Dit is de jaar indoorranglijst Meisjes A  2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiële ranglijst is van 30 april 2014, laatst geactualiseerd op 30 april 2014
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Wilmar Kortleever,  Ton de Kleijn en (vooral) Antoon de Groot. 
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Meisjes A
50 meter
1 6.70 Marijke Boogerd MB 12-02-97 AAV '36 Utrecht 03-01-14
2 6.81 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Utrecht 17-01-14
3 6.85 Killiana Heymans MB 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
4 6.95 Sandra Kleuskens 24-10-95 ATV Venray Zoetermeer 21-12-13
5 6.97 Gwen Reuver MC 28-03-99 AV Almere '81 Utrecht 03-01-14
6 7.03 Elaine den Exter MB 23-03-97 R' dam Atletiek Zoetermeer 21-12-13
in onderlinge wedstrijd:
6.97 Stevie Eekman MB 19-09-97 PAC Dordrecht 02-03-14
60 meter
1 7.57 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Apeldoorn 08-02-14
2 7.68 Debbie Baltes 01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 01-03-14
3 7.70 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Apeldoorn 08-02-14
4 7.71 Marijke Boogerd MB 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
5 7.72 Marije van Hunenstijn 02-03-95 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
6 7.76 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Apeldoorn 25-01-14
7 7.77 Nadine Visser 09-02-95 SAV Zoetermeer 18-01-14
8 7.79 Laura de Witte 07-08-95 Trias Apeldoorn 25-01-14
9 7.83 Janine Verhaar MC 27-05-00 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
10 7.84 Lieke Klaver MB 20-08-98 SAV Apeldoorn 08-02-14
11 7.84 Tasa Jiya MB 16-09-97 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
12 7.85 Aimee Lovers 29-07-96 NEA-Volharding Amsterdam 22-12-13
13 7.85 Gabriëlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Amsterdam 22-12-13
14 7.86 Lianne van Krieken MB 15-01-97 Atverni Apeldoorn 08-02-14
15 7.90 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Apeldoorn 08-02-14
16 7.92 Aimee Lovers 29-07-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
17 7.93 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Utrecht 20-12-13
18 7.93 Shaquata King MD 25-02-01 Feniks Amsterdam 22-12-13
19 7.93 Maayke Tjin-A-Lim MB 10-01-98 Sparta Apeldoorn 25-01-14
20 7.93 Noa van Ginneken MB 24-08-97 Prins Hendrik Amsterdam 02-02-14
21 7.96 Sandra Kleuskens 24-10-95 ATV Venray Dortmund (GER) 15-12-13
22 7.96 Nikki Jacobs MB 01-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 08-02-14
23 7.99 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Amsterdam 12-01-14
24 7.99 Sabrine Vels 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 25-01-14
25 7.99 Myke van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Apeldoorn 08-02-14
26 8.00 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Amsterdam 12-01-14
27 8.01 Devrah Leerdam 11-07-96 U-Track Düsseldorf (GER) 08-12-13
28 8.01 Anniek Nijhof MB 25-01-97 AAC '61 Apeldoorn 25-01-14
29 8.02 Gwen Reuver MC 28-03-99 AV Almere '81 Apeldoorn 19-01-14
30 8.03 Daphne Linnekamp MB 09-12-98 Hellas Apeldoorn 25-01-14
31 8.04 Killiana Heymans MB 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
32 8.05 Susanne Schüsler 19-04-95 Athlos Dortmund (GER) 22-12-13
33 8.05 Fenna Klapwijk MC 29-01-00 PAC Apeldoorn 19-01-14
34 8.05 Simone Lamberts MC 07-02-99 Scopias Apeldoorn 19-01-14
35 8.06 Krista IJspeerd 01-06-95 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
36 8.06 Eva Bastmeijer 20-06-95 Attila Amsterdam 22-12-13
37 8.06 Hannelore Smilde 08-06-95 PAC Apeldoorn 08-02-14
38 8.07 Elaine den Exter MB 23-03-97 R' dam Atletiek Amsterdam 12-01-14
39 8.07 Frances van der Eijk 19-02-95 Phanos Apeldoorn 08-02-14
40 8.09 Anneloes de Roo 07-09-95 Isala '96 Apeldoorn 25-01-14
41 8.09 Jelynn Timisela MB 22-06-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
42 8.10 Eva Vonk MC 27-06-99 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
43 8.11 Fleur Eijsbroek 16-01-96 Suomi Amsterdam 12-01-14
44 8.11 Noa Dhore MB 07-05-97 AAC '61 Apeldoorn 25-01-14
45 8.12 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Amsterdam 22-12-13
46 8.12 Pricilla Huisman 21-08-96 Passaat Apeldoorn 08-02-14
47 8.13 Marlou van Rooij 14-05-95 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
48 8.13 Sharon Spalburg MB 18-08-98 Phanos Amsterdam 02-02-14
in onderlinge wedstrijd:
1 8.12 Lucie Tiemeier MC 19-04-00 PAC Dordrecht 02-03-14
200 meter
1 24.72 Laura de Witte 07-08-95 Trias Dortmund (GER) 05-01-14
2 25.41 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Dortmund (GER) 22-12-13
3 25.75 Danaïd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Dortmund (GER) 05-01-14
4 25.99 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
5 26.02 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Dortmund (GER) 22-12-13
6 26.11 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
7 26.33 Gabriëlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
8 26.52 Krista IJspeerd 01-06-95 AV '34 Apeldoorn 01-03-14
9 26.53 Daphne Linnekamp MB 09-12-98 Hellas Dortmund (GER) 23-02-14
10 26.58 Pricilla Huisman 21-08-96 Passaat Dortmund (GER) 22-12-13
11 26.62 Debbie Baltes 01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 01-03-14
12 26.63 Isa Videler MB 02-03-98 Spado Gent (BEL) 26-12-13
13 26.78 Lotte Hendriksen MB 07-11-97 Ciko '66 Dortmund (GER) 23-02-14
14 26.84 Nikki Klarenbeek 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 01-03-14
15 26.89 Jelynn Timisela MB 22-06-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
300 meter
1 42.62 Krista IJspeerd 01-06-95 AV '34 Gent (BEL) 28-12-13
2 42.95 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix Gent (BEL) 23-02-14
3 43.07 Floortje van Kampen MB 14-03-97 Hylas Gent (BEL) 28-12-13
4 43.07 Pricilla Huisman 21-08-96 Passaat Gent (BEL) 28-12-13
5 43.51 Didi Wals MC 18-01-00 Lycurgus Dortmund (GER) 23-02-14
6 43.56 Nora Winter MC 08-01-99 Lycurgus Dortmund (GER) 23-02-14
7 43.69 Amber Boutens MC 21-10-99 Scheldesport Gent (BEL) 28-12-13
400 meter
1 55.99 Laura de Witte 07-08-95 Trias Apeldoorn 09-02-14
2 56.46 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 25-01-14
3 56.64 Danaïd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 09-02-14
4 57.35 Elisabeth Paulina 27-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 09-02-14
5 57.36 Elisabeth Paulina 27-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 22-02-14
6 57.59 Renske van Os Neo 31-03-94 Gen. Michaëlis Apeldoorn 22-02-14
7 57.90 Marije Doddema 29-11-95 AKU Apeldoorn 09-02-14
8 57.96 Lotte van Elst 18-10-95 AC Waterland Apeldoorn 25-01-14
9 58.10 Eveline Saalberg MB 30-07-98 GVAC Apeldoorn 09-02-14
10 58.44 Astrid Lensink MB 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 09-02-14
11 58.45 Jorieke Korenromp 15-05-96 MPM Apeldoorn 08-02-14
12 58.93 Elke Molenaar MB 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 25-01-14
13 59.44 Owi Boon MB 02-08-98 AV Castricum Apeldoorn 08-02-14
14 59.51 Isa Videler MB 02-03-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
15 59.64 Hanneke Oosterwegel 10-12-96 Daventria Apeldoorn 22-02-14
16 59.67 Tamara Bos 31-07-96 Prins Hendrik Apeldoorn 25-01-14
17 59.68 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Apeldoorn 25-01-14
18 60.20 Floortje van Kampen MB 14-03-97 Hylas Dortmund (GER) 15-12-13
19 60.31 Krista IJspeerd 01-06-95 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
20 60.58 Tamar Nijhof MB 25-01-97 AAC '61 Apeldoorn 08-02-14
21 60.73 Nikki Klarenbeek 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 08-02-14
22 60.93 Vera Lurvink MC 17-04-99 HAC Apeldoorn 09-02-14
800 meter
1 2.10,84 Danaïd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 22-02-14
2 2.12,14 Elke Molenaar MB 11-03-98 Spirit Lelystad Apeldoorn 22-02-14
3 2.12,63 Ashley Melcherts MB 17-04-98 Energie Apeldoorn 22-02-14
4 2.13,26 Elke Molenaar MB 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 09-02-14
5 2.14,49 Sabine Rutten MB 04-05-97 VAV Apeldoorn 22-02-14
6 2.15,31 Karlijn van Es 02-08-95 PAC Apeldoorn 09-02-14
7 2.15,96 Laura Boekel MB 04-11-97 Nova Apeldoorn 09-02-14
8 2.16,18 Lotte van Elst 18-10-95 AC Waterland Apeldoorn 25-01-14
9 2.16,68 Jasmijn Lau MC 11-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
10 2.18,33 Femke Hooijberg MB 14-10-97 AV Edam Apeldoorn 09-02-14
11 2.18,48 Tessa den Heijer 27-02-96 Groningen Atletiek Stange 19-01-14
12 2.19,03 Dagmar Smid MB 26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 01-03-14
13 2.19,83 Shurianty Mathilda MC 14-04-00 Energie Apeldoorn 09-02-14
14 2.20,07 Annemarie Slangewal MB 12-09-98 Altis Dortmund (GER) 22-12-13
15 2.20,62 Jetske van Kampen MB 28-12-98 Hylas Apeldoorn 25-01-14
16 2.20,71 Corinde van Es MB 11-02-97 PAC Apeldoorn 22-02-14
17 2.20,82 Joosje Goedhart 21-10-95 Pallas '67 Dortmund (GER) 22-12-13
18 2.21,22 Lynn van der Schaaf 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 08-02-14
19 2.21,41 Claudia Oosterkamp 09-10-96 Start '78 Apeldoorn 25-01-14
20 2.21,57 Jiska Pols 19-11-96 AV Gouda Apeldoorn 22-02-14
21 2.21,84 Babet Broekman MC 13-02-99 Seven Hills RT Apeldoorn 08-02-14
22 2.22,43 Isa Videler MB 02-03-98 Spado Apeldoorn 16-02-14
23 2.22,44 Evelien Hooijman MB 10-01-97 AKU Apeldoorn 08-02-14
24 2.22,48 Carlijn Wagenaar 27-10-95 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
25 2.22,63 Floor Doornwaard MC 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 25-01-14
26 2.22,80 Thelma Solleveld MB 19-03-98 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
27 2.22,83 Nadine Visser 09-02-95 SAV Sheffield (GBR) 26-01-14
28 2.22,93 Kim Traas MB 17-01-98 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 08-02-14
29 2.23,11 Demi Zwiers MB 22-01-98 KAV Holland Apeldoorn 25-01-14
30 2.23,15 Mariska Poel MC 20-05-99 DEM Apeldoorn 08-02-14
31 2.23,63 Bernice Meijer 26-07-96 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
32 2.23,87 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
33 2.24,12 Michelle Oud 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
34 2.24,14 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
35 2.24,26 Ellen Jansen 12-08-95 Start '78 Apeldoorn 25-01-14
36 2.24,36 Fleur Kuijpers MC 17-08-99 Seven Hills RT Dortmund (GER) 26-01-14
37 2.24,68 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
38 2.24,74 Sophie Baartman MB 29-01-97 Atverni Apeldoorn 08-02-14
39 2.24,87 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Apeldoorn 16-02-14
1500 meter
1 4.32,01 Sabine Rutten MB 04-05-97 VAV Apeldoorn 09-02-14
2 4.33,80 Jasmijn Bakker MC 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
3 4.34,86 Nisrine Masrhalmi 17-11-96 Energie Apeldoorn 09-02-14
4 4.35,46 Merel van der Marel MC 01-11-99 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
5 4.37,93 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
6 4.40,08 Tessa den Heijer 27-02-96 Groningen Atletiek Stange 18-01-14
7 4.44,27 Annemarie Slangewal MB 12-09-98 Altis Apeldoorn 09-02-14
8 4.49,18 Susan van Weperen MB 09-05-98 Invictus Apeldoorn 25-01-14
9 4.51,56 Diane van Es MC 22-03-99 PAC Apeldoorn 25-01-14
10 4.52,63 Eline de Jong MB 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 25-01-14
11 4.55,53 Floor Doornwaard MC 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 09-02-14
12 4.56,43 Sanne van Gils MB 02-12-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
13 5.01,39 Iris van Driest MB 28-09-97 Flevo Delta Apeldoorn 09-02-14
14 5.01,70 Femke van der Pal 17-08-95 AV Zaanland Apeldoorn 25-01-14
15 5.02,39 Rowan van Dongen 08-03-95 Scorpio Apeldoorn 25-01-14
16 5.02,56 Babet Broekman MC 13-02-99 Seven Hills RT Apeldoorn 19-01-14
17 5.03,23 Tess Wegman 25-03-96 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
18 5.04,70 Sanne Rijnders MB 08-04-97 LG Deurne Apeldoorn 25-01-14
19 5.05,07 Iris Penning MC 22-04-00 Olympus '70 Apeldoorn 19-01-14
20 5.05,23 Jaimy van der Loo MC 26-08-00 De Spartaan Apeldoorn 19-01-14
21 5.05,62 Linda Alzate-Ramirez MC 11-02-99 Ilion Apeldoorn 09-02-14
22 5.06,39 Pamela Alzate-Ramirez MC 11-02-99 Ilion Apeldoorn 09-02-14
23 5.07,13 Carlien Wabeke MC 11-12-99 Nova Apeldoorn 19-01-14
24 5.07,76 Kim Traas MB 17-01-98 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 25-01-14
25 5.08,12 Nienke de Ruiter MC 28-05-99 Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
26 5.09,86 Naomi van Hierden 06-11-96 AV Argo Apeldoorn 09-02-14
3000 meter
1 10.06,29 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
2 10.12,11 Diane van Es MC 22-03-99 PAC Apeldoorn 22-02-14
3 10.14,01 Leonie Glazenborg MB 20-06-98 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
4 10.14,41 Tessa den Heijer 27-02-96 Groningen Atletiek Stange (NOR) 02-02-14
5 10.24,57 Kristel van den Berg MB 30-10-98 Fortuna Apeldoorn 08-02-14
6 10.26,37 Emmie Weekers MC 05-10-99 AV Weert Apeldoorn 08-02-14
7 10.42,00 Eline de Jong MB 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 08-02-14
8 10.46,26 Jaimy van de Loo MC 21-04-01 KAV Holland Apeldoorn 08-02-14
9 10.47,47 Femke van der Pal 17-08-95 AV Zaanland Apeldoorn 01-03-14
10 10.58,14 Sanne van Gils MB 02-12-98 Spado Apeldoorn 08-02-14
50 meter horden  83,8 cm
1 7.85 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Utrecht 20-12-13
2 7.94 Astrid van der Maas 01-01-96 AV Gouda Utrecht 20-12-13
60 meter horden  83,8 cm
1 8.27 Nadine Visser 09-02-95 SAV Apeldoorn 23-02-14
2 8.55 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Apeldoorn 09-02-14
3 8.71 Marije van Hunenstijn 02-03-95 AV '34 Amsterdam 02-02-14
4 8.76 Maayke Tjin-A-Lim MB 10-01-98 Sparta Apeldoorn 23-02-14
5 8.85 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Amsterdam 12-01-14
6 9.00 Tamara Bos 31-07-95 Prins Hendrik Apeldoorn 09-02-14
7 9.04 Veerle Simons 12-02-96 STB Amsterdam 22-12-13
8 9.05 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 25-01-14
9 9.07 Anneloes de Roo 07-09-95 Isala '96 Apeldoorn 25-01-14
10 9.10 Devrah Leerdam 11-07-96 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
11 9.10 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
12 9.11 Astrid van der Maas 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 25-01-14
13 9.23 Michelle Oud 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
14 9.23 Veerle Simons MB 22-09-97 STB Apeldoorn 23-02-14
15 9.36 Aimee Lovers 29-07-96 NEA-Volharding Amsterdam 22-12-13
16 9.36 Marlou van Rooij 14-05-95 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-14
17 9.40 Judith Rasch 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
18 9.41 Priscilla van Oorschot 03-09-96 AAC Zoetermeer 18-01-14
19 9.45 Janneke Bruintjes 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 16-02-14
20 9.51 Yara Gast 16-04-96 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
21 9.59 Bente Feld 01-12-95 Hollandia Apeldoorn 09-02-14
22 9.65 Katja Slangewal 27-12-95 Altis Amsterdam 02-02-14
23 9.65 Lentine Klaassen 18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
24 9.70 Sophie den Ouden 24-07-96 MPM Amsterdam 02-02-14
25 9.75 Nikki Klarenbeek 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 16-02-14
26 9.76 Aimee Lovers 29-07-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
27 9.85 Simone Luijten 05-03-96 Achilles-EL Hoboken (BEL) 19-01-14
28 9.92 Aline Bloom 08-05-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
29 10.02 Pien de Ruiter 14-04-96 Atletiek Maastricht Amsterdam 22-12-13
30 10.09 Cathelijn Peeters 06-11-96 Atledo Hoboken (BEL) 08-12-13
31 10.15 Ingrid van den Heuvel 26-01-96 AV Gouda Amsterdam 12-01-14
hoogspringen
1 1.75 Marit Redeker 04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
2 1.75 Nadine Visser 09-02-95 SAV Sheffield (GBR) 26-01-14
3 1.73 Amber Hurkmans MC 05-12-99 Nova Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
4 1.72 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
5 1.72 Linda Hurkmans MB 27-06-97 Nova Apeldoorn 08-02-14
6 1.72 Katja Slangewal 27-12-95 Altis Apeldoorn 16-02-14
7 1.70 Lara Borst 05-05-95 AAC Apeldoorn 25-01-14
8 1.68 Sterre de Booy MB 10-07-98 Ilion Apeldoorn 08-02-14
9 1.68 Danielle Tinkhof MB 11-11-97 PAC Apeldoorn 08-02-14
10 1.68 Eva Tetteroo MB 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
11 1.66 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
12 1.65 Renilde Zwartkruis 04-02-96 Unitas Gent (BEL) 21-12-13
13 1.65 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 19-01-14
14 1.65 Eva Koopman MB 13-04-97 SAV Apeldoorn 25-01-14
15 1.65 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 16-02-14
16 1.65 Lisanne van Manen 05-01-95 De Sperwers Tuk 08-03-14
17 1.64 Stevy-Jane Nederveen MB 25-02-98 Energie Apeldoorn 08-02-14
18 1.64 Lisa Keuken 30-06-96 Horror Apeldoorn 09-02-14
19 1.64 Janneke Bruintjes 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 09-02-14
20 1.63 Esmay Meinders MC 13-08-99 AV NOP Drachten 01-02-14
21 1.63 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Apeldoorn 16-02-14
22 1.63 Michelle Oud 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
23 1.63 Aline Bloom 08-05-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
24 1.61 Bridget Janssen MD 14-02-01 PAC Dordrecht 08-02-14
25 1.60 Manon Schoop MC 07-08-99 AV NOP Dronten 27-12-13
26 1.60 Fleurine van Beek MB 28-09-97 Haag Atletiek Apeldoorn 25-01-14
27 1.60 Eva Peters MB 23-12-97 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
28 1.58 Astrid van der Maas 01-01-96 AV Gouda Utrecht 17-01-14
29 1.58 Stevy-Jane Nederveen MB 25-02-98 PAC Utrecht 17-01-14
in onderlinge wedstrijd:
1 1.65 Stevy-Jane Nederveen MB 25-02-98 Energie Dordrecht 02-03-14
2 1.60 Mieke van Heeringen MB 05-02-97 Parthenon Dordrecht 29-03-14
polsstokhoogspringen
1 3.91 Killiana Heymans MB 24-01-97 PAC Zoetermeer 25-01-14
2 3.67 Noortje Meester 14-09-96 AV Edam Apeldoorn 08-02-14
3 3.54 Alies van Berkum MB 26-01-98 Hercules Apeldoorn 09-02-14
4 3.54 Marijke Wijnmaalen MB 06-12-98 Diomedon Apeldoorn 09-02-14
5 3.40 Eva Jaarsma 13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 22-02-14
6 3.20 Pricilla Huisman 21-08-96 Passaat Apeldoorn 08-02-14
7 3.19 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
8 3.10 Janiek Hendriks 03-12-95 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
9 3.10 Jonne Dommerholt 19-07-96 Eindhoven Atletiek Gent (BEL) 23-02-14
10 3.05 Sannah van der Wijst MC 20-05-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
11 2.90 Tinka Broekman MC 13-11-99 Unitas Leverkusen (GER) 05-01-14
12 2.90 Saskia van der Boor MC 20-09-00 Parthenon Apeldoorn 19-01-14
13 2.80 Mirte Kok MC 21-11-99 Hercules Apeldoorn 19-01-14
14 2.80 Kirsten Kuntz MC 09-06-99 Passaat Apeldoorn 19-01-14
15 2.70 Kristin Baas MB 20-11-97 Delta Sport Dordrecht 14-12-13
16 2.70 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Zoetermeer 27-12-13
17 2.70 Maaike Schoute MB 02-12-97 Lycurgus Zoetermeer 27-12-13
18 2.70 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Zoetermeer 27-12-13
19 2.70 Femke Bun MB 16-07-98 RK HAV Dordrecht 11-01-14
20 2.70 Hilde den Engelsen MC 20-04-99 Hercules Apeldoorn 19-01-14
21 2.70 Camille van de Brug MC 20-09-00 PAC Apeldoorn 19-01-14
22 2.65 Sophie Jebose MC 03-08-00 AAC Apeldoorn 19-01-14
23 2.51 Gwennan Smitskamp 22-05-96 Startbaan Amsterdam 26-01-14
24 2.50 Lise van de Velde MB 29-01-97 PAC Dordrecht 11-01-14
25 2.50 Puck van Wiltenburg MC 02-11-99 Hercules Dordrecht 11-01-14
in onderlinge wedstrijd:
1 2.71 Hilde den Engelsen MC 20-04-99 Hercules Dordrecht 29-03-14
2 2.61 Lise van de Velde MB 29-01-97 PAC Dordrecht 02-03-14
2.50 Anouk Roosenschoon MC 29-07-99 Sprint Dordrecht 15-03-14
verspringen
1 6.02 Nadine Visser 09-02-95 SAV Sheffield (GBR) 26-01-14
2 5.97 Djanne van Kooten 09-06-95 VAV Apeldoorn 08-02-14
3 5.79 Priscilla van Oorschot 03-09-96 AAC Apeldoorn 08-02-14
4 5.73 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Apeldoorn 16-02-14
5 5.67 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Apeldoorn 09-02-14
6 5.61 Eva Tetteroo MB 26-07-97 Olympus '70 Apeldoorn 09-02-14
7 5.55 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Apeldoorn 08-02-14
8 5.54 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
9 5.54 Michelle Oud 19-07-96 NEA-Volharding Gent (BEL) 11-01-14
10 5.54 Sabrine Vels 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 25-01-14
11 5.54 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
12 5.49 Judith Rasch 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
13 5.49 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
14 5.48 Maureen Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 25-01-14
15 5.46 Tara Yoro MB 25-12-97 AV '23 Apeldoorn 25-01-14
16 5.43 Renée van Rookhuizen MB 02-06-98 DEM Dortmund (GER) 16-03-14
17 5.40 Killiana Heymans MB 24-01-97 PAC Zoetermeer 21-12-13
18 5.38 Elise Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Dortmund (GER) 05-01-14
19 5.38 Myke van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
20 5.37 Nikki Kraaijeveld MB 13-07-98 DEM Dortmund (GER) 16-03-14
21 5.36 Benthe König MB 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 25-01-14
22 5.35 Lisanne Schoonebeek MC 02-01-00 Lycurgus Amsterdam 23-11-13
23 5.34 Anne van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Apeldoorn 09-02-14
24 5.34 Sterre de Booy MB 10-07-98 Ilion Apeldoorn 16-02-14
25 5.33 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Amsterdam 23-11-13
26 5.32 Dewi Lafontaine MC 08-01-99 Haag Atletiek Zoetermeer 21-12-13
27 5.32 Frances van der Eijk 19-02-95 Phanos Apeldoorn 25-01-14
28 5.32 Astrid Ekelmans 31-10-96 Hollandia Apeldoorn 08-02-14
29 5.29 Janneke Bruintjes 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 16-02-14
30 5.28 Natalie Puper MB 28-07-98 Statina Dordrecht 11-01-14
31 5.26 Kristin Baas MB 20-11-97 Delta Sport Düsseldorf (GER) 08-12-13
32 5.26 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
33 5.26 Daphne Linnekamp MB 09-12-98 Hellas Utrecht 03-01-14
34 5.24 Lentine Klaassen 18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
35 5.23 Isa Videler MB 02-03-98 Spado Apeldoorn 16-02-14
36 5.22 Ilonka de Bresser 07-04-95 Gen. Michaëlis Apeldoorn 01-03-14
in onderlinge wedstrijd:
5.29 Daphne Linnekamp MB 09-12-98 Hellas Utrecht 01-03-14
hink-stap-sprong
1 12.27 Priscilla van Oorschot 03-09-96 AAC Apeldoorn 09-02-14
2 11.98 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Apeldoorn 09-02-14
3 11.57 Zoë Tromp MB 30-04-97 Haag Atletiek Zoetermeer 18-01-14
4 11.52 Eva Bastmeijer 20-06-95 Attila Apeldoorn 09-02-14
5 11.37 Manon Haakman 02-03-95 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
6 11.31 Silke Berendse MB 14-03-98 Phanos Apeldoorn 08-02-14
7 11.12 Astrid van der Maas 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
8 10.95 Judith Rasch 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
9 10.70 Luka Boodt MB AV '34 Apeldoorn 08-02-14
10 10.59 Mirna van Slooten 10-04-95 AV Valkenswaard Apeldoorn 09-02-14
11 10.55 Arlyn Haveman MB 29-03-97 AAC Apeldoorn 08-02-14
12 10.55 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
13 10.48 Charida Righolt MB 16-03-97 Athlos Apeldoorn 08-02-14
14 10.43 Lucinde Wiersema MB 05-02-98 Leiden Atletiek Apeldoorn 01-03-14
15 10.41 Ingrid van den Heuvel 26-01-96 AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
16 10.36 Sanne Schellekens MB 07-06-97 DJA Utrecht 01-02-14
17 10.19 Luca Bos MB 22-01-98 GAC-Hilversum Utrecht 20-12-13
18 10.15 Stella Bolderheij MC 29-11-99 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
19 10.09 Daphne Bakker MB 04-09-98 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
20 9.99 Cathelijn Peeters 06-11-96 Atledo Dordrecht 11-01-14
21 9.99 Isabella Atzeni 07-07-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 09-02-14
22 9.94 Nikki Kraaijeveld MB 13-07-98 DEM Zoetermeer 18-01-14
23 9.91 Rianne Stals MB 20-01-98 AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
in onderlinge wedstrijd:
10.19 Alies van Berkum MB 26-01-98 Hercules Dordrecht 29-03-14
kogelstoten 4 kg
1 12.44 Nadine Visser 09-02-95 SAV Apeldoorn 09-02-14
2 12.07 Michelle Oud 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
3 11.99 Dominique Gommers 03-03-95 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
4 11.96 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
5 11.74 Josefin ter Burg 09-08-96 Isala '96 Apeldoorn 09-02-14
6 11.58 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
7 11.47 Femke Corbière 23-01-95 Clytoneus Apeldoorn 09-02-14
8 11.09 Lisa Keuken 30-06-96 Horror Apeldoorn 25-01-14
9 10.84 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Apeldoorn 25-01-14
10 10.80 Nikki Klarenbeek 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 09-02-14
11 10.42 Lisette van der Kolk 06-09-96 Ilion Apeldoorn 25-01-14
12 10.01 Lentine Klaassen 18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
gewichtwerpen 9,08 kg
1 9.63 Lisanne van Manen 05-01-95 De Sperwers Helsinki (FIN) 13-04-14
5-kamp
1 4268 Nadine Visser 09-02-95 SAV Sheffield (GBR) 26-01-14
1 08,32 * 1,75 * 11,90 * 6,02 * 2.22,83
2 3824 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Apeldoorn 16-02-14
2 09,10 * 1,66 * 11,96 * 5,51 * 2.24,14
3 3769 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Apeldoorn 16-02-14
3 08,91 * 1,63 * 10,19 * 5,73 * 2.24,87
4 3747 Michelle Oud 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 16-02-14
4 09,23 * 1,63 * 12,07 * 5,43 * 2.24,12
5 3660 Vera van den Haak 13-01-95 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
5 09,18 * 1,57 * 11,10 * 5,54 * 2.23,87
6 3473 Judith Rasch 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
6 09,40 * 1,57 * 09,65 * 5,48 * 2.26,05
7 3472 Katja Slangewal 27-12-95 Altis Apeldoorn 16-02-14
7 09,69 * 1,72 * 09,71 * 5,02 * 2.25,75
8 3356 Janneke Bruintjes 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 16-02-14
8 09,45 * 1,63 * 09,28 * 5,29 * 2.33,85
9 3211 Astrid van der Maas 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 16-02-14
9 09,14 * 1,54 * 09,31 * 4,97 * 2.35,24
10 3207 Nikki Klarenbeek 10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 16-02-14
10 09,75 * 1,51 * 10,23 * 4,92 * 2.26,85
11 3125 Lentine Klaassen 18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
11 09,71 * 1,45 * 10,01 * 5,24 * 2.34,59
12 3056 Aline Bloom 08-05-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
12 09,96 * 1,63 * 08,91 * 5,00 * 2.42,23
13 2772 Cathelijn Peeters 06-11-96 Atledo Apeldoorn 16-02-14
13 10,61 * 1,48 * 08,57 * 4,84 * 2.36,03
14-kamp
1 5381 Lisanne van Manen 05-01-95 De Sperwers Helsinki (FIN) 13-04-14
9,44 * 4,27 * 2.48,50 * 07,97 * 73,01 * 1,57 * 14.09,98
11,41 * 1,85 * 6.13,09 * 09,63 * 32,48 * 09,32 * 24.53,67
4 x 200 meter
1 1.46,28 Assen MB AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
2 1.46,94 Utrecht MB U-Track Apeldoorn 09-02-14
3 1.48,34 Utrecht U-Track Gent (BEL) 11-01-14
4 1.49,76 Beverwijk MB DEM Apeldoorn 09-02-14
5 1.50,60 Hilversum GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
6 1.50,96 Gouda AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
7 1.51,36 Culemborg Statina Apeldoorn 09-02-14
8 1.53,90 Soest Pijnenburg Apeldoorn 09-02-14
1 1.48,80 combi Apeldoorn 09-02-14
2 1.48,91 combi MB Noord Ned. Apeldoorn 09-02-14
3 1.57,62 combi Apeldoorn 01-03-14