Dit is de jaar indoorranglijst Jongens A 2013/2014 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 30 april 2014, laatst geactualiseerd op 30 april 2014
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Wilmar Kortleever,  Ton de Kleijn en (vooral) Antoon de Groot.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Jongens A
50 meter
1 6.16 Naresh Kuwas 08-03-96 R' dam Atletiek Utrecht 20-12-13
2 6.17 Noah Heijnen 29-03-95 Delta Sport Zoetermeer 21-12-13
3 6.17 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Zoetermeer 21-12-13
4 6.28 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Utrecht 20-12-13
5 6.30 Jelle van Sunder JB 13-08-97 Suomi Zoetermeer 21-12-13
6 6.30 Jochem Dobber JB 08-07-97 Suomi Zoetermeer 21-12-13
7 6.31 Rutger Postma JB 09-10-97 AV Haarlemmermeer Utrecht 17-01-14
8 6.32 Roy Bloemhard JB 28-06-97 Phanos Utrecht 17-01-14
9 6.33 Arjan Roona 25-02-96 Groningen Atletiek Utrecht 03-01-14
10 6.35 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Utrecht 03-01-14
11 6.37 Justin Kraaijenbrink 28-05-96 AV '47 Zoetermeer 21-12-13
12 6.37 Willem-Jan Eil 12-07-96 Pijnenburg Utrecht 03-01-14
13 6.37 Jeffrey Stokkel 06-08-95 Flevo Delta Utrecht 17-01-14
14 6.39 Beer Lammers 20-09-95 Fit Utrecht 17-01-14
15 6.40 Robin Vogel 03-05-96 Passaat Dordrecht 11-01-14
in onderlinge wedstrijd:
6.33 Koen Bastiaansen 07-03-95 Sprint Dordrecht 15-03-14
6.36 Thymo Reichgelt 06-02-95 Sprint Dordrecht 15-03-14
6.39 Sander van der Waals 03-02-95 Sprint Dordrecht 15-03-14
60 meter
1 6.96 Rodrigo Broer 27-08-96 Daventria Amsterdam 02-02-14
2 7.00 Joris van Gool JB 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 08-02-14
3 7.01 Meron Gijsbertha 16-12-96 Phanos Apeldoorn 22-02-14
4 7.02 Noah Heijnen 29-03-95 Delta Sport Apeldoorn 08-02-14
5 7.08 Jamiro Elabeidi 03-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 25-01-14
6 7.10 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 08-02-14
7 7.10 Milan Lips 03-02-95 Ilion Apeldoorn 08-02-14
8 7.11 Rodrigo Willy Broer 27-08-96 Daventria Apeldoorn 25-01-14
9 7.12 Naresh Kuwas 08-03-96 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
10 7.14 Sybren Blok 25-06-96 PAC Amsterdam 12-01-14
11 7.15 Sean Richard 07-03-95 Feniks Amsterdam 22-12-13
12 7.15 Jelle van Sunder JB 13-08-97 Suomi Apeldoorn 08-02-14
13 7.16 Sanyu Fernandes 18-02-96 PAC Amsterdam 02-02-14
14 7.16 Rivelino van der Vloot 23-04-95 Feniks Amsterdam 02-02-14
15 7.17 Sem Oolbekkink 05-05-96 Hanzesport Apeldoorn 08-02-14
16 7.19 Trystan de Weerdt 17-07-95 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
17 7.20 Job Beintema 24-05-95 Trias Amsterdam 22-12-13
18 7.21 Jochem Dobber JB 08-07-97 Suomi Apeldoorn 25-01-14
19 7.23 LoÔc Wondel JB 14-08-98 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
20 7.23 Jeffrey Stokkel 06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 15-02-14
21 7.24 Jai'Amir Ramjankhan JB 08-02-97 Haag Atletiek Apeldoorn 08-02-14
22 7.25 Denisio Palas 30-11-95 Atos Amsterdam 12-01-14
23 7.25 Yannick Mahieu 17-03-95 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
24 7.26 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Utrecht 20-12-13
25 7.26 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 15-02-14
26 7.27 Roelf Bouwmeester JB 06-12-97 Jahn II Apeldoorn 25-01-14
27 7.27 Koen Bastiaansen 07-03-95 Sprint Apeldoorn 01-03-14
28 7.28 Marinio Mac Andrew 13-11-95 Atos Amsterdam 12-01-14
29 7.28 Roy Bloemhard JB 28-06-97 Phanos Apeldoorn 25-01-14
30 7.28 Robin Vogel 03-05-96 Passaat Apeldoorn 08-02-14
31 7.28 Rutger Postma JB 09-10-97 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 08-02-14
32 7.29 Arjan Roona 25-02-96 Groningen Atletiek Bremen (GER) 11-01-14
33 7.30 Yanick Monk 22-01-96 Leiden Atletiek Amsterdam 12-01-14
34 7.30 Serencio Lionahr JB 31-03-97 Phanos Apeldoorn 08-02-14
35 7.30 Siem Sikkenga 11-05-96 MPM Apeldoorn 08-02-14
36 7.32 Maarten Stuivenberg 25-04-95 VAV Amsterdam 22-12-13
37 7.32 Bryan Pronk JC 22-06-99 Sparta Apeldoorn 19-01-14
38 7.32 Ricardo Buinsters JB 28-02-97 Spado Apeldoorn 08-02-14
39 7.32 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Gent (BEL) 23-02-14
40 7.33 Justin Kraaijenbrink 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 15-02-14
41 7.34 Ivar Moinat JB 01-04-97 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 25-01-14
42 7.34 Sawa Bezelev JB 13-07-98 Athlos Amsterdam 02-02-14
43 7.35 Remco de Groot 23-06-96 AAV '36 Utrecht 03-01-14
44 7.36 Ituah Enahoro JB 15-12-97 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
45 7.36 Tom van Rijswijk 13-04-96 AAV '36 Amsterdam 02-02-14
46 7.38 Michael Hooper 31-03-95 PEC 1910 Amsterdam 22-12-13
47 7.38 Joris van Veen 18-01-95 AV Gouda Amsterdam 12-01-14
48 7.38 Sander Brugge JB 16-04-97 SV Veendam Apeldoorn 08-02-14
49 7.39 Jeroen Bol 28-05-95 Triathlon Dortmund (GER) 26-01-14
50 7.39 JoŽl Vasquez Valerio JB 09-01-98 De Liemers Apeldoorn 08-02-14
51 7.39 Nout Wardenburg JB 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 15-02-14
52 7.40 Rakeem Zuylen JB 15-08-98 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
53 7.40 Dave Wesselink JC 01-10-99 Trias Apeldoorn 19-01-14
54 7.40 Jurre Wildschut 10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 25-01-14
55 7.40 Beer Lammers 20-09-95 Fit Apeldoorn 08-02-14
56 7.40 Hilbrand Wouters JB 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 15-02-14
in onderlinge wedstrijd:
7.40 Liam Shew-A-Tjon JB 30-01-97 Fortuna Dordrecht 08-03-14
200 meter
1 22.29 Noah Heijnen 29-03-95 Delta Sport Gent (BEL) 11-01-14
2 23.04 Roel Huijsmans 12-04-96 Flevo Delta Dortmund (GER) 05-01-14
3 23.05 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
4 23.12 Ituah Enahoro JB 15-12-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
5 23.16 Arjan Roona 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
6 23.29 Jeroen Bol 28-05-95 Triathlon Dortmund (GER) 26-01-14
7 23.39 Roy Bloemhard JB 28-06-97 Phanos Gent (BEL) 26-12-13
8 23.47 Roelf Bouwmeester JB 06-12-97 Jahn II Dortmund (GER) 22-12-13
9 23.55 Nout Wardenburg JB 18-02-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
10 23.66 Koen Bastiaansen 07-03-95 Sprint Apeldoorn 01-03-14
11 23.70 Michael Hooper 31-03-95 PEC 1910 Apeldoorn 01-03-14
12 23.82 Mimo Issa 22-05-96 Phanos Dortmund (GER) 05-01-14
13 23.87 Jeroen Blokzijl 04-12-96 Jahn II Dortmund (GER) 22-12-13
14 23.90 Jordi van Horssen 15-09-95 AV Wijchen Apeldoorn 01-03-14
15 23.91 Tim Bluekens JB 17-08-97 Climax Dortmund (GER) 09-03-14
16 23.95 Luc Reij JB 18-10-97 Phoenix Dortmund (GER) 23-02-14
17 23.96 Fabian Verkaaik 21-09-96 Delta Sport DŁsseldorf (GER) 08-12-13
300 meter
1 37.42 Ramsey Angela JC 06-11-99 PAC Gent (BEL) 28-12-13
2 37.56 Lars van Hoeven JC 06-06-99 AV Heerenveen Gent (BEL) 28-12-13
3 38.87 Victor Rouwenhorst JC 21-02-99 De Liemers Dortmund (GER) 02-02-14
4 38.93 Luc Orbons JC 25-01-99 Phoenix Dortmund (GER) 16-03-14
400 meter
1 48.72 Roel Huijsmans 12-04-96 Flevo Delta Apeldoorn 09-02-14
2 49.01 Tony van Diepen 17-04-96 AV '34 Dortmund (GER) 09-03-14
3 49.65 Ivar Moinat JB 01-04-97 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
4 50.14 Laurens Abbink 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 09-02-14
5 50.74 Jurre Wildschut 10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
6 51.06 Lars van Hoeven JC 06-06-99 AV Heerenveen Apeldoorn 09-02-14
7 51.06 Nick Smidt JB 12-05-97 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
8 51.07 Beer Lammers 20-09-95 Fit Apeldoorn 09-02-14
9 51.18 Lex Bolderheij JB 19-11-97 R' dam Atletiek Apeldoorn 09-02-14
10 51.25 Michael Hooper 31-03-95 PEC 1910 Apeldoorn 09-02-14
11 51.28 Sjoerd Weijers 02-10-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 26-01-14
12 51.59 Hans Velthuis 25-07-95 Ciko '66 Apeldoorn 08-02-14
13 51.76 Gijs Langkamp 31-01-96 Daventria Apeldoorn 08-02-14
14 51.85 Marc Mťdevielle JB 09-07-97 Phanos Apeldoorn 09-02-14
15 51.86 Roy van Eekelen 04-05-95 Sprint Dortmund (GER) 19-01-14
16 51.86 Duco Furda 07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 08-02-14
17 51.87 Ryan Clarke JB 17-11-97 AV Castricum Apeldoorn 25-01-14
18 51.96 Tristan Smart 04-05-96 Atos Apeldoorn 08-02-14
19 52.12 Roman de Klein 21-04-95 Hellas Apeldoorn 08-02-14
20 52.35 Maurice de Haan 03-07-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 08-02-14
21 52.49 Max Kooijmans 26-03-96 Spado Apeldoorn 25-01-14
22 52.50 Gustavs Kehris (LAT) 02-11-95 Olympus '70 Apeldoorn 25-01-14
23 52.56 Johan Ouwehand JB 11-08-97 AV Edam Apeldoorn 08-02-14
24 52.60 Valentijn Weinans 29-12-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 26-01-14
25 52.62 Rick Paffen 13-04-96 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 12-01-14
26 52.64 Tim Bluekens JB 17-08-97 Climax Apeldoorn 08-02-14
27 52.68 Arend-Jan Spierenburg 16-06-95 Cialfo Dortmund (GER) 05-01-14
28 52.78 Cas Swienink JB 24-03-98 PEC 1910 Apeldoorn 08-02-14
29 52.80 Yoeri Sterenberg JB 12-06-97 Daventria Apeldoorn 08-02-14
30 52.96 Alwin van den Heuvel 03-05-96 ATV Venray Apeldoorn 08-02-14
31 53.05 Harmen Komin 21-05-96 KAV Holland Apeldoorn 01-03-14
32 53.06 Bram Elevelt 29-05-96 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 08-02-14
33 53.38 Job Wiltink JB 02-12-97 KAV Holland Apeldoorn 25-01-14
34 53.45 Mark van der Lee 28-04-96 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
35 53.47 Geoffrey Hibbs 13-12-96 HAC Dortmund (GER) 23-02-14
36 53.53 Tim Haye JB 06-12-97 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
600 meter
1 1.20,70 Tony van Diepen 17-04-96 AV '34 Dortmund (GER) 12-01-14
800 meter
1 1.50,45 Tony van Diepen 17-04-96 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
2 1.51,62 Thomas van Laar 13-09-95 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
3 1.53,91 Ivan Feitsma JB 28-12-97 Athlos Apeldoorn 09-02-14
4 1.55,20 Sjoerd Weijers 02-10-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 05-01-14
5 1.55,94 Roel Huijsmans 12-04-96 Flevo Delta Apeldoorn 25-01-14
6 1.56,10 Valentijn Weinans 29-12-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 02-02-14
7 1.56,79 Bram Buigel 12-05-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
8 1.57,13 Ryan Clarke JB 17-11-97 AV Castricum Apeldoorn 09-02-14
9 1.57,53 Milco Hahury 03-10-95 Cifla Apeldoorn 09-02-14
10 1.57,58 Paul van der Sluijs 30-01-95 Haag Atletiek Apeldoorn 09-02-14
11 1.57,66 Niek Blikslager 13-06-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
12 1.58,51 Roy van Eekelen 04-05-95 Sprint Dortmund (GER) 19-01-14
13 1.59,40 Cor Bijpost JB 20-08-97 AV Texel Apeldoorn 09-02-14
14 1.59,50 Younes Chaout 21-12-95 U-Track Apeldoorn 01-03-14
15 1.59,54 Gustavs Kehris (LAT) 02-11-95 Olympus '70 Dortmund (GER) 09-02-14
16 1.59,89 Mike Melchers JB 28-02-98 Suomi Apeldoorn 09-02-14
17 1.59,98 Justin Postma JB 29-04-97 Impala Apeldoorn 09-02-14
18 2.00,02 Alwin van den Heuvel 03-05-96 ATV Venray Apeldoorn 01-03-14
19 2.00,56 Jeroen Swinkels JB 15-01-97 Hylas Dortmund (GER) 15-12-13
20 2.00,96 Mike Meijer JB 07-06-97 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
21 2.01,06 Michiel Rotte 30-11-95 Suomi Apeldoorn 09-02-14
1000 meter
1 2.30,66 Sjoerd Weijers 02-10-95 Nijmegen Atletiek Gent (BEL) 28-12-13
1500 meter
1 3.53,95 Roy van Eekelen 04-05-95 Sprint Apeldoorn 23-02-14
2 3.57,89 Sjoerd Weijers 02-10-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 22-12-13
3 4.00,59 Jordy Dikkers 24-10-95 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
4 4.02,33 Mike Foppen 29-11-96 Cifla Apeldoorn 09-02-14
5 4.03,28 Niek Blikslager 13-06-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 09-02-14
6 4.03,32 Martin Flipsen 28-05-96 AV Weert Apeldoorn 22-02-14
7 4.03,44 Jelmer van der Linden 15-10-96 Statina Apeldoorn 09-02-14
8 4.05,14 Valentijn Weinans 29-12-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 22-12-13
9 4.07,34 Messaoud Dardouri 03-12-95 Atverni Apeldoorn 09-02-14
10 4.11,75 Maarten Hindriks 12-04-95 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
11 4.12,54 Joost Wieleman 15-08-95 AV Almere '81 Apeldoorn 09-02-14
12 4.12,61 Tobias van Helden 11-09-96 Cifla Apeldoorn 09-02-14
13 4.12,88 Tom Hendrikse JB 11-08-98 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
14 4.13,69 Joey Steenvoorden 25-09-96 Noordkop Apeldoorn 09-02-14
15 4.13,92 Younes Chaout 21-12-95 U-Track Apeldoorn 25-01-14
16 4.14,89 Djurre Hoeksema JB 15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 09-02-14
17 4.17,82 Edwin Sjerps JB 18-11-97 SAV Apeldoorn 09-02-14
18 4.18,06 Rubin Vos 02-02-96 PEC 1910 Apeldoorn 09-02-14
19 4.18,49 DaniŽl Donse 24-10-95 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
3000 meter
1 8.35,56 Roy van Eekelen 04-05-95 Sprint Apeldoorn 08-02-14
2 8.42,86 Mike Foppen 29-11-96 Cifla Apeldoorn 08-02-14
3 8.48,60 Felix Warndorff 17-02-96 Achilles-EL Apeldoorn 08-02-14
4 8.51,53 Valentijn Weinans 29-12-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
5 8.55,08 Sjoerd Weijers 02-10-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 08-02-14
6 9.02,02 Kalid Amin JB 27-09-97 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
7 9.03,87 Lars Olde JB 06-07-98 VAV Apeldoorn 08-02-14
8 9.08,17 Messaoud Dardouri 03-12-95 Atverni Apeldoorn 08-02-14
9 9.09,35 Wesley Mols 18-01-96 Cifla Apeldoorn 08-02-14
10 9.11,50 Djurre Hoeksema JB 15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 08-02-14
11 9.15,92 Job de Feijter 12-03-96 RK HAV Apeldoorn 08-02-14
12 9.17,60 Maarten Hindriks 12-04-95 AAC '61 Apeldoorn 08-02-14
13 9.19,46 Alvin Severijn 01-11-96 Ilion Apeldoorn 08-02-14
14 9.24,09 Steef Severijn 28-04-95 Ilion Apeldoorn 08-02-14
15 9.25,63 Bob te Lindert JB 12-10-98 AV Argo Apeldoorn 08-02-14
16 9.25,93 Martijn Flipsen 22-05-96 Atledo Apeldoorn 08-02-14
17 9.27,36 Ruben Sansom JB 13-11-97 Pallas '67 Apeldoorn 08-02-14
5000m snelwandelen
1 25.12,20 Colin Versteeg 01-03-95 VAV Apeldoorn 23-02-14
50 meter horden 99,1 cm
1 7.28 Trystan de Weerdt 17-07-95 AAV '36 Utrecht 20-12-13
2 7.70 Remco de Groot 23-06-96 AAV '36 Utrecht 20-12-13
3 7.78 Jeroen Blokzijl 04-12-96 Jahn II Stadskanaal 11-01-14
4 7.93 Mark van der Lee 28-04-96 AAV '36 Utrecht 20-12-13
5 8.23 Tim de Frankrijker 18-04-95 AV Gouda Utrecht 20-12-13
in onderlinge wedstrijd:
1 7.68 Sjoerd Dijkstra 29-02-96 PAC Dordrecht 02-03-14
60 meter horden 99,1 cm
1 8.08 Sybren Blok 25-06-96 PAC Amsterdam 12-01-14
2 8.21 Job Beintema 24-05-95 Trias Apeldoorn 25-01-14
3 8.25 Joeri van Kuppeveld 05-06-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 09-02-14
4 8.31 Trystan de Weerdt 17-07-95 AAV '36 Apeldoorn 09-02-14
5 8.38 Olivier Somers 05-02-96 Attila Amsterdam 12-01-14
6 8.44 Sjoerd Dijkstra 29-02-96 PAC Amsterdam 02-02-14
7 8.45 Jeffrey Stokkel 06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 09-02-14
8 8.50 Ruben van Dijk 03-03-95 AV '34 Apeldoorn 25-01-14
9 8.52 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 25-01-14
10 8.56 Chiel bij de Vaate 22-02-96 Delta Sport Gent (BEL) 21-12-13
11 8.64 Bram Elevelt 29-05-96 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 25-01-14
12 8.65 Steven Eleonora 22-04-96 Ilion Apeldoorn 09-02-14
13 8.69 Duco Furda 07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
14 8.72 Justin Kraaijenbrink 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-14
15 8.77 Bas van de Burgt 23-04-96 GAC-Gemert Apeldoorn 09-02-14
16 8.80 Stan Does 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 25-01-14
17 8.88 Roman Monte 20-03-96 GAC-Hilversum Amsterdam 22-12-13
18 8.88 Laurens Abbink 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 16-02-14
19 8.93 Joris Kerckhoffs 15-07-96 AV Wijchen Apeldoorn 09-02-14
20 8.94 Jeroen Bol 28-05-95 Triathlon Dordrecht 22-02-14
21 8.96 Laurens Oosterwegel 10-07-95 Daventria Amsterdam 22-12-13
22 8.96 Joris van Veen 18-01-95 AV Gouda Utrecht 17-01-14
23 8.97 Sebastiaan Roelants JB 14-02-97 R' dam Atletiek Amsterdam 02-02-14
24 9.00 Lucas Leemhuis 09-02-96 Lycurgus Amsterdam 12-01-14
25 9.01 Bas Jansen 04-01-96 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
26 9.05 Fabian Verkaaik 21-09-96 Delta Sport Apeldoorn 25-01-14
27 9.07 Jeroen Blokzijl 04-12-96 Jahn II Stadskanaal 11-01-14
28 9.09 Lennart Eringfeld 10-09-96 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
29 9.26 Jasper Meijer 30-01-95 Jahn II Stadskanaal 11-01-14
hoogspringen
1 2.13 Dave Brandhoff 13-04-95 SAV Wichita (USA) 17-01-14
2 2.02 Dion van Kessel JB 12-06-97 Typhoon Herzebrock Clarholz (GER) 12-01-14
3 2.02 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-14
4 1.99 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 16-02-14
5 1.97 Tim Hoogenboom 27-11-96 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
6 1.97 Marius Wouters 22-04-95 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
7 1.97 Julius Ediagbonya JB 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
8 1.96 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Apeldoorn 19-01-14
9 1.93 Leon Rikkers 15-10-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 08-02-14
10 1.93 Branco Kranenburg 26-12-96 AV '47 Apeldoorn 08-02-14
11 1.93 Sven van Merode JB 02-10-98 Spado Apeldoorn 09-02-14
12 1.91 Tobias Bakx JB 17-10-97 AC TION Dortmund (GER) 16-03-14
13 1.89 Stan Does 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 08-02-14
14 1.87 Niels Mijnsbergen JB 01-03-97 AAV '36 Utrecht 20-12-13
15 1.87 Trystan de Weerdt 17-07-95 AAV '36 Utrecht 20-12-13
16 1.87 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 16-02-14
17 1.85 Jasper van Rooy 20-05-95 Atletiek Maastricht Hoboken (BEL) 19-01-14
18 1.85 Erwin de Vor 28-11-95 VAV Apeldoorn 08-02-14
19 1.85 Hidde ter Woord 29-12-95 Daventria Apeldoorn 08-02-14
20 1.85 Dirk Aarts JB 06-04-98 HAC Apeldoorn 09-02-14
21 1.84 Kay Geluk 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-14
22 1.82 Sander Koops JC 05-02-99 De Sperwers Stadskanaal 11-01-14
23 1.82 Mike Idio JB 08-06-98 Eindhoven Atletiek Zoetermeer 01-02-14
24 1.82 Bas Voermans JB 22-01-97 PAC Zoetermeer 01-02-14
25 1.81 Fabian Verkaaik 21-09-96 Delta Sport Hoboken (BEL) 17-11-13
26 1.80 Dani Tuur JC 22-02-99 Ilion Zoetermeer 23-11-13
27 1.80 Lauri Hulleman JC 18-02-99 AV '34 Dortmund (GER) 15-12-13
28 1.80 Gijs Langkamp 20-01-96 Daventria Dortmund (GER) 12-01-14
29 1.80 Joshua Record 19-08-95 AV '23 Apeldoorn 25-01-14
30 1.80 Steven Eleonora 22-04-96 Ilion Apeldoorn 25-01-14
31 1.80 Bas van de Burgt 23-04-96 GAC-Gemert Apeldoorn 25-01-14
32 1.80 Niek Reijmers 03-04-96 Hylas Apeldoorn 25-01-14
33 1.80 Sybren Blok 25-06-96 PAC Apeldoorn 25-01-14
34 1.80 Thierry Belt 11-09-95 Triathlon Apeldoorn 08-02-14
35 1.80 Dylan Jansen 18-05-95 Zuidwal Apeldoorn 08-02-14
36 1.80 Tiago Smithuis JB 11-12-98 Ilion Apeldoorn 09-02-14
in onderlinge wedstrijd:
1 1.97 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Dordrecht 02-03-14
1.85 Liam Shew-A-Tjon JB 30-01-97 Fortuna Dordrecht 08-03-14
2 1.80 Martijn Rebel 24-12-96 Hellas Utrecht 01-03-14
3 1.80 Joris van Gool JB 04-04-98 Spiridon Best 16-03-14
polsstokhoogspringen
1 4.92 Koen van der Wijst JB 07-08-97 Unitas Apeldoorn 08-02-14
2 4.62 Roman Monte 20-03-96 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
3 4.52 Boris Wolbink 20-03-95 AAC Zoetermeer 01-02-14
4 4.51 Steven Eleonora 22-04-96 Ilion Apeldoorn 09-02-14
5 4.32 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Zoetermeer 01-02-14
6 4.30 Sybren Blok 25-06-96 PAC Dordrecht 11-01-14
7 4.28 Remon Berrevoets 22-05-95 PAC Apeldoorn 09-02-14
8 4.28 Jorick Melgers 31-03-96 Sparta Apeldoorn 09-02-14
9 4.28 Ruben van Dijk 03-03-95 AV '34 Apeldoorn 09-02-14
10 4.20 Hilbrand Wouters JB 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 16-02-14
11 4.10 Kevin van Zundert 13-09-95 Sprint Dordrecht 23-11-13
12 4.01 Trystan de Weerdt 17-07-95 AAV '36 Utrecht 03-01-14
13 4.01 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Amsterdam 26-01-14
14 4.00 Justin Kraaijenbrink 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 16-02-14
15 3.92 Christian Oberdorfer 19-02-95 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
16 3.90 Stan Does 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 25-01-14
17 3.90 Niels Mijnsbergen JB 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
18 3.90 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 16-02-14
19 3.90 Olle van den Boom JB 02-01-97 ATV Venray Apeldoorn 16-02-14
20 3.90 Sjoerd van Deudekom JB 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
21 3.80 Ituah Enahoro JB 15-12-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
22 3.80 Jordy Klerkx JC 12-01-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
23 3.80 Koen Koenders JB 15-10-98 Prins Hendrik Vught 16-02-14
24 3.80 Marijn van Est 05-05-96 Eindhoven Atletiek Vught 16-02-14
25 3.70 Finn de Leng JB 24-02-97 Dynamica Apeldoorn 16-02-14
26 3.62 Fabian Verkaaik 21-09-96 Delta Sport Zoetermeer 01-02-14
27 3.60 Duco Furda 07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 16-02-14
28 3.55 Koen Stapel JB 09-03-98 Ilion Zoetermeer 27-12-13
29 3.52 Bas Jansen 04-01-96 Lycurgus Zoetermeer 01-02-14
30 3.51 Tom Hoekema 03-05-95 De Spartaan Amsterdam 26-01-14
31 3.51 Ruben den Boer JB 18-02-97 AV Edam Amsterdam 26-01-14
32 3.50 Nout Wardenburg JB 18-02-97 AV '34 Gent (BEL) 21-12-13
33 3.50 Joris van Veen 18-01-95 AV Gouda Dortmund (GER) 05-01-14
34 3.50 Evbako Ogbeide JB 25-02-97 PAC Apeldoorn 08-02-14
35 3.50 Wout Zijlstra JB 25-11-97 Horror Apeldoorn 16-02-14
36 3.50 Laurens Abbink 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 16-02-14
37 3.50 Kay Geluk 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-14
38 3.42 Luke van Rossenberg 03-04-96 GAC-Hilversum Zoetermeer 01-02-14
39 3.40 Bas Voermans JB 22-01-97 PAC Dordrecht 14-12-13
40 3.40 Mark van de Lee 28-04-96 AAV '36 Gent (BEL) 28-12-13
41 3.40 Daan Spiljard JC 19-07-00 Parthenon Apeldoorn 19-01-14
42 3.40 Just van Hal JB 02-01-98 Prins Hendrik Vught 16-02-14
in onderlinge wedstrijd:
1 3.61 Evbako Ogbeide JB 25-02-97 PAC Dordrecht 02-03-14
2 3.51 Pepijn Verploegh 09-11-96 PAC Dordrecht 02-03-14
3 3.51 Erwin de Gier JB 22-02-97 PAC Dordrecht 02-03-14
4 3.51 Daan Spiljard JC 19-07-00 Parthenon Dordrecht 29-03-14
verspringen
1 7.08 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 15-02-14
2 6.85 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 08-02-14
3 6.81 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 08-02-14
4 6.79 Steven Eleonora 22-04-96 Ilion Apeldoorn 09-02-14
5 6.65 Milan Lips 03-02-95 Ilion Apeldoorn 25-01-14
6 6.65 LoÔc Wondel JB 14-08-98 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
7 6.65 Justin Kraaijenbrink 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-14
8 6.63 Arjan Roona 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 09-02-14
9 6.57 Ruben van Dijk 03-03-95 AV '34 Apeldoorn 09-02-14
10 6.54 Tobias Bakx JB 17-10-97 AC TION Apeldoorn 15-02-14
11 6.53 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track DŁsseldorf (GER) 08-12-13
12 6.51 Sybren Blok 25-06-96 PAC Apeldoorn 25-01-14
13 6.48 Jeffrey Stokkel 06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 15-02-14
14 6.46 Branco Kranenburg 26-12-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-14
15 6.42 Laurens Abbink 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 15-02-14
16 6.41 Sander van der Waals 03-02-95 Sprint Gent (BEL) 11-01-14
17 6.37 Thierry Belt 11-09-95 Triathlon Dortmund (GER) 22-12-13
18 6.37 Bart Hondeveld JB 02-07-97 Achilles-EL Apeldoorn 08-02-14
19 6.36 Mark de Rond JB 12-04-97 Sprint Gent (BEL) 28-12-13
20 6.36 Stan Does 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 15-02-14
21 6.35 Ituah Enahoro JB 15-12-97 AV '34 Dortmund (GER) 12-01-14
22 6.35 Markus Meekma JB 25-02-97 Impala Apeldoorn 25-01-14
23 6.34 Nout Wardenburg JB 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
24 6.31 Rafael Raap JC 18-03-99 PAC Apeldoorn 08-02-14
25 6.31 Trystan de Weerdt 17-07-95 AAV '36 Apeldoorn 15-02-14
26 6.24 Widmer van der Graaf 20-02-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
27 6.23 Sergio van der Meide JC 09-09-99 PAC Apeldoorn 19-01-14
28 6.22 Vincent Kruit 15-06-95 Antilope Zoetermeer 21-12-13
29 6.22 Lekan Dalenberg JB 20-05-98 Atledo Gent (BEL) 28-12-13
30 6.19 Niels Mijnsbergen JB 01-03-97 AAV '36 Apeldoorn 15-02-14
31 6.17 Kay Geluk 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 15-02-14
32 6.16 Wessel Boons JB 27-03-97 Daventria Apeldoorn 25-01-14
33 6.15 Jim Vaughan JB 06-04-98 Swift Leverkusen (GER) 19-01-14
34 6.14 Wout Zijlstra JB 25-11-97 Horror Apeldoorn 15-02-14
35 6.13 Lauri Hulleman JC 18-02-99 AV '34 Apeldoorn 19-01-14
36 6.12 Lucas Leemhuis 09-02-96 Lycurgus Apeldoorn 09-02-14
37 6.10 Duco Furda 07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 25-01-14
in onderlinge wedstrijd:
1 6.60 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Utrecht 03-01-14
2 6.15 Kevin Winiarczyk 04-03-96 Leiden Atletiek Naaldwijk 08-02-14
hink-stap-sprong
1 13.72 Liam Shew-A-Tjon JB 30-01-97 Fortuna Apeldoorn 09-02-14
2 13.58 Tarik Tahiri 23-12-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
3 13.48 Joshua Record 19-08-95 AV '23 Apeldoorn 08-02-14
4 13.44 Kay Geluk 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 08-02-14
5 13.07 Jelle van der Zon 03-04-96 De Spartaan Apeldoorn 08-02-14
6 13.00 Johnny van Schooneveld JB 04-10-97 AV '23 Utrecht 20-12-13
7 12.67 Lekan Dalenberg JB 20-05-98 Atledo Apeldoorn 09-02-14
8 12.65 Alexander Soethout JB 29-09-98 DEM Zoetermeer 18-01-14
9 12.65 Walter Vianen 04-01-96 AAV '36 Apeldoorn 08-02-14
10 12.61 Widmer van der Graaf 20-02-95 Groningen Atletiek Dortmund (GER) 26-01-14
11 12.54 Jelmer de Boer 04-07-95 Olympus '70 Apeldoorn 08-02-14
12 12.40 Joost Koet JB 20-07-97 Leiden Atletiek Apeldoorn 09-02-14
13 12.35 DaniŽl Treep 08-04-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 08-02-14
14 12.15 Julius Ediagbonya JB 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
15 12.12 Steven Mijnhout 17-05-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 08-02-14
16 12.11 David Janssen 23-12-95 Ciko '66 Apeldoorn 08-02-14
17 11.95 Bram van der Jagt JB 28-10-98 AV '23 Utrecht 20-12-13
18 11.92 Vincent Kruit 15-06-95 Antilope Zoetermeer 18-01-14
19 11.88 Nick Barelds 28-03-96 AV '34 Apeldoorn 08-02-14
in onderlinge wedstrijd:
12.43 Bijan Jalalian JB 04-03-97 Hercules Dordrecht 29-03-14
kogelstoten 6 kg
1 19.75 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Apeldoorn 08-02-14
2 18.65 Mathijs Damsteegt 26-08-95 AAC '61 Tuk 08-03-14
3 15.43 Maarten Snoeken 03-03-96 AV '56 Apeldoorn 08-02-14
4 15.22 Shaquille Bleecke 13-05-96 AV Almere '81 Apeldoorn 08-02-14
5 14.55 Sybren Blok 25-06-96 PAC Zoetermeer 21-12-13
6 14.34 Emiel Rigter 25-02-96 AV Almere '81 Dortmund (GER) 12-01-14
7 14.06 Dwayn Akuoko Maclean 14-08-95 AV '56 Apeldoorn 08-02-14
8 13.82 Jeffrey Stokkel 06-08-95 Flevo Delta Dronten 27-12-13
9 13.82 Fabian Verkaaik 21-09-96 Delta Sport Dordrecht 22-02-14
10 13.35 Matthijs Jong 26-03-96 SAV Apeldoorn 25-01-14
11 13.16 Oscar van Crimpen 10-09-96 SAV Alkmaar 14-12-13
12 12.95 Lucas Leemhuis 09-02-96 Lycurgus Apeldoorn 08-02-14
13 12.82 Mark Pedersen 16-07-96 Spark Dordrecht 11-01-14
14 12.58 Kay Geluk 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 15-02-14
15 12.11 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 15-02-14
16 12.06 Lars Kroon 27-01-96 Prins Hendrik Gent (BEL) 11-01-14
17 11.93 Maurice de Haan 03-07-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 08-02-14
7-kamp
1 5388 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 16-02-14
1 7,12 * 7,08 * 12,11 * 1,99 * 8,59 * 4,30 * 2.49,90
2 4994 Trystan de Weerdt 17-07-95 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
2 7,21 * 6,31 * 11,12 * 1,87 * 8,33 * 4,00 * 2.49,32
3 4900 Steven Eleonora 22-04-96 Ilion Apeldoorn 16-02-14
3 7,58 * 6,54 * 11,53 * 1,78 * 8,84 * 4,40 * 2.46,21
4 4717 Justin Kraaijenbrink 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 16-02-14
4 7,33 * 6,33 * 11,72 * 1,69 * 8,74 * 4,00 * 2.52,18
5 4689 Laurens Abbink 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 16-02-14
5 7,41 * 6,42 * 11,81 * 1,78 * 8,88 * 3,50 * 2.45,94
6 4660 Stan Does 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 16-02-14
6 7,64 * 6,36 * 11,76 * 1,84 * 9,13 * 3,80 * 2.47,34
7 4454 Roman Monte 20-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 16-02-14
7 7,85 * 6,02 * 11,67 * 1,69 * 9,13 * 4,60 * 3.03,58
8 4406 Kay Geluk 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 16-02-14
8 7,61 * 6,17 * 12,58 * 1,84 * 9,49 * 3,50 * 2.58,67
9 4324 Duco Furda 07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 16-02-14
9 7,55 * 5,76 * 10,89 * 1,72 * 9,04 * 3,60 * 2.51,74
10 4281 Jeffrey Stokkel 06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 16-02-14
10 7,23 * 6,48 * 13,72 * 1,78 * 8,46 * 0,00 * 3.07,12
11 4216 Lucas Leemhuis 09-02-96 Lycurgus Apeldoorn 16-02-14
11 7,65 * 6,09 * 12,69 * 1,69 * 9,18 * 3,10 * 2.59,11
12 4079 Mark van der Lee 28-04-96 AAV '36 Apeldoorn 16-02-14
12 7,62 * 5,92 * 10,73 * 1,63 * 9,64 * 3,40 * 2.51,59
4 x 200 meter
1 1.32,32 Alphen a/d Rijn AAV '36 Apeldoorn 09-02-14
2 1.34,84 Harderwijk JB Athlos Apeldoorn 09-02-14
3 1.35,96 Goes JB AV '56 Apeldoorn 09-02-14
4 1.36,47 Hilversum GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-14
5 1.36,93 Groningen Groningen Atletiek Apeldoorn 01-03-14
6 1.38,04 Gouda AV Gouda Apeldoorn 09-02-14
7 1.38,16 Arnhem Ciko '66 Apeldoorn 09-02-14
8 1.38,16 Amsterdam AV '23 Apeldoorn 09-02-14
1 1.31,98 combi Daventria / PEC 1910 Apeldoorn 09-02-14