Dit is de jaar indoorranglijst Jongens B 2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 30 april 2014, laatst geactualiseerd op 30 april 2014
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Wilmar Kortleever,  Ton de Kleijn en (vooral) Antoon de Groot.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Jongens B
50 meter
1 6.28 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Utrecht 20-12-13
2 6.30 Jelle van Sunder 13-08-97 Suomi Zoetermeer 21-12-13
3 6.30 Jochem Dobber 08-07-97 Suomi Zoetermeer 21-12-13
4 6.31 Rutger Postma 09-10-97 AV Haarlemmermeer Utrecht 17-01-14
5 6.32 Roy Bloemhard 28-06-97 Phanos Utrecht 17-01-14
6 6.35 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Utrecht 03-01-14
7 6.45 Gennaro Biswane 03-02-97 U-Track Utrecht 20-12-13
8 6.45 Bryan Pronk JC 22-06-99 Sparta Zoetermeer 01-03-14
9 6.46 Shaquille Haverkamp JC 10-01-99 AV Gouda Zoetermeer 01-03-14
10 6.49 Roelf Bouwmeester 06-12-97 Jahn II Stadskanaal 11-01-14
60 meter
1 7.00 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 08-02-14
2 7.15 Jelle van Sunder 13-08-97 Suomi Apeldoorn 08-02-14
3 7.21 Jochem Dobber 08-07-97 Suomi Apeldoorn 25-01-14
4 7.23 LoÔc Wondel 14-08-98 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
5 7.24 Jai'Amir Ramjankhan 08-02-97 Haag Atletiek Apeldoorn 08-02-14
6 7.26 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Utrecht 20-12-13
7 7.26 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 15-02-14
8 7.27 Roelf Bouwmeester 06-12-97 Jahn II Apeldoorn 25-01-14
9 7.28 Roy Bloemhard 28-06-97 Phanos Apeldoorn 25-01-14
10 7.28 Rutger Postma 09-10-97 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 08-02-14
11 7.30 Serencio Lionahr 31-03-97 Phanos Apeldoorn 08-02-14
12 7.32 Bryan Pronk JC 22-06-99 Sparta Apeldoorn 19-01-14
13 7.32 Ricardo Buinsters 28-02-97 Spado Apeldoorn 08-02-14
14 7.32 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Gent (BEL) 23-02-14
15 7.34 Ivar Moinat 01-04-97 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 25-01-14
16 7.34 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Amsterdam 02-02-14
17 7.36 Ituah Enahoro 15-12-97 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
18 7.38 Sander Brugge 16-04-97 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
19 7.39 JoŽl Vasquez Valerio 09-01-98 De Liemers Apeldoorn 08-02-14
20 7.39 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 15-02-14
21 7.40 Rakeem Zuylen 15-08-98 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
22 7.40 Dave Wesselink JC 01-10-99 Trias Apeldoorn 19-01-14
23 7.40 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 15-02-14
24 7.42 Gennaro Biswane 03-02-97 U-Track DŁsseldorf (GER) 08-12-13
25 7.42 David Staat 02-04-97 Attila Amsterdam 12-01-14
26 7.42 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 15-02-14
27 7.42 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Apeldoorn 15-02-14
28 7.44 Olav Donker JC 16-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 08-02-14
29 7.47 Joel Vasquez Valerio 09-01-98 De Liemers Dortmund (GER) 02-02-14
30 7.47 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Heerenveen 15-03-14
31 7.49 Evan de Schrijver 18-08-97 AV '56 Apeldoorn 15-02-14
32 7.50 Jim Vaughan 06-04-98 Swift Keulen (GER) 25-01-14
33 7.50 Jurian van Lohuizen 06-10-98 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
34 7.50 Jeffrey-Junior Malaihollo 25-10-97 Attila Apeldoorn 08-02-14
35 7.50 Tobias Bakx 17-10-97 AC TION Apeldoorn 15-02-14
36 7.51 Markus Meekma 25-02-97 Impala Dortmund (GER) 22-12-13
37 7.51 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Gent (BEL) 28-12-13
38 7.52 Stijn Pauli 13-06-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 08-02-14
39 7.53 Ahley Bastiaanse 09-01-97 Typhoon Apeldoorn 08-02-14
40 7.54 Jim van Gorkum 26-01-98 Spado Hoboken (BEL) 16-02-14
41 7.55 Emil van de Par 25-03-97 Spiridon Apeldoorn 25-01-14
42 7.55 Abdelkarim Megaiz 25-02-97 Prins Hendrik Apeldoorn 25-01-14
43 7.56 Sergio van der Meide JC 09-09-99 PAC Zoetermeer 11-01-14
44 7.56 Pim Pauel 09-07-98 AV Haarlem Apeldoorn 25-01-14
45 7.57 Mike Melchers 28-02-98 Suomi Zoetermeer 21-12-13
46 7.57 Lars van Hoeven JC 06-06-99 AV Heerenveen Apeldoorn 19-01-14
47 7.57 Wislet de Hair JC 02-06-99 Spado Apeldoorn 19-01-14
48 7.57 Antonio van den Heuvel 04-08-98 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
49 7.57 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Dortmund (GER) 09-03-14
50 7.58 Ramsey Angela JC 06-11-99 PAC Gent (BEL) 28-12-13
in onderlinge wedstrijd:
7.40 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Dordrecht 08-03-14
7.52 Sergio van der Meide JC 09-09-99 PAC Dordrecht 02-03-14
200 meter
1 23.05 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
2 23.12 Ituah Enahoro 15-12-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
3 23.39 Roy Bloemhard 28-06-97 Phanos Gent (BEL) 26-12-13
4 23.47 Roelf Bouwmeester 06-12-97 Jahn II Dortmund (GER) 22-12-13
5 23.55 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
6 23.91 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Dortmund (GER) 09-03-14
7 23.95 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Dortmund (GER) 23-02-14
8 24.02 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Dortmund (GER) 12-01-14
9 24.16 Henrik Fischer 07-05-98 Haag Atletiek Dortmund (GER) 26-01-14
10 24.28 Joel Vasquez Valerio 09-01-98 De Liemers Dortmund (GER) 02-02-14
11 24.29 Johan Ouwehand 11-08-97 AV Edam Dortmund (GER) 19-01-14
300 meter
1 37.42 Ramsey Angela JC 06-11-99 PAC Gent (BEL) 28-12-13
2 37.56 Lars van Hoeven JC 06-06-99 AV Heerenveen Gent (BEL) 28-12-13
3 38.87 Victor Rouwenhorst JC 21-02-99 De Liemers Dortmund (GER) 02-02-14
4 38.93 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Dortmund (GER) 16-03-14
5 39.59 Martin Oonincx JC 26-05-99 THOR Gent (BEL) 23-02-14
6 39.97 Niels Verheugd 15-07-98 Atledo Gent (BEL) 28-12-13
400 meter
1 49.65 Ivar Moinat 01-04-97 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
2 51.06 Lars van Hoeven JC 06-06-99 AV Heerenveen Apeldoorn 09-02-14
3 51.06 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
4 51.18 Lex Bolderheij 19-11-97 R' dam Atletiek Apeldoorn 09-02-14
5 51.85 Marc Mťdevielle 09-07-97 Phanos Apeldoorn 09-02-14
6 51.87 Ryan Clarke 17-11-97 AV Castricum Apeldoorn 25-01-14
7 52.56 Johan Ouwehand 11-08-97 AV Edam Apeldoorn 08-02-14
8 52.64 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Apeldoorn 08-02-14
9 52.78 Cas Swienink 24-03-98 PEC 1910 Apeldoorn 08-02-14
10 52.80 Yoeri Sterenberg 12-06-97 Daventria Apeldoorn 08-02-14
11 53.38 Job Wiltink 02-12-97 KAV Holland Apeldoorn 25-01-14
12 53.53 Tim Haye 06-12-97 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
13 54.02 Emil van de Par 25-03-97 Spiridon Apeldoorn 08-02-14
14 54.03 Alexander Soethout 29-09-98 DEM Apeldoorn 08-02-14
15 54.06 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Dortmund (GER) 09-02-14
16 54.13 Alex de Bont 05-06-97 PAC Apeldoorn 08-02-14
17 54.20 Leen Sandifort 12-08-97 AV Gouda Apeldoorn 08-02-14
18 54.44 Rens van der Schaaf 03-04-97 VAV Dortmund (GER) 05-01-14
19 54.51 Michen Biesaart 05-06-97 Ilion Apeldoorn 08-02-14
20 54.60 Friso Topper 08-07-97 U-Track Apeldoorn 08-02-14
21 54.73 Steven Feenstra 05-12-97 AV Castricum Apeldoorn 08-02-14
22 54.84 Jordi Bot 01-12-98 AV '56 Apeldoorn 25-01-14
23 54.92 Julian Keizer 19-09-98 Startbaan Apeldoorn 08-02-14
24 54.97 Neflin de Weerdt 02-09-97 Athlos Apeldoorn 08-02-14
25 54.99 Pelle Gelderblom 27-07-98 AV '56 Apeldoorn 25-01-14
800 meter
1 1.53,91 Ivan Feitsma 28-12-97 Athlos Apeldoorn 09-02-14
2 1.57,13 Ryan Clarke 17-11-97 AV Castricum Apeldoorn 09-02-14
3 1.59,40 Cor Bijpost 20-08-97 AV Texel Apeldoorn 09-02-14
4 1.59,89 Mike Melchers 28-02-98 Suomi Apeldoorn 09-02-14
5 1.59,98 Justin Postma 29-04-97 Impala Apeldoorn 09-02-14
6 2.00,56 Jeroen Swinkels 15-01-97 Hylas Dortmund (GER) 15-12-13
7 2.00,96 Mike Meijer 07-06-97 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
8 2.01,99 Brian Versluis JC 11-07-99 Atverni Apeldoorn 09-02-14
9 2.02,54 Sven Schoonebeek 30-01-97 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
10 2.02,83 Lars Olde 06-07-98 VAV Apeldoorn 25-01-14
11 2.05,24 Sybout Jonkman 04-07-97 AVON Dortmund (GER) 26-01-14
12 2.05,43 Johnny van Schooneveld 04-10-97 AV '23 Apeldoorn 08-02-14
13 2.05,73 Giorgis Kampman JC 12-01-99 AC Ommen Apeldoorn 08-02-14
14 2.05,91 Rik Reijers 06-03-98 Atletico '73 Apeldoorn 25-01-14
15 2.06,77 Tim Verbeek 13-12-98 Seven Hills RT Dortmund (GER) 26-01-14
16 2.06,95 Elias Loukili 15-06-98 Fit Apeldoorn 25-01-14
1000 meter
1 2.40,71 Brian Versluis JC 11-07-99 Atverni Gent (BEL) 23-02-14
2 2.41,93 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-14
3 2.41,98 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Gent (BEL) 28-12-13
4 2.42,39 Olle van den Boom 02-01-97 ATV Venray Apeldoorn 16-02-14
5 2.43,71 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
1500 meter
1 4.12,88 Tom Hendrikse 11-08-98 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
2 4.14,89 Djurre Hoeksema 15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
3 4.17,82 Edwin Sjerps 18-11-97 SAV Apeldoorn 09-02-14
4 4.20,99 Jelle van der Duim 14-09-97 AV Texel Apeldoorn 09-02-14
5 4.21,46 Bram Anderiessen JC 01-08-99 AKU Apeldoorn 09-02-14
6 4.21,79 Bob te Lindert 12-10-98 AV Argo Dortmund (GER) 16-03-14
7 4.22,87 Jasper Lubbers 12-12-97 De Sperwers Apeldoorn 25-01-14
8 4.25,18 Elias Loukili 15-06-98 Fit Apeldoorn 09-02-14
9 4.26,64 Tim Verbeek 13-12-98 Seven Hills RT Dortmund (GER) 16-03-14
10 4.27,03 Thijs van Aalten 04-11-97 Atletico '73 Apeldoorn 09-02-14
11 4.27,19 Stan van Helmond 12-02-98 LG Deurne Apeldoorn 09-02-14
12 4.27,78 Lars Mertens JC 30-03-99 Seven Hills RT Dortmund (GER) 16-03-14
13 4.29,23 Gian Oerlemans JC 03-12-99 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
14 4.29,61 Simon Vos 03-07-98 PEC 1910 Apeldoorn 09-02-14
15 4.30,54 Tristan Valkenburg 27-03-98 Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
16 4.31,71 Matthieu van den Broeke 13-09-97 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
17 4.32,27 Owen Boed Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
18 4.32,50 Wouter Verstraate 06-10-97 Dynamica Apeldoorn 25-01-14
19 4.32,75 Levi Engels 02-10-97 AV '23 Apeldoorn 09-02-14
3000 meter
1 9.02,02 Kalid Amin 27-09-97 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
2 9.03,87 Lars Olde 06-07-98 VAV Apeldoorn 08-02-14
3 9.11,50 Djurre Hoeksema 15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 08-02-14
4 9.25,63 Bob te Lindert 12-10-98 AV Argo Apeldoorn 08-02-14
5 9.27,36 Ruben Sansom 13-11-97 Pallas '67 Apeldoorn 08-02-14
6 9.32,13 Matthieu van den Broeke 13-09-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
7 9.37,50 Thaem Mous 10-08-97 PAC Apeldoorn 08-02-14
8 9.38,34 Tristan Valkenburg 27-03-98 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
9 9.40,76 Stan Zeegers 15-04-97 LG Deurne Apeldoorn 08-02-14
10 9.41,63 Piet Wiersma 20-10-97 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
50 meter horden91,4 cm
1 7.08 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Utrecht 20-12-13
2 7.33 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Utrecht 20-12-13
3 7.79 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Stadskanaal 11-01-14
4 8.01 Floris de Boer 10-11-97 AV Gouda Utrecht 20-12-13
5 8.09 Thomas van der Vooren 16-04-98 Triathlon Utrecht 20-12-13
in onderlinge wedstrijd:
8.02 Gerben Dofferhoff 23-01-98 Leiden Atletiek Naaldwijk 08-02-14
60 meter horden91,4 cm
1 7.88 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 09-02-14
2 8.10 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-14
3 8.18 David Staat 02-04-97 Attila Apeldoorn 09-02-14
4 8.29 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Apeldoorn 16-02-14
5 8.33 Tobias Bakx 17-10-97 AC TION Apeldoorn 16-02-14
6 8.35 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
7 8.39 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Amsterdam 12-01-14
8 8.39 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 16-02-14
9 8.40 Ituah Enahoro 15-12-97 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
10 8.51 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 16-02-14
11 8.54 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
12 8.59 Liam van der Schaaf 08-10-98 Phanos Amsterdam 02-02-14
13 8.62 Martijn Meijer 22-04-97 LG Deurne Apeldoorn 09-02-14
14 8.64 Rens van der Schaaf 03-04-97 VAV Apeldoorn 25-01-14
15 8.67 Sebastiaan Roelants 14-02-97 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
16 8.68 Luuk Peters JC 01-02-99 PEC 1910 Apeldoorn 09-02-14
17 8.72 Noah Verboom 02-01-98 AV Haarlemmermeer Utrecht 03-01-14
18 8.76 Markus Meekma 25-02-97 Impala Apeldoorn 25-01-14
19 8.78 Neflin de Weerdt 02-09-97 Athlos Utrecht 03-01-14
20 8.79 Mark de Rond 12-04-97 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
21 8.87 Floris de Boer 10-11-97 AV Gouda Utrecht 17-01-14
22 8.89 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
23 8.91 Bas Voermans 22-01-97 PAC Apeldoorn 09-02-14
24 8.92 Jelle Heijne 18-06-97 Clytoneus Apeldoorn 09-02-14
25 8.95 Tiago Smithuis 11-12-98 Ilion Apeldoorn 09-02-14
26 8.97 Olle van den Boom 02-01-97 ATV Venray Apeldoorn 16-02-14
27 9.00 Vincent Staat 01-10-98 Attila Amsterdam 12-01-14
28 9.09 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Apeldoorn 25-01-14
29 9.09 Dave Wesselink JC 01-10-99 Trias Apeldoorn 09-02-14
30 9.13 Joep van Es 18-04-98 De Keien Apeldoorn 25-01-14
31 9.27 Arno Kapteijns 06-04-98 Prins Hendrik Apeldoorn 25-01-14
32 9.27 Robin Vliem 28-01-98 Athlos Apeldoorn 09-02-14
33 9.31 Frank Huurdeman 26-03-98 Altis Apeldoorn 25-01-14
34 9.31 Daan Modderkolk 13-07-97 Atletico '73 Apeldoorn 25-01-14
35 9.31 Django de Vreng 20-02-98 Hollandia Apeldoorn 25-01-14
36 9.32 Max van Haren 04-07-97 ATV Venray Dortmund (GER) 05-01-14
37 9.32 Bijan Jalalian 04-03-97 Hercules Dordrecht 22-02-14
38 9.33 Jeroen van der Plas 17-05-97 AV '34 Gent (BEL) 28-12-13
vervallen
1 7.88 David Staat 02-04-97 Attila Apeldoorn 09-02-14
2 8.02 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Amsterdam 12-01-14
4 8.18 Martijn Meijer 22-04-97 LG Deurne Apeldoorn 09-02-14
5 8.18 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
13 8.56 Liam van der Schaaf 08-10-98 Phanos Apeldoorn 09-02-14
hoogspringen
1 2.02 Dion van Kessel 12-06-97 Typhoon Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
2 2.02 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-14
3 1.97 Julius Ediagbonya 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
4 1.96 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Apeldoorn 19-01-14
5 1.93 Sven van Merode 02-10-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
6 1.91 Tobias Bakx 17-10-97 AC TION Dortmund (GER) 16-03-14
7 1.87 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Utrecht 20-12-13
8 1.87 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-14
9 1.85 Dirk Aarts 06-04-98 HAC Apeldoorn 09-02-14
10 1.82 Sander Koops JC 05-02-99 De Sperwers Stadskanaal 11-01-14
11 1.82 Mike Idio 08-06-98 Eindhoven Atletiek Zoetermeer 01-02-14
12 1.82 Bas Voermans 22-01-97 PAC Zoetermeer 01-02-14
13 1.80 Dani Tuur JC 22-02-99 Ilion Zoetermeer 23-11-13
14 1.80 Lauri Hulleman JC 18-02-99 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
15 1.80 Tiago Smithuis 11-12-98 Ilion Apeldoorn 09-02-14
16 1.79 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Dortmund (GER) 22-12-13
17 1.79 Daan Modderkolk 13-07-97 Atletico '73 Dortmund (GER) 12-01-14
18 1.78 Luuk Peters JC 01-02-99 PEC 1910 Dronten 27-12-13
19 1.78 Jim Vaughan 06-04-98 Swift Leverkusen (GER) 19-01-14
20 1.78 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 16-02-14
21 1.77 Lars Dirkzwager 23-03-98 AV '56 Gent (BEL) 21-12-13
in onderlinge wedstrijd:
1.97 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Dordrecht 02-03-14
1.85 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Dordrecht 08-03-14
1.80 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Best 16-03-14
polsstokhoogspringen
1 4.92 Koen van der Wijst 07-08-97 Unitas Apeldoorn 08-02-14
2 4.20 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 16-02-14
3 4.01 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Amsterdam 26-01-14
4 3.90 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
5 3.90 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-14
6 3.90 Olle van den Boom 02-01-97 ATV Venray Apeldoorn 16-02-14
7 3.90 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
8 3.80 Ituah Enahoro 15-12-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
9 3.80 Jordy Klerkx JC 12-01-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
10 3.80 Koen Koenders 15-10-98 Prins Hendrik Vught 16-02-14
11 3.70 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Apeldoorn 16-02-14
12 3.55 Koen Stapel 09-03-98 Ilion Zoetermeer 27-12-13
13 3.51 Ruben den Boer 18-02-97 AV Edam Amsterdam 26-01-14
14 3.50 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
15 3.50 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Apeldoorn 08-02-14
16 3.50 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 16-02-14
17 3.40 Bas Voermans 22-01-97 PAC Dordrecht 14-12-13
18 3.40 Daan Spiljard JC 19-07-00 Parthenon Apeldoorn 19-01-14
19 3.40 Just van Hal 02-01-98 Prins Hendrik Vught 16-02-14
20 3.35 Daan van Liere JC 18-03-99 AV '56 Apeldoorn 19-01-14
21 3.30 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Dordrecht 23-11-13
22 3.30 Max van Haren 04-07-97 ATV Venray Dortmund (GER) 05-01-14
23 3.30 Erwin de De Gier 22-02-97 PAC Dordrecht 11-01-14
24 3.30 Finnian van der Steenhoven JC 01-05-00 PAC Dordrecht 11-01-14
25 3.30 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Apeldoorn 16-02-14
26 3.22 Richard Middelkoop 30-10-98 Ilion Zoetermeer 01-02-14
27 3.20 Evan de Schrijver 18-08-97 AV '56 Dordrecht 14-12-13
28 3.20 Jan Janssen 04-12-97 Prins Hendrik Gent (BEL) 11-01-14
in onderlinge wedstrijd:
1 3.61 Evbako Ogbeide 25-02-97 PAC Dordrecht 02-03-14
2 3.51 Erwin de Gier 22-02-97 PAC Dordrecht 02-03-14
3 3.51 Daan Spiljard JC 19-07-00 Parthenon Dordrecht 29-03-14
4 3.40 Freek van Blerck 08-04-98 Sprint Dordrecht 15-03-14
5 3.31 Finnian van der Steenhoven JC 01-05-00 PAC Dordrecht 02-03-14
6 3.31 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Dordrecht 02-03-14
7 3.20 Glenn Kunst JC 25-10-99 Haag Atletiek Dordrecht 15-03-14
8 3.20 Tijn Mallens JC 11-01-99 Sprint Dordrecht 15-03-14
verspringen
1 6.85 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 08-02-14
2 6.81 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 08-02-14
3 6.65 LoÔc Wondel 14-08-98 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
4 6.54 Tobias Bakx 17-10-97 AC TION Apeldoorn 15-02-14
5 6.53 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track DŁsseldorf (GER) 08-12-13
6 6.37 Bart Hondeveld 02-07-97 Achilles-EL Apeldoorn 08-02-14
7 6.36 Mark de Rond 12-04-97 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
8 6.35 Ituah Enahoro 15-12-97 AV '34 Dortmund (GER) 12-01-14
9 6.35 Markus Meekma 25-02-97 Impala Apeldoorn 25-01-14
10 6.34 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
11 6.31 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Apeldoorn 08-02-14
12 6.23 Sergio van der Meide JC 09-09-99 PAC Apeldoorn 19-01-14
13 6.22 Lekan Dalenberg 20-05-98 Atledo Gent (BEL) 28-12-13
14 6.19 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 15-02-14
15 6.16 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Apeldoorn 25-01-14
16 6.15 Jim Vaughan 06-04-98 Swift Leverkusen (GER) 19-01-14
17 6.14 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 15-02-14
18 6.13 Lauri Hulleman JC 18-02-99 AV '34 Apeldoorn 19-01-14
19 6.08 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Apeldoorn 08-02-14
20 6.07 Jelle Heijne 18-06-97 Clytoneus Apeldoorn 01-03-14
21 6.06 Olav Donker JC 16-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 19-01-14
22 6.04 Luuk Peters JC 01-02-99 PEC 1910 Dortmund (GER) 12-01-14
23 6.03 Evan de Schrijver 18-08-97 AV '56 Apeldoorn 15-02-14
24 6.01 Bas Voermans 22-01-97 PAC Dordrecht 11-01-14
in onderlinge wedstrijd:
6.60 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Utrecht 03-01-14
6.02 Bijan Jalalian 04-03-97 Hercules Dordrecht 29-03-14
hink-stap-sprong
1 13.72 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Apeldoorn 09-02-14
2 13.00 Johnny van Schooneveld 04-10-97 AV '23 Utrecht 20-12-13
3 12.67 Lekan Dalenberg 20-05-98 Atledo Apeldoorn 09-02-14
4 12.65 Alexander Soethout 29-09-98 DEM Zoetermeer 18-01-14
5 12.40 Joost Koet 20-07-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 09-02-14
6 12.15 Julius Ediagbonya 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
7 11.95 Bram van der Jagt 28-10-98 AV '23 Utrecht 20-12-13
8 11.84 Julian Record 10-10-98 AV '23 Apeldoorn 09-02-14
9 11.56 Markus Meekma 25-02-97 Impala Apeldoorn 09-02-14
10 11.47 Vincent Staat 01-10-98 Attila Apeldoorn 09-02-14
11 11.43 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Utrecht 20-12-13
12 11.43 Steijn Bakker 14-05-97 GAC-Hilversum Utrecht 01-02-14
13 11.33 Geert Elferink 31-08-98 DAK Utrecht 20-12-13
14 11.33 Jerome Brunink 10-10-97 MPM Apeldoorn 09-02-14
15 11.31 Noah Verboom 02-01-98 AV Haarlemmermeer Utrecht 01-02-14
16 11.16 Sebastiaan van der Grift 30-04-98 Phoenix Utrecht 01-02-14
17 11.10 Govert van Loon 06-06-98 GAC-Hilversum Utrecht 20-12-13
in onderlinge wedstrijd:
12.43 Bijan Jalalian 04-03-97 Hercules Dordrecht 29-03-14
kogelstoten 5 kg
1 16.78 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 15-02-14
2 16.22 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Dronten 27-12-13
3 14.78 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 09-02-14
4 14.50 Onno Aerts 29-03-98 Noordkop Apeldoorn 25-01-14
5 14.23 Markus Meekma 25-02-97 Impala Dortmund (GER) 22-12-13
6 14.15 Ituah Enahoro 15-12-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
7 13.80 Freek Tiel Groenesteege 07-10-98 Clytoneus Naaldwijk 26-01-14
8 13.49 Marijn van den Born 02-09-97 AV '40 Dordrecht 22-02-14
9 13.47 Miklas Robbesom 19-08-97 Pallas '67 Apeldoorn 25-01-14
10 13.31 Martijn Hoogewerf 12-05-98 KAV Holland Apeldoorn 09-02-14
11 13.02 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 15-02-14
12 13.01 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Zoetermeer 18-01-14
13 12.86 Glenn Pols 19-06-98 Atledo Dordrecht 22-02-14
14 12.51 Robbert-Jan Kuckelkorn 26-01-97 AV Almere '81 Tuk 08-03-14
15 12.49 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Gent (BEL) 11-01-14
16 12.43 Frenky van der Vorst 04-12-97 Spado Hoboken (BEL) 17-11-13
17 12.37 Tobias Bakx 17-10-97 AC TION Apeldoorn 15-02-14
18 12.21 Mees de Klerk 26-12-97 PAC Apeldoorn 25-01-14
19 12.16 Mark de Rond 12-04-97 Sprint Zoetermeer 18-01-14
20 12.10 Evan de Schrijver 18-08-97 AV '56 Apeldoorn 15-02-14
21 12.08 Jasper Bruggeman 17-07-97 De Gemzen Stadskanaal 11-01-14
22 12.08 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 15-02-14
23 12.04 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 15-02-14
7-kamp
1 5320 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-14
1 7,26 * 6,67 * 14,54 * 3,70 * 8,10 * 1,87 * 2.41,93
2 5164 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-14
2 7,52 * 6,54 * 15,18 * 3,90 * 8,45 * 2,02 * 2.59,84
3 4863 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 16-02-14
3 7,42 * 6,14 * 16,78 * 3,50 * 8,51 * 1,78 * 3.00,61
4 4840 Niels Mijnsbergen 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
4 7,64 * 6,19 * 12,04 * 3,90 * 8,54 * 1,84 * 2.43,71
5 4580 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 16-02-14
5 7,40 * 5,73 * 09,80 * 4,20 * 8,39 * 1,69 * 2.52,76
6 4537 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Apeldoorn 16-02-14
6 7,42 * 6,11 * 10,35 * 3,30 * 8,29 * 1,78 * 2.53,44
7 4369 Olle van den Boom 02-01-97 ATV Venray Apeldoorn 16-02-14
7 7,93 * 5,61 * 11,23 * 3,90 * 8,97 * 1,69 * 2.42,39
8 4326 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
8 7,67 * 5,74 * 13,02 * 3,90 * 9,09 * 1,63 * 3.00,03
9 4260 Finn de Leng 24-02-97 Dynamica Apeldoorn 16-02-14
9 8,01 * 5,95 * 12,40 * 3,70 * 9,11 * 1,72 * 2.58,47
10 4148 Evan de Schrijver 18-08-97 AV '56 Apeldoorn 16-02-14
10 7,49 * 6,03 * 12,10 * 3,20 * 9,59 * 1,69 * 3.00,01
11 4084 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 16-02-14
11 7,39 * 5,99 * 12,08 * 0,00 * 8,35 * 1,54 * 2.44,44
12 4017 Tobias Bakx 17-10-97 AC TION Apeldoorn 16-02-14
12 7,50 * 6,54 * 12,37 * 3,10 * 8,33 * 1,87 * DNF
4 x 200 meter
1 1.34,84 Harderwijk Athlos Apeldoorn 09-02-14
2 1.35,96 Goes AV '56 Apeldoorn 09-02-14
3 1.40,87 Gouda AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
4 1.41,81 Wijchen AV Wijchen Apeldoorn 09-02-14