Dit is de jaar indoorranglijst 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2013.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
50 meter - grens 7.30
7.02 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Zoetermeer 02/03/13
7.05 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Utrecht 21/12/12
7.08 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Utrecht 21/12/12
7.13 Margot Keijzer 17/02/98 PAC Utrecht 04/01/13
7.13 Naomi de Cloe 20/03/99 Spark Zoetermeer 02/03/13
7.13 Sophie Jebose MD 30/08/00 AAC Zoetermeer 02/03/13
7.16 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Utrecht 04/01/13
7.19 Renée van Rookhuizen 02/06/98 DEM Zoetermeer 02/03/13
7.20 Jolijn van Dijk 03/06/98 GAC-Hilversum Utrecht 21/12/12
7.26 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Stadskanaal 12/01/13
7.26 Silke Berendse 14/03/98 Phanos Utrecht 18/01/13
7.28 Enid Duut 18/05/99 PAC Utrecht 21/12/12
7.28 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Zoetermeer 02/03/13
7.28 Deborah Westfa 06/06/99 Energie Zoetermeer 02/03/13
7.29 Jinke van der Sluis 18/07/99 Phoenix Utrecht 21/12/12
7.29 Doortje Winter 18/01/99 Jahn II Stadskanaal 12/01/13
7.30 Beau Winnubst 26/05/99 Haarlemmermeer Utrecht 21/12/12
in onderlinge wedstrijd:
7.26 Lucie Tiemeier MD 19/04/00 PAC Dordrecht 16/03/13
60 meter - grens 8.40
7.99 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Apeldoorn 20/01/13
7.99 Lieke Klaver 20/08/98 SAV Apeldoorn 23/02/13
8.00 Silke Berendse 14/03/98 Phanos Amsterdam 03/02/13
8.02 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Amsterdam 23/12/12
8.03 Sharon Spalburg 18/08/98 AAC Apeldoorn 20/01/13
8.08 Shaquata King MD 26/02/01 Feniks Amsterdam 24/11/12
8.10 Daphne Linnekamp 09/12/98 Hellas Utrecht 10/11/12
8.10 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
8.17 Nathalie Puper 28/07/98 Statina Dordrecht 26/10/13
8.20 Ismay van der Klei 10/03/98 AV '23 Amsterdam 23/12/12
8.21 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Utrecht 10/11/12
8.21 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Apeldoorn 05/01/13
8.22 Eveline Saalberg 30/07/98 GVAC Gent (BEL) 26/12/02
8.25 Naomi de Cloe 20/03/99 Spark Apeldoorn 20/01/13
8.25 Bobbi Bartens 09/11/98 Startbaan Dortmund(GER) 10/02/13
8.30 Renée van Rookhuizen 02/06/98 DEM Amsterdam 24/11/12
8.31 Judith de Heer 28/01/98 AAC '61 Apeldoorn 20/01/13
8.31 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Amsterdam 03/02/13
8.31 Sophie Jebose MD 30/08/00 AAC Zoetermeer 02/03/13
8.32 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Utrecht 12/01/13
8.33 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Amsterdam 23/12/12
8.33 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Apeldoorn 20/01/13
8.34 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Amsterdam 24/11/12
8.34 Margot Keijzer 17/02/98 PAC Naaldwijk 09/12/12
8.35 Sismée Tiggeloven 03/07/09 Achilles-Top Sittard 06/01/13
8.35 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
8.35 Doortje Winter 18/01/99 Jahn II Apeldoorn 20/01/13
8.38 Eva Vonk 27/06/99 Sprint Utrecht 21/12/12
8.39 Judith Endstra 16/02/99 Holland Dortmund(GER) 17/03/13
8.40 Lucie Tiemeier MD 19/04/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
8.40 Britt Ooijevaar 25/03/99 Trias Apeldoorn 20/01/13
in onderlinge wedstrijd:
8.38 Alies van Berkum 26/01/98 Hercules Dordrecht 30/03/13
600 meter - grens 1.48,00
1.39,35 Isa Videler 02/03/98 Spado Apeldoorn 20/01/13
1.39,77 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 20/01/13
1.41,57 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Apeldoorn 20/01/13
1.42,11 Ilse van de Haar MD 21/08/00 Altis Apeldoorn 24/02/13
1.42,44 Roos Hop MD 17/04/00 THOR Apeldoorn 24/02/13
1.42,73 Irene Bijman 01/03/99 Isala '96 Apeldoorn 20/01/13
1.42,76 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Apeldoorn 24/02/13
1.42,79 Floor Doornwaard MD 17/02/00 De Gemzen Apeldoorn 24/02/13
1.43,82 Mariska Poel 20/05/99 DEM Apeldoorn 20/01/13
1.43,84 Roos den Engelse 18/08/98 PAC Apeldoorn 20/01/13
1.44,04 Janna Visser 03/03/98 Startbaan Apeldoorn 20/01/13
1.44,17 Charity Bouman 30/08/99 Hercules Apeldoorn 20/01/13
1.44,41 Marinde van Dis 03/05/99 De Sperwers Apeldoorn 20/01/13
1.44,67 Fleur Kuijpers 17/08/99 SHRT Apeldoorn 20/01/13
1.44,70 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Apeldoorn 20/01/13
1.45,16 Nora Winter 08/01/99 Lycurgus Apeldoorn 20/01/13
1.46,31 Merel van der Marel 01/11/99 Haarlemmermeer Apeldoorn 20/01/13
1.47,69 Annet Fledderus MD 01/01/00 De Sperwers Apeldoorn 24/02/13
800 meter - grens 2.40,00
2.12,61 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Dortmund (GER) 17/02/13
2.14,50 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 24/02/13
2.24,65 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Düsseldorf (GER) 16/12/12
2.25,17 Susan van Weperen 09/05/98 Invictus Apeldoorn 05/01/13
2.26,01 Tessa Nieuwenhuizen 07/10/98 Spirit-Oud-Beijerland Apeldoorn 23/02/13
2.27,49 Lisa Kroon 18/12/98 Energie Dortmund (GER) 17/02/13
2.28,27 Mariska Poel 20/05/99 DEM Apeldoorn 23/02/13
2.28,36 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Dortmund (GER) 10/02/13
2.28,47 Fleur Kuijpers 17/08/99 SHRT Apeldoorn 23/02/13
2.31,09 Sanne Averesch 22/01/99 Rijssen Apeldoorn 23/02/13
2.31,21 Shurianty Mathilda MD 14/04/00 Energie Dortmund (GER) 17/02/13
2.31,79 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Dortmund (GER) 03/03/13
2.32,07 Charity Bouman 30/08/99 Hercules Gent (BEL) 22/12/12
2.32,09 Marinde van Dis 03/05/99 De Sperwers Apeldoorn 05/01/13
2.32,40 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Dortmund (GER) 10/03/13
2.33,20 Nora Winter 08/01/99 Lycurgus Dortmund (GER) 03/03/13
2.33,43 Amber Olde 02/10/99 SHRT Dortmund (GER) 17/03/13
2.34,36 Noëlle Venneman MD 15/09/00 TION Düsseldorf (GER) 16/12/12
2.34,74 Fieke Pepping 20/05/98 Pallas '67 Düsseldorf (GER) 16/12/12
2.37,08 Danique de Haan MD 13/06/00 AV '34 Dortmund (GER) 10/02/13
2.37,33 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Apeldoorn 10/02/13
2.37,81 Merel van Herp MD 11/02/01 Lycurgus Dortmund (GER) 03/03/13
2.37,95 Willemijn Wilms 07/11/98 AV '34 Dortmund (GER) 10/02/13
2.38,60 Christel Heuseveldt MD 11/08/00 Climax Dortmund (GER) 17/03/13
2.38,72 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Apeldoorn 10/02/13
2.39,44 Annet Fledderus MD 01/01/00 De Sperwers Dortmund (GER) 19/01/13
2.39,49 Jasmin Brinkerhof 18/02/99 De Spartaan Alkmaar 08/12/12
50 meter horden - grens 8.90
8.07 Sophie Jebose MD 30/08/00 AAC Utrecht 21/12/12
8.13 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Utrecht 21/12/12
8.29 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Utrecht 21/12/12
8.39 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Stadskanaal 12/01/13
8.42 Hanna Voorberg 26/08/98 Lycurgus Utrecht 21/12/12
8.55 Enid Duut 18/05/99 PAC Utrecht 21/12/12
8.55 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Utrecht 21/12/12
8.56 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Stadskanaal 12/01/13
8.64 Jolijn van Dijk 03/06/98 GAC-Hilversum Utrecht 21/12/12
8.88 Eva Vonk 27/06/99 Sprint Utrecht 21/12/12
8.89 Luca Bos 22/01/98 GAC-Hilversum Utrecht 21/12/12
in onderlinge wedstrijd:
8.13 Margot Keijzer 17/02/98 PAC Dordrecht 16/03/13
8.16 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Dordrecht 16/03/13
8.28 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Dordrecht 16/03/13
8.58 Yuki Dubbelaar MD 21/10/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
8.65 Nicole Etman MD 13/07/00 PAC Dordrecht 16/03/13
8.78 Evelyn Dekker 10/02/98 PAC Dordrecht 16/03/13
8.83 Janneke Lemmerzaal 14/12/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
8.87 Camille van de Brug MD 20/09/00 PAC Dordrecht 16/03/13
60 meter horden - grens 9.90
8.99 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Apeldoorn 20/01/13
9.23 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Apeldoorn 20/01/13
9.33 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Naaldwijk 09/12/12
9.35 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Apeldoorn 20/01/13
9.35 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Apeldoorn 20/01/13
9.39 Margot Keijzer 17/02/98 PAC Apeldoorn 20/01/13
9.40 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Apeldoorn 20/01/13
9.43 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Dortmund (GER) 10/02/13
9.46 Bobbi Bartens 09/11/98 Startbaan Apeldoorn 20/01/13
9.49 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
9.51 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
9.51 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Apeldoorn 20/01/13
9.55 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Apeldoorn 20/01/13
9.56 Sophie Jebose MD 30/08/00 AAC Dordrecht 23/02/13
9.60 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Apeldoorn 20/01/13
9.60 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
9.63 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Apeldoorn 20/01/13
9.66 Nathalie Puper 28/07/98 Statina Dordrecht 26/10/13
9.68 Isa Videler 02/03/98 Spado Apeldoorn 20/01/13
9.69 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Zoetermeer 12/01/13
9.70 Lisanne Glorie 24/08/98 DEM Apeldoorn 20/01/13
9.70 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Naaldwijk 17/02/13
9.71 Hanna Voorberg 26/08/98 Lycurgus Apeldoorn 20/01/13
9.74 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
9.74 Willemijn ter Avest 18/09/98 De Liemers Dordrecht 26/10/13
9.75 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Utrecht 04/01/13
9.75 Amy Vermeer 06/05/98 DEM Utrecht 12/01/13
9.77 Didi Wals MD 18/01/00 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
9.77 Jolijn van Dijk 03/06/98 GAC-Hilversum Apeldoorn 20/01/13
9.80 Britt Ooijevaar 25/03/99 Trias Apeldoorn 20/01/13
9.83 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Dordrecht 23/02/13
9.88 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Hoboken (BEL) 16/12/12
in onderlinge wedstrijd:
9.49 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Dordrecht 16/03/13
hoogspringen - grens 1.51
1.63 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Apeldoorn 23/02/13
1.60 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Amsterdam 24/11/12
1.60 Esmay Meinders 13/08/99 NOP Drachten 02/02/13
1.60 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Apeldoorn 23/02/13
1.57 Bridget Janssen MD 14/02/01 Parthenon Utrecht 26/01/13
1.56 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Hoboken (BEL) 16/12/12
1.55 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Zoetermeer 24/11/12
1.55 Taïssa Visser 29/01/98 Hellas Utrecht 15/12/12
1.55 Isa Videler 02/03/98 Spado Apeldoorn 05/01/13
1.55 Lisa Goossens 08/06/98 Startbaan Apeldoorn 20/01/13
1.55 Noelle Kreijsig 15/02/98 DEM Apeldoorn 20/01/13
1.55 Manon Schoop 07/08/99 NOP Drachten 02/02/13
1.55 Natalie Puper 28/07/98 Statina Dordrecht 26/10/13
1.51 Nicole Etman MD 13/07/00 PAC Dordrecht 09/02/13
1.51 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Apeldoorn 10/02/13
1.51 Bo Smit 03/02/98 HAC Dortmund (GER) 10/03/13
in onderlinge wedstrijd:
1.60 Bridget Janssen MD 14/02/01 Parthenon Dordrecht 30/03/13
1.55 Mirte Kok 21/11/99 Hercules Dordrecht 30/03/13
polsstokhoogspringen - grens 2.00
3.35 Alies van Berkum 26/01/98 Hercules Apeldoorn 20/01/13
3.02 Marijke Wijnmaalen 06/12/98 Diomedon Zoetermeer 26/01/13
2.80 Saskia van der Boor MD 20/09/00 Parthenon Dordrecht 26/10/13
2.65 Femke Bun 16/07/98 RKHAV Apeldoorn 20/01/13
2.65 Mirte Kok 21/11/99 Hercules Apeldoorn 20/01/13
2.55 Elien Gelling 27/07/98 Sprint Sittard 30/12/12
2.54 Sannah van der Wijst 20/05/99 Unitas Tienen (BEL) 23/02/13
2.51 Silke Berendse 14/03/98 Phanos Amsterdam 20/01/13
2.50 Tinka Broekman 13/11/99 Unitas Apeldoorn 20/01/13
2.50 Hilmar Duut 18/05/99 PAC Apeldoorn 20/01/13
2.50 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Apeldoorn 20/01/13
2.44 Sophie Jebose MD 30/08/00 AAC Utrecht 21/12/12
2.41 Camille van de Brug MD 20/09/00 PAC Dordrecht 23/12/12
2.30 Marjolyne Niesing 17/06/99 Almere '81 Apeldoorn 20/01/13
2.30 Puck van Wiltenburg 02/11/99 Hercules Dordrecht 26/10/13
2.21 Julia Wolbink 27/05/98 AAC Amsterdam 20/01/13
2.20 Hilde den Engelsen 20/04/99 Hercules Dordrecht 26/10/13
2.11 Shaya van Houdt 23/03/98 PAC Dordrecht 23/12/12
2.10 Jet Rutten 10/12/99 Unitas Apeldoorn 20/01/13
2.05 Anouk Schoute MD 01/04/00 Lycurgus Sittard 30/12/12
2.00 Marjolein Bolten 07/10/99 Haarlemmermeer Apeldoorn 20/01/13
in onderlinge wedstrijd:
2.50 Camille van de Brug MD 20/09/00 PAC Dordrecht 16/03/13
verspringen - grens 4.90
5.34 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Apeldoorn 20/01/13
5.33 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Apeldoorn 05/01/13
5.26 Renée van Rookhuizen 02/06/98 DEM Zoetermeer 02/03/13
5.25 Daphne Linnekamp 09/12/98 Hellas Utrecht 10/11/12
5.16 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
5.14 Nathalie Puper 28/07/98 Statina Apeldoorn 20/01/13
5.10 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Apeldoorn 20/01/13
5.09 Judith de Heer 28/01/98 AAC '61 Apeldoorn 20/01/13
5.09 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Zoetermeer 02/03/13
5.08 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Utrecht 10/11/12
5.04 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Naaldwijk 09/12/12
5.04 Jinke van der Sluis 18/07/99 Phoenix Dordrecht 26/10/13
5.00 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Zoetermeer 12/01/13
5.00 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Dortmund(GER) 17/03/13
4.98 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
4.97 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Naaldwijk 09/12/12
4.97 Annika Reuvers MD 02/07/00 Spado Apeldoorn 19/01/13
4.93 Fleur Praas MD 04/08/00 Triathlon Apeldoorn 19/01/13
4.92 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
4.92 Janna Visser 03/03/98 Startbaan Zoetermeer 02/03/13
4.90 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Düsseldorf (GER) 09/12/12
kogelstoten 3 kg - grens 10.00
14.85 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
12.86 Lisa Goossen 20/01/98 PAC Apeldoorn 23/02/13
12.47 Romy IJsbrandij 07/02/98 Hollandia Apeldoorn 20/01/13
12.34 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Drachten 02/02/13
12.13 Jessica Schilder 19/03/99 Edam Apeldoorn 20/01/13
12.00 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Dordrecht 23/02/13
11.80 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Enschede 27/10/13
11.77 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Apeldoorn 20/01/13
11.65 Lucine Wiersema 05/02/98 Leiden Atletiek Zoetermeer 02/03/13
11.28 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Apeldoorn 20/01/13
11.25 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Dordrecht 23/02/13
10.97 Willemijn ter Avest 18/09/98 De Liemers Dordrecht 26/10/13
10.89 Sanne Golembiewski 15/03/98 De Liemers Dordrecht 26/10/13
10.78 Enid Duut 18/05/99 PAC Apeldoorn 20/01/13
10.77 Danique Bosman 06/09/98 PAC Dordrecht 23/02/13
10.54 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Heerenveen 09/03/13
10.48 Sanne van den Brink 22/02/99 Athlos Apeldoorn 24/02/13
10.47 Milou van der Schaaf 05/08/98 MPM Enschede 27/10/13
10.41 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Naaldwijk 09/12/12
10.35 Chantal Maas 04/07/99 LGD Apeldoorn 20/01/13
10.28 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Apeldoorn 10/02/13
10.22 Amy Vermeer 06/05/98 DEM Alkmaar 08/12/12
10.20 Hanna Voorberg 26/08/98 Lycurgus Zoetermeer 02/03/13
10.12 Tamara Eleonora 29/12/98 Ilion Zoetermeer 24/11/12
10.12 Jessie Lourenburg 06/05/98 Haarlemmermeer Apeldoorn 20/01/13
10.11 Marleen van den Berg 04/03/98 Flevo Delta Dronten 28/12/12
10.11 Jet van der Mark 12/12/99 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
10.11 Anne-Fleur Kuckelhorn 17/06/98 Almere '81 Tuk 02/03/13
in onderlinge wedstrijd:
11.16 Danique Bosman 06/09/98 PAC Dordrecht 16/03/13
11.16 Enid Duut 18/05/99 PAC Dordrecht 16/03/13
10.16 Sanne Meier 01/10/98 Hellas Utrecht 02/03/13