Dit is de jaar indoorranglijst 2011/2012 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 28 oktober 2012.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
50 meter - grens 7,70
7,21 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht Dordrecht 24-03-12
7,31 Jinke van der Sluis 18-07-99 Phoenix Zoetermeer 03-03-12
7,37 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Utrecht 11-03-12
7,38 Judith Endstra 16-02-99 Holland Utrecht 11-03-12
7,39 Emily Parker 12-01-99 Sparta Zoetermeer 03-03-12
7,40 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Utrecht 11-03-12
7,41 Shurianty Mathilda 14-04-00 Energie Dordrecht 24-03-12
7,46 Femke de Boer 04-02-00 Gouda Zoetermeer 03-03-12
7,46 Gwen Reuver 28-03-99 Almere '81 Zoetermeer 03-03-12
7,49 Mirna Wigger 19-04-99 THOR Utrecht 20-01-12
7,51 Yuki Dubbelaar 21-10-00 Leiden Atletiek Zoetermeer 03-03-12
7,54 Naseya Weinchard 08-04-99 AV '23 Utrecht 11-03-12
7,55 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Utrecht 11-03-12
7,56 Manon Schoop 07-08-99 NOP Tuk 03-03-12
7,57 Annebel Jaarsma 16-05-99 Lycurgus Utrecht 11-03-12
7,57 Nienke Tool 26-03-99 SAV Utrecht 11-03-12
7,62 Nida Huijben 17-11-99 Phoenix Utrecht 11-03-12
7,63 Kirsten Kuntz 09-06-99 Passaat Dordrecht 24-03-12
7,64 Rianne Beuling 20-12-99 NOP Tuk 03-03-12
7,64 Marije Roerink 27-04-99 Start '78 Tuk 03-03-12
7,66 Merel Wevers 19-10-99 AV '34 Utrecht 23-12-11
7,66 Judy van der Drift 23-03-99 Haarlemmermeer Zoetermeer 03-03-12
7,66 Enya Hoogewoning 04-04-99 Typhoon Utrecht 11-03-12
7,68 Sanne Hasper 27-08-99 Sparta Zoetermeer 03-03-12
7,70 Julia Hollander 24-03-99 Gouda Zoetermeer 03-03-12
7,70 Evi van Loon 04-05-99 AV '40 Zoetermeer 03-03-12
handtijd:
7,3 h Jaimy van der Loo 26-08-00 De Spartaan Lisse 26-11-11
onderling:
7,09 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Dordrecht 18-03-12
7,48 Hilmar Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
7,49 Enid Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
7,63 Nicole Etman 13-07-00 PAC Dordrecht 18-03-12
60 meter - grens 8,90
8,32 Lisanne Brouwer 12-01-99 Spirit-L Amsterdam 26-11-11
8,37 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Utrecht 14-01-12
8,38 Simone Lamberts 07-02-99 Scopias Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,39 Hanna van Aalten 15-04-99 Atletico '73 Amsterdam 26-11-11
8,40 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,45 Gwen Reuver 28-03-99 Almere '81 Amsterdam 26-11-11
8,45 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Dortmund (GER) 25-03-12
8,46 Naomi de Cloe 20-03-99 Spark Zoetermeer 26-11-11
8,47 Naseya Weinchard 08-04-99 AV '23 Amsterdam 26-11-11
8,48 Emily Parker 12-01-99 Sparta Apeldoorn 21-01-12
8,51 Jinke van der Sluis 18-07-99 Phoenix Utrecht 28-01-12
8,56 Roos van Zwam 15-10-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
8,57 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Dordrecht 24-03-12
8,61 Shurianty Mathilda 14-04-00 Energie Dordrecht 24-03-12
8,63 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Zoetermeer 03-03-12
8,64 Gabriëlla Dirks 20-03-99 Spark Zoetermeer 07-01-12
8,64 Sismee Tiggeloven 03-07-99 Achilles-Top Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,70 Rachel van Venrooy 01-07-00 O.S.S.-Volo Apeldoorn 21-01-12
8,70 Luka Lieuwen 20-04-00 Parthenon Dordrecht 27-10-12
8,71 Britt Ooijevaar 25-03-99 Trias Zoetermeer 07-01-12
8,71 Emely van der Vliet 05-03-00 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
8,71 Merel Wevers 19-10-99 AV '34 Apeldoorn 21-01-12
8,72 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Naaldwijk 11-12-11
8,72 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Dordrecht 26-02-12
8,74 Femke de Boer 04-02-00 Gouda Zoetermeer 03-03-12
8,75 Sophie Jebose 03-08-00 AAC Apeldoorn 21-01-12
8,77 Manon Schoop 07-08-99 NOP Amsterdam 26-11-11
8,78 Judith Endstra 16-02-99 Holland Amsterdam 26-11-11
8,79 Enid Duut 18-05-99 PAC Utrecht 14-01-12
8,79 Betty Lahr 15-01-99 Pallas '67 Apeldoorn 21-01-12
8,80 Judith Verlaek 09-08-99 Atletiek Helden Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,80 Pleun Grevers 03-03-00 Archeus Dortmund (GER) 25-03-12
8,81 Janiek Elands 27-07-99 Hellas Apeldoorn 21-01-12
8,81 Yuki Dubbelaar 21-10-00 Leiden Atletiek Zoetermeer 03-03-12
8,81 Nida Huijben 17-11-99 Phoenix Dordrecht 24-03-12
8,82 Eva Vonk 27-06-99 Sprint Zoetermeer 07-01-12
8,82 Nienke van de Vegte 02-05-99 ASV Dortmund (GER) 25-03-12
8,83 Mirna Wigger 19-04-99 THOR Utrecht 14-01-12
8,83 Rianne Beuling 20-12-99 NOP Heerenveen 17-03-12
8,83 Merel Sinnige 10-02-99 SAV Heerenveen 17-03-12
8,85 Kirsten Kuntz 09-06-99 Passaat Dordrecht 24-03-12
8,86 Zola Zwerver 12-09-99 AAC Utrecht 17-12-11
8,87 Anique Videler 18-09-99 Spado Apeldoorn 21-01-12
8,87 Sharon Lansing 01-01-00 Clytoneus Utrecht 28-01-12
8,87 Annika Reuvers 02-07-00 Diomedon Dordrecht 26-02-12
8,88 Feline Molenaar 17-06-99 Avantri Utrecht 07-01-12
8,88 Jacqueline Muts 15-05-99 Phanos Utrecht 07-01-12
8,88 Lotte Hagenstein 22-02-99 Parthenon Apeldoorn 21-01-12
8,88 Jessica Schilder 19-03-99 Edam Apeldoorn 21-01-12
8,89 Emese Vossenaar 03-01-99 Prins Hendrik Utrecht 07-01-12
8,89 Britt van den Nieuwendijk 06-01-99 Delta Sport Apeldoorn 21-01-12
8,90 Didi Wals 18-01-00 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
(betere) handtijden:
8,6 h Lotte Zwiers 22-02-99 TION Enschede 11-03-12
in onderlinge wedstrijd:
8,16 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Dordrecht 18-03-12
8,68 Enid Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
8,84 Hilmar Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
600 meter - grens 2.00,00
1.43,77 Nida Huijben 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 18-02-12
1.45,52 Marinde van Dis 03-05-99 De Sperwers Apeldoorn 18-02-12
1.45,68 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Apeldoorn 18-02-12
1.45,75 Irene Bijman 01-03-99 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
1.46,05 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht Düsseldorf (GER) 10-03-12
1.48,95 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Apeldoorn 18-02-12
1.50,19 Manyima Stevelmans 31-10-00 Unitas Apeldoorn 18-02-12
1.50,67 Anneloes Wonink 06-04-99 Groningen Atletiek Apeldoorn 18-02-12
1.50,94 Floor Doornwaard 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 18-02-12
1.53,75 Mila Koster 21-02-00 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
1.54,84 Merel Wevers 19-10-99 AV '34 Apeldoorn 18-02-12
1.56,00 Fleur Praas 04-08-00 Triathlon Apeldoorn 18-02-12
1.56,09 Jaimy van der Loo 26-08-00 De Spartaan Apeldoorn 18-02-12
1.56,14 Annet Fledderus 01-01-00 De Sperwers Apeldoorn 18-02-12
1.56,82 Ilham Tamrouti 20-12-99 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
1.58,14 Nienke Wijenberg 16-11-99 Archeus Apeldoorn 18-02-12
1.58,45 Ynte Biemans 08-12-00 Atverni Apeldoorn 18-02-12
1.59,05 Linda Alzate-Ramirez 11-02-99 Ilion Vught 20-11-11
2.00,00 Annemaria Vorstenbosch 03-05-99 Marvel Vught 20-11-11
in onderlinge wedstrijd:
1.56,94 Charity Bouman 30-08-99 Hercules Dordrecht 31-03-12
1000 meter - grens 3.30,00
3.11,62 Jasmijn Lau 11-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
3.12,56 Michal Smalbrugge 09-02-99 Rijssen Apeldoorn 21-01-12
3.13,57 Shurianty Mathilda 14-04-00 Energie Gent (BEL) 18-02-12
3.14,25 Jasmijn Bakker 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 21-01-12
3.14,88 Irene Bijman 01-03-99 Isala '96 Apeldoorn 21-01-12
3.16,38 Sanne Averesch 22-01-99 Rijssen Apeldoorn 21-01-12
3.16,58 Carlien Wabeke 11-12-99 NOVA Apeldoorn 21-01-12
3.16,82 Marinde van Dis 03-05-99 De Sperwers Apeldoorn 21-01-12
3.17,04 Nida Huijben 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 26-02-12
3.19,10 Nora Winter 08-01-99 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
3.20,21 Merel van de Marel 01-11-99 Haarlemmermeer Apeldoorn 26-02-12
3.20,93 Mariska Poel 20-05-99 DEM Apeldoorn 26-02-12
3.22,00 Linda Alzate-Ramirez 11-02-99 Ilion Apeldoorn 21-01-12
3.22,23 Roos van Elk 14-01-00 Leiden Atletiek Apeldoorn 21-01-12
3.23,77 Elke Pronk 07-02-00 Athletics Apeldoorn 26-02-12
3.24,15 Noelle Venneman 15-09-00 TION Apeldoorn 26-02-12
3.24,65 Floor Doornwaard 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 21-01-12
3.24,73 Silke Brakkee 26-06-00 PAC Apeldoorn 21-01-12
3.24,77 Amina Schellekens 25-03-00 Phanos Apeldoorn 21-01-12
3.24,81 Ilham Tamrouti 20-12-99 Isala '96 Apeldoorn 21-01-12
3.25,07 Roos Hop 17-04-00 THOR Apeldoorn 26-02-12
3.26,69 Pamela Alzate-Ramirez 11-02-99 Ilion Apeldoorn 21-01-12
3.27,38 Kyra Keurentjes 13-12-00 Argo Apeldoorn 26-02-12
3.27,80 Jaimy van der Loo 26-08-00 De Spartaan Apeldoorn 21-01-12
3.29,04 Feline Molenaar 16-06-99 Avantri Apeldoorn 21-01-12
3.29,71 Denise Bosch 04-12-00 Ilion Apeldoorn 26-02-12
3.29,92 Merel Wevers 19-10-99 AV '34 Apeldoorn 26-02-12
50 meter horden - grens 9,80
8,58 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht Utrecht 23-12-11
8,66 Anneloes Wonink 06-04-99 Aquilo Utrecht 23-12-11
8,67 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Utrecht 23-12-11
8,78 Jacqueline Muts 15-05-99 Phanos Utrecht 23-12-11
8,94 Judith Endstra 16-02-99 Holland Stadskanaal 13-11-11
9,80 Manon Schrik 03-03-99 Jahn II Stadskanaal 13-11-11
in onderlinge wedstrijd:
8,69 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Dordrecht 18-03-12
8,72 Enid Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
9,15 Yuki Dubbelaar 21-10-00 Leiden Atletiek Naaldwijk 11-02-12
9,21 Inas Chahid 26-01-00 PAC Dordrecht 18-03-12
9,34 Nicole Etman 13-07-00 PAC Dordrecht 18-03-12
9,42 Hilmar Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
9,45 Susanna van Grinsven 17-10-99 PAC Dordrecht 18-03-12
60 meter horden - grens 11,00
9,80 Jacqueline Muts 15-05-99 Phanos Utrecht 07-01-12
9,88 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht Dordrecht 24-03-12
9,94 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Apeldoorn 21-01-12
10,05 Lisanne Brouwer 12-01-99 Spirit-L Amsterdam 26-11-11
10,08 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Naaldwijk 11-12-11
10,09 Simone Lamberts 07-02-99 Scopias Düsseldorf (GER) 10-03-12
10,10 Rianne Beuling 20-12-99 NOP Apeldoorn 21-01-12
10,17 Mirte Kok 21-11-99 Hercules Dordrecht 27-10-12
10,18 Judy van der Drift 23-03-99 Haarlemmermeer Zoetermeer 07-01-12
10,21 Julia Hollander 24-03-99 Gouda Zoetermeer 07-01-12
10,30 Merel Wevers 19-10-99 AV '34 Apeldoorn 21-01-12
10,32 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Apeldoorn 21-01-12
10,34 Emese Vossenaar 03-01-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
10,37 Nida Huijben 17-11-99 Phoenix Dordrecht 24-03-12
10,38 Enid Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 26-02-12
10,41 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Utrecht 11-03-12
10,42 Judith Endstra 16-02-99 Holland Amsterdam 26-11-11
10,42 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Dordrecht 26-02-12
10,46 Anneloes Wonink 06-04-99 Aquilo Apeldoorn 21-01-12
10,55 Hilmar Duut 18-05-99 PAC Utrecht 14-01-12
10,59 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Naaldwijk 11-12-11
10,77 Anna Postema 24-06-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
10,78 Annika Reuvers 02-07-00 Diomedon Apeldoorn 21-01-12
10,80 Britt Ooijevaar 25-03-99 Trias Zoetermeer 07-01-12
10,83 Yuki Dubbelaar 21-10-00 Leiden Atletiek Apeldoorn 21-01-12
10,83 Didi Wals 18-01-00 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
10,89 Channa de Bruijn 24-01-00 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 21-01-12
10,91 Annebel Jaarsma 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
handtijd:
9,8 h Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Enschede 28-10-12
10,6 h Lotte Zwiers 22-02-99 TION Enschede 11-03-12
10,7 h Joina Smit 21-02-00 TION Enschede 28-10-12
10,7 h Noelle Venneman 15-09-00 TION Enschede 28-10-12
in onderlinge wedstrijd:
10,33 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Dordrecht 18-03-12
10,86 Nicole Etman 13-07-00 PAC Dordrecht 18-03-12
hoogspringen - grens 1,45
1,55 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Zoetermeer 26-11-11
1,55 Judy van der Drift 23-03-99 Haarlemmermeer Zoetermeer 07-01-12
1,50 Mirte Kok 21-11-99 Hercules Dordrecht 27-10-12
1,50 Charity Bouman 30-08-99 Hercules Dordrecht 27-10-12
1,48 Lisanne Brouwer 12-01-99 Spirit-L Dronten 28-12-11
1,46 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Dordrecht 24-03-12
1,45 Silke Peeters 27-04-99 AVV Eersel 12-11-11
1,45 Wouke van 't Klooster 12-12-99 Pijnenburg Zoetermeer 26-11-11
1,45 Maaike Schenk 27-04-99 Lycurgus Amsterdam 26-11-11
1,45 Sophie Jebose 03-08-00 AAC Alkmaar 10-12-11
1,45 Raquelle Biezen 25-02-99 AV '23 Apeldoorn 21-01-12
1,45 Amber Hurkmans 05-12-99 NOVA Apeldoorn 21-01-12
1,45 Mara Leistra 13-09-99 Spartacus Apeldoorn 21-01-12
1,45 Zoe de Beijer 28-03-99 AVON Düsseldorf (GER) 10-03-12
1,45 Tia Ackermans 10-01-99 Scorpio Rijen 11-03-12
1,45 Rianne Beuling 20-12-99 NOP Heerenveen 17-03-12
1,45 Claudia Verheijen 31-08-99 Gloria Reusel 27-10-12
1,45 Luka Lieuwen 20-04-00 Parthenon Dordrecht 27-10-12
1,45 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Enschede 28-10-12
in onderlinge wedstrijd:
1,50 Silke Peeters 27-04-99 AVV Riethoven 03-03-12
verspringen - grens 4,30
4,91 Famke Heinst 30-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
4,91 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Dordrecht 26-02-12
4,90 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Utrecht 17-12-11
4,90 Simone Lamberts 07-02-99 Scopias Düsseldorf (GER) 10-03-12
4,89 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Amsterdam 26-11-11
4,80 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Apeldoorn 21-01-12
4,79 Naseya Weinchard 08-04-99 AV '23 Dordrecht 26-02-12
4,73 Marije Roerink 27-04-99 Start '78 Apeldoorn 21-01-12
4,68 Jinke van der Sluis 18-07-99 Phoenix Utrecht 17-12-11
4,68 Zola Zwerver 12-09-99 AAC Apeldoorn 21-01-12
4,66 Judy van der Drift 23-03-99 Haarlemmermeer Zoetermeer 03-03-12
4,65 Annika Reuvers 02-07-00 Diomedon Apeldoorn 21-01-12
4,61 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Zoetermeer 26-11-11
4,55 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht Dordrecht 26-02-12
4,55 Julia Hollander 24-03-99 Gouda Zoetermeer 03-03-12
4,54 Nida Huijben 17-11-99 Phoenix Utrecht 17-12-11
4,52 Mirte Kok 21-11-99 Hercules Dordrecht 27-10-12
4,51 Anneloes Wonink 06-04-99 Aquilo Utrecht 06-01-12
4,48 Ilse van de Haar 21-08-00 Altis Apeldoorn 21-01-12
4,46 Lynn van Zijl 11-04-00 Salland Apeldoorn 21-01-12
4,45 Rianne Beuling 20-12-99 NOP Amsterdam 26-11-11
4,45 Fleur Praas 04-08-00 Triathlon Amsterdam 26-11-11
4,44 Lisa Schokker 27-03-99 Edam Zoetermeer 14-01-12
4,42 Beau Winnubst 26-05-99 Haarlemmermeer Zoetermeer 07-01-12
4,42 Merel Sinnige 10-02-99 SAV Apeldoorn 21-01-12
4,40 Nynke van den Heuvel 02-04-00 Almere '81 Amsterdam 26-11-11
4,40 Paulien Karsemeijer 10-02-99 Clytoneus Utrecht 17-12-11
4,38 Lisanne Brouwer 12-01-99 Spirit-L Amsterdam 26-11-11
4,38 Charity Bouman 30-08-99 Hercules Dordrecht 27-10-12
4,37 Gabriëlla Dirks 20-03-99 Spark Zoetermeer 07-01-12
4,34 Gwen Reuver 28-03-99 Almere '81 Utrecht 17-12-11
4,34 Janna van Burik 11-05-00 Haag Atletiek Apeldoorn 21-01-12
4,32 Judith Endstra 16-02-99 Holland Utrecht 11-03-12
4,31 Channa de Bruijn 24-01-00 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 21-01-12
4,31 Rachel van Venrooy 01-07-00 O.S.S.-Volo Apeldoorn 21-01-12
4,30 Naomi de Cloe 20-03-99 Spark Zoetermeer 26-11-11
4,30 Manyima Stevelmans 31-10-00 AVON Sittard 22-01-12
onderling:
4,32 Yuki Dubbelaar 21-10-00 Leiden Atletiek Naaldwijk 11-02-12
kogelstoten 2 kg - grens 10,00
13,15 Katinka Zijlstra 15-11-99 Horror Enschede 28-10-12
12,88 Jacqueline Muts 15-05-99 Phanos Apeldoorn 21-01-12
11,96 Jessica Schilder 19-03-99 Edam Apeldoorn 21-01-12
11,89 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Enschede 28-10-12
11,77 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Dordrecht 26-02-12
11,74 Lotte Zwiers 22-02-99 TION Enschede 28-10-12
11,63 Hilmar Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 26-02-12
11,41 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Dordrecht 24-03-12
11,30 Enid Duut 18-05-99 PAC Utrecht 14-01-12
11,27 Merel Sinnige 10-02-99 SAV Apeldoorn 21-01-12
11,16 Joina Smit 21-02-00 TION Enschede 28-10-12
11,09 Vera Hinrichs 13-03-99 Jahn II Heerenveen 17-03-12
11,07 Chantal Maas 04-07-99 LGD Apeldoorn 21-01-12
10,99 Judy van der Drift 23-03-99 Haarlemmermeer Utrecht 11-03-12
10,90 Sanne van den Brink 22-02-99 Athlos Apeldoorn 21-01-12
10,82 Anneloes Wonink 06-04-99 Groningen Atletiek Tuk 03-03-12
10,82 Dhanique van de Kruisweg 28-02-99 AV '34 Enschede 28-10-12
10,64 Lisa Schokker 27-03-99 Edam Apeldoorn 21-01-12
10,54 Marit van den Hoven 08-06-99 Hera Alkmaar 10-12-11
10,43 Raquelle Biezen 25-02-99 AV '23 Apeldoorn 21-01-12
10,30 Jorinde van Klinken 02-02-00 AAC '61 Tuk 03-03-12
10,27 Enya Hoogewoning 04-04-99 Typhoon Utrecht 11-03-12
10,24 Tia Ackermans 10-01-99 Scorpio Reusel 27-10-12
10,19 Isa Tweehuijsen 09-04-00 Athlos Apeldoorn 21-01-12
10,14 Sylvia Loendersloot 23-05-99 Hercules Dordrecht 27-10-12
10,13 Renee van Deudekom 24-05-99 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
10,08 Anouk van Woudenberg 05-08-00 Almere '81 Apeldoorn 21-01-12
10,05 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Naaldwijk 11-12-11
10,02 Disney Roeleveld 28-04-99 Haag Atletiek Apeldoorn 21-01-12
onderling:
11,37 Enid Duut 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
10,46 Jenny Nzounda Tchedjo 20-05-00 Hellas Utrecht 03-03-12