Dit is de jaarranglijst MANNEN over 2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 13 juli 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
15 juli 2017

Let op: de meeste uitslagen zijn verwerkt, maar sommige (inclusief buitenlandse wedstrijden) nog te verwerken.
We stellen eenieders geduld op prijs (en als organisatoren gevraagd kan worden om geboortedata in de uitslagen op te nemen, dan zou het allemaal een stuk eenvoudiger en sneller gaan).

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats, gaarne met weblink naar uitslag) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever 

 

      100 meter

1     10.19           0.2   Churandy Martina                       03-07-84    R' dam Atletiek         Oslo (NOR)              15-06-17

2     10.31           0.0   Hensley Paulina                        26-06-93    R' dam Atletiek         Gavardo                 04-06-17

3     10.32           1.4   Giovanni Codrington                    17-07-88    Groningen Atletiek      La Chaux-de-Fonds (FRA) 07-02-17

4     10.38           -0.6  Solomon Bockarie                       18-05-87    Ilion                   Newham (GBR)            29-05-17

5     10.40           0.7   Wouter Brus                            30-09-91    Prins Hendrik           Weinheim (GER)          27-05-17

6     10.45           1.6   Jorén Tromp                            01-11-88    Haag Atletiek           Kortrijk (BEL)          08-07-17

7     10.47           1.5   Taymir Burnet                          01-10-92    R' dam Atletiek         La Habana               26-05-17

8     10.50           -0.6  Elvis Afrifa                    Neo    30-11-97    AV '23                  Oordegem (BEL)          27-05-17

9     10.50           2.0   Roelf Hylke Bouwmeester         Neo    09-12-97    SV Veendam              Leiden                  17-06-17

10    10.57           0.5   Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            27-05-17

11    10.62           0.2   Shaquille Haverkamp             JA     10-01-99    AV Gouda                Oordegem (BEL)          03-06-17

12    10.62           2.0   Méron Gijsbertha                Neo    16-12-96    Phanos                  Leiden                  17-06-17

13    10.63           0.4   Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Uden                    17-05-17

14    10.63           1.7   Rachmil van Lamoen                     15-12-91    R' dam Atletiek         Utrecht                 23-06-17

15    10.64           2.0   Devron Jepma                           14-05-93    PAC                     Leiden                  17-06-17

16    10.65           0.8   Joris van Gool                  JA     04-04-98    Spiridon                Oordegem (BEL)          27-05-17

17    10.67           2.0   Jamiro Elabeidi                 Neo    03-02-96    Leiden Atletiek         Leiden                  17-06-17

18    10.71           0.4   Rodrigo-Willy Broer             Neo    27-08-96    Daventria               Uden                    17-05-17

19    10.71           -1.3  Isayah Boers                    JA     19-06-99    Phanos                  Geneve (SUI)            10-06-17

20    10.80           1.2   Jim van Gorkum                  JA     26-01-98    Spado                   Tilburg                 05-06-17

21    10.81           1.2   Calvin Hoogland                 JA     30-05-98    AV Castricum            Tilburg                 05-06-17

22    10.82           0.0   Dominique Zwiep                 JA     14-07-99    R' dam Atletiek         Vught                   01-07-17

23    10.84           0.8   Levi Hazes                      JB     07-01-00    AV '23                  Leiden                  17-06-17

24    10.85           1.7   Paul Groen                             23-09-89    GAC-Hilversum           Utrecht                 23-06-17

25    10.87           1.6   Onyema Adigida                  JB     07-01-00    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

26    10.87           -0.1  Dudly Boeldak                   Neo    31-01-95    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

27    10.87           1.2   Rik Jansen                             09-02-94    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

28    10.90           1.7   Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

29    10.91           2.0   Chidel Cecilia                  Neo    24-08-96    Atverni                 Hilversum               09-07-17

30    10.92           1.8   Stefan Scholte                  Neo    29-10-95    AV Haarlem              Hilversum               18-06-17

31    10.92           0.1   Daan Lubberdink                 JA     31-08-99    Ciko '66                Vught                   01-07-17

32    10.94           1.8   Tijmen de Hart                  Neo    08-09-97    Hylas                   Hilversum               18-06-17

33    10.94           -2.0  Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Monzón (ESP)            01-07-17

34    10.95           0.4   Jonathan Mutebwa                       11-01-93    Lycurgus                Uden                    17-05-17

35    10.95           1.3   Jordan Knops                    JB     12-02-00    Voorne Atletiek         Oud Beijerland          21-05-17

36    10.96           0.1   Maarten Stuivenberg             Neo    25-04-95    VAV                     Epe                     23-04-17

37    10.97           -1.3  Dimitri Juliet                  Neo    28-03-96    R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

38    10.97           0.6   Siem Sikkenga                   Neo    11-05-96    MPM                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

39    10.98           1.4   Sawa Bezelev                    JA     13-07-98    Athlos                  Drachten                28-05-17

40    10.99           0.9   Rodney Hoogterp                 Neo    24-02-97    Impala                  Harderwijk              18-06-17

41    11.01           1.7   Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Utrecht                 23-06-17

42    11.02           0.8   Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

43    11.03           -0.7  Sander Pupella                         27-03-93    Haag Atletiek           Breda                   12-05-17

44    11.03           0.9   Rafael Raap                     JA     18-03-99    PAC                     Vught                   01-07-17

45    11.04           1.4   Ronel Brigitha                  Neo    09-08-96    Impala                  Drachten                28-05-17

46    11.06           0.9   Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Oyonnax (FRA)           27-05-17

47    11.06           0.8   Pim Jehee                              04-05-88    Prins Hendrik           Hilversum               09-07-17

48    11.07           -1.5  Loic Wondel                     JA     14-08-98    R' dam Atletiek         Rotterdam               06-07-17

49    11.07           0.8   Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Uden                    17-05-17

50    11.08           1.3   Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

51    11.08           1.3   Jelle Venema                           27-11-93    Suomi                   Utrecht                 02-06-17

52    11.08           1.2   Filip van den Hoven                    04-08-94    Lycurgus                Tilburg                 05-06-17

53    11.09           1.3   Marinio Mac Andrew              Neo    13-11-95    Atos                    Heerhugowaard           28-05-17

54    11.09           -0.1  Rutger Bien                            30-01-94    AV '23                  Oordegem (BEL)          03-06-17

55    11.10           -1.2  Pierre ten Holder               JB     09-11-00    PEC 1910                Vught                   01-07-17

56    11.11           1.3   Leon Ten Klooster                      09-09-93    AV NOP                  Utrecht                 02-06-17

57    11.11           1.5   Dani Nivillac                          09-08-83    Nijmegen Atletiek       Tilburg                 05-06-17

58    11.12           -0.2  Gennaro Biswane                 Neo    03-02-97    Phanos                  Utrecht                 12-05-17

59    11.12           -1.0  Ruben Esajas                           29-07-86    R' dam Atletiek         Gouda                   25-05-17

60    11.13           0.4   Jordy Visscher                  Neo    17-04-96    PEC 1910                Heerde                  08-04-17

61    11.14           0.0   Milo Zech Wallebroek            JA     06-08-99    Leiden Atletiek         Vught                   01-07-17

62    11.15           1.7   Olaf van den Bergh                     07-03-94    Prins Hendrik           Utrecht                 23-06-17

63    11.16           0.0   Christopher Williamson          JA     07-04-98    Vitalis                 Hoorn                   30-04-17

64    11.16           1.3   Erik Knevel                     M35    14-08-78    Suomi                   Heerhugowaard           28-05-17

65    11.16           1.2   Gaeonn Meyer                           02-01-90    Lycurgus                Tilburg                 05-06-17

66    11.16           -0.8  Godwin Ababio                                      AAC                     Utrecht                 14-07-17

67    11.17           0.9   Marinio Mac Andrew              Neo    13-11-95    Atos                    Amsterdam               18-06-17

68    11.18           1.3   Adam Youssef                    Neo    20-05-95    R' dam Atletiek         Naaldwijk               21-04-17

69    11.19           -0.7  Robin Huber                            15-05-92    Spirit-OB               Gouda                   25-05-17

70    11.19           0.8   Wicher Nijkamp                         29-01-92    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

71    11.20           2.0   Keitharo Oosterwolde            JC     17-02-02    AV Almere '81           Hagen (GER)             16-06-17

72    11.21           1.5   Koen Hoedjes                    JC     27-06-02    Hera                    Hagen (GER)             16-06-17

73    11.22           -0.9  Niels Beks                      JA     29-09-98    Attila                  Vught                   01-07-17

74    11.22           1.7   Maarten Emmaneel                JB     10-09-00    Nova                    Vught                   01-07-17

75    11.23           0.5   Sven Jansons                    JB     19-07-01    Altis                   Emmeloord               13-05-17

76    11.23           0.8   Mathijs Dirks                   Neo    20-07-96    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

77    11.23           1.5   Jordy Kluft                     JA     04-02-98    DEM                     Tilburg                 05-06-17

78    11.23           0.8   Ranki Oberoi (T20)                     21-09-93    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

79    11.24           2.0   Jeroen Witteveen                       05-01-89    Hellas                  Utrecht                 23-06-17

80    11.25           1.5   Netanel Dorothea                JB     22-11-00    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

81    11.26           0.2   Simon Blok                             28-05-94    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

82    11.26           0.8   Tobias Bakx                     Neo    17-10-97    AC TION                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

83    11.26           -0.9  Peter van Versantvoort                 06-10-90    AV Wijchen              Nijmegen                18-06-17

84    11.26           -0.3  Sil Negenman                    JB     28-05-00    KAV Holland             Lisse                   25-06-17

85    11.26           1.1   Pelle Gelderblom                JA     27-07-98    Vereniging Zeeland AtletVught                   01-07-17

86    11.27           0.1   Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Epe                     23-04-17

87    11.27           1.4   Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

88    11.27           0.8   Kaj Emanuel                            15-01-88    Phanos                  Hilversum               09-07-17

89    11.28           1.3   Bryan Pronk                     JA     22-06-99    PAC                     Naaldwijk               21-04-17

90    11.28           1.6   Jamaal Awad                     JA     01-01-98    DEM                     Haarlem                 07-05-17

91    11.28           -1.0  Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Gouda                   25-05-17

92    11.28           -0.4  Naresh Kuwas                    Neo    08-03-96    Haag Atletiek           Leiria (POR)            08-06-17

93    11.28           0.0   Ruzjairo St Jago                                   Nijmegen Atletiek       Wageningen              07-07-17

94    11.29           0.4   Rutger Postma                   Neo    09-10-97    Atverni                 Emmeloord               17-06-17

95    11.30           1.4   Kieran Roelf                    JA     15-07-98    Hollandia               Drachten                28-05-17

96    11.30           1.4   Kosheen Miran                   JC     15-03-02    Groningen Atletiek      Stadskanaal             24-06-17

97    11.31           0.0   Damien Bourguin                        10-12-92    No-Limits               Heerenveen              20-05-17

98    11.31           0.3   Ruzjairo St Jago                                   Nijmegen Atletiek       Breda                   28-05-17

99    11.31           0.4   Johan Polman                           31-08-86    Lycurgus                Oordegem (BEL)          03-06-17

100   11.31           1.2   Pim van Bakel                   JB     21-11-01    Prins Hendrik           Zwolle                  25-06-17

101   11.31           0.1   Cedrych van der Graaff          JA     24-11-99    Energie                 Vught                   01-07-17

102   11.31           -0.3  Shuraimy Bito                                      Rotterdam Atletiek      Utrecht                 14-07-17

      geen windgegevens bekend:

      11.11                 Vincent Wodtke                         15-11-94    Spark                   Naaldwijk               09-06-17

      11.14                 Netanel Dorothea                JB     22-11-00    Sparta                  Naaldwijk               09-06-17

      11.24                 Noah Heijnen                    Neo    29-03-95    Vereniging Zeeland AtletZierikzee               20-05-17

      11.26                 Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Logan (USA)             09-05-17

      11.27                 Bas Uitbeijerse                        02-08-90    Haag Atletiek           Naaldwijk               09-06-17

      11.31                 Koen Koenders                   JA     15-10-98    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

      met teveel rugwind:

      10.00       w   4.8   Churandy Martina                       03-07-84    R' dam Atletiek         Stockholm               18-06-17

      10.15       w   4.4   Solomon Bockarie                       18-05-87    Ilion                   Clermont (USA)          15-04-17

      10.16       w   4.1   Hensley Paulina                        26-06-93    R' dam Atletiek         Clermont (USA)          15-04-17

      10.19       w   5.5   Giovanni Codrington                    17-07-88    Groningen Atletiek      Clermont (USA)          15-04-17

      10.26       w   5.6   Jorén Tromp                            01-11-88    NEA-Volharding          Gainesville (USA)       31-03-17

      10.30       w   3.2   Wouter Brus                            30-09-91    Prins Hendrik           Clermont (USA)          15-04-17

      10.53       w   2.1   Shaquille Haverkamp             JA     10-01-99    AV Gouda                Leiden                  17-06-17

      10.75       w   2.1   Dimitri Juliet                  Neo    28-03-96    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

      10.88       w   3.8   Rodney Hoogterp                 Neo    24-02-97    Impala                  Drachten                28-05-17

      10.89       w   2.1   Chidel Cecilia                  Neo    24-08-96    Atverni                 Utrecht                 14-07-17

      10.90       w   2.8   Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Götzis (AUT)            27-05-17

      10.97       w   3.0   Filip van den Hoven                    04-08-94    Lycurgus                Vught                   25-05-17

      11.06       w   2.8   Niels Pittomvils (BEL)                 18-07-92    Unitas                  Götzis (AUT)            27-05-17

      11.14       w   3.0   Robin Huber                            15-05-92    Spirit-OB               Spijkenisse             29-06-17

      11.16       w   2.4   Bryan Pronk                     JA     22-06-99    PAC                     Drunen                  07-05-17

      11.18       w   2.7   Cedrych van der Graaf           JA     24-11-99    Energie                 Drunen                  07-05-17

      11.20       w   2.4   Niels Beks                      JA     29-09-98    Attila                  Drunen                  07-05-17

      11.25       w         Igor Rutka                             22-10-94    PAC                     Naaldwijk               19-05-17

      11.27       w   3.8   Kristian Mos                    JA     04-09-99    AV Heerenveen           Drachten                28-05-17

      11.28       w   2.6   Gabriël Cornelissen             JB     03-04-01    GAC-Hilversum           Leiden                  11-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      10.16           1.5   Ryan Shields (JAM)                     12-05-83    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          27-05-17

      10.75           0.8   Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Filderstadt (GER)       10-06-17

      10.84           -0.7  Wandifa Sanneh (GAM)            Neo    02-02-96    Phanos                  Breda                   12-05-17

      buitenlanders, teveel wind:

      9.89        w   4.8   Ryan Shields (JAM)                     12-05-83    Haag Atletiek           Stockholm               18-06-17

 

      150 meter

1     15.45           0.7   Solomon Bockarie                       18-05-87    Ilion                   Lisse                   13-05-17

2     15.74           0.7   Elvis Afrifa                    Neo    30-11-97    AV '23                  Lisse                   13-05-17

3     15.87           0.0   Onyema Adigida                  JB     07-01-00    Phanos                  Lisse                   13-05-17

4     16.04           0.0   Chidel Cecilia                  Neo    24-08-96    Atverni                 Lisse                   13-05-17

5     16.16           0.7   Maarten Stuivenberg             Neo    25-04-95    VAV                     Lisse                   13-05-17

6     16.22           0.4   Daan Lubberdink                 JA     31-08-99    Ciko '66                Lisse                   13-05-17

7     16.24           0.7   Dimitri Juliet                  Neo    28-03-96    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

8     16.32           0.0   Bjorn Blauwhof                         10-12-90    Phanos                  Lisse                   13-05-17

9     16.35           0.0   Dudly Boeldak                   Neo    31-01-95    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

10    16.50           0.4   Jamiro Elabeidi                 Neo    03-02-96    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

11    16.52           0.0   Calvin Hoogland                 JA     30-05-98    AV Castricum            Lisse                   13-05-17

12    16.53           0.0   Enrico van Luijk                       19-08-94    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

13    16.55           0.7   Marvin Douma                           08-12-93    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

14    16.59           0.4   Filip van den Hoven                    04-08-94    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

15    16.66           0.4   Rutger Bien                            30-01-94    AV '23                  Lisse                   13-05-17

16    16.70           0.1   Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

17    16.75           -0.2  Thijs Koers                            18-01-93    Hellas                  Lisse                   13-05-17

18    16.76           0.5   Robin Coops                            09-09-90    Hellas                  Lisse                   13-05-17

19    16.79           0.5   Ruben Esajas                           29-07-86    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

20    16.83           0.3   Rogier Janssen                         08-04-86    AV '34                  Amersfoort              17-04-17

21    16.83           0.0   Dani Nivillac                          09-08-83    Nijmegen Atletiek       Lisse                   13-05-17

22    16.84           -1.7  Olaf van den Bergh                     07-03-94    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

23    16.91           0.8   Sven Jansons                    JB     19-07-01    Altis                   Amersfoort              17-04-17

24    16.96           -0.2  Jeroen Witteveen                       05-01-89    Hellas                  Lisse                   13-05-17

25    17.04           0.0   Ronald Dekker                          15-03-93    Hera                    Lisse                   13-05-17

26    17.04           0.4   Marnix van der Burg             JC     22-01-02    Leiden Atletiek         Leiden                  27-05-17

27    17.08           0.0   Nick van Schagen                       25-07-91    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

28    17.08           0.0   Jordy Kluft                     JA     04-02-98    DEM                     Lisse                   13-05-17

29    17.15           0.5   Kosheen Miran                   JC     15-03-02    Groningen Atletiek      Stadskanaal             27-05-17

      geen windgegevens bekend:

      16.92                 Simon Blok                             28-05-94    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

      met teveel rugwind:

      16.82       w         Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Steenwijk               07-07-17

      17.12       w   2.2   Gino van Wijk                   JC     20-02-02    Lycurgus                Zaandam                 27-05-17

 

      200 meter

1     20.27           -0.5  Churandy Martina                       03-07-84    R' dam Atletiek         Parijs (FRA)            01-07-17

2     20.75           1.8   Hensley Paulina                        26-06-93    R' dam Atletiek         Gainesville (USA)       30-03-17

3     20.77           0.8   Liemarvin Bonevacia                    05-04-89    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

4     20.82           -0.5  Solomon Bockarie                       18-05-87    Ilion                   Andújar (ESP)           02-06-17

5     21.20           -0.6  Jorén Tromp                            01-11-88    Haag Atletiek           Huizingen (BEL)         10-06-17

6     21.26           0.8   Terrence Agard                         16-04-90    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

7     21.27           1     Taymir Burnet                          01-10-92    R' dam Atletiek         La Habana               27-05-17

8     21.27           -0.7  Isayah Boers                    JA     19-06-99    Phanos                  Geneve (SUI)            10-06-17

9     21.36           0.7   Maarten Stuivenberg             Neo    25-04-95    VAV                     Veenendaal              18-06-17

10    21.39           1.7   Wouter Brus                            30-09-91    Prins Hendrik           Weinheim (GER)          27-05-17

11    21.50           0.8   Rodrigo-Willy Broer             Neo    27-08-96    Daventria               Oordegem (BEL)          27-05-17

12    21.55           0.9   Onyema Adigida                  JB     07-01-00    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

13    21.62           -0.4  Chidel Cecilia                  Neo    24-08-96    Atverni                 Veenendaal              08-04-17

14    21.62           -1.8  Sander Pupella                         27-03-93    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          03-06-17

15    21.65           0.5   Rayen Rojer                            23-08-93    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          03-06-17

16    21.68           0.4   Rachmil van Lamoen                     15-12-91    R' dam Atletiek         Utrecht                 23-06-17

17    21.77           -0.5  Méron Gijsbertha                Neo    16-12-96    Phanos                  Oordegem (BEL)          27-05-17

18    21.79           -2.5  Elvis Afrifa                    Neo    30-11-97    AV '23                  Den Haag                20-05-17

19    21.79           -0.2  Daan Lubberdink                 JA     31-08-99    Ciko '66                Oordegem (BEL)          27-05-17

20    21.82           1.5   Sawa Bezelev                    JA     13-07-98    Athlos                  Vught                   02-07-17

21    21.85           -1.8  Rik Jansen                             09-02-94    Unitas                  Oordegem (BEL)          03-06-17

22    21.90           1.1   Mustafa Mahamuud                JA     01-07-98    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

23    21.94           1.3   Jim van Gorkum                  JA     26-01-98    Spado                   Oordegem (BEL)          27-05-17

24    21.98           0.7   Rogier Janssen                         08-04-86    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

25    22.01           0.5   Mathijs Dirks                   Neo    20-07-96    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

26    22.04           -3.2  Dudly Boeldak                   Neo    31-01-95    R' dam Atletiek         Huizingen (BEL)         10-06-17

27    22.05           0.7   Siem Sikkenga                   Neo    11-05-96    MPM                     Veenendaal              18-06-17

28    22.08           -2.3  Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Hilversum               18-06-17

29    22.12           -0.2  Jonathan Mutebwa                       11-01-93    Lycurgus                Uden                    17-05-17

30    22.18           1.9   Dominique Zwiep                 JA     14-07-99    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

31    22.18           1.8   Jordy Visscher                  Neo    17-04-96    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

32    22.24           1.3   Johan Polman                           31-08-86    Lycurgus                Oordegem (BEL)          27-05-17

33    22.24           1.4   Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

34    22.24           -1.6  Joeri Moerman                          05-07-87    AVON                    Roermond                18-06-17

35    22.26           1.7   Thomas van Klaveren             Neo    11-12-95    AV Haarlem              Gouda                   25-05-17

36    22.27           -0.1  Ronel Brigitha                  Neo    09-08-96    Impala                  Drachten                28-05-17

37    22.28           1.7   Rutger Bien                            30-01-94    AV '23                  Gouda                   25-05-17

38    22.29           1.5   Dimitri Juliet                  Neo    28-03-96    R' dam Atletiek         Gorinchem               30-04-17

39    22.35           0.0   Roel Huijsmans                  Neo    12-04-96    Atverni                 Oordegem (BEL)          03-06-17

40    22.36           1.4   Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

41    22.38           0.8   Tijmen de Hart                  Neo    08-09-97    Hylas                   Heerhugowaard           07-07-17

42    22.39           0.4   Olaf van den Bergh                     07-03-94    Prins Hendrik           Utrecht                 23-06-17

43    22.40           -0.5  Filip van den Hoven                    04-08-94    Lycurgus                Oordegem (BEL)          27-05-17

44    22.43           -0.3  Levi Hazes                      JB     07-01-00    AV '23                  Oordegem (BEL)          03-06-17

45    22.43           0.5   Pelle Gelderblom                JA     27-07-98    Vereniging Zeeland AtletVught                   02-07-17

46    22.43           0.8   Jordy Kluft                     JA     04-02-98    DEM                     Heerhugowaard           07-07-17

47    22.44           1.0   Leon ten Klooster                      09-09-93    AV NOP                  Emmeloord               17-06-17

48    22.44           -1.3  Jordan Knops                    JB     12-02-00    Voorne Atletiek         Vught                   02-07-17

49    22.45           0.3   Gaeonn Meyer                           02-01-90    Lycurgus                Naaldwijk               28-05-17

50    22.48           0.3   Robin Huber                            15-05-92    Spirit-OB               Etten-Leur              28-05-17

51    22.50           -0.2  Calvin Hoogland                 JA     30-05-98    AV Castricum            Uden                    17-05-17

52    22.50           -1.3  Maarten Emmaneel                JB     10-09-00    Nova                    Vught                   02-07-17

53    22.52           -1.6  Stefan Scholte                  Neo    29-10-95    AV Haarlem              Hilversum               18-06-17

54    22.53           -0.1  Loic Wondel                     JA     14-08-98    R' dam Atletiek         Breda                   28-05-17

55    22.56           0.4   Bryan Pronk                     JA     22-06-99    PAC                     Drunen                  07-05-17

56    22.58           1.1   Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

57    22.58           0.5   Igor Rutka                             22-10-94    PAC                     Veenendaal              18-06-17

58    22.59           0.8   Sjoerd Dekker                          22-02-92    AV Haarlem              Heerhugowaard           07-07-17

59    22.60           1.4   Gabriël Cornelissen             JB     03-04-01    GAC-Hilversum           Alphen aan den Rijn     28-05-17

60    22.61           0.9   Bjorn van Doodewaerd                   16-02-89    Lycurgus                Hilversum               18-06-17

61    22.66           -0.1  Lars van Hoeven                 JA     06-06-99    AV Heerenveen           Drachten                28-05-17

62    22.67           1.8   Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

63    22.67           0.3   Milo Zech Wallebroek            JA     06-08-99    Leiden Atletiek         Vught                   02-07-17

64    22.69           1.5   Keitharo Oosterwolde            JC     17-02-02    AV Almere '81           Amsterdam               25-05-17

65    22.69           0.2   Arjan Roona                     Neo    25-02-96    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

66    22.70           0.4   Niels Beks                      JA     29-09-98    Attila                  Drunen                  07-05-17

67    22.71           0.6   Damien Bourguin                        10-12-92    No-Limits               Heerenveen              20-05-17

68    22.71           -0.4  Jarno Beuving                          13-02-85    Climax                  Nijmegen                18-06-17

69    22.72           0.3   Ruben de Vries                  JA     07-02-98    R' dam Atletiek         Vught                   02-07-17

70    22.74           0.6   Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Amersfoort              17-04-17

71    22.74           0.9   Kosheen Miran                   JC     15-03-02    Groningen Atletiek      Amsterdam               25-05-17

72    22.74           0.9   Tijn Vaessen                    JB     22-05-00    Swift                   Uden                    28-05-17

73    22.76           -1.3  Pim van Bakel                   JB     21-11-01    Prins Hendrik           Someren                 21-05-17

74    22.77           -4.0  Christopher Williamson          JA     07-04-98    Vitalis                 Hoorn                   30-04-17

75    22.77           0.8   Paul van der Gragt                     18-02-89    Hylas                   Heerhugowaard           07-07-17

76    22.78           -0.1  Marnix van der Burg             JC     22-01-02    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

77    22.81           1.4   Stef van der Schaaf                    26-12-92    VAV                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

78    22.81           1.8   Rodney Hoogterp                 Neo    24-02-97    Impala                  Harderwijk              18-06-17

79    22.81           1.5   Timo Brandehof                  JA     31-08-98    AV Haarlemmermeer       Vught                   02-07-17

80    22.84           -1.5  Koen van Ruremonde              JA     18-11-98    GVAC                    Eindhoven               30-04-17

81    22.84           0.3   Noah Heijnen                    Neo    29-03-95    Vereniging Zeeland AtletEtten-Leur              28-05-17

82    22.85           0.7   Deon Plak                       JB     03-05-00    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

83    22.85           1.0   Thomas Schuwer                         08-04-90    Haag Atletiek           Emmeloord               17-06-17

84    22.90           -0.1  Pierre ten Holder               JB     09-11-00    PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

85    22.90           -0.1  Sven Jansons                    JB     19-07-01    Altis                   Drachten                28-05-17

86    22.91           0.6   André Faesen                    Neo    13-12-95    Attila                  Amersfoort              17-04-17

87    22.91           0.1   Benno Snepvangers               Neo    05-05-96    Spark                   Dongen                  17-05-17

88    22.92           0.8   Stijn Tromp                     JA     21-05-98    De Gemzen               Vught                   07-05-17

89    22.93           0.1   Robert Hendriks                        19-05-84    De Liemers              Dongen                  17-05-17

90    22.94           -0.7  Jan Polman                      JA     29-03-99    Nijmegen Atletiek       Nijmegen                18-06-17

91    22.95           -2.4  Liam Shew-A-Tjon                Neo    30-01-97    Fortuna                 Woerden                 30-04-17

92    22.95           0.6   Tunji Abisoye                   JB     30-01-00    Ciko '66                Oordegem (BEL)          03-06-17

93    22.96           -0.1  Jonas Pannevis                  Neo    14-09-95    Tartlétos               Wageningen              19-05-17

94    22.97           -0.4  Marinio Mac Andrew              Neo    13-11-95    Atos                    Amsterdam               18-06-17

95    22.98           0.1   Melvin van der Meij                    13-02-93    De Liemers              Dongen                  17-05-17

96    22.98           -0.1  Jeroen Witteveen                       05-01-89    Hellas                  Wageningen              19-05-17

97    22.98           1.4   Stijn van Weegberg              JA     26-03-98    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

98    22.98           0.7   Gilles Apers                    Neo    07-08-95    AAC                     Veenendaal              18-06-17

99    22.99           -0.2  Wicher Nijkamp                         29-01-92    Spado                   Veenendaal              18-06-17

      geen windgegevens bekend:

      20.82                 Solomon Bockarie                       18-05-87    Ilion                   Andujar                 02-06-17

      22.54                 Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Breda                   12-05-17

      22.70                 Noah Heijnen                    Neo    29-03-95    Vereniging Zeeland AtletZierikzee               20-05-17

      22.82                 Tarik Tahiri                    Neo    23-12-96    R' dam Atletiek         Gouda                   25-05-17

      22.95                 Sven Roosen                     JB     27-07-01    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

      22.95                 Evan de Schrijver               Neo    19-08-97    Vereniging Zeeland AtletZierikzee               20-05-17

      met teveel rugwind:

      20.21       w   3.6   Solomon Bockarie                       18-05-87    Ilion                   Clermont (USA)          15-04-17

      21.15       w   5.8   Jorén Tromp                            01-11-88    NEA-Volharding          Clermont (USA)          15-04-17

      21.29       w   3.0   Onyema Adigida                  JB     07-01-00    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

      21.37       w   4.9   Dimitri Juliet                  Neo    28-03-96    R' dam Atletiek         Clermont (USA)          15-04-17

      21.94       w   2.2   Jelle Venema                           27-11-93    Suomi                   Heerhugowaard           28-05-17

      22.45       w   2.2   Pim van Bakel                   JB     21-11-01    Prins Hendrik           Vught                   02-07-17

      22.47       w   2.2   Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Vught                   02-07-17

      22.51       w   5.3   Bas Uitbeijerse                        02-08-90    Haag Atletiek           Naaldwijk               09-06-17

      22.65       w   2.2   Timo Brandehof                  JA     31-08-98    AV Haarlemmermeer       Heerhugowaard           28-05-17

      22.74       w   5.3   Vincent Wodtke                         15-11-94    Spark                   Naaldwijk               09-06-17

      21.76       w   2.9   Mustafa Mahamuud                JA     01-07-98    Haag Atletiek           Nuneaton (GBR)          14-05-17

      22.78       w   2.1   Eric van der Meer               Neo    25-02-95    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

      22.89       w   2.2   Marinio Mac Andrew              Neo    13-11-95    Atos                    Heerhugowaard           28-05-17

      betere handtijden:

      22.2        w   2.4   Sil Negenman                    JB     28-05-00    KAV Holland             Haarlem                 07-05-17

      22.4        w   2.4   Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      20.71           -1.3  Ryan Shields (JAM)                     12-05-83    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          27-05-17

      21.49           -1.0  Wandifa Sanneh (GAM)            Neo    02-02-96    Phanos                  Oordegem (BEL)          03-06-17

      22.92           0.4   Henrik Fischer (DUI)            JA     07-05-98    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

 

      300 meter

1     32.25                 Liemarvin Bonevacia                    05-04-89    R' dam Atletiek         Ostrava (CZE)           28-06-17

2     33.82                 Maarten Stuivenberg             Neo    25-04-95    VAV                     Lisse                   13-05-17

3     33.87                 Bjorn Blauwhof                         10-12-90    Phanos                  Lisse                   13-05-17

4     34.44                 Chidel Cecilia                  Neo    24-08-96    Atverni                 Lisse                   13-05-17

5     34.44                 Thomas van Klaveren             Neo    11-12-95    AV Haarlem              Lisse                   13-05-17

6     34.55                 Jochem Dobber                   Neo    08-07-97    Suomi                   Lisse                   13-05-17

7     34.59                 Vester van Heijningen                  26-02-94    AV Haarlem              Lisse                   13-05-17

8     34.69                 Dudly Boeldak                   Neo    31-01-95    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

9     34.71                 Royce Zaadnoordijk              Neo    06-06-97    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

10    34.72                 Olaf van den Bergh                     07-03-94    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

11    34.77                 Liam Shew-A-Tjon                Neo    30-01-97    Fortuna                 Lisse                   13-05-17

12    34.90                 Mathijs Dirks                   Neo    20-07-96    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

13    34.97                 Roel Huijsmans                  Neo    12-04-96    Atverni                 Lisse                   13-05-17

14    34.99                 Jordy Visscher                  Neo    17-04-96    PEC 1910                Dronten                 28-06-17

15    35.10                 Sander Pupella                         27-03-93    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

16    35.19                 Leon ten Klooster                      09-09-93    AV NOP                  Dronten                 28-06-17

17    35.24                 Thijs Koers                            18-01-93    Hellas                  Lisse                   13-05-17

18    35.52                 Enrico van Luijk                       19-08-94    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

19    35.56                 Méron Gijsbertha                Neo    16-12-96    Phanos                  Lisse                   13-05-17

20    35.62                 Sjoerd Dekker                          22-02-92    AV Haarlem              Lisse                   13-05-17

21    35.62                 Quinten van Ommen               JC     04-01-02    Achilles-Top            Aken (GER)              20-05-17

22    35.65                 Niek ter Horst                         13-09-90    PEC 1910                Dronten                 28-06-17

23    36.08                 Calvin Hoogland                 JA     30-05-98    AV Castricum            Lisse                   13-05-17

24    36.12                 Rogier Janssen                         08-04-86    AV '34                  Heerde                  08-04-17

25    36.12                 Rutger Bien                            30-01-94    AV '23                  Lisse                   13-05-17

26    36.13                 Lex Bolderheij                  Neo    19-11-97    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

27    36.23                 Bas Uitbeijerse                        02-08-90    Haag Atletiek           Lisse                   13-05-17

28    36.24                 Cliff Ellsworth                        17-04-93    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

29    36.28                 Lars van Hoeven                 JA     06-06-99    AV Heerenveen           Steenwijk               01-04-17

30    36.29                 Nick van Schagen                       25-07-91    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

31    36.44                 Duncan Visser                          04-02-87    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

32    36.57       2.9       Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Steenwijk               07-07-17

33    36.60                 André Faesen                    Neo    13-12-95    Attila                  Tilburg                 01-04-17

34    36.64                 Ronald Dekker                          15-03-93    Hera                    Lisse                   13-05-17

35    36.71                 Maurik de Groot                 JA     14-04-99    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

36    36.85                 Yoeri Sterenberg                Neo    12-06-97    Daventria               Lisse                   13-05-17

37    36.87                 Thijs van den Dries                    01-11-87    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      33.79                 Wandifa Sanneh (GAM)            Neo    02-02-96    Phanos                  Lisse                   13-05-17

 

      400 meter

1     45.61                 Liemarvin Bonevacia                    05-04-89    R' dam Atletiek         Lausanne (AUT)          06-07-17

2     46.33                 Maarten Stuivenberg             Neo    25-04-95    VAV                     Bydgoszcz (POL)         14-07-17

3     46.49                 Terrence Agard                         16-04-90    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

4     46.67                 Bjorn Blauwhof                         10-12-90    Phanos                  Le Chaux-de-Fonts (FRA) 07-02-17

5     47.34                 Jochem Dobber                   Neo    08-07-97    Suomi                   Bottrop (GER)           25-06-17

6     47.40                 Ramsey Angela                   JA     06-11-99    PAC                     Oordegem (BEL)          27-05-17

7     47.72                 Jurgen Wielart                         17-01-92    AV Haarlem              Naaldwijk               28-05-17

8     47.76                 Olaf van den Bergh                     07-03-94    Prins Hendrik           Oordegem (BEL)          27-05-17

9     47.90                 Jon Schouwenaar                        17-06-94    AV '23                  Hilversum               09-07-17

10    47.98                 Tony van Diepen                 Neo    17-04-96    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

11    48.00                 Thomas van Klaveren             Neo    11-12-95    AV Haarlem              Naaldwijk               28-05-17

12    48.20                 Jelle Venema                           27-11-93    Suomi                   Heerhugowaard           07-07-17

13    48.37                 Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            27-05-17

14    48.47                 Mathijs Dirks                   Neo    20-07-96    Leiden Atletiek         Vught                   25-05-17

15    48.48                 Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Monzón (ESP)            01-07-17

16    48.49                 Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Gemert                  03-06-17

17    48.57                 Johan Polman                           31-08-86    Lycurgus                Oordegem (BEL)          27-05-17

18    48.61                 Royce Zaadnoordijk              Neo    06-06-97    Leiden Atletiek         Vught                   25-05-17

19    48.76                 Sander Pupella                         27-03-93    Haag Atletiek           Leiria (POR)            08-06-17

20    48.80                 Kevin Damstra                          05-11-89    Sprint                  Tilburg                 05-06-17

21    48.83                 Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Oyonnax (FRA)           27-05-17

22    48.83                 Martijn Meijer                  Neo    22-04-97    Prins Hendrik           Hengelo                 10-06-17

23    48.92                 Igor Rutka                             22-10-94    PAC                     Gouda                   25-05-17

24    48.97                 Liam Shew-A-Tjon                Neo    30-01-97    Fortuna                 Woerden                 30-04-17

25    49.08                 Vester van Heijningen                  26-02-94    AV Haarlem              Woerden                 30-04-17

26    49.09                 Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Götzis (AUT)            27-05-17

27    49.12                 Sjoerd Dekker                          22-02-92    AV Haarlem              Hilversum               09-07-17

28    49.16                 Anthony Rasmijn                        12-12-91    R' dam Atletiek         Gouda                   25-05-17

29    49.17                 Roel Huijsmans                  Neo    12-04-96    Atverni                 Utrecht                 14-07-17

30    49.23                 Ryan Clarke                     Neo    17-11-97    AV Castricum            Hilversum               09-07-17

31    49.24                 Thijs Koers                            18-01-93    Hellas                  Leiden                  17-06-17

32    49.37                 Robin Ruyter                           01-04-93    Prins Hendrik           Ede                     30-04-17

33    49.39                 Lars van Hoeven                 JA     06-06-99    AV Heerenveen           Drachten                28-05-17

34    49.40                 Owen Westerhout                        24-08-89    Trias                   Leiden                  17-06-17

35    49.53                 Guido de Bruijn                 Neo    12-03-96    Energie                 Etten-Leur              28-05-17

36    49.54                 Thieme Schmidt                  JA     16-04-98    Leiden Atletiek         Tilburg                 05-06-17

37    49.60                 Kevin Viezee                    Neo    20-01-97    AAC                     Veenendaal              18-06-17

38    49.63                 Ronald Dekker                          15-03-93    Hera                    Santpoort               30-04-17

39    49.69                 Stef van der Schaaf                    26-12-92    VAV                     Veenendaal              08-04-17

40    49.71                 Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Gemert                  03-06-17

41    49.71                 Lex Bolderheij                  Neo    19-11-97    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

42    49.72                 Tunji Abisoye                   JB     30-01-00    Ciko '66                Vught                   02-07-17

43    49.73                 Jordy Visscher                  Neo    17-04-96    PEC 1910                Kampen                  17-05-17

44    49.73                 Bram van der Jagt               JA     28-10-98    AV '23                  Den Haag                20-05-17

45    49.73                 Pelle Gelderblom                JA     27-07-98    Vereniging Zeeland AtletTilburg                 05-06-17

46    49.78                 Brian Versluis                  JA     11-07-99    Atverni                 Wageningen              07-07-17

47    49.81                 Jurre Kok                              30-04-93    AV '23                  Leiden                  17-06-17

48    49.85                 Rafael Raap                     JA     18-03-99    PAC                     Emmeloord               13-05-17

49    49.87                 Niek ter Horst                         13-09-90    PEC 1910                Kampen                  17-05-17

50    49.93                 Nick van Schagen                       25-07-91    Leiden Atletiek         Leiden                  17-06-17

51    49.94                 Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Gemert                  03-06-17

52    49.98                 Pierre ten Holder               JB     09-11-00    PEC 1910                Zwolle                  25-06-17

53    50.05                 Bas Uitbeijerse                        02-08-90    Haag Atletiek           Tilburg                 05-06-17

54    50.13                 Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

55    50.15                 Remco Bos                              04-03-93    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

56    50.23                 Paul van der Sluijs             Neo    30-01-95    Haag Atletiek           Tilburg                 05-06-17

57    50.29                 Djoao Lobles                    JB     14-01-01    Noordkop                Heerhugowaard           28-05-17

58    50.39                 Reinout Wiggers                        04-02-94    De Liemers              Hilversum               09-07-17

59    50.40                 Henrik Kok                      JB     17-04-01    Atverni                 Vught                   25-05-17

60    50.40                 Lasse Wiggemans                 Neo    30-03-95    Daventria               Wageningen              07-07-17

61    50.41                 Thijs van den Dries                    01-11-87    Lycurgus                Hilversum               18-06-17

62    50.42                 Quinten van Ommen               JC     04-01-02    Achilles-Top            Tilburg                 05-06-17

63    50.43                 Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

64    50.43                 Timo Brandehof                  JA     31-08-98    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               18-06-17

65    50.45                 Leon ten Klooster                      09-09-93    AV NOP                  Emmen                   18-06-17

66    50.49                 Samuel Chapple                  JA     23-11-98    Olympus '70             Naaldwijk               28-05-17

67    50.51                 Vincent Kruit                   Neo    15-06-95    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

68    50.52                 Hans Velthuis                   Neo    25-07-95    Eindhoven Atletiek      Breda                   28-05-17

69    50.54                 Julian Freeke                   JB     12-11-00    AV Almere '81           Vught                   02-07-17

70    50.58                 Stijn van Weegberg              JA     26-03-98    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

71    50.64                 Damien Bourguin                        10-12-92    No-Limits               Groningen               03-06-17

72    50.66                 Jonas Pannevis                  Neo    14-09-95    Tartlétos               Ede                     30-04-17

73    50.71                 Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Logan (USA)             09-05-17

74    50.71                 Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

75    50.72                 Joeri Slagter                   Neo    28-07-95    TAS '82                 Hilversum               09-07-17

76    50.75                 Thomas Schuwer                         08-04-90    Haag Atletiek           Tilburg                 05-06-17

77    50.76                 Stefan de Vries                        18-10-92    AAC                     Leiden                  30-04-17

78    50.78                 Lennart de Looze                Neo    12-01-96    Startbaan               Utrecht                 14-07-17

79    50.79                 Luuk Wagenaar                          11-03-94    Phanos                  Utrecht                 02-06-17

80    50.83                 Yoeri Sterenberg                Neo    12-06-97    Daventria               Veenendaal              18-06-17

81    50.86                 Evan de Schrijver               Neo    19-08-97    Vereniging Zeeland AtletGorinchem               30-04-17

82    50.86                 Thijs Hubers                    Neo    25-09-95    De Liemers              Wageningen              19-05-17

83    50.86                 Sil Negenman                    JB     28-05-00    KAV Holland             Lisse                   08-07-17

84    50.87                 Paul van der Gragt                     18-02-89    Hylas                   Woerden                 30-04-17

85    50.91                 Tijs Wijkamp                    Neo    16-08-96    Altis                   Harderwijk              18-06-17

86    50.91                 Bram van Hastenberg             JA     19-02-98    U-Track                 Utrecht                 14-07-17

87    50.92                 Sem Verweij                     JA     27-08-99    Hylas                   Hilversum               18-06-17

88    50.93                 Twan Pormes                     JA     27-07-98    AV Zaanland             Heerhugowaard           07-07-17

89    50.95                 Martijn Bervoets                       04-03-92    De Keien                Uden                    28-05-17

90    50.95                 Thijs Doornwaard                Neo    21-03-97    Hellas                  Hilversum               09-07-17

91    51.01                 André Faesen                    Neo    13-12-95    Attila                  Tilburg                 05-06-17

92    51.05                 Jurriaan de Rijk                JA     01-09-99    Haag Atletiek           Alphen a/d Rijn         30-04-17

93    51.07                 Stefan Gelderman                       12-02-93    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

94    51.11                 Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            01-07-17

95    51.13                 Marco Otten                            13-03-94    't Haasje               Drachten                28-05-17

96    51.13                 Stijn van Nierop                JA     05-01-99    DAK                     Vught                   01-07-17

97    51.14                 Bram Buigel                     Neo    12-05-95    Groningen Atletiek      Utrecht                 12-05-17

98    51.14                 Ezra Verboom                    JB     21-11-01    AV Haarlemmermeer       Lisse                   08-07-17

99    51.18                 Steve Bakker                           09-09-92    Suomi                   Heerhugowaard           07-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      46.49                 Wandifa Sanneh (GAM)            Neo    02-02-96    Phanos                  Vught                   25-05-17

      48.11                 Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Filderstadt (GER)       10-06-17

      48.72                 Gawie Louw (RSA)                JA     18-02-99    PAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

      50.07                 Niels Pittomvils (BEL)                 18-07-92    Unitas                  Götzis (AUT)            27-05-17

      50.46                 Tarik Chaatouf (MAR)            Neo    10-07-97    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

 

      800 meter

1     1.44,99               Thijmen Kupers                         04-10-91    Groningen Atletiek      Hengelo                 11-06-17

2     1.47,88               Richard Douma                          17-04-93    AV Zaanland             Leiden                  17-06-17

3     1.48,03               Tony van Diepen                 Neo    17-04-96    Lycurgus                Hengelo                 10-06-17

4     1.48,89               Jurgen Wielart                         17-01-92    AV Haarlem              Vught                   25-05-17

5     1.49,48               Maarten Plaum                   Neo    01-03-96    Unitas                  Vught                   25-05-17

6     1.49,51               Vincent Hazeleger               Neo    21-08-95    Phanos                  Leiden                  17-06-17

7     1.50,08               Thomas van Laar                 Neo    13-09-95    PEC 1910                Nijmegen                02-06-17

8     1.50,22               Kevin Viezee                    Neo    20-01-97    AAC                     Celle Ligure (ITA)      05-07-17

9     1.50,32               Robin van Riel                  JB     30-04-00    Attila                  Huizingen (BEL)         10-06-17

10    1.50,85               Luuk Wagenaar                          11-03-94    Phanos                  Oordegem (BEL)          03-06-17

11    1.51,07               Jeroen Swinkels                 Neo    15-01-97    Hylas                   Utrecht                 23-06-17

12    1.51,31               Bram Buigel                     Neo    12-05-95    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

13    1.51,41               Thomas Lewis                           11-03-94    Phanos                  Oordegem (BEL)          03-06-17

14    1.51,51               Wouter Ploeger                         10-10-92    AAC '61                 Brusssel (BEL)          07-09-17

15    1.51,53               Samuel Chapple                  JA     23-11-98    Olympus '70             Huizingen (BEL)         10-06-17

16    1.51,62               Thijs Doornwaard                Neo    21-03-97    Hellas                  Leiden                  17-06-17

17    1.51,78               Bram Anderiessen                JA     01-08-99    AKU                     Hilversum               09-07-17

18    1.51,83               Wessel van Veenen               Neo    27-10-95    AAC '61                 Lokeren (BEL)           25-06-17

19    1.51,84               Paul van der Sluijs             Neo    30-01-95    Haag Atletiek           Kortrijk (BEL)          08-07-17

20    1.51,90               Tom de Gelder                   JA     07-10-98    Olympus '70             Nijmegen                02-06-17

21    1.51,93               Mahadi Abdi Ali                 Neo    08-11-95    Unitas                  Hilversum               09-07-17

22    1.52,05               Ryan Clarke                     Neo    17-11-97    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

23    1.52,23               Samuel Chapple                  JA     23-11-98    Olympus ’70             Nijmegen                02-06-17

24    1.52,45               Daniël de Looze                        14-07-93    Phanos                  Celle Ligure (ITA)      05-07-17

25    1.52,57               Brian Versluis                  JA     11-07-99    Atverni                 Oordegem (BEL)          27-05-17

26    1.52,64               Najib Hassan                    JB     01-07-01    PAC                     Vught                   25-05-17

27    1.52,67               Djoao Lobles                    JB     14-01-01    Noordkop                Oordegem (BEL)          27-05-17

28    1.52,75               Jelmer van der Linden           Neo    15-10-96    Statina                 Leiden                  17-06-17

29    1.52,75               Jelmer Lenstra                         21-10-93    MPM                     Lokeren (BEL)           25-06-17

30    1.52,94               Niek Blikslager                 Neo    13-06-95    Groningen Atletiek      Stadskanaal             08-07-17

31    1.52,98               Joeri Slagter                   Neo    28-07-95    TAS '82                 Oordegem (BEL)          27-05-17

32    1.52,99               Twan Pormes                     JA     27-07-98    AV Zaanland             Leiden                  17-06-17

33    1.53,03               Lasse Wiggemans                 Neo    30-03-95    Daventria               Veenendaal              18-06-17

34    1.53,04               Robin Ruyter                           01-04-93    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

35    1.53,15               Valentijn Weinans               Neo    29-12-95    Nijmegen Atletiek       Ede                     30-04-17

36    1.53,19               Pieter Mijnhout                        25-02-94    GAC-Hilversum           Utrecht                 23-06-17

37    1.53,22               Daan Reintjes                          30-07-93    De Liemers              Wageningen              07-07-17

38    1.53,53               Ivar Moinat                     Neo    01-04-97    AV Haarlemmermeer       Tucson (USA)            18-03-17

39    1.53,53               Menno Schouten                         03-09-91    Lycurgus                Hilversum               18-06-17

40    1.53,61               Marco Otten                            13-03-94    't Haasje               Harderwijk              18-06-17

41    1.53,62               Lars van Hoeven                 JA     06-06-99    AV Heerenveen           Leiden                  17-06-17

42    1.53,75               Tom Disveld                            01-09-84    AAC                     Veenendaal              18-06-17

43    1.53,86               Nick Marsman                    Neo    21-12-97    AC Ommen                Kampen                  17-05-17

44    1.53,96               Youri Pessy                            09-11-94    Cifla                   Vught                   25-05-17

45    1.54,04               Jurjen Polderman                       21-04-91    Clytoneus               Hilversum               09-07-17

46    1.54,07               Reinout Wiggers                        04-02-94    De Liemers              Utrecht                 23-06-17

47    1.54,08               Lars van Hoeven                 JA     06-06-99                            Stadskanaal             08-07-17

48    1.54,18               Frank Futselaar                        16-07-91    De Liemers              Wageningen              07-07-17

49    1.54,20               Sven Schoonebeek                Neo    30-01-97    Lycurgus                Utrecht                 23-06-17

50    1.54,27               Yunis Stitan                           04-09-89    Haag Atletiek           Naaldwijk               21-04-17

51    1.54,46               Mike Foppen                     Neo    29-11-96    Cifla                   Skruv (SWE)             20-05-17

52    1.54,47               Jeroen Bakker                   Neo    22-06-96    Triathlon               Wageningen              19-05-17

53    1.54,55               Jelte van Atten                 JA     09-03-98    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

54    1.55,02               Michael Beuwer                         04-12-89    Asterix                 Vught                   25-05-17

55    1.55,12               Rob ter Burg                    Neo    04-01-95    Groningen Atletiek      Stadskanaal             08-07-17

56    1.55,15               Tom de Leeuw                    Neo    19-12-97    AV Almere '81           Vught                   25-05-17

57    1.55,17               Sam Kraaijeveld                 JA     27-03-99    Passaat                 Huizingen (BEL)         10-06-17

58    1.55,17               Rutger Keet                     Neo    18-11-97    Noordkop                Leiden                  17-06-17

59    1.55,22               Arjen van der Logt                     07-06-90    Phoenix                 Vught                   25-05-17

60    1.55,24               Maxim Moinat                           20-03-91    Phanos                  Vught                   25-05-17

61    1.55,29               Harmen Hoek                            02-04-94    Kronos                  Wageningen              16-06-17

62    1.55,67               Seppe van 't Westende           Neo    09-10-95    Leiden Atletiek         Leiden                  17-06-17

63    1.55,87               Laurens den Ouden                      25-08-87    Atverni                 Leiden                  17-06-17

64    1.55,88               Rick van Riel                   JC     15-02-02    Attila                  Leiden                  17-06-17

65    1.56,05               David Vonk                             09-08-90    GAC-Hilversum           Leiden                  17-06-17

66    1.56,13               Edwin Sjerps                    Neo    18-11-97    SAV                     Huizingen (BEL)         10-06-17

67    1.56,47               Guus Winkelmolen                JA     11-05-98    Swift                   Roermond                18-06-17

68    1.56,51               Jens van Gelderen               JA     13-08-99    Lycurgus                Leiden                  17-06-17

69    1.56,64               Thijmen Dofferhoff              Neo    03-03-97    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

70    1.56,71               Stan Schipperen                 JB     29-11-01    Scorpio                 Vught                   25-05-17

71    1.56,72               Tim Verbaandert                 JB     17-07-00    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               19-05-17

72    1.56,79               Edwin van Gurp                         06-05-89    Sprint                  Ede                     30-04-17

73    1.56,97               Gustavs Kehris                  Neo    08-11-95    LAT                     Nijmegen                02-06-17

74    1.57,09               Cain Rutgers                    JA     01-11-99    AV Almere '81           Harderwijk              18-06-17

75    1.57,14               Sam de Vor                             19-06-91    GAC-Hilversum           Leiden                  17-06-17

76    1.57,19               Stan van Helmond                JA     12-02-98    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               19-05-17

77    1.57,52               Michiel de Ruiter                      23-07-86    Nova                    Santpoort               30-04-17

78    1.57,58               Koen van der Meijden            Neo    11-01-96    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

79    1.57,63               Kelvin Baartwijk                JB     18-08-00    AV Almere '81           Utrecht                 12-05-17

80    1.57,64               Mitchell Franken                Neo    06-09-95    Spado                   Vught                   25-05-17

81    1.57,74               Puk van Gool                    Neo    18-12-95    Attila                  Oordegem (BEL)          27-05-17

82    1.57,76               Niels Visser                    JA     11-11-99    Jahn II                 Vught                   01-07-17

83    1.57,77               Timo Stegink                    JB     24-05-00    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

84    1.57,79               Jelle de Roon                   JB     14-06-00    Atledo                  Oordegem (BEL)          27-05-17

85    1.57,86               Chris van Hensbergen            Neo    30-09-95    KAV Holland             Utrecht                 12-05-17

86    1.57,87               Bram Kielman                    Neo    29-09-96    AV Heerenveen           Harderwijk              18-06-17

87    1.57,97               Hugo Roelofsen                  JA     19-05-99    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

88    1.57,98               Bouke Bouma                            07-08-93    AV Edam                 Amsterdam               18-06-17

89    1.58,02               Reinder Prince                  JA     16-11-99    Triathlon               Utrecht                 02-06-17

90    1.58,10               Aron Koning                     JA     09-11-99    De Keien                Roermond                18-06-17

91    1.58,12               Wiel Wijnen                     JA     30-01-98    Hellas                  Utrecht                 23-06-17

92    1.58,13               Rick Paffen                     Neo    13-04-96    Atletiek Maastricht     Nijmegen                18-06-17

93    1.58,15               Manuel de Backer                Neo    14-07-96    THOR                    Roosendaal              17-06-17

94    1.58,21               Benno Snepvangers               Neo    05-05-96    Atledo                  Utrecht                 23-06-17

95    1.58,22               Pepijn van de Westerlo                 28-06-94    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               19-05-17

96    1.58,29               Tom Benerink                    JA     17-02-98    MPM                     Wageningen              16-06-17

97    1.58,34               Bouke van Belois                JA     17-03-98    Ciko '66                Leiden                  17-06-17

98    1.58,37               Bezuayehu Petersen              JB     27-02-01    AV '56                  Vught                   25-05-17

99    1.58,40               Jordy Dikkers                   Neo    24-10-95    AC TION                 Veenendaal              18-06-17

100   1.58,41               Bob den Hartigh                 Neo    04-01-96    Fortuna                 Hilversum               18-06-17

100   1.58,55               Tim Verbeek                     JA     13-12-98    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      1.57,48               Håvar Lalit Øgleand NOR)        Neo    06-04-96    Ciko '66                Wageningen              07-07-17

 

      1000 meter

1     2.24,25               Vincent Hazeleger               Neo    21-08-95    Phanos                  Lisse                   13-05-17

2     2.24,29               Thomas van Laar                 Neo    13-09-95    PEC 1910                Lisse                   13-05-17

3     2.24,42               Bram Anderiessen                JA     01-08-99    AKU                     Lisse                   13-05-17

4     2.24,82               Mahadi Abdi Ali                 Neo    08-11-95    Unitas                  Lisse                   13-05-17

5     2.25,34               Maarten Plaum                   Neo    01-03-96    Unitas                  Lisse                   13-05-17

6     2.26,27               Luuk Wagenaar                          11-03-94    Phanos                  Lisse                   13-05-17

7     2.27,23               Yorben Ruiter                   Neo    19-08-95    PAC                     Lisse                   13-05-17

8     2.27,44               Jurjen Polderman                       21-04-91    Clytoneus               Lisse                   13-05-17

9     2.27,61               Maxim Moinat                           20-03-91    Phanos                  Lisse                   13-05-17

10    2.28,43               Thomas Lewis                           11-03-94    Phanos                  Lisse                   13-05-17

11    2.28,44               Sven Schoonebeek                Neo    30-01-97    Lycurgus                Lisse                   13-05-17

12    2.28,56               Casper van der Putten           Neo    20-05-95    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

13    2.28,94               Joeri Slagter                   Neo    28-07-95    TAS '82                 Lisse                   13-05-17

14    2.29,12               Djoao Lobles                    JB     14-01-01    Noordkop                Lisse                   13-05-17

15    2.29,31               Kevin Viezee                    Neo    20-01-97    AAC                     Lisse                   13-05-17

16    2.29,59               Tom de Leeuw                    Neo    19-12-97    AV Almere '81           Lisse                   13-05-17

17    2.29,69               Daniël de Looze                        14-07-93    Phanos                  Lisse                   13-05-17

18    2.30,45               Ryan Clarke                     Neo    17-11-97    AV Castricum            Lisse                   13-05-17

19    2.30,77               Twan Pormes                     JA     27-07-98    AV Zaanland             Lisse                   13-05-17

20    2.30,81               Guus Winkelmolen                JA     11-05-98    Swift                   Lisse                   13-05-17

21    2.31,03               Jelte van Atten                 JA     09-03-98    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

22    2.31,20               Paul van der Sluijs             Neo    30-01-95    Haag Atletiek           Lisse                   13-05-17

23    2.31,52               Marijn van der Putten           M40    01-10-75    AV Haarlemmermeer       Lisse                   13-05-17

24    2.31,78               Lars van Hoeven                 JA     06-06-99    AV Heerenveen           Lisse                   13-05-17

25    2.32,06               Pieter Mijnhout                        25-02-94    GAC-Hilversum           Lisse                   13-05-17

26    2.32,10               Cain Rutgers                    JA     01-11-99    AV Almere '81           Lisse                   13-05-17

27    2.32,92               Nick Marsman                    Neo    21-12-97    AC Ommen                Zwolle                  19-04-17

28    2.33,12               Lasse Wiggemans                 Neo    30-03-95    Daventria               Zwolle                  19-04-17

29    2.33,25               Sam de Vor                             19-06-91    GAC-Hilversum           Lisse                   13-05-17

 

      1500 meter

1     3.35,92               Richard Douma                          17-04-93    AV Zaanland             Hengelo                 11-06-17

2     3.40,49               Vincent Hazeleger               Neo    21-08-95    Phanos                  Hengelo                 10-06-17

3     3.40,54               Thijmen Kupers                         04-10-91    Groningen Atletiek      Tubingen (GER)          20-05-17

4     3.42,76               Mike Foppen                     Neo    29-11-96    Cifla                   Sollentuna (SWE)        29-06-17

5     3.43,76               Valentijn Weinans               Neo    29-12-95    Nijmegen Atletiek       Nijmegen                02-06-17

6     3.44,60               Wouter Ploeger                         10-10-92    AAC '61                 Oordegem (BEL)          06-03-17

7     3.44,76               Mahadi Abdi Ali                 Neo    08-11-95    Unitas                  Leiden                  17-06-17

8     3.45,80               Yorben Ruiter                   Neo    19-08-95    PAC                     Brussel (BEL)           07-09-17

9     3.45,85               Bram Anderiessen                JA     01-08-99    AKU                     Nijmegen                02-06-17

10    3.45,98               Mohamed Ali                            11-11-89    Nijmegen Atletiek       Nijmegen                02-06-17

11    3.48,57               Frank Futselaar                        16-07-91    De Liemers              Oordegem (BEL)          27-05-17

12    3.48,59               Noah Schutte                    Neo    15-05-95    Leiden Atletiek         Corvalis (USA)          28-04-17

13    3.48,77               Jelmer van der Linden           Neo    15-10-96    Statina                 Watford (GBR)           24-06-17

14    3.48,82               Simon Grannetia                        28-08-94    De Spartaan             Kortrijk (BEL)          08-07-17

15    3.49,91               Flores Weverling                       02-12-93    Leiden Atletiek         Leiden                  17-06-17

16    3.49,93               Jurjen Polderman                       21-04-91    Clytoneus               Oordegem (BEL)          27-05-17

17    3.50,03               Sven Schoonebeek                Neo    30-01-97    Lycurgus                Oordegem (BEL)          27-05-17

18    3.50,26               Tim van den Broeke              Neo    10-10-95    Dynamica                Lokeren (BEL)           25-06-17

19    3.51,25               Daan Reintjes                          30-07-93    De Liemers              Leiden                  14-07-17

20    3.52,52               Niek Blikslager                 Neo    13-06-95    Groningen Atletiek      Lokeren (BEL)           25-06-17

21    3.52,95               Jesper van der Wielen                  02-08-91    Cifla                   Wageningen              19-05-17

22    3.53,58               Djoao Lobles                    JB     14-01-01    Noordkop                Nijmegen                02-06-17

23    3.53,80               Najib Hassan                    JB     01-07-01    PAC                     Nijmegen                02-06-17

24    3.54,18               Youri Pessy                            09-11-94    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

25    3.54,32               Freek Lier                             11-04-94    Vitalis                 Oordegem (BEL)          27-05-17

26    3.54,89               Bob te Lindert                  JA     12-10-98    AV Argo                 Leiden                  17-06-17

27    3.54,91               Lars Gerritsen                         06-01-94    Passaat                 Rotterdam               06-07-17

28    3.54,93               Menno Schouten                         03-09-91    Lycurgus                Utrecht                 14-07-17

29    3.55,14               Olivier Wijtenburg                                 Haag Atletiek           Utrecht                 14-07-17

30    3.55,43               Harmen Hoek                            02-04-94    Kronos                  Wageningen              07-07-17

31    3.55,89               Rob ter Burg                    Neo    04-01-95    Groningen Atletiek      Huizingen (BEL)         10-06-17

32    3.56,12               Ivo Bijl                               28-06-93    Passaat                 Rotterdam               06-07-17

33    3.56,34               Tim Verbaandert                 JB     17-07-00    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          03-06-17

34    3.56,62               Tony van Diepen                 Neo    17-04-96    Lycurgus                Lokeren (BEL)           25-06-17

35    3.56,74               Thomas Lewis                           11-03-94    Phanos                  Geneve (SUI)            10-06-17

36    3.56,77               Arjen van der Logt                     07-06-90    Phoenix                 Utrecht                 14-07-17

37    3.57,24               Tom Disveld                            01-09-84    AAC                     Nijmegen                02-06-17

38    3.57,29               Seppe van 't Westende           Neo    09-10-95    Leiden Atletiek         Wageningen              19-05-17

39    3.57,34               Edwin Sjerps                    Neo    18-11-97    SAV                     Nijmegen                02-06-17

40    3.57,91               Robbin Pieterman                       05-09-89    Leiden Atletiek         Nijmegen                02-06-17

41    3.58,06               Kalid Amin                      Neo    27-09-97    Triathlon               Wageningen              19-05-17

42    3.58,14               Bram Rouwen                            04-04-85    Hanzesport              Nijmegen                02-06-17

43    3.58,21               Maxim Moinat                           20-03-91    Phanos                  Wageningen              19-05-17

44    3.58,31               Jeroen Bakker                   Neo    22-06-96    Triathlon               Utrecht                 23-06-17

45    3.58,47               Gert-jan Stevens                       27-11-87    HAC '63                 Utrecht                 14-07-17

46    3.59,02               Stan Schipperen                 JB     29-11-01    Scorpio                 Nijmegen                02-06-17

47    3.59,05               Yunis Stitan                           04-09-89    Haag Atletiek           Rotterdam               06-07-17

48    3.59,30               Cain Rutgers                    JA     01-11-99    AV Almere '81           Wageningen              19-05-17

49    3.59,54               Tom de Gelder                   JA     07-10-98    Olympus '70             Naaldwijk               28-05-17

50    3.59,55               Cas Lutz                               27-10-93    GAC-Hilversum           Nijmegen                02-06-17

51    3.59,56               Michael Beuwer                         04-12-89    Asterix                 Wageningen              07-07-17

52    3.59,72               Nick van der Poel                      28-07-87    Ilion                   Rotterdam               06-07-17

53    3.59,81               Bouke Bouma                            07-08-93    AV Edam                 Kortrijk (BEL)          08-07-17

54    3.59,83               Fabian ten Kate                        28-07-92    Vitalis                 Wageningen              07-07-17

55    4.00,02               Lucas Nieuweboer                       01-10-94    KAV Holland             Utrecht                 23-06-17

56    4.00,06               Peter-Jan Hardenbol                    03-11-91    Hellas                  Wageningen              16-06-17

57    4.00,12               Wouter Dilling                         08-03-90    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

58    4.00,31               Sam de Vor                             19-06-91    GAC-Hilversum           Huizingen (BEL)         10-06-17

59    4.00,44               Ralph van Houwelingen                  26-07-94    Prins Hendrik           Utrecht                 14-07-17

60    4.00,50               Max Polak                       JB     18-02-00    PAC                     Rotterdam               06-07-17

61    4.00,68               Maikel Peeman                   JA     14-01-99    AV Flakkee              Utrecht                 23-06-17

62    4.01,03               Tom de Leeuw                    Neo    19-12-97    AV Almere '81           Huizingen (BEL)         10-06-17

63    4.01,03               Niek den Exter                         15-02-92    Scheldesport            Huizingen (BEL)         10-06-17

64    4.01,08               Robin van Riel                  JB     30-04-00    Attila                  Breda                   28-05-17

65    4.01,51               Bram Kielman                    Neo    29-09-96    AV Heerenveen           Drachten                28-05-17

66    4.01,94               Tom Koetsenruijter                     12-08-93    THOR                    Utrecht                 14-07-17

67    4.02,02               Steef Severijn                  Neo    28-04-95    Ilion                   Rotterdam               06-07-17

68    4.02,13               Daniël de Looze                        14-07-93    Phanos                  Utrecht                 02-06-17

69    4.02,17               Maarten Hindriks                Neo    12-04-95    AAC '61                 Leiden                  17-06-17

70    4.02,25               Marco van Erp                          23-01-93    Asterix                 Nijmegen                02-06-17

71    4.02,36               Victor van der Wel              JA     21-07-99    PAC                     Rotterdam               06-07-17

72    4.02,46               Michiel Löschner                M40    09-11-76    Triathlon               Huizingen (BEL)         10-06-17

73    4.02,74               Wilbert van Vliet                      03-01-89    Venloop Running Team    Wageningen              19-05-17

74    4.02,75               Jeroen Engels                          07-05-83    Prins Hendrik           Wageningen              07-07-17

75    4.02,89               Seppe van 't Westeinde                             Leiden Atletiek         Utrecht                 23-06-17

76    4.02,93               Pepijn van de Westerlo                 28-06-94    Eindhoven Atletiek      Wageningen              07-07-17

77    4.02,95               Kamiel Jacobs                          18-01-92    't Haasje               Nijmegen                02-06-17

78    4.02,96               Eduard Grob                            09-01-93    GAC-Hilversum           Oordegem (BEL)          03-06-17

79    4.02,97               Jeroen Swinkels                 Neo    15-01-97    Hylas                   Wageningen              16-06-17

80    4.03,09               Erik Leusink                           04-07-89    HAC '63                 Utrecht                 23-06-17

81    4.03,22               Abdikhani Mohamed               JA     25-09-99    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

82    4.03,77               Ibrahim Abdi Ali                JB     01-01-01    Hanzesport              Wageningen              07-07-17

83    4.03,97               Gianluca Assorgia                      29-11-94    Sportlust               Utrecht                 23-06-17

84    4.04,17               Sem van den Eijnde              Neo    20-01-97    Ciko '66                Wageningen              07-07-17

85    4.04,18               Joep Emmen                             07-09-82    BB lopers               Heerde                  08-04-17

86    4.04,36               Pim Lambregts                   Neo    07-02-96    Swift                   Nijmegen                02-06-17

87    4.04,37               Mitchell Franken                Neo    06-09-95    Spado                   Oordegem (BEL)          27-05-17

88    4.04,40               Habtom Okbamichael              Neo    01-05-95    R' dam Atletiek         Rotterdam               06-07-17

89    4.04,48               Aimane Benchellal               JB     21-10-00    Ilion                   Rotterdam               06-07-17

90    4.04,90               Edwin van Gurp                         06-05-89    Sprint                  Breda                   28-05-17

91    4.05,05               Leon Hendrikx                          03-01-84    Venloop Running Team    Wageningen              19-05-17

92    4.05,46               Daniele Giardiello                     28-11-88    Phanos                  Utrecht                 23-06-17

93    4.05,53               Siraj Awal Aman                 JB     05-02-01    AV Argo                 Wageningen              07-07-17

94    4.05,74               Bart Uiterwijk                         12-10-84    Hellas                  Utrecht                 23-06-17

95    4.05,83               Rik Goethals                           20-11-92    Triathlon               Utrecht                 23-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      4.01,68               Tom Robben (BEL)                                                           Huizingen (BEL)         10-06-17

      4.03,08               Håvar Lalit Øgleand NOR)        Neo    06-04-96    Ciko '66                Nijmegen                02-06-17

 

      2000 meter

1     5.32,79               Casper van der Putten           Neo    20-05-95    Eindhoven Atletiek      Vught                   17-04-17

 

      3000 meter

1     7.54,56               Jesper van der Wielen                  02-08-91    Cifla                   Montgeron               14-05-17

2     8.04,53               Mohamed Ali                            11-11-89    Nijmegen Atletiek       Oordegem (BEL)          03-06-17

3     8.08,24               Richard Douma                          17-04-93    AV Zaanland             Villeneuve-d'Ascq (FRA) 25-06-17

4     8.11,77               Wouter Ploeger                         10-10-92    AAC '61                 Huizingen (BEL)         10-06-17

5     8.14,30               Khalid Choukoud                        28-03-86    Haag Atletiek           Oordegem (BEL)          03-06-17

6     8.17,11               Paul Zwama                             23-04-87    Leiden Atletiek         Hilversum               09-07-17

7     8.17,60               Roy Hoornweg                           08-05-89    Passaat                 Lisse                   13-05-17

8     8.18,61               Simon Grannetia                        28-08-94    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

9     8.19,74               Flores Weverling                       02-12-93    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

10    8.20,85               Bart van Nunen                  Neo    24-09-95    Pallas '67              Oordegem (BEL)          03-06-17

11    8.21,39               Ralph van Houwelingen                  26-07-94    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

12    8.22,23               Edwin de Vries                         11-12-92    AV Castricum            Lisse                   13-05-17

13    8.23,79               Tim van den Broeke              Neo    10-10-95    Dynamica                Hilversum               09-07-17

14    8.25,00               Lucas Nieuweboer                       01-10-94    KAV Holland             Lisse                   13-05-17

15    8.27,46               Kalid Amin                      Neo    27-09-97    Triathlon               Hilversum               09-07-17

16    8.27,53               Tim Bolink                             09-04-92    AAC                     Utrecht                 12-05-17

17    8.29,41               Lars Gerritsen                         06-01-94    Passaat                 Lisse                   13-05-17

18    8.29,51               Maikel Peeman                   JA     14-01-99    AV Flakkee              Ertvelde (BEL)          17-06-17

19    8.30,47               Tim Verbaandert                 JB     17-07-00    Eindhoven Atletiek      Ertvelde (BEL)          17-06-17

20    8.30,55               Cas Lutz                               27-10-93    GAC-Hilversum           Hilversum               09-07-17

21    8.30,68               Luuk Maas                       JA     26-08-99    Tilburg Road Runners    Utrecht                 12-05-17

22    8.30,78               Niek Blikslager                 Neo    13-06-95    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

23    8.33,21               Peter-Jan Hardenbol                    03-11-91    Hellas                  Hilversum               09-07-17

24    8.33,66               Gianluca Assorgia                      29-11-94    Sportlust               Hilversum               09-07-17

25    8.34,39               Niek den Exter                         15-02-92    Scheldesport            Ertvelde (BEL)          17-06-17

26    8.35,66               Robbin Pieterman                       05-09-89    Leiden Atletiek         Hilversum               09-07-17

27    8.35,78               Stan Schipperen                 JB     29-11-01    Scorpio                 Ertvelde (BEL)          17-06-17

28    8.35,89               Wilbert van Vliet                      03-01-89    Venloop Running Team    Utrecht                 12-05-17

29    8.35,97               Arjen van der Logt                     07-06-90    Phoenix                 Utrecht                 02-06-17

30    8.36,91               Tom Koetsenruijter                     12-08-93    THOR                    Utrecht                 12-05-17

31    8.37,01               Bram Kielman                    Neo    29-09-96    AV Heerenveen           Utrecht                 12-05-17

32    8.37,43               Bob te Lindert                  JA     12-10-98    AV Argo                 Vught                   25-05-17

33    8.38,42               Jim Rothweiler                         16-04-93    KAV Holland             Utrecht                 12-05-17

34    8.39,37               Fabian ten Kate                        28-07-92    Vitalis                 Utrecht                 02-06-17

35    8.39,62               Sten Stoltenborg                Neo    10-10-96    AV Haarlemmermeer       Utrecht                 12-05-17

36    8.40,54               Erik Leusink                           04-07-89    HAC '63                 Utrecht                 12-05-17

37    8.40,73               Geart Jorritsma                 Neo    03-05-96    HV Lichtlopen           Utrecht                 12-05-17

38    8.41,09               Rik Goethals                           20-11-92    Triathlon               Hilversum               09-07-17

39    8.41,37               Illian Martens                  JB     08-08-00    Cifla                   Utrecht                 12-05-17

40    8.41,60               Max Polak                       JB     18-02-00    PAC                     Vught                   30-06-17

41    8.42,91               Rob ter Burg                    Neo    04-01-95    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

42    8.43,01               Thijs Borcheld                  JA     25-11-99    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

43    8.43,50               Najib Hassan                    JB     01-07-01    PAC                     Oud Beijerland          20-04-17

44    8.43,84               Daniele Giardiello                     28-11-88    Phanos                  Vught                   25-05-17

45    8.43,85               Maarten Hindriks                Neo    12-04-95    AAC '61                 Vught                   25-05-17

46    8.43,94               Edwin Slijkhuis                        17-12-87    Groningen Atletiek      Utrecht                 23-06-17

47    8.44,40               Pim Lambregts                   Neo    07-02-96    Swift                   Vught                   25-05-17

48    8.44,50               Eduard Grob                            09-01-93    GAC-Hilversum           Hilversum               09-07-17

49    8.44,73               Arne Mulder                            20-06-90    PEC 1910                Utrecht                 23-06-17

50    8.45,02               Lauran Beijens                         16-09-92    Tilburg Road Runners    Vught                   25-05-17

51    8.45,14               Ivo Bijl                               28-06-93    Passaat                 Oud Beijerland          20-04-17

52    8.45,66               Wouter Doesburg                        05-09-92    ASV Eibergen            Utrecht                 02-06-17

53    8.45,83               Wesley van der Gouw                    30-04-85    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

54    8.46,18               Christiaan Bosselaar                   31-05-82    KAV Holland             Lisse                   13-05-17

55    8.46,34               Bas Hollegien                          27-02-87    AV NOP                  Utrecht                 02-06-17

56    8.46,59               Joep Emmen                             07-09-82    BB lopers               Utrecht                 12-05-17

57    8.46,94               Arend Mulder                           01-06-86    Pallas '67              Utrecht                 02-06-17

58    8.47,12               Niels Gersonius                 Neo    19-09-95    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

59    8.47,18               Freek Lier                             11-04-94    Vitalis                 Utrecht                 23-06-17

60    8.47,26               Seppe van 't Westende           Neo    09-10-95    Leiden Atletiek         Oud Beijerland          20-04-17

61    8.47,28               Luuk Hendrikx                          29-05-92    Phoenix                 Utrecht                 02-06-17

62    8.48,02               Nick van der Poel                      28-07-87    Ilion                   Spijkenisse             29-06-17

63    8.48,65               Solomon Teklebrehen                                ??                      Utrecht                 02-06-17

64    8.48,79               Ben Vriends                            26-01-90    Asterix                 Valkenswaard            30-05-17

65    8.48,89               Marco van Erp                          23-01-93    Asterix                 Vught                   25-05-17

66    8.48,97               Ambroise Uwiragije              M35    31-12-80    SAV                     Utrecht                 02-06-17

67    8.49,03               Jan Berkhout                           27-05-85    Leiden Atletiek         Utrecht                 02-06-17

68    8.49,22               Marijn Hulsegge                        24-02-92    Climax                  Utrecht                 02-06-17

69    8.49,58               Björn Koreman                          06-03-91    Leiden Atletiek         Utrecht                 12-05-17

70    8.49,70               Koen van Dijk                          15-11-91    Triathlon               Utrecht                 02-06-17

71    8.50,36               Jarreau Suijkerbuijk            JB     19-08-01    THOR                    Utrecht                 02-06-17

72    8.50,54               Joep Kluwen                            27-04-89    Tartlétos               Utrecht                 02-06-17

73    8.51,44               Stijn van Geene                 Neo    25-04-97    Phanos                  Vught                   25-05-17

74    8.51,97               Mark te Brake                   Neo    14-05-95    AVA '70                 Utrecht                 12-05-17

75    8.52,07               Jorin Kamps                            29-04-93    AAC                     Utrecht                 02-06-17

76    8.52,74               Messaoud Dardouri               Neo    03-12-95    Hellas                  Utrecht                 12-05-17

77    8.54,06               Kilian van der Wolf             Neo    24-07-96    Tilburg Road Runners    Utrecht                 12-05-17

78    8.54,39               Erwin Harmes                    M35    30-10-81    González Running Team   Spijkenisse             29-06-17

79    8.55,52               Colin Bekers                    M35    21-09-79    Scorpio                 Valkenswaard            30-05-17

80    8.56,21               Ben Souwen                             24-04-89    Eindhoven Atletiek      Valkenswaard            30-05-17

81    8.56,34               Bereket Petersen                JB     27-02-01    Vereniging Zeeland AtletErtvelde (BEL)          17-06-17

82    8.56,37               Aimane Benchellal               JB     21-10-00    Ilion                   Oud Beijerland          20-04-17

83    8.56,40               Tom Hoogeboom                   JB     08-09-01    Nova                    Vught                   30-06-17

84    8.57,97               Leon Graumans                          25-08-88    Phoenix                 Utrecht                 12-05-17

85    8.58,22               Sjaak Hoogstraaten                     11-07-93    AV '23                  Lisse                   13-05-17

86    8.58,66               Casper van der Putten           Neo    20-05-95    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               19-05-17

87    8.58,81               Arthur van Dijk                 M45    09-01-71    Olympus '70             Oud Beijerland          20-04-17

88    8.58,83               Erik Kallenberg                        01-06-85    GAC-Hilversum           Uden                    17-05-17

89    8.59,26               Eltjo van Mechelen              M40    15-01-77    THOR                    Roosendaal              17-06-17

90    8.59,33               Menno Wilhelm                   JA     14-08-98    LG Visie                Utrecht                 12-05-17

91    8.59,39               Mark Naaijer                    JA     18-05-99    Energie                 Oud Beijerland          20-04-17

92    8.59,50               Erwin Poldervaart                      21-02-92    Spark                   Oud Beijerland          20-04-17

93    8.59,84               Corné Timmer                    JA     11-02-98    AV Aalsmeer             Utrecht                 23-06-17

94    8.59,95               Jeroen Kramer                   M35    11-02-80    AV Zaanland             Utrecht                 23-06-17

 

      5000 meter

1     13.38,33              Jesper van der Wielen                  02-08-91    Cifla                   Oordegem (BEL)          27-05-17

2     13.41,29              Mohamed Ali                            11-11-89    Nijmegen Atletiek       Oordegem (BEL)          27-05-17

3     14.12,20              Paul Zwama                             23-04-87    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

4     14.20,82              Frank Futselaar                        16-07-91    De Liemers              Nijmegen                02-06-17

5     14.21,38              Flores Weverling                       02-12-93    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

6     14.24,77              Bart van Nunen                  Neo    24-09-95    Pallas '67              Villeneuve-d'Ascq (FRA) 24-06-17

7     14.25,41              Joeri Wolf                             21-02-91    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

8     14.33,13              Edwin de Vries                         11-12-92    AV Castricum            Oordegem (BEL)          27-05-17

9     14.33,61              Khalid Choukoud                        28-03-86    Haag Atletiek           Den Haag                20-05-17

10    14.35,26              Cas Lutz                               27-10-93    GAC-Hilversum           Oordegem (BEL)          27-05-17

11    14.36,26              Lars Gerritsen                         06-01-94    Passaat                 Nijmegen                02-06-17

12    14.46,90              Ralph Houwelingen                      26-07-94    Prins Hendrik           Nijmegen                02-06-17

13    14.49,32              Edwin Slijkhuis                        17-12-87    Groningen Atletiek      Wageningen              16-06-17

14    14.51,33              Luuk Maas                       JA     26-08-99    Tilburg Road Runners    Vught                   02-07-17

15    14.51,58              Gianluca Assorgia                      29-11-94    Sportlust               Wageningen              16-06-17

16    14.51,79              Geart Jorritsma                 Neo    03-05-96    HV Lichtlopen           Wageningen              16-06-17

17    14.51,86              Christiaan Bosselaar            M35    31-05-82    KAV Holland             Wageningen              16-06-17

18    14.52,80              Maikel Peeman                   JA     14-01-99    AV Flakkee              Vught                   02-07-17

19    14.52,92              Tim Bolink                             09-04-92    AAC                     Oordegem (BEL)          27-05-17

20    14.53,40              Niek Blikslager                 Neo    13-06-95    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

21    14.53,45              Kalid Amin                      Neo    27-09-97    Triathlon               Nijmegen                02-06-17

22    14.54,64              Casper van der Putten           Neo    20-05-95    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               02-05-17

23    14.55,39              Fabian ten Kate                        28-07-92    Vitalis                 Wageningen              16-06-17

24    14.55,63              Arne Mulder                            20-06-90    PEC 1910                Wageningen              16-06-17

25    14.55,86              Lars Cazander                          29-11-92    Hellas                  Wageningen              16-06-17

26    14.56,14              Peter-Jan Hardenbol                    03-11-91    Hellas                  Oordegem (BEL)          27-05-17

27    14.56,28              Wilbert van Vliet                      03-01-89    Venloop Running Team    Wageningen              16-06-17

28    14.56,83              Arjen van der Logt                     07-06-90    Phoenix                 Wageningen              16-06-17

29    14.57,87              Eduard Grob                            09-01-93    GAC-Hilversum           Oordegem (BEL)          27-05-17

30    14.58,13              Bob Lindert                     JA     12-10-98    AV Argo                 Nijmegen                02-06-17

31    14.58,20              Danny Koppelman                 Neo    13-08-97    AC Ommen                Wageningen              07-07-17

32    14.59,75              Tom Hendrikse                   JA     11-08-98    AAC '61                 Wageningen              16-06-17

33    15.00,05              Pim Lambregts                   Neo    07-02-96    Swift                   Wageningen              16-06-17

34    15.00,32              Erik Leusink                           04-07-89    HAC '63                 Wageningen              16-06-17

35    15.01,53              Lauran Beijens                         16-09-92    Tilburg Road Runners    Nijmegen                02-06-17

36    15.02,70              Gijs Jacobs                            06-04-87    Nijmegen Atletiek       Wageningen              19-05-17

37    15.02,94              Jelmer Linden                   Neo    15-10-96    Statina                 Nijmegen                02-06-17

38    15.03,41              Rik Goethals                           20-11-92    Triathlon               Wageningen              16-06-17

39    15.04,97              Sten Stoltenborg                Neo    10-10-96    AV Haarlemmermeer       Wageningen              16-06-17

40    15.05,83              Freek Lier                             11-04-94    Vitalis                 Wageningen              16-06-17

41    15.06,15              Arend Mulder                           01-06-86    Tartlétos               Wageningen              16-06-17

42    15.06,22              Max Polak                       JB     18-02-00    PAC                     Wageningen              16-06-17

43    15.07,42              Messaoud Dardouri               Neo    03-12-95    Hellas                  Wageningen              16-06-17

44    15.07,55              Christiaan Bosselaar                   31-05-82    KAV Holland             Oordegem (BEL)          27-05-17

45    15.09,67              Ruben Scheurwater               M35    19-02-80    Leiden Atletiek         Wageningen              16-06-17

46    15.10,22              Tom Koetsenruijter                     12-08-93    THOR                    Wageningen              16-06-17

47    15.10,71              Jim Rothweiler                         16-04-93    KAV Holland             Wageningen              19-05-17

48    15.12,84              Luuk Hendrikx                          29-05-92    Phoenix                 Wageningen              19-05-17

49    15.13,23              Björn Koreman                          06-03-91    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

50    15.13,74              Nick van der Poel                      28-07-87    Ilion                   Wageningen              19-05-17

51    15.15,59              Milco Driessen                         26-07-88    AV Almere '81           Hoorn                   30-04-17

52    15.15,75              Steef Severijn                  Neo    28-04-95    Ilion                   Wageningen              19-05-17

53    15.20,05              Wesley van der Gouw                    30-04-85    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

 

      10.000 meter

1     28.57,73              Bart van Nunen                  Neo    24-09-95    Pallas '67              Parliament Hill (GBR)   20-05-17

2     29.05,17              Noah Schutte                    Neo    15-05-95    Leiden Atletiek         Stanford (USA)          31-03-17

3     29.29,17              Manuel de Backer                Neo    14-07-96    THOR                    Raleigh (USA)           24-03-17

4     29.43,49              Joeri Wolf                             21-02-91    Cifla                   Leiden                  17-06-17

5     30.17,82              Frank Futselaar                        16-07-91    De Liemers              Leiden                  17-06-17

6     30.40,18              Paul Zwama                             23-04-87    Leiden Atletiek         Utrecht                 14-07-17

7     31.04,97              Tom Hendrikse                   JA     11-08-98    AAC '61                 Londen (GBR)            20-05-17

8     30.51,25              Geart Jorritsma                 Neo    03-05-96    HV Lichtlopen           Utrecht                 14-07-17

9     31.36,98              Nick van der Poel                      28-07-87    Ilion                   Utrecht                 14-07-17

10    31.37,58              Christiaan Bosselaar                   31-05-82    KAV Holland             Utrecht                 14-07-17

11    31.39,33              Erwin Harmes                    M35    30-10-81    González Running Team   Utrecht                 14-07-17

12    31.47,51              Corné Timmer                    JA     11-02-98    AV Aalsmeer             Utrecht                 14-07-17

13    32.08,83              Erik Leusink                           04-07-89    HAC '63                 Utrecht                 14-07-17

14    32.11,46              Marco van Etten                                    Rotterdam Atletiek      Utrecht                 14-07-17

15    32.19,51              Erik Kallenberg                        01-06-85    GAC-Hilversum           Utrecht                 14-07-17

16    32.46,90              Rob Vijver                                         AV Lionitas             Utrecht                 14-07-17

17    32.50,97              Paul Geertsma                                      AV Lionitas             Utrecht                 14-07-17

18    33.07,52              Jim Rothweiler                         16-04-93    KAV Holland             Utrecht                 14-07-17

19    33.19,12              Ad Sluijter                     M35    29-11-81    LG Aart Stigter         Gouda                   09-06-17

20    33.28,08              Mathias Meijer                                     Climax                  Utrecht                 14-07-17

21    33.28,33              Peter van der Velden            M45    29-11-68    Eindhoven Atletiek      Gouda                   09-06-17

22    33.30,06              Pieter Bakx                                        Rotterdam Atletiek      Utrecht                 14-07-17

23    33.41,37              Marcel Tesselaar                M45    26-06-69    Hera                    Gouda                   09-06-17

24    33.59,71              Maarten Haegens                                    AV Pijnenburg           Utrecht                 14-07-17

 

      3000 meter snelwandelen

1     12.37,03              Rick Liesting                   M35    18-07-77    OLAT                    Drunen                  22-06-17

2     15.08,33              Joni van Loon                          26-08-88    Daventria               Drunen                  22-06-17

3     15.56,30              Hub Kaenen                      M55    28-04-59    RWV                     Drunen                  22-06-17

4     16.26,07              Gerard Wildeman                 M50    25-06-62    DAK                     Drunen                  22-06-17

5     17.17,62              Hans Drijvers                   M60    18-02-55    Attila                  Drunen                  22-06-17

6     17.26,57              Gerrit Riezebos                 M55    15-02-59    RWV                     Drunen                  22-06-17

7     17.59,21              Han Holtslag                    M60    28-02-57    DAK                     Drunen                  22-06-17

 

      5000 meter snelwandelen

1     22.10,76              Rick Liesting                   M35    18-07-77    OLAT                    Gouda                   11-06-17

2     23.46,14              Remco de Bruin                  M50    27-06-64    De Lat                  Gouda                   11-06-17

3     24.23,08              Rob Tersteeg                    M40    03-11-76    RWV                     Gouda                   11-06-17

4     27.10,12              Richard Leijenaar               M55    26-05-59    RWV                     Gouda                   11-06-17

5     27.29,54              Hub Kaenen                      M55    28-04-59    RWV                     Gouda                   11-06-17

6     28.01,77              Gerard Wildeman                 M50    25-06-62    DAK                     Gouda                   11-06-17

7     30.04,33              Gerrit Riezebos                 M55    15-02-59    RWV                     Gouda                   11-06-17

8     30.04,81              Ton van Andel                   M55    02-09-58    RWV                     Gouda                   11-06-17

9     30.15,44              Boetje Huliselan                M60    22-05-55    OLAT                    Gouda                   11-06-17

10    30.20,32              Theo Koenis                     M65    12-10-51    De Lat                  Gouda                   11-06-17

11    36.31,27              Bauke te Nijenhuis              M80    14-10-35    RWV                     Gouda                   11-06-17

 

      3000 meter steeple chase 91,4 cm

1     8.42,85               Noah Schutte                    Neo    15-05-95    Leiden Atletiek         Eugene (USA)            07-06-17

2     8.51,30               Simon Grannetia                        28-08-94    De Spartaan             Oordegem (BEL)          27-05-17

3     9.05,03               Tim van den Broeke              Neo    10-10-95    Dynamica                Utrecht                 14-07-17

4     9.07,35               Mike Teekens                           16-12-88    Haag Atletiek           Utrecht                 14-07-17

5     9.11,53               Nils Pennekamp                         29-05-87    Phanos                  Den Haag                20-05-17

6     9.12,84               Matthias Hardt                         23-12-90    AC TION                 Utrecht                 14-07-17

7     9.12,95               Ivo Bijl                               28-06-93    Passaat                 Leiden                  17-06-17

8     9.14,58               Lucas Nieuweboer                       01-10-94    KAV Holland             Leiden                  17-06-17

9     9.16,93               Peter-Jan Hardenbol                    03-11-91    Hellas                  Utrecht                 14-07-17

10    9.18,41               Gijs Jacobs                            06-04-87    Nijmegen Atletiek       Breda                   28-05-17

11    9.21,88               Cas Lutz                               27-10-93    GAC-Hilversum           Utrecht                 14-07-17

12    9.26,88               Lars Cazander                          29-11-92    Hellas                  Utrecht                 14-07-17

13    9.35,67               Simon Vroemen                   M45    11-05-69    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

14    9.35,89               Roel Wijmenga                          19-06-92    Unitas                  Den Haag                20-05-17

15    9.39,57               Sjoerd van Marrewijk                   24-11-89    Olympus '70             Naaldwijk               28-05-17

16    9.44,79               Remco Kramer                           17-03-94    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

17    9.45,94               Robbin Pieterman                       05-09-89    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

18    9.52,56               Jim Rothweiler                         16-04-93    KAV Holland             Barendrecht             01-06-17

19    9.55,38               Jorin Kamps                            29-04-93    AAC                     Veenendaal              18-06-17

20    9.56,66               Mark Buiks                             01-07-85    Sprint                  Breda                   28-05-17

21    10.00,65              Sam Krop                               01-02-83    Eindhoven Atletiek      Breda                   28-05-17

22    10.05,98              Djurre den Heeten                      11-01-84    Phanos                  Barendrecht             01-06-17

23    10.07,27              Achraf Boutkabout               JA     04-03-98    PAC                     Vught                   30-06-17

24    10.10,10              Remko Rinia                            17-03-85    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

25    10.11,12              Alvin Severijn                  Neo    01-11-96    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

26    10.11,69              Ard Vlooswijk                   M35    23-10-79    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

27    10.15,77              Kamiel Jacobs                          18-01-92    't Haasje               Drachten                28-05-17

28    10.15,78              Stef Dirks                      JA     07-11-98    Achilles-EL             Breda                   28-05-17

29    10.16,50              David Hofstee                          04-02-93    Impala                  Drachten                28-05-17

30    10.18,79              Max Meuleman                    JA     14-06-99    Archeus                 Vught                   30-06-17

31    10.20,24              Luc Velzeboer                   JA     10-10-98    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

32    10.24,75              Siem Uittenhout                        26-02-85    Phoenix                 Utrecht                 14-07-17

33    10.24,76              Maarten van Doornik                    23-10-92    Tartlétos               Breda                   28-05-17

34    10.26,87              Mart-Ruben Nijhuis              JB     20-08-00    MPM                     Veenendaal              18-06-17

35    10.27,78              Rens Simons                     JA     27-11-98    Venloop Running Team    Amersfoort              17-04-17

36    10.32,46              Norbert Weijenberg              JB     13-10-01    Spado                   Leiden                  30-04-17

37    10.32,67              Martijn van Haren                      01-08-93    Vitalis                 Hengelo                 10-06-17

38    10.33,32              Wouter Zandee                          02-08-86    Haag Atletiek           Leiria (POR)            08-06-17

39    10.37,78              Jeroen Habers                          24-04-91    R' dam Atletiek         Breda                   28-05-17

40    10.40,82              Jurrien te Hoeve                       02-04-91    Daventria               Veenendaal              18-06-17

41    10.41,79              Ferdy van der Heide                    28-10-85    Hylas                   Naaldwijk               28-05-17

42    10.42,39              Lars Remijn                     Neo    18-06-95    DEM                     Edam                    02-07-17

43    10.43,42              Boy Foks                               27-09-93    AV Haaksbergen          Hengelo                 10-06-17

44    10.43,56              Tim van Dongen                         29-11-89    Scorpio                 Breda                   28-05-17

45    10.46,29              Tsega Kifle                     JB     17-11-00    AV '23                  Den Haag                20-05-17

46    10.46,51              Mike Rasenberg                         07-03-88    Attila                  Breda                   28-05-17

47    10.46,83              Sjaak van der Linde             M45    09-12-70    R' dam Atletiek         Gouda                   11-06-17

48    10.48,05              Ruud van der Wal                M35    09-04-78    AV '34                  Leiden                  30-04-17

49    10.48,23              Rowan Veenhuizen                JA     17-10-98    AAC '61                 Vught                   30-06-17

50    10.51,08              Koen Willems                           03-08-93    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

51    10.54,79              Cosmo van Berkel                       02-02-90    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

52    10.54,83              Peter Mijsberg                  M50    18-08-65    Eindhoven Atletiek      Gouda                   11-06-17

53    11.01,79              Ronald Kuin                            25-03-87    Daventria               Leiden                  30-04-17

 

      110 meter horden 106,7 cm (13,72m - 9,14m)

1     13.65           0.0   Koen Smet                              09-08-92    Phanos                  Villeneuve-d'Ascq (FRA) 23-06-17

2     14.09           0.0   Jules de Bont                          23-12-94    Phanos                  Celle Ligure (ITA)      05-07-17

3     14.11           0.5   Job Beintema                    Neo    24-05-95    Trias                   Mannheim (GER)          25-06-17

4     14.15           0.5   Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

5     14.36           0.5   Stefan Nieuwland                       09-05-88    Climax                  Vught                   25-05-17

6     14.40           -0.2  Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Götzis (AUT)            28-05-17

7     14.43           0.3   Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Vught                   25-05-17

8     14.47           0.5   Paul Groen                             23-09-89    GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

9     14.50           1.8   Ruben Esajas                           29-07-86    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

10    14.67           1.8   Ingmar Vos                             28-05-86    PAC                     Tilburg                 05-06-17

11    14.72           -0.6  Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Hilversum               18-06-17

12    14.74           0.0   Joeri van Kuppeveld             Neo    05-06-95    Nijmegen Atletiek       Nijmegen                18-06-17

13    14.76           0.5   Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Vught                   25-05-17

14    14.76           0.5   Wicher Nijkamp                         29-01-92    Spado                   Veenendaal              18-06-17

15    14.84           1.6   Bram Elevelt                    Neo    29-05-96    't Haasje               Tilburg                 05-06-17

16    14.91           0.5   Tobias Bakx                     Neo    17-10-97    AC TION                 Veenendaal              18-06-17

17    14.94           0.1   Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            02-07-17

18    14.98           -1.1  Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Oyonnax (FRA)           28-05-17

19    14.98           -0.3  Sander Koops                    JA     05-02-99    De Sperwers             Emmen                   18-06-17

20    15.01           0.3   Jeroen van Veen                        19-05-86    Isala '96               Harderwijk              18-06-17

21    15.02           0.5   Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Veenendaal              18-06-17

22    15.07           0.3   Kees Janssen                    Neo    11-07-95    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

23    15.09           -1.4  Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Den Haag                20-05-17

24    15.12           0.0   Stef van der Schaaf                    26-12-92    VAV                     Veenendaal              18-06-17

25    15.22           -2.0  Alain van Tholl                        20-05-94    AV '23                  Woerden                 30-04-17

26    15.29           0.0   Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

27    15.31           0.3   Robin Vliem                     JA     28-01-98    Athlos                  Harderwijk              18-06-17

28    15.45           1.6   Alberto Brini                          07-09-92    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

29    15.46           0.0   Stan Does                       Neo    24-02-96    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

30    15.53           0.5   Bas van de Burgt                Neo    23-04-96    GAC-Gemert              Vught                   25-05-17

31    15.54           -0.5  Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Amstelveen              05-06-17

32    15.62           -1.4  Bram van der Jagt               JA     28-10-98    AV '23                  Woerden                 30-04-17

33    15.63           -0.3  Léon Mak                        JB     05-09-00    De Gemzen               Emmen                   18-06-17

34    15.64           -0.5  Nieno Schuur                    Neo    20-10-95    AV Almere '81           Harderwijk              18-06-17

35    15.67           -0.6  Niko Zuidema                           12-05-89    Olympus '70             Hilversum               18-06-17

36    15.72           -2.0  Jaap van Zevenbergen            JA     13-04-99    Fortuna                 Woerden                 30-04-17

37    15.72           0.0   Wessel Boons                    Neo    27-03-97    Daventria               Veenendaal              18-06-17

38    15.72           0.3   Jan Groot                              12-12-88    Hollandia               Harderwijk              18-06-17

39    15.76           -1.2  Niels Hanegraaf                        01-05-90    DJA                     Gorinchem               30-04-17

40    15.78           0.0   Sander van der Waals            Neo    03-02-95    Sprint                  Nijmegen                18-06-17

41    15.79           -1.4  Maarten Nabbe                          07-07-89    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

42    15.81           0.2   Floris de Boer                  Neo    10-11-97    AV Gouda                Utrecht                 02-06-17

43    15.99           -0.5  Thierry Belt                    Neo    11-09-95    Altis                   Harderwijk              18-06-17

44    16.05           -1.0  Justin Kraaijenbrink            Neo    28-05-96    AV '47                  Den Haag                18-06-17

45    16.06           -1.4  Jelle de Jong                   JA     15-02-99    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

46    16.09           -0.6  Sem Verweij                     JA     27-08-99    Hylas                   Hilversum               18-06-17

47    16.18           -2.0  Bas Jansen                      Neo    04-01-96    Lycurgus                Woerden                 30-04-17

48    16.22           0.2   Noah Verboom                    JA     02-01-98    AV Haarlemmermeer       Santpoort               30-04-17

49    16.27           0.0   Bart van den Wijngaard                 18-08-89    Scorpio                 Nijmegen                18-06-17

50    16.32           -0.7  Jan Janssen                     Neo    04-12-97    Prins Hendrik           Epe                     23-04-17

51    16.36           -1.0  Jurgen van der Zwet             JA     16-02-99    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

52    16.38           -0.2  Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Gemert                  04-06-17

53    16.38           0.3   Coen Buiting                           13-07-87    't Haasje               Harderwijk              18-06-17

54    16.39           -0.5  Tiago Smithuis                  JA     12-11-98    Ilion                   Den Haag                18-06-17

55    16.40           -0.1  Kevin van de Wassenberg                21-06-87    Athlos                  Schoonhoven             02-07-17

56    16.41           0.6   Jesper Peterse                  JA     21-04-98    Trias                   Amsterdam               18-06-17

57    16.43           0.0   Sander van Gelderen             M40    14-01-76    AV Wijchen              Nijmegen                18-06-17

58    16.47           -0.8  Stefan de Vries                        18-10-92    AAC                     Veenendaal              18-06-17

59    16.51           0.0   André Faesen                    Neo    13-12-95    Attila                  Nijmegen                18-06-17

60    16.54           -1.0  Luc Nkurunziza                  Neo    18-01-97    U-Track                 Den Haag                18-06-17

61    16.57           -1.4  Gydo van de Pieterman                  14-09-91    AV Haarlem              Woerden                 30-04-17

62    16.60           1.1   Wouter Nieuwhof                 JA     28-12-98    Ciko '66                Emmen                   18-06-17

63    16.61           -0.8  Ronald Kuin                            25-03-87    Daventria               Veenendaal              18-06-17

64    16.63           -3.3  Peter Siers                     Neo    11-12-97    Ciko '66                Arnhem                  30-04-17

65    16.63           0.2   Rene Tijm                              19-01-85    Nova                    Santpoort               30-04-17

66    16.65           0.2   Ronald Dekker                          15-03-93    Hera                    Santpoort               30-04-17

67    16.65           -0.3  Joran Hoek                             26-09-91    SV Veendam              Emmen                   18-06-17

68    16.67           -0.7  Vincent Wodtke                         15-11-94    Spark                   Best                    02-07-17

69    16.73           -0.7  Ruben Harmsen                   Neo    11-01-97    Tempo                   Epe                     23-04-17

70    16.75           -0.1  Daan Jansen                     JA     27-09-99    Clytoneus               Hilversum               18-06-17

71    16.77           0.9   Alain Bettonviel                       08-03-91    Attila                  Ede                     30-04-17

72    16.77           -0.5  Jeffrey Stokkel                 Neo    06-08-95    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

73    16.79           0.3   Rick Hollestelle                JA     10-09-99    Altis                   Harderwijk              18-06-17

74    16.82           0.5   Milan Vitvar                    Neo    21-06-95    Eindhoven Atletiek      Nijmegen                18-06-17

75    16.86           -0.1  Thijs Moesker                   Neo    30-06-95    Impala                  Groningen               03-06-17

76    16.86           -0.5  Hans Harting                    JB     04-02-00    AV '47                  Den Haag                18-06-17

77    16.87           -0.7  Rens van der Schaaf             Neo    03-04-97    VAV                     Epe                     23-04-17

78    16.92           -1.4  Glenn Kunst                     JA     25-10-99    Haag Atletiek           Den Haag                20-05-17

79    16.92           -0.8  Floris Heil                            02-01-90    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

80    16.95           -3.4  Tom van den Meiracker                  02-10-92    Spark                   Spijkenisse             22-04-17

81    16.97           -1.0  Giel Ritmeijer                  Neo    28-04-97    AV '23                  Hilversum               18-06-17

82    16.98           -1.6  Sander Smits                    JA     12-02-99    Gen. Michaëlis          Tilburg                 01-04-17

83    16.98           -0.5  Tim Hoogenboom                  Neo    07-11-96    Olympus '70             Amstelveen              05-06-17

84    16.99           -0.7  Boudewijn van Limpt             M35    01-03-82    Hollandia               Hoorn                   30-04-17

      geen windgegevens bekend:

      14.40                 Paul Groen                             23-09-89    GAC-Hilversum           Vught                   25-05-17

      14.63                 Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Vught                   25-05-17

      15.06                 Bas van de Burgt                Neo    23-04-96    GAC-Gemert              Vught                   25-05-17

      15.31                 Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Azusa (USA)             14-04-17

      15.37                 Maarten Nabbe                          07-07-89    Prins Hendrik           Lisse                   13-05-17

      15.66                 Niko Zuidema                           12-05-89    Olympus '70             Woerden                 30-04-17

      15.67                 Yslain Verwaal                  JA     22-07-99    PAC                     Leiden                  30-04-17

      16.17                 Jesper Peterse                  JA     21-04-98    Trias                   Santpoort               30-04-17

      16.31                 Adriaan Saman                          12-10-83    AV '34                  Leiden                  30-04-17

      16.65                 Lars van der Pluijm                    20-02-87    MPM                     Leiden                  30-04-17

      16.73                 Robert Bervoets                        10-10-93    Asterix                 Roermond                18-06-17

      16.75                 Arjen de Kock                   JA     02-01-99    Spado                   Leiden                  30-04-17

      16.77                 Rens van der Schaaf             Neo    03-04-97    VAV                     Leiden                  30-04-17

      16.97                 Sander Smits                    JA     12-02-99    Gen. Michaëlis          Veldhoven               07-04-17

      met teveel rugwind:

      13.59       w   2.2   Koen Smet                              09-08-92    Phanos                  Le Chaux-de-Fonts (FRA) 07-02-17

      16.10       w   2.6   Maarten Roeloffs                       03-09-87    Achilles-EL             Ede                     30-04-17

      16.24       w   2.8   Robert Bervoets                        10-10-93    Asterix                 Eindhoven               30-04-17

      16.82       w   2.5   Sander Smits                    JA     12-02-99    Gen. Michaëlis          Eindhoven               30-04-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      14.25           0.2   Denis Hanjoul (BEL)                    17-01-91    Haag Atletiek           Brussel (BEL)           01-07-17

      14.40           -0.4  Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Neuwied (GER)           12-05-17

      14.73           0.6   Niels Pittomvils (BEL)                 18-07-92    Unitas                  Götzis (AUT)            28-05-17

 

      200 meter horden 76,2 cm

      geen windgegevens bekend:

1     27.22                 Rene Tijm                              19-01-85    Nova                    Alkmaar                 14-04-17

 

      400 meter horden 91,4 cm

1     50.65                 Nick Smidt                      Neo    12-05-97    AAC '61                 Lokeren (BEL)           25-06-17

2     51.35                 Bas van Leersum                        02-03-93    AV Zaanland             Lincoln (USA)           05-06-17

3     51.62                 Jesper Arts                            02-04-92    Prins Hendrik           Brussel (BEL)           07-09-17

4     51.83                 Ramsey Angela                   JA     06-11-99    PAC                     Vught                   25-05-17

5     52.43                 Brian Vriend                           20-05-90    Lycurgus                Tilburg                 05-06-17

6     52.99                 Martijn Meijer                  Neo    22-04-97    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

7     53.07                 Stef van der Schaaf                    26-12-92    VAV                     Veenendaal              18-06-17

8     53.51                 Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

9     53.52                 Jon Schouwenaar                        17-06-94    AV '23                  Lisse                   13-05-17

10    53.99                 Cliff Ellsworth                        17-04-93    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

11    54.32                 Maarten Nabbe                          07-07-89    Prins Hendrik           Oordegem (BEL)          03-06-17

12    54,50                 Paul van der Gragt                     18-02-89    Hylas                   Utrecht                 14-07-17

13    54.56                 Maarten Ottenhoff                      03-08-94    Phanos                  Utrecht                 23-06-17

14    54.62                 Maurik de Groot                 JA     14-04-99    Haag Atletiek           Leiria (POR)            08-06-17

15    54.71                 Jonas Pannevis                  Neo    14-09-95    Tartlétos               Breda                   28-05-17

16    54.76                 Jurgen van der Zwet             JA     16-02-99    De Spartaan             Vught                   25-05-17

17    55.04                 Glenn Boessen                          06-04-94    Unitas                  Vught                   25-05-17

18    55.06                 Niko Zuidema                           12-05-89    Olympus '70             Naaldwijk               28-05-17

19    55.10                 Bram Elevelt                    Neo    29-05-96    't Haasje               Utrecht                 14-07-17

20    55.38                 Pieter Mijnhout                        25-02-94    GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

21    55.39                 Stefan de Vries                        18-10-92    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

22    55.45                 Royce Zaadnoordijk              Neo    06-06-97    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

23    55.52                 Arend-Jan Spierenburg           Neo    16-06-95    Cialfo                  Oordegem (BEL)          27-05-17

24    55.71                 Roel Huijsmans                  Neo    12-04-96    Atverni                 Utrecht                 23-06-17

25    55.78                 Joris Petterson                        20-12-91    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

26    55.92                 Martin Oonincx                  JA     26-05-99    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

27    56.11                 Bram van der Jagt               JA     28-10-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

28    56.21                 Toine van Beckhoven             M45    01-01-70    Attila                  Gouda                   11-06-17

29    56.41                 Bram van Hastenberg             JA     19-02-98    U-Track                 Utrecht                 12-05-17

30    56.92                 Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Emmeloord               17-06-17

31    57.01                 Koen van der Meijden            Neo    11-01-96    R' dam Atletiek         Breda                   28-05-17

32    57.07                 Roman de Klein                  Neo    21-04-95    Hellas                  Lisse                   13-05-17

33    57.26                 Ronald Kuin                            25-03-87    Daventria               Veenendaal              18-06-17

34    57.27                 Geoffrey van Dipten                    27-11-91    Climax                  Breda                   28-05-17

35    57.48                 Floris de Boer                  Neo    10-11-97    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

36    57.54                 Bart van der Zanden             M35    06-05-81    Eindhoven Atletiek      Gouda                   11-06-17

37    57.66                 Bart van den Wijngaard                 18-08-89    Scorpio                 Breda                   28-05-17

38    57.69                 Koen van den Meiracker                 15-01-94    Spark                   Etten-Leur              28-05-17

39    57.74                 Rik Hanswijk                           27-03-84    Climax                  Emmeloord               17-06-17

40    57.88                 Jarno de Groot                  JA     27-01-99    Flevo Delta             Vught                   25-05-17

41    58.42                 Jeroen van Veen                        19-05-86    Isala '96               Drachten                28-05-17

42    58.72                 Kevin van de Wassenberg                21-06-87    Athlos                  Drachten                28-05-17

43    58.81                 Sam Kranse                             11-09-92    PAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

44    58.84                 Eric van der Meer               Neo    25-02-95    Vitalis                 Drachten                28-05-17

45    59.08                 Justin Cok                             22-02-90    AV '47                  Zoetermeer              28-05-17

46    59.11                 Rene Tijm                              19-01-85    Nova                    Heerhugowaard           28-05-17

47    59.12                 Thierry Belt                    Neo    11-09-95    Altis                   Drachten                28-05-17

48    59.17                 Bas Meester                     JB     29-06-01    Hollandia               Drachten                28-05-17

49    59.19                 Jitse Spierings                 Neo    08-01-97    Nijmegen Atletiek       Breda                   28-05-17

50    59.27                 Pelle Gelderblom                JA     27-07-98    Vereniging Zeeland AtletEtten-Leur              28-05-17

51    59.36                 Daan Alers                      Neo    14-05-97    Tempo                   Zoetermeer              28-05-17

52    59.37                 Niels Kok                       JA     30-04-99    Flevo Delta             Epe                     23-04-17

53    59.46                 Luigi Rondas                           06-01-93    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

54    59.60                 Davis Hagedoorn                 JA     28-09-98    DEM                     Haarlem                 07-05-17

55    59.72                 Thijs Moesker                   Neo    30-06-95    Impala                  Drachten                28-05-17

56    59.85                 Dinand Tukker                          24-05-94    Typhoon                 Utrecht                 12-05-17

57    60.11                 Robin van der Sanden                   12-02-91    Achilles-EL             Breda                   28-05-17

58    60.14                 Nieno Schuur                    Neo    20-10-95    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

59    60.23                 Sander van Gelderen             M40    14-01-76    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

60    60.23                 Ezra Verboom                    JB     21-11-01    AV Haarlemmermeer       Heerhugowaard           28-05-17

61    60.29                 Bouke van Belois                JA     17-03-98    Ciko '66                Assen                   28-05-17

62    60.36                 Bjorn van Doodewaerd                   16-02-89    Lycurgus                Naaldwijk               28-05-17

63    60.40                 Geert de Gouw                   JA     06-11-98    DAK                     Drunen                  07-05-17

64    60.45                 Dennis Coehoorn                        27-09-92    AC TION                 Veenendaal              18-06-17

65    60.51                 Wouter Nieuwhof                 JA     28-12-98    Ciko '66                Vught                   07-05-17

66    60.51                 Lennert Elands                  M35    07-06-78    Achilles-Top            Gouda                   11-06-17

67    60.56                 Rodrigo-willy Broer             Neo    27-08-96    Daventria               Utrecht                 23-06-17

68    60.56                 Ferrie Hamer                    JB     25-02-01    Haag Atletiek           Zoetermeer              28-05-17

69    60.59                 Richard Middelkoop              JA     30-10-98    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

70    60.73                 Bart van der Pasch                     24-05-92    Gen. Michaëlis          Uden                    28-05-17

71    60.79                 Jasper de Hon                   JA     08-11-99    AAC                     Haarlem                 07-05-17

72    60.97                 Bjorn Demkes                    M40    27-12-76    AVA '70                 Assen                   28-05-17

73    61.01                 Martijn Geerts                  JB     28-12-00    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

74    61.09                 Mathijs van Campenhout                 20-11-88    Sprint                  Breda                   28-05-17

75    61.24                 Ivo Stuldreher                  Neo    26-10-96    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

76    61.34                 Thomas van der Vooren           JA     16-04-98    Altis                   Haarlem                 07-05-17

77    61.40                 Boy Foks                               27-09-93    AV Haaksbergen          Assen                   28-05-17

78    61.42                 Ivo Harms                              26-09-90    Fortuna                 Naaldwijk               28-05-17

79    61.44                 Rob Michiels                           08-04-94    AV Reusel '69           Uden                    28-05-17

80    61.48                 Mats Tjepkema                   JA     06-07-98    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

81    61.63                 Bas Jansen                      Neo    04-01-96    Lycurgus                Epe                     23-04-17

82    61.90                 Julian van Meggelen             JB     02-08-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

83    61.98                 Menno van den Broek             JB     26-10-01    DJA                     Etten-Leur              28-05-17

 

      hoogspringen

1     2.19                  Douwe Amels                            16-09-91    Ilion                   Sinn (GER)              03-06-17

2     2.13                  Dion van Kessel                 Neo    12-06-97    Typhoon                 Tilburg                 05-06-17

3     2.13                  Sven van Merode                 JA     02-10-98    Spado                   Leiden                  17-06-17

4     2.10                  Jan Peter Larsen                M35    18-03-79    Ilion                   Leiden                  30-04-17

5     2.10                  Dave Brandhoff                  Neo    13-04-95    Lycurgus                Tilburg                 05-06-17

6     2.05                  Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Ede                     30-04-17

7     2.05                  Marius Wouters                  Neo    22-04-95    Hellas                  Den Haag                20-05-17

8     2.05                  Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Rijssen                 26-05-17

9     2.04                  Jaden Bernabela                 JB     03-01-00    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

10    2.03                  Rafael Raap                     JA     18-03-99    PAC                     Emmeloord               13-05-17

11    2.03                  Stan Nijhuis                    JB     19-04-01    Trias                   Amsterdam               18-06-17

12    2.00                  Tymon de Jonge                  M35    17-02-80    Ilion                   Leiden                  30-04-17

13    2.00                  Peter Siers                     Neo    11-12-97    Ciko '66                Arnhem                  30-04-17

14    2.00                  Hidde ter Woord                 Neo    29-12-95    Daventria               Oordegem (BEL)          27-05-17

15    2.00                  Ruben van Weerdenburg           Neo    04-06-97    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

16    2.00                  Niels Hanegraaf                        01-05-90    DJA                     Etten-Leur              28-05-17

17    2.00                  Erwin de Vor                    Neo    28-11-95    VAV                     Veenendaal              18-06-17

18    2.00                  Marco Caspers                          11-01-88    Swift                   Roermond                18-06-17

19    1.98                  Bas van de Burgt                Neo    23-04-96    GAC-Gemert              Gemert                  03-06-17

20    1.98                  Antonny Ediagbonya              JB     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

21    1.98                  Tieme Klinkers                         09-04-86    Phoenix                 Tilburg                 05-06-17

22    1.98                  Daniël Leyba                           29-11-93    Haag Atletiek           Leiria (POR)            08-06-17

23    1.98                  Dirk Aarts                      JA     06-04-98    AV ATH                  Vught                   01-07-17

24    1.96                  Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Gemert                  03-06-17

25    1.96                  Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Best                    01-07-17

26    1.95                  Branco Kranenburg               Neo    26-12-96    AV '47                  Alphen a/d Rijn         30-04-17

27    1.95                  Leon Rikkers                    Neo    15-10-96    Groningen Atletiek      Arnhem                  30-04-17

28    1.95                  Liam Shew-A-Tjon                Neo    30-01-97    Fortuna                 Woerden                 30-04-17

29    1.95                  Geoffrey van Dipten                    27-11-91    Climax                  Ede                     30-04-17

30    1.95                  Kevin van de Wassenberg                21-06-87    Athlos                  Hoorn                   30-04-17

31    1.95                  Julian Record                   JA     10-10-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

32    1.95                  Sander Smits                    JA     12-02-99    Gen. Michaëlis          Drunen                  07-05-17

33    1.95                  Martijn Kroes                   JA     04-01-99    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

34    1.95                  Jasper Heesbeen                        23-01-92    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

35    1.95                  Robin Beks                      JB     20-04-01    Eindhoven Atletiek      Someren                 21-05-17

36    1.95                  Michiel de Kwaasteniet          JA     16-07-98    Spirit-OB               Spijkenisse             18-06-17

37    1.95                  Léon Mak                        JB     05-09-00    De Gemzen               Emmen                   18-06-17

38    1.95                  Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Monzón (ESP)            01-07-17

39    1.94                  Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Oyonnax (FRA)           27-05-17

40    1.94                  Rick van de Noort               JB     17-08-00    AAV '36                 Amstelveen              04-06-17

41    1.91                  Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Logan (USA)             09-05-17

42    1.91                  Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Emmeloord               13-05-17

43    1.91                  Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            27-05-17

44    1.90                  Thierry Belt                    Neo    11-09-95    Altis                   Hoorn                   30-04-17

45    1.90                  Olivier Klijn                   Neo    04-10-95    Tartlétos               Ede                     30-04-17

46    1.90                  Hans Koops                             20-03-87    Jahn II                 Arnhem                  30-04-17

47    1.90                  Martijn Nuijens                        18-11-83    Noordkop                Santpoort               30-04-17

48    1.90                  Steyn Boersen                   JA     03-03-99    AV Almere '81           Haarlem                 07-05-17

49    1.90                  Vincent Staat                   JA     01-10-98    Attila                  Drunen                  07-05-17

50    1.90                  Jeroen Poiesz                   JB     05-04-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

51    1.90                  Ingmar Vos                             28-05-86    PAC                     Lisse                   13-05-17

52    1.90                  Martijn Praamsma                       15-01-90    Phanos                  Den Haag                20-05-17

53    1.90                  Jasper Slingerland              JB     13-09-00    Eindhoven Atletiek      Someren                 21-05-17

54    1.90                  Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Gouda                   25-05-17

55    1.90                  Stan Does                       Neo    24-02-96    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

56    1.90                  Jitse Spierings                 Neo    08-01-97    Nijmegen Atletiek       Breda                   28-05-17

57    1.90                  Sjoerd Dekker                          22-02-92    AV Haarlem              Naaldwijk               28-05-17

58    1.90                  Joeri van der Hooft                    08-09-93    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

59    1.90                  Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

60    1.90                  Robin van der Sanden                   12-02-91    Achilles-EL             Breda                   28-05-17

61    1.90                  Julian Sas                      JA     13-10-99    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

62    1.90                  Wim Vonk                        JA     19-03-98    Altis                   Drachten                28-05-17

63    1.90                  Siem ter Braake                 JB     30-10-00    GAC-Hilversum           Alphen aan den Rijn     28-05-17

64    1.90                  Daan Hoogers                    JB     02-10-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

65    1.90                  Julius Ediagbonya               Neo    22-03-97    Ciko '66                Emmen                   18-06-17

66    1.90                  Steff van de Poel               Neo    07-07-95    Sprint                  Nijmegen                18-06-17

67    1.90                  Danny Groot                            03-07-88    AV Edam                 Amsterdam               18-06-17

68    1.90                  Akos Miller                            14-12-88    GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

69    1.90                  Lars Dirkzwager                 JA     23-03-98    Vereniging Zeeland AtletSpijkenisse             18-06-17

70    1.90                  Joost Sinke                     JB     10-04-01    Spado                   Veenendaal              18-06-17

71    1.90                  Anton Ediagbonya                JB     06-03-01    Ciko '66                Zwolle                  25-06-17

72    1.89                  Tim Hoogenboom                  Neo    07-11-96    Olympus '70             Amstelveen              04-06-17

73    1.89                  Finn Garritsen                  JB     22-05-00    AV Argo                 Stadskanaal             08-07-17

74    1.88                  Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

75    1.87                  Dinand Tukker                          24-05-94    Typhoon                 Utrecht                 12-05-17

76    1.87                  Wouter Nieuwhof                 JA     28-12-98    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

77    1.86                  Jelle de Jong                   JA     15-02-99    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      1.90                  Bram van der Jagt               JA     28-10-98    AV '23                  Amsterdam               02-04-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      1.97                  Niels Pittomvils (BEL)                 18-07-92    Unitas                  Götzis (AUT)            27-05-17

      1.93                  Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Filderstadt (GER)       10-06-17

 

      polsstokhoogspringen

1     5.85                  Menno Vloon                            11-05-94    Lycurgus                Zweibrücken (GER)       10-06-17

2     5.60                  Rutger Koppelaar                       01-05-93    Ilion                   Leiden                  30-04-17

3     5.40                  Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            28-05-17

4     5.35                  Koen van de Wijst               Neo    07-08-97    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

5     5.30                  Nils Mulder                            25-06-87    Haag Atletiek           Leiden                  17-06-17

6     5.21                  Timo de Water                          05-11-91    Ilion                   Rotterdam               11-06-17

7     5.10                  Roman Monte                     Neo    20-03-96    GAC-Hilversum           Utrecht                 13-07-17

8     5.00                  Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Götzis (AUT)            28-05-17

9     4.90                  Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Logan (USA)             10-05-17

10    4.90                  Koen Stapel                     JA     09-03-98    Ilion                   Tilburg                 05-06-17

11    4.86                  Koen Koenders                   JA     15-10-98    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

12    4.85                  Sam Kranse                             11-09-92    PAC                     Oordegem (BEL)          27-05-17

13    4.81                  Léon Mak                        JB     05-09-00    De Gemzen               Rotterdam               10-06-17

14    4.80                  Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Monzón (ESP)            02-07-17

15    4.71                  Christian Oberdorfer            Neo    19-02-95    GAC-Hilversum           Rotterdam               11-06-17

16    4.70                  Alex van Zutphen                M35    09-07-78    AAV '36                 Leiden                  30-04-17

17    4.70                  Rafael Raap                     JA     18-03-99    PAC                     Emmeloord               14-05-17

18    4.70                  Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Uden                    17-05-17

19    4.65                  Glenn Kunst                     JA     25-10-99    Haag Atletiek           Willemstad              16-04-17

20    4.61                  Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Rotterdam               11-06-17

21    4.60                  Max van Haren                   Neo    04-07-97    Eindhoven Atletiek      Nijmegen                18-06-17

22    4.60                  Siem ter Braake                 JB     30-10-00    GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

23    4.51                  Ronald Meijer                   M35    20-01-82    Altis                   Rotterdam               10-06-17

24    4.50                  Olle van den Boom               Neo    02-01-97    Daventria               Leiden                  30-04-17

25    4.50                  Philip van de Beek              JB     11-10-00    Phanos                  Den Haag                20-05-17

26    4.50                  Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

27    4.50                  Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            02-07-17

28    4.50                  Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Monzón (ESP)            02-07-17

29    4.50                  Rick Hollestelle                JA     10-09-99    Altis                   Vught                   02-07-17

30    4.46                  André Faesen                    Neo    13-12-95    Attila                  Best                    02-07-17

31    4.41                  Marnix Kolkman                  JC     14-02-02    AV Edam                 Rotterdam               10-06-17

32    4.40                  Justin Kraaijenbrink            Neo    28-05-96    AV '47                  Schoonhoven             02-07-17

33    4.40                  Jakob Pütz                      JB     02-02-00    ATV Venray              Venray                  04-07-17

34    4.40                  Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Heerenveen              08-04-17

35    4.40                  Martijn Hoogewerf               JA     12-05-98    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

36    4.40                  Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Emmeloord               14-05-17

37    4.40                  Kevin van Zundert               Neo    13-09-95    Sprint                  Drunen                  22-06-17

38    4.35                  Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Amstelveen              05-06-17

39    4.33                  Jos Hoogewerf                   JB     10-01-00    KAV Holland             Lisse                   09-07-17

40    4.30                  Mitchell van den Brink          JA     16-04-99    AV '34                  Dronten                 05-07-17

41    4.25                  Marco de Keijzer                       13-08-88    R' dam Atletiek         Tilburg                 05-06-17

42    4.25                  Daan Spiljard                   JB     19-07-00    PAC                     Vught                   01-07-17

43    4.25                  Maurits van der Ziel            JB     11-05-00    VAV                     Vught                   01-07-17

44    4.21                  Alain Bettonviel                       08-03-91    Attila                  Rotterdam               11-06-17

45    4.20                  Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Gemert                  04-06-17

46    4.20                  Gerwin de Haan                  JA     17-06-99    AV Heerenveen           Vught                   02-07-17

47    4.17                  Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

48    4.13                  Ezra Verboom                    JB     21-11-01    AV Haarlemmermeer       Lisse                   09-07-17

49    4.11                  Benjamin Coolen                 JB     04-02-01    Haag Atletiek           Rotterdam               10-06-17

50    4.11                  Nils Stok                              04-06-94    PAC                     Rotterdam               11-06-17

51    4.10                  Lars van der Pluijm                    20-02-87    MPM                     Leiden                  30-04-17

52    4.10                  Bjorn Sloot                     JB     17-03-00    Atletico '73            Assen                   28-05-17

53    4.10                  Wouter Nieuwhof                 JA     28-12-98    Ciko '66                Gemert                  04-06-17

54    4.10                  Stan Does                       Neo    24-02-96    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

55    4.10                  Niels Verheugd                  JA     15-07-98    Sprint                  Vught                   02-07-17

56    4.10                  Sjoerd Wezelenburg              JA     06-01-99    Lycurgus                Vught                   02-07-17

57    4.10                  Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Wageningen              07-07-17

58    4.01                  Marc Suvaal                     M50    07-07-65    R' dam Atletiek         Gouda                   09-06-17

59    4.01                  Jordi van der Wal               JA     28-07-99    PAC                     Rotterdam               10-06-17

60    4.01                  Maikel Schouten                        07-01-83    Haag Atletiek           Rotterdam               11-06-17

61    4.00                  Bas Jansen                      Neo    04-01-96    Lycurgus                Woerden                 30-04-17

62    4.00                  Robin Scholten                         03-11-92    AV Wijchen              Ede                     30-04-17

63    4.00                  Sander de Rijke                        16-03-85    Fit                     Zoetermeer              28-05-17

64    4.00                  Mattias Nab                     JB     07-06-00    AAV '36                 Leiden                  11-06-17

65    4.00                  Duane van Dijkhuizen            JC     03-08-02    Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

66    4.00                  Olivier Klijn                   Neo    04-10-95    Tartlétos               Nijmegen                18-06-17

67    4.00                  Tim van Vugt                    Neo    14-01-97    AV Haarlem              Hilversum               18-06-17

68    4.00                  Dennis Coehoorn                        27-09-92    AC TION                 Veenendaal              18-06-17

69    4.00                  Jeroen van Veen                        19-05-86    Isala '96               Harderwijk              18-06-17

70    4.00                  Arjen de Kock                   JA     02-01-99    Spado                   Vught                   02-07-17

71    3.90                  Kevin Woldberg                  M35    13-02-80    PEC 1910                Hoorn                   30-04-17

72    3.90                  Geoffrey van Dipten                    27-11-91    Climax                  Ede                     30-04-17

73    3.90                  Jorick Melgers                  Neo    31-03-96    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

74    3.90                  Wesley Timmerman                Neo    19-08-97    Groene Ster             Etten-Leur              28-05-17

75    3.90                  Bart Steehouwer                 M45    03-04-70    AV Almere '81           Harderwijk              18-06-17

76    3.83                  Jesper Peterse                  JA     21-04-98    Trias                   Lisse                   09-07-17

77    3.83                  Neal Ott                        JB     19-05-01    Phanos                  Lisse                   09-07-17

78    3.81                  Sam de Paauw                    JB     09-08-01    Haag Atletiek           Rotterdam               10-06-17

79    3.81                  Evbako Ogbeide                  Neo    25-02-97    PAC                     Rotterdam               11-06-17

80    3.81                  Leandor Jonkers                        02-12-89    Scorpio                 Rotterdam               11-06-17

81    3.81                  Niels Hanegraaf                        01-05-90    DJA                     Zundert                 23-06-17

82    3.80                  Thijs Ros                       M35    24-12-79    Clytoneus               Woerden                 30-04-17

83    3.80                  Alex Heijnemans                        09-05-93    Achilles-EL             Ede                     30-04-17

84    3.80                  Bart Mulder                     JB     02-05-00    AV Wijchen              Assen                   11-06-17

85    3.80                  Sjoerd van Deudekom             Neo    10-04-97    Lycurgus                Hilversum               18-06-17

86    3.70                  Noah Verboom                    JA     02-01-98    AV Haarlemmermeer       Emmeloord               14-05-17

87    3.70                  Lars Woudenberg                 JA     28-06-99    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

88    3.70                  Joran Angevaare                        09-11-92    AV '23                  Den Haag                20-05-17

89    3.70                  Aron Blom                       JA     04-10-99    Passaat                 Etten-Leur              28-05-17

90    3.70                  Joris van Vlerken               M35    02-03-80    GVAC                    Valkenswaard            30-05-17

91    3.70                  Owen Beuckens                   JB     04-03-01    AV NOP                  Donten                  07-06-17

92    3.70                  Sven Roosen                     JB     27-07-01    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 11-06-17

93    3.70                  Andrej Sarnatskiy                      30-01-94    Vitalis                 Stadskanaal             09-07-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      5.50                  Ben Broeders (BEL)              Neo    21-06-95    R' dam Atletiek         Brussel (BEL)           14-05-17

      4.40                  Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Filderstadt (GER)       11-06-17

 

      verspringen

1     7.71            0.5   Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Götzis (AUT)            27-05-17

2     7.66            0.0   Steven Nuytinck                        28-01-91    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

3     7.63            1.4   Ignisious Gaisah                       20-06-83    PAC                     Marseille (FRA)         03-06-17

4     7.61            1.0   Pim Jehee                              04-05-88    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

5     7.61            0.6   Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            27-05-17

6     7.43            0.9   Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Monzón (ESP)            01-07-17

7     7.38            1.2   Joeri van der Hooft                    08-09-93    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

8     7.31            1.3   Ronald Hertog (T44)                    13-01-89    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

9     7.20            1.4   Dudly Boeldak                   Neo    31-01-95    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

10    7.20            -0.8  Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Utrecht                 14-07-17

11    7.19            -0.2  Paul Groen                             23-09-89    GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

12    7.15            0.8   Alexander Soethout              JA     29-09-98    DEM                     Vught                   01-07-17

13    7.13            1.8   Marius Kranendonk                      08-01-88    Hellas                  Den Haag                20-05-17

14    7.13            1.4   Loic Wondel                     JA     14-08-98    R' dam Atletiek         Vught                   01-07-17

15    7.12            0.2   Fabian Florant                         01-02-83    Haag Atletiek           Leiria (POR)            08-06-17

16    7.08            0.5   Sven Jansons                    JB     19-07-01    Altis                   Vught                   30-06-17

17    7.06            -0.8  Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Vught                   01-07-17

18    7.04            2.0   Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Vught                   25-05-17

19    7.01            0.3   Bram Ruissen                           18-02-90    PAC                     Veenendaal              18-06-17

20    6.98            1.2   Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Veenendaal              18-06-17

21    6.91            0.2   Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Amstelveen              04-06-17

22    6.89            0.0   Gijs Mourits                    JA     23-02-98    VAV                     Veenendaal              18-06-17

23    6.88            0.5   Jaden Bernabela                 JB     03-01-00    Haag Atletiek           Vught                   30-06-17

24    6.87            -0.7  Hugo van den Berg               JA     24-10-99    AV NOP                  Vught                   01-07-17

25    6.86            0.9   Filip van den Hoven                    04-08-94    Lycurgus                Lokeren (BEL)           25-06-17

26    6.83            0.8   Joshua Record                   Neo    19-08-95    AV '23                  Oordegem (BEL)          03-06-17

27    6.80            0.3   Julian Record                   JA     10-10-98    AV '23                  Oordegem (BEL)          03-06-17

28    6.80            1.8   Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

29    6.75            1.6   Ranki Oberoi (T20)                     21-09-93    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

30    6.75            1.9   Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            01-07-17

31    6.75            1.3   Rodney Hoogterp                 Neo    24-02-97    Impala                  Utrecht                 14-07-17

32    6.73            -2.3  Thomas Ticheloven                      18-02-94    Lycurgus                Utrecht                 14-07-17

33    6.71            1.7   Julian Sas                      JA     13-10-99    AV Almere '81           Lisse                   25-06-17

34    6.70            1.2   Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Monzón (ESP)            01-07-17

35    6.67            2.5   Bram van der Jagt               JA     28-10-98    AV '23                  Emmeloord               13-05-17

36    6.65            1.5   Jelle de Jong                   JA     15-02-99    Lycurgus                Vught                   01-07-17

37    6.64            1.7   Markus Meekma                   Neo    25-02-97    Impala                  Hoorn                   30-04-17

38    6.62            -0.4  Tom Roetman                            07-02-93    Hellas                  Utrecht                 02-06-17

39    6.62            0.6   Damian Felter                   JC     09-04-03    PAC                     Vught                   30-06-17

40    6.60            1.6   Olav Donker                     JA     16-02-99    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

41    6.60            -0.6  Antonny Ediagbonya              JB     06-03-01    Ciko '66                Vught                   30-06-17

42    6.60            1.1   Alberto Brini                          07-09-92    Eindhoven Atletiek      Best                    01-07-17

43    6.60            1.7   Sergio van der Meide            JA     09-09-99    PAC                     Vught                   01-07-17

44    6.58            -1.0  Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

45    6.58            0.7   Thierry Belt                    Neo    11-09-95    Altis                   Hilversum               09-07-17

46    6.55            1.8   Robin Coops                            09-09-90    Hellas                  Lisse                   13-05-17

47    6.53            0.2   Wicher Nijkamp                         29-01-92    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

48    6.52            0.6   Johnny van Schooneveld          Neo    04-10-97    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

49    6.52            0.7   Geoffrey van Dipten                    27-11-91    Climax                  Breda                   28-05-17

50    6.52            -0.7  Twan Evers                             15-10-94    AV Wijchen              Utrecht                 02-06-17

51    6.52            0.4   Julian Jansen                   JB     27-01-01    AV NOP                  Stadskanaal             08-07-17

52    6.51            2.6   Sven Roosen                     JB     27-07-01    Eindhoven Atletiek      Emmeloord               13-05-17

53    6.51            0.1   Justin Kraaijenbrink            Neo    28-05-96    AV '47                  Den Haag                18-06-17

54    6.50            0.6   Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

55    6.49            0.2   Erwin de Vor                    Neo    28-11-95    VAV                     Wageningen              19-05-17

56    6.48            0.5   Joppe Stokvis                   JA     01-01-99    Altis                   Amersfoort              17-04-17

57    6.48            0.7   Kevin Winiarczyk                Neo    04-03-96    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

58    6.47            0.9   Lars Woudenberg                 JA     28-06-99    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

59    6.46            -0.3  Wessel Boons                    Neo    27-03-97    Daventria               Veenendaal              18-06-17

60    6.45            0.3   Vincent Kruit                   Neo    15-06-95    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

61    6.45            1.4   Danny Groot                            03-07-88    AV Edam                 Heerhugowaard           28-05-17

62    6.44            1.7   Martijn Hoogewerf               JA     12-05-98    KAV Holland             Vught                   25-05-17

63    6.44            -0.4  Sander Smits                    JA     12-02-99    Gen. Michaëlis          Rotterdam               25-06-17

64    6.43            0.2   Glenn van Hamond                       19-08-92    Attila                  Breda                   28-05-17

      geen windgegevens bekend:

      7.02                  Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Azusa (USA)             13-04-17

      6.71                  Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Rijssen                 26-05-17

      6.67                  Vincent Kruit                   Neo    15-06-95    AV Gouda                Gouda                   02-04-17

      6.56                  Erwin de Vor                    Neo    28-11-95    VAV                     Eindhoven               13-05-17

      6.42                  Mark Vlutters                          21-05-89    Iphitos                 Enschede                26-04-17

      6.40                  Hent van Schoten                JA     14-05-98    AV Oss '78              Tilburg                 01-04-17

      met teveel rugwind:

      7.48        w   2.4   Alexander Soethout              JA     29-09-98    DEM                     Lisse                   25-06-17

      7.43        w   2.1   Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Lisse                   13-05-17

      7.39        w   2.9   Fabian Florant                         01-02-83    Haag Atletiek           Den Haag                20-05-17

      7.25        W   2.3   Rafael Raap                     JA     18-03-99    PAC                     Emmeloord               13-05-17

      7.20        w   2.4   Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Logan (USA)             09-05-17

      7.13        w   2.1   Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Hoorn                   30-04-17

      7.04        w   2.9   Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Firenze (ITA)           28-04-17

      7.04        w   2.4   Joshua Record                   Neo    19-08-95    AV '23                  Den Haag                20-05-17

      6.92        w   2.3   Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            01-07-17

      6.88        w   2.6   Filip van den Hoven                    04-08-94    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

      6.78        w   3.4   Glenn van Hamond                       19-08-92    Attila                  Ede                     30-04-17

      6.72        w   2.2   Sander Maes                            21-12-92    Unitas                  Den Haag                20-05-17

      6.72        w   3.5   Stan Does                       Neo    24-02-96    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

      6.72        w   2.7   Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Amstelveen              04-06-17

      6.70        w   2.2   Kevin van de Wassenberg                21-06-87    Athlos                  Hoorn                   30-04-17

      6.64        w   3.7   Olav Donker                     JA     16-02-99    Prins Hendrik           Lisse                   13-05-17

      6.62        w   3.8   Yaran Wienneke                  JA     09-02-98    GAC-Hilversum           Lisse                   25-06-17

      6.54        w   2.9   Sil Negenman                    JB     28-05-00    KAV Holland             Lisse                   25-06-17

      6.45        w   3.1   Tjebbe Kerstens                        28-10-94    Sprint                  Ede                     30-04-17

      6.45        w   5.0   Jaap van Zevenbergen            JA     13-04-99    Fortuna                 Woerden                 30-04-17

      6.45        w   2.3   Quincy Stjeward                 JA     06-08-98    Phanos                  Den Haag                20-05-17

      6.40        w   3.5   Stijn van Opstal                       23-03-92    Sprint                  Ede                     30-04-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      7.41            0.4   Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Gladbeck (GER)          03-06-17

      7.31        w   2.6   Niels Pittomvils (BEL)                 18-07-92    Unitas                  Götzis (AUT)            27-05-17

 

      hink-stap-sprong

1     16.22           0.7   Fabian Florant                         01-02-83    Haag Atletiek           Hilversum               09-07-17

2     14.91           1.8   Joshua Record                   Neo    19-08-95    AV '23                  Lisse                   13-05-17

3     14.62           1.8   Tarik Tahiri                    Neo    23-12-96    R' dam Atletiek         Lisse                   13-05-17

4     14.50           0.6   Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Vught                   02-07-17

5     14.01           1.0   Glenn van Hamond                       19-08-92    Attila                  Hilversum               09-07-17

6     13.91           -1.1  Loic Wondel                     JA     14-08-98    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

7     13.90           -0.4  Joeri van der Hooft                    08-09-93    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

8     13.89           2.0   Alexander Soethout              JA     29-09-98    DEM                     Santpoort               30-04-17

9     13.88           -0.6  Tjebbe Kerstens                        28-10-94    Sprint                  Nijmegen                18-06-17

10    13.80           0.6   Roy van Zijl                    JA     08-03-98    Kronos                  Vught                   02-07-17

11    13.79           1.0   Jamil Hassan                    JA     25-06-99    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

12    13.76           -0.7  Sander Koops                    JA     05-02-99    De Sperwers             Vught                   02-07-17

13    13.76           -0.7  Hent van Schoten                JA     14-05-98    AV Oss '78              Vught                   02-07-17

14    13.74           -1.0  Daan Hoomoedt                   JB     09-04-00    PAC                     Vught                   01-07-17

15    13.69           -0.5  Fabian Biondina                 JB     03-05-01    Spado                   Vught                   01-07-17

16    13.68           0.0   Thierry Belt                    Neo    11-09-95    Altis                   Harderwijk              18-06-17

17    13.61           -0.8  Emiel Roobeek                          07-03-86    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

18    13.56           0.7   Geoffrey van Dipten                    27-11-91    Climax                  Nijmegen                18-06-17

19    13.54           1.6   Thomas Ticheloven                      18-02-94    Lycurgus                Tilburg                 05-06-17

20    13.53           -1.0  Joshua Wegman                   JB     19-02-00    Leiden Atletiek         Vught                   01-07-17

21    13.46           0.0   Johnny van Schooneveld          Neo    04-10-97    AV '23                  Hilversum               18-06-17

22    13.35           1.2   Yaran Wienneke                  JA     09-02-98    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

23    13.28           -0.9  Gijs Mourits                    JA     23-02-98    VAV                     Vught                   02-07-17

24    13.27           1.5   Bram van der Jagt               JA     28-10-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

25    13.20           -1.5  Yarán Wienneke                  JA     09-02-98    GAC-Hilversum           Vught                   02-07-17

26    13.18           1.6   Twan Evers                             15-10-94    AV Wijchen              Nijmegen                18-06-17

27    13.12           0.0   Rienk Kan                              24-02-93    AV Heerenveen           Harderwijk              18-06-17

28    13.05           -0.4  Yoeri Sterenberg                Neo    12-06-97    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

29    13.02           0.8   Jordi van der Wal               JA     28-07-99    PAC                     Drunen                  07-05-17

30    12.97           -0.6  Martijn Geerts                  JB     28-12-00    Sparta                  Vught                   01-07-17

31    12.89           -0.4  Wouter Lemstra                  Neo    11-09-95    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

32    12.84           -0.1  Olivier Klijn                   Neo    04-10-95    Tartlétos               Nijmegen                18-06-17

33    12.79           1.3   Hugo van den Berg               JA     24-10-99    AV NOP                  Emmeloord               17-06-17

34    12.76           0.8   Guido Persoon                   JA     13-03-99    Olympus '70             Vught                   02-07-17

35    12.72           0.9   Koen Prud'homme van Reine       JB     12-06-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

36    12.70           -0.5  Tymon de Jonge                  M35    17-02-80    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

37    12.67           1.0   Sebastiaan Steenberg                   06-12-85    AC TION                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

38    12.66           1.5   Brett Duff                      JB     17-07-00    Sparta                  Oud Beijerland          21-05-17

39    12.65           2.0   Lars van Golstein Brouwers      Neo    21-11-97    Clytoneus               Hilversum               18-06-17

40    12.62           -1.0  Bob Abotar                      JA     12-09-98    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

41    12.60           0.9   Mattias Nab                     JB     07-06-00    AAV '36                 Vught                   01-07-17

42    12.58           0.4   Hugo Vader                             14-10-93    Nova                    Santpoort               30-04-17

43    12.56           0.0   Antonny Ediagbonya              JB     06-03-01    Ciko '66                Vught                   07-05-17

44    12.53           0.0   Daan Schuurman                  JB     30-12-00    AV '47                  Utrecht                 21-05-17

45    12.51           -1.0  Matthew Klaver                  JB     29-05-01    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

46    12.48           0.0   Julian Sas                      JA     13-10-99    AV Almere '81           Harderwijk              18-06-17

47    12.48           0.8   Floris Nolet                    JC     02-07-02    Prins Hendrik           Drunen                  22-06-17

48    12.47           1.7   Ferrie Hamer                    JB     25-02-01    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

49    12.45           0.6   Coen Lauwers                           09-11-90    AV Reusel '69           Eindhoven               30-04-17

50    12.38           1.0   Maurice Dassen                         29-05-89    Caesar                  Eindhoven               30-04-17

51    12.37           0.0   Kevin van de Wassenberg                21-06-87    Athlos                  Harderwijk              18-06-17

52    12.35           0.6   Jeffrey Roseboom                Neo    11-04-97    Impala                  Harderwijk              18-06-17

53    12.35           -1.5  Andrej Sarnatskiy                      30-01-94    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

54    12.31           0.8   Jarin van der Kooi              JB     19-03-00    Impala                  Vught                   07-05-17

55    12.27           -0.3  Daniël Oldenstam                       31-08-93    Fortuna                 Hilversum               18-06-17

56    12.27           -0.8  Niels Ran                              14-03-88    AV Haarlem              Hilversum               18-06-17

57    12.22           0.1   Thomas Petsch                   JA     01-06-99    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

58    12.21           -2.1  Frank Koopmans                  M40    06-02-75    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

59    12.14           0.4   Robin Boersma                   JB     13-09-01    AV NOP                  Wijchen                 21-05-17

60    12.12           0.0   Marvens Bruinsma                JB     11-08-01    AV Heerenveen           Harderwijk              18-06-17

61    12.11           0.7   Finn de Graaf                   JC     20-04-03    Attila                  Tilburg                 05-06-17

62    12.09           0.0   Jasper de Vries                 JB     27-09-00    De Sperwers             Vught                   07-05-17

63    12.09           -1.6  Wiene Bakker                           04-02-94    't Haasje               Harderwijk              18-06-17

64    12.08           -0.4  Stephan Huis in 't Veld         JA     23-07-98    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

65    12.07           2.0   Joppe Stokvis                   JA     01-01-99    Altis                   Haarlem                 07-05-17

66    12.06           -0.7  Kars van der Gragt                     24-07-90    Hylas                   Hilversum               18-06-17

67    12.01           0.0   Tom Driessen                    JB     14-01-00    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

      geen windgegevens bekend:

      14.29                 Joeri van der Hooft                    08-09-93    AAC                     Leiden                  30-04-17

      13.87                 Lennart Teunissen               M35    19-06-81    Altis                   Amersfoort              01-07-17

      13.85                 Emiel Roobeek                          07-03-86    Daventria               Leiden                  30-04-17

      13.77                 Robin Coops                            09-09-90    Hellas                  Den Haag                20-05-17

      13.29                 Joey Blangé                            04-09-91    Spirit-OB               Gorinchem               30-04-17

      13.25                 Jelle van Kesteren                     21-11-85    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

      13.21                 Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Leiden                  30-04-17

      13.19                 Roy van Zijl                    JA     08-03-98    AV Salland              Heerde                  08-04-17

      13.09                 Jordi van der Wal               JA     28-07-99    PAC                     Leiden                  30-04-17

      13.01                 Tymon de Jonge                  M35    17-02-80    Ilion                   Leiden                  30-04-17

      13.00                 Nils Oude Lenferink             JB     05-05-00    MPM                     Hengelo                 22-06-17

      12.87                 Guido Persoon                   JA     13-03-99    Olympus '70             Naaldwijk               09-06-17

      12.68                 Geert Elferink                  JA     31-08-98    DAK                     Gorinchem               30-04-17

      12.49                 Benno Snepvangers               Neo    05-05-96    Spark                   Gorinchem               30-04-17

      12.44                 Finn de Leng                    Neo    24-02-97    Vereniging Zeeland AtletGorinchem               30-04-17

      12.36                 Erwin de Vor                    Neo    28-11-95    VAV                     Leiden                  30-04-17

      12.32                 Sergio van der Meide            JA     09-09-99    PAC                     Leiden                  30-04-17

      12.28                 Daniël Oldenstam                       31-08-93    Fortuna                 Gorinchem               30-04-17

      12.18                 Jasper Kroes                    Neo    04-03-97    Nova                    Den Helder              12-05-17

      12.09                 Stephan Huis in 't Veld         JA     23-07-98    Spado                   Leiden                  30-04-17

      met teveel rugwind:

      14.38       w   4.8   Alexander Soethout              JA     29-09-98    DEM                     Haarlem                 07-05-17

      13.51       w   4.0   Geert Elferink                  JA     31-08-98    DAK                     Drunen                  07-05-17

      13.46       w   2.6   Walter Vianen                   Neo    04-01-96    Asterix                 Eindhoven               30-04-17

      13.27       w   2.7   Twan Evers                             15-10-94    AV Wijchen              Lisse                   13-05-17

      12.89       w   2.1   Danny Groot                            03-07-88    AV Edam                 Santpoort               30-04-17

      12.74       w   2.5   Mattias Nab                     JB     07-06-00    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

      12.71       w   2.8   Bas Büthker                            14-02-94    Eindhoven Atletiek      Nijmegen                18-06-17

      12.55       w   2.1   Julian Sas                      JA     13-10-99    AV Almere '81           Haarlem                 07-05-17

      12.35       w   2.8   Peter Siers                     Neo    11-12-97    Ciko '66                Arnhem                  30-04-17

      12.15       w   5.8   Jasper Bruggeman                Neo    17-07-97    De Gemzen               Arnhem                  30-04-17

      12.07       w   5.0   Kevin Winiarczyk                Neo    04-03-96    Leiden Atletiek         Alphen a/d Rijn         30-04-17

      12.05       w   3.2   Igor Uiterwijk                  JB     02-10-00    KAV Holland             Haarlem                 07-05-17

      9.84        w   3.5   Chris Eykelenboom                      15-03-88    Dokev                   Santpoort               30-04-17

 

      kogelstoten 7,26 kg

1     20.33                 Denzel Comenentia               Neo    25-11-95    AAC                     Charlottesville (USA)   21-04-17

2     19.00                 Patrick Cronie                         05-11-89    AAC                     Hilversum               09-07-17

3     18.32                 Erik Cadée                             15-02-84    Prins Hendrik           Lisse                   13-05-17

4     18.22                 Mathijs Damsteegt               Neo    26-08-95    Haag Atletiek           Leiden                  17-06-17

5     18.07                 Remco Goetheer                         05-10-92    PAC                     Herentals (BEL)         01-05-17

6     16.84                 Erik van Vreumingen             M35    15-06-78    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     25-06-17

7     16.25                 Tom Corstjens                          19-01-85    Unitas                  Vught                   25-05-17

8     16.12                 Sven Poelmann                   Neo    05-06-97    AAC                     Leiden                  17-06-17

9     16.05                 Caspar Hattink                         01-06-93    Phanos                  Leiden                  19-05-17

10    16.03                 Marijn van den Born             Neo    02-09-97    PAC                     Hengelo                 10-06-17

11    15.59                 Hans Lolkema                    M45    28-05-71    AV Heerenveen           Heerenveen              20-05-17

12    15.54                 Shaquille Bleecke               Neo    13-05-96    AV Almere '81           Utrecht                 02-06-17

13    15.21                 Paul Olofsen                           22-02-89    SAV                     Warmenhuizen            19-05-17

14    15.16                 Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Uden                    17-05-17

15    15.09                 Eddy Cardol                     M35    06-05-78    Hera                    Heerhugowaard           28-05-17

16    14.87                 Jeffrey Wassenburg              M35    10-06-81    Noordkop                Den Helder              07-05-17

17    14.72                 Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Amstelveen              04-06-17

18    14.62                 Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            27-05-17

19    14.49                 Robin Geertsma                  M40    15-12-76    Lycurgus                Hilversum               18-06-17

20    14.40                 Dennis Hemelaar                        02-12-94    AAC                     Leiden                  30-04-17

21    14.34                 Wieger-Jan de Wit               M40    26-06-75    Impala                  Harderwijk              18-06-17

22    14.20                 Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Monzón (ESP)            01-07-17

23    14.17                 Ingmar Vos                             28-05-86    PAC                     Leiden                  30-04-17

24    14.09                 Thomas Hoogerbrugge                    15-02-93    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

25    14.01                 Patrick Groot                   M35    08-03-80    Lycurgus                Den Helder              07-05-17

26    13.91                 Jan de Wit                      M40    26-06-75    Impala                  Hengelo                 07-05-17

27    13.89                 Olaf van der Geest                     29-09-92    De Keien                Roermond                18-06-17

28    13.85                 Dennis Barnhoorn                       08-09-91    Trias                   Den Helder              12-05-17

29    13.68                 Bram Westland                          15-02-84    Hylas                   Hilversum               18-06-17

30    13.64                 David Bruul                            01-05-91    Noordkop                Santpoort               30-04-17

31    13.64                 Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            01-07-17

32    13.52                 Markus Meekma                   Neo    25-02-97    Impala                  Heerenveen              08-04-17

33    13.52                 Elliott Thijssen                M45    30-03-71    Hellas                  Den Haag                20-05-17

34    13.42                 Bart van den Wijngaard                 18-08-89    Scorpio                 Nijmegen                18-06-17

35    13.41                 Brian Lesterhuis                M40    29-09-72    Eindhoven Atletiek      Nijmegen                18-06-17

36    13.35                 Matthijs van der Made                  19-03-85    Scorpio                 Ede                     30-04-17

37    13.34                 Ruben van Ameijden              M35    24-10-80    Fortius                 Zevenbergen             25-06-17

38    13.27                 Philipp Ambach                  M35    29-01-78    Haag Atletiek           Den Haag                18-06-17

39    13.24                 Kay Olofsen                            17-04-91    SAV                     Drachten                28-05-17

40    13.22                 Paul Groen                             23-09-89    GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

41    13.18                 Ivo Willemsen                          12-04-93    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

42    13.07                 Daan Meijer                            17-02-83    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

43    13.03                 Pelle Rietveld                         04-02-85    Ilion                   Leiden                  30-04-17

44    13.01                 Ronald Huethorst                M35    10-03-82    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

45    12.99                 Kjell Heinsius                  M35    20-02-79    SAV                     Den Helder              07-05-17

46    12.96                 Stephan Wapperom                       11-12-90    Achilles-EL             Ede                     30-04-17

47    12.85                 Gijs Lookman                           30-04-88    Ilion                   Leiden                  19-05-17

48    12.85                 Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Monzón (ESP)            01-07-17

49    12.82                 Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Logan (USA)             09-05-17

50    12.80                 Haike Franssen                         16-11-94    GVAC                    Roermond                18-06-17

51    12.74                 Norman van Mook                 M45    27-02-72    THOR                    Roosendaal              17-06-17

52    12.72                 Stephan Dekker                         17-02-87    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

53    12.70                 Nout van den Bos                JA     09-02-98    Vereniging Zeeland AtletGorinchem               30-04-17

54    12.61                 Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Rijssen                 26-05-17

55    12.60                 Adriaan Saman                          12-10-83    AV '34                  Leiden                  30-04-17

56    12.60                 Jeffrey Stokkel                 Neo    06-08-95    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

57    12.55                 Gijs Langkamp                   Neo    20-01-96    Hellas                  Utrecht                 12-05-17

58    12.52                 Tom Hoekema                     Neo    03-05-95    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

59    12.26                 Pim Tjeertes                    M40    03-07-72    NEA-Volharding          Edam                    19-05-17

60    12.18                 Theo Danes                             19-05-83    AV '23                  Hilversum               18-06-17

61    12.16                 Thomas Scheffer                        04-05-93    AC TION                 Leiden                  30-04-17

62    12.16                 Kik van Swol                    M45    06-04-70    Hylas                   Gouda                   11-06-17

63    12.11                 Jasper Rood                     M35    29-11-77    Nijmegen Atletiek       Wageningen              19-05-17

64    12.11                 Ingmar van der Geest                   15-08-94    De Keien                Gemert                  03-06-17

65    12.10                 Wouter Lemstra                  Neo    11-09-95    AAV '36                 Leiden                  30-04-17

66    12.10                 Andreas de Jong                 Neo    10-05-95    AV '23                  Den Haag                20-05-17

67    12.09                 Justin Francois                 M40    22-03-76    Groene Ster             Gorinchem               30-04-17

68    12.08                 Marc Elsbeek                    M45    31-01-72    Eindhoven Atletiek      Vlaardingen             07-05-17

69    12.03                 Lars Paalvast                   Neo    04-12-95    Passaat                 Etten-Leur              28-05-17

70    12.02                 Emiel Rigter                    Neo    25-02-96    AV Almere '81           Harderwijk              18-06-17

71    12.01                 Jelger Elings                          26-07-93    Tartlétos               Best                    01-07-17

72    12.00                 Floris-Jan van den Hoek                29-07-93    Asterix                 Roermond                18-06-17

73    11.98                 Dennis Endeman                  M40    17-09-76    Isala '96               Gouda                   11-06-17

74    11.97                 Cas van Eersel                  Neo    15-01-96    Sprint                  Tilburg                 01-04-17

75    11.97                 Martijn van der Vis                    16-11-92    Tartlétos               Nijmegen                18-06-17

76    11.96                 Koen van Veen                          18-03-84    Attila                  Breda                   28-05-17

77    11.92                 Vincent Cairo                   M35    13-08-77    SV Veendam              Arnhem                  30-04-17

78    11.91                 Frank Koopmans                  M40    06-02-75    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      14.35                 Niels Pittomvils (BEL)                 18-07-92    Unitas                  Götzis (AUT)            27-05-17

      14.25                 Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Filderstadt (GER)       10-06-17

      12.50                 Lubos Novacek (CZE)             M40    21-11-74    Altis                   Hoorn                   30-04-17

 

 

      discuswerpen 2 kg

1     64.93                 Erik Cadée                             15-02-84    Prins Hendrik           Heerhugowaard           12-07-17

2     58.51                 Caspar Hattink                         01-06-93    Phanos                  Heerhugowaard           07-07-17

3     58.00                 Denzel Comenentia               Neo    25-11-95    AAC                     Athens (USA)            06-05-17

4     56.65                 Wout Zijlstra                   Neo    25-11-97    Horror Sneek            Grootebroek             26-03-17

5     56.52                 Stephan Dekker                         17-02-87    Ilion                   Huizingen (BEL)         10-06-17

6     54.60                 Joshua Benjamin Phelipa                14-6-95                             Havana (CUB)            27-05-17

7     54.16                 Roland van Zuilen                      03-04-91    AV Gouda                Vught                   25-05-17

8     52.67                 Etiènne Orbons                         15-05-92    Unitas                  Den Haag                20-05-17

9     51.92                 Mathijs Damsteegt               Neo    26-08-95    Haag Atletiek           Hengelo                 10-06-17

10    47.91                 Patrick Groot                   M35    08-03-80    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

11    47.71                 Marijn van den Born             Neo    02-09-97    PAC                     Lisse                   13-05-17

12    47.02                 Thomas Zaw                             01-11-90    Groningen Atletiek      Hengelo                 10-06-17

13    46.71                 Robin Geertsma                  M40    15-12-76    Lycurgus                Heerhugowaard           12-07-17

14    46.33                 Erik van Vreumingen             M35    15-06-78    Haag Atletiek           Rotterdam               06-07-17

15    46.03                 Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Amstelveen              05-06-17

16    45.41                 Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Hilversum               09-07-17

17    45.38                 Paul Olofsen                           22-02-89    SAV                     Vught                   25-05-17

18    43.88                 Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Uden                    17-05-17

19    43.78                 Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            02-07-17

20    43.68                 Shaquille Bleecke               Neo    13-05-96    AV Almere '81           Utrecht                 23-06-17

21    43.23                 Dennis Barnhoorn                       08-09-91    Trias                   Santpoort               30-04-17

22    43.01                 Ingmar Vos                             28-05-86    PAC                     Rotterdam               03-06-17

23    42.69                 Patrick Zweekhorst                     30-03-94    Triathlon               Zwolle                  22-06-17

24    42.31                 Stephan Wapperom                       11-12-90    Achilles-EL             Etten-Leur              19-05-17

25    41.83                 Casper van der Ploeg                   16-03-89    Phanos                  Lisse                   13-05-17

26    41.67                 Jeffrey Wassenburg              M35    10-06-81    Noordkop                Santpoort               30-04-17

27    41.62                 Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Fresno (USA)            12-05-17

28    41.58                 Sander Stok                            09-12-82    AV '23                  Den Haag                20-05-17

29    41.37                 Benjamin Janssen                       25-12-85    Leiden Atletiek         Naaldwijk               09-06-17

30    41.32                 Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Den Haag                20-05-17

31    41.13                 Martijn van Basten Batenburg    Neo    06-03-96    Leiden Atletiek         Hengelo                 10-06-17

32    40.97                 Tom Hoekema                     Neo    03-05-95    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

33    40.67                 Mees de Klerk                   Neo    26-12-97    PAC                     Utrecht                 14-07-17

34    40.60                 Markus Meekma                   Neo    25-02-97    Impala                  Wageningen              16-06-17

35    40.58                 Kjell Heinsius                  M35    20-02-79    SAV                     Den Helder              07-05-17

36    40.41                 Sven Poelmann                   Neo    05-06-97    AAC                     Veenendaal              18-06-17

37    40.16                 Ruben van Ameijden              M35    24-10-80    Fortius                 Vlaardingen             07-05-17

38    39.91                 Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Monzón (ESP)            02-07-17

39    39.81                 Aiko Staudt                            27-10-87    MPM                     Veenendaal              18-06-17

40    39.72                 Glenn Kunst                     JA     25-10-99    Haag Atletiek           Alphen a/d Rijn         30-04-17

41    39.33                 Jasper Rood                     M35    29-11-77    Nijmegen Atletiek       Wageningen              07-07-17

42    39.24                 Mark Pedersen                   Neo    16-07-96    Spark                   Spijkenisse             29-06-17

43    39.18                 David Bruul                            01-05-91    Noordkop                Santpoort               30-04-17

44    39.02                 Mart ten Berge                         27-04-91    De Sperwers             Arnhem                  30-04-17

45    38.90                 Olaf van der Geest                     29-09-92    De Keien                Eindhoven               30-04-17

46    38.82                 Sacha Popping                          18-03-91    Leiden Atletiek         Amsterdam               22-04-17

47    38.71                 Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Monzón (ESP)            02-07-17

48    38.59                 Marc Oostendorp                        15-08-93    Asterix                 Alphen a/d Rijn         02-04-17

49    38.35                 Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Monzón (ESP)            02-07-17

50    38.23                 Henk Jan Blom                   M50    18-01-63    Hollandia               Harderwijk              18-06-17

51    38.18                 Jeffrey Stokkel                 Neo    06-08-95    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

52    37.97                 Niels Groot                            29-12-84    Spark                   Spijkenisse             29-06-17

53    37.79                 Dennis Endeman                  M40    17-09-76    Isala '96               Gouda                   11-06-17

54    37.79                 Adriaan Saman                          12-10-83    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

55    37.74                 Martin Wijand                   M45    16-09-71    AAC                     Grootebroek             26-03-17

56    37.72                 Léon Mak                        JB     05-09-00    De Gemzen               Arnhem                  30-04-17

57    37.67                 Theo Danes                             19-05-83    AV '23                  Hilversum               18-06-17

58    37.56                 Winston Hofmeester              M45    20-01-69    Haag Atletiek           Gouda                   11-06-17

59    37.43                 Lars van der Pluijm                    20-02-87    MPM                     Hengelo                 22-06-17

60    37.38                 Koen van Veen                          18-03-84    Attila                  Nijmegen                18-06-17

61    37.37                 Luuk Vos                        Neo    08-03-97    PEC 1910                Zwolle                  22-06-17

62    37.28                 Thijs Ros                       M35    24-12-79    Clytoneus               Hilversum               18-06-17

63    37.26                 Wessel Boons                    Neo    27-03-97    Daventria               Deventer                02-06-17

64    36.98                 Haike Franssen                         16-11-94    GVAC                    Dongen                  08-04-17

65    36.89                 Jan de Wit                      M40    26-06-75    Impala                  Hengelo                 07-05-17

66    36.89                 Alwin Roobeek                          12-06-84    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

67    36.74                 Robin Roelink                   M45    08-01-68    Voorne Atletiek         Vierpolders             13-04-17

68    36.73                 Bram Westland                          15-02-84    Hylas                   Hilversum               18-06-17

69    36.66                 Norman van Mook                 M45    27-02-72    THOR                    Roosendaal              17-06-17

70    36.59                 Brian Lesterhuis                M40    29-09-72    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               01-04-17

71    36.59                 Emiel Rigter                    Neo    25-02-96    AV Almere '81           Harderwijk              18-06-17

72    36.50                 Frank Koopmans                  M40    06-02-75    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

73    36.30                 Bart van den Wijngaard                 18-08-89    Scorpio                 Dongen                  08-04-17

74    36.23                 Leo van der Blom                M35    18-11-79    R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

75    36.14                 Iwan Groothuijse                M45    29-04-67    Hollandia               Grootebroek             26-03-17

76    36.09                 Albert van der Mee (F12)        M55    29-01-60    Sprint                  Breda                   12-05-17

77    36.08                 Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

78    36.06                 Jeroen Poelert                  JA     21-12-98    Athlos                  Harderwijk              18-06-17

79    35.97                 Iwan Groothuijse                M50    29-04-67    Hollandia               Harderwijk              18-06-17

80    35.96                 Jerome Brunink                  Neo    10-10-97    MPM                     Hengelo                 22-06-17

81    35.90                 Kay Geluk                       Neo    23-01-96    R' dam Atletiek         Gorinchem               30-04-17

82    35.79                 Rob Zwijnenburg                 M45    04-07-69    Avantri                 Gouda                   11-06-17

83    35.77                 Mark de Rond                    Neo    12-04-97    Sprint                  Nijmegen                18-06-17

84    35.76                 Andreas de Jong                 Neo    10-05-95    AV '23                  Naaldwijk               09-06-17

85    35.69                 Dennis Hemelaar                        02-12-94    AAC                     Lisse                   21-04-17

86    35.61                 Michael Ketting                        08-04-91    Fortuna                 Naaldwijk               21-04-17

87    35.58                 Rein van Houwelingen            JA     22-01-99    Typhoon                 Gorinchem               30-04-17

88    35.55                 Ruud Dekker                     M40    17-02-76    Trias                   Heerhugowaard           07-07-17

89    35.41                 Jerwin Pouwelse                        02-01-88    Ilion                   Alphen a/d Rijn         30-04-17

90    35.40                 Cor Troost                      M45    09-07-67    Spirit-OB               Vlaardingen             07-05-17

91    35.30                 Bart Steehouwer                 M45    03-04-70    AV Almere '81           Gouda                   11-06-17

92    35.27                 Kay Geerlings                   JA     01-01-98    Spirit-OB               Gorinchem               30-04-17

93    35.19                 Gijs Lookman                           30-04-88    Ilion                   Lisse                   21-04-17

94    35.19                 Jelger Elings                          26-07-93    Tartlétos               Wageningen              19-05-17

95    35.19                 Ronald Meijer                   M35    20-01-82    Altis                   Harderwijk              18-06-17

96    35.02                 Jaap Kuiper                     M40    25-08-76    Ciko '66                Rotterdam               06-07-17

97    35.02                 Joost Dumas                     Neo    04-01-95    Spado                   Veenendaal              18-06-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      52.42                 Sebastián Dietl (GER)                  25-06-91    AAC                     Leiden                  17-06-17

      43.56                 Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Filderstadt (GER)       11-06-17

      42.37                 Niels Pittomvils (BEL)                 18-07-92    Unitas                  Götzis (AUT)            28-05-17

 

      kogelslingeren 7,26 kg

1     71.75                 Denzel Comenentia               Neo    25-11-95    AAC                     Eugene (USA)            07-06-17

2     60.35                 Etiènne Orbons                         15-05-92    Unitas                  Hilversum               09-07-17

3     59.29                 Maarten Persoon                        15-03-87    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

4     58.00                 Sander Stok                            09-12-82    AV '23                  Fränkisch-Crumbach (GER)04-06-17

5     54.50                 Dennis Hemelaar                        02-12-94    AAC                     Leiden                  30-04-17

6     53.77                 Luuk Vos                        Neo    08-03-97    PEC 1910                Fränkisch-Crumbach (GER)04-06-17

7     50.63                 Thomas Hoogerbrugge                    15-02-93    Lycurgus                Utrecht                 14-07-17

8     50.45                 Martin Wijand                   M45    16-09-71    AAC                     Hilversum               09-07-17

9     50.31                 Bjarne Aelbers                  Neo    28-02-97    R' dam Atletiek         Amersfoort              09-07-17

10    49.50                 Paul Olofsen                           22-02-89    SAV                     Utrecht                 14-07-17

11    48.35                 Joost Dumas                     Neo    04-01-95    Spado                   Utrecht                 12-05-17

12    47.73                 Ruben Smink                     JA     09-08-99    AC TION                 Leiden                  30-04-17

13    47.59                 Richard Bot                     M45    23-05-67    SAV                     Zutphen                 23-06-17

14    46,61                 Stephan Huis in 't Veld         JA     23-07-98    Spado                   Utrecht                 14-07-17

15    46.33                 Patrick Zweekhorst                     30-03-94    Triathlon               Amersfoort              09-07-17

16    46,26                 Joris Pals                      JB     07-07-00    Feniks                  Utrecht                 14-07-17

17    46.18                 Erik Cadée                             15-02-84    Prins Hendrik           Steenbergen             06-06-17

18    44.69                 Dennis de Jong                         02-08-82    PEC 1910                Zwolle                  07-07-17

19    43.59                 Brian Lesterhuis                M40    29-09-72    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               01-04-17

20    43.14                 Bryan van Ingen                 JA     27-07-98    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               18-06-17

21    42.84                 Jeroen Vis                      M40    31-10-76    PAC                     Leiden                  30-04-17

22    42.07                 Joost van Gemeren                      20-12-89    AV '47                  Den Haag                18-06-17

23    41.73                 Haike Franssen                         16-11-94    GVAC                    Roermond                18-06-17

24    40.60                 Erwin Suvaal                    M50    10-11-63    R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

25    40.31                 Erik van Vreumingen             M35    15-06-78    Haag Atletiek           Den Haag                20-05-17

26    40.12                 Jeffrey Wassenburg              M35    10-06-81    Noordkop                Amsterdam               18-06-17

27    40.11                 Eddy Cardol                     M35    06-05-78    Hera                    Amsterdam               18-06-17

28    39.92                 Fynn van Buuren                        17-06-93    Vitalis                 Zwolle                  05-03-17

29    39.70                 Arjan Klein                     M35    13-04-80    AV '47                  Den Haag                18-06-17

30    39.17                 Caspar Hattink                         01-06-93    Phanos                  Den Haag                20-05-17

31    38.95                 August Leckie                   M55    28-11-57    Ilion                   Leiden                  30-04-17

32    37.95                 Marco Bronswijk                 M50    02-11-66    Olympus '70             Woerden                 30-04-17

33    37.94                 Martijn Beerens                 M40    16-04-77    Sprint                  Zevenbergen             25-06-17

34    37.87                 Patrick Groot                   M35    08-03-80    Lycurgus                Alphen aan den Rijn     25-06-17

35    37.47                 Erwin Bökenkamp                 M45    23-10-69    AV Edam                 Rotterdam               21-01-17

36    37.21                 Alain Dijkstra                         10-02-91    Swift                   Roermond                18-06-17

37    36.60                 Harald Gijtenbeek               M45    02-11-70    Altis                   Zwolle                  05-03-17

38    36.04                 Joni van Loon                          26-08-88    Daventria               Leiden                  30-04-17

39    36.03                 Jan de Wit                      M40    26-06-75    Impala                  Zeist                   25-06-17

40    36.00                 Frank Koopmans                  M40    06-02-75    PEC 1910                Zwolle                  18-05-17

41    35.91                 Arjan Dekkers                          01-09-86    Achilles-EL             Steenbergen             08-04-17

42    34.84                 Sander Klaver                   Neo    15-01-97    MPM                     Hengelo                 10-06-17

43    34.82                 Coen van der Geest                     10-09-86    AV Wieringermeer        Den Helder              12-05-17

44    34.67                 Alwin Roobeek                          12-06-84    AV '34                  Leiden                  30-04-17

45    34.46                 Mees de Klerk                   Neo    26-12-97    PAC                     Spijkenisse             18-06-17

46    34.44                 Rob Zwijnenburg                 M45    04-07-69    Avantri                 Boskoop                 08-07-17

47    34.01                 Ruben Overbeeke                        30-05-93    PEC 1910                Zwolle                  05-03-17

48    33.98                 Enrico van der List                    20-07-88    Sprint                  Hengelo                 10-06-17

49    33.14                 Iwan Groothuijse                M45    29-04-67    Hollandia               Grootebroek             26-03-17

50    32.98                 Richard van den Biggelaar       M40    09-12-76    THOR                    Zevenbergen             25-06-17

51    32.84                 Albert van der Mee (F12)        M55    29-01-60    Sprint                  Ede                     30-04-17

52    32.77                 Mark Pedersen                   Neo    16-07-96    Spark                   Spijkenisse             18-06-17

53    32.73                 Laurens Corbière                JA     20-04-98    Clytoneus               Woerden                 30-04-17

54    32.61                 Mickel van Eekeren              M35    24-07-78    Spado                   Utrecht                 12-05-17

55    32.09                 Bram Westland                          15-02-84    Hylas                   Woerden                 30-04-17

56    31.69                 Max Kuin                        JB     13-04-00    SAV                     Hoorn                   30-04-17

57    31.56                 Dennis Veenker                         23-08-92    AV Heerenveen           Hoorn                   30-04-17

58    31.39                 Thijs Ros                       M35    24-12-79    Clytoneus               Woerden                 30-04-17

59    31.30                 Carel van der Werf              M50    26-11-63    Phoenix                 Woerden                 30-04-17

60    31.10                 Alexander Kirkels                      24-07-92    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

61    31.05                 Bart Hanswijk                          25-04-93    Climax                  Ede                     30-04-17

62    31.01                 Pascal Geursen                  M45    29-07-68    Suomi                   Grootebroek             26-03-17

63    30.93                 Matthijs van der Made                  19-03-85    Scorpio                 Ede                     30-04-17

64    30.66                 Alex van Zutphen                M35    09-07-78    AAV '36                 Leiden                  30-04-17

65    30.66                 Hans Koops                             20-03-87    Jahn II                 Emmen                   18-06-17

66    30.56                 Shaquille Bleecke               Neo    13-05-96    AV Almere '81           Hoorn                   30-04-17

67    30.11                 Jannes de Vrijer                       18-08-89    AV Wijchen              Ede                     30-04-17

 

      speerwerpen 800 gram

1     80.70                 Thomas van Ophem                       06-09-92    Hera                    Castricum               07-06-17

2     78.46                 Mart ten Berge                         27-04-91    De Sperwers             Lisse                   13-05-17

3     77.49                 Daan Meijer                            17-02-83    AV '34                  Leiden                  17-06-17

4     74.71                 Lars Timmerman                         19-04-91    Prins Hendrik           Jena (GER)              11-06-17

5     67.29                 Alex van den Boom                      26-05-90    AV '47                  Zoetermeer              28-05-17

6     66.52                 Jurriaan Wouters                                   Hellas                  Utrecht                 14-07-17

7     65.89                 Leon Versluijs                         04-04-86    AAC                     Hilversum               09-07-17

8     65.72                 Arjan Dekkers                          01-09-86    Achilles-EL             Leiden                  17-06-17

9     65.23                 Mark Jonker                            20-02-88    Isala '96               Vught                   25-05-17

10    65.02                 Henrik Pröpper                  Neo    31-10-97    Phanos                  Lokeren (BEL)           25-06-17

11    64.80                 Erik Huijing Carretero          Neo    22-09-95    Phanos                  Utrecht                 14-07-17

12    62.87                 Dimitri Jonkers                        02-07-91    Sprint                  Utrecht                 14-07-17

13    62.64                 Elliott Thijssen                M45    30-03-71    Hellas                  Den Haag                20-05-17

14    62.47                 Sam Beard                       Neo    22-07-96    Clytoneus               Naaldwijk               28-05-17

15    62.13                 Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            28-05-17

16    61.29                 Pierre de Windt                        13-07-83    Haag Atletiek           Den Haag                20-05-17

17    60.57                 Martijn Bouwmeester                    11-03-86    Hera                    Heerhugowaard           28-05-17

18    59.92                 Ingmar Vos                             28-05-86    PAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

19    59.53                 Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Lisse                   13-05-17

20    58.86                 Robin Bak                              16-02-92    Unitas                  Den Haag                20-05-17

21    58.59                 Daniël van der Stege            Neo    06-11-95    Flevo Delta             Hengelo                 11-06-17

22    57.84                 Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

23    57,61                 Dennis Barnhoorn                       08-09-91    Trias                   Utrecht                 14-07-17

24    57.52                 Julian de Leeuw                 JA     06-09-99    Sprint                  Vught                   30-06-17

25    57.41                 Wietse Folkers                  Neo    01-07-97    AV Zeewolde             Huizen                  02-04-17

26    57.29                 Koen van Veen                          18-03-84    Attila                  Dongen                  17-05-17

27    56.89                 Martijn Hoogewerf               JA     12-05-98    KAV Holland             Vught                   30-06-17

28    56.36                 Kylian Dokter                   Neo    26-02-97    Spark                   Vierpolders             15-06-17

29    55.92                 Hille Groendijk                        02-04-91    AC TION                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

30    55.79                 Floris Aarts                    JA     22-12-98    AV '23                  Den Haag                20-05-17

31    55.71                 Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Gouda                   25-05-17

32    55.32                 Jeroen ten Heuvel               M40    25-05-73    Flevo Delta             Gouda                   09-06-17

33    55.14                 Eugene Lommen                   M45    27-11-67    De Keien                Vlaardingen             07-05-17

34    54.64                 Olivier Klijn                   Neo    04-10-95    Tartlétos               Breda                   28-05-17

35    54.63                 Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Monzón (ESP)            02-07-17

36    54.22                 Matthijs Jong                   Neo    26-03-96    SAV                     Drachten                28-05-17

37    54.11                 Ludo van der Plaat                     03-07-83    Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

38    54.11                 Lars Paalvast                   Neo    04-12-95    Passaat                 Etten-Leur              28-05-17

39    54.09                 Lauri Hulleman                  JA     18-02-99    Daventria               Vught                   07-05-17

40    53.92                 David Bruul                            01-05-91    Noordkop                Heerhugowaard           28-05-17

41    53.86                 Jannik Klumpenaar                      12-05-87    VAV                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

42    53.04                 Rik Hopmans                            12-08-84    Asterix                 Uden                    28-05-17

43    52.76                 Kay Olofsen                            17-04-91    SAV                     Drachten                28-05-17

44    52.43                 Milan Betz                      Neo    01-08-95    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

45    52.05                 Helge Giezeman                  JA     16-01-98    U-Track                 Vught                   30-06-17

46    51.98                 Thomas van Haarlem              JA     16-07-99    PAC                     Vught                   30-06-17

47    51.72                 Elmar Koster                    JA     16-04-98    PAC                     Drunen                  07-05-17

48    51.70                 Kevin Philipsen                 Neo    09-04-96    Olympus '70             Amstelveen              05-06-17

49    51.63                 Wouter Lemstra                  Neo    11-09-95    AAV '36                 Alphen a/d Rijn         02-04-17

50    51.57                 Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Heerenveen              08-04-17

51    51.52                 Gerwin de Haan                  JA     17-06-99    AV Heerenveen           Vught                   30-06-17

52    51.37                 Mathijs Damsteegt               Neo    26-08-95    Haag Atletiek           Gendringen              12-05-17

53    51.30                 Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Zutphen                 19-05-17

54    51.22                 Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Amstelveen              05-06-17

55    51.18                 Sven Markesteijn                JA     28-07-99    Spirit-OB               Gorinchem               25-05-17

56    51.08                 Jeroen van Harmelen             JA     13-10-99    Avantri                 Vught                   30-06-17

57    51.06                 Ruben Harmsen                   Neo    11-01-97    Tempo                   Zoetermeer              28-05-17

58    50.88                 Rafael Raap                     JA     18-03-99    PAC                     Heerenveen              08-04-17

59    50.81                 David Kater                     Neo    24-06-95    PEC 1910                Zwolle                  19-04-17

60    50.51                 Scott Boon                      JA     26-10-99    Flevo Delta             Dronten                 17-04-17

61    50.38                 Bart van den Wijngaard                 18-08-89    Scorpio                 Dongen                  08-04-17

62    50.38                 Jori Verroen                    JB     19-02-01    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

63    50.21                 Matthijs van der Made                  19-03-85    Scorpio                 Breda                   28-05-17

64    50.20                 Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Fresno (USA)            12-05-17

65    50.14                 Bram van der Laan               JB     15-02-01    GAC-Hilversum           Hilversum               09-07-17

66    50.06                 Gert-Jan Procee                        12-07-91    Altis                   Soest                   19-05-17

67    49.98                 Brian Klinkenberg               JA     06-01-99    Flevo Delta             Dronten                 17-04-17

68    49.67                 Luc Constandse                         03-05-92    Spirit-OB               Naaldwijk               19-05-17

69    49.48                 Jeffrey Stokkel                 Neo    06-08-95    Flevo Delta             Dronten                 17-04-17

70    49.47                 Bram Westland                          15-02-84    Hylas                   Naaldwijk               28-05-17

71    49.31                 Rick Hollestelle                JA     10-09-99    Altis                   Lisse                   25-06-17

72    49.09                 Brian Lesterhuis                M40    29-09-72    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               01-04-17

73    48.99                 Finnian van der Steenhoven      JB     01-05-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

74    48.90                 Martijn Beekhuis                JB     14-04-00    KAV Holland             Lisse                   25-06-17

75    48.34                 Antonios Papadopoulos                              Tartlétos               Wageningen              07-07-17

76    48.26                 Davey Beuving                          08-09-87    Climax                  Breda                   28-05-17

77    48.21                 Lucas van Klaveren              JA     11-11-99    Ilion                   Emmeloord               14-05-17

78    48.15                 Robin Scholten                         03-11-92    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

79    48.01                 Wouter Nieuwhof                 JA     28-12-98    Ciko '66                Vught                   25-05-17

80    48.01                 Lars Rumawatine                        27-02-94    MPM                     Rijssen                 26-05-17

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      57.48                 Keith Beard (GBR)               M55    08-11-61    R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

      60.49                 Lubos Novacek                   M40    21-11-74    Altis                   Drachten                28-05-17

      49.19                 Robbie Louw (RSA)               JB     22-05-01    PAC                     Drunen                  07-05-17

 

      gewichtwerpen 15,88 kg

1     16.07                 Richard Bot                     M45    23-05-67    SAV                     Zutphen                 23-06-17

2     14.83                 René Peeters                    M45    03-05-67    Atledo                  Amersfoort              09-07-17

3     14.55                 Martin Wijand                   M45    16-09-71    AAC                     Edam                    04-06-17

4     13.42                 Luuk Vos                        Neo    08-03-97    PEC 1910                Amersfoort              23-04-17

5     13.39                 Patrick Zweekhorst                     30-03-94    Triathlon               Amersfoort              23-04-17

6     13.09                 Brian Lesterhuis                M40    29-09-72    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               01-04-17

7     12.57                 Jeroen Vis                      M40    31-10-76    PAC                     Rotterdam               03-06-17

8     10.78                 Erwin Bökenkamp                 M45    23-10-69    AV Edam                 Rotterdam               21-01-17

9     10.66                 Rob Zwijnenburg                 M45    04-07-69    Avantri                 Edam                    04-06-17

10    10.26                 Harald Gijtenbeek               M45    02-11-70    Altis                   Rotterdam               21-01-17

11    10.17                 Albert van der Mee (F12)        M55    29-01-60    Sprint                  Roermond                25-03-17

 

      10-kamp

                            100m  * ver   * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens

1     8539                  Eelco Sintnicolaas                     07-04-87    AV '34                  Götzis (AUT)            28-05-17

                            10,57 * 7,61 * 14,62 * 1,91 * 48,37 * 14,16 * 43,52 * 5,40 * 62,13 * 4.30,32 * 0,5 * 0,6 * -1,2

2     8334                  Pieter Braun                           21-01-93    Sprint                  Götzis (AUT)            28-05-17

                            10,90 * 7,71 * 14,82 * 2,00 * 49,09 * 14,40 * 42,66 * 5,00 * 58,49 * 4.28,14 * 2,8 * 0,5 * -0,2

3     7624                  Bas Markies                            24-07-84    AV '34                  Monzón (ESP)            02-07-17

                            10,94 * 7,43 * 14,20 * 1,89 * 50,96 * 14,47 * 38,71 * 4,80 * 51,23 * 4.52,08 * -2,0 * 0,9 * -0,5

4     7444                  Loek van Zevenbergen            Neo    05-08-96    Fortuna                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

                            10,71 * 7,43 * 11,58 * 1,94 * 48,99 * 14,75 * 34,81 * 4,37 * 45,58 * 4.33,26 * 0,9 * 3,4 * -1,1

5     7412                  Rik Taam                        Neo    17-01-97    AV Zaanland             Oyonnax (FRA)           28-05-17

                            11,06 * 6,87 * 12,68 * 1,91 * 48,83 * 14,98 * 38,04 * 4,37 * 52,38 * 4.33,89 * 0,9 * 2,2 * -1,1

6     7277                  Daniel Lam                             03-10-94    Phanos                  Logan (USA)             10-05-17

 

7     7250                  Sybren Blok                     Neo    25-06-96    PAC                     Monzón (ESP)            02-07-17

                            11,15 * 6,92 * 13,64 * 1,80 * 51,11 * 14,94 * 43,78 * 4,50 * 54,89 * 5.08,62 * -2,0 * 2,3 * 0,1

8     7072                  Rody de Wolff                   Neo    09-04-97    Horror                  Amstelveen              05-06-17

                            11,51 * 6,91 * 14,72 * 1,79 * 51,86 * 15,54 * 46,03 * 4,35 * 50,00 * 5.05,21 * -0,7 * 0,2 * -0,5

9     6911                  Trystan de Weerdt               Neo    17-07-95    AAV '36                 Oyonnax (FRA)           28-05-17

                            10,90 * 6,87 * 10,93 * 1,94 * 50,13 * 15,11 * 32,88 * 4,17 * 42,27 * 4.45,26 * 1,7 * 3,2 * -0,4

10    6870                  Harald Bust                            03-06-92    Hellas                  Amstelveen              05-06-17

                            11,37 * 6,72 * 12,59 * 1,89 * 54,03 * 15,17 * 40,51 * 4,35 * 51,22 * 5.05,22 * -0,7 * 2,7 * -0,5

11    6654                  Nout Wardenburg                 Neo    18-02-97    AV '34                  Gemert                  04-06-17

                            11,06 * 6,48 * 11,39 * 1,77 * 48,49 * 15,05 * 27,61 * 3,90 * 37,80 * 4.22,36 * 0,0 * 1,8 * -0,2

12    6597                  Steven Eleonora                 Neo    22-04-96    Ilion                   Gemert                  04-06-17

                            11,33 * 6,72 * 11,52 * 1,74 * 51,76 * 16,38 * 33,66 * 4,30 * 50,91 * 4.46,69 * 0,0 * 0,6 * -0,2

13    6332                  Justin Kraaijenbrink            Neo    28-05-96    AV '47                  Schoonhoven             02-07-17

                            11,39 * 6,27 * 10,66 * 1,82 * 53,59 * 16,09 * 32,86 * 4,40 * 38,88 * 4.39,62 * 0,6 * 0,4 * -0,1

14    6064                  Bas van de Burgt                Neo    23-04-96    GAC-Gemert              Gemert                  04-06-17

                            11,80 * 6,21 * 11,34 * 1,98 * 54,66 * 15,80 * 32,80 * 3,50 * 42,82 * 5.03,97 * 0,0 * -1,2 * -0,2

15    5891                  Kevin van de Wassenberg                21-06-87    Athlos                  Schoonhoven             02-07-17

                            11,68 * 6,35 * 10,00 * 1,94 * 54,73 * 16,40 * 32,21 * 2,90 * 42,59 * 4.43,63 * 0,6 * 0,4 * -0,1

16    5860                  Alberto Brini                          07-09-92    Eindhoven Atletiek      Best                    02-07-17

                            11,85 * 6,60 * 09,76 * 1,73 * 52,11 * 16,15 * 32,43 * 2,86 * 40,48 * 4.37,12 * -1,3 * 1,1 * -0,7

17    5764                  Gijs Langkamp                   Neo    20-01-96    Hellas                  Amstelveen              05-06-17

                            11,93 * 6,27 * 12,54 * 1,74 * 53,27 * 18,31 * 30,80 * 3,45 * 42,18 * 4.45,01 * 0,1 * 1,5 * 0,9

18    5724                  Ronald Kuin                            25-03-87    Daventria               Amstelveen              05-06-17

                            12,16 * 6,00 * 09,52 * 1,84 * 51,92 * 16,98 * 25,18 * 3,35 * 39,17 * 4.21,75 * -0,7 * 3,6 * -0,5

19    5721                  André Faesen                    Neo    13-12-95    Attila                  Best                    02-07-17

                            12,08 * 5,91 * 09,07 * 1,78 * 52,73 * 17,30 * 26,69 * 4,46 * 40,68 * 4.54,28 * -1,3 * 0,0 * -0,7

20    5571                  Tim Hoogenboom                  Neo    07-11-96    Olympus '70             Amstelveen              05-06-17

                            12,24 * 6,08 * 09,20 * 1,89 * 53,39 * 16,98 * 25,28 * 3,35 * 38,65 * 4.38,63 * -0,7 * 3,5 * -0,5

21    5543                  Ingmar van der Geest                   15-08-94    De Keien                Gemert                  04-06-17

                            12,02 * 5,93 * 12,11 * 1,77 * 53,90 * 18,11 * 31,89 * 3,20 * 38,26 * 4.48,61 * 0,5 * -0,3 * 0,1

22    5496                  Kevin Philipsen                 Neo    09-04-96    Olympus '70             Amstelveen              05-06-17

                            11,74 * 6,06 * 11,18 * 1,69 * 54,28 * 17,62 * 29,49 * 2,60 * 51,70 * 4.56,65 * -0,7 * 2,5 * -0,5

23    5169                  Dinand Tukker                          24-05-94    Typhoon                 Schoonhoven             02-07-17

                            12,28 * 5,77 * 08,93 * 1,82 * 54,68 * 17,47 * 27,43 * 3,20 * 35,18 * 4.55,13 * -0,4 * -0,4 * -0,9

24    5041                  Vincent Wodtke                         15-11-94    Spark                   Best                    02-07-17

                            11,61 * 6,14 * 08,59 * 1,63 * 53,96 * 16,67 * 26,72 * 2,86 * 25,32 * 5.01,97 * -1,3 * 0,5 * -0,7

25    5036                  Ruben Harmsen                   Neo    11-01-97    Tempo                   Amstelveen              05-06-17

                            12,06 * 5,42 * 09,50 * 1,69 * 57,88 * 16,85 * 26,43 * 2,95 * 49,26 * 5.11,83 * 0,1 * 0,3 * 0,9

      buitenlanders bij Nederlandse club:

      7768                  Ituah Enahoro (NIG)             Neo    15-12-97    LAV Bayer Urdingen      Filderstadt (GER)       11-06-17

                            10,75 * 7,25 * 14,25 * 1,93 * 48,11 * 14,57 * 43,56 * 4,40 * 42,68 * 4.30,99 * 0,8 * 0,0 * -2,4

 

      4 x 100 meter clubteams

1     40.66                 Den Haag                                           Haag Atletiek           Den Haag                20-05-17

2     40.99                 Rotterdam                                          R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

3     41.22                 Amsterdam                                          AV '23                  Den Haag                20-05-17

4     41.74                 Vught                                              Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

5     41.77                 Amsterdam                                          Phanos                  Den Haag                20-05-17

6     42.24                 Sittard                                            Unitas                  Den Haag                20-05-17

7     42.44                 Krommenie                                          Lycurgus                Den Haag                20-05-17

8     43.21                 Nijmegen                                           Nijmegen Atletiek       Breda                   28-05-17

9     43.31                 Rotterdam                       JA                 PAC                     Tilburg                 05-06-17

10    43.52                 Deventer                                           Daventria               Leiden                  30-04-17

11    43.52                 Utrecht                                            Hellas                  Den Haag                20-05-17

12    43.64                 Haarlem                                            AV Haarlem              Naaldwijk               28-05-17

13    43.73                 Drachten                                           Impala                  Drachten                28-05-17

14    43.74                 Bergen op Zoom                                     Spado                   Leiden                  30-04-17

15    43.75                 Den Haag                                           Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

16    43.87                 Almere                                             AV Almere '81           Drachten                28-05-17

17    43.89                 Amsterdam                                          AAC                     Leiden                  30-04-17

18    43.90                 Naaldwijk                                          Olympus '70             Naaldwijk               28-05-17

19    43.95                 Lisse                                              De Spartaan             Lisse                   13-05-17

20    44.07                 Zwolle                                             PEC 1910                Drachten                28-05-17

21    44.08                 Alkmaar                                            Hylas                   Naaldwijk               28-05-17

22    44.11                 Tilburg                         JA                 Attila                  Tilburg                 05-06-17

23    44.17                 Apeldoorn                                          AV '34                  Leiden                  30-04-17

24    44.20                 Heerenveen                                         AV Heerenveen           Drachten                28-05-17

25    44.29                 Hengelo                                            MPM                     Leiden                  30-04-17

26    44.59                 Enschede                                           AC TION                 Leiden                  30-04-17

27    44.61                 Veenendaal                                         VAV                     Leiden                  30-04-17

28    44.62                 Arnhem                          JA                 Ciko '66                Zwolle                  25-06-17

29    44.67                 Wageningen                                         Tartlétos               Breda                   28-05-17

30    44.71                 Amersfoort                                         Altis                   Drachten                28-05-17

31    44.72                 Beek                                               Caesar                  Uden                    28-05-17

32    44.74                 Eindhoven                       JB                 Eindhoven Atletiek      Someren                 21-05-17

33    44.74                 Barendrecht                                        Energie                 Etten-Leur              28-05-17

34    44.75                 Santpoort                                          Suomi                   Heerhugowaard           28-05-17

35    44.75                 Spijkenisse                                        Spark                   Etten-Leur              28-05-17

36    44.99                 Hilversum                                          GAC-Hilversum           Leiden                  30-04-17

37    45.00                 Kampen                                             Isala '96               Drachten                28-05-17

38    45.10                 Grootebroek                                        SAV                     Drachten                28-05-17

39    45.12                 Boskoop                         JB                 AV '47                  Leiden                  11-06-17

40    45.21                 Gouda                                              AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

41    45.25                 Harderwijk                                         Athlos                  Drachten                28-05-17

42    45.27                 Haarlem                         JB                 KAV Holland             Amsterdam               21-05-17

43    45.33                 Utrecht                                            Phoenix                 Naaldwijk               28-05-17

44    45.36                 Warmenhuizen                                       Nova                    Heerhugowaard           28-05-17

45    45.36                 Alphen aan de Rijn              JB                 AAV '36                 Leiden                  11-06-17

46    45.39                 Woerden                         JA                 Clytoneus               Lisse                   25-06-17

47    45.41                 Roermond                                           Swift                   Uden                    28-05-17

48    45.43                 Hoofddorp                                          AV Haarlemmermeer       Heerhugowaard           28-05-17

49    45.45                 Groningen                                          Vitalis                 Drachten                28-05-17

50    45.58                 Oud-Beijerland                                     Spirit-OB               Etten-Leur              28-05-17

51    45.59                 Etten-Leur                                         Achilles-EL             Breda                   28-05-17

52    45.60                 Dronten                         JA                 Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

53    45.62                 Breda                           JA                 Sprint                  Rotterdam               25-06-17

54    45.63                 Leiden                                             Leiden Atletiek         Zoetermeer              28-05-17

55    45.74                 Heerhugowaard                   JC                 Hera                    Alkmaar                 27-05-17

56    45.96                 Utrecht                                            U-Track                 Zoetermeer              28-05-17

57    45.97                 Enschede                                           Kronos                  Enschede                26-04-17

58    45.98                 Vlaardingen                                        Fortuna                 Naaldwijk               28-05-17

 

      4 x 100 meter

1     38.71                                                                    Nat. Ploeg              Nassau (BAH)            22-04-17

                            Giovanni Codrington - Churandy Martina - Solomon Bockarie - Hensley Paulina

2     40.38                                                 Neo                Nat. Ploeg              Tilburg                 05-06-17

                            Jamiro Elabeidi - Roelf Bouwmeester - Rodrigo Willy Broer - Siem Sikkenga

3     41.33                                                 JA                 Nat. Ploeg              Lisse                   13-05-17

                            Shaquille Haverkamp - Isayah Broers - Daan Lubberdink - Levi Hazes

 

      4 x 200 meter clubteams

1     1.32,64               Alkmaar                                            Hylas                   Warmenhuizen            19-05-17

2     1.36,37               Warmenhuizen                                       Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

 

      4 x 400 meter clubteams

1     3.13,90               Amsterdam                                          Phanos                  Den Haag                20-05-17

2     3.14,48               Vught                                              Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

3     3.16,32               Den Haag                                           Haag Atletiek           Den Haag                20-05-17

4     3.16,36               Amsterdam                                          AV '23                  Den Haag                20-05-17

5     3.17,05               Krommenie                                          Lycurgus                Den Haag                20-05-17

6     3.17,39               Leiden                                             Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

7     3.21,87               Alkmaar                                            Hylas                   Hilversum               18-06-17

8     3.23,46               Deventer                                           Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

9     3.24,34               Sittard                                            Unitas                  Den Haag                20-05-17

10    3.25,39               Rotterdam                                          PAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

11    3.25,56               Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Nijmegen                18-06-17

12    3.25,68               Amsterdam                                          AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

13    3.26,12               Haarlem                                            AV Haarlem              Hilversum               18-06-17

14    3.26,68               Groningen                                          Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

15    3.26,78               Naaldwijk                                          Olympus '70             Hilversum               18-06-17

16    3.27,52               Utrecht                                            Hellas                  Den Haag                20-05-17

17    3.28,08               Hoofddorp                                          AV Haarlemmermeer       Amsterdam               18-06-17

18    3.28,38               Arnhem                                             Ciko '66                Emmen                   18-06-17

19    3.28,92               Rotterdam                                          R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

20    3.30,09               Zoetermeer                                         Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

21    3.30,87               Santpoort                                          Suomi                   Amsterdam               18-06-17

22    3.31,43               Almere                                             AV Almere '81           Harderwijk              18-06-17

23    3.31,70               Enschede                                           AC TION                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

24    3.31,79               Alphen aan de Rijn                                 AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

25    3.31,80               Haarlem                         JA                 KAV Holland             Haarlem                 07-05-17

26    3.31,88               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Alphen aan den Rijn     28-05-17

27    3.32,20               Breda                                              Sprint                  Nijmegen                18-06-17

28    3.32,30               Boskoop                                            AV '47                  Den Haag                18-06-17

29    3.32,82               Warmenhuizen                                       Nova                    Amsterdam               18-06-17

30    3.33,05               Heerlen                                            AVON                    Roermond                18-06-17

31    3.33,09               Amersfoort                                         Altis                   Harderwijk              18-06-17

32    3.33,24               Apeldoorn                                          AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

33    3.33,60               Harderwijk                                         Athlos                  Harderwijk              18-06-17

34    3.33,74               Tilburg                                            Attila                  Nijmegen                18-06-17

35    3.33,78               Woerden                                            Clytoneus               Hilversum               18-06-17

36    3.34,34               Kampen                                             Isala '96               Harderwijk              18-06-17

37    3.34,93               Wijchen                                            AV Wijchen              Nijmegen                18-06-17

38    3.34,96               Lisse                                              De Spartaan             Hilversum               18-06-17

39    3.35,27               Beek                                               Caesar                  Roermond                18-06-17

40    3.35,29               Heerenveen                                         AV Heerenveen           Harderwijk              18-06-17

41    3.35,57               Eindhoven                                          Asterix                 Roermond                18-06-17

42    3.36,41               Heerde                                             De Gemzen               Emmen                   18-06-17

43    3.36,53               Bussum                                             Tempo                   Den Haag                18-06-17

44    3.37,82               Wageningen                                         Tartlétos               Nijmegen                18-06-17

45    3.37,87               Heerhugowaard                                      Hera                    Amsterdam               18-06-17

46    3.38,37               Utrecht                                            Phoenix                 Hilversum               18-06-17

47    3.38,84               Den Haag                                           Sparta                  Den Haag                18-06-17

48    3.38,89               Drunen                          JA                 DAK                     Drunen                  07-05-17

49    3.39,21               Emmen                                              De Sperwers             Emmen                   18-06-17

50    3.39,50               Drachten                                           Impala                  Harderwijk              18-06-17

51    3.39,55               Beverwijk                                          DEM                     Amsterdam               18-06-17

52    3.40,33               Gouda                                              AV Gouda                Hilversum               18-06-17

53    3.40,80               Oud-Beijerland                                     Spirit-OB               Spijkenisse             18-06-17

 

      4 x 400 meter

1     3.02,37                                                                  Nat. Ploeg              Villeneuve-d'Ascq (FRA) 25-06-17

                            Maarten Stuivenberg - Liemarvin Bonevacia - Terrence Agard - Bjorn Blauwhof

 

      zweedse estafette clubteams

1     1.54,13               Apeldoorn                                          AV '34                  Veenendaal              18-06-17

2     1.56,17               Leiden                                             Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

3     1.58,47               Haarlem                                            AV Haarlem              Woerden                 30-04-17

4     1.58,47               Amsterdam                                          AAC                     Veenendaal              18-06-17

5     1.59,13               Amsterdam                                          AV '23                  Woerden                 30-04-17

6     2.00,37               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

7     2.00,59               Veenendaal                                         VAV                     Veenendaal              18-06-17

8     2.01,00               Deventer                                           Daventria               Veenendaal              18-06-17

9     2.01,13               Zwolle                                             PEC 1910                Hoorn                   30-04-17

10    2.01,33               Spijkenisse                                        Spark                   Gorinchem               30-04-17

11    2.01,81               Den Haag                                           Haag Atletiek           Alphen a/d Rijn         30-04-17

12    2.01,95               Alkmaar                                            Hylas                   Woerden                 30-04-17

13    2.01,96                                                                  Vereniging Zeeland AtletGorinchem               30-04-17

14    2.02,38               Zoetermeer                                         Ilion                   Veenendaal              18-06-17

15    2.02,43               Naaldwijk                                          Olympus '70             Woerden                 30-04-17

16    2.02,43               Rotterdam                                          R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

17    2.04,12               Tilburg                                            Attila                  Ede                     30-04-17

18    2.04,55               Groningen                                          Vitalis                 Hoorn                   30-04-17

19    2.04,74               Beverwijk                                          DEM                     Santpoort               30-04-17

20    2.04,92               Uden                                               De Keien                Eindhoven               30-04-17

21    2.05,07               Ede                                                Climax                  Ede                     30-04-17

22    2.05,23               Heerlen                                            AVON                    Eindhoven               30-04-17

23    2.05,23               Enschede                                           AC TION                 Veenendaal              18-06-17

24    2.05,27               Santpoort                                          Suomi                   Santpoort               30-04-17

25    2.05,35               Den Helder                                         Noordkop                Santpoort               30-04-17

26    2.05,39               Heerenveen                                         AV Heerenveen           Hoorn                   30-04-17

27    2.05,41               Roermond                                           Swift                   Eindhoven               30-04-17

28    2.05,67               Boskoop                                            AV '47                  Alphen a/d Rijn         30-04-17

29    2.05,73               Den Haag                                           Sparta                  Alphen a/d Rijn         30-04-17

30    2.06,07               Lisse                                              De Spartaan             Woerden                 30-04-17

31    2.06,36               Breda                                              Sprint                  Ede                     30-04-17

32    2.06,61               Eindhoven                                          Asterix                 Eindhoven               30-04-17

33    2.06,62               Utrecht                                            U-Track                 Alphen a/d Rijn         30-04-17

34    2.06,82               Drunen                                             DAK                     Gorinchem               30-04-17

35    2.07,03               Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Ede                     30-04-17