Dit is de jaar indoorranglijst Jongens B 2011/2012 van de Atletiekunie.                      

Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.

Deze officiële ranglijst is geplaatst op 26 januari 2013.

Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.

50 meter

 

6.25

Noah Heijnen

29/03/95

Delta Sport

Zoetermeer

10/12/11

6.33

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Zoetermeer

10/12/11

6.34

Maarten Stuivenberg

25/04/95

VAV

Utrecht

20/01/12

6.35

Milan Lips

03/02/95

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

6.40

Koen Bastiaansen

07/03/95

Sprint

Utrecht

06/01/12

6.42

Riangenel Janga

02/08/96

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

6.44

Bart Bosch

20/04/96

PAC

Zoetermeer

10/12/11

6.44

Joris van Gool

JC

04/04/98

Spiridon

Utrecht

06/01/12

6.44

Jurre Wildschut

10/03/96

GAC-Hilversum

Utrecht

20/01/12

6.46

Rowin Koekoek

13/07/96

HAC '63

Tuk

03/03/12

(10)

6.48

Loek van Zevenbergen

05/08/96

Fortuna

Zoetermeer

10/12/11

6.48

Leon Casse

06/05/96

HAC '63

Tuk

03/03/12

6.49

Jason Gillissen

11/06/96

Dynamica

Zoetermeer

10/12/11

 

60 meter

 

7.18

Milan Lips

03/02/95

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

7.20

Noah Heijnen

29/03/95

Delta Sport

Apeldoorn

11/02/12

7.23

Yannick Mahieu

17/03/95

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

7.28

Serapis Janga

05/10/95

R' dam Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

7.31

Riangenel Janga

02/08/96

Ilion

Apeldoorn

07/01/12

7.32

Ricardo Buinsters

JC

28/02/97

Achilles-EL

Apeldoorn

07/01/12

7.32

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Apeldoorn

18/02/12

7.33

Maarten Stuivenberg

25/04/95

VAV

Utrecht

06/01/12

7.33

Loek van Zevenbergen

05/08/96

Fortuna

Dordrecht

27/10/12

7.34

Justin Kraaijenbrink

28/05/96

AV '47

Apeldoorn

18/02/12

(10)

7.36

Thomas Potma

20/04/96

Energie

Apeldoorn

11/02/12

7.38

Trystan de Weerdt

17/07/95

Athlos

Utrecht

28/01/12

7.38

Rowin Koekoek

13/07/96

HAC '63

Apeldoorn

11/02/12

7.40

Billy de Walle

07/08/95

Haag Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

7.43

Koen Bastiaansen

07/03/95

Sprint

Utrecht

06/01/12

7.43

Hugo Maathuis

08/02/96

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

18/02/12

7.44

Jeffrey Stokkel

06/08/95

Flevo Delta

Apeldoorn

18/02/12

7.44

Max Kooijmans

26/03/96

Achilles-EL

Dordrecht

27/10/12

7.46

Job Beintema

24/05/95

Trias

Amsterdam

22/01/12

7.47

Bart Bosch

20/04/96

PAC

Utrecht

23/12/11

(20)

7.49

Jelle van Sunder

JC

13/08/97

Suomi

Amsterdam

18/12/11

7.49

Jeffrey van Oorschot

23/06/95

Spado

Apeldoorn

07/01/12

7.49

Remco de Groot

23/06/96

AAV '36

Apeldoorn

11/02/12

7.50

Edwin van Bemden

01/05/95

AV '56

Düsseldorf (GER)

11/12/11

7.50

Joris van Gool

JC

04/04/98

Spiridon

Utrecht

06/01/12

7.50

Sem Oolbekkink

05/05/96

Hanzesport

Düsseldorf (GER)

29/01/12

 

200 meter

 

22.90

Noah Heijnen

29/03/95

Delta Sport

Apeldoorn

12/02/12

22.91

Milan Lips

03/02/95

Ilion

Apeldoorn

12/02/12

23.03

Maarten Stuivenberg

25/04/95

VAV

Apeldoorn

12/02/12

23.24

Arend-Jan Spierenburg

16/06/95

Cialfo

Düsseldorf (GER)

29/01/12

23.47

Billy de Walle

07/08/95

Haag Atletiek

Gent (BEL)

15/01/12

23.72

Michael Hooper

31/03/95

Spirit-Lelystad

Apeldoorn

12/02/12

23.73

Jeffrey van Oorschot

23/06/95

Spado

Apeldoorn

12/02/12

23.96

Sem Oolbekkink

05/05/96

Hanzesport

Apeldoorn

12/02/12

 

400 meter

 

50.74

Arend-Jan Spierenburg

16/06/95

Cialfo

Apeldoorn

12/02/12

50.76

Roel Huijsmans

12/04/96

Flevo Delta

Apeldoorn

12/02/12

51.27

Serapis Janga

05/10/95

R' dam Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

52.33

Max Kooijmans

26/03/96

Achilles-EL

Apeldoorn

11/02/12

52.34

Bastiaan Bouman

01/05/95

Trias

Apeldoorn

12/02/12

52.41

Thomas van Klaveren

11/12/95

AAV '36

Apeldoorn

11/02/12

53.39

Michael Hooper

31/03/95

Spirit-Lelystad

Apeldoorn

11/02/12

53.45

Tim Bluekens

JC

17/08/97

Climax

Apeldoorn

11/02/12

53.46

Christian van de Koppel

09/05/95

HAC

Dortmund (GER)

18/12/11

53.51

Jurre Wildschut

10/03/96

GAC-Hilversum

Apeldoorn

11/02/12

(10)

54.53

David van der Vlugt

01/03/95

Suomi

Apeldoorn

07/01/12

54.79

Steven Eleonora

22/04/96

Ilion

Apeldoorn

07/01/12

54.80

Koen Jansen

30/01/96

Pallas '67

Dortmund (GER)

22/01/12

54.86

Tim de Frankrijker

18/04/95

AV Gouda

Apeldoorn

11/02/12

 

800 meter

 

2.00,03

Younes Chaout

21/12/95

U-Track

Apeldoorn

12/02/12

2.01,02

Tony van Diepen

17/04/96

Hera

Apeldoorn

12/02/12

2.01,31

Paul van der Sluijs

30/01/95

Haag Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

2.01,94

Thomas van Laar

13/09/95

Cialfo

Apeldoorn

12/02/12

2.02,13

Bram Buigel

12/05/95

Groningen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

2.02,18

Jordy Dikkers

24/10/95

De Sprinter

Apeldoorn

12/02/12

2.02,95

Koen Jansen

30/01/96

Pallas '67

Apeldoorn

12/02/12

2.03,41

Sjoerd Weijers

02/10/95

Nijmegen Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

2.03,97

Jelmer van der Linden

15/10/96

Statina

Apeldoorn

12/02/12

2.04,09

Melle Albada

04/05/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

12/02/12

(10)

 

1500 meter

 

4.07,35

Niek Blikslager

13/06/95

Groningen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

4.10,60

Milco Hahury

03/10/95

Cifla

Apeldoorn

11/02/12

4.11,69

Sjoerd Weijers

02/10/95

Nijmegen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

4.17,78

Younes Chaout

21/12/95

U-Track

Apeldoorn

11/02/12

4.17,79

Rob ter Burg

04/01/95

Noordkop

Apeldoorn

11/02/12

4.18,45

Melle Albada

04/05/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

11/02/12

4.23,17

Martin Flipsen

28/05/96

AV Weert

Apeldoorn

11/02/12

4.27,24

Thijs Hubers

25/09/95

De Liemers

Apeldoorn

11/02/12

4.27,56

Sander Schuitemaker

14/10/95

AV Rijssen

Apeldoorn

11/02/12

4.29,15

Koen Jansen

30/01/96

Pallas '67

Apeldoorn

11/02/12

(10)

4.29,47

Rubin Vos

02/02/96

PEC 1910

Apeldoorn

11/02/12

 

3000 meter

 

8.59,24

Noah Schutte

15/05/95

Leiden Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

9.01,84

Niek Blikslager

13/06/95

Groningen Atletiek

Düsseldorf (GER)

29/01/12

9.06,06

Tim van den Broeke

10/10/95

Dynamica

Apeldoorn

12/02/12

9.09,45

Bart van Nunen

24/09/95

Passaat

Apeldoorn

12/02/12

9.22,46

Rik Palings

10/05/95

THOR

Apeldoorn

12/02/12

9.29,45

Mahadi Abdi Ali

08/11/95

Unitas

Düsseldorf (GER)

10/03/12

9.32,39

Yassine Loukili

05/03/96

Atverni

Apeldoorn

12/02/12

9.35,31

Mels Lambregts

30/10/96

THOR

Apeldoorn

12/02/12

9.37,67

Mike Foppen

29/11/96

Cialfo

Apeldoorn

12/02/12

9.47,49

Sten Stoltenborg

10/10/96

AV Haarlemmermeer

Apeldoorn

12/02/12

(10)

 

50 meter horden  91,4 cm

 

7.44

Sander van der Waals

03/02/95

Sprint

Utrecht

23/12/11

7.62

Bart Bosch

20/04/96

PAC

Utrecht

23/12/11

in onderlinge wedstrijd:

 

7.01

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Dordrecht

18/03/12

 

60 meter horden  91,4 cm (Dld)

 

8.86

Joeri van Kuppeveld

05/06/95

Nijmegen Atletiek

Düsseldorf (GER)

29/01/12

9.01

Max van der Voet

20/03/95

Daventria

Düsseldorf (GER)

29/01/12

 

60 meter horden  91,4 cm

 

8.06

Job Beintema

24/05/95

Trias

Apeldoorn

12/02/12

8.13

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Apeldoorn

19/02/12

8.32

Yannick Mahieu

17/03/95

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

8.44

Trystan de Weerdt

17/07/95

Athlos

Apeldoorn

19/02/12

8.47

Sander van der Waals

03/02/95

Sprint

Apeldoorn

12/02/12

8.52

Christian Oberdorfer

19/02/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

12/02/12

8.56

Ruben van Dijk

03/03/95

AV '34

Apeldoorn

19/02/12

8.74

Justin Kraaijenbrink

28/05/96

AV '47

Zoetermeer

14/01/12

8.74

Bohdi Bakker

28/03/96

Scorpio

Apeldoorn

12/02/12

8.78

Steven Eleonora

22/04/96

Ilion

Apeldoorn

12/02/12

(10)

8.87

Lucas Leemhuis

09/02/96

Lycurgus

Apeldoorn

12/02/12

8.89

Thomas van Klaveren

11/12/95

AAV '36

Zoetermeer

14/01/12

8.89

Rowin Koekoek

13/07/96

HAC '63

Apeldoorn

19/02/12

8.92

Jeroen Peetoom

17/10/95

Phoenix

Utrecht

11/03/12

8.95

Thomas Potma

20/04/96

Energie

Zoetermeer

14/01/12

8.97

Mike Jong

02/10/96

Altis

Dordrecht

27/10/12

8.98

Dylan Jansen

18/05/95

Zuidwal

Utrecht

11/03/12

8.99

Loek van Zevenbergen

05/08/96

Fortuna

Apeldoorn

12/02/12

9.01

Roel Wouters

02/02/96

Clytoneus

Gent (BEL)

15/01/12

9.02

Jeffrey Stokkel

06/08/95

Flevo Delta

Apeldoorn

19/02/12

(20)

9.05

Leon Casse

06/05/96

HAC '63

Apeldoorn

12/02/12

9.09

Mark Pedersen

16/07/96

Spark

Apeldoorn

12/02/12

9.11

Laurens Oosterwegel

10/07/95

Daventria

Amsterdam

22/01/12

 

hoogspringen

 

1.98

Rik Taam

JC

17/01/97

AV Zaanland

Apeldoorn

22/01/12

1.91

Dave Brandhoff

13/04/95

SAV

Apeldoorn

12/02/12

1.88

Thierry Belt

11/09/95

Triathlon

Apeldoorn

12/02/12

1.86

Dion van Kessel

JC

12/06/97

Typhoon

Dordrecht

19/02/12

1.85

Alessandro Lentze

02/04/96

Ilion

Apeldoorn

07/01/12

1.85

Loek van Zevenbergen

05/08/96

Fortuna

Apeldoorn

07/01/12

1.85

Remco Lantinga

12/12/96

Jahn II

Clarholz (GER)

08/01/12

1.83

Trystan de Weerdt

17/07/95

Athlos

Apeldoorn

19/02/12

1.82

Niek Reijmers

03/04/96

Hylas

Zoetermeer

21/01/12

1.82

Tim Bluekens

JC

17/08/97

Climax

Dortmund (GER)

18/03/12

(10)

1.80

Tobias Bakx

JC

17/10/97

AC TION

Apeldoorn

22/01/12

1.80

Kay Geluk

23/01/96

R' dam Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

1.80

Thomas Jochem

JC

13/02/97

AAV '36

Dordrecht

26/02/12

1.77

Stan Does

24/02/96

Leiden Atletiek

Utrecht

06/01/12

1.77

Rowin Koekoek

13/07/96

HAC '63

Apeldoorn

19/02/12

 

polsstokhoogspringen

 

4.45

Bart Heijes

25/01/95

Passaat

Apeldoorn

11/02/12

4.20

Rein Reinsma

04/11/95

Horror

Apeldoorn

18/02/12

4.10

Remon Berrevoets

22/05/95

PAC

Apeldoorn

11/02/12

4.00

Hugo Maathuis

08/02/96

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

07/01/12

3.90

Koen van der Wijst

JC

07/08/97

Unitas

Apeldoorn

11/02/12

3.80

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Apeldoorn

18/02/12

3.70

Roman Monte

20/03/96

GAC-Hilversum

Apeldoorn

18/02/12

3.60

Christian Oberdorfer

19/02/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

07/01/12

3.60

Boris Wolbink

20/03/95

AAC

Apeldoorn

11/02/12

3.60

Ruben van Dijk

03/03/95

AV '34

Apeldoorn

18/02/12

(10)

3.60

Steven Eleonora

22/04/96

Ilion

Apeldoorn

18/02/12

3.60

Hilbrand Wouters

JC

08/03/97

Triathlon

Dordrecht

27/10/12

3.55

Sjoerd van Deudekom

JC

10/04/97

Lycurgus

Apeldoorn

22/01/12

3.40

Mark Grasmeijer

19/05/96

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

3.40

Loek van Zevenbergen

05/08/96

Fortuna

Dordrecht

27/10/12

3.40

Kevin van Zundert

13/09/95

Sprint

Dordrecht

27/10/12

3.35

Donald Dingemanse

16/05/95

AV '23

Amsterdam

29/01/12

3.30

Trystan de Weerdt

17/07/95

Athlos

Apeldoorn

18/02/12

3.25

Evbako Ogbeide

JC

25/02/97

PAC

Apeldoorn

22/01/12

3.20

Justin Kraaijenbrink

28/05/96

AV '47

Apeldoorn

18/02/12

(20)

3.20

Ruben den Boer

JC

18/02/97

AV Edam

Dordrecht

27/10/12

3.12

Bas Jansen

04/01/96

Lycurgus

Sittard

29/12/11

3.10

Dylan Jansen

18/05/95

Zuidwal

Dordrecht

26/11/11

3.01

Finn de Leng

JC

24/02/97

Dynamica

Dordrecht

19/02/12

3.00

Chris Gaitanis

JC

18/05/97

Horror

Dordrecht

18/12/11

3.00

Kay Geluk

23/01/96

R' dam Atletiek

Apeldoorn

18/02/12

3.00

Fabian Verkaaik

21/09/96

Delta Sport

Dordrecht

27/10/12

 

verspringen

 

6.55

Loek van Zevenbergen

05/08/96

Fortuna

Dordrecht

27/10/12

6.51

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Zoetermeer

10/12/11

6.36

Ruben van Dijk

03/03/95

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

6.34

Rik Taam

JC

17/01/97

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

6.30

Trystan de Weerdt

17/07/95

Athlos

Apeldoorn

11/02/12

6.29

Widmer van der Graaf

20/02/95

Groningen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

6.22

Bart Hondeveld

JC

02/07/97

Achilles-EL

Dordrecht

27/10/12

6.19

Sander van der Waals

03/02/95

Sprint

Utrecht

06/01/12

6.17

Yannick Mahieu

17/03/95

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

6.13

Kevin Winiarczyk

04/03/96

Leiden Atletiek

Utrecht

11/03/12

(10)

6.13

Milan Betz

01/08/95

Scorpio

Dordrecht

27/10/12

6.10

Thymo Reichgelt

06/02/95

Sprint

Utrecht

11/03/12

6.09

Justin Kraaijenbrink

28/05/96

AV '47

Zoetermeer

14/01/12

6.04

Kay Geluk

23/01/96

R' dam Atletiek

Apeldoorn

18/02/12

6.02

Steven Eleonora

22/04/96

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

6.02

Roel Huijsmans

12/04/96

Flevo Delta

Utrecht

28/01/12

6.02

Rowin Koekoek

13/07/96

HAC '63

Apeldoorn

18/02/12

6.01

Olaf Blankendaal

23/04/95

Spado

Apeldoorn

11/02/12

6.00

Tarik Tahiri

23/12/96

R' dam Atletiek

Zoetermeer

14/01/12

 

hink-stap-sprong

 

13.06

Serapis Janga

05/10/95

R' dam Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

13.04

Kay Geluk

23/01/96

R' dam Atletiek

Zoetermeer

21/01/12

13.00

Joshua Record

19/08/95

AV '23

Apeldoorn

12/02/12

12.78

Maarten der Winden

21/08/95

AV Haarlemmermeer

Apeldoorn

12/02/12

12.55

Kevin Winiarczyk

04/03/96

Leiden Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

12.43

Tarik Tahiri

23/12/96

R' dam Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

12.38

Nick Heide

21/08/96

AV '23

Zoetermeer

21/01/12

12.19

Vincent Kruit

15/06/95

Antilope

Zoetermeer

21/01/12

11.93

Olaf Blankendaal

23/04/95

Spado

Apeldoorn

12/02/12

 

kogelstoten 5 kg

 

16.63

Mathijs Damsteegt

26/08/95

AAC '61

Enschede

28/10/12

14.48

Emiel Rigter

25/02/96

AV Almere '81

Zoetermeer

10/12/11

14.20

Jeffrey Stokkel

06/08/95

Flevo Delta

Dortmund (GER)

08/01/12

13.91

Milan Betz

01/08/95

Scorpio

Dordrecht

27/10/12

13.77

Dwayn Akuoko Maclean

14/08/95

AV '56

Apeldoorn

12/02/12

13.65

Shaquille Bleecke

13/05/96

AV Almere '81

Apeldoorn

12/02/12

13.45

Mark Pedersen

16/07/96

Spark

Dordrecht

27/10/12

13.44

Rein Reinsma

04/11/95

Horror

Apeldoorn

18/02/12

13.36

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Apeldoorn

07/01/12

13.10

Glenn Tertoolen

22/03/95

Fortuna

Gent (BEL)

17/12/11

(10)

12.97

Rody de Wolff

JC

09/04/97

AV Heerenveen

Apeldoorn

07/01/12

12.88

Lucas Leemhuis

09/02/96

Hera

Zoetermeer

10/12/11

12.74

Stefan Visser

30/10/96

Aquilo

Tuk

03/03/12

12.72

Lars Paalvast

04/12/95

Passaat

Gent (BEL)

17/12/11

12.59

Christian Oberdorfer

19/02/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

18/02/12

12.45

Kay Geluk

23/01/96

R' dam Atletiek

Zoetermeer

10/12/11

12.45

Evan van de Poel

10/07/96

PAC

Apeldoorn

12/02/12

12.37

Rowin Koekoek

13/07/96

HAC '63

Apeldoorn

18/02/12

12.30

Daan van Krevelen

23/07/96

Atledo

Dongen

15/01/12

12.27

Erik Huijing

22/09/95

Phanos

Zoetermeer

14/01/12

(20)

12.19

Matthijs Jong

26/03/96

SAV

Zoetermeer

14/01/12

12.18

Owen Smith

15/05/95

Sparta

Apeldoorn

12/02/12

12.17

Maurice de Haan

03/07/96

Leiden Atletiek

Utrecht

11/03/12

in onderlinge wedstrijd:

 

12.60

Evan van de Poel

10/07/96

PAC

Dordrecht

18/03/12

12.20

Maurice de Haan

03/07/96

Leiden Atletiek

Naaldwijk

11/02/12

 

7-kamp

 

4729

Sybren Blok

25/06/96

PAC

Apeldoorn

19/02/12

7,32 * 6,26 * 12,53 * 3,80 * 8,13 * 1,74 * 3.08,24

4572

Trystan de Weerdt

17/07/95

Athlos

Apeldoorn

19/02/12

7,41 * 6,23 * 10,26 * 3,30 * 8,44 * 1,83 * 2.53,03

4457

Rein Reinsma

04/11/95

Horror

Apeldoorn

19/02/12

7,61 * 5,56 * 13,44 * 4,20 * 9,41 * 1,68 * 2.53,20

4445

Ruben van Dijk

03/03/95

AV '34

Apeldoorn

19/02/12

7,85 * 6,34 * 10,44 * 3,60 * 8,56 * 1,68 * 2.48,14

4326

Justin Kraaijenbrink

28/05/96

AV '47

Apeldoorn

19/02/12

7,34 * 6,09 * 10,63 * 3,20 * 8,77 * 1,71 * 2.58,85

4303

Steven Eleonora

22/04/96

Ilion

Apeldoorn

19/02/12

7,71 * 6,02 * 11,01 * 3,60 * 8,82 * 1,71 * 2.59,16

4127

Rowin Koekoek

13/07/96

HAC '63

Apeldoorn

19/02/12

7,39 * 6,02 * 12,37 * 2,10 * 8,89 * 1,77 * 3.03,86

4087

Christian Oberdorfer

19/02/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

19/02/12

7,74 * 5,69 * 12,59 * 3,60 * 8,68 * 1,56 * 3.14,81

4058

Kay Geluk

23/01/96

R' dam Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

7,87 * 6,04 * 12,35 * 3,00 * 9,66 * 1,80 * 3.01,92

4028

Hugo Maathuis

08/02/96

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

19/02/12

7,43 * 5,72 * 10,23 * 4,00 * 9,71 * 1,68 * 3.15,06

(10)

4010

Jeffrey Stokkel

06/08/95

Flevo Delta

Apeldoorn

19/02/12

7,44 * 5,51 * 13,94 * 2,50 * 9,02 * 1,68 * 3.11,20

3586

Roman Monte

20/03/96

GAC-Hilversum

Apeldoorn

19/02/12

8,22 * 5,44 * 09,70 * 3,70 * 9,57 * 1,56 * 3.11,36