Dit is de jaar indoorranglijst Mannen 2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 30 april 2014, laatst geactualiseerd op 30 april 2014
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Wilmar Kortleever,  Ton de Kleijn en (vooral) Antoon de Groot.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Mannen
50 meter
1 6.13 Wouter Brus 30-09-91 Atverni Zoetermeer 21-12-13
2 6.13 Giorgio Gravenbeek 31-05-87 Atverni Utrecht 17-01-14
3 6.14 Jefferson Delfina 87 U-Track Utrecht 03-01-14
4 6.16 Naresh Kuwas JA 08-03-96 R' dam Atletiek Utrecht 20-12-13
5 6.17 Noah Heijnen JA 29-03-95 Delta Sport Zoetermeer 21-12-13
6 6.17 Loek van Zevenbergen JA 05-08-96 Fortuna Zoetermeer 21-12-13
7 6.20 Jeroen Brus Neo 30-03-93 Atverni Utrecht 17-01-14
8 6.21 Ranki Oberoi Neo 21-09-93 R' dam Atletiek Zoetermeer 21-12-13
60 meter
1 6.74 Giovanni Codrington 17-07-88 Groningen Atletiek Apeldoorn 22-02-14
2 6.78 Jorťn Tromp 01-11-88 NEA-Volharding Apeldoorn 25-01-14
3 6.78 Brian Mariano 22-01-85 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-14
4 6.82 Solomon Bockarie (SLE) 18-05-87 AV Weert Amsterdam 22-12-13
5 6.82 Hensley Paulina Neo 26-06-93 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
6 6.83 Wouter Brus 30-09-91 Atverni Kirchberg (LUX) 01-02-14
7 6.86 Paul Robers 14-04-88 AV '34 Apeldoorn 22-02-14
8 6.87 Adel Sessay (SLE) 11-12-90 AV Weert Gent (BEL) 09-02-14
9 6.87 Jerrel Feller 09-06-87 Phanos Apeldoorn 22-02-14
10 6.89 Jerry Joseph 28-06-82 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
11 6.91 Rik Jansen Neo 09-02-94 Unitas Keulen (GER) 25-01-14
12 6.94 Pierre Truter 18-12-90 RSA Amsterdam 02-02-14
13 6.96 Rodrigo Broer JA 27-08-96 Daventria Amsterdam 02-02-14
14 6.97 Mike van Kruchten 07-04-87 Phanos Amsterdam 22-12-13
15 6.98 Koen Smet Neo 09-08-92 Phanos Amsterdam 22-12-13
16 7.00 Joris van Gool JB 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 08-02-14
17 7.01 Devron Jepma Neo 14-05-93 PAC Amsterdam 02-02-14
18 7.01 Antoine de Vries Neo 21-09-93 Phanos Amsterdam 15-02-14
19 7.01 Jules de Bont Neo 23-12-94 Phanos Amsterdam 15-02-14
20 7.01 Meron Gijsbertha JA 16-12-96 Phanos Apeldoorn 22-02-14
21 7.01 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Sopot (POL) 07-03-14
22 7.02 Gaard van Vugt Neo 18-03-93 NEA-Volharding Amsterdam 12-01-14
23 7.02 Shaun Basson Neo 03-10-92 RSA Amsterdam 02-02-14
24 7.02 Noah Heijnen JA 29-03-95 Delta Sport Apeldoorn 08-02-14
25 7.03 Maarten Heisen 11-02-84 Clytoneus Kirchberg (LUX) 01-02-14
26 7.05 Virgil Spier 08-01-81 AAC Apeldoorn 22-02-14
27 7.07 Rogier Janssen 08-04-86 Kronos DŁsseldorf (GER) 15-12-13
28 7.07 Sander Schutjes 31-10-88 AV Valkenswaard Gent (BEL) 28-12-13
29 7.07 Jip Baltissen 22-01-91 Eindhoven Atletiek Amsterdam 15-02-14
30 7.08 Bram Peters Neo 06-02-92 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
31 7.08 Jamiro Elabeidi JA 03-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 25-01-14
32 7.08 David Cronie Neo 30-10-92 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
33 7.08 Kaj Emanuel 15-01-88 Phanos Apeldoorn 01-03-14
34 7.09 Menno Vloon Neo 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 15-02-14
35 7.09 Marvin Douma Neo 08-12-93 NEA-Volharding Apeldoorn 22-02-14
36 7.10 Tom Roetman Neo 07-02-93 GAC-Hilversum Amsterdam 02-02-14
37 7.10 Simon Blok Neo 28-05-94 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
38 7.10 Loek van Zevenbergen JA 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 08-02-14
39 7.10 Milan Lips JA 03-02-95 Ilion Apeldoorn 08-02-14
40 7.10 Sander Pupella Neo 27-03-93 Haag Atletiek Amsterdam 15-02-14
41 7.10 Pablo Conradus 19-07-82 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 22-02-14
42 7.11 Rodrigo Willy Broer JA 27-08-96 Daventria Apeldoorn 25-01-14
43 7.12 Bjorn Blauwhof 10-12-90 Phanos Dortmund (GER) 12-01-14
44 7.12 Naresh Kuwas JA 08-03-96 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
45 7.12 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Gent (BEL) 09-02-14
46 7.13 Olaf van den Bergh Neo 07-03-94 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
47 7.13 Jan Ondracek (CZE) 10-01-88 Eindhoven Atletiek Amsterdam 12-01-14
48 7.14 Sybren Blok JA 25-06-96 PAC Amsterdam 12-01-14
49 7.14 Ranki Oberoi Neo 21-09-93 R' dam Atletiek Amsterdam 12-01-14
50 7.14 Erik Stevens 11-03-91 Ilion Zoetermeer 18-01-14
51 7.14 Dwight Sion 06-12-82 Phanos Amsterdam 15-02-14
52 7.14 Joshua GŁl Neo 17-04-94 Phanos Amsterdam 15-02-14
53 7.14 Koen van Erve 07-02-91 Attila Apeldoorn 01-03-14
54 7.15 Jefferson Delfina 87 U-Track Utrecht 20-12-13
55 7.15 Sean Richard JA 07-03-95 Feniks Amsterdam 22-12-13
56 7.15 Erik Knevel M35 14-08-78 Suomi Amsterdam 22-12-13
57 7.15 Giorgio Gravenbeek 31-05-87 Atverni Amsterdam 12-01-14
58 7.15 Jeroen Brus Neo 30-03-93 Atverni Amsterdam 02-02-14
59 7.15 Jelle van Sunder JB 13-08-97 Suomi Apeldoorn 08-02-14
60 7.16 Mikey  de la Cruz Santana Neo 06-07-93 Feniks Utrecht 17-01-14
61 7.16 Sanyu Fernandes JA 18-02-96 PAC Amsterdam 02-02-14
62 7.16 Rivelino van der Vloot JA 23-04-95 Feniks Amsterdam 02-02-14
63 7.17 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Sheffield (GBR) 25-01-14
64 7.17 Sem Oolbekkink JA 05-05-96 Hanzesport Apeldoorn 08-02-14
65 7.17 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Apeldoorn 15-02-14
66 7.18 Filip van den Hoven Neo 04-08-94 Lycurgus Apeldoorn 25-01-14
67 7.18 Sergio Taytelbaum 23-04-85 Phanos Amsterdam 15-02-14
68 7.19 Trystan de Weerdt JA 17-07-95 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
69 7.20 Job Beintema JA 24-05-95 Trias Amsterdam 22-12-13
70 7.20 Mikey de la Cruz Santana Neo 06-07-93 Feniks Utrecht 17-01-14
betere handtijden:
6.8 Pablo Conradus 19-07-82 AV Haarlemmermeer Naaldwijk 26-01-14
6.8 Simon Blok Neo 28-05-94 R' dam Atletiek Naaldwijk 26-01-14
200 meter
1 21.73 Paul Robers 14-04-88 AV '34 Dortmund (GER) 05-01-14
2 21.90 Rogier Janssen 08-04-86 Kronos DŁsseldorf (GER) 15-12-13
2 22.07 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Dortmund (GER) 19-01-14
3 22.29 Noah Heijnen JA 29-03-95 Delta Sport Gent (BEL) 11-01-14
4 22.79 Joost de Jong Neo 22-06-94 Pallas '67 Seattle (USA) 28-02-14
5 22.87 Johan Polman 31-08-86 DEM Dortmund (GER) 26-01-14
6 22.88 Branco van Minnen Neo 19-01-92 MPM Apeldoorn 01-03-14
7 23.01 Joep Heerings 04-10-90 Asterix Gent (BEL) 11-01-14
8 23.04 Roel Huijsmans JA 12-04-96 Flevo Delta Dortmund (GER) 05-01-14
9 23.05 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
10 23.09 Stefan van Twillert 18-12-90 Vitalis Dortmund (GER) 05-01-14
11 23.09 Quinten Stern M35 22-01-77 AC TION Apeldoorn 16-02-14
12 23.12 Ituah Enahoro JB 15-12-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
13 23.12 Ezra Hendriks M35 30-08-77 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-14
14 23.16 Arjan Roona JA 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
15 23.23 Thijs Koers Neo 18-01-93 Daventria Apeldoorn 01-03-14
300 meter
1 35.04 Joost de Jong Neo 22-06-94 Pallas '67 Gent (BEL) 28-12-13
2 36.19 Joris Reijnders 05-03-91 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
400 meter
1 46.71 Bram Peters Neo 06-02-92 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
2 46.91 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Apeldoorn 23-02-14
3 48.31 Olaf van den Bergh Neo 07-03-94 Prins Hendrik Apeldoorn 22-02-14
4 48.71 Bjorn Blauwhof 10-12-90 Phanos Apeldoorn 25-01-14
5 48.72 Roel Huijsmans JA 12-04-96 Flevo Delta Apeldoorn 09-02-14
6 48.94 Twan van Vastenhoven 13-06-89 AAC Apeldoorn 22-02-14
7 49.01 Tony van Diepen JA 17-04-96 AV '34 Dortmund (GER) 09-03-14
8 49.22 Joep Heerings 04-10-90 Asterix Apeldoorn 22-02-14
9 49.40 Cliff Ellsworth Neo 17-04-93 Lycurgus Apeldoorn 22-02-14
10 49.49 Joost de Jong Neo 22-06-94 Pallas '67 Seattle (USA) 01-03-14
11 49.65 Ivar Moinat JB 01-04-97 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
12 49.75 Branco van Minnen Neo 19-01-92 MPM Apeldoorn 01-03-14
13 49.95 Remco Bos Neo 03-04-93 Daventria Apeldoorn 22-02-14
14 50.07 Stef van der Schaaf Neo 26-12-92 VAV Dortmund (GER) 05-01-14
15 50.12 Joeri Moerman 05-07-87 AVON Dortmund (GER) 26-01-14
16 50.14 Laurens Abbink JA 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 09-02-14
17 50.29 Timo Looijen Neo 07-07-94 AV Zaanland Apeldoorn 22-02-14
18 50.71 Jurre Kok Neo 30-04-93 AV Zaanland Apeldoorn 22-02-14
19 50.74 Jurre Wildschut JA 10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
20 51.03 Koen Huits 14-09-87 Vitalis Apeldoorn 01-03-14
21 51.05 Bart van de Wijngaard 18-08-89 Scorpio Gent (BEL) 26-12-13
22 51.06 Jos van Schijndel 09-01-91 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
23 51.06 Lars van Hoeven JC 06-06-99 AV Heerenveen Apeldoorn 09-02-14
24 51.06 Nick Smidt JB 12-05-97 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
25 51.07 Beer Lammers JA 20-09-95 Fit Apeldoorn 09-02-14
26 51.12 Maurice Vlek 26-10-80 Phanos Dortmund (GER) 12-01-14
600 meter
1 1.20,69 Joost de Jong Neo 22-06-94 Pallas '67 Albuquerque (USA) 24-01-14
2 1.20,70 Tony van Diepen JA 17-04-96 AV '34 Dortmund (GER) 12-01-14
800 meter
1 1.46,55 Thijmen Kupers 04-10-91 Groningen Atletiek Sopot (POL) 07-03-14
2 1.50,45 Tony van Diepen JA 17-04-96 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
3 1.51,57 Nils Pennekamp 29-05-87 Phanos Gent (BEL) 11-01-14
4 1.51,62 Thomas van Laar JA 13-09-95 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
5 1.52,26 Bob van der Ham 06-07-90 AV Castricum Apeldoorn 23-02-14
6 1.52,36 Didier Nibbering 12-12-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 22-02-14
7 1.52,71 Jorian Damen Neo 25-03-92 Cifla Apeldoorn 23-02-14
8 1.52,96 Wilfred van Holst 01-07-88 Groningen Atletiek Apeldoorn 25-01-14
9 1.53,31 Gijs Jacobs 06-04-87 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 05-01-14
10 1.53,50 Menno Schouten 03-09-91 Lycurgus Apeldoorn 23-02-14
11 1.53,91 Ivan Feitsma JB 28-12-97 Athlos Apeldoorn 09-02-14
12 1.54,54 Ralf Nieuwenhuizen Neo 27-03-94 Passaat Apeldoorn 25-01-14
13 1.54,81 Robin Ruyter Neo 01-04-93 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
14 1.54,99 Joost de Jong Neo 22-06-94 Pallas '67 Dortmund (GER) 05-01-14
15 1.55,20 Sjoerd Weijers JA 02-10-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 05-01-14
16 1.55,27 Jeroen Vochteloo Neo 15-11-93 Invictus Apeldoorn 25-01-14
17 1.55,51 Maxim Moinat 20-03-91 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 01-03-14
18 1.55,76 Luuk Wagenaar Neo 11-03-94 Phanos Apeldoorn 22-02-14
19 1.55,77 Robin Ruijter Neo 01-04-93 Prins Hendrik Apeldoorn 01-03-14
20 1.55,94 Roel Huijsmans JA 12-04-96 Flevo Delta Apeldoorn 25-01-14
21 1.56,10 Valentijn Weinans JA 29-12-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 02-02-14
22 1.56,24 Marijn van der Putten M35 01-10-75 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 22-02-14
23 1.56,33 David Vonk 09-08-90 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
24 1.56,41 Steve Bakker Neo 09-09-92 Suomi Apeldoorn 22-02-14
25 1.56,68 Jasper Sinnema 10-01-86 De Sprinter Kirchberg (LUX) 01-02-14
26 1.56,79 Bram Buigel JA 12-05-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
27 1.56,80 Laurens den Ouden 25-08-87 Seven Hills RT Apeldoorn 25-01-14
28 1.57,12 Antoon van Beek Neo 04-08-94 Atverni Apeldoorn 25-01-14
29 1.57,13 Ryan Clarke JB 17-11-97 AV Castricum Apeldoorn 09-02-14
30 1.57,17 Ralf Looze Neo 27-08-94 Phanos Apeldoorn 22-02-14
31 1.57,22 Reinout Wiggers Neo 04-02-94 De Liemers Apeldoorn 22-02-14
32 1.57,22 Michael Beuwer 04-12-89 Asterix Apeldoorn 01-03-14
33 1.57,46 Michiel LŲschner M35 09-11-76 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
34 1.57,53 Milco Hahury JA 03-10-95 Cifla Apeldoorn 09-02-14
35 1.57,58 Adil el Azzouzi Neo 07-05-93 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
36 1.57,58 Paul van der Sluijs JA 30-01-95 Haag Atletiek Apeldoorn 09-02-14
37 1.57,66 Niek Blikslager JA 13-06-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
38 1.57,96 Sam de Vor 19-06-91 GAC-Hilversum Apeldoorn 22-02-14
39 1.58,16 Hugo van den Haak Neo 01-02-93 AAC Apeldoorn 25-01-14
40 1.58,51 Roy van Eekelen JA 04-05-95 Sprint Dortmund (GER) 19-01-14
1000 meter
1 2.30,66 Sjoerd Weijers JA 02-10-95 Nijmegen Atletiek Gent (BEL) 28-12-13
1500 meter
1 3.47,11 Nils Pennekamp 29-05-87 Phanos Apeldoorn 25-01-14
2 3.53,14 Renť Stokvis 25-01-87 AC TION Apeldoorn 23-02-14
3 3.53,95 Roy van Eekelen JA 04-05-95 Sprint Apeldoorn 23-02-14
4 3.54,29 Daan Reintjes Neo 30-07-93 De Liemers Apeldoorn 25-01-14
5 3.54,40 Yared Stifanos Neo 11-07-94 Hellas Apeldoorn 23-02-14
6 3.57,36 Balin Horvath (HUN) 06-06-89 Leiden Atletiek Apeldoorn 25-01-14
7 3.57,89 Sjoerd Weijers JA 02-10-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 22-12-13
8 3.57,89 Gijs Jacobs 06-04-87 HAC Dortmund (GER) 22-12-13
9 3.58,71 Leon Graumans 25-08-88 Phoenix Apeldoorn 23-02-14
10 3.58,88 Neal Bouterse Neo 11-08-93 AV Castricum Apeldoorn 22-02-14
11 3.58,88 Michiel LŲschner M35 09-11-76 GAC-Hilversum Apeldoorn 23-02-14
12 3.59,27 Antoon van Beek Neo 04-08-94 Atverni Apeldoorn 23-02-14
13 4.00,59 Jordy Dikkers JA 24-10-95 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
14 4.02,33 Mike Foppen JA 29-11-96 Cifla Apeldoorn 09-02-14
15 4.03,12 Wilfred van Holst 01-07-88 Groningen Atletiek Kirchberg (LUX) 01-02-14
16 4.03,28 Niek Blikslager JA 13-06-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 09-02-14
17 4.03,32 Martin Flipsen JA 28-05-96 AV Weert Apeldoorn 22-02-14
18 4.03,44 Jelmer van der Linden JA 15-10-96 Statina Apeldoorn 09-02-14
19 4.03,45 Reinout Wiggers Neo 04-02-94 De Liemers Apeldoorn 25-01-14
20 4.03,48 Wouter Warndorff 16-07-91 Achilles-EL Apeldoorn 22-02-14
21 4.03,69 Marijn van der Putten M35 01-10-75 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 25-01-14
22 4.05,14 Valentijn Weinans JA 29-12-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 22-12-13
3000 meter
1 8.10,60 Mark Nouws 20-08-90 THOR Apeldoorn 23-02-14
2 8.12,22 Jurjen Polderman 21-04-91 Clytoneus Apeldoorn 23-02-14
3 8.14,25 Ronald SchrŲer 28-09-84 AV Zaanland Apeldoorn 23-02-14
4 8.26,16 Daan Reintjes Neo 30-07-93 De Liemers Apeldoorn 23-02-14
5 8.29,80 Pim Molenaar 30-11-87 AAC Apeldoorn 23-02-14
6 8.32,19 Sander Brouwers Neo 12-11-94 Prins Hendrik Boise (USA) 25-01-14
7 8.35,56 Roy van Eekelen JA 04-05-95 Sprint Apeldoorn 08-02-14
8 8.40,83 Mark van Kessel 12-09-89 LG Deurne Apeldoorn 23-02-14
9 8.42,86 Mike Foppen JA 29-11-96 Cifla Apeldoorn 08-02-14
10 8.43,87 Yared Stifanos Neo 11-07-94 Hellas Apeldoorn 01-03-14
11 8.43,93 Ries van Zon 29-11-85 Climax Apeldoorn 23-02-14
12 8.46,18 Jelle Kemper 18-10-88 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
13 8.48,60 Felix Warndorff JA 17-02-96 Achilles-EL Apeldoorn 08-02-14
14 8.51,53 Valentijn Weinans JA 29-12-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
15 8.51,60 Robbin Pieterman 05-09-89 Ilion Apeldoorn 01-03-14
16 8.51,63 Flores Weverling Neo 02-12-93 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-14
17 8.55,08 Sjoerd Weijers JA 02-10-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 08-02-14
18 8.56,28 Fabian ten Kate Neo 28-07-92 Vitalis Apeldoorn 01-03-14
19 8.56,36 Cas Lutz Neo 27-10-93 GAC-Hilversum Apeldoorn 01-03-14
20 8.59,11 Jesse van de Ven Neo 01-05-93 Spado Apeldoorn 01-03-14
21 8.59,69 Maico Suijkerbuijk Neo 14-09-92 't Haasje Apeldoorn 01-03-14
3000m snelwandelen
1 14.47,33 Rob Tersteeg M35 03-11-76 RWV Apeldoorn 16-02-14
2 15.21,58 Richard Leijenaar M50 26-05-59 RWV Apeldoorn 16-02-14
3 15.38,58 Jan Netten M45 20-04-68 DAK Apeldoorn 16-02-14
4 15.57,89 Ton van Andel M55 02-09-58 RWV Apeldoorn 16-02-14
5 16.25,98 Theo Koenis M60 12-10-51 De LAT Apeldoorn 16-02-14
6 16.49,79 Boetje Huliselan M55 22-05-55 OLAT Apeldoorn 16-02-14
7 17.01,99 Bas van Andel M40 01-01-70 DAK Apeldoorn 16-02-14
8 17.12,42 Gerrit Riezebos M55 15-02-59 RWV Apeldoorn 16-02-14
9 17.33,54 Hans van der Knaap M50 09-12-59 RWV Apeldoorn 16-02-14
10 18.07,74 Alex Wijsman M65 03-02-48 De LAT Apeldoorn 16-02-14
5000m snelwandelen
1 25.12,20 Colin Versteeg JA 01-03-95 VAV Apeldoorn 23-02-14
2 25.15,23 Andrť van Slooten M35 15-01-78 RWV Apeldoorn 23-02-14
3 26.08,31 Richard Leijenaar M50 26-05-59 RWV Apeldoorn 23-02-14
4 26.32,31 Andre van Slooten M35 15-01-78 RWV Gent (BEL) 25-01-14
5 26.34,21 Rob Tersteeg M35 03-11-76 RWV Apeldoorn 23-02-14
6 27.37,69 Wilfried van Bremen 11-02-87 RWV Apeldoorn 23-02-14
7 27.55,24 Ronnie Timmermans 03-02-82 RWV Apeldoorn 23-02-14
8 28.12,20 Theo Koenis M60 12-10-51 De LAT Apeldoorn 23-02-14
50 meter horden 106,7 cm
1 7.24 Steven Nuytinck 28-01-91 AV '56 Utrecht 20-12-13
2 7.25 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Utrecht 20-12-13
60 meter horden 106,7 cm
1 7.67 Gregory Sedoc 16-10-81 AAC Kirchberg (LUX) 01-02-14
2 7.67 Koen Smet Neo 09-08-92 Phanos Apeldoorn 23-02-14
3 7.76 Mike van Kruchten 07-04-87 Phanos Gent (BEL) 15-02-14
4 7.84 Tjendo Samuel 19-12-89 Phanos Apeldoorn 23-02-14
5 7.89 Stefan Nieuwland 05-09-88 Climax Amsterdam 12-01-14
6 7.92 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 23-02-14
7 7.97 Jules de Bont Neo 23-12-94 Phanos Apeldoorn 23-02-14
8 8.09 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Amsterdam 12-01-14
9 8.10 Gaard van Vugt Neo 18-03-93 NEA-Volharding Apeldoorn 25-01-14
10 8.12 Menno Vloon Neo 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
11 8.16 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
12 8.19 Ruben Esajas 29-07-86 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-14
13 8.21 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Apeldoorn 16-02-14
14 8.22 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
15 8.32 Job Beintema JA 24-05-95 Trias Amsterdam 22-12-13
16 8.36 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Sheffield (GBR) 26-01-14
17 8.42 Sami Itani 24-03-87 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
18 8.42 Sander Maes Neo 21-12-92 Unitas Gent (BEL) 02-02-14
19 8.43 Steven Nuytinck 28-01-91 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
20 8.51 Steven Nuytinck 28-01-91 AV '56 Gent (BEL) 28-12-13
21 8.59 Alain van Tholl Neo 20-05-94 AV '23 Apeldoorn 16-02-14
22 8.69 Robin Coops 09-09-90 Hellas Apeldoorn 16-02-14
23 8.70 Jan Groot 12-12-88 Hollandia Apeldoorn 25-01-14
24 8.71 DaniŽl Lam Neo 03-10-94 Phanos Amsterdam 02-02-14
25 8.73 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
26 8.74 Timo Looijen Neo 07-07-94 AV Zaanland Amsterdam 12-01-14
27 8.74 Ranki Oberoi Neo 21-09-93 R' dam Atletiek Zoetermeer 18-01-14
28 8.77 Trystan de Weerdt JA 17-07-95 AAV '36 Apeldoorn 23-02-14
29 8.78 Paul van der Gragt 18-02-89 Hylas Amsterdam 12-01-14
30 8.79 Maarten Nabbe 07-07-89 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
31 8.96 Jeroen Habers 24-04-91 De Spartaan Gent (BEL) 21-12-13
32 8.97 Maarten Ottenhoff Neo 03-08-94 Phanos Utrecht 17-01-14
33 8.98 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 23-02-14
400 meter horden  91,4 cm
1 50.88 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Bordeaux (FRA) 26-01-14
hoogspringen
1 2.18 Douwe Amels 16-09-91 Impala Apeldoorn 22-02-14
2 2.13 Dave Brandhoff JA 13-04-95 SAV Wichita (USA) 17-01-14
3 2.07 Robert Bervoets Neo 10-10-93 De Keien Apeldoorn 01-03-14
4 2.07 Gijs Tops Neo 27-11-94 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 01-03-14
5 2.06 Jan Peter Larsen 18-03-79 Ilion Apeldoorn 22-02-14
6 2.06 Jasper Heesbeen Neo 23-01-92 Prins Hendrik Apeldoorn 22-02-14
7 2.05 Martijn Nuijens 18-11-83 Noordkop Apeldoorn 25-01-14
8 2.03 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Sopot (POL) 07-03-14
9 2.02 Dion van Kessel JB 12-06-97 Typhoon Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
10 2.02 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Apeldoorn 16-02-14
11 2.02 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Apeldoorn 16-02-14
12 2.02 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-14
13 2.01 Tymon de Jonge 17-02-80 Ilion Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
14 1.99 Loek van Zevenbergen JA 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 16-02-14
15 1.98 Tim Dekker Neo 29-09-93 Sprint Apeldoorn 22-02-14
16 1.98 DaniŽl Leyba Neo 29-11-93 Haag Atletiek Apeldoorn 22-02-14
17 1.97 Tim Hoogenboom JA 27-11-96 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
18 1.97 Marius Wouters JA 22-04-95 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
19 1.97 Julius Ediagbonya JB 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
20 1.96 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Apeldoorn 19-01-14
21 1.94 Sjoerd Dekker Neo 22-02-92 Phanos Dortmund (GER) 22-12-13
22 1.94 Tieme Klinkers 09-04-86 Phoenix Apeldoorn 22-02-14
23 1.93 Leon Rikkers JA 15-10-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 08-02-14
24 1.93 Branco Kranenburg JA 26-12-96 AV '47 Apeldoorn 08-02-14
25 1.93 Hans Verheijde 16-11-90 Ilion Gent (BEL) 09-02-14
26 1.93 Sven van Merode JB 02-10-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
27 1.93 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
28 1.91 Hans Koops 20-03-87 Jahn II Dortmund (GER) 22-12-13
29 1.91 Tobias Bakx JB 17-10-97 AC TION Dortmund (GER) 16-03-14
30 1.90 Niels Hanegraaf 01-05-90 DJA Apeldoorn 25-01-14
31 1.90 Sander Maes Neo 21-12-92 Unitas Gent (BEL) 01-02-14
32 1.90 Steven Nuytinck 28-01-91 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
33 1.90 Thomas Ticheloven Neo 18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
34 1.90 Roy van Meel 20-03-90 Ilion Apeldoorn 01-03-14
35 1.90 Sjoerd Hensing 04-06-88 Vitalis Apeldoorn 01-03-14
36 1.90 Mathieu Oude Vrielink 01-04-91 Asterix Apeldoorn 01-03-14
37 1.89 Stan Does JA 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 08-02-14
38 1.88 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Dortmund (GER) 22-12-13
39 1.88 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Sheffield (GBR) 25-01-14
40 1.87 Niels Mijnsbergen JB 01-03-97 AAV '36 Utrecht 20-12-13
41 1.87 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Utrecht 20-12-13
42 1.87 Trystan de Weerdt JA 17-07-95 AAV '36 Utrecht 20-12-13
43 1.87 Pieter Mijnhout Neo 25-02-94 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
44 1.87 Robin Coops 09-09-90 Hellas Apeldoorn 16-02-14
45 1.87 DaniŽl Lam Neo 03-10-94 Phanos Apeldoorn 16-02-14
46 1.87 Alain van Tholl Neo 20-05-94 AV '23 Apeldoorn 16-02-14
47 1.87 Menno Vloon Neo 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
48 1.87 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-14
in onderlinge wedstrijd:
1 1.97 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Dordrecht 02-03-14
polsstokhoogspringen
1 5.51 Rutger Koppelaar Neo 01-05-93 Ilion ZweibrŁcken (GER) 07-02-14
2 5.40 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
3 5.37 Cyriel Verberne 04-12-84 Unitas Apeldoorn 23-02-14
4 5.30 Menno Vloon Neo 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
5 5.27 Jorn Bakker 19-02-87 Ilion Apeldoorn 23-02-14
6 5.26 Cyriel Verberne 04-12-84 Attila Zoetermeer 25-01-14
7 5.25 Rens Blom M35 01-03-77 Unitas Leverkusen (GER) 05-01-14
8 5.01 Timo de Water 05-11-91 Ilion Zoetermeer 25-01-14
9 5.01 Nils Mulder 25-06-87 Haag Atletiek Zoetermeer 25-01-14
10 5.00 Alex van Zutphen M35 09-04-78 AAV '36 Zoetermeer 01-02-14
11 4.92 Koen van der Wijst JB 07-08-97 Unitas Apeldoorn 08-02-14
12 4.91 Milan Meeuse Neo 05-04-94 Unitas Keulen (GER) 25-01-14
13 4.90 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Gent (BEL) 11-01-14
14 4.86 Bryan Hage Neo 19-12-92 Ilion Zoetermeer 25-01-14
15 4.83 Sam Kranse Neo 11-09-92 PAC Aulnay Sous Bois (FRA) 21-12-13
16 4.80 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
17 4.71 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Utrecht 03-01-14
18 4.70 Alex van Zutphen M35 09-04-78 AV Gouda Gent (BEL) 28-12-13
19 4.70 DaniŽl Lam Neo 03-10-94 Phanos Apeldoorn 16-02-14
20 4.62 Roman Monte JA 20-03-96 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
21 4.60 Sander de Rijke 16-03-85 Ilion Gent (BEL) 11-01-14
22 4.60 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Sheffield (GBR) 26-01-14
23 4.60 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Apeldoorn 16-02-14
24 4.52 Joan Planas IIIAS 21-05-81 Phanos Zoetermeer 01-02-14
25 4.52 Boris Wolbink JA 20-03-95 AAC Zoetermeer 01-02-14
26 4.51 Steven Eleonora JA 22-04-96 Ilion Apeldoorn 09-02-14
27 4.41 Timo Looijen Neo 07-07-94 AV Zaanland Amsterdam 26-01-14
28 4.40 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
29 4.40 Sander Maes Neo 21-12-92 Unitas Gent (BEL) 02-02-14
30 4.32 Loek van Zevenbergen JA 05-08-96 Fortuna Zoetermeer 01-02-14
31 4.30 Sybren Blok JA 25-06-96 PAC Dordrecht 11-01-14
32 4.28 Remon Berrevoets JA 22-05-95 PAC Apeldoorn 09-02-14
33 4.28 Jorick Melgers JA 31-03-96 Sparta Apeldoorn 09-02-14
34 4.28 Ruben van Dijk JA 03-03-95 AV '34 Apeldoorn 09-02-14
35 4.22 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Zoetermeer 01-02-14
36 4.22 Eddy van Oort 31-05-83 Phanos Zoetermeer 01-02-14
37 4.20 Robin Scholten Neo 03-11-92 AV Wijchen Apeldoorn 25-01-14
38 4.20 Hilbrand Wouters JB 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 16-02-14
39 4.10 Kevin van Zundert JA 13-09-95 Sprint Dordrecht 23-11-13
40 4.01 Trystan de Weerdt JA 17-07-95 AAV '36 Utrecht 03-01-14
41 4.01 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Amsterdam 26-01-14
42 4.00 Justin Kraaijenbrink JA 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 16-02-14
43 4.00 Alain Dijkstra 10-02-91 Swift Vught 16-02-14
44 3.92 Pieter Mijnhout Neo 25-02-94 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
45 3.92 Christian Oberdorfer JA 19-02-95 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
46 3.92 Roel Driever 16-05-87 Phanos Zoetermeer 01-02-14
47 3.92 Marc Suvaal M45 07-07-65 R' dam Atletiek Apeldoorn 15-02-14
48 3.90 Sami Itani 24-03-87 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
49 3.90 Stan Does JA 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 25-01-14
50 3.90 Niels Mijnsbergen JB 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
51 3.90 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-14
52 3.90 Olle van den Boom JB 02-01-97 ATV Venray Apeldoorn 16-02-14
53 3.90 Sjoerd van Deudekom JB 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
54 3.90 Bart Daalhuisen 30-03-85 Hollandia Vught 16-02-14
55 3.80 Ituah Enahoro JB 15-12-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
56 3.80 Jordy Klerkx JC 12-01-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
57 3.80 Thomas Ticheloven Neo 18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 25-01-14
58 3.80 Dennis Coehoorn Neo 27-09-92 AC TION Apeldoorn 25-01-14
59 3.80 Alain van Tholl Neo 20-05-94 AV '23 Apeldoorn 16-02-14
60 3.80 Koen Koenders JB 15-10-98 Prins Hendrik Vught 16-02-14
61 3.80 Marijn van Est JA 05-05-96 Eindhoven Atletiek Vught 16-02-14
62 3.80 Geta Lakew Prins Hendrik Vught 16-02-14
63 3.72 Remco Mallens M40 23-02-70 Sprint Zoetermeer 01-02-14
64 3.72 Justin Francois M35 22-03-76 Groene Ster Apeldoorn 15-02-14
65 3.71 Robin Coops 09-09-90 Hellas Utrecht 03-01-14
66 3.70 Rik van Leeuwen 14-01-88 Passaat Dordrecht 23-11-13
67 3.70 Finn de Leng JB 24-02-97 Dynamica Apeldoorn 16-02-14
68 3.70 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 16-02-14
in onderlinge wedstrijd:
3.90 Michael Herijgers 22-05-90 DJA Dordrecht 15-03-14
verspringen
1 7.99 Ignisious Gaisah 20-07-83 PAC Sopot (POL) 07-03-14
2 7.75 Marius Kranendonk 08-01-88 AAC Apeldoorn 23-02-14
3 7.59 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 15-02-14
4 7.39 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Apeldoorn 15-02-14
5 7.32 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Apeldoorn 15-02-14
6 7.32 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Apeldoorn 15-02-14
7 7.18 Steven Nuytinck 28-01-91 AAV '36 Apeldoorn 25-01-14
8 7.17 Yoeri Stieglis 06-06-90 Phanos Apeldoorn 25-01-14
9 7.11 Menno Vloon Neo 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 15-02-14
10 7.10 Quincy Breell Neo 19-04-92 Haag Atletiek Apeldoorn 23-02-14
11 7.08 Loek van Zevenbergen JA 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 15-02-14
12 7.07 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Sheffield (GBR) 25-01-14
13 7.05 Joeri van der Hooft Neo 08-09-93 AAC Gent (BEL) 28-12-13
14 7.01 DaniŽl Lam Neo 03-10-94 Phanos Apeldoorn 15-02-14
15 7.01 Ronald Hertog (T44) 13-01-89 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-14
16 6.99 Bram Ruissen 18-02-90 PAC Dordrecht 11-01-14
17 6.95 Jonathan Pengel 22-09-85 Phanos Amsterdam 01-02-14
18 6.92 Steven Nuytinck 28-01-91 AV '56 Zoetermeer 21-12-13
19 6.90 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Sheffield (GBR) 25-01-14
20 6.87 Sander Schutjes 31-10-88 AV Valkenswaard Gent (BEL) 11-01-14
21 6.85 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 08-02-14
22 6.81 Bart van Amelsvoort 23-10-87 Scorpio Gent (BEL) 26-12-13
23 6.81 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 08-02-14
24 6.80 Tijmen Meijer 27-02-88 AV Zaanland Apeldoorn 01-03-14
25 6.79 Steven Eleonora JA 22-04-96 Ilion Apeldoorn 09-02-14
26 6.78 Filip van den Hoven Neo 04-08-94 Lycurgus Apeldoorn 23-02-14
27 6.76 Robin Coops 09-09-90 Hellas Apeldoorn 15-02-14
28 6.76 Timo Looijen Neo 07-07-94 AV Zaanland Apeldoorn 01-03-14
29 6.74 Sander Maes Neo 21-12-92 Unitas Gent (BEL) 01-02-14
30 6.73 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 15-02-14
31 6.68 Jasper Kranendonk 20-03-91 AAC Gent (BEL) 11-01-14
32 6.66 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 15-02-14
33 6.65 Milan Lips JA 03-02-95 Ilion Apeldoorn 25-01-14
34 6.65 LoÔc Wondel JB 14-08-98 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
35 6.65 Justin Kraaijenbrink JA 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-14
36 6.63 Arjan Roona JA 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 09-02-14
37 6.61 Lars Janssen M40 15-05-73 Phoenix Budapest (HUN) 25-03-14
38 6.57 Jelle Van Kesteren 21-11-85 Prins Hendrik Gent (BEL) 11-01-14
39 6.57 Ruben van Dijk JA 03-03-95 AV '34 Apeldoorn 09-02-14
40 6.57 Thomas Ticheloven Neo 18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 15-02-14
41 6.54 Tobias Bakx JB 17-10-97 AC TION Apeldoorn 15-02-14
42 6.54 Bram van Ruijven 03-12-91 Olympus '70 Apeldoorn 01-03-14
43 6.53 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track DŁsseldorf (GER) 08-12-13
44 6.51 Sybren Blok JA 25-06-96 PAC Apeldoorn 25-01-14
45 6.51 Bas Huijben 09-05-91 Attila Naaldwijk 26-01-14
46 6.48 Jeffrey Stokkel JA 06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 15-02-14
47 6.47 Justin Francois M35 22-03-76 Groene Ster Budapest (HUN) 25-03-14
48 6.46 Branco Kranenburg JA 26-12-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-14
49 6.45 Frank Hilberts 07-01-83 Hylas Gent (BEL) 28-12-13
50 6.42 Laurens Abbink JA 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 15-02-14
51 6.41 Sander van der Waals JA 03-02-95 Sprint Gent (BEL) 11-01-14
52 6.40 Alain van Tholl Neo 20-05-94 AV '23 Apeldoorn 15-02-14
in onderlinge wedstrijd:
6.60 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Utrecht 03-01-14
hink-stap-sprong
1 15.31 Sander Hage 25-08-85 Attila Vught 12-02-14
2 14.54 David van Hetten 06-08-86 R' dam Atletiek Apeldoorn 22-02-14
3 14.48 Lennart Teunissen 19-06-81 Altis Apeldoorn 22-02-14
4 14.39 Erwin Slokker 13-04-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 22-02-14
5 14.38 Remko Aubert 16-12-86 PAC Apeldoorn 22-02-14
6 14.34 Jelle van Kesteren 21-11-85 Prins Hendrik Apeldoorn 22-02-14
7 14.12 Robin Coops 09-09-90 Hellas Apeldoorn 01-03-14
8 14.10 JŲrgen van der Wardt 12-11-84 Phanos Apeldoorn 22-02-14
9 13.92 Rienk Kan Neo 24-02-93 AV Heerenveen Apeldoorn 01-03-14
10 13.87 Joeri van der Hooft Neo 08-09-93 AAC Apeldoorn 22-02-14
11 13.72 Liam Shew-A-Tjon JB 30-01-97 Fortuna Apeldoorn 09-02-14
12 13.58 Tarik Tahiri JA 23-12-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
13 13.57 Tjebbe Kerstens Neo 28-10-94 Sprint Apeldoorn 01-03-14
14 13.48 Joshua Record JA 19-08-95 AV '23 Apeldoorn 08-02-14
15 13.44 Kay Geluk JA 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
16 13.39 Lars Janssen M40 15-05-73 Phoenix Budapest (HUN) 28-03-14
17 13.34 Joey Blangť 05-09-91 Spirit-OB Apeldoorn 22-02-14
18 13.15 Ranki Oberoi Neo 21-09-93 R' dam Atletiek Zoetermeer 18-01-14
19 13.12 Almo Daved Neo 24-05-92 AAC Amsterdam 01-02-14
20 13.07 Jelle van der Zon JA 03-04-96 De Spartaan Apeldoorn 08-02-14
21 13.03 Yuri Engels 11-02-86 Attila Utrecht 20-12-13
22 13.00 Johnny van Schooneveld JB 04-10-97 AV '23 Utrecht 20-12-13
23 12.99 Niels Hanegraaf 01-05-90 DJA Apeldoorn 01-03-14
24 12.93 Pieter Mijnhout Neo 25-02-94 GAC-Hilversum Zoetermeer 18-01-14
25 12.93 Twan Evers Neo 15-10-94 AV Wijchen Apeldoorn 22-02-14
26 12.84 Andrej Sarnatskiy Neo 30-01-94 Vitalis Apeldoorn 01-03-14
27 12.82 Marco Jansen 14-08-90 Pijnenburg Utrecht 01-02-14
28 12.74 Glenn van Hamond Neo 19-08-92 Attila Utrecht 01-02-14
29 12.68 Hugo Vader Neo 14-10-93 Nova Apeldoorn 01-03-14
30 12.67 Lekan Dalenberg JB 20-05-98 Atledo Apeldoorn 09-02-14
31 12.65 Alexander Soethout JB 29-09-98 DEM Zoetermeer 18-01-14
32 12.65 Walter Vianen JA 04-01-96 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
33 12.61 Widmer van der Graaf JA 20-02-95 Groningen Atletiek Dortmund (GER) 26-01-14
34 12.54 Jelmer de Boer JA 04-07-95 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
35 12.48 Bryan Bastiaanse 15-06-89 Fortuna Zoetermeer 18-01-14
36 12.44 Robin Borsje Neo 18-05-93 Passaat Dordrecht 11-01-14
37 12.41 Niels Ran 14-03-88 AV Haarlem Apeldoorn 01-03-14
38 12.40 Joost Koet JB 20-07-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 09-02-14
39 12.35 DaniŽl Treep JA 08-04-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 08-02-14
40 12.32 Philippe Scheepers M35 05-06-77 Attila Zoetermeer 18-01-14
41 12.15 Julius Ediagbonya JB 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
42 12.12 Steven Mijnhout JA 17-05-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
43 12.11 David Janssen JA 23-12-95 Ciko '66 Apeldoorn 08-02-14
44 12.02 Ewout Revers 27-04-89 Hellas Utrecht 01-02-14
in onderlinge wedstrijd:
12.43 Bijan Jalalian JB 04-03-97 Hercules Dordrecht 29-03-14
kogelstoten 7,25 kg
1 18.59 Patrick Cronie 05-11-89 Phanos Apeldoorn 23-02-14
2 18.26 Denzel Comenentia JA 25-11-95 AAC Apeldoorn 23-02-14
3 16.90 Thierry Kruithof 11-04-91 Phanos Apeldoorn 23-02-14
4 16.66 Remco Goetheer Neo 05-10-92 R' dam Atletiek Apeldoorn 25-01-14
5 15.92 Stephan Wapperom 11-12-90 PAC Dordrecht 11-01-14
6 15.45 Caspar Hattink Neo 01-06-93 Startbaan Apeldoorn 01-03-14
7 15.14 Paul Olofsen 22-02-89 SAV Apeldoorn 23-02-14
8 14.90 Wieger-Jan de Wit M35 26-06-75 Impala Apeldoorn 25-01-14
9 14.67 Stein Kuiper M45 03-03-69 Prins Hendrik Budapest (HUN) 30-03-14
10 14.66 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 15-02-14
11 14.20 Stein Kuiper M40 03-03-69 Prins Hendrik Apeldoorn 15-02-14
12 14.13 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Apeldoorn 15-02-14
13 14.09 Tim Dekker Neo 29-09-93 Sprint Apeldoorn 25-01-14
14 14.04 Thomas Hoogerbrugge Neo 15-02-93 Lycurgus Zoetermeer 18-01-14
15 14.01 Vincent  Onos 08-04-86 SAV Heerenveen 15-03-14
16 13.99 Dennis Hemelaar Neo 02-12-94 AAC Apeldoorn 01-03-14
17 13.98 Ronald Huethorst 10-03-82 AV '34 Dortmund (GER) 12-01-14
18 13.92 Olaf van der Geest Neo 29-09-92 De Keien Apeldoorn 01-03-14
19 13.91 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Dortmund (GER) 22-12-13
20 13.80 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Sheffield (GBR) 25-01-14
21 13.58 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Sheffield (GBR) 25-01-14
22 13.45 Marcel Dost M40 28-12-69 AC TION DŁsseldorf (GER) 15-12-13
23 13.33 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 15-02-14
24 13.24 Matthijs van der Made 19-03-85 Scorpio Apeldoorn 23-02-14
25 13.05 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Dortmund (GER) 22-12-13
26 13.04 Aiko Staudt 27-10-87 MPM Apeldoorn 01-03-14
27 12.97 Theo Blok M35 14-07-77 AC Waalwijk '66 Apeldoorn 15-02-14
28 12.92 Ruben van Ameijden 24-10-80 Parthenon Dordrecht 11-01-14
29 12.82 Haike Franssen Neo 16-11-94 GVAC Apeldoorn 01-03-14
30 12.80 Pieter Karst Bouma Horror Heerenveen 15-03-14
31 12.63 Frank Koopmans M35 06-02-75 PEC 1910 Apeldoorn 15-02-14
32 12.59 Menno Vloon Neo 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 15-02-14
33 12.47 Justin Francois M35 22-03-76 Groene Ster Budapest (HUN) 25-03-14
34 12.39 Erwin BŲkenkamp M40 23-10-69 AV Edam Apeldoorn 15-02-14
35 12.37 Sander Maes Neo 21-12-92 Unitas Gent (BEL) 01-02-14
36 12.35 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Apeldoorn 15-02-14
37 12.09 DaniŽl Lam Neo 03-10-94 Phanos Apeldoorn 15-02-14
38 12.07 Robert Florusse M35 26-03-78 Parthenon Dordrecht 11-01-14
in onderlinge wedstrijd:
16.26 Stephan Wapperom 11-12-90 PAC Dordrecht 29-03-14
12.91 Haike Franssen Neo 16-11-94 GVAC Best 16-03-14
gewichtwerpen 15,88 kg
1 14.97 Martin Wijand M40 16-09-71 AAC Budapest (HUN) 30-03-14
2 12.82 Richard Bot M45 23-05-67 SAV Budapest (HUN) 26-03-14
3 11.92 Harald Gijtenbeek M40 02-11-70 Altis Budapest (HUN) 30-03-14
discuswerpen 2 kg
1 59.57 Erik Cadee 15-02-84 Prins Hendrik Berlijn (GER) 01-03-14
7-kamp
1 6242 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
1 7,04 * 7,59 * 14,66 * 2,02 * 8,16 * 5,40 * 2.42,21
2 5745 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Apeldoorn 16-02-14
2 7,31 * 7,39 * 13,35 * 2,02 * 8,23 * 4,60 * 2.43,44
3 5611 Menno Vloon Neo 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
3 7,09 * 7,11 * 12,59 * 1,87 * 8,12 * 5,30 * 3.03,04
4 5576 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Sheffield (GBR) 26-01-14
4 7,17 * 6,90 * 13,58 * 1,88 * 7,96 * 4,70 * 2.51,18
5 5496 Pim Jehee 04-05-88 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
5 7,17 * 7,32 * 12,35 * 1,87 * 8,36 * 4,50 * 2.45,43
6 5468 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
6 7,28 * 7,04 * 12,99 * 1,87 * 8,22 * 4,40 * 2.42,32
7 5218 Sander Maes Neo 21-12-92 Unitas Gent (BEL) 02-02-14
7 7,24 * 6,74 * 12,37 * 1,90 * 8,42 * 4,40 * 2.55,09
8 5006 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 16-02-14
8 7,33 * 6,73 * 13,33 * 1,84 * 9,03 * 3,70 * 2.40,72
9 5000 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
9 7,70 * 6,66 * 13,43 * 1,93 * 8,73 * 4,40 * 3.01,84
10 4895 Robin Coops 09-09-90 Hellas Apeldoorn 16-02-14
10 7,22 * 6,76 * 10,81 * 1,87 * 8,69 * 3,60 * 2.48,08
11 4716 Thomas Ticheloven Neo 18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
11 7,42 * 6,57 * 10,46 * 1,90 * 9,16 * 3,60 * 2.45,20
12 4630 Alain van Tholl Neo 20-05-94 AV '23 Apeldoorn 16-02-14
12 7,29 * 6,40 * 10,13 * 1,87 * 8,59 * 3,80 * 3.07,57
13 4573 Steven Nuytinck 28-01-91 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
13 7,24 * 7,13 * 10,78 * 1,90 * 8,43 * 0,00 * 2.46,25
14 4395 DaniŽl Lam Neo 03-10-94 Phanos Apeldoorn 16-02-14
14 DQ  * 7,01 * 12,09 * 1,87 * 8,76 * 4,70 * 3.00,36
4 x 200 meter
1 1.32,32 Alphen a/d Rijn JA AAV '36 Apeldoorn 09-02-14
2 1.34,64 Eindhoven Asterix Apeldoorn 01-03-14
3 1.34,72 Heerlen AVON Dortmund (GER) 26-01-14
4 1.34,84 Harderwijk JB Athlos Apeldoorn 09-02-14
5 1.35,46 Amstelveen Startbaan Apeldoorn 01-03-14
6 1.35,96 Goes JB AV '56 Apeldoorn 09-02-14
7 1.36,47 Hilversum JA GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
8 1.36,59 Groningen Vitalis Apeldoorn 01-03-14
9 1.36,93 Groningen JA Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
10 1.38,04 Gouda JA AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
11 1.38,16 Arnhem JA Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
12 1.38,16 Amsterdam JA AV '23 Apeldoorn 09-02-14
1 1.31,39 combi studenten Apeldoorn 01-03-14
2 1.31,98 combi JA Daventria / PEC 1910 Apeldoorn 09-02-14
3 1.32,27 combi Phoenix/SISU Apeldoorn 01-03-14
4 x 400 meter
1 3.20,93 Amsterdam AAC Apeldoorn 23-02-14
2 3.26,57 Haarlem KAV Holland Apeldoorn 23-02-14
3 3.28,09 Hoofddorp AV Haarlemmermeer Apeldoorn 23-02-14
4 3.31,37 Eindhoven Asterix Apeldoorn 23-02-14
5 3.34,41 Hilversum GAC-Hilversum Apeldoorn 23-02-14
6 3.36,49 Drachten Impala Apeldoorn 23-02-14
1 3.21,91 combi AV Castricum Phanos / SAV Apeldoorn 23-02-14
2 3.22,12 combi De Sprinter Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-14
3 3.25,85 combi AVON / Unitas Apeldoorn 23-02-14
4 3.26,63 combi Phoenix / MPM Apeldoorn 23-02-14