Dit is de jaar indoorranglijst Jongens A 2012/2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
De laatste officiŽle ranglijst is van 27 februari 2013, geactualiseerd 27 februari 2013
Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Jongens A
50 meter          
6.26 Noah Heijnen   29-03-95 Delta Sport Zoetermeer 08-12-12
6.26 Simon Blok   28-05-94 R' dam Atletiek Utrecht 04-01-13
6.29 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Zoetermeer 08-12-12
6.29 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Utrecht 04-01-13
6.30 Koen Bastiaansen   07-03-95 Sprint Utrecht 04-01-13
6.32 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Zoetermeer 08-12-12
6.33 Joris van Gool JC 04-04-98 Spiridon Utrecht 21-12-12
6.34 Jurre Wildschut JB 10-03-96 GAC-Hilversum Utrecht 18-01-13
6.36 Jochem Dobber JB 08-07-97 Suomi Zoetermeer 08-12-12
6.36 Remco de Groot JB 23-06-96 AAV '36 Zoetermeer 08-12-12
6.38 Arjan Roona JB 25-02-96 Groningen Atletiek Utrecht 04-01-13
6.39 Marnix Bockstael   19-12-95 AV Haarlemmermeer Zoetermeer 08-12-12
6.39 Jamiro Elabeidi JB 03-02-96 Leiden Atletiek Zoetermeer 08-12-12
6.40 Antonio van den Heuvel JC 04-08-98 GAC-Hilversum Utrecht 04-01-13
6.41 Igor Rutka   22-10-94 Zuidwal Utrecht 04-01-13
6.42 Jason Gillissen JB 11-06-96 AV '56 Zoetermeer 08-12-12
6.43 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Zoetermeer 08-12-12
6.44 Max Kooijmans JB 26-03-96 Achilles-EL Zoetermeer 08-12-12
6.44 Tom van Rijswijk JB 13-04-96 AAV '36 Zoetermeer 08-12-12
             
60 meter            
7.00 Kjell Wolters   18-04-94 PEC 1910 Bielefeld (GER) 09-02-13
7.00 Jules de Bont   23-12-94 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.05 Rik Janssen   94 Unitas Apeldoorn 23-02-13
7.05 Sybren Blok JB 25-06-96 PAC Apeldoorn 23-02-13
7.06 Noah Heijnen   29-03-95 Delta Sport Apeldoorn 16-02-13
7.07 Joshua GŁl   17-04-94 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.07 Menno Vloon   11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
7.09 Yannick Mahieu   17-03-95 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.14 Loek van Zevenbergen JB ####### Fortuna Zoetermeer 19-01-13
7.15 Olaf van den Bergh   07-03-94 Prins Hendrik Apeldoorn 05-01-13
7.17 Rodrigo Willy Broer JB 27-08-96 Daventria Amsterdam 23-12-12
7.18 Filip van den Hoven   04-08-94 Lycurgus Amsterdam 13-01-13
7.18 Maarten Stuivenberg   25-04-95 VAV Apeldoorn 23-02-13
7.21 Mťron Gijsbertha JB 16-12-96 Atos Apeldoorn 23-02-13
7.22 Simon Blok   28-05-94 R' dam Atletiek Zoetermeer 19-01-13
7.23 Stefano Lepelblad   10-02-94 Phanos Apeldoorn 23-02-13
7.23 Thom Slot   09-08-95 Trias Apeldoorn 23-02-13
7.25 Michael Hooper   31-03-95 PEC 1910 Amsterdam 03-02-13
7.26 Jamiro Elabeidi JB 03-02-96 Leiden Atletiek Amsterdam 03-02-13
7.26 Jochem Dobber JB 08-07-97 Suomi Apeldoorn 23-02-13
7.27 Jeffrey Stokkel   06-08-95 Flevo Delta Dortmund (GER) 06-01-13
7.27 Alain van Tholl   20-05-94 AV '23 Amsterdam 03-02-13
7.27 Trystan de Weerdt   17-07-95 AV Gouda Apeldoorn 09-02-13
7.27 Jerom Theunissen   21-11-94 Atletiek Maastricht Apeldoorn 23-02-13
7.30 Shaquille Brahm JB 18-01-97 U-Track Utrecht 04-01-13
7.30 Rik Jansen   09-02-94 Unitas Sittard 06-01-13
7.30 Jurre Wildschut JB 10-03-96 GAC-Hilversum Utrecht 18-01-13
7.32 Denisio Palas   30-11-95 Atos Amsterdam 23-12-12
7.32 Billy de Walle   07-08-95 Haag Atletiek Amsterdam 03-02-13
7.33 Michael Hooper   31-03-95 Spirit-Lelystad Amsterdam 23-12-12
7.33 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-13
7.34 Max Kooijmans JB 26-03-96 Achilles-EL Hoboken (BEL) 25-11-12
7.34 Remco de Groot JB 23-06-96 AAV '36 Apeldoorn 23-02-13
7.34 Arjan Roona JB 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.34 Joris van Gool JC 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 23-02-13
7.35 Niek Vermeer JB 13-10-96 Attila Apeldoorn 23-02-13
7.36 DaniŽl Lam   03-10-94 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.36 Thomas Kempe   12-08-94 Dynamica Gent (BEL) 29-12-12
7.36 Sem Oolbekkink JB 05-05-96 Hanzesport Apeldoorn 23-02-13
7.37 Jelle van Sunder JB 13-08-97 Suomi Apeldoorn 23-02-13
7.38 Loic Wondel JC 14-08-98 R' dam Atletiek Gent (BEL) 26-12-12
7.38 Joris van Veen   18-01-95 AV Gouda Amsterdam 03-02-13
7.38 Leon Casse JB 06-05-96 HAC '63 Apeldoorn 23-02-13
7.39 Melroy Braat   16-02-94 Spado Apeldoorn 05-01-13
7.40 Ricardo Buinsters JB 28-02-97 Achilles-EL Gent (BEL) 26-12-12
7.40 Rutger Bien   30-01-94 AV '23 Amsterdam 03-02-13
7.40 Tjebbe Kerstens   28-10-94 Sprint Apeldoorn 23-02-13
7.41 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 09-02-13
7.42 Marinio Mac Andrew   13-11-95 Atos Amsterdam 13-01-13
7.43 Martijn Boon JB 12-02-96 De Liemers Dortmund (GER) 06-01-13
7.44 Koen Bastiaansen   07-03-95 Sprint Utrecht 04-01-13
7.44 Hugo Maathuis JB 08-02-96 Maastricht Atletiek Apeldoorn 09-02-13
7.44 Nadim van Minnen   22-11-94 SISU Apeldoorn 23-02-13
7.45 Marinio Mac Andrew   13-11-95 Atos Amsterdam 23-12-12
7.45 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Apeldoorn 05-01-13
7.46 Marnix Bockstael   19-12-95 AV Haarlemmermeer Zoetermeer 08-12-12
7.46 Jason Gillissen JB 11-06-96 AV '56 Gent (BEL) 12-01-13
7.46 Sander Brugge JB 16-04-97 SV Veendam Apeldoorn 23-02-13
7.47 Thomas Ticheloven   18-02-94 Lycurgus Zoetermeer 19-01-13
7.47 Rutger Postma JB 09-10-97 AV Haarlemmermeer Amsterdam 03-02-13
7.48 David Staat JB 02-04-97 Attila Amsterdam 23-12-12
7.48 Igor Rutka   22-10-94 Zuidwal Utrecht 04-01-13
7.48 Tom den Ouden   26-01-94 MPM Apeldoorn 23-02-13
7.48 Jasper Beljaars JB 26-09-96 Hercules Apeldoorn 23-02-13
7.48 Jeroen Blokzijl JB 04-12-96 Jahn II Apeldoorn 23-02-13
7.49 Antonio van den Heuvel JC 04-08-98 GAC-Hilversum Apeldoorn 20-01-13
7.49 Gregorio Edhardt JB 26-06-96 PAC Apeldoorn 23-02-13
7.50 Sawa Bezelev JC 13-07-98 Athlos Apeldoorn 05-01-13
7.50 Glenn Boessen   06-04-94 Unitas Sittard 06-01-13
7.50 Desley Bokma   94 AV Edam Utrecht 18-01-13
7.50 Glenn Tertoolen   22-03-95 Fortuna Apeldoorn 23-02-13
7.50 Bohdi Bakker JB 28-03-96 Scorpio Apeldoorn 23-02-13
7.51 Roel Huijsmans JB 12-04-96 Flevo Delta Utrecht 26-01-13
7.51 Niels Venema   25-07-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.51 Ituah Enahoro JB 15-12-97 AV '34 Apeldoorn 23-02-13
7.52 Mimo Issa JB 22-05-96 Phanos Amsterdam 23-12-12
7.52 Enrico van Luijk   19-08-94 Energie Amsterdam 13-01-13
7.52 Casper van Eyck   30-11-94 De Liemers Dortmund (GER) 10-02-13
7.52 Widmer van der Graaf   20-02-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
7.52 Beer Lammers   20-09-95 Fit Apeldoorn 23-02-13
7.52 Jeroen Peetoom   27-10-95 Phoenix Apeldoorn 23-02-13
7.54 Tom van Rijswijk JB 13-04-96 AAV '36 Zoetermeer 08-12-12
7.54 Arjan Huijgen   10-06-94 Flevo Delta Dortmund (GER) 06-01-13
7.54 Desailly Wielzen JB 22-10-96 Feniks Amsterdam 13-01-13
7.54 Jasper de Booij   11-10-94 Ilion Zoetermeer 19-01-13
betere handtijden:          
7.0 Jerom Theunissen   21-11-94 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
7.0 Sem Oolbekkink JB 05-05-96 Hanzesport Dortmund (GER) 19-01-13
7.0 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Dortmund (GER) 19-01-13
7.2 Nadim van Minnen   22-11-94 SISU Dortmund (GER) 19-01-13
7.3 Roman de Klein   21-04-95 Hellas Dortmund (GER) 19-01-13
7.3 Arend-Jan Spierenburg   16-06-95 Cialfo Dortmund (GER) 19-01-13
7.3 Ted van der Weerden   29-05-94 HAC Dortmund (GER) 19-01-13
             
200 meter          
22.43 Simon Blok   28-05-94 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
22.50 Maarten Stuivenberg   25-04-95 VAV Apeldoorn 24-02-13
22.65 Noah Heijnen   29-03-95 Delta Sport Apeldoorn 24-02-13
22.73 Joshua GŁl   17-04-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
22.81 Jurre Wildschut JB 10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
22.82 Billy de Walle   07-08-95 Haag Atletiek Apeldoorn 24-02-13
22.83 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Dortmund (GER) 19-01-13
22.83 Jochem Dobber JB 08-07-97 Suomi Apeldoorn 24-02-13
22.90 Job Beintema   24-05-95 Trias Apeldoorn 16-02-13
22.96 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 24-02-13
23.02 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Gent (BEL) 22-12-12
23.08 Michael Hooper   31-03-95 PEC 1910 Apeldoorn 24-02-13
23.23 Filip van den Hoven   04-08-94 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
23.25 Arend-Jan Spierenburg   16-06-95 Cialfo Dortmund (GER) 19-01-13
23.26 Nadim van Minnen   22-11-94 SISU Apeldoorn 24-02-13
23.30 Jerom Theunissen   21-11-94 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 19-01-13
23.31 Remco de Groot JB 23-06-96 AAV '36 Apeldoorn 24-02-13
23.41 Thomas Kempe   12-08-94 Dynamica Gent (BEL) 12-01-13
23.48 Casper van Eyck   30-11-94 De Liemers Dortmund (GER) 10-02-13
23.50 Jon Schouwenaar   17-06-94 Startbaan Apeldoorn 24-02-13
23.56 Jelle van Sunder JB 13-08-97 Suomi Gent (BEL) 12-01-13
23.69 Martijn Boon JB 12-02-96 De Liemers Dortmund (GER) 06-01-13
23.72 Sander Brugge JB 16-04-97 SV Veendam Apeldoorn 24-02-13
23.73 Niels Venema   25-07-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
23.80 Arjan Huijgen   10-06-94 Flevo Delta Dortmund (GER) 06-01-13
             
300 meter          
38.46 Johan Ouwehand JB 11-08-97 AV Edam Gent (BEL) 29-12-12
             
400 meter          
48.93 Olaf van den Bergh   07-03-94 Prins Hendrik Apeldoorn 17-02-13
49.19 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Apeldoorn 24-02-13
49.36 Thomas van Klaveren   11-12-95 Ilion Apeldoorn 23-02-13
49.74 Roel Huijsmans JB 12-04-96 Flevo Delta Apeldoorn 24-02-13
50.61 Casper van Eyck   30-11-94 De Liemers Dortmund (GER) 06-01-13
50.72 Tony van Diepen JB 17-04-96 Hera Apeldoorn 16-02-13
50.75 Caper van Eyck   30-11-94 De Liemers Apeldoorn 23-02-13
50.87 Arend-Jan Spierenburg   16-06-95 Cialfo Apeldoorn 16-02-13
51.46 Jurre Wildschut JB 10-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
52.03 Martijn Boon JB 12-02-96 De Liemers Apeldoorn 24-02-13
52.06 Jon Schouwenaar   17-06-94 Startbaan Apeldoorn 23-02-13
52.47 Duco Furda JB 07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 24-02-13
52.64 Matthieu van den Broeke JB 13-09-97 De Gemzen Apeldoorn 24-02-13
52.68 Tim Bluekens JB 17-08-97 Climax Apeldoorn 05-01-13
52.77 Thomas Lewis   11-03-94 Phanos Apeldoorn 05-01-13
52.93 Thomas van Laar   13-09-95 Cialfo Dortmund (GER) 17-02-13
53.05 Roman de Klein   21-04-95 Hellas Apeldoorn 23-02-13
53.16 Johan Ouwehand JB 11-08-97 AV Edam Apeldoorn 05-01-13
53.27 Nadim van Minnen   22-11-94 SISU Apeldoorn 05-01-13
53.31 Maurice de Haan JB 03-07-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
53.48 Joris van Veen   18-01-95 AV Gouda Apeldoorn 23-02-13
53.49 Jimmy Ruter   31-10-94 PAC Apeldoorn 23-02-13
             
800 meter          
1.52,76 Ralf Nieuwenhuizen   27-03-94 Passaat Apeldoorn 16-02-13
1.54,08 Yorben Ruiter   19-08-95 PAC Apeldoorn 05-01-13
1.54,58 Tony van Diepen JB 17-04-96 Hera Apeldoorn 24-02-13
1.55,02 Koen Jansen JB 30-01-96 Pallas '67 Apeldoorn 24-02-13
1.56,04 Luuk Wagenaar   11-03-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
1.56,75 Rob ter Burg   04-01-95 Noordkop Apeldoorn 24-02-13
1.56,91 Sjoerd Weijers   02-10-95 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 06-01-13
1.57,26 Thomas Lewis   11-03-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
1.57,37 Jordy Dikkers   24-10-95 PEC 1910 Apeldoorn 24-02-13
1.57,78 Thomas van Laar   13-09-95 PEC 1910 Apeldoorn 23-02-13
1.58,10 Reinout Wiggers   04-02-94 De Liemers Apeldoorn 05-01-13
1.58,14 Antoon van Beek   04-08-94 Atverni Apeldoorn 24-02-13
1.58,68 Wessel van Veenen   27-10-95 AAC '61 Apeldoorn 24-02-13
1.58,77 Thomas van Laar   13-09-95 Cialfo Dortmund (GER) 10-02-13
1.59,13 Paul van der Sluijs   30-01-95 Haag Atletiek Dortmund (GER) 19-01-13
1.59,30 Ivan Feitsma JB 28-12-97 Athlos Apeldoorn 24-02-13
1.59,80 Bob den Hartigh JB 04-01-96 Fortuna Apeldoorn 24-02-13
1.59,86 Joost Wieleman   15-08-95 AV Almere '81 Gent (BEL) 02-02-13
2.00,13 Casper van Eyck   30-11-94 De Liemers DŁsseldorf (GER) 16-12-12
2.00,50 Younes Chaout   21-12-95 U-Track Apeldoorn 23-02-13
2.00,63 Ralf Looze   27-08-94 Phanos Apeldoorn 23-02-13
             
1000 meter          
2.34,19 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Gent (BEL) 29-12-12
             
1500 meter          
3.59,06 Yared Stifanos   11-07-94 Hellas Apeldoorn 05-01-13
4.00,39 Niek Blikslager   13-06-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
4.01,33 Simon Grannetia   28-08-94 De Spartaan Apeldoorn 24-02-13
4.01,94 Sjoerd Weijers   02-10-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 16-02-13
4.09,84 Antoon van Beek   04-08-94 Atverni Apeldoorn 24-02-13
4.10,50 Sytze van Stempvoort   05-07-94 Suomi Gent (BEL) 22-12-12
4.12,30 Reinout Wiggers   04-02-94 De Liemers Gent (BEL) 22-12-12
4.12,36 Yassine Loukili JB 05-03-96 Atverni Apeldoorn 05-01-13
4.16,06 Jelmer van der Linden JB 15-10-96 Statina Apeldoorn 24-02-13
4.16,43 Maarten Hindriks   12-04-95 AAC '61 Apeldoorn 24-02-13
4.16,91 Joost Wieleman   15-08-95 AV Almere '81 Apeldoorn 24-02-13
4.17,60 Martin Flipsen JB 28-05-96 AV Weert Apeldoorn 24-02-13
4.18,46 Lars van der Poel JB 20-01-96 Spado Apeldoorn 24-02-13
4.18,58 Valentijn Weinans   29-12-95 Hellas Apeldoorn 24-02-13
4.19,01 Younes Chaout   21-12-95 U-Track Gent (BEL) 08-02-13
4.20,10 Messaoud Dardouri   03-12-95 Atverni Apeldoorn 24-02-13
             
3000 meter          
8.45,72 Simon Grannetia   28-08-94 De Spartaan Apeldoorn 23-02-13
8.46,20 Sjoerd Weijers   02-10-95 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
8.49,77 Yannick Akkerman   06-05-94 Vitalis Apeldoorn 23-02-13
8.49,82 Sander Brouwers   12-11-94 Prins Hendrik Apeldoorn 23-02-13
8.54,12 Tommy Staal   18-08-94 AV '56 Apeldoorn 23-02-13
9.05,68 Stan Niesten JB 19-11-96 DEM Apeldoorn 23-02-13
9.06,61 Felix Warndorff JB 17-02-96 Achilles-EL Apeldoorn 23-02-13
9.06,90 Tim van den Broeke   10-10-95 Dynamica Apeldoorn 23-02-13
9.08,41 Yassine Loukili JB 05-03-96 Atverni Apeldoorn 23-02-13
9.09,50 Mike Foppen JB 29-11-96 Cifla Apeldoorn 23-02-13
9.14,08 Mark te Brake   14-05-95 AVA '70 Apeldoorn 23-02-13
9.14,20 Wesley Mols JB 18-01-96 Cifla Apeldoorn 23-02-13
9.17,18 Djurre Hoeksema JB 15-06-97 AAC '61 Apeldoorn 23-02-13
9.17,69 Melle Albada   04-05-95 GAC-Hilversum Apeldoorn 23-02-13
9.20,29 Kilian van der Wolf JB 24-07-96 Tilburg Road Runners Apeldoorn 23-02-13
9.23,27 Sten Stoltenborg JB 10-10-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 23-02-13
9.25,99 Kelide Aminboru JB 27-09-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
9.27,84 Mahadi Abdi Ali   08-11-95 Unitas Apeldoorn 23-02-13
             
3000m snelwandelen          
             
5000m snelwandelen          
26.13,45 Colin Versteeg   01-03-95 VAV Apeldoorn 17-02-13
             
50 meter horden 99,1 cm          
7.77 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Utrecht 21-12-12
             
60 meter horden 99,1 cm          
7.77 Jules de Bont   23-12-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
7.97 Menno Vloon   11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
8.03 Job Beintema   24-05-95 Trias Apeldoorn 24-02-13
8.24 Alain van Tholl   20-05-94 AV '23 Apeldoorn 24-02-13
8.29 DaniŽl Lam   03-10-94 Phanos Amsterdam 23-12-12
8.45 Glenn Boessen   06-04-94 Unitas Amsterdam 13-01-13
8.49 Joeri van Kuppeveld   05-06-95 De-Atleet Apeldoorn 24-02-13
8.50 Yannick Mahieu   17-03-95 Phanos Apeldoorn 24-02-13
8.55 Rutger Bien   30-01-94 AV '23 Amsterdam 03-02-13
8.55 Sander van der Waals   03-02-95 Sprint Apeldoorn 24-02-13
8.56 Trystan de Weerdt   17-07-95 AV Gouda Amsterdam 03-02-13
8.75 Jeffrey Stokkel   06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 10-02-13
8.78 Jasper de Booij   11-10-94 Ilion Amsterdam 03-02-13
8.80 Thomas Ticheloven   18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
8.87 Ruben van Dijk   03-03-95 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
8.98 Ky-Anh Tran   13-06-94 DAK Amsterdam 03-02-13
9.01 Koen de Jong   08-04-94 AV Wijchen Apeldoorn 05-01-13
9.03 Thomas van Klaveren   11-12-95 Ilion Amsterdam 03-02-13
9.10 Joris van Veen   18-01-95 AV Gouda Amsterdam 03-02-13
9.10 Laurens Oosterwegel   10-07-95 Daventria Apeldoorn 24-02-13
9.17 Jeroen Peetoom   17-10-95 Phoenix Amsterdam 03-02-13
             
400 meter horden91,4 cm          
53.62 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Apeldoorn 17-02-13
             
hoogspringen          
2.02 Giguru Scheuer   14-03-94 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 23-02-13
2.01 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Gent (BEL) 22-12-12
1.99 Dave Brandhoff   13-04-95 SAV Apeldoorn 23-02-13
1.99 Gijs Tops   27-11-94 Gen. MichaŽlis Apeldoorn 23-02-13
1.98 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 10-02-13
1.94 Tim Hoogenboom JB 07-11-96 Olympus '70 Apeldoorn 24-02-13
1.92 Thomas Ticheloven   18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 09-02-13
1.91 Tobias Bakx JB 17-10-97 AC TION Apeldoorn 24-02-13
1.90 Hidde ter Woord   29-12-95 Daventria Apeldoorn 05-01-13
1.90 Joost Ketel   21-05-94 Achilles-EL Apeldoorn 23-02-13
1.89 Menno Vloon   11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 09-02-13
1.88 Arjan Huijgen   10-06-94 Flevo Delta Dronten 28-12-12
1.86 Alain van Tholl   20-05-94 AV '23 Apeldoorn 09-02-13
1.85 Jasper van Rooy   20-05-95 Atletiek Maastricht Apeldoorn 05-01-13
1.85 Remco Lantinga JB 12-12-96 Jahn II Clarholz (GER) 06-01-13
1.85 Dion van Kessel JB 12-06-97 Typhoon Dordrecht 12-01-13
1.85 Jim Vaughan JC 06-04-98 Swift Apeldoorn 20-01-13
1.85 Danny Winters   08-04-94 Flevo Delta Apeldoorn 23-02-13
1.85 Marius Wouters   22-04-95 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
1.85 Bas van de Burgt JB 23-04-96 GAC-Gemert Apeldoorn 24-02-13
1.85 Stan Does JB 24-02-96 Leiden Atletiek Apeldoorn 24-02-13
1.85 Julius Ediagbonya JB 22-03-97 Ciko '66 Apeldoorn 24-02-13
1.84 Trystan de Weerdt   17-07-95 AV Gouda Utrecht 18-01-13
1.83 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 10-02-13
1.83 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 10-02-13
1.82 Leon Rikkers JB 15-10-96 Groningen Atletiek Zoetermeer 26-01-13
1.80 Thierry Belt   11-09-95 Triathlon Apeldoorn 05-01-13
1.80 Erwin de Vor   28-11-95 VAV Apeldoorn 05-01-13
1.80 Niek Reijmers JB 03-04-96 Hylas Apeldoorn 05-01-13
1.80 Sven van Merode JC 02-10-98 Achilles-EL Apeldoorn 20-01-13
1.80 Duco Furda JB 07-06-96 PEC 1910 Apeldoorn 10-02-13
1.80 Kay Geluk JB 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 10-02-13
1.80 Jasper de Booij   11-10-94 Ilion Apeldoorn 23-02-13
1.80 Alessandro Lentze JB 02-04-96 Ilion Apeldoorn 24-02-13
1.80 Daan Modderkolk JB 13-07-97 Atletico '73 Apeldoorn 24-02-13
1.80 Max Verbrugge JB 25-08-97 Phoenix Apeldoorn 24-02-13
             
polsstokhoogspringen          
5.32 Menno Vloon   11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 17-02-13
4.82 Milan Meeuse   05-04-94 Unitas Orleans (FRA) 12-01-13
4.50 Roman Monte JB 20-03-96 GAC-Hilversum Apeldoorn 09-02-13
4.42 Boris Wolbink   20-03-95 AAC Zoetermeer 26-01-13
4.35 Timo Looijen   07-07-94 AV Zaanland Apeldoorn 24-02-13
4.30 Sybren Blok JB 25-06-96 PAC Apeldoorn 09-02-13
4.15 DaniŽl Lam   03-10-94 Phanos Apeldoorn 24-02-13
4.15 Pieter Mijnhout   25-02-94 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-02-13
4.15 Rein Reinsma   04-11-95 Horror Apeldoorn 24-02-13
4.10 Lennart Roodenburg JB 08-04-96 Phanos Apeldoorn 23-02-13
4.00 Jorick Melgers JB 31-03-96 Sparta Apeldoorn 23-02-13
4.00 Remon Berrevoets   22-05-95 PAC Apeldoorn 24-02-13
4.00 Ruben van Dijk   03-03-95 AV '34 Apeldoorn 24-02-13
3.92 Steven Eleonora JB 22-04-96 Ilion Zoetermeer 26-01-13
3.85 Donald Dingemanse   16-05-95 AV '23 Apeldoorn 24-02-13
3.80 Koen van der Wijst JB 07-08-97 Unitas Apeldoorn 23-02-13
3.72 Trystan de Weerdt   17-07-95 AV Gouda Zoetermeer 26-01-13
3.71 Donald Dingemanse JB 16-05-95 AV '23 Amsterdam 20-01-13
3.70 Luc Dirksen   23-11-94 Lycurgus Sittard 30-12-12
3.70 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 05-01-13
3.70 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 09-02-13
3.70 Hugo Maathuis JB 08-02-96 Maastricht Atletiek Apeldoorn 09-02-13
3.70 Alain van Tholl   20-05-94 AV '23 Apeldoorn 10-02-13
3.70 Thomas Ticheloven   18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
3.70 Hilbrand Wouters JB 08-03-97 Triathlon Apeldoorn 23-02-13
3.60 Evbako Ogbeide JB 25-02-97 PAC Dordrecht 12-01-13
3.50 Nils Stok   04-06-94 PAC Dordrecht 24-11-12
3.50 Jelle Mooij JB 09-10-96 AAV '36 Apeldoorn 05-01-13
3.42 Lucas Leemhuis JB 09-02-96 Lycurgus Zoetermeer 26-01-13
3.40 Bas Jansen JB 04-01-96 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
3.40 Finn de Leng JB 24-02-97 Dynamica Dordrecht 12-01-13
3.40 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 09-02-13
3.40 Luuk de Vos   06-01-94 R' dam Atletiek Apeldoorn 10-02-13
             
verspringen          
7.03 Filip van den Hoven   04-08-94 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
6.98 Menno Vloon   11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 09-02-13
6.82 Loek van Zevenbergen JB 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 23-02-13
6.71 Sybren Blok JB 25-06-96 PAC Zoetermeer 08-12-12
6.65 Rik Janssen   94 Unitas Apeldoorn 24-02-13
6.64 Rik Jansen   09-02-94 Unitas Sittard 06-01-13
6.63 Thom Slot   09-08-95 Trias Apeldoorn 24-02-13
6.49 Justin Kraaijenbrink JB 28-05-96 AV '47 Apeldoorn 23-02-13
6.48 Kay Geluk JB 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 23-02-13
6.42 Steven Eleonora JB 22-04-96 Ilion Apeldoorn 23-02-13
6.40 Sander van der Waals   03-02-95 Sprint Apeldoorn 24-02-13
6.36 Rik Taam JB 17-01-97 AV Zaanland Dortmund (GER) 19-01-13
6.35 Igor Rutka   22-10-94 Zuidwal Apeldoorn 05-01-13
6.34 Denisio Palas   30-11-95 Atos Amsterdam 21-12-12
6.33 Laurens Abbink JB 07-07-96 Hollandia Apeldoorn 09-02-13
6.32 Widmer van der Graaf   20-02-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-02-13
6.31 Trystan de Weerdt   17-07-95 AV Gouda Apeldoorn 09-02-13
6.31 Rody de Wolff JB 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 23-02-13
6.30 Joas Leinders   14-11-94 Unitas Sittard 06-01-13
6.27 Jurre Wildschut JB 10-03-96 GAC-Hilversum Zoetermeer 19-01-13
6.27 Ruben van Dijk   03-03-95 AV '34 Apeldoorn 09-02-13
6.27 Arjan Roona JB 25-02-96 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
6.26 Alain van Tholl   20-05-94 AV '23 Apeldoorn 09-02-13
6.25 Joost de Jong   22-06-94 Pallas '67 Zoetermeer 08-12-12
6.24 Koen de Jong   08-04-94 AV Wijchen Apeldoorn 05-01-13
6.24 Gregorio Edhardt JB 26-06-96 PAC Dordrecht 12-01-13
6.24 Roel Huijsmans JB 12-04-96 Flevo Delta Utrecht 26-01-13
6.21 Bart Hondeveld JB 02-07-97 Achilles-EL Dordrecht 12-01-13
6.21 Thomas Ticheloven   18-02-94 Lycurgus Zoetermeer 19-01-13
6.17 Thymo Reichgelt   06-02-95 Sprint Gent (BEL) 23-02-13
6.16 Loic Wondel JC 14-08-98 R' dam Atletiek Utrecht 10-11-12
6.15 Markus Meekma JB 25-02-97 Impala Apeldoorn 05-01-13
             
hink-stap-sprong          
13.33 Denisio Palas   30-11-95 Atos Apeldoorn 23-02-13
13.22 Kay Geluk JB 23-01-96 R' dam Atletiek Apeldoorn 24-02-13
13.17 Joshua Record   19-08-95 AV '23 Apeldoorn 23-02-13
12.98 Andrej Sarnatskiy   30-01-94 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
12.95 Twan Evers   15-10-94 AV Wijchen Apeldoorn 23-02-13
12.94 Pieter Mijnhout   25-02-94 GAC-Hilversum Apeldoorn 23-02-13
12.70 Thomas Ticheloven   18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 23-02-13
12.70 Markus Meekma JB 25-02-97 Impala Apeldoorn 24-02-13
12.55 Widmer van der Graaf   20-02-95 Groningen Atletiek Apeldoorn 23-02-13
12.51 Walter Vianen JB 04-01-96 AAV '36 Apeldoorn 24-02-13
12.47 Bart Hondeveld JB 02-07-97 Achilles-EL Apeldoorn 24-02-13
12.39 Jelle van der Zon JB 03-04-96 De Spartaan Apeldoorn 24-02-13
12.37 Maarten van der Winden   21-08-95 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 23-02-13
12.08 DaniŽl Treep JB 08-04-96 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 24-02-13
12.05 Jeroen Blokzijl JB 04-12-96 Jahn II Apeldoorn 24-02-13
             
kogelstoten 6 kg          
17.79 Denzel Comenentia   25-11-95 AAC Utrecht 18-01-13
17.43 Mathijs Damsteegt   26-08-95 AAC '61 Apeldoorn 23-02-13
16.14 Dennis Hemelaar   02-12-94 AAC Apeldoorn 23-02-13
15.52 Menno Vloon   11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 05-01-13
14.65 Haike Franssen   16-11-94 GVAC Hoboken (BEL) 24-02-13
14.16 Milan Betz   01-08-95 Scorpio Apeldoorn 23-02-13
13.48 Dwayn Akuoko Maclean   14-08-95 AV '56 Apeldoorn 23-02-13
13.29 Ingmar van der Geest   15-08-94 De Keien Apeldoorn 23-02-13
12.58 Jeffrey Stokkel   06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 09-02-13
12.25 Christian Oberdorfer   19-02-95 GAC-Hilversum Zoetermeer 19-01-13
12.16 Jens Welling   15-09-94 Leiden Atletiek Apeldoorn 23-02-13
11.98 Glenn Tertoolen   22-03-95 Fortuna Apeldoorn 09-02-13
             
7-kamp            
5750 Menno Vloon   11-05-94 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
  7,10 * 6,98 * 14,79 * 1,89 * 8,02 * 5,20 * 3.00,08    
4762 Alain van Tholl   20-05-94 AV '23 Apeldoorn 10-02-13
  7,29 * 6,26 * 10,09 * 1,86 * 8,35 * 3,70 * 2.52,93    
4719 Trystan de Weerdt   17-07-95 AV Gouda Apeldoorn 10-02-13
  7,27 * 6,31 * 10,64 * 1,83 * 8,59 * 3,70 * 2.54,06    
4673 Thomas Ticheloven   18-02-94 Lycurgus Apeldoorn 10-02-13
  7,48 * 6,09 * 10,70 * 1,92 * 8,96 * 3,70 * 2.46,80    
4441 Ruben van Dijk   03-03-95 AV '34 Apeldoorn 10-02-13
  7,65 * 6,27 * 09,80 * 1,62 * 8,87 * 3,90 * 2.45,75    
4271 Jeffrey Stokkel   06-08-95 Flevo Delta Apeldoorn 10-02-13
  7,27 * 5,98 * 12,58 * 1,77 * 8,75 * 2,70 * 3.10,13    
3954 Ingmar van der Geest   15-08-94 De Keien Apeldoorn 10-02-13
  7,67 * 5,67 * 13,00 * 1,71 * 10,12 * 2,90 * 2.55,64    
3879 Laurens Oosterwegel   10-07-95 Daventria Apeldoorn 10-02-13
  7,58 * 5,82 * 07,61 * 1,68 * 9,13 * 3,20 * 3.01,42    
3868 Glenn Tertoolen   22-03-95 Fortuna Apeldoorn 10-02-13
  7,57 * 5,86 * 11,98 * 1,62 * 9,43 * 2,90 * 3.12,14    
3863 Gijs Langkamp JB 20-01-96 Daventria Apeldoorn 10-02-13
  7,71 * 5,80 * 09,60 * 1,71 * 9,54 * 2,50 * 2.48,05    
3437 Luuk de Vos   06-01-94 R' dam Atletiek Apeldoorn 10-02-13
  8,20 * 2,86 * 11,46 * 1,65 * 9,45 * 3,40 * 2.56,52    
             
4 x 200 meter          
1.39,98 Goes     AV '56 Bielefeld (GER) 09-02-13