Dit is de jaar indoorranglijst 2011/2012 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 28 oktober 2012.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
50 meter - grens 7,40
6,88 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Utrecht 11-03-12
6,98 Noa van Ginneken 24-08-97 Generaal Michaelis Dordrecht 19-02-12
7,03 Elaine den Exter 23-03-97 Rotterdam Atletiek Zoetermeer 10-12-11
7,12 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Zoetermeer 03-03-12
7,14 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Utrecht 11-03-12
7,15 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Dordrecht 19-02-12
7,21 Eva Nagelkerke MD 12-01-99 Atletiek Maastricht Dordrecht 24-03-12
7,22 Renee van Rookhuizen 02-06-98 DEM Utrecht 11-03-12
7,25 Sterre van Velzen 18-04-98 Ilion Zoetermeer 03-03-12
7,26 Verena de Roo 28-01-97 Sparta Dordrecht 19-02-12
7,26 Eva Gnodde 28-02-97 ACO Van Elderen Tuk 03-03-12
7,26 Judith de Heer 28-01-98 AAC '61 Tuk 03-03-12
7,26 Jaimy Loos 08-08-97 De Spartaan Zoetermeer 03-03-12
7,26 Natalie Puper 28-07-98 Statina Zoetermeer 03-03-12
7,26 Sharon Spalburg 18-08-98 AAC Zoetermeer 03-03-12
7,27 Aniek Bakker 12-02-97 Suomi Zoetermeer 10-12-11
7,27 Yara van Dee 09-01-97 Phoenix Utrecht 11-03-12
7,29 Jolijn van Dijk 03-06-98 GAC-H Utrecht 23-12-11
7,29 Tamika Bonevacia 09-11-98 Sparta Zoetermeer 03-03-12
7,29 Mariska Graat 16-03-97 Almere '81 Zoetermeer 03-03-12
7,30 Keeley Heijdeman 09-04-97 AAC Utrecht 11-03-12
7,31 Jinke van der Sluis MD 18-07-99 Phoenix Zoetermeer 03-03-12
7,32 Emma Cuperus 23-08-97 THOR Utrecht 20-01-12
7,34 Carlijn ter Laak 16-02-97 TION Dordrecht 19-02-12
7,34 Nikki Kraaijeveld 13-07-98 DEM Utrecht 11-03-12
7,35 Kika van Bergen en Henegouwen 28-09-97 U-Track Utrecht 20-01-12
7,37 Alies van Berkum 26-01-98 Hercules Dordrecht 19-02-12
7,37 Britta de Haan MD 31-03-99 Clytoneus Utrecht 11-03-12
7,38 Anniek Nijhof 25-01-97 AAC '61 Stadskanaal 13-11-11
7,38 Stevie Eekman 19-09-97 PAC Dordrecht 19-02-12
7,38 Judith Endstra MD 16-02-99 Holland Utrecht 11-03-12
7,39 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Zoetermeer 10-12-11
7,39 Emily Parker MD 12-01-99 Sparta Zoetermeer 03-03-12
7,40 Romy Beukeboom 14-10-97 Pallas '67 Zoetermeer 10-12-11
7,40 Kim de Vos 02-04-97 PAC Dordrecht 19-02-12
7,40 Lisanne Schoonebeek MD 02-01-00 Lycurgus Utrecht 11-03-12
(betere) handtijden:
7,0 h Zyna van de Poel 23-07-97 De Spartaan Lisse 26-11-11
in onderlinge wedstrijd:
7,07 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Dordrecht 18-03-12
7,12 Margot Keijzer 17-02-98 PAC Dordrecht 18-03-12
7,24 Kim de Vos 02-04-97 PAC Dordrecht 18-03-12
7,35 Stevie Eekman 19-09-97 PAC Dordrecht 18-03-12
60 meter - grens 8,50
7,83 Gabriëlla van der Wijck 27-03-97 Edam Apeldoorn 11-02-12
7,95 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 22-01-12
8,04 Lianne van Krieken 15-01-97 Typhoon Apeldoorn 11-02-12
8,06 Astrid Lensink 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 22-01-12
8,11 Nikki Jacobs 01-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 22-01-12
8,12 Elaine den Exter 23-03-97 Rotterdam Atletiek Dordrecht 27-10-12
8,14 Lieke Klaver 20-08-98 SAV Amsterdam 18-12-11
8,19 Jelynn Timisela 22-06-97 AV '34 Apeldoorn 22-01-12
8,23 Lotje van Erp 17-02-97 Phanos Utrecht 07-01-12
8,23 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Utrecht 14-01-12
8,24 Joanny Loeffen 26-03-97 Ilion Zoetermeer 26-11-11
8,24 Noa van Ginneken 24-08-97 Generaal Michaelis Dordrecht 19-02-12
8,26 Nienke IJspeerd 19-02-97 MPM Apeldoorn 22-01-12
8,27 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Utrecht 28-01-12
8,28 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Amsterdam 26-11-11
8,28 Maureen Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 22-01-12
8,28 Carlijn ter Laak 16-02-97 TION Dortmund (GER) 25-03-12
8,29 Vera van Aurich 06-03-97 Heerenveen Apeldoorn 11-02-12
8,31 Elaine den Exter 23-03-97 Rotterdam Atletiek Zoetermeer 10-12-11
8,32 Lisanne Brouwer MD 12-01-99 Spirit-L Amsterdam 26-11-11
8,33 Kim de Vos 02-04-97 PAC Naaldwijk 11-12-11
8,34 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Utrecht 14-01-12
8,34 Elise Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 22-01-12
8,35 Margot Keijzer 17-02-98 PAC Apeldoorn 22-01-12
8,36 Anniek Nijhof 25-01-97 AAC '61 Apeldoorn 22-01-12
8,36 Eveline Saalberg 30-07-98 GVAC Apeldoorn 22-01-12
8,36 Verena de Roo 28-01-97 Sparta Utrecht 28-01-12
8,37 Fenna Klapwijk MD 29-01-00 PAC Utrecht 14-01-12
8,38 Sharon Spalburg 18-08-98 AAC Apeldoorn 22-01-12
8,38 Simone Lamberts MD 07-02-99 Scopias Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,39 Hanna van Aalten MD 15-04-99 Atletico '73 Amsterdam 26-11-11
8,39 Daphne Linnekamp 09-12-98 Hellas Apeldoorn 22-01-12
8,40 Noa Dhore 07-05-97 AAC '61 Apeldoorn 22-01-12
8,40 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Dordrecht 26-02-12
8,40 Eva Nagelkerke MD 12-01-99 Atletiek Maastricht Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,41 Natalie Puper 28-07-98 Statina Amsterdam 26-11-11
8,41 Yasmin Kammeron 30-06-97 Daventria Apeldoorn 22-01-12
8,43 Aniek Bakker 12-02-97 Suomi Apeldoorn 22-01-12
8,44 Yara van Dee 09-01-97 Phoenix Utrecht 14-01-12
8,44 Lotte Hendriksen 07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
8,44 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Dordrecht 26-02-12
8,45 Gwen Reuver MD 28-03-99 Almere '81 Amsterdam 26-11-11
8,45 Tamika Bonevacia 09-11-98 Sparta Zoetermeer 03-03-12
8,45 Marijke Esselink MD 22-06-99 Archeus Dortmund (GER) 25-03-12
8,46 Naomi de Cloe MD 20-03-99 Spark Zoetermeer 26-11-11
8,46 Judith de Heer 28-01-98 AAC '61 Apeldoorn 22-01-12
8,46 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 22-01-12
8,47 Naseya Weinchard MD 08-04-99 AV '23 Amsterdam 26-11-11
8,47 Mariska Graat 16-03-97 Almere '81 Apeldoorn 22-01-12
8,47 Merel Strijland 19-04-98 Haarlemmermeer Apeldoorn 22-01-12
8,48 Annamarth Hoogland 08-04-98 Daventria Utrecht 17-12-11
8,48 Emma Cuperus 23-08-97 THOR Utrecht 14-01-12
8,48 Emily Parker MD 12-01-99 Sparta Apeldoorn 21-01-12
8,48 Renee van Rookhuizen 02-06-98 DEM Utrecht 11-03-12
8,49 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Dordrecht 27-10-12
8,50 Stevie Eekman 19-09-97 PAC Naaldwijk 11-12-11
(betere) handtijden:
8,0 h Carlijn ter Laak 16-02-97 TION Enschede 28-10-12
in onderlinge wedstrijd:
8,16 Fenna Klapwijk MD 29-01-00 PAC Dordrecht 18-03-12
8,21 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Dordrecht 18-03-12
8,25 Margot Keijzer 17-02-98 PAC Dordrecht 18-03-12
8,45 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Dordrecht 03-03-12
8,47 Stevie Eekman 19-09-97 PAC Dordrecht 18-03-12
600 meter - grens 1.50,00
1.35,42 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Apeldoorn 22-01-12
1.37,24 Kim Lahaije 03-03-97 Attila Apeldoorn 22-01-12
1.39,05 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 22-01-12
1.39,38 Elke Molenaar 11-03-98 Spirit-L Apeldoorn 18-02-12
1.40,73 Kirsten Blom 21-05-97 NOVA Apeldoorn 22-01-12
1.40,79 Isa Videler 02-03-98 Spado Apeldoorn 22-01-12
1.41,52 Sanne Rijnders 08-04-97 LGD Apeldoorn 22-01-12
1.43,77 Nida Huijben MD 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 18-02-12
1.44,52 Ina van Woersem 12-04-97 BAV Apeldoorn 22-01-12
1.44,70 Floor Buigel 09-07-97 Groningen Atletiek Apeldoorn 22-01-12
1.45,38 Caya Slinkman 15-01-97 Rijssen Apeldoorn 22-01-12
1.45,52 Marinde van Dis MD 03-05-99 De Sperwers Apeldoorn 18-02-12
1.45,68 Lisanne Schoonebeek MD 02-01-00 Lycurgus Apeldoorn 18-02-12
1.45,71 Evelien Hooijman 10-01-97 AKU Apeldoorn 18-02-12
1.45,75 Irene Bijman MD 01-03-99 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
1.45,83 Mathilde Terleth 07-09-97 Hanzesport Apeldoorn 22-01-12
1.46,05 Eva Nagelkerke MD 12-01-99 Atletiek Maastricht Düsseldorf (GER) 10-03-12
1.46,43 Karlijn Koerts 25-11-97 Swift Düsseldorf (GER) 10-03-12
1.46,66 Kim Traas 17-01-98 Haarlemmermeer Apeldoorn 22-01-12
1.47,07 Tamar Nijhof 25-01-97 AAC '61 Apeldoorn 18-02-12
1.47,11 Demi Zwiers 22-01-98 Holland Apeldoorn 22-01-12
1.47,43 Sanne Jansen 29-12-97 Pallas '67 Apeldoorn 22-01-12
1.47,72 Marjolein Pijper 27-11-98 Climax Apeldoorn 22-01-12
1.48,67 Inga Bakker 15-12-97 ACO Apeldoorn 22-01-12
1.48,85 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Apeldoorn 18-02-12
1.48,95 Marijke Esselink MD 22-06-99 Archeus Apeldoorn 18-02-12
1.49,04 Gerber Loman 17-09-97 Cialfo Apeldoorn 18-02-12
1.49,36 Lisanne Glorie 24-08-98 DEM Apeldoorn 22-01-12
1.49,52 Jessie Tybout 24-11-97 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
1.49,54 Lise van de Velde 29-01-97 PAC Apeldoorn 22-01-12
1.49,60 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Apeldoorn 18-02-12
800 meter - grens 2.40,00
2.15,13 Danaid Prinsen 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 12-02-12
2.15,78 Kim Lahaije 03-03-97 Attila Apeldoorn 12-02-12
2.16,08 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Apeldoorn 12-02-12
2.19,37 Sanne Reichgelt 07-01-97 Nijmegen Atletiek Düsseldorf (GER) 18-12-11
2.19,95 Dagmar Smid 26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 12-02-12
2.26,90 Sanne Rijnders 08-04-97 LGD Apeldoorn 12-02-12
2.28,63 Sanne Jansen 29-12-97 Pallas '67 Apeldoorn 07-01-12
2.29,89 Floor Buigel 09-07-97 Groningen Atletiek Apeldoorn 07-01-12
2.30,08 Evelien Hooijman 10-01-97 AKU Apeldoorn 12-02-12
2.30,37 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Düsseldorf (GER) 11-12-11
2.31,60 Fleur Kuijpers MD 17-08-99 SHRT Apeldoorn 07-01-12
2.31,65 Lisanne Schoonebeek MD 02-01-00 Lycurgus Dortmund (GER) 12-02-12
2.31,65 Nora Winter MD 08-01-99 Lycurgus Dortmund (GER) 12-02-12
2.31,92 Corinde van Es 11-02-97 PAC Apeldoorn 12-02-12
2.32,54 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 18-02-12
2.33,65 Eva Janssen 13-09-98 AV '34 Dortmund (GER) 04-03-12
2.34,08 Merel Lasschuijt 23-02-97 AV '34 Dortmund (GER) 04-03-12
2.34,05 Kristel van den Berg 30-10-98 Fortuna Gent (BEL) 17-12-11
2.34,35 Marinde van Dis 03-05-99 De Sperwers Dortmund (GER) 22-01-12
2.37,18 Maud ter Borgt GVAC Dortmund (GER) 18-03-12
2.38,83 Jetske van Kampen 28-12-98 Hollandia Alkmaar 10-12-11
2.38,91 Nienke van de Vegte MD 02-05-99 ASV Dortmund (GER) 25-03-12
2.39,57 Willemijn Wilms 07-11-98 AV '34 Dortmund (GER) 04-03-12
1000 meter - grens 3.23,00
3.11,62 Jasmijn Lau MD 11-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
3.12,56 Michal Smalbrugge MD 09-02-99 Rijssen Apeldoorn 21-01-12
3.13,57 Shurianty Mathilda MD 14-04-00 Energie Gent (BEL) 18-02-12
3.14,25 Jasmijn Bakker MD 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 21-01-12
3.14,88 Irene Bijman MD 01-03-99 Isala '96 Apeldoorn 21-01-12
3.16,38 Sanne Averesch MD 22-01-99 Rijssen Apeldoorn 21-01-12
3.16,58 Carlien Wabeke MD 11-12-99 NOVA Apeldoorn 21-01-12
3.16,82 Marinde van Dis MD 03-05-99 De Sperwers Apeldoorn 21-01-12
3.17,04 Nida Huijben MD 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 26-02-12
3.19,10 Nora Winter MD 08-01-99 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
3.20,21 Merel van de Marel MD 01-11-99 Haarlemmermeer Apeldoorn 26-02-12
3.20,93 Mariska Poel MD 20-05-99 DEM Apeldoorn 26-02-12
3.22,00 Linda Alzate-Ramirez MD 11-02-99 Ilion Apeldoorn 21-01-12
3.22,23 Roos van Elk MD 14-01-00 Leiden Atletiek Apeldoorn 21-01-12
50 meter horden - grens 8,90
8,22 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Utrecht 23-12-11
8,30 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Utrecht 23-12-11
8,44 Arlyn Haveman 29-03-97 Leiden Atletiek Utrecht 23-12-11
8,58 Eva Nagelkerke MD 12-01-99 Atletiek Maastricht Utrecht 23-12-11
8,60 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Utrecht 23-12-11
8,63 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Utrecht 23-12-11
8,64 Yara van Dee 09-01-97 Phoenix Utrecht 23-12-11
8,66 Anneloes Wonink MD 06-04-99 Aquilo Utrecht 23-12-11
8,67 Ilse Kuijf MD 13-01-99 AAV '36 Utrecht 23-12-11
8,76 Jolijn van Dijk 03-06-98 GAC-H Utrecht 23-12-11
8,78 Mara Kaspers 14-05-98 Pijnenburg Utrecht 23-12-11
8,78 Jacqueline Muts MD 15-05-99 Phanos Utrecht 23-12-11
8,79 Doortje Winter 18-01-98 Jahn II Stadskanaal 13-11-11
8,87 Maaike Schoute 02-12-97 Lycurgus Utrecht 23-12-11
in onderlinge wedstrijd:
8,20 Margot Keijzer 17-02-98 PAC Dordrecht 18-03-12
8,45 Jenna Vervoorn 08-03-98 PAC Dordrecht 18-03-12
8,53 Daniëlle Tinkhof 11-11-97 PAC Dordrecht 18-03-12
8,69 Fenna Klapwijk MD 29-01-00 PAC Dordrecht 18-03-12
8,72 Enid Duut MD 18-05-99 PAC Dordrecht 18-03-12
8,74 Lise van de Velde 29-01-97 PAC Dordrecht 18-03-12
8,82 Marijn van Staveren 21-07-97 PAC Dordrecht 18-03-12
8,85 Roos den Engelse 18-08-98 PAC Dordrecht 18-03-12
in een onderlinge wedstrijd, tussenafstand 8,5 m:
8,25 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Dordrecht 18-03-12
60 meter horden - grens 10,00
8,99 Lotje van Erp 17-02-97 Phanos Apeldoorn 22-01-12
9,05 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 22-01-12
9,33 Noa van Ginneken 24-08-97 Generaal Michaelis Apeldoorn 22-01-12
9,34 Jelynn Timisela 22-06-97 AV '34 Apeldoorn 22-01-12
9,37 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Utrecht 11-03-12
9,42 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Dordrecht 26-02-12
9,49 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Amsterdam 26-11-11
9,50 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Apeldoorn 22-01-12
9,56 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Dordrecht 27-10-12
9,58 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 22-01-12
9,60 Margot Keijzer 17-02-98 PAC Naaldwijk 11-12-11
9,60 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Zoetermeer 07-01-12
9,64 Noa Dhore 07-05-97 AAC '61 Apeldoorn 22-01-12
9,66 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 22-01-12
9,68 Kim Lahaije 03-03-97 Attila Apeldoorn 22-01-12
9,74 Jessie Tybout 24-11-97 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
9,75 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Utrecht 06-01-12
9,77 Amy Vermeer 06-05-98 DEM Apeldoorn 22-01-12
9,79 Carlijn van de Heuvel 04-05-97 Attila Apeldoorn 22-01-12
9,80 Jacqueline Muts MD 15-05-99 Phanos Utrecht 07-01-12
9,83 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Utrecht 06-01-12
9,84 Welmoed Jonker 16-06-97 Daventria Apeldoorn 22-01-12
9,85 Joanny Loeffen 26-03-97 Ilion Apeldoorn 22-01-12
9,86 Janke Strijp 06-01-98 AV '23 Dordrecht 26-02-12
9,87 Isa Videler 02-03-98 Spado Apeldoorn 22-01-12
9,88 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht Dordrecht 24-03-12
9,92 Jenna Vervoorn 08-03-98 PAC Apeldoorn 22-01-12
9,94 Hanna Voorberg 26-08-98 Lycurgus Amsterdam 26-11-11
9,94 Britta de Haan MD 31-03-99 Clytoneus Apeldoorn 21-01-12
9,94 Eva Tetteroo 26-07-97 Olympus '70 Dordrecht 26-02-12
9,96 Sanne Vermeij 06-06-97 De Spartaan Utrecht 14-01-12
9,98 Mariska Graat 16-03-97 Almere '81 Amsterdam 26-11-11
9,98 Annamarth Hoogland 08-04-98 Daventria Apeldoorn 22-01-12
9,99 Sterre van Velzen 18-04-98 Ilion Zoetermeer 07-01-12
9,99 Mathilde Terleth 07-09-97 Hanzesport Apeldoorn 22-01-12
tussenafstand 8,5 m:
9,39 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 18-02-12
9,94 Charlotte Hopman 23-05-97 Lycurgus Zoetermeer 14-01-12
9,98 Arlyn Haveman 29-03-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 18-02-12
in onderlinge wedstrijd:
9,49 Margot Keijzer 17-02-98 PAC Dordrecht 18-03-12
hoogspringen - grens 1,55
1,70 Welmoed Jonker 16-06-97 Daventria Apeldoorn 07-01-12
1,64 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Dortmund (GER) 18-11-12
1,60 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Apeldoorn 11-02-12
1,60 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 18-02-12
1,55 Ilse Kuijf MD 13-01-99 AAV '36 Zoetermeer 26-11-11
1,55 Yael Verheul 11-10-98 Almere '81 Amsterdam 26-11-11
1,55 Zyna van de Poel 23-07-97 De Spartaan Alkmaar 10-12-11
1,55 Iva Klein Baltink 04-02-98 Daventria Dronten 28-12-11
1,55 Judy van der Drift MD 23-03-99 Haarlemmermeer Zoetermeer 07-01-12
1,55 Noa Dhore 07-05-97 AAC '61 Apeldoorn 18-02-12
1,55 Merel Oostdam 20-05-98 Typhoon Utrecht 11-03-12
1,55 Eva Peters 23-12-97 PEC 1910 Heerenveen 17-03-12
polsstokhoogspringen - grens 2,00
3,70 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Dordrecht 27-10-12
3,10 Alies van Berkum 26-01-98 Hercules Apeldoorn 22-01-12
2,70 Lise van de Velde 29-01-97 PAC Apeldoorn 22-01-12
2,60 Femke Bun 16-07-98 RKHAV Dordrecht 27-10-12
2,51 Carlijn ter Laak 16-02-97 TION Dordrecht 19-02-12
2,51 Kim de Vos 02-04-97 PAC Dordrecht 19-02-12
2,41 Marijke Wijnmaalen 06-12-98 Diomedon Dordrecht 19-02-12
2,30 Lotje Baanvinger 28-05-98 Hercules Dordrecht 26-11-11
2,30 Minke Bosma 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 22-01-12
2,30 Carlijn van de Heuvel 04-05-97 Attila Apeldoorn 22-01-12
2,30 Saskia van der Boor MD 20-09-00 Parthenon Dordrecht 27-10-12
2,30 Ellen Gelling 27-07-98 Sprint Dordrecht 27-10-12
2,25 Tinka Broekman MD 13-11-99 Unitas Dordrecht 04-02-12
2,23 Maaike Schoute 02-12-97 Lycurgus Utrecht 23-12-11
2,20 Sannah van der Wijst MD 20-05-99 Unitas Düsseldorf (GER) 10-03-12
2,10 Camille van de Brug MD 20-09-00 Hercules Dordrecht 24-12-11
2,10 Puck van Wiltenburg MD 02-11-99 Hercules Dordrecht 27-10-12
2,00 Ronja van Berkum MD 02-10-99 Hercules Dordrecht 26-11-11
in onderlinge wedstrijd:
2,00 Mirte Kok MD 21-11-99 Hercules Dordrecht 31-03-12
verspringen - grens 4,80
5,38 Elise Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 12-02-12
5,32 Maureen Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Gent (BEL) 15-01-12
5,25 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Apeldoorn 22-01-12
5,18 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 18-02-12
5,17 Carlijn ter Laak 16-02-97 TION Apeldoorn 22-01-12
5,14 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Utrecht 14-01-12
5,10 Jessie Tybout 24-11-97 Isala '96 Apeldoorn 22-01-12
5,09 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Apeldoorn 22-01-12
5,08 Lianne van Krieken 15-01-97 Typhoon Apeldoorn 22-01-12
5,03 Nikki Jacobs 01-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 22-01-12
5,01 Lieke Klaver 20-08-98 SAV Apeldoorn 22-01-12
5,01 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 22-01-12
4,95 Tara Yoro 25-12-97 AV '23 Amsterdam 26-11-11
4,95 Judith de Heer 28-01-98 AAC '61 Apeldoorn 22-01-12
4,95 Natalie Puper 28-07-98 Statina Apeldoorn 22-01-12
4,93 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Apeldoorn 22-01-12
4,92 Noa van Ginneken 24-08-97 Generaal Michaelis Düsseldorf (GER) 10-03-12
4,91 Famke Heinst MD 30-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
4,91 Kim de Vos 02-04-97 PAC Dordrecht 19-02-12
4,91 Ilse Kuijf MD 13-01-99 AAV '36 Dordrecht 26-02-12
4,90 Lisanne Schoonebeek MD 02-01-00 Lycurgus Utrecht 17-12-11
4,90 Charlotte Hopman 23-05-97 Lycurgus Zoetermeer 14-01-12
4,90 Simone Lamberts MD 07-02-99 Scopias Düsseldorf (GER) 10-03-12
4,89 Britta de Haan MD 31-03-99 Clytoneus Amsterdam 26-11-11
4,88 Zoë Tromp 30-04-97 Haag Atletiek Zoetermeer 26-11-11
4,88 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Dordrecht 27-10-12
4,87 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Utrecht 28-01-12
4,86 Roos Peeters 25-07-97 Prins Hendrik Gent (BEL) 15-01-12
4,85 Vera van Aurich 06-03-97 Heerenveen Apeldoorn 22-01-12
4,83 Arlyn Haveman 29-03-97 Leiden Atletiek Utrecht 28-01-12
4,81 Mathilde Terleth 07-09-97 Hanzesport Apeldoorn 22-01-12
4,80 Marijke Esselink MD 22-06-99 Archeus Apeldoorn 21-01-12
4,80 Eva Tetteroo 26-07-97 Olympus '70 Dordrecht 26-02-12
in onderlinge wedstrijd:
5,22 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Dordrecht 03-03-12
5,13 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Dordrecht 03-03-12
4,84 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Dordrecht 03-03-12
kogelstoten 3 kg - grens 10,00
12,66 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
11,95 Lisa Goossen 20-01-98 AV '40 Apeldoorn 11-02-12
11,89 Keeley Heijdeman 09-04-97 AAC Apeldoorn 11-02-12
11,69 Leideke Weller 21-02-97 PAC Apeldoorn 22-01-12
11,44 Eva Peters 23-12-97 PEC 1910 Enschede 28-10-12
11,25 Yara van Dee 09-01-97 Phoenix Utrecht 11-03-12
11,05 Carolien de Pater 25-01-97 Avantri Dordrecht 27-10-12
10,99 Zillah Cornelissen 12-03-97 Nijmegen Atletiek Dordrecht 27-10-12
10,91 Iris de Ruiter 02-06-98 AV '23 Apeldoorn 22-01-12
10,87 Lotte Hendriksen 07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
10,84 Marleen van den Berg 04-03-98 Flevo Delta Apeldoorn 22-01-12
10,51 Anne Egbers 21-06-97 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
10,60 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 18-02-12
10,35 Willemijn ter Avest 18-09-98 De Liemers Wageningen 18-12-11
10,33 Elianne Pasker 06-01-97 Triathlon Zoetermeer 10-12-11
10,25 Zyna van de Poel 23-07-97 De Spartaan Alkmaar 10-12-11
10,21 Romy IJsbrandij 07-02-98 Hollandia Apeldoorn 22-01-12
10,13 Amber van der Heydt 15-05-97 Parthenon Apeldoorn 22-01-12
10,12 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Alkmaar 10-12-11
10,11 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Utrecht 14-01-12
10,10 Danique Bosman 06-09-98 PAC Apeldoorn 22-01-12
10,03 Chantal Elzinga 06-02-97 Aquilo Enschede 28-10-12
in onderlinge wedstrijd:
10,00 Mieke van Heeringen 05-02-97 Parthenon Dordrecht 31-03-12