-06-17

25    1.68                  Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

26    1.68                  Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Gemert                  03-06-17

27    1.68                  Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Gemert                  03-06-17

28    1.68                  Wouke van 't Klooster           MA     12-12-99    Pijnenburg              Vught                   02-07-17

29    1.68                  Emma Oosterwegel                MA     29-06-98    Daventria               Vught                   02-07-17

30    1.68                  Katja Slangewal                 Neo    27-12-95    Altis                   Utrecht                 14-07-17

31    1.67                  Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   01-07-17

32    1.66                  Esmay Meinders                  MA     13-08-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

33    1.66                  Fay Witte                       MC     08-03-02    KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

34    1.65                  Fleurine van Beek               Neo    28-09-97    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

35    1.65                  Annabelle Emmen                 MB     23-01-01    Spiridon                Gorinchem               30-04-17

36    1.65                  Dhanique van de Kruisweg        MA     28-02-99    AV '34                  Vught                   07-05-17

37    1.65                  Marijntje Huige                 MB     27-07-00    Spado                   Someren                 21-05-17

38    1.65                  Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Weert                   27-05-17

39    1.65                  Manon Verlinden                        20-03-92    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

40    1.65                  Imke Hanssen                           02-04-94    Hellas                  Hilversum               18-06-17

41    1.65                  Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

42    1.64                  Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

43    1.64                  Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Lisse                   08-07-17

44    1.63                  Sarah van Beilen                MC     22-03-02    PEC 1910                Stadskanaal             24-06-17

45    1.63                  Julia van Dijk                  MC     30-08-02    't Jasper Sport         Uden                    09-07-17

46    1.62                  Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Voorne Atletiek         Vierpolders             13-04-17

47    1.62                  Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

48    1.62                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Lisse                   08-07-17

49    1.61                  Inez Bouwen                     MB     09-02-01    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

50    1.60                  Kahlan Geluk                    MB     12-02-01    R' dam Atletiek         Schoonhoven             01-07-17

51    1.60                  Mabel Korporaal                 Neo    18-07-97    AV Zeewolde             Huizen                  02-04-17

52    1.60                  Silke Peeters                   MA     27-04-99    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

53    1.60                  Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Heerde                  08-04-17

54    1.60                  Yara Gast                       Neo    16-04-96    Vitalis                 Hoorn                   30-04-17

55    1.60                  Sabine Monden                          13-06-93    DJA                     Gorinchem               30-04-17

56    1.60                  Samyre Wieles                   M??    ??          Typhoon                 Ede                     30-04-17

57    1.60                  Julia Hollander                 MA     24-03-99    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

58    1.60                  Myrthe Kruit                    MA     28-06-99    Flevo Delta             Hoorn                   30-04-17

59    1.60                  Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Woerden                 30-04-17

60    1.60                  Susie Wittenbols                MA     10-07-98    Energie                 Gorinchem               30-04-17

61    1.60                  Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Heerde                  06-05-17

62    1.60                  Lara Smits                      MD     06-06-04    Noordkop                Heerhugowaard           06-05-17

63    1.60                  Britt Gerdes                    MA     08-05-99    AV Voorschoten '97      Haarlem                 07-05-17

64    1.60                  Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

65    1.60                  Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

66    1.60                  Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Emmeloord               13-05-17

67    1.60                  Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Emmeloord               13-05-17

68    1.60                  Sophia Mulder                   MC     12-09-02    AV '34                  Emmeloord               13-05-17

69    1.60                  Renske Zwolle                   MB     28-07-00    AV Heerenveen           Kampen                  17-05-17

70    1.60                  Renilde Zwartkruis              Neo    04-02-96    Unitas                  Sittard                 19-05-17

71    1.60                  Isis Beentjes                   MB     25-07-00    DEM                     Amsterdam               21-05-17

72    1.60                  Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Wijchen                 21-05-17

73    1.60                  Jokèh Engelhart                 MB     07-02-01    AAV '36                 Gouda                   25-05-17

74    1.60                  Lauren Gommers                  MC     12-08-02    DJA                     Zierikzee               27-05-17

75    1.60                  Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

76    1.60                  Joyce van Welie                 MC     21-11-03    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

77    1.60                  Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Drachten                28-05-17

78    1.60                  Margriet van Kammen                    01-02-88    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

79    1.60                  Hilde van Zundert                      26-08-93    Scorpio                 Breda                   28-05-17

80    1.60                  Iva Klein Baltink               MA     04-02-98    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

81    1.60                  Bo Smit                         MA     03-02-98    HAC                     Uden                    28-05-17

82    1.60                  Inga Steggink                   MA     03-09-98    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

83    1.60                  Annebelle Emmen                 MB     23-01-01    Spiridon                Etten-Leur              28-05-17

84    1.60                  Inge Verleun                    MB     23-02-01    SC Reeuwijk             Zoetermeer              28-05-17

85    1.60                  Qwen Fennema                    MC     11-06-02    Flevo Delta             Heerde                  03-06-17

86    1.60                  Britt Nederveen                 MC     14-08-03    Hollandia               Hoorn                   10-06-17

87    1.60                  Liset Kolkman                   MB     10-01-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

88    1.60                  Tes van Noort                   MB     28-09-01    Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

89    1.60                  Marijke Besseling                      23-09-85    Hollandia               Harderwijk              18-06-17

90    1.60                  Louiza Kruiswijk                MB     18-10-01    Atverni                 Lisse                   25-06-17

91    1.60                  Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Monzón (ESP)            01-07-17

92    1.60                  Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Utrecht                 14-07-17

      in onderlinge wedstrijd:

      1.60                  Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Amsterdam               02-04-17

 

      polsstokhoogspringen

1     4.35                  Femke Pluim                            10-05-94    AAV '36                 Villeneuve-d'Ascq (FRA) 24-06-17

2     4.30                  Killiana Heijmans               Neo    24-01-97    PAC                     Den Haag                20-05-17

3     4.11                  Marijke Wijnmaalen              MA     06-12-98    Ilion                   Utrecht                 13-07-17

4     4.10                  Rianna Galiart                         22-11-85    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

5     4.01                  Robin Wingbermühle                     20-05-92    R' dam Atletiek         Utrecht                 13-07-17

6     3.96                  Dominique Esselaar              Neo    16-08-96    Unitas                  Vught                   25-05-17

7     3.95                  Anita Karregat                         31-12-91    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

8     3.81                  Jonne Dommerholt                Neo    19-07-96    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 13-07-17

9     3.80                  Sterre de Booy                  MA     10-07-98    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

10    3.76                  Tinka Broekman                  MA     13-11-99    Unitas                  Vught                   25-05-17

11    3.70                  Eva Jaarsma                     Neo    13-04-96    Lycurgus                Tilburg                 05-06-17

12    3.65                  Alies van Berkum                MA     26-01-98    Fortius                 Clinton (USA)           31-03-17

13    3.62                  Thyra van Diemen                MC     04-07-03    PAC                     Oud Beijerland          03-06-17

14    3.61                  Isabel Janssen                         24-08-94    PAC                     Rotterdam               11-06-17

15    3.55                  Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Vught                   02-07-17

16    3.50                  Annebel Jaarsma                 MA     16-05-99    Lycurgus                Vught                   01-07-17

17    3.50                  Mirte Kok                       MA     21-11-99    PAC                     Vught                   01-07-17

18    3.50                  Saskia van der Boor             MB     20-09-00    Fortius                 Vught                   02-07-17

19    3.45                  Karlijn Schouten                MB     19-07-01    Fortius                 Vught                   02-07-17

20    3.41                  Melinde Boland                         21-05-88    R' dam Atletiek         Rotterdam               11-06-17

21    3.41                  Margit Korporaal                       22-12-93    PAC                     Rotterdam               11-06-17

22    3.40                  Sanne Eekel                            16-07-90    GAC-Hilversum           Tilburg                 05-06-17

23    3.40                  Annemieke Dunnink               V35    07-03-80    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

24    3.35                  Otte Wienese                    MB     30-05-01    GAC-Hilversum           Vught                   02-07-17

25    3.30                  Fleurine van Beek               Neo    28-09-97    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

26    3.30                  Yvette Caldenhove               V35    30-01-82    Spado                   Veenendaal              18-06-17

27    3.30                  Sophie Jebose                   MB     30-08-00    AAC                     Vught                   02-07-17

28    3.26                  Lotte Haest                     MD     05-05-04    Spado                   Bergen op Zoom          08-07-17

29    3.21                  Anya Koch                              24-04-93    PAC                     Rotterdam               11-06-17

30    3.15                  Pien Meijs                      MA     24-02-99    MPM                     Groningen               03-06-17

31    3.10                  Mette van der Meer              MC     07-09-03    Flevo Delta             Dronten                 05-07-17

32    3.10                  Moniek van Kesteren-Jansen             17-07-85    Sprint                  Den Haag                20-05-17

33    3.10                  Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

34    3.10                  Anja Bekema                     MA     05-05-99    GAC-Hilversum           Vught                   01-07-17

35    3.10                  Samar Ahmed                     MB     17-03-01    Hellas                  Vught                   02-07-17

36    3.05                  Sigrid Florusse                 V35    04-03-81    Fortius                 Oud Beijerland          03-06-17

37    3.01                  Brigitte van de Kamp-Linnebank  V55    15-06-60    GAC-Hilversum           Gouda                   09-06-17

38    3.01                  Kirsten Kuntz                   MA     09-06-99    Passaat                 Rotterdam               10-06-17

39    3.00                  Lieke Bakker                           01-08-89    Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

40    3.00                  Wendy op den Kelder                    13-09-83    Hollandia               Drachten                28-05-17

41    3.00                  Michelle Steennis                      26-03-87    AC TION                 Drachten                28-05-17

42    3.00                  Vera Schoonackers                      17-08-92    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

43    3.00                  Charlotte Demoulin              MB     14-04-00    Sprint                  Vught                   02-07-17

44    2.95                  Marjolein Klaren                MB     06-02-01    MPM                     Donten                  07-06-17

45    2.90                  Sigrid Florusse                 V35    04-03-81    Parthenon               Vught                   17-04-17

46    2.90                  Marijke Langendijk              MA     09-11-99    Hera                    Haarlem                 07-05-17

47    2.90                  Hilde den Engelsen              MA     20-04-99    Fortius                 Vught                   01-07-17

48    2.90                  Joyce Kraaijenbrink             MA     24-04-99    AV '47                  Vught                   01-07-17

49    2.81                  Yvonne Blok                            24-08-87    AAC                     Rotterdam               11-06-17

50    2.80                  Sanne Velthuis                         06-06-89    MPM                     Heerde                  08-04-17

51    2.80                  Kira van den Ham                MC     31-03-02    Hellas                  Eindhoven               13-05-17

52    2.80                  Maggy Kamara                    MA     03-01-98    Athlos                  Emmeloord               17-06-17

53    2.80                  Lianne Daan                     MA     02-11-99    De Spartaan             Vught                   01-07-17

54    2.70                  Melle van der Stoel             MB     16-07-00    AV '34                  Heerde                  08-04-17

55    2.70                  Britt de Reus                   MA     21-01-99    Passaat                 Drunen                  07-05-17

56    2.70                  Nienke Heida                    MA     05-05-98    Clytoneus               Gorinchem               25-05-17

57    2.70                  Karin van Groningen                    27-01-93    AV NOP                  Drachten                28-05-17

58    2.70                  Marloes Oosterwegel                    07-03-94    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

59    2.65                  Sterre Bal                      MC     20-06-02    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

60    2.61                  Jemima de Jonge                 MB     05-07-01    PAC                     Rotterdam               10-06-17

61    2.60                  Elise Lauret                    MA     04-05-99    MPM                     Dronten                 05-07-17

62    2.60                  Ilse Hengeveld                  MC     14-01-02    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

63    2.60                  Merel Kramer                    Neo    30-06-95    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

64    2.60                  Pascale Moes                    Neo    29-05-96    MPM                     Hengelo                 22-06-17

65    2.51                  Daphne Lambregts                MD     20-07-04    Spado                   Zundert                 23-06-17

66    2.50                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Enschede                26-04-17

67    2.50                  Amber van Mensch                MB     09-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

68    2.50                  Sofie Thomas                    MC     14-02-03    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

69    2.50                  Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Drachten                28-05-17

70    2.50                  Lauren van Tits                 MC     26-02-02    Eindhoven Atletiek      Valkenswaard            30-05-17

71    2.50                  Suzanne van Marrewijk           MA     14-02-99    Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

72    2.46                  Kim van Merode                  MB     14-12-00    Spado                   Bergen op Zoom          08-07-17

      in onderlinge wedstrijd:

      2.85                  Shaya van Houdt                 MA     23-03-98    PAC                     Rotterdam               17-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      4.35                  Fanny Smets (BEL)                      21-04-86    Unitas                  Jockgrim (GER)          12-07-17

 

      verspringen

1     6.27            0.7   Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            28-05-17

2     6.19            0.0   Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Götzis (AUT)            28-05-17

3     6.19            0.0   Tara Yoro                       Neo    25-12-97    AV '23                  Tilburg                 05-06-17

4     6.19            0.0   Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            02-07-17

5     6.06            1.4   Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Den Haag                20-05-17

6     5.92            0.8   Natalie Puper                   MA     28-07-98    Atverni                 Vught                   02-07-17

7     5.86            0.9   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Lisse                   13-05-17

8     5.85            1.7   Carlijn ter Laak                Neo    16-02-97    AC TION                 Rhede (GER)             20-05-17

9     5.84            1.8   Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           28-05-17

10    5.78            1.1   Pauline Hondema                 MB     28-03-00    Lycurgus                Vught                   30-06-17

11    5.77            -0.2  Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Hilversum               18-06-17

12    5.76            0.0   Lisanne Hagens                  Neo    04-08-95    Ilion                   Tempe (USA)             29-04-17

13    5.76            1.1   Carola van Wagtendonk                  21-05-91    AAC                     Vught                   25-05-17

14    5.75            1.3   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

15    5.74            1.7   Lieke van den Brink             Neo    12-07-95    Daventria               Tilburg                 05-06-17

16    5.74            1.1   Jinke van der Sluis             MA     18-07-99    Phoenix                 Vught                   02-07-17

17    5.71            1.2   Joyce Schumacher                MB     29-11-00    Flevo Delta             Vught                   30-06-17

18    5.69            1.7   Priscilla van Oorschot          Neo    03-09-96    AAC                     Hilversum               09-07-17

19    5.67            1.6   Djanne van Kooten               Neo    19-06-95    VAV                     Vught                   25-05-17

20    5.66            1.8   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

21    5.65            0.7   Noa Dhore                       Neo    07-05-97    AAC '61                 Emmen                   18-06-17

22    5.64            -0.3  Meruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Brussel (BEL)           07-09-17

23    5.62            -0.3  Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

24    5.60            0.5   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Den Haag                20-05-17

25    5.60            0.6   Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

26    5.55            0.4   Evelien Verbruggen              Neo    21-10-95    AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

27    5.54            0.8   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Vught                   30-06-17

28    5.50            0.2   Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

29    5.50            1.9   Dewi Lafontaine                 MA     08-01-99    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

30    5.50            -0.8  Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             09-07-17

31    5.49            2.3   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Emmeloord               14-05-17

32    5.49            -0.3  Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

33    5.48            0.8   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Vught                   25-05-17

34    5.48            1.8   Nynke van den Heuvel            MB     02-04-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

35    5.48            2.0   Amy Hasselton                   MB     10-06-01    THOR                    Vught                   30-06-17

36    5.47            0.6   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Vught                   30-06-17

37    5.46            -1.0  Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

38    5.44            -1.2  Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

39    5.44            -0.2  Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

40    5.43            0.4   Daphne Linnekamp                MA     09-12-98    Hellas                  Hengelo                 10-06-17

41    5.41            2.1   Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

42    5.41            0.2   Astrid Ekelmans                 Neo    03-10-96    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

43    5.41            0.5   Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Gemert                  04-06-17

44    5.41            0.5   Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Hilversum               18-06-17

45    5.40            0.9   Daniëlle Spek                   MA     11-02-98    AV '34                  Vught                   02-07-17

46    5.38            1.3   Maureen Pelgrim                 Neo    13-05-97    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

47    5.38            -1.7  Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gemert                  04-06-17

48    5.37            0.6   Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

49    5.36            1.9   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

50    5.33            -0.8  Brenda Oosterbosch                     26-01-93    PEC 1910                Drachten                28-05-17

51    5.32            0.5   Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

52    5.32            1.4   Yara Linnekamp                  MB     22-02-01    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

53    5.31            0.5   Anouk Oosterhuis                       06-03-92    Lycurgus                Hilversum               09-07-17

54    5.30            0.6   Maureen Herremans               Neo    22-10-96    Gen. Michaëlis          Breda                   28-05-17

55    5.30            0.6   Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

56    5.29            2.0   Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Emmeloord               14-05-17

57    5.27            1.3   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Lisse                   09-07-17

58    5.25            -1.3  Sanne Eekel                            16-07-90    GAC-Hilversum           Hilversum               09-07-17

59    5.24            -0.2  Myke van de Wiel                Neo    04-06-97                            Breda                   25-06-17

60    5.23            -0.2  Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

61    5.22            0.7   Kellynsia Leerdam               MB     08-08-01    U-Track                 Hilversum               18-06-17

62    5.22            -0.2  Britt de Blaauw                 MD     22-04-04    PAC                     Best                    02-07-17

63    5.21            0.8   Franka Blok                     Neo    14-01-96    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

64    5.21            -0.7  Peggy Buchter                          03-05-94    Startbaan               Utrecht                 02-06-17

65    5.20            1.5   Nikki Taag                      MC     09-01-02    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

66    5.18            -0.3  Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Lisse                   09-07-17

      geen windgegevens bekend:

      5.28                  Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

      5.23                  Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Groningen               03-06-17

      5.20                  Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Heerenveen              08-04-17

      5.20                  Amber Hurkmans                  MA     05-12-99    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

      met teveel rugwind:

      5.92        w   2.6   Lianne van Krieken              Neo    15-01-97    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

      5.85        w         Krishona Juliana                MB     00                                  Miramar (USA)           04-01-17

      5.75        w   4.7   Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Leiden                  30-04-17

      5.71        w   2.3   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Hilversum               09-07-17

      5.69        w   2.3   Djanne van Kooten               Neo    19-06-95    VAV                     Lisse                   13-05-17

      5.60        w   2.1   Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Kampen                  17-05-17

      5.59        w   2.9   Zoë Tromp                       Neo    30-04-97    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

      5.59        w   3.8   Lieke Bakker                           01-08-89    Isala '96               Leiden                  30-04-17

      5.59        w   2.4   Beau Winnubst                   MA     26-05-99    AAC                     Leiden                  30-04-17

      5.56        w   3.2   Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Leiden                  30-04-17

      5.52        w   2.1   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Kampen                  27-05-17

      5.42        w   4.0   Roos van Zwam                   MA     15-10-99    Ciko '66                Leiden                  30-04-17

      5.34        w   4.1   Sterre de Booy                  MA     10-07-98    Ilion                   Lisse                   25-06-17

      5.31        w   5.6   Merit Schuurman                 MB     29-01-00    AAC                     Leiden                  30-04-17

      5.26        w   2.7   Janneke Lemmerzaal              MA     14-12-99    Leiden Atletiek         Lisse                   25-06-17

      5.25        w   2.2   Dhanique van de Kruisweg        MA     28-02-99    AV '34                  Leiden                  30-04-17

      5.21        w   2.5   Dominique Verheijen                    01-09-93    De Gemzen               Emmeloord               17-06-17

 

      hink-stap-sprong

1     12.57           2.0   Patricia Krolis                        19-05-86    R' dam Atletiek         Vught                   25-05-17

2     12.52           1.0   Maureen Herremans               Neo    22-10-96    Gen. Michaëlis          Vught                   25-05-17

3     11.99           0.3   Meruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Vught                   25-05-17

4     11.64           1.0   Louiza Kruiswijk                MB     18-10-01    Atverni                 Vught                   02-07-17

5     11.60           1.4   Jaimy van Broekhoven                   18-08-89    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

6     11.55           -1.2  Judeska Sheppard                MA     20-10-99    R' dam Atletiek         Vught                   01-07-17

7     11.51           -1.1  Daniëlle Spek                   MA     11-02-98    AV '34                  Vught                   01-07-17

8     11.48           0.8   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

9     11.42           1.0   Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Vught                   02-07-17

10    11.39           -1.1  Natalie Puper                   MA     28-07-98    Atverni                 Vught                   01-07-17

11    11.34           1.3   Wendy Visser                    V35    19-08-81    Phanos                  Leiria (POR)            08-06-17

12    11.32           0.9   Sophie Jebose                   MB     30-08-00    AAC                     Vught                   02-07-17

13    11.27           0.9   Manon Haakman                   Neo    02-03-95    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

14    11.23           -1.8  Joana Vitorino                         30-05-92    Tartlétos               Utrecht                 14-07-17

15    11.21           1.1   Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Vught                   01-07-17

16    11.04           1.5   Evelien Verbruggen              Neo    21-10-95    AV Haarlem              Heerhugowaard           28-05-17

17    11.04           1.1   Margo Schippers                 MB     12-03-01    AV Rijssen              Vught                   02-07-17

18    11.04           1.3   Liset Olijve                           25-02-90    Prins Hendrik           Utrecht                 14-07-17

19    10.97           -0.1  Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Zwolle                  19-04-17

20    10.97           0.0   Mirna van Slooten               Neo    10-04-95    Asterix                 Uden                    28-05-17

21    10.93           1.5   Laurien Theunissen              MB     09-02-00    Unitas                  Drunen                  07-05-17

22    10.90           1.3   Sanne van Drunen                MB     02-03-00    AV Almere '81           Vught                   25-05-17

23    10.90           -1.3  Suzanne Janssens                       16-01-92    Passaat                 Etten-Leur              28-05-17

24    10.89           1.5   Anne Hoeke                      MB     01-02-00    Attila                  Vught                   02-07-17

25    10.87           0.9   Elena Luijendijk                       11-08-82    Fortuna                 Naaldwijk               21-04-17

26    10.80           0.5   Anouk Oosterhuis                       06-03-92    Lycurgus                Utrecht                 12-05-17

27    10.80           0.8   Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

28    10.78           1.1   Joyce Swanenberg                       26-02-94    Hellas                  Utrecht                 23-06-17

29    10.73           -0.6  Lucy van Berkel                 Neo    21-07-96    Statina                 Zoetermeer              28-05-17

30    10.62           0.4   Arlyn Haveman                   Neo    29-03-97    AAC                     Veenendaal              18-06-17

31    10.59           1.1   Inez Bouwen                     MB     09-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

32    10.56           0.1   Zoë Tromp                       Neo    30-04-97    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

33    10.56           0.5   Shaya van Houdt                 MA     23-03-98    PAC                     Drunen                  22-06-17

34    10.50           1.8   Jinke van der Sluis             MA     18-07-99    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

35    10.46           1.3   Julia van Dijk                  MC     30-08-02    't Jasper Sport         Someren                 21-05-17

36    10.46           -0.1  Amina Schellekens               MB     25-03-00    Phanos                  Utrecht                 23-06-17

37    10.45           0.3   Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

38    10.43           1.8   Tanja van der Plas              V35    23-06-80    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

39    10.39           -2.2  Michelle Steennis                      26-03-87    AC TION                 Hengelo                 10-06-17

40    10.39           0.8   Verena van den Dikkenberg       MA     09-06-99    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

41    10.30           -1.2  Yvon Schreuder                                     Leiden Atletiek         Utrecht                 14-07-17

42    10.29           -0.4  Brenda Oosterbosch                     26-01-93    PEC 1910                Zwolle                  19-04-17

43    10.29           -1.2  Anna Zoë Moritz                 MA     15-12-98    Typhoon                 Ede                     30-04-17

44    10.26           0.6   Kim van Bokhoven                MB     30-11-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

45    10.26           0.4   Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               25-05-17

46    10.22           -0.2  Nienke Voorheijen               MB     07-11-00    THOR                    Someren                 21-05-17

47    10.22           0.0   Emilie Starling                        25-12-91    Caesar                  Uden                    28-05-17

48    10.20           0.0   Jana Bersee                     MB     07-03-00    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

49    10.19           0.6   Naomi van Daalen                MB     14-03-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

50    10.19           0.9   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

51    10.17           1.4   Sterre Weber                    MA     16-05-99    GAC-Hilversum           Woerden                 30-04-17

52    10.11           1.7   Britt Gerdes                    MA     08-05-99    AV Voorschoten '97      Zoetermeer              28-05-17

53    10.07           0.0   Pleun Grevers                   MB     03-03-00    Archeus                 Vught                   07-05-17

54    10.04           1.7   Marloes Laan                    MA     24-05-99    Trias                   Heerhugowaard           28-05-17

55    10.01           0.0   Susan Bekkers                   MA     18-05-99    Attila                  Ede                     30-04-17

56    9.99            1.4   Tiana Dekker                           03-02-90    Noordkop                Heerhugowaard           28-05-17

57    9.97            0.0   Simone Heezius                  MB     07-08-01    AV Valkenswaard         Uden                    28-05-17

58    9.96            1.8   Jessy van Ee                    Neo    17-09-97    Altis                   Hoorn                   30-04-17

59    9.96            1.4   Teri Rossen                     MA     05-03-98    AV Wijchen              Vught                   07-05-17

60    9.93            1.3   Eva van der Marel               Neo    30-01-97    R' dam Atletiek         Etten-Leur              28-05-17

61    9.92            1.0   Ilonka de Bresser               Neo    07-04-95    Gen. Michaëlis          Ede                     30-04-17

62    9.92            1.0   Jonne van der Giessen           MC     15-02-02    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

63    9.92            0.4   Minke Bosma                     Neo    07-03-97    Lycurgus                Hengelo                 10-06-17

      geen windgegevens bekend:

      10.63                 Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

      10.52                 Amina Schellekens               MB     25-03-00    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

      10.41                 Anke Schoen                     MB     04-03-00    Hylas                   Amsterdam               21-05-17

      10.38                 Liset Kolkman                   MB     10-01-01    AV Edam                 Amsterdam               21-05-17

      10.18                 Tiana Dekker                           03-02-90    Noordkop                Den Helder              12-05-17

      10.16                 Anna Lusthof                    MD     29-04-04    Olympus '70             Amersfoort              01-07-17

      10.01                 Janaisa Baah                    MB     19-10-00    PAC                     Naaldwijk               09-06-17

      met teveel rugwind:

      12.58       w   2.4   Nora Ritzen                            03-07-93    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

      12.15       w   2.2   Meruska Eduarda                        30-07-91    R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

      12.02       w   2.8   Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Den Haag                20-05-17

      11.72       w   2.9   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

      11.69       w   2.4   Liset Olijve                           25-02-90    Prins Hendrik           Ede                     30-04-17

      11.53       w   3.8   Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Leiden                  30-04-17

      10.91       w   4.1   Arlyn Haveman                   Neo    29-03-97    AAC                     Leiden                  30-04-17

      10.75       w   2.8   Kika van Bergen en Henegouwen   Neo    28-08-97    U-Track                 Woerden                 30-04-17

      10.74       w   7.6   Mathilde Bakker                 Neo    20-10-95    AV '23                  Woerden                 30-04-17

      10.74       w   3.9   Zoë Tromp                       Neo    30-04-97    Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

      10.63       w   2.4   Shaya van Houdt                 MA     23-03-98    PAC                     Drunen                  07-05-17

      10.57       w   3.2   Jinke van der Sluis             MA     18-07-99    Phoenix                 Leiden                  30-04-17

      10.53       w   3.2   Amber Hurkmans                  MA     05-12-99    Nova                    Woerden                 30-04-17

      10.23       w   3.4   Eline Bardoel                   Neo    31-01-95    Fit                     Ede                     30-04-17

      10.22       w   4.2   Susan Visser                    MA     31-08-99    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

      10.22       w   2.8   Sterre Weber                    MA     16-05-99    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

      10.12       w   3.4   Justine Zwier                   MA     27-06-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

      10.08       w   2.6   Anja Mulder                     V45    05-10-71    AC TION                 Hoorn                   30-04-17

      10.07       w   2.5   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

      9.94        w   2.1   Minke Bosma                     Neo    07-03-97    Lycurgus                Utrecht                 23-06-17

 

      kogelstoten 4 kg

1     18.18                 Melissa Boekelman                      11-05-89    Prins Hendrik           Leiden                  17-06-17

2     16.18                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Hilversum               09-07-17

3     16.00                 Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Lisse                   13-05-17

4     15.63                 Jessica Schilder                MA     19-03-99    Hera                    Vught                   02-07-17

5     15.23                 Benthe König                    MA     07-04-98    Ciko '66                Lisse                   13-05-17

6     15.20                 Lieke Muller                           03-11-94    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

7     15.14                 Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Leiden                  17-06-17

8     14.92                 Charlene Okken                         03-01-94    Groningen Atletiek      Dronten                 05-07-17

9     14.87                 Corinne Nugter                         28-03-92    AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

10    14.23                 Lisanne Schol                          22-06-91    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

11    13.78                 Enid Duut                       MA     18-05-99    PAC                     Vught                   02-07-17

12    13.64                 Nadine VIsser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Lisse                   13-05-17

13    13.58                 Keeley Heijdeman                Neo    09-04-97    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

14    13.37                 Nina de Poorter                 Neo    16-01-95    Eindhoven Atletiek      Memphis (USA)           29-04-17

15    13.35                 Marieke Riemens                        04-05-86    Vereniging Zeeland AtletZierikzee               08-07-17

16    13.29                 Eva Reinders                           12-05-93    Groningen Atletiek      Hoorn                   30-04-17

17    13.14                 Anneloes Wonink                 MA     06-04-99    Groningen Atletiek      Vught                   02-07-17

18    12.91                 Lianne Bruins                          01-05-85    GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

19    12.89                 Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Veenendaal              18-06-17

20    12.85                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

21    12.74                 Jenny Tchedjo                   MB     20-05-00    U-Track                 Naaldwijk               28-05-17

22    12.71                 Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

23    12.58                 Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           27-05-17

24    12.37                 Bibi Lotte van der Horst               08-12-88    AAC                     Wageningen              19-05-17

25    12.28                 Louise Taatgen                         05-01-93    Impala                  Harderwijk              18-06-17

26    12.28                 Wassiliki Alexandridis                 10-08-93    Hellas                  Utrecht                 14-07-17

27    12.18                 Linda Prop                             05-02-93    Spado                   Veenendaal              18-06-17

28    12.13                 Zyna van de Poel                Neo    23-07-97    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

29    12.12                 Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Emmeloord               13-05-17

30    11.91                 Emma Oosterwegel                MA     29-06-98    Daventria               Leiden                  30-04-17

31    11.90                 Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

32    11.87                 Jill Emmerzaal                         22-11-90    Nijmegen Atletiek       Zutphen                 23-06-17

33    11.85                 Margriet van Kammen                    01-02-88    Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

34    11.84                 Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

35    11.82                 Carolien de Pater               Neo    25-01-97    Avantri                 Hengelo                 10-06-17

36    11.76                 Suzanne den Boef                       27-11-92    Typhoon                 Papendrecht             25-03-17

37    11.74                 Kim Habets                      Neo    07-09-96    Unitas                  Hengelo                 10-06-17

38    11.71                 Janneke Pluimes                 MB     10-01-01    Scorpio                 Ede                     30-04-17

39    11.68                 Linda van de Lagemaat                  29-11-90    Tartlétos               Assen                   28-05-17

40    11.67                 Teuny Bosma                     V35    06-08-80    Impala                  Drachten                28-05-17

41    11.67                 Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              04-06-17

42    11.63                 Carlijn van den Heuvel          Neo    04-05-97    Attila                  Tilburg                 01-04-17

43    11.63                 Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Gemert                  03-06-17

44    11.62                 Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Wageningen              07-07-17

45    11.61                 Eva Peters                      Neo    23-12-97    PEC 1910                Dronten                 05-07-17

46    11.57                 Carolien van der Dam                   01-08-85    AAC '61                 Emmen                   18-06-17

47    11.56                 Emma van Arendonk               MA     29-05-99    Spado                   Vught                   02-07-17

48    11.55                 Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

49    11.52                 Lisa Keuken                     Neo    30-06-96    PEC 1910                Hoorn                   30-04-17

50    11.50                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Rotterdam               25-06-17

51    11.49                 Moniek Stijvers                        20-04-89    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

52    11.47                 Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

53    11.46                 Dana Gunther                           03-10-84    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

54    11.40                 Ilse Rietberg                          18-02-92    Vitalis                 Drachten                28-05-17

55    11.35                 Britta de Haan                  MA     31-03-99    Ilion                   Vught                   02-07-17

56    11.32                 Gejanne Lussenburg                     24-12-89    Isala '96               Leiden                  30-04-17

57    11.30                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

58    11.28                 Bridget Janssen                 MB     14-02-01    PAC                     Rotterdam               25-06-17

59    11.15                 Carolien van der Dam            Neo    01-08-95    AAC '61                 Steenwijk               01-04-17

60    11.15                 Samyre Wieles                          20-07-90    Typhoon                 Gemert                  03-06-17

61    11.14                 Sarah Smits                     Neo    18-05-96    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

62    11.08                 Leonie Willekes                        13-08-86    ASV Eibergen            Enschede                26-04-17

63    11.08                 Lieke van Velzen                       16-10-87    Startbaan               Heerhugowaard           28-05-17

64    11.05                 Femke Corbière                  Neo    23-01-95    Clytoneus               Woerden                 30-04-17

65    11.04                 Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Leiden                  30-04-17

66    11.02                 Freya Muller                    V50    08-04-66    Hollandia               Hoorn                   30-04-17

67    11.02                 Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             08-07-17

68    11.00                 Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  03-06-17

69    10.98                 Mariska Hoogkamer               MA     23-01-98    De Spartaan             Woerden                 30-04-17

70    10.98                 Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Stadskanaal             08-07-17

71    10.94                 Lotte Smink                     MB     26-12-00    Hellas                  Woerden                 30-04-17

72    10.91                 Maxime Beverwijk                MB     23-01-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

73    10.85                 Inge Drost                      Neo    15-01-96    Ilion                   Leiden                  30-04-17

74    10.84                 Sanne van den Brink             MA     22-02-99    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

 

      discuswerpen 1 kg

1     57,97                 Corinne Nugter                         28-03-92    AV NOP                  Utrecht                 14-07-17

2     53.77                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Halle (GER)             21-05-17

3     50.28                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Vught                   01-07-17

4     50.25                 Enid Duut                       MA     18-05-99    PAC                     Vught                   02-07-17

5     49.63                 Melissa Boekelman                      11-05-89    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

6     49.24                 Nina de Poorter                 Neo    16-01-95    Eindhoven Atletiek      Houston (USA)           14-05-17

7     48.61                 Benthe König                    MA     07-04-98    Ciko '66                Vught                   02-07-17

8     47.76                 Alida van Daalen                MC     12-04-02    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

9     47.62                 Jill Emmerzaal                         22-11-90    Nijmegen Atletiek       Hilversum               09-07-17

10    46.51                 Bibi Lotte van der Horst               08-12-88    AAC                     Leiria (POR)            08-06-17

11    45.60                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Übach-Palenberg (GER)   25-03-17

12    45.15                 Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Naaldwijk               09-06-17

13    44.77                 Jessica Schilder                MA     19-03-99    Hera                    Haarlem                 07-05-17

14    44.41                 Janneke Pluimes                 MB     10-01-01    Scorpio                 Ede                     30-04-17

15    43.47                 Lianne Bruins                          01-05-85    GAC-Hilversum           Grootebroek             26-03-17

16    41.39                 Adrian Vrijenhoek               MA     23-02-98    R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

17    41.36                 Dominique Verheijen                    01-09-93    De Gemzen               Hengelo                 10-06-17

18    40.60                 Vera Wisse                             15-04-84    Vereniging Zeeland AtletTienen (BEL)            25-05-17

19    40.58                 Solin Isei                             05-08-89    R' dam Atletiek         Naaldwijk               09-06-17

20    40.44                 Sacha Popping                          18-03-91    Leiden Atletiek         Naaldwijk               09-06-17

21    40.33                 Julia Wolbink                   MA     27-05-98    AAC                     Den Helder              12-05-17

22    40.04                 Kim Habets                      Neo    07-09-96    Unitas                  Hengelo                 10-06-17

23    40.02                 Anneloes Wonink                 MA     06-04-99    Groningen Atletiek      Utrecht                 14-07-17

24    39.73                 Jenny Tchedjo                   MB     20-05-00    U-Track                 Vught                   01-07-17

25    39.25                 Linda Prop                             05-02-93    Spado                   Leiden                  30-04-17

26    39.02                 Lotte Smink                     MB     26-12-00    Hellas                  Leiden                  11-06-17

27    38.89                 Sanne van den Brink             MA     22-02-99    Hellas                  Vught                   02-07-17

28    38.69                 Fleur van der Put               Neo    31-08-96    Leiden Atletiek         Hengelo                 10-06-17

29    38.56                 Karlien Sleper                         11-01-93    Ilion                   Leiden                  19-05-17

30    38.40                 Carolien de Pater               Neo    25-01-97    Avantri                 Rotterdam               03-06-17

31    37.84                 Eva Reinders                           12-05-93    Groningen Atletiek      Hoorn                   30-04-17

32    37.76                 Maxime Brandts                  MA     23-04-98    Caesar                  Vught                   02-07-17

33    37.68                 Sanne van Rossum                V35    07-11-81    Daventria               Deventer                02-06-17

34    37.61                 Marije Efdee                    Neo    07-08-97    Leiden Atletiek         Lisse                   30-06-17

35    37.60                 Lieke van Velzen                       16-10-87    Startbaan               Leiden                  19-05-17

36    37.48                 Suzanne den Boef                       27-11-92    Typhoon                 Ede                     30-04-17

37    37.38                 Anna Goede                             16-05-91    AV '23                  Amsterdam               02-06-17

38    37.12                 Wassiliki Alexandridis                 10-08-93    Hellas                  Alphen a/d Rijn         02-04-17

39    36.99                 Charlene Okken                         03-01-94    Groningen Atletiek      Dronten                 05-07-17

40    36.54                 Kahlan Geluk                    MB     12-02-01    R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

41    36.35                 Sarah Smits                     Neo    18-05-96    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

42    35.84                 Astrid Jonkers                  Neo    29-05-97    AAC '61                 Dronten                 03-05-17

43    35.82                 Emma van Arendonk               MA     29-05-99    Spado                   Drunen                  07-05-17

44    35.56                 Willeke Stuijt                  MB     12-02-01    AV Edam                 Heerhugowaard           07-07-17

45    35.39                 Fleur Visser                    MA     03-08-99    Unitas                  Drunen                  07-05-17

46    35.27                 Robin Post                      MA     16-04-99    AV Wieringermeer        Heerhugowaard           07-07-17

47    35.19                 Renske Versloot                 Neo    28-01-96    De Liemers              Amersfoort              17-04-17

48    35.17                 Mariska Tuijp                   Neo    05-04-96    Noordkop                Edam                    19-05-17

49    35.05                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Groningen               15-04-17

50    34.99                 Karin Nienhuis                  V45    16-04-69    Ciko '66                Hengelo                 07-05-17

51    34.72                 Maud van Hoorn                  MB     22-11-00    De Keien                Uden                    17-05-17

52    34.50                 Suzanne Giezeman                MA     22-09-99    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

53    34.44                 Sophie van Veen                 MA     19-07-99    AV Gouda                Utrecht                 23-06-17

54    34.29                 Leonie Willekes                        13-08-86    ASV Eibergen            Rijssen                 26-05-17

55    34.27                 Ilona Verboom                          01-05-91    Altis                   Hoorn                   30-04-17

56    34.03                 Ciska Bosma                     V35    23-12-81    Noordkop                Gouda                   10-06-17

57    33.95                 Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Heerde                  08-04-17

58    33.94                 Karlijn Rutten                         31-05-94    Daventria               Deventer                02-06-17

59    33.78                 Babet Roeling                   MB     14-02-01    Ilion                   Lisse                   30-06-17

60    33.77                 Mirjam Aberkrom-de Groot        V50    02-02-64    AV Edam                 Heerhugowaard           07-07-17

61    33.63                 Eva Peters                      Neo    23-12-97    PEC 1910                Dronten                 05-07-17

62    33.44                 Mathilde Spitzen                Neo    02-08-96    Vitalis                 Steenwijk               01-04-17

63    33.18                 Danara Dewi Stoppels            MC     18-04-03    Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

64    32.96                 Lisette van der Kolk            Neo    06-09-96    Ilion                   Leiden                  30-04-17

65    32.91                 Judith Essemiah                 MB     11-03-00    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

66    32.90                 Bertina den Hartog              V40    15-09-74    Energie                 Vught                   17-04-17

67    32.85                 Paulien Lockhorn                Neo    15-10-97    Sprint                  Den Haag                20-05-17

68    32.82                 Hanny Ebbekink-Tukkers          V55    24-08-58    AC TION                 Gouda                   10-06-17

69    32.63                 Carolijn Damen                         09-06-90    R' dam Atletiek         Hengelo                 10-06-17

70    32.62                 Fabienne Müller                 MC     25-10-02    Lycurgus                Zaandam                 27-05-17

71    32.50                 Inge de Willigen                MA     17-06-99    De Spartaan             Lisse                   21-04-17

72    32.46                 Thirza Matilda                  MB     06-08-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

73    32.44                 Marlijn Bijker                         12-01-88    PEC 1910                Zwolle                  22-06-17

74    32.36                 Mariëlle de Rijk                       22-05-88    Tartlétos               Arnhem                  30-04-17

75    32.33                 Tosca Smit                      MB     22-03-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      43.82                 Vanessa Sterckendries (BEL)     Neo    15-09-95    Lycurgus                Brussel (BEL)           02-07-17

 

      kogelslingeren 4 kg

1     63.26                 Wendy Koolhaas                  V35    05-01-80    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

2     62.38                 Sina Mai Holthuijsen            Neo    17-07-96    Unitas                  Leverkusen (GER)        17-06-17

3     55.06                 Eva Reinders                           12-05-93    Groningen Atletiek      Hilversum               09-07-17

4     52.11                 Linda Prop                             05-02-93    Spado                   Veenendaal              18-06-17

5     50.73                 Femke Hollander                        01-04-83    PEC 1910                Zwolle                  22-06-17

6     50.67                 Melissa Boekelman                      11-05-89    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

7     50.43                 Marije Efdee                    Neo    07-08-97    Leiden Atletiek         Utrecht                 12-05-17

8     50.20                 Maaike Schetters                       10-10-83    Eindhoven Atletiek      Rotterdam               22-04-17

9     47.76                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Groningen               15-04-17

10    47.67                 Martine van Beek                       13-02-87    Hellas                  Utrecht                 14-07-17

11    46.42                 Lise Smit                              20-06-88    AAC                     Zwolle                  05-03-17

12    44.65                 Emma Boeve                             01-09-94    PEC 1910                Hengelo                 10-06-17

13    44.63                 Carolijn Damen                         09-06-90    R' dam Atletiek         Amersfoort              09-07-17

14    44.32                 Cindy Kiekens                          15-09-91    Hera                    Amsterdam               18-06-17

15    44.16                 Renée Granzier                         02-07-92    Unitas                  Utrecht                 14-07-17

16    43.16                 Tia Ackermans                   MA     10-01-99    Scorpio                 Vught                   01-07-17

17    41.63                 Lianne Bruins                          01-05-85    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

18    41.63                 Adrian Vrijenhoek               MA     23-02-98    R' dam Atletiek         Vught                   01-07-17

19    40.99                 Marlou Hospes                          22-05-91    Impala                  Zutphen                 23-06-17

20    39.78                 Yvette Bot-Vleerlaag            V40    12-09-72    SAV                     Eindhoven               04-02-17

21    39.56                 Nicole Veenstra                        19-04-83    AC TION                 Harderwijk              18-06-17

22    39.14                 Judy van der Drift              MA     23-03-99    PAC                     Vught                   01-07-17

23    39.13                 Evelien Bos                            18-03-92    Phanos                  Woerden                 09-07-17

24    39.11                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

25    38.97                 Amber van der Waal              Neo    18-10-96    Passaat                 Utrecht                 12-05-17

26    38.93                 Anne Witsmeer                          16-02-94    AV '34                  Utrecht                 14-07-17

27    38.87                 Marieke van der Laan            MA     19-11-99    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

28    38.84                 Mirjam van den Bremen           V50    07-03-66    Clytoneus               Woerden                 09-07-17

29    38.73                 Danique de Brabander            MB     15-06-00    Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

30    37.23                 Marloes Oosterwegel                    07-03-94    Daventria               Hengelo                 10-06-17

31    37.09                 Marieke van der Laan            MA     19-11-99    GAC- Hilversum          Amersfoort              23-04-17

32    36.45                 Sara Rey                        MB     08-07-00    Swift                   Roermond                18-06-17

33    36.22                 Bowien Snepvangers              MB     15-08-01    DJA                     Spijkenisse             18-06-17

34    36.02                 Simone Veth                     V35    25-04-79    Passaat                 Spijkenisse             18-06-17

35    35.57                 Lisanne van Manen                                  Vitalis                 Boskoop                 08-07-17

36    35.57                 Marillion Zwijnenburg                  03-04-93    Avantri                 Boskoop                 08-07-17

37    35.32                 Patty Michelle Burgman                 05-02-92    Energie                 Utrecht                 14-07-17

38    35.17                 Femke Corbière                  Neo    23-01-95    Clytoneus               Hilversum               18-06-17

39    34.96                 Lotte van Gerven                MA     24-10-99    Lycurgus                Vught                   01-07-17

40    34.79                 Hilde Siegersma                        17-05-84    Climax                  Nijmegen                18-06-17

41    34.58                 Karin Laskewitz                        28-12-87    Impala                  Groningen               03-06-17

42    33.89                 Wendy Vet                              13-12-84    GAC- Hilversum          Amersfoort              23-04-17

43    33.79                 Liza Jonkergouw                 MA     29-04-98    Spiridon                Vught                   01-07-17

44    33.55                 Lisa Wassenaar                  Neo    03-09-96    AV '47                  Den Haag                18-06-17

45    33.41                 Robin Post                      MA     16-04-99    AV Wieringermeer        Vught                   01-07-17

46    33.25                 Eline Linger                    Neo    31-08-95    AV '34                  Zwolle                  22-06-17

47    32.83                 Vera Wisse                             15-04-84    Vereniging Zeeland AtletZierikzee               08-07-17

48    32.59                 Lisette van der Kolk            Neo    06-09-96    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

49    32.36                 Anouschka de Waal               MA     18-08-99    AV '47                  Woerden                 09-07-17

50    32.22                 Ciska Bosma                     V35    23-12-81    Noordkop                Den Helder              12-05-17

51    31.95                 Sofia Zuidam                           10-08-88    AAV '36                 Veenendaal              18-06-17

52    31.88                 Bibi Lotte van der Horst               08-12-88    AAC                     Veenendaal              18-06-17

53    31.04                 Inge Schmit                     MB     21-09-01    Unitas                  Rotterdam               25-06-17

54    30.85                 Tiny Hellendoorn                V60    25-03-55    Isala '96               Veenendaal              18-06-17

55    30.51                 Hilde Pracht                           20-01-94    AV Voorschoten '97      Den Haag                18-06-17

56    30.23                 Linda van Vliet                 V40    03-05-75    PAC                     Spijkenisse             18-06-17

57    30.21                 Aukje Bakker                    MA     20-05-98    SAV                     Harderwijk              18-06-17

58    30.06                 Michelle Blommestijn            V50    26-03-66    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

59    30.00                 Mariëlle de Rijk                       22-05-88    Tartlétos               Emmen                   18-06-17

60    29.91                 Karin Nienhuis                  V45    16-04-69    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

61    29.86                 Iris Steverink                  V45    03-03-71    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

62    29.64                 Ilona Zeilmaker                 V35    11-05-81    Suomi                   Grootebroek             26-03-17

63    29.64                 Wassiliki Alexandridis                 10-08-93    Hellas                  Utrecht                 12-05-17

64    29.56                 Anne van Suijdam                       19-07-93    Nijmegen Atletiek       Nijmegen                18-06-17

65    29.02                 Fleur van der Put               Neo    31-08-96    Leiden Atletiek         Hengelo                 10-06-17

66    28.98                 Dion Kies                       MA     27-11-99    DEM                     Hilversum               18-06-17

67    28.97                 Joni Stolk                             18-12-87    Phanos                  Hilversum               18-06-17

68    28.94                 Matilde Spitzen                 Neo    02-08-96    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

69    28.83                 Marlies van Woerden             V45    06-04-67    Prins Hendrik           Eindhoven               01-04-17

70    28.83                 Merel Kramer                    Neo    30-06-95    AV Wijchen              Nijmegen                18-06-17

71    28.72                 Lieke van Velzen                       16-10-87    Startbaan               Amsterdam               18-06-17

72    28.68                 Dorien Oosterhuis               MA     02-02-98    Ilion                   Lisse                   25-06-17

73    28.60                 Demi Saris                             07-11-94    Gen. Michaëlis          Nijmegen                18-06-17

74    28.45                 Maaike Westerdijk               MB     16-12-00    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      62.42                 Vanessa Sterckendries (BEL)     Neo    15-09-95    Lycurgus                Fränkisch-Crumbach (GER)04-06-17

 

      speerwerpen 600 gram

1     56.89                 Lisanne Schol                          22-06-91    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

2     55.43                 Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Götzis (AUT)            28-05-17

3     51.94                 Emma Oosterwegel                MA     29-06-98    Daventria               Vught                   30-06-17

4     51.10                 Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            02-07-17

5     47.98                 Danien ten Berge                       28-12-92    De Sperwers             Jena (GER)              11-06-17

6     47.56                 Roos de Klerk                          24-06-94    PAC                     Den Haag                20-05-17

7     46.40                 Dewi Lafontaine                 MA     08-01-99    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

8     46.21                 Emma van Arendonk               MA     29-05-99    Spado                   Lisse                   13-05-17

9     45.66                 Karlien Sleper                         11-01-93    Ilion                   Hengelo                 10-06-17

10    45.52                 Ilhem Tamrouti                  MA     20-12-99    Isala '96               Hengelo                 10-06-17

11    45.05                 Suzanne den Boef                       27-11-92    Typhoon                 Dongen                  08-04-17

12    44.76                 Veerle de Vries                        16-01-91    Groningen Atletiek      Lisse                   13-05-17

13    43.38                 Laurien Bourguignon-Hoos               18-08-83    Hera                    Nice (FRA)              07-05-17

14    43.17                 Susanne van der Hoeven                 06-02-92    Phanos                  Leiden                  17-06-17

15    43.15                 Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           28-05-17

16    43.02                 Marijke Esselink                MA     22-06-99    Archeus                 Wageningen              07-07-17

17    42.81                 Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            28-05-17

18    42.12                 Lieke Muller                           03-11-94    Groningen Atletiek      Groningen               15-04-17

19    41.89                 Carlijn van den Heuvel          Neo    04-05-97    Attila                  Eindhoven               02-05-17

20    41.56                 Lieke Schmidt                   Neo    02-02-97    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

21    41.29                 Tosca Smit                      MB     22-03-00    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

22    41.21                 Imogen Beard                    MA     03-05-98    Clytoneus               Vught                   17-04-17

23    41.00                 Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

24    40.73                 Sanne van den Brink             MA     22-02-99    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

25    40.67                 Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

26    40.61                 Carolien van der Dam                   01-08-85    AAC '61                 Assen                   28-05-17

27    39.50                 Eefje Frissen                          03-07-90    GVAC                    Amersfoort              01-07-17

28    39.49                 Lotte Pröpper                   MA     03-07-99    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

29    39.43                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

30    39.34                 Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

31    39.19                 Fieke Cappendijk                       05-03-86    Prins Hendrik           Breda                   28-05-17

32    38.94                 Eva Peters                      Neo    23-12-97    PEC 1910                Zwolle                  07-07-17

33    38.66                 Zillah Cornelissen              Neo    21-03-97    Nijmegen Atletiek       Wageningen              19-05-17

34    38.23                 Robin Groen                            23-11-91    Groningen Atletiek      Zwolle                  19-04-17

35    38.10                 Nikki Klarenbeek                Neo    10-02-95    Phanos                  Amersfoort              01-07-17

36    38.10                 Lieke van den Brink             Neo    12-07-95    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

37    37.80                 Lucinde Wiersema                MA     05-02-98    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

38    37.36                 Britt Gerdes                    MA     08-05-99    AV Voorschoten '97      Lisse                   09-07-17

39    37.29                 Tamara Eleonora                 MA     29-12-98    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

40    37.13                 Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Soest                   19-05-17

41    37.04                 Nienke Veerkamp                 MA     06-07-98    KAV Holland             Lisse                   25-06-17

42    37.03                 Robin Hassing                   MA     04-06-99    Fortuna                 Naaldwijk               19-05-17

43    36.86                 Karin Leber                            03-11-89    Phanos                  Edam                    08-07-17

44    36.74                 Lotte Hendriksen                Neo    07-11-97    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

45    36.67                 Janice Zomerman                 MB     18-05-01    Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

46    36.40                 Margreet Takken                 V35    04-03-79    Climax                  Gouda                   11-06-17

47    36.34                 Enya Hoogewoning                MA     04-04-99    Typhoon                 Dongen                  08-04-17

48    36.06                 Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

49    35.75                 Pamela Kiel                            09-04-91    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

50    35.71                 Demi Saris                             07-11-94    Gen. Michaëlis          Breda                   28-05-17

51    35.55                 Camille van de Brug             MB     20-09-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

52    35.41                 Teuny Bosma                     V35    06-08-80    Impala                  Drachten                28-05-17

53    35.38                 Sanne Laagland Winder           Neo    09-02-97    Climax                  Breda                   28-05-17

54    35.30                 Marieke van Lierop              V35    09-12-77    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

55    35.25                 Kirstin Gnoth                   V40    24-07-73    AC TION                 Gouda                   11-06-17

56    35.05                 Janine de Wit                   Neo    13-01-95    Tartlétos               Wageningen              07-07-17

57    34.91                 Dominique Verheijen                    01-09-93    De Gemzen               Zutphen                 23-06-17

58    34.83                 Ilona Zeilmaker                 V35    11-05-81    Suomi                   Gouda                   11-06-17

59    34.80                 Inge van Dijk                   MB     27-06-00    AAC                     Haarlem                 07-05-17

60    34.61                 Charlotte Hopman                Neo    23-05-97    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

61    34.60                 Susan Bekkers                   MA     18-05-99    Attila                  Tilburg                 01-04-17

62    34.57                 Maxime Beverwijk                MB     23-01-00    Prins Hendrik           Breda                   28-05-17

63    34.50                 Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gendringen              12-05-17

64    34.22                 Zyna van de Poel                Neo    23-07-97    De Spartaan             Alkmaar                 14-04-17

65    34.17                 Lotte Oldenhave                        20-07-94    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

66    34.12                 Andrea Snijders                        10-10-92    AV '40                  Zoetermeer              28-05-17

67    33.99                 Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Amstelveen              05-06-17

68    33.95                 Eva Tetteroo                    Neo    26-07-97    Olympus '70             Alphen aan den Rijn     28-05-17

69    33.80                 Astrid van der Maas             Neo    01-01-96    AV Gouda                Gouda                   02-04-17

70    33.80                 Isabelle Aalders                MB     16-06-00    Ciko '66                Vught                   07-05-17

71    33.78                 Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Amstelveen              05-06-17

72    33.72                 Bridget Janssen                 MB     14-02-01    PAC                     Drunen                  07-05-17

73    33.60                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Rotterdam               25-06-17

 

      gewichtwerpen 9,08 kg

1     15.14                 Eva Reinders                           12-05-93    Groningen Atletiek      Amersfoort              23-04-17

2     14.28                 Maaike Schetters                       10-10-83    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               04-02-17

3     13.38                 Femke Hollander                        01-04-83    PEC 1910                Amersfoort              23-04-17

4     12.73                 Adrian Vrijenhoek               MA     23-02-98    R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

5     12.51                 Marlou Hospes                          22-05-91    Impala                  Amersfoort              09-07-17

6     12.33                 Emma Boeve                             01-09-94    PEC 1910                Zutphen                 23-06-17

7     11.94                 Marije Efdee                    Neo    07-08-97    Leiden Atletiek         Rotterdam               21-01-17

8     11.54                 Mirjam van den Bremen           V50    07-03-66    Clytoneus               Rotterdam               21-01-17

9     11.37                 Yvette Bot-Vleerlaag            V40    12-09-72    SAV                     Eindhoven               04-02-17

10    11.06                 Sofia Zuidam                           10-08-88    AAV '36                 Rotterdam               21-01-17

11    10.79                 Rian Peeters-Jonkers            V50    14-03-67    Atledo                  Amersfoort              23-04-17

12    10.20                 Robin Post                      MA     16-04-99    AV Wieringermeer        Rotterdam               21-01-17

 

      7-kamp

                            100mH* hoog *kogel * 200m * ver * speer * 800m  * windgegevens

1     6497                  Anouk Vetter                           04-02-93    Sprint                  Götzis (AUT)            28-05-17

                            13,32 * 1,71 * 15,54 * 24,21 * 6,19 * 55,43 * 2.20,20 * 1,2 * 0,7 * 0,0

2     6355                  Nadine Visser                   Neo    09-02-95    Eindhoven Atletiek      Götzis (AUT)            28-05-17

                            12,78 * 1,74 * 12,85 * 23,46 * 6,27 * 42,81 * 2.15,24 * 1,0 * -2,9 * 0,7

3     6326                  Nadine Broersen                        29-04-90    Sprint                  Monzón (ESP)            02-07-17

                            13,78 * 1,84 * 14,35 * 25,33 * 6,19 * 51,10 * 2.19,93 * 0,8 * 1,8 * 0,0

4     5624                  Lisanne Drost                          27-08-91    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

                            14,24 * 1,73 * 12,06 * 24,91 * 5,75 * 36,20 * 2.17,41 * 0,1 * 0,6 * 1,3

5     5546                  Michelle Oud                    Neo    19-07-96    SAV                     Oyonnax (FRA)           28-05-17

                            14,95 * 1,70 * 12,58 * 26,22 * 5,84 * 43,15 * 2.19,07 * 1,8 * 0,6 * 1,8

6     5266                  Anne van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

                            14,25 * 1,56 * 10,32 * 25,17 * 5,62 * 40,67 * 2.21,91 * 0,0 * 1,2 * -0,3

7     5241                  Myke van de Wiel                Neo    04-06-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

                            14,57 * 1,59 * 11,00 * 24,95 * 5,46 * 39,34 * 2.22,55 * 0,0 * 1,2 * -1,0

8     5225                  Chanté Samuel                   Neo    09-04-96    Phanos                  Gemert                  04-06-17

                            14,19 * 1,71 * 10,15 * 25,12 * 5,59 * 29,84 * 2.22,40 * 0,0 * 1,2 * -0,8

9     5100                  Joanny Loeffen                  Neo    26-03-97    Ilion                   Gemert                  04-06-17

                            14,73 * 1,68 * 11,11 * 25,52 * 5,41 * 32,76 * 2.25,77 * 0,0 * 1,2 * 0,5

10    5000                  Iris de Ruiter                  MA     02-06-98    AV '23                  Emmeloord               14-05-17

                            15,19 * 1,60 * 12,12 * 26,38 * 5,37 * 39,68 * 2.30,20 * 0,5 * 2,5 * 0,8

11    4917                  Nele van den Broek              Neo    03-02-97    Sprint                  Gemert                  04-06-17

                            14,77 * 1,62 * 09,92 * 25,59 * 5,44 * 36,06 * 2.33,17 * 0,0 * 1,2 * -1,2

12    4912                  Dewi Lafontaine                 MA     08-01-99    Haag Atletiek           Gemert                  04-06-17

                            14,81 * 1,56 * 09,87 * 26,04 * 5,39 * 44,39 * 2.35,90 * 0,0 * 0,0 * 0,2

13    4860                  Lena Kater                      MA     03-09-98    PEC 1910                Stadskanaal             09-07-17

                            15,64 * 1,57 * 11,02 * 25,68 * 5,50 * 33,56 * 2.26,69 * 1,2 * 1,8 * -0,8

14    4727                  Melissa de Haan                 Neo    15-08-97    AV '34                  Gemert                  04-06-17

                            16,95 * 1,74 * 10,19 * 27,02 * 5,38 * 33,19 * 2.24,14 * -0,1 * 0,0 * -1,7

15    4716                  Manon Schoop                    MA     07-08-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

                            14,55 * 1,69 * 09,43 * 25,50 * 5,15 * 29,77 * 2.40,56 * 0,3 * 1,7 * 1,6

16    4654                  Lisanne Brouwer                 MA     12-01-99    Flevo Delta             Amstelveen              04-06-17

                            15,03 * 1,59 * 10,55 * 25,95 * 5,31 * 33,99 * 2.44,08 * 4,4 * -0,1 * -1,8

17    4632                  Samyre Wieles                   M??    ??          Typhoon                 Gemert                  04-06-17

                            15,34 * 1,56 * 11,15 * 26,50 * 4,68 * 32,40 * 2.22,39 * -0,1 * 0,0 * 0,9

18    4542                  Merel Wevers                    MA     19-10-99    AV '34                  Amstelveen              04-06-17

                            15,51 * 1,49 * 09,91 * 26,20 * 5,19 * 33,78 * 2.30,02 * 4,4 * -0,1 * 0,9

19    4427                  Marjolein Bolten                MA     07-10-99    AV Haarlemmermeer       Lisse                   09-07-17

                            15,81 * 1,64 * 11,25 * 26,82 * 5,09 * 28,79 * 2.43,92 * 1,7 * 2,2 * 0,2

20    4413                  Rianne Beuling                  MA     20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

                            14,50 * 1,48 * 10,28 * 25,98 * 5,41 * 25,75 * 2.47,63 * 0,5 * 1,7 * 2,1

21    4385                  Eveline Saalberg                MA     30-07-98    GVAC                    Gemert                  04-06-17

                            15,48 * 1,56 * 08,77 * 25,27 * 4,66 * 29,36 * 2.31,61 * 0,0 * 0,0 * -0,3

22    4251                  Zyna van de Poel                Neo    23-07-97    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

                            15,69 * 1,59 * 12,13 * 27,69 * 5,14 * 33,68 * 3.06,80 * 1,5 * 1,3 * 0,0

23    4045                  Cathelijn Peeters               Neo    06-11-96    Prins Hendrik           Gemert                  04-06-17

                            16,50 * 1,53 * 09,08 * 27,40 * 4,50 * 25,72 * 2.24,48 * -0,1 * 0,0 * 0,0

24    4043                  Brenda Oosterbosch                     26-01-93    PEC 1910                Stadskanaal             09-07-17

                            15,40 * 1,45 * 07,98 * 27,35 * 5,10 * 28,91 * 2.40,88 * 0,9 * 1,0 * -0,7

25    4021                  Hanna Knotnerus                 Neo    21-02-97    Feniks                  Amstelveen              05-06-17

                            16,36 * 1,59 * 08,28 * 27,52 * 5,01 * 23,97 * 2.36,38 * 1,5 * 1,3 * -0,7

26    3992                  Sabine Monden                          13-06-93    DJA                     Gemert                  04-06-17

                            16,71 * 1,56 * 10,31 * 28,38 * 4,94 * 27,35 * 2.41,80 * -0,1 * 0,0 * 0,5

27    3979                  Daniëlle Spek                   MA     11-02-98    AV '34                  Gemert                  04-06-17

                            17,19 * 1,50 * 09,63 * 27,48 * 5,19 * 27,06 * 2.39,97 * 0,0 * 0,0 * 1,7

28    3952                  Britt Gerdes                    MA     08-05-99    AV Voorschoten '97      Lisse                   09-07-17

                            16,95 * 1,58 * 10,61 * 28,97 * 4,60 * 37,36 * 2.52,09 * 1,7 * 2,2 * -0,3

29    3937                  Lisa Keuken                     Neo    30-06-96    PEC 1910                Sneek                   14-05-17

                            17,39 * 1,55 * 11,11 * 27,70 * 4,89 * 29,98 * 2.52,00 * -0,4 * -1,1 * 1,8

30    3796                  Mathilde Bakker                 Neo    20-10-95    AV '23                  Amstelveen              05-06-17

                            18,65 * 1,64 * 08,36 * 27,71 * 4,97 * 22,29 * 2.35,23 * 1,5 * 1,3 * 1,6

31    3725                  Suzanne Janssens                       16-01-92    Passaat                 Best                    02-07-17

                            16,35 * 1,48 * 08,09 * 28,33 * 4,96 * 20,53 * 2.37,89 * -0,5 * -1 * 0,0

 

      4 x 100 meter clubteams

1     45.18                 Amsterdam                                          Phanos                  Den Haag                20-05-17

2     46.28                 Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Den Haag                20-05-17

3     47.46                 Rotterdam                                          R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

4     47.57                 Leiden                                             Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

5     47.93                 Deventer                                           Daventria               Leiden                  30-04-17

6     48.20                 Vught                                              Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

7     48.29                 Utrecht                                            U-Track                 Naaldwijk               28-05-17

8     48.79                 Lisse                           MA                 De Spartaan             Lisse                   25-06-17

9     48.82                 Krommenie                       MB                 Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

10    48.84                 Rotterdam                       MA                 PAC                     Rotterdam               25-06-17

11    49.23                 Groningen                                          Vitalis                 Drachten                28-05-17

12    49.29                 Kampen                                             Isala '96               Leiden                  30-04-17

13    49.75                 Den Haag                                           Haag Atletiek           Leiden                  30-04-17

14    49.80                 Utrecht                                            Phoenix                 Leiden                  30-04-17

15    49.85                 Bergen op Zoom                                     Spado                   Leiden                  30-04-17

16    49.85                 Amsterdam                       MA                 AAC                     Lisse                   25-06-17

17    49.86                 Groningen                       MB                 Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

18    49.87                 Utrecht                                            Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

19    49.95                 Zoetermeer                      MA                 Ilion                   Lisse                   25-06-17

20    49.97                 Arnhem                                             Ciko '66                Leiden                  30-04-17

21    50.16                 Haarlem                         MC                 KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

22    50.22                 Papendrecht                                        Passaat                 Vlaardingen             15-04-17

23    50.31                 Apeldoorn                                          AV '34                  Leiden                  30-04-17

24    50.31                 Gorinchem                                          Typhoon                 Breda                   28-05-17

25    50.41                 Zwolle                                             PEC 1910                Drachten                28-05-17

26    50.63                 Gouda                                              AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

27    50.79                 Amsterdam                       MB                 Feniks                  Amsterdam               21-05-17

28    50.79                 Harderwijk                                         Athlos                  Drachten                28-05-17

29    50.80                 Amsterdam                                          AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

30    50.85                 Hilversum                                          GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

31    50.90                 Woerden                         MB                 Clytoneus               Utrecht                 21-05-17

32    51.54                 Heiloo                                             Trias                   Heerhugowaard           28-05-17

33    51.65                 Kerkrade                        MA                 Achilles-Top            Rotterdam               25-06-17

34    51.68                 Emmeloord                                          AV NOP                  Drachten                28-05-17

35    51.78                 Sittard                                            Unitas                  Den Haag                20-05-17

36    51.87                 Dordrecht                                          Fortius                 Etten-Leur              28-05-17

37    51.87                 Dronten                         MA                 Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

38    51.89                 Alkmaar                                            Hylas                   Naaldwijk               28-05-17

39    52.00                 Amersfoort                      MB                 Altis                   Utrecht                 21-05-17

40    52.05                 Nijmegen                                           't Haasje               Breda                   28-05-17

41    52.08                 Dordrecht                       MB                 Fortius                 Oud Beijerland          21-05-17

42    52.10                 Naaldwijk                                          Olympus '70             Leiden                  30-04-17

43    52.14                 Wageningen                                         Tartlétos               Assen                   28-05-17

44    52.15                 Alphen aan de Rijn              MB                 AAV '36                 Leiden                  11-06-17

45    52.20                 Almere                          MB                 AV Almere '81           Utrecht                 21-05-17

46    52.24                 Breda                           MB                 Sprint                  Someren                 21-05-17

47    52.36                 Zeist                                              Fit                     Breda                   28-05-17

48    52.42                 Ede                                                Climax                  Breda                   28-05-17

49    52.50                 Haarlem                                            AV Haarlem              Heerhugowaard           28-05-17

50    52.59                 Wijchen                                            AV Wijchen              Breda                   28-05-17

51    52.60                 Best                                               Gen. Michaëlis          Breda                   28-05-17

52    52.70                 Drachten                                           Impala                  Drachten                28-05-17

53    52.81                 Nieuwegein                      MB                 Atverni                 Spijkenisse             22-04-17

54    52.90                 Grootebroek                                        SAV                     Drachten                28-05-17

55    52.97                 Roermond                                           Swift                   Uden                    28-05-17

56    53.04                 Culemborg                                          Statina                 Zoetermeer              28-05-17

57    53.06                 Delft                           MB                 AV '40                  Oud Beijerland          21-05-17

 

      4 x 100 meter

1     43.07                                                                    Nat. Ploeg              Lausanne (AUT)          06-07-17

                            Eefje Boons - Marije van Hunenstijn - Naomi Sedney - Jamile Samuel

2     45.38                                                 MA                 Nat. Ploeg              Tilburg                 05-06-17

                            Lieke Klaver - Andrea Bouma- Bowien Jansen-  Demi van den Wildenberg

 

      4 x 200 meter clubteams

1     1.57,81               Warmenhuizen                    MA                 Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

 

      4 x 400 meter clubteams

1     3.51,50               Rotterdam                                          R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

2     3.53,40               Breda                                              Sprint                  Den Haag                20-05-17

3     3.53,79               Deventer                                           Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

4     3.55,45               Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Den Haag                20-05-17

5     3.59,79               Amsterdam                                          Phanos                  Den Haag                20-05-17

6     4.00,15               Bergen op Zoom                                     Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

7     4.01,27               Den Haag                                           Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

8     4.01,54               Zoetermeer                                         Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

9     4.01,87               Sittard                                            Unitas                  Den Haag                20-05-17

10    4.02,45               Leiden                          MA                 Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

11    4.04,35               Vught                                              Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

12    4.04,65               Krommenie                                          Lycurgus                Den Haag                20-05-17

13    4.05,22               Lisse                           MA                 De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

14    4.07,62               Alkmaar                                            Hylas                   Hilversum               18-06-17

15    4.08,19               Nijmegen                                           't Haasje               Nijmegen                18-06-17

16    4.09,31               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

17    4.10,01               Amsterdam                                          AV '23                  Hilversum               18-06-17

18    4.11,99               Amsterdam                                          AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

19    4.12,08               Rotterdam                       MA                 PAC                     Drunen                  07-05-17

20    4.12,12               Harderwijk                                         Athlos                  Harderwijk              18-06-17

21    4.12,41               Apeldoorn                       MA                 AV '34                  Vught                   07-05-17

22    4.12,41               Groningen                                          Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

23    4.14,79               Heiloo                                             Trias                   Amsterdam               18-06-17

24    4.15,89               Emmen                                              De Sperwers             Harderwijk              18-06-17

25    4.16,28               Utrecht                                            Phoenix                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

26    4.16,72               Groningen                                          Groningen Atletiek      Harderwijk              18-06-17

27    4.17,13               Grootebroek                                        SAV                     Harderwijk              18-06-17

28    4.17,71               Utrecht                                            Hellas                  Hilversum               18-06-17

29    4.18,08               Utrecht                                            U-Track                 Hilversum               18-06-17

30    4.18,94               Papendrecht                                        Passaat                 Spijkenisse             18-06-17

31    4.19,03               Zundert                                            DJA                     Spijkenisse             18-06-17

32    4.19,36               Drachten                                           Impala                  Harderwijk              18-06-17

33    4.19,51               Kampen                                             Isala '96               Alphen aan den Rijn     28-05-17

34    4.20,60               Wageningen                                         Tartlétos               Emmen                   18-06-17

35    4.20,86               Wijchen                                            AV Wijchen              Nijmegen                18-06-17

36    4.21,31               Emmeloord                                          AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

37    4.21,77               Arnhem                          MA                 Ciko '66                Vught                   07-05-17

38    4.22,71               Haarlem                                            AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

39    4.23,17               Tilburg                                            Attila                  Nijmegen                18-06-17

40    4.24,38               Oosterhout                                         Scorpio                 Nijmegen                18-06-17

41    4.25,18               Amersfoort                                         Altis                   Harderwijk              18-06-17

42    4.26,31               Boskoop                         MA                 AV '47                  Haarlem                 07-05-17

43    4.26,93               Best                                               Gen. Michaëlis          Nijmegen                18-06-17

44    4.28,56               Dronten                         MA                 Flevo Delta             Vught                   07-05-17

45    4.28,89               Eindhoven                                          Asterix                 Roermond                18-06-17

 

      4 x 400 meter

1     3.31,79                                                                  Nat. Ploeg              Villeneuve-d'Ascq (FRA) 25-06-17

                            Anna Sjoukje Runia - Lisanne de Witte - Laura de Witte - Eva Hovenkamp

 

      zweedse estafette clubteams

1     2.10,52               Deventer                                           Daventria               Veenendaal              18-06-17

2     2.14,83               Zoetermeer                                         Ilion                   Veenendaal              18-06-17

3     2.17,91               Bergen op Zoom                                     Spado                   Veenendaal              18-06-17

4     2.20,82               Naaldwijk                                          Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

5     2.21,12               Leiden                                             Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

6     2.21,47               Rotterdam                                          R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

7     2.22,36               Arnhem                                             Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

8     2.22,95               Rotterdam                                          PAC                     Gorinchem               30-04-17

9     2.23,79               Amsterdam                                          AAC                     Veenendaal              18-06-17

10    2.24,09               Harderwijk                                         Athlos                  Hoorn                   30-04-17

11    2.24,31               Utrecht                                            Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

12    2.25,59               Utrecht                                            Hellas                  Woerden                 30-04-17

13    2.25,61               Apeldoorn                                          AV '34                  Veenendaal              18-06-17

14    2.25,94               Lisse                                              De Spartaan             Woerden                 30-04-17

15    2.26,15               Haarlem                                            AV Haarlem              Santpoort               30-04-17

16    2.26,80               Amsterdam                                          Phanos                  Woerden                 30-04-17

17    2.26,95               Groningen                                          Vitalis                 Hoorn                   30-04-17

18    2.27,41               Nijmegen                                           Nijmegen Atletiek       Ede                     30-04-17

19    2.27,61               Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Eindhoven               30-04-17

20    2.27,78               Papendrecht                                        Passaat                 Gorinchem               30-04-17

21    2.27,88               Emmeloord                                          AV NOP                  Hoorn                   30-04-17

22    2.28,02               Gorinchem                                          Typhoon                 Ede                     30-04-17

23    2.28,52               Utrecht                                            U-Track                 Woerden                 30-04-17

24    2.28,85               Kampen                                             Isala '96               Veenendaal              18-06-17

25    2.28,85               Grootebroek                                        SAV                     Hoorn                   30-04-17

26    2.29,39               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Woerden                 30-04-17

27    2.30,05               Alkmaar                                            Hylas                   Woerden                 30-04-17

28    2.30,45               Amsterdam                                          AV '23                  Woerden                 30-04-17

29    2.30,49               Zundert                                            DJA                     Gorinchem               30-04-17

30    2.30,52               Vught                                              Prins Hendrik           Ede                     30-04-17

31    2.30,64               Zeist                                              Fit                     Ede                     30-04-17

32    2.30,65               Nijmegen                                           't Haasje               Ede                     30-04-17

33    2.31,06               Emmen                                              De Sperwers             Hoorn                   30-04-17

34    2.31,50               Woerden                                            Clytoneus               Woerden                 30-04-17

35    2.32,40               Beverwijk                       V35                DEM                     Alphen aan den Rijn     25-06-17

36    2.32,51               Amersfoort                                         Altis                   Hoorn                   30-04-17

37    2.32,54               Culemborg                                          Statina                 Alphen a/d Rijn         30-04-17

38    2.33,23               Krommenie                                          Lycurgus                Santpoort               30-04-17

39    2.33,27               Ede                                                Climax                  Ede                     30-04-17

40    2.33,56               Maastricht                                         Atletiek Maastricht     Ede                     30-04-17

41    2.34,21               Vlaardingen                                        Fortuna                 Gorinchem               30-04-17