Dit is de jaar indoorranglijst 2011/2012 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 28 oktober 2012.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens C
50 meter - grens 6,90
6,44 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Utrecht 06-01-12
6,52 Jelle van Sunder 13-08-97 Suomi Zoetermeer 10-12-11
6,55 Michen Biesaart 05-06-97 Ilion Zoetermeer 03-03-12
6,57 Rutger Postma 09-10-97 Haarlemmermeer Zoetermeer 10-12-11
6,62 Martijn Overweel 11-03-97 Ilion Zoetermeer 03-03-12
6,66 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Utrecht 23-12-11
6,66 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Utrecht 23-12-11
6,71 Gennaro Biswane 03-02-97 U-Track Utrecht 23-12-11
6,71 Luc Orbons JD 25-01-99 Phoenix Utrecht 11-03-12
6,71 Royce Zaadnoordijk 06-06-97 Leiden Atletiek Utrecht 11-03-12
6,73 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Utrecht 06-01-12
6,75 Stijn Pauli 13-06-97 Leiden Atletiek Zoetermeer 03-03-12
6,78 Markus Meekma 25-02-97 Impala  Tuk 03-03-12
6,79 Aldo Vree 06-10-97 GAC-H Utrecht 23-12-11
6,80 Emil van de Par 25-03-97 Spiridon Utrecht 06-01-12
6,80 Rody de Wolff 09-04-97 Heerenveen Tuk 03-03-12
6,84 Rodney Hoogterp 24-02-97 Impala Stadskanaal 13-11-11
6,84 Johan Ouwehand 11-08-97 Edam Utrecht 06-01-12
6,85 Loic Wondel 14-08-98 Rotterdam Atletiek Zoetermeer 03-03-12
6,86 Sander Brugge 16-04-97 Veendam Stadskanaal 13-11-11
6,90 Joost Koet 20-07-97 Leiden Atletiek Zoetermeer 03-03-12
60 meter - grens 8,00
7,32 Ricardo Buinsters 28-02-97 Achilles Apeldoorn 07-01-12
7,49 Jelle van Sunder 13-08-97 Suomi Amsterdam 18-12-11
7,50 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Utrecht 06-01-12
7,51 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Utrecht 06-01-12
7,56 Rutger Postma 09-10-97 Haarlemmermeer Utrecht 12-11-11
7,56 Michen Biesaart 05-06-97 Ilion Apeldoorn 22-01-12
7,57 Gennaro Biswane 03-02-97 U-Track Dordrecht 27-10-12
7,58 David Staat 02-04-97 Attila Apeldoorn 22-01-12
7,60 Rik Taam 17-01-97 Zaanland Amsterdam 26-11-11
7,61 Martijn Overweel 11-03-97 Ilion Apeldoorn 22-01-12
7,66 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Apeldoorn 22-01-12
7,66 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Dordrecht 26-02-12
7,67 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 22-01-12
7,70 Evan Boessen 15-03-97 Unitas Düsseldorf (GER) 10-03-12
7,71 Sander Brugge 16-04-97 Veendam Apeldoorn 07-01-12
7,71 Rody de Wolff 09-04-97 Heerenveen Heerenveen 17-03-12
7,72 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Naaldwijk 11-12-11
7,77 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Utrecht 12-11-11
7,77 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Utrecht 28-01-12
7,77 Neflin de Weerdt 02-09-97 Athlos Utrecht 28-01-12
7,78 Aldo Vree 06-10-97 GAC-H Utrecht 17-12-11
7,79 Luc Orbons JD 25-01-99 Phoenix Apeldoorn 21-01-12
7,79 Mark de Rond 12-04-97 Achilles Dordrecht 27-10-12
7,80 Johan Ouwehand 11-08-97 Edam Apeldoorn 22-01-12
7,80 Tobias Bakx 17-10-97 TION Dortmund (GER) 25-03-12
7,83 James Keuben 18-01-98 TION Apeldoorn 22-01-12
7,85 Markus Meekma 25-02-97 Impala  Heerenveen 17-03-12
7,87 Yorick van der Graaff 28-04-97 Energie Zoetermeer 14-01-12
7,89 Pelle Gelderblom 27-07-98 AV '56 Dordrecht 27-10-12
7,90 Royce Zaadnoordijk 06-06-97 Leiden Atletiek Utrecht 11-03-12
7,91 Melle Maas 26-01-97 AV '56 Apeldoorn 22-01-12
7,91 Mike Melchers 28-02-98 Suomi Apeldoorn 22-01-12
7,91 Berlin Ngendakumana 20-09-98 AAC Apeldoorn 22-01-12
7,91 Dion van Kessel 12-06-97 Typhoon Dordrecht 27-10-12
7,93 Emil van de Par 25-03-97 Spiridon Utrecht 06-01-12
7,94 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Dortmund (GER) 12-02-12
7,94 Bart Hondeveld 02-07-97 Achilles Hoboken (BEL) 11-03-12
7,95 David Tanger 13-01-98 Climax Utrecht 28-01-12
7,95 Stijn Pauli 13-06-97 Leiden Atletiek Zoetermeer 03-03-12
7,96 Lex Bolderheij 19-11-97 Energie Zoetermeer 14-01-12
7,98 Rodney Hoogterp 24-02-97 Impala Stadskanaal 13-11-11
7,99 Gerben Dofferhoff 23-01-98 Leiden Atletiek Amsterdam 18-12-11
7,99 Olav Donker JD 16-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
7,99 Robin Hardeman 18-07-97 Climax Dortmund (GER) 18-03-12
in onderlinge wedstrijd:
7,98 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Dordrecht 11-02-12
800 meter - grens 2.20,00
2.07,68 Djurre Hoeksema 15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 22-01-12
2.07,68 Sven Schoonebeek 30-01-97 Lycurgus Apeldoorn 12-02-12
2.08,01 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Dortmund (GER) 04-03-12
2.10,47 Olle van den Boom 02-01-97 Venray Apeldoorn 22-01-12
2.10,84 Jasper Lubbers 12-12-97 HAC '63 Apeldoorn 22-01-12
2.11,57 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Dortmund (GER) 18-03-12
2.12,04 Mike Meijer 07-06-97 AAC '61 Apeldoorn 22-01-12
2.12,29 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Dortmund (GER) 11-03-12
2.12,80 Elias Loukili 15-06-98 Atverni Apeldoorn 12-02-12
2.12,81 Robin Wassens 15-03-97 Groningen Atletiek Apeldoorn 22-01-12
2.13,33 Justin Postma 29-04-97 Impala Apeldoorn 22-01-12
2.13,86 Youri Keulen 30-09-98 AVON Apeldoorn 22-01-12
2.14,68 Stan Zeegers 15-04-97 LGD Dortmund (GER) 18-03-12
2.15,62 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Apeldoorn 22-01-12
2.15,71 Tobias Bakx 17-10-97 TION Apeldoorn 22-01-12
2.17,07 Ruben Heesen 23-08-97 U-Track Apeldoorn 22-01-12
2.17,40 Johan Ouwehand 11-08-97 Edam Apeldoorn 22-01-12
2.17,52 Robin Schutter 01-07-97 Suomi Apeldoorn 22-01-12
2.18,14 Bart Maas 31-01-97 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
2.18,48 Jochem Jaarsma 10-10-97 Lycurgus Apeldoorn 22-01-12
2.19,14 Edwin Sjerps 18-11-97 SAV Apeldoorn 22-01-12
2.19,29 Guus Winkelmolen 11-05-98 Swift Düsseldorf (GER) 10-03-12
2.19,52 David Sahetapy 13-05-98 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
1000 meter - grens 3.00,00
2.48,70 Sven Schoonebeek 30-01-97 Lycurgus Apeldoorn 18-02-12
2.51,52 Jasper Lubbers 12-12-97 HAC '63 Apeldoorn 18-02-12
2.52,76 Cas Swienink 24-03-98 PEC 1910 Apeldoorn 18-02-12
2.52,85 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Apeldoorn 18-02-12
2.54,48 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Düsseldorf (GER) 18-12-11
2.56,94 Bram Anderiessen JD 01-08-99 AKU Apeldoorn 21-01-12
2.58,11 Lauri Hulleman JD 18-02-99 AV '34 Apeldoorn 21-01-12
1500 meter - grens 4.45,00
4.31,09 Djurre Hoeksema 15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 07-01-12
4.38,55 Jasper Lubbers 12-12-97 HAC '63 Apeldoorn 07-01-12
50 meter horden - grens 8,60
7,42 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Utrecht 23-12-11
7,70 Markus Meekma 25-02-97 Impala  Stadskanaal 13-11-11
7,87 Aldo Vree 06-10-97 GAC-H Utrecht 23-12-11
7,81 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Utrecht 23-12-11
8,20 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Utrecht 23-12-11
8,30 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61 Stadskanaal 13-11-11
8,42 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Stadskanaal 13-11-11
in onderlinge wedstrijd:
8,00 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Dordrecht 18-03-12
8,44 Royce Zaadnoordijk 06-06-97 Leiden Atletiek Naaldwijk 11-02-12
8,53 Joost Koet 20-07-97 Leiden Atletiek Naaldwijk 11-02-12
8,60 Stijn Pauli 13-06-97 Leiden Atletiek Naaldwijk 11-02-12
60 meter horden - grens 9,70
8,55 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Apeldoorn 22-01-12
8,57 Rik Taam 17-01-97 Zaanland Apeldoorn 22-01-12
8,58 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Apeldoorn 22-01-12
8,70 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 22-01-12
8,84 Lex Bolderheij 19-11-97 Energie Utrecht 11-03-12
8,87 Tey Berendschot 08-08-97 Atletiek Maastricht Apeldoorn 22-01-12
8,87 Markus Meekma 25-02-97 Impala  Apeldoorn 22-01-12
8,88 Aldo Vree 06-10-97 GAC-H Utrecht 14-01-12
8,89 Gerrit Reins 30-11-97 Spado Apeldoorn 22-01-12
9,06 Mark de Rond 12-04-97 Achilles Naaldwijk 11-12-11
9,12 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Apeldoorn 22-01-12
9,17 Neflin de Weerdt 02-09-97 Athlos Apeldoorn 22-01-12
9,25 Rens van der Schaaf 03-04-97 VAV Apeldoorn 22-01-12
9,30 Noah Verboom 02-01-98 Haarlemmermeer Apeldoorn 22-01-12
9,32 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61 Apeldoorn 18-02-12
9,33 Evan Boessen 15-03-97 Unitas Sittard 22-01-12
9,34 Rowan Wieser 01-09-98 Sparta Apeldoorn 22-01-12
9,35 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 22-01-12
9,38 Olle van den Boom 02-01-97 Venray Düsseldorf (GER) 10-03-12
9,40 Ituari Enahoro 15-12-97 AV '34 Apeldoorn 22-01-12
9,40 Pelle Gelderblom 27-07-98 AV '56 Dordrecht 27-10-12
9,42 Thomas Jochem 13-02-97 AAV '36 Zoetermeer 07-01-12
9,44 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 22-01-12
9,44 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Dordrecht 26-02-12
9,48 Bart Hondeveld 02-07-97 Achilles Utrecht 14-01-12
9,53 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Utrecht 12-11-11
9,53 Bas Voermans 22-01-97 PAC Utrecht 14-01-12
9,60 David Tanger 13-01-98 Climax Utrecht 20-01-12
9,70 Alex Bont 05-06-97 PAC Naaldwijk 11-12-11
(betere) handtijden:
8,7 h Tobias Bakx 17-10-97 TION Enschede 28-10-12
9,4 h Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Enschede 28-10-12
hoogspringen - grens 1,65
1,98 Rik Taam 17-01-97 Zaanland Apeldoorn 22-01-12
1,86 Dion van Kessel 12-06-97 Typhoon Dordrecht 19-02-12
1,82 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Dortmund (GER) 18-03-12
1,80 Tobias Bakx 17-10-97 TION Apeldoorn 22-01-12
1,80 Thomas Jochem 13-02-97 AAV '36 Dordrecht 26-02-12
1,75 Rody de Wolff 09-04-97 Heerenveen Apeldoorn 07-01-12
1,75 Julius Ediagbonya 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
1,75 Bart Hondeveld 02-07-97 Achilles Apeldoorn 22-01-12
1,75 Mike Idio 08-06-98 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 22-01-12
1,75 Tey Berendschot 08-08-97 Atletiek Maastricht Düsseldorf (GER) 10-03-12
1,71 Bas Voermans 22-01-97 PAC Dordrecht 19-02-12
1,70 Rodney Hoogterp 24-02-97 Impala Alkmaar 10-12-11
1,70 Julius Martens 15-05-97 Loopgroep PK Wageningen 18-12-11
1,70 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Zoetermeer 07-01-12
1,70 Daan Modderkolk 13-07-97 Atletico '73 Apeldoorn 07-01-12
1,70 Sven van Merode 02-10-98 Achilles Apeldoorn 22-01-12
1,70 Jim Vaughan 06-04-98 Swift Düsseldorf (GER) 10-03-12
1,70 Bram Benne 11-04-97 AVR '69 Rijen 11-03-12
1,70 Thomas Wust 29-09-97 Hercules Dordrecht 27-10-12
1,69 Rafael Raap JD 18-03-99 Fortuna Apeldoorn 21-01-12
1,65 Dani Tuur JD 22-02-99 Ilion Zoetermeer 26-11-11
1,65 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Apeldoorn 22-01-12
1,65 Berlin Ngendakumana 20-09-98 AAC Apeldoorn 22-01-12
1,65 Aldo Vree 06-10-97 GAC-H Dordrecht 26-02-12
1,65 Sebastiaan van der Grift 30-04-98 Phoenix Utrecht 11-03-12
1,65 Jeffrey Bekker 14-01-98 Statina Utrecht 11-03-12
1,65 Sander Koops JD 05-02-99 De Sperwers Enschede 28-10-12
1,65 Jeroen van der Plas 17-05-97 AV '34 Enschede 28-10-12
1,65 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61 Enschede 28-10-12
in onderlinge wedstrijd:
1,70 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Dordrecht 11-02-12
polsstokhoogspringen - grens 2,30
3,90 Koen van der Wijst 07-08-97 Unitas Apeldoorn 12-02-12
3,60 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Dordrecht 27-10-12
3,55 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 22-01-12
3,25 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Apeldoorn 22-01-12
3,20 Ruben den Boer 18-02-97 Edam Dordrecht 27-10-12
3,01 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Dordrecht 19-02-12
3,00 Chris Gaitanus 18-05-97 Horror Dordrecht 18-12-11
2,81 Erwin de Gier 22-02-97 PAC Dordrecht 19-02-12
2,80 Ernst Hobma 30-03-98 Unitas Düsseldorf (GER) 10-03-12
2,75 Freek van Blerck 08-04-98 Sprint Apeldoorn 22-01-12
2,75 Daan van Liere JD 18-03-99 AV '56 Apeldoorn 22-01-12
2,75 Jordy Klerkx JD 12-01-99 Unitas Dordrecht 04-02-12
2,60 Daan Spiljard JD 19-07-00 Parthenon Dordrecht 27-10-12
2,51 Bas Voermans 22-01-97 PAC Dordrecht 19-02-12
2,50 Iko Vloothuis 25-04-98 AAC Amsterdam 29-01-12
2,43 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Utrecht 23-12-11
2,43 Koen Koenders 15-10-98 Prins Hendrik Utrecht 23-12-11
2,40 Pelle Gelderblom 27-07-98 AV '56 Dordrecht 27-10-12
2,33 Yaran Wienneke 09-02-98 GAC-H Utrecht 23-12-11
2,30 Aron Blom JD 04-10-99 Passaat Dordrecht 27-10-12
in onderlinge wedstrijd:
2,72 Bas Voermans 22-01-97 PAC Dordrecht 18-03-12
verspringen - grens 5,30
6,34 Rik Taam 17-01-97 Zaanland Apeldoorn 11-02-12
6,22 Bart Hondeveld 02-07-97 Achilles Dordrecht 27-10-12
5,92 Rodney Hoogterp 24-02-97 Impala Apeldoorn 22-01-12
5,85 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Apeldoorn 22-01-12
5,85 Evan Boessen 15-03-97 Unitas Düsseldorf (GER) 10-03-12
5,82 Rody de Wolff 09-04-97 Heerenveen Apeldoorn 22-01-12
5,79 Jelle Heijne 18-06-97 Clytoneus Dordrecht 27-10-12
5,72 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Gent (BEL) 17-12-11
5,68 Mark de Rond 12-04-97 Achilles Naaldwijk 11-12-11
5,66 Tobias Bakx 17-10-97 TION Dordrecht 19-02-12
5,61 Gerrit Reins 30-11-97 Spado Apeldoorn 22-01-12
5,55 Thomas Jochem 13-02-97 AAV '36 Apeldoorn 22-01-12
5,53 Bas Voermans 22-01-97 PAC Utrecht 14-01-12
5,51 Julius Ediagbonya 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-12
5,50 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-H Dordrecht 26-02-12
5,50 Dion van Kessel 12-06-97 Typhoon Dordrecht 27-10-12
5,46 David Tanger 13-01-98 Climax Utrecht 28-01-12
5,45 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Utrecht 14-01-12
5,45 Sibren Reekers 30-05-97 Impala Apeldoorn 22-01-12
5,44 Loek Könning 10-05-97 Isala '96 Apeldoorn 18-02-12
5,42 Ricardo Buinsters 28-02-97 Achilles Naaldwijk 11-12-11
5,41 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 22-01-12
5,41 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61 Apeldoorn 18-02-12
5,40 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Zoetermeer 07-01-12
5,40 Jamal Aartsen 13-07-98 Noordkop Apeldoorn 22-01-12
5,40 Markus Meekma 25-02-97 Impala  Apeldoorn 18-02-12
5,38 Joost Koet 20-07-97 Leiden Atletiek Zoetermeer 26-11-11
5,38 Jim Vaughan 06-04-98 Swift Düsseldorf (GER) 10-03-12
5,37 Melle Maas 26-01-97 AV '56 Apeldoorn 22-01-12
5,36 Kylian Dokter 26-02-97 Spark Zoetermeer 03-03-12
5,36 Remco Voncken 01-05-97 Caesar Düsseldorf (GER) 10-03-12
5,34 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 18-02-12
5,33 Noah Verboom 02-01-98 Haarlemmermeer Apeldoorn 22-01-12
5,30 Jelle van Sunder 13-08-97 Suomi Amsterdam 26-11-11
5,30 David Staat 02-04-97 Attila Apeldoorn 22-01-12
kogelstoten 4 kg - grens 11,50
16,09 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Enschede 28-10-12
15,29 Rody de Wolff 09-04-97 Heerenveen Tuk 03-03-12
14,71 Markus Meekma 25-02-97 Impala  Tuk 03-03-12
13,24 Tey Berendschot 08-08-97 Atletiek Maastricht Düsseldorf (GER) 10-03-12
13,11 Mark de Rond 12-04-97 Achilles Dordrecht 27-10-12
12,80 Rik Taam 17-01-97 Zaanland Amsterdam 26-11-11
12,22 Onno Aerts 29-03-98 Noordkop Apeldoorn 22-01-12
12,16 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 18-02-12
11,89 Stijn Pauli 13-06-97 Leiden Atletiek Zoetermeer 26-11-11
11,73 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Düsseldorf (GER) 11-12-11
11,72 Ricardo Buinsters 28-02-97 Achilles Naaldwijk 11-12-11
11,72 Sander Klaver 15-01-97 MPM Apeldoorn 22-01-12
11,64 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Naaldwijk 11-12-11
11,58 Olle van den Boom 02-01-97 Venray Apeldoorn 22-01-12
11,56 Bram Benne 11-04-97 AVR '69 Rijen 11-03-12
in onderlinge wedstrijd:
12,31 Thomas Sulkers 25-05-97 Sprint Dordrecht 03-03-12