Dit is de jaar indoorranglijst 2016/2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 29 oktober 2017.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
50 meter - grens 7.30
1 7.09 Sheenai Muntslag 14-10-02 Sprint Dordrecht 14-01-17
2 7.11 Ilse Steigenga 04-10-02 Horror Heerenveen 18-03-17
3 7.17 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Utrecht 23-12-16
4 7.22 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Dordrecht 14-01-17
5 7.22 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Dordrecht 14-01-17
6 7.29 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Heerenveen 18-03-17
in onderlinge wedstrijd:
7.02 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
7.08 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Naaldwijk 18-02-17
60 meter - grens 8.35
1 7.54 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Apeldoorn 19-02-17
2 7.63 Minke Bisschops 02-09-02 Achilles Top Apeldoorn 19-02-17
3 7.94 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Apeldoorn 22-01-17
4 7.98 Afra Jiya 09-03-02 Lycurgus Gent (BEL) 18-12-16
5 7.99 Sarah Itiola 23-10-02 Feniks Amsterdam 18-02-17
6 8.00 Sheenai Muntslag 14-10-02 Sprint Apeldoorn 27-12-16
7 8.13 Simi Pater 14-05-02 Statina Apeldoorn 22-01-17
8 8.13 Miro Vlasman MD 08-07-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
9 8.14 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Apeldoorn 22-01-17
10 8.16 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Dordrecht 28-10-17
11 8.17 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Apeldoorn 22-01-17
12 8.18 Rosella van Keulen MD 29-05-04 VAV Dordrecht 28-10-17
13 8.18 Valéria Montijn 06-04-02 CAV Energie Dordrecht 28-10-17
14 8.22 Ilse Steigenga 04-10-02 Horror Heerenveen 18-03-17
15 8.24 Lianne Huisjes 01-09-02 Groningen Atletiek Dortmund (GER) 08-01-17
16 8.27 Rosalie Breems 14-09-02 KAV Holland Amsterdam 27-01-16
17 8.28 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Amsterdam 11-12-16
18 8.28 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Apeldoorn 19-02-17
19 8.28 Amber de Roo MD 15-12-04 AV '40 Dordrecht 28-10-17
20 8.29 Idilay Kaymaz 07-03-03 AC TION Dortmund (GER) 12-03-17
21 8.32 Laura Wilde 17-09-03 NEA-Volharding Apeldoorn 22-01-17
22 8.33 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Apeldoorn 27-12-16
23 8.34 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Dortmund (GER) 19-02-17
24 8.35 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Utrecht 06-01-17
25 8.35 Katja van Eetvelt MD 21-02-04 RKHAV Dordrecht 28-10-17
in onderlinge wedstrijd:
8.34 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Dordrecht 18-03-17
800 meter - grens 2.38.00
1 2.18.07 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Apeldoorn 18-02-17
2 2.19.32 Yasmine Abbes 18-02-02 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 18-02-17
3 2.19.67 Shirin van Anrooij 05-02-02 AV '56 Gent (BEL) 11-02-17
4 2.19.80 Desi van Emmerik 15-01-02 Cialfo Apeldoorn 18-02-17
5 2.19.98 Britt Roos 01-07-03 HAC '63 Apeldoorn 27-12-16
6 2.21.86 Lotte van Schaik 26-10-02 Atverni Apeldoorn 18-02-17
7 2.22.36 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Apeldoorn 05-02-17
8 2.22.44 Emmy van den Berg 05-10-02 Prins Hendrik Dortmund (GER) 12-02-17
9 2.22.56 Eline Mast 13-02-03 NEA-Volharding Apeldoorn 22-01-17
10 2.23.01 Sarah Peerik 22-12-02 Hanzesport Apeldoorn 22-01-17
11 2.23.99 Lisanne Schapendonk 18-10-02 AV Wijchen Apeldoorn 18-02-17
12 2.24.54 Jenda de Boer 03-07-02 Horror Apeldoorn 28-01-17
13 2.24.57 Laura van Langen 31-01-03 SAV Apeldoorn 22-01-17
14 2.26.38 Daan de Reijdt 26-08-03 Sprint Apeldoorn 22-01-17
15 2.26.48 Naomi van Opstal 20-09-03 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 22-01-17
16 2.26.82 Fee Mok 25-11-03 SAV Apeldoorn 28-01-17
17 2.28.50 Meike Verdaasdonk 28-08-02 Spado Gent (BEL) 18-12-16
18 2.28.57 Tess van Randtwijk MD 04-10-04 AV '34 Dortmund (GER) 19-02-17
19 2.28.99 Gwen Feenstra 02-01-02 Hera Apeldoorn 22-01-17
20 2.29.87 Azual Jok Agok 24-01-03 AAV '36 Apeldoorn 22-01-17
21 2.30.24 Bridget Konings MD 07-02-04 Ciko '66 Dortmund (GER) 12-03-17
22 2.31.10 Willemijn Fuite 29-03-02 Attila Apeldoorn 18-02-17
23 2.31.74 Bieke Schipperen MD 05-03-04 Scorpio Apeldoorn 27-12-16
24 2.32.60 Sarah van Tuijl 31-05-03 AV Almere '81 Apeldoorn 22-01-17
25 2.32.77 Rosa Molenberg 17-09-03 Athlos Apeldoorn 22-01-17
26 2.33.34 Sanne Diepen 26-09-02 Prins Hendrik Apeldoorn 18-02-17
27 2.33.77 Denise de Does 14-05-03 Haag Atletiek Apeldoorn 22-01-17
28 2.33.89 Janneke van Hofslot 07-06-03 Altis Dortmund (GER) 12-02-17
29 2.34.18 Yana van Aarle MD 28-02-05 Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 11-03-17
30 2.34.85 Michelle Frowijn MD 21-11-04 PAC Apeldoorn 27-12-16
31 2.35.21 Sterre de Rooij 31-05-02 Ilion Apeldoorn 22-01-17
32 2.35.29 Carmen Huikeshoven 05-01-03 Altis Dortmund (GER) 12-02-17
33 2.35.31 Bo Spoor MD 28-10-04 Atletiek Helmond Dortmund (GER) 22-01-17
34 2.35.79 Maud Kaarsgaren 02-05-02 Fit Dortmund (GER) 05-03-17
35 2.37.51 Eline Dalderop 16-06-02 Tempo Apeldoorn 22-01-17
36 2.37.86 Loes Kempe MD 25-05-05 Altis Dortmund (GER) 12-02-17
1500 meter - grens 5.25.00
1 4.41.00 Anna Hightower 18-07-02 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-17
2 4.41.75 Anna Eikendal 04-06-02 Atverni Apeldoorn 22-01-17
3 4.42.54 Shirin van Anrooij 05-02-02 AV '56 Apeldoorn 22-01-17
4 4.45.98 Manjorie Janssen 25-05-02 Cifla Apeldoorn 18-02-17
5 4.46.03 Sarah Peerik 22-12-02 Hanzesport Apeldoorn 18-02-17
6 4.47.99 Sara Schouten 22-08-03 Atverni Apeldoorn 18-02-17
7 4.51.59 Emmy van den Berg 05-10-02 Prins Hendrik Apeldoorn 22-01-17
8 4.52.20 Yara Schoenmakers 07-05-03 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 27-12-16
9 4.53.48 Laura van Langen 31-01-03 SAV Apeldoorn 19-02-17
10 5.00.88 Fee Mok 25-11-03 SAV Apeldoorn 22-01-17
11 5.03.92 Esra Zijderlaan 25-09-02 Atverni Apeldoorn 18-02-17
12 5.04.22 Jenda de Boer 03-07-02 Horror Apeldoorn 18-02-17
13 5.04.45 Amina Maatoug 17-11-02 Leiden Atletiek Apeldoorn 22-01-17
14 5.10.40 Marta Moreno 21-10-02 Leiden Atletiek Apeldoorn 22-01-17
15 5.10.90 Jetske Mooldijk 29-04-02 PAC Apeldoorn 22-01-17
16 5.12.52 Sanne Niestijl 14-10-02 AAC '61 Apeldoorn 27-12-16
17 5.15.87 Ella Mosselman 12-12-03 SAV Apeldoorn 27-12-16
18 5.16.46 Eline Mast 13-02-03 NEA-Volharding Alkmaar 10-12-16
19 5.16.71 Lisanne Schapendonk 18-10-02 AV Wijchen Apeldoorn 28-01-17
20 5.19.76 Jill Wanten 10-03-03 Swift Apeldoorn 27-12-16
21 5.22.38 Femke Rosbergen 23-10-02 AV '40 Apeldoorn 22-01-17
22 5.23.11 Bobet Kloosterman 12-09-02 Leiden Atletiek Apeldoorn 22-01-17
23 5.23.36 Sanne Schouten 22-08-03 Atverni Apeldoorn 18-02-17
24 5.24.93 Sanne Diepen 26-09-02 Prins Hendrik Apeldoorn 22-01-17
50 meter horden - grens 8.90
1 7.92 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Utrecht 23-12-16
2 8.01 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Utrecht 23-12-16
3 8.21 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Utrecht 23-12-16
4 8.28 Denise Zanferrari 31-03-03 AAC '61 Stadskanaal 15-01-17
5 8.35 Laura Schnell 13-09-02 Hellas Utrecht 23-12-16
6 8.37 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 15-01-17
7 8.45 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Utrecht 23-12-16
8 8.49 Kim van Leest 29-01-02 AV '40 Utrecht 23-12-16
9 8.58 Fenna Achterberg MD 12-10-04 VAV Utrecht 23-12-16
10 8.60 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Stadskanaal 15-01-17
11 8.69 Marijke van den Broek 19-01-02 Hellas Utrecht 23-12-16
12 8.83 Joyce Menick 03-07-03 AV Haarlemmermeer Utrecht 23-12-16
13 8.87 Kira Hendriks 07-10-03 De Sperwers Stadskanaal 15-01-17
in onderlinge wedstrijd:
7.86 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Naaldwijk 18-02-17
8.23 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
8.36 Isabel Raap 05-08-03 PAC Dordrecht 05-03-17
8.60 Quinty Verdoodt 11-01-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
8.67 Anne de Jong 17-01-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
8.72 Estela Kazatzidis 31-01-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
8.74 Jutte Vijverberg 12-07-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
8.84 Sofie Thomas 14-02-03 PAC Dordrecht 05-03-17
8.89 Mara Topman 04-01-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17
60 meter horden - grens 9.70
1 8.93 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Apeldoorn 22-01-17
2 8.98 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Dordrecht 28-10-17
3 9.04 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Apeldoorn 22-01-17
4 9.04 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Apeldoorn 22-01-17
5 9.06 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Apeldoorn 22-01-17
6 9.10 Rosalie Breems 14-09-02 KAV Holland Zoetermeer 17-12-16
7 9.16 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Apeldoorn 22-01-17
8 9.20 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Apeldoorn 22-01-17
9 9.25 Nina Franke 14-03-02 AV Oss '78 Apeldoorn 22-01-17
10 9.31 Denise Zanferrari 31-03-03 AAC '61 Apeldoorn 22-01-17
11 9.32 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Dordrecht 28-10-17
12 9.37 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Apeldoorn 22-01-17
13 9.38 Trijntje van Elzakker MD 09-03-04 Spado Amsterdam 18-02-17
14 9.39 Miro Vlasman MD 08-07-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
15 9.39 Idilay Kaymaz 07-03-03 AC TION Dordrecht 28-10-17
16 9.40 Puck Harms 12-02-02 GAC-Hilversum Apeldoorn 22-01-17
17 9.42 Sophie van den Berg 20-02-02 NOP Apeldoorn 22-01-17
18 9.42 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Apeldoorn 22-01-17
19 9.42 Maureen Louws 19-05-03 NOP Apeldoorn 22-01-17
20 9.43 Sarah van Beilen 22-03-02 PEC 1910 Apeldoorn 15-01-17
21 9.43 Mette van der Meer 17-09-03 Flevo Delta Apeldoorn 22-01-17
22 9.49 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Zoetermeer 17-12-16
23 9.49 Laura Schnell 13-09-02 Hellas Utrecht 28-01-17
24 9.51 Fenna Achterberg MD 12-10-04 VAV Apeldoorn 21-01-17
25 9.55 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Apeldoorn 15-01-17
26 9.57 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Apeldoorn 15-01-17
27 9.58 Sheenai Muntslag 14-10-02 Sprint Utrecht 12-11-16
28 9.62 Kim van Leest 29-01-02 AV '40 Apeldoorn 22-01-17
29 9.62 Kristina Tergau 25-07-03 PAC Apeldoorn 22-01-17
30 9.63 Doortje van der Mark 07-08-02 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-17
31 9.64 Tosca van der Flier 27-11-02 Lycurgus Gent (BEL) 18-12-16
32 9.65 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Apeldoorn 22-01-17
33 9.67 Kira van den Ham 31-03-02 Hellas Utrecht 28-01-17
34 9.68 Denise Arisa 14-08-03 Ilion Apeldoorn 22-01-17
35 9.70 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Apeldoorn 22-01-17
afstand 8.5m:
9.00 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Amsterdam 11-12-16
9.34 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Amsterdam 11-12-16
9.13 Nina Franke 14-03-02 AV Oss '78 Apeldoorn 18-02-17
in onderlinge wedstrijd:
9.65 Britt Marijnissen 17-11-02 Sprint Dordrecht 19-03-17
hoogspringen - grens 1.51
1 1.65 Puck Harms 12-02-02 GAC-Hilversum Zoetermeer 17-12-16
2 1.65 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Apeldoorn 22-01-17
3 1.62 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Dortmund (GER) 18-12-16
4 1.60 Qwen Fennema 11-06-02 Flevo Delta Stadskanaal 15-01-17
5 1.60 Fay Witte 08-03-02 KAV Holland Apeldoorn 22-01-17
6 1.60 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Heerenveen 18-03-17
7 1.58 Fenna Achterberg MD 12-10-04 VAV Dordrecht 28-10-17
8 1.58 Marleen Baas MD 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
9 1.56 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Dortmund (GER) 08-01-17
10 1.56 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Herzebrock-Clarholz (GER) 08-01-16
11 1.56 Lara Smits MD 06-06-04 Noordkop Heerenveen 18-03-17
12 1.55 Roos Prins 15-06-02 Triathlon Utrecht 17-12-16
13 1.55 Daan de Reijdt 26-08-03 Sprint Dordrecht 14-01-17
14 1.55 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Apeldoorn 22-01-17
15 1.55 Anke Mols 22-01-02 Achilles Top Apeldoorn 22-01-17
16 1.55 Nina Borger 22-07-03 Unitas Dortmund (GER) 29-01-17
17 1.55 Esmee Douma MD 08-01-04 Groningen Atletiek Drachten 04-02-17
18 1.55 Jetske Meijer MD 29-11-04 Altis Amsterdam 18-02-17
19 1.55 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Heerenveen 18-03-17
20 1.53 Marijke van den Broek 19-01-02 Hellas Utrecht 28-01-17
21 1.53 Hanna van Baast MD 10-01-04 Attila Dordrecht 28-10-17
22 1.53 Eva van Mook MD 23-04-04 THOR Dordrecht 28-10-17
23 1.52 Lisa de Best 14-10-02 DEM Amsterdam 18-02-17
in onderlinge wedstrijd:
1.60 Eileen Oldenburger 02-02-02 Voorne Atletiek Vierpolders 12-03-17
1.55 Venisha da Silva 10-03-03 CAV Energie Naaldwijk 11-03-17
verspringen - grens 4.90
1 5.34 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Apeldoorn 22-01-17
2 5.26 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Apeldoorn 22-01-17
3 5.20 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Dortmund (GER) 12-03-17
4 5.19 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Apeldoorn 22-01-17
5 5.18 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Apeldoorn 22-01-17
6 5.18 Marleen Baas MD 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
7 5.15 Minke Bisschops 02-09-02 Achilles Top Dortmund (GER) 29-01-17
8 5.13 Britt de Blaauw MD 22-04-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
9 5.12 Tosca van der Flier 27-11-02 Lycurgus Gent (BEL) 18-12-16
10 5.11 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Apeldoorn 22-01-17
11 5.04 Bente van der Stoel 02-03-03 AV '34 Dortmund (GER) 19-02-17
12 5.03 Isabel Raap 05-08-03 PAC Apeldoorn 27-12-16
13 5.03 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Apeldoorn 22-01-17
14 5.01 Esmee Douma MD 08-01-04 Groningen Atletiek Bremen (GER) 05-03-17
15 5.00 Puck Harms 12-02-02 GAC-Hilversum Zoetermeer 10-12-16
16 4.98 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Dortmund (GER) 08-01-17
17 4.95 Sica Verwasch 06-08-03 STB Dortmund (GER) 12-02-17
18 4.93 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Apeldoorn 22-01-17
19 4.93 Ilse Steigenga 04-10-02 Horror Apeldoorn 22-01-17
20 4.92 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Dortmund (GER) 08-01-17
in onderlinge wedstrijd:
5.17 Isabel Raap 05-08-03 PAC Dordrecht 05-03-17
polsstokhoogspringen - grens 2.20
1 3.25 Thyra van Diemen 04-07-03 PAC Apeldoorn 22-01-17
2 3.24 Lotte Haest MD 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 28-10-17
3 2.90 Kristina Tergau 25-07-03 PAC Dordrecht 14-01-17
4 2.73 Sterre Bal 20-06-02 Haag Atletiek Dordrecht 28-10-17
5 2.70 Kira van den Ham 31-03-02 Hellas Dordrecht 18-03-17
6 2.60 Mette van der Meer 17-09-03 Flevo Delta Apeldoorn 22-01-17
7 2.45 Nynke Kuipers 08-02-03 Hercules Dordrecht 17-12-16
8 2.36 Daphne Lambregts MD 20-07-04 Spado Utrecht 23-12-16
9 2.33 Sara Bossché MD 08-11-04 PAC Dordrecht 28-10-17
10 2.33 Sandy de Does 14-05-03 Haag Atletiek Dordrecht 28-10-17
11 2.30 Sofie Thomas 14-02-03 PAC Dordrecht 14-01-17
12 2.30 Mette Elgersma 29-04-02 AV Haarlem Apeldoorn 22-01-17
13 2.30 Arja Pouwels 02-05-02 Ilion Apeldoorn 22-01-17
14 2.20 Ilse Hengeveld 14-01-02 GAC-Hilversum Apeldoorn 22-01-17
hinkstapspringen - grens 9.00
1 10.01 Floor Alessie 29-03-03 Attila Vught 21-01-17
2 9.51 Romy Dannenburg 08-08-02 Atverni Utrecht 28-01-17
3 9.34 Emma van de Beek 07-12-02 BAV Utrecht 28-01-17
4 9.33 Sabien Hilhorst 25-04-02 BAV Utrecht 28-01-17
kogelstoten 3 kg - grens 10.25
1 15.60 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Apeldoorn 22-01-17
2 12.39 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Apeldoorn 22-01-17
3 12.22 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Dordrecht 14-01-17
4 12.17 Rosa Kuin 18-02-02 Hera Apeldoorn 22-01-17
5 11.98 Noor Stapel 23-03-02 Nijmegen Atletiek Naaldwijk 12-03-17
6 11.88 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Naaldwijk 11-12-16
7 11.81 Sophie Praas 09-09-02 Triathlon Amsterdam 18-02-17
8 11.74 Danielle Wooning 03-09-02 Avantri Apeldoorn 22-01-17
9 11.61 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Apeldoorn 22-01-17
10 11.35 Fabiënne Muller 25-10-02 Lycurgus Dortmund (GER) 19-02-17
11 11.20 Nimah Lommerse 07-03-03 De Spartaan Alkmaar 10-12-16
12 11.20 Danara Dewi Stoppels 18-04-03 Groningen Atletiek Amsterdam 18-02-17
13 11.11 Silke van der Zwaag 16-08-02 Horror Dronten 28-12-16
14 11.00 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Naaldwijk 11-12-16
15 11.00 Kahlan Veen 16-06-02 AV Heerenveen Heerenveen 18-03-17
16 10.93 Milou Kaestner 01-03-03 AV Haarlemmermeer Naaldwijk 12-03-17
17 10.88 Sophie van den Berg 20-02-02 NOP Dortmund (GER) 08-01-17
18 10.68 Valéria Montijn 06-04-02 CAV Energie Dordrecht 28-10-17
19 10.65 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Dortmund (GER) 19-02-17
20 10.63 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Apeldoorn 22-01-17
21 10.60 Lilian van Klinken 10-02-02 AAC '61 Stadskanaal 15-01-17
22 10.56 Julia Jongejeugd 02-05-03 NEA-Volharding Alkmaar 10-12-16
23 10.51 Lilian Tabak 14-08-02 GAC-Hilversum Zoetermeer 17-12-16
24 10.50 Hagar Bruil 02-06-03 PAC Gent (BEL) 14-01-17
25 10.48 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Dortmund (GER) 08-01-17
26 10.47 Sophie Kunst 27-02-02 Fortuna Gent (BEL) 14-01-17
27 10.46 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Apeldoorn 28-01-17
28 10.39 Merel Pijnenburg 03-05-03 PAC Dordrecht 14-01-17
29 10.36 Jessamy Roubos 30-01-03 AV Zaanland Apeldoorn 22-01-17
30 10.34 Lisanne van Es 07-02-02 SISU Enschede 22-10-17
31 10.31 Mette van der Meer 17-09-03 Flevo Delta Dronten 28-12-16
32 10.30 Puck Harms 12-02-02 GAC-Hilversum Zoetermeer 17-12-16
33 10.29 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Apeldoorn 22-01-17
34 10.27 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 15-01-17
in onderlinge wedstrijd:
11.02 Sophie Kunst 27-02-02 Fortuna Vlaardingen 12-03-17
10.36 Isabelle Reijman 12-09-02 Leiden Atletiek Naaldwijk 18-02-17