Dit is de jaar indoorranglijst Meisjes B 2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiële ranglijst is van 30 april 2014, laatst geactualiseerd op 30 april 2014
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Wilmar Kortleever,  Ton de Kleijn en (vooral) Antoon de Groot. 
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Meisjes B
50 meter
1 6.70 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Utrecht 03-01-14
2 6.81 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Utrecht 17-01-14
3 6.85 Killiana Heymans 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
4 6.97 Gwen Reuver MC 28-03-99 AV Almere '81 Utrecht 03-01-14
5 7.03 Elaine den Exter 23-03-97 R' dam Atletiek Zoetermeer 21-12-13
6 7.04 Natalie Puper 28-07-98 Statina Zoetermeer 21-12-13
7 7.04 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Dordrecht 11-01-14
8 7.05 Vera van Aurich 06-03-97 AV Heerenveen Utrecht 20-12-13
9 7.09 Maud Willems MC 08-04-99 Parthenon Dordrecht 11-01-14
10 7.11 Nikki Kraaijeveld 13-07-98 DEM Zoetermeer 21-12-13
11 7.11 Danielle Tinkhof 11-11-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
12 7.12 Zoë Meyer MC 20-01-00 Sprint Dordrecht 11-01-14
in onderlinge wedstrijd:
1 6.97 Stevie Eekman 19-09-97 PAC Dordrecht 02-03-14
2 7.05 Lucie Tiemeier MC 19-04-00 PAC Dordrecht 02-03-14
7.07 Eva Vonk MC 27-06-99 Sprint Dordrecht 15-03-14
60 meter
1 7.70 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Apeldoorn 08-02-14
2 7.71 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
3 7.83 Janine Verhaar MC 27-05-00 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
4 7.84 Lieke Klaver 20-08-98 SAV Apeldoorn 08-02-14
5 7.84 Tasa Jiya 16-09-97 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
6 7.85 Gabriëlla van der Wijck 27-03-97 Phanos Amsterdam 22-12-13
7 7.86 Lianne van Krieken 15-01-97 Atverni Apeldoorn 08-02-14
8 7.90 Carlijn ter Laak 16-02-97 AC TION Apeldoorn 08-02-14
9 7.93 Shaquata King MD 25-02-01 Feniks Amsterdam 22-12-13
10 7.93 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Apeldoorn 25-01-14
11 7.93 Noa van Ginneken 24-08-97 Prins Hendrik Amsterdam 02-02-14
12 7.96 Nikki Jacobs 01-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 08-02-14
13 7.99 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 08-02-14
14 8.01 Anniek Nijhof 25-01-97 AAC '61 Apeldoorn 25-01-14
15 8.02 Gwen Reuver MC 28-03-99 AV Almere '81 Apeldoorn 19-01-14
16 8.03 Daphne Linnekamp 09-12-98 Hellas Apeldoorn 25-01-14
17 8.04 Killiana Heymans 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
18 8.05 Fenna Klapwijk MC 29-01-00 PAC Apeldoorn 19-01-14
19 8.05 Simone Lamberts MC 07-02-99 Scopias Apeldoorn 19-01-14
20 8.07 Elaine den Exter 23-03-97 R' dam Atletiek Amsterdam 12-01-14
21 8.09 Jelynn Timisela 22-06-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
22 8.10 Eva Vonk MC 27-06-99 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
23 8.11 Noa Dhore 07-05-97 AAC '61 Apeldoorn 25-01-14
24 8.12 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Amsterdam 22-12-13
25 8.13 Sharon Spalburg 18-08-98 Phanos Amsterdam 02-02-14
26 8.14 Dewi Lafontaine MC 08-01-99 Haag Atletiek Apeldoorn 19-01-14
27 8.14 Lucie Tiemeier MC 19-04-00 PAC Apeldoorn 19-01-14
28 8.15 Natalie Puper 28-07-98 Statina Zoetermeer 21-12-13
29 8.17 Stevie Eekman 19-09-97 PAC Amsterdam 02-02-14
30 8.18 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Amsterdam 23-11-13
31 8.18 Hanna van Aalten MC 15-04-99 Atletico '73 Apeldoorn 19-01-14
32 8.18 Lotte Hendriksen 07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 08-02-14
33 8.19 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Amsterdam 23-11-13
34 8.19 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Amsterdam 12-01-14
35 8.20 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
36 8.21 Delfina Lobbosco 04-05-98 ARG Amsterdam 02-02-14
37 8.21 Judith Endstra MC 16-02-99 KAV Holland Dortmund (GER) 23-02-14
38 8.21 Jinke van der Sluis MC 18-07-99 Phoenix Gent (BEL) 23-02-14
39 8.23 Maureen Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Amsterdam 12-01-14
40 8.23 Kadidja Sangare MD 23-05-01 AAV '36 Apeldoorn 18-01-14
41 8.23 Dagmara Killaars MC 23-04-99 Scopias Apeldoorn 19-01-14
42 8.23 Bobbi Bartens 09-11-98 Startbaan Apeldoorn 25-01-14
43 8.23 Astrid Lensink 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 08-02-14
44 8.24 Lisanne Brouwer MC 12-01-99 Spirit-Lelystad Utrecht 12-01-14
45 8.24 Elise Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 08-02-14
46 8.24 Nikki Kraaijeveld 13-07-98 DEM Dortmund (GER) 16-03-14
47 8.25 Variel Monni 20-01-98 Atos Amsterdam 02-02-14
48 8.25 Britt Ooijevaar MC 25-03-99 Trias Apeldoorn 08-02-14
in onderlinge wedstrijd:
8.12 Lucie Tiemeier MC 19-04-00 PAC Dordrecht 02-03-14
200 meter
1 25.75 Danaďd Prinsen 20-08-97 Aquilo Dortmund (GER) 05-01-14
2 25.99 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
3 26.02 Carlijn ter Laak 16-02-97 AC TION Dortmund (GER) 22-12-13
4 26.33 Gabriëlla van der Wijck 27-03-97 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
5 26.53 Daphne Linnekamp 09-12-98 Hellas Dortmund (GER) 23-02-14
6 26.63 Isa Videler 02-03-98 Spado Gent (BEL) 26-12-13
7 26.78 Lotte Hendriksen 07-11-97 Ciko '66 Dortmund (GER) 23-02-14
8 26.89 Jelynn Timisela 22-06-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
300 meter
1 42.95 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix Gent (BEL) 23-02-14
2 43.07 Floortje van Kampen 14-03-97 Hylas Gent (BEL) 28-12-13
3 43.51 Didi Wals MC 18-01-00 Lycurgus Dortmund (GER) 23-02-14
4 43.56 Nora Winter MC 08-01-99 Lycurgus Dortmund (GER) 23-02-14
5 43.69 Amber Boutens MC 21-10-99 Scheldesport Gent (BEL) 28-12-13
6 44.10 Kirsten Kuntz MC 09-06-99 Passaat Gent (BEL) 28-12-13
400 meter
1 56.64 Danaďd Prinsen 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 09-02-14
2 57.36 Elisabeth Paulina MA 27-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 22-02-14
3 57.44 Joyce Puts 05-01-85 Asterix Apeldoorn 22-02-14
4 58.10 Eveline Saalberg 30-07-98 GVAC Apeldoorn 09-02-14
5 58.44 Astrid Lensink 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 09-02-14
6 58.93 Elke Molenaar 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 25-01-14
7 59.44 Owi Boon 02-08-98 AV Castricum Apeldoorn 08-02-14
8 59.51 Isa Videler 02-03-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
9 59.68 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Apeldoorn 25-01-14
10 60.20 Floortje van Kampen 14-03-97 Hylas Dortmund (GER) 15-12-13
11 60.58 Tamar Nijhof 25-01-97 AAC '61 Apeldoorn 08-02-14
12 60.93 Vera Lurvink MC 17-04-99 HAC Apeldoorn 09-02-14
13 61.13 Daphne van Zandvoort 19-08-97 DAK Apeldoorn 08-02-14
14 61.38 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Apeldoorn 08-02-14
15 61.63 Dominique Veninga 18-05-97 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
16 61.68 Janke Strijp 06-01-98 AV '23 Apeldoorn 08-02-14
17 62.05 Charlotte Hopman 23-05-97 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
18 62.16 Marinde van Dis MC 03-05-99 De Sperwers Apeldoorn 08-02-14
19 62.18 Daphne Bakker 04-09-98 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
20 62.34 Thelma Solleveld 19-03-98 Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
800 meter
1 2.10,84 Danaďd Prinsen 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 22-02-14
2 2.12,14 Elke Molenaar 11-03-98 Spirit Lelystad Apeldoorn 22-02-14
3 2.12,63 Ashley Melcherts 17-04-98 Energie Apeldoorn 22-02-14
4 2.13,26 Elke Molenaar 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 09-02-14
5 2.14,49 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Apeldoorn 22-02-14
6 2.15,96 Laura Boekel 04-11-97 Nova Apeldoorn 09-02-14
7 2.16,68 Jasmijn Lau MC 11-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
8 2.18,33 Femke Hooijberg 14-10-97 AV Edam Apeldoorn 09-02-14
9 2.19,03 Dagmar Smid 26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 01-03-14
10 2.19,83 Shurianty Mathilda MC 14-04-00 Energie Apeldoorn 09-02-14
11 2.20,07 Annemarie Slangewal 12-09-98 Altis Dortmund (GER) 22-12-13
12 2.20,62 Jetske van Kampen 28-12-98 Hylas Apeldoorn 25-01-14
13 2.20,71 Corinde van Es 11-02-97 PAC Apeldoorn 22-02-14
14 2.21,84 Babet Broekman MC 13-02-99 Seven Hills RT Apeldoorn 08-02-14
15 2.22,43 Isa Videler 02-03-98 Spado Apeldoorn 16-02-14
16 2.22,44 Evelien Hooijman 10-01-97 AKU Apeldoorn 08-02-14
17 2.22,63 Floor Doornwaard MC 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 25-01-14
18 2.22,80 Thelma Solleveld 19-03-98 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
19 2.22,93 Kim Traas 17-01-98 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 08-02-14
20 2.23,11 Demi Zwiers 22-01-98 KAV Holland Apeldoorn 25-01-14
21 2.23,15 Mariska Poel MC 20-05-99 DEM Apeldoorn 08-02-14
22 2.24,36 Fleur Kuijpers MC 17-08-99 Seven Hills RT Dortmund (GER) 26-01-14
23 2.24,68 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
24 2.24,74 Sophie Baartman 29-01-97 Atverni Apeldoorn 08-02-14
25 2.25,43 Vera Lurvink MC 17-04-99 HAC Apeldoorn 25-01-14
26 2.25,73 Daphne van Zandvoort 19-08-97 DAK Apeldoorn 25-01-14
27 2.25,74 Ilse van de Haar MC 21-08-00 Atverni Apeldoorn 25-01-14
28 2.28,69 Michelle Musumeci 24-11-97 Cifla Apeldoorn 08-02-14
29 2.28,76 Cato Bontekoe 25-01-97 Impala Apeldoorn 25-01-14
1500 meter
1 4.32,01 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Apeldoorn 09-02-14
2 4.33,80 Jasmijn Bakker MC 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
3 4.35,46 Merel van der Marel MC 01-11-99 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
4 4.37,93 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
5 4.44,27 Annemarie Slangewal 12-09-98 Altis Apeldoorn 09-02-14
6 4.49,18 Susan van Weperen 09-05-98 Invictus Apeldoorn 25-01-14
7 4.51,56 Diane van Es MC 22-03-99 PAC Apeldoorn 25-01-14
8 4.52,63 Eline de Jong 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 25-01-14
9 4.55,53 Floor Doornwaard MC 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 09-02-14
10 4.56,43 Sanne van Gils 02-12-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
11 5.01,39 Iris van Driest 28-09-97 Flevo Delta Apeldoorn 09-02-14
12 5.02,56 Babet Broekman MC 13-02-99 Seven Hills RT Apeldoorn 19-01-14
13 5.04,70 Sanne Rijnders 08-04-97 LG Deurne Apeldoorn 25-01-14
14 5.05,07 Iris Penning MC 22-04-00 Olympus '70 Apeldoorn 19-01-14
15 5.05,23 Jaimy van der Loo MC 26-08-00 De Spartaan Apeldoorn 19-01-14
16 5.05,62 Linda Alzate-Ramirez MC 11-02-99 Ilion Apeldoorn 09-02-14
17 5.06,39 Pamela Alzate-Ramirez MC 11-02-99 Ilion Apeldoorn 09-02-14
18 5.07,13 Carlien Wabeke MC 11-12-99 Nova Apeldoorn 19-01-14
19 5.07,76 Kim Traas 17-01-98 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 25-01-14
20 5.08,12 Nienke de Ruiter MC 28-05-99 Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
21 5.10,07 Denise Bosch MC 04-12-00 Ilion Apeldoorn 19-01-14
22 5.11,54 Gerber Loman 17-09-97 Cialfo Apeldoorn 25-01-14
23 5.12,19 Silke Brakkee MC 26-06-00 PAC Apeldoorn 19-01-14
24 5.12,80 Evelien Kuiper MC 07-06-00 Groningen Atletiek Apeldoorn 19-01-14
25 5.15,30 Carmen Oosterkamp MC 18-01-00 De Spartaan Apeldoorn 19-01-14
26 5.15,83 Jeske van der Pal 05-02-97 AV Zaanland Apeldoorn 25-01-14
27 5.17,47 Noah Zoon MC 09-03-00 Noordkop Alkmaar 14-12-13
3000 meter
1 10.06,29 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
2 10.12,11 Diane van Es MC 22-03-99 PAC Apeldoorn 22-02-14
3 10.14,01 Leonie Glazenborg 20-06-98 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
4 10.24,57 Kristel van den Berg 30-10-98 Fortuna Apeldoorn 08-02-14
5 10.26,37 Emmie Weekers MC 05-10-99 AV Weert Apeldoorn 08-02-14
6 10.42,00 Eline de Jong 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 08-02-14
7 10.46,26 Jaimy van de Loo MC 21-04-01 KAV Holland Apeldoorn 08-02-14
8 10.58,14 Sanne van Gils 02-12-98 Spado Apeldoorn 08-02-14
50 meter horden  76,2 cm
1 8.11 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Utrecht 20-12-13
2 8.34 Ilva van Houwelingen 11-11-97 Parthenon Utrecht 20-12-13
3 8.50 Rianne Stals 20-01-98 AV Gouda Utrecht 20-12-13
4 8.51 Julia Hollander MC 24-03-99 AV Gouda Utrecht 20-12-13
5 8.66 Yara van Dee 09-01-97 Phoenix Utrecht 20-12-13
6 8.75 Fieke Witte 17-02-98 Phoenix Utrecht 20-12-13
7 8.88 Daphne Bakker 04-09-98 GAC-Hilversum Utrecht 20-12-13
8 8.95 Susan Bergamin 06-03-97 AV Gouda Utrecht 20-12-13
in onderlinge wedstrijd:
1 8.12 Lucie Tiemeier MC 19-04-00 PAC Dordrecht 02-03-14
2 8.19 Margot Keijzer PAC Dordrecht 02-03-14
3 8.53 Bridget Janssen MD 14-02-01 PAC Dordrecht 02-03-14
60 meter horden  76,2 cm
1 8.64 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Apeldoorn 09-02-14
2 8.74 Noa van Ginneken 24-08-97 Prins Hendrik Amsterdam 02-02-14
3 8.79 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 25-01-14
4 9.01 Janke Strijp 06-01-98 AV '23 Apeldoorn 09-02-14
5 9.09 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Apeldoorn 25-01-14
6 9.10 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Apeldoorn 16-02-14
7 9.15 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
8 9.18 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
9 9.19 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Amsterdam 22-12-13
10 9.21 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
11 9.22 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 25-01-14
12 9.23 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Amsterdam 22-12-13
13 9.23 Eva Nagelkerke MC 12-01-99 Atletiek Maastricht Apeldoorn 09-02-14
14 9.23 Veerle Simons (83,8 cm) 22-09-97 STB Apeldoorn 23-02-14
15 9.25 Jacqueline Muts MC 15-05-99 Phanos Amsterdam 22-12-13
16 9.26 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
17 9.29 Nikki Kraaijeveld 13-07-98 DEM Apeldoorn 09-02-14
18 9.29 Eva Tetteroo 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 16-02-14
19 9.40 Stevy-Jane Nederveen 25-02-98 Energie Apeldoorn 16-02-14
20 9.47 Mathilde Terleth 07-09-97 Hanzesport Amsterdam 02-02-14
21 9.48 Elise Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Amsterdam 02-02-14
22 9.51 Rianne Beuling MC 20-12-99 AV NOP Amsterdam 22-12-13
23 9.52 Jelynn Timisela 22-06-97 AV '34 Apeldoorn 09-02-14
24 9.57 Amy Vermeer 06-05-98 DEM Amsterdam 12-01-14
25 9.58 Carlijn ter Laak 16-02-97 AC TION Dortmund (GER) 05-01-14
26 9.58 Zillah Cornelissen 21-03-97 De-Atleet Apeldoorn 09-02-14
27 9.60 Jolijn van Dijk 03-06-98 GAC-Hilversum Amsterdam 12-01-14
28 9.61 Didi Wals MC 18-01-00 Lycurgus Amsterdam 12-01-14
29 9.62 Jessie Tybout 24-11-97 Isala '96 Apeldoorn 25-01-14
30 9.64 Iva Klein Baltink 04-02-98 Daventria Dortmund (GER) 22-12-13
31 9.65 Kim de Vos 02-04-97 PAC Amsterdam 02-02-14
32 9.66 Bea Timmer 20-10-98 De Sperwers Dortmund (GER) 22-12-13
33 9.67 Manon Schoop MC 07-08-99 AV NOP Apeldoorn 25-01-14
34 9.70 Amy Verneer 06-05-98 DEM Amsterdam 02-02-14
35 9.70 Isa Videler 02-03-98 Spado Apeldoorn 16-02-14
36 9.74 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Zoetermeer 18-01-14
37 9.75 Natalie Puper 28-07-98 Statina Utrecht 09-11-13
betere handtijden:
9.3 Kim de Vos 02-04-97 PAC Naaldwijk 26-01-14
9.4 Ilva van Houwelingen 11-11-97 Parthenon Naaldwijk 26-01-14
in onderlinge wedstrijd:
9.46 Ilva van Houwelingen 11-11-97 Parthenon Dordrecht 29-03-14
9.73 Margot Keijzer PAC Dordrecht 02-03-14
hoogspringen
1 1.73 Amber Hurkmans MC 05-12-99 Nova Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
2 1.72 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
3 1.72 Linda Hurkmans 27-06-97 Nova Apeldoorn 08-02-14
4 1.68 Sterre de Booy 10-07-98 Ilion Apeldoorn 08-02-14
5 1.68 Danielle Tinkhof 11-11-97 PAC Apeldoorn 08-02-14
6 1.68 Eva Tetteroo 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
7 1.65 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 19-01-14
8 1.65 Eva Koopman 13-04-97 SAV Apeldoorn 25-01-14
9 1.65 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Apeldoorn 16-02-14
10 1.64 Stevy-Jane Nederveen 25-02-98 Energie Apeldoorn 08-02-14
11 1.63 Esmay Meinders MC 13-08-99 AV NOP Drachten 01-02-14
12 1.61 Bridget Janssen MD 14-02-01 PAC Dordrecht 08-02-14
13 1.60 Manon Schoop MC 07-08-99 AV NOP Dronten 27-12-13
14 1.60 Fleurine van Beek 28-09-97 Haag Atletiek Apeldoorn 25-01-14
15 1.60 Eva Peters 23-12-97 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
16 1.58 Stevy-Jane Nederveen 25-02-98 PAC Utrecht 17-01-14
17 1.57 Inga Steggink 03-09-98 Antilope Zoetermeer 01-02-14
18 1.56 Tia Ackermans MC 10-01-99 Scorpio Hoboken (BEL) 17-11-13
19 1.56 Anne Hoeke MC 01-02-00 Attila Hoboken (BEL) 17-11-13
20 1.56 Joďna Smit MC 21-02-00 AC TION Düsseldorf (GER) 15-12-13
21 1.56 Iva Klein Baltink 04-02-98 Daventria Dortmund (GER) 12-01-14
22 1.56 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
in onderlinge wedstrijd:
1.65 Stevy-Jane Nederveen 25-02-98 Energie Dordrecht 02-03-14
1.60 Mieke van Heeringen 05-02-97 Parthenon Dordrecht 29-03-14
polsstokhoogspringen
1 3.91 Killiana Heymans 24-01-97 PAC Zoetermeer 25-01-14
2 3.54 Alies van Berkum 26-01-98 Hercules Apeldoorn 09-02-14
3 3.54 Marijke Wijnmaalen 06-12-98 Diomedon Apeldoorn 09-02-14
4 3.19 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
5 3.05 Sannah van der Wijst MC 20-05-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
6 2.90 Tinka Broekman MC 13-11-99 Unitas Leverkusen (GER) 05-01-14
7 2.90 Saskia van der Boor MC 20-09-00 Parthenon Apeldoorn 19-01-14
8 2.80 Mirte Kok MC 21-11-99 Hercules Apeldoorn 19-01-14
9 2.80 Kirsten Kuntz MC 09-06-99 Passaat Apeldoorn 19-01-14
10 2.70 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Dordrecht 14-12-13
11 2.70 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Zoetermeer 27-12-13
12 2.70 Maaike Schoute 02-12-97 Lycurgus Zoetermeer 27-12-13
13 2.70 Minke Bosma 07-03-97 Lycurgus Zoetermeer 27-12-13
14 2.70 Femke Bun 16-07-98 RK HAV Dordrecht 11-01-14
15 2.70 Hilde den Engelsen MC 20-04-99 Hercules Apeldoorn 19-01-14
16 2.70 Camille van de Brug MC 20-09-00 PAC Apeldoorn 19-01-14
17 2.65 Sophie Jebose MC 03-08-00 AAC Apeldoorn 19-01-14
18 2.50 Lise van de Velde 29-01-97 PAC Dordrecht 11-01-14
19 2.50 Puck van Wiltenburg MC 02-11-99 Hercules Dordrecht 11-01-14
20 2.40 Julia Roosenschoon MC 29-07-99 Sprint Dordrecht 23-11-13
21 2.40 Julia Wolbink 27-05-98 AAC Zoetermeer 27-12-13
22 2.40 Shaya van Houdt 23-03-98 PAC Dordrecht 11-01-14
23 2.30 Otte Wienese MD 30-05-01 GAC-Hilversum Apeldoorn 18-01-14
24 2.30 Cathalin Hamelink MD 23-07-01 PAC Apeldoorn 18-01-14
25 2.30 Marjolein Bolten MC 07-10-99 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 19-01-14
in onderlinge wedstrijd:
2.71 Hilde den Engelsen MC 20-04-99 Hercules Dordrecht 29-03-14
2.61 Lise van de Velde 29-01-97 PAC Dordrecht 02-03-14
2.50 Anouk Roosenschoon MC 29-07-99 Sprint Dordrecht 15-03-14
2.30 Fleur van der Linden MD 21-07-01 DAK Dordrecht 15-03-14
verspringen
1 5.67 Carlijn ter Laak 16-02-97 AC TION Apeldoorn 09-02-14
2 5.61 Eva Tetteroo 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 09-02-14
3 5.54 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
4 5.49 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
5 5.48 Maureen Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 25-01-14
6 5.46 Tara Yoro 25-12-97 AV '23 Apeldoorn 25-01-14
7 5.43 Renée van Rookhuizen 02-06-98 DEM Dortmund (GER) 16-03-14
8 5.40 Killiana Heymans 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
9 5.38 Elise Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
10 5.38 Myke van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
11 5.37 Nikki Kraaijeveld 13-07-98 DEM Dortmund (GER) 16-03-14
12 5.36 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 25-01-14
13 5.35 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Amsterdam 23-11-13
14 5.34 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
15 5.34 Sterre de Booy 10-07-98 Ilion Apeldoorn 16-02-14
16 5.33 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Amsterdam 23-11-13
17 5.32 Dewi Lafontaine MC 08-01-99 Haag Atletiek Zoetermeer 21-12-13
18 5.28 Natalie Puper 28-07-98 Statina Dordrecht 11-01-14
19 5.26 Kristin Baas 20-11-97 Delta Sport Düsseldorf (GER) 08-12-13
20 5.26 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
21 5.26 Daphne Linnekamp 09-12-98 Hellas Utrecht 03-01-14
22 5.23 Isa Videler 02-03-98 Spado Apeldoorn 16-02-14
23 5.19 Yara Linnekamp MD 22-02-01 Hellas Utrecht 14-12-13
24 5.14 Lotte Hendriksen 07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
25 5.08 Marijke Esselink MC 22-06-99 Archeus Dortmund (GER) 16-03-14
26 5.07 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Gent (BEL) 28-12-13
27 5.07 Jinke van der Sluis MC 18-07-99 Phoenix Zoetermeer 01-03-14
28 5.06 Gwen Reuver MC 28-03-99 AV Almere '81 Utrecht 09-11-13
29 5.06 Jacqueline Muts MC 15-05-99 Phanos Apeldoorn 16-02-14
30 5.03 Charlotte Hopman 23-05-97 Lycurgus Dortmund (GER) 19-01-14
31 5.02 Annika Reuvers MC 02-07-00 Spado Apeldoorn 19-01-14
32 5.01 Kika Bergen en Henegouwen 28-08-97 U-Track Düsseldorf (GER) 08-12-13
33 5.01 Sophie Jebose MC 03-08-00 AAC Apeldoorn 19-01-14
34 5.01 Nynke van den Heuvel MC 02-04-00 AV Almere '81 Zoetermeer 01-03-14
35 5.00 Iva Klein Baltink 04-02-98 Daventria Dortmund (GER) 12-01-14
36 5.00 Zillah Cornelissen 21-03-97 De-Atleet Dordrecht 22-02-14
in onderlinge wedstrijd:
5.29 Daphne Linnekamp 09-12-98 Hellas Utrecht 01-03-14
hink-stap-sprong
1 11.57 Zoë Tromp 30-04-97 Haag Atletiek Zoetermeer 18-01-14
2 11.31 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Apeldoorn 08-02-14
3 10.70 Luka Boodt AV '34 Apeldoorn 08-02-14
4 10.55 Arlyn Haveman 29-03-97 AAC Apeldoorn 08-02-14
5 10.55 Minke Bosma 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
6 10.48 Charida Righolt 16-03-97 Athlos Apeldoorn 08-02-14
7 10.43 Lucinde Wiersema 05-02-98 Leiden Atletiek Apeldoorn 01-03-14
8 10.36 Sanne Schellekens 07-06-97 DJA Utrecht 01-02-14
9 10.19 Luca Bos 22-01-98 GAC-Hilversum Utrecht 20-12-13
10 10.15 Stella Bolderheij MC 29-11-99 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
11 10.09 Daphne Bakker 04-09-98 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
12 9.94 Nikki Kraaijeveld 13-07-98 DEM Zoetermeer 18-01-14
13 9.91 Rianne Stals 20-01-98 AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
14 9.81 Jinke van der Sluis MC 18-07-99 Phoenix Utrecht 20-12-13
15 9.61 Gayle de Mey 07-10-97 Haag Atletiek Utrecht 01-02-14
16 9.57 Shaya van Houdt 23-03-98 PAC Apeldoorn 08-02-14
17 9.51 Sanne Laagland Winder 09-02-97 Climax Apeldoorn 08-02-14
18 9.50 Mauve Bos MC 09-03-99 GAC-Hilversum Utrecht 20-12-13
19 9.46 Susan Visser MC 31-08-99 GAC-Hilversum Utrecht 01-02-14
20 9.38 Hanna Knotnerus 21-02-97 Feniks Utrecht 01-02-14
21 9.30 Inga Steggink 09-03-98 Antilope Zoetermeer 18-01-14
in onderlinge wedstrijd:
10.19 Alies van Berkum 26-01-98 Hercules Dordrecht 29-03-14
kogelstoten 3 kg
1 15.10 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 08-02-14
2 13.82 Keeley Heijdeman 09-04-97 AAC Apeldoorn 08-02-14
3 13.54 Eva Peters 23-12-97 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
4 13.35 Katinka Zijlstra MC 15-11-99 Horror Tuk 08-03-14
5 13.28 Dara Obot MC 07-02-00 Haag Atletiek Zoetermeer 23-11-13
6 13.04 Jessica Schilder MC 19-03-99 AV Edam Utrecht 12-01-14
7 13.00 Enid Duut MC 18-05-99 PAC Apeldoorn 08-02-14
8 12.76 Carolien de Pater 25-01-97 Avantri Apeldoorn 08-02-14
9 12.72 Marijke Esselink MC 22-06-99 Archeus Zoetermeer 23-11-13
10 12.65 Zillah Cornelissen 21-03-97 De-Atleet Dordrecht 22-02-14
11 12.52 Jenna Vervoorn 08-03-98 PAC Zoetermeer 18-01-14
12 12.51 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
13 12.43 Willemijn ter Avest 18-09-98 De Liemers Dortmund (GER) 23-02-14
14 12.35 Jacqueline Muts MC 15-05-99 Phanos Apeldoorn 19-01-14
15 12.15 Lucinde Wiersema 05-02-98 Leiden Atletiek Apeldoorn 08-02-14
16 12.04 Romy IJsbrandij 07-02-98 Hollandia Alkmaar 14-12-13
17 11.94 Carlijn van den Heuvel 04-05-97 Attila Naaldwijk 26-01-14
18 11.72 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Apeldoorn 25-01-14
19 11.72 Yara van Dee 09-01-97 Phoenix Dortmund (GER) 16-03-14
20 11.70 Jorinde van Klinken MC 02-02-00 AAC '61 Dortmund (GER) 22-12-13
21 11.63 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Dordrecht 22-02-14
22 11.53 Stevy-Jane Nederveen 25-02-98 Energie Apeldoorn 16-02-14
23 11.47 Zyna van der Poel 23-07-97 De Spartaan Alkmaar 14-12-13
24 11.45 Eva Tetteroo 26-07-97 Olympus '70 Zoetermeer 18-01-14
25 11.44 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 19-01-14
26 11.25 Sydney de Groot 15-11-97 Ilion Zoetermeer 18-01-14
27 11.23 Lynn van Zijl MC 11-04-00 AV Salland Enschede 09-03-14
28 11.18 Judy van der Drift MC 23-03-99 AV Haarlemmermeer Zoetermeer 01-03-14
29 11.15 Jenny Nzounda Tchedjo MC 20-05-00 Hellas Apeldoorn 19-01-14
30 11.15 Stevy-Jane Nederveen 25-02-98 PAC Naaldwijk 26-01-14
31 11.10 Merel Sinnige MC 10-02-99 SAV Amsterdam 23-11-13
32 11.10 Adrian Vrijenhoek 23-02-98 R' dam Atletiek Naaldwijk 26-01-14
33 11.02 Tia Ackermans MC 10-01-99 Scorpio Dordrecht 22-02-14
5-kamp
1 3720 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
1 9,15 * 1,71 * 12,51 * 5,25 * 2.33,42
2 3659 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
2 9,21 * 1,56 * 14,54 * 5,30 * 2.35,16
3 3576 Eva Tetteroo 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 16-02-14
3 9,29 * 1,62 * 11,17 * 5,52 * 2.33,07
4 3554 Nele van den Broek 03-02-97 Sprint Apeldoorn 16-02-14
4 9,30 * 1,65 * 10,97 * 5,36 * 2.32,85
5 3516 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
5 9,18 * 1,65 * 09,10 * 5,54 * 2.32,22
6 3416 Isa Videler 02-03-98 Spado Apeldoorn 16-02-14
6 9,70 * 1,53 * 10,74 * 5,23 * 2.22,43
7 3364 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
7 9,22 * 1,41 * 11,42 * 5,12 * 2.24,68
8 3330 Stevy-Jane Nederveen 25-02-98 Energie Apeldoorn 16-02-14
8 9,40 * 1,62 * 11,53 * 4,89 * 2.39,15
9 3325 Anne van de Wiel 04-06-97 Sprint Apeldoorn 16-02-14
9 9,29 * 1,53 * 10,39 * 5,24 * 2.34,35
10 3271 Sterre de Booy 10-07-98 Ilion Apeldoorn 16-02-14
10 9,77 * 1,62 * 09,36 * 5,34 * 2.36,45
11 3217 Jacqueline Muts MC 15-05-99 Phanos Apeldoorn 16-02-14
11 9,50 * 1,47 * 12,33 * 5,06 * 2.40,99
12 3187 Jessy van Ee 17-09-97 Altis Apeldoorn 16-02-14
12 9,10 * 1,53 * 10,04 * 4,96 * 2.40,86
4 x 200 meter
1 1.46,28 Assen AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
2 1.46,94 Utrecht U-Track Apeldoorn 09-02-14
3 1.49,76 Beverwijk DEM Apeldoorn 09-02-14
4 1.57,24 Wijchen AV Wijchen Apeldoorn 09-02-14
5 1.58,18 Zoetermeer Ilion Apeldoorn 09-02-14
1 1.48,91 combi Noord Ned. Apeldoorn 09-02-14
2 1.57,62 combi Apeldoorn 01-03-14