Dit is de jaar indoorranglijst Mannen 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiële ranglijst is van 27 februari 2013, geactualiseerd 27 februari 2013
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Mannen
50 meter
6.20 Ranki Oberoi Neo 21-09-93 R' dam Atletiek Zoetermeer 08-12-12
6.21 Giorgio Gravenbeek 31-05-87 Atverni Utrecht 18-01-13
60 meter
6.81 Jorén Tromp 01-11-88 NEA-Volharding Gent (BEL) 02-02-13
6.83 Jerrel Feller 09-06-87 Phanos Amsterdam 13-01-13
6.84 Maarten Heisen 11-02-84 Clytoneus Kirchberg (LUX) 02-02-13
6.86 Jerry Joseph 28-06-82 R' dam Atletiek Amsterdam 13-01-13
6.87 Wouter Brus Neo 30-09-91 Atverni Amsterdam 03-02-13
6.90 Prince Kwidama 23-08-85 R' dam Atletiek Zoetermeer 19-01-13
6.96 Maxim Ouwendijk Neo 21-10-92 PAC Apeldoorn 16-02-13
6.97 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
6.98 Koen Smet Neo 09-08-92 Phanos Zoetermeer 19-01-13
6.99 Paul Robers 14-04-88 AV '34 Apeldoorn 16-02-13
7.00 Kjell Wolters JA 18-04-94 PEC 1910 Bielefeld (GER) 09-02-13
7.00 Victor Strijbis Neo 23-10-92 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-13
7.00 Eugene Susanna 23-09-88 Eindhoven atletiek Apeldoorn 16-02-13
7.00 Jules de Bont JA 23-12-94 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.01 Rik Wester 13-06-86 Phanos Gent (BEL) 02-02-13
7.02 Marvin Douma Neo 08-12-93 Horror Apeldoorn 16-02-13
7.02 Virgil Spier 08-01-81 AAC Apeldoorn 16-02-13
7.03 Daniel van Leeuwen 18-03-78 Phanos Amsterdam 13-01-13
7.05 Paul Groen 23-09-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
7.05 David Cronie Neo 30-10-92 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-13
7.05 Rik Janssen JA 94 Unitas Apeldoorn 23-02-13
7.05 Sybren Blok JB 25-06-96 PAC Apeldoorn 23-02-13
7.06 Noah Heijnen JA 29-03-95 Delta Sport Apeldoorn 16-02-13
7.07 Joshua Gül JA 17-04-94 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.07 Menno Vloon JA 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
7.08 Youssef el Rhalfioui 06-09-83 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.08 Gaard van Vugt Neo 18-03-93 NEA-Volharding Amsterdam 03-02-13
7.09 Kaj Emanuel 15-01-88 Phanos Apeldoorn 16-02-13
7.09 Yannick Mahieu JA 17-03-95 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.10 Bjorn Blauwhof 10-12-90 Phanos Apeldoorn 05-01-13
7.10 Jip Baltissen Neo 22-01-91 Eindhoven Atletiek Gent (BEL) 12-01-13
7.10 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 09-02-13
7.11 Koen van Erve Neo 07-02-91 Attila Amsterdam 23-12-12
7.11 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Valencia (ESP) 26-01-13
7.12 Pablo Conradus 19-07-82 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 16-02-13
7.12 Giorgio Gravenbeek 31-05-87 Atverni Apeldoorn 16-02-13
7.13 Joomay Odjo Neo 17-11-92 Phanos Apeldoorn 05-01-13
7.14 Tom Roetman Neo 07-02-93 GAC-Hilversum Amsterdam 23-12-12
7.14 Wicher Nijkamp Neo 29-01-92 Spado Zoetermeer 19-01-13
7.14 Loek van Zevenbergen JB ####### Fortuna Zoetermeer 19-01-13
7.14 Sander Pupella Neo 27-03-93 Haag Atletiek Amsterdam 03-02-13
7.15 Olaf van den Bergh JA 07-03-94 Prins Hendrik Apeldoorn 05-01-13
7.15 Pim Jehee 04-05-88 AV Gouda Utrecht 18-01-13
7.15 David Koehler 15-02-85 Eindhoven Atletiek Amsterdam 03-02-13
7.15 Sergio Taytelbaum 23-04-85 Phanos Amsterdam 03-02-13
7.15 Sander Schutjes 31-10-88 AV Valkenswaard Apeldoorn 16-02-13
7.17 Rodrigo Willy Broer JB 27-08-96 Daventria Amsterdam 23-12-12
7.17 Dwight Sion 06-12-82 Phanos Apeldoorn 16-02-13
7.18 Ranki Oberoi Neo 21-09-93 R' dam Atletiek Amsterdam 23-12-12
7.18 Filip van den Hoven JA 04-08-94 Lycurgus Amsterdam 13-01-13
7.18 Erik Knevel 14-08-78 Suomi Amsterdam 03-02-13
7.18 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
7.18 Maarten Stuivenberg JA 25-04-95 VAV Apeldoorn 23-02-13
7.19 Antoine de Vries Neo 21-09-93 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.19 Maurice Vlek 26-10-80 Phanos Amsterdam 13-01-13
7.20 Igor Smits Neo 15-04-93 Hollandia Amsterdam 23-12-12
7.20 Rogier Janssen 08-04-86 Kronos Amsterdam 23-12-12
7.20 Ruben Esajas 29-07-86 R' dam Atletiek Utrecht 18-01-13
7.20 Ferry van Dipten Neo 28-02-93 AV Gouda Apeldoorn 09-02-13
7.21 Méron Gijsbertha JB 16-12-96 Atos Apeldoorn 23-02-13
7.22 Simon Blok JA 28-05-94 R' dam Atletiek Zoetermeer 19-01-13
7.23 Jeroen de Borst 01-11-82 Parthenon Amsterdam 23-12-12
7.23 Emiel Damen Neo 08-09-93 Unitas Apeldoorn 16-02-13
7.23 Stefano Lepelblad JA 10-02-94 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.23 Thom Slot JA 09-08-95 Trias Apeldoorn 23-02-13
7.24 Cliff Ellsworth Neo 17-04-93 Lycurgus Amsterdam 13-01-13
7.25 Bart ter Huurne 21-11-90 Attila Utrecht 21-12-12
7.25 Dennis Weijens 31-10-85 AV '23 Amsterdam 13-01-13
7.25 Michael Hooper JA 31-03-95 PEC 1910 Amsterdam 03-02-13
7.25 Johan Polman 31-08-86 DEM Apeldoorn 16-02-13
7.26 Joris Reijnders Neo 05-03-91 Sprint Dortmund (GER) 06-01-13
7.26 Revelinho Eind 07-04-90 AV '34 Amsterdam 13-01-13
7.26 Roben Popkema 25-04-89 AV Gouda Naaldwijk 13-01-13
7.26 Jamiro Elabeidi JB 03-02-96 Leiden Atletiek Amsterdam 03-02-13
7.26 Jochem Dobber JB 08-07-97 Suomi Apeldoorn 23-02-13
7.27 Christopher Charlemagne 26-12-82 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.27 Jeffrey Stokkel JA 06-08-95 Flevo Delta Dortmund (GER) 06-01-13
7.27 Frank Dekker 29-05-88 Hollandia Amsterdam 13-01-13
7.27 Yordi Steenbeek Neo 04-12-93 Hellas Utrecht 18-01-13
7.27 Alain van Tholl JA 20-05-94 AV '23 Amsterdam 03-02-13
7.27 Trystan de Weerdt JA 17-07-95 AV Gouda Apeldoorn 09-02-13
7.27 Jerom Theunissen JA 21-11-94 Atletiek Maastricht Apeldoorn 23-02-13
7.29 Carlos Bena 24-11-86 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.29 Manno Laan Neo 04-01-93 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
7.30 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Gent (BEL) 29-12-12
7.30 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Utrecht 04-01-13
7.30 Rik Jansen JA 09-02-94 Unitas Sittard 06-01-13
7.30 Jurre Wildschut JB 10-03-96 GAC-Hilversum Utrecht 18-01-13
7.30 John Silié M40 30-09-72 U-Track Apeldoorn 09-02-13
7.31 Arjan Timmers 21-03-85 Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 06-01-13
7.31 Jasper de Lange 16-05-88 AAV '36 Amsterdam 03-02-13
7.31 Erwin Slokker 13-04-89 GAC-Hilversum Amsterdam 03-02-13
7.32 Denisio Palas JA 30-11-95 Atos Amsterdam 23-12-12
7.32 Daan Westerveld Neo 04-09-91 Phanos Apeldoorn 05-01-13
7.32 Tunde Leidsman M35 30-08-74 Atletiek Maastricht Hoboken (BEL) 27-01-13
7.32 Billy de Walle JA 07-08-95 Haag Atletiek Amsterdam 03-02-13
7.33 Michael Hooper JA 31-03-95 Spirit-Lelystad Amsterdam 23-12-12
7.33 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-13
7.34 Max Kooijmans JB 26-03-96 Achilles-EL Hoboken (BEL) 25-11-12
7.34 Anand Premchand 17-12-89 AV Haarlemmermeer Amsterdam 23-12-12
7.34 Jelle van Kesteren 21-11-85 Prins Hendrik Apeldoorn 05-01-13
7.34 Yoeri Stieglis 06-06-90 Phanos Amsterdam 13-01-13
7.34 Remco de Groot JB 23-06-96 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
7.34 Arjan Roona JB 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.34 Joris van Gool JC 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 23-02-13
7.35 Jelle Venema Neo 27-11-93 Suomi Apeldoorn 05-01-13
7.35 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Amsterdam 13-01-13
7.35 Niek Vermeer JB 13-10-96 Attila Apeldoorn 23-02-13
betere handtijden:
6.5 Rik Wester 13-06-86 Phanos Dortmund (GER) 19-01-13
6.7 Christopher Charlemagne 26-12-82 Phanos Dortmund (GER) 19-01-13
6.9 Manno Laan Neo 04-01-93 AV '34 Dortmund (GER) 19-01-13
7.0 Arjan Timmers 21-03-85 Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 19-01-13
7.0 Jerom Theunissen JA 21-11-94 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
7.0 Sem Oolbekkink JB 05-05-96 Hanzesport Dortmund (GER) 19-01-13
7.0 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Dortmund (GER) 19-01-13
7.1 Bas van den Bergh Neo 15-06-92 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
7.1 Bram Ruissen 18-02-90 PAC Dortmund (GER) 19-01-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
6.95 Solomon Bockarie (SLE) 18-05-87 AV Weert Gent (BEL) 22-12-12
7.18 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Gent (BEL) 02-02-13
7.33 Niels Pittomvils (BEL) Neo 18-07-92 Unitas Gent (BEL) 02-02-13
200 meter
21.21 Jerrel Feller 09-06-87 Phanos Apeldoorn 17-02-13
21.77 Paul Robers 14-04-88 AV '34 Apeldoorn 17-02-13
21.99 Jurgen Wielart Neo 17-01-92 AV Haarlem Apeldoorn 05-01-13
22.12 Sander Pupella Neo 27-03-93 Haag Atletiek Apeldoorn 17-02-13
22.13 Revelinho Eind 07-04-90 AV '34 Apeldoorn 16-02-13
22.18 Rik Wester 13-06-86 Phanos Dortmund (GER) 19-01-13
22.33 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Dortmund (GER) 19-01-13
22.39 Eugene Susanna 23-09-88 Eindhoven atletiek Apeldoorn 16-02-13
22.41 Rogier Janssen 08-04-86 Kronos Apeldoorn 16-02-13
22.43 Simon Blok JA 28-05-94 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
22.50 Maarten Stuivenberg JA 25-04-95 VAV Apeldoorn 24-02-13
22.59 Daan Westerveld Neo 04-09-91 Phanos Apeldoorn 05-01-13
22.59 Steven Nuytinck Neo 28-01-91 AV '56 Apeldoorn 16-02-13
22.65 Noah Heijnen JA 29-03-95 Delta Sport Apeldoorn 24-02-13
22.70 Roben Popkema 25-04-89 AV Gouda Apeldoorn 16-02-13
22.73 Joshua Gül JA 17-04-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
22.81 Jurre Wildschut JB 10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
22.82 Billy de Walle JA 07-08-95 Haag Atletiek Apeldoorn 24-02-13
22.83 Marvin Douma Neo 08-12-93 Horror Apeldoorn 05-01-13
22.83 Joost de Jong JA 22-06-94 Pallas '67 Dortmund (GER) 19-01-13
22.83 Jochem Dobber JB 08-07-97 Suomi Apeldoorn 24-02-13
22.86 Maurice Vlek 26-10-80 Phanos Dortmund (GER) 19-01-13
22.90 Job Beintema JA 24-05-95 Trias Apeldoorn 16-02-13
22.93 Dwight Sion 06-12-82 Phanos Apeldoorn 16-02-13
22.95 Bas van den Bergh Neo 15-06-92 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
22.96 Sander Schutjes 31-10-88 AV Valkenswaard Apeldoorn 16-02-13
22.96 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 24-02-13
22.98 Rick Verver 02-09-86 Trias Apeldoorn 16-02-13
23.02 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Gent (BEL) 22-12-12
23.05 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Gent (BEL) 26-12-12
23.08 Michael Hooper JA 31-03-95 PEC 1910 Apeldoorn 24-02-13
300 meter
34.46 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Gent (BEL) 29-12-12
36.53 Steven Nuytinck Neo 28-01-91 AV '56 Gent (BEL) 29-12-12
36.54 Rikkert van Rhee M35 15-10-77 Energie Gent (BEL) 29-12-12
400 meter
47.38 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Apeldoorn 17-02-13
47.50 Bram Peters Neo 06-02-92 Prins Hendrik Apeldoorn 16-02-13
47.73 Youssef el Rhalfioui 06-09-83 Phanos Apeldoorn 17-02-13
47.93 Bjorn Blauwhof 10-12-90 Phanos Apeldoorn 17-02-13
48.12 Jelle Venema Neo 27-11-93 Suomi Apeldoorn 17-02-13
48.20 Jurgen Wielart Neo 17-01-92 AV Haarlem Apeldoorn 05-01-13
48.93 Olaf van den Bergh JA 07-03-94 Prins Hendrik Apeldoorn 17-02-13
48.96 Brian Vriend 20-05-90 Lycurgus Apeldoorn 17-02-13
49.09 Cliff Ellsworth Neo 17-04-93 Lycurgus Apeldoorn 16-02-13
49.19 Joost de Jong JA 22-06-94 Pallas '67 Apeldoorn 24-02-13
49.36 Thomas van Klaveren JA 11-12-95 Ilion Apeldoorn 23-02-13
49.58 Pascal Remminga 07-11-90 Aquilo Apeldoorn 16-02-13
49.74 Roel Huijsmans JB 12-04-96 Flevo Delta Apeldoorn 24-02-13
49.79 Branco van Minnen Neo 19-01-92 SISU Apeldoorn 16-02-13
49.98 Joris Reijnders Neo 05-03-91 Sprint Dortmund (GER) 06-01-13
50.06 Marc Lommert 30-08-84 Statina Apeldoorn 16-02-13
50.16 Bas van Leersum Neo 02-03-93 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-13
50.31 Bas van den Bergh Neo 15-06-92 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
50.52 Koen Huits 14-09-87 Vitalis Apeldoorn 16-02-13
50.56 Jan van Prooije 07-02-90 Climax Apeldoorn 05-01-13
50.61 Casper van Eyck JA 30-11-94 De Liemers Dortmund (GER) 06-01-13
50.65 Vincent van der Vis 04-07-90 AV '34 Apeldoorn 16-02-13
50.72 Tony van Diepen JB 17-04-96 Hera Apeldoorn 16-02-13
50.75 Caper van Eyck JA 30-11-94 De Liemers Apeldoorn 23-02-13
50.81 Niko Zuidema 12-05-89 Olympus '70 Apeldoorn 16-02-13
50.82 Steven Nuytinck Neo 28-01-91 AV '56 Dortmund (GER) 19-01-13
50.83 Martijn Klaassen 03-08-84 Phanos Apeldoorn 05-01-13
50.87 Arend-Jan Spierenburg JA 16-06-95 Cialfo Apeldoorn 16-02-13
50.97 Ricardo Rivers 19-10-79 Ciko '66 Apeldoorn 16-02-13
51.06 Bram Berkhout Neo 24-06-92 Nova Apeldoorn 16-02-13
51.07 Revelinho Eind 07-04-90 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
800 meter
1.47,99 Thijmen Kupers Neo 04-10-91 Groningen Atletiek Gent (BEL) 02-02-13
1.48,95 Robert Lathouwers 08-07-83 R' dam Atletiek Apeldoorn 17-02-13
1.50,09 Wouter de Boer 29-04-81 AC TION Apeldoorn 17-02-13
1.52,66 Victor Bouwman 18-09-86 Groningen Atletiek Apeldoorn 17-02-13
1.52,76 Ralf Nieuwenhuizen JA 27-03-94 Passaat Apeldoorn 16-02-13
1.53,02 Mark Nouws 20-08-90 THOR Dortmund (GER) 19-01-13
1.53,02 Robin de Ruyter Neo 01-04-93 Prins Hendrik Apeldoorn 16-02-13
1.53,34 Nils Pennekamp 29-05-87 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 17-02-13
1.53,40 Menno Schouten Neo 03-09-91 Lycurgus Dortmund (GER) 19-01-13
1.53,50 Stefan Wessel 03-05-87 Groningen Atletiek Dortmund (GER) 19-01-13
1.54,00 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Gent (BEL) 02-02-13
1.54,08 Yorben Ruiter JA 19-08-95 PAC Apeldoorn 05-01-13
1.54,58 Tony van Diepen JB 17-04-96 Hera Apeldoorn 24-02-13
1.55,02 Koen Jansen JB 30-01-96 Pallas '67 Apeldoorn 24-02-13
1.55,12 Didier Nibbering Neo 12-12-91 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-13
1.55,21 Gijs Jacobs 06-04-87 HAC Apeldoorn 16-02-13
1.55,24 Sjaak Hoogstraaten Neo 11-07-93 AV '23 Apeldoorn 16-02-13
1.56,04 Luuk Wagenaar JA 11-03-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
1.56,37 Tony Mauritz Neo 19-07-92 Haag Atletiek Apeldoorn 16-02-13
1.56,64 Jim Kruiver Neo 14-03-92 Nova Gent (BEL) 02-02-13
1.56,75 Rob ter Burg JA 04-01-95 Noordkop Apeldoorn 24-02-13
1.56,76 Willem Dudink 27-11-90 Hera Gent (BEL) 02-02-13
1.56,82 Marijn van der Putten M35 01-10-75 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 16-02-13
1.56,91 Sjoerd Weijers JA 02-10-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 06-01-13
1.57,26 Thomas Lewis JA 11-03-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
1.57,37 Jordy Dikkers JA 24-10-95 PEC 1910 Apeldoorn 24-02-13
1.57,40 Sam de Vor Neo 19-06-91 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-13
1.57,44 Adil el Azzouzi Neo 07-05-93 Phanos Apeldoorn 16-02-13
1.57,49 Richard Douma Neo 17-04-93 AV Zaanland Gent (BEL) 02-02-13
1.57,56 Steve Bakker Neo 09-09-92 Suomi Apeldoorn 05-01-13
1.57,73 Jeroen Vochteloo Neo 15-11-93 Invictus Apeldoorn 16-02-13
1.57,78 Thomas van Laar JA 13-09-95 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
1.58,10 Reinout Wiggers JA 04-02-94 De Liemers Apeldoorn 05-01-13
1.58,14 Antoon van Beek JA 04-08-94 Atverni Apeldoorn 24-02-13
1.58,68 Wessel van Veenen JA 27-10-95 AAC '61 Apeldoorn 24-02-13
1.58,77 Thomas van Laar JA 13-09-95 Cialfo Dortmund (GER) 10-02-13
1.59,06 Justin Meerenburgh 13-06-81 De Liemers Apeldoorn 05-01-13
1000 meter
2.31,40 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Gent (BEL) 29-12-12
2.34,19 Joost de Jong JA 22-06-94 Pallas '67 Gent (BEL) 29-12-12
1500 meter
3.43,53 Mark Nouws 20-08-90 THOR Dublin (IRL) 27-01-13
3.51,33 Edwin de Vries Neo 11-12-92 AV Almere '81 Dublin (IRL) 27-01-13
3.52,03 Stefan Wessel 03-05-87 Groningen Atletiek Kirchberg (LUX) 02-02-13
3.52,62 Wouter Ploeger Neo 10-10-92 AAC '61 Gent (BEL) 02-02-13
3.54,69 Menno Zuidema 07-01-87 Phoenix Apeldoorn 17-02-13
3.55,89 Jeffrey van der Park Neo 23-06-91 Hera Apeldoorn 17-02-13
3.57,16 Daan Reintjes Neo 30-07-93 De Liemers Apeldoorn 05-01-13
3.57,57 Jeroen Engels 07-05-83 Prins Hendrik Apeldoorn 16-02-13
3.58,33 Michiel de Ruiter 23-07-86 Hera Apeldoorn 16-02-13
3.58,47 Robbin Pieterman 05-09-89 Ilion Apeldoorn 17-02-13
3.59,06 Yared Stifanos JA 11-07-94 Hellas Apeldoorn 05-01-13
4.00,33 Pim Molenaar 30-11-87 Hera Apeldoorn 05-01-13
4.00,39 Niek Blikslager JA 13-06-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
4.01,33 Simon Grannetia JA 28-08-94 De Spartaan Apeldoorn 24-02-13
4.01,94 Sjoerd Weijers JA 02-10-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 16-02-13
4.03,56 Jaap Witte 11-12-82 AV Texel Apeldoorn 05-01-13
4.03,60 Roald Goossen Neo 24-02-92 AV Rijssen Apeldoorn 16-02-13
4.03,85 Adil el Azzouzi Neo 07-05-93 Phanos Apeldoorn 05-01-13
4.04,38 Derrick Kazemier Neo 29-11-92 VAV Apeldoorn 16-02-13
4.05,16 Wouter Warndorff Neo 16-07-91 THOR Apeldoorn 16-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
3.58,56 Balint Horvath (HUN) 89 Leiden Atletiek Dortmund (GER) 19-01-13
1 mijl
4.32,72 Benjamin Romkes M45 15-02-65 AV Zaanland Gent (BEL) 26-12-12
3000 meter
8.11,84 Tom Wiggers 10-08-87 AV Haarlem Dublin (IRL) 27-01-13
8.20,06 Wouter Ploeger Neo 10-10-92 AAC '61 Apeldoorn 17-02-13
8.20,98 Tijs Groen 11-12-85 De Liemers Apeldoorn 17-02-13
8.23,62 Edwin de Vries Neo 11-12-92 AV Almere '81 Apeldoorn 17-02-13
8.44,12 Bas van Hooren Neo 12-06-92 Atletiek Maastricht Apeldoorn 17-02-13
8.45,47 Mark van Kessel 12-09-89 LG Deurne Apeldoorn 17-02-13
8.45,72 Simon Grannetia JA 28-08-94 De Spartaan Apeldoorn 23-02-13
8.46,20 Sjoerd Weijers JA 02-10-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
8.49,77 Yannick Akkerman JA 06-05-94 Vitalis Apeldoorn 23-02-13
8.49,82 Sander Brouwers JA 12-11-94 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
8.52,07 Jaap Witte 11-12-82 AV Texel Apeldoorn 17-02-13
8.53,66 Jeroen Engels 07-05-83 Prins Hendrik Apeldoorn 17-02-13
8.54,12 Tommy Staal JA 18-08-94 AV '56 Apeldoorn 23-02-13
8.54,14 Neal Bouterse Neo 11-08-93 Dynamica Apeldoorn 17-02-13
8.54,69 Jelle Kemper 18-10-88 Prins Hendrik Apeldoorn 17-02-13
8.57,68 Benjamin Romkes M45 15-02-65 AV Zaanland Apeldoorn 17-02-13
3000m snelwandelen
15.14,75 Richard Leijenaar M50 26-05-59 RWV Apeldoorn 10-02-13
16.02,56 Ton van Andel M50 02-09-58 RWV Apeldoorn 10-02-13
16.15,18 Theo Koenis M60 12-10-51 De LAT Apeldoorn 10-02-13
16.18,57 Jan Netten M40 20-04-68 DAK Apeldoorn 10-02-13
17.31,04 Gerrit Riezebos M50 15-02-59 RWV Apeldoorn 10-02-13
17.47,05 Rob Tersteeg M35 03-11-76 RWV Apeldoorn 10-02-13
17.50,67 Rene Wakkee M45 14-05-65 RWV Apeldoorn 10-02-13
17.55,44 Hans van der Knaap M50 09-12-59 RWV Apeldoorn 10-02-13
18.05,87 Alex Wijsman M60 03-02-48 De LAT Apeldoorn 10-02-13
18.17,62 Bé Duit M60 25-05-49 De LAT Apeldoorn 10-02-13
5000m snelwandelen
25.45,14 Richard Leijenaar M50 26-05-59 RWV Apeldoorn 17-02-13
26.13,45 Colin Versteeg JA 01-03-95 VAV Apeldoorn 17-02-13
26.32,74 Wilfried van Bremen 11-02-87 RWV Apeldoorn 17-02-13
27.37,62 André van Slooten M35 15-01-78 RWV Apeldoorn 17-02-13
28.00,89 Theo Koenis M60 12-10-51 De LAT Apeldoorn 17-02-13
28.48,75 Robert van Bremen 11-12-82 RWV Apeldoorn 17-02-13
30.36,89 Hans van der Knaap M50 09-12-59 RWV Gent (BEL) 26-01-13
50 meter horden 106,7 cm
60 meter horden 106,7 cm
7.69 Koen Smet Neo 09-08-92 Phanos Amsterdam 13-01-13
7.80 Erik Leeflang 10-08-89 Zuidwal Apeldoorn 17-02-13
7.82 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 10-02-13
7.88 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
7.99 Stefan Nieuwland 05-09-88 Climax Amsterdam 23-12-12
8.02 Tjendo Samuel 19-12-89 Phanos Amsterdam 03-02-13
8.08 Paul Groen 23-09-89 GAC-Hilversum Zoetermeer 19-01-13
8.10 Gaard van Vugt Neo 18-03-93 NEA-Volharding Apeldoorn 17-02-13
8.21 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
8.21 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Apeldoorn 17-02-13
8.23 Menno Vloon JA 11-05-94 Lycurgus Valencia (ESP) 27-01-13
8.24 Ruben Esajas 29-07-86 R' dam Atletiek Apeldoorn 17-02-13
8.25 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Valencia (ESP) 27-01-13
8.26 Thomas Kortbeek 02-04-81 Prins Hendrik Apeldoorn 05-01-13
8.30 Pim Jehee 04-05-88 AV Gouda Apeldoorn 10-02-13
8.42 Wicher Nijkamp Neo 29-01-92 Spado Gent (BEL) 02-02-13
8.42 Harald Bust Neo 03-06-92 Hellas Amsterdam 03-02-13
8.46 Ferry van Dipten Neo 28-02-93 AV Gouda Apeldoorn 10-02-13
8.51 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 17-02-13
8.62 Jeroen van Veen 19-05-86 Isala '96 Apeldoorn 17-02-13
8.64 Joris Hallegraeff Neo 23-03-93 Attila Amsterdam 03-02-13
8.69 Boudewijn van Limpt 01-03-82 Hollandia Amsterdam 23-12-12
8.76 Kees Langeveld 26-01-87 AC TION Apeldoorn 05-01-13
8.76 Niko Zuidema 12-05-89 Olympus '70 Amsterdam 13-01-13
8.81 Paul van der Gragt 18-02-89 Hylas Amsterdam 03-02-13
8.92 Trystan de Weerdt JA 17-07-95 AV Gouda Apeldoorn 17-02-13
8.94 Anton de Regt Neo 11-06-93 AV '34 Amsterdam 23-12-12
8.94 Robin Scholten Neo 03-11-92 AV Wijchen Utrecht 18-01-13
8.96 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 17-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
8.43 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Gent (BEL) 03-02-13
400 meter horden  91,4 cm
51.60 Thomas Kortbeek 02-04-81 Prins Hendrik Apeldoorn 17-02-13
51.62 Jesper Arts Neo 02-04-92 LG Deurne Bordeaux (FRA) 26-01-13
53.08 Steven Nuytinck Neo 28-01-91 AV '56 Apeldoorn 17-02-13
53.62 Joost de Jong JA 22-06-94 Pallas '67 Apeldoorn 17-02-13
54.10 Martijn Klaassen 03-08-84 Phanos Apeldoorn 17-02-13
55.02 Remco Mettes 19-06-87 Hollandia Apeldoorn 17-02-13
55.31 Bas van Leersum Neo 02-03-93 AV Zaanland Apeldoorn 17-02-13
55.74 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 17-02-13
56.34 Ronald Kuin 25-03-87 Daventria Apeldoorn 17-02-13
56.42 Bart van der Zanden 06-05-81 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 17-02-13
57.05 Robbin Blaauw Neo 03-05-93 Aquilo Apeldoorn 17-02-13
57.99 Rik Hanswijk 27-03-84 Climax Apeldoorn 17-02-13
58.71 Rene Tijm 19-01-85 Nova Apeldoorn 17-02-13
hoogspringen
2.21 Jan-Peter Larsen 18-03-79 Ilion Apeldoorn 16-02-13
2.18 Douwe Amels Neo 16-09-91 Impala Gent (BEL) 02-02-13
2.08 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
2.06 Marco Caspers 11-01-88 Swift Apeldoorn 16-02-13
2.02 Harald Bust Neo 03-06-92 Hellas Apeldoorn 09-02-13
2.02 Tymon de Jonge 17-02-80 Ilion Apeldoorn 16-02-13
2.02 Giguru Scheuer JA 14-03-94 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 23-02-13
2.01 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Gent (BEL) 22-12-12
2.00 Jasper Heesbeen Neo 23-01-92 Prins Hendrik Apeldoorn 05-01-13
1.99 Dave Brandhoff JA 13-04-95 SAV Apeldoorn 23-02-13
1.99 Gijs Tops JA 27-11-94 Gen. Michaëlis Apeldoorn 23-02-13
1.98 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 10-02-13
1.98 Robert Bervoets Neo 10-10-93 De Keien Apeldoorn 16-02-13
1.98 Daniël Leyba Neo 29-11-93 Haag Atletiek Apeldoorn 16-02-13
1.96 Niels Hanegraaf 01-05-90 DJA Gent (BEL) 23-02-13
1.95 Sjoerd Dekker Neo 22-02-92 Noordkop Apeldoorn 05-01-13
1.94 Tim Hoogenboom JB 07-11-96 Olympus '70 Apeldoorn 24-02-13
1.93 Sjoerd Hensing 04-06-88 Vitalis Bremen (GER) 12-01-13
1.93 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
1.92 Martijn Praamsma 15-01-90 Startbaan Zoetermeer 26-01-13
1.92 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Valencia (ESP) 26-01-13
1.92 Thomas Ticheloven JA 18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 09-02-13
1.91 Tobias Bakx JB 17-10-97 AC TION Apeldoorn 24-02-13
1.90 Christian Rasch Neo 22-01-93 GAC-Hilversum Apeldoorn 05-01-13
1.90 Hidde ter Woord JA 29-12-95 Daventria Apeldoorn 05-01-13
1.90 Paul Groen 23-09-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
1.90 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 09-02-13
1.90 Hans Koops 20-03-87 Jahn II Apeldoorn 16-02-13
1.90 Joost Ketel JA 21-05-94 Achilles-EL Apeldoorn 23-02-13
1.89 Joris Hallegraeff Neo 23-03-93 Attila Hoboken (BEL) 02-12-12
1.89 Hans Verheijde 16-11-90 Ilion Hoboken (BEL) 02-12-12
1.89 Menno Vloon JA 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 09-02-13
1.88 Arjan Huijgen JA 10-06-94 Flevo Delta Dronten 28-12-12
1.88 Roy van Meel 20-03-90 Ilion Clarholz (GER) 06-01-13
1.87 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
1.87 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 09-02-13
1.86 Alain van Tholl JA 20-05-94 AV '23 Apeldoorn 09-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
1.93 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Gent (BEL) 02-02-13
polsstokhoogspringen
5.50 Robbert-Jan Jansen 22-07-83 Prins Hendrik Reno (USA) 19-01-13
5.47 Rens Blom M35 01-03-77 Unitas Orleans (FRA) 12-01-13
5.40 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
5.37 Jorn Bakker 19-02-87 Ilion Apeldoorn 17-02-13
5.37 Cyriel Verberne 04-12-84 Attila Apeldoorn 17-02-13
5.32 Menno Vloon JA 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 17-02-13
5.27 Rutger Koppelaar Neo 01-05-93 Ilion Apeldoorn 17-02-13
5.10 Nils Mulder 25-06-87 Haag Atletiek Apeldoorn 17-02-13
5.02 Timo de Water Neo 05-11-91 Ilion Zoetermeer 26-01-13
5.00 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 10-02-13
4.85 Alex van Zutphen 09-04-78 AV Gouda Zoetermeer 02-02-13
4.82 Milan Meeuse JA 05-04-94 Unitas Orleans (FRA) 12-01-13
4.74 Pim Jehee 04-05-88 AV Gouda Utrecht 21-12-12
4.62 Bryan Hage Neo 19-12-92 Ilion Zoetermeer 26-01-13
4.60 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
4.60 Neal Karremans 20-11-90 Haag Atletiek Apeldoorn 17-02-13
4.55 Kevin van der Eijk Neo 27-12-91 Startbaan Zoetermeer 02-02-13
4.50 Roman Monte JB 20-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
4.42 Paul Groen 23-09-89 GAC-Hilversum Zoetermeer 26-01-13
4.42 Boris Wolbink JA 20-03-95 AAC Zoetermeer 26-01-13
4.40 Harald Bust Neo 03-06-92 Hellas Apeldoorn 10-02-13
4.40 Sam Kranse Neo 11-09-92 PAC Apeldoorn 10-02-13
4.40 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
4.35 Timo Looijen JA 07-07-94 AV Zaanland Apeldoorn 24-02-13
4.32 Ferry van Dipten Neo 28-02-93 AV Gouda Zoetermeer 26-01-13
4.32 Joel de Water 30-05-89 Ilion Zoetermeer 26-01-13
4.31 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Valencia (ESP) 27-01-13
4.30 Sybren Blok JB 25-06-96 PAC Apeldoorn 09-02-13
4.22 Sander de Rijke 16-03-85 Ilion Gent (BEL) 12-01-13
4.20 Kevin Woldberg 13-02-80 PEC 1910 Apeldoorn 05-01-13
4.20 Kees Langeveld 26-01-87 AC TION Apeldoorn 10-02-13
4.15 Daniël Lam JA 03-10-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
4.15 Pieter Mijnhout JA 25-02-94 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
4.15 Rein Reinsma JA 04-11-95 Horror Apeldoorn 24-02-13
4.10 Anton de Regt Neo 11-06-93 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
4.10 Jeroen van Veen 19-05-86 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
4.10 Lennart Roodenburg JB 08-04-96 Phanos Apeldoorn 23-02-13
4.01 Eddy van Oort 31-05-83 AV '40 Amsterdam 20-01-13
4.00 Jorick Melgers JB 31-03-96 Sparta Apeldoorn 23-02-13
4.00 Remon Berrevoets JA 22-05-95 PAC Apeldoorn 24-02-13
4.00 Ruben van Dijk JA 03-03-95 AV '34 Apeldoorn 24-02-13
3.92 Steven Eleonora JB 22-04-96 Ilion Zoetermeer 26-01-13
3.90 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 10-02-13
3.85 Donald Dingemanse JA 16-05-95 AV '23 Apeldoorn 24-02-13
3.84 Michael Herijgers 22-05-90 DJA Utrecht 21-12-12
3.81 Justin Francois M35 22-03-76 Groene Ster Dordrecht 23-12-12
3.81 Bart Daalhuisen 30-03-85 Hollandia Amsterdam 20-01-13
3.80 Thomas Pijper 18-08-90 AAV '36 Apeldoorn 05-01-13
3.80 Koen van der Wijst JB 07-08-97 Unitas Apeldoorn 23-02-13
3.72 Trystan de Weerdt JA 17-07-95 AV Gouda Zoetermeer 26-01-13
3.71 Ivo van Leeuwen Neo 27-04-91 Atos Amsterdam 20-01-13
3.71 Donald Dingemanse JB 16-05-95 AV '23 Amsterdam 20-01-13
3.70 Luc Dirksen JA 23-11-94 Lycurgus Sittard 30-12-12
3.70 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 05-01-13
3.70 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-13
3.70 Hugo Maathuis JB 08-02-96 Maastricht Atletiek Apeldoorn 09-02-13
3.70 Robin Scholten Neo 03-11-92 AV Wijchen Apeldoorn 10-02-13
3.70 Alain van Tholl JA 20-05-94 AV '23 Apeldoorn 10-02-13
3.70 Thomas Ticheloven JA 18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
3.70 Hilbrand Wouters JB 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
3.64 Jos Warmerdam M45 14-04-65 U-Track Utrecht 21-12-12
3.60 Evbako Ogbeide JB 25-02-97 PAC Dordrecht 12-01-13
3.60 Bart Steehouwer M40 03-04-70 AV Almere '81 Apeldoorn 09-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
5.00 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Gent (BEL) 03-02-13
4.90 Niels Pittomvils (BEL) Neo 18-07-92 Unitas Gent (BEL) 03-02-13
verspringen
7.57 Marius Kranendonk 08-01-88 AAC Apeldoorn 17-02-13
7.50 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
7.38 Pieter Braun Neo 21-01-93 Sprint Apeldoorn 17-02-13
7.34 Fabian Florant 01-02-83 Haag Atletiek Apeldoorn 17-02-13
7.26 Pim Jehee 04-05-88 AV Gouda Apeldoorn 09-02-13
7.25 Paul Groen 23-09-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
7.16 Harald Bust Neo 03-06-92 Hellas Valencia (ESP) 26-01-13
7.12 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Valencia (ESP) 26-01-13
7.03 Filip van den Hoven JA 04-08-94 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
7.02 Bram Ruissen 18-02-90 PAC Dortmund (GER) 19-01-13
7.01 Jonathan Pengel 22-09-85 Phanos Apeldoorn 17-02-13
6.98 Menno Vloon JA 11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 09-02-13
6.96 Yoeri Stieglis 06-06-90 Phanos Apeldoorn 17-02-13
6.94 Tom Roetman Neo 07-02-93 GAC-Hilversum Apeldoorn 17-02-13
6.87 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
6.83 David van Hetten 06-08-86 R' dam Atletiek Naaldwijk 13-01-13
6.82 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 23-02-13
6.79 Ferry van Dipten Neo 28-02-93 AV Gouda Apeldoorn 09-02-13
6.78 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 09-02-13
6.73 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
6.72 Sander Schutjes 31-10-88 AV Valkenswaard Sittard 06-01-13
6.71 Sybren Blok JB 25-06-96 PAC Zoetermeer 08-12-12
6.69 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 09-02-13
6.68 Yuri Engels 11-02-86 Attila Dordrecht 12-01-13
6.68 Bas Huijben Neo 09-05-91 Attila Naaldwijk 13-01-13
6.67 Tijmen Meijer 27-02-88 AV Zaanland Apeldoorn 05-01-13
6.66 Remco Aubert 16-12-86 PAC Zoetermeer 08-12-12
6.65 Rik Janssen JA 94 Unitas Apeldoorn 24-02-13
6.64 Rik Jansen JA 09-02-94 Unitas Sittard 06-01-13
6.63 Frank Koopmans M35 06-02-75 PEC 1910 Dortmund (GER) 19-01-13
6.63 Thom Slot JA 09-08-95 Trias Apeldoorn 24-02-13
6.55 Emiel Damen Neo 08-09-93 Unitas Sittard 06-01-13
6.49 Glenn van Hamond Neo 19-08-92 Attila Dordrecht 12-01-13
6.49 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 23-02-13
6.48 Kay Geluk JB 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-13
6.43 Jelle van Kesteren 21-11-85 Prins Hendrik Apeldoorn 05-01-13
6.42 Steven Eleonora JB 22-04-96 Ilion Apeldoorn 23-02-13
6.41 Stefan de Vries Neo 18-10-92 Hellas Apeldoorn 17-02-13
6.40 Joeri van der Hooft Neo 08-09-93 AAC Amsterdam 21-12-12
6.40 Sander van der Waals JA 03-02-95 Sprint Apeldoorn 24-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
7.58 Ignisious Gaisah (GHA) 20-06-83 PAC Ludwigshaven (GER) 09-02-13
6.61 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Gent (BEL) 02-02-13
6.43 Niels Pittomvils (BEL) Neo 18-07-92 Unitas Gent (BEL) 02-02-13
hink-stap-sprong
16.73 Fabian Florant 01-02-83 Haag Atletiek Fayetteville (USA) 09-02-13
14.89 David van Hetten 06-08-86 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-13
14.56 Erwin Slokker 13-04-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-13
14.36 Remco Aubert 16-12-86 PAC Apeldoorn 16-02-13
14.35 Robin Coops 09-09-90 Hellas Utrecht 26-01-13
14.25 Lennart Teunissen 19-06-81 Altis Apeldoorn 16-02-13
13.99 Jörgen van der Wardt 12-11-84 Phanos Zoetermeer 26-01-13
13.95 Jelle van Kesteren 21-11-85 Prins Hendrik Apeldoorn 16-02-13
13.86 Stefan de Vries Neo 18-10-92 Hellas Utrecht 26-01-13
13.73 Joeri van der Hooft Neo 08-09-93 AAC Amsterdam 21-12-12
13.66 Yuri Engels 11-02-86 Attila Apeldoorn 16-02-13
13.45 Rienk Kan Neo 24-02-93 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-13
13.37 Joey Blangé Neo 04-09-91 Spirit-OB Apeldoorn 16-02-13
13.35 Frank Koopmans M35 06-02-75 PEC 1910 Apeldoorn 10-02-13
13.33 Denisio Palas JA 30-11-95 Atos Apeldoorn 23-02-13
13.22 Kay Geluk JB 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
13.17 Joshua Record JA 19-08-95 AV '23 Apeldoorn 23-02-13
13.16 Daved Alma Neo 24-05-92 AAC Zoetermeer 26-01-13
13.12 Danny Groot 03-07-88 AV Edam Zoetermeer 26-01-13
13.10 Tijmen Meijer 27-02-88 AV Zaanland Zoetermeer 26-01-13
12.98 Andrej Sarnatskiy JA 30-01-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
12.95 Twan Evers JA 15-10-94 AV Wijchen Apeldoorn 23-02-13
12.94 Pieter Mijnhout JA 25-02-94 GAC-Hilversum Apeldoorn 23-02-13
12.79 Glenn van Hamond Neo 19-08-92 Attila Dordrecht 12-01-13
12.70 Thomas Ticheloven JA 18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
12.70 Markus Meekma JB 25-02-97 Impala Apeldoorn 24-02-13
12.55 Widmer van der Graaf JA 20-02-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
12.51 Walter Vianen JB 04-01-96 AAV '36 Apeldoorn 24-02-13
12.47 Bart Hondeveld JB 02-07-97 Achilles-EL Apeldoorn 24-02-13
12.46 Lukas van der Storm 28-12-86 Prins Hendrik Zoetermeer 26-01-13
12.39 Jelle van der Zon JB 03-04-96 De Spartaan Apeldoorn 24-02-13
12.37 Philippe Scheepers M35 05-06-77 Attila Hoboken (BEL) 02-12-12
12.37 Maarten van der Winden JA 21-08-95 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 23-02-13
12.08 Daniël Treep JB 08-04-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 24-02-13
12.05 Jeroen Blokzijl JB 04-12-96 Jahn II Apeldoorn 24-02-13
kogelstoten 7,25 kg
18.40 Erik van Vreumingen 15-06-78 Haag Atletiek Apeldoorn 17-02-13
18.00 Patrick Cronie 05-11-89 Phanos Apeldoorn 17-02-13
17.50 Tom Corstjens 19-01-85 Achilles-Top Apeldoorn 17-02-13
16.15 Remco Goetheer Neo 05-10-92 R' dam Atletiek Gent (BEL) 05-01-13
15.83 Stephan Wapperom 11-12-90 R' dam Atletiek Apeldoorn 17-02-13
15.18 Paul Olofsen 22-02-89 SAV Apeldoorn 17-02-13
14.86 Wieger-Jan de Wit M35 26-06-75 Impala Apeldoorn 09-02-13
14.81 Jeffrey Wassenburg 10-06-81 Noordkop Den Helder 27-01-13
14.69 Dennis Hemelaar JA 02-12-94 AAC Apeldoorn 17-02-13
14.49 Caspar Hattink Neo 01-06-93 Startbaan Apeldoorn 05-01-13
14.49 Arjan van Harn 03-08-81 GAC-Hilversum Apeldoorn 17-02-13
14.13 Thierry Kruithof Neo 11-04-91 KAV Holland Apeldoorn 17-02-13
14.02 Matthijs van der Made 19-03-85 Scorpio Dordrecht 12-01-13
14.01 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
13.99 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
13.88 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Valencia (ESP) 26-01-13
13.80 Menno Vloon JA 11-05-94 Lycurgus Valencia (ESP) 26-01-13
13.66 Tim Dekker Neo 29-09-93 AV Gouda Zoetermeer 19-01-13
13.53 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 09-02-13
13.36 Paul Groen 23-09-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
13.12 Frank Koopmans M35 06-02-75 PEC 1910 Apeldoorn 09-02-13
13.10 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
13.09 Theo Blok M35 14-07-77 AC Waalwijk '66 Apeldoorn 09-02-13
12.93 Thomas Hoogerbrugge Neo 15-02-93 Lycurgus Alkmaar 08-12-12
12.69 Harald Bust Neo 03-06-92 Hellas Utrecht 18-01-13
12.69 Kees Langeveld 26-01-87 AC TION Apeldoorn 09-02-13
12.63 Ruben van Ameijden 24-10-80 Parthenon Dordrecht 12-01-13
12.51 Joris Hallegraeff Neo 23-03-93 Attila Apeldoorn 05-01-13
12.31 Kik van Swol M40 16-04-70 Hylas Apeldoorn 09-02-13
12.28 Erwin Bökenkamp M40 23-10-69 AV Edam Apeldoorn 09-02-13
12.23 Pim Jehee 04-05-88 AV Gouda Apeldoorn 09-02-13
12.09 Justin Francois M35 22-03-76 Groene Ster Apeldoorn 09-02-13
Buitenlanders bij nederlandse club:
14.14 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Gent (BEL) 02-02-13
12.37 Niels Pittomvils (BEL) Neo 18-07-92 Unitas Gent (BEL) 02-02-13
7-kamp
6341 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
6,97 * 7,50 * 14,01 * 2,08 * 7,88 * 5,40 * 2.41,30
5678 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 10-02-13
7,10 * 6,78 * 13,53 * 1,90 * 7,82 * 5,00 * 2.54,74
5513 Harald Bust Neo 03-06-92 Hellas Apeldoorn 10-02-13
7,36 * 7,08 * 12,54 * 2,02 * 8,60 * 4,40 * 2.38,25
5505 Paul Groen 23-09-89 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
7,05 * 7,25 * 13,36 * 1,90 * 8,10 * 4,40 * 2.58,93
5353 Bas Markies 24-07-84 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
7,18 * 6,87 * 12,75 * 1,87 * 8,21 * 4,40 * 2.51,43
5348 Pim Jehee 04-05-88 AV Gouda Valencia (ESP) 27-01-13
7,20 * 7,01 * 11,35 * 1,83 * 8,39 * 4,61 * 2.44,85
5205 Menno Vloon JA 11-05-94 Lycurgus Valencia (ESP) 27-01-13
7,26 * 6,11 * 13,80 * 1,80 * 8,23 * 4,81 * 2.58,09
5128 Adriaan Saman 12-10-83 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
7,60 * 6,73 * 13,99 * 1,93 * 8,64 * 4,40 * 2.59,30
4965 Bart van den Wijngaard 18-08-89 Scorpio Apeldoorn 10-02-13
7,40 * 6,69 * 11,68 * 1,87 * 8,99 * 3,90 * 2.40,62
4817 Kees Langeveld 26-01-87 AC TION Apeldoorn 10-02-13
7,43 * 6,22 * 12,69 * 1,69 * 8,79 * 4,20 * 2.47,08
4563 Jeroen van Veen 19-05-86 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
7,47 * 6,25 * 11,19 * 1,78 * 8,74 * 4,10 * 3.08,54
4528 Sam Kranse Neo 11-09-92 PAC Apeldoorn 10-02-13
7,53 * 6,19 * 10,00 * 1,75 * 9,35 * 4,40 * 2.54,00
4376 Anton de Regt Neo 11-06-93 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
7,41 * 5,90 * 09,40 * 1,69 * 9,40 * 4,10 * 2.48,81
4370 Ronald Kuin 25-03-87 Trias Apeldoorn 10-02-13
7,58 * 6,16 * 08,96 * 1,81 * 9,35 * 3,30 * 2.37,53
4361 Robin Scholten Neo 03-11-92 AV Wijchen Apeldoorn 10-02-13
7,42 * 6,23 * 08,73 * 1,75 * 9,07 * 3,70 * 2.53,90
Buitenlanders bij nederlandse club:
5605 Rudy Bourguignon (FRA) 16-07-79 AV '34 Gent (BEL) 03-02-13
7,18 * 6,61 * 14,14 * 1,93 * 8,43 * 5,00 * 2.46,79
4 x 200 meter
1.39,98 Goes AV '56 Bielefeld (GER) 09-02-13