Dit is de Indoor-ranglijst aller tijden van de Atletiekunie.
Deze is laatst geactualiseerd tot: 8 maart 2017.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. 
Stuur een mail naar Kris Beerens
In blauw de Nederlandse records. Die wijken soms af van de beste prestatie ooit.
Dat kan omdat er bijvoorbeeld geen dopingcontrole heeft plaats gevonden; de kwestie rond de nationaliteit nog niet 100% was geregeld, etc.,
maar ook dat de aanvraag van een record nog in behandeling is. De officële Nederlandse records zijn terug te vinden op www.atletiek.nl
Vrouwen
50 meter
1 6.19     Nelli Cooman               06-06-64  AVR            Ottawa (CAN) 31-01-87
2 6.21     Els Vader                  24-09-59  THOR           Zwolle          19-01-85
3 6.36     Jacqueline Poelman         05-10-73  Argo '77       Zwolle         22-01-94
4 6.44     Edine van Heezik           27-01-61  Lycurgus       Zwolle         14-01-89
5 6.46     Angelique Smit             19-12-67  ADA            Zwolle          22-01-94
6 6.46     Joan van den Akker         16-01-84  KAV Holland    Zuidbroek      24-01-04
7 6.48     Mami Awuah Asante          09-10-75  KAV Holland    Zwolle         20-01-96
8 6.48     Karin de Lange             15-01-64  Ciko '66       Den Haag        17-03-91
9 6.49     Monique Bogaards MA 08-01-71  Ciko '66       Ottawa (CAN)       31-01-87
10 6.49     Pascal van Assendelft      06-10-79  Haag Atletiek  Zuidbroek      25-01-03
11 6.50     Tanja vd Wal               28-01-63  Startbaan      Zwolle         19-01-85
12 6.50     Petra Huijbrechtse         26-09-72  DEM            Eelde          04-01-92
60 meter
1 7.00     Nelli Cooman 06-06-64  AVR            Madrid (ESP)     23-02-86
2 7.00     Dafne Schippers            15-06-92  Hellas         Berlijn (GER)       13-02-16
3 7.11     Els Vader                  24-09-59  AVR            Lievin (FRA)    22-02-87
4 7.14     Jamile Samuel 24-04-92  Phanos         Berlijn (GER)       13-02-16
5 7.26     Jacqueline Poelman         05-10-73  Argo '77       Parijs (FRA) 12-03-94
6 7.28 Madiea Ghafoor 09-09-92  Phanos         Apeldoorn      11-02-17
7 7.28 Naomi Sedney               17-12-94  Ilion          Apeldoorn      11-02-17
8 7.30     Petra Huijbrechtse         26-09-72  KAV Holland    Den Haag       15-02-92
9 7.35     Martha Grossenbacher-Derby 31-08-59  Sparta         Sindelfingen (GER) 05-02-88
10 7.36     Eva Lubbers 06-02-92  AKU            Apeldoorn      17-02-13
11 7.38     Esther Akihary             14-04-87  Unitas         Luxemburg (LUX)      04-02-12
12 7.38 Marit Dopheide             28-12-90  Groningen Atletiek Apeldoorn      27-02-16
13 7.39     Edine van Heezik           27-01-61  Lycurgus         -  -91
14 7.40     Pascal van Assendelft      06-10-79  Haag Atletiek Gent (BEL)         21-02-04
15 7.40 Bowien Jansen MA 29-08-98 AV Haarlemmermeer Apeldoorn      11-02-16
16 7.41     Claudia Elissen            05-07-68  Kimbria        Den Haag       20-02-88
17 7.42     Kadene Vassell             29-01-89  Phanos         Kirchberg (AUT)      02-02-13
18 7.42 Eva Hovenkamp 19-07-96  Climax         Apeldoorn      27-02-16
19 7.43     Annemarie Kramer           15-02-75  KAV Holland    Den Haag       22-02-97
20 7.44     Karin de Lange             15-01-64  Ciko '66       Den Haag       15-02-92
21 7.44     Joan van den Akker         16-01-84  KAV Holland    Dortmund (GER)      04-02-04
22 7.44     Anouk Hagen                30-04-90  Nijmegen Atletiek Gent (BEL)         18-02-12
23 7.45     Mami Awuah Asante          09-10-75  KAV Holland    Den Haag       22-02-97
24 7.45     Janice Babel               10-11-92  Phanos         Amsterdam      22-01-12
25 7.46     Tessa van Schagen          02-02-94  Leiden Atletiek Apeldoorn      23-02-14
26 7.46     Anouk Vetter               04-02-93  Sprint         Amsterdam      06-02-16
27 7.46 Tasa Jiya MA 16-09-97  Lycurgus       Apeldoorn      27-02-16
28 7.48     Kristel Spierenburg        18-11-78  Haag Atletiek Luxemburg (LUX) 27-01-06
29 7.48     Judith Bosker              27-10-90  Sprint         Luxemburg (LUX) 04-02-12
30 7.48 Lieke Klaver MA 20-08-98 SAV Apeldoorn      11-02-17
31 7.49     Monique Bogaards           08-01-71  Ciko '66       Den Haag       16-02-91
32 7.49 Sascha van Agt 10-08-94  Eindhoven Atletiek Apeldoorn      27-02-16
33 7.51     Gretha Tromp               21-02-64  Hera           Den Haag       20-02-88
34 7.51     Femke van der Meij         20-05-85  Suomi          Gent (BEL)         16-02-08
35 7.52     Elja den Os                25-09-70  Aalsmeer       Dortmund (GER)      06-02-94
36 7.52     Loreanne Kuhurima          07-05-91  Phanos         Amsterdam      06-02-16
37 7.53     Angelique Smit             19-12-67  AAC            Den Haag       22-02-97
38 7.53     Demi van den Wildenberg MB 29-02-00 Eindhoven Atletiek Apeldoorn      11-02-17
39 7.53     Gabriëlla van der Wijck 27-03-97 Phanos         Gent (BEL)         26-02-17
40 7.54      Esther Jaspers Focks       22-08-68  Altis          Den Haag       17-02-90
41 7.54      Marije van Hunenstijn 02-03-95 AV '34         Apeldoorn      27-02-16
42 7.54 Eefje Boons 18-07-94 Daventria Apeldoorn      11-02-17
43 7.54 N'Ketia Seedo MC 07-06-03 U-Track Apeldoorn      19-02-17
44 7.55     Annerose Scholsberg        01-11-69  AV '34         Den Haag       27-02-93
45 7.55      Anja van Oostende-Mulder   05-10-67  Athletics      Den Haag       20-02-99
46 7.55     Esther van Ooijen          12-10-73  KAV Holland    Den Haag       20-02-99
47 7.55 Marijke Boogerd MA 12-02-97  AAV '36        Apeldoorn      05-03-16
48 7.55 Nikki Kraaijeveld MA 13-07-98 AAC            Amsterdam      08-01-17
49 7.56     Marjan Olyslager           08-03-62  Sprint         Dortmund (GER)      29-01-84
50 7.56     Eugenie Kool               18-05-84  Atverni        Apeldoorn      06-02-10
51 7.57     Tilly Verhoef              19-06-56  Sparta         Roterdam       15-02-80
52 7.57     Tineke Hidding             28-07-59  Hera           Den Haag       04-02-89
53 7.57     Marion Valkenburg          04-10-63  Lycurgus       Dortmund (GER)      10-02-91
54 7.57     Suzanne Williams           07-10-93  NEA-Volharding Amsterdam      12-01-14
55 7.57     Anna Sjoukje Runia MA 19-02-95  NEA-Volharding Apeldoorn      08-02-14
buitenlanders bij NL clubs:
7.35 Esther Dankwah (GHA) 18-11-78 Haag Atletiek Luxemburg (LUX) 27-01-06
200 meter
Kijk hier voor alle atleten die onder de 25.40 seconden liepen (88 atleten)
1 23.34     Els Vader                  24-09-59  AVR            Lievin (FRA) 13-02-88
2 23.36     Jacqueline Poelman         05-10-73  Argo '77       Gent (BEL) 12-02-95
3 23.39 Nicky van Leuveren         20-05-90  Phanos         Apeldoorn      28-02-16
4 23.46 Naomi Sedney               17-12-94  Ilion          Apeldoorn      28-02-16
5 23.52     Tessa van Schagen           02-02-94  Leiden Atletiek Apeldoorn      22-02-15
6 23.56     Gretha Tromp               21-02-64  Hera           Den Haag       16-02-92
7 23.59     Annemarie Kramer           15-02-75  KAV Holland Gent (BEL) 15-02-97
8 23.64     Jamile Samuel               24-04-92  Phanos         Gent (BEL) 14-01-12
9 23.75     Karin de Lange             15-01-64  Ciko '66       Genua (ITA) 01-03-92
10 23.77     Mami Awuah Asante          09-10-75  KAV Holland Den Haag       15-02-98
11 23.78     Kadene Vassell              29-01-89  Phanos         Gent (BEL) 27-01-13
12 23.80     Janice Babel               10-11-92  Phanos         Apeldoorn      16-02-13
13 23.82 Lieke Klaver MA 20-08-98 SAV Apeldoorn      12-02-17
14 23.92     Nelli Cooman                06-06-64  ATC '75        Den Haag       17-02-90
15 23.99 Eva Hovenkamp 19-07-96  Climax         Apeldoorn      28-02-16
16 24.01     Martha Grossenbacher-Derby 31-08-59  Sparta         Karlsruhe (GER) 07-02-88
17 24.02     Ester Goossens             21-02-72  AV '34         Dortmund (GER) 21-12-97
18 24.08     Annerose Scholsberg        01-11-69  AV '34         Gent (BEL) 04-02-90
19 24.08     Bowin Jansen MA 29-08-98 AV Haarlemmermeer Apeldoorn      18-02-17
20 24.12     Michelle Martinot MA 05-12-69  AVR            Gent (BEL) 14-02-88
21 24.13     Laura de Witte             10-09-92  Trias          Apeldoorn      06-02-16
22 24.18     Lotte Visschers            02-08-79  Unitas         Den Haag       21-02-99
23 24.22     Pascal van Assendelft      06-10-79  Haag Atletiek  Gent (BEL) 01-02-03
24 24.24     Madiea Ghafoor             09-09-92  Phanos         Düsseldorf (GER) 29-01-12
25 24.25     Angelique Smit             19-12-67  ADA            Den Haag       20-02-94
26 24.30     Yvonne van Dorp            06-01-66  Holland Leiden Den Haag       17-02-91
27 24.30     Judith Vis                 21-06-80  Rotterdam Atletiek Gent (BEL) 01-02-03
28 24.31     Mirian Knijn               12-08-66  Sparta         Den Haag       05-02-89
29 24.34     Monique Bogaards           08-01-71  Ciko '66       Den Haag       17-02-91
30 24.41      Eefje Boons                18-07-94  Daventria       Apeldoorn      22-02-15
31 24.44     Petra Groenenboom          19-05-79  Rotterdam Atletiek Gent (BEL) 23-02-02
32 24.49     Nannet Karenbeld           04-06-69  Argo '77        Den Haag       31-01-99
33 24.51     Rinske Daniels MA 15-11-82  GAC Gemert          Gent (BEL) 17-02-01
34 24.55     Yvonne Wisse               06-06-82  De Spartaan    Gent (BEL) 21-02-04
35 24.56 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Blacksburg (USA) 13-01-17
36 24.58     Karen van der Kooij 26-12-63  Haag Atletiek  Den Haag       16-02-92
37 24.60      Marit Dopheide             28-12-90  AC TION Gent (BEL) 14-01-12
28 24.61     Judith Baarssen            29-10-78  SISU           Gent (BEL) 02-02-02
400 meter
Kijk hier voor alle atleten die onder de 57.00 seconden liepen (59 atleten) 
1 51.82     Ester Goossens             21-02-72  AV '34         Valencia (ESP) 01-03-98
2 52.42     Madiea Ghafoor             09-09-92  Phanos         Apeldoorn      22-02-15
3 52.42 Lisanne de Witte           10-09-92  Trias          Boston (USA) 27-01-17
4 52.49     Nicky van Leuveren         20-05-90  Phanos         Apeldoorn      23-02-14
5 53.38 Marit Dopheide             28-12-90  Sprint         Apeldoorn      12-02-17
6 53.40     Mirian Knijn               12-08-66  Sparta         Oklahoma City (USA) 11-03-88
7 53.45     Gretha Tromp               21-02-64  Hera           Den Haag       15-02-92
8 53.65 Laura de Witte             10-09-92  Trias          Apeldoorn      28-02-16
9 53.67     Annemarie Schulte          13-02-85  De Sperwers    Münster (GER) 22-01-05
10 53.93     Monique Bogaards           08-01-71  Ciko '66       Den Haag       15-02-95
11 53.96     Lotte Visschers            02-08-79  Unitas         Gent (BEL) 06-02-00
12 53.98     Sanne Verstegen            10-11-85  Rotterdam Atletiek Wenen (AUT)      23-01-10
13 54.05     Marjolein de Jong          12-06-81  Phanos         Gent (BEL) 21-02-04
14 54.10 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Apeldoorn      12-02-17
15 54.16     Angelique Banket           04-07-75  Haag Atletiek  Ames (USA)    28-02-98
16 54.22     Yvonne van Dorp            06-01-66  Holland Leiden Den Haag       04-02-89
17 54.38     Anna Voskamp 21-09-93  Hanzesport     Apeldoorn      23-02-14
18 54.47 Femke Bol MB 23-02-00 Altis          Apeldoorn      12-02-17
19 54.48     Tilly Verhoef              19-06-56  Sparta         Sindelfingen (GER)  10-03-80
20 54.50     Monique Steennis           02-09-69  Altis          Den Haag       04-02-89
21 54.51     Judith Baarssen            29-10-78  Unitas         Gent (BEL) 18-02-06
22 54.77     Henrieke Krommendijk       03-09-86  Unitas         Gent (BEL) 18-02-06
23 54.78 Bianca Baak                25-01-92  Phanos          Apeldoorn      28-02-16
24 54.78 Maureen Ellsworth 12-10-91 Lycurgus       Apeldoorn      28-02-16
25 54.84     Marianne de Vries          24-12-73  Hellas         Gent (BEL) 09-02-94
26 54.92     Tanja van de Wal               12-08-66  Lycurgus       Lievin (FRA)        01-02-86
27 54.92     Esther van der Lijcke      19-08-89  Phanos         Apeldoorn      23-02-14
28 55.08     Henrieke Popken             31-12-80  AV '34          Gent (BEL) 19-02-05
29 55.09     Suzanne Thierry            17-10-86  DEM            Apeldoorn      15-02-09
30 55.10     Michelle Martinot          05-12-69  AVR            Den Haag       22-02-89
31 55.14     Tamara Ruben               11-06-82  Atverni        Gent (BEL) 18-02-06
32 55.16     Desiree de Leeuw           01-01-59  AVR            Den Haag       04-02-89
33 55.17     Petra Groenenboom           19-05-79  Rotterdam Atletiek Gent (BEL) 16-02-02
34 55.18     Stella Jongmans            17-05-71  Haag Atletiek  Gent (BEL) 06-02-00
35 55.24     Ingrid Stoot MA 29-07-64  Sprint         Rotterdam      20-02-82
36 55.28     Karin Ruckstuhl             02-01-80  AAC            Stockholm (SWE)    20-02-07
37 55.30     Graciella Woutersen        24-03-88  Atverni        Apeldoorn      22-02-14
38 55.32 Inge Drost                 15-01-96  Ilion           Apeldoorn      28-02-16
39 55.33     Machteld Mulder MA 21-02-89  Hollandia      Gent (BEL) 17-02-07
40 55.34     Eliabeth Paulina           27-01-96  Rotterdam Atletiek Huntington (USA) 13-02-16
41 55.43 Jorieke Korenromp 15-05-96 Daventria Apeldoorn      28-01-17
42 55.53 Hanneke Oosterwegel 10-12-96 Daventria Lincoln (USA) 17-02-17
43 55.61 Suzanne Voorrips 11-10-93 Groningen Atletiek  Apeldoorn      28-01-17
44 55.67     Thelma Joziasse MA 19-01-79  AV '34         Den Haag       16-02-97
45 55.78     Nannet Karenbeld           04-06-69  Argo '77       Den Haag       22-02-97
46 55.81     Wilma Hillen                26-10-51  AC TION Rotterdam      10-02-79
47 55.81     Sjorske Wijnker MB 23-05-88  Hera           Gent (BEL) 19-02-05
buitenlanders bij NL clubs:
55.10     Ruky Abdulai (GHA)             08-08-82  Haag Atletiek  Gent (BEL) 16-02-02
55.42 Inna Weit (GER) 05-08-88 Vitalis Apeldoorn 05-03-16
800 meter
1 2.00.01   Ester Goossens             21-02-72  AV '34           Stockholm (SWE) 15-02-01
2 2.00.36   Ellen van Langen           09-02-66  AAC            Lievin (FRA) 19-02-95
3 2.00.67   Stella Jongmans            17-05-71  Haag Atletiek  Stockholm (SWE) 18-02-98
4 2.01.83 Sanne Verstegen            10-11-85  Rotterdam Atletiek Apeldoorn      12-02-17
5 2.02.30   Yvonne Hak                 30-06-86  Hera           Birmingham (GBR) 21-02-09
6 2.02.62 Sifan Hassan               01-01-93  Eindhoven Atletiek Apeldoorn      28-02-16
7 2.02.88    Elly van Hulst             09-06-59  Olympia '48    Stuttgart (GER) 03-02-84
8 2.02.99   Lotte Visschers            02-08-79  Unitas         Chemnitz (GER) 27-02-04
9 2.03.81   Laura Bosman               08-10-67  Rotterdam Atletiek Den Haag       27-02-93
10 2.04.20   Marjolein de Jong          12-06-81  Phanos         Gent (BEL) 19-02-05
11 2.04.21   Krista Aukema              20-09-67  Sparta         Den Haag       16-02-92
12 2.04.40   Najla Jaber                12-05-84  Seven Hills RT Wenen (AUT)          30-01-07
13 2.04.64   Yvonne van der Kolk 07-01-69  AVR            Gent (BEL) 14-02-88
14 2.04.8    Desiree de Leeuw           01-01-59  AVR            Dortmund (GER) 31-01-88
15 2.04.88 Suzanne Voorrips          11-10-93 Groningen Atletiek Reims (FRA) 31-01-17
16 2.05.18   Machteld Mulder            21-02-89  Hollandia      Apeldoorn      07-02-10
17 2.05.48   Anneke Schutte             17-07-66  De Gemzen      Den Haag       18-02-90
18 2.05.81   Jose van der Veen          26-03-80  Impala         Ames (USA) 14-02-04
19 2.05.91   Anjolie Wisse              17-09-76  Hellas         Gent (BEL) 14-02-99
20 2.06.60   Marlies Manders            18-09-91  Hellas         Gent (BEL) 18-02-12
21 2.06.85   Marije te Raa              22-06-84  AAC            Luxemburg (LUX) 04-02-12
22 2.06.9    Christine Toonstra         22-06-66  ADA            Dortmund (GER) 10-01-88
mixed race:
2.05.51 Carine van Dorp            11-09-71  Hellas         Den Haag       23-01-99
buitenlanders bij NL clubs:
2.05.49 Stella Kubasch (GER) 16-10-92 LG Aart Stigter Apeldoorn 30-01-16
1500 meter
1 4.00.46   Sifan Hassan                01-01-93  Eindhoven Atletiek Stockholm (SWE)      19-02-15
2 4.06.40   Elly van Hulst             09-06-59  PAC            Stuttgart (GER) 31-01-88
3 4.06.86   Yvonne van der Kolk 07-01-69  AVR            Sevilla (ESP) 10-03-91
4 4.10.68   Maureen Koster             03-07-92  Phanos         Karlsruhe (GER)    06-02-16
5 4.11.80   Marije te Raa              22-06-84  AAC            Turijn (ITA)   06-03-09
6 4.13.69   Christine Toonstra         22-06-66  ADA            Gent (BEL) 14-02-88
7 4.14.54   Susan Kuijken              08-07-86  SHRT           Blacksburg (USA)   27-02-09
8 4.15.04   Silvia Kruijer             06-09-74  Castricum      Den Haag       20-02-99
9 4.16.39   Margreet Verbeek           14-06-61  Olympia '48    Gent (BEL) 14-02-88
10 4.16.65   Stella Jongmans            17-05-71   Rotterdam Atletiek Den Haag       27-02-93
11 4.18.97   Carlien Harms              13-02-68  Sparta         Den Haag       16-02-91
12 4.19.44   Sanne Verstegen            10-11-85  Rotterdam Atletiek Dortmund (GER)   20-12-15
13 4.20.29   Adrienne Herzog            30-09-85  AV '34          Metz (FRA)    28-01-09
14 4.20.80   Evelien Ruijters           10-08-85  Unitas         Gent (BEL) 02-02-13
15 4.21.69   Marjan Freriks             13-12-61  PEC            Eelde          15-01-91
16 4.21.81   Annet Bezemer              23-03-69  De Keien       Den Haag       16-02-91
17 4.21.83   Yvonne Hak                 30-06-86  Hera           Apeldoorn      13-02-11
18 4.22.04   Ineke Dieperink            26-03-65  AAC            Den Haag       24-02-96
3000 meter
1 8.30.76 Sifan Hassan               01-01-93  Eindhoven Atletiek Birmingham (GBR) 18-02-17
2 8.33.82   Elly van Hulst             09-06-59  FSTC           Boedapest (HUN)       04-03-89
3 8.44.63 Maureen Koster             03-07-92  Phanos         Birmingham (GBR) 18-02-17
4 8.53.25   Adrienne Herzog            30-09-85  AV 34          Doha (QAT)    12-03-10
5 8.56.27   Susan Kuijken              08-07-86  Seven Hills RT College Station (USA) 14-03-09
6 9.01.49   Wilma van Onna             13-06-65  Olympia '48    Indianapolis (USA)   11-03-89
7 9.09.03   Marjan Freriks             13-12-61  PEC 1910 Gent (BEL)         04-02-90
8 9.09.27   Rita Delnoye               20-06-66  Kimbria        Indianapolis (USA)   11-03-89
9 9.12.19   Carlien Harms              13-02-68  Sparta         Den Haag         18-02-90
10 9.18.1    Carla Beurskens            15-02-52  Festina        Rotterdam       21-02-82
11 9.18.85   Erika van de Bilt 07-04-71  Leiden Atletiek Gent (BEL)         12-02-00
12 9.19.15   Irene van Lieshout         01-09-93  De Keien       Apeldoorn       22-02-14
13 9.20.22   Mieke Aanen                02-05-63  Haag Atletiek  Den Haag        08-02-98
14 9.21.58   Sandra Hofmans             29-09-71  Sprint         Den Haag        15-02-98
15 9.22.07   Anne Luijten               04-04-94  Olympus '70    Seattle (USA)       28-02-15
16 9.24.33   Lotte Jacobs               11-10-88  HAC             Apeldoorn       12-02-11
17 9.25.10   Lesley van Miert           10-06-85  Sprint         Apeldoorn       25-02-12
18 9.27.06   Manon Kruiver              03-01-88  NOVA Apeldoorn       21-02-15
19 9.29.51 Jamie van Lieshout 12-07-91 Cifla Manchester (GBR) 29-01-17
20 9.29.96   Annet Bezemer              23-03-69  De Keien       Den Haag        15-02-98
overmaatse baan:
9.24.09 Bo Ummels                  24-08-93  Atletiek Maastricht Ames (USA) 12-02-16
50 meter horden (84 cm)
1 6.91     Marjan Olyslager           08-03-62  Sprint        Zwolle          24-01-87
2 7.07     Gretha Tromp               21-02-64  Hera          Zwolle          14-01-89
3 7.12     Ine Langenhuizen           27-10-68  PSV           Zwolle          14-01-89
4 7.18     Petra Huybrechtse          26-09-72  KAV Holland Zwolle          18-01-92
5 7.19     Edine van Heezik           27-01-61  ADA           Zwolle          24-01-87
6 7.23     Laurien Hoos                18-08-83  Hera          Dordrecht       29-01-05
7 7.23     Rosina Hodde               10-02-83  Rotterdam Atletiek Groningen       28-01-06
8 7.25     Judith Vis                 21-06-80  Rotterdam Atletiek Groningen       28-01-06
9 7.32     Femke van der Meij         20-05-85  Suomi         Groningen       27-01-07
10 7.33     Karin Ruckstuhl            02-11-80  Hellas        Groningen       28-01-06
11 7.33     Jo-Ann Plet                10-06-86  Rotterdam Atletiek Groningen       28-01-06
12 7.34     Nelleke Koppelaar          10-04-69  Sparta        Den Haag        17-03-91
13 7.35     Jacqueline Poelman MA 05-10-73  Argo '77      Den Haag        17-03-91
14 7.38     Frenke Bolt                08-06-80  Groningen Atletiek Zuidbroek       24-01-04
15 7.40     Esther Schouten            26-12-63  KAV Holland Den Haag        17-03-91
16 7.43     Yvonne Wisse               06-06-82  De Spartaan   Zuidbroek       24-01-04
17 7.43     Ilja Voltman               03-03-73  Atletico '73  Zuidbroek       24-01-04
18 7.46     Marianne de la Houssaye    12-03-67  Phoenix       Den Haag        17-03-91
19 7.48     Deborah den Boer           18-04-75  Startbaan     Zwolle          25-01-97
20 7.49     Ella Wijnants              02-06-65  Sparta        Zwolle          24-01-87
21 7.49     Esther Jasper Focks        22-08-68  Altis         Zwolle          20-01-90
22 7.51     Carolien Martens           02-06-68  PSV           Den Haag        19-01-91
60 meter horden (84 cm)
1 7.89     Marjan Olyslager           08-03-62  AVR           Boedapest (HUN)       05-03-89
2 7.92 Nadine Visser              09-02-95  SAV           Belgrado (SRB) 03-03-17
3 8.03     Sharona Bakker             12-04-90  NEA-Volharding Karlsruhe (GER)     12-02-12
4 8.07     Rosina Hodde               10-02-83  Rotterdam Atletiek Sopot (POL)           07-03-14
5 8.18     Dafne Schippers            15-06-92  Hellas        Apeldoorn       07-01-12
6 8.18     Eefje Boons                18-07-94  Daventria     Mondeville (FRA) 04-02-17
7 8.20     Gretha Tromp               21-02-64   Hera          Den Haag        19-02-89
8 8.20     Femke van der Meij         20-05-85  Suomi         Luxemburg (LUX) 19-01-08
9 8.21     Ine Langenhuizen           27-10-68  PSV           Karlsruhe (GER)     03-02-89
10 8.22     Judith Vis                 21-06-80  Rotterdam Atletiek Karlsruhe (GER)     28-02-03
11 8.25 Anouk Vetter 04-02-93 Sprint Apeldoorn       28-02-16
12 8.26     Karin Ruckstuhl            02-11-80  AAC           Apeldoorn       21-02-10
13 8.27     Suzanne Williams           07-10-93  NEA-Volharding Gent (BEL)  07-02-15
14 8.31     Nadine Broersen            29-04-90  Sprint        Praag (CZE)          06-03-15
15 8.32     Sharon Jaklofsky           30-09-68  Lycurgus      Den Haag        23-02-97
16 8.33     Petra Huybrechtse          26-09-72  KAV Holland   Den Haag        16-02-92
17 8.34     Tineke Hidding             28-07-59  Hera          Den Haag        21-02-88
18 8.35     Yvonne Wisse               06-06-82  AAC           Turijn (ITA) 06-03-09
19 8.37     Edine van Heezik           27-01-61  ADA           Lievin (FRA)         07-02-87
20 8.37     Laurien Hoos                18-08-83  Hera          Clermond-Ferrand (FRA) 06-02-05
21 8.42     Ilja Voltman               03-03-73  Atletico '73   Gent (BEL)  16-02-02
22 8.43     Nicole Kroonenburg          14-03-89  Phanos        Amsterdam       12-01-14
23 8.48     Mariette van Aken-Versluis 14-02-67  AAC           Den Haag        19-02-95
24 8.49     Esther van Ooijen           12-10-73  KAV Holland   Gent (BEL)  12-02-00
25 8.49 Nora Ritzen                03-07-93  Unitas        Apeldoorn       28-02-16
26 8.50     Laura Molenaar             23-07-86  AV Gouda         Apeldoorn       13-02-11
27 8.50     Inge Drost                 15-01-96  Ilion         Apeldoorn       15-02-15
28 8.51     Jo-Ann Plet                10-06-86  Phanos        Gent (BEL)  17-02-07
29 8.51 Maayke Tjin A-Lim MA 10-01-98 NEA-Volharding Apeldoorn       12-02-17
30 8.52     Marjon Wijnsma              18-07-65  Lionitas      Zwolle          24-01-87
31 8.53     Frenke Bolt                08-06-80  AAC '61        Praag (CZE)          28-01-01
32 8.53     Remona Fransen             25-11-85  De Spartaan   Praag (CZE)          29-01-12
33 8.55     Marloes Duijn MA 18-06-93  SAV           Apeldoorn       12-02-12
34 8.55     Anna Sjoukje Runia MA 19-02-95  NEA-Volharding Apeldoorn       09-02-14
35 8.56     Ester Goossens             21-02-72  AV '34        Dortmund (GER) 21-12-97
36 8.57     Sylvia Barlag              04-05-54  ADA           Zwolle          25-01-81
37 8.58     Naomi Schellekens          07-12-79  Hellas        München (GER)         13-02-05
38 8.60     Marijke van Zon MA 12-05-68  DEM           Zwolle          25-01-87
39 8.60     Jacqueline Poelman MA 05-10-73  Argo '77      Den Haag        16-02-91
40 8.60     Catleen Speear             28-04-65  ADA           Den Haag        17-02-91
41 8.61     Nelleke Koppelaar          10-04-69  Sparta        Den Haag        17-02-91
42 8.61     Ottelien Olsthoorn         20-06-78  DEM           Valencia (ESP)        27-02-98
43 8.63     Jolanda Keizer             05-04-85  Phanos        Apeldoorn       22-02-09
44 8.63     Myrte Goor                 03-04-89  Sprint        Amsterdam       13-01-13
45 8.64     Peggy van Dinther MA 22-09-66  Sprint        Zuidlaren       12-02-84
46 8.64     Nicole Kroonenburg         14-03-89  SAV           Apeldoorn       28-02-09
47 8.64     Jisca Docters              17-04-85  Atletiek Maastricht Apeldoorn       13-02-10
48 8.64     Jeske van Ham              26-04-89  Prins Hendrik Apeldoorn       26-02-12
49 8.64     Chanté Samuel              09-04-96  Phanos        Amsterdam       06-02-16
buitenlanders bij NL clubs:
8.24 Eva Strogies (GER) 21-03-91 Unitas Leverkusen (GER) 31-01-16
8.35     Myriam Tschomba (BEL)   14-01-77  Rotterdam Atletiek Gent (BEL) 16-02-03
8.57     Ruky Abdulai (GHA)         08-08-82  Haag Atletiek Seattle (USA)     11-02-06
8.64     Sofie Vanackere (BEL)   22-04-82  AAC           Gent (BEL) 19-02-06
hoogspringen
1 1.93     Nadine Broersen             29-04-90  Sprint        Sopot (POL)           07-03-14
2 1.92     Remona Fransen              25-01-85  Spartaan      Pariijs (FRA) 04-03-11
3 1.88     Mirjam van Laar             24-09-56  Achilles Top  Milaan (ITA) 11-03-78
4 1.88     Ella Wijnants          MA  02-06-65  Sparta        Rotterdam       13-02-83
5 1.88     Karin Ruckstuhl             02-11-80  AAC           Birmingham (GBR) 02-03-07
6 1.87     Sietske Noorman             16-07-91  Generaal Michaelis Gent (BEL) 10-02-13
7 1.86     Ria van Steenpaal           20-07-54  De Sperwers      München (GER) 21-02-76
8 1.86     Mirian Knijn                12-08-66  Sparta        Boston (USA)       05-02-89
9 1.85     Mariette Overwater          18-11-61  Startbaan     Dortmund (GER) 04-01-84
10 1.85     Marjon Wijnsma              18-07-65  Olympia       Den Haag        20-02-88
11 1.85 Lisanne Hagens              04-08-95  Ilion         Flagstaff (USA) 13-01-17
12 1.84     Anoek van Diessen           20-02-73  AV '34        Zwolle          22-01-94
13 1.83     Mieke van Doorn             24-12-54  Spartaan      Leiden          24-02-73
14 1.83     Annemiek Bouma              12-03-56  Atmodes       Arnhem          30-01-76
15 1.83     Jolanda Keizer              05-04-85  Phanos        Turijn (ITA) 06-03-09
16 1.82     Marloes Lammerts            04-11-77   Attila        Den Haag        23-02-97
17 1.82     Marije Langen               29-12-86  Ilion         Herzebrock-Clarholz (GER) 08-01-12
verspringen
1 6.63     Edine van Heezik            27-01-61  ADA           Lievin (FRA)          21-02-87
2 6.61     Sharon Jaklovsky            30-09-68  Lycurgus      Stuttgart (GER)     02-02-97
3 6.57     Karin Ruckstuhl             02-11-80  Hellas        Boedapest (HUN)       05-03-04
4 6.54     Tineke Hidding              28-07-59  Hera          Den Haag        17-02-90
5 6.48     Dafne Schippers         15-06-92  Hellas        Apeldoorn       21-02-15
6 6.40     Nadine Visser               09-02-95  SAV           Apeldoorn       21-02-15
7 6.38     Marjon Wijnsma              18-07-65  Olympia        Den Haag        04-02-89
8 6.30     Mieke van der Kolk             14-04-68  DEM           Zwolle          17-01-88
9 6.29     Anouk Vetter                04-02-93  AAC            Praag (CZE)          06-03-15
10 6.26     Judith Vis                  21-06-80  Rotterdam Atletiek Gent (BEL)          16-02-02
11 6.24     Nadine Broersen             29-04-90  Sprint        Apeldoorn       25-01-15
12 6.23     Danielle van Varsseveld       15-02-77  Hollandia     Den Haag        08-02-98
13 6.23     Remona Fransen              25-01-85  De Spartaan      Valencia (ESP)       27-01-13
14 6.22     Anja van Oostende-Mulder    05-10-67  Athletics     Zuidbroek       24-01-99
15 6.20     Jolanda Keizer              05-04-85  Phanos        Turijn (ITA) 06-03-09
16 6.19     Corrie Bakker               16-06-45  Sagitta       Leningrad (USSR)       18-01-67
17 6.19     Yvonne Wisse                06-06-82  De Spartaan   Gent (BEL)          03-02-08
18 6.17     Marjan Olyslager            08-03-62  Scheldesport Rotterdam       21-02-82
19 6.15     Valentine Kortbeek          19-12-86  Prins Hendrik Gent (BEL)          11-01-14
20 6.14     Olga Commandeur             30-10-58  ADA           Rotterdam       21-02-82
21 6.12     Deborah den Boer            18-04-75  Startbaan     Den Haag        24-02-96
22 6.12     Carola van Wagtendonk MB 21-05-91  Hera          Gent (BEL)          16-02-08
buitenlanders bij NL clubs:
6.30     Ruky Abdulai (CAN)           08-08-82  Haag Atletiek Seattle (USA)     03-02-08
polshoogspringen
1 4.50 Femke Pluim                 10-05-94  AAV '36 Gent (BEL)            16-01-16
2 4.45     Monique de Wilt             31-03-76  Prins Hendrik Gent (BEL)            15-02-03
3 4.40     Rianna Galiart              22-11-85  Lycurgus      Gent (BEL)            13-02-16
4 4.26     Robin Wingbermuhle          20-05-92  Rotterdam Atletiek Zoetermeer      25-01-14
5 4.25     Sandra van der Geer            25-05-72  Ilion         Gent (BEL)            15-02-03
6 4.22     Denise Groot                26-05-90  Unitas        Potsdam (GER)        17-02-12
7 4.17     Leonie Schilder             15-09-90  Unitas        Apeldoorn       06-02-11
8 4.15     Yvette Caldenhove           30-01-82  Haag Atletiek Apeldoorn       14-02-09
9 4.15     Dominique Esselaar     MA 16-08-96  Unitas        Apeldoorn       28-02-15
10 4.10     Killiana Heijmans      MA 24-01-97  PAC           Apeldoorn       27-02-16
11 4.10 Anita Karregat              31-12-91  AV Edam       Apeldoorn       27-02-16
12 4.10 Marijke Wijnmaalen     MA  06-12-98  Diomedon      Apeldoorn       11-02-17
13 4.00     Sabine Verbeek              25-03-80  Sparta        Dordrecht       26-01-02
14 3.82     Margriet Vedder             16-03-80  Argo '77 Gent (BEL)            16-02-02
15 3.80 Isabel Jansen          24-08-94  PAC            Apeldoorn       27-02-16
16 3.76     Irene Timmers               23-07-68  Haag Atletiek Cercy la Tour (FRA)   09-01-99
17 3.75 Jonne Dommerholt            19-07-96  Eindhoven Atletiek Vught           22-01-17
18 3.72     Eva Jaarsma            13-04-96  AV Edam       Amsterdam       24-01-16
19 3.71     Marijke Valk           MA  15-07-92  Unitas        Apeldoorn       05-02-11
20 3.71     Jitske Spijker              27-09-85  DEM           Zoetermeer      24-01-15
21 3.70     Christa van der Toorn          17-03-76  Fit           Dortmund (GER)        15-02-04
22 3.70 Alies van Berkum       MA  26-01-98  Hercules      Apeldoorn       27-02-16
23 3.67      Noortje Meester        MA 14-09-96  AV Edam       Apeldoorn       08-02-14
24 3.65     Esther van den Pol               01-08-82  Phoenix       Gent (BEL)            19-02-05
25 3.65 Tinka Broekman         MA 13-11-99  Unitas        Apeldoorn       18-02-17
26 3.61     Janneke Oosterink           22-01-87  Sprint        Apeldoorn       25-02-12
27 3.60     Larissa Lowe V40 19-08-63  AAC           Sindelfingen (GER) 12-03-04
28 3.60     Annemieke Dunnink           01-01-80  Phoenix       Apeldoorn       25-01-14
29 3.55     Mirjam Sleumer         MB 01-09-83  AAC '61 Gent (BEL)            17-02-00
30 3.51     José Schoenmaker            22-03-88  Lycurgus      Apeldoorn       12-02-11
31 3.50     Fenna van Burg         MA  03-02-95  Prins Hendrik Apeldoorn       23-02-13
32 3.50     Nanah Fung-Loy MB 20-02-01 Ilion         Apeldoorn       28-01-17
33 3.50 Sterre de Booy MA 10-07-98 Ilion         Apeldoorn       11-02-17
34 3.46     Viola Hessels               06-06-81  Hollandia     Apeldoorn       28-02-09
35 3.45     Jasmijn Wierema             20-05-87  Rotterdam Atletiek Apeldoorn       14-02-09
36 3.45     Saidjah Rozenblad           18-02-72  AAC           Gent (BEL)            19-02-05
37 3.45     Maaike Gademan              06-03-79  Leiden Atletiek Zoetermeer      21-01-06
38 3.45 Annebel Jaarsma        MB  16-05-99  Lycurgus      Apeldoorn       21-02-16
39 3.45 Saskia van der Boor MB 20-09-00 Fortius Apeldoorn       19-02-17
40 3.43     Martien van Rossum V40 09-09-70  Phanos        Utrecht         23-12-11
41 3.43     Mirte Kok MB 21-11-99 Hercules      Dordrecht       29-10-16
42 3.42     Moniek Jansen               17-07-85  Sprint        Zoetermeer      01-02-14
43 3.41     Julia de Hoop          MB  27-07-92  Unitas        Apeldoorn       08-02-09
44 3.40     Kirsti Mekking              07-03-69  Haag Atletiek Den Haag        20-02-94
45 3.40     Elke Andries                   -  -76  AV Gouda         Den Haag        07-02-99
46 3.40     Brigitte van de Kamp V45 15-06-60  GAC Hilversum Sittard         07-01-07
47 3.40     Pricilla Huisman       MA  21-08-96  Passaat       Vught           08-02-15
48 3.40     Margit Korporaal 22-12-93 PAC Dordrecht       27-11-16
buitenlanders bij NL clubs:
4.31     Fanny Smets (Bel)           21-04-86  Unitas        Gent (BEL)            09-02-14
NB Nederlands record: 
4.47 Femke Pluim                 10-05-94  AAV '36 Apeldoorn       21-02-15
hinkstapspringen
1 12.90    Karin Ruckstuhl              02-11-80  Zuidwal       Gent (BEL)      12-02-00
2 12.87    Annemarie Hendriks           22-12-75  DEM           Den Haag        15-02-98
3 12.78    Yvonne de Vreede             19-09-78  Haag Atletiek Den Haag        08-02-98
4 12.69    Janneke Hulshof              30-03-77  De Spartaan   Gent (BEL)      16-02-08
5 12.68    Wendy Tavenier               08-04-71  Ilion         Den Haag        15-02-98
6 12.62    Meruska Eduarda              30-07-91  Rotterdam Atletiek Apeldoorn       17-02-13
7 12.60    Brenda Baar                  19-07-87  AV '23         Lee Valley (GBR)     13-02-08
8 12.57    Tamara Middelburg            10-07-88  Ilion         Apeldoorn       22-02-15
9 12.48    Marije Langen                29-12-86  Ilion         Apeldoorn       28-02-09
10 12.35    Nora Ritzen                  03-07-93  Unitas        Apeldoorn       17-02-13
11 12.30    Ingrid van Lingen            13-03-64  Haag Atletiek Den Haag        25-02-96
12 12.30    Marloes Strooper             04-11-77  Attila        Dortmund (GER)   05-03-05
13 12.28 Patricia Krolis              19-05-86  Rotterdam Atletiek Apeldoorn       12-02-17
14 12.27    Priscilla van Oorschot  MA  03-09-96  AAC           Apeldoorn       09-02-14
15 12.26    Pauline van de Roest           10-05-70  PSV           Den Haag        23-02-97
16 12.25 Maureen Herremans 22-10-96 Generaal Michaelis Apeldoorn       12-02-17
17 12.18    Chawa Ringenoldus            01-02-73  AAC           Gent (BEL)      15-02-03
18 12.16    Brenda Baar             MA  19-07-87 GAC Hilversum Gent (BEL)      18-03-06
19 12.10    Mieke van der Kolk              14-04-78  AV Haarlem       Den Haag        20-02-94
20 12.09    Anja Mulder                  05-10-71  Atletics      Gent (BEL)      15-02-03
21 12.09 Louise Taatgen               05-01-93  Impala Apeldoorn       12-02-17
22 12.08 Britta de Haan MB 31-03-99 Clytoneus Apeldoorn       20-02-16
23 12.05    Wendy Visser                 19-08-81  Phanos        Utrecht         30-01-10
24 12.02    Valentine Kortbeek           19-12-86  Prins Hendrik Apeldoorn       23-02-14
25 11.98    Chanté Samuel           MA  09-04-96  Phanos        Apeldoorn       09-02-14
26 11.94    Iris Waanders                27-06-76  Prins Hendrik Dortmund (GER)   20-01-02
27 11.93    Marlon Dek              MA  08-02-87  AV '56        Gent (BEL)      19-02-05
28 11.91    Ottelien Olsthoorn      MA  20-06-78  DEM           Den Haag        16-02-97
29 11.88    Gabrielle Ebskamp            31-12-81  Sparta        Gent (BEL)      15-02-03
30 11.87    Sanne Zwijsen                10-12-86  Hellas        Utrecht         01-02-14
31 11.85    Zoe Tromp               MA  30-04-97  Haag Atletiek Apeldoorn       01-03-15
32 11.84    Angela de Winter             05-01-89  Leiden Atletiek Apeldoorn       13-02-11
33 11.81    Larissa Bronkhorst      MA  25-06-79  DEM           Den Haag         15-02-98
kogelstoten 4 kg
1 18.97     Corrie de Bruin             26-10-76  Ciko '66      Valencia (ESP) 28-02-98
2 18.69     Lieja Koeman                10-03-76  AAC           Gent (BEL) 15-02-03
3 18.02     Melissa Boekelman           11-05-89  Prins Hendrik    Apeldoorn       31-01-10
4 17.69     Deborah Dunant              03-04-66  Lycurgus      Den Haag        27-02-93
5 17.66     Denise Kemkers              11-04-85  Hera          Turijn (ITA) 06-03-09
6 17.24     Jacqueline Goormachtigh     28-02-70  PAC           Den Haag        27-02-93
7 16.83     Ria Stalman                 11-12-51  Sparta        Princeton (USA) 26-02-83
8 16.48     Els van Noorduijn           25-05-46  Sagitta       Rotterdam       20-02-70
9 16.25 Jorinde van Klinken MB 02-02-00 Groningen Atletiek Apeldoorn 11-02-17
10 15.99     Ilona Rutjes                28-05-80  Groningen Atletiek Seattle (USA) 05-03-05
11 15.88     Vivian Brandhoff            27-06-93  SAV           New York (USA) 01-03-14
12 15.86     Linda Tukkers               03-05-71  TION          Enschede        13-02-94
13 15.85     Jennifer Smit               03-11-58  Sparta        Pocatello (USA)      10-02-79
14 15.74 Benthe König MA 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 11-02-17
15 15.64 Lieke Muller    03-11-94 Groningen Atletiek Apeldoorn  11-02-17
16 15.61     Corinne Nugter              28-03-92  AV NOP        Apeldoorn 16-02-13
17 15.50     Pamela Kiel             09-04-91  AAV ’36       Apeldoorn       21-02-15
18 15.47     Monique Jansen              03-10-78  Altis         Apeldoorn       26-02-12
19 15.46     Jolanda Keizer              05-04-85  Phanos        Turijn (ITA) 06-03-09
20 15.45 Anouk Vetter             04-02-93  AAC           Apeldoorn  27-02-16
21 15.21     Laurien Hoos                18-08-83  Hera          Nogent-sur-Oise (FRA) 28-01-07
22 15.02     Monique Schipper        MB 16-09-74  Delta Sport   Den Haag        16-02-91
5-kamp
1 4.830    Nadine Broersen             29-04-90  Sprint        Sopot (POL)         07-03-14
          (8.32 * 1.93 * 14.59 * 6.17 * 2.14.97)
2 4.801    Karin Ruckstuhl             02-11-80  AAC           Birmingham (GBR)      02-03-07
          (8.30 * 1.88 * 13.83 * 6.50 * 2.16.65)
3 4.665     Remona Fransen              25-11-85  De Spartaan   Parijs (FRA)          04-03-11
          (8.64 * 1.92 * 14.09 * 6.07 * 2.16.24)
4 4.644    Jolanda Keizer              05-04-85  Phanos        Turijn (ITA) 06-03-09
          (8.66 * 1.83 * 15.46 * 6.20 * 2.18.63)    
5 4.548    Anouk Vetter                04-02-93  AAC            Praag (CZE)          06-03-15
          (8.33 * 1.77 * 14.80 * 6.29 * 2.24.48)
6 4.536    Yvonne Wisse                06-06-82  De Spartaan   Tallinn (EST)        08-02-09
          (8.46 * 1.78 * 13.58 * 6.17 * 2.15.26)
7 4.434    Sharon Jaklofsky            30-09-68  Lycurgus      Barcelona (ESP)       10-03-95
          (8.34 * 1.73 * 13.21 * 6.46 * 2.25.04)
8 4.428    Nadine Visser               09-02-95  SAV           Apeldoorn       05-02-17
          (8.01 * 1.68 * 13.61 * 6.18 * 2.21.90)
9 4.330    Myrte Goor                  03-04-89  Sprint        Apeldoorn       16-02-14
          (8.69 * 1.79 * 12.78 * 5.72 * 2.13.81)
10 4.282    Laurien Hoos                18-08-83  Hera          Madrid (ESP)         04-03-05
          (8.40 * 1.75 * 14.61 * 5.94 * 2.32.61
11 4.263    Bregje Crolla               31-01-86  Unitas        Gent (BEL)            03-02-08
          (8.88 * 1.71 * 13.24 * 5.73 * 2.11.41)
12 4.212    Ester Goossens              21-02-72  AV '34        Frankfurt (GER)       29-02-97
          ()
13 4.198    Saskia Meijer          MA  08-02-79  AV '34        Zwolle          26-01-97
          ()
14 4.194    Anoek van Diessen           20-02-73  AV '34        Zwolle          21-01-95
          (8.75 * 1.81 * 11.11 * 5.86 * 2.19.47)
15 4.191    Esther Schouten             26-12-63  KAV Holland Zaragoza (ESP)       03-03-91
          (8.71 * 1.72 * 12.69 * 5.87 * 2.19.96)
16 4.161    Judith Vis             MA  21-06-80  Rotterdam Atletiek Den Haag        28-02-99
          ()
17 4.160    Sophie Klumper              04-04-95  Phanos        Apeldoorn       14-02-16
          (8.70 * 1.74 * 12.14 * 5.96 * 2.23.57)
18 4.158    Marjolijn van Elk           02-09-69  Lycurgus      Den Haag        06-02-94
          (8.70 * 1.69 * 13.90 * 5.75 * 2.23.19)
19 4.147    Amanda Spiljard             18-09-89  Unitas        Sheffield (GBR)       26-01-14
          (8.86 * 1.69 * 13.53 * 5.97 * 2.24.52)
20 4.075    Frenke Bolt                 08-06-80  AAC '61       Praag (CZE)          28-01-01
          (8.53 * 1.69 * 11.40 * 5.79 * 2.20.55)
21 4.062    Ottelien Olsthoorn          20-06-78  DEM           Praag (CZE)          28-01-01
          (8.81 * 1.69 * 13.12 * 5.80 * 2.25.81)
22 4.038    Anoeschka Daans             10-03-65  PAC           Sofia (BUL)           08-02-92
          (9.16 * 1.74 * 12.39 * 5.87 * 2.24.13) 
23 4.020    Marriet van Aken-Versluis 14-02-67  Hera          Den Haag        06-02-94
          (8.88 * 1.72 * 11.85 * 5.59 * 2.19.61)   
overmaatse baan:
4.574 Tineke Hidding              20-05-59  Hera          Zwolle          14-01-89
          (8.40 * 1.78 * 14.60 * 6.40 * 2.23.78)
4.240 Marjon Wijnsma         MA  18-07-65  Lionitas      Zwolle          22-01-84
          (8.5h * 1.78 * 11.90 * 6.04 * 2.21.3h)
4.061   Olga Commandeur             03-10-58  ADA           Zwolle          30-01-82
          (8.9h * 1.75 * 10.93 * 5.92 * 2.18.2h)
4 x 200 meter
nationaal team:
1.40.77   Nationale ploeg              Chemnitz (GER)     08-03-97
          (Rinske Daniels, Henrieke Popken, Gerja Everts, Frenke Bolt)
clubteam:
1 1.39.44   Eindhoven Eindhoven Atletiek Apeldoorn        25-01-15
          (Joyce Puts, Zanna Vanterpool, Esther Akihary, Sacha van Agt)
2 1.40.03   Haarlem KAV Holland Den Haag         02-02-97
          (Mami Awuah Asante, Andra Laarhuis, Esther van Ooyen, Annemarie Kramer)
3 1.40.07   Arnhem Ciko '66 Den Haag          05-02-95
          (Anja Hopman, Suzanne Hameka, Monique Bogaards, Karin de Lange)
4 1.40.88   Utrecht Hellas Den Haag         06-02-94
5 1.41.14   Nieuwegein Atverni Apeldoorn        13-02-10
          (Kyoma van Wang, Eline van Beek, Ilse van Beek, Eugenie Kool)
6 1.41.38   Beverwijk MA DEM Den Haag         12-02-95
          (Maaike Olsthoorn, Ottelien Olsthoorn, Marja Verheul, Janneke Hulshof) 
7 1.41.67   Apeldoorn AV '34 Den Haag         06-02-94
8 1.41.97   Amsterdam ADA Den Haag         06-02-94
9 1.42.49   Amsterdam AAC Den Haag         08-02-98
10 1.43.10   Den Haag Sparta Den Haag         04-02-96
11 1.43.16   Rotterdam   Rotterdam Atletiek Den Haag         31-01-99
12 1.43.76   Groningen   Argo '77 Den Haag         31-01-99
13 1.43.88   Den Haag   Haag Atletiek Den Haag         31-01-93
14 1.43.94   Vught   Prins Hendrik Den Haag         31-01-93
4 x 400 meter
clubteam:
1 3.54.93 Rotterdam   Rotterdam Atletiek Apeldoorn 23-02-14
          (Elisabeth Paulina, Sanne Verstegen, Esmeralda Redan, Maroussia Eduarda))