Dit is de jaar indoorranglijst 2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 26 oktober 2014.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens C
50 meter - grens 6.90
1 6.35 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Utrecht 03/01/14
2 6.45 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Zoetermeer 01/03/14
3 6.46 Shaquille Haverkamp 10/01/99 Gouda Zoetermeer 01/03/14
4 6.53 Wislet de Hair 02/06/99 Spado Zoetermeer 01/03/14
5 6.64 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Utrecht 03/01/14
6 6.65 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Utrecht 17/01/14
7 6.69 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Zoetermeer 01/03/14
8 6.73 Levi Hazes 07/01/00 AV '23 Utrecht 20/12/13
9 6.73 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Utrecht 03/01/14
10 6.74 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Utrecht 20/12/13
11 6.76 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Zoetermeer 01/03/14
12 6.81 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Utrecht 03/01/14
13 6.82 Jeffrey Stokkel 16/08/00 De Spartaan Zoetermeer 01/03/14
14 6.87 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Tuk 08/03/14
15 6.88 Axel Dasbach 14/03/99 Leiden Atletiek Zoetermeer 01/03/14
16 6.89 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Utrecht 20/12/13
17 6.89 Dave de Jong 10/07/99 Gouda Zoetermeer 01/03/14
in onderlinge wedstrijd:
6.52 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Dordrecht 02/03/14
6.57 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 02/03/14
6.59 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 02/03/14
6.78 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Dordrecht 02/03/14
6.79 Niels Bosch 17/12/99 PAC Dordrecht 02/03/14
60 meter - grens 7.90
1 7.32 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 19/01/14
2 7.32 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Gent (BEL) 22/02/14
3 7.40 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Apeldoorn 19/01/14
4 7.44 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 08/02/14
5 7.51 Rafael Raap 18/03/99 PAC Gent (BEL) 28/12/13
6 7.54 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 25/10/14
7 7.57 Wislet de Hair 02/06/99 Spado Apeldoorn 19/01/14
8 7.57 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Apeldoorn 19/01/14
9 7.58 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Gent (BEL) 28/12/13
10 7.63 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Utrecht 01/02/14
11 7.63 Bon ter Horst 24/04/99 Atledo Apeldoorn 08/02/14
12 7.67 Levi Hazes 07/01/00 AV '23 Apeldoorn 19/01/14
13 7.68 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Amsterdam 23/11/13
14 7.69 David Overduin 15/03/99 Hellas Utrecht 01/02/14
15 7.69 Shaquille Haverkamp 10/01/99 Gouda Zoetermeer 01/03/14
16 7.72 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Apeldoorn 19/01/14
17 7.73 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Dortmund (GER) 12/01/14
18 7.73 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/14
19 7.73 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 25/01/14
20 7.74 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Gent (BEL) 22/02/14
21 7.75 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Gent (BEL) 21/12/13
22 7.78 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 15/12/13
23 7.79 Victor Rouwenhorst 21/02/99 De Liemers Dortmund (GER) 02/02/14
24 7.81 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Dortmund (GER) 12/01/14
25 7.81 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Dordrecht 25/10/14
26 7.86 Nick Honings 01/01/09 LGD Apeldoorn 19/01/14
27 7.87 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Utrecht 09/11/13
28 7.88 Jeffrey Stokkel 16/08/00 De Spartaan Zoetermeer 01/03/14
29 7.89 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Gent (BEL) 28/12/13
30 7.89 Stijn Wanders 21/04/99 PAC Apeldoorn 19/01/14
31 7.90 Sem Verweij 27/08/99 Hylas Apeldoorn 19/01/14
(betere) handtijden:
7.4 h Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Naaldwijk 26/01/14
in onderlinge wedstrijd:
7.52 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 02/03/14
800 meter - grens 2.20,00
1 2.01,99 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Apeldoorn 09/02/14
2 2.05,73 Giorgis Kampman 12/01/99 ACO Van Elderen Apeldoorn 08/02/14
3 2.08,03 Jens van Gelderen 13/08/99 Lycurgus Apeldoorn 19/01/14
4 2.08,51 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Apeldoorn 19/01/14
5 2.08,97 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Apeldoorn 19/01/14
6 2.10,53 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Apeldoorn 19/01/14
7 2.10,62 Jay Jay Fung-Loy 15/06/99 Sparta Apeldoorn 08/02/14
8 2.12,03 Lars Mertens 30/03/99 Cifla Dortmund (GER) 09/03/14
9 2.12,49 Jurriaan de Rijk 01/09/99 Haag Atletiek Apeldoorn 08/02/14
10 2.12,88 Reinder Prince 16/11/99 Triathlon Apeldoorn 25/01/14
11 2.13,67 Daan van de Mortel 05/06/99 LGD Dortmund (GER) 09/03/14
12 2.14,43 Alessio van der Straaten 17/04/00 Ilion Apeldoorn 19/01/14
13 2.15,79 Stan Ubachs 16/06/00 Swift Dortmund (GER) 09/03/14
14 2.16,59 Max Polak 18/02/00 PAC Apeldoorn 19/01/14
15 2.17,03 Rens de Ridder 06/03/99 Dynamica Gent (BEL) 21/12/13
16 2.18,01 Cain Rutgers 01/11/99 Almere '81 Apeldoorn 19/01/14
1000 meter - grens 3.05,00
1 2.40,71 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Gent (Bel) 22/02/14
2 2.53,55 Rens de Ridder 06/03/99 Dynamica Gent (Bel) 22/02/14
3 2.56,39 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Gent (BEL) 28/12/13
4 2.59,84 Yosha van 't Veer 15/06/99 PAC Gent (BEL) 28/12/13
5 3.00,76 Henrik Kok JD 17/04/01 Pijnenburg Apeldoorn 18/01/14
6 3.01,75 Jesse Hendriks JD 02/12/01 THOR Apeldoorn 18/01/14
7 3.04,16 Juul Knoester 03/07/00 GVAC Gent (Bel) 22/02/14
8 3.04,49 Jesse Fokkenrood JD 28/03/02 Atverni Gent (Bel) 22/02/14
1500 meter - grens 4.55,00
1 4.21,46 Bram Anderiessen 01/08/99 AKU Apeldoorn 09/02/14
2 4.27,78 Lars Mertens 30/03/99 Cifla Dortmund (GER) 16/03/14
3 4.29,23 Gian Oerlemans 03/12/99 Triathlon Apeldoorn 09/02/14
4 4.37,75 Justin Lam 13/06/99 Almere '81 Apeldoorn 19/01/14
5 4.38,20 Cain Rutgers 01/11/99 Almere '81 Apeldoorn 25/01/14
6 4.38,71 Alessio van der Straaten 17/04/00 Ilion Apeldoorn 19/01/14
7 4.38,93 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Apeldoorn 25/01/14
8 4.40,10 Daan Notenboom 01/01/99 Castricum Apeldoorn 19/01/14
9 4.44,94 Imre Dielis 14/10/99 LGD Apeldoorn 19/01/14
10 4.48,95 Loek Janmaat 31/03/99 AKU Apeldoorn 19/01/14
11 4.49,72 Kelvin Baartwijk 10/08/00 Almere '81 Apeldoorn 19/01/14
12 4.49,83 Joep Borninkhof 08/02/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/14
13 4.50,34 Kjell Raaijmakers 20/07/99 Athlos Apeldoorn 19/01/14
14 4.50,62 Thijs Knecht 22/12/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/14
15 4.53,53 Sem Verweij 27/08/99 Hylas Apeldoorn 19/01/14
50 meter horden - grens 8.60
1 7.50 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Utrecht 20/12/13
2 7.61 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Utrecht 20/12/13
3 7.75 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Utrecht 20/12/13
4 7.77 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Utrecht 20/12/13
5 7.83 Jarno de Groot 27/01/99 Flevo Delta Utrecht 20/12/13
6 8.38 Joe Tielen 04/02/00 De Sperwers Stadskanaal 11/01/14
in onderlinge wedstrijd:
7.24 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Dordrecht 02/03/14
7.36 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 02/03/14
7.50 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Dordrecht 02/03/14
8.12 Tijmen Ottenheim 07/10/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 08/02/14
8.35 Valbor Gorre 22/05/00 PAC Dordrecht 02/03/14
60 meter horden - grens 9.65
1 8.39 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 25/10/14
2 8.42 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Apeldoorn 19/01/14
3 8.45 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Dordrecht 25/10/14
4 8.51 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Apeldoorn 19/01/14
5 8.59 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Apeldoorn 19/01/14
6 8.65 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 19/01/14
7 8.74 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/14
8 8.76 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Apeldoorn 19/01/14
9 8.76 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 22/02/14
10 8.78 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 19/01/14
11 8.82 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Apeldoorn 19/01/14
12 8.85 Daan Spiljard 19/07/00 Parthenon Dordrecht 25/10/14
13 8.88 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Apeldoorn 19/01/14
14 8.90 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Dordrecht 11/01/14
15 8.99 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Apeldoorn 19/01/14
16 9.02 Jarno de Groot 27/01/99 Flevo Delta Apeldoorn 19/01/14
17 9.05 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Utrecht 17/01/14
18 9.06 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Amsterdam 23/11/13
19 9.17 Sil Negenman 28/05/00 Holland Amsterdam 23/11/13
20 9.20 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 19/01/14
21 9.22 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 15/12/13
22 9.23 Jaap van Zevenbergen 13/04/99 Fortuna Dordrecht 25/10/14
23 9.33 Philip van de Beek 11/10/00 Phanos Apeldoorn 19/01/14
24 9.34 Shaquille Haverkamp 10/01/99 Gouda Zoetermeer 11/01/14
25 9.38 Mike Dierkx 09/02/99 Scheldesport Dordrecht 25/10/14
26 9.39 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Apeldoorn 19/01/14
27 9.42 Divano Burgzorg 10/02/99 PAC Apeldoorn 19/01/14
28 9.43 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Utrecht 09/11/13
29 9.45 Robert Olgers 09/02/99 NOP Apeldoorn 19/01/14
30 9.49 Zipp Bakker 03/06/99 Hellas Utrecht 09/11/13
31 9.52 Lucas van Klaveren 11/11/99 Ilion Dordrecht 22/02/14
32 9.58 Joram Ganzevoort 02/04/99 Heerenveen Amsterdam 23/11/13
33 9.58 Gerwin de Haan 17/06/99 Heerenveen Utrecht 03/01/14
34 9.58 Martijn Kroes 04/01/99 NOVA Apeldoorn 19/01/14
35 9.65 Joep de Wit 01/03/00 Almere '81 Apeldoorn 19/01/14
36 9.65 Hugo van den Berg 24/10/99 NOP Enschede 26/10/14
(betere) handtijden:
8.5 h Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Naaldwijk 26/01/14
tussenafstand: 8.6m
9.22 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Düsseldorf (GER) 08/12/13
hoogspringen - grens 1.65
1 1.96 Rafael Raap 18/03/99 PAC Apeldoorn 19/01/14
2 1.82 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Stadskanaal 11/01/14
3 1.80 Dani Tuur 22/02/99 Ilion Zoetermeer 23/11/13
4 1.80 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Dortmund (GER) 15/12/13
5 1.78 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Dronten 27/12/13
6 1.75 Jelle de Jong 15/02/99 Edam Apeldoorn 19/01/14
7 1.70 Mike van der Hoek 12/02/99 Clytoneus Apeldoorn 19/01/14
8 1.68 Gerwin de Haan 17/06/99 Heerenveen Utrecht 17/01/14
9 1.66 Boris Bintanja 07/01/99 Haaksbergen Münster (GER) 01/12/13
10 1.65 Steyn Boersen 03/03/99 Almere '81 Zoetermeer 23/11/13
11 1.65 Julian Sas 13/10/99 Almere '81 Zoetermeer 23/11/13
12 1.65 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Utrecht 14/12/13
13 1.65 Jarno de Groot 27/01/99 Flevo Delta Dortmund (GER) 15/12/13
14 1.65 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Zoetermeer 11/01/14
15 1.65 Joram Ganzevoort 02/04/99 Heerenveen Apeldoorn 19/01/14
16 1.65 Lucas van Klaveren 11/11/99 Ilion Apeldoorn 19/01/14
17 1.65 Martijn Kroes 04/01/99 NOVA Apeldoorn 19/01/14
18 1.65 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Apeldoorn 19/01/14
19 1.65 Hugo van den Berg 24/10/99 NOP Dordrecht 22/02/14
20 1.65 Rick Stegeman 13/01/00 Cialfo Epe 09/03/14
21 1.65 Glenn Kunst 25/10/99 Haag Atletiek Dordrecht 25/10/14
in onderlinge wedstrijd:
1.97 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 02/03/14
1.68 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Dordrecht 02/03/14
1.65 Tijmen Ottenheim 07/10/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 08/02/14
polsstokhoogspringen - grens 2.40
1 3.80 Jordy Klerkx 12/01/99 Unitas Apeldoorn 19/01/14
2 3.71 Daan Spiljard 19/07/00 Parthenon Dordrecht 25/10/14
3 3.50 Glenn Kunst 25/10/99 Haag Atletiek Dordrecht 25/10/14
4 3.35 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Apeldoorn 19/01/14
5 3.30 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 23/11/13
6 3.30 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Dordrecht 11/01/14
7 3.11 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Utrecht 20/12/13
8 3.11 Aron Blom 04/10/99 Passaat Dordrecht 25/10/14
9 3.01 Philip van de Beek 11/10/00 Phanos Amsterdam 26/01/14
10 3.00 Mitchell van den Brink 16/04/99 AV '34 Gent (BEL) 21/12/13
11 3.00 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Gent (BEL) 28/12/13
12 3.00 Tijn Mallens 11/01/99 Sprint Apeldoorn 19/01/14
13 2.91 Duane van Dijkhuizen JD 03/08/02 Parthenon Dordrecht 25/10/14
14 2.91 Tibo Visser JD 16/10/01 Parthenon Dordrecht 25/10/14
15 2.80 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Gent (BEL) 28/12/13
16 2.80 Marnix Kolkman JD 14/02/02 Edam Apeldoorn 18/01/14
17 2.75 Siem ter Braake 30/10/00 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/14
18 2.70 Jacob Putz 30/06/00 Venray Leverkusen (GER) 05/01/14
19 2.61 Hans Harting 04/02/00 AV '47 Dordrecht 25/10/14
20 2.60 Jordi van der Wal 28/07/99 PAC Dordrecht 14/12/13
21 2.60 Scott Boon 26/10/99 Flevo Delta Dortmund (GER) 05/01/14
22 2.55 Sjoerd Wezelenburg 06/01/99 Lycurgus Zoetermeer 27/12/13
in onderlinge wedstrijd:
3.31 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 02/03/14
3.31 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Dordrecht 02/03/14
3.20 Tijn Mallens 11/01/99 Sprint Dordrecht 15/03/14
2.90 Jordi van der Wal 28/07/99 PAC Dordrecht 02/03/14
2.80 August van de Weijer 03/12/99 Sprint Dordrecht 15/03/14
verspringen - grens 5.40
1 6.31 Rafael Raap 18/03/99 PAC Apeldoorn 08/02/14
2 6.23 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Apeldoorn 19/01/14
3 6.13 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 19/01/14
4 6.06 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 19/01/14
5 6.04 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Dortmund (GER) 12/01/14
6 5.93 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Utrecht 12/01/14
7 5.87 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Utrecht 03/01/14
8 5.84 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Utrecht 09/11/13
9 5.76 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Utrecht 01/02/14
10 5.72 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Naaldwijk 15/12/13
11 5.66 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Dortmund (GER) 05/01/14
12 5.57 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Zoetermeer 23/11/13
13 5.56 Dani Tuur 22/02/99 Ilion Zoetermeer 11/01/14
14 5.56 Scott Boon 26/10/99 Flevo Delta Utrecht 12/01/14
15 5.52 Finnian van der Steenhoven 01/05/00 PAC Apeldoorn 19/01/14
16 5.49 Sjoerd Wezelenburg 06/01/99 Lycurgus Apeldoorn 19/01/14
17 5.47 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 19/01/14
18 5.45 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Amsterdam 23/11/13
19 5.43 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Dortmund (GER) 12/01/14
20 5.42 Koert Remijn 07/04/99 DEM Apeldoorn 19/01/14
kogelstoten 4 kg - grens 11.50
1 14.63 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 19/01/14
2 13.80 Shaquille Emanuelson 08/01/00 AV '40 Naaldwijk 09/03/14
3 13.73 Florian Wijnen 26/07/99 Attila Den Bosch 26/01/14
4 13.42 Rein van Houwelingen 22/01/99 Typhoon Apeldoorn 19/01/14
5 13.42 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 19/01/14
6 13.41 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Utrecht 09/11/13
7 13.22 Quinten van der Veer 22/07/99 PAC Apeldoorn 19/01/14
8 13.18 Brian Klinkenberg 06/01/99 Flevo Delta Enschede 26/10/14
9 13.16 Jeroen Rops 20/05/99 Scorpio Rijen 16/03/14
10 12.95 Ruben Smink 09/08/99 MPM Dronten 27/12/13
11 12.45 Wilbert Dennekamp 12/01/99 Rijssen Tuk 08/03/14
12 12.35 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Tuk 08/03/14
13 12.33 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Zoetermeer 23/11/13
14 12.23 Kiowa Roukema 02/12/99 NEA-Volharding Apeldoorn 19/01/14
15 12.09 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Apeldoorn 19/01/14
16 12.07 Ruben Rigter 24/07/99 Zuidwal Apeldoorn 19/01/14
17 11.90 Dave de Jong 10/07/99 Gouda Zoetermeer 23/11/13
18 11.90 Mattijs Mols 22/04/00 Attila Rijen 16/03/14
19 11.78 Sam van der Pol 02/09/99 Atledo Rijen 16/03/14
20 11.76 Lucas van Klaveren 11/11/99 Ilion Zoetermeer 11/01/14
21 11.75 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Zoetermeer 01/03/14