Dit is de jaar indoorranglijst 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2013.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens C
50 meter - grens 6.90
6.33 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Utrecht 21/12/12
6.40 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Utrecht 04/01/13
6.54 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Zoetermeer 02/03/13
6.58 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Zoetermeer 02/03/13
6.67 Mats Tjepkema 06/07/98 Phanos Zoetermeer 02/03/13
6.72 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Dordrecht 12/01/13
6.75 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Utrecht 21/12/12
6.75 Rafael Raap 18/03/99 PAC Utrecht 21/12/12
6.77 Mitchell Emmers 22/04/98 Attila Utrecht 21/12/12
6.77 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Zoetermeer 02/03/13
6.79 Wislet de Hair 02/06/99 Achilles Dordrecht 12/01/13
6.80 Lars Dirkzwager 23/03/98 AV '56 Dordrecht 12/01/13
6.87 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Utrecht 04/01/13
in onderlinge wedstrijd:
6.68 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 16/03/13
6.74 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Dordrecht 16/03/13
60 meter - grens 7.90
7.34 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Apeldoorn 23/02/13
7.36 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Dordrecht 26/10/13
7.38 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Gent (BEL) 26/12/12
7.49 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Apeldoorn 20/01/13
7.50 Sawa Bezelev 13/07/98 Athlos Apeldoorn 05/01/13
7.55 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 20/01/13
7.57 Mike Melchers 28/02/98 Suomi Apeldoorn 23/02/13
7.58 Michelangelo Buter 01/11/98 Windsor Slough Eton & Hounslow Carshalton (GBR) 16/02/13
7.66 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 20/01/13
7.70 Pim Pauel 09/07/98 Haarlem Dordrecht 26/10/13
7.73 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Apeldoorn 20/01/13
7.74 Rowan Wieser 01/09/98 Sparta Naaldwijk 09/12/12
7.77 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Utrecht 04/01/13
7.77 James Keuben 18/01/98 TION Apeldoorn 20/01/13
7.78 Robin Vliem 28/01/98 Athlos Apeldoorn 20/01/13
7.79 Helio Mota 24/01/99 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 20/01/13
7.80 Gianluca Trivieri 13/01/98 Phanos Amsterdam 23/12/12
7.82 Matthijs Redert 24/03/98 PAC Apeldoorn 20/01/13
7.82 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Apeldoorn 20/01/13
7.82 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Utrecht 26/01/13
7.82 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Dordrecht 23/02/13
7.84 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Dordrecht 12/01/13
7.84 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Apeldoorn 20/01/13
7.84 Rafael Raap 18/03/99 PAC Apeldoorn 20/01/13
7.85 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Sittard 06/01/13
7.85 Jim van Gorkum 26/01/98 Spado Apeldoorn 20/01/13
7.85 Tygo Siemonsma 31/12/98 Horror Enschede 27/10/13
7.86 Tunji Abisoye JD 30/01/00 Ciko '66 Apeldoorn 19/01/13
7.87 Koen Stapel 09/03/98 Ilion Zoetermeer 24/11/12
7.88 Mats Tjepkema 06/07/98 Phanos Zoetermeer 02/03/13
7.90 Mitchell Emmers 22/04/98 Attila Utrecht 21/12/12
in onderlinge wedstrijd:
7.76 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 16/03/13
800 meter - grens 2.20,00
2.05,08 Lars Olde 07/06/98 VAV Apeldoorn 05/01/13
2.08,12 Youri Keulen 30/09/98 AVON Apeldoorn 23/02/13
2.08,47 Elias Loukili 15/06/98 Atverni Apeldoorn 23/02/13
2.09,76 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Apeldoorn 23/02/13
2.09,87 Tom Hendrikse 11/08/98 AAC '61 Apeldoorn 05/01/13
2.10,57 Sven van Miltenburg 21/05/98 Atverni Apeldoorn 23/02/13
2.11,05 Bram Anderiessen 01/08/99 AKU Apeldoorn 23/02/13
2.11,07 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Apeldoorn 20/01/13
2.13,11 Jordi Bot 01/12/98 AV '56 Düsseldorf (GER) 09/12/12
2.13,40 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Apeldoorn 20/01/13
2.13,67 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Apeldoorn 20/01/13
2.13,93 Casper Ruegg 06/08/98 PAC Apeldoorn 20/01/13
2.14,64 Justin Lam 13/06/99 Almere '81 Apeldoorn 20/01/13
2.14,75 Jordy Kluft 04/02/98 DEM Dortmund (GER) 10/03/13
2.15,38 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 20/01/13
2.15,55 Jens van Gelderen 13/08/99 Lycurgus Apeldoorn 20/01/13
2.16,36 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Apeldoorn 20/01/13
2.16,96 Juul Linders 17/04/98 Prins Hendrik Apeldoorn 20/01/13
2.17,03 Joris Roosink 09/02/98 Rijssen Apeldoorn 20/01/13
2.17,54 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Dortmund (GER) 10/03/13
2.17,89 Stan van Helmond 12/02/98 LGD Apeldoorn 20/01/13
2.19,17 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Apeldoorn 20/01/13
2.19,17 Christiaan Korte 03/01/98 Typhoon Apeldoorn 20/01/13
2.19,24 Lars Mertens 30/03/99 Cifla Düsseldorf (GER) 16/12/12
2.19,72 Joost de Kleuver 30/09/98 Climax Dortmund (GER) 17/03/13
2.19,91 Thijs Onstein 08/03/98 ASV Apeldoorn 20/01/13
1000 meter - grens 3.05,00
2.57,97 Youri Keulen 30/09/98 AVON Gent (BEL) 29/12/12
1500 meter - grens 4.55,00
4.30,50 Elias Loukili 15/06/98 Atverni Apeldoorn 24/02/13
4.40,43 Corné Timmer 11/02/98 Aalsmeer Apeldoorn 05/01/13
50 meter horden - grens 8.60
7.27 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Utrecht 21/12/12
7.58 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Utrecht 21/12/12
7.84 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Utrecht 21/12/12
7.96 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Utrecht 21/12/12
7.97 Thomas van der Vooren 16/04/98 Triathlon Utrecht 21/12/12
7.98 Rafael Raap 18/03/99 PAC Utrecht 21/12/12
8.20 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Stadskanaal 12/01/13
8.26 Elmar Koster 16/04/98 PAC Utrecht 21/12/12
8.28 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Utrecht 21/12/12
8.51 Jonas Dano 08/09/99 Sprint Utrecht 21/12/12
8.52 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Utrecht 21/12/12
in onderlinge wedstrijd:
7.74 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Dordrecht 16/03/13
8.10 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Dordrecht 16/03/13
8.35 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
8.44 Stein Wisse 08/03/98 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
8.53 Gerben Dofferhoff 23/01/98 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
60 meter horden - grens 9.65
8.46 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Apeldoorn 20/01/13
8.49 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Dordrecht 26/10/13
8.62 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Naaldwijk 17/02/13
8.65 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Apeldoorn 20/01/13
8.74 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Apeldoorn 20/01/13
8.79 Robin Vliem 28/01/98 Athlos Apeldoorn 20/01/13
8.84 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Apeldoorn 20/01/13
8.85 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Apeldoorn 20/01/13
8.94 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Dordrecht 26/10/13
8.94 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Enschede 27/10/13
8.97 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 20/01/13
8.99 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
9.07 Liam van der Schaaf 08/10/98 Phanos Apeldoorn 20/01/13
9.11 Rafael Raap 18/03/99 PAC Zoetermeer 12/01/13
9.13 Rowan Wieser 01/09/98 Sparta Zoetermeer 12/01/13
9.17 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Naaldwijk 17/02/13
9.18 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Apeldoorn 20/01/13
9.21 Tiago Smithuis 11/12/98 Ilion Naaldwijk 09/12/12
9.22 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Utrecht 10/11/12
9.23 Bryan van Ingen 27/07/98 Haarlemmermeer Naaldwijk 17/02/13
9.30 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Apeldoorn 20/01/13
9.35 Mats Tjepkema 06/07/98 Phanos Naaldwijk 17/02/13
9.36 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Dordrecht 23/02/13
9.45 Thomas van der Vooren 16/04/98 Triathlon Utrecht 18/01/13
9.45 Glenn Pols 19/06/98 Atledo Dordrecht 26/10/13
9.47 Elmar Koster 16/04/98 PAC Apeldoorn 20/01/13
9.47 Jesper Peterse 21/04/98 Trias Naaldwijk 17/02/13
9.48 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 20/01/13
9.48 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Apeldoorn 20/01/13
9.51 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 20/01/13
9.51 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Apeldoorn 20/01/13
9.55 Just van Hal 02/01/98 Prins Hendrik Apeldoorn 20/01/13
9.65 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Amsterdam 24/11/12
hoogspringen - grens 1.65
1.85 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Apeldoorn 20/01/13
1.85 Mike Idio 08/06/98 Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 16/03/13
1.80 Sven van Merode 02/10/98 Achilles Apeldoorn 20/01/13
1.80 Lars Dirkzwager 23/03/98 AV '56 Dordrecht 26/10/13
1.75 Vincent Staat 01/10/98 Attila Tilburg 13/01/13
1.75 Dani Tuur 22/02/99 Ilion Zoetermeer 24/11/12
1.75 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 23/02/13
1.75 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Enschede 27/10/13
1.71 Dirk Aarts 06/04/98 HAC Dortmund (GER) 10/03/13
1.70 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 20/01/13
1.70 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Drachten 02/02/13
1.65 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Amsterdam 24/11/12
1.65 Tiago Smithuis 11/12/98 Ilion Zoetermeer 24/11/12
1.65 Mitchel Emmers 22/04/98 Attila Utrecht 15/12/12
1.65 Boudewijn Coenegracht 18/09/98 Sprint Dordrecht 12/01/13
1.65 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Stadskanaal 12/01/13
1.65 Lekan Dalenberg 20/05/98 Atledo Dongen 20/01/13
1.65 Mohammed Jeilani 05/09/98 ASV Apeldoorn 20/01/13
1.65 Hent van Schoten 14/05/98 Oss '78 Oss 16/03/13
polsstokhoogspringen - grens 2.30
3.41 Koen Koenders 15/10/98 Prins Hendrik Dordrecht 26/10/13
3.20 Freek van Blerck 08/04/98 Sprint Dordrecht 26/10/13
3.15 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Apeldoorn 20/01/13
3.10 Jordy Klerkx 12/01/99 Unitas Apeldoorn 20/01/13
3.10 Richard Middelkoop 30/10/98 Ilion Apeldoorn 20/01/13
3.10 Daan Spiljard JD 19/07/00 Parthenon Dordrecht 26/10/13
2.84 Iko Vloothuis 25/04/98 AAC Utrecht 21/12/12
2.82 Tiago Smithuis 11/12/98 Ilion Zoetermeer 26/01/13
2.82 Koen Stapel 09/03/98 Ilion Zoetermeer 26/01/13
2.80 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Apeldoorn 20/01/13
2.80 Aron Blom 04/10/99 Passaat Dordrecht 26/10/13
2.80 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Dordrecht 26/10/13
2.80 Glenn Kunst 25/10/99 Haag Atletiek Dordrecht 26/10/13
2.65 Yarán Wienneke 09/02/98 GAC-Hilversum Apeldoorn 20/01/13
2.64 Lucas Hobma 30/03/98 Unitas Tienen (BEL) 23/02/13
2.60 Cirrus Nebbeling 18/07/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 20/01/13
2.54 Martijn Tigchelaar 09/02/98 Sprint Tienen (BEL) 23/02/13
2.41 Philip van de Beek JD 11/10/00 Phanos Amsterdam 20/01/13
2.40 Jelle de Jong 15/02/99 Edam Apeldoorn 20/01/13
2.40 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Apeldoorn 20/01/13
2.40 Davian Kerkhof 15/03/98 Fortuna Dordrecht 26/10/13
2.32 Just van Hal 02/01/98 Prins Hendrik Gent (BEL) 12/01/13
2.30 Rens de Ridder 06/03/99 Dynamica Dordrecht 12/01/13
2.30 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Apeldoorn 20/01/13
in onderlinge wedstrijd:
2.80 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 16/03/13
2.60 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Dordrecht 16/03/13
verspringen - grens 5.40
6.16 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Utrecht 10/11/12
5.92 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Utrecht 26/01/13
5.91 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Sittard 06/01/13
5.87 Rowan Wieser 01/09/98 Sparta Zoetermeer 12/01/13
5.87 Wouter van der Spek 25/04/98 Impala Apeldoorn 20/01/13
5.77 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 20/01/13
5.73 Jamal Aartsen 13/07/98 Noordkop Apeldoorn 20/01/13
5.73 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Apeldoorn 20/01/13
5.56 Gianluca Trivieri 13/01/98 Phanos Amsterdam 24/11/12
5.55 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Utrecht 26/01/13
5.54 Bryan van Ingen 27/07/98 Haarlemmermeer Amsterdam 24/11/12
5.54 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
5.49 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Utrecht 12/01/13
5.49 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Apeldoorn 20/01/13
5.47 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 20/01/13
5.45 Rafael Raap 18/03/99 PAC Zoetermeer 12/01/13
5.41 Tiago Smithuis 11/12/98 Ilion Zoetermeer 24/11/12
kogelstoten 4 kg - grens 11.50
14.60 Michelangelo Buter 01/11/98 Windsor Slough Eton & Hounslow Birmingham (GBR) 24/02/13
13.63 Onno Aerts 29/03/98 Noordkop Apeldoorn 20/01/13
13.17 Gerben Dofferhoff 23/01/98 Leiden Atletiek Zoetermeer 02/03/13
13.05 Glenn Pols 19/06/98 Atledo Dordrecht 26/10/13
12.78 Davy Verlinden 25/02/98 Spado Halsteren 26/10/13
12.73 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Naaldwijk 09/12/12
12.71 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Naaldwijk 17/02/13
12.55 Wouter Nieuwhof 28/12/98 Ciko '66 Apeldoorn 24/02/13
12.35 Matthijs Redert 24/03/98 PAC Apeldoorn 20/01/13
12.28 Roy van Zijl 08/03/98 Salland Enschede 27/10/13
12.25 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Apeldoorn 20/01/13
12.19 Freek Tiel Groenesteege 07/10/98 Clytoneus Apeldoorn 20/01/13
11.96 Nout van den Bos 09/02/98 Delta Sport Halsteren 26/10/13
11.88 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 20/01/13
11.84 Julian Roffel 22/05/98 Horror Drachten 02/02/13
11.83 Rafael Raap 18/03/99 PAC Dordrecht 23/02/13
11.81 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Enschede 27/10/13
11.74 Bryan van Ingen 27/07/98 Haarlemmermeer Apeldoorn 20/01/13
11.72 Martijn Hoogewerf 12/05/98 Holland Amsterdam 24/11/12
11.59 Pim Pauel 09/07/98 Haarlem Apeldoorn 20/01/13
11.54 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 20/01/13
11.54 Maarten Kerckhoffs 14/08/98 Wijchen Oss 16/03/13
11.51 Timo in 't Hout 12/06/98 PAC Dordrecht 23/02/13
11.50 Ruben Smink 09/08/99 MPM Enschede 27/10/13
in onderlinge wedstrijd:
12.73 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Naaldwijk 02/02/13
12.41 Timo in 't Hout 12/06/98 PAC Dordrecht 16/03/13
11.97 Quinten van der Veer 22/07/99 PAC Dordrecht 16/03/13