Dit is de jaar indoorranglijst Meisjes B 2011/2012 van de Atletiekunie.                       

Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.

Deze officiële ranglijst is geplaatst op 26 januari 2013.

Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.

 

50 meter

 

6.88

Marijke Boogerd

MC

12/02/97

AAV '36

Utrecht

11/03/12

6.89

Sandra Kleuskens

24/10/95

ATV Venray

Zoetermeer

10/12/11

6.98

Noa van Ginneken

MC

24/08/97

Gen. Michaëlis

Dordrecht

19/02/12

6.98

Debbie Baltes

01/05/96

AC Ommen

Tuk

03/03/12

 

60 meter

 

7.67

Nadine Visser

09/02/95

SAV

Apeldoorn

11/02/12

7.73

Ruchama Juriën

28/07/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

11/02/12

7.83

Marije van Hunenstijn

02/03/95

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

7.83

Gabriëlla van der Wijck

MC

27/03/97

Phanos

Apeldoorn

11/02/12

7.88

Eva Hovenkamp

19/07/96

Climax

Dortmund (GER)

18/12/11

7.94

Debbie Baltes

01/05/96

AC Ommen

Apeldoorn

07/01/12

7.95

Marijke Boogerd

MC

12/02/97

AAV '36

Apeldoorn

22/01/12

7.97

Sjoera Tjin-A-Lim

07/12/95

Sparta

Utrecht

28/01/12

8.00

Sandra Kleuskens

24/10/95

ATV Venray

Düsseldorf (GER)

10/03/12

8.02

Laura de Witte

07/08/95

Trias

Amsterdam

18/12/11

(10)

8.04

Lianne van Krieken

MC

15/01/97

Typhoon

Apeldoorn

11/02/12

8.05

Inge de Wolf

17/04/95

PEC 1910

Apeldoorn

11/02/12

8.06

Chelsea van Dijk

19/04/95

Atletiek Maastricht

Sittard

22/01/12

8.06

Astrid Lensink

MC

14/02/97

Hanzesport

Apeldoorn

22/01/12

8.07

Vera van den Haak

13/01/95

Sparta

Apeldoorn

07/01/12

8.08

Sophie Klumper

04/04/95

Phanos

Amsterdam

18/12/11

8.10

Charlene Onyema

18/10/95

Clytoneus

Utrecht

28/01/12

8.11

Nikki Jacobs

MC

01/05/97

Prins Hendrik

Apeldoorn

22/01/12

8.11

Lieke van den Brink

12/07/95

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

8.11

Janneke van Raan

01/10/95

Daventria

Apeldoorn

11/02/12

(20)

8.12

Krista IJspeerd

01/06/95

MPM

Apeldoorn

11/02/12

8.12

Elaine den Exter

MC

23/03/97

R' dam Atletiek

Dordrecht

27/10/12

8.14

Lieke Klaver

MC

20/08/98

SAV

Amsterdam

18/12/11

8.14

Defra Leerdam

11/07/96

U-Track

Utrecht

06/01/12

8.15

Kyra Bisschops

24/03/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

 

200 meter

 

25.13

Ruchama Juriën

28/07/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

12/02/12

25.25

Vera van den Haak

13/01/95

Sparta

Apeldoorn

25/02/12

25.29

Laura de Witte

07/08/95

Trias

Apeldoorn

12/02/12

25.34

Eva Hovenkamp

19/07/96

Climax

Apeldoorn

12/02/12

25.82

Inge de Wolf

17/04/95

PEC 1910

Apeldoorn

12/02/12

25.83

Gabriëlla van der Wijck

MC

27/03/97

Phanos

Apeldoorn

12/02/12

26.02

Chelsea van Dijk

19/04/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

25/02/12

26.36

Lieke van den Brink

12/07/95

AV '34

Apeldoorn

12/02/12

26.56

Babs Mevissen

26/01/96

Achilles-Top

Düsseldorf (GER)

10/03/12

26.59

Djanne van Kooten

09/06/95

VAV

Apeldoorn

12/02/12

(10)

26.89

Krista IJspeerd

01/06/95

MPM

Apeldoorn

12/02/12

26.94

Linda Feenstra

18/08/95

HAC

Apeldoorn

12/02/12

26.95

Hanneke Oosterwegel

10/12/96

Daventria

Apeldoorn

12/02/12

 

400 meter

 

56.50

Vera van den Haak

13/01/95

Sparta

Apeldoorn

12/02/12

57.75

Chelsea van Dijk

19/04/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

12/02/12

58.04

Eva Hovenkamp

19/07/96

Climax

Apeldoorn

25/02/12

59.62

Anouschka Schröder

20/08/96

Flevo Delta

Apeldoorn

12/02/12

60.15

Inge Drost

15/01/96

Ilion

Apeldoorn

11/02/12

60.46

Isa Videler

MC

02/03/98

Spado

Apeldoorn

11/02/12

60.97

Renée Dekkers

18/02/95

Haag Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

61.34

Inge de Wolf

17/04/95

PEC 1910

Apeldoorn

07/01/12

61.35

Linda Feenstra

18/08/95

HAC

Apeldoorn

11/02/12

61.39

Anne Verstraeten

05/11/96

Unitas

Apeldoorn

11/02/12

(10)

61.57

Sharitté Constancia

08/06/96

Phanos

Apeldoorn

11/02/12

61.58

Leonie Verbakel

21/07/95

AV Haarlemmermeer

Apeldoorn

11/02/12

61.67

Pricilla Huisman

21/08/96

Passaat

Apeldoorn

11/02/12

61.87

Kyra Bisschops

24/03/96

Unitas

Apeldoorn

11/02/12

 

800 meter

 

2.15,13

Danaid Prinsen

MC

20/08/97

Aquilo

Apeldoorn

12/02/12

2.15,78

Kim Lahaije

MC

03/03/97

Attila

Apeldoorn

12/02/12

2.16,08

Sabine Rutten

MC

04/05/97

VAV

Apeldoorn

12/02/12

2.19,37

Sanne Reichgelt

MC

07/01/97

Nijmegen Atletiek

Düsseldorf (GER)

18/12/11

2.19,95

Dagmar Smid

MC

26/01/97

AAV '36

Apeldoorn

12/02/12

2.20,45

Fenna van Burg

03/02/95

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

2.22,01

Karlijn van Es

02/08/95

PAC

Apeldoorn

12/02/12

2.22,33

Claudia Oosterkamp

09/10/96

Start '78

Apeldoorn

07/01/12

2.24,48

Lynn van der Schaaf

25/02/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

2.26,41

Lotte van Elst

18/10/95

AC Waterland

Apeldoorn

12/02/12

(10)

2.26,46

Kaisa de Bel

03/07/95

Seven Hills RT

Apeldoorn

12/02/12

2.26,58

Joosje Goedhart

21/10/95

Pallas '67

Apeldoorn

12/02/12

2.26,69

Ellen Jansen

12/08/95

Start '78

Apeldoorn

12/02/12

2.26,90

Sanne Rijnders

MC

08/04/97

LG Deurne

Apeldoorn

12/02/12

 

1500 meter

 

4.43,20

Sabine Rutten

MC

04/05/97

VAV

Apeldoorn

11/02/12

4.48,19

Dagmar Smid

MC

26/01/97

AAV '36

Apeldoorn

11/02/12

4.50,22

Tessa den Heijer

27/02/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

4.58,78

Suzanne Jonkers

05/03/96

Sprint

Apeldoorn

11/02/12

5.03,91

Femke van der Pal

17/08/95

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

5.04,04

Jeske van der Pal

MC

05/02/97

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

5.04,89

Bernice Meijer

26/07/96

SV Veendam

Apeldoorn

11/02/12

5.05,89

Danielle Dorth

28/03/96

Hylas

Apeldoorn

11/02/12

5.06,41

Rowan van Dongen

08/03/95

Scorpio

Apeldoorn

11/02/12

5.06,59

Fieke Kivits

MC

24/02/97

DAK

Apeldoorn

11/02/12

(10)

5.12,51

Shehrazade de Zwager

05/06/95

Daventria

Apeldoorn

07/01/12

5.12,54

Marlene Zwaneveld

MC

18/11/97

AAC '61

Apeldoorn

07/01/12

 

3000 meter

 

10.06,10

Veerle Bakker

MC

29/09/97

Triathlon

Apeldoorn

12/02/12

10.30,48

Tessa den Heijer

27/02/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

10.38,27

Suzanne Jonkers

05/03/96

Sprint

Apeldoorn

12/02/12

10.52,97

Femke van der Pal

17/08/95

AV Zaanland

Apeldoorn

12/02/12

10.53,51

Jeske van der Pal

MC

05/02/97

AV Zaanland

Apeldoorn

12/02/12

11.24,98

Laura Rijvers

05/08/95

THOR

Apeldoorn

12/02/12

11.37,14

Silke Jonkman

MC

26/01/97

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

 

50 meter horden  76,2 cm

 

8.02

Anneloes de Roo

07/09/95

Isala '96

Utrecht

23/12/11

 

60 meter horden  76,2 cm

 

8.27

Nadine Visser

09/02/95

SAV

Apeldoorn

19/02/12

8.68

Sjoera Tjin-A-Lim

07/12/95

Sparta

Amsterdam

22/01/12

8.68

Marije van Hunenstijn

02/03/95

AV '34

Apeldoorn

12/02/12

8.81

Chanté Samuel

09/04/96

Phanos

Apeldoorn

12/02/12

8.88

Janneke van Raan

01/10/95

Daventria

Apeldoorn

12/02/12

8.99

Inge de Wolf

17/04/95

PEC 1910

Apeldoorn

19/02/12

9.02

Lisanne Hagens

04/08/95

Ilion

Apeldoorn

19/02/12

9.14

Daphne Simons

12/02/96

STB

Apeldoorn

12/02/12

9.14

Veerle Simons

12/02/96

STB

Apeldoorn

12/02/12

9.15

Michelle Oud

19/07/96

SAV

Apeldoorn

19/02/12

(10)

9.16

Daphne Veerman

13/10/96

AV Edam

Apeldoorn

12/02/12

9.19

Sophie Klumper

04/04/95

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

9.30

Anneloes de Roo

07/09/95

Isala '96

Apeldoorn

07/01/12

9.31

Lieke van den Brink

12/07/95

AV '34

Apeldoorn

19/02/12

9.34

Eva Mrakovcic

17/02/96

R' dam Atletiek

Amsterdam

18/12/11

9.38

Astrid Ekelmans

31/10/96

Hollandia

Apeldoorn

12/02/12

9.39

Romy Smith

MC

25/01/97

Leiden Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

9.40

Inge Drost

15/01/96

Ilion

Zoetermeer

14/01/12

9.44

Mira Groot

08/03/95

Hylas

Amsterdam

22/01/12

9.45

Lentine Klaassen

18/04/95

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

(20)

9.46

Priscilla van Oorschot

03/09/96

AAC

Apeldoorn

19/02/12

9.52

Yara Gast

16/04/96

Triathlon

Apeldoorn

12/02/12

9.59

Aimée Lovers

29/07/96

GAC-Hilversum

Apeldoorn

12/02/12

9.60

Fabienne Stoffels

06/03/96

Scopias

Düsseldorf (GER)

10/03/12

9.60

Anne Verstraeten

05/11/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

9.60

Katja Slangewal

27/12/95

Altis

Dordrecht

27/10/12

 

hoogspringen

 

1.72

Lisanne Hagens

04/08/95

Ilion

Zoetermeer

21/01/12

1.70

Welmoed Jonker

MC

16/06/97

Daventria

Apeldoorn

07/01/12

1.69

Chanté Samuel

09/04/96

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

1.65

Sophie Klumper

04/04/95

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

1.65

Veerle Simons

12/02/96

STB

Düsseldorf (GER)

10/03/12

1.65

Katja Slangewal

27/12/95

Altis

Dordrecht

27/10/12

1.64

Melissa de Haan

MC

15/08/97

AV '34

Dortmund (GER)

18/12/11

1.64

Lara Borst

05/05/95

AAC

Apeldoorn

11/02/12

1.63

Lisa Keuken

30/06/96

Horror

Apeldoorn

19/02/12

1.60

Fleur van Es

11/07/96

De Keien

Uden

18/12/11

(10)

1.60

Lena van Lee

15/08/96

AV Oss '78

Apeldoorn

07/01/12

1.60

Marieke Obbes

19/06/95

Sprint

Apeldoorn

07/01/12

1.60

Renilde Zwartkruis

04/02/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

29/01/12

1.60

Nele van de Broek

MC

03/02/97

Sprint

Apeldoorn

11/02/12

1.60

Priscilla van Oorschot

03/09/96

AAC

Apeldoorn

19/02/12

1.60

Romy Smith

MC

25/01/97

Leiden Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

1.60

Nadine Visser

09/02/95

SAV

Apeldoorn

19/02/12

1.60

Lisanne van Manen

05/01/95

De Sperwers

Enschede

28/10/12

1.57

Michelle Oud

19/07/96

SAV

Apeldoorn

19/02/12

 

polsstokhoogspringen

 

3.70

Killiana Heijmans

MC

24/01/97

PAC

Dordrecht

27/10/12

3.40

Dominique Esselaar

16/08/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

3.30

Noortje Meester

14/09/96

NEA-Volharding

Apeldoorn

12/02/12

3.10

Alies van Berkum

MC

26/01/98

Hercules

Apeldoorn

22/01/12

3.07

Fenna van Burg

03/02/95

Prins Hendrik

Sittard

29/12/11

3.00

Vonne van Burg

03/02/95

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

3.00

Pricilla Huisman

21/08/96

Passaat

Apeldoorn

12/02/12

3.00

Eva Jaarsma

13/04/96

Lycurgus

Apeldoorn

12/02/12

2.80

Anne van Zuijlen

15/01/96

AV '34

Apeldoorn

07/01/12

2.70

Lise van de Velde

MC

29/01/97

PAC

Apeldoorn

22/01/12

(10)

2.60

Femke Bun

MC

16/07/98

RK HAV

Dordrecht

27/10/12

2.51

Carlijn ter Laak

MC

16/02/97

AC TION

Dordrecht

19/02/12

2.51

Kim de Vos

MC

02/04/97

PAC

Dordrecht

19/02/12

2.50

Isis Visser

29/04/96

PAC

Dordrecht

27/10/12

2.42

Ankie Damen

13/10/96

Unitas

Zoetermeer

21/01/12

2.42

Merel Kramer

30/06/95

AV Wijchen

Zoetermeer

21/01/12

2.41

Marijke Wijnmaalen

MC

06/12/98

Diomedon

Dordrecht

19/02/12

2.35

Nienke Huisman

24/08/96

NEA-Volharding

Amsterdam

29/01/12

2.33

Judith Rasch

28/03/96

GAC-Hilversum

Utrecht

23/12/11

2.30

Lotje Baanvinger

MC

28/05/98

Hercules

Dordrecht

26/11/11

(20)

2.30

Minke Bosma

MC

07/03/97

Lycurgus

Apeldoorn

22/01/12

2.30

Carlijn van de Heuvel

MC

04/05/97

Attila

Apeldoorn

22/01/12

2.30

Saskia van de Boor

MD

20/09/00

Parthenon

Dordrecht

27/10/12

2.30

Ellen Gelling

MC

27/07/98

Sprint

Dordrecht

27/10/12

2.25

Tinka Broekman

MD

13/11/99

Unitas

Dordrecht

04/02/12

2.23

Maaike Schoute

MC

02/12/97

Lycurgus

Utrecht

23/12/11

 

verspringen

 

5.86

Nadine Visser

09/02/95

SAV

Apeldoorn

12/02/12

5.72

Inge de Wolf

17/04/95

PEC 1910

Dortmund (GER)

15/01/12

5.66

Lisanne Hagens

04/08/95

Ilion

Apeldoorn

12/02/12

5.48

Michelle Oud

19/07/96

SAV

Zoetermeer

14/01/12

5.44

Lieke van den Brink

12/07/95

AV '34

Sittard

22/01/12

5.38

Elise Pelgrim

MC

13/05/97

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

5.36

Lentine Klaassen

18/04/95

Lycurgus

Apeldoorn

12/02/12

5.34

Chanté Samuel

09/04/96

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

5.32

Maureen Pelgrim

MC

13/05/97

Prins Hendrik

Gent (BEL)

15/01/12

5.30

Sophie Klumper

04/04/95

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

(10)

5.27

Priscilla van Oorschot

03/09/96

AAC

Apeldoorn

07/01/12

5.26

Djanne van Kooten

09/06/95

VAV

Apeldoorn

07/01/12

5.25

Maayke Tjin-A-Lim

MC

10/01/98

Sparta

Apeldoorn

22/01/12

5.22

Charlene Onyema

18/10/95

Clytoneus

Zoetermeer

10/12/11

5.20

Lena van Lee

15/08/96

AV Oss '78

Düsseldorf (GER)

29/01/12

5.18

Romy Smith

MC

25/01/97

Leiden Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

5.17

Carlijn ter Laak

MC

16/02/97

AC TION

Apeldoorn

22/01/12

5.14

Killiana Heijmans

MC

24/01/97

PAC

Utrecht

14/01/12

5.11

Henderyke Wonink

12/07/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

5.10

Jessie Tybout

MC

24/11/97

Isala '96

Apeldoorn

22/01/12

(20)

5.09

Nele van de Broek

MC

03/02/97

Sprint

Apeldoorn

22/01/12

5.08

Lianne van Krieken

MC

15/01/97

Typhoon

Apeldoorn

22/01/12

5.08

Janneke Bruintjes

29/03/96

AV NOP

Apeldoorn

12/02/12

5.04

Anne Verstraeten

05/11/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

5.03

Nikki Jacobs

MC

01/05/97

Prins Hendrik

Apeldoorn

22/01/12

5.03

Lisa Keuken

30/06/96

Horror

Apeldoorn

19/02/12

in onderlinge wedstrijd:

 

5.22

Nele van de Broek

MC

03/02/97

Sprint

Dordrecht

03/03/12

5.13

Anne van de Wiel

MC

04/06/97

Sprint

Dordrecht

03/03/12

 

hink-stap-sprong

 

11.44

Priscilla van Oorschot

03/09/96

AAC

Apeldoorn

11/02/12

11.32

Lentine Klaassen

18/04/95

Lycurgus

Apeldoorn

11/02/12

11.08

Anne Verstraeten

05/11/96

Unitas

Apeldoorn

11/02/12

10.87

Manon Haakman

02/03/95

Lycurgus

Zoetermeer

21/01/12

10.59

Ilonka de Bresser

07/04/95

Gen. Michaëlis

Apeldoorn

11/02/12

10.47

Maayke Tjin-A-Lim

MC

10/01/98

Sparta

Apeldoorn

11/02/12

10.41

Arlyn Haveman

MC

29/03/97

Leiden Atletiek

Utrecht

28/01/12

10.03

Cathelijn Peeters

06/11/96

Atledo

Apeldoorn

11/02/12

9.69

Silke Berendse

MC

14/03/98

Phanos

Utrecht

23/12/11

 

kogelstoten 3 kg

 

13.20

Femke Corbière

11/09/95

Clytoneus

Apeldoorn

11/02/12

13.11

Dominique Gommers

03/03/95

Spado

Apeldoorn

11/02/12

12.84

Nadine Visser

09/02/95

SAV

Zoetermeer

14/01/12

12.83

Michelle Oud

19/07/96

SAV

Apeldoorn

11/02/12

12.66

Benthe König

MC

07/04/98

Ciko '66

Apeldoorn

22/01/12

12.54

Lentine Klaassen

18/04/95

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

12.49

Nina de Poorter

16/01/95

Eindhoven Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

11.95

Lisa Goossen

MC

20/01/98

AV '40

Apeldoorn

11/02/12

11.89

Keeley Heijdeman

MC

09/04/97

AAC

Apeldoorn

11/02/12

11.69

Leideke Weller

MC

21/02/97

PAC

Apeldoorn

22/01/12

(10)

11.68

Ryanne Bekius

09/10/95

Start '78

Tuk

03/03/12

11.62

Sina Holthuijsen

17/07/96

Swift

Düsseldorf (GER)

10/03/12

11.57

Sophie Klumper

04/04/95

Phanos

Apeldoorn

11/02/12

11.51

Inge Drost

15/01/96

Ilion

Apeldoorn

19/02/12

11.50

Chanté Samuel

09/04/96

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

11.44

Eva Peters

MC

23/12/97

PEC 1910

Enschede

28/10/12

11.38

Anne Verstraeten

05/11/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

11.30

Femke Kleinhout

27/06/95

Climax

Dortmund (GER)

18/03/12

11.27

Fabienne Stoffels

06/03/96

Scopias

Apeldoorn

11/02/12

11.25

Lisa Keuken

30/06/96

Horror

Apeldoorn

19/02/12

(20)

11.25

Yara van Dee

MC

09/01/97

Phoenix

Utrecht

11/03/12

11.22

Lieke van den Brink

12/07/95

AV '34

Apeldoorn

19/02/12

11.05

Carolien de Pater

MC

25/01/97

Avantri

Dordrecht

27/10/12

in onderlinge wedstrijd:

 

11.54

Lisette van der Kolk

06/09/96

PAC

Dordrecht

18/03/12

 

5-kamp

 

3902

Nadine Visser

09/02/95

SAV

Apeldoorn

19/02/12

8,27 * 1,60 * 12,74 * 5,63 * 2.33,46

 

3669

Chanté Samuel

09/04/96

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

8,96 * 1,69 * 11,50 * 5,34 * 2.35,40

 

3574

Michelle Oud

19/07/96

SAV

Apeldoorn

19/02/12

9,15 * 1,57 * 12,47 * 5,29 * 2.32,48

 

3484

Lisanne Hagens

04/08/95

Ilion

Apeldoorn

19/02/12

9,02 * 1,69 * 09,15 * 5,46 * 2.39,89

 

3459

Sophie Klumper

04/04/95

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

9,19 * 1,63 * 11,35 * 5,30 * 2.41,46

 

3424

Lentine Klaassen

18/04/95

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

9,45 * 1,51 * 12,54 * 5,29 * 2.34,57

 

3405

Romy Smith

MC

25/01/97

Leiden Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

9,39 * 1,60 * 10,60 * 5,18 * 2.32,54

 

3404

Inge de Wolf

17/04/95

PEC 1910

Apeldoorn

19/02/12

8,99 * 1,48 * 09,91 * 5,60 * 2.34,31

 

3275

Katja Slangewal

27/12/95

Altis

Apeldoorn

19/02/12

9,75 * 1,60 * 09,88 * 4,99 * 2.29,34

 

3238

Lieke van den Brink

12/07/95

AV '34

Apeldoorn

19/02/12

9,31 * 1,45 * 11,22 * 5,13 * 2.35,85

 

(10)

3139

Inge Drost

15/01/96

Ilion

Apeldoorn

19/02/12

9,43 * 1,39 * 11,51 * 5,00 * 2.35,37

 

3113

Priscilla van Oorschot

03/09/96

AAC

Apeldoorn

19/02/12

9,46 * 1,60 * 09,26 * 4,98 * 2.44,21

 

2994

Marieke Obbes

19/06/95

Sprint

Apeldoorn

19/02/12

9,66 * 1,54 * 09,97 * 4,86 * 2.46,38

 

2949

Judith Rasch

28/03/96

GAC-Hilversum

Apeldoorn

19/02/12

9,87 * 1,45 * 09,30 * 4,94 * 2.36,05

 

2896

Arlyn Haveman

MC

29/03/97

Leiden Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

9,98 * 1,51 * 09,77 * 4,68 * 2.41,09

 

 

4 x 200 meter

 

1.58,79

 Emmen

De Sperwers

Dortmund (GER)

22/01/12