Dit is de ranglijst aller tijden van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 12 juli 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datum en plaats) zijn welkom. Alleen prestaties met rugwind-aanduiding (waar van toepassing) worden opgenomen.
Aanvullingen mailen naar Kris Beerens
In blauw de Nederlandse records. Die wijken soms af van de beste prestatie ooit. Dat kan omdat er bijvoorbeeld geen dopingcontrole heeft plaats gevonden; de kwestie rond de nationaliteit nog niet 100% was geregeld, etc., maar ook dat de aanvraag van een record nog in behandeling is. De officiele Nederlandse records zijn terug te vinden op de Website van de Atletiekunie.
Vrouwen
100 meter
1 10.81 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Peking (VHN) 24-08-15 -0.3
2 11.08 Nelli Fiere-Cooman 06-06-64 AVR Stuttgart (GER) 27-08-86 0.8
3 11.12 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Geneve (SUI) 14-06-14 1.0
4 11.17 Els Scharn-Vader 24-09-59 AVR Lissabon (POR) 14-06-86 1.2
5 11.25 Naomi Sedney 17-12-94 Ilion Gainesville (USA) 31-03-17 0.8
6 11.27 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Hechtel (BEL) 30-07-94 0.7
7 11.34 Mireille Donders 07-07-74 Haag Atletiek Geneve (SUI) 30-06-01 0.8
8 11.35 Joan van den Akker 16-01-84 KAV Holland Utrecht 10-07-04 1.1
9 11.42 Kadene Vassell 29-01-89 Phanos Lausanne (SUI) 04-07-13 1.5
10 11.43 Wilma van Gool-van den Berg 11-08-47 De Keien München (GER) 01-09-72 0.8
11 11.44 Annemarie Kramer 15-02-75 KAV Holland Oordegem (BEL) 07-06-97 1.8
12 11.47 Marije van Hunenstijn 02-03-95 AV '34 Chaux de Fonds (SUI) 02-07-17 1.9
13 11.48 Madiea Ghafoor 09-09-92 Phanos Tilburg 09-06-14 1.0
14 11.49 Tilly Verhoef-Jacobs 19-06-56 Sparta Innsbruck (AUT) 19-05-79 1.7
15 11.50 Pascal van Assendelft 06-10-79 Haag Atletiek Sittard 06-07-02 0.3
16 11.53 Tessa van Schagen 02-02-94 Leiden Atletiek Amsterdam 17-06-16 0.2
17 11.54 Petra Huybrechtse MA 26-09-72 KAV Holland Alphen aan den Rijn 29-06-91 1.1
18 11.56 Karin de Lange 15-01-64 Ciko '66 Vught 24-05-92 -1.6
19 11.58 Eva Lubbers 06-02-92 AKU Hoorn 12-05-12 1.7
20 11.58 Sacha van Agt 10-08-94 Eindhoven Atletiek Gentbrugge (BEL) 08-08-15 2.0
21 11.59 Truus Hennipman-Cruiming 15-06-43 De Bataven Mexico City (MEX) 14-10-68 0.6
22 11.59 Esther Akihary 14-04-87 Unitas Luik (BEL) 05-07-12 2.0
23 11.59 Tasa Jiya MA 16-09-97 Lycurgus Amsterdam 17-06-16 0.2
24 11.60 Marit Dopheide 28-12-90 Groningen Atletiek Breda 28-06-14 1.6
25 11.60 Nadine Visser 09-02-95 SAV Clermont (USA) 18-04-15 1.9
26 11.61 Anouk Vetter 04-02-93 Sprint Mannheim (GER) 09-06-16 -0.5
27 11.62 Monique Bogaards MA 08-01-71 Ciko '66 Rotterdam 24-05-90 1.4
28 11.63 Marjan Olyslager 08-03-62 AVR Hengelo 09-07-89 -0.3
29 11.64 Martha Grossenbacher-Derby 31-08-59 Sparta Basel (SUI) 27-07-86
30 11.64 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Rhede (GER) 05-07-15 1.5
31 11.65 Eefje Boons 18-07-94 Daventria Amsterdam 29-05-16 0.9
32 11.68 Karen van der Kooij 26-12-63 Haag Atletiek Amsterdam 21-06-92
33 11.68 Anna Sjoukje Runia MA 19-02-95 NEA-Volharding Tilburg 09-06-14 1.0
34 11.68 Loreanne Kuhurima 07-05-91 Atverni Mannheim (GER) 15-07-15 1.0
35 11.68 N'Ketia Seedo MC 07-06-03 U-Track Utrecht 23-06-17 1.7
36 11.69 Yvonne van Dorp 06-01-66 Holland-Leiden Hengelo 14-08-88
37 11.69 Mami Awuah Asante 09-10-75 AAC Groningen 11-07-98 0.9
38 11.69 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Gainesville (USA) 22-04-16 0.2
39 11.69 Janice Babel 10-11-92 Phanos Amsterdam 17-06-16 0.2
40 11.70 Edine van Heezik 27-01-61 Lycurgus Leiden 12-05-90 0.6
41 11.70 Claudia Elissen 05-07-68 Kimbria Hechtel (BEL) 31-07-93 0.0
42 11.70 Anouk Hagen 30-04-90 Nijmegen Atletiek Rhede (GER) 08-07-11 0.6
43 11.73 Angelique Smit 19-12-67 AAC Hengelo 05-06-95 1.1
44 11.74 Judith Bosker  27-10-90 Sprint Genčve (SUI) 02-06-12 1.2
45 11.74 Lieke Klaver MA 20-08-98 SAV Hengelo 11-06-17 -1.4
45 11.76 Elly Henzen 23-02-57 Olympia '48 Nijmegen 11-08-79
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
11.56 Esther Dankwah (GHA) 25-06-82 Haag Atletiek Heusden (BEL) 23-07-05 0.1
11.73 Evelyn Farrell (AHO) 10-04-60 - Havana (CUB) 22-07-83
150 meter (vanaf 2006)
1 16.93 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Amsterdam 31-08-13 2.0
2 17.18       Jamile Samuel                       24-04-92   Phanos                  Lisse               05-05-12 -1.8
3 17.36 Tessa van Schagen 02-02-94 Leiden Atletiek Lisse 10-05-14 1.1
4 17.41           Nicky van Leuveren                      20-05-90    Phanos                  Lisse                   07-05-16 -0.3
5 17.59 Andrea Bouma MA 06-11-99 De Spartaan Lisse 13-05-17 0.1
6 17.61 Anouk Hagen 30-04-90 Nijmegen Atletiek Lisse 14-05-11 1.6
7 17.61 Madiea Ghafoor 09-09-92 Phanos Amsterdam 31-08-13 2.0
8 17.61 Marit Dopheide 28-12-90 Sprint Lisse 13-05-17 0.1
9 17.62 Eefje Boons 18-07-94 Daventria Lisse 13-05-17 0.1
10 17.64 Kadene Vassell 29-01-89 Phanos Lisse 14-05-11 1.6
11 17.68 Lieke Klaver MA 20-08-98 SAV Lisse 13-05-17 -1.0
12 17.69           Nadine Visser                       09-02-95    SAV                     Lisse                   09-05-15 0.4
13 17.72           Anouk Vetter                        04-02-93    Sprint                  Lisse                   09-05-15 0.4
14 17.73 Annemarie Schulte 13-02-85 De Sperwers Lisse 05-05-07 1.5
15 17.79 Femke van der Meij 20-05-85 Suomi Lisse 09-05-09 0.1
16 17.80           Laura de Witte                      07-08-95    Trias                   Lisse                   07-05-16 -1.3
17 17.81 Yvonne van Langen-Wisse 06-06-82 AAC Lisse 14-05-11 1.6
18 17.83 Loreanne Kuhurima MB 07-05-91 Phanos Lisse 03-05-08 -0.9
19 17.83 Myrte Goor 03-04-89 AAC '61 Lisse 14-05-11 1.6
20 17.84 Pascal van Assendelft 06-10-79 Haag Atletiek Lisse 06-05-06 -1.4
21 17.85       Janice Babel                        10-11-92  Phanos                  Lisse               05-05-12 -1.8
22 17.87       Eva Lubbers                         06-02-92  AKU                     Lisse               05-05-12 -1.8
23 18.00 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Lisse 05-05-07 1.4
24 18.00 Rosina Hodde 10-02-83 Rotterdam Atletiek Lisse 05-05-07 1.4
25 18.01 Esther Akihary 14-04-87 Unitas Lisse 15-05-10 2.0
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
17.64 Esther Dankwah (GHA) 25-06-82 Haag Atletiek Lisse 05-05-07 1.4
200 meter
1 21.63 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Peking (CHN) 28-08-15 0.2
2 22.72 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Geneve (SUI) 14-06-14 -1.0
3 22.81 Els Vader 24-09-59 Zeeland Sport Pescara (ITA) 02-08-81 0.0
4 22.86 Tessa van Schagen 02-02-94 Leiden Atletiek Amsterdam 19-06-16 0.4
5 23.00 Jacqueline Poelman 05-10-73 Hellas Heusden (BEL) 20-07-02 0.5
6 23.08 Mireille Donders 07-07-74 Haag Atletiek Geneve (SUI) 01-07-01 1.9
7 23.22 Wilma van Gool-van den Berg 11-08-47 De Keien München (GER) 04-09-72 1.6
8 23.23 Laura de Witte 07-08-95 Trias Amsterdam 06-07-16 0.9
9 23.24 Annemarie Kramer 15-02-75 KAV Holland Turku (FIN) 13-07-97 1.7
10 23.32 Marit Dopheide 28-12-90 Groningen Atletiek Ostrava (CZE) 16-06-11 -1.0
11 23.39 Anouk Hagen 30-04-90 Nijmegen Atletiek Ostrava (CZE) 16-06-11 0.3
12 23.39 Tasa Jiya 16-09-97 Lycurgus Amsterdam 19-06-16 0.4
13 23.41 Karin de Lange 15-01-64 Ciko '66 Barcelona (BEL) 03-08-92 -0.9
14 23.42 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Kessel-Lo (BEL) 08-08-15 0.6
15 23.42 Naomi Sedney 17-12-94 Ilion Tübingen (GER) 20-05-17 -0.5
16 23.43 Truus Hennipman-Cruiming 15-06-43 De Bataven Mexico City (MEX) 17-10-68 0.0
17 23.44 Nelli Fiere-Cooman 06-06-64 AVR Schwechat (AUT) 04-06-86 0.4
18 23.46 Nadine Visser 09-02-95 Eindhoven Atletiek Götzis (AUT) 27-05-17 -2.9
19 23.49 Kadene Vassell 29-01-89 Phanos Geneve (SUI) 02-06-12 -0.6
20 23.50 Martha Grossenbacher-Derby 31-08-59 Sparta Amsterdam 12-07-86 1.7
21 23.51 Karen van der Kooij 26-12-63 Haag Atletiek Arnhem 12-07-92 -0.5
22 23.51 Eva Lubbers 06-02-92 AKU Hoorn 12-05-12 1.7
23 23.58 Elly Henzen 23-02-57 Olympia '48 Sittard 18-06-78
24 23.61 Tilly Verhoef-Jacobs 19-06-56 Sparta Sittard 09-08-80 0.0
25 23.61 Petra Huijbrechtse 26-09-72 KAV Holland Brussel (BEL) 14-06-92 0.4
26 23.64 Eefje Boons 18-07-94 Daventria Veenendaal 18-06-17 0.6
27 23.65 Pascal van Assendelft 06-10-79 Haag Atletiek Stadskanaal 30-06-02 0.5
28 23.70 Anouk Vetter 04-02-93 Sprint Götzis (AUT) 04-06-16 -0.1
29 23.70 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 SAV Gainesville (USA) 28-04-17 1.5
30 23.71 Joan van den Akker 16-01-84 KAV Holland Hoorn 15-05-04 0.6
31 23.72 Annerose Scholsberg 01-11-69 AV '34 Hengelo 08-07-89 0.1
32 23.73 Monique Bogaards 08-01-71 Ciko '66 Eindhoven 28-07-91 1.6
33 23.73 Esther Akihary 14-04-87 Unitas Heusden (BEL) 07-07-12 1.3
34 23.74 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Oordegem (BEL) 04-06-16 -0.1
35 23.76 Yvonne Wisse 06-06-82 De Spartaan Götzis (AUT) 30-05-09 -0.7
36 23.77 Janice Babel 10-11-92 Phanos Amsterdam 19-06-16 0.4
37 23.79 Mirian Knijn 12-08-66 Sparta Fairfax (USA) 19-05-90
38 23.80 Yvonne van Dorp 06-01-66 Holland-Leiden Nagano (JPN) 15-09-88
39 23.81 Nannet Karenbeld 04-06-69 Argo '77 Ninove (BEL) 25-07-98 0.7
40 23.82 Madiea Ghafoor 09-09-92 Phanos Oordegem (BEL) 31-05-14 0.4
41 23.84 Ester Goossens 21-02-72 AV '34 Talence (FRA) 13-09-97
42 23.84 Lieke Klaver MA 20-08-98 SAV Oordegem (BEL) 27-05-17 -0.2
43 23.86 Loreanne Kuhurima MB 07-05-91 Phanos Leiria (POR) 22-06-08 1.9
44 23.87 Tineke Hidding 28-07-59 Hera Götzis (AUT) 24-05-87
45 23.89 Lotte Visschers MA 02-08-79 Unitas Ljubljana (SLO) 25-07-97 0.4
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
23.79 Esther Dankwah (GHA) 25-06-82 Haag Atletiek Bremen (GER) 20-05-07 0.9
300 meter (vanaf 2003)
1 36.24 Nicky van Leuveren                      20-05-90    Phanos                  Lisse                   07-05-16
2 36.88                 Laura de Witte                      07-08-95    Trias                   Lisse                   07-05-16
3 37.50                 Tessa van Schagen                   02-02-94    Leiden Atletiek         Lisse                   07-05-16
4 37.86 Annemarie Schulte 13-02-85 De Sperwers Lisse 03-05-08
5 37.86                 Marit Dopheide                          28-12-90    Groningen Atletiek      Lisse                   07-05-16
6 38.15 Sanne Verstegen 10-11-85 Rotterdam Atletiek Brasschaat (BEL) 26-07-09
7 38.16             Madiea Ghafoor                       09-09-92  Phanos                  Lisse               05-05-12
8 38.38                 Eefje Boons                         18-07-94    Daventria                Lisse                   07-05-16
9 38.55 Romara van Noort 11-09-86 De Spartaan Lisse 06-05-06
10 38.66 Suzanne Thierry 17-10-86 DEM Lisse 09-05-09
11 38.75 Marjolein de Jong 12-06-81 Phanos Lisse 06-05-06
12 38.87 Pascal van Assendelft 06-10-79 Haag Atletiek Lisse 06-05-06
13 38.96 Lisanne de Witte 10-09-92 Trias Lisse 11-05-13
14 39.12 Jorieke Korenromp 15-05-96 Daventria Lisse 13-05-17
15 39.16 Esther Akihary 14-04-87 Unitas Lisse 05-05-07
16 39.34 Tamara Ruben 11-06-82 Atverni Lisse 05-05-07
17 39.42                 Nora Ritzen                             03-07-93    Unitas                  Kessel-Lo (BEL)         30-07-16
18 39.54 Kaira Boddy 29-07-88 KAV Holland Lisse 09-05-09
19 39.58 Henrieke Krommendijk 03-09-86 Unitas Lisse 06-05-06
20 39.75 Roxanne van Noort 23-03-83 De Spartaan Lisse 09-05-09
21 39.78 Petra Groenenboom 19-05-79 Rotterdam Atletiek Lisse 15-05-10
22 39.78 Esmeralda Redan 04-08-85 Rotterdam Atletiek Lisse 15-05-10
23 39.80 Andrea Bouma MA 06-11-99 De Spartaan Lisse 13-05-17
24 39.85 Amanda Spiljard 18-09-89 Attila Vught 05-04-09
25 39.88                 Inge Drost                      MA     15-01-96    Ilion                   Lisse                    09-05-15
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
39.71 Yasmin Liverpool (GBR) MA 15-01-99 Leiden Atletiek Lisse 13-05-17
400 meter
1 51.35 Ester Goossens 21-02-72 AV '34 Malmö (SWE) 06-06-98
2 51.68 Gretha Tromp 21-02-64 Hera Eindhoven 28-07-91
3 52.71 Lisanne de Witte 10-09-92 Trias Villeneuve-d'Ascq (FRA) 24-06-17
4 51.92 Els Scharn-Vader 24-09-59 AVR Hengelo 27-06-86
5 52.02 Nicky van Leuveren 20-05-90 Phanos Amsterdam 07-07-16
6 52.28 Laura de Witte 07-08-95 Trias Hengelo 11-06-17
7 52.38 Tilly Verhoef-Jacobs 19-06-56 Sparta Winterthur (SUI) 14-06-80
8 52.45 Trudy Wunderink-Ruth 20-05-50 GAC-Hilversum München (GER) 03-09-72
9 52.46 Madiea Ghafoor 09-09-92 Phanos Tampere (FIN) 11-07-13
10 52.64 Romara van Noort 11-09-86 De Spartaan Göteborg (SWE) 08-08-06
11 52.69 Mirna van der Hoeven-Jansen 08-05-48 Olympia '48 Mexico City (MEX) 15-10-68
12 52.83 Eva Hovenkamp 19-07-96 Prins Hendrik Den Haag 20-05-17
13 52.84 Yvonne van Dorp 06-01-66 Holland-Leiden Seoul (KOR) 23-09-88
14 52.84 Jacqueline Poelman 05-10-73 Hellas Cottbus (GER) 18-07-01
15 52.93 Marjo van Agt-Ruyters 13-05-58 PSV Hengelo 27-06-86
16 52.96 Marjolein de Jong 12-06-81 Phanos Hilversum 05-09-04
17 52.96 Annemarie Schulte 13-02-85 De Sperwers Hengelo 24-05-08
18 53.03 Marit Dopheide 28-12-90 Groningen Atletiek Hoorn 17-05-14
19 53.05 Martha Grossenbacher-Derby 31-08-59 Sparta Bern (SUI) 09-08-87
20 53.24 Stella Jongmans 17-05-71 Rotterdam Atletiek Den Haag 01-06-96
21 53.28 Angelique Banket 04-07-75 Haag Atletiek Arlington (USA) 02-05-98
22 53.45 Lotte Visschers 02-08-79 Unitas Arnhem 10-07-99
23 53.54 Sanne Verstegen 10-11-85 Rotterdam Atletiek Amsterdam 18-07-10
24 53.56 Mirian Knijn 12-08-66 Sparta Boston (USA) 23-05-88
25 53.66 Ellen van Langen 09-02-66 Fortis Groningen 03-09-89
26 53.71 Monique Steennis 02-09-69 Altis Helmond 05-07-92
27 53.77 Anneke Schutte 17-07-66 De Gemzen Zwolle 28-05-89
28 53.80 Truus van Amstel 22-06-56 Olympia '48 Den Haag 26-06-77
29 53.80 Conny Vermazen 19-04-54 Sparta Roosendaal 20-06-79
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
52.01 Letitia Vriesde (SUR) 05-10-64 Ciko '66 Arnhem 12-07-97
52.15 Sandra Stals (BEL) 05-06-75 Unitas Ljubljana (SLO) 23-05-99
52.40 Ruky Abdulai (GHA) 08-08-82 Haag Atletiek Fresno (USA) 26-05-07
800 meter
1 1.55.54 Ellen van Langen 09-02-66 ADA Barcelona (ESP) 03-08-92
2 1.58.13 Sifan Hassan 01-01-93 Eindhoven Atletiek Lausanne (SUI) 06-07-17
3 1.58.61 Stella Jongmans 17-05-71 Rotterdam Atletiek Hengelo 28-06-92
4 1.58.85 Yvonne Hak 30-06-86 Hera Barcelona (ESP) 30-07-10
5 1.59.24 Ester Goossens 21-02-72 AV '34 Hechtel (BEL) 01-08-98
6 1.59.29 Sanne Verstegen 10-11-85 Rotterdam Atletiek Hilversum 01-09-16
7 1.59.62 Elly van Hulst 09-06-59 Olympia '48 Pescara (ITA) 02-08-81
8 2.00.82 Yvonne van der Kolk 07-01-69 AVR Hengelo 25-06-91
9 2.00.96 Lotte Visschers 02-08-79 Unitas Hengelo 31-05-04
10 2.01.18 Heidi van der Plas 09-01-64 De Gemzen Hengelo 25-06-91
11 2.01.43 Najla Jaber 12-05-84 Seven Hills RT Rome (ITA) 02-07-04
12 2.01.55 Laura Bosman 08-10-67 AAV '36 Hechtel (BEL) 10-08-91
13 2.01.6 Olga Commandeur MB 30-10-58 Suomi Aalst (BEL) 07-09-75
14 2.02.05 Machteld Mulder MA 21-02-89 Hollandia Bydgoszcz (POL) 11-07-08
15 2.02.15 Maureen Koster 03-07-92 Phanos Ninove (BEL) 02-08-14
16 2.02.2 Ilja Keizer-Laman 26-02-44 Suomi Osnabruck (GER) 30-06-68
17 2.02.24 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Atlanta (USA) 16-05-09
18 2.02.4 Anneke Schutte 17-07-66 De Gemzen Nijmegen 08-09-89
19 2.02.54 Carine van Dorp 11-09-71 Hellas Oordegem (BEL) 26-08-00
20 2.02.58 Anjolie Wisse 17-09-76 Haag Atletiek Arnhem 26-06-02
21 2.02.8 Gerda Kraan 30-07-33 De Bataven Belgrado (SRB) 16-09-62
22 2.02.99 Krista Aukema 20-09-67 Sparta Kerkrade 30-05-92
23 2.03.16 Jacky Winkelman 27-05-63 HAC Sittard 20-08-83
24 2.03.56 Christine Toonstra 22-06-66 ADA Hechtel (BEL) 22-07-89
25 2.03.63 Ina Blaauw-Scholte 01-12-47 AVG '26 Zürich (SUI) 20-08-75
26 2.03.67 Jose van der Veen 26-03-80 Haag Atletiek Arnhem 13-06-07
27 2.03.76 Saskia Brouwer 14-08-60 Ciko '66 Brussel (BEL) 28-08-81
28 2.03.93 Manon Kruiver 03-01-88 NOVA Amsterdam 19-06-16
29 2.04.04 Suzanne Voorrips 11-10-93 Groningen Atletiek Ninove (BEL) 23-07-16
30 2.04.05 Sylvia Kruijer 06-09-74 NOVA Kerkrade 27-05-95
31 2.04.1 Anneke de Lange-Stalman 23-07-46 Sparta Potsdam (GER) 31-07-73
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
1.56.68 Letitia Vriesde (SUR) 05-10-64 Rotterdam Atletiek Göteborg (SWE) 13-08-95
1.58.31 Sandra Stals (BEL) 05-06-75 Unitas Hechtel (BEL) 01-08-98
2.01.86 Kathy Harris (USA) 00-00-64 Lycurgus Indianapolis (USA) 16-07-88
2.02.20 Hillary Stellingwerff (CAN 07-08-81 Unitas Ninove (BEL) 11-08-07
1000 meter
1 2.34.68 Sifan Hassan 01-01-93 Eindhoven Atletiek Hengelo 24-05-15
2 2.35.21 Ellen van Langen 09-02-66 ADA Sheffield (GBR) 29-08-93
3 2.36.70 Elly van Hulst 06-09-59 Olympia '48 Londen (GBR) 11-09-81
4 2.38.01 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Amsterdam 22-08-14
5 2.38.05 Sanne Verstegen 10-11-85 Rotterdam Atletiek Göteborg (SWE) 15-07-16
6 2.38.10 Stella Jongmans 17-05-71 Rotterdam Atletiek Stockholm (SWE) 10-07-95
7 2.38.15 Heidi van der Plas 09-01-64 De Gemzen Hilversum 20-05-91
8 2.38.27 Yvonne van der Kolk 07-01-69 AVR Berlijn (GER) 10-09-91
9 2.39.86 Ester Goossens 21-02-72 Hellas Zürich (SUI) 04-08-93
10 2.40.09 Maureen Koster 03-07-92 Phanos Amsterdam 22-08-14
11 2.41.30 Yvonne Hak 30-06-86 Hera Brussel (BEL) 06-09-13
12 2.41.87 Christine Toonstra 22-06-66 ADA Hengelo 14-08-88
13 2.41.9 Laura Bosman 08-10-67 AAV '36 Leiden 20-06-91
14 2.42.03 Anneke Schutte 17-07-66 De Gemzen Beverwijk 16-07-89
15 2.42.34 Silvia Kruijer 06-09-74 Hellas Ninove (BEL) 28-07-01
16 2.43.01 Carina van Dorp 11-09-71 Hellas Krommenie 06-06-99
17 2.43.86 Marije te Raa 22-06-84 AAC Lisse 05-05-12
18 2.44.41 Evelien Ruijters 10-08-85 Unitas Lisse 05-05-12
19 2.44.49 Marieke Falkmann 07-01-87 Groningen Atletiek Lisse 05-05-12
20 2.44.57 Grete Koens 26-05-67 Ciko '66 Eindhoven 29-07-00
21 2.44.99 Helen Hofstede 31-12-80 Atverni Lisse 05-05-12
22 2.44.99 Suzanne Wiertsema 06-10-71 AV Castricum Zaandam 01-07-01
23 2.44.07 Anjolie Wisse 17-09-76 Hellas Brussel (BEL) 22-08-97
24 2.45.26 Anne van Es-van den Hurk 07-10-80 Prins Hendrik Lisse 05-05-12
25 2.45.56 Helen Hofstede 31-12-80 Atverni Lisse 15-05-10
26 2.45.58 Marieke Falkmann 07-01-87 Groningen Atletiek Lisse 15-05-10
27 2.45.75 Raika Lenaarts 02-03-88 Hera Lisse 14-05-11
28 2.46.30 Manon Kruiver 03-01-88 NOVA Amsterdam 22-08-14
29 2.46.35 Britt Ummels 24-08-93 Unitas Lisse 13-05-17
30 2.46.74 Lotte Krause 29-11-92 AKU Lisse 13-05-17
31 2.46.92 Marlies Manders 18-09-91 Hellas Lisse 14-05-11
32 2.46.98 Maureen Koster MA 03-07-82 AV '47 Lisse 15-05-10
33 2.47.1 Margriet de Graaf 06-11-54 ADA Den Haag 12-07-83
34 2.47.23 Ingrid Grutters V35 28-08-74 Atverni Leiden 04-07-12
35 2.47.7 Sandra Hofmans 29-09-71 De Keien Nijmegen 24-06-94
36 2.48.02 Dagmar Smid 26-01-97 AAV '36 Lisse 13-05-17
37 2.48.1 Daisy Hombergen 22-01-63 Hellas Utrecht 14-06-91
38 2.48.18 Adriënne Herzog 30-09-85 Groningen Atletiek Brussel (BEL) 26-08-05
39 2.48.26 Diane van Es MB 22-03-99 PAC Barendrecht 21-05-15
40 2.48.55 Annet Bezemer 23-03-69 De Keien Lisse 03-05-97
41 2.48.6 Maaike Persoons 24-07-63 ADA Den Haag 12-07-83
42 2.48.62 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Lisse 14-05-11
43 2.48.83 Corine van Beek 21-02-82 Argo '77 Brussel (BEL) 30-08-02
44 2.48.9 Petra van Limpt-Wouters 10-01-54 Prins Hendrik Vught 29-08-92
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
2.32.25 Letitia Vriesde (SUR) 05-10-64 AVR Berlijn (BEL) 10-09-91
2.46.99 Sandra Stals (BEL) 05-06-75 Unitas Linz (AUT) 19-08-02
1500 meter
1 3.56.05 Sifan Hassan 01-01-93 Eindhoven Atletiek Monaco (MON) 17-07-15
2 3.59.79 Maureen Koster 03-07-92 Phanos Monaco (MON) 17-07-15
3 4.03.63 Elly van Hulst 09-06-59 PAC Rome (ITA) 05-09-87
4 4.05.13 Ilja Keizer-Laman 26-02-44 Vitesse München (GER) 09-09-72
5 4.05.38 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Ostrava (CZE) 27-06-13
6 4.06.07 Adriënne Herzog 30-09-85 Groningen Atletiek Barcelona (ESP) 25-07-09
7 4.06.25 Yvonne van der Kolk 07-01-69 AVR Monaco (MON) 03-08-91
8 4.06.92 Ellen van Langen 09-02-66 ADA Sevilla (ESP) 06-06-92
9 4.07.90 Sanne Verstegen 10-11-85 Rotterdam Atletiek Hengelo 11-06-17
10 4.08.81 Bernie Boxem-Lenferink 12-05-48 Marathon München (GER) 07-09-72
11 4.09.03 Anjolie Wisse 17-09-76 Haag Atletiek Kassel (GER) 14-06-02
12 4.09.21 Grete Koens 26-05-67 Ciko '66 Leverkusen (GER) 20-08-00
13 4.09.80 * Heidi van der Plas 09-01-64 De Gemzen Keulen (GER) 08-09-91 * in mijl
14 4.10.00 Christine Toonstra 22-06-66 ADA Keulen (GER) 20-08-89
15 4.10.04 Sylvia Kruijer 06-09-74 AV CAstricum Hengelo 01-06-98
16 4.10.11 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Heusden (BEL) 19-07-14
17 4.10.98 Marije te Raa 22-06-84 AAC Brasschaat (BEL) 11-07-10
18 4.11.78 Karen Glerum 06-04-70 Dynamo '70 Durham 02-06-90
19 4.11.9 Mia Gommers 26-09-39 Unitas Athene (GRE) 20-09-69
20 4.12.40 Sanne Verstegen 10-11-85 Rotterdam Atletiek Hengelo 22-05-16
21 4.12.44 Manon Kruiver 03-01-88 NOVA Kessel-Lo (BEL) 30-07-16
22 4.12.93 Helen Hofstede 31-12-80 Atverni Gentbrugge (BEL) 03-08-13
23 4.14.0 Joke van Gerven-van der Stelt 18-05-49 De Spartaan Kerkrade 06-08-72
24 4.14.06 Laura Bosman 08-10-67 Rotterdam Atletiek Den Haag 06-09-92
25 4.14.12 Anne van den Hurk 07-10-80 Prins Hendrik Utrecht 13-06-09
26 4.14.62 Saskia Brouwer 14-08-60 Ciko '66 Pescara (ITA) 02-08-81
27 4.15,14 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Heusden (BEL) 07-07-12
28 4.15.16 Grete Koens 26-05-67 Ciko '66 Hechtel (BEL) 31-07-93
29 4.15.55 Marijke de Visser 05-01-93 Phoenix Heusden (BEL) 19-07-14
30 4.15.59 Miranda Boonstra V35 29-08-72 Nijmegen Atletiek Oordegem (BEL) 04-07-09
31 4.15.6 Anneke de Lange-Stalman 23-07-46 Sparta Arnhem 11-08-73
32 4.15.69 Stella Jongmans 17-05-71 Rotterdam Atletiek Assen 17-07-94
33 4.15.69 Erika van de Bilt 07-04-71 Leiden Atletiek Arnhem 18-07-98
34 4.16.0 Tineke Kluft 28-08-56 THOR Brussel (BEL) 18-08-78
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
4.05.67 Letitia Vriesde (SUR) 05-10-64 AVR Tokio (JPN) 31-08-91
4.05.69 Hillary Stellingwerff (CAN) 07-08-81 Unitas St. Denis (FRA) 06-07-08
1 Engelse mijl
1 4.18.20 Sifan Hassan 01-01-93 Eindhoven Atletiek Brussel (BEL) 11-09-15
2 4.22.40 Elly van Hulst 09-06-59 PAC Brussel (BEL) 05-09-86
3 4.27.13 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT San Diego (USA) 05-05-13
4 4.27.51 Heidi van der Plas 09-01-64 De Gemzen Keulen (GER) 08-09-91
5 4.31.88 Ellen van Langen 09-02-66 ADA Lausanne (SUI) 08-07-92
6 4.34.02 Christine Toonstra 22-06-66 ADA Bratislava (SVK) 09-06-88
7 4.34.36 Yvonne van der Kolk 07-01-69 AVR Barcelona (ESP) 20-09-91
8 4.36.6 Joke van Gerven-van der Stelt 18-05-49 De Spartaan Londen (GBR) 29-08-75
9 4.36.8 Mia Gommers 26-09-39 Unitas Leicester (GBR) 14-06-69
10 4.38.44 Stella Jongmans 17-05-71 Rotterdam Atletiek Hilversum 23-05-94
11 4.38.7 Bernie Boxem-Lenferink 12-05-48 Marathon Sittard 20-08-71
12 4.40.44 Grete Koens 26-05-67 Ciko '66 Hilversum 23-05-94
13 4.43.13 Adriënne Herzog MB 30-09-85 Fit Brasschaat (BEL) 14-08-02
14 4.44.42 Anjolie Wisse 17-09-76 Hellas Hilversum 12-09-99
15 4.44.50 Laura Bosman 08-10-67 Rotterdam Atletiek Hilversum 31-05-93
16 4.45.70 Wilma van Onna 13-06-65 Haag Atletiek Amersfoort 30-08-91
17 4.45.82 Sylvia Kruijer 06-09-74 NOVA Santpoort 29-06-94
18 4.46.37 Maaike Persoons MA 24-07-63 ADA Hengelo 26-09-81
19 4.46.5 Marga Wiegman 08-08-57 AV '55 Sittard 09-09-78
20 4.47.48 Carina van Dorp 11-09-71 Hellas Hilversum 12-09-99
21 4.49.34 Erika van de Bilt 07-04-71 Leiden Atletiek Hilversum 12-09-99
22 4.49.93 Sandra Hofmans 29-09-71 Sprint Hilversum 13-09-98
23 4.50.14 Ineke Dieperink 26-03-65 AAC Hilversum 23-05-94
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
4.28.62 Hillary Stellingwerff (CAN) 07-08-81 Unitas Brussel (BEL) 14-09-07
4.30.45 Letitia Vriesde (SUR) 05-10-64 Rotterdam Atletiek Lausanne (SUI) 08-07-92
3000 meter
1 8.29.38 Sifan Hassan 01-01-93 Eindhoven Atletiek Brussel (BEL) 05-09-14
2 8.33.97 Elly van Hulst 09-06-59 PAC Zürich (SUI) 17-08-88
3 8.36.08 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Brussel (BEL) 05-09-14
4 8.45.96 Christine Toonstra 22-06-66 ADA Hengelo 28-06-92
5 8.48.46 Maureen Koster 03-07-92 Phanos Utrecht 24-06-16
6 8.49.50 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Hengelo 24-05-15
7 8.53.01 Grete Koens 26-05-67 Ciko '66 Helsinki (FIN) 29-06-94
8 8.54.75 * Silvia Kruijer 06-09-74 AV Castricum Vught 13-05-99
9 8.57.94 Erika van de Bilt 07-04-71 Leiden atletiek Leiden 10-06-00
10 8.59.7  * Marian Freriks 13-12-61 Daventria Zwolle 25-08-89
11 9.01.69 Adrienne Herzog 30-09-85 Groningen Atletiek Rovereto (ITA) 30-08-06
12 9.03.76 * Wilma van Onna 13-06-65 PAC Vught 13-05-99
13 9.04.32 Saskia Brouwer 14-08-60 Ciko '66 Brussel (BEL) 26-08-83
14 9.05.6 Joke van Gerven-van der Stelt 18-05-49 De Spartaan Sittard 08-07-77
15 9.05.6 Tineke Kluft 28-08-56 THOR Sittard 12-08-78
16 9.06.8 Rita Delnoye 20-06-66 Olympia '48 Sittard 11-08-90
17 9.06.86 Elizeba Cherono 06-06-88 THOR Utrecht 20-05-16
18 9.07.28 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Wageningen 18-05-12
19 9.08.15 Yvonne van der Kolk 07-01-69 AVR Eindhoven 28-07-91
20 9.08.22 * Suzanne Wiertsema 06-10-71 AV Castricum Vught 09-05-02
21 9.08.32 Carla Beurskens 15-02-52 Festina Pescara (ITA) 02-08-81
22 9.08.94 Carlien Harms 13-02-68 SATC Kerkrade 30-05-92
23 9.11.65 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Utrecht 13-06-09
24 9.12.06 Helen Hofstede 31-12-80 Atverni Nijmegen 12-06-13
25 9.12.2 Maaike Persoons MA 24-07-63 ADA Den Haag 04-09-81
26 9.13.58 Marieke Falkmann 07-01-87 Groningen Atletiek Leiden 09-06-12
27 9.14.66 Miranda Boonstra 29-08-72 Prins Hendrik Vught 20-05-04
28 9.14.72 Roos Blokhuis MB 05-02-01 Passaat Utrecht 23-06-17
29 9.14.8 Marijke Moser-van de Graaff 13-11-46 GAC-Hilversum Kopenhagen (DEN) 15-08-74
30 9.14.85 Ilse Pol 27-06-82 Running 2000 Vught 02-06-11
31 9.14.95 Selma Borst 06-09-83 Hera Vught 16-05-05
32 9.15.29 Anita Looper 21-10-75 Groningen Atletiek Vught 20-05-04
33 9.15.79 * Sandra Hofmans 29-09-71 Sprint Vught 14-05-98
34 9.15.99 Marieke Falkmann 07-01-87 Groningen Atletiek Heiloo 30-07-10
35 9.16.39 Anne Luijten 04-04-94 Olympus '70 Heraklion (GRE) 20-06-15
36 9.17.96 * Marlies Overbeeke 25-06-80 PAC Vught 25-05-06
37 9.18.24 Marijke de Visser 05-01-93 Phoenix Utrecht 08-08-14
38 9.18.4 Annie van Stipthout-van de Kerkhof 30-09-52 HAC Sittard 08-07-77
39 9.19.0 Marga Wiegman 08-08-57 AV '55 Sittard 10-08-80
* mixed race
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
8.54.91 Lornah Kiplagat (KEN) 01-05-74 Hylas Nijmegen 24-05-03
9.00.80 Elizeba Cherono (KEN) 06-06-88 Achilles Utrecht 30-05-14
9.07.68 * Anja Smolders (BEL) 02-06-73 Prins Hendrik Vught 29-05-03
9.17.96 Drissia Nadym (MAR) 16-10-84 Haag Atletiek Gouda 03-09-04
5000 meter
1 14.41.24 Sifan Hassan 01-01-93 Eindhoven Atletiek Eugene (USA) 26-05-17
2 14.56.43 Lornah Kiplagat 01-05-74 Hylas Stockholm (SWE) 05-08-03
3 15.00.69 Susan Kuijken 08-07-86 Cifla Rio de Janeiro (BRA) 19-08-16
4 15.07.20 Maureen Koster 03-07-92 Phanos Stanford (USA) 01-05-16
5 15.07.68 Christine Toonstra 22-06-66 ADA Hechtel (BEL) 18-07-92
6 15.17.08 Elly van Hulst 09-06-59 FSTC Brussel (BEL) 25-08-89
7 15.20.91 Grete Koens 26-05-67 Ciko '66 Helsinki (FIN) 25-06-96
8 15.23.27 Erika van de Bilt 07-04-71 Leiden Atletiek Heusden (BEL) 05-08-00
9 15.27.30 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Nijmegen 11-06-14
10 15.34.3  * Marian Freriks 13-12-61 PEC 1910 Emmeloord 03-06-92
11 15.35.22 Wilma van Onna 13-06-65 PAC Arnhem 06-07-00
12 15.34.37 Adrienne Herzog 30-09-85 AV '34 Hengelo 30-05-10
13 15.44.25 Rita Delnoye 20-06-66 Kimbria Hechtel (BEL) 30-07-88
14 15.46.20 Carla Roemerman-Beurskens 15-02-52 Festina Oslo (NOR) 27-06-85
15 15.47.16 Miranda Boonstra 29-08-72 Prins Hendrik Hengelo 28-05-06
16 15.47.31 Jill Holterman 11-09-91 AV Zaanland Wageningen 16-06-17
17 15.49.08 Carlien Harms 13-02-68 SATC Utrecht 05-06-92
18 15.49.20 * Vivian Ruijters 31-08-71 Prins Hendrik Apeldoorn 24-08-01
19 15.49.90 Selma Borst 06-09-83 Hera Heusden (BEL) 31-07-04
20 15.53.04 * Ilse Pol 27-06-82 Running 2000 Wageningen 03-06-09
21 15.53.89 Anita Looper 21-10-75 Groningen Atletiek Hengelo 31-05-04
22 15.55.94 Brenda Sleeuwenhoek 03-11-70 Avantri Walnut (USA) 15-04-95
23 15.56.82 Irene van Lieshout 01-09-93 De Keien Wageningen 16-06-17
24 15.59.27 Ruth van der Meijden 15-08-84 Asterix Tilburg 26-05-12
25 15.59.28 Marcella Herzog 24-02-93 Running 2000 Koblenz (GER) 25-05-16
26 16.03.18 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Tilburg 26-05-12
27 16.04.18 Nadezhda Wijenberg V35 02-04-64 TRR Amsterdam 16-07-00
28 16.06.07 Anne Luijten 04-04-94 Olympus '70 Eindhoven 27-06-15
29 16.06.75 Helen Hofstede 31-12-80 Atverni Koblenz (GER) 15-05-13
30 16.08.37 Marieke Falkmann 07-01-87 Groningen Atletiek Steenwijk 07-04-12
31 16.09.62 Jamie van Lieshout 12-07-91 Attila Wageningen 05-06-13
32 16.10.84 Kim Dillen 15-01-83 Eindhoven Atletiek Wageningen 05-06-13
33 16.11.22 Daphne Panhuijsen 30-07-77 Improve RR Wageningen 10-05-07
34 16.11.69 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Stanford (USA) 04-04-08
35 16.11.93 * Gabrielle Vijverberg 22-05-68 Caesar Sittard 26-07-96
36 16.13.24 Sabine van de Reijt 08-09-81 Sprint Oordegem (BEL) 04-07-09
37 16.14.52 Marlin van Hal 09-05-93 De Keien Wageningen 05-06-13
38 16.16.61 Andrea Deelstra 06-03-85 AV Heerenveen Wageningen 27-05-16
39 16.18.54 * Joke Kleyweg 29-01-62 Sparta Leiden 20-05-91
40 16.18.57 Marieke Falkmann 07-01-87 Groningen Atletiek Steenwijk 03-04-10
41 16.18.68 Bo Ummels 24-08-93 Unitas Wageningen 16-06-17
42 16.19.20 Marlies Overbeeke 25-06-80 PAC Amsterdam 09-07-05
43 16.19.45 Heleen Plaatzer 20-11-69 't Haasje Wageningen 20-05-11
44 16.19.49 Sandra Hofmans 29-09-71 Sprint Groningen 12-07-98
45 16.19.51 Kim Dillen 15-01-83 Eindhoven Atletiek Eindhoven 27-06-15
46 16.19.61 Edith Kortekaas 29-11-74 Kimbria Utrecht 19-06-98
47 16.19.94 Inge de Jong 06-06-76 Trias Oordegem (BEL) 03-07-10
48 16.22.4 Marianne van de Linde 06-07-62 AV Haarlem Santpoort 08-07-94
49 16.23.33 Mieke Aanen 02-05-63 Haag Atletiek Kerkrade 17-05-96
50 16.23.59 Ruth van der Meijden 15-08-84 Asterix Lokeren (BEL) 19-05-13
51 16.23.8 Jolanda Homminga-Vermeulen 03-07-59 ADA Amsterdam 30-06-89
52 16.23.80 Tirza van der Wolf 26-05-94 SC Reeuwijk Wageningen 16-06-17
* mixed race
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
14.51.95 Lornah Kiplagat (Ken) 01-05-74 Hylas Hengelo 21-06-02
15.35.43 Elizeba Cherono (KEN) 06-06-88 Achilles Wageningen 12-06-15
10.000 meter
1 30.12.53 Lornah Kiplagat 01-05-74 Hylas Parijs (FRA) 23-08-03
2 30.51.82 Hilda Kibet 17-03-81 AV Castricum Utrecht 14-06-09
3 31.31.97 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Stanford (USA) 02-05-15
4 31.35.48 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Stanford (USA) 02-05-15
5 31.43.55 Christine Toonstra 22-06-66 ADA Lommel (BEL) 25-04-92
6 32.15.53 Elizeba Cherono 06-06-88 THOR Hengelo 29-06-16
7 32.22.8  * Carlien Harms 13-02-68 Sparta Nijmegen 08-06-90
8 32.23.0  * Marian Freriks 13-12-61 PEC 1910 Zwolle 11-08-90
9 32.28.28 Carla Roemerman-Beurskens 15-02-52 Festina Oslo (NOR) 27-07-85
10 32.33.61 Wilma van Onna 13-06-65 Haag Atletiek Hengelo 25-06-91
11 32.34.46 Ilse Pol 27-06-82 Running 2000 Stanford (USA) 26-03-10
12 32.37.51 Grete Koens 26-05-67 Prins Hendrik Kerkrade 24-05-98
13 32.41.12 Selma Borst 06-09-83 Hera Göteborg (SWE) 07-08-06
14 32.48.15 Elly van Hulst 09-06-59 PAC Tokio (JPN) 08-10-88
15 33.01.55 Irma Heeren 16-04-67 Cialfo Camaiore (ITA) 06-04-02
16 33.38.18 Joke Kleyweg 13-07-62 Sparta Hengelo 25-06-91
17 33.38.29 Anita Giusti-Looper 21-10-75 Groningen Atletiek Vught 25-05-06
18 33.39.52 Gabrielle Vijverberg 22-05-68 Caesar Den Haag 31-05-96
19 33.39.44 Vivian Ruyters 31-08-71 Zuidwal Veenendaal 12-04-01
20 33.40.43 Irene van Lieshout 01-09-93 Cifla Leiden 11-06-16
21 33.44.0 Marianne van de Linde 06-07-62 AV Haarlem Santpoort 13-09-91
22 33.57.04 Jolanda Homminga-Vermeulen 03-07-59 ADA Dublin (IRL) 06-08-89
23 34.03.57 Kim Dillen 15-01-83 Eindhoven Atletiek Eindhoven 21-06-13
24 34.03.56 Erika van de Bilt 07-04-71 Leiden Atletiek Gorinchem 08-04-99
25 34.08.02 Kristijna Loonen 26-07-70 Phanos Vught 25-05-06
26 34.11.92 Daphne Panhuysen 30-07-77 Improve RR Utrecht 17-05-07
27 34.16.01 Anne van Schuppen 11-10-60 HRR Bergen op Zoom 14-07-95
28 34.18.15 Helle Vullings 25-10-66 ATV Venray Amsterdam 23-07-93
29 34.18.73 Jamie van Lieshout 12-07-91 Cifla Stanford (USA) 01-05-16
30 34.19.9 Miranda Boonstra 29-08-72 Leiden Atletiek Gorinchem 01-05-04
31 34.24.20 Pauline Claessen 19-10-80 Nijmegen Atletiek Utrecht 17-05-07
32 34.31.71 Isabel Heusinkveld 08-01-67 Ciko '66 Keulen (GER) 27-08-89
33 34.34.4 Annie van Stipthout-van de Kerkhof 30-09-52 HAC Beek 14-04-89
34 34.34.80 Barbara Kamp 05-07-61 PAC Den Haag 31-05-96
35 34.43.43 Ineke Vis 29-12-58 Olympus '70 Keulen (GER) 27-08-89
* mixed race
3000 meter steeple chase
1 9.38.40 Miranda Boonstra V35 29-08-72 Nijmegen Atletiek Nijmegen 29-05-09
2 9.42.91 Helen Hofstede 31-12-80 Hellas Ninove (BEL) 27-07-13
3 9.54.25 Andrea Deelstra 06-03-85 Athlon Heusden (BEL) 25-07-06
4 9.59.93 Jolanda Verstraeten 26-06-83 Scopias Ninove (BEL) 10-08-08
5 10.01.46 Veerle Bakker 29-09-97 Leiden Atletiek Oordegem (BEL) 27-05-17
6 10.16.05 Lara Nicod 23-03-85 Phanos Nijmegen 25-05-11
7 10.22.33 Eva Janssen 10-05-77 GAC-Hilversum Utrecht 10-08-01
8 10.22.57 Jasmijn Bakker MA 11-10-99 Triathlon Oordegem (BEL) 27-05-17
9 10.26.93 Kristel van den Berg MA 30-10-98 CAV Energie Ninove (BEL) 06-05-17
10 10.37.26 Irene van der Reijken 13-08-93 Rotterdam Atletiek Barendrecht 01-06-17
11 10.37.82 Giselle Slotboom MA 09-03-93 De Spartaan Tallahassee (USA) 23-03-12
12 10.38.45 Annet Bezemer 23-03-69 De Keien Hengelo 04-06-01
13 10.39.27 Marije Hijman MB 10-06-00 PAC Barendrecht 01-06-17
14 10.42.93 Susan Kuijken MA 08-07-86 Seven Hills RT Kessel-Lo (BEL) 05-06-05
15 10.44.79 Christine Bosch 15-08-85 GAC-Hilversum Amsterdam 17-06-12
16 11.00.33 Suzanne van Wijck 09-09-92 Leiden Atletiek Amsterdam 17-06-16
17 11.10.10 Heleen Plaatzer 20-11-69 't Haasje Hengelo 28-08-02
18 11.13.83 Tessa de Boer MB 04-04-96 AV Heerenveen Oordegem (BEL) 01-06-13
19 11.16.56 Esther Vermue 18-02-88 Rotterdam Atletiek Amsterdam 02-08-09
20 11.23.94 Sophie Dielissen MB 19-01-99 Venloop RT Best 02-06-15
21 11.24.15 Sanne Mooldijk MA 20-10-98 Rotterdam Atletiek Vught 01-07-17
22 11.24.46 Saskia van Vugt 13-12-82 Phoenix Zwolle 30-08-08
23 11.25.79 Martien Schaub 04-06-75 Phanos Zwolle 18-05-08
24 11.25.90 Annemarie Slangewal MB 12-09-98 Triathlon Amsterdam 26-07-14
25 11.31.94 Marieke Potijk 17-05-88 Vitalis Amsterdam 31-07-11
26 11.32.83 Ilona Lievaart 15-10-82 Olympus '70 Nieuwegein 05-06-11
27 11.35.27 Rosa Vermeulen 13-04-93 Phanos Amsterdam 24-05-14
28 11.37.34 Hester Lingsma 11-10-82 Rotterdam Atletiek Amsterdam 18-07-10
29 11.37.58 Emma Kok MB 28-02-99 Phanos Sittard 04-06-16
30 11.38.11 Nikki Godschalk 13-07-88 THOR Amsterdam 06-07-08
31 11.40.50 Silke Jonkman MA 26-01-97 Vitalis Amsterdam 17-06-16
32 11.40.65 Anouk van Gils MB 26-09-00 Spado Alphen aan den Rijn 28-05-17
33 11.45.09 Fenna van Burg 03-02-95 Prins Hendrik Sittard 04-06-16
34 11.46.42 Nynke Visser 15-11-78 Phanos Krommenie 03-07-11
35 11.46.50 Laura Huijbregts 06-0680 Asterix Amsterdam 18-07-10
36 11.46.58 Paulina Rath 28-11-78 TRR Sittard 06-07-02
37 11.46.82 Eva Riemeijer MB 11-02-00 Cifla Amsterdam 17-06-16
38 11.50.13 Yvonne Hak 30-06-86 AAC Krommenie 18-09-16
39 11.50.17 Marjolein Secrčve 18-02-77 Phoenix Amsterdam 01-07-07
40 11.52.30 Femke van der Pal MB 17-08-95 AV Zaanland Alphen aan den Rijn 09-07-11
41 11.55.02 Hilde Poolen 21-09-80 Atletiek Maastricht Amsterdam 06-07-08
42 11.55.22 Eveline Martens 26-07-87 Atletiek Maastricht Nijmegen 14-05-10
43 11.56.27 Talisa van der Fluit 07-07-89 Hera Zwolle 17-05-09
44 11.56.87 Marlies Jongerius 22-03-79 Rotterdam Atletiek Utrecht 09-08-07
45 11.57.56 Pamela Alzate Ramirez MA 11-02-99 Ilion Vught 01-07-17
46 11.58.79 Anniek Hylkema MB 14-09-89 Atverni Utrecht 25-05-06
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
11.44.33 Letitia Vriesde (SUR) 05-10-64 Rotterdam Atletiek Utrecht 26-05-06
11.56.91 Bloeme Peeters (BEL) MA 30-03-99 Unitas Den Haag 20-05-17
100 meter horden 84 cm
1 12.77 Marjan Olyslager 08-03-62 AVR Villeneuve d' Ascq (FRA) 25-06-89 0.6
2 12.78 Nadine Visser 09-02-95 Eindhoven Atletiek Götzis (AUT) 27-05-17 1.0
3 12.85 Sharona Bakker 12-04-90 NEA-Volharding Zürich (SUI) 12-08-14 0.0
4 12.89 Rosina Hodde 10-02-83 Parthenon Brussel (BEL) 05-09-14 0.1
5 12.98 Eefje Boons 18-07-94 Daventria Lausanne (SUI( 06-07-17 -0.1
6 13.05 Judith Vis 21-06-80 Rotterdam Atletiek Namen (BEL) 10-08-03 1.2
7 13.13 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Götzis (AUT) 31-05-14 -1.2
8 13.17 Karin Ruckstuhl 02-11-80 AAC Göteborg (SWE) 07-08-06 1.0
9 13.28 Ine Langenhuizen 27-10-68 PSV Hengelo 20-06-93 0.7
10 13.29 Anouk Vetter 04-02-93 Sprint Amsterdam 08-07-16 -0.7
11 13.31 Gretha Tromp 21-02-64 Hera Groningen 17-07-88
12 13.35 Sharon Jaklofsky 30-09-68 Lycurgus Baton Rouge (USA) 22-04-95 1.0
13 13.35 Femke van der Meij 20-05-85 Suomi Leiden 09-06-07 -0.4
14 13.37 Suzanne Williams 07-10-93 Groningen Atletiek Amsterdam 21-07-13 1.3
15 13.39 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Götzis (AUT) 31-05-14 0.0
16 13.44 Tineke Hidding 28-07-59 Hera Roosendaal 25-06-89 1.2
17 13.44 Petra Huybrechtse MA 26-09-72 KAV Holland Thessaloniki (GRE) 09-08-91 -0.5
18 13.48 Yvonne van Langen-Wisse 06-06-82 AAC Götzis (AUT) 29-05-10 -1.0
19 13.52 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Desensano (ITA) 10-05-08 1.5
20 13.57 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Daegu (KOR) 29-08-11 1.6
21 13.59 Mieke van Wissen-Sterk 05-01-46 Atmodes Sofia (BUL) 12-07-75
22 13.59 Ilja Voltman 03-03-73 Atletico '73 Leiden 12-06-99
23 13.61 Maayke Tjin A-Lim MA 10-01-98 NEA-Volharding Vught 02-07-17 0.6
24 13.62 Marianne de la Houssaye 12-03-67 Phoenix Kerkrade 14-06-91 -0.2
25 13.63 Anna Sjoukje Runia MA 19-02-95 NEA-Volharding Leiden 14-06-14 1.6
26 13.65 Marjon Wijnsma 18-07-65 Olympia Talence (FRA) 16-07-88
27 13.65 Frenke Bolt 08-06-80 Groningen Atletiek Utrecht 20-07-04 1.8
28 13.67 Nancy van Petersen 10-05-92 AV '34 Amsterdam 21-07-13 1.3
29 13.71 Nicole Kroonenburg 14-03-89 SAV Hulst 20-05-13 1.5
30 13.72 Nora Ritzen 03-07-93 Unitas Amsterdam 18-06-16 1.2
31 13.73 Jeske van Ham 26-04-89 Prins Hendrik Amsterdam 31-07-11 0.2
32 13.77 Jacqueline Poelman MA 05-10-73 Argo '77 Alphen aan den Rijn 30-06-91 1.7
33 13.78 Laura Molenaar 23-07-86 AV Gouda Nijvel (BEL) 28-06-08 -0.7
34 13.78 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Amsterdam 17-06-16 1.8
35 13.81 Jo-Ann Plet 10-06-86 Phanos Uden 27-06-09 0.6
36 13.82 Marijke van Zon MB 12-05-68 DEM Cottbus (GER) 23-08-85
37 13.82 Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Dordrecht 29-08-98 1.4
38 13.83 Deborah den Boer 18-04-75 Startbaan Emmeloord 06-07-97
39 13.83 Jolanda Keizer 05-04-85 Phanos Osaka (JPN) 25-08-07 -0.8
40 13.85 Anoek van Diessen 20-02-73 AV '34 Lisse 27-04-96 1.5
41 13.86 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Nieuwegein 21-04-13 0.3
42 13.88 Marloes Duijn MA 18-06-93 SAV Mannheim (GER) 23-06-12 0.8
43 13.89 Naomi Schellekenes 07-12-79 Hellas München (GER) 14-05-05 0.5
44 13.90 Sylvia Barlag 04-05-54 ADA Dole (FRA) 17-06-79
45 13.90 Ester Goossens 21-02-72 AV '34 Talence (FRA) 13-09-97 1.4
46 13.91 Esther van Ooijen 12-10-73 KAV Holland Leiden 10-06-00 0.3
47 13.95 Edine van Heezik 27-01-61 ADA Breda 30-06-85
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
13.10 Eva Strogies (GER) 21-03-91 Unitas Weinheim (GER) 30-05-15 0.3
13.13 Denise Lewis (GBR) 27-08-72 AAC Talence (FRA) 29-07-00 1.0
13.24 Myram Tschomba (BEL) 14-01-77 Rott Atletiek Namen (BEL) 10-08-03 1.2
13.88 Susan Coltman (CAN) 04-12-81 AAC '61 Arles (FRA) 06-06-09 0.7
13.92 Rosina Amenebede (GHA) 24-12-85 Haag Atletiek Bremen (GER) 20-05-07
400 meter horden 76.2cm
1 54.62 Ester Goossens 21-02-72 AV '34 Boedapest (HUN) 21-08-98
2 55.30 Gretha Tromp 21-02-64 Hera Sheffield (GBR) 24-07-91
3 55.64 Marjolein de Jong 12-06-81 Phanos Breda 20-08-05
4 56.34 Bianca Baak 25-01-92 Phanos Amsterdam 09-07-16
5 56.51 Olga Commandeur 30-10-58 ADA Hengelo 06-07-84
6 57.03 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Atlanta (USA) 14-05-17
7 57.05 Mirian Knijn 12-08-66 Sparta Eagle Rock (USA) 08-05-93
8 57.39 Sanne Verstegen 10-11-85 Rotterdam Atletiek Merksem (BEL) 23-08-09
9 57.73 Esther van Ooijen 12-10-73 KAV Holland Apeldoorn 26-06-99
10 57.88 Inge Drost MA 15-01-96 Ilion Eskiltuna (SWE) 19-07-15
11 57.92 Tamara Ruben 11-06-82 Atverni Amsterdam 01-07-07
12 58.00 Thelma Joziasse 19-01-79 AV '34 Apeldoorn 26-06-99
13 58.07 Hanneke Oosterwegel 10-12-96 Daventria Bradenton (USA) 27-05-17
14 58.48 Wilma Hillen-Schippers 26-10-51 AC TION Sittard 12-08-78
15 58.48 Michelle Martinot MA 05-12-69 AVR Rotterdam 12-05-88
16 58.62 Ingrid Stoot 29-07-64 Sprint Sittard 23-06-84
17 58.69 Mireille Hesper-van Peet 05-02-70 PAC Leiden 13-06-98
18 58.70 Yvonne Wisse 06-06-82 De Spartaan Utrecht 27-08-05
19 58.74 Myrthe Fonck 15-12-87 AAC Eindhoven 21-05-16
20 58.81 Astrid Joziasse MA 19-01-79 AV '34 Hengelo 01-06-98
21 58.88 Nannet Karenbeld 04-06-69 Argo '77 Leuven (BEL) 24-07-99
22 58.96 Graciella Woutersen 24-04-88 Atverni Breda 28-06-14
23 58.99 Nora Ritzen 03-07-93 Unitas Oordegem (BEL) 03-06-17
24 59.08 Truus van Amstel 22-06-56 Olympia '48 Nijmegen 12-08-79
25 59.22 Elke Spierenburg MA 06-09-63 Fortis Amsterdam 29-08-82
26 59.27 Kim Som 11-12-77 Atletico '73 Oordegem (BEL) 23-07-99
27 59.31 Lisanne Drost 27-08-91 AAV '36 Tilburg 05-06-17
28 59.37 Merel Ribbens 19-02-80 AAC Leiden 10-06-00
29 59.44 Leonie Schilder MB 15-09-90 AV Edam Belgrado (SRB) 26-07-07
30 59.53 Maruska Eduarda 30-07-91 Rotterdam Atletiek St. Niklaas (BEL) 04-07-15
31 59.57 Lysbeth Gijsen 16-06-65 Olympia '48 Trento (ITA) 30-09-89
32 59.66 Eefje van Mourik 26-08-75 HAC Sittard 20-09-98
33 59.68 Evelien van Hees 22-03-57 Hellas Hilversum 15-05-89
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
59.65 Ruky Abdulai (GHA) 08-08-82 Haag Atletiek Merksem (BEL) 04-08-01
hoogspringen
1 1.94 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Zürich (SUI) 14-08-14
2 1.88 Mieke van Doorn 24-12-54 De Spartaan Utrecht 17-08-75
3 1.88 Mirjam van Laar 24-09-56 Achilles Top Sittard 31-07-77
4 1.88 Monique van der Weide 28-11-63 Unitas Diekirch (LUX) 21-07-90
5 1.87 Ria Steenpaal-Ahlers 20-07-54 De Sperwers Dresden (GER) 20-05-76
6 1.87 Sylvia Barlag 04-05-54 ADA Winterthur (SUI) 15-06-80
7 1.87 Marjon Wijnsma 18-07-65 Olympia Sittard 17-06-89
8 1.87 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Hengelo 26-06-10
9 1.87 Sietske Noorman 16-07-91 Generaal Michaelis Amsterdam 17-06-12
10 1.86 Marije Langen MB 29-12-86 AAC '61 Velenje (SLO) 22-06-03
11 1.85 Ella Wijnants MA 02-06-65 Sparta Schwechat (AUT) 28-08-83
12 1.85 Saskia Meyer MB 08-02-79 AV '34 Emmeloord 28-05-95
13 1.85 Karin Ruckstuhl 02-11-80 Hellas Athene (GRE) 20-08-04
14 1.85 Lisanne Hagens 04-08-95 Ilion Tucson (USA) 08-04-17
15 1.85 Marlies van Haaren 06-03-90 Phanos Leiden 17-06-17
16 1.85 Nikki May Woudstra 06-05-88 Impala Harderwijk 18-06-17
17 1.84 Annemiek Bouma MA 12-03-56 Atmodes Arnhem 28-07-74
18 1.84 Anouk van Diessen 20-02-73 AV '34 Bressanone (ITA) 02-07-94
19 1.83 Jolanda Bleeker MB 06-08-67 DEM Lisse 29-04-84
20 1.83 Jolanda Keizer 05-04-85 Phanos Peking (CHN) 15-08-08
21 1.82 Wanda van der Molen 18-05-54 ADA Arnhem 15-05-76
22 1.82 Etwaria Sardjoe MB 25-06-64 Sagitta Nancy (FRA) 03-08-80
23 1.82 Bianca Gelauf 14-11-69 Ilion Zoetermeer 11-10-91
24 1.82 Mirian Knijn 12-08-66 Sparta Durham (GBR) 30-05-90
25 1.82 Marloes Lammerts 04-11-77 Attila Lisse 03-05-97
26 1.82 Marieke van der Heijden MA 26-07-78 Weert Emmeloord 05-07-97
27 1.82 Karlijn van Beurden MA 12-05-76 Hollandia Amstelveen 21-05-95
28 1.81 Anneke Magendans MA 09-05-60 Ciko '66 Oslo (NOR) 06-06-78
29 1.81 Gerja Everts MA 04-10-81 AAC '61 Huddinge (SWE) 03-07-99
30 1.81 Yvonne Wisse MA 06-06-82 Dynamica Apeldoorn 26-08-00
31 1.81 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Tampere (FIN) 13-07-13
32 1.81 Linda Hurkmans MA 27-06-97 NOVA Hoorn 21-06-15
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
1.97 Mirela Demireva (BUL) 28-09-89 Ilion Szczecin (POL) 18-06-16
1.95 Romana Dubnová (CZE) 04-11-78 Unitas Olomouc (CZE) 08-09-07
1.85 Ruky Abdulai (GHA) 08-08-82 Haag Atletiek Walnut (USA) 15-04-06
verspringen
1 6.78 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Amsterdam 26-07-14 0.0
2 6.75 Sharon Jaklofsky 30-09-68 Lycurgus Atlanta (USA) 01-08-96 0.8
3 6.64 Karin Ruckstuhl 02-11-80 AAC Leiden 09-06-07 1.9
4 6.61 Tineke Hidding 28-07-59 Hera Roosendaal 23-07-88
5 6.57 Edine van Heezik MA 27-01-61 ADA Berlijn (GER) 28-05-80 2.0
6 6.57 Marjon Wijnsma 18-07-65 Olympia Hengelo 14-08-88
7 6.57 Mieke van der Kolk 14-04-68 DEM Hengelo 09-07-89 1.5
8 6.53 Ciska Janssen-Jansen 23-09-44 Sagitta Arnhem 09-06-76
9 6.48 Nadine Visser 09-02-95 SAV Götzis (AUT) 31-05-15 1.1
10 6.41 Yvonne van Langen-Wisse 06-06-82 AAC Hoorn 22-05-10 1.1
11 6.39 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Breda 28-06-14 0.0
12 6.38 Corrie Bakker 16-06-45 Hellas Arnhem 02-06-70
13 6.34 Sylvia Barlag 04-05-54 ADA Sittard 18-06-78
14 6.34 Anouk Vetter 04-02-93 Sprint Hoorn 16-05-15 0.3
15 6.32 Danielle van Varsseveld MA 15-02-77 Hollandia Mannheim (GER) 15-06-96 0.7
16 6.31 Joke Bijleveld 07-10-40 Celebes Weimar (GER) 22-05-61
17 6.31 Anja Mulder 05-10-71 Atletics Sittard 06-07-02 1.6
18 6.29 Marjan Olyslager 08-03-62 Scheldesport Vught 24-07-83 1.0
19 6.28 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Ratingen (GER) 17-07-11 1.0
20 6.26 Deborah den Boer 18-04-75 Startbaan Krefeld (GER) 07-06-97 1.5
21 6.26 Brenda Baar 19-07-87 AV '23 Amsterdam 20-07-13 1.2
22 6.25 Fanny Blankers-Koen 24-06-18 Sagitta Leiden 16-09-43
23 6.24 Judith Vis MA 21-06-80 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 26-06-99 1.5
24 6.23 Pauline van de Roest 10-05-70 PSV Arnhem 14-07-91
25 6.22 Rola Koekoek 04-04-47 ADA Wenen (AUT) 19-06-76
26 6.22 Olga Commandeur 30-10-58 ADA Zwolle 30-09-84
27 6.20 Wemmy Spierenburg 14-02-36 Memphis Maastricht 21-05-59
28 6.20 Ellen Joacim-Ort 03-11-39 Atmodes Amsterdam 20-09-75
29 6.20 Femke Klop 10-05-90 Unitas Amsterdam 17-07-10 -1.1
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
6.74 Ruky Abdulai (CAN) 08-08-82 Haag Atletiek Ponce (PUR) 08-05-10 1.3
6.34 Denise Lewis (GBR) 27-08-72 AAC Glasgow (GBR) 01-07-01
6.20 Susan Coltman (CAN) 10-04-81 AAC '61 Desensano (ITA) 11-05-08 0.7
polsstokhoogspringen
1 4.55 Femke Pluim 10-05-94 AAV '36 Amsterdam 01-08-15
2 4.40 Monique de Wilt 31-03-76 Prins Hendrik München (GER) 09-08-02
3 4.40 Rianna Galiart 22-11-85 Lycurgus Kessel-Lo (BEL) 08-08-15
4 4.35 Denise Groot 26-05-90 Unitas Uden 03-07-10
5 4.34 Sandra van der Geer 25-05-72 Ilion Beckum 25-08-02
6 4.30 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Den Haag 20-05-17
7 4.20 Leonie Schilder 15-09-90 Unitas Brussel (BEL) 10-07-11
8 4.20 Robin Wingbermühle 20-05-92 Rotterdam Atletiek Heusden (BEL) 19-07-14
9 4.15 Janneke Oosterink 22-01-87 Prins Hendrik Tilburg 20-05-13
10 4.11 Dominique Esselaar MA 16-08-96 Unitas Breda 27-06-15
11 4.10 Yvette Caldenhove 30-01-82 Haag Atletiek St. Niklaas (BEL) 21-08-08
12 4.05 Marijke Wijnmalen MA 06-12-98 Ilion Tilburg 16-05-16
13 4.00 Sabine Verbeek 25-03-80 Sparta Stadskanaal 02-07-00
14 4.00 Anita Karregat 31-12-91 Prins Hendrik Kessel-Lo (BEL) 30-07-16
15 3.86 Marijke Valk MA 15-07-92 Unitas Sittard 21-07-11
16 3.82 Christa van der Toorn 17-03-76 Fit Oordegem (BEL) 16-08-03
17 3.80 Irene Timmers 23-07-78 Ilion Eindhoven 28-06-98
18 3.80 Isabel Janssen 24-08-94 PAC Rotterdam 07-06-15
19 3.80 Sterre de Booy MA 10-07-98 Ilion Veenendaal 18-06-17
20 3.76 Tinka Broekman MA 13-11-99 Unitas Vught 25-05-17
21 3.75 Margriet Vedder 16-03-80 Argo '77 Stadskanaal 30-06-02
22 3.71 Jitske Spijker 27-09-85 DEM Ninove (BEL) 23-07-16
23 3.70 Annemiek Dunnink 07-03-80 Phoenix Naaldwijk 02-06-13
24 3.70 Janneke Oosterink 22-01-87 GAC-Hilversum Vught 21-04-14
25 3.70 Jonne Dommerholt MA 19-07-96 Eindhoven Atletiek Tilburg 25-05-15
26 3.70 Eva Jaarsma 13-04-96 Lycurgus Tilburg 16-05-16
27 3.70 Kirsten Drost 19-02-92 Ilion Eindhoven 21-05-16
28 3.66 Alies van Berkum MB 16-01-98 Hercules Krommenie 04-07-15
29 3.62 Thyra van Diemen MC 04-07-03 PAC Oud-Beijerland 03-06-17
30 3.60 Mirjam Sleumer MB 01-09-83 AAC '61 Hengelo 25-06-00
31 3.60 Larissa Lowe V40 19-08-63 AAC Kingston (JAM) 24-04-04
32 3.55 Nanah Fung-Loy MB 20-02-01 Ilion Vught 02-07-17
33 3.51 Esther van den Pol 01-08-82 Phoenix Utrecht 11-07-04
34 3.51 Imme van Burg MB 12-04-90 Unitas Utrecht 08-07-07
35 3.51 José Schoenmaker 22-03-88 Lycurgus Krommenie 22-08-10
36 3.50 Yvon Hendrix MA 14-02-81 Unitas Hengelo 24-06-00
37 3.50 Marloes van Putten MA 08-11-82 Ilion Gouda 24-05-01
38 3.50 Saidjah Rozenblad 18-02-72 Ilion Gouda 29-05-04
39 3.50 Brigitte van der Kamp-Linnebank V45 15-06-60 GAC-Hilversum Lisse 25-06-06
40 3.50 Evi Neijssen 00-00-86 Unitas Sittard 28-05-07
41 3.50 Martien van Rossum V40 09-09-70 Phanos Hengelo 05-06-11
42 3.50 Moniek Jansen 17-07-85 Sprint Vught 06-06-15
43 3.50 Annebel Jaarsma MA 16-05-99 Lycurgus Vught 01-07-17
44 3.50 Mirte Kok MA 21-11-99 PAC Vught 01-07-17
45 3.50 Saskia van der Boor MB 20-09-00 Fortius Vught 02-07-17
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
4.40 Fanny Smets (BEL) 21-04-86 Unitas Montreuil (FRA) 07-06-16
hinkstapspringen
1 13.51 Brenda Baar 19-07-87 AV '23 Izmir (TUR) 18-06-11 -0.4
2 13.38 Nora Ritzen 03-07-93 Unitas Amsterdam 18-06-16 0.3
3 12.97 Yvonne de Vreede 19-09-78 Haag Atletiek Groningen 12-07-98 -0.5
4 12.86 Annemarie Hendriks 22-12-75 DEM Kerkrade 24-05-97 0.3
5 12.78 Tamara Middelburg 10-07-88 Ilion Amsterdam 27-07-14 0.8
6 12.77 Karin Ruckstuhl 02-11-80 Zuidwal Bydgoszcz (POL) 08-07-00 0.1
7 12.66 Wendy Tavenier-Schaareman 08-04-71 Haag Atletiek Hengelo 27-06-98 1.0
8 12.59 Meruska Eduarda 30-07-91 Rotterdam Atletiek Lokeren (BEL) 19-05-13 1.5
9 12.57 Patricia Krolis 19-05-86 Rotterdam Atletiek Vught 25-05-17 2.0
10 12.53 Anja Mulder 05-10-71 Atletics Utrecht 11-07-04 1.2
11 12.52 Valentine Kortbeek 19-12-86 Prins Hendrik Vught 15-09-13 1.2
12 12.52 Maureen Herremans 22-10-96 Generaal Michaelis Vught 25-05-17 1.0
13 12.49 Ingrid van Lingen 13-03-64 Haag Atletiek Hengelo 27-06-92
14 12.49 Janneke Hulshof 30-03-77 Phanos Oordegem (BEL) 01-07-06 1.8
15 12.38 Francien Vierkant 26-07-83 Zuidwal Hilversum 04-09-05 -3.4
16 12.34 Danielle van Varsseveld 15-02-77 AAC Leiden 12-06-99 -1.2
17 12.29 Pauline van de Roest 10-05-70 PSV Merksem (BEL) 21-07-96 0.2
18 12.24 Mieke van der Kolk 14-04-68 AV Haarlem Assen 17-07-94 0.0
19 12.21 Chanté Samuel MA 09-04-96 Phanos Breda 27-06-15 0.6
20 12.20 Chawa Ringenoldus 01-12-73 AAC Hilversum 08-09-02 -0.2
21 12.19 Louise Taatgen 05-01-93 Impala Groningen 11-06-16 1.3
22 12.16 Gabrielle Ebskamp 31-12-81 Sparta Sittard 07-07-02 1.6
23 12.16 Marije Langen 29-12-86 Ilion Amsterdam 01-08-09 1.1
24 12.14 Tanita Hofmans 22-10-94 Attila Amsterdam 27-07-14 -0.6
25 12.12 Wendy Visser 19-08-81 Phanos Amsterdam 18-07-10 -0.1
26 12.06 Iris Waanders 27-06-76 Prins Hendrik Uden 13-05-01
27 12.03 Sanne Zwijsen 10-12-86 Hellas Amsterdam 16-06-12 -0.1
28 12.01 Juliane Klemp 10-07-75 Nijmegen Atletiek Utrecht 11-07-04 1.6
29 12.00 Marjorie Huysmans 28-06-68 Ciko '66 Krommenie 04-07-93 0.5
30 12.00 Marloes Strooper-Lammerts 04-11-77 Attila Amsterdam 01-07-07 1.3
31 11.95 Saskia van Bezu 30-03-71 HAC Goes 09-05-92
32 11.94 Angela de Winter 05-01-89 Leiden Atletiek Amsterdam 31-07-11 0.9
33 11.92 Marlon Dek MA 08-02-87 AV '56 Zoetermeer 19-06-05 0.2
34 11.92 Priscilla van Oorschot MB 03-09-96 AAC Vught 15-09-13 0.1
35 11.91 Myriam de Waal 08-11-78 Rotterdam Atletiek Eindhoven 26-07-08 0.2
36 11.91 Charlene Onyema MA 18-10-95 Clytoneus Amsterdam 05-07-14 0.8
37 11.90 Britta de Haan MB 31-03-99 Clytoneus Breda 28-06-15 0.2
38 11.89 Sylvie Ratten 22-08-71 Hellas Amersfoort 21-06-92 0.8
39 11.89 Charida Righolt MA 16-03-97 Athlos Breda 27-06-15 0.9
40 11.88 Lenneke Fleerakkers 02-12-71 PSV Eindhoven 28-07-91 0.7
41 11.87 Carola van de Wel 15-01-67 Lycurgus Krommenie 11-08-96
42 11.84 Jaimy van Broekhoven 18-08-89 Prins Hendrik Wageningen 22-05-16 0.3
43 11.79 Liset Olijve 25-02-90 Prins Hendrik Amsterdam 16-06-16 1.4
44 11.77 Els Hufen MA 12-04-92 AAC Hengelo 05-06-11 1.4
45 11.76 Roos-Sanne Claassen MB 23-10-94 AV NOP Almelo 18-04-10 1.7
46 11.73 Eva Bastmeijer MA 20-06-95 Attila Amsterdam 05-07-14 0.4
47 11.71 Anoeschka Daans 10-03-65 PAC Den Haag 29-08-93 1.6
48 11.71 Zoë Tromp MA 30-04-97 Haag Atletiek Breda 27-06-15 0.0
49 11.69 Tanja Tjepkema 28-01-63 Lycurgus Helmond 05-07-92 -1.3
50 11.69 Larissa Bronkhorst MB 29-06-79 DEM Utrecht 09-07-95 -0.4
51 11.68 Babette Fievez 28-05-72 Kimbria Veldhoven 07-05-95
52
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
12.64 Giulia Agostini (ITA) 14-01-83 AAC Vught 14-05-15 0.7
12.59 Ruky Abdulai (GHA) 08-08-82 Haag Atletiek Amsterdam 13-07-03 2.0
11.83 Kortyna Kozlovskaja (LTU) 17-07-88 Rotterdam Atletiek Tilburg 25-05-15 2.0
kogelstoten 4 kg
1 18.87 Corrie de Bruin 26-10-76 Ciko '66 Arnhem 18-06-98
2 18.82 Lieja Tunks-Koeman 10-03-76 AAC Arnhem 25-06-03
3 18.36 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Burcht (BEL) 09-07-16
4 18.02 Ria Stalman 11-12-51 Sparta San Jose (USA) 10-06-84
5 17.92 Deborah Dunant 03-04-66 Lycurgus Brussel (BEL) 13-06-92
6 17.87 Els van Noorduyn 25-05-46 Sagitta Uden 11-07-71
7 17.77 Jacqueline Goormachtigh 28-02-70 PAC Vught 16-05-93
8 17.30 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Breda 29-08-09
9 16.38 Bernadette Fransen 02-01-65 AVR Hilversum 15-05-89
10 16.18 Linda Tukkers 03-05-71 AC TION Lisse 07-05-94
11 16.18 Jorinde van Klinken MB 02-02-00 Groningen Atletiek Hilversum 09-07-17
12 16.16 Pamela Kiel 09-04-91 AAV '36 Alphen aan den Rijn 24-04-15
13 16.00 Anouk Vetter 04-02-93 Sprint Lisse 13-05-17
14 15.91 Jennifer Smit 03-11-58 Daventria Provo (USA) 05-06-82
15 15.80 Corinne Nugter 28-03-92 AV NOP Lisse 11-05-13
16 15.69 Ilona Rutjes 28-05-80 Groningen Atletiek Westwood (USA) 09-04-05
17 15.63 Jessica Schilder MA 19-03-99 Hera Vught 02-07-17
18 15.61 Jolanda Keizer 05-04-85 Phanos Lisse 09-05-09
19 15.51 Monique Jansen 03-10-78 Altis Amsterdam 17-06-12
20 15.45 Loes Verlaak 27-11-82 AV Weert Amsterdam 08-07-06
21 15.37 Loes Boling 21-02-41 Sagitta Amsterdam 29-08-65
22 15.37 Vivian Brandhoff 26-06-93 SAV Cape Girardeau (USA) 05-04-14
23 15.28 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Götzis (AUT) 26-05-07
24 15.23 Benthe König MA 07-04-98 Ciko '66 Lisse 13-05-17
25 15.22 Corrie van Wijk 24-06-41 DEM Zaandam 28-06-64
26 15.22 Inge Barends 08-01-74 Hercules Tilburg 07-07-01
27 15.20 Lieke Muller 03-11-94 Groningen Atletiek Drachten 28-05-17
28 15.16 Pietula Zomer 25-08-67 Hellas Utrecht 20-09-87
29 15.15 Elna Schalk 18-04-54 AV Sliedrecht Den Haag 04-05-75
30 15.14 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Leiden 17-06-17
31 15.06 Mieke van Rangelrooy 05-11-48 Haag '68 Uden 13-06-69
32 15.04 Elise Knetemann 23-07-80 Lycurgus Amsterdam 18-07-10
33 14.92 Charlene Okken 03-01-94 Groningen Atletiek Dronten 05-07-17
34 14.81 Mirjam van den Bremen 07-03-66 Rotterdam Atletiek Eindhoven 05-09-93
35 14.77 Monique van der Weide 28-11-63 Sparta Den Haag 23-09-87
36 14.77 Bianca Reuver MA 30-05-89 Phanos Arnhem 18-06-08
37 14.75 Ankie Timmers 14-10-86 PSV Eindhoven 26-07-08
38 14.73 Betty Bogers 14-07-55 Sparta Austin (USA) 21-04-79
39 14.66 Anneke de Bruin-van Dijk 14-04-41 AV Sliedrecht Sliedrecht 16-06-71
40 14.66 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Götzis (AUT) 30-05-15
41 14.63 Christa Speyer MA 30-12-69 NOP Pamplona (ESP) 02-07-88
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
16.54 Jolien Boumkwo (BEL) 27-08-93 Phanos Sittard 04-06-16
15.64 Denise Lewis (GBR) 27-08-72 AAC Tilburg 07-07-01
discuswerpen 1 kg
NL record vacant, limiet 63.90 mtr
1 63.88 Corrie de Bruin 26-10-76 Ciko '66 Groningen 12-07-98
2 63.86 Jacqueline Goormachtigh 28-02-70 PAC Lisse 02-05-98
3 62.22 Monique Jansen 03-10-78 Altis Chula Vista (USA) 28-04-11
4 59.36 Bea Wiarda 24-02-59 Horror Sneek 10-07-84
5 58.93 Lieja Koeman 10-03-76 AAC Lancaster (USA) 18-04-02
6 57.83 Ilona Rutjes 28-05-80 Groningen Atletiek - (USA) 30-04-05
7 56.91 Corinne Nugter 28-03-92 AV NOP Rotterdam 03-06-17
8 56.42 Monique Kuenen 09-04-71 Prins Hendrik Bergen op Zoom 15-07-95
9 56.18 Deborah Dunant 03-04-66 ADA Vught 03-08-86
10 55.05 Loes Verlaak 27-11-82 AV Weert Amsterdam 01-08-09
11 54.30 Irma Spin-van Hees 29-05-66 PEC 1910 Helmond 04-07-92
12 54.24 Betty Bogers 14-07-55 Sparta Austin (USA) 04-04-81
13 54.04 Anneke de Bruin-van Dijk 14-04-41 AV Sliedrecht Amsterdam 25-08-68
14 54.01 Melissa Boekelman MA 11-05-89 Prins Hendrik Lisse 05-05-07
15 53.77 Jorinde van Klinken MB 02-02-00 Groningen Atletiek Halle (GER) 21-05-17
16 52.44 Bernadette Franssen 02-01-65 AVR Hilversum 15-05-89
17 52.44 Linda Tukkers 03-05-71 TION Helmond 04-07-92
18 52.21 Pamela Kiel 09-04-91 Rotterdam Atletiek Hoorn 12-05-12
19 52.19 Inge Barends 08-01-74 Hercules Woerden 24-06-00
20 51.76 Iseline Hage 10-01-56 Olympia '48 Haarlem 20-06-82
21 51.48 Karin Nienhuis 16-04-69 AV Nijmegen Zwolle 26-05-91
22 51.36 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Lisse 05-05-07
23 51.26 Renate Beunder 31-08-70 Lycurgus Houston (USA) 02-04-92
24 51.16 Monique Schipper MB 16-09-74 Delta Sport Alphen aan den Rijn 29-06-91
25 50.40 Jet van Wageningen-van der Giessen 12-06-42 AV Sliedrecht Groningen 04-08-68
26 50.28 Dara Obot MB 07-02-00 Haag Atletiek Vught 01-07-17
27 50.25 Enid Duut MA 18-05-99 PAC Vught 02-07-17
28 50.00 Fabienne Aardenburg 04-08-83 Phanos Amersfoort 07-08-11
29 49.98 Ingrid Suylen 25-05-53 Achilles Top Kerkrade 24-08-78
speerwerpen 600 gram (oude speer tot 01-04-1999)
1 61.98 Ingrid Lammertsma 06-09-67 Lycurgus Rotterdam 11-06-89
2 58.22 Gerda Blokziel 11-02-61 ADA Krommenie 31-08-86
3 57.90 Elly Beusekom-Lute 04-09-51 AVC Beverwijk 08-06-75
4 57.12 Lida Berkhout-Kuys 21-12-52 DEM Beverwijk 08-06-75
5 57.12 Bernadette Fransen 02-01-65 AVR Leiden 08-05-86
6 55.68 Marjo Bus 31-10-63 Ciko '66 Dublin (IRL) 11-06-94
7 52.56 Marjon ten Have 24-06-67 Fortis Groningen 03-09-89
8 52.34 Renate Beunder 31-08-70 Lycurgus Colorado Spring (USA) 23-05-92
9 51.58 Kitty van Haperen 20-04-76 Attila Leiden 13-06-98
10 51.40 Karin Geertsma 23-02-72 Lycurgus Krommenie 10-05-98
11 51.36 Nicole Heuwekemeijer MA 23-05-69 ADA Leiden 08-05-87
12 51.20 Sandra vd Sommen MB 22-07-68 HAC Haarlem 29-06-85
13 50.76 Toos Stoete MA 24-08-67 KAV Holland Hasselt (BEL) 10-08-85
14 50.23 Maaike Sinnema MA 21-02-79 DEM Krommenie 10-05-98
15 49.80 Annemiek de Jong 17-03-65 KAV Holland Sittard 22-07-90
16 49.58 Greet Versterre-van Zelm 11-04-37 Atmodes Dresden 16-07-67
17 49.54 Henny de Bruin 10-10-43 Minerva Rotterdam 11-07-65
18 49.03 Wil Hulshof-van Montfoort 03-07-35 De Bataven Beverwijk 19-07-64
19 48.92 Tanja Tienpond 15-05-65 Dynamo '70 Middelburg 06-07-91
20 48.88 Marjolijn van Elk 02-09-69 Lycurgus Apeldoorn 04-06-95
speerwerpen 600 gram (nieuwe speer vanaf 01-04-1999)
1 59.27 Bregje Crolla 30-01-86 Unitas Sittard 06-06-10
2 58.99 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Eugene (USA) 12-06-10
3 57.50 Lisanne Schol 22-06-91 Phanos Ostrava (CZE) 14-07-11
4 56.31 Kitty van Haperen 20-04-76 Attila Bergen (NOR) 28-07-99
5 55.76 Anouk Vetter 04-02-93 Sprint Amsterdam 09-07-16
6 54.97 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Götzis (AUT) 27-05-12
7 53.75 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Uden 27-06-09
8 52.45 Emma Oosterwegel MA 29-06-98 Daventria Amsterdam 19-06-16
9 51.96 Manon Post 12-09-81 Argo '77 Breda 16-06-02
10 51.88 Marjo Bus 31-10-63 Ciko '66 Apeldoorn 26-06-99
11 51.76 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Arles (FRA) 08-06-08
12 50.85 Femke Oude Ophuis 24-03-89 MPM Zwolle 15-09-13
13 50.62 Mandy van der Meer 31-07-93 Ilion Lisse 09-05-15
14 49.83 Karin Geertsma 23-02-72 Lycurgus Woerden 24-06-00
15 49.78 Karlien Sleper 11-01-93 AV '34 Amsterdam 27-07-14
16 49.63 Inge Hoogeveen 26-04-78 AV '34 Sittard 07-07-02
17 49.45 Saskia Triesschein 16-06-81 Achilles-Top Sousse (TUN) 14-04-07
18 49.05 Patricia Harteveld 13-12-90 Climax Hoorn 17-05-14
19 49.00 Tine Veenstra MA 20-03-83 SAV Bergen op Zoom 25-08-02
20 48.95 Maaike Sinnema 21-07-79 DEM Santpoort 16-07-99
21 48.60 Ilona Rutjes MA 28-05-80 Argo '77 Breda 29-05-99
22 48.21 Brenda Pouw 21-06-79 Haag Atletiek Zwolle 09-05-99
23 48.19 Roos de Klerk 24-06-94 PAC Lisse 09-05-15
24 47.98 Danien ter Berge 28-12-92 De Sperwers Jena (GER) 11-06-17
25 46.47 Anne-Lique Weeren 10-02-94 Hellas Hoorn 17-05-14
26 46.40 Dewi Lafontaine MA 08-01-99 Haag Atletiek Drunen 07-05-17
27 46.32 Jisca Docters 17-04-85 Atletiek Maastricht Beek 09-09-09
28 46.23 Marloes Schennink 05-10-94 Ciko '66 Gemert 01-06-14
29 46.21 Emma van Arendonk MA 29-05-99 Spado Lisse 13-05-17
30 45.79 Jolanda Keizer 05-04-85 Phanos Torun (POL) 03-07-11
31 45.76 Cornelia de Jong 25-03-91 Groningen Atletiek Ede 26-06-10
32 45.52 Saskia Meijer 08-02-79 AV '34 Emmen 20-05-01
33 45.52 Ilhem Tamrouti MA 20-12-99 Isala '96 Hengelo 10-06-17
34 45.49 Sanne van Rossum 07-11-81 Daventria Haaksbergen 19-05-10
35 45.30 Solanda Starrenburg 08-10-87 Phanos Den Haag 02-06-13
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
50.14 Denise Lewis (GBR) 27-08-72 Unitas Brussel (BEL) 05-09-03
kogelslingeren 4 kg
1 65.79 Debby van der Schilt 24-11-81 Groningen Atletiek Halle (GER) 22-05-04
2 64.14 Wendy Koolhaas V35 05-01-80 Groningen Atletiek Fränkisch-Crumbach (GER) 15-05-16
3 63.33 Eva Reinders MA 12-05-93 Groningen Atletiek Fränkisch-Crumbach (GER) 09-06-12
4 62.38 Sina Mai Holthuijsen 17-07-96 Unitas Leverkusen (GER) 17-06-17
5 60.84 Renate Beunder 31-08-70 Leiden Atletiek Hoorn 20-05-00
6 59.66 Maaike Schetters 10-10-83 PSV Grootebroek 19-08-07
7 58.48 Tamara van der Bij 14-01-84 AAC Eindhoven 15-07-06
8 58.12 Nicky van der Schilt MA 29-06-91 Groningen Atletiek Amsterdam 18-07-10
9 56.34 Aafke Vogelzang 16-10-85 Groningen Atletiek Amsterdam 10-07-05
10 55.54 Lianne Bousema 31-07-80 Argo '77 Leiden 09-06-01
11 53.08 Linda Prop 05-02-93 Spado Eindhoven 14-05-15
12 53.06 Gonny Mik V40 23-03-65 Groningen Atletiek Ljubljana (SLO) 27-07-08
13 52.58 Femke Hollander 01-04-83 PEC 1910 Hilversum 13-07-14
14 52.09 Lise Smit 20-06-88 AAC Amsterdam 19-06-16
15 50.67 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Den Haag 20-05-17
16 50.61 Marije Efdee MA 07-08-97 Leiden Atletiek Fränkisch-Crumbach (GER) 14-05-16
17 49.61 Cindy Kiekens 15-09-91 Hera Eindhoven 14-05-15
18 49.54 Elke van Raak 14-06-72 Sprint Hesel (GER) 25-09-99
19 49.14 Yvonne Veenhuizen MA 28-02-86 AV '34 Helmond 26-06-05
20 48.92 Nicole Veenstra MA 19-04-83 AC TION Assen 23-06-02
21 48.40 Jorinde van Klinken MB 02-02-00 Groningen Atletiek Zwolle 09-06-16
22 48.08 Annemieke Efdee MA 21-01-95 Leiden Atletiek Amsterdam 21-07-13
23 47.07 Carolijn Damen 09-06-90 AAC Golden (USA) 06-05-13
24 47.00 Martine van Beek 13-02-87 Hellas Hilversum 18-06-17
25 46.93 Yvette Bot-Vleerlaag V35 12-09-72 SAV Loffingen (GER) 08-09-10
26 46.58 Ingrid van Dijk V40 19-05-62 GAC Krommenie 15-06-03
27 46.12 Martine Nijland MA 27-05-80 SISU Enschede 21-08-98
28 46.09 Leontien Thewissen 24-04-81 AV '34 Amersfoort 16-04-04
29 46.00 Vivian Brandhoff 26-06-93 SAV Cape Girardeau (USA) 05-04-14
30 45.94 Naomi Stegman MA 29-12-95 Rotterdam Atletiek Bochum (GER) 09-08-14
31 45.26 Mirjam van den Bremen V35 07-03-65 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 10-04-04
32 45.08 Valéry Vollering 20-10-90 Haag Atletiek Amsterdam 18-07-10
33 45.00 Natascha Schouten 10-06-87 Unitas Vught 08-06-08
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
65.46 Vanessa Sterckendries (BEL) 15-09-95 Lycurgus Lille (FRA) 11-06-16
63.69 Jolien Boumkwo (BEL) 27-08-93 Phanos Gentbrugge (BEL) 20-07-16
46.06 Florence Ezeh (TOG) V35 29-12-77 Phanos Mersin (TUR) 30-05-15
7-kamp
1 6.626 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Amsterdam 09-07-16
(13.29 * 1.74 * 15.69 * 23.89 * 6.38 * 55.76 * 2.21.50 *  0.7 *      *  2.9)
2 6.545 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Götzis (AUT) 01-06-14
(13.13 * 1.69 * 13.69 * 22.35 * 6.48 * 41.39 * 2.08.59)
3 6.539 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Torun (POL) 06-07-14
(13.57 * 1.87 * 13.89 * 25.09 * 6.31 * 51.96 * 2.12.94)
4 6.467 Nadine Visser 09-02-95 SAV Götzis (AUT) 31-05-15
(13.04 * 1.77 * 13.15 * 23.62 * 6.48 * 44.01 * 2.13.88)
5 6.423 Karin Ruckstuhl 02-11-80 AAC Göteborg (SWE) 08-08-06
(13.38 * 1.76 * 13.55 * 24.27 * 6.34 * 43.61 * 2.13.76)
6 6.370 Jolanda Keizer 05-04-85 Phanos Peking (CHN) 16-08-08
(13.90 * 1.83 * 15.15 * 23.97 * 6.15 * 42.76 * 2.15.21)
7 6.291 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Erfurt (GER) 15-07-05
(13.53 * 1.77 * 15.03 * 24.61 * 6.04 * 49.77 * 2.21.76)
8 6.213 Marjon Wijnsma 18-07-65 Olympia Eindhoven 22-05-88
(13.68 * 1.80 * 12.98 * 24.56 * 6.46 * 37.32 * 2.11.19)
9 6.198 Remona Fransen 25-11-85 De Spartaan Ratingen (GER) 17-07-11
(13.84 * 1.86 * 13.06 * 24.49 * 6.28 * 36.83 * 2.12.09)
10 6.197 Sharon Jaklofsky 30-09-68 Lycurgus Helmond 02-07-95
(13.60 * 1.78 * 13.38 * 25.17 * 6.59 * 41.06 * 2.17.37)
11 6.176 Tineke Hidding 20-05-59 Hera Eindhoven 22-05-88
(13.57 * 1.74 * 13.86 * 24.20 * 6.30 * 36.06 * 2.10.94)
12 6.100 Yvonne Wisse 06-06-82 De Spartaan Götzis (AUT) 31-05-09
(13.73 * 1.76 * 13.96 * 23.76 * 6.07 * 34.98 * 2.13.23)
13 6.087 Ester Goossens 21-02-72 AV '34 Tallinn (EST) 29-06-97
(13.96 * 1.69 * 12.39 * 24.10 * 6.04 * 41.32 * 2.04.14)
14 5.973 Bregje Crolla 31-01-86 Unitas Debrecen (HUN) 15-07-07
(14.38 * 1.76 * 12.92 * 25.43 * 5.48 * 54.25 * 2.13.54)
15 5.914 Saskia Meijer 08-02-79 AV '34 Götzis (AUT) 31-05-98
(14.43 * 1.67 * 14.40 * 25.29 * 5.92 * 48.28 * 2.18.42)
16 5.893 Olga Commandeur 03-10-58 ADA Zwolle 30-09-84
(14.2h * 1.72 * 10.91 * 24.4h * 6.22 * 40.68 * 2.08.3h)
17 5.848 Anoek van Diessen 20-02-73 AV '34 Lage (GER) 16-06-96
(14.05 * 1.78 * 13.23 * 24.99 * 5.71 * 39.28 * 2.16.08)
18 5.820 Marjolijn van Elk 02-09-69 Lycurgus Helmond 02-07-95
(14.55 * 1.66 * 14.25 * 25.51 * 5.65 * 48.88 * 2.19.93)
19 5.776 Myrte Goor 03-04-89 Sprint Apeldoorn 09-06-14
(14.29 * 1.70 * 13.12 * 24.80 * 5.77 * 40.23 * 2.15.09)
20 5.775 Frenke Bolt 08-06-80 Argo '77 Woerden 21-05-02
(13.71 * 1.78 * 11.82 * 25.65 * 5.82 * 43.48 * 2.22.02)
21 5.743 Judith Vis 21-06-80 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 27-08-00
(13.59 * 1.75 * 12.20 * 24.26 * 6.00 * 29.91 * 2.19.19)
22 5.731 Sylvia Barlag 04-05-54 ADA Longwy (FRA) 30-09-79
(14.1h * 1.78 * 12.72 * 25.3h * 5.95 * 38.65 * 2.19.9h)
23 5.729 Esther Schouten 26-12-63 KAV Holland Helmond 07-07-91
(14.09 * 1.69 * 12.72 * 25.56 * 5.88 * 39.28 * 2.13.79)
24 5.715 Anoeschka Daans 10-03-65 PAC Emmen 06-06-93
(14.58 * 1.72 * 12.34 * 25.02 * 5.92 * 41.10 * 2.17.65)
25 5.700 Gerja Everts MA 04-10-81 AAC '61 Emmeloord 23-05-99
(14.21 * 1.77 * 12.62 * 25.25 * 5.89 * 14.31 * 2.26.60)
26 5.681 Amanda Spiljard 18-09-89 Attila Nottwil (SUI) 30-06-13
(14.64 * 1.69 * 13.29 * 25.85 * 5.99 * 44.45 * 2.22.25)
27 5.653 Tine Veenstra MA 20-03-83 SAV Kingston (JAM) 20-07-02
(14.38 * 1.71 * 12.35 * 25.16 * 5.54 * 48.83 * 2.25.08)
28 5.633 Saskia Triesschein 16-06-81 Achilles Top Sittard 18-05-07
(14.74 * 1.76 * 12.98 * 26.12 * 5.35 * 47.80 * 2.18.75)
29 5.624 Lisanne Drost 27-08-91 AAV '36 Oyonnax (FRA) 28-05-17
(14.24 * 1.73 * 12.06 * 24.91 * 5.75 * 36.20 * 2.17.41 *  0.1 *  0.6 *  1.3)
30 5.613 Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Ried (AUT) 01-07-01
(14.10 * 1.70 * 12.94 * 24.47 * 5.80 * 38.65 * 2.29.07)
31 5.604 Deborah den Boer MA 18-04-75 AAC Lissabon (POR) 23-07-94
(13.96 * 1.70 * 11.21 * 24.99 * 6.01 * 42.16 * 2.30.05)
32 5.595 Els Stolk 07-02-57 Sagitta Lisse 17-07-83
(14.32 * 1.78 * 12.19 * 26.05 * 6.09 * 28.52 * 2.13.42)
33 5.559 Maureen Rots 25-02-93 AV '34 Aubagne (FRA) 05-07-15
(14.38 * 1.69 * 12.34 * 25.54 * 5.66 * 43.62 * 2.22.77)
34 5.551 Sophie Klumper 04-04-95 Phanos Aubagne (FRA) 05-07-15
(14.04 * 1.75 * 11.65 * 24.86 * 5.89 * 31.90 * 2.22.08)
35 5.550 Marriet Versluis 14-02-67 Hera Sittard 22-07-90
(14.20 * 1.80 * 10.91 * 25.31 * 5.72 * 38.20 * 2.23.54)
36 5.546 Michelle Oud 19-07-96 SAV Oyonnax (FRA) 28-05-17
(14.95 * 1.70 * 12.58 * 26.22 * 5.84 * 43.15 * 2.19.07 *  1.8 *  0.6 *  1.8)
37 5.528 Emma Oosterwegel MA 29-06-98 Daventria Alphen aan den Rijn 15-05-16
(14.46 * 1.72 * 10.97 * 25.86 * 5.56 * 49.31 * 2.24.33 *  2.1 *  0.8 *  1.4)
38 5.520 Marjan Goedhart 05-06-62 AAV '36 Kansas City (USA) 21-04-83
(14.59 * 1.75 * 11.65 * 25.59 * 6.08 * 34.55 * 2.21.84)
38 5.508 Nannet Karenbeld 04-06-69 Argo '77 Helmond 07-07-91
(14.18 * 1.60 * 11.04 * 24.32 * 5.57 * 41.34 * 2.17.51)
buitenlanders bij NL clubs:                                                                                                     
5.895 Susan Coltman (CAN) 10-04-81 AAC '61 Woerden 30-08-09
(13.62 * 1.73 * 13.02 * 24.98 * 6.07 * 39.99 * 2.20.60)
4 x 100 meter
nationaaal team:
42.04 Nationale Ploeg Amsterdam 10-07-16
(Jamile Samuel, Dafne Schippers, Tessa van Schagen, Naomi Sedney)
clubteam:
44.44 Amsterdam Phanos Assen 20-05-12
(Kadene Vassell, Loreanne Kuhurima, Nicky van Leuveren, Jamile Samuel)
45.15 Rotterdam AVR Lissabon (POR) 05-06-88
(Marjan Olyslager, Michelle Martinot, Desirée de Leeuw, Els Vader)
45.31 Eindhoven Eindhoven Atletiek Amsterdam 02-08-15
45.43 Breda Sprint Breda 28-06-14
45.44 Den Haag Haag Atletiek Vught 08-06-08
45.60 Arnhem Ciko '66 Eindhoven 21-05-95
45.91 Groningen Argo '77 Assen 17-07-94
46.03 Den Haag Sparta Innsbruck (AUT) 19-05-79
46.19 Haarlem KAV Holland Zoetermeer 11-05-97
46.38 Amsterdam ADA Amsterdam 25-07-93
46.44 Beverwijk DEM Amsterdam 09-06-96
46.56 Apeldoorn AV '34 Sittard 17-05-92
46.65 Nieuwegein Atverni Lisse 11-05-13
46.69 Amsterdam AAC Krommenie 10-05-98
46.79 Utrecht Hellas Zwolle 09-05-99
4 x 400 meter
nationaaal team:
3.26.98 Nationale Ploeg Rio de Janeiro (BRA) 19-08-16
(Madiea Ghafoor, Lisanne de Witte, Nicky van Leuveren, Laura de Witte)
clubteam:
3.41.4 Den Haag Olympia '48 Den Haag 06-09-78
(Truus van Amstel, Elly Henzen, Liliane Mandema, Monique Jansen)   
3.42.04 Sittard Unitas Vught 08-06-08
3.42.22 Rotterdam Rotterdam Atletiek Vught 08-06-08
3.42.76 Amsterdam Phanos Breda 28-06-14
3.44.18 Groningen Groningen Atletiek Amsterdam 02-08-15
3.44.99 Amsterdam ADA Zwolle 22-05-82
3.45.14 Rotterdam AVR Dordrecht 01-06-91
3.45.50 Kampen Isala '96 Amsterdam 24-05-14
3.45.7 Deventer Daventria Leiden 06-10-79
3.46.1 Den Haag Sparta Den Haag 13-09-80
3.46.53 Apeldoorn AV '34 Bergen op Zoom 06-06-92
3.47.64 Utrecht Hellas Vught 15-05-94
3.47.68 Krommenie Lycurgus Lisse 03-07-88
3.48.87 Zwolle PEC 1910 Bergen op Zoom 06-06-92
4 x 800 meter
nationaaal team:
8.29.70 Nationale Ploeg Sheffield (GBR) 05-06-92
(Grete Koens, Laura Bosman, Stella Jongmans, Krista Aukema)                                
clubteam:
8.45.20 Amsterdam ADA Roosendaal 16-09-84
(Margriet de Graaf, Desirée de Leeuw, Maike Persoons, Olga Commandeur)      
8.47.3 Den Haag Olympia '48 Den Haag 01-10-82
8.56.91 Barendrecht CAV Energie Amstelveen 28-09-14
9.03.0 Den Haag Sparta Den Haag 14-09-80
9.03.80 Utrecht Hellas Lisse 03-07-88
9.03.9 Leiden De Bataven Leiden 07-10-79
9.06.04 Rotterdam AVR Rotterdam 20-09-87
9.06.47 Rotterdam PAC Amstelveen 25-09-16
9.09.2 Helmond HAC Den Haag 26-09-76
9.09.76 Rotterdam Rotterdam Atletiek Amstelveen 25-09-16
9.10.00 Naaldwijk Olympus '70 Amstelveen 25-09-16
9.10.34 Vught Prins Hendrik Vught 22-09-85
9.10.50 Alphen aan den Rijn AAV '36 Roosendaal 16-09-84