Dit is de jaar indoorranglijst Meisjes B 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie. 
De laatste officiële ranglijst is van 27 februari 2013, geactualiseerd 27 februari 2013
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever. 
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Meisjes B
50 meter            
6.93 Elaine den Exter   23-03-97 R' dam Atletiek Zoetermeer 08-12-12
6.94 Noa van Ginneken   24-08-97 Prins Hendrik Utrecht 18-01-13
7.01 Lotte Hendriksen   07-11-97 Ciko '66 Utrecht 18-01-13
7.02 Vera van Aurich   06-03-97 AV Heerenveen Utrecht 21-12-12
7.03 Killiana Heijmans   24-01-97 PAC Dordrecht 12-01-13
7.03 Myke van de Wiel   04-06-97 Sprint Dordrecht 12-01-13
             
60 meter            
7.71 Gabriëlla van der Wijck   27-03-97 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.72 Lianne van Krieken   15-01-97 Atverni Apeldoorn 23-02-13
7.74 Eva Hovenkamp   19-07-96 Climax Apeldoorn 23-02-13
7.85 Debbie Baltes   01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 23-02-13
7.87 Aimee Lovers   29-07-96 NEA-Volharding Bielefeld (GER) 09-02-13
7.89 Marijke Boogerd   12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
7.98 Tasa Jiya   16-09-97 Atos Amsterdam 23-12-12
7.99 Simone Lamberts MC 07-02-99 Scopias Apeldoorn 20-01-13
7.99 Jelynn Timisela   22-06-97 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
7.99 Lieke Klaver MC 20-08-98 SAV Apeldoorn 23-02-13
8.00 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Amsterdam 03-02-13
8.02 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-01-98 Sparta Amsterdam 23-12-12
8.03 Sharon Spalburg MC 18-08-98 AAC Apeldoorn 20-01-13
8.03 Chanté Samuel   09-04-96 Phanos Amsterdam 03-02-13
8.03 Marit Redeker   04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
8.03 Sabrine Vels   16-11-96 AV Argo Apeldoorn 23-02-13
8.04 Elaine den Exter   23-03-97 R' dam Atletiek Gent (BEL) 26-12-12
8.05 Noa van Ginneken   24-08-97 Prins Hendrik Utrecht 18-01-13
8.06 Vera van Aurich   06-03-97 AV Heerenveen Utrecht 21-12-12
8.07 Inge Drost   15-01-96 Ilion Zoetermeer 08-12-12
8.08 Shaquata King MD 26-02-01 Feniks Amsterdam 24-11-12
8.08 Carlijn ter Laak   16-02-97 AC TION Bielefeld (GER) 09-02-13
8.10 Daphne Linnekamp MC 09-12-98 Hellas Utrecht 10-11-12
8.10 Fenna Klapwijk MD 29-01-00 PAC Apeldoorn 19-01-13
8.11 Astrid Lensink   14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 05-01-13
8.13 Killiana Heijmans   24-01-97 PAC Dordrecht 12-01-13
8.13 Lotte Hendriksen   07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 23-02-13
8.13 Pricilla Huisman   21-08-96 Passaat Apeldoorn 23-02-13
8.16 Nikki Jacobs   01-05-97 Prins Hendrik Amsterdam 13-01-13
8.16 Franka Blok   14-01-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
8.17 Maureen Pelgrim   13-05-97 Prins Hendrik Gent (BEL) 12-01-13
8.20 Ismay van der Klei MC 10-03-98 AV '23 Amsterdam 23-12-12
8.21 Gwen Reuver MC 28-03-99 AV Almere '81 Utrecht 10-11-12
8.21 Hanna van Aalten MC 15-04-99 Atletico '73 Apeldoorn 05-01-13
8.22 Eveline Saalberg MC 30-07-98 GVAC Gent (BEL) 26-12-12
8.22 Noa Dhore   07-05-97 AAC '61 Apeldoorn 05-01-13
8.23 Natalie Puper MC 28-07-98 Statina Utrecht 10-11-12
8.23 Myke van de Wiel   04-06-97 Sprint Utrecht 21-12-12
8.23 Esmeralda Kager   24-11-96 SAV Amsterdam 23-12-12
8.23 Babs Mevissen   26-01-96 Achilles-Top Sittard 06-01-13
8.23 Fleur Eijsbroek   16-01-96 Suomi Gent (BEL) 12-01-13
8.23 Astrid Ekelmans   31-10-96 Hollandia Amsterdam 13-01-13
betere handtijden:          
7.5 Debbie Baltes   01-05-96 AC Ommen Dortmund (GER) 19-01-13
7.8 Vera van Aurich   03-06-97 AV Heerenveen Dortmund (GER) 19-01-13
             
200 meter            
24.94 Eva Hovenkamp   19-07-96 Climax Apeldoorn 24-02-13
25.81 Gabriëlla van der Wijck   27-03-97 Phanos Apeldoorn 24-02-13
25.82 Vera van Aurich   06-03-97 AV Heerenveen Apeldoorn 24-02-13
26.08 Nele van den Broek   03-02-97 Sprint Apeldoorn 24-02-13
26.10 Pricilla Huisman   21-08-96 Passaat Apeldoorn 24-02-13
26.45 Debbie Baltes   01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 24-02-13
26.53 Noa van Ginneken   24-08-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
26.71 Astrid Lensink   14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 24-02-13
26.71 Hanneke Oosterwegel   10-12-96 Daventria Apeldoorn 24-02-13
26.88 Kyra Bisschops   24-03-96 Unitas Apeldoorn 24-02-13
26.95 Nienke IJspeerd   19-02-97 MPM Dortmund (GER) 10-02-13
             
300 meter            
42.72 Isa Videler MC 02-03-98 Spado Gent (BEL) 29-12-12
             
400 meter            
57.52 Elisabeth Paulina   27-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
57.87 Danaďd Prinsen   20-08-97 Aquilo Apeldoorn 05-01-13
58.33 Isa Videler MC 02-03-98 Spado Apeldoorn 24-02-13
59.30 Inge Drost   15-01-96 Ilion Apeldoorn 05-01-13
59.50 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 05-01-13
59.82 Dominique Veninga   18-05-97 SV Veendam Apeldoorn 05-01-13
60.00 Elke Molenaar MC 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 05-01-13
60.27 Eva Hovenkamp   19-07-96 Climax Apeldoorn 05-01-13
60.29 Kristin Baas   20-11-97 Delta Sport Apeldoorn 23-02-13
60.66 Hanneke Oosterwegel   10-12-96 Daventria Apeldoorn 23-02-13
60.68 Charlotte Hopman   23-05-97 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
60.74 Floortje van Kampen   14-03-97 Hera Apeldoorn 05-01-13
60.90 Judith Rasch   28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-13
61.20 Kyra Bisschops   24-03-96 Unitas Apeldoorn 23-02-13
61.29 Jiska Pols   19-11-96 AV Gouda Apeldoorn 16-02-13
61.40 Jolijn Prins   25-11-96 Nova Apeldoorn 05-01-13
61.44 Tamara Bos   31-07-96 DAK Apeldoorn 23-02-13
61.55 Susan Bergamin   06-03-97 AV Gouda Apeldoorn 05-01-13
61.74 Mathilde Terleth   07-09-97 Hanzesport Apeldoorn 23-02-13
             
800 meter            
2.09,10 Danaďd Prinsen   20-08-97 Aquilo Apeldoorn 17-02-13
2.10,34 Nisrine Masrhalmi   17-11-96 Energie Dortmund (GER) 17-02-13
2.12,61 Ashley Melcherts MC 17-04-98 Energie Dortmund (GER) 17-02-13
2.14,50 Elke Molenaar MC 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 24-02-13
2.16,44 Kim Lahaije   03-03-97 Attila Apeldoorn 16-02-13
2.18,99 Claudia Oosterkamp   09-10-96 Start '78 Apeldoorn 24-02-13
2.20,17 Floortje van Kampen   14-03-97 Hera Dortmund (GER) 10-02-13
2.20,24 Dagmar Smid   26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
2.22,79 Evelien Hooijman   10-01-97 AKU Apeldoorn 23-02-13
2.23,81 Lynn van der Schaaf   25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
2.23,89 Inge Drost   15-01-96 Ilion Apeldoorn 10-02-13
2.24,15 Melissa de Haan   15-08-97 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
2.24,26 Rosalie Wijnker   27-06-97 Hera Dortmund (GER) 10-02-13
2.24,65 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix Düsseldorf (GER) 16-12-12
2.25,17 Susan van Weperen MC 09-05-98 Invictus Apeldoorn 05-01-13
2.25,18 Corinde van Es   11-02-97 PAC Apeldoorn 23-02-13
2.25,74 Britt Jacobi   15-10-97 AVON Apeldoorn 23-02-13
2.25,75 Michelle Oud   19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 10-02-13
2.26,01 Tessa Nieuwenhuizen MC 07-10-98 Spirit-OB Apeldoorn 23-02-13
             
1000 meter            
             
1500 meter            
4.37,08 Nisrine Masrhalmi   17-11-96 Energie Apeldoorn 24-02-13
4.39,93 Sabine Rutten   04-05-97 VAV Apeldoorn 24-02-13
4.41,53 Veerle Bakker   29-09-97 Triathlon Apeldoorn 24-02-13
4.46,61 Jasmijn Bakker MC 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 24-02-13
4.47,27 Susan van Weperen MC 09-05-98 Invictus Apeldoorn 24-02-13
4.47,61 Tessa den Heijer   27-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
4.58,99 Annemarie Slangewal MC 12-09-98 Altis Apeldoorn 05-01-13
4.59,36 Bernice Meijer   26-07-96 SV Veendam Apeldoorn 17-02-13
4.59,89 Eline de Jong   22-04-97 De Liemers Apeldoorn 05-01-13
5.01,19 Iris van Driest   28-09-97 Flevo Delta Apeldoorn 24-02-13
5.07,66 Gerber Loman   17-09-97 Cialfo Apeldoorn 24-02-13
5.15,44 Daphne van Zandvoort   19-08-97 DAK Apeldoorn 05-01-13
5.15,94 Yacintha Aakster   25-06-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
5.17,54 Silke Jonkman   23-01-97 Groningen Atletiek Apeldoorn 05-01-13
5.18,27 Jeske van der Pal   05-02-97 AV Zaanland Apeldoorn 05-01-13
5.18,62 Rebecca Hulshof MC 01-01-99 De Spartaan Alkmaar 08-12-12
5.19,89 Sanne Averesch MC 22-01-99 AV Rijssen Apeldoorn 05-01-13
             
3000 meter            
10.13,81 Veerle Bakker   29-09-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
10.51,30 Tessa den Heijer   27-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
10.57,99 Kristel van den Berg MC 30-10-98 Fortuna Apeldoorn 23-02-13
11.03,36 Jeske van der Pal   05-02-97 AV Zaanland Apeldoorn 23-02-13
             
50 meter horden  76,2 cm          
7.99 Anne van de Wiel   04-06-97 Sprint Utrecht 21-12-12
8.04 Myke van de Wiel   04-06-97 Sprint Utrecht 21-12-12
             
60 meter horden  76,2 cm          
8.51 Inge Drost   15-01-96 Ilion Apeldoorn 24-02-13
8.77 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-01-98 Sparta Apeldoorn 24-02-13
8.80 Chanté Samuel   09-04-96 Phanos Apeldoorn 24-02-13
8.85 Lotje van Erp   17-02-97 Phanos Apeldoorn 24-02-13
8.91 Veerle Simons   12-02-96 STB Apeldoorn 24-02-13
8.93 Aimee Lovers   29-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 24-02-13
9.06 Henderyke Wonink   12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
9.07 Noa van Ginneken   24-08-97 Prins Hendrik Amsterdam 03-02-13
9.07 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 24-02-13
9.14 Marijke Boogerd   12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 05-01-13
9.15 Daphne Simons   12-02-96 STB Apeldoorn 24-02-13
9.16 Michelle Oud   19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 05-01-13
9.19 Melissa de Haan   15-08-97 AV '34 Amsterdam 23-12-12
9.20 Franka Blok   14-01-96 Leiden Atletiek Amsterdam 03-02-13
9.22 Jelynn Timisela   22-06-97 AV '34 Amsterdam 03-02-13
9.28 Romy Smith   25-01-97 Leiden Atletiek Amsterdam 13-01-13
9.28 Tünde Brinkerhof   01-06-96 De Spartaan Utrecht 18-01-13
9.31 Astrid Ekelmans   31-10-96 Hollandia Amsterdam 13-01-13
9.31 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Amsterdam 03-02-13
9.40 Janke Strijp MC 06-01-98 AV '23 Amsterdam 23-12-12
9.42 Anne van de Wiel   04-06-97 Sprint Utrecht 18-01-13
9.44 Carlijn ter Laak   16-02-97 AC TION Bielefeld (GER) 09-02-13
9.45 Eva Nagelkerke MC 12-01-99 Atletiek Maastricht Amsterdam 03-02-13
9.48 Tamara Bos   31-07-96 DAK Apeldoorn 05-01-13
9.48 Nikki Jacobs   01-05-97 Prins Hendrik Amsterdam 03-02-13
9.49 Noa Dhore   07-05-97 AAC '61 Apeldoorn 05-01-13
9.49 Mathilde Terleth   07-09-97 Hanzesport Dortmund (GER) 10-02-13
9.50 Myke van de Wiel   04-06-97 Sprint Utrecht 18-01-13
9.50 Janneke Bruintjes   29-03-96 AV NOP Apeldoorn 10-02-13
9.50 Yara Gast   16-04-96 Triathlon Apeldoorn 24-02-13
9.53 Nele van den Broek   03-02-97 Sprint Apeldoorn 10-02-13
9.54 Astrid van der Maas   01-01-96 AV Gouda Amsterdam 03-02-13
9.54 Jacqueline Muts MC 15-05-99 Phanos Amsterdam 03-02-13
9.56 Eva Tetteroo   26-07-97 Olympus '70 Amsterdam 23-12-12
9.59 Dynja Bosker   10-10-97 AAC '61 Apeldoorn 05-01-13
9.59 Jessy van Ee   17-09-97 Altis Utrecht 18-01-13
9.61 Lisa Keuken   30-06-96 Horror Apeldoorn 05-01-13
9.61 Pien de Ruiter   14-04-96 Atletiek Maastricht Amsterdam 03-02-13
9.62 Sharon van Heugten   06-08-96 't Jasper Sport Apeldoorn 05-01-13
9.64 Jessie Tybout   24-11-97 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
9.65 Judith Rasch   28-03-96 GAC-Hilversum Amsterdam 03-02-13
9.67 Carlijn van den Heuvel   04-05-97 Attila Apeldoorn 05-01-13
9.67 Hanneke Oosterwegel   10-12-96 Daventria Amsterdam 13-01-13
9.67 Susan Bergamin   06-03-97 AV Gouda Utrecht 18-01-13
9.68 Isa Videler MC 02-03-98 Spado Amsterdam 03-02-13
9.68 Benthe König MC 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
9.72 Kim de Vos   02-04-97 PAC Naaldwijk 13-01-13
             
400 meter horden  76,2 cm          
69.31 Isis Visser   29-04-96 PAC Apeldoorn 17-02-13
             
hoogspringen          
1.69 Melissa de Haan   15-08-97 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
1.69 Chanté Samuel   09-04-96 Phanos Apeldoorn 10-02-13
1.69 Marit Redeker   04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
1.66 Janneke Bruintjes   29-03-96 AV NOP Apeldoorn 10-02-13
1.66 Linda Hurkmans   27-06-97 Nova Apeldoorn 23-02-13
1.66 Lisa Keuken   30-06-96 Horror Apeldoorn 23-02-13
1.63 Inge Drost   15-01-96 Ilion Apeldoorn 10-02-13
1.63 Michelle Oud   19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 10-02-13
1.63 Renilde Zwartkruis   04-02-96 Unitas Apeldoorn 23-02-13
1.63 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
1.60 Iva Klein Baltink MC 04-02-98 Daventria Amsterdam 24-11-12
1.60 Veerle Simons   12-02-96 STB Apeldoorn 05-01-13
1.60 Esmay Meinders MC 13-08-99 AV NOP Drachten 02-02-13
1.60 Romy Smith   25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.60 Henderyke Wonink   12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.60 Yara Gast   16-04-96 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
1.60 Welmoed Jonker   16-06-97 Daventria Apeldoorn 23-02-13
1.60 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 23-02-13
1.57 Bridget Janssen MD 14-02-01 Parthenon Utrecht 26-01-13
1.57 Nele van den Broek   03-02-97 Sprint Apeldoorn 10-02-13
1.57 Judith Rasch   28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
1.56 Winny Hasselton   23-12-97 THOR Hoboken (BEL) 02-12-12
1.56 Stevy-Jane Nederveen MC 25-02-98 Energie Hoboken (BEL) 02-12-12
1.56 Bridget Janssen MD 14-02-01 Passaat Dordrecht 09-02-13
             
polsstokhoogspringen          
3.80 Killiana Heijmans   24-01-97 PAC Apeldoorn 16-02-13
3.75 Dominique Esselaar   16-08-96 Unitas Reno (USA) 19-01-13
3.51 Noortje Meester   14-09-96 AV Edam Amsterdam 20-01-13
3.35 Alies van Berkum MC 26-01-98 Hercules Apeldoorn 20-01-13
3.30 Eva Jaarsma   13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
3.02 Marijke Wijnmaalen MC 06-12-98 Diomedon Zoetermeer 26-01-13
2.80 Anne van Zuijlen   15-01-96 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
2.80 Pricilla Huisman   21-08-96 Passaat Dordrecht 12-01-13
2.70 Carlijn van den Heuvel   04-05-97 Attila Apeldoorn 05-01-13
2.65 Femke Bun MC 16-07-98 RK HAV Apeldoorn 20-01-13
2.65 Mirte Kok MC 21-11-99 Hercules Apeldoorn 20-01-13
2.60 Minke Bosma   07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
2.60 Lise van de Velde   29-01-97 PAC Apeldoorn 24-02-13
2.55 Elien Gelling MC 27-07-98 Sprint Sittard 30-12-12
2.51 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Amsterdam 20-01-13
2.50 Tinka Broekman MC 13-11-99 Unitas Apeldoorn 20-01-13
2.50 Hilmar Duut MC 18-05-99 PAC Apeldoorn 20-01-13
2.50 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 20-01-13
2.44 Sophie Jebose MD 03-08-00 AAC Utrecht 21-12-12
2.41 Camille van de Brug MD 20-09-00 PAC Dordrecht 23-12-12
2.41 Maaike Schoute   02-12-97 Lycurgus Amsterdam 20-01-13
2.40 Sannah van der Wijst MC 20-05-99 Unitas Apeldoorn 20-01-13
2.30 Marjolyne Niesing MC 17-06-99 AV Almere '81 Apeldoorn 20-01-13
2.21 Julia Wolbink MC 27-05-98 AAC Amsterdam 20-01-13
2.20 Kristin Baas   20-11-97 Delta Sport Dordrecht 12-01-13
             
verspringen            
5.87 Inge Drost   15-01-96 Ilion Zoetermeer 19-01-13
5.65 Lianne van Krieken   15-01-97 Atverni Apeldoorn 05-01-13
5.63 Astrid Ekelmans   31-10-96 Hollandia Apeldoorn 05-01-13
5.57 Maureen Pelgrim   13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
5.51 Carlijn ter Laak   16-02-97 AC TION Bielefeld (GER) 09-02-13
5.50 Michelle Oud   19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 05-01-13
5.47 Chanté Samuel   09-04-96 Phanos Apeldoorn 24-02-13
5.41 Nele van den Broek   03-02-97 Sprint Apeldoorn 10-02-13
5.39 Elise Pelgrim   13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
5.39 Sabrine Vels   16-11-96 AV Argo Apeldoorn 24-02-13
5.34 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Apeldoorn 20-01-13
5.33 Tara Yoro   25-12-97 AV '23 Utrecht 10-11-12
5.33 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 05-01-13
5.32 Henderyke Wonink   12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 05-01-13
5.30 Judith Rasch   28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
5.26 Eva Tetteroo   26-07-97 Olympus '70 Dordrecht 23-02-13
5.25 Daphne Linnekamp MC 09-12-98 Hellas Utrecht 10-11-12
5.25 Priscilla van Oorschot   03-09-96 AAC Amsterdam 21-12-12
5.24 Janneke Bruintjes   29-03-96 AV NOP Apeldoorn 10-02-13
5.18 Killiana Heijmans   24-01-97 PAC Dordrecht 12-01-13
5.16 Benthe König MC 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 20-01-13
5.15 Lotte Hendriksen   07-11-97 Ciko '66 Dortmund (GER) 10-02-13
5.14 Joanny Loeffen   26-03-97 Ilion Zoetermeer 19-01-13
5.14 Natalie Puper MC 28-07-98 Statina Apeldoorn 20-01-13
5.12 Melissa de Haan   15-08-97 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
5.11 Myke van de Wiel   04-06-97 Sprint Utrecht 21-12-12
5.10 Gabriëlla van der Wijck   27-03-97 Phanos Zoetermeer 19-01-13
5.10 Rianne Beuling MC 20-12-99 AV NOP Apeldoorn 20-01-13
5.09 Judith de Heer MC 28-01-98 AAC '61 Apeldoorn 20-01-13
5.08 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Utrecht 10-11-12
5.07 Anne van de Wiel   04-06-97 Sprint Dordrecht 12-01-13
5.05 Sterre de Booy MC 10-07-98 Ilion Zoetermeer 24-11-12
             
hink-stap-sprong          
12.19 Priscilla van Oorschot   03-09-96 AAC Apeldoorn 23-02-13
10.56 Astrid van der Maas   01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 23-02-13
10.49 Eva Jaarsma   13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
10.48 Minke Bosma   07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
10.30 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Utrecht 26-01-13
10.25 Arlyn Haveman   29-03-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
10.08 Ingrid van den Heuvel   26-01-96 AV Gouda Apeldoorn 23-02-13
9.83 Cathelijn Peeters   06-11-96 Atledo Dordrecht 12-01-13
9.79 Atie Lechner   20-01-97 AV Gouda Zoetermeer 26-01-13
9.60 Jessy van Ee   17-09-97 Altis Utrecht 26-01-13
             
kogelstoten 3 kg          
14.85 Benthe König MC 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 20-01-13
14.13 Shareday Curiel   07-02-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-13
13.21 Michelle Oud   19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 23-02-13
12.86 Lisa Goossen MC 20-01-98 PAC Apeldoorn 23-02-13
12.74 Inge Drost   15-01-96 Ilion Zoetermeer 08-12-12
12.47 Romy IJsbrandij MC 07-02-98 Hollandia Apeldoorn 20-01-13
12.34 Katinka Zijlstra MC 15-11-99 Horror Drachten 02-02-13
12.34 Chanté Samuel   09-04-96 Phanos Apeldoorn 23-02-13
12.20 Keeley Heijdeman   09-04-97 AAC Apeldoorn 05-01-13
12.13 Jessica Schilder MC 19-03-99 AV Edam Apeldoorn 20-01-13
12.09 Lisette van der Kolk   06-09-96 PAC Apeldoorn 23-02-13
12.00 Iris de Ruiter MC 02-06-98 AV '23 Dordrecht 23-02-13
11.88 Eva Peters   23-12-97 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
11.77 Stevy-Jane Nederveen MC 25-02-98 Energie Apeldoorn 20-01-13
11.73 Carolien de Pater   25-01-97 Avantri Apeldoorn 23-02-13
11.55 Maureen Wissing   27-02-96 Atletico '73 Apeldoorn 23-02-13
11.50 Lisa Keuken   30-06-96 Horror Stadskanaal 12-01-13
11.41 Leideke Weller   21-02-97 PAC Zoetermeer 08-12-12
11.35 Yara van Dee   09-01-97 Phoenix Gent (BEL) 26-12-12
11.34 Robin Tesselaar   16-01-96 Nova Alkmaar 08-12-12
11.31 Lucinde Wiersema MC 05-02-98 Leiden Atletiek Amsterdam 24-11-12
11.31 Romy Smith   25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 10-02-13
11.28 Jacqueline Muts MC 15-05-99 Phanos Apeldoorn 20-01-13
11.26 Zillah Cornelissen   21-03-97 De-Atleet Apeldoorn 23-02-13
11.25 Jenna Vervoorn MC 08-03-98 PAC Dordrecht 23-02-13
11.14 Melissa de Haan   15-08-97 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
11.11 Atie Lechner   20-01-97 AV Gouda Apeldoorn 05-01-13
             
5-kamp            
3982 Inge Drost   15-01-96 Ilion Apeldoorn 10-02-13
  8,54 * 1,63 * 12,14 * 5,71 * 2.23,89        
3793 Chanté Samuel   09-04-96 Phanos Apeldoorn 10-02-13
  8,81 * 1,69 * 12,17 * 5,33 * 2.31,22        
3764 Michelle Oud   19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 10-02-13
  9,18 * 1,63 * 12,52 * 5,42 * 2.25,75        
3625 Melissa de Haan   15-08-97 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
  9,22 * 1,69 * 11,14 * 4,95 * 2.24,15        
3421 Romy Smith   25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 10-02-13
  9,30 * 1,60 * 11,31 * 5,01 * 2.32,72        
3388 Janneke Bruintjes   29-03-96 AV NOP Apeldoorn 10-02-13
  9,50 * 1,66 * 10,87 * 5,24 * 2.41,01        
3374 Henderyke Wonink   12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
  9,07 * 1,60 * 09,73 * 5,16 * 2.35,31        
3301 Benthe König MC 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
  9,68 * 1,51 * 14,09 * 4,81 * 2.38,72        
3287 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 10-02-13
  9,26 * 1,57 * 10,28 * 5,07 * 2.37,33        
3208 Nele van den Broek   03-02-97 Sprint Apeldoorn 10-02-13
  9,53 * 1,57 * 09,09 * 5,41 * 2.41,06        
3166 Judith Rasch   28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
  10,70 * 1,57 * 10,27 * 5,30 * 2,30,40        
3133 Eva Tetteroo   26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 10-02-13
  9,67 * 1,48 * 10,11 * 5,15 * 2.35,85        
3108 Jessie Tybout   24-11-97 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
  9,64 * 1,54 * 10,15 * 4,83 * 2.37,02