Dit is de jaarranglijst MANNEN  INDOOR over 2016-2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 8 maart 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op: 8 maart 2017

Ongelofelijk veel dank aan Antoon de Groot, die nog steeds vrijwel alle uitslagen handmatig verwerkt – een hels karwei omdat essentiele informatie tegenwoordig vaak ontbreekt in uitslagen.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats, gaarne met weblink naar uitslag) zijn welkom. E-mail naar:
Wilmar Kortleever 


   Mannen

 

      50 meter

1     6.05        Loic Wondel                   JA    14/08/98    R' dam Atletiek         Zoetermeer              07/01/17

2     6.20        Ranki Oberoi (T20)                  21/09/93    R' dam Atletiek         Zoetermeer              07/01/17

 

      60 meter

1     6.66        Ryan Shields (JAM)                  12/05/83    Haag Atletiek           Gent (BEL)              11/02/17

2     6.68        Solomon Bockarie                    18/05/87    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

3     6.71        Devron Jepma                        14/05/93    PAC                     Apeldoorn               11/02/17

4     6.72        Giovanni Codrington                 17/07/88    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

5     6.80        Joris van Gool                JA    04/04/98    Spiridon                Apeldoorn               15/01/17

6     6.87        Dimitri Juliet                Neo   28/03/96    R' dam Atletiek         Amsterdam               28/01/17

7     6.87        Roelf Bouwmeester             Neo   09/12/97    SV Veendam              Apeldoorn               11/02/17

8     6.89        Elvis Afrifa                  Neo   30/11/97    AV '23                  Apeldoorn               11/02/17

9     6.89        Jamiro Elabeidi               Neo   03/02/96    Leiden Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

10    6.92        Rik Taam                      Neo   17/01/97    AV Zaanland             Apeldoorn               04/02/17

11    6.93        Rik Jansen                          09/02/94    Unitas                  Apeldoorn               11/02/17

12    6.95        Loek van Zevenbergen          Neo   05/08/96    Fortuna                 Amsterdam               08/01/17

13    6.95        Jim van Gorkum                JA    26/01/98    Spado                   Gent (BEL)              15/01/17

14    6.96        Wandifa Sanneh (GAM)          Neo   02/02/96    Phanos                  Amsterdam               08/01/17

15    6.96        Jorén Tromp                         01/11/88    Haag Atletiek           Dortmund (GER)          05/02/17

16    6.96        Isayah Boers                  JA    99          Phanos                  Gent (BEL)              26/02/17

17    6.97        Roelf Hylke Bouwmeester       Neo   06/12/97    SV Veendam              Apeldoorn               28/01/17

18    6.98        Jean Andre Denisia            JA    21/03/98    R' dam Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

19    6.99        Méron Gijsbertha              Neo   06/12/96    Phanos                  Amsterdam               08/01/17

20    6.99        Chidel Cecilia                Neo   24/08/96    Atverni                 Apeldoorn               15/01/17

21    7.00        Sybren Blok                   Neo   25/06/96    PAC                     Apeldoorn               04/02/17

22    7.00        Trystan de Weerdt             Neo   17/07/95    AAV '36                 Apeldoorn               04/02/17

23    7.03        Bas Markies                         24/07/84    AV '34                  Apeldoorn               04/02/17

24    7.04        Sander Pupella                      27/03/93    Haag Atletiek           Amsterdam               28/01/17

25    7.04        Dennis Spillekom                    07/08/90    Lycurgus                Amsterdam               28/01/17

26    7.06        Rodrigo-Willy Broer           Neo   27/08/96    Daventria               Apeldoorn               28/01/17

27    7.06        Naresh Kuwas                  Neo   08/03/96    Haag Atletiek           Apeldoorn               28/01/17

28    7.06        Calvin Hoogland               JA    30/05/98    AV Castricum            Gent (BEL)              26/02/17

29    7.08        Filip van den Hoven                 04/08/94    Lycurgus                Gent (BEL)              14/01/17

30    7.08        Dominique Zwiep               JA    14/07/99    R' dam Atletiek         Apeldoorn               15/01/17

31    7.09        Rodney Hoogterp               Neo   24/02/97    Impala                  Apeldoorn               11/02/17

32    7.09        Jeroen Piek                         15/05/90    AV Heerenveen           Apeldoorn               11/02/17

33    7.10        Gennaro Biswane               Neo   03/02/97    Phanos                  Dortmund (GER)          05/02/17

34    7.10        Levi Hazes                    JB    07/01/00    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

35    7.11        Jonathan Mutebwa                    11/01/93    Eindhoven Atletiek      Amsterdam               08/01/17

36    7.11        Daan Lubberdink               JA    31/08/99    Ciko '66                Apeldoorn               11/02/17

37    7.12        Loic Wondel                   JA    14/08/98    R' dam Atletiek         Zoetermeer              07/01/17    adg

38    7.12        Nout Wardenburg               Neo   18/02/97    AV '34                  Apeldoorn               04/02/17

39    7.12        Ingmar Vos                          28/05/86    PAC                     Apeldoorn               04/02/17

40    7.13        Tobias Bakx                   Neo   17/10/97    AC TION                 Dortmund (GER)          18/12/16

41    7.15        Rivelino van der Vloot        Neo   23/04/95    AAC                     Amsterdam               11/12/16

42    7.17        Stefan Scholle                Neo   95                                  Gent (BEL)              18/12/16

43    7.17        Paul Groen                          23/09/89    GAC-Hilversum           Apeldoorn               27/12/16

44    7.17        Jamaal Awad                   JA    01/01/98    DEM                     Apeldoorn               28/01/17

45    7.18        Siem Sikkenga                 Neo   11/05/96    MPM                     Düsseldorf (GER)        18/12/16

46    7.18        Pim Jehee                           04/05/88    Prins Hendrik           Apeldoorn               28/01/17

47    7.18        Thomas Reijnders                    23/04/83    Altis                   Apeldoorn               11/02/17

48    7.19        Maarten Stuivenberg           Neo   25/04/95    VAV                     Apeldoorn               27/12/16

49    7.19        Geoffrey van Dipten                 27/11/91    Climax                  Utrecht                 06/01/17

50    7.19        Sander Koops                  JA    05/02/99    De Sperwers             Dortmund (GER)          08/01/17

51    7.19        Daniel Lam                          03/10/94    Phanos                  Albuquerque (USA)       28/01/17

52    7.19        Dani Nivillac                       09/08/83    Nijmegen Atletiek       Apeldoorn               28/01/17

53    7.19        Wicher Nijkamp                      29/01/92    Spado                   Apeldoorn               11/02/17

54    7.19        Niels Pittomvils (BEL)              18/07/92    Unitas                  Gent (BEL)              18/02/17

55    7.19        Onyema Adigida                JB    07/01/00    Phanos                  Apeldoorn               19/02/17

56    7.19        Jordan Knops                  JB    12/02/00    Voorne Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

 

      200 meter

1     21.36       Liemarvin Bonevacia                 05/04/89    R' dam Atletiek         Staten Island NY        20/01/17

2     21.67       Chidel Cecilia                Neo   24/08/96    Atverni                 Apeldoorn               12/02/17

3     21.68       Isayah Boers                  JA    99          Phanos                  Apeldoorn               18/02/17

4     21.76       Daan Lubberdink               JA    31/08/99    Ciko '66                Apeldoorn               12/02/17

5     21.76       Onyema Adigida                JB    07/01/00    Phanos                  Apeldoorn               18/02/17

6     22.10       Elvis Afrifa                  Neo   30/11/97    AV '23                  Apeldoorn               12/02/17

7     22.18       Rodrigo-Willy Broer           Neo   27/08/96    Daventria               Apeldoorn               12/02/17

8     22.22       Rik Jansen                          09/02/94    Unitas                  Apeldoorn               12/02/17

9     22.22       Sander Pupella                      27/03/93    Haag Atletiek           Apeldoorn               12/02/17

10    22.32       Sawa Bezelev                  JA    13/07/98    Athlos                  Apeldoorn               18/02/17

11    22.36       Jon Schouwenaar                     17/06/94    AV '23                  Apeldoorn               15/01/17

12    22.36       Calvin Hoogland               JA    30/05/98    AV Castricum            Apeldoorn               18/02/17

13    22.42       Rogier Janssen                      08/04/86    MPM                     Düsseldorf (GER)        18/12/16

14    22.43       Jim van Gorkum                JA    26/01/98    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

15    22.52       Kevin Damstra                       05/11/89    AV Heerenveen           Gent (BEL)              18/12/16

16    22.55       Pelle Gelderblom              JA    27/07/98    Vereniging Zeeland AtletApeldoorn               18/02/17

17    22.55       Bryan Pronk                   JA    22/06/99    PAC                     Apeldoorn               18/02/17

18    22.56       Jesper Arts                         02/04/92    LG Deurne               Apeldoorn               15/01/17

19    22.62       Olaf van den Bergh                  07/03/94    Prins Hendrik           Apeldoorn               15/01/17

20    22.63       Jordy Visscher                Neo   17/04/96    PEC 1910                Dortmund (GER)          08/01/17

21    22.67       Rutger Bien                         30/01/94    AV '23                  Apeldoorn               15/01/17

22    22.68       Sil Negenman                  JB    28/05/00    KAV Holland             Apeldoorn               18/02/17

23    22.73       Siem Sikkenga                 Neo   11/05/96    MPM                     Düsseldorf (GER)        18/12/16

24    22.74       Niels Beks                    JA    29/09/98    Attila                  Apeldoorn               18/02/17

25    22.89       Jordy Kluft                   JA    04/02/98    DEM                     Apeldoorn               18/02/17

26    22.92       Ramsey Angela                 JA    06/11/99    PAC                     Gent (BEL)              15/01/17

27    22.96       Pelle Gelderblom              JA    27/07/98    Vereniging Zeeland AtletGent (BEL)              14/01/17

28    23.02       Lars Adriaanse                JB    07/05/01    Haag Atletiek           Apeldoorn               18/02/17

29    23.03       Timo Brandehof                JA    31/08/98    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               18/02/17

30    23.05       Nick van Schagen                    25/07/91    Leiden Atletiek         Apeldoorn               12/02/17

31    23.09       Enrico van Luijk                    19/08/94    R' dam Atletiek         Apeldoorn               12/02/17

32    23.11       Pim Pauel                     JA    09/07/98    AV Haarlem              Gent (BEL)              18/12/16

33    23.12       Thijs Koers                         18/01/93    Hellas                  Apeldoorn               12/02/17

34    23.13       Isiah Emanuelson              JC    03/06/02    PAC                     Apeldoorn               18/02/17

35    23.19       Tijn Vaessen                  JB    22/05/00    Swift                   Apeldoorn               18/02/17

36    23.21       Mischa Lips                   JB    29/06/00    Ilion                   Apeldoorn               18/02/17

37    23.23       Teun Wilde                    Neo   12/05/97    AV Voorschoten '97      Apeldoorn               15/01/17

38    23.23       Lauri Hulleman                JA    18/02/99    Daventria               Apeldoorn               15/01/17

 

      300 meter

1     34.85       Ramsey Angela                 JA    06/11/99    PAC                     Gent (BEL)              15/01/17

2     36.00       Duncan Visser                       04/02/87    Haag Atletiek           Gent (BEL)              26/02/17

3     37.58       Quinten Ommen                 JC    04/01/02    Achilles-Top            Dortmund (GER)          29/01/17

 

      400 meter

1     46.26       Liemarvin Bonevacia                 05/04/89    R' dam Atletiek         Belgrado (SRB)          04/03/17

2     46.87       Tony van Diepen               Neo   17/04/96    Lycurgus                Apeldoorn               12/02/17

3     46.94       Terrence Agard                      16/04/90    Haag Atletiek           Apeldoorn               12/02/17

4     47.29       Wandifa Sanneh (GAM)          Neo   02/02/96    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

5     47.31       Bjorn Blauwhof                      10/12/90    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

6     47.60       Maarten Stuivenberg           Neo   25/04/95    VAV                     Apeldoorn               11/02/17

7     47.78       Jon Schouwenaar                     17/06/94    AV '23                  Apeldoorn               11/02/17

8     47.86       Dennis Spillekom                    07/08/90    Lycurgus                Apeldoorn               11/02/17

9     47.95       Olaf van den Bergh                  07/03/94    Prins Hendrik           Apeldoorn               11/02/17

10    48.28       Ramsey Angela                 JA    06/11/99    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

11    48.29       Bas van Leersum                     02/03/93    AV Zaanland             Lincoln NE              13/01/17

12    48.45       Obed Martis                         13/04/87    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

13    48.47       Jochem Dobber                 Neo   08/07/97    Suomi                   Apeldoorn               28/01/17

14    48.75       Jelle Venema                        27/11/93    Suomi                   Apeldoorn               28/01/17

15    48.79       Nick Smidt                    Neo   12/05/97    AAC '61                 Apeldoorn               11/02/17

16    49.48       Liam Shew-A-Tjon              Neo   30/01/97    Fortuna                 Apeldoorn               11/02/17

17    49.50       Thieme Schmidt                JA    16/04/98    Leiden Atletiek         Apeldoorn               28/01/17

18    49.52       Jesper Arts                         02/04/92    LG Deurne               Apeldoorn               15/01/17

19    49.53       Peter Wolters                 M35   07/04/81    Phanos                  Apeldoorn               11/02/17

20    49.54       Roel Huijsmans                Neo   12/04/96    Atverni                 Apeldoorn               15/01/17

21    49.56       Kevin Damstra                       05/11/89    AV Heerenveen           Apeldoorn               15/01/17

22    49.64       Robin Ruyter                        01/04/93    Prins Hendrik           Apeldoorn               28/01/17

23    49.90       Lars van Hoeven               JA    06/06/99    AV Heerenveen           Apeldoorn               28/01/17

24    49.97       Cliff Ellsworth                     17/04/93    Lycurgus                Apeldoorn               11/02/17

25    49.99       Bram van der Jagt             JA    28/10/98    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

26    50.02       Ryan Clarke                   Neo   17/11/97    AV Castricum            Apeldoorn               11/02/17

27    50.26       Joost de Jong                       22/06/94    R' dam Atletiek         Apeldoorn               15/01/17

28    50.28       Royce Zaadnoordijk            Neo   06/06/97    Leiden Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

29    50.37       Chidel Cecilia                Neo   24/08/96    Atverni                 Dortmund (GER)          08/01/17

30    50.46       Jurgen van der Zwet           JA    16/02/99    De Spartaan             Apeldoorn               19/02/17

31    50.54       Guido de Bruijn               Neo   12/03/96    Energie                 Apeldoorn               11/02/17

32    50.55       Johan Polman                        31/08/86    Lycurgus                Apeldoorn               11/02/17

33    50.62       Nick van Schagen                    25/07/91    Leiden Atletiek         Apeldoorn               28/01/17

34    50.64       Thijs Koers                         18/01/93    Hellas                  Apeldoorn               15/01/17

35    50.83       Daniel Lam                          03/10/94    Phanos                  Albuquerque (USA)       28/01/17

36    51.11       Niels Kok                     JA    30/04/99    Flevo Delta             Apeldoorn               19/02/17

37    51.19       Hans Velthuis                 Neo   25/07/95    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

 

      800 meter

1     1.47,21     Thijmen Kupers                      04/10/91    Groningen Atletiek      Belgrado (SRB)          03/03/17

2     1.49,05     Vincent Hazeleger             Neo   21/08/95    AAC                     Apeldoorn               28/01/17

3     1.50,26     Tony van Diepen               Neo   17/04/96    Lycurgus                Dortmund (GER)          05/02/17

4     1.50,73     Wilfred van Holst                   01/07/88    Groningen Atletiek      Dortmund (GER)          05/02/17

5     1.51,39     Thomas van Laar               Neo   13/09/95    PEC 1910                Dortmund (GER)          08/01/17

6     1.51,75     Jelmer Lenstra                      21/10/93    MPM                     Apeldoorn               15/01/17    adg

7     1.52,30     Wessel van Veenen             Neo   27/10/95    AAC '61                 Apeldoorn               12/02/17

8     1.53,04     Bram Buigel                   Neo   12/05/95    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

9     1.53,21     Tom de Gelder                 JA    07/10/98    Olympus '70             Apeldoorn               19/02/17

10    1.53,44     Sjoerd Weijers                Neo   02/10/95    Nijmegen Atletiek       Apeldoorn               27/12/16

11    1.53,47     Valentijn Weinans             Neo   29/12/95    Nijmegen Atletiek       Apeldoorn               27/12/16

12    1.53,96     Paul van der Sluijs           Neo   30/01/95    Haag Atletiek           Apeldoorn               11/02/17

13    1.54,19     Najib Hassan                  JB    01/07/01    PAC                     Apeldoorn               11/02/17

14    1.54,27     Nick Marsman                  Neo   21/12/97    AC Ommen                Apeldoorn               27/12/16

15    1.54,35     Robin Ruyter                        01/04/93    Prins Hendrik           Apeldoorn               11/02/17

16    1.54,35     Brian Versluis                JA    11/07/99    Atverni                 Apeldoorn               11/02/17

17    1.54,50     Kevin Viezee                  Neo   20/01/97    AAC                     Apeldoorn               11/02/17

18    1.54,56     Joeri Slagter                 Neo   28/07/95    TAS '82                 Apeldoorn               11/02/17

19    1.54,68     Jesper Arts                         02/04/92    LG Deurne               Apeldoorn               27/12/16

20    1.54,86     Yunis Stitan                        04/09/89    Haag Atletiek           Apeldoorn               27/12/16

21    1.54,94     Daniel de Looze                     14/07/93    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

22    1.55,02     Lars van Hoeven               JA    06/06/99    AV Heerenveen           Apeldoorn               19/02/17

23    1.55,10     Laurens den Ouden                   25/08/87    Atverni                 Apeldoorn               15/01/17

24    1.55,40     Nick Smidt                    Neo   12/05/97    AAC '61                 Dortmund (GER)          18/12/16

25    1.56,00     Samuel Chapple                JA    23/11/98    Olympus '70             Apeldoorn               19/02/17

26    1.56,02     Twan Pormes                   JA    27/07/98    AV Zaanland             Apeldoorn               19/02/17

27    1.56,25     David Vonk                          09/08/90    GAC-Hilversum           Apeldoorn               27/12/16

28    1.56,39     Thijs Doornwaard              Neo   21/03/97    De Gemzen               Dortmund (GER)          08/01/17

29    1.56,47     Maxim Moinat                        20/03/91    Phanos                  Apeldoorn               11/02/17

30    1.56,88     Edwin van Gurp                      06/05/89    Sprint                  Apeldoorn               11/02/17

31    1.57,18     Jeroen Swinkels               Neo   15/01/97    Hylas                   Dortmund (GER)          05/02/17

32    1.57,74     Michiel Löschner              M40   09/11/76    Triathlon               Apeldoorn               04/02/17

33    1.57,82     Tom de Leeuw                  Neo   19/12/97    AV Almere '81           Apeldoorn               11/02/17

 

      1000 meter

1     2.35,98     Ronald Kuin                         25/03/87    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

2     2.36,35     Nout Wardenburg               Neo   18/02/97    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

3     2.37,88     Lauri Hulleman                JA    18/02/99    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

 

      1500 meter

1     3.41,51     Richard Douma                       17/04/93    AV Zaanland             Torun  (POL)            10/02/17

2     3.42,63     Wouter Ploeger                      10/10/92    AAC '61                 Reims (FRA)             31/01/17

3     3.45,16     Vincent Hazeleger             Neo   21/08/95    AAC                     Apeldoorn               15/01/17

4     3.50,32     Jurjen Polderman                    21/04/91    Clytoneus               Apeldoorn               28/01/17

5     3.52,78     Bram Anderiessen              JA    01/08/99    AKU                     Apeldoorn               19/02/17

6     3.56,99     Havard Lalit Ogleand                            AV NOP                  Apeldoorn               28/01/17

7     3.57,67     Sven Schoonebeek              Neo   30/01/97    Lycurgus                Apeldoorn               15/01/17

8     3.58,65     Luuk Wagenaar                       11/03/94    Phanos                  Apeldoorn               12/02/17

9     3.58,76     Maarten Hindriks              Neo   12/04/95    AAC '61                 Apeldoorn               28/01/17

10    3.58,85     Tom de Gelder                 JA    07/10/98    Olympus '70             Apeldoorn               15/01/17

11    3.58,92     Arjen van der Logt                  07/06/90    Phoenix                 Apeldoorn               15/01/17

12    3.59,11     Jelmer van der Linden         Neo   15/10/96    Statina                 Apeldoorn               12/02/17

13    3.59,33     Seppe van 't Westende         Neo   09/10/95    Leiden Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

14    3.59,34     Thijs Doornwaard              Neo   21/03/97    De Gemzen               Apeldoorn               11/02/17

15    3.59,73     Paul van der Sluijs           Neo   30/01/95    Haag Atletiek           Apeldoorn               15/01/17

16    4.00,37     Sjaak Hoogstraaten                  11/07/93    AV '23                  Apeldoorn               28/01/17

17    4.03,22     Michiel Löschner              M40   09/11/76    Triathlon               Apeldoorn               15/01/17

18    4.03,47     Najib Hassan                  JB    01/07/01    PAC                     Apeldoorn               15/01/17

19    4.04,81     Fabian ten Kate                     28/07/92    Vitalis                 Apeldoorn               28/01/17

20    4.04,91     Bram Kielman                  Neo   29/09/96    AV Heerenveen           Apeldoorn               11/02/17

 

      1 mijl

1     4.05,47     Richard Douma                       17/04/93    AV Zaanland             Athlone (IRL)           15/02/17

      overmaatse baan:

      4.11,49     Noah Schutte                  Neo   15/05/95    Leiden Atletiek         Seattle (USA)           11/02/17

 

      3000 meter

1     8.04,29     Wouter Ploeger                      10/10/92    AAC '61                 Sätra (SWE)             04/02/17

2     8.17,11     Jurjen Polderman                    21/04/91    Clytoneus               Gent (BEL)              11/02/17

3     8.19,52     Flores Weverling                    02/12/93    Leiden Atletiek         Apeldoorn               15/01/17

4     8.26,14     Bas van Hooren                      12/06/92    Atletiek Maastricht     Apeldoorn               12/02/17

5     8.27,55     Alwin Roovers                       24/10/92    Achilles-EL             Apeldoorn               12/02/17

6     8.39,68     Luuk Maas                     JA    26/08/99    Tilburg Road Runners    Apeldoorn               18/02/17

7     8.41,45     Casper van der Putten         Neo   20/05/95    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               12/02/17

8     8.48,10     Tom Hendrikse                 JA    11/08/98    AAC '61                 Apeldoorn               18/02/17

9     8.51,40     Bob te Lindert                JA    12/10/98    AV Argo                 Apeldoorn               15/01/17

10    8.54,56     Luuk Hendrikx                       29/05/92    Phoenix                 Apeldoorn               12/02/17

11    8.56,87     Tim Verbaandert               JB    17/07/00    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

12    8.57,57     Illian Martens                JB    08/08/00    Cifla                   Apeldoorn               18/02/17

13    8.59,18     Joep Emmen                          07/09/82    BB lopers               Apeldoorn               12/02/17

      overmaatse baan:

      8.13,82     Noah Schutte                  Neo   15/05/95    Leiden Atletiek         Seattle (USA)           14/01/17

 

      3000m snelwandelen

1     13.13,36    Rick Liesting                 M35   18/07/77    OLAT                    Apeldoorn               03/02/17

2     14.11,20    Remco de Bruin                M50   27/06/64    De Lat                  Apeldoorn               03/02/17

3     16.22,31    Hub Kaenen                    M55   28/04/59    RWV                     Apeldoorn               03/02/17

4     16.59,71    Boetje Huliselan              M60   22/05/55    OLAT                    Apeldoorn               03/02/17

5     17.50,11    Theo Koenis                   M65   12/10/51    De Lat                  Apeldoorn               03/02/17

 

      60 meter horden 106,7 cm

1     7.83        Koen Smet                           09/08/92    Phanos                  Düsseldorf (GER)        01/02/17

2     7.87        Jules de Bont                       23/12/94    Phanos                  Mondeville (FRA)        04/02/17

3     7.95        Bas Markies                         24/07/84    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

4     7.97        Job Beintema                  Neo   24/05/95    Trias                   Apeldoorn               12/02/17

5     7.99        Paul Groen                          23/09/89    GAC-Hilversum           Amsterdam               28/01/17

6     8.05        Stefan Nieuwland                    09/05/88    Climax                  Apeldoorn               28/01/17

7     8.10        Niels Pittomvils (BEL)              18/07/92    Unitas                  Gent (BEL)              05/02/17

8     8.14        Sybren Blok                   Neo   25/06/96    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

9     8.20        Rik Taam                      Neo   17/01/97    AV Zaanland             Amsterdam               08/01/17

10    8.23        Ingmar Vos                          28/05/86    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

11    8.24        Ferry van Dipten                    28/02/93    AAV '36                 Apeldoorn               28/01/17

12    8.28        Ruben Esajas                        29/07/86    R' dam Atletiek         Amsterdam               28/01/17

13    8.30        Trystan de Weerdt             Neo   17/07/95    AAV '36                 Apeldoorn               28/01/17

14    8.31        Nout Wardenburg               Neo   18/02/97    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

15    8.32        Tobias Bakx                   Neo   17/10/97    AC TION                 Apeldoorn               27/12/16

16    8.57        Kees Janssen                  Neo   11/07/95    Prins Hendrik           Apeldoorn               12/02/17

17    8.58        Robin Coops                         09/09/90    Hellas                  Apeldoorn               05/02/17

18    8.58        Bram Elevelt                  Neo   29/05/96    't Haasje               Apeldoorn               12/02/17

19    8.59        Bas van de Burgt              Neo   23/04/96    GAC-Gemert              Apeldoorn               12/02/17

20    8.65        Mathijs Dirks                 Neo   20/07/96    Leiden Atletiek         Amsterdam               28/01/17

21    8.69        Niko Zuidema                        12/05/89    Olympus '70             Apeldoorn               12/02/17

22    8.74        Stan Does                     Neo   24/02/96    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

23    8.76        Maarten Nabbe                       07/07/89    Prins Hendrik           Apeldoorn               12/02/17

24    8.88        Steven Eleonora               Neo   22/04/96    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17    adg

25    8.89        Bas Jansen                    Neo   04/01/96    Lycurgus                Amsterdam               11/12/16

26    8.9         Jan Janssen                   Neo   04/12/97    Prins Hendrik           Apeldoorn               05/02/17

27    8.90        Floris Heil                         02/01/90    AV '34                  Apeldoorn               12/02/17

28    8.97        Alberto Brini                       07/09/92    Eindhoven Atletiek      Amsterdam               28/01/17

29    8.98        Justin Kraaijenbrink          Neo   28/05/96    AV '47                  Naaldwijk               08/01/17

30    9.05        Jeroen Eerden                       18/03/90    Atverni                 Apeldoorn               12/02/17

31    9.07        Markus Meekma                 Neo   25/02/97    Impala                  Amsterdam               11/12/16

32    9.08        Floris de Boer                Neo   10/11/97    AV Gouda                Apeldoorn               28/01/17

33    9.15        Thierry Belt                  Neo   11/09/95    Triathlon               Utrecht                 20/01/17

34    9.16        Ronald Kuin                         25/03/87    Daventria               Utrecht                 06/01/17

35    9.17        Robin Scholten                      03/11/92    AV Wijchen              Apeldoorn               05/02/17

 

      hoogspringen

1     2.12        Sven van Merode               JA    02/10/98    Spado                   Apeldoorn               11/02/17

2     2.11        Marius Wouters                Neo   22/04/95    Triathlon               Unna GER)               22/01/17

3     2.10        Dave Brandhoff                Neo   13/04/95    Lycurgus                Clarholz (GER)          08/01/17

4     2.09        Rafael Raap                   JA    18/03/99    PAC                     Apeldoorn               04/02/17

5     2.09        Jan Peter Larsen              M35   18/03/79    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

6     2.08        Dion van Kessel               Neo   12/06/97    Typhoon                 Unna GER)               22/01/17

7     2.05        Niels Hanegraaf                     01/05/90    DJA                     Apeldoorn               27/12/16

8     2.04        Niels Pittomvils (BEL)              18/07/92    Unitas                  Belgrado (SRB)          04/03/17

9     2.01        Erwin de Vor                  Neo   28/11/95    VAV                     Dortmund (GER)          18/12/16

10    2.01        Rik Taam                      Neo   17/01/97    AV Zaanland             Apeldoorn               27/12/16

11    2.01        Tymon de Jonge                M35   17/02/80    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

12    2.01        Harald Bust                         03/06/92    Hellas                  Apeldoorn               11/02/17

13    2.00        Sander Smits                  JA    12/02/99    Gen. Michaëlis          Apeldoorn               27/12/16

14    2.00        Ingmar Vos                          28/05/86    PAC                     Apeldoorn               04/02/17

15    1.97        Trystan de Weerdt             Neo   17/07/95    AAV '36                 Apeldoorn               04/02/17

16    1.96        Hidde ter Woord               Neo   29/12/95    Daventria               Apeldoorn               11/02/17

17    1.96        Antonn Ediagbonya             JB    06/03/01    Ciko '66                Apeldoorn               19/02/17

18    1.96        Léon Mak                      JB    05/09/00    De Gemzen               Apeldoorn               19/02/17

19    1.96        Stan Nijhuis                  JB    19/04/01    Trias                   Apeldoorn               19/02/17

20    1.96        Jeroen Poiesz                 JB    05/04/00    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

21    1.95        Hidde ter Woord               Neo   29/12/95    Daventria               Unna GER)               22/01/17

22    1.94        Scott Boon                    JA    26/10/99    Flevo Delta             Apeldoorn               04/02/17

23    1.94        Lucas van Klaveren            JA    11/11/99    Ilion                   Apeldoorn               04/02/17

24    1.93        Tobias Bakx                   Neo   17/10/97    AC TION                 Dortmund (GER)          08/01/17

25    1.91        Bas Markies                         24/07/84    AV '34                  Apeldoorn               04/02/17

26    1.91        Leon Rikkers                  Neo   15/10/96    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

27    1.91        Daniël Leyba                        29/11/93    Haag Atletiek           Apeldoorn               11/02/17

28    1.89        Julian Record                 JA    10/10/98    AV '23                  Apeldoorn               18/02/17

29    1.88        Maarten Debeij                JC    26/05/02    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               22/01/17

30    1.88        Nout Wardenburg               Neo   18/02/97    AV '34                  Apeldoorn               04/02/17

31    1.88        Robin Coops                         09/09/90    Hellas                  Apeldoorn               04/02/17

32    1.88        Lauri Hulleman                JA    18/02/99    Daventria               Apeldoorn               04/02/17

      in onderlinge wedstrijd:

      1.90        Martijn Rebel                 Neo   24/12/96    Hellas                  Utrecht                 04/03/17

 

      polsstokhoogspringen

1     5.65        Rutger Koppelaar                    01/05/93    Ilion                   Vught                   22/01/17

2     5.63        Menno Vloon                         11/05/94    Lycurgus                Apeldoorn               12/02/17

3     5.40        Niels Pittomvils (BEL)              18/07/92    Unitas                  Gent (BEL)              05/02/17

4     5.30        Koen van der Wijst            Neo   07/08/97    Unitas                  Gent (BEL)              18/02/17

5     5.28        Nils Mulder                         25/06/87    Haag Atletiek           Apeldoorn               12/02/17

6     5.05        Daniel Lam                          03/10/94    Phanos                  Albuquerque (USA)       20/01/17

7     5.05        Timo de Water                       05/11/91    Ilion                   Zoetermeer              04/02/17

8     5.00        Roman Monte                   Neo   20/03/96    GAC-Hilversum           Apeldoorn               27/12/16

9     4.85        Koen Koenders                 JA    15/10/98    Prins Hendrik           Apeldoorn               19/02/17

10    4.83        Sam Kranse                          11/09/92    PAC                     Apeldoorn               12/02/17

11    4.80        Alex van Zutphen              M35   09/07/78    AAV '36                 Apeldoorn               27/12/16

12    4.76        Bas Markies                         24/07/84    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

13    4.71        Léon Mak                      JB    05/09/00    De Gemzen               Apeldoorn               04/02/17

14    4.70        Sybren Blok                   Neo   25/06/96    PAC                     Dordrecht               14/01/17

15    4.66        Rafael Raap                   JA    18/03/99    PAC                     Apeldoorn               05/02/17

16    4.60        Koen Stapel                   JA    09/03/98    Ilion                   Apeldoorn               19/02/17

17    4.56        Ferry van Dipten                    28/02/93    AAV '36                 Utrecht                 06/01/17

18    4.56        Steven Eleonora               Neo   22/04/96    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

19    4.50        Christian Oberdorfer          Neo   19/02/95    GAC-Hilversum           Sittard                 08/01/17

20    4.50        Siem ter Braake               JB    30/10/00    GAC-Hilversum           Apeldoorn               18/02/17

21    4.50        Glenn Kunst                   JA    25/10/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               19/02/17

22    4.45        André Faesen                  Neo   13/12/95    Attila                  Vught                   22/01/17

23    4.45        Kevin van Zundert             Neo   13/09/95    Sprint                  Vught                   22/01/17

24    4.40        Max van Haren                 Neo   04/07/97    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

25    4.36        Lucas van Klaveren            JA    11/11/99    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

26    4.30        Jakob Pütz                    JB    02/02/00    ATV Venray              Sittard                 08/01/17

27    4.30        Bas Jansen                    Neo   04/01/96    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

28    4.30        Scott Boon                    JA    26/10/99    Flevo Delta             Apeldoorn               28/01/17

29    4.30        Daan Spiljard                 JB    19/07/00    PAC                     Apeldoorn               18/02/17

30    4.26        Niels Verheugd                JA    15/07/98    Sprint                  Apeldoorn               05/02/17

31    4.25        Evbako Ogbeide                Neo   25/02/97    PAC                     Dordrecht               27/11/16

32    4.25        Marnix Kolkman                JC    14/02/02    AV Edam                 Apeldoorn               18/02/17

33    4.23        Sander de Rijke                     16/03/85    Fit                     Apeldoorn               12/02/17

34    4.21        Benjamin Coolen               JB    04/02/01    Haag Atletiek           Apeldoorn               04/02/17

35    4.20        Justin Kraaijenbrink          Neo   28/05/96    AV '47                  Apeldoorn               27/12/16

36    4.20        Niels Mijnsbergen             Neo   01/03/97    AAV '36                 Apeldoorn               27/12/16

37    4.16        Harald Bust                         03/06/92    Hellas                  Utrecht                 06/01/17

38    4.16        Lauri Hulleman                JA    18/02/99    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

39    4.14        Trystan de Weerdt             Neo   17/07/95    AAV '36                 Vught                   18/01/16

40    4.10        Kevin Woldberg                M35   13/02/80    PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

41    4.10        Mitchell van den Brink        JA    16/04/99    AV '34                  Apeldoorn               19/02/17

42    4.10        Gerwin de Haan                JA    17/06/99    AV Heerenveen           Apeldoorn               19/02/17

43    4.06        Corentin Haton                                  Phanos                  Utrecht                 06/01/17

44    4.06        Jan Janssen                   Neo   04/12/97    Prins Hendrik           Apeldoorn               05/02/17

45    4.06        Robin Coops                         09/09/90    Hellas                  Apeldoorn               05/02/17

46    4.06        Martijn Hoogewerf             JA    12/05/98    KAV Holland             Apeldoorn               05/02/17

47    4.01        Jos Hoogewerf                 JB    10/01/00    KAV Holland             Apeldoorn               04/02/17

48    4.01        Bjorn Sloot                   JB    17/03/00    Atletico '73            Apeldoorn               04/02/17

49    4.00        Robin Scholten                      03/11/92    AV Wijchen              Apeldoorn               27/12/16

50    4.00        Aldo Vree                     Neo   12/02/97    GAC-Hilversum           Sittard                 08/01/17

51    4.00        Jordi van der Wal             JA    28/07/99    PAC                     Dordrecht               14/01/17

52    4.00        Duane van Dijkhuizen          JC    03/08/02    Fortius                 Apeldoorn               22/01/17

53    4.00        Philip van de Beek            JB    11/10/00    Phanos                  Apeldoorn               18/02/17

54    3.96        Marco de Keijzer                    13/08/88    R' dam Atletiek         Utrecht                 06/01/17

55    3.90        Alain Dijkstra                      10/02/91    Swift                   Sittard                 08/01/17

      in onderlinge wedstrijd:

      4.12        Jordi van der Wal             JA    28/07/99    PAC                     Dordrecht               05/03/17

 

      verspringen

1     7.53        Steven Nuytinck                     28/01/91    Prins Hendrik           Apeldoorn               12/02/17

2     7.37        Ituah Enahoro                 Neo   15/12/97    LAV Bayer Urdingen      Leverkusen (GER)        21/01/17

3     7.33        Joeri van der Hooft                 08/09/93    AAC                     Apeldoorn               12/02/17

4     7.29        Ingmar Vos                          28/05/86    PAC                     Apeldoorn               04/02/17

5     7.26        Ignisious Gaisah                    20/06/83    PAC                     Karlsruhe (GER)         04/02/17

6     7.25        Dudly Boeldak                 Neo   31/01/95    R' dam Atletiek         Apeldoorn               12/02/17

7     7.19        Pim Jehee                           04/05/88    Prins Hendrik           Vught                   21/01/17

8     7.13        Rafael Raap                   JA    18/03/99    PAC                     Apeldoorn               04/02/17

9     7.12        Harald Bust                         03/06/92    Hellas                  Apeldoorn               12/02/17

10    7.12        Niels Pittomvils (BEL)              18/07/92    Unitas                  Belgrado (SRB)          04/03/17

11    7.10        Alexander Soethout            JA    29/09/98    DEM                     Apeldoorn               19/02/17

12    7.07        Bas Markies                         24/07/84    AV '34                  Apeldoorn               04/02/17

13    7.05        Rik Taam                      Neo   17/01/97    AV Zaanland             Apeldoorn               28/01/17

14    6.96        Filip van den Hoven                 04/08/94    Lycurgus                Apeldoorn               12/02/17

15    6.93        Lauri Hulleman                JA    18/02/99    Daventria               Apeldoorn               19/02/17

16    6.87        Scott Boon                    JA    26/10/99    Flevo Delta             Apeldoorn               04/02/17

17    6.85        Julius Ediagbonya             Neo   22/03/97    Ciko '66                Apeldoorn               28/01/17

18    6.82        Noah Chokri                   JB    02/07/01    R' dam Atletiek         Apeldoorn               18/02/17

19    6.81        Julian Record                 JA    10/10/98    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

20    6.78        Koen Smet                           09/08/92    Phanos                  Amsterdam               28/01/17

21    6.78        Lekan Dalenberg               JA    20/05/98    Atledo                  Apeldoorn               28/01/17

22    6.77        Sven Jansons                  JB    19/07/01    Triathlon               Apeldoorn               18/02/17

23    6.75        Robin Coops                         09/09/90    Hellas                  Apeldoorn               04/02/17

24    6.73        Jan Janssen                   Neo   04/12/97    Prins Hendrik           Vught                   21/01/17

25    6.72        Joppe Stokvis                 JA    01/01/99    Triathlon               Apeldoorn               04/02/17

26    6.71        Thomas Ticheloven                   18/02/94    Lycurgus                Gent (BEL)              14/01/17

27    6.71        Danny Ediagbonya              JA    11/04/99    Ciko '66                Apeldoorn               28/01/17

28    6.68        Danu Mulyo                    JA    99          AC TION                 Düsseldorf (GER)        18/12/16

29    6.67        Evan Boessen                  Neo   15/03/97    Unitas                  Sittard                 11/12/16

30    6.66        Trystan de Weerdt             Neo   17/07/95    AAV '36                 Apeldoorn               04/02/17

31    6.65        Hugo van den Berg             JA    24/10/99    AV NOP                  Apeldoorn               19/02/17

32    6.63        Nout Wardenburg               Neo   18/02/97    AV '34                  Dortmund (GER)          08/01/17

33    6.61        Glenn van Hamond                    19/08/92    Attila                  Apeldoorn               12/02/17

34    6.60        Steven Eleonora               Neo   22/04/96    Ilion                   Zoetermeer              07/01/17

35    6.51        Martijn Hoogewerf             JA    12/05/98    KAV Holland             Apeldoorn               28/01/17

36    6.51        Bram van der Jagt             JA    28/10/98    AV '23                  Apeldoorn               04/02/17

37    6.49        Quincy Stjeward               JA    06/08/98    Phanos                  Apeldoorn               19/02/17

38    6.47        Alberto Brini                       07/09/92    Eindhoven Atletiek      Vught                   21/01/17

39    6.46        Lucas van Klaveren            JA    11/11/99    Ilion                   Apeldoorn               04/02/17

40    6.45        Thierry Belt                  Neo   11/09/95    Triathlon               Amsterdam               28/01/17

41    6.44        Olav Donker                   JA    16/02/99    Prins Hendrik           Vught                   21/01/17

42    6.43        Bram Ruissen                        18/02/90    PAC                     Naaldwijk               08/01/17

43    6.41        Gijs Mourits                  JA    23/02/98    VAV                     Apeldoorn               27/12/16

 

      hink-stap-sprong

1     15.94       Fabian Florant                      01/02/83    Haag Atletiek           Amsterdam               28/01/17

2     15.24       Sander Hage                         25/08/85    Attila                  Apeldoorn               11/02/17

3     14.81       Tarik Tahiri                  Neo   23/12/96    R' dam Atletiek         Apeldoorn               11/02/17

4     14.59       Scott Boon                    JA    26/10/99    Flevo Delta             Apeldoorn               11/02/17

5     14.35       Joshua Record                 Neo   19/08/95    AV '23                  Apeldoorn               11/02/17

6     14.26       Jamil Hassan                  JA    26/06/99    NED                     Lee Valley (GBR)        15/01/17

7     14.13       Roy van Zijl                  JA    08/03/98    Kronos                  Apeldoorn               18/02/17

8     14.04       Johnny van Schooneveld        Neo   04/10/97    AV '23                  Apeldoorn               11/02/17

9     14.03       Lekan Dalenberg               JA    20/05/98    Atledo                  Dordrecht               14/01/17

10    13.97       Lennart Teunissen             M35   19/06/81    Altis                   Utrecht                 28/01/17

11    13.95       Glenn van Hamond                    19/08/92    Attila                  Apeldoorn               11/02/17

12    13.78       Daan Hoomoedt                 JB    09/04/00    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

13    13.42       Hent van Schoten              JA    14/05/98    AV Oss '78              Apeldoorn               18/02/17

14    13.34       Sergio van der Meide          JA    09/09/99    PAC                     Apeldoorn               18/02/17

15    13.22       Ranki Oberoi (T20)                  21/09/93    R' dam Atletiek         Vught                   17/01/16

16    13.20       Thomas Ticheloven                   18/02/94    Lycurgus                Apeldoorn               11/02/17

17    12.99       Tjebbe Kerstens                     28/10/94    Sprint                  Vught                   17/01/16

18    12.99       Joshua Wegman                 JB    19/02/00    Leiden Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

19    12.96       Jelle van der Zon             Neo   03/04/96    De Spartaan             Zoetermeer              10/12/16

20    12.93       Martijn Geerts                JB    28/12/00    Sparta                  Utrecht                 28/01/17

21    12.87       Bob Abotar                    JA    12/09/98    Haag Atletiek           Apeldoorn               18/02/17

22    12.75       Brett Duff                    JB    17/07/00    Sparta                  Apeldoorn               19/02/17

23    12.74       Jordi van der Wal             JA    28/07/99    PAC                     Utrecht                 23/12/16

24    12.54       Gijs Mourits                  JA    23/02/98    VAV                     Apeldoorn               18/02/17

25    12.50       Stein Wisse                   JA    08/03/98    Leiden Atletiek         Apeldoorn               18/02/17

26    12.44       Marco Jansen                        14/08/90    Phoenix                 Utrecht                 23/12/16

27    12.32       Koen Prud'homme van Reine     JB    12/06/00    Leiden Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

28    12.31       Gabriël Cornelissen           JB    03/04/01    GAC-Hilversum           Utrecht                 23/12/16

29    12.19       Ferrie Hamer                  JB    25/02/01    Haag Atletiek           Apeldoorn               19/02/17

30    12.17       Kristof van Kamperdijk        JA    17/06/99    GAC-Hilversum           Utrecht                 23/12/16

 

      kogelstoten 7,25 kg

 

1     19.60       Denzel Comenentia             Neo   25/11/95    AAC                     Nashville (USA)         24/02/17

2     19.44       Patrick Cronie                      05/11/89    Phanos                  Gent (BEL)              18/02/17

3     18.82       Erik Cadée                          15/02/84    Prins Hendrik           Apeldoorn               12/02/17

4     18.15       Remco Goetheer                      05/10/92    PAC                     Apeldoorn               12/02/17

5     17.67       Wout Zijlstra                 Neo   25/11/97    Horror                  Apeldoorn               12/02/17

6     17.05       Mathijs Damsteegt             Neo   26/08/95    Haag Atletiek           Apeldoorn               28/01/17

7     16.55       Tom Corstjens                       19/01/85    Unitas                  Sittard                 29/01/17

8     15.91       Paul Olofsen                        22/02/89    SAV                     Apeldoorn               12/02/17

9     15.47       Shaquille Bleecke             Neo   13/05/96    AV Almere '81           Apeldoorn               28/01/17

10    15.31       Marijn van den Born           Neo   02/09/97    PAC                     Apeldoorn               12/02/17

11    14.98       Sven Poelmann                 Neo   05/06/97    Phanos                  Gent (BEL)              14/01/17

12    14.44       Pieter Braun                        21/01/93    Sprint                  Apeldoorn               12/02/17

13    14.38       Bas Markies                         24/07/84    AV '34                  Apeldoorn               04/02/17

14    14.10       Wieger Jan de Wit             M40   26/06/75    Impala                  Apeldoorn               05/02/17

15    13.95       Ingmar Vos                          28/05/86    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

16    13.93       Sybren Blok                   Neo   25/06/96    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

17    13.92       Brian Lesterhuis              M40   29/09/72    Eindhoven Atletiek      Düsseldorf (GER)        18/12/16

18    13.83       Niels Pittomvils (BEL)              18/07/92    Unitas                  Belgrado (SRB)          04/03/17

19    13.62       Daniel Lam                          03/10/94    Phanos                  Albuquerque (USA)       20/01/17

20    13.60       Rik Taam                      Neo   17/01/97    AV Zaanland             Apeldoorn               28/01/17

21    13.40       Ruben van Ameijden            M35   24/10/80    Fortius                 Dordrecht               14/01/17

22    13.21       Emiel Rigter                  Neo   25/02/96    AV Almere '81           Apeldoorn               28/01/17

23    13.17       Ferry van Dipten                    28/02/93    AAV '36                 Utrecht                 20/01/17

24    13.06       Iwan Groothuijse              M45   29/04/67    Hollandia               Apeldoorn               05/02/17

25    12.56       Marc Elsbeek                  M45   31/01/72    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               05/02/17

26    12.46       Kik van Swol                  M45   06/04/70    Hylas                   Apeldoorn               05/02/17

27    12.43       Marc Elsbeek                  M40   31/01/72    Eindhoven Atletiek      Düsseldorf (GER)        18/12/16

28    12.38       Gijs Lookman                        30/04/88    Ilion                   Zoetermeer              10/12/16

29    12.33       Frank Koopmans                M40   06/02/75    PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

      12.18       Harald Bust                         03/06/92    Hellas                  Gent (BEL)              15/01/17

30    12.17       Lubos Novacek (CZE)           M40   21/11/74    Altis                   Naaldwijk               08/01/17

      in onderlinge wedstrijd:

      15.48       Marijn van den Born           Neo   02/09/97    PAC                     Dordrecht               05/03/17

      12.45       Harald Bust                         03/06/92    Hellas                  Utrecht                 04/03/17

 

      gewichtwerpen 15,88 kg

1     20.00       Denzel Comenentia             Neo   25/11/95    AAC                     College Station (USA)   21/01/17

2     15.84       Etiènne Orbons                      15/05/92    Unitas                  Sittard                 29/01/17

3     15.39       Martin Wijand                 M45   16/09/71    AAC                     Sittard                 29/01/17

4     11.49       Erwin Bökenkamp               M45   23/10/69    AV Edam                 Sittard                 29/01/17

 

      7-kamp

1     5966        Niels Pittomvils (BEL)              18/07/92    Unitas                  Gent (BEL)              05/02/17

                  7,21 * 7,09 * 13,66 * 1,99 * 8,10 * 5,40 * 2.44,11

2     5824        Bas Markies                         24/07/84    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

                  7,03 * 7,07 * 14,38 * 1,91 * 7,95 * 4,76 * 2.45,27

3     5249        Trystan de Weerdt             Neo   17/07/95    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

                  7,00 * 6,66 * 11,12 * 1,97 * 8,32 * 4,06 * 2.49,85

4     5193        Nout Wardenburg               Neo   18/02/97    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

                  7,12 * 6,56 * 11,04 * 1,88 * 8,31 * 3,86 * 2.36,35

5     5119        Robin Coops                         09/09/90    Hellas                  Apeldoorn               05/02/17

                  7,22 * 6,75 * 11,73 * 1,88 * 8,58 * 4,06 * 2.46,99

6     4944        Ingmar Vos                          28/05/86    PAC                     Apeldoorn               05/02/17

                  7,12 * 7,29 * 13,64 * 2,00 * 8,28 *  NM * 2.46,82

7     4830        Steven Eleonora               Neo   22/04/96    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

                  7,46 * 6,31 * 10,58 * 1,79 * 8,88 * 4,56 * 2.50,64

8     4558        Jan Janssen                   Neo   04/12/97    Prins Hendrik           Apeldoorn               05/02/17

                  7,54 * 6,44 * 10,48 * 1,73 * 8,90 * 4,06 * 2.57,57

9     4551        Robin Scholten                      03/11/92    AV Wijchen              Apeldoorn               05/02/17

                  7,49 * 6,18 * 10,71 * 1,82 * 9,17 * 3,76 * 2.48,87

10    4385        Ronald Kuin                         25/03/87    Daventria               Apeldoorn               05/02/17    adg

                  7,72 * 6,01 * 09,87 * 1,82 * 9,37 * 3,36 * 2.35,98

11    4365        Gijs Langkamp                 Neo   20/01/96    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

                  7,67 * 6,11 * 11,91 * 1,73 * 9,68 * 3,66 * 2.46,89