Dit is de officieuze Indoor-ranglijst 1999/2000 van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.

Deze is laatst geactualiseerd op 29 december 2000
De officiële ranglijsten (ook junioren, veteranen, internationaal en wegatletiek) worden gepubliceerd in het bondsblad:

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. Bel, fax (beide tot 23.00 uur), schrijf of e-mail naar:
  • Wilmar Kortleever
    Peter van Anrooystraat 75
    2324 XB Leiden
    tel/fax: 071-5720492
    e-mail: wilmar.k@wxs.nl
  • Ton de Kleijn
    Meppelrade 70
    2544 XW Den Haag
    tel 070-3679766
    Fax: (via XOIP) 020 8731151
    e-mail: Tede.ka@net.hcc.nl

Verspreiding van deze ranglijst in clubhuizen (print dit scherm!) vergroot de kans op nieuwe aanvullingen, correcties en een up to date lijst.


Mannen

60 meter

6.74  Nathanael Esprit          HAAG Atl        22-jan   Houston
6.77  Robin Korving             AAC             6-feb    Tampere
6.79  Patrick van Balkom        Hellas          12-feb   Gent
6.80  Miguel Janssen            AAC             12-feb   Gent
6.82  Harvey Bijnaar            AAC             6-feb    Dortmund

6.84  Timothy Beck              AAC'61          16-jan   Dortmund
6.86  Hans Vehof                AV'34           12-feb   Gent
6.87  Edwin van Calker          AAC'61          12-feb   Gent
6.91  Christoph Kempen          KAV Holland     23-jan   Gent
6.94  Daniel Ward          JB   RKHAV           11-dec   Goes
6.95  Guus vd Boom              Hellas          6-feb    Dortmund
200 meter
21.04   Patrick van Balkom      Hellas          6-mrt    Gent
21.64   Julien Hagen            Hellas          6-mrt    Gent
21.74   Christoph Kempen        KAV Holland     12-feb   Gent
21.90   Nathanael Esprit        Haag Atl        12-feb   XXX
21.96   Hans Vehof              AV '34          16-jan   Dortmund

22.03   Rowdy Middelkoop        AV '34          12-feb   Gent
22.09   Martin de Groot         KAV Holland     12-feb   Gent
22.33   Henk Jager          JB  Argo '77        12-feb   Gent
22.33   Joost Moreels       JA  Hellas          12-feb   Gent
22.34   DaniŽl van Leeuwen      Nea Volharding  12-feb   Gent
400 meter
47.60	Julien Hagen		Hellas		12-feb	Gent
48.71	Rene Mabelis		AV'34		6-feb	Dortmund
49.09	Jeroen Prent		Hellas		12-feb	Gent
49.33	Ger Wessel		Leiden Atl	6-feb	Dortmund
49.43	Bob Keus		Olympus '70	04-mrt	Gent

49.50	Richard Janssens	DEM		6-feb	Dortmund
49.55	Eric Roeske		Hellas		20-feb	Gent
49.56	Guido Klinkhamer	Hellas		20-feb	Gent
49.58	Humphrey Zimmermann	GVAC		20-feb	Gent
49.93	Arnoud Liefers	   JA 	AV '34		12-feb	Gent
800 meter
1.47.97	Marko Koers		Nijmegen	16-jan	Gainesville
1.50.61	Bram Som		Atletico	6-feb	Gent
1.51.19	Robert Spoek		Ciko '66	6-feb	Dortmund
1.51.74	Maarten vd Heuvel  JA 	Hanzesport	18-feb	Blacksburg
1.51.90	Michiel Loeschner	Hellas		16-jan	Dortmund

1.52.12	Sander de Korte		Hellas		12-feb	Gent
1.53.79	Steven Tito		Leiden Atl	12-feb	Gent
1.53.99	Bas Eefting	   JA 	AAC '61		16-jan	Dortmund
1.54.05	Marijn van der Putten	Haarlemmermeer	12-feb	Gent
1500 meter
3.42.13	Marko Koers		AV Nijmegen	25-feb	Gent
3.53.67	Ad Verweij		Typhoon		12-feb	Gent
4.01.1	Guus Janssen		Nijmegen	6-feb	Dortmund
4.01.1	Olaf Bos		Tartletos	6-feb	Dortmund
4.01.43	Marcel Tesselaar			12-feb	Gent
3000 meter
7.56.02	Sander Schutgens	Pegasus		06-feb	Stuttgart
8.19.70	Simon Vroemen		Sprint		12-feb	Gent
8.26.32	Bob Winter		Lycurgus	12-feb	Gent
8.27.53	Stan Rijken		Prins Hendrik	12-feb	Gent
8.44.50	Bernard te Boekhorst	Phoenix		12-feb	Gent

8.46.78	Job Dusch	   JA 	Scopias		05-feb	Dusseldorf
8.47.22	Hakim Najib		Haag Atletiek	12-feb	Gent
8.56.50	Guus Janssen	   JA 	AV Nijmegen	12-feb	Gent
8.57.43	Remi de Olde	   JA 	SISU		12-feb	Gent
8.57.76	Dirk de Heer	   JA 	Argo '77	12-feb	Gent
60 meter horden
7.62	Robin Korving		AAC		15-feb	Madrid
7.93	Sven Ootjers		Haag Atletiek	12-feb	Gent
7.95	James Sharpe		AAC		15-jan	Boedapest
7.95	Marcel vd Westen	AAC		12-feb	Gent
8.07	Chiel Warners		AAC '61		12-feb	Gent

8.15	Gregory Sedoc	    JA	AAC		6-feb	Dortmund
8.19	Jack Rosendaal		AV '34		12-feb	Gent
8.19	Maikel van Aerde	AAC		12-feb	Gent
8.21	Bram Kempkens		Sperwers	6-feb	Dortmund
8.27	Tom Metselaar	     	Suomi		12-feb	Gent
3000 m snelwandelen
14.04.5   Pedro Huntjens 	Unitas          5-feb   Dusseldorf
14.05.46  Henk Plasman 		Gen. Michaelis  5-feb   Dusseldorf
14.11.1   Hans van der Knaap 	RWV             13-feb  Zaandam
14.22.7   Hub Kaenen 		RWV             13-feb  Zaandam
14.24.9   John van Puyvelde 	Unitas          13-feb  Zaandam
14.42.6   Theo Koenis 		De Lat          13-feb  Zaandam
15.13.9   Ron Timmermans     JA	RWV             13-feb  Zaandam
15.21.8   Robert van Bremen  JA	TWV             13-feb  Zaandam
15,34.4   Jacques van Bremen JB RWV             13-feb  Zaandam
15.59.64  Fred Rohner 		Unitas           5-feb  Dusseldrof
16.04.9   Hans van Wakeren 	Unitas          13-feb  Zaandam 


Verspringen
7.49	Chiel Warners		AAC '61		25-feb	Gent
7.25	Rowdy Middelkoop	AV '34		29-jan	Zaragoza
7.22	Jack Rosendaal		AV '34		29-jan	Zaragoza
7.19	Lucas Clint				16-jan	Dortmund
7.15	Martin de Groot		KAV Holland	12-feb	Gent

7.11	Vincent Bergman	   JA 	Ilion		12-feb	Gent
7.11	Bram Kempkens		Sperwers	19-dec	Dortmund
7.07    Eldert Wijkstra     JB  AV '55		4-mrt   Chemnitz
7.03	Marc Janssen		Scopias		05-feb	Dusseldorf
6.91	Harold Kerp		Phoenix		12-feb	Gent
6.86	Ludrick Berrenstein JA 	AAC '61		12-feb	Gent

Hinkstapspringen
15.22	Martijn Delissen	Ilion		16-jan	Dortmund
14.21	Marco Groen in 't Wout	Lycurgus	19-dec	Dortmund
13.63	Frank v Grinsven	Wychen		12-feb	Gent
13.60	Erik de Groot		Ilion		20-feb	Dortmund
13.52	Joost Cosman	  JA	AV '23		16-jan	Dortmund

13.47	Vincent Kortbeek  JA 	PH		16-jan	Dortmund
13.41	Jasper Lohuis	  JA 	TION		12-feb	Gent
13.39	Maurits Booster	  JA	Ilion		19-dec	Dortmund
13.17	Bas Klinkhamer		Wychen		16-jan	Dortmund
13.04   Joost Cosman      JA    AV '23          12-feb  Gent
Hoogspringen
2.25	Wilbert Pennings	Attila		9-feb	Athene
2.08	Jack Rosendaal		AV34		29-jan	Zaragoza
2.03	Sven Ootjers		Haag Atletiek	12-feb	Gent
2.03	Erik de Groot		Ilion		12-feb	Gent
2.00	Jan-Peter Larsen	Ilion		12-feb	Gent

2.00	Onno van der Mark	NOP		12-feb	Gent
1.99	Joost van Bennekom  JA	TION		12-feb	Gent
1.98	Remco Braat		Sprint		5-feb	Gent
1.96	Frank Dokter		AV '34		12-feb	Gent
1.95	Mische Schutte		Fortuna		19-dec	Dortmund
1.95	Kevin Woldberg		PEC 1910	12-feb	Gent
1.95	Eugene Martineau    JB 	Achilles	05-feb	Dusseldorf
1.95    Martijn Nuijens     JB  Noordkop        22-jan  Zuidbroek
1.95    Roel Dullaart           OSS-Volo        ??      ??
Polshoogspringen
5.60	Rens Blom		Unitas		12-feb	Gent
5.40	Christian Tamminga	Haag		11-feb	Gent
5.30	Laurens Looije		Ilion		16-jan	Dortmund
4.70	Robert-Jan Jansen   JB 	PH		12-feb	Gent
4.60	Hans Pompen		AAC		16-jan	Dortmund
4.60	Antal Hellings	     	PSV		12-feb	Gent
4.60	Chiel Warners		AAC '61		26-feb	Gent
4.50	Jorrik van Chruchten	Unitas		12-feb	Gent
4.50    Marc Janssen            Scopias          5-feb  Dusseldorf
4.40    Jeroen Woldring         Ilion           22-jan  Zoetermeer
4.40    Ludo vd Plaat        JB Ilion            4-mrt  Chemnitz
4.40    Vincent Bergman      JA Ilion               ??  ??
outdoor:
5.60	Laurens Looije		Ilion		14-feb	Potchefstroom
Kogelstoten
18.74	Rutger Smith	   JA	Argo '77	12-feb	Gent
16.16	Erwin Simpelaar		AV '34		12-feb	Gent
16.13	Erik van Vreumingen	Haag Atletiek	12-feb	Gent
15.27	Eddy Cardol		AV Hera		12-feb	Gent
14.91	Jos Bentum		AAC61		12-feb	Gent

14.33	Remco v Veldhuizen	Ilion		16-jan	Dortmund
14.30	Chiel Warners		AAC '61		25-feb	Gent
14.19	Wieger de Wit		Impala		23-jan	Zuidbroek
13.85	Jack Rosendaal		AV34		29-jan	Zaragozza
13.82   Marcel Dost             TION             6-feb  Enschede
13.73	Erik van Egmond		Sparta		12-feb	Gent