Dit is de jaar indoorranglijst Meisjes A 2011/2012 van de Atletiekunie.                      

Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.

Deze officiële ranglijst is geplaatst op 26 januari 2013.

Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.

 

50 meter

 

6.79

Manuelle Bot

01/03/94

AV '34

Zoetermeer

10/12/11

6.81

Miquella Lobo

23/08/94

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

6.88

Marijke Boogerd

MC

12/02/97

AAV '36

Utrecht

11/03/12

6.89

Sandra Kleuskens

MB

24/10/95

ATV Venray

Zoetermeer

10/12/11

in onderlinge wedstrijd:

 

6.89

Iris van Daalen

12/10/93

PAC

Dordrecht

18/03/12

 

60 meter

 

7.67

Tessa van Schagen

02/02/94

Leiden Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

7.67

Nadine Visser

MB

09/02/95

SAV

Apeldoorn

11/02/12

7.69

Sacha van Agt

10/08/94

Eindhoven Atletiek

Gent (BEL)

15/01/12

7.72

Naomi Sedney

17/12/94

Ilion

Apeldoorn

07/01/12

7.73

Marloes Duijn

18/06/93

SAV

Apeldoorn

11/02/12

7.73

Ruchama Juriën

MB

28/07/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

11/02/12

7.80

Mariska Bun

19/04/94

Phoenix

Apeldoorn

11/02/12

7.80

Miquella Lobo

23/08/94

Ilion

Apeldoorn

11/02/12

7.83

Marije van Hunenstijn

MB

02/03/95

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

7.83

Gabriëlla van der Wijck

MC

27/03/97

Phanos

Apeldoorn

11/02/12

(10)

7.85

Linda van Rossum

17/07/94

AKU

Apeldoorn

11/02/12

7.87

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Apeldoorn

25/02/12

7.88

Manuelle Bot

01/03/94

AV '34

Zoetermeer

10/12/11

7.88

Eva Hovenkamp

MB

19/07/96

Climax

Dortmund (GER)

18/12/11

7.89

Naomi Klomp

16/11/93

R' dam Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

7.90

Sharon Hendriks

10/01/93

AV '34

Apeldoorn

07/01/12

7.90

Eefje Boons

18/07/94

Daventria

Apeldoorn

11/02/12

7.93

Suzanne Williams

07/10/93

Groningen Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

7.94

Debbie Baltes

MB

01/05/96

AC Ommen

Apeldoorn

07/01/12

7.95

Marijke Boogerd

MC

12/02/97

AAV '36

Apeldoorn

22/01/12

(20)

7.97

Sjoera Tjin-A-Lim

MB

07/12/95

Sparta

Utrecht

28/01/12

8.00

Sandra Kleuskens

MB

24/10/95

ATV Venray

Düsseldorf (GER)

10/03/12

8.02

Laura de Witte

MB

07/08/95

Trias

Amsterdam

18/12/11

8.03

Whitney Beekmans

05/01/94

DAK

Amsterdam

22/01/12

8.03

Miranda de Regt

29/09/93

De Spartaan

Amsterdam

22/01/12

8.03

Rochelle van Gulik

04/08/93

R' dam Atletiek

Apeldoorn

25/02/12

8.04

Lianne van Krieken

MC

15/01/97

Typhoon

Apeldoorn

11/02/12

8.05

Inge de Wolf

MB

17/04/95

PEC 1910

Apeldoorn

11/02/12

8.06

Astrid Lensink

MC

14/02/97

Hanzesport

Apeldoorn

22/01/12

8.06

Chelsea van Dijk

MB

19/04/95

Atletiek Maastricht

Sittard

22/01/12

(30)

8.07

Vera van den Haak

MB

13/01/95

Sparta

Apeldoorn

07/01/12

8.08

Sophie Klumper

MB

04/04/95

Phanos

Amsterdam

18/12/11

8.09

Anna Voskamp

21/09/93

Hanzesport

Dortmund (GER)

08/01/12

8.10

Rebecca Rijken

19/03/93

AV Zaanland

Apeldoorn

07/01/12

8.10

Sam Bouwhuis

10/08/94

Prins Hendrik

Amsterdam

22/01/12

8.10

Charlene Onyema

MB

18/10/95

Clytoneus

Utrecht

28/01/12

8.11

Nikki Jacobs

MC

01/05/97

Prins Hendrik

Apeldoorn

22/01/12

8.11

Lieke van den Brink

MB

12/07/95

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

8.11

Janneke van Raan

MB

01/10/95

Daventria

Apeldoorn

11/02/12

8.12

Krista IJspeerd

MB

01/06/95

MPM

Apeldoorn

11/02/12

(40)

8.12

Elaine den Exter

MC

23/03/97

R' dam Atletiek

Dordrecht

27/10/12

8.13

Leonie van Vliet

13/06/93

AAV '36

Apeldoorn

11/02/12

8.14

Lieke Klaver

MC

20/08/98

SAV

Amsterdam

18/12/11

8.14

Defra Leerdam

MB

11/07/96

U-Track

Utrecht

06/01/12

8.15

Kyra Bisschops

MB

24/03/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

8.16

Chanté Samuel

MB

09/04/96

Phanos

Amsterdam

18/12/11

8.16

Marit Redeker

MB

04/12/96

PEC 1910

Apeldoorn

11/02/12

8.16

Anneloes de Roo

MB

07/09/95

Isala '96

Apeldoorn

11/02/12

8.19

Jelynn Timisela

MC

22/06/97

AV '34

Apeldoorn

22/01/12

8.19

Faith Eruwa

01/06/94

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

(50)

in onderlinge wedstrijd:

 

7.95

Iris van Daalen

12/10/93

PAC

Dordrecht

18/03/12

8.16

Fenna Klapwijk

MD

29/01/00

PAC

Dordrecht

18/03/12

 

200 meter

 

24.68

Tessa van Schagen

02/02/94

Leiden Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

25.13

Ruchama Juriën

MB

28/07/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

12/02/12

25.24

Eefje Boons

18/07/94

Daventria

Apeldoorn

25/02/12

25.25

Vera van den Haak

MB

13/01/95

Sparta

Apeldoorn

25/02/12

25.27

Naomi Sedney

17/12/94

Ilion

Apeldoorn

12/02/12

25.29

Laura de Witte

MB

07/08/95

Trias

Apeldoorn

12/02/12

25.34

Eva Hovenkamp

MB

19/07/96

Climax

Apeldoorn

12/02/12

25.36

Sacha van Agt

10/08/94

Eindhoven Atletiek

Düsseldorf (GER)

29/01/12

25.71

Anna Voskamp

21/09/93

Hanzesport

Düsseldorf (GER)

29/01/12

25.82

Inge de Wolf

MB

17/04/95

PEC 1910

Apeldoorn

12/02/12

(10)

25.83

Marije Wever

22/07/93

NEA-Volharding

Düsseldorf (GER)

29/01/12

25.83

Gabriëlla van der Wijck

MC

27/03/97

Phanos

Apeldoorn

12/02/12

25.91

Manuelle Bot

01/03/94

AV '34

Apeldoorn

25/02/12

26.01

Sharon Hendriks

10/01/93

AV '34

Dortmund (GER)

22/01/12

26.02

Chelsea van Dijk

MB

19/04/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

25/02/12

26.24

Leonie van Vliet

13/06/93

AAV '36

Apeldoorn

25/02/12

26.28

Linda van Rossum

17/07/94

AKU

Apeldoorn

12/02/12

26.29

Sam Bouwhuis

10/08/94

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

26.36

Britte Duijn

18/06/93

SAV

Düsseldorf (GER)

29/01/12

26.36

Lieke van den Brink

MB

12/07/95

AV '34

Apeldoorn

12/02/12

(20)

26.51

Iris van Daalen

12/10/93

PAC

Apeldoorn

12/02/12

26.54

Mariska Bun

19/04/94

Phoenix

Gent (BEL)

17/12/11

26.56

Willemijn van Laar

26/04/93

Cialfo

Düsseldorf (GER)

29/01/12

26.56

Babs Mevissen

MB

26/01/96

Achilles-Top

Düsseldorf (GER)

10/03/12

26.58

Rebecca Rijken

19/03/93

AV Zaanland

Apeldoorn

12/02/12

26.59

Djanne van Kooten

MB

09/06/95

VAV

Apeldoorn

12/02/12

26.76

Renske van Os

31/03/94

Gen. Michaëlis

Düsseldorf (GER)

29/01/12

26.79

Whitney Beekmans

05/01/94

DAK

Apeldoorn

12/02/12

26.81

Risha-Keila Lacruz

28/09/94

Unitas

Apeldoorn

12/02/12

26.89

Krista IJspeerd

MB

01/06/95

MPM

Apeldoorn

12/02/12

(30)

26.92

Yvette van de Worp

22/09/93

PEC 1910

Apeldoorn

12/02/12

26.94

Linda Feenstra

MB

18/08/95

HAC

Apeldoorn

12/02/12

26.95

Hanneke Oosterwegel

MB

10/12/96

Daventria

Apeldoorn

12/02/12

26.99

Suzanne Voorrips

11/10/93

Startbaan

Gent (BEL)

14/01/12

 

400 meter

 

55.49

Anna Voskamp

21/09/93

Hanzesport

Apeldoorn

12/02/12

56.50

Vera van den Haak

MB

13/01/95

Sparta

Apeldoorn

12/02/12

57.75

Chelsea van Dijk

MB

19/04/95

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

12/02/12

58.04

Eva Hovenkamp

MB

19/07/96

Climax

Apeldoorn

25/02/12

58.24

Britte Duijn

18/06/93

SAV

Apeldoorn

12/02/12

58.45

Suzanne Voorrips

11/10/93

Startbaan

Gent (BEL)

14/01/12

58.58

Marije Wever

22/07/93

NEA-Volharding

Apeldoorn

11/02/12

59.62

Anouschka Schröder

MB

20/08/96

Flevo Delta

Apeldoorn

12/02/12

59.75

Rebecca Rijken

19/03/93

AV Zaanland

Apeldoorn

07/01/12

59.75

Manuelle Bot

01/03/94

AV '34

Apeldoorn

12/02/12

(10)

59.92

Heleen Wildoer

24/01/94

SAV

Apeldoorn

07/01/12

60.02

Renske van Os

31/03/94

Gen. Michaëlis

Apeldoorn

11/02/12

60.07

Lenneke Stam

12/01/93

Trias

Apeldoorn

25/02/12

60.15

Inge Drost

MB

15/01/96

Ilion

Apeldoorn

11/02/12

60.46

Isa Videler

MC

02/03/98

Spado

Apeldoorn

11/02/12

60.46

Willemijn van Laar

26/04/93

Cialfo

Dortmund (GER)

22/01/12

60.71

Kim Boon

26/09/94

Hellas

Apeldoorn

11/02/12

60.87

Stevie Engels

17/02/94

Attila

Apeldoorn

11/02/12

60.97

Renée Dekkers

MB

18/02/95

Haag Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

61.20

Nephele de Bruin

15/05/94

Nijmegen Atletiek

Dortmund (GER)

18/12/11

(20)

 

800 meter

 

2.13,51

Marije Wever

22/07/93

NEA-Volharding

Apeldoorn

12/02/12

2.15,13

Danaid Prinsen

MC

20/08/97

Aquilo

Apeldoorn

12/02/12

2.15,78

Kim Lahaije

MC

03/03/97

Attila

Apeldoorn

12/02/12

2.16,08

Sabine Rutten

MC

04/05/97

VAV

Apeldoorn

12/02/12

2.16,74

Suzanne Voorrips

11/10/93

Startbaan

Apeldoorn

25/02/12

2.16,92

Marlies Huigen

22/08/94

Hanzesport

Apeldoorn

12/02/12

2.18,50

Jolien de Waard

28/03/94

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

2.19,35

Tinka Offereins

05/10/93

Startbaan

Apeldoorn

25/02/12

2.19,37

Sanne Reichgelt

MC

07/01/97

Nijmegen Atletiek

Düsseldorf (GER)

18/12/11

2.19,57

Fieke Wolters

07/06/93

Nijmegen Atletiek

Düsseldorf (GER)

29/01/12

(10)

2.19,95

Dagmar Smid

MC

26/01/97

AAV '36

Apeldoorn

12/02/12

2.20,45

Fenna van Burg

MB

03/02/95

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

2.22,01

Karlijn van Es

MB

02/08/95

PAC

Apeldoorn

12/02/12

2.22,33

Claudia Oosterkamp

MB

09/10/96

Start '78

Apeldoorn

07/01/12

2.22,73

Rosa Vermeulen

13/04/93

AC Waterland

Apeldoorn

12/02/12

2.22,98

Juliette Mattijsen

05/12/93

Spirit-OB

Apeldoorn

12/02/12

2.24,14

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Praag (CZE)

29/01/12

2.24,34

Maren Bulthuis

01/10/94

Horror

Apeldoorn

12/02/12

2.24,48

Lynn van der Schaaf

MB

25/02/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

2.24,84

Mirthe Overkamp

17/06/94

Hanzesport

Düsseldorf (GER)

29/01/12

(20)

 

1500 meter

 

4.39,76

Marlin van Hal

05/09/93

De Keien

Apeldoorn

11/02/12

4.41,68

Anne Luijten

04/04/94

Olympus '70

Apeldoorn

11/02/12

4.41,73

Julia van Velthoven

12/03/94

Attila

Apeldoorn

11/02/12

4.43,20

Sabine Rutten

MC

04/05/97

VAV

Apeldoorn

11/02/12

4.44,07

Marijke de Visser

15/01/93

Dynamica

Apeldoorn

11/02/12

4.44,44

Larissa Schut

20/07/94

Spado

Apeldoorn

11/02/12

4.48,19

Dagmar Smid

MC

26/01/97

AAV '36

Apeldoorn

11/02/12

4.50,22

Tessa den Heijer

MB

27/02/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

4.51,60

Marije Hulzebos

29/08/93

AC Ommen

Apeldoorn

07/01/12

4.57,53

Tirza van der Wolf

26/05/94

SC Reeuwijk

Apeldoorn

11/02/12

(10)

4.58,78

Suzanne Jonkers

MB

05/03/96

Sprint

Apeldoorn

11/02/12

5.00,97

Laura Hoogers

02/01/93

Gen. Michaëlis

Apeldoorn

11/02/12

5.03,91

Femke van der Pal

MB

17/08/95

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

5.04,04

Jeske van der Pal

MC

05/02/97

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

5.04,89

Bernice Meijer

MB

26/07/96

SV Veendam

Apeldoorn

11/02/12

5.05,89

Danielle Dorth

MB

28/03/96

Hylas

Apeldoorn

11/02/12

5.06,41

Rowan van Dongen

MB

08/03/95

Scorpio

Apeldoorn

11/02/12

5.06,59

Fieke Kivits

MC

24/02/97

DAK

Apeldoorn

11/02/12

 

3000 meter

 

9.34,66

Irene van Lieshout

01/09/93

De Keien

Apeldoorn

25/02/12

9.56,48

Marlin van Hal

05/09/93

De Keien

Apeldoorn

12/02/12

10.05,11

Anne Luijten

04/04/94

Olympus '70

Apeldoorn

12/02/12

10.06,10

Veerle Bakker

MC

29/09/97

Triathlon

Apeldoorn

12/02/12

10.08,73

Larissa Schut

20/07/94

Spado

Apeldoorn

12/02/12

10.30,48

Tessa den Heijer

MB

27/02/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

10.38,27

Suzanne Jonkers

MB

05/03/96

Sprint

Apeldoorn

12/02/12

10.52,97

Femke van der Pal

MB

17/08/95

AV Zaanland

Apeldoorn

12/02/12

10.53,51

Jeske van der Pal

MC

05/02/97

AV Zaanland

Apeldoorn

12/02/12

10.57,16

Saskia Weinans

12/02/94

Atletico '73

Apeldoorn

12/02/12

(10)

11.24,98

Laura Rijvers

MB

05/08/95

THOR

Apeldoorn

12/02/12

11.37,14

Silke Jonkman

MC

26/01/97

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

 

60 meter horden  83,8 cm

 

8.55

Marloes Duijn

18/06/93

SAV

Apeldoorn

12/02/12

8.74

Suzanne Williams

07/10/93

Groningen Atletiek

Apeldoorn

26/02/12

8.81

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Praag (CZE)

29/01/12

8.94

Mariska Bun

19/04/94

Phoenix

Apeldoorn

12/02/12

8.97

Eefje Boons

18/07/94

Daventria

Apeldoorn

12/02/12

8.99

Maureen Rots

25/02/93

PEC 1910

Dortmund (GER)

18/12/11

9.03

Miquella Lobo

23/08/94

Ilion

Apeldoorn

12/02/12

9.15

Naomi Klomp

16/11/93

R' dam Atletiek

Zoetermeer

14/01/12

9.26

Rochelle van Gulik

04/08/93

R' dam Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

9.44

Vere König

16/10/94

Ciko '66

Apeldoorn

19/02/12

(10)

9.46

Anneloes de Roo

MB

07/09/95

Isala '96

Apeldoorn

25/02/12

9.54

Willemijn van Laar

26/04/93

Cialfo

Apeldoorn

07/01/12

9.69

Lieke Muller

03/11/94

AV Salland

Apeldoorn

19/02/12

9.83

Sigrid van der Velden

30/05/94

Flevo Delta

Apeldoorn

07/01/12

9.96

Nikki Tahapary

21/05/93

PEC 1910

Apeldoorn

07/01/12

9.99

Froukje van Ligten

15/10/94

Ciko '66

Apeldoorn

19/02/12

 

hoogspringen

 

1.72

Lisanne Hagens

MB

04/08/95

Ilion

Zoetermeer

21/01/12

1.71

Tanita Hofmans

22/10/94

Attila

Apeldoorn

26/02/12

1.70

Welmoed Jonker

MC

16/06/97

Daventria

Apeldoorn

07/01/12

1.69

Lieke Muller

03/11/94

AV Salland

Apeldoorn

19/02/12

1.69

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Apeldoorn

19/02/12

1.69

Chanté Samuel

MB

09/04/96

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

1.65

Sophie Klumper

MB

04/04/95

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

1.65

Mandy van der Eijk

10/03/94

Startbaan

Apeldoorn

12/02/12

1.65

Veerle Simons

MB

12/02/96

STB

Düsseldorf (GER)

10/03/12

1.65

Katja Slangewal

MB

27/12/95

Altis

Dordrecht

27/10/12

(10)

1.64

Melissa de Haan

MC

15/08/97

AV '34

Dortmund (GER)

18/12/11

1.64

Lara Borst

MB

05/05/95

AAC

Apeldoorn

11/02/12

1.63

Lisa Keuken

MB

30/06/96

Horror

Apeldoorn

19/02/12

1.61

Imke Hanssen

02/04/94

Atletiek Maastricht

Dordrecht

19/02/12

1.60

Fleur van Es

MB

11/07/96

De Keien

Uden

18/12/11

1.60

Lena van Lee

MB

15/08/96

AV Oss '78

Apeldoorn

07/01/12

1.60

Marieke Obbes

MB

19/06/95

Sprint

Apeldoorn

07/01/12

1.60

Renilde Zwartkruis

MB

04/02/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

29/01/12

1.60

Nele van de Broek

MC

03/02/97

Sprint

Apeldoorn

11/02/12

1.60

Sarah Jager

27/02/94

Spirit-OB

Apeldoorn

12/02/12

(20)

1.60

Babette Schekkerman

12/02/94

Startbaan

Apeldoorn

12/02/12

1.60

Priscilla van Oorschot

MB

03/09/96

AAC

Apeldoorn

19/02/12

1.60

Romy Smith

MC

25/01/97

Leiden Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

1.60

Nadine Visser

MB

09/02/95

SAV

Apeldoorn

19/02/12

1.60

Risha-Keila Lacruz

28/09/94

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

1.60

Lisanne van Manen

MB

05/01/95

De Sperwers

Enschede

28/10/12

 

polsstokhoogspringen

 

3.70

Killiana Heijmans

MC

24/01/97

PAC

Dordrecht

27/10/12

3.61

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Apeldoorn

25/02/12

3.40

Dominique Esselaar

MB

16/08/96

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

3.30

Isabel Janssen

24/08/94

PAC

Dordrecht

05/02/12

3.30

Noortje Meester

MB

14/09/96

NEA-Volharding

Apeldoorn

12/02/12

3.10

Alies van Berkum

MC

26/01/98

Hercules

Apeldoorn

22/01/12

3.07

Fenna van Burg

MB

03/02/95

Prins Hendrik

Sittard

29/12/11

3.00

Margit Korporaal

22/12/93

AV '34

Apeldoorn

07/01/12

3.00

Vonne van Burg

MB

03/02/95

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

3.00

Pricilla Huisman

MB

21/08/96

Passaat

Apeldoorn

12/02/12

(10)

3.00

Eva Jaarsma

MB

13/04/96

Lycurgus

Apeldoorn

12/02/12

2.90

Mariska Wüst

16/10/94

Hercules

Dordrecht

26/11/11

2.80

Anne van Zuijlen

MB

15/01/96

AV '34

Apeldoorn

07/01/12

2.80

Jonneke Boere

12/02/94

AV Gouda

Apeldoorn

11/02/12

2.80

Anya Koch

24/04/93

PAC

Apeldoorn

11/02/12

2.70

Lise van de Velde

MC

29/01/97

PAC

Apeldoorn

22/01/12

2.60

Femke Bun

MC

16/07/98

RK HAV

Dordrecht

27/10/12

2.60

Sophie Koning

06/08/94

AV Edam

Dordrecht

27/10/12

2.51

Carlijn ter Laak

MC

16/02/97

AC TION

Dordrecht

19/02/12

2.51

Kim de Vos

MC

02/04/97

PAC

Dordrecht

19/02/12

(20)

2.50

Isis Visser

MB

29/04/96

PAC

Dordrecht

27/10/12

2.42

Ankie Damen

MB

13/10/96

Unitas

Zoetermeer

21/01/12

2.42

Merel Kramer

MB

30/06/95

AV Wijchen

Zoetermeer

21/01/12

2.41

Marijke Wijnmaalen

MC

06/12/98

Diomedon

Dordrecht

19/02/12

2.35

Nienke Huisman

MB

24/08/96

NEA-Volharding

Amsterdam

29/01/12

2.33

Judith Rasch

MB

28/03/96

GAC-Hilversum

Utrecht

23/12/11

2.30

Lotje Baanvinger

MC

28/05/98

Hercules

Dordrecht

26/11/11

2.30

Minke Bosma

MC

07/03/97

Lycurgus

Apeldoorn

22/01/12

2.30

Carlijn van de Heuvel

MC

04/05/97

Attila

Apeldoorn

22/01/12

2.30

Saskia van de Boor

MD

20/09/00

Parthenon

Dordrecht

27/10/12

(30)

2.30

Ellen Gelling

MC

27/07/98

Sprint

Dordrecht

27/10/12

 

verspringen

 

5.91

Gabriëlla Dwomoh

12/01/94

Ilion

Zoetermeer

14/01/12

5.86

Nadine Visser

MB

09/02/95

SAV

Apeldoorn

12/02/12

5.72

Inge de Wolf

MB

17/04/95

PEC 1910

Dortmund (GER)

15/01/12

5.69

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Praag (CZE)

29/01/12

5.66

Lisanne Hagens

MB

04/08/95

Ilion

Apeldoorn

12/02/12

5.59

Joyce Swanenberg

26/02/94

Hellas

Apeldoorn

11/02/12

5.48

Michelle Oud

MB

19/07/96

SAV

Zoetermeer

14/01/12

5.48

Miranda de Regt

29/09/93

De Spartaan

Düsseldorf (GER)

29/01/12

5.44

Arianne Gravesteijn

22/01/94

Lycurgus

Zoetermeer

14/01/12

5.44

Lieke van den Brink

MB

12/07/95

AV '34

Sittard

22/01/12

(10)

5.43

Maureen Rots

25/02/93

PEC 1910

Dortmund (GER)

18/12/11

5.38

Elise Pelgrim

MC

13/05/97

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

5.36

Lentine Klaassen

MB

18/04/95

Lycurgus

Apeldoorn

12/02/12

5.34

Chanté Samuel

MB

09/04/96

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

5.32

Maureen Pelgrim

MC

13/05/97

Prins Hendrik

Gent (BEL)

15/01/12

5.30

Sophie Klumper

MB

04/04/95

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

5.29

Melanie Wassenaar

16/02/93

DEM

Utrecht

20/01/12

5.27

Priscilla van Oorschot

MB

03/09/96

AAC

Apeldoorn

07/01/12

5.26

Djanne van Kooten

MB

09/06/95

VAV

Apeldoorn

07/01/12

5.25

Maayke Tjin-A-Lim

MC

10/01/98

Sparta

Apeldoorn

22/01/12

(20)

5.22

Charlene Onyema

MB

18/10/95

Clytoneus

Zoetermeer

10/12/11

5.22

Iris van Daalen

12/10/93

PAC

Apeldoorn

11/02/12

5.20

Demi van de Sande

15/12/94

Energie

Zoetermeer

14/01/12

5.20

Lena van Lee

MB

15/08/96

AV Oss '78

Düsseldorf (GER)

29/01/12

5.18

Romy Smith

MC

25/01/97

Leiden Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

5.17

Carlijn ter Laak

MC

16/02/97

AC TION

Apeldoorn

22/01/12

5.15

Froukje van Ligten

15/10/94

Ciko '66

Sittard

22/01/12

5.14

Killiana Heijmans

MC

24/01/97

PAC

Utrecht

14/01/12

5.14

Faith Eruwa

01/06/94

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

5.13

Mirthe Wiltink

10/05/93

KAV Holland

Utrecht

28/01/12

(30)

5.12

Lieke Muller

03/11/94

AV Salland

Apeldoorn

19/02/12

5.11

Henderyke Wonink

MB

12/07/96

Groningen Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

5.10

Jessie Tybout

MC

24/11/97

Isala '96

Apeldoorn

22/01/12

in onderlinge wedstrijd:

 

5.31

Iris van Daalen

12/10/93

PAC

Dordrecht

18/03/12

 

hink-stap-sprong

 

11.63

Myrthe Nanninga

23/10/94

Zuidwal

Apeldoorn

12/02/12

11.48

Louise Taatgen

05/01/93

Groningen Atletiek

Apeldoorn

26/02/12

11.44

Priscilla van Oorschot

MB

03/09/96

AAC

Apeldoorn

11/02/12

11.32

Lentine Klaassen

MB

18/04/95

Lycurgus

Apeldoorn

11/02/12

11.23

Mirthe Wiltink

10/05/93

KAV Holland

Apeldoorn

12/02/12

11.23

Faith Eruwa

01/06/94

Unitas

Apeldoorn

26/02/12

11.08

Anne Verstraeten

MB

05/11/96

Unitas

Apeldoorn

11/02/12

10.93

Arianne Gravesteijn

22/01/94

Lycurgus

Apeldoorn

12/02/12

10.87

Manon Haakman

MB

02/03/95

Lycurgus

Zoetermeer

21/01/12

10.78

Myrthe van der Bruggen

01/06/93

Startbaan

Zoetermeer

21/01/12

(10)

10.61

Nathalie de Vries

17/09/93

Arena

Apeldoorn

12/02/12

10.59

Ilonka de Bresser

MB

07/04/95

Gen. Michaëlis

Apeldoorn

11/02/12

10.55

Jonneke Boere

12/02/94

AV Gouda

Apeldoorn

12/02/12

10.47

Maayke Tjin-A-Lim

MC

10/01/98

Sparta

Apeldoorn

11/02/12

10.41

Arlyn Haveman

MC

29/03/97

Leiden Atletiek

Utrecht

28/01/12

10.09

Tess Ackermans

10/11/94

Scorpio

Utrecht

28/01/12

10.03

Cathelijn Peeters

MB

06/11/96

Atledo

Apeldoorn

11/02/12

 

kogelstoten 4 kg

 

14.15

Vivian Brandhoff

MA

27/06/93

SAV

Birmingham (USA)

26/02/12

14.09

Eva Reinders

12/05/93

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

13.22

Roos de Klerk

24/06/94

PAC

Apeldoorn

12/02/12

12.96

Charlene Okken

03/01/94

HAC '63

Dortmund (GER)

18/12/11

12.57

Anouk Vetter

04/02/93

AAC

Apeldoorn

12/02/12

12.49

Anne-Lique Weeren

10/02/94

Hellas

Apeldoorn

12/02/12

12.11

Linda Prop

05/02/93

Spado

Apeldoorn

12/02/12

11.89

Lieke Muller

03/11/94

AV Salland

Enschede

11/03/12

11.82

Lisa Smit

31/03/94

Scorpio

Apeldoorn

12/02/12

11.63

Maureen Rots

25/02/93

PEC 1910

Apeldoorn

12/02/12

(10)

11.29

Froukje van Ligten

15/10/94

Ciko '66

Apeldoorn

19/02/12

11.05

Vere König

16/10/94

Ciko '66

Apeldoorn

19/02/12

10.71

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Praag (CZE)

29/01/12

10.47

Marloes Schennink

05/10/94

Ciko '66

Sittard

22/01/12

 

gewichtwerpen 9,08 kg

 

16.14

Vivian Brandhoff

27/06/93

SAV

Birmingham (USA)

25/02/12

 

5-kamp

 

3751

Femke Pluim

10/05/94

AV Gouda

Praag (CZE)

29/01/12

8,81 * 1,57 * 10,71 * 5,69 * 2.24,14

3376

Lieke Muller

03/11/94

AV Salland

Apeldoorn

19/02/12

9,69 * 1,69 * 11,79 * 5,12 * 2.44,36

3330

Froukje van Ligten

15/10/94

Ciko '66

Apeldoorn

19/02/12

9,99 * 1,57 * 11,29 * 4,97 * 2.25,52

3118

Vere König

16/10/94

Ciko '66

Apeldoorn

19/02/12

9,44 * 1,57 * 11,05 * 4,76 * 2.46,16

2946

Sigrid van der Velden

30/05/94

Flevo Delta

Apeldoorn

19/02/12

9,85 * 1,54 * 08,55 * 4,97 * 2.41,67

2787

Jonneke Boere

12/02/94

AV Gouda

Apeldoorn

19/02/12

10,19 * 1,51 * 08,85 * 4,79 * 2.44,65

2617

Merel Kramer

MB

30/06/95

AV Wijchen

Apeldoorn

19/02/12

10,08 * 1,54 * 07,72 * 4,41 * 2.49,63

 

4 x 200 meter

 

1.58,79

 Emmen

MB

De Sperwers

Dortmund (GER)

22/01/12