Dit is de jaar indoorranglijst 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2013.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
50 meter - grens 7.50
7.01 Levi Hazes 07/01/00 AV '23 Zoetermeer 02/03/13
7.14 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Utrecht 21/12/12
7.17 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Zoetermeer 02/03/13
7.23 Jarin van der Kooi 19/03/00 Impala Stadskanaal 12/01/13
7.25 Stijn Heuvelman 14/01/00 AV '47 Zoetermeer 02/03/13
7.34 David Peetoom 28/04/00 Zuidwal Utrecht 04/01/13
7.37 Edo Maas 17/04/00 PAC Dordrecht 09/02/13
7.41 Julian Korevaar 11/06/00 Avantri Dordrecht 09/02/13
7.41 Julian Jansen 27/01/01 NOP Tuk 02/03/13
7.46 Pim de Wilde 05/05/01 Sparta Zoetermeer 02/03/13
in onderlinge wedstrijd:
7.05 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Dordrecht 16/03/13
60 meter - grens 8.60
7.86 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/13
8.06 Levi Hazes 07/01/00 AV '23 Apeldoorn 19/01/13
8.21 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
8.29 David Peetoom 28/04/00 Zuidwal Apeldoorn 19/01/13
8.33 Jarin van der Kooi 19/03/00 Impala Stadskanaal 12/01/13
8.33 Mattia Cilurzo 12/02/01 Haag Atletiek Naaldwijk 17/02/13
8.35 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Utrecht 15/12/12
8.36 Joep de Wit 01/03/00 Almere '81 Enschede 27/10/13
8.43 Milan le Bruin 13/05/00 Parthenon Dordrecht 26/10/13
8.46 Pim de Wilde 05/05/01 Sparta Naaldwijk 09/12/12
8.46 Max de Vries 30/01/00 Haag Atletiek Apeldoorn 19/01/13
8.48 Henrik Kok 17/04/01 Pijnenburg Apeldoorn 19/01/13
8.49 Jiddo van Zessen 25/05/00 Parthenon Dordrecht 26/10/13
8.50 Michael Osayande 01/06/00 Climax Apeldoorn 19/01/13
8.50 Joe Tielen 04/02/00 De Sperwers Enschede 27/10/13
8.52 Brett Duff 17/07/00 Sparta Utrecht 15/12/12
8.53 Julian Jansen 27/01/01 NOP Enschede 27/10/13
8.54 Julian Korevaar 11/06/00 Avantri Dordrecht 09/02/13
8.56 Nelson Osita 12/07/00 AV '23 Apeldoorn 19/01/13
8.57 Jay Beelen 29/08/00 Trias Zoetermeer 24/11/12
8.58 Denzel Kammeron 13/02/01 Daventria Apeldoorn 19/01/13
8.58 Stijn Heuvelman 14/01/00 AV '47 Zoetermeer 02/03/13
8.60 Edo Maas 17/04/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
1000 meter - grens 3.20,00
3.05,36 Stan Ubachs 16/06/00 Swift Apeldoorn 24/02/13
3.06,47 Sieb Mostert 30/11/00 Pallas '67 Apeldoorn 19/01/13
3.08,15 Kelvin Baartwijk 18/08/00 Almere '81 Apeldoorn 19/01/13
3.08,25 Tim van Enk 13/07/00 Phoenix Apeldoorn 24/02/13
3.08,38 Haico Boer 03/05/01 Energie Apeldoorn 24/02/13
3.08,63 Jesse Hendriks 02/12/01 THOR Apeldoorn 24/02/13
3.11,42 Joost Glas 17/02/00 Hollandia Apeldoorn 19/01/13
3.12,28 Henrik Kok 17/04/01 Pijnenburg Apeldoorn 19/01/13
3.12,78 Michel van den Hoven 23/02/00 Trias Apeldoorn 19/01/13
3.13,36 Benny Dijkstra 07/03/00 Lionitas Apeldoorn 19/01/13
3.13,40 Tibo Visser 16/10/01 Parthenon Apeldoorn 19/01/13
3.13,53 Tom Hoogeboom 08/09/01 NOVA Apeldoorn 19/01/13
3.14,51 Youri Fransen 29/04/01 Athlos Apeldoorn 19/01/13
3.14,61 Paavo de Leng 12/02/01 Dynamica Apeldoorn 19/01/13
3.15,87 Max Polak 18/02/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
3.17,24 Jaimy Voogt 28/12/00 Energie Apeldoorn 24/02/13
3.18,53 Thomas Kwint 01/07/00 Jupiter Apeldoorn 19/01/13
3.18,56 Jorrit Hildebrand 01/08/00 Spirit-Lelystad Apeldoorn 19/01/13
3.18,91 Teun van der Meer 07/11/00 Statina Apeldoorn 19/01/13
3.19,15 Jibbe Klumpenaar 27/03/00 VAV Apeldoorn 19/01/13
3.19,34 Jordi Ouwehand 13/03/00 Edam Apeldoorn 19/01/13
3.19,69 Duncan Steenbakker 17/10/01 Lycurgus Apeldoorn 19/01/13
50 meter horden - grens 9.50
8.18 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Utrecht 21/12/12
in onderlinge wedstrijd:
9.28 Koen Prud'Homme van Reine 12/06/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
9.40 Jeroen Poeisz 05/04/00 PAC Dordrecht 16/03/13
60 meter horden - grens 10.70
9.32 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Apeldoorn 19/01/13
9.42 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Apeldoorn 19/01/13
9.56 Julian Jansen 27/01/01 NOP Enschede 27/10/13
9.68 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/13
9.74 Daan Spiljard 19/07/00 Parthenon Dordrecht 26/10/13
9.75 Joe Tielen 04/02/00 De Sperwers Enschede 27/10/13
9.85 Sil Negenman 28/05/00 Holland Amsterdam 24/11/12
9.92 Joep de Wit 01/03/00 Almere '81 Enschede 27/10/13
10.04 Jos Hoogewerf 10/01/00 Holland Amsterdam 24/11/12
10.11 Philip van de Beek 11/10/00 Phanos Apeldoorn 19/01/13
10.19 Antonny Ediagbonya 06/03/01 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/13
10.29 Nils Oude Lenferink 05/05/00 MPM Enschede 27/10/13
10.31 Guus Nijkamp 02/05/00 Spado Apeldoorn 19/01/13
10.33 Mattia Cilurzo 12/02/01 Haag Atletiek Naaldwijk 17/02/13
10.36 Pim de Wilde 05/05/01 Sparta Apeldoorn 19/01/13
10.37 Milan le Bruin 13/05/00 Parthenon Dordrecht 26/10/13
10.38 Max de Vries 30/01/00 Haag Atletiek Zoetermeer 12/01/13
10.41 Koen van Perse 20/01/00 Hellas Utrecht 10/11/12
10.45 Jesse Pupping 14/02/00 Lycurgus Amsterdam 24/11/12
10.49 Dennis Reniers 01/02/00 Hellas Apeldoorn 19/01/13
10.51 Tibo Visser 16/10/01 Parthenon Dordrecht 26/10/13
10.60 Mika Taag 02/06/00 Holland Apeldoorn 19/01/13
10.62 Léon Mak 05/09/00 De Gemzen Apeldoorn 19/01/13
10.70 Boris Hoogervorst 13/10/00 Holland Amsterdam 24/11/12
10.70 Jay Beelen 29/08/00 Trias Apeldoorn 19/01/13
hoogspringen - grens 1.46
1.58 Jasper Cobussen 22/02/01 Eindhoven Atletiek Dortmund 16/03/13
1.55 Jelle van Miltenburg 31/05/01 BAV Apeldoorn 19/01/13
1.55 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Apeldoorn 19/01/13
1.51 Daan Hoomoedt 09/04/00 PAC Dordrecht 09/02/13
1.50 Daan van der Velden 21/02/00 GVAC Eersel 10/11/12
1.50 Pim de Wilde 05/05/01 Sparta Utrecht 10/11/12
1.50 Julian Jansen 27/01/01 NOP Heerde 17/11/12
1.50 Tom Driessen 14/01/00 AAV '36 Zoetermeer 12/01/13
1.50 Stan Nijhuis 19/04/01 Trias Utrecht 12/01/13
1.50 Phill Pols 20/02/01 Atledo Den Bosch 27/01/13
1.50 Ruben Koning 25/04/01 Gouda Dordrecht 23/02/13
1.50 Niels Boonstra 03/06/00 Astylos Oss 16/03/13
1.50 Joe Tielen 04/02/00 De Sperwers Enschede 27/10/13
in onderlinge wedstrijd:
1.52 Daan Hoomoedt 09/04/00 PAC Dordrecht 16/03/13
1.50 Daan Spiljard 19/07/00 Parthenon Dordrecht 13/10/13
verspringen - grens 4.60
5.05 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Dortmund (GER) 10/02/13
5.01 Jarin van der Kooi 19/03/00 Impala Apeldoorn 19/01/13
4.89 Mattia Cilurzo 12/02/01 Haag Atletiek Apeldoorn 19/01/13
4.86 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Zoetermeer 02/03/13
4.84 Sven Roosen 27/07/01 GVAC Apeldoorn 19/01/13
4.79 Sven Buijs 01/05/01 AAC Apeldoorn 19/01/13
4.77 Sil Negenman 28/05/00 Holland Amsterdam 24/11/12
4.77 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Dordrecht 23/02/13
4.75 Dario Podda 24/04/01 Haag Atletiek Zoetermeer 12/01/13
4.65 Stan Nijhuis 19/04/01 Trias Apeldoorn 19/01/13
4.64 Pim de Wilde 05/05/01 Sparta Zoetermeer 12/01/13
4.64 Henrik Kok 17/04/01 Pijnenburg Apeldoorn 19/01/13
4.60 Julian Jansen 27/01/01 NOP Apeldoorn 19/01/13
in onderlinge wedstrijd:
4.89 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Dordrecht 16/03/13
kogelstoten 3 kg - grens 10.00
12.19 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Zoetermeer 02/03/13
10.79 Luuk Hensing 29/07/00 Leiden Atletiek Apeldoorn 19/01/13
10.68 Joe Tielen 04/02/00 De Sperwers Enschede 27/10/13
10.37 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/13
10.35 Lars van der Salm 20/03/00 AV '40 Apeldoorn 19/01/13
10.34 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Dordrecht 09/02/13
onderling:
10.25 Kjell Broos 16/04/00 Sprint Breda 09/03/13