Dit is de jaar indoorranglijst Jongens B2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 27 februari 2013, geactualiseerd 27 februari 2013
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Jongens B
50 meter            
6.29 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Zoetermeer 08-12-12
6.29 Shaquille Brahm   18-01-97 U-Track Utrecht 04-01-13
6.32 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Zoetermeer 08-12-12
6.33 Joris van Gool JC 04-04-98 Spiridon Utrecht 21-12-12
6.34 Jurre Wildschut   10-03-96 GAC-Hilversum Utrecht 18-01-13
6.36 Jochem Dobber   08-07-97 Suomi Zoetermeer 08-12-12
6.36 Remco de Groot   23-06-96 AAV '36 Zoetermeer 08-12-12
6.38 Arjan Roona   25-02-96 Groningen Atletiek Utrecht 04-01-13
6.39 Jamiro Elabeidi   03-02-96 Leiden Atletiek Zoetermeer 08-12-12
6.40 Antonio van den Heuvel JC 04-08-98 GAC-Hilversum Utrecht 04-01-13
6.42 Jason Gillissen   11-06-96 AV '56 Zoetermeer 08-12-12
6.44 Max Kooijmans   26-03-96 Achilles-EL Zoetermeer 08-12-12
6.44 Tom van Rijswijk   13-04-96 AAV '36 Zoetermeer 08-12-12
6.45 Jelle van Sunder   13-08-97 Suomi Zoetermeer 08-12-12
6.47 Ilan Langedijk   11-03-96 Suomi Zoetermeer 08-12-12
6.48 Jasper Beljaars   26-09-96 Hercules Zoetermeer 08-12-12
6.48 Sander Brugge   16-04-97 SV Veendam Utrecht 04-01-13
6.50 Rutger Postma   09-10-97 AV Haarlemmermeer Zoetermeer 08-12-12
             
60 meter            
7.05 Sybren Blok   25-06-96 PAC Apeldoorn 23-02-13
7.14 Loek van Zevenbergen   ####### Fortuna Zoetermeer 19-01-13
7.17 Rodrigo Willy Broer   27-08-96 Daventria Amsterdam 23-12-12
7.21 Mťron Gijsbertha   16-12-96 Atos Apeldoorn 23-02-13
7.26 Jamiro Elabeidi   03-02-96 Leiden Atletiek Amsterdam 03-02-13
7.26 Jochem Dobber   08-07-97 Suomi Apeldoorn 23-02-13
7.30 Shaquille Brahm   18-01-97 U-Track Utrecht 04-01-13
7.30 Jurre Wildschut   10-03-96 GAC-Hilversum Utrecht 18-01-13
7.33 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-13
7.34 Max Kooijmans   26-03-96 Achilles-EL Hoboken (BEL) 25-11-12
7.34 Remco de Groot   23-06-96 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
7.34 Arjan Roona   25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.34 Joris van Gool JC 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 23-02-13
7.35 Niek Vermeer   13-10-96 Attila Apeldoorn 23-02-13
7.36 Sem Oolbekkink   05-05-96 Hanzesport Apeldoorn 23-02-13
7.37 Jelle van Sunder   13-08-97 Suomi Apeldoorn 23-02-13
7.38 Loic Wondel JC 14-08-98 R' dam Atletiek Gent (BEL) 26-12-12
7.38 Leon Casse   06-05-96 HAC '63 Apeldoorn 23-02-13
7.40 Ricardo Buinsters   28-02-97 Achilles-EL Gent (BEL) 26-12-12
7.41 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 09-02-13
7.43 Martijn Boon   12-02-96 De Liemers Dortmund (GER) 06-01-13
7.44 Hugo Maathuis   08-02-96 Maastricht Atletiek Apeldoorn 09-02-13
7.46 Jason Gillissen   11-06-96 AV '56 Gent (BEL) 12-01-13
7.46 Sander Brugge   16-04-97 SV Veendam Apeldoorn 23-02-13
7.47 Rutger Postma   09-10-97 AV Haarlemmermeer Amsterdam 03-02-13
7.48 David Staat   02-04-97 Attila Amsterdam 23-12-12
7.48 Jasper Beljaars   26-09-96 Hercules Apeldoorn 23-02-13
7.48 Jeroen Blokzijl   04-12-96 Jahn II Apeldoorn 23-02-13
7.49 Antonio van den Heuvel JC 04-08-98 GAC-Hilversum Apeldoorn 20-01-13
7.49 Gregorio Edhardt   26-06-96 PAC Apeldoorn 23-02-13
7.50 Sawa Bezelev JC 13-07-98 Athlos Apeldoorn 05-01-13
7.50 Bohdi Bakker   28-03-96 Scorpio Apeldoorn 23-02-13
7.51 Roel Huijsmans   12-04-96 Flevo Delta Utrecht 26-01-13
7.51 Ituah Enahoro   15-12-97 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
7.52 Mimo Issa   22-05-96 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.54 Tom van Rijswijk   13-04-96 AAV '36 Zoetermeer 08-12-12
7.54 Desailly Wielzen   22-10-96 Feniks Amsterdam 13-01-13
7.55 Bryan Pronk JC 22-06-99 Sparta Apeldoorn 20-01-13
7.55 Olivier Somers   02-05-96 Attila Amsterdam 03-02-13
7.55 Laurens Abbink   07-07-96 Hollandia Apeldoorn 09-02-13
7.56 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Utrecht 10-11-12
7.56 Willem-Jan Eil   12-07-96 Pijnenburg Utrecht 18-01-13
7.56 Steven Eleonora   22-04-96 Ilion Apeldoorn 09-02-13
7.56 Thijs Dumas   09-11-96 Spado Apeldoorn 23-02-13
7.57 Ilan Langedijk   11-03-96 Suomi Zoetermeer 08-12-12
7.57 Mike Melchers JC 28-02-98 Suomi Apeldoorn 23-02-13
7.59 Nosa Dielingen   25-08-96 Atverni Amsterdam 13-01-13
7.59 Gennaro Biswane   03-02-97 U-Track Apeldoorn 23-02-13
7.59 Robin Vogel   03-05-96 Passaat Apeldoorn 23-02-13
7.60 Rody de Wolff   09-04-97 AV Heerenveen Amsterdam 23-12-12
7.61 Wessel Boons   27-03-97 Daventria Amsterdam 23-12-12
7.61 Evbako Ogbeide   25-02-97 PAC Utrecht 18-01-13
7.61 Duco Furda   07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 09-02-13
7.61 Michen Biesaart   05-06-97 Ilion Apeldoorn 23-02-13
7.63 Henry Blume   10-08-96 AV Heerenveen Amsterdam 03-02-13
betere handtijden:          
7.0 Sem Oolbekkink   05-05-96 Hanzesport Dortmund (GER) 19-01-13
7.0 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Dortmund (GER) 19-01-13
             
200 meter          
22.81 Jurre Wildschut   10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
22.83 Jochem Dobber   08-07-97 Suomi Apeldoorn 24-02-13
22.96 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 24-02-13
23.02 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Gent (BEL) 22-12-12
23.31 Remco de Groot   23-06-96 AAV '36 Apeldoorn 24-02-13
23.56 Jelle van Sunder   13-08-97 Suomi Gent (BEL) 12-01-13
23.69 Martijn Boon   12-02-96 De Liemers Dortmund (GER) 06-01-13
23.72 Sander Brugge   16-04-97 SV Veendam Apeldoorn 24-02-13
             
300 meter          
38.46 Johan Ouwehand   11-08-97 AV Edam Gent (BEL) 29-12-12
             
400 meter          
49.74 Roel Huijsmans   12-04-96 Flevo Delta Apeldoorn 24-02-13
50.72 Tony van Diepen   17-04-96 Hera Apeldoorn 16-02-13
51.46 Jurre Wildschut   10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
52.03 Martijn Boon   12-02-96 De Liemers Apeldoorn 24-02-13
52.47 Duco Furda   07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 24-02-13
52.64 Matthieu van den Broeke   13-09-97 De Gemzen Apeldoorn 24-02-13
52.68 Tim Bluekens   17-08-97 Climax Apeldoorn 05-01-13
53.16 Johan Ouwehand   11-08-97 AV Edam Apeldoorn 05-01-13
53.31 Maurice de Haan   03-07-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
53.78 Benno Snepvangers   05-05-96 Scorpio Apeldoorn 05-01-13
53.88 Justin Postma   29-04-97 Impala Apeldoorn 23-02-13
54.29 Niek Visschedijk   14-01-96 THOR Gent (BEL) 26-12-12
54.36 Thijs Dumas   09-11-96 Spado Apeldoorn 23-02-13
54.40 Ryan Jong   02-10-96 Altis Apeldoorn 05-01-13
54.56 Leen Sandifort   12-08-97 AV Gouda Apeldoorn 05-01-13
54.66 Cas Swienink JC 24-03-98 PEC 1910 Apeldoorn 05-01-13
             
800 meter          
1.54,58 Tony van Diepen   17-04-96 Hera Apeldoorn 24-02-13
1.55,02 Koen Jansen   30-01-96 Pallas '67 Apeldoorn 24-02-13
1.59,30 Ivan Feitsma   28-12-97 Athlos Apeldoorn 24-02-13
1.59,80 Bob den Hartigh   04-01-96 Fortuna Apeldoorn 24-02-13
2.02,44 Mike Meijer   07-06-97 AAC '61 Apeldoorn 24-02-13
2.02,70 Bram Tolkamp   20-07-96 AVA '70 Apeldoorn 24-02-13
2.04,50 Alwin van den Heuvel   03-05-96 LG Deurne Dortmund (GER) 10-02-13
2.04,95 Cor Bijpost   20-08-97 AV Texel Apeldoorn 23-02-13
2.05,08 Lars Olde JC 06-07-98 VAV Apeldoorn 05-01-13
2.05,39 Noud Savenije   22-01-96 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
2.05,46 Matthieu van den Broeke   13-09-97 De Gemzen Apeldoorn 05-01-13
2.05,56 Djurre Hoeksema   15-06-97 AAC '61 Dortmund (GER) 10-02-13
             
1000 meter          
2.46,16 Job de Feijter   12-03-96 RK HAV Gent (BEL) 23-02-13
2.48,05 Gijs Langkamp   20-01-96 Daventria Apeldoorn 10-02-13
2.48,94 Niels Mijnsbergen   01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 10-02-13
2.49,02 Michiel Lelie   24-03-96 RK HAV Gent (BEL) 23-02-13
             
1500 meter          
4.12,36 Yassine Loukili   05-03-96 Atverni Apeldoorn 05-01-13
4.16,06 Jelmer van der Linden   15-10-96 Statina Apeldoorn 24-02-13
4.17,60 Martin Flipsen   28-05-96 AV Weert Apeldoorn 24-02-13
4.18,46 Lars van der Poel   20-01-96 Spado Apeldoorn 24-02-13
4.22,83 Koen Jansen   30-01-96 Pallas '67 Apeldoorn 05-01-13
4.23,98 Joey Steenvoorden   25-09-96 Noordkop Apeldoorn 05-01-13
4.24,86 Sten Stoltenborg   10-10-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 05-01-13
4.24,88 Stan Zeegers   15-04-97 LG Deurne Apeldoorn 05-01-13
4.25,31 Tim Bennen   12-04-96 AAC '61 Apeldoorn 05-01-13
4.25,54 Jeroen Swinkels   15-01-97 Hera Apeldoorn 24-02-13
4.25,79 Roel Verhagen   08-03-96 Tilburg Road Runners Apeldoorn 24-02-13
4.25,88 Bart van Manen   26-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
4.27,39 Jasper Lubbers   12-12-97 De Sperwers Apeldoorn 05-01-13
4.27,47 Rubin Vos   02-02-96 PEC 1910 Apeldoorn 05-01-13
4.27,99 Koen van der Meijden   11-01-96 THOR Apeldoorn 24-02-13
4.28,68 Martijn Flipsen   22-05-96 Atledo Apeldoorn 24-02-13
4.29,60 Bart Maas   31-01-97 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
             
3000 meter          
9.05,68 Stan Niesten   19-11-96 DEM Apeldoorn 23-02-13
9.06,61 Felix Warndorff   17-02-96 Achilles-EL Apeldoorn 23-02-13
9.08,41 Yassine Loukili   05-03-96 Atverni Apeldoorn 23-02-13
9.09,50 Mike Foppen   29-11-96 Cifla Apeldoorn 23-02-13
9.14,20 Wesley Mols   18-01-96 Cifla Apeldoorn 23-02-13
9.17,18 Djurre Hoeksema   15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 23-02-13
9.20,29 Kilian van der Wolf   24-07-96 Tilburg Road Runners Apeldoorn 23-02-13
9.23,27 Sten Stoltenborg   10-10-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 23-02-13
9.25,99 Kelide Aminboru   27-09-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
9.36,08 Roel Verhagen   08-03-96 Tilburg Road Runners Apeldoorn 23-02-13
9.36,61 Stan Zeegers   15-04-97 LG Deurne Apeldoorn 23-02-13
9.38,18 Anton Borgstijn   26-01-96 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
             
50 meter horden91,4 cm          
             
60 meter horden91,4 cm          
7.87 Sybren Blok   25-06-96 PAC Apeldoorn 10-02-13
8.32 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Apeldoorn 10-02-13
8.33 Olivier Somers   02-05-96 Attila Apeldoorn 24-02-13
8.39 David Staat   02-04-97 Attila Apeldoorn 24-02-13
8.44 Steven Eleonora   22-04-96 Ilion Apeldoorn 24-02-13
8.47 Lucas Leemhuis   09-02-96 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
8.49 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 10-02-13
8.53 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 10-02-13
8.63 Mark de Rond   12-04-97 Achilles-EL Apeldoorn 24-02-13
8.65 Tobias Bakx   17-10-97 AC TION Apeldoorn 05-01-13
8.68 Rody de Wolff   09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 10-02-13
8.68 Ituah Enahoro   15-12-97 AV '34 Apeldoorn 24-02-13
8.76 Wessel Boons   27-03-97 Daventria Apeldoorn 05-01-13
8.79 Bram Elevelt   29-05-96 Gen. MichaŽlis Amsterdam 03-02-13
8.79 Niels Mijnsbergen   01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 10-02-13
8.83 Duco Furda   07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 10-02-13
8.88 Bas van de Burgt   23-04-96 GAC-Gemert Apeldoorn 05-01-13
8.89 Robin Vliem JC 28-01-98 Athlos Apeldoorn 05-01-13
8.89 Evbako Ogbeide   25-02-97 PAC Utrecht 18-01-13
8.90 Mike Jong   02-10-96 Altis Amsterdam 23-12-12
8.90 Bohdi Bakker   28-03-96 Scorpio Apeldoorn 24-02-13
8.92 Emiel Rigter   25-02-96 AV Almere '81 Amsterdam 13-01-13
8.93 Ryan Jong   02-10-96 Altis Amsterdam 23-12-12
8.93 Roman Monte   20-03-96 GAC-Hilversum Amsterdam 03-02-13
8.95 Rens van der Schaaf   03-04-97 VAV Apeldoorn 24-02-13
9.02 Stan Does   24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 05-01-13
9.05 Neflin de Weerdt   02-09-97 Athlos Amsterdam 03-02-13
9.07 Remco de Groot   23-06-96 AAV '36 Apeldoorn 05-01-13
9.09 Lex Bolderheij   19-11-97 Energie Amsterdam 23-12-12
9.13 Wout Zijlstra   25-11-97 Horror Apeldoorn 05-01-13
             
hoogspringen          
2.01 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Gent (BEL) 22-12-12
1.98 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 10-02-13
1.94 Tim Hoogenboom   07-11-96 Olympus '70 Apeldoorn 24-02-13
1.91 Tobias Bakx   17-10-97 AC TION Apeldoorn 24-02-13
1.85 Remco Lantinga   12-12-96 Jahn II Clarholz (GER) 06-01-13
1.85 Dion van Kessel   12-06-97 Typhoon Dordrecht 12-01-13
1.85 Jim Vaughan JC 06-04-98 Swift Apeldoorn 20-01-13
1.85 Bas van de Burgt   23-04-96 GAC-Gemert Apeldoorn 24-02-13
1.85 Stan Does   24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 24-02-13
1.85 Julius Ediagbonya   22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
1.83 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 10-02-13
1.83 Rody de Wolff   09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 10-02-13
1.82 Leon Rikkers   15-10-96 Groningen Atletiek Zoetermeer 26-01-13
1.80 Niek Reijmers   03-04-96 Hylas Apeldoorn 05-01-13
1.80 Sven van Merode JC 02-10-98 Achilles-EL Apeldoorn 20-01-13
1.80 Duco Furda   07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 10-02-13
1.80 Kay Geluk   23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.80 Alessandro Lentze   02-04-96 Ilion Apeldoorn 24-02-13
1.80 Daan Modderkolk   13-07-97 Atletico '73 Apeldoorn 24-02-13
1.80 Max Verbrugge   25-08-97 Phoenix Apeldoorn 24-02-13
1.77 Sybren Blok   25-06-96 PAC Apeldoorn 10-02-13
1.77 Niels Mijnsbergen   01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 10-02-13
1.77 Roman Monte   20-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
1.75 Bart Hondeveld   02-07-97 Achilles-EL Hoboken (BEL) 25-11-12
1.75 Wessel Boons   27-03-97 Daventria Apeldoorn 05-01-13
1.75 Steven Eleonora   22-04-96 Ilion Apeldoorn 05-01-13
1.75 Thomas Jochem   13-02-97 AAV '36 Apeldoorn 05-01-13
1.75 Vincent Staat JC 01-10-98 Attila Tilburg 13-01-13
1.75 Dani Tuur JC 22-02-99 Ilion Apeldoorn 20-01-13
1.75 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Dordrecht 23-02-13
1.75 Bas Voermans   22-01-97 PAC Apeldoorn 24-02-13
             
polsstokhoogspringen          
4.50 Roman Monte   20-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
4.30 Sybren Blok   25-06-96 PAC Apeldoorn 09-02-13
4.10 Lennart Roodenburg   08-04-96 Phanos Apeldoorn 23-02-13
4.00 Jorick Melgers   31-03-96 Sparta Apeldoorn 23-02-13
3.92 Steven Eleonora   22-04-96 Ilion Zoetermeer 26-01-13
3.80 Koen van der Wijst   07-08-97 Unitas Apeldoorn 23-02-13
3.71 Donald Dingemanse   16-05-95 AV '23 Amsterdam 20-01-13
3.70 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Apeldoorn 05-01-13
3.70 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-13
3.70 Hugo Maathuis   08-02-96 Maastricht Atletiek Apeldoorn 09-02-13
3.70 Hilbrand Wouters   08-03-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
3.60 Evbako Ogbeide   25-02-97 PAC Dordrecht 12-01-13
3.50 Jelle Mooij   09-10-96 AAV '36 Apeldoorn 05-01-13
3.42 Lucas Leemhuis   09-02-96 Lycurgus Zoetermeer 26-01-13
3.40 Bas Jansen   04-01-96 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
3.40 Finn de Leng   24-02-97 Dynamica Dordrecht 12-01-13
3.40 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 09-02-13
3.30 Stan Does   24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 09-02-13
3.30 Kay Geluk   23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 09-02-13
3.22 Bas Voermans   22-01-97 PAC Zoetermeer 26-01-13
3.20 Rody de Wolff   09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 09-02-13
3.15 Daan van Liere JC 18-03-99 AV '56 Apeldoorn 20-01-13
3.12 Erwin de Gier   22-02-97 PAC Zoetermeer 26-01-13
3.11 Ruben den Boer   18-02-97 AV Edam Amsterdam 20-01-13
3.10 Fabian Verkaaik   21-09-96 Delta Sport Dordrecht 12-01-13
3.10 Freek van Blerck JC 08-04-98 Sprint Apeldoorn 20-01-13
3.10 Jordy Klerkx JC 12-01-99 Unitas Apeldoorn 20-01-13
3.10 Richard Middelkoop JC 30-10-98 Ilion Apeldoorn 20-01-13
3.02 Jesse de Bruyne   04-08-96 Lycurgus Zoetermeer 26-01-13
3.00 Pepijn Verploegh   09-11-96 PAC Dordrecht 24-11-12
3.00 Chris Gaitanis   18-05-97 Horror Apeldoorn 05-01-13
3.00 Luuk Vos   08-03-97 PEC 1910 Apeldoorn 05-01-13
3.00 Laurens Abbink   07-07-96 Hollandia Apeldoorn 09-02-13
             
verspringen          
6.82 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Apeldoorn 23-02-13
6.71 Sybren Blok   25-06-96 PAC Zoetermeer 08-12-12
6.49 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 23-02-13
6.48 Kay Geluk   23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-13
6.42 Steven Eleonora   22-04-96 Ilion Apeldoorn 23-02-13
6.36 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Dortmund (GER) 19-01-13
6.33 Laurens Abbink   07-07-96 Hollandia Apeldoorn 09-02-13
6.31 Rody de Wolff   09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 23-02-13
6.27 Jurre Wildschut   10-03-96 GAC-Hilversum Zoetermeer 19-01-13
6.27 Arjan Roona   25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
6.24 Gregorio Edhardt   26-06-96 PAC Dordrecht 12-01-13
6.24 Roel Huijsmans   12-04-96 Flevo Delta Utrecht 26-01-13
6.21 Bart Hondeveld   02-07-97 Achilles-EL Dordrecht 12-01-13
6.16 Loic Wondel JC 14-08-98 R' dam Atletiek Utrecht 10-11-12
6.15 Markus Meekma   25-02-97 Impala Apeldoorn 05-01-13
6.06 Mark de Rond   12-04-97 Achilles-EL Zoetermeer 08-12-12
6.04 Rodney Hoogterp   24-02-97 Impala Apeldoorn 23-02-13
6.03 Roel Teeling   11-08-96 De Spartaan Zoetermeer 08-12-12
6.01 Rowin Koekoek   13-07-96 HAC '63 Apeldoorn 05-01-13
             
hink-stap-sprong          
13.22 Kay Geluk   23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
12.70 Markus Meekma   25-02-97 Impala Apeldoorn 24-02-13
12.51 Walter Vianen   04-01-96 AAV '36 Apeldoorn 24-02-13
12.47 Bart Hondeveld   02-07-97 Achilles-EL Apeldoorn 24-02-13
12.39 Jelle van der Zon   03-04-96 De Spartaan Apeldoorn 24-02-13
12.08 DaniŽl Treep   08-04-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 24-02-13
12.05 Jeroen Blokzijl   04-12-96 Jahn II Apeldoorn 24-02-13
11.87 Joost Koet   20-07-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 24-02-13
11.56 Nick Barelds   28-03-96 AV '34 Apeldoorn 24-02-13
11.02 Matthijs Kolkman   07-06-97 AAC Amsterdam 21-12-12
             
kogelstoten 5 kg          
16.97 Maarten Snoeken   03-03-96 AV '56 Gent (BEL) 12-01-13
15.67 Shaquille Bleecke   13-05-96 AV Almere '81 Apeldoorn 24-02-13
15.56 Emiel Rigter   25-02-96 AV Almere '81 Dortmund (GER) 10-02-13
15.23 Sybren Blok   25-06-96 PAC Zoetermeer 08-12-12
14.96 Rody de Wolff   09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 09-02-13
14.63 Wout Zijlstra   25-11-97 Horror Apeldoorn 05-01-13
14.41 Lucas Leemhuis   09-02-96 Lycurgus Zoetermeer 19-01-13
14.11 Matthijs Jong   26-03-96 SAV Apeldoorn 24-02-13
13.83 Mark Pedersen   16-07-96 Spark Apeldoorn 24-02-13
13.24 Kay Geluk   23-01-96 R' dam Atletiek Hoboken (BEL) 04-11-12
13.24 Steven Eleonora   22-04-96 Ilion Zoetermeer 19-01-13
13.21 Oscar van Crimpen   10-09-96 SAV Alkmaar 08-12-12
13.11 Markus Meekma   25-02-97 Impala Apeldoorn 05-01-13
12.90 Stan Does   24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 24-02-13
12.81 Roman Monte   20-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
12.64 Lars Kroon   27-01-96 Prins Hendrik Hoboken (BEL) 27-01-13
12.56 Fabian Verkaaik   21-09-96 Delta Sport Gent (BEL) 22-12-12
12.53 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 09-02-13
12.44 Stefan Visser   30-10-96 Aquilo Apeldoorn 05-01-13
12.44 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-13
12.24 Maurice de Haan   03-07-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 24-02-13
12.21 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Apeldoorn 09-02-13
12.13 Cas van Eersel   15-01-96 Atledo Dongen 20-01-13
12.12 Tycho Smit   24-06-96 AAV '36 Apeldoorn 24-02-13
12.11 Duco Furda   07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 09-02-13
             
7-kamp            
5240 Sybren Blok   25-06-96 PAC Apeldoorn 10-02-13
  7,11 * 6,49 * 14,07 * 4,30 * 7,87 * 1,77 * 3.01,53    
5132 Loek van Zevenbergen   05-08-96 Fortuna Apeldoorn 10-02-13
  7,20 * 6,74 * 12,21 * 3,70 * 8,32 * 1,98 * 2.54,06    
4802 Justin Kraaijenbrink   28-05-96 AV '47 Apeldoorn 10-02-13
  7,33 * 6,30 * 12,44 * 3,70 * 8,49 * 1,83 * 2.56,59    
4781 Rik Taam   17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 10-02-13
  7,41 * 6,08 * 12,53 * 3,40 * 8,53 * 1,98 * 2.56,32    
4617 Steven Eleonora   22-04-96 Ilion Apeldoorn 10-02-13
  7,56 * 6,13 * 12,06 * 3,90 * 8,47 * 1,71 * 2.57,51    
4590 Rody de Wolff   09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 10-02-13
  7,65 * 6,04 * 14,96 * 3,20 * 8,68 * 1,83 * 2.59,84    
4393 Roman Monte   20-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 10-02-13
  7,98 * 5,60 * 12,81 * 4,50 * 9,08 * 1,77 * 3.08,90    
4354 Lucas Leemhuis   09-02-96 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
  7,73 * 5,98 * 13,72 * 3,30 * 8,62 * 1,65 * 3.01,05    
4311 Duco Furda   07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 10-02-13
  7,61 * 5,91 * 12,11 * 2,90 * 8,83 * 1,80 * 2.55,55    
4310 Kay Geluk   23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 10-02-13
  7,72 * 6,17 * 11,84 * 3,30 * 9,18 * 1,80 * 2.58,29    
4286 Laurens Abbink   07-07-96 Hollandia Apeldoorn 10-02-13
  7,55 * 6,33 * 11,71 * 3,00 * 9,27 * 1,71 * 2.52,01    
4012 Stan Does   24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 10-02-13
  7,96 * 5,70 * 11,43 * 3,30 * 9,18 * 1,77 * 3.06,05    
3949 Niels Mijnsbergen   01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 10-02-13
  7,76 * 5,35 * 09,46 * 2,50 * 8,79 * 1,77 * 2.48,94    
3925 Hugo Maathuis   08-02-96 Maastricht Atletiek Apeldoorn 10-02-13
  7,44 * 5,62 * 10,83 * 3,70 * 10,39 * 1,74 * 3.10,11    
3863 Gijs Langkamp (A-mat)   20-01-96 Daventria Apeldoorn 10-02-13
  7,71 * 5,80 * 09,60 * 1,71 * 9,54 * 2,50 * 2.48,05    
3691 Finn de Leng   24-02-97 Dynamica Apeldoorn 10-02-13
  8,20 * 5,57 * 10,09 * 3,20 * 9,43 * 1,65 * 3.02,83    
             
4 x 200 meter          
1.39,98 Goes     AV '56 Bielefeld (GER) 09-02-13