Dit is de jaar indoorranglijst 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2013.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
50 meter - grens 7.60
7.08 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Utrecht 21/12/12
7.13 Sophie Jebose 30/08/00 AAC Zoetermeer 02/03/13
7.16 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Utrecht 04/01/13
7.33 Lucie Tiemeier 19/04/00 PAC Dordrecht 09/02/13
7.35 Kadidja Sangare 23/05/01 AAV '36 Zoetermeer 02/03/13
7.45 Femke de Boer 04/02/00 Gouda Zoetermeer 02/03/13
7.47 Aricia Limburg 07/02/00 Triathlon Utrecht 04/01/13
7.53 Nynke van den Heuvel 02/04/00 Almere '81 Tuk 02/03/13
7.55 Fleur Praas 04/08/00 Triathlon Utrecht 21/12/12
7.55 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Zoetermeer 02/03/13
7.60 Julia van Delft 20/03/00 GAC-Hilversum Utrecht 21/12/12
in onderlinge wedstrijd:
7.26 Lucie Tiemeier 19/04/00 PAC Dordrecht 16/03/13
7.53 Nicole Etman 13/07/00 PAC Dordrecht 16/03/13
7.58 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
60 meter - grens 8.75
8.08 Shaquata King 26/02/01 Feniks Amsterdam 24/11/12
8.10 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
8.31 Sophie Jebose 30/08/00 AAC Zoetermeer 02/03/13
8.35 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
8.40 Lucie Tiemeier 19/04/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
8.45 Femke de Boer 04/02/00 Gouda Apeldoorn 19/01/13
8.47 Kadidja Sangare 23/05/01 AAV '36 Hoboken (BEL) 24/02/13
8.51 Isa Stommels 17/08/00 HAC Dortmund (GER) 10/03/13
8.55 Emy Guikema 11/06/01 Jupiter Apeldoorn 19/01/13
8.56 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Apeldoorn 19/01/13
8.58 Femke Bol 23/02/00 Triathlon Apeldoorn 19/01/13
8.61 ZoŽ Sedney 15/12/01 Ilion Apeldoorn 19/01/13
8.62 Didi Wals 18/01/00 Lycurgus Amsterdam 24/11/12
8.62 Fleur Praas 04/08/00 Triathlon Utrecht 26/01/13
8.63 Nynke van den Heuvel 02/04/00 Almere '81 Dordrecht 09/02/13
8.63 Pleun Grevers 03/03/00 Archeus Dortmund (GER) 17/03/13
8.65 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Zoetermeer 12/01/13
8.65 Luna Scheffer 14/10/00 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/13
8.66 Shavella Landveld 31/12/00 Atverni Apeldoorn 19/01/13
8.66 Bente Schalkx 02/09/00 Hellas Apeldoorn 19/01/13
8.67 Annika Reuvers 02/07/00 Spado Gent (BEL) 29/12/12
8.67 Yara Linnekamp 22/02/01 Hellas Utrecht 05/01/13
8.67 Pauline Hondema 28/03/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
8.68 Bridget Janssen 14/02/01 Parthenon Dordrecht 23/02/13
8.69 Grace-Ann Pronk 07/03/01 Sparta Apeldoorn 19/01/13
8.69 Emely van der Vliet 05/03/00 Prins Hendrik Apeldoorn 19/01/13
8.71 NoŽlle Venneman 15/09/00 TION DŁsseldorf (GER) 16/12/12
8.72 Camille van de Brug 20/09/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
8.73 Merit Schuurman 29/01/00 AAC Apeldoorn 19/01/13
8.75 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 09/12/12
8.75 Nicole Etman 13/07/00 PAC Naaldwijk 09/12/12
8.75 Sharon Lansing 01/01/00 Clytoneus Utrecht 26/01/13
in onderlinge wedstrijd:
8.50 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Dordrecht 30/03/13
8.58 Shurianty Mathilda 14/04/00 Energie Dordrecht 23/03/13
8.66 Bridget Janssen 14/02/01 Parthenon Dordrecht 30/03/13
8.73 Jenny Nzounda Tchedjo 20/05/00 Hellas Utrecht 02/03/13
600 meter - grens 1.58,00
1.42,11 Ilse van de Haar 21/08/00 Altis Apeldoorn 24/02/13
1.42,44 Roos Hop 17/04/00 THOR Apeldoorn 24/02/13
1.42,76 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Apeldoorn 24/02/13
1.42,79 Floor Doornwaard 17/02/00 De Gemzen Apeldoorn 24/02/13
1.47,69 Annet Fledderus 01/01/00 De Sperwers Apeldoorn 24/02/13
1.50,04 Bente Wagenveld 28/02/01 Atverni Apeldoorn 24/02/13
1.52,05 Lotte Veldhoen 02/07/01 Energie Apeldoorn 24/02/13
1.52,65 Sanne Cornelissen 02/12/00 Aletico '73 Apeldoorn 20/01/13
1.53,42 Shurianty Mathilda 14/04/00 Energie Apeldoorn 24/02/13
in onderlinge wedstrijd:
1.53,3 Danique de Haan 13/06/00 AV '34 Apeldoorn 21/12/12
1000 meter - grens 3.28,00
3.08,57 Shurianty Mathilda 14/04/00 Energie Gent (BEL) 08/12/12
3.10,83 Floor Doornwaard 17/02/00 De Gemzen Apeldoorn 19/01/13
3.11,05 Jaimy van der Loo 26/08/00 De Spartaan Apeldoorn 19/01/13
3.11,53 Ilse van de Haar 21/08/00 Altis Apeldoorn 19/01/13
3.13,68 Silke Brakkee 26/06/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
3.21,26 Dorte Heideman 29/01/01 MPM Apeldoorn 19/01/13
3.21,82 Marieke de Zeeuw 25/02/01 MPM Apeldoorn 19/01/13
3.22,67 Merel van Herp 11/02/01 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
3.24,88 Denise Bosch 04/12/00 Ilion Apeldoorn 19/01/13
3.25,89 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Alkmaar 08/12/12
3.26,01 Bente Wagenveld 28/02/01 Atverni Apeldoorn 19/01/13
50 meter horden - grens 9.80
8.07 Sophie Jebose 30/08/00 AAC Utrecht 21/12/12
8.13 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Utrecht 21/12/12
8.29 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Utrecht 21/12/12
9.11 JoÔna Smit 21/02/00 TION Stadskanaal 12/01/13
9.69 Pleun Grevers 03/03/00 Archeus Stadskanaal 12/01/13
in onderlinge wedstrijd:
8.16 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Dordrecht 16/03/13
8.58 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
8.65 Nicole Etman 13/07/00 PAC Dordrecht 16/03/13
8.87 Camille van de Brug 20/09/00 PAC Dordrecht 16/03/13
8.93 Inas Chahid 26/01/00 PAC Dordrecht 16/03/13
9.30 Anne van Weeren 03/01/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
9.44 Jemina de Jonge 05/07/01 PAC Dordrecht 16/03/13
9.60 Amber van Mensch 09/02/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
9.67 Leonie van Dijk 15/09/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
9.67 Esmee Morais 09/06/00 PAC Dordrecht 16/03/13
60 meter horden - grens 11.00
9.49 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
9.51 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
9.56 Sophie Jebose 30/08/00 AAC Dordrecht 23/02/13
9.77 Didi Wals 18/01/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
9.98 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 09/12/12
10.06 Bridget Janssen 14/02/01 Parthenon Dordrecht 26/10/13
10.10 JoÔna Smit 21/02/00 TION Apeldoorn 19/01/13
10.13 Julia van Delft 20/03/00 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/13
10.20 Nicole Etman 13/07/00 PAC Naaldwijk 09/12/12
10.23 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Apeldoorn 19/01/13
10.23 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Apeldoorn 19/01/13
10.26 Camille van de Brug 20/09/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
10.33 NoŽlle Venneman 15/09/00 TION Enschede 10/03/13
10.39 Yara Linnekamp 22/02/01 Hellas Apeldoorn 19/01/13
10.42 Pleun Grevers 03/03/00 Archeus Enschede 27/10/13
10.47 ZoŽ Sedney 15/12/01 Ilion Apeldoorn 19/01/13
10.48 Jorinde van Klinken 02/02/00 AAC '61 Enschede 27/10/13
10.50 Inas Chahid 26/01/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
10.53 Hanne Leuthoff 16/09/00 PEC 1910 Apeldoorn 19/01/13
10.59 Merit Schuurman 29/01/00 AAC Amsterdam 24/11/12
10.59 Pien Korstanje 16/03/01 Attila Apeldoorn 19/01/13
10.61 Channa de Bruijn 24/01/00 De Atleet Apeldoorn 19/01/13
10.61 Gabrielle Opmeer 14/02/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
10.76 Bente Schalkx 02/09/00 Hellas Apeldoorn 19/01/13
10.87 Danique de Haan 13/06/00 AV '34 Apeldoorn 19/01/13
10.89 Anne van Weeren 03/01/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 17/02/13
10.92 Jip Roemaat 19/07/00 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/13
10.95 Isa Stommels 17/08/00 HAC Sittard 06/01/13
10.95 Luna Scheffer 14/10/00 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/13
10.98 Annerice Bakker 11/02/00 Phanos Amsterdam 24/11/12
in onderlinge wedstrijd:
9.49 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Dordrecht 16/03/13
10.13 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Dordrecht 30/03/13
10.4 h Danique de Haan 13/06/00 AV '34 Apeldoorn 21/12/12
hoogspringen - grens 1.45
1.57 Bridget Janssen 14/02/01 Parthenon Utrecht 26/01/13
1.51 Nicole Etman 13/07/00 PAC Dordrecht 09/02/13
1.50 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Utrecht 10/11/12
1.50 Anne Hoeke 01/02/00 Attila Reusel 26/10/13
1.50 JoÔna Smit 21/02/00 TION Enschede 27/10/13
1.47 Rosalie Tissingh 08/04/00 Heerenveen Tuk 02/03/13
1.46 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Dordrecht 09/02/13
1.45 Channa de Bruijn 24/01/00 Nijmegen Atletiek Utrecht 10/11/12
1.45 Renske Zwolle 28/07/00 Heerenveen Alkmaar 08/12/12
1.45 Jana Bersee 07/03/00 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/13
1.45 Femke de Boer 04/02/00 Gouda Apeldoorn 19/01/13
1.45 Jolein Buijs 12/07/00 VAV Apeldoorn 19/01/13
1.45 Jolien Stuijk 22/12/00 Gloria Waalwijk 24/02/13
1.45 Lynn van Zijl 11/04/00 Salland Enschede 10/03/13
1.45 Sanne Kastelijn 10/06/00 Generaal Michaelis Reusel 26/10/13
1.45 Pleun Grevers 03/03/00 Archeus Enschede 27/10/13
in onderlinge wedstrijd:
1.60 Bridget Janssen 14/02/01 Parthenon Dordrecht 30/03/13
verspringen - grens 4.40
4.97 Annika Reuvers 02/07/00 Spado Apeldoorn 19/01/13
4.93 Fleur Praas 04/08/00 Triathlon Apeldoorn 19/01/13
4.83 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Utrecht 15/12/12
4.82 Sophie Jebose 30/08/00 AAC Apeldoorn 19/01/13
4.79 Merit Schuurman 29/01/00 AAC Apeldoorn 19/01/13
4.70 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Zoetermeer 12/01/13
4.65 Nynke van den Heuvel 02/04/00 Almere '81 Utrecht 15/12/12
4.62 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Amsterdam 24/11/12
4.60 Channa de Bruijn 24/01/00 De Atleet Dordrecht 23/02/13
4.59 Femke de Boer 04/02/00 Gouda Zoetermeer 24/11/12
4.59 Pauline Hondema 28/03/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
4.57 Dara Obot 07/02/00 Haag Atletiek Apeldoorn 19/01/13
4.56 Bridget Janssen 14/02/01 Parthenon Dordrecht 26/10/13
4.55 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Zoetermeer 12/01/13
4.55 Renske Zwolle 28/07/00 Heerenveen Apeldoorn 19/01/13
4.55 Kadidja Sangare 23/05/01 AAV '36 Hoboken (BEL) 24/02/13
4.54 Emely van der Vliet 05/03/00 Prins Hendrik Apeldoorn 19/01/13
4.53 NoŽlle Venneman 15/09/00 TION Dortmund (GER) 03/03/13
4.51 Yara Linnekamp 22/02/01 Hellas Utrecht 15/12/12
4.44 Grace-Ann Pronk 07/03/01 Sparta Utrecht 15/12/12
4.44 Margot Putto 17/04/00 Archeus Dortmund (GER) 17/03/13
4.43 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Utrecht 15/12/12
4.43 Lynn van Zijl 11/04/00 Salland Apeldoorn 19/01/13
kogelstoten 2 kg - grens 10.00
13.89 Jorinde van Klinken 02/02/00 AAC '61 Enschede 27/10/13
13.32 Dara Obot 07/02/00 Haag Atletiek Naaldwijk 17/02/13
12.70 Annika Reuvers 02/07/00 Spado Hoboken (BEL) 24/02/13
12.57 Bridget Janssen 14/02/01 Parthenon Dordrecht 26/10/13
12.05 Isa Tweehuijsen 09/04/00 Athlos Dronten 28/12/12
11.77 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Naaldwijk 17/02/13
11.45 Jenny Nzounda Tchedjo 20/05/00 Hellas Apeldoorn 19/01/13
11.38 JoÔna Smit 21/02/00 TION Enschede 10/03/13
11.38 Lynn van Zijl 11/04/00 Salland Enschede 27/10/13
11.35 Nanah Fung-Loy 20/02/01 Sparta Hoboken (BEL) 24/02/13
11.32 Maxime Beverwijk 23/01/00 Atledo Rijen 17/03/13
11.20 Nikki Boon 01/08/01 Flevo Delta Apeldoorn 19/01/13
10.99 Nynke van den Bedem 20/03/01 Altis Enschede 27/10/13
10.88 Didi Wals 18/01/00 Lycurgus Amsterdam 24/11/12
10.86 Danique de Haan 13/06/00 AV '34 Enschede 27/10/13
10.68 Jip Roemaat 19/07/00 Ciko '66 Apeldoorn 23/02/13
10.64 Fleur Praas 04/08/00 Triathlon Utrecht 26/01/13
10.64 Joke Benne 13/02/00 AVR '69 Den Bosch 27/01/13
10.49 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Dordrecht 09/02/13
10.49 Kahlan Geluk 12/02/01 Rotterdam Atletiek Naaldwijk 17/02/13
10.37 Aisha Hamidi 16/01/00 Phanos Apeldoorn 19/01/13
10.33 Veerle van der Meulen 11/02/00 Achilles-Top Sittard 06/01/13
10.31 Elyne-Laura Kingma 31/03/00 Horror Apeldoorn 19/01/13
10.31 Anne van Weeren 03/01/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 17/02/13
10.30 Lichelle Scholing 05/05/00 MPM Enschede 27/10/13
10.23 Inas Chahid 26/01/00 PAC Dordrecht 09/02/13
10.20 Jara Lutteke 30/07/00 Hanzesport Enschede 27/10/13
10.10 Rosalie Tissingh 08/04/00 Heerenveen Tuk 02/03/13
10.02 Sharon Pouwels 25/02/00 Oss '78 Veldhoven 19/01/13
in onderlinge wedstrijd:
11.00 Luka Lieuwen 20/04/00 Parthenon Dordrecht 13/10/13
10.78 Lisa Blankenstein 21/01/00 Hercules Dordrecht 13/10/13
10.40 Anne van Weeren 03/01/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13