Dit is de jaarranglijst MEISJES B  INDOOR over 2016-2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 8 maart 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op: 4 april 2017

Ongelofelijk veel dank aan Antoon de Groot, die nog steeds vrijwel alle uitslagen handmatig verwerkt Ė een hels karwei omdat essentiele informatie tegenwoordig vaak ontbreekt in uitslagen.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats, gaarne met weblink naar uitslag) zijn welkom. E-mail naar:
Wilmar Kortleever 

 

   Meisjes-B

 

      50 meter

1     7.01        Suzanne van Eijck                   16/04/00    Spado                   Utrecht                 20/01/17

2     7.04        Kato Leusink                        24/03/01    GAC-Hilversum           Zoetermeer              07/01/17

3     7.04        Fleur Praas                         04/08/00    Triathlon               Utrecht                 20/01/17

 

      60 meter

1     7.53        Demi van den Wildenberg             29/02/00    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

2     7.54        N'ketia Seedo                 MC    07/06/03    U-Track                 Apeldoorn               19/02/17

3     7.63        Minke Bisschops               MC    02/09/02    Unitas                  Apeldoorn               19/02/17

4     7.71        ZoŽ Sedney                          15/12/01    Ilion                   Dortmund (GER)          08/01/17

5     7.85        Anna Roelofs                        09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

6     7.92        Lucie Tiemeier                      19/04/00    PAC                     Amsterdam               28/01/17

7     7.94        Janine Verhaar                      27/05/00    U-Track                 Apeldoorn               27/12/16

8     7.94        Alysťe Lester                 MC    26/05/03    Ilion                   Apeldoorn               22/01/17

9     7.95        ZoŽ Meyer                           20/01/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

10    7.96        Janna Doumpas                       30/06/01    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               19/02/17

11    7.98        Afra Jiya                     MC    09/03/02    Lycurgus                Gent (BEL)              18/12/16

12    7.98        Charlie van Gorkum                  18/02/00    Spado                   Apeldoorn               28/01/17

13    7.99        Sarah Itiola                  MC    23/12/02    Feniks                  Amsterdam               18/02/17

14    7.99        Kadidja Sangare                     23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               19/02/17

15    8.00        Sheenai Muntslag              MC    14/10/02    Sprint                  Apeldoorn               27/12/16

16    8.03        Suzanne van Eijck                   16/04/00    Spado                   Apeldoorn               28/01/17

17    8.04        Femke Kuppens                 MC    07/01/03    Scorpio                 Dordrecht               14/01/17

18    8.04        Anduella Kwasiba                                Jahn II                 Apeldoorn               19/02/17

19    8.07        Kato Leusink                        24/03/01    GAC-Hilversum           Amsterdam               11/12/16

20    8.09        Emy Guikema                         11/06/01    Groningen Atletiek      Dortmund (GER)          18/12/16

21    8.10        Sanne Haagsma                       26/03/01    Horror                  Apeldoorn               19/02/17

22    8.11        Joyce Schumacher                    29/11/00    Flevo Delta             Apeldoorn               15/01/17

23    8.12        Anouk Rensink                       16/05/01    Unitas                  Apeldoorn               27/12/16

24    8.13        Didi Wals                           18/01/00    Lycurgus                Amsterdam               08/01/17

25    8.13        Simi Pater                    MC    14/05/02    U-Track                 Apeldoorn               22/01/17

26    8.13        Miro Vlasman                  MD    24/01/04    Phanos                  Amsterdam               18/02/17

27    8.14        Lara Weghorst                 MC    27/11/02    Leiden Atletiek         Apeldoorn               22/01/17

28    8.14        Jaleesa Seedorf                     20/07/00    R' dam Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

29    8.16        Amy Hasselton                       10/06/01    THOR                    Naaldwijk               08/01/17

30    8.17        Grace-Ann Pronk                     07/03/01    Haag Atletiek           Gent (BEL)              14/01/17

31    8.17        Sephora Bancť                 MC    11/12/01    Passaat                 Dordrecht               14/01/17

32    8.17        Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               22/01/17

33    8.17        Sephora Bancť                       11/12/01    Passaat                 Apeldoorn               19/02/17

34    8.17        Maeve Zuijlen                       30/06/00    Unitas                  Apeldoorn               19/02/17

 

      200 meter

1     25.00       Anna Roelofs                        09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               18/02/17

2     25.15       Femke Bol                           23/02/00    Altis                   Dortmund (GER)          08/01/17

3     25.34       Fenna Klapwijk                      29/01/00    PAC                     Apeldoorn               15/01/17

4     25.51       Suzanne van Eijck                   16/04/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

5     25.56       Anouk Rensink                       16/05/01    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

6     25.75       Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               18/02/17

7     25.90       Yara Linnekamp                      22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               18/02/17

8     25.94       Charlie van Gorkum                  18/02/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

9     25.98       ZoŽ Meyer                           20/01/00    Sprint                  Apeldoorn               18/02/17

10    26.21       Femke Frijters                      07/11/00    DJA                     Gent (BEL)              14/01/17

11    26.33       Kato Leusink                        24/03/01    GAC-Hilversum           Apeldoorn               18/02/17

12    26.39       Janna Doumpas                       30/06/01    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

13    26.47       Joyce Schumacher                    29/11/00    Flevo Delta             Apeldoorn               15/01/17

14    26.52       Didi Wals                           18/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               18/02/17

15    26.63       Suzanne Libbers                     12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               15/01/17

16    26.68       Afra Jiya                     MC    09/03/02    Lycurgus                Gent (BEL)              18/12/16

17    26.72       Emy Guikema                         11/06/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

18    26.76       Hannah Cranen                       29/08/00    Atletiek Leudal         Dortmund (GER)          05/03/17

19    26.78       Frederique Post                     03/02/00    AV Gouda                Apeldoorn               18/02/17

20    26.80       Nynke van den Heuvel                02/04/00    AV Almere '81           Apeldoorn               18/02/17

21    26.99       Pien Korstanje                      16/03/01    Attila                  Apeldoorn               18/02/17

22    26.99       Megan de Ruiter                     26/05/01    Phanos                  Apeldoorn               18/02/17

23    27.07       Anouk Hellingh                      29/02/00    Lycurgus                Apeldoorn               18/02/17

24    27.10       Silke Vonk                          03/01/01    Sprint                  Apeldoorn               27/12/16

25    27.19       Kadidja Sangare                     23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               27/12/16

26    27.24       Lianne Huisjes                MC    01/09/02    Groningen Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

27    27.28       Lara Owobowale                      23/04/01    De Spartaan             Apeldoorn               27/12/16

28    27.32       Pleun Grevers                       03/03/00    Archeus                 Dortmund (GER)          29/01/17

 

      300 meter

1     43.14       Mara Cotterink                MC    28/09/02    Lycurgus                Dortmund (GER)          19/02/17

2     44.48       Sophia Mulder                 MC    12/09/02    AV '34                  Dortmund (GER)          19/02/17

3     44.63       Meike Verdaasdonk             MC    28/08/02    Spado                   Gent (BEL)              26/02/17

 

      400 meter

1     54.47       Femke Bol                           23/02/00    Altis                   Apeldoorn               12/02/17

2     57.27       Suzanne Libbers                     12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               19/02/17

3     58.54       Pleun Hutten                        02/08/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

4     58.75       Femke Frijters                      07/11/00    DJA                     Apeldoorn               19/02/17

5     59.16       Lisanne Schoonebeek                 02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               27/12/16

6     59.50       Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               28/01/17

7     59.75       Anouk Hellingh                      29/02/00    Lycurgus                Apeldoorn               19/02/17

8     59.83       Kyra Keurentjes                     13/12/00    De Liemers              Dortmund (GER)          05/02/17

9     59.83       Demi Boom                     MC    23/06/02    ATV Venray              Apeldoorn               19/02/17

10    59.90       Leonie Wierenga                     16/08/00    SAV                     Apeldoorn               19/02/17

11    59.95       Shurianty Mathilda                  14/04/00    Energie                 Apeldoorn               28/01/17

12    60.05       Nina Franke                   MC    14/03/02    AV Oss '78              Apeldoorn               28/01/17

13    60.49       Aylan Menick                        28/05/00    Atverni                 Apeldoorn               15/01/17

14    60.82       Anne-Wil van Werkhoven              20/04/01    De Spartaan             Apeldoorn               27/12/16

15    60.92       Simone Winter                       12/02/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

16    61.31       Desi van Emmerik              MC    15/01/02    Cialfo                  Apeldoorn               27/12/16

17    61.37       Eveline de Jong                     09/12/01    De Spartaan             Apeldoorn               19/02/17

18    61.45       Sophia Mulder                 MC    12/09/02    AV '34                  Apeldoorn               15/01/17

19    61.74       Eline Schwietert                                Ciko '66                Apeldoorn               19/02/17

20    62.01       Merel van Herp                      11/02/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

21    62.28       Emy Guikema                         11/06/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

22    62.38       Meike Verdaasdonk             MC    28/08/02    Spado                   Apeldoorn               19/02/17

23    62.43       Tosca Oudshoorn                     27/11/01    AV Haaksbergen          Apeldoorn               19/02/17

 

      800 meter

1     2.17,58     Suzanne Libbers                     12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

2     2.17,83     Kirsten Otten                       07/08/00    Startbaan               Apeldoorn               27/12/16

3     2.18,07     Anne Knijnenburg              MC    11/03/02    AV Oss '78              Apeldoorn               18/02/17

4     2.19,09     Shurianty Mathilda                  14/04/00    Energie                 Gent (BEL)              14/01/17

5     2.19,32     Yasmine Abbes                 MC    18/02/02    Nijmegen Atletiek       Apeldoorn               18/02/17

6     2.19,51     Femke Bol                           23/02/00    Altis                   Dortmund (GER)          08/01/17

7     2.19,67     Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Gent (BEL)              11/02/17

8     2.19,79     Amy Hasselton                       10/06/01    THOR                    Apeldoorn               18/02/17

9     2.19,80     Desi van Emmerik              MC    15/01/02    Cialfo                  Apeldoorn               18/02/17

10    2.19,98     Britt Roos                    MC    01/07/03    HAC '63                 Apeldoorn               27/12/16

11    2.20,91     Kyra Keurentjes                     13/12/00    De Liemers              Apeldoorn               18/02/17

12    2.21,00     Bregje Sloot                        28/01/00    De Liemers              Apeldoorn               18/02/17

13    2.21,33     Annet Fledderus                     01/01/00    De Sperwers             Dortmund (GER)          18/12/16

14    2.21,66     Lisanne Schoonebeek                 02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               15/01/17

15    2.21,86     Lotte van Schaik              MC    26/10/02    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

16    2.22,36     Sophia Mulder                 MC    12/09/02    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

17    2.22,44     Emmy van den Berg             MC    05/10/02    Prins Hendrik           Dortmund (GER)          12/02/17

18    2.22,56     Eline Mast                    MC    13/02/03    NEA-Volharding          Apeldoorn               22/01/17

19    2.23,01     Sarah Peerik                  MC    22/12/02    Hanzesport              Apeldoorn               22/01/17

20    2.23,18     Merel van Herp                      11/02/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

21    2.23,37     Ilse Kamphuis                       05/12/00    AV Castricum            Apeldoorn               18/02/17

22    2.23,75     Dorte Heideman                      29/01/01    MPM                     Apeldoorn               27/12/16

23    2.23,99     Lisanne Schapendonk           MC    18/10/02    AV Wijchen              Apeldoorn               18/02/17

24    2.24,54     Jenda de Boer                 MC    03/07/02    Horror                  Apeldoorn               28/01/17

25    2.24,57     Laura van Langen              MC    31/01/03    SAV                     Apeldoorn               22/01/17

26    2.25,01     Danique de Haan                     13/06/00    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

27    2.25,31     Evi van Bladel                      09/03/00    AC Waalwijk '66         Apeldoorn               27/12/16

28    2.25,41     Femke Frijters                      07/11/00    DJA                     Apeldoorn               27/12/16

29    2.25,50     Aylan Menick                        28/05/00    Atverni                 Apeldoorn               28/01/17

 

      1000 meter

1     3.01,05     Britt Roos                    MC    01/07/03    HAC '63                 Apeldoorn               15/01/17

 

      1500 meter

1     4.41,00     Anna Hightower                MC    18/07/02    Ciko '66                Apeldoorn               22/01/17

2     4.41,75     Anna Eikendal                 MC    04/06/02    Atverni                 Apeldoorn               22/01/17

3     4.42,54     Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Apeldoorn               22/01/17

4     4.44,65     Anouk van Gils                      26/09/00    Spado                   Apeldoorn               11/02/17

5     4.45,98     Manjorie Janssen              MC    25/05/02    Cifla                   Apeldoorn               18/02/17

6     4.46,03     Sarah Peerik                  MC    22/12/02    Hanzesport              Apeldoorn               18/02/17

7     4.46,59     Lydia van Dijk                      04/01/00    KAV Holland             Apeldoorn               19/02/17

8     4.47,99     Sara Schouten                 MC    22/08/03    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

9     4.49,43     Marije Hijman                       10/06/00    PAC                     Apeldoorn               11/02/17

10    4.51,59     Emmy van den Berg             MC    05/10/02    Prins Hendrik           Apeldoorn               22/01/17

11    4.52,20     Yara Schoenmakers             MC    07/05/03    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               27/12/16

12    4.53,48     Laura van Langen              MC    31/01/03    SAV                     Apeldoorn               19/02/17

13    4.57,59     Fenne Jansssen                      16/09/01    Venloop Running Team    Apeldoorn               18/02/17

14    5.00,88     Fee Mok                       MC    25/11/03    SAV                     Apeldoorn               22/01/17

15    5.03,04     Danique Bosgoed                                 PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

16    5.03,92     Esra Zijderlaan               MC    25/09/02    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

17    5.04,22     Jenda de Boer                 MC    03/07/02    Horror                  Apeldoorn               18/02/17

18    5.04,45     Amina Maatoug                 MC    17/11/02    Leiden Atletiek         Apeldoorn               22/01/17

19    5.06,88     Anne Geijtenbeek                                U-Track                 Apeldoorn               18/02/17

20    5.07,12     Dorte Heideman                      29/01/01    MPM                     Dortmund (GER)          05/03/17

21    5.08,36     Eva Riemeijer                       11/02/00    Cifla                   Apeldoorn               18/02/17

22    5.10,40     Marta Moreno                  MC    21/10/02    Leiden Atletiek         Apeldoorn               22/01/17

23    5.10,90     Jetske Mooldijk               MC    29/04/02    PAC                     Apeldoorn               22/01/17

24    5.11,49     Lieve Eising                                    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

25    5.12,19     Carmen Oosterkamp                   18/01/00    De Spartaan             Apeldoorn               18/02/17

26    5.12,52     Sanne Niestijl                MC    14/10/02    AAC '61                 Apeldoorn               27/12/16

 

      3000 meter

1     10.01,40    Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Apeldoorn               18/02/17

2     10.01,71    Floor Doornwaard                    17/02/00    De Gemzen               Apeldoorn               18/02/17

3     10.12,44    Ynte Biemans                        08/12/00    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

4     10.24,75    Marije Hijman                       10/06/00    PAC                     Apeldoorn               18/02/17

5     10.28,24    Kayla Smith                         15/08/00    Leiden Atletiek         Apeldoorn               15/01/17

6     10.36,55    Madelief Kok                        25/10/00    Triathlon               Apeldoorn               18/02/17

7     10.43,14    Elsa Rijpstra                       14/09/01    Lionitas                Apeldoorn               18/02/17

8     11.16,31    Evelien Kuiper                      07/06/00    Groningen Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

9     11.34,61    Robin van Leijsen                   23/04/01    Spiridon                Apeldoorn               18/02/17

10    11.43,93    Cinder Vis                          21/12/01    O.S.S. - VOLO           Apeldoorn               18/02/17

11    11.49,99    Daphne de Koning                    12/06/01    Archeus                 Apeldoorn               18/02/17

 

      60 meter horden  76,2 cm  13m 8,5m

1     8.54        ZoŽ Sedney                          15/12/01    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

2     8.78        Kadidja Sangare                     23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               18/02/17

3     8.89        Joyce Schumacher                    29/11/00    Flevo Delta             Apeldoorn               18/02/17

4     8.94        Nanah Fung-Loy                      20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               18/02/17

5     8.95        Femke Frijters                      07/11/00    DJA                     Gent (BEL)              14/01/17

6     8.98        Danique de Haan                     13/06/00    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

7     8.99        Nienke Madderom               MC    19/12/02    Trias                   Apeldoorn               18/02/17

8     9.00        Anouk Schoop                  MC    11/06/02    AV NOP                  Amsterdam               11/12/16

9     9.05        Sarah Kortland                      14/06/01    Typhoon                 Apeldoorn               27/12/16

10    9.06        Yara Linnekamp                      22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               18/02/17

11    9.07        Lara Owobowale                      23/04/01    De Spartaan             Apeldoorn               18/02/17

12    9.08        Vera Derksema                       14/06/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               05/02/17

13    9.13        Lisanne Schoonebeek                 02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               18/02/17

14    9.13        Nina Franke                   MC    14/03/02    AV Oss '78              Apeldoorn               18/02/17

15    9.20        Pleun Hutten                        02/08/00    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

16    9.20        Silke Vonk                          03/01/01    Sprint                  Apeldoorn               18/02/17

17    9.24        Maartje Blanken                     26/04/01    Avantri                 Apeldoorn               28/01/17

18    9.26        Anna Oosterwegel                    20/08/01    Daventria               Apeldoorn               28/01/17

19    9.27        Jonne van der Giessen         MC    15/02/02    AAV '36                 Utrecht                 06/01/17

20    9.32        Nikki Boon                          01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

21    9.34        Robina Negenman               MC    29/05/02    KAV Holland             Amsterdam               11/12/16

22    9.35        Amy Hasselton                       10/06/01    THOR                    Apeldoorn               28/01/17

23    9.36        Anouk Schoute                       01/04/00    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

24    9.36        Tessa Smits                         17/01/01    Sprint                  Apeldoorn               28/01/17

25    9.38        Kato Leusink                        24/03/01    GAC-Hilversum           Utrecht                 12/11/16

26    9.43        Pien Kuiper                         27/07/00    Haag Atletiek           Naaldwijk               03/02/17

27    9.45        Kimberley Booij                     28/11/00    De Spartaan             Utrecht                 20/01/17

28    9.45        Anne-Karlijn Mos                    25/05/01    AV Heerenveen           Apeldoorn               18/02/17

29    9.46        GabriŽlle Opmeer                    14/02/00    PAC                     Naaldwijk               03/02/17

30    9.48        Terri Talan                         31/01/01    AV Heerenveen           Apeldoorn               28/01/17

31    9.50        Rosalie Breems                MC    14/09/02    KAV Holland             Amsterdam               11/12/16

32    9.52        Renske Zwolle                       28/07/00    AV Heerenveen           Amsterdam               11/12/16

33    9.53        Ruth Vogels                   MC    30/04/03    R' dam Atletiek         Naaldwijk               08/01/17

 

      hoogspringen

1     1.71        ZoŽ Sedney                          15/12/01    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

2     1.70        Nicole Etman                        13/07/00    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

3     1.70        Diede van der Meer                  18/01/01    Flevo Delta             Apeldoorn               18/02/17

4     1.68        Annabelle Emmen                     23/01/01    Spiridon                GŁtersloh (GER)         08/01/17

5     1.65        Puck Harms                    MC    12/02/02    GAC-Hilversum           Zoetermeer              17/12/16

6     1.65        Demi Boom                     MC    23/06/02    ATV Venray              Apeldoorn               22/01/17

7     1.64        Isabelle Aalders                    16/06/00    Ciko '66                Apeldoorn               18/02/17

8     1.64        Marijntje Huige                     27/07/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

9     1.64        Renske Zwolle                       28/07/00    AV Heerenveen           Apeldoorn               18/02/17

10    1.62        Anouk Schoop                  MC    11/06/02    AV NOP                  Dortmund (GER)          18/12/16

11    1.62        Nikki Boon                          01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

12    1.62        Lynn van Zijl                       11/04/00    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

13    1.61        Eveline de Jong                     09/12/01    De Spartaan             Apeldoorn               18/02/17

14    1.60        Claudy Nouws                        03/11/01    THOR                    Apeldoorn               27/12/16

15    1.60        Simone Snepvangers                  14/09/00    Sprint                  Dordrecht               14/01/17

16    1.60        Qwen Fennema                  MC    11/06/02    Flevo Delta             Stadskanaal             15/01/17

17    1.60        Fay Witte                     MC    08/03/02    KAV Holland             Apeldoorn               22/01/17

18    1.60        Kimberley Booij                     28/11/00    De Spartaan             Amsterdam               28/01/17

19    1.59        Kadidja Sangare                     23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

20    1.56        Sophia Mulder                 MC    12/09/02    AV '34                  Dortmund (GER)          08/01/17

21    1.56        Joyce van Welie               MC    21/11/03    PAC                     GŁtersloh (GER)         08/01/17

22    1.56        Danique de Haan                     13/06/00    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

23    1.56        Pleun Hutten                        02/08/00    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

24    1.56        Yara Linnekamp                      22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               05/02/17

 

      polsstokhoogspringen

1     3.50        Nanah Fung-Loy                      20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

2     3.45        Saskia van der Boor                 20/09/00    Fortius                 Apeldoorn               19/02/17

3     3.35        Fleur van der Linden                21/07/01    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

4     3.30        Sophie Jebose                       30/08/00    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

5     3.25        Thyra van Diemen              MC    04/07/03    PAC                     Apeldoorn               22/01/17

6     3.18        Otte Wienese                        30/05/01    GAC-Hilversum           Zoetermeer              10/12/16

7     3.00        Samar Ahmed                         17/03/01    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17

8     2.90        Kristina Tergau               MC    25/07/03    PAC                     Dordrecht               14/01/17

9     2.90        Charlotte Demoulin                  14/04/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

10    2.86        Lotte Haest                   MD    05/05/04    Spado                   Utrecht                 23/12/16

11    2.85        Karlijn Schouten                                Fortius                 Dordrecht               17/12/16

12    2.72        Marjolein Klaren                    06/02/01    MPM                     Doetinchem              17/12/16

13    2.65        Jemima de Jonge                     05/07/01    PAC                     Dordrecht               19/11/16

14    2.60        Mette van der Meer            MC    07/09/03    Flevo Delta             Apeldoorn               22/01/17

15    2.56        Kira van den Ham              MC    31/03/02    Hellas                  Utrecht                 23/12/16

16    2.50        Hanneke Dekker                      06/10/00    VAV                     Apeldoorn               27/12/16

17    2.45        Nynke Kuipers                 MC    08/02/03    Fortius                 Dordrecht               17/12/16

18    2.36        Daphne Lambregts              MD    20/07/04    Spado                   Utrecht                 23/12/16

      2.02        Sara Bosschť                  MD    18/11/04    PAC                     Dordrecht               05/03/17

 

      verspringen

     5.70        Pauline Hondema                     28/03/00    Lycurgus                Apeldoorn               19/02/17

1     5.64        Joyce Schumacher                    29/11/00    Flevo Delta             Dortmund (GER)          08/01/17

2     5.46        Nanah Fung-Loy                      20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

†     5.43        Merit Schuurman                     29/01/00    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

†     5.42        Amy Hasselton                       10/06/01    THOR                    Apeldoorn               19/02/17

4     5.40        Anna Roelofs                        09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

6     5.36        Kadidja Sangare                     23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               28/01/17

7     5.35        ZoŽ Sedney                          15/12/01    Ilion                   Dortmund (GER)          08/01/17

9     5.34        Suzan Plat                    MC    05/08/02    PEC 1910                Apeldoorn               22/01/17

10    5.31        Louiza Kruiswijk                    18/10/01    Atverni                 Utrecht                 12/11/16

11    5.31        Edikan Ekpo                         07/05/00    Haag Atletiek           Apeldoorn               28/01/17

12    5.30        Nikki Boon                          01/08/01    Flevo Delta             Utrecht                 28/01/17

13    5.26        Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               22/01/17

†    †5.26        Nynke van den Heuvel          MB    02/04/00    AV Almere '81           Apeldoorn               19/02/17

14    5.22        Grace-Ann Pronk                     07/03/01    Haag Atletiek           Gent (BEL)              14/01/17

15    5.21        Danique de Haan                     13/06/00    AV '34                  Apeldoorn               28/01/17

†     5.33        Yara Linnekamp                      22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17

17    5.19        Sofie Dokter                  MC    19/12/02    Groningen Atletiek      Apeldoorn               22/01/17

18    5.18        Lisanne Schoonebeek                 02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               27/12/16

19    5.18        Pien Korstanje                      16/03/01    Attila                  Dordrecht               14/01/17

20    5.18        Lara Weghorst                 MC    27/11/02    Leiden Atletiek         Apeldoorn               22/01/17

21    5.17        Margo Schippers                     12/03/01    AV Rijssen              Doetinchem              17/12/16

22    5.17        Femke Frijters                      07/11/00    DJA                     Apeldoorn               28/01/17

23    5.17        Sienna Klous                        15/10/01    Lycurgus                Utrecht                 28/01/17

24    5.15        Minke Bisschops               MC    02/09/02    Unitas                  Dortmund (GER)          29/01/17

      in onderlinge wedstrijd:

      5.17        Isabel Raap                   MC    05/08/03    PAC                     Dordrecht               05/03/17

 

      hink-stap-sprong

1     11.65       Nikki Boon                          01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               18/02/17

2     11.60       Edikan Ekpo                         07/05/00    Haag Atletiek           Apeldoorn               18/02/17

3     11.28       Sophie Jebose                       30/08/00    AAC                     Apeldoorn               18/02/17

4     11.27       Laurien Theunissen                  09/02/00    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

5     10.80       Margo Schippers                     12/03/01    AV Rijssen              Doetinchem              17/12/16

6     10.73       Louiza Kruiswijk                    18/10/01    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

7     10.56       Sanne van Drunen                    03/02/00    Spirit-Lelystad         Utrecht                 23/12/16

8     10.49       Inez Bouwen                         09/02/01    Lycurgus                Utrecht                 28/01/17

9     10.01       Floor Alessie                 MC    29/03/03    Attila                  Vught                   21/01/17

10    9.84        Naomi van Daalen                    14/03/00    Leiden Atletiek         Amsterdam               28/01/17

11    9.51        Romy Dannenburg               MC    08/08/02    Atverni                 Utrecht                 28/01/17

 

      kogelstoten 3 kg

1     18.89       Jorinde van Klinken                 02/02/00    Groningen Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

2     15.60       Alida van Daalen              MC    12/04/02    PAC                     Apeldoorn               22/01/17

3     13.90       Nikki Boon                          01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

4     13.83       Veerle van der Meulen               11/02/00    Achilles-Top            Apeldoorn               18/02/17

5     13.79       Diede van der Meer                  18/01/01    Flevo Delta             Apeldoorn               28/01/17

6     13.40       Jannke Pluimes                      10/01/01    Scorpio                 Apeldoorn               18/02/17

7     13.38       Anne-Karlijn Mos                    25/05/01    AV Heerenveen           Apeldoorn               28/01/17

8     13.38       Lynn van Zijl                       11/04/00    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

9     13.18       Dara Obot                           07/02/00    Haag Atletiek           Apeldoorn               18/02/17

10    13.11       Nanah Fung-Loy                      20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

11    12.62       Tessa Smits                         17/01/01    Sprint                  Apeldoorn               28/01/17

12    12.60       Bridget Janssen                     14/02/01    PAC                     Apeldoorn               05/02/17

13    12.55       Jenny Tchedjo                       20/05/00    U-Track                 Apeldoorn               18/02/17

14    12.39       Evi Verdonkschot              MC    06/06/02    Voorne Atletiek         Apeldoorn               22/01/17

15    12.33       Maxime Beverwijk                    23/01/00    Prins Hendrik           Apeldoorn               18/02/17

16    12.22       Joyce van Welie               MC    21/11/03    PAC                     Dordrecht               14/01/17

17    12.22       Jenny Nzounda                       20/05/00    U-Track                 Utrecht                 20/01/17

18    12.17       Rosa Kuin                     MC    18/02/02    Hera                    Apeldoorn               22/01/17

19    11.90       Kimberley Booij                     28/11/00    De Spartaan             Utrecht                 20/01/17

20    11.90       Danique de Haan                     13/06/00    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

21    11.88       Alysťe Lester                 MC    26/05/03    Ilion                   Naaldwijk               11/12/16

22    11.83       Lisanne Schoonebeek                 02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               05/02/17

23    11.81       Sophie Praas                  MC    09/09/02    Triathlon               Amsterdam               18/02/17

24    11.74       DaniŽlle Wooning              MC    03/09/02    Avantri                 Apeldoorn               22/01/17

25    11.62       Misha Hollaar                       03/09/00    Fortuna                 Naaldwijk               08/01/17

26    11.62       Shanella Bleecke                    18/03/01    AV Almere '81           Utrecht                 20/01/17

27    11.61       Lara Owobowale                      23/04/01    De Spartaan             Naaldwijk               08/01/17

28    11.61       Robina Negenman               MC    29/05/02    KAV Holland             Apeldoorn               22/01/17

29    11.58       Edikan Ekpo                         07/05/00    Haag Atletiek           Gent (BEL)              14/01/17

 

      5-kamp

1     3601        ZoŽ Sedney                          15/12/01    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

                  8,62 * 1,71 * 08,60 * 5,19 * 2.29,96

2     3545        Nikki Boon                          01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

                  9,32 * 1,62 * 13,90 * 5,07 * 2.39,66

3     3540        Lynn van Zijl                       11/04/00    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

                  9,61 * 1,62 * 13,38 * 5,09 * 2.32,90

4     3463        Lisanne Schoonebeek                 02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               05/02/17

                  9,18 * 1,47 * 11,83 * 5,03 * 2.22,85

5     3373        Nanah Fung-Loy                      20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

                  9,13 * 1,47 * 13,11 * 5,24 * 2.42,82

6     3370        Pleun Hutten                        02/08/00    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

                  9,20 * 1,56 * 11,43 * 4,88 * 2.32,53

7     3327        Kadidja Sangare                     23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

                  9,03 * 1,59 * 10,12 * 5,22 * 2.42,69

8     3276        Amy Hasselton                       10/06/01    THOR                    Apeldoorn               05/02/17

                  9,53 * 1,47 * 09,65 * 5,21 * 2.24,60

9     3273        Sophia Mulder                 MC    12/09/02    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

                  9,74 * 1,53 * 09,81 * 4,96 * 2.22,36

10    3268        Lara Owobowale                      23/04/01    De Spartaan             Apeldoorn               05/02/17

                  9,16 * 1,50 * 11,23 * 4,95 * 2.36,44

11    3197        Vera Derksema                       14/06/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               05/02/17

                  9,08 * 1,47 * 10,11 * 4,95 * 2.34,91

12    3147        Kimberley Booij                     28/11/00    De Spartaan             Apeldoorn               05/02/17

                  9,59 * 1,59 * 11,49 * 4,94 * 2.50,14

13    3038        Pien Korstanje                      16/03/01    Attila                  Apeldoorn               05/02/17

                  9,77 * 1,44 * 11,07 * 5,06 * 2.41,91

14    3014        Danique de Haan                     13/06/00    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

                  8,98 * 1,56 * 11,9 *    NM * 2.25,01