Dit is de jaar indoorranglijst 2016/2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 29 oktober 2017.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
50 meter - grens 7.60
1 7.33 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Heerenveen 18-03-17
2 7.42 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Heerenveen 18-03-17
3 7.49 Danique Huisjes 21-11-04 Groningen Atletiek Heerenveen 18-03-17
4 7.58 Annabel Paul 03-03-04 Jahn II Stadskanaal 15-01-17
5 7.60 Baudien Venema 23-01-05 Horror Heerenveen 18-03-17
in onderlinge wedstrijd:
7.23 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Dordrecht 05-03-17
60 meter - grens 8.75
1 8.13 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
2 8.18 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Dordrecht 28-10-17
3 8.28 Amber de Roo 15-12-04 AV '40 Dordrecht 28-10-17
4 8.35 Katja van Eetvelt 21-02-04 RKHAV Dordrecht 28-10-17
5 8.36 Coos Veldpaus 11-12-04 Phoenix Amsterdam 18-02-17
6 8.37 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Gent (BEL) 14-01-17
7 8.38 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Enschede 22-10-17
8 8.44 Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Amsterdam 18-02-17
9 8.44 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Amsterdam 18-02-17
10 8.45 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Apeldoorn 21-01-17
11 8.45 Dilay Yandi 14-05-04 AV Almere '81 Amsterdam 18-02-17
12 8.45 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Dordrecht 28-10-17
13 8.45 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Dordrecht 28-10-17
14 8.49 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Naaldwijk 11-12-16
15 8.49 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Dordrecht 28-10-17
16 8.53 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Bremen (GER) 05-03-17
17 8.58 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Zoetermeer 26-11-16
18 8.59 Sara Bossché 08-11-04 PAC Dordrecht 28-10-17
19 8.62 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Apeldoorn 21-01-17
20 8.64 Marieke Moonen 22-10-04 De Spartaan Dordrecht 28-10-17
21 8.65 Fleur Blezer 20-01-04 Achilles Top Sittard 11-12-16
22 8.67 Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Apeldoorn 21-01-17
23 8.68 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Zoetermeer 26-11-16
24 8.70 Maya Clark 06-09-05 Hellas Amsterdam 27-01-16
25 8.73 Roos Wortel 19-05-04 GAC-Hilversum Naaldwijk 11-12-16
26 8.73 Bodhy Christiaans 30-08-05 CAV Energie Apeldoorn 21-01-17
27 8.73 Danique Huisjes 21-11-04 Groningen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
28 8.73 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Utrecht 28-01-17
29 8.73 Esra Nijzing 28-04-04 ACO Enschede 22-10-17
30 8.74 Luna Meijer 12-01-05 NEA-Volharding Amsterdam 18-02-17
31 8.75 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Sittard 11-12-16
in onderlinge wedstrijd:
8.34 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Dordrecht 18-03-17
8.69 Bijou Leto 29-09-04 Sprint Dordrecht 18-03-17
600 meter - grens 1.58.00
1 1.45.97 Myrte van der Schoot 16-04-04 GAC-Hilversum Apeldoorn 21-01-17
2 1.46.44 Tiba Miran 16-08-04 Groningen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
3 1.46.91 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Apeldoorn 27-12-16
4 1.47.75 Noortje Huitema 16-03-04 Groningen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
5 1.49.66 Minou de Wit 25-06-05 Leiden Atletiek Apeldoorn 21-01-17
6 1.49.82 Tess van Randtwijk 04-10-04 AV '34 Apeldoorn 12-02-17
7 1.49.92 Meike Leenders 17-03-04 VAV Apeldoorn 21-01-17
8 1.49.97 Debora van Langen 02-08-05 SAV Apeldoorn 21-01-17
9 1.50.09 Anouk Verdaasdonk 14-05-05 Spado Apeldoorn 21-01-17
10 1.50.53 Nori Meulendijks 21-11-04 HAC Apeldoorn 21-01-17
11 1.50.63 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Apeldoorn 27-12-16
12 1.50.69 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Apeldoorn 21-01-17
13 1.51.98 Hebe Chadwick 08-04-05 AV '40 Apeldoorn 21-01-17
14 1.52.11 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Apeldoorn 21-01-17
15 1.52.15 Tessa van Herp 09-09-04 Lycurgus Apeldoorn 21-01-17
16 1.52.23 Frederiek Dekker 18-09-04 Olympus '70 Apeldoorn 21-01-17
17 1.52.27 Celine Spinder 12-01-05 MPM Apeldoorn 21-01-17
18 1.52.76 Roos Wortel 19-05-04 GAC-Hilversum Apeldoorn 27-12-16
19 1.53.48 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Apeldoorn 21-01-17
20 1.54.04 Brittany Cools 13-06-05 THOR Apeldoorn 21-01-17
21 1.54.15 Anne de Jong 20-03-04 Atledo Apeldoorn 27-12-16
22 1.54.21 Selina Franken 07-02-05 AV Almere '81 Apeldoorn 21-01-17
23 1.54.39 Fleur Pieters 07-07-05 Flevo Delta Apeldoorn 21-01-17
24 1.54.89 Kika de Vos 29-06-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
25 1.55.26 Lotte Slomp 22-01-15 AAC '61 Apeldoorn 21-01-17
26 1.55.26 Silke Wijnstok 15-06-04 De Gemzen Apeldoorn 21-01-17
27 1.56.04 Fien Molenberg 29-08-05 Athlos Apeldoorn 21-01-17
28 1.56.15 Elin Kruizinga 19-07-04 Altis Apeldoorn 27-12-16
29 1.56.27 Maud van Sintmaartensdijk 25-11-04 Voorne Atletiek Apeldoorn 21-01-17
30 1.56.64 Amy de Graaf 06-10-05 AV '56 Apeldoorn 21-01-17
31 1.56.86 Anniek Vissers 10-03-05 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
32 1.57.19 Demi de Vries 22-03-04 HAC Apeldoorn 21-01-17
33 1.57.59 Fleur Boender 17-11-04 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 21-01-17
34 1.57.71 Maud Visscher 04-05-05 Groningen Atletiek Apeldoorn 12-02-17
1000 meter - grens 3.28.00
1 3.10.57 Bieke Schipperen 05-03-04 Scorpio Apeldoorn 15-01-17
2 3.14.55 Tess van Randtwijk 04-10-04 AV '34 Apeldoorn 21-01-17
3 3.15.33 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Apeldoorn 21-01-17
4 3.15.82 Myrte van der Schoot 16-04-04 GAC-Hilversum Apeldoorn 21-01-17
5 3.15.91 Bridget Konings 07-02-04 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-17
6 3.16.92 Michelle Frowijn 21-11-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
7 3.20.47 Tischa Braum 13-08-05 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
8 3.20.78 Selina Franken 07-02-05 AV Almere '81 Alkmaar 10-12-16
9 3.22.07 Anne de Jong 20-03-04 Atledo Apeldoorn 21-01-17
10 3.22.80 Eva Kok 05-03-05 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 21-01-17
11 3.23.25 Dione Schipper 01-04-04 Start '78 Apeldoorn 21-01-17
12 3.24.09 Loes Kempe 25-05-05 Altis Apeldoorn 21-01-17
13 3.24.76 Jessica Sluiter 14-11-05 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-17
14 3.24.96 Anniek Vissers 10-03-05 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
15 3.25.79 Tessa van Herp 09-09-04 Lycurgus Apeldoorn 21-01-17
16 3.26.27 Shantell Egbon 06-09-05 Almere '81 Alkmaar 10-12-16
17 3.26.50 Yana van Aarle 28-02-05 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 21-01-17
18 3.26.86 Maria Kuipers 03-06-04 Phanos Apeldoorn 21-01-17
19 3.26.96 Hebe Chadwick 08-04-05 AV '40 Apeldoorn 21-01-17
20 3.27.64 Danique Schram 08-05-04 DEM Apeldoorn 21-01-17
21 3.27.72 Hannah Talstra 31-03-04 Impala Apeldoorn 21-01-17
50 meter horden - grens 9.80
1 8.58 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Utrecht 23-12-16
in onderlinge wedstrijd:
8.93 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Dordrecht 05-03-17
9.19 Daphne Zintel 18-08-04 AAV '36 Naaldwijk 18-02-17
9.39 Kika de Vos 29-06-04 PAC Dordrecht 05-03-17
9.42 Emily van der Hoeff 11-10-04 PAC Dordrecht 05-03-17
9.45 Maud van Beest 08-06-04 AAV '36 Naaldwijk 18-02-17
9.72 Rosa Candido 09-02-04 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
9.75 Lianne Groenendijk 18-08-04 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
9.78 Klara van der Gaast 17-05-04 PAC Dordrecht 05-03-17
60 meter horden - grens 10.75
1 9.33 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Dordrecht 28-10-17
2 9.38 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Amsterdam 18-02-17
3 9.39 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
4 9.43 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
5 9.86 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Zoetermeer 17-12-16
6 9.86 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
7 10.05 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Amsterdam 18-02-17
8 10.11 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Dordrecht 11-02-17
9 10.15 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Amsterdam 18-02-17
10 10.16 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Apeldoorn 21-01-17
11 10.29 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Utrecht 28-01-17
12 10.32 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Amsterdam 18-02-17
13 10.33 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Naaldwijk 12-03-17
14 10.36 Roos Wortel 19-05-04 GAC-Hilversum Apeldoorn 21-01-17
15 10.37 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Apeldoorn 21-01-17
16 10.38 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Dordrecht 18-03-17
17 10.42 Eline Brouwer 06-09-04 DEM Apeldoorn 21-01-17
18 10.45 Maud Visscher 04-05-05 Groningen Atletiek Enschede 22-10-17
19 10.46 Rosalie Binnenpoorte 25-09-04 AV Salland Enschede 22-10-17
20 10.52 Frederiek Dekker 18-09-04 Olympus '70 Naaldwijk 12-03-17
21 10.53 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Sittard 11-12-16
22 10.56 Kika de Vos 29-06-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
23 10.62 Mikki Lips 23-07-04 Sprint Apeldoorn 27-12-16
24 10.62 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Naaldwijk 12-03-17
25 10.66 Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Apeldoorn 21-01-17
26 10.68 Rachel Ivo 02-09-05 PAC Apeldoorn 21-01-17
27 10.69 Lynn van der Meij 30-06-04 DEM Amsterdam 18-02-17
28 10.73 Esther Klok 30-08-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
in onderlinge wedstrijd:
10.14 Mikki Lips 23-07-04 Sprint Dordrecht 18-03-17
10.29 Bijou Leto 29-09-04 Sprint Dordrecht 18-03-17
hoogspringen - grens 1.45
1 1.58 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Dordrecht 28-10-17
2 1.58 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
3 1.56 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Heerenveen 18-03-17
4 1.55 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Drachten 04-02-17
5 1.55 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Amsterdam 18-02-17
6 1.53 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Dordrecht 28-10-17
7 1.53 Eva van Mook 23-04-04 THOR Dordrecht 28-10-17
8 1.50 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Utrecht 12-11-16
9 1.50 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-17
10 1.48 Tessa Dielessen 30-08-04 Fortius Dordrecht 28-10-17
11 1.48 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Dordrecht 28-10-17
12 1.45 Steffie Seher 31-08-04 CAV Energie Dronten 28-12-16
13 1.45 Bente Tuil 15-09-05 Hollandia Apeldoorn 21-01-17
14 1.45 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Gent (BEL) 12-02-17
15 1.45 Elisa Nap 15-02-04 De Gemzen Dortmund (GER) 19-03-17
verspringen - grens 4.40
1 5.18 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
2 5.13 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
3 5.01 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Bremen (GER) 05-03-17
4 4.80 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Dordrecht 28-10-17
5 4.74 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Heusden (BEL) 20-11-16
6 4.69 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Apeldoorn 27-12-16
7 4.67 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Zoetermeer 17-12-16
8 4.67 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Apeldoorn 21-01-17
9 4.59 Katja van Eetvelt 21-02-04 RKHAV Dordrecht 28-10-17
10 4.55 Naomie Höhn 30-09-04 Altis Utrecht 17-12-16
11 4.55 Amber de Roo 15-12-04 AV '40 Dordrecht 28-10-17
12 4.54 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Amsterdam 18-02-17
13 4.53 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Dordrecht 28-10-17
14 4.52 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Utrecht 17-12-16
15 4.52 Romee Hermse 17-02-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
16 4.50 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Zoetermeer 17-12-16
17 4.47 Daphne Zintel 18-08-04 AAV '36 Apeldoorn 21-01-17
18 4.46 Steffie Seher 31-08-04 CAV Energie Apeldoorn 21-01-17
19 4.45 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Zoetermeer 17-12-16
20 4.45 Jente Leeuwangh 31-08-05 Lionitas Apeldoorn 21-01-17
21 4.43 Dilay Yandi 14-05-04 AV Almere '81 Dordrecht 28-10-17
22 4.41 Jill Kleinlugtenbelt 01-01-05 AV Salland Apeldoorn 21-01-17
23 4.40 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Sittard 11-12-16
in onderlinge wedstrijd:
4.50 Mikki Lips 23-07-04 Sprint Dordrecht 18-03-17
kogelstoten 2 kg - grens 10.25
1 14.29 Lotte Haest 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 28-10-17
2 13.64 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Dordrecht 28-10-17
3 13.31 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Apeldoorn 21-01-17
4 13.12 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Enschede 22-10-17
5 12.22 Christel Philipsen 04-05-04 Hera Heerenveen 18-03-17
6 12.12 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Heerenveen 18-03-17
7 11.90 Naomie Höhn 30-09-04 Altis Apeldoorn 21-01-17
8 11.68 Dorcas Wilbrink 30-07-04 Flevo Delta Dronten 28-12-16
9 11.64 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Apeldoorn 21-01-17
10 11.54 Meike Bakker 08-01-04 GAC-Hilversum Dordrecht 28-10-17
11 11.18 Nathalia Montijn 13-05-05 CAV Energie Apeldoorn 21-01-17
12 11.18 Emma Beekman 23-01-04 AV '34 Enschede 22-10-17
13 11.15 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Apeldoorn 21-01-17
14 11.15 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Naaldwijk 12-03-17
15 10.90 Fenna Gelderblom 13-06-04 AV '56 Dordrecht 28-10-17
16 10.83 Lizelotte Bouvy 27-07-04 Haag Atletiek Apeldoorn 21-01-17
17 10.77 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Heerenveen 18-03-17
18 10.66 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Gemert 14-01-17
19 10.61 Pearl Lodder 04-11-04 Typhoon Dordrecht 28-10-17
20 10.59 Bibienne de Brabander 18-01-04 Olympus '70 Naaldwijk 12-03-17
21 10.50 Lotte Pierik 04-08-04 AV '34 Enschede 22-10-17
22 10.30 Romée de Best 11-12-04 Horror Tuk 11-03-17
in onderlinge wedstrijd:
11.45 Nathalia Montijn 13-05-05 CAV Energie Naaldwijk 11-03-17