Dit is de jaar indoorranglijst Meisjes A 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 27 februari 2013, geactualiseerd 27 februari 2013
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Meisjes A
50 meter            
6.76 Naomi Sedney   17-12-94 Ilion Zoetermeer 08-12-12
6.77 Miquella Lobo   23-08-94 Ilion Zoetermeer 08-12-12
6.85 GabriŽlla Dwomoh   12-01-94 Ilion Zoetermeer 08-12-12
6.91 Whitney Beekmans   05-01-94 DAK Zoetermeer 08-12-12
6.93 Elaine den Exter MB 23-03-97 R' dam Atletiek Zoetermeer 08-12-12
6.94 Noa van Ginneken MB 24-08-97 Prins Hendrik Utrecht 18-01-13
7.01 Lotte Hendriksen MB 07-11-97 Ciko '66 Utrecht 18-01-13
7.02 Vera van Aurich MB 06-03-97 AV Heerenveen Utrecht 21-12-12
7.03 Killiana Heijmans MB 24-01-97 PAC Dordrecht 12-01-13
7.03 Myke van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Dordrecht 12-01-13
             
60 meter            
7.55 Tessa van Schagen   02-02-94 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.56 Sacha van Agt   10-08-94 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.66 Eefje Boons   18-07-94 Daventria Amsterdam 23-12-12
7.71 Naomi Sedney   17-12-94 Ilion Apeldoorn 23-02-13
7.71 GabriŽlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.72 Lianne van Krieken MB 15-01-97 Atverni Apeldoorn 23-02-13
7.74 Nadine Visser   09-02-95 SAV Apeldoorn 23-02-13
7.74 Eva Hovenkamp MB 19-07-96 Climax Apeldoorn 23-02-13
7.76 Miquella Lobo   23-08-94 Ilion Apeldoorn 05-01-13
7.76 Ruchama JuriŽn   28-07-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 23-02-13
7.79 GabriŽlla Dwomoh   12-01-94 Ilion Amsterdam 03-02-13
7.79 Marije van Hunenstijn   02-03-95 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
7.80 Mariska Bun   19-04-94 Phoenix Gent (BEL) 29-12-12
7.80 Charlene Onyema   18-10-95 Clytoneus Apeldoorn 23-02-13
7.85 Susanne Schussler   19-04-95 Athlos Apeldoorn 23-02-13
7.85 Debbie Baltes MB 01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 23-02-13
7.87 Linda van Rossum   17-07-94 AKU Amsterdam 03-02-13
7.87 Aimee Lovers MB 29-07-96 NEA-Volharding Bielefeld (GER) 09-02-13
7.89 Marijke Boogerd MB 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
7.91 Whitney Beekmans   05-01-94 DAK Amsterdam 03-02-13
7.95 Laura de Witte   07-08-95 Trias Amsterdam 03-02-13
7.97 Sam Bouwhuis   10-08-94 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
7.98 Femke Pluim   10-05-94 AV Gouda Utrecht 21-12-12
7.98 Tasa Jiya MB 16-09-97 Atos Amsterdam 23-12-12
7.99 Simone Lamberts MC 07-02-99 Scopias Apeldoorn 20-01-13
7.99 Jelynn Timisela MB 22-06-97 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
7.99 Lieke Klaver MC 20-08-98 SAV Apeldoorn 23-02-13
8.00 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Amsterdam 03-02-13
8.01 Zanna Vanterpool   01-09-94 Eindhoven Atletiek Amsterdam 03-02-13
8.02 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-01-98 Sparta Amsterdam 23-12-12
8.02 Sophie Klumper   04-04-95 Phanos Amsterdam 13-01-13
8.03 Roos-Sanne Claassen   23-10-94 AV NOP Amsterdam 13-01-13
8.03 Sharon Spalburg MC 18-08-98 AAC Apeldoorn 20-01-13
8.03 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Amsterdam 03-02-13
8.03 Marit Redeker MB 04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
8.03 Sabrine Vels MB 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 23-02-13
8.04 Elaine den Exter MB 23-03-97 R' dam Atletiek Gent (BEL) 26-12-12
8.05 Noa van Ginneken MB 24-08-97 Prins Hendrik Utrecht 18-01-13
8.05 Sandra Kleuskens   24-10-95 ATV Venray Dortmund (GER) 10-02-13
8.06 Vera van Aurich MB 06-03-97 AV Heerenveen Utrecht 21-12-12
8.07 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Zoetermeer 08-12-12
8.07 Eva Bastmeijer   20-06-95 Attila Apeldoorn 23-02-13
8.07 Marlou van Rooij   14-05-95 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
8.08 Shaquata King MD 26-02-01 Feniks Amsterdam 24-11-12
8.08 Chelsea van Dijk   19-04-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 05-01-13
8.08 Frances van der Eijck   19-02-95 Phanos Amsterdam 13-01-13
8.08 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Bielefeld (GER) 09-02-13
8.10 Daphne Linnekamp MC 09-12-98 Hellas Utrecht 10-11-12
8.10 Krista IJspeerd   01-06-95 AV '34 Amsterdam 13-01-13
8.10 Fenna Klapwijk MD 29-01-00 PAC Apeldoorn 19-01-13
8.11 Astrid Lensink MB 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 05-01-13
8.13 Killiana Heijmans MB 24-01-97 PAC Dordrecht 12-01-13
8.13 Lotte Hendriksen MB 07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 23-02-13
8.13 Pricilla Huisman MB 21-08-96 Passaat Apeldoorn 23-02-13
8.14 Lieke van den Brink   12-07-95 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
8.15 Faith Eruwa   01-06-94 Unitas Apeldoorn 23-02-13
8.16 Nikki Jacobs MB 01-05-97 Prins Hendrik Amsterdam 13-01-13
8.16 Marlou van Rooy   14-05-95 Prins Hendrik Zoetermeer 19-01-13
8.16 Franka Blok MB 14-01-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
8.17 Maureen Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Gent (BEL) 12-01-13
8.18 Anneloes de Roo   07-09-95 Isala '96 Apeldoorn 05-01-13
8.18 Mira Groot   08-03-95 Hylas Amsterdam 13-01-13
8.20 Ismay van der Klei MC 10-03-98 AV '23 Amsterdam 23-12-12
betere handtijden:          
7.5 Debbie Baltes MB 01-05-96 AC Ommen Dortmund (GER) 19-01-13
7.7 Roos-Sanne Claassen   23-10-94 AV NOP Dortmund (GER) 19-01-13
7.8 Chelsea van Dijk   19-04-95 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
7.8 Vera van Aurich MB 03-06-97 AV Heerenveen Dortmund (GER) 19-01-13
             
200 meter            
23.63 Tessa van Schagen   02-02-94 Leiden Atletiek Apeldoorn 17-02-13
24.74 Naomi Sedney   17-12-94 Ilion Apeldoorn 24-02-13
24.94 Eva Hovenkamp MB 19-07-96 Climax Apeldoorn 24-02-13
24.99 Laura de Witte   07-08-95 Trias Apeldoorn 24-02-13
25.01 Sacha van Agt   10-08-94 Eindhoven Atletiek Gent (BEL) 12-01-13
25.02 Miquella Lobo   23-08-94 Ilion Apeldoorn 24-02-13
25.61 Ruchama JuriŽn   28-07-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 24-02-13
25.71 Mariska Bun   19-04-94 Phoenix Gent (BEL) 26-12-12
25.80 Sophie Klumper   04-04-95 Phanos Apeldoorn 24-02-13
25.81 GabriŽlla van der Wijck MB 27-03-97 Phanos Apeldoorn 24-02-13
25.82 Whitney Beekmans   05-01-94 DAK Gent (BEL) 12-01-13
25.82 Vera van Aurich MB 06-03-97 AV Heerenveen Apeldoorn 24-02-13
26.00 Eefje Boons   18-07-94 Daventria Apeldoorn 16-02-13
26.06 Roos-Sanne Claassen   23-10-94 AV NOP Dortmund (GER) 10-02-13
26.08 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 24-02-13
26.10 Pricilla Huisman MB 21-08-96 Passaat Apeldoorn 24-02-13
26.42 Sandra Kleuskens   24-10-95 ATV Venray Apeldoorn 24-02-13
26.45 Debbie Baltes MB 01-05-96 AC Ommen Apeldoorn 24-02-13
26.46 Inge de Wolf   17-04-95 PEC 1910 Dortmund (GER) 19-01-13
26.53 Noa van Ginneken MB 24-08-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
26.54 Susanne Schussler   19-04-95 Athlos Apeldoorn 24-02-13
26.64 Djanne van Kooten   09-06-95 VAV Apeldoorn 24-02-13
26.71 Astrid Lensink MB 14-02-97 Hanzesport Apeldoorn 24-02-13
26.71 Hanneke Oosterwegel MB 10-12-96 Daventria Apeldoorn 24-02-13
26.72 Renee Dekkers   18-02-95 Haag Atletiek Apeldoorn 24-02-13
26.88 Kyra Bisschops MB 24-03-96 Unitas Apeldoorn 24-02-13
26.92 Sam Bouwhuis   10-08-94 Prins Hendrik Gent (BEL) 12-01-13
26.95 Nienke IJspeerd MB 19-02-97 MPM Dortmund (GER) 10-02-13
             
300 meter            
42.72 Isa Videler MC 02-03-98 Spado Gent (BEL) 29-12-12
             
400 meter            
57.25 Roos-Sanne Claassen   23-10-94 AV NOP Apeldoorn 24-02-13
57.52 Elisabeth Paulina MB 27-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
57.63 Chelsea van Dijk   19-04-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 24-02-13
57.87 DanaÔd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 05-01-13
58.33 Isa Videler MC 02-03-98 Spado Apeldoorn 24-02-13
58.59 Lysanne Wilkens   17-09-94 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
59.02 Lotte van Elst   18-10-95 AC Waterland Apeldoorn 05-01-13
59.04 Kim Boon   26-09-94 Hellas Apeldoorn 24-02-13
59.30 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Apeldoorn 05-01-13
59.50 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 05-01-13
59.82 Dominique Veninga MB 18-05-97 SV Veendam Apeldoorn 05-01-13
59.88 Kim Hittinger   01-05-95 AKU Dortmund (GER) 19-01-13
59.99 Sanne de Boer   20-11-94 Suomi Apeldoorn 24-02-13
60.00 Elke Molenaar MC 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 05-01-13
60.11 Marlies Huigen   22-08-94 Hanzesport Apeldoorn 05-01-13
60.17 Heleen Wildoer   24-01-94 SAV Apeldoorn 05-01-13
60.19 Renske van Os   31-03-94 Gen. MichaŽlis Gent (BEL) 02-02-13
60.27 Eva Hovenkamp MB 19-07-96 Climax Apeldoorn 05-01-13
60.29 Kristin Baas MB 20-11-97 Delta Sport Apeldoorn 23-02-13
60.43 Marije Doddema   29-11-95 AV Zaanland Apeldoorn 05-01-13
             
800 meter            
2.09,10 DanaÔd Prinsen MB 20-08-97 Aquilo Apeldoorn 17-02-13
2.10,34 Nisrine Masrhalmi MB 17-11-96 Energie Dortmund (GER) 17-02-13
2.12,61 Ashley Melcherts MC 17-04-98 Energie Dortmund (GER) 17-02-13
2.14,50 Elke Molenaar MC 11-03-98 Spirit-Lelystad Apeldoorn 24-02-13
2.15,57 Marlies Huigen   22-08-94 Hanzesport Apeldoorn 16-02-13
2.16,44 Kim Lahaije MB 03-03-97 Attila Apeldoorn 16-02-13
2.17,65 Kim Hittinger   01-05-95 AKU Gent (BEL) 10-02-13
2.18,24 Karlijn van Es   02-08-95 PAC Apeldoorn 05-01-13
2.18,49 Lotte van Elst   18-10-95 AC Waterland Gent (BEL) 10-02-13
2.18,99 Claudia Oosterkamp MB 09-10-96 Start '78 Apeldoorn 24-02-13
2.20,17 Floortje van Kampen MB 14-03-97 Hera Dortmund (GER) 10-02-13
2.20,24 Dagmar Smid MB 26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
2.21,01 Nadine Willems   31-05-94 De Liemers Dortmund (GER) 19-01-13
2.21,09 Ellen Jansen   12-08-95 Start '78 Apeldoorn 23-02-13
2.21,38 Laura Wientjens   17-08-94 THOR Apeldoorn 05-01-13
2.21,50 Jolien de Waard   28-03-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
2.21,79 Mirthe Overkamp   17-06-94 Hanzesport Apeldoorn 23-02-13
2.22,79 Evelien Hooijman MB 10-01-97 AKU Apeldoorn 23-02-13
2.23,81 Lynn van der Schaaf MB 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
2.23,89 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Apeldoorn 10-02-13
2.23,92 Elise Rutten   29-06-94 VAV Apeldoorn 23-02-13
2.24,08 Kim Boon   26-09-94 Hellas Apeldoorn 05-01-13
2.24,15 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
2.24,17 Minke van der Meer   03-06-95 AV Heerenveen Apeldoorn 23-02-13
2.24,26 Rosalie Wijnker MB 27-06-97 Hera Dortmund (GER) 10-02-13
2.24,65 Nida Huijben MC 17-11-99 Phoenix DŁsseldorf (GER) 16-12-12
             
1000 meter            
             
1500 meter            
4.37,08 Nisrine Masrhalmi MB 17-11-96 Energie Apeldoorn 24-02-13
4.39,93 Sabine Rutten MB 04-05-97 VAV Apeldoorn 24-02-13
4.41,53 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 24-02-13
4.46,61 Jasmijn Bakker MC 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 24-02-13
4.47,27 Susan van Weperen MC 09-05-98 Invictus Apeldoorn 24-02-13
4.47,61 Tessa den Heijer MB 27-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
4.48,87 Laura Wientjens   17-08-94 THOR Apeldoorn 24-02-13
4.50,66 Marlies Huigen   22-08-94 Hanzesport Apeldoorn 24-02-13
4.51,32 Larissa Schut   20-07-94 Spado Apeldoorn 24-02-13
4.55,22 Femke van der Pal   17-08-95 AV Zaanland Apeldoorn 24-02-13
4.56,72 Fenna van Burg   03-02-95 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
4.58,99 Annemarie Slangewal MC 12-09-98 Altis Apeldoorn 05-01-13
4.59,36 Bernice Meijer MB 26-07-96 SV Veendam Apeldoorn 17-02-13
4.59,89 Eline de Jong MB 22-04-97 De Liemers Apeldoorn 05-01-13
5.01,19 Iris van Driest MB 28-09-97 Flevo Delta Apeldoorn 24-02-13
5.01,73 Jolien de Waard   28-03-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
5.02,72 Rowan van Dongen   08-03-95 Scorpio Apeldoorn 24-02-13
5.07,66 Gerber Loman MB 17-09-97 Cialfo Apeldoorn 24-02-13
5.08,58 Sanne Scheltes   06-05-94 AAC '61 Apeldoorn 05-01-13
5.10,91 Jeske van der Pal MB 05-02-97 AV Zaanland Apeldoorn 24-02-13
5.12,21 Minke van der Meer   03-06-95 AV Heerenveen Apeldoorn 24-02-13
5.15,44 Daphne van Zandvoort MB 19-08-97 DAK Apeldoorn 05-01-13
5.15,94 Yacintha Aakster MB 25-06-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
5.16,81 JudiBecx   16-10-94 Attila Apeldoorn 24-02-13
             
3000 meter            
10.13,81 Veerle Bakker MB 29-09-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
10.20,03 Larissa Schut   20-07-94 Spado Apeldoorn 23-02-13
10.41,41 Laura Rijvers   05-08-95 THOR Apeldoorn 23-02-13
10.51,30 Tessa den Heijer MB 27-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
10.57,99 Kristel van den Berg MC 30-10-98 Fortuna Apeldoorn 23-02-13
11.00,97 Femke van der Pal   17-08-95 AV Zaanland Apeldoorn 23-02-13
11.03,36 Jeske van der Pal MB 05-02-97 AV Zaanland Apeldoorn 23-02-13
             
50 meter horden83,8 cm          
7.98 Anneloes de Roo   07-09-95 Isala '96 Utrecht 21-12-12
             
60 meter horden83,8 cm          
8.52 Nadine Visser   09-02-95 SAV Apeldoorn 17-02-13
8.77 Eefje Boons   18-07-94 Daventria Apeldoorn 24-02-13
8.90 Mariska Bun   19-04-94 Phoenix Amsterdam 13-01-13
9.02 Marije van Hunenstijn   02-03-95 AV '34 Apeldoorn 17-02-13
9.03 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Amsterdam 13-01-13
9.07 Femke Pluim   10-05-94 AV Gouda Amsterdam 03-02-13
9.11 Anneloes de Roo   07-09-95 Isala '96 Apeldoorn 05-01-13
9.26 Lieke van den Brink   12-07-95 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
9.34 Lieke Muller   03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
9.35 Sophie Klumper   04-04-95 Phanos Amsterdam 13-01-13
9.43 Aimee Lovers MB 29-07-96 NEA-Volharding Gent (BEL) 02-02-13
9.48 Lotje van Erp MB 17-02-97 Phanos Amsterdam 13-01-13
9.52 Marlou van Rooy   14-05-95 Prins Hendrik Apeldoorn 10-02-13
9.64 Lentine Klaassen   18-04-95 Lycurgus Amsterdam 23-12-12
9.74 Mira Groot   08-03-95 Hylas Amsterdam 13-01-13
9.75 Bente Feld   01-12-95 Hollandia Amsterdam 23-12-12
9.76 Vere KŲnig   16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
9.86 Katja Slangewal   27-12-95 Altis Apeldoorn 10-02-13
9.89 Lisa Rodenburg   07-04-94 Phoenix Amsterdam 03-02-13
9.97 Lisa Jongewaard   28-03-95 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
10.08 Froukje van Ligten   15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
10.10 Maaike Boon   08-02-95 De Spartaan Apeldoorn 24-02-13
betere handtijden:          
9.5 Mathilde Terleth MB 07-09-97 Hanzesport Dortmund (GER) 19-01-13
             
400 meter horden76,2 cm          
66.19 Marije Doddema   29-11-95 AV Zaanland Apeldoorn 17-02-13
69.31 Isis Visser MB 29-04-96 PAC Apeldoorn 17-02-13
             
hoogspringen          
1.76 Lisanne Hagens   04-08-95 Ilion Apeldoorn 17-02-13
1.76 Lieke Muller   03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 17-02-13
1.74 Tanita Hofmans   22-10-94 Attila Clarholz (GER) 06-01-13
1.72 Mandy van der Eijk   10-03-94 Startbaan Apeldoorn 24-02-13
1.69 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
1.69 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Apeldoorn 10-02-13
1.69 Marit Redeker MB 04-12-96 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
1.66 Femke Pluim   10-05-94 AV Gouda Apeldoorn 10-02-13
1.66 Katja Slangewal   27-12-95 Altis Apeldoorn 10-02-13
1.66 Janneke Bruintjes MB 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 10-02-13
1.66 Linda Hurkmans MB 27-06-97 Nova Apeldoorn 23-02-13
1.66 Lisa Keuken MB 30-06-96 Horror Apeldoorn 23-02-13
1.65 Sana Kadri   26-02-94 VAV Apeldoorn 05-01-13
1.63 Sophie Klumper   04-04-95 Phanos Apeldoorn 10-02-13
1.63 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Apeldoorn 10-02-13
1.63 Michelle Oud MB 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 10-02-13
1.63 Renilde Zwartkruis MB 04-02-96 Unitas Apeldoorn 23-02-13
1.63 Ilse Kuijf MC 13-01-99 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
1.60 Iva Klein Baltink MC 04-02-98 Daventria Amsterdam 24-11-12
1.60 Veerle Simons MB 12-02-96 STB Apeldoorn 05-01-13
1.60 Esmay Meinders MC 13-08-99 AV NOP Drachten 02-02-13
1.60 Romy Smith MB 25-01-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.60 Henderyke Wonink MB 12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.60 Yara Gast MB 16-04-96 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
1.60 Welmoed Jonker MB 16-06-97 Daventria Apeldoorn 23-02-13
1.60 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 23-02-13
1.60 Lara Borst   05-05-95 AAC Apeldoorn 24-02-13
1.60 Froukje van Ligten   15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
1.57 Aruna Rikkers   29-09-94 Groningen Atletiek Zoetermeer 26-01-13
1.57 Bridget Janssen MD 14-02-01 Parthenon Utrecht 26-01-13
1.57 Vere KŲnig   16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
1.57 Pauline Lussenburg   28-09-95 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
1.57 Lisanne van Manen   05-01-95 De Sperwers Apeldoorn 10-02-13
1.57 Marieke Obbes   19-06-95 Sprint Apeldoorn 10-02-13
1.57 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 10-02-13
1.57 Judith Rasch MB 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
             
polsstokhoogspringen          
4.25 Femke Pluim   10-05-94 AV Gouda Zoetermeer 02-02-13
3.80 Killiana Heijmans MB 24-01-97 PAC Apeldoorn 16-02-13
3.75 Dominique Esselaar MB 16-08-96 Unitas Reno (USA) 19-01-13
3.51 Noortje Meester MB 14-09-96 AV Edam Amsterdam 20-01-13
3.50 Fenna van Burg   03-02-95 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
3.40 Isabel Janssen   24-08-94 PAC Apeldoorn 23-02-13
3.35 Alies van Berkum MC 26-01-98 Hercules Apeldoorn 20-01-13
3.30 Eva Jaarsma MB 13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
3.25 Jonneke Boere   12-02-94 AV Gouda Zoetermeer 02-02-13
3.02 Marijke Wijnmaalen MC 06-12-98 Diomedon Zoetermeer 26-01-13
3.01 Janiek Hendriks   03-12-95 AV '34 Amsterdam 20-01-13
2.80 Anne van Zuijlen MB 15-01-96 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
2.80 Pricilla Huisman MB 21-08-96 Passaat Dordrecht 12-01-13
2.70 Carlijn van den Heuvel MB 04-05-97 Attila Apeldoorn 05-01-13
2.65 Femke Bun MC 16-07-98 RK HAV Apeldoorn 20-01-13
2.65 Mirte Kok MC 21-11-99 Hercules Apeldoorn 20-01-13
2.62 Merel Kramer   30-06-95 AV Wijchen Zoetermeer 26-01-13
2.60 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
2.60 Lise van de Velde MB 29-01-97 PAC Apeldoorn 24-02-13
2.55 Elien Gelling MC 27-07-98 Sprint Sittard 30-12-12
2.51 Sophie Koning   06-08-94 AV Edam Amsterdam 20-01-13
2.51 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Amsterdam 20-01-13
2.50 Tinka Broekman MC 13-11-99 Unitas Apeldoorn 20-01-13
2.50 Hilmar Duut MC 18-05-99 PAC Apeldoorn 20-01-13
2.50 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 20-01-13
2.44 Sophie Jebose MD 03-08-00 AAC Utrecht 21-12-12
2.41 Camille van de Brug MD 20-09-00 PAC Dordrecht 23-12-12
2.41 Maaike Schoute MB 02-12-97 Lycurgus Amsterdam 20-01-13
2.40 Sannah van der Wijst MC 20-05-99 Unitas Apeldoorn 20-01-13
2.30 Marjolyne Niesing MC 17-06-99 AV Almere '81 Apeldoorn 20-01-13
             
verspringen            
5.90 GabriŽlla Dwomoh   12-01-94 Ilion Apeldoorn 23-02-13
5.87 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Zoetermeer 19-01-13
5.65 Lianne van Krieken MB 15-01-97 Atverni Apeldoorn 05-01-13
5.63 Inge de Wolf   17-04-95 PEC 1910 Apeldoorn 05-01-13
5.63 Astrid Ekelmans MB 31-10-96 Hollandia Apeldoorn 05-01-13
5.61 Sophie Klumper   04-04-95 Phanos Apeldoorn 23-02-13
5.60 Charlene Onyema   18-10-95 Clytoneus Zoetermeer 19-01-13
5.59 Joyce Swanenberg   26-02-94 Hellas Apeldoorn 23-02-13
5.57 Maureen Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
5.55 Lentine Klaassen   18-04-95 Lycurgus Zoetermeer 19-01-13
5.55 Djanne van Kooten   09-06-95 VAV Apeldoorn 23-02-13
5.51 Carlijn ter Laak MB 16-02-97 AC TION Bielefeld (GER) 09-02-13
5.50 Michelle Oud MB 19-07-96 NEA-Volharding Apeldoorn 05-01-13
5.48 Femke Pluim   10-05-94 AV Gouda Zoetermeer 19-01-13
5.47 Chantť Samuel MB 09-04-96 Phanos Apeldoorn 24-02-13
5.41 Nele van den Broek MB 03-02-97 Sprint Apeldoorn 10-02-13
5.39 Elise Pelgrim MB 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 24-02-13
5.39 Sabrine Vels MB 16-11-96 AV Argo Apeldoorn 24-02-13
5.34 Britta de Haan MC 31-03-99 Clytoneus Apeldoorn 20-01-13
5.33 Tara Yoro MB 25-12-97 AV '23 Utrecht 10-11-12
5.33 Emma Oosterwegel MC 29-06-98 Daventria Apeldoorn 05-01-13
5.32 Henderyke Wonink MB 12-07-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 05-01-13
5.30 Judith Rasch MB 28-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
5.30 Ilonka de Bresser   07-04-95 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 23-02-13
5.28 Eva Bastmeijer   20-06-95 Attila Apeldoorn 23-02-13
5.26 Eva Tetteroo MB 26-07-97 Olympus '70 Dordrecht 23-02-13
5.25 Daphne Linnekamp MC 09-12-98 Hellas Utrecht 10-11-12
5.25 Priscilla van Oorschot MB 03-09-96 AAC Amsterdam 21-12-12
5.24 Janneke Bruintjes MB 29-03-96 AV NOP Apeldoorn 10-02-13
5.22 Lieke van den Brink   12-07-95 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
5.18 Killiana Heijmans MB 24-01-97 PAC Dordrecht 12-01-13
5.16 Benthe KŲnig MC 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 20-01-13
5.16 Lieke Muller   03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
5.15 Lotte Hendriksen MB 07-11-97 Ciko '66 Dortmund (GER) 10-02-13
5.14 Joanny Loeffen MB 26-03-97 Ilion Zoetermeer 19-01-13
5.14 Natalie Puper MC 28-07-98 Statina Apeldoorn 20-01-13
5.12 Melissa de Haan MB 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 05-01-13
5.11 Myke van de Wiel MB 04-06-97 Sprint Utrecht 21-12-12
5.11 Katja Slangewal   27-12-95 Altis Apeldoorn 10-02-13
             
hink-stap-sprong          
12.19 Priscilla van Oorschot MB 03-09-96 AAC Apeldoorn 23-02-13
11.73 Arianne Gravesteijn   22-01-94 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
11.35 Manon Haakman   02-03-95 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
11.30 Faith Eruwa   01-06-94 Unitas Apeldoorn 24-02-13
11.22 Lentine Klaassen   18-04-95 Lycurgus Zoetermeer 26-01-13
11.01 Myrthe Nanninga   23-10-94 Zuidwal Amsterdam 21-12-12
10.97 Mirna van Slooten   10-04-95 AV Valkenswaard Apeldoorn 24-02-13
10.93 Eva Bastmeijer   20-06-95 Attila Hoboken (BEL) 02-12-12
10.90 Myrthe Nanninga   23-10-94 AAC Apeldoorn 24-02-13
10.81 Isabella Atzeni   07-07-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
10.67 Sabeth van der Voort   04-05-94 Olympus '70 Apeldoorn 24-02-13
10.66 Ilonka de Bresser   07-04-95 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 24-02-13
10.56 Astrid van der Maas MB 01-01-96 AV Gouda Apeldoorn 23-02-13
10.49 Eva Jaarsma MB 13-04-96 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
10.48 Minke Bosma MB 07-03-97 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
10.30 Silke Berendse MC 14-03-98 Phanos Utrecht 26-01-13
10.29 Nikki Klarenbeek   10-02-95 Pijnenburg Apeldoorn 24-02-13
10.25 Arlyn Haveman MB 29-03-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
10.24 Tess Ackermans   10-11-94 Scorpio Apeldoorn 24-02-13
10.08 Ingrid van den Heuvel MB 26-01-96 AV Gouda Apeldoorn 23-02-13
             
kogelstoten 4 kg          
13.53 Charlene Okken   03-01-94 HAC '63 Apeldoorn 24-02-13
13.31 Roos de Klerk   24-06-94 PAC Apeldoorn 05-01-13
12.62 Nadine Visser   09-02-95 SAV Apeldoorn 24-02-13
12.40 Lisa Smit   31-03-94 Scorpio Apeldoorn 24-02-13
12.15 Anne-Lique Weeren   10-02-94 Hellas Apeldoorn 05-01-13
11.72 Lieke Muller   03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
11.23 Femke Pluim   10-05-94 AV Gouda Apeldoorn 10-02-13
11.12 Froukje van Ligten   15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
11.09 Vere KŲnig   16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
11.05 Marloes Schennink   05-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
10.94 Maite Osses Bodde   06-09-95 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
10.86 Sophie Klumper   04-04-95 Phanos Apeldoorn 10-02-13
10.63 Femke CorbiŤre   23-01-95 Clytoneus Apeldoorn 24-02-13
10.32 Lentine Klaassen   18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
             
5-kamp            
3659 Lieke Muller   03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 10-02-13
  9,34 * 1,75 * 11,72 * 5,16 * 2.32,86        
3515 Sophie Klumper   04-04-95 Phanos Apeldoorn 10-02-13
  9,39 * 1,63 * 10,86 * 5,21 * 2.28,54        
3338 Lentine Klaassen   18-04-95 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
  9,72 * 1,54 * 10,32 * 5,37 * 2.29,90        
3222 Froukje van Ligten   15-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
  10,46 * 1,57 * 11,12 * 4,99 * 2.26,89        
3210 Katja Slangewal   27-12-95 Altis Apeldoorn 10-02-13
  9,86 * 1,66 * 07,95 * 5,11 * 2.30,93        
3181 Lieke van den Brink   12-07-95 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
  9,37 * 1,48 * 09,66 * 5,10 * 2.33,13        
3073 Vere KŲnig   16-10-94 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
  9,76 * 1,57 * 10,87 * 4,93 * 2.47,77        
2856 Lisa Jongewaard   28-03-95 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
  10,15 * 1,51 * 8,73 * 4,77 * 2.38,05        
2767 Marlou van Rooy   14-05-95 Prins Hendrik Apeldoorn 10-02-13
  9,52 * 1,54 * 06,18 * 4,94 * 2.49,30        
2656 Pauline Lussenburg   28-09-95 Isala '96 Apeldoorn 10-02-13
  10,16 * 1,57 * 08,34 * 4,93 * 3.05,90        
2479 Lisanne van Manen   05-01-95 De Sperwers Apeldoorn 10-02-13
  11,19 * 1,57 * 07,62 * 4,22 * 2.43,07        
2375 Elise Wabeke   04-06-95 Ciko '66 Apeldoorn 10-02-13
  11,50 * 1,42 * 09,35 * 4,23 * 2.43,36