Dit is de jaar indoorranglijst Jongens A 2011/2012 van de Atletiekunie.††††††††††††††††††††††

Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.

Deze officiŽle ranglijst is geplaatst op 26 januari 2013.

Deze lijsten worden aktueel gehouden door Antoon de Groot, Ton de Kleijn en Wilmar Kortleever.

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.

50 meter

6.19

Ranki Oberoi

21/09/93

R' dam Atletiek

Utrecht

06/01/12

6.25

Noah Heijnen

JB

29/03/95

Delta Sport

Zoetermeer

10/12/11

6.33

Sybren Blok

JB

25/06/96

PAC

Zoetermeer

10/12/11

6.34

Antoine de Vries

21/09/93

AV Almere '81

Zoetermeer

10/12/11

6.34

Maarten Stuivenberg

JB

25/04/95

VAV

Utrecht

20/01/12

6.35

Milan Lips

JB

03/02/95

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

6.38

Melroy Braat

16/02/94

Spado

Zoetermeer

10/12/11

6.40

Koen Bastiaansen

JB

07/03/95

Sprint

Utrecht

06/01/12

6.42

Riangenel Janga

JB

02/08/96

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

in onderlinge wedstrijd:

6.24

Gavan Koekkoek

18/02/94

PAC

Dordrecht

18/03/12

60 meter

6.88

Hensley Paulina

26/06/93

R' dam Atletiek

Apeldoorn

25/02/12

6.96

Jeroen Brus

30/03/93

Atverni

Apeldoorn

11/02/12

6.99

Devron Jepma

14/05/93

PAC

Amsterdam

22/01/12

7.02

Jonathan Mutebwa

11/01/93

Eindhoven Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

7.12

Ranki Oberoi

21/09/93

R' dam Atletiek

Utrecht

20/01/12

7.13

Marvin Douma

08/12/93

Horror

Apeldoorn

11/02/12

7.14

Tom Roetman

07/02/93

GAC-Hilversum

Apeldoorn

25/02/12

7.15

Tim Dekker

29/09/93

AV Gouda

Apeldoorn

18/02/12

7.16

Olaf van den Bergh

07/03/94

Prins Hendrik

Amsterdam

22/01/12

7.18

Milan Lips

JB

03/02/95

Ilion

Zoetermeer

10/12/11

(10)

7.20

Noah Heijnen

JB

29/03/95

Delta Sport

Apeldoorn

11/02/12

7.21

Antoine de Vries

21/09/93

AV Almere '81

Amsterdam

22/01/12

7.22

Jan Westerdiep

15/01/93

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

7.22

Sander Pupella

27/03/93

Haag Atletiek

Gent (BEL)

15/01/12

7.23

Yannick Mahieu

JB

17/03/95

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

7.23

Jelani Fernandes

02/12/93

PAC

Amsterdam

22/01/12

7.23

Rik Jansen

09/02/94

Unitas

Sittard

22/01/12

7.23

Jerom Theunissen

21/11/94

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

11/02/12

7.25

Joshua Gul

17/04/94

Phanos

Amsterdam

22/01/12

7.25

Filip van den Hoven

04/08/94

Lycurgus

Apeldoorn

11/02/12

(20)

7.25

Igor Smits

15/04/93

Hollandia

Apeldoorn

11/02/12

7.27

Menno Vloon

11/05/94

Lycurgus

Apeldoorn

18/02/12

7.28

Serapis Janga

JB

05/10/95

R' dam Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

7.28

Jordi Steenbeek

09/12/93

Hellas

Zoetermeer

14/01/12

7.29

Dyone Daantje

23/08/93

Phanos

Apeldoorn

25/02/12

7.31

Riangenel Janga

JB

02/08/96

Ilion

Apeldoorn

07/01/12

7.32

Ricardo Buinsters

JC

28/02/97

Achilles-EL

Apeldoorn

07/01/12

7.32

Sybren Blok

JB

25/06/96

PAC

Apeldoorn

18/02/12

7.33

Maarten Stuivenberg

JB

25/04/95

VAV

Utrecht

06/01/12

7.33

Loek van Zevenbergen

JB

05/08/96

Fortuna

Dordrecht

27/10/12

(30)

7.34

Justin Kraaijenbrink

JB

28/05/96

AV '47

Apeldoorn

18/02/12

7.36

Melroy Braat

16/02/94

Spado

Zoetermeer

10/12/11

7.36

Thomas Potma

JB

20/04/96

Energie

Apeldoorn

11/02/12

7.38

Muus Evers

30/08/93

Hylas

Gent (BEL)

15/01/12

7.38

Trystan de Weerdt

JB

17/07/95

Athlos

Utrecht

28/01/12

7.38

Rowin Koekoek

JB

13/07/96

HAC '63

Apeldoorn

11/02/12

7.39

Emiel Damen

08/09/93

Unitas

Apeldoorn

11/02/12

7.40

Billy de Walle

JB

07/08/95

Haag Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

7.41

Jonathan Zammit

29/05/93

Eindhoven Atletiek

Apeldoorn

07/01/12

7.41

Manno Laan

04/01/93

Ciko '66

Dortmund (GER)

08/01/12

(40)

7.41

Tjebbe Kerstens

28/10/94

Sprint

Amsterdam

22/01/12

7.42

Thomas Kempe

12/08/94

Dynamica

Gent (BEL)

17/12/11

7.42

Wouter Schouwenaar

26/07/94

Flevo Delta

Dortmund (GER)

08/01/12

7.43

Koen Bastiaansen

JB

07/03/95

Sprint

Utrecht

06/01/12

7.43

Vester van Heijningen

26/02/94

KAV Holland

Amsterdam

22/01/12

7.43

Hugo Maathuis

JB

08/02/96

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

18/02/12

in onderlinge wedstrijd:

7.18

Gavan Koekkoek

18/02/94

PAC

Dordrecht

18/03/12

200 meter

21.81

Sander Pupella

27/03/93

Haag Atletiek

Apeldoorn

25/02/12

22.03

Jan Westerdiep

15/01/93

Phanos

Apeldoorn

12/02/12

22.56

Jonathan Mutebwa

11/01/93

Eindhoven Atletiek

DŁsseldorf (GER)

29/01/12

22.67

Jeroen Brus

30/03/93

Atverni

DŁsseldorf (GER)

29/01/12

22.69

Marvin Douma

08/12/93

Horror

Apeldoorn

12/02/12

22.90

Noah Heijnen

JB

29/03/95

Delta Sport

Apeldoorn

12/02/12

22.91

Milan Lips

JB

03/02/95

Ilion

Apeldoorn

12/02/12

23.03

Maarten Stuivenberg

JB

25/04/95

VAV

Apeldoorn

12/02/12

23.05

Jerom Theunissen

21/11/94

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

12/02/12

23.16

Thomas Kempe

12/08/94

Dynamica

Apeldoorn

12/02/12

(10)

23.18

Joost de Jong

22/06/94

Pallas '67

Dortmund (GER)

18/12/11

23.24

Arend-Jan Spierenburg

JB

16/06/95

Cialfo

DŁsseldorf (GER)

29/01/12

23.25

Joshua Gul

17/04/94

Phanos

Apeldoorn

12/02/12

23.46

Casper van Eyck

30/11/94

Ciko '66

Dortmund (GER)

22/01/12

23.47

Billy de Walle

JB

07/08/95

Haag Atletiek

Gent (BEL)

15/01/12

23.72

Michael Hooper

JB

31/03/95

Spirit-Lelystad

Apeldoorn

12/02/12

23.73

Jeffrey van Oorschot

JB

23/06/95

Spado

Apeldoorn

12/02/12

23.76

Filip van den Hoven

04/08/94

Lycurgus

Dortmund (GER)

18/12/11

23.76

Emilio Wille

16/12/94

Scorpio

Gent (BEL)

15/01/12

23.76

Nadim van Minnen

22/11/94

SISU

Apeldoorn

25/02/12

(20)

23.80

Manno Laan

04/01/93

Ciko '66

Dortmund (GER)

08/01/12

400 meter

48.92

Jelle Venema

27/11/93

Suomi

Apeldoorn

12/02/12

49.39

Cliff Ellsworth

17/04/93

Lycurgus

Apeldoorn

25/02/12

49.63

Joost de Jong

22/06/94

Pallas '67

Apeldoorn

12/02/12

49.88

Sander Pupella

27/03/93

Haag Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

49.96

Olaf van den Bergh

07/03/94

Prins Hendrik

Apeldoorn

25/02/12

50.44

Bas van Leersum

02/03/93

AV Zaanland

Apeldoorn

25/02/12

50.66

Sven Maliepaard

05/04/93

Passaat

Apeldoorn

12/02/12

50.74

Arend-Jan Spierenburg

JB

16/06/95

Cialfo

Apeldoorn

12/02/12

50.76

Roel Huijsmans

JB

12/04/96

Flevo Delta

Apeldoorn

12/02/12

51.27

Serapis Janga

JB

05/10/95

R' dam Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

(10)

51.33

Wesley ZschŲttche

03/04/93

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

51.57

Casper van Eyck

30/11/94

Ciko '66

Apeldoorn

11/02/12

51.88

Jon Schouwenaar

17/06/94

Startbaan

Apeldoorn

11/02/12

51.98

Remco Bos

03/04/93

Daventria

Apeldoorn

11/02/12

51.98

Daan Vos

19/11/93

PEC 1910

Apeldoorn

11/02/12

52.33

Max Kooijmans

JB

26/03/96

Achilles-EL

Apeldoorn

11/02/12

52.34

Bastiaan Bouman

JB

01/05/95

Trias

Apeldoorn

12/02/12

52.41

Thomas van Klaveren

JB

11/12/95

AAV '36

Apeldoorn

11/02/12

800 meter

1.53,55

Riccardo Sprong

01/06/93

Clytoneus

Gent (BEL)

15/01/12

1.54,92

Jeroen Vochteloo

15/11/93

Invictus

Apeldoorn

12/02/12

1.55,02

Ralf Nieuwenhuizen

27/03/94

Spirit-OB

Apeldoorn

12/02/12

1.55,43

Reinout Wiggers

04/02/94

De Liemers

Apeldoorn

12/02/12

1.56,28

Sjaak Hoogstraaten

11/07/93

AV '23

Apeldoorn

12/02/12

1.57,21

Luuk Wagenaar

11/03/94

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

1.57,23

Robin Ruyter

01/04/93

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

1.58,16

Joran Klaver

21/02/94

Hera

Apeldoorn

12/02/12

1.58,87

Ralf Looze

27/08/94

Phanos

Apeldoorn

12/02/12

1.59,76

Adil el Azzouzi

07/05/93

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

(10)

2.00,03

Younes Chaout

JB

21/12/95

U-Track

Apeldoorn

12/02/12

2.01,02

Tony van Diepen

JB

17/04/96

Hera

Apeldoorn

12/02/12

2.01,31

Paul van der Sluijs

JB

30/01/95

Haag Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

2.01,49

Thomas Lewis

11/03/94

Phanos

Apeldoorn

12/02/12

2.01,94

Thomas van Laar

JB

13/09/95

Cialfo

Apeldoorn

12/02/12

1500 meter

4.02,33

Richard Douma

17/04/93

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

4.04,30

Riccardo Sprong

01/06/93

Clytoneus

Apeldoorn

11/02/12

4.04,51

Rik van der Steen

01/06/94

Prins Hendrik

Apeldoorn

11/02/12

4.06,99

Yared Stifanos

11/07/94

Hellas

Apeldoorn

11/02/12

4.07,35

Niek Blikslager

JB

13/06/95

Groningen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

4.10,15

Sjaak Hoogstraaten

11/07/93

AV '23

Apeldoorn

11/02/12

4.10,60

Milco Hahury

JB

03/10/95

Cifla

Apeldoorn

11/02/12

4.11,69

Sjoerd Weijers

JB

02/10/95

Nijmegen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

4.12,29

Lars Rademaker

06/09/93

AV Haarlemmermeer

Apeldoorn

11/02/12

4.12,72

Jaap Gerben Vellinga

28/07/94

Horror

Apeldoorn

11/02/12

(10)

4.13,20

David Hofstee

04/02/93

Impala

Apeldoorn

11/02/12

4.17,28

Casper van Well

01/02/94

Cifla

Apeldoorn

11/02/12

4.17,48

Sytze van Stempvoort

05/07/94

Suomi

Apeldoorn

07/01/12

4.17,51

Cas Lutz

27/10/93

GAC-Hilversum

Apeldoorn

07/01/12

4.17,78

Younes Chaout

JB

21/12/95

U-Track

Apeldoorn

11/02/12

4.17,79

Rob ter Burg

JB

04/01/95

Noordkop

Apeldoorn

11/02/12

4.18,20

Mitchell van Leijen

25/12/93

AC TION

Apeldoorn

11/02/12

4.18,45

Melle Albada

JB

04/05/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

11/02/12

4.23,17

Martin Flipsen

JB

28/05/96

AV Weert

Apeldoorn

11/02/12

4.23,81

Michiel Gerritsen

18/09/93

AV Rijssen

Apeldoorn

11/02/12

(20)

4.24,32

Fenno Polderman

02/07/93

Clytoneus

Apeldoorn

11/02/12

3000 meter

8.29,48

Jorijn de Mare

28/01/94

Hellas

Apeldoorn

26/02/12

8.44,67

Richard Douma

17/04/93

AV Zaanland

Apeldoorn

12/02/12

8.47,78

Brian Kamstra

05/07/93

AAC '61

Apeldoorn

12/02/12

8.52,11

Neal Bouterse

11/08/93

Dynamica

Apeldoorn

12/02/12

8.55,26

David Hofstee

04/02/93

Impala

Apeldoorn

12/02/12

8.58,06

Yared Stifanos

11/07/94

Hellas

Apeldoorn

12/02/12

8.59,24

Noah Schutte

JB

15/05/95

Leiden Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

8.59,66

Cas Lutz

27/10/93

GAC-Hilversum

Apeldoorn

12/02/12

9.01,44

Daan Reintjes

30/07/93

De Liemers

Apeldoorn

12/02/12

9.01,84

Niek Blikslager

JB

13/06/95

Groningen Atletiek

DŁsseldorf (GER)

29/01/12

(10)

9.04,46

Sander Brouwers

12/11/94

Prins Hendrik

Apeldoorn

12/02/12

9.06,06

Tim van den Broeke

JB

10/10/95

Dynamica

Apeldoorn

12/02/12

9.09,45

Bart van Nunen

JB

24/09/95

Passaat

Apeldoorn

12/02/12

9.10,98

Lars Gerritsen

06/01/94

Passaat

Apeldoorn

12/02/12

9.11,05

Jesse van de Ven

01/05/93

Spado

Apeldoorn

12/02/12

9.13,76

Simon Grannetia

28/08/94

De Spartaan

Apeldoorn

12/02/12

9.14,75

Sytze van Stempvoort

05/07/94

Suomi

Apeldoorn

12/02/12

9.16,84

Khalid Mokhtari

09/07/93

R' dam Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

9.22,46

Rik Palings

JB

10/05/95

THOR

Apeldoorn

12/02/12

9.29,45

Mahadi Abdi Ali

JB

08/11/95

Unitas

DŁsseldorf (GER)

10/03/12

(20)

60 meter horden 99,1 cm

7.97

Tim Dekker

29/09/93

AV Gouda

Apeldoorn

12/02/12

8.15

Gaard van Vugt

18/03/93

NEA-Volharding

Apeldoorn

12/02/12

8.29

Menno Vloon

11/05/94

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

8.34

Ferry van Dipten

28/02/93

Climax

Apeldoorn

12/02/12

8.41

DaniŽl Lam

03/10/94

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

8.43

Glenn Boessen

06/04/94

Unitas

Apeldoorn

12/02/12

8.48

Alain van Tholl

20/05/94

AV '23

Apeldoorn

12/02/12

8.55

Delano Wouterse

27/04/93

PAC

Apeldoorn

12/02/12

8.58

Filip van den Hoven

04/08/94

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

8.70

Rutger Bien

30/01/94

AV '23

Zoetermeer

14/01/12

(10)

8.72

Timo Looijen

07/07/94

AV Zaanland

Apeldoorn

19/02/12

8.79

Bas van Leersum

02/03/93

AV Zaanland

Apeldoorn

07/01/12

8.82

Aldert Holwerda

20/08/93

Flevo Delta

Apeldoorn

07/01/12

8.82

Robbin Blaauw

03/05/93

Aquilo

Apeldoorn

12/02/12

8.82

Robert Bervoets

10/10/93

De Keien

Apeldoorn

19/02/12

8.85

Lars Rumawatine

27/02/94

MPM

Utrecht

12/11/11

8.85

Christian Rasch

22/01/93

GAC-Hilversum

Amsterdam

18/12/11

8.87

Tjebbe Kerstens

28/10/94

Sprint

Apeldoorn

12/02/12

8.90

Remco Bos

03/04/93

Daventria

Apeldoorn

12/02/12

8.91

Yari van der Linden

15/12/93

Pijnenburg

Amsterdam

18/12/11

(20)

9.00

Koen de Jong

08/04/94

AV Wijchen

Apeldoorn

12/02/12

9.01

Victor Halfide

18/06/94

AV '23

Amsterdam

22/01/12

9.07

Thomas Ticheloven

18/02/94

Lycurgus

Dortmund (GER)

18/12/11

hoogspringen

2.04

Giguru Scheuer

12/03/94

Eindhoven Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

2.04

Tim Dekker

29/09/93

AV Gouda

Apeldoorn

18/02/12

2.02

DaniŽl Leyba

29/11/93

Haag Atletiek

Apeldoorn

25/02/12

1.98

Rik Taam

JC

17/01/97

AV Zaanland

Apeldoorn

22/01/12

1.97

Christian Rasch

22/01/93

GAC-Hilversum

Zoetermeer

21/01/12

1.97

Timo Looijen

07/07/94

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

1.97

Jethro Obot

13/02/94

Haag Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

1.97

Gijs Tops

27/11/94

Gen. MichaŽlis

Apeldoorn

11/02/12

1.95

Robert Bervoets

10/10/93

De Keien

Uden

18/12/11

1.95

Tom Roetman

07/02/93

GAC-Hilversum

Apeldoorn

07/01/12

(10)

1.94

Joost Ketel

21/05/94

Achilles-EL

Clarholz (GER)

08/01/12

1.91

Dave Brandhoff

JB

13/04/95

SAV

Apeldoorn

12/02/12

1.90

Johan SchŲnebaum

19/02/93

Ilion

Clarholz (GER)

08/01/12

1.90

Quincy van Driesten

08/07/93

Altis

Amsterdam

11/02/12

1.89

Jelani Fernandes

02/12/93

PAC

Apeldoorn

11/02/12

1.88

Thierry Belt

JB

11/09/95

Triathlon

Apeldoorn

12/02/12

1.86

Dion van Kessel

JC

12/06/97

Typhoon

Dordrecht

19/02/12

1.85

Alessandro Lentze

JB

02/04/96

Ilion

Apeldoorn

07/01/12

1.85

Mark van Wijgerden

27/03/93

Gen. MichaŽlis

Apeldoorn

07/01/12

1.85

Loek van Zevenbergen

JB

05/08/96

Fortuna

Apeldoorn

07/01/12

(20)

1.85

Remco Lantinga

JB

12/12/96

Jahn II

Clarholz (GER)

08/01/12

1.85

Matisse de Boer

28/09/93

Horror

Apeldoorn

11/02/12

1.85

Danny Winters

08/04/94

Flevo Delta

Apeldoorn

11/02/12

1.83

Trystan de Weerdt

JB

17/07/95

Athlos

Apeldoorn

19/02/12

1.82

Niek Reijmers

JB

03/04/96

Hylas

Zoetermeer

21/01/12

1.81

Arjan Huijgen

10/08/94

Flevo Delta

Dortmund (GER)

08/01/12

polsstokhoogspringen

5.19

Rutger Koppelaar

01/05/93

Ilion

Villeurbanne (FRA)

20/01/12

5.19

Menno Vloon

11/05/94

Lycurgus

Villeurbanne (FRA)

20/01/12

4.64

Milan Meeuse

05/04/94

Unitas

Villeurbanne (FRA)

20/01/12

4.45

Bart Heijes

JB

25/01/95

Passaat

Apeldoorn

11/02/12

4.20

Mathijs van Dijk

11/11/93

GAC-Hilversum

Apeldoorn

12/02/12

4.20

Rein Reinsma

JB

04/11/95

Horror

Apeldoorn

18/02/12

4.20

Tim Dekker

29/09/93

AV Gouda

Apeldoorn

19/02/12

4.12

Jurriaan Wouters

18/04/93

Hellas

Zoetermeer

21/01/12

4.10

Remon Berrevoets

JB

22/05/95

PAC

Apeldoorn

11/02/12

4.10

Timo Looijen

07/07/94

AV Zaanland

Apeldoorn

19/02/12

(10)

4.00

Nils Stok

04/06/94

PAC

Dordrecht

18/12/11

4.00

Hugo Maathuis

JB

08/02/96

Atletiek Maastricht

Apeldoorn

07/01/12

3.92

Pieter Mijnhout

25/02/94

GAC-Hilversum

Zoetermeer

21/01/12

3.90

Koen van der Wijst

JC

07/08/97

Unitas

Apeldoorn

11/02/12

3.90

Filip van den Hoven

04/08/94

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

3.90

DaniŽl Lam

03/10/94

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

3.80

Sybren Blok

JB

25/06/96

PAC

Apeldoorn

18/02/12

3.72

Thomas Ticheloven

18/02/94

Lycurgus

Zoetermeer

21/01/12

3.70

Erik de Groot

01/06/94

Ilion

Gent (BEL)

17/12/11

3.70

Roman Monte

JB

20/03/96

GAC-Hilversum

Apeldoorn

18/02/12

(20)

3.60

Christian Oberdorfer

JB

19/02/95

GAC-Hilversum

Apeldoorn

07/01/12

3.60

Boris Wolbink

JB

20/03/95

AAC

Apeldoorn

11/02/12

3.60

Ruben van Dijk

JB

03/03/95

AV '34

Apeldoorn

18/02/12

3.60

Steven Eleonora

JB

22/04/96

Ilion

Apeldoorn

18/02/12

3.60

Alex de Bruijn

27/05/94

Hercules

Dordrecht

27/10/12

3.60

Hilbrand Wouters

JC

08/03/97

Triathlon

Dordrecht

27/10/12

3.55

Sjoerd van Deudekom

JC

10/04/97

Lycurgus

Apeldoorn

22/01/12

3.50

Ferry van Dipten

28/02/93

Climax

Apeldoorn

07/01/12

3.50

Luuk de Vos

06/01/94

R' dam Atletiek

Dordrecht

05/02/12

3.50

Milo Koster

19/10/94

PAC

Apeldoorn

19/02/12

(30)

3.50

Glenn Boessen

06/04/94

Unitas

DŁsseldorf (GER)

10/03/12

3.42

Luc Baardman

09/02/94

Clytoneus

Gent (BEL)

15/01/12

3.41

Hugo Okx

23/05/93

Sparta

Dordrecht

19/02/12

3.40

Mark Grasmeijer

JB

19/05/96

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

3.40

Loek van Zevenbergen

JB

05/08/96

Fortuna

Dordrecht

27/10/12

3.40

Kevin van Zundert

JB

13/09/95

Sprint

Dordrecht

27/10/12

verspringen

7.14

Tim Dekker

29/09/93

AV Gouda

Apeldoorn

26/02/12

6.87

Joeri van der Hooft

08/09/93

AAC

Gent (BEL)

14/01/12

6.84

Tom Roetman

07/02/93

GAC-Hilversum

Apeldoorn

12/02/12

6.75

Jelani Fernandes

02/12/93

PAC

Apeldoorn

12/02/12

6.68

Filip van den Hoven

04/08/94

Lycurgus

Apeldoorn

18/02/12

6.65

Timo Looijen

07/07/94

AV Zaanland

Apeldoorn

18/02/12

6.64

Rik Jansen

09/02/94

AV Weert

Sittard

22/01/12

6.62

Emiel Damen

08/09/93

Unitas

Apeldoorn

12/02/12

6.58

Ferry van Dipten

28/02/93

Climax

Apeldoorn

12/02/12

6.55

Loek van Zevenbergen

JB

05/08/96

Fortuna

Dordrecht

27/10/12

(10)

6.53

Koen de Jong

08/04/94

AV Wijchen

Apeldoorn

07/01/12

6.51

Sybren Blok

JB

25/06/96

PAC

Zoetermeer

10/12/11

6.47

Emilio Wille

16/12/94

Scorpio

Gent (BEL)

15/01/12

6.47

Robert Bervoets

10/10/93

De Keien

Apeldoorn

18/02/12

6.44

DaniŽl Lam

03/10/94

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

6.43

DaniŽl Oldenstam

31/08/93

Fortuna

Apeldoorn

12/02/12

6.39

Menno Vloon

11/05/94

Lycurgus

Dortmund (GER)

18/12/11

6.36

Ruben van Dijk

JB

03/03/95

AV '34

Apeldoorn

11/02/12

6.34

Rik Taam

JC

17/01/97

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

6.30

Trystan de Weerdt

JB

17/07/95

Athlos

Apeldoorn

11/02/12

(20)

6.29

Widmer van der Graaf

JB

20/02/95

Groningen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

6.25

Tjebbe Kerstens

28/10/94

Sprint

Apeldoorn

07/01/12

6.24

Glenn Boessen

06/04/94

Unitas

Sittard

22/01/12

6.22

Bart Hondeveld

JC

02/07/97

Achilles-EL

Dordrecht

27/10/12

6.19

Sander van der Waals

JB

03/02/95

Sprint

Utrecht

06/01/12

6.18

Thomas Ticheloven

18/02/94

Lycurgus

Dortmund (GER)

18/12/11

6.17

Yannick Mahieu

JB

17/03/95

Phanos

Apeldoorn

07/01/12

in onderlinge wedstrijd:

6.64

Gavan Koekkoek

18/02/94

PAC

Dordrecht

18/03/12

hink-stap-sprong

13.79

Joeri van der Hooft

08/09/93

AAC

Apeldoorn

11/02/12

13.58

Bren Simon Meijer

05/01/93

AV Zaanland

Apeldoorn

11/02/12

13.53

Rienk Kan

24/02/93

AV Heerenveen

Apeldoorn

11/02/12

13.13

Bas BŁthker

14/02/94

Eindhoven Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

13.12

Tjebbe Kerstens

28/10/94

Sprint

Apeldoorn

11/02/12

13.12

Andre Sarnatskiy

30/01/94

Groningen Atletiek

Apeldoorn

11/02/12

13.06

Serapis Janga

JB

05/10/95

R' dam Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

13.04

Kay Geluk

JB

23/01/96

R' dam Atletiek

Zoetermeer

21/01/12

13.00

Joshua Record

JB

19/08/95

AV '23

Apeldoorn

12/02/12

12.86

Wouter de Bever

30/05/94

Prins Hendrik

Apeldoorn

11/02/12

(10)

12.85

Luc Baauw

26/03/93

Fortuna

Apeldoorn

11/02/12

12.83

Hugo Vader

14/10/93

Nova

Apeldoorn

11/02/12

12.78

Berend Koele

10/04/94

AV '47

Zoetermeer

21/01/12

12.78

Maarten der Winden

JB

21/08/95

AV Haarlemmermeer

Apeldoorn

12/02/12

12.55

Kevin Winiarczyk

JB

04/03/96

Leiden Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

12.43

Tarik Tahiri

JB

23/12/96

R' dam Atletiek

Apeldoorn

12/02/12

12.38

Nick Heide

JB

21/08/96

AV '23

Zoetermeer

21/01/12

12.38

Amilton Monteiro

29/06/94

Lycurgus

Apeldoorn

11/02/12

12.19

Vincent Kruit

JB

15/06/95

Antilope

Zoetermeer

21/01/12

11.93

Olaf Blankendaal

JB

23/04/95

Spado

Apeldoorn

12/02/12

(20)

kogelstoten 6 kg

16.19

Caspar Hattink

01/06/93

Startbaan

Apeldoorn

11/02/12

15.95

Dennis Hemelaar

02/12/94

AAC

Apeldoorn

11/02/12

15.22

Ivo Willemsen

12/04/93

Sparta

Apeldoorn

11/02/12

15.10

Thomas Hoogerbrugge

15/02/93

Lycurgus

Apeldoorn

11/02/12

14.70

Jim van Oostrom

06/06/93

AV '23

Dordrecht

26/02/12

14.28

Menno Vloon

11/05/94

Lycurgus

Apeldoorn

11/02/12

14.00

Tim Dekker

29/09/93

AV Gouda

Apeldoorn

18/02/12

13.96

Thomas Scheffer

03/05/93

Iphitos

Apeldoorn

11/02/12

13.72

Stijn Jorissen

12/09/93

AV Argo

Apeldoorn

11/02/12

12.58

Thimo Cazander

04/11/94

Hellas

Apeldoorn

11/02/12

(10)

12.49

Ingmar van der Geest

15/08/94

De Keien

Apeldoorn

11/02/12

12.33

Haike Franssen

16/11/94

GVAC

Mol (BEL)

14/01/12

12.33

Luuk de Vos

06/01/94

R' dam Atletiek

Apeldoorn

18/02/12

12.32

DaniŽl Lam

03/10/94

Phanos

Apeldoorn

18/02/12

12.29

Ferry van Dipten

28/02/93

Climax

Apeldoorn

07/01/12

12.15

Ewoud van der Wal

07/04/93

AV Heerenveen

Heerenveen

17/03/12

12.03

Milo Koster

19/10/94

PAC

Apeldoorn

18/02/12

12.00

Jelmer van der Sande

10/11/93

Prins Hendrik

Apeldoorn

18/02/12

7-kamp

5683

Tim Dekker

29/09/93

AV Gouda

Apeldoorn

19/02/12

7,15 * 7,09 * 14,00 * 2,04 * 8,11 * 4,20 * 2.44,64

5257

Menno Vloon

11/05/94

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

7,27 * 6,32 * 14,22 * 1,77 * 8,29 * 5,10 * 3.04,98

4969

Timo Looijen

07/07/94

AV Zaanland

Apeldoorn

19/02/12

7,45 * 6,65 * 09,48 * 1,95 * 8,72 * 4,10 * 2.42,81

4735

Filip van den Hoven

04/08/94

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

7,31 * 6,68 * 11,16 * 1,71 * 8,58 * 3,90 * 2.58,17

4695

DaniŽl Lam

03/10/94

Phanos

Apeldoorn

19/02/12

7,59 * 6,42 * 12,32 * 1,71 * 8,41 * 3,90 * 2.58,05

4403

Robert Bervoets

10/10/93

De Keien

Apeldoorn

19/02/12

7,62 * 6,47 * 09,50 * 1,86 * 8,82 * 3,00 * 2.50,67

4345

Milo Koster

19/10/94

PAC

Apeldoorn

19/02/12

7,73 * 6,06 * 12,03 * 1,77 * 9,33 * 3,50 * 2.52,68

4115

Luuk de Vos

06/01/94

R' dam Atletiek

Apeldoorn

19/02/12

8,04 * 5,97 * 12,33 * 1,68 * 9,42 * 3,50 * 2.56,85

3952

Ingmar van der Geest

15/08/94

De Keien

Apeldoorn

19/02/12

7,69 * 5,72 * 11,99 * 1,71 * 9,70 * 2,80 * 2.55,78

3645

Maurice Jantjes

28/02/93

Lycurgus

Apeldoorn

19/02/12

7,91 * 5,53 * 09,93 * 1,62 * 9,81 * 3,20 * 3.03,80

(10)