Dit is de jaar indoorranglijst 2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 26 oktober 2014.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
50 meter - grens 7.60
1 7.19 Grace-Ann Pronk 07/03/01 Sparta Zoetermeer 01/03/14
2 7.20 Zo Sedney 15/12/01 Ilion Zoetermeer 01/03/14
3 7.31 Silke Vonk 03/01/01 Sprint Utrecht 20/12/13
4 7.35 Emma Hoving 26/09/01 NOP Heerenveen 15/03/14
5 7.37 Bente Meijer 27/03/01 De Sprinter Tuk 08/03/14
6 7.37 Emy Guikema 11/06/01 Jupiter Heerenveen 15/03/14
7 7.43 Lara Owobowale 23/04/01 De Spartaan Zoetermeer 01/03/14
8 7.48 Kahlan Geluk 12/02/01 Rotterdam Atletiek Zoetermeer 01/03/14
9 7.54 Des'ray Ramos 13/02/02 PAC Dordrecht 08/02/14
10 7.55 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Utrecht 03/01/14
11 7.56 Wies Kesting 19/03/02 AAC '61 Heerenveen 15/03/14
12 7.60 Amber Nederlof 19/05/02 Rotterdam Atletiek Zoetermeer 01/03/14
13 7.60 Cicely Sille 18/06/01 Lionitas Tuk 08/03/14
in onderlinge wedstrijd:
7.30 Kadidja Sangare 23/05/01 AAV '36 Naaldwijk 08/02/14
7.56 Jonne van der Giessen 15/02/02 AAV '36 Naaldwijk 08/02/14
7.58 Sarah Verkerk 28/09/01 U-Track Utrecht 03/01/14
7.65 Jokh Engelhart 07/02/01 AAV '36 Naaldwijk 08/02/14
60 meter - grens 8.75
1 7.93 Shaquata King 26/02/01 Feniks Amsterdam 23/11/13
2 8.23 Kadidja Sangare 23/05/01 AAV '36 Apeldoorn 18/01/14
3 8.27 Emy Guikema 11/06/01 Jupiter Apeldoorn 18/01/14
4 8.27 Silke Vonk 03/01/01 Sprint Apeldoorn 18/01/14
5 8.36 Grace-Ann Pronk 07/03/01 Sparta Apeldoorn 18/01/14
6 8.42 Zo Sedney 15/12/01 Ilion Apeldoorn 18/01/14
7 8.44 Emma Hoving 26/09/01 NOP Heerenveen 15/03/14
8 8.46 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Zoetermeer 11/01/14
9 8.48 Yara Linnekamp 22/02/01 Hellas Apeldoorn 18/01/14
10 8.61 Lara Owobowale 23/04/01 De Spartaan Apeldoorn 18/01/14
11 8.65 Linde Braun 10/06/01 De Spartaan Naaldwijk 09/03/14
12 8.66 Jokh Engelhart 07/02/01 AAV '36 Naaldwijk 09/03/14
13 8.69 Kahlan Geluk 12/02/01 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 18/01/14
14 8.69 Janne Schilperoort 27/02/01 De-Atleet Apeldoorn 18/01/14
15 8.72 Nina Franke 14/03/02 Oss '78 Apeldoorn 18/01/14
16 8.73 Jonne van der Giessen 15/02/02 AAV '36 Apeldoorn 18/01/14
17 8.73 Manon Kool 01/07/01 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 18/01/14
18 8.75 Cicely Sille 18/06/01 Lionitas Amsterdam 23/11/13
600 meter - grens 1.58,00
1 1.47,20 Emy Guikema 11/06/01 Jupiter Apeldoorn 18/01/14
2 1.47,80 Merel van Herp 11/02/01 Lycurgus Apeldoorn 18/01/14
3 1.48,77 Otte Wienese 30/05/01 GAC-Hilversum Apeldoorn 18/01/14
4 1.48,94 Amy Hasselton 10/06/01 THOR Apeldoorn 18/01/14
5 1.50,30 Roos Blokhuis 05/02/01 Typhoon Apeldoorn 18/01/14
6 1.50.94 Sterre Buijs 20/05/02 VAV Apeldoorn 18/01/14
7 1.51,07 Wies Kesting 19/03/02 AAC '61 Apeldoorn 18/01/14
8 1.52,64 Rosalie Breems 14/09/02 Holland Apeldoorn 18/01/14
9 1.53,51 Guusje van der Vorst 18/02/02 Hellas Apeldoorn 18/01/14
10 1.53,56 Emma Voets 04/07/02 Attila Apeldoorn 18/01/14
11 1.53,88 Naomi Verhoef 25/07/02 Aalsmeer Apeldoorn 18/01/14
12 1.54,91 Jinke Prinsen 26/07/01 Sprint Apeldoorn 18/01/14
13 1.55,20 Eva Nijdam 05/07/02 Scorpio Apeldoorn 18/01/14
14 1.55,57 Joelle Klein 09/04/01 Rijssen Apeldoorn 18/01/14
15 1.57,56 Marie Visser 18/01/01 Startbaan Apeldoorn 18/01/14
1000 meter - grens 3.28,00
1 3.13,59 Merel van Herp 11/02/01 Lycurgus Apeldoorn 18/01/14
2 3.15,60 Vera Sneijders 04/03/01 HAC Apeldoorn 18/01/14
3 3.16,34 Manon Stringa 25/08/01 Atverni Apeldoorn 18/01/14
4 3.20,86 Anne Knijnenburg 11/03/02 Oss '78 Apeldoorn 18/01/14
5 3.21,76 Anna Eikendal 04/06/02 Atverni Apeldoorn 18/01/14
6 3.22,56 Nina van Diepen 06/10/01 Hylas Alkmaar 14/12/13
7 3.24,05 Karlijn Bongenaar 29/06/01 Prins Hendrik Apeldoorn 18/01/14
8 3.24,77 Desi van Emmerik 15/01/02 Cialfo Apeldoorn 18/01/14
9 3.25,22 Marlot Bruggink 28/09/01 Rijssen Apeldoorn 18/01/14
10 3.25,70 Wies Kesting 19/03/02 AAC '61 Apeldoorn 18/01/14
11 3.26,18 Eva Nijdam 05/07/02 Scorpio Gent (BEL) 22/03/14
12 3.27,42 Sofie Dokter 19/12/02 Groningen Atletiek Apeldoorn 18/01/14
13 3.27,48 Anne Geytenbeek 25/05/01 U-Track Apeldoorn 18/01/14
50 meter horden - grens 9.80
1 8.87 Silke Vonk 03/01/01 Sprint Utrecht 20/12/13
2 9.24 Terri Talan 31/01/01 Heerenveen Utrecht 20/12/13
3 9.37 Linda Augustinus 05/02/01 De Gemzen Stadskanaal 11/01/14
4 9.74 Vera Derksema 14/06/01 Groningen Atletiek Stadskanaal 11/01/14
in onderlinge wedstrijd:
8.53 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Dordrecht 02/03/14
9.22 Kadidja Sangare 23/05/01 AAV '36 Naaldwijk 08/02/14
9.34 Jetske Mooldijk 29/04/02 PAC Dordrecht 02/03/14
9.47 Jemina de Jonge 05/07/01 PAC Dordrecht 02/03/14
9.51 Jutte Vijverberg 12/07/02 Leiden Atletiek Naaldwijk 08/02/14
9.67 Jonne van der Giessen 15/02/02 AAV '36 Naaldwijk 08/02/14
9.71 Amina Maatoug 17/11/02 Leiden Atletiek Naaldwijk 08/02/14
9.72 Anne de Jong 17/01/02 Leiden Atletiek Naaldwijk 08/02/14
9.74 Mila Wacht 05/01/02 AAV '36 Naaldwijk 08/02/14
9.77 Jokh Engelhart 07/02/01 AAV '36 Naaldwijk 08/02/14
60 meter horden - grens 10.75
1 9.50 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Apeldoorn 18/01/14
2 9.67 Yara Linnekamp 22/02/01 Hellas Apeldoorn 18/01/14
3 9.93 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Apeldoorn 18/01/14
4 10.01 Lara Owobowale 23/04/01 De Spartaan Apeldoorn 18/01/14
5 10.03 Zo Sedney 15/12/01 Ilion Apeldoorn 18/01/14
6 10.04 Grace-Ann Pronk 07/03/01 Sparta Naaldwijk 09/03/14
7 10.08 Silke Vonk 03/01/01 Sprint Zoetermeer 11/01/14
8 10.16 Hanneke Verheesen 02/02/01 Sprint Apeldoorn 18/01/14
9 10.26 Simone Winter 12/02/01 Lycurgus Apeldoorn 18/01/14
10 10.48 Terri Talan 31/01/01 Heerenveen Utrecht 03/01/14
11 10.52 Anne Knijnenburg 11/03/02 Oss '78 Apeldoorn 18/01/14
12 10.55 Tessa Smits 17/01/01 Weert Utrecht 12/01/14
13 10.56 Nienke Madderom 19/12/02 Trias Apeldoorn 18/01/14
14 10.61 Sarah Kortland 14/06/01 Typhoon Apeldoorn 18/01/14
15 10.62 Nikki Boon 01/08/01 Flevo Delta Apeldoorn 18/01/14
16 10.63 Miranda van Dijk 16/01/01 Hercules Dordrecht 25/10/14
17 10.65 Kato Leusink 24/03/01 GAC-Hilversum Apeldoorn 18/01/14
18 10.69 Nina Franke 14/03/02 Oss '78 Apeldoorn 18/01/14
19 10.70 Anouk Schot 24/03/01 Edam Alkmaar 14/12/13
in onderlinge wedstrijd:
9.90 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Dordrecht 02/03/14
hoogspringen - grens 1.45
1 1.61 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Dordrecht 08/02/14
2 1.50 Jokh Engelhart 07/02/01 AAV '36 Alkmaar 14/12/13
3 1.50 Emma Hoving 26/09/01 NOP Dronten 27/12/13
4 1.50 Kahlan Geluk 12/02/01 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 18/01/14
5 1.50 Nikki Boon 01/08/01 Flevo Delta Den Bosch 26/01/14
6 1.50 Demi Boom 23/06/02 Venray Roermond 22/02/14
7 1.50 Terri Talan 31/01/01 Heerenveen Heerenveen 15/03/14
8 1.47 Evi Verdonkschot 06/06/02 Spark Zoetermeer 01/03/14
9 1.45 Anouk Schot 24/03/01 Edam Amsterdam 23/11/13
10 1.45 Zo Sedney 15/12/01 Ilion Zoetermeer 23/11/13
11 1.45 Fay Witte 08/03/02 Holland Amsterdam 23/11/13
12 1.45 Diede van der Meer 18/01/01 Flevo Delta Dronten 27/12/13
13 1.45 Daphne van der Heijden 15/06/01 Attila Tilburg 12/01/14
14 1.45 Tessa Smits 17/01/01 Weert Utrecht 12/01/14
15 1.45 Esmee van de Guchte 03/12/01 NOP Apeldoorn 18/01/14
16 1.45 Eva Nijdam 05/07/02 Scorpio Waalwijk 23/02/14
17 1.45 Sofie Dokter 19/12/02 Groningen Atletiek Heerenveen 15/03/14
in onderlinge wedstrijd:
1.50 Anna Molenberg 15/11/01 Athlos Apeldoorn 15/03/14
1.45 Iris Geerling 02/02/01 Athlos Apeldoorn 15/03/14
verspringen - grens 4.40
1 5.19 Yara Linnekamp 22/02/01 Hellas Utrecht 14/12/13
2 4.74 Kadidja Sangare 23/05/01 AAV '36 Apeldoorn 18/01/14
3 4.73 Diede van der Meer 18/01/01 Flevo Delta Apeldoorn 18/01/14
4 4.73 Janne Schilperoort 27/02/01 De-Atleet Apeldoorn 18/01/14
5 4.70 Grace-Ann Pronk 07/03/01 Sparta Apeldoorn 18/01/14
6 4.66 Emma Hoving 26/09/01 NOP Apeldoorn 18/01/14
7 4.59 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Naaldwijk 15/12/13
8 4.59 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Naaldwijk 15/12/13
9 4.50 Sophie Praas 09/09/02 Triathlon Apeldoorn 18/01/14
10 4.48 Terri Talan 31/01/01 Heerenveen Amsterdam 23/11/13
11 4.47 Chantal Kruit 17/01/01 Antilope Apeldoorn 18/01/14
12 4.45 Nine Immink 26/10/02 Triathlon Utrecht 14/12/13
13 4.45 Lara Owobowale 23/04/01 De Spartaan Zoetermeer 01/03/14
14 4.44 Silke Vonk 03/01/01 Sprint Apeldoorn 18/01/14
15 4.42 Otte Wienese 30/05/01 GAC-Hilversum Utrecht 14/12/13
kogelstoten 2 kg - grens 10.25
1 13.46 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Dordrecht 22/02/14
2 13.12 Nikki Boon 01/08/01 Flevo Delta Enschede 26/10/14
3 12.25 Kahlan Geluk 12/02/01 Rotterdam Atletiek Naaldwijk 09/03/14
4 11.91 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Apeldoorn 18/01/14
5 11.77 Alida van Daalen 12/04/02 PAC Apeldoorn 18/01/14
6 11.61 Shanella Bleecke 18/03/01 Almere '81 Apeldoorn 18/01/14
7 11.37 Nynke van den Bedem 20/03/01 Altis Apeldoorn 18/01/14
8 11.30 Janneke Pluimes 10/01/01 Scorpio Halsteren 25/10/14
9 11.24 Sophie Praas 09/09/02 Triathlon Apeldoorn 18/01/14
10 11.18 Lara van Rooijen 28/03/01 Fortuna Gent (BEL) 21/12/13
11 11.07 Anne-Karlijn Mos 25/05/01 Start '78 Tuk 08/03/14
12 10.94 Emma Hoving 26/09/01 NOP Tuk 08/03/14
13 10.79 Jokh Engelhart 07/02/01 AAV '36 Dordrecht 22/02/14
14 10.78 Daphne Snijder 27/03/01 Horror Tuk 08/03/14
15 10.70 Eva Nijdam 05/07/02 Scorpio Halsteren 25/10/14
16 10.62 Pien Korstanje 16/03/01 Attila Tilburg 12/01/14
17 10.46 Jemina Huijer 18/05/02 ASV Apeldoorn 18/01/14
18 10.43 Diede van der Meer 18/01/01 Flevo Delta Dronten 27/12/13
19 10.42 Jazmin Tjong-Ayong 27/01/01 Gouda Zoetermeer 23/11/13
in onderlinge wedstrijd:
13.56 Bridget Janssen 14/02/01 PAC Dordrecht 02/03/14