Dit is de jaar indoorranglijst 2016/2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 29 oktober 2017.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
50 meter - grens 7.50
1 6.95 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Dordrecht 11-02-17
2 7.22 Mark Scholten 10-05-04 Impala Heerenveen 18-03-17
3 7.41 DaniŽl van der Poel 11-02-04 Phoenix Utrecht 20-01-17
4 7.48 Niels van Weesep 10-01-04 PAC Dordrecht 11-02-17
5 7.48 MichaŽl Mulumba 19-01-04 Impala Heerenveen 18-03-17
in onderlinge wedstrijd:
7.23 Olario Kartodimedjo 24-11-04 PAC Dordrecht 05-03-17
7.34 Timo Spiering 05-03-04 PAC Dordrecht 05-03-17
7.37 Niels van Weesep 10-01-04 PAC Dordrecht 05-03-17
7.43 Lucas Duymaer van Twist 08-04-05 PAC Dordrecht 05-03-17
60 meter - grens 8.60
1 8.00 Tim Klein 02-01-04 DJA Amsterdam 18-02-17
2 8.03 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Dordrecht 28-10-17
3 8.07 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Amsterdam 18-02-17
4 8.10 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Dordrecht 28-10-17
5 8.13 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Apeldoorn 21-01-17
6 8.22 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Enschede 22-10-17
7 8.23 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Hoboken (BEL) 20-11-16
8 8.23 Maurice Afognon 12-01-05 Ilion Naaldwijk 03-02-17
9 8.30 Tigo Mesie 18-02-04 AV '34 Enschede 22-10-17
10 8.32 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
11 8.34 Youri de Wit 04-01-04 DJA Apeldoorn 21-01-17
12 8.34 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Dordrecht 28-10-17
13 8.36 Milan Mesie 18-02-04 AV '34 Enschede 22-10-17
14 8.38 Isaac Mensah 16-08-05 Feniks Apeldoorn 21-01-17
15 8.39 Jared Broers 20-06-04 Hera Dordrecht 28-10-17
16 8.43 EyoŽl Hiensch 08-05-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
17 8.44 Mark Scholten 10-05-04 Impala Apeldoorn 27-12-16
18 8.44 Jermaine Kleine 31-01-04 SISU Enschede 22-10-17
19 8.45 Tibbe Teunissen 13-08-04 Sprint Apeldoorn 21-01-17
20 8.45 Hidde Nijland 16-11-04 SISU Enschede 22-10-17
21 8.47 Pepeijn Nieuwveld 08-04-04 AV Gouda Zoetermeer 28-01-17
22 8.48 Carl Martens 03-03-05 Ilion Zoetermeer 28-01-17
23 8.49 DaniŽl van der Poel 11-02-04 Phoenix Utrecht 12-11-16
24 8.50 Tim Beune 15-02-04 Altis Apeldoorn 27-12-16
25 8.52 Daan Oosterhuis 08-01-04 AC TION Enschede 05-03-17
26 8.55 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Dortmund (GER) 05-03-17
27 8.56 Wessel de Lange 22-02-04 Fortius Dordrecht 28-10-17
28 8.57 Joeri Steenman 14-02-04 Hellas Utrecht 28-01-17
29 8.58 Joas van Hellemondt 28-08-04 Leiden Atletiek Utrecht 12-11-16
30 8.58 Youssef Laouhaichi 29-04-04 Ilion Zoetermeer 28-01-17
31 8.59 Chameino Stelk 23-06-04 Sparta Naaldwijk 03-02-17
32 8.60 Tyrone Richards 28-04-04 Altis Dortmund (GER) 12-02-17
in onderlinge wedstrijd:
8.40 Olario Kartodimedjo 24-11-04 PAC Dordrecht 05-03-17
8.60 Timo Spiering 05-03-04 PAC Dordrecht 05-03-17
1000 meter - grens 3.20.00
1 3.00.50 Timo Hoogendoorn 05-04-04 U-Track Apeldoorn 21-01-17
2 3.00.89 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Apeldoorn 21-01-17
3 3.02.25 Pieter Fallaux 12-06-04 CAV Energie Apeldoorn 21-01-17
4 3.03.70 Niek Nijman 29-02-04 AV Rijssen Apeldoorn 21-01-17
5 3.05.74 EyoŽl Hiensch 08-05-04 Phanos Apeldoorn 21-01-17
6 3.05.85 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Apeldoorn 21-01-17
7 3.06.37 Falco Aarts 27-09-04 Atletiek Maastricht Apeldoorn 21-01-17
8 3.07.56 Niels Laros 17-04-05 Scorpio Apeldoorn 21-01-17
9 3.08.61 Jarik van de Mast 08-09-04 Altis Apeldoorn 21-01-17
10 3.09.10 Tim SchŁssel 21-06-04 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
11 3.10.03 Meije Bosma 31-05-05 Hellas Apeldoorn 21-01-17
12 3.13.32 Lans Timmermans 16-08-05 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-17
13 3.14.60 Jonas Gommers 08-11-04 DJA Apeldoorn 21-01-17
14 3.15.20 Rutger Berends 16-04-04 AV Heerenveen Apeldoorn 21-01-17
15 3.15.71 Luuk Knossen 31-08-04 Aquilo Apeldoorn 21-01-17
16 3.15.71 Jake Romijn 31-10-05 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-17
17 3.18.59 Diede van Bergen 24-08-05 Startbaan Apeldoorn 21-01-17
18 3.18.67 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Apeldoorn 21-01-17
19 3.18.78 Wu Ping Kuiper 11-08-05 Groningen Atletiek Apeldoorn 21-01-17
20 3.19.13 Julius Geleijns 28-05-04 Scorpio Apeldoorn 21-01-17
21 3.19.29 Gijs van der Kolk 25-08-05 Trias Apeldoorn 21-01-17
50 meter horden - grens 9.50
1 8.28 Mark Scholten 10-05-04 Impala Stadskanaal 15-01-17
2 8.86 Timon Hoeve 26-10-04 Spirit-Lelystad Utrecht 23-12-16
3 8.87 Wouter van Gorcom 29-10-04 Hellas Utrecht 23-12-16
in onderlinge wedstrijd:
8.64 Niels van Weesep 10-01-04 PAC Dordrecht 05-03-17
9.38 Revelinio Denswil 15-12-04 PAC Dordrecht 05-03-17
60 meter horden - grens 10.60
1 9.13 Jared Broers 20-06-04 Hera Dordrecht 28-10-17
2 9.15 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Amsterdam 18-02-17
3 9.21 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Apeldoorn 21-01-17
4 9.44 Tim Klein 02-01-04 DJA Amsterdam 18-02-17
5 9.49 Mark Scholten 10-05-04 Impala Apeldoorn 21-01-17
6 9.50 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Amsterdam 18-02-17
7 9.56 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Naaldwijk 11-12-16
8 9.62 Joas van Hellemondt 28-08-04 Leiden Atletiek Utrecht 12-11-16
9 9.68 Milan Mesie 18-02-04 AV '34 Enschede 22-10-17
10 9.75 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Dordrecht 28-10-17
11 9.87 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Enschede 22-10-17
12 9.94 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Amsterdam 18-02-17
13 9.99 Jip de Greef 13-01-04 Altis Apeldoorn 27-12-16
14 10.07 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Naaldwijk 12-03-17
15 10.08 Wouter van Gorcom 29-10-04 Hellas Utrecht 28-01-17
16 10.18 Timon Hoeve 26-10-04 Spirit-Lelystad Utrecht 28-01-17
17 10.20 Binne Brok 16-12-04 Tempo Utrecht 12-11-16
18 10.20 Tigo Mesie 18-02-04 AV '34 Apeldoorn 21-01-17
19 10.21 Niels van Weesep 10-01-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
20 10.23 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Apeldoorn 27-12-16
21 10.24 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Zoetermeer 17-12-16
22 10.26 Ewan ter Hennepe 09-02-04 AV Gouda Apeldoorn 21-01-17
23 10.32 Jamie Sesay 08-07-04 Almere '81 Utrecht 12-11-16
24 10.33 Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Naaldwijk 12-03-17
25 10.34 Jael Blanker 29-07-05 Feniks Apeldoorn 21-01-17
26 10.42 Chameino Stelk 23-06-04 Sparta Naaldwijk 12-03-17
27 10.44 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Utrecht 28-01-17
28 10.45 Bruce Boon 27-04-05 Flevo Delta Apeldoorn 21-01-17
29 10.50 Maurice Afognon 12-01-05 Ilion Naaldwijk 03-02-17
30 10.53 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
31 10.57 Tobias Janssens 02-11-04 DEM Apeldoorn 21-01-17
in een onderlinge wedstrijd:
10.35 Tibbe Teunissen 13-08-04 Sprint Dordrecht 18-03-17
hoogspringen - grens 1.46
1 1.78 Tim Klein 02-01-04 DJA Apeldoorn 21-01-17
2 1.70 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Apeldoorn 21-01-17
3 1.58 Wesley Beentjes 10-06-04 Lycurgus Bergen op Zoom 28-10-17
4 1.55 Tigo Mesie 18-02-04 AV '34 Apeldoorn 21-01-17
5 1.55 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Enschede 22-10-17
6 1.50 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Zoetermeer 17-12-16
7 1.50 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Zoetermeer 17-12-16
8 1.50 Joey de Hesselle 17-01-05 DJA Dongen 15-01-17
9 1.50 Jael Blanker 29-07-05 Feniks Apeldoorn 21-01-17
10 1.50 Luuk van der Maaten 09-05-05 Athlos Apeldoorn 21-01-17
11 1.50 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Amsterdam 18-02-17
12 1.50 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Enschede 22-10-17
13 1.48 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Dordrecht 28-10-17
14 1.48 Menno Weeda 13-04-04 Fortius Dordrecht 28-10-17
verspringen - grens 4.60
1 5.57 Tim Klein 02-01-04 DJA Hoboken (BEL) 29-01-17
2 5.42 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Dordrecht 28-10-17
3 5.17 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Apeldoorn 21-01-17
4 5.06 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Dordrecht 28-10-17
5 4.90 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Apeldoorn 21-01-17
6 4.87 Tibbe Teunissen 13-08-04 Sprint Apeldoorn 21-01-17
7 4.85 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Apeldoorn 21-01-17
8 4.81 Mark Scholten 10-05-04 Impala Amsterdam 18-02-17
9 4.79 Wessel de Lange 22-02-04 Fortius Dordrecht 28-10-17
10 4.67 Wouter van Gorcom 29-10-04 Hellas Apeldoorn 21-01-17
11 4.64 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Zoetermeer 17-12-16
12 4.61 Jesse van den Dikkenberg 06-02-04 AV '56 Dordrecht 28-10-17
kogelstoten 3 kg - grens 9.75
1 13.29 Tim Klein 02-01-04 DJA Hoboken (BEL) 29-01-17
2 12.69 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Enschede 22-10-17
3 12.24 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Apeldoorn 21-01-17
4 12.08 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Dordrecht 28-10-17
5 10.53 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Apeldoorn 21-01-17
6 10.51 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Enschede 22-10-17
7 10.31 Arthur Harwig 24-02-04 AC TION Enschede 22-10-17
8 10.23 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Apeldoorn 21-01-17
9 10.22 Wessel de Lange 22-02-04 Fortius Dordrecht 28-10-17
10 10.17 Thomas Kleijweg 07-06-04 Olympus '70 Naaldwijk 12-03-17
11 10.10 Twan Ligtenberg 28-01-04 AV Rijssen Heerenveen 18-03-17
12 9.98 Ryan Jansen 05-06-05 Scorpio Reusel 28-10-17
13 9.96 Jared Broers 20-06-04 Hera Enschede 22-10-17
14 9.85 Hidde Nijland 16-11-04 SISU Enschede 22-10-17
15 9.76 Tygo Naafs 14-08-04 Spiridon Alphen 19-03-17
16 9.75 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Utrecht 28-01-17
in onderlinge wedstrijd:
10.82 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Naaldwijk 11-03-17