Dit is de jaarranglijst MEISJES A  INDOOR over 2016-2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 8 maart 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op: 4 april 2017

Ongelofelijk veel dank aan Antoon de Groot, die nog steeds vrijwel alle uitslagen handmatig verwerkt Ė een hels karwei omdat essentiele informatie tegenwoordig vaak ontbreekt in uitslagen.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats, gaarne met weblink naar uitslag) zijn welkom. E-mail naar:
Wilmar Kortleever 

 

   Meisjes-A

 

      50 meter

1     7.01        Suzanne van Eijck             MB    16/04/00    Spado                   Utrecht                 20/01/17

2     7.04        Kato Leusink                  MB    24/03/01    GAC-Hilversum           Zoetermeer              07/01/17

3     7.04        Fleur Praas                   MB    04/08/00    Triathlon               Utrecht                 20/01/17

4     7.06        Anna ZoŽ Moritz                     15/12/98    Typhoon                 Dordrecht               14/01/17

 

      60 meter

1     7.40        Bowien Jansen                       29/08/98    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               11/02/17

2     7.48        Lieke Klaver                        20/08/98    SAV                     Apeldoorn               11/02/17

3     7.53        Demi van den Wildenberg       MB    29/02/00    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

4     7.54        N'ketia Seedo                 MC    07/06/03    U-Track                 Apeldoorn               19/02/17

5     7.63        Minke Bisschops               MC    02/09/02    Unitas                  Apeldoorn               19/02/17

6     7.71        ZoŽ Sedney                    MB    15/12/01    Ilion                   Dortmund (GER)          08/01/17

7     7.72        Maayke Tjin A-Lim                   10/01/98    NEA-Volharding          Apeldoorn               19/02/17

8     7.77        Andrea Bouma                        06/11/99    De Spartaan             Apeldoorn               27/12/16

9     7.82        Yasmin Liverpool (GBR)              15/01/99    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

10    7.82        Gwen Reuver                         28/03/99    AV Almere '81           Apeldoorn               19/02/17

12    7.85        Anna Roelofs                  MB    09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

13    7.87        Janke Strijp                        06/01/98    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

14    7.92        Manon Schoop                        07/08/99    AV NOP                  Gent (BEL)              14/01/17

15    7.92        Lucie Tiemeier                MB    19/04/00    PAC                     Amsterdam               28/01/17

16    7.93        Marijke Esselink                    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               19/02/17

17    7.94        Janine Verhaar                MB    27/05/00    U-Track                 Apeldoorn               27/12/16

18    7.94        Alysťe Lester                 MC    26/05/03    Ilion                   Apeldoorn               22/01/17

19    7.95        ZoŽ Meyer                     MB    20/01/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

20    7.96        Janna Doumpas                 MB    30/06/01    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               19/02/17

21    7.98        Afra Jiya                     MC    09/03/02    Lycurgus                Gent (BEL)              18/12/16

22    7.98        Janneke Lemmerzaal                  14/12/99    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

23    7.98        Charlie van Gorkum            MB    18/02/00    Spado                   Apeldoorn               28/01/17

24    7.98        Beau Winnubst                       26/05/99    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

25    7.99        Sarah Itiola                  MC    23/12/02    Feniks                  Amsterdam               18/02/17

26    7.99        Kadidja Sangare               MB    23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               19/02/17

27    8.00        Sheenai Muntslag              MC    14/10/02    Sprint                  Apeldoorn               27/12/16

28    8.00        Eva Vonk                            27/06/99    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

29    8.01        Lisanne Brouwer                     12/01/99    Flevo Delta             Apeldoorn               19/02/17

30    8.02        Iris Bastmeijer                     18/06/98    Attila                  Apeldoorn               19/02/17

31    8.02        Kyara Bijker                        02/09/98    Ciko '66                Apeldoorn               19/02/17

32    8.03        Suzanne van Eijck             MB    16/04/00    Spado                   Apeldoorn               28/01/17

33    8.04        Femke Kuppens                 MC    07/01/03    Scorpio                 Dordrecht               14/01/17

34    8.04        Anduella Kwasiba              MB                Jahn II                 Apeldoorn               19/02/17

35    8.06        Anna Postema                        24/06/99    Prins Hendrik           Apeldoorn               28/01/17

36    8.07        Kato Leusink                  MB    24/03/01    GAC-Hilversum           Amsterdam               11/12/16

37    8.09        Emy Guikema                   MB    11/06/01    Groningen Atletiek      Dortmund (GER)          18/12/16

38    8.09        Roos van Zwam                       15/10/99    Ciko '66                Apeldoorn               28/01/17

39    8.09        Rianne Beuling                      20/12/99    AV NOP                  Apeldoorn               19/02/17

40    8.10        Sanne Haagsma                 MB    26/03/01    Horror                  Apeldoorn               19/02/17

41    8.11        Joyce Schumacher              MB    29/11/00    Flevo Delta             Apeldoorn               15/01/17

42    8.11        Kyara Tjin-A-Lim                    12/01/99    Leiden Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

43    8.12        Anouk Rensink                 MB    16/05/01    Unitas                  Apeldoorn               27/12/16

44    8.13        Didi Wals                     MB    18/01/00    Lycurgus                Amsterdam               08/01/17

45    8.13        Simi Pater                    MC    14/05/02    U-Track                 Apeldoorn               22/01/17

46    8.13        Miro Vlasman                  MD    24/01/04    Phanos                  Amsterdam               18/02/17

47    8.13        Dewi Lafontaine                     08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               19/02/17

 

      200 meter

1     23.82       Lieke Klaver                        20/08/98    SAV                     Apeldoorn               12/02/17

2     24.08       Bowien Jansen                       29/08/98    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               18/02/17

3     25.00       Anna Roelofs                  MB    09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               18/02/17

4     25.15       Femke Bol                     MB    23/02/00    Altis                   Dortmund (GER)          08/01/17

5     25.22       Gwen Reuver                         28/03/99    AV Almere '81           Apeldoorn               18/02/17

6     25.34       Fenna Klapwijk                MB    29/01/00    PAC                     Apeldoorn               15/01/17

7     25.51       Suzanne van Eijck             MB    16/04/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

8     25.56       Anouk Rensink                 MB    16/05/01    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

9     25.71       Merel Wevers                        19/10/99    AV '34                  Apeldoorn               18/02/17

10    25.73       Melanie de Vries                    14/07/98    Athlos                  Apeldoorn               15/01/17

11    25.75       Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               18/02/17

12    25.90       Yara Linnekamp                MB    22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               18/02/17

13    25.94       Nida Huijben                        17/11/99    Hellas                  Apeldoorn               12/02/17

14    25.94       Charlie van Gorkum            MB    18/02/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

15    25.98       ZoŽ Meyer                     MB    20/01/00    Sprint                  Apeldoorn               18/02/17

16    26.08       Roos van Zwam                       15/10/99    Ciko '66                Dortmund (GER)          08/01/17    adg

17    26.21       Femke Frijters                MB    07/11/00    DJA                     Gent (BEL)              14/01/17

18    26.29       Eva Mollema                         28/12/98    Vitalis                 Apeldoorn               18/02/17

19    26.33       Kato Leusink                  MB    24/03/01    GAC-Hilversum           Apeldoorn               18/02/17

20    26.34       Nikki Kraaijeveld                   13/07/98    AAC                     Apeldoorn               27/12/16

21    26.39       Janna Doumpas                 MB    30/06/01    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

22    26.40       Silke Berendse                      14/03/98    Phanos                  Apeldoorn               27/12/16

23    26.42       Nida Huijben                        17/11/99    Phoenix                 Gent (BEL)              15/01/17

24    26.47       Joyce Schumacher              MB    29/11/00    Flevo Delta             Apeldoorn               15/01/17

25    26.52       Didi Wals                     MB    18/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               18/02/17

26    26.63       Suzanne Libbers               MB    12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               15/01/17

27    26.68       Afra Jiya                     MC    09/03/02    Lycurgus                Gent (BEL)              18/12/16

28    26.72       Emy Guikema                   MB    11/06/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

29    26.74       Rianne Beuling                      20/12/99    AV NOP                  Apeldoorn               27/12/16

30    26.76       Hannah Cranen                 MB    29/08/00    Atletiek Leudal         Dortmund (GER)          05/03/17

31    26.78       Frederique Post               MB    03/02/00    AV Gouda                Apeldoorn               18/02/17

32    26.80       Nynke van den Heuvel          MB    02/04/00    AV Almere '81           Apeldoorn               18/02/17

 

      300 meter

1     43.14       Mara Cotterink                MC    28/09/02    Lycurgus                Dortmund (GER)          19/02/17

2     44.48       Sophia Mulder                 MC    12/09/02    AV '34                  Dortmund (GER)          19/02/17

 

      400 meter

1     54.47       Femke Bol                     MB    23/02/00    Altis                   Apeldoorn               12/02/17

2     57.00       Roos van Zwam                       15/10/99    Ciko '66                Apeldoorn               19/02/17

3     57.27       Suzanne Libbers               MB    12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               19/02/17    adg

4     57.39       Nida Huijben                        17/11/99    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17    adg

5     57.55       Thelma Solleveld                    19/03/98    Olympus '70             Apeldoorn               19/02/17

6     57.65       Owi Boon                            02/08/98    AV Castricum            Apeldoorn               19/02/17

7     58.54       Pleun Hutten                  MB    02/08/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

8     58.75       Femke Frijters                MB    07/11/00    DJA                     Apeldoorn               19/02/17

9     59.10       Nida Huijben                        17/11/99    Phoenix                 Gent (BEL)              26/12/16

10    59.16       Lisanne Schoonebeek           MB    02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               27/12/16

11    59.19       Rebecca Hulshof                     01/01/99    De Spartaan             Apeldoorn               19/02/17

12    59.27       Kim Traas                           17/01/98    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

13    59.50       Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               28/01/17

14    59.60       Kyara Bijker                        02/09/98    Ciko '66                Apeldoorn               28/01/17

15    59.70       Jasmijn van Iersel                  16/04/99    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

16    59.75       Anouk Hellingh                MB    29/02/00    Lycurgus                Apeldoorn               19/02/17

17    59.83       Kyra Keurentjes               MB    13/12/00    De Liemers              Dortmund (GER)          05/02/17

18    59.83       Demi Boom                     MC    23/06/02    ATV Venray              Apeldoorn               19/02/17

19    59.90       Leonie Wierenga               MB    16/08/00    SAV                     Apeldoorn               19/02/17

20    59.95       Shurianty Mathilda            MB    14/04/00    Energie                 Apeldoorn               28/01/17

21    60.05       Nina Franke                   MC    14/03/02    AV Oss '78              Apeldoorn               28/01/17

22    60.49       Aylan Menick                  MB    28/05/00    Atverni                 Apeldoorn               15/01/17

23    60.82       Anne-Wil van Werkhoven        MB    20/04/01    De Spartaan             Apeldoorn               27/12/16

24    60.85       Judith de Heer                      28/01/98    Tartlťtos               Apeldoorn               19/02/17

25    60.92       Simone Winter                 MB    12/02/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

 

      800 meter

1     2.10,33     Ashley Melcherts                    17/04/98    Energie                 Apeldoorn               12/02/17

2     2.12,32     Jetske van Kampen                   28/12/98    Hylas                   Apeldoorn               28/01/17

3     2.14,67     Thelma Solleveld                    19/03/98    Olympus '70             Apeldoorn               15/01/17

4     2.17,58     Suzanne Libbers               MB    12/02/01    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

5     2.17,58     Anouk Prop                          27/12/99    Spado                   Apeldoorn               11/02/17

6     2.17,83     Kirsten Otten                 MB    07/08/00    Startbaan               Apeldoorn               27/12/16

7     2.18,07     Anne Knijnenburg              MC    11/03/02    AV Oss '78              Apeldoorn               18/02/17

8     2.19,09     Shurianty Mathilda            MB    14/04/00    Energie                 Gent (BEL)              14/01/17

9     2.19,32     Yasmine Abbes                 MC    18/02/02    Nijmegen Atletiek       Apeldoorn               18/02/17

10    2.19,51     Femke Bol                     MB    23/02/00    Altis                   Dortmund (GER)          08/01/17

11    2.19,67     Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Gent (BEL)              11/02/17

12    2.19,79     Amy Hasselton                 MB    10/06/01    THOR                    Apeldoorn               18/02/17

13    2.19,80     Desi van Emmerik              MC    15/01/02    Cialfo                  Apeldoorn               18/02/17

14    2.19,98     Britt Roos                    MC    01/07/03    HAC '63                 Apeldoorn               27/12/16

15    2.20,91     Kyra Keurentjes               MB    13/12/00    De Liemers              Apeldoorn               18/02/17

16    2.21,00     Bregje Sloot                  MB    28/01/00    De Liemers              Apeldoorn               18/02/17

17    2.21,33     Annet Fledderus               MB    01/01/00    De Sperwers             Dortmund (GER)          18/12/16

18    2.21,66     Lisanne Schoonebeek           MB    02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               15/01/17

19    2.21,86     Lotte van Schaik              MC    26/10/02    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

20    2.21,92     Fleur Kuijpers                      17/08/99    Cifla                   Dortmund (GER)          08/01/17

21    2.22,36     Sophia Mulder                 MC    12/09/02    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

22    2.22,44     Emmy van den Berg             MC    05/10/02    Prins Hendrik           Dortmund (GER)          12/02/17

23    2.22,56     Eline Mast                    MC    13/02/03    NEA-Volharding          Apeldoorn               22/01/17

24    2.23,01     Sarah Peerik                  MC    22/12/02    Hanzesport              Apeldoorn               22/01/17

25    2.23,18     Merel van Herp                MB    11/02/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

26    2.23,37     Ilse Kamphuis                 MB    05/12/00    AV Castricum            Apeldoorn               18/02/17

27    2.23,60     Nina Baltus                         27/08/99    SAV                     Dortmund (GER)          05/02/17

28    2.23,75     Dorte Heideman                MB    29/01/01    MPM                     Apeldoorn               27/12/16

29    2.23,99     Lisanne Schapendonk           MC    18/10/02    AV Wijchen              Apeldoorn               18/02/17

30    2.24,54     Jenda de Boer                 MC    03/07/02    Horror                  Apeldoorn               28/01/17

31    2.24,57     Laura van Langen              MC    31/01/03    SAV                     Apeldoorn               22/01/17

 

      1500 meter

1     4.36,29     Diane van Es                        22/03/99    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

2     4.39,91     Jasmijn Bakker                      11/10/99    Triathlon               Apeldoorn               11/02/17

3     4.41,00     Anna Hightower                MC    18/07/02    Ciko '66                Apeldoorn               22/01/17

4     4.41,75     Anna Eikendal                 MC    04/06/02    Atverni                 Apeldoorn               22/01/17

5     4.42,54     Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Apeldoorn               22/01/17

6     4.44,65     Anouk van Gils                MB    26/09/00    Spado                   Apeldoorn               11/02/17

7     4.45,98     Manjorie Janssen              MC    25/05/02    Cifla                   Apeldoorn               18/02/17

8     4.46,03     Sarah Peerik                  MC    22/12/02    Hanzesport              Apeldoorn               18/02/17

9     4.46,59     Lydia van Dijk                MB    04/01/00    KAV Holland             Apeldoorn               19/02/17

10    4.47,50     Linda Alzate Ramirez                11/02/99    Ilion                   Apeldoorn               19/02/17

11    4.47,99     Sara Schouten                 MC    22/08/03    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

12    4.48,00     Sanne van Gils                      02/12/98    Spado                   Apeldoorn               19/02/17

13    4.49,25     Lisan Duijvestijn                   15/02/98    Olympus '70             Apeldoorn               28/01/17

14    4.49,43     Marije Hijman                 MB    10/06/00    PAC                     Apeldoorn               11/02/17

15    4.49,86     Famke Heinst                        30/03/99    De Liemers              Apeldoorn               11/02/17

16    4.50,31     Maaike Telkamp                                  AV Almere '81           Apeldoorn               19/02/17

17    4.51,59     Emmy van den Berg             MC    05/10/02    Prins Hendrik           Apeldoorn               22/01/17

18    4.52,20     Yara Schoenmakers             MC    07/05/03    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               27/12/16

19    4.53,48     Laura van Langen              MC    31/01/03    SAV                     Apeldoorn               19/02/17

20    4.57,59     Fenne Jansssen                MB    16/09/01    Venloop Running Team    Apeldoorn               18/02/17

21    5.00,88     Fee Mok                       MC    25/11/03    SAV                     Apeldoorn               22/01/17

22    5.02,67     Irene Bijman                        01/03/99    Isala '96               Apeldoorn               19/02/17

23    5.03,04     Danique Bosgoed               MB                PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

24    5.03,92     Esra Zijderlaan               MC    25/09/02    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

25    5.04,22     Jenda de Boer                 MC    03/07/02    Horror                  Apeldoorn               18/02/17

26    5.04,45     Amina Maatoug                 MC    17/11/02    Leiden Atletiek         Apeldoorn               22/01/17

 

      3000 meter

1     9.52,90     Jasmijn Bakker                      11/10/99    Triathlon               Apeldoorn               18/02/17

2     9.55,85     Lisan Duijvestijn                   15/02/98    Olympus '70             Apeldoorn               18/02/17

3     10.01,40    Shirin van Anrooij            MC    05/02/02    AV '56                  Apeldoorn               18/02/17

4     10.01,71    Floor Doornwaard              MB    17/02/00    De Gemzen               Apeldoorn               18/02/17

5     10.06,63    Sophie Dielissen                    19/01/99    Venloop Running Team    Apeldoorn               18/02/17

6     10.10,49    Ellen van der Kolk                  24/08/98    AC TION                 Apeldoorn               18/02/17

7     10.12,44    Ynte Biemans                  MB    08/12/00    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

8     10.24,75    Marije Hijman                 MB    10/06/00    PAC                     Apeldoorn               18/02/17

9     10.28,24    Kayla Smith                   MB    15/08/00    Leiden Atletiek         Apeldoorn               15/01/17

10    10.35,44    Emmie Weekers                                   AV Weert                Apeldoorn               18/02/17

11    10.36,55    Madelief Kok                  MB    25/10/00    Triathlon               Apeldoorn               18/02/17

12    10.43,14    Elsa Rijpstra                 MB    14/09/01    Lionitas                Apeldoorn               18/02/17

13    10.54,02    Mariska Poel                        20/05/99    DEM                     Apeldoorn               18/02/17

14    11.11,74    Ilse Rooks                          14/07/99    Lsv Invictus            Apeldoorn               18/02/17

15    11.16,31    Evelien Kuiper                MB    07/06/00    Groningen Atletiek      Apeldoorn               18/02/17

16    11.34,61    Robin van Leijsen             MB    23/04/01    Spiridon                Apeldoorn               18/02/17    adg

17    11.43,93    Cinder Vis                    MB    21/12/01    O.S.S. - VOLO           Apeldoorn               18/02/17

18    11.49,99    Daphne de Koning              MB    12/06/01    Archeus                 Apeldoorn               18/02/17

19    11.54,41    Pamela Alzate Ramirez               11/02/99    Ilion                   Apeldoorn               18/02/17

 

      60 meter horden  83,8 cm  13m 8,5m

1     8.51        Maayke Tjin A-Lim                   10/01/98    NEA-Volharding          Apeldoorn               12/02/17

2     8.72        Marijke Esselink                    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

3     8.75        Emma Oosterwegel                    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               18/02/17

4     8.82        Anna Postema                        24/06/99    Prins Hendrik           Apeldoorn               18/02/17

5     8.89        Janneke Lemmerzaal                  14/12/99    Leiden Atletiek         Apeldoorn               12/02/17    adg

6     8.92        Manon Schoop                        07/08/99    AV NOP                  Apeldoorn               18/02/17

7     8.95        Rianne Beuling                      20/12/99    AV NOP                  Apeldoorn               28/01/17

8     8.97        Dewi Lafontaine                     08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               05/02/17

9     8.97        Janke Strijp                        06/01/98    AV '23                  Apeldoorn               18/02/17

10    9.12        Joyce Schumacher              MB    29/11/00    Flevo Delta             Apeldoorn               12/02/17

11    9.13        Iris de Ruiter                      02/06/98    AV '23                  Apeldoorn               05/02/17

12    9.17        Feline Molenaar                     17/06/99    Avantri                 Apeldoorn               18/02/17

13    9.18        Iris Bastmeijer                     18/06/98    Attila                  Apeldoorn               28/01/17

14    9.24        Lisanne Brouwer                     12/01/99    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

15    9.36        Merel Wevers                        19/10/99    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

16    9.40        Marjolein Bolten                    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               05/02/17

17    9.41        Josephine Kandeh                    20/08/98    Phanos                  Apeldoorn               28/01/17

18    9.47        Lena Kater                          03/09/98    PEC 1910                Apeldoorn               05/02/17

19    9.52        Kyara Tjin-A-Lim                    12/01/99    Leiden Atletiek         Amsterdam               08/01/17

20    9.58        Julia Hollander                     24/03/99    AV Gouda                Apeldoorn               18/02/17

21    9.61        Nikki Kraaijeveld                   13/07/98    AAC                     Apeldoorn               27/12/16

22    9.91        Esmay Meinders                      13/08/99    AV NOP                  Apeldoorn               28/01/17    adg

23    9.92        Iva Klein Baltink                   04/02/98    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

24    9.96        Lysette Wanders                     07/10/99    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

25    10.04       Sterre Weber                        16/05/99    GAC-Hilversum           Apeldoorn               18/02/17

26    10.05       DaniŽlle Spek                       11/02/98    AV '34                  Dortmund (GER)          08/01/17

 

      hoogspringen

1     1.73        Emma Oosterwegel                    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

2     1.71        ZoŽ Sedney                    MB    15/12/01    Ilion                   Apeldoorn               05/02/17

3     1.71        Manon Schoop                        07/08/99    AV NOP                  Apeldoorn               19/02/17

4     1.70        Ilse Kuijf                          13/11/99    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

5     1.70        Nicole Etman                  MB    13/07/00    PAC                     Apeldoorn               28/01/17

6     1.70        Marijke Esselink                    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

7     1.70        Iris de Ruiter                      02/06/98    AV '23                  Apeldoorn               05/02/17

8     1.70        Diede van der Meer            MB    18/01/01    Flevo Delta             Apeldoorn               18/02/17    adg

9     1.68        Annabelle Emmen               MB    23/01/01    Spiridon                GŁtersloh (GER)         08/01/17

10    1.68        Esmay Meinders                      13/08/99    AV NOP                  Apeldoorn               19/02/17

11    1.67        Marjolein Bolten                    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               05/02/17

12    1.65        Puck Harms                    MC    12/02/02    GAC-Hilversum           Zoetermeer              17/12/16

13    1.65        Demi Boom                     MC    23/06/02    ATV Venray              Apeldoorn               22/01/17

14    1.65        Wouke van 't Klooster               12/12/99    Pijnenburg              Apeldoorn               28/01/17

15    1.65        Nicole Schellekens                  19/05/99    Phoenix                 Apeldoorn               28/01/17

16    1.65        Amber Hurkmans                      05/12/99    NOVA                    Apeldoorn               19/02/17

17    1.65        Dhanique van de Kruisweg            28/02/99    AV '34                  Apeldoorn               19/02/17

18    1.64        Isabelle Aalders              MB    16/06/00    Ciko '66                Apeldoorn               18/02/17

19    1.64        Marijntje Huige               MB    27/07/00    Spado                   Apeldoorn               18/02/17

20    1.64        Renske Zwolle                 MB    28/07/00    AV Heerenveen           Apeldoorn               18/02/17

21    1.62        Anouk Schoop                  MC    11/06/02    AV NOP                  Dortmund (GER)          18/12/16

22    1.62        Nikki Boon                    MB    01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

23    1.62        Lynn van Zijl                 MB    11/04/00    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

24    1.61        Dewi Lafontaine                     08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               05/02/17

25    1.61        Eveline de Jong               MB    09/12/01    De Spartaan             Apeldoorn               18/02/17

26    1.60        Claudy Nouws                  MB    03/11/01    THOR                    Apeldoorn               27/12/16

27    1.60        Simone Snepvangers            MB    14/09/00    Sprint                  Dordrecht               14/01/17

28    1.60        Qwen Fennema                  MC    11/06/02    Flevo Delta             Stadskanaal             15/01/17

29    1.60        Fay Witte                     MC    08/03/02    KAV Holland             Apeldoorn               22/01/17

30    1.60        Inga Steggink                       03/09/98    Antilope                Apeldoorn               28/01/17

31    1.60        Lucinde Wiersema                    05/02/98    Leiden Atletiek         Amsterdam               28/01/17

32    1.60        Kimberley Booij               MB    28/11/00    De Spartaan             Amsterdam               28/01/17

33    1.60        Iva Klein Baltink                   04/02/98    Daventria               Apeldoorn               19/02/17

34    1.60        Silke Peeters                       27/04/99    Eindhoven Atletiek      Apeldoorn               19/02/17

35    1.59        Veerle van Loon                     13/01/98    THOR                    Gent (BEL)              18/12/16

36    1.59        Kadidja Sangare               MB    23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               05/02/17

37    1.58        Lisanne Brouwer                     12/01/99    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

 

      polsstokhoogspringen

1     4.10        Marijke Wijnmaalen                  06/12/98    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

2     3.65        Tinka Broekman                      13/11/99    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

3     3.50        Nanah Fung-Loy                MB    20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

4     3.50        Sterre de Booy                      10/07/98    Ilion                   Apeldoorn               11/02/17

5     3.45        Saskia van der Boor           MB    20/09/00    Fortius                 Apeldoorn               19/02/17

6     3.35        Fleur van der Linden          MB    21/07/01    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

7     3.30        Mirte Kok                           21/11/99    PAC                     Dordrecht               27/11/16

8     3.30        Sophie Jebose                 MB    30/08/00    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

9     3.25        Thyra van Diemen              MC    04/07/03    PAC                     Apeldoorn               22/01/17

10    3.18        Otte Wienese                  MB    30/05/01    GAC-Hilversum           Zoetermeer              10/12/16

11    3.00        Shaya van Houdt                     23/03/98    PAC                     Dordrecht               14/01/17

12    3.00        Hilde den Engelsen                  20/04/99    Fortius                 Apeldoorn               18/02/17

13    3.00        Marijke Langendijk                  09/11/99    Hera                    Apeldoorn               18/02/17

14    3.00        Samar Ahmed                   MB    17/03/01    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17

15    2.95        Pien Meijs                          24/02/99    MPM                     Vught                   22/01/17

16    2.90        Kristina Tergau               MC    25/07/03    PAC                     Dordrecht               14/01/17

17    2.90        Charlotte Demoulin            MB    14/04/00    Sprint                  Apeldoorn               19/02/17

18    2.86        Lotte Haest                   MD    05/05/04    Spado                   Utrecht                 23/12/16

19    2.85        Karlijn Schouten              MB                Fortius                 Dordrecht               17/12/16

20    2.80        Anna Doodeman                       15/12/99    Hera                    Apeldoorn               18/02/17

21    2.72        Marjolein Klaren              MB    06/02/01    MPM                     Doetinchem              17/12/16

22    2.70        Anja Bekema                         05/05/99    GAC-Hilversum           Apeldoorn               18/02/17

23    2.65        Jemima de Jonge               MB    05/07/01    PAC                     Dordrecht               19/11/16

24    2.60        Mette van der Meer            MC    07/09/03    Flevo Delta             Apeldoorn               22/01/17

25    2.56        Kira van den Ham              MC    31/03/02    Hellas                  Utrecht                 23/12/16

26    2.55        Lysette Wanders                     07/10/99    Ilion                   Vught                   22/01/17

27    2.50        Hanneke Dekker                MB    06/10/00    VAV                     Apeldoorn               27/12/16

28    2.48        Joyce Kraaijenbrink                 24/04/99    AV '47                  Zoetermeer              10/12/16

29    2.45        Nynke Kuipers                 MC    08/02/03    Fortius                 Dordrecht               17/12/16

 

      verspringen

     5.70        Pauline Hondema               MB    28/03/00    Lycurgus                Apeldoorn               19/02/17

1     5.64        Joyce Schumacher              MB    29/11/00    Flevo Delta             Dortmund (GER)          08/01/17

2     5.64        Emma Oosterwegel                    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

3     5.61        Jinke van der Sluis                 18/07/99    Phoenix                 Apeldoorn               11/02/17

4     5.58        Beau Winnubst                       26/05/99    AAC                     Apeldoorn               28/01/17

5     5.55        Lena Kater                          03/09/98    PEC 1910                Apeldoorn               28/01/17

6     5.46        Nanah Fung-Loy                MB    20/02/01    Ilion                   Apeldoorn               28/01/17

†     5.43        Merit Schuurman               MB    29/01/00    AAC                     Apeldoorn               19/02/17

†     5.42        Amy Hasselton                 MB    10/06/01    THOR                    Apeldoorn               19/02/17

8     5.40        Natalie Puper                       28/07/98    Atverni                 Amsterdam               28/01/17

9     5.40        Anna Roelofs                  MB    09/04/01    Lycurgus                Apeldoorn               28/01/17

11    5.36        Kadidja Sangare               MB    23/05/01    AAV '36                 Apeldoorn               28/01/17

12    5.35        ZoŽ Sedney                    MB    15/12/01    Ilion                   Dortmund (GER)          08/01/17

14    5.34        Suzan Plat                    MC    05/08/02    PEC 1910                Apeldoorn               22/01/17

†     5.33        Yara Linnekamp                MB    22/02/01    Hellas                  Apeldoorn               19/02/17

15    5.31        Louiza Kruiswijk              MB    18/10/01    Atverni                 Utrecht                 12/11/16

16    5.31        Edikan Ekpo                   MB    07/05/00    Haag Atletiek           Apeldoorn               28/01/17

17    5.30        Feline Molenaar                     17/06/99    Avantri                 Apeldoorn               28/01/17

18    5.30        Nikki Boon                    MB    01/08/01    Flevo Delta             Utrecht                 28/01/17

19    5.29        Britta de Haan                      31/03/99    Ilion                   Zoetermeer              07/01/17

20    5.29        Roos van Zwam                       15/10/99    Ciko '66                Dortmund (GER)          08/01/17

21    5.27        Dhanique van de Kruisweg            28/02/99    AV '34                  Apeldoorn               28/01/17

22    5.27        Iris de Ruiter                      02/06/98    AV '23                  Apeldoorn               05/02/17

23    5.26        Eva Nijdam                    MC    05/07/02    Scorpio                 Apeldoorn               22/01/17

†    †5.26        Nynke van den Heuvel          MB    02/04/00    AV Almere '81           Apeldoorn               19/02/17

24    5.23        Marijke Esselink                    22/06/99    Archeus                 Dortmund (GER)          08/01/17

25    5.22        Grace-Ann Pronk               MB    07/03/01    Haag Atletiek           Gent (BEL)              14/01/17

26    5.21        Danique de Haan               MB    13/06/00    AV '34                  Apeldoorn               28/01/17

28    5.19        Sofie Dokter                  MC    19/12/02    Groningen Atletiek      Apeldoorn               22/01/17

29    5.18        Nikki Kraaijeveld                   13/07/98    AAC                     Apeldoorn               27/12/16

30    5.18        Lisanne Schoonebeek           MB    02/01/00    Lycurgus                Apeldoorn               27/12/16

31    5.18        Pien Korstanje                MB    16/03/01    Attila                  Dordrecht               14/01/17

32    5.18        Lara Weghorst                 MC    27/11/02    Leiden Atletiek         Apeldoorn               22/01/17

33    5.17        Margo Schippers               MB    12/03/01    AV Rijssen              Doetinchem              17/12/16

34    5.17        Femke Frijters                MB    07/11/00    DJA                     Apeldoorn               28/01/17

35    5.17        Sienna Klous                  MB    15/10/01    Lycurgus                Utrecht                 28/01/17

36    5.16        Lisanne Brouwer                     12/01/99    Flevo Delta             Apeldoorn               28/01/17

37    5.16        Daphne Linnekamp                    09/12/98    Hellas                  Apeldoorn               28/01/17

38    5.16        Dewi Lafontaine                     08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               05/02/17

39    5.15        Minke Bisschops               MC    02/09/02    Unitas                  Dortmund (GER)          29/01/17

40    5.15        Marjolein Bolten                    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               05/02/17

      in onderlinge wedstrijd:

      5.17        Isabel Raap                   MC    05/08/03    PAC                     Dordrecht               05/03/17

 

      hink-stap-sprong

1     12.07       Britta de Haan                      31/03/99    Ilion                   Apeldoorn               19/02/17

2     11.69       Judeska Sheppard                    20/10/99    R' dam Atletiek         Apeldoorn               19/02/17

3     11.65       Nikki Boon                    MB   †01/08/01    Flevo Delta             Apeldoorn               18/02/17

4     11.60       Edikan Ekpo                   MB    07/05/00    Haag Atletiek           Apeldoorn               18/02/17

5     11.33       DaniŽlle Spek                       11/02/98    AV '34                  Apeldoorn               19/02/17

6     11.28       Sophie Jebose                 MB    30/08/00    AAC                     Apeldoorn               18/02/17

7†    11.27       Laurien Theunissen            MB    09/02/00    Unitas                  Apeldoorn               18/02/17

8     11.22       Jinke van der Sluis                 18/07/99    Phoenix                 Apeldoorn               19/02/17

9     11.12       Lucinde Wiersema                    05/02/98    Leiden Atletiek         Amsterdam               28/01/17

10     11.11       Natalie Puper                       28/07/98    Atverni                 Apeldoorn               19/02/17

11    10.80       Margo Schippers               MB    12/03/01    AV Rijssen              Doetinchem              17/12/16

12     10.73       Louiza Kruiswijk              MB    18/10/01    Atverni                 Apeldoorn               18/02/17

13    10.71       Naseya Weinchard                    08/04/99    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

13    10.56       Sanne van Drunen              MB    03/02/00    Spirit-Lelystad         Utrecht                 23/12/16

15    10.49       Inez Bouwen                   MB    09/02/01    Lycurgus                Utrecht                 28/01/17

16    10.44       Anna ZoŽ Moritz                     15/12/98    Typhoon                 Dordrecht               14/01/17

17    10.28       Shaya van Houdt                     23/03/98    PAC                     Apeldoorn               19/02/17

18    10.01       Floor Alessie                 MC    29/03/03    Attila                  Vught                   21/01/17

 

      kogelstoten 4 kg

1     16.25       Jorinde van Klinken           MB    02/02/00    Groningen Atletiek      Apeldoorn               11/02/17

2     15.74       Benthe KŲnig                        07/04/98    Ciko '66                Apeldoorn               11/02/17

3     14.88       Jessica Schilder                    19/03/99    Hera                    Apeldoorn               11/02/17

4     13.32       Jacqueline Muts                     15/05/99    Phanos                  Apeldoorn               19/02/17

5     13.16       Enid Duut                           18/05/99    PAC                     Dordrecht               14/01/17

6     12.87       Jaqueline Muts                      15/05/99    Phanos                  Dortmund (GER)          08/01/17

7     12.36       Emma Oosterwegel                    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               19/02/17

8     12.19       Iris de Ruiter                      02/06/98    AV '23                  Naaldwijk               08/01/17

9     12.15       Marijke Esselink                    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

10    11.94       Anneloes Wonink                     06/04/99    Groningen Atletiek      Apeldoorn               28/01/17

11    11.48       Marjolein Bolten                    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               19/02/17

12    11.14       Mariska Hoogkamer                   23/01/98    De Spartaan             Apeldoorn               19/02/17

13    11.06       Lena Kater                          03/09/98    PEC 1910                Zoetermeer              10/12/16

14    10.65       Robin Hassing                       04/06/99    Fortuna                 Apeldoorn               19/02/17

15    10.53       Dewi Lafontaine                     08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               05/02/17

16    10.48       Sophie van Veen                     19/07/99    AV Gouda                Apeldoorn               28/01/17

17    10.41       Racquelle Biezen                    25/02/99    AV '23                  Apeldoorn               19/02/17

18    10.28       Zyra van Oers                       26/08/98    Unitas                  Sittard                 11/12/16

19    10.21       Merel Wevers                        19/10/99    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

20    10.12       Lieke Mulder                        06/08/98    Hellas                  Utrecht                 20/01/17

21    10.01       Lisanne Brouwer                     12/01/99    Flevo Delta             Dronten                 28/12/16

 

      5-kamp

1     3983        Emma Oosterwegel                    29/06/98    Daventria               Apeldoorn               05/02/17

                  8,88 * 1,73 * 12,20 * 5,64 * 2.26,11

2     3850        Marijke Esselink                    22/06/99    Archeus                 Apeldoorn               05/02/17

                  8,72 * 1,70 * 12,15 * 5,20 * 2.26,23

3     3671        Iris de Ruiter                      02/06/98    AV '23                  Apeldoorn               05/02/17

                  9,13 * 1,70 * 11,14 * 5,27 * 2.29,80

4     3458        Lena Kater                          03/09/98    PEC 1910                Apeldoorn               05/02/17

                  9,47 * 1,52 * 10,97 * 5,45 * 2.27,80

5     3413        Dewi Lafontaine                     08/01/99    Haag Atletiek           Apeldoorn               05/02/17

                  8,97 * 1,61 * 10,53 * 5,16 * 2.39,16

6     3352        Marjolein Bolten                    07/10/99    AV Haarlemmermeer       Apeldoorn               05/02/17

                  9,40 * 1,67 * 11,01 * 5,15 * 2.45,71

7     3247        Merel Wevers                        19/10/99    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

                  9,36 * 1,49 * 10,21 * 5,10 * 2.31,79

8     3184        Lisanne Brouwer                     12/01/99    Flevo Delta             Apeldoorn               05/02/17

                  9,24 * 1,58 * 09,95 * 5,09 * 2.46,35

9     2939        DaniŽlle Spek                       11/02/98    AV '34                  Apeldoorn               05/02/17

                  10,18 * 1,49 * 9,11 * 5,14 * 2.39,27