Dit is de jaar indoorranglijst 2011/2012 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 28 oktober 2012.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
50 meter - grens 7,50
6,71 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Utrecht 11-03-12
7,02 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Utrecht 11-03-12
7,24 Denilson Kleintjes 11-11-99 GAC-H Utrecht 11-03-12
7,25 James Fung-Loy 15-06-99 Sparta Utrecht 11-03-12
7,26 Tom Hensing 25-02-99 Leiden Atletiek Utrecht 11-03-12
7,27 Shaquille Haverkamp 10-01-99 Gouda Zoetermeer 03-03-12
7,29 Sjoerd Wezelenburg 06-01-99 Lycurgus Utrecht 11-03-12
7,31 Dave de Jong 10-07-99 Gouda Zoetermeer 03-03-12
7,38 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Utrecht 11-03-12
7,42 Lars van Hoeven 06-06-99 Heerenveen Utrecht 06-01-12
7,42 Robin Spoor 30-01-00 Sparta Zoetermeer 03-03-12
7,42 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Utrecht 11-03-12
7,45 Perry Plugge 07-02-00 Lycurgus Utrecht 06-01-12
7,49 Lars van Hoeven 06-06-99 Heerenveen Tuk 03-03-12
in onderlinge wedstrijd:
7,47 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Dordrecht 18-03-12
7,47 Finnian van der Steenhoven 01-05-00 PAC Dordrecht 18-03-12
60 meter - grens 8,70
7,79 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Apeldoorn 21-01-12
7,99 Olav Donker 16-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
8,03 Isaya Boers 19-06-99 Phanos Apeldoorn 21-01-12
8,11 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Utrecht 17-12-11
8,19 Sergio van der Meide 09-09-99 PAC Apeldoorn 21-01-12
8,26 Martin Oonincx 26-05-99 THOR Utrecht 14-01-12
8,26 Wislet de Hair 02-06-99 Achilles Dordrecht 24-03-12
8,27 Tunji Abisoye 30-01-00 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
8,28 Denilson Kleintjes 11-11-99 GAC-H Apeldoorn 21-01-12
8,30 Dave de Jong 10-07-99 Gouda Zoetermeer 26-11-11
8,33 Tom Hensing 25-02-99 Leiden Atletiek Utrecht 28-01-12
8,37 David Overduin 15-03-99 Hellas Apeldoorn 21-01-12
8,38 Lars van Hoeven 06-06-99 Heerenveen Apeldoorn 21-01-12
8,45 Willem Nijssen 18-07-99 Caesa Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,47 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Utrecht 28-01-12
8,48 Sjoerd Wezelenburg 06-01-99 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
8,49 Robin Spoor 30-01-00 Sparta Utrecht 12-11-11
8,49 Elia Maassen 28-01-99 Unitas Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,51 Perry Plugge 07-02-00 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
8,52 Mitchell van den Brink 16-04-99 AV '34 Dortmund (GER) 04-03-12
8,53 Max Snijders 17-03-99 Sprint Apeldoorn 21-01-12
8,56 Michael Osayande 01-06-00 Climax Apeldoorn 21-01-12
8,56 Helio Mota 24-01-99 Rotterdam Atletiek Hoboken (BEL) 19-02-12
8,56 Tijn Vaessen 22-05-00 Weert Düsseldorf (GER) 10-03-12
8,58 Reinout Kampen 19-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
8,58 James Fung-Loy 15-06-99 Sparta Dordrecht 24-03-12
8,62 Santonio Matias 01-03-00 Avantri Zoetermeer 07-01-12
8,62 Daan van Liere 18-03-99 AV '56 Utrecht 14-01-12
8,63 Shaquille Haverkamp 10-01-99 Gouda Zoetermeer 07-01-12
8,66 Dave Wesselink 01-10-99 Trias Alkmaar 10-12-11
8,66 Sander Koops 05-02-99 De Sperwers Dortmund (GER) 22-01-12
8,67 Zipp Bakker 03-06-99 Hellas Amsterdam 26-11-11
8,67 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Amsterdam 26-11-11
8,67 Kristian Mos 04-09-99 Start '78 Apeldoorn 21-01-12
8,68 Leon van Aartsen 09-03-99 Dynamica Dordrecht 26-02-12
8,70 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Naaldwijk 11-12-11
(betere) handtijden:
8,0 h Sander Koops 05-02-99 De Sperwers Enschede 28-10-12
8,4 h Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Enschede 28-10-12
8,4 h Taco van der Werff 09-04-99 AV '34 Enschede 28-10-12
600 meter - grens 1.55,00
1.53,73 Jasper Janssen 23-07-99 Prins Hendrik Vught 20-11-11
1000 meter - grens 3.20,00
2.56,94 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Apeldoorn 21-01-12
2.58,11 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Apeldoorn 21-01-12
3.02,12 James Fung-Loy 15-06-99 Sparta Apeldoorn 26-02-12
3.03,45 Jasper Janssen 23-07-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
3.03,64 Brian Versluis 11-07-99 Atverni Apeldoorn 26-02-12
3.04,84 Lars Mertens 30-03-99 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 21-01-12
3.05,70 Jurriaan de Rijk 01-09-99 Haag Atletiek Apeldoorn 21-01-12
3.06,26 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Apeldoorn 26-02-12
3.07,54 Justin Lam 13-06-99 Almere '81 Apeldoorn 26-02-12
3.09,23 Bram Rijnders 02-03-99 LGD Apeldoorn 21-01-12
3.09,64 Jens van Gelderen 13-08-99 Lycurgus Apeldoorn 21-01-12
3.10,59 Cain Rutgers 01-11-99 Almere '81 Apeldoorn 21-01-12
3.10,87 Sieb Mostert 30-11-00 Pallas '67 Apeldoorn 26-02-12
3.12,41 Seth van Driel 20-02-99 De Sperwers Apeldoorn 18-02-12
3.12,56 Yannick Ruiter Trias Apeldoorn 21-01-12
3.12,75 Ruben Boekelder 27-11-99 AVA '70 Apeldoorn 26-02-12
3.13,25 Reinder Prince 16-11-99 Triathlon Apeldoorn 18-02-12
3.13,40 Roan Wissink 21-03-00 ASV Dortmund (GER) 25-03-12
3.14,31 Issam Er-Rahbi 08-07-99 Sparta Apeldoorn 26-02-12
3.14,36 Daan Bremer 21-05-00 Castricum Apeldoorn 21-01-12
3.15,04 Scott Boon 26-10-99 Flevo Delta Apeldoorn 21-01-12
3.15,17 Max Snijders 17-03-99 Sprint Apeldoorn 21-01-12
3.15,43 Wilbert Dennekamp 12-01-99 Rijssen Apeldoorn 21-01-12
3.15,44 Joep Borninkhof 08-02-99 GAC-H Apeldoorn 21-01-12
3.15,52 Juul Knoester 03-07-00 GVAC Apeldoorn 18-02-12
3.16,21 Stan Prinsen 22-10-99 AVA '70 Apeldoorn 26-02-12
3.16,83 Glenn Kunst 25-10-99 Haag Atletiek Apeldoorn 21-01-12
3.17,10 Teun Beers 17-07-00 NOVA Apeldoorn 21-01-12
3.17,11 Yosha van 't Veer 15-06-99 PAC Apeldoorn 21-01-12
3.17,24 Amaru Wijman 28-09-99 Groningen Atletiek Apeldoorn 21-01-12
3.18,12 Juras Huijben 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 18-02-12
3.19,39 Rens de Ridder 06-03-99 Dynamica Gent (BEL) 11-02-12
50 meter horden - grens 9,50
8,03 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Utrecht 23-12-11
8,70 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Stadskanaal 13-11-11
8,86 Julian de Leeuw 06-09-99 Sprint Utrecht 23-12-11
9,13 Rick Hollestelle 10-09-99 Triathlon Utrecht 23-12-11
9,28 Sjoerd Wezelenburg 06-01-99 Lycurgus Utrecht 23-12-11
9,40 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Stadskanaal 13-11-11
9,45 Daniel Moorman 14-06-99 Pijnenburg Utrecht 23-12-11
in onderlinge wedstrijd:
8,57 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Dordrecht 18-03-12
8,65 Yslain Verwaal 22-07-99 PAC Dordrecht 18-03-12
9,18 Floris de Jong 07-04-99 PAC Dordrecht 18-03-12
9,46 Valbor Gorre 22-05-00 PAC Dordrecht 18-03-12
60 meter horden - grens 10,70
8,94 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Apeldoorn 21-01-12
9,57 Danny Ediagbonya 11-04-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
9,58 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Apeldoorn 21-01-12
9,62 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Apeldoorn 21-01-12
9,69 Sergio van der Meide 09-09-99 PAC Utrecht 14-01-12
9,76 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Utrecht 12-11-11
9,96 Zipp Bakker 03-06-99 Hellas Apeldoorn 21-01-12
10,00 Dani Tuur 22-02-99 Ilion Zoetermeer 07-01-12
10,03 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Utrecht 14-01-12
10,10 Joppe Stokvis 01-01-99 Triathlon Apeldoorn 21-01-12
10,11 James Fung-Loy 15-06-99 Sparta Utrecht 11-03-12
10,12 Maurik de Groot 14-04-99 Haag Atletiek Apeldoorn 21-01-12
10,19 Martin Oonincx 26-05-99 THOR Utrecht 14-01-12
10,19 Robin Spoor 30-01-00 Sparta Apeldoorn 21-01-12
10,20 Jelle de Jong 15-02-99 Edam Apeldoorn 21-01-12
10,23 Denilson Kleintjes 11-11-99 GAC-H Utrecht 11-03-12
10,27 Daan van Liere 18-03-99 AV '56 Amsterdam 26-11-11
10,33 Rick Hollestelle 10-09-99 Triathlon Apeldoorn 21-01-12
10,37 Julian de Leeuw 06-09-99 Sprint Apeldoorn 21-01-12
10,43 Dave Wesselink 01-10-99 Trias Apeldoorn 21-01-12
10,43 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Utrecht 11-03-12
10,48 Floris de Jong 07-04-99 PAC Apeldoorn 21-01-12
10,51 Scott Boon 26-10-99 Flevo Delta Apeldoorn 21-01-12
10,51 Tom Hensing 25-02-99 Leiden Atletiek Utrecht 11-03-12
10,53 Yslain Verwaal 22-07-99 PAC Apeldoorn 21-01-12
10,63 Jos Hoogewerf 10-01-00 Holland Apeldoorn 21-01-12
10,68 Shaquille Haverkamp 10-01-99 Gouda Zoetermeer 07-01-12
10,69 Leon Mak 05-09-00 De Gemzen Apeldoorn 21-01-12
(betere) handtijden:
10,0 h Joram Ganzevoort 02-04-99 Heerenveen Enschede 28-10-12
10,0 h Jarno de Groot 27-01-99 Flevo Delta Enschede 28-10-12
10,0 h Taco van der Werff 09-04-99 AV '34 Enschede 28-10-12
in onderlinge wedstrijd:
10,24 Yslain Verwaal 22-07-99 PAC Dordrecht 18-03-12
hoogspringen - grens 1,45
1,69 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Apeldoorn 21-01-12
1,65 Dani Tuur 22-02-99 Ilion Zoetermeer 26-11-11
1,65 Sander Koops 05-02-99 De Sperwers Enschede 28-10-12
1,60 Jelle de Jong 15-02-99 Edam Apeldoorn 21-01-12
1,60 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Enschede 28-10-12
1,55 Zipp Bakker 03-06-99 Hellas Utrecht 12-11-11
1,55 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Utrecht 12-11-11
1,55 Denilson Kleintjes 11-11-99 GAC-H Utrecht 11-03-12
1,53 Lucas van Klaveren 11-11-99 AAV '36 Dordrecht 26-02-12
1,50 Tom Driessen 14-01-00 AAV '36 Zoetermeer 07-01-12
1,50 Martin Oonincx 26-05-99 THOR Utrecht 14-01-12
1,50 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
1,50 Tom Hensing 25-02-99 Leiden Atletiek Utrecht 11-03-12
1,50 Danny van Luyk 17-02-99 GAC-H Utrecht 11-03-12
1,50 Jelle Westra 28-03-99 AV '34 Enschede 28-10-12
1,47 Gerwin de Haan 17-06-99 Heerenveen Drachten 04-02-12
1,47 Daan van der Velden 21-02-00 GVAC Dortmund (GER) 18-03-12
1,45 Rick Hollestelle 10-09-99 Triathlon Utrecht 12-11-11
1,45 Perry Plugge 07-02-00 Lycurgus Alkmaar 10-12-11
1,45 Jarno de Groot 27-01-99 Flevo Delta Dronten 28-12-11
1,45 Niels Wiegman 18-02-99 PEC 1910 Dronten 28-12-11
1,45 Rick Veltman 17-08-99 Gouda Zoetermeer 07-01-12
1,45 Noah Wijnings 19-01-99 Spiridon Tilburg 08-01-12
1,45 Rens de Ridder 06-03-99 Dynamica Utrecht 14-01-12
1,45 Tunji Abisoye 30-01-00 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
1,45 Bastiaan Church 26-01-00 NOVA Apeldoorn 21-01-12
1,45 Martijn Kroes 04-01-99 NOVA Apeldoorn 21-01-12
1,45 Tijn Mallens 11-01-99 Sprint Apeldoorn 21-01-12
1,45 Tim Nuijten 18-12-00 Scorpio Rijen 11-03-12
1,45 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Utrecht 11-03-12
1,45 Robert Olgers 09-02-99 NOP Heerenveen 17-03-12
1,45 Boris Bintanja 07-01-99 Haaksbergen Enschede 28-10-12
1,45 Mitchell van den Brink 16-04-99 AV '34 Enschede 28-10-12
in onderlinge wedstrijd:
1,51 Daan van der Velden 21-02-00 GVAC Riethoven 03-03-12
1,47 Jordi van Wal 28-07-99 PAC Dordrecht 18-03-12
1,45 Tijmen Ottenheim 07-10-99 Leiden Atletiek Naaldwijk 11-02-12
verspringen - grens 4,50
5,28 Danny Ediagbonya 11-04-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
5,12 Olav Donker 16-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
5,09 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Zoetermeer 26-11-11
5,09 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Zoetermeer 03-03-12
4,92 Denilson Kleintjes 11-11-99 GAC-H Utrecht 17-12-11
4,81 Jelle de Jong 15-02-99 Edam Apeldoorn 21-01-12
4,78 Dani Tuur 22-02-99 Ilion Zoetermeer 26-11-11
4,78 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Utrecht 17-12-11
4,77 Dave de Jong 10-07-99 Gouda Zoetermeer 26-11-11
4,77 Rick Hollestelle 10-09-99 Triathlon Apeldoorn 21-01-02
4,76 Sjoerd Wezelenburg 06-01-99 Lycurgus Amsterdam 26-11-11
4,76 Santonio Matias 01-03-00 Avantri Apeldoorn 21-01-02
4,74 Wislet de Hair 02-06-99 Achilles Utrecht 17-12-11
4,69 Robin Spoor 30-01-00 Sparta Utrecht 17-12-11
4,68 Isaya Boers 19-06-99 Phanos Apeldoorn 21-01-12
4,66 Boris Hoogervorst 13-10-00 Holland Apeldoorn 21-01-12
4,64 Tom Hensing 25-02-99 Leiden Atletiek Zoetermeer 03-03-12
4,62 Sergio van der Meide 09-09-99 PAC Utrecht 14-01-12
4,62 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Utrecht 11-03-12
4,61 Daan van Liere 18-03-99 AV '56 Apeldoorn 21-01-12
4,60 Merijn Bennen 08-03-99 AAC '61 Apeldoorn 21-01-02
4,60 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Utrecht 11-03-12
4,56 Tunji Abisoye 30-01-00 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
4,55 Perry Plugge 07-02-00 Lycurgus Utrecht 17-12-11
4,55 Luuk Kuijper 08-04-99 AV '40 Zoetermeer 03-03-12
4,53 Sil Negenman 28-05-00 Holland Amsterdam 26-11-11
4,53 Lars van Hoeven 06-06-99 Heerenveen Utrecht 06-01-12
4,53 Tijn Mallens 11-01-99 Sprint Zoetermeer 07-01-12
4,53 Leon Mak 05-09-00 De Gemzen Apeldoorn 21-01-02
4,52 Reinout Kampen 19-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
4,52 Lucas van Klaveren 11-11-99 AAV '36 Utrecht 11-03-12
kogelstoten 3 kg - grens 10,00
12,55 Danny Ediagbonya 11-04-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
12,28 Tom Hensing 25-02-99 Leiden Atletiek Utrecht 28-01-12
12,14 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Dordrecht 24-03-12
11,27 Denilson Kleintjes 11-11-99 GAC-H Utrecht 11-03-12
11,27 Florian Wijnen 26-07-99 Attila Reusel 27-10-12
11,22 Jeroen Rops 20-05-99 Scorpio Reusel 27-10-12
11,09 Ruben Rigter 24-07-99 BAV Apeldoorn 21-01-12
11,00 Cas Blakenburg 01-03-99 Atledo Waalwijk 26-02-12
10,69 Ruben Smink 09-08-99 MPM Enschede 28-10-12
10,56 Boris Bintanja 07-01-99 Haaksbergen Enschede 28-10-12
10,54 James Fung-Loy 15-06-99 Sparta Utrecht 11-03-12
10,32 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Utrecht 28-01-12
10,27 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Enschede 28-10-12
10,25 Gerwin de Haan 17-06-99 Heerenveen Enschede 28-10-12
10,24 Jarne Kompier 06-02-99 Hanzesport Enschede 28-10-12
10,23 Sjoerd Wezelenburg 06-01-99 Lycurgus Reusel 27-10-12
10,11 Dave de Jong 10-07-99 Gouda Zoetermeer 07-01-12
10,06 Quinten van der Veer 22-07-99 PAC Apeldoorn 21-01-12
10,01 Kiowa Roukema 02-12-99 NEA-Volharding Utrecht 12-11-11
in onderlinge wedstrijd:
10,72 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Dordrecht 11-02-12
10,08 Quinten van der Veer 22-07-99 PAC Dordrecht 18-03-12