Dit is de Indoor-ranglijst aller tijden van de Atletiekunie.
Deze is laatst geactualiseerd tot: 8 maart 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. 
Stuur een mail naar Wilmar Kortleever
Meisjes B
60 meter
1 7.42     Dafne Schippers              15-06-92  Hellas         Apeldoorn      07-02-09
2 7.43     Jamile Samuel               24-04-92  Phanos         Apeldoorn      07-02-09
3 7.48     Jacqueline Poelman          05-10-73  Argo '77       Den Haag       18-02-90
4 7.51     Petra Huijbrechtse          26-09-72  DEM            Den Haag       04-02-89
5 7.53      Demi van den Wildenberg     29-02-00 Eindhoven Atletiek Apeldoorn      11-02-17
6 7.54 N'ketia Seedo           MC 07-06-03 U-Track        Apeldoorn 19-02-17
7 7.60     Janet Frederiks             02-09-72  AC TION            -      -89
8 7.61     Sandra Westera              27-03-64  Fortis         Zwolle         01-02-81
9 7.61     Loreanne Kuhurima           07-05-91  Phanos         Gent (BEL) 16-02-08
10 7.62     Ndidi Onyeike               27-01-81  Noordkop       Den Haag       15-02-97
11 7.63 Minke Bisschops        MC  02-09-02 Unitas         Apeldoorn 19-02-17
12 7.64     Berthe Makizodila           14-06-92  Triathlon      Apeldoorn      07-02-09
13 7.66     Claudia Perlee              21-05-72  ADA            Den Haag             -89
14 7.67     Jill Prins             MC  12-11-89  Energie        Zuidbroek      24-01-04
15 7.67     Nadine Visser               09-02-95  SAV            Apeldoorn      11-02-12
16 7.68     Monique Bogaards            08-01-71  Ciko '66       Den Haag       14-02-88
17 7.69     Madiea Ghafoor              09-09-92  Continental Sport    Gent (BEL) 16-02-08
18 7.70     Silke Berendse              14-03-98  Phanos         Apeldoorn      08-02-14
19 7.71     Tessa van Schagen           02-02-94  Leiden Atletiek Apeldoorn      29-01-11
20 7.71     Gabriëlla van der Wijck     27-03-97  Phanos         Apeldoorn      23-02-13
21 7.71     Marijke Boogerd             12-02-97  AAV '36        Apeldoorn      08-02-14
22 7.71     Zoë Sedney                  15-12-01 Ilion          Dortmund (GER) 08-01-17
23 7.72     Lianne van Krieken          15-01-97  Atverni        Apeldoorn      23-02-13
24 7.72     Gwen Reuver                  28-03-99 Almere '81 Apeldoorn       20-02-16
25 7.73     Marijke van Zon             12-05-68  DEM            Maastricht     09-02-85
26 7.73     Irene Jetten                03-04-72  De Keien       Den Haag       04-02-89
27 7.73     Tjouke Ebbers               12-08-76  De Liemers     Den Haag       20-02-93
28 7.73     Ruchama Jurien              28-07-95  Atletiek Maastricht Apeldoorn      11-02-12
200 meter
1 24.52     Jamile Samuel               24-04-92  Phanos         Dortmund (GER)  20-01-08
2 24.59     Madiea Ghafoor              09-09-92  Contintenal Sport    Düsseldorf (GER) 08-03-08
3 24.77     Loreanne Kuhurima           07-05-91  Phanos         Düsseldorf (GER) 08-03-08
4 24.78     Rinske Daniels              15-11-82  HAC            Den Haag        22-02-98
5 24.86     Janice Babel                10-11-92  Contintenal Sport    Düsseldorf (GER) 08-03-08
6 24.91     Silke Berendse              14-03-98 Phanos          Apeldoorn      01-03-15
7 24.94     Eva Hovenkamp               19-07-96  Climax         Apeldoorn      24-02-13
8 24.99     Annique Goudemond           10-05-71  ATC '75        Den Haag        13-02-88
9 25.00     Rosina Hodde                10-02-83  Parthenon      Den Haag       14-02-99
10 25.00     Anna Roelofs 09-04-01 Lycurgus Apeldoorn 18-02-17
11 25.02     Andrea Bouma                06-11-99 De Spartaan    Apeldoorn      21-02-16
12 25.13     Ruchama Jurien              28-07-95  Atletiek Maastricht Apeldoorn      12-02-12
13 25.15      Femke Bol                    23-02-00 Altis           Dortmund (GER)  08-01-17
14 25.19     Thelma Joziasse             19-01-79  AV '34         Den Haag        18-02-96
15 25.19     Romara van  Noort           11-09-86  De Spartaan    Gent (BEL) 01-03-03
16 25.25     Laura de Witte              07-08-95  Trias          Gent (BEL) 16-01-11
17 25.25     Vera van den Haak           13-01-95  Sparta         Apeldoorn      25-02-12
18 25.32     Deborah den Boer            18-04-75  ADA            Den Haag       09-02-92
19 25.33     Nikki van Leeuwen           04-08-89  PAC            Gent (BEL) 11-02-06
20 25.34      Fenna Klapwijk               29-01-00 PAC             Apeldoorn       15-01-17
21 25.35     Gwen Reuver                  28-03-99 Almere '81  Apeldoorn      06-02-16
22 25.43     Nicky van Leuveren     MC  20-05-90  AAC            Gent (BEL) 22-01-07
23 25.45     Kaira Boddy                 29-07-88  KAV Holland    Gent (BEL) 23-01-05
24 25.50     Lotte Visschers             02-08-79  Unitas         Den Haag       18-02-96
25 25.50     Eva Nagelkerke              12-01-99 Atletiek Maastricht Apeldoorn      22-02-15
26 25.51 Suzanne van Eijck 16-04-00 Spado Apeldoorn 18-02-17
27 25.52     Tine Veenstra               20-03-83  SAV            Den Haag       06-03-99
28 25.53     Jill Prins             MC  12-11-89  Energie        Gent (BEL) 01-02-04
29 25.56     Yael van Pelt               30-05-90  Atletiek Maastricht Dortmund (GER)  07-01-07
30 25.56     Anouk Rensink 16-05-01 Unitas         Apeldoorn 18-02-17
31 25.59     Ruky Abdulai                08-08-82  Haag Atletiek  Den Haag       14-02-99
32 25.61     Monique Bogaards            08-01-71  Ciko '66       Den Haag       13-02-88
33 25.61     Mami Awuah Asante           09-10-75  NEA-Volharding Den Haag       09-02-92
34 25.61     Yvonne Wisse                06-06-82  Dynamica        Den Haag       22-02-98
35 25.62     Tjouke Ebbers               12-08-76  De Liemers     Dortmund (GER)  09-02-92
36 25.62     Tessa de Niet               10-04-89  Haag Atletiek  Gent (BEL) 19-02-05
buitenlanders bij NL clubs:
25.08     Yasmin Liverpool (GBR)     15-01-99 Leiden Atletiek Apeldoorn      21-02-16
400 meter
1 54.47      Femke Bol                   23-02-00 Altis Apeldoorn 12-02-17
2 55.81      Sjorske Wijnker            23-05-88  Hera Gent (BEL) 19-02-05
3 55.93      Thelma Joziasse            19-01-79  AV '34 Den Haag 17-02-96
4 56.14      Marlies Manders            18-09-91  Hellas Bielefeld (GER) 09-02-08
5 56.47      Machteld Mulder            21-02-89  Hollandia Gent (BEL) 18-02-06
6 56.50      Vera van den Haak          13-01-95  Sparta Apeldoorn 12-02-12
7 56.54      Ester Goossens             21-02-72  Clytoneus Den Haag 11-03-89
8 56.64      Danaïd Prinsen             20-08-97   Aquilo Apeldoorn 09-02-14
9 56.70      Nicky van Leuveren         20-05-90  Phanos Gent (BEL) 17-02-07
10 56.78      Romara van Noort           11-09-86  De Spartaan Zuidbroek 26-01-03
11 57.04      Annemarie Schulte          13-02-85  De Sperwers Gent (BEL) 02-03-02
12 57.05      Marit Dopheide             28-12-90  AC TION Gent (BEL) 18-02-06
13 57.16      Ismaele Stout              04-01-89  AV '34 Gent (BEL) 18-02-06
14 57.27 Suzanne Libbers 12-02-01 Groningen Atletiek Apeldoorn 19-02-17
15 57.35      Astrid Joziasse            19-01-79   AV '34 Den Haag 18-02-96
16 57.36      Elisabeth Paulina          27-01-96  Rotterdam Atletiek Apeldoorn 22-02-14
17 57.44      Joyce Puts                 05-01-85  Asterix Apeldoorn 22-02-14
18 57.52      Anita de Jager             13-12-67  AVB '81 Zuidlaren 12-02-84
19 57.52      Henrieke Popken            31-12-80  De Sprinter Den Haag 15-02-97
20 57.55      Femke Rietveld             12-04-80  AAV '36 Den Haag 15-02-97
21 57.59      Femke Frijters MC 07-11-00 DJA Apeldoorn 01-03-15
22 57.59      Fenna Klapwijk MC 29-01-00 PAC Apeldoorn 01-03-15
23 57.66      Lisanne de Witte           10-09-92  Trias Apeldoorn 08-02-09
24 57.70      Stephanie Beuling          26-02-91  Isala '96 Gent (BEL) 17-02-07
25 57.71      Jorien Kranendijk          12-05-74  PEC 1910 Den Haag 10-02-91
26 57.73      Naomi Driessen             21-04-90  Unitas Gent (BEL) 18-02-06
27 57.73      Roos-Sanne Claassen        23-10-94  AV NOP Apeldoorn 06-02-11
28 57.74      Jose van der Veen             26-03-80  Impala Den Haag 15-02-97
29 57.75      Chelsea van Dijk           19-04-95  Atletiek Maastricht Apeldoorn 12-02-12
30 57.80      Marijke Vreugdenhil        24-04-83  AAC '61 Chemnitz (GER) 04-03-00
31 57.81      Yvonne Wisse               06-06-82  Dynamica Den Haag 13-02-99
32 57.88      Leonie Schilder            15-09-90  AV Edam Gent (BEL) 17-02-07
33 57.89      Avelien van Daalen         30-03-71  Hollandia Den Haag 14-02-88
34 57.91      Stella Jongmans            17-05-71  Sparta Den Haag 14-02-88
35 57.95      Kaira Boddy                29-07-88  KAV Holland Gent (BEL) 21-02-04
800 meter
1 2.08.6     Ingrid Stoot          MC  29-07-64  Sprint         Rotterdam      11-02-79
2 2.08.83 Ashley Melcherts           17-04-98 CAV Energie        Apeldoorn      22-02-15
3 2.09.10    Danaïd Prinsen             20-08-97  Aquilo         Apeldoorn      17-02-13
4 2.09.13    Krista Aukema               20-09-67  Spartacus      Düsseldorf (GER) 13-02-83
5 2.09.4     Olga Commandeur            31-01-58  Suomi          Arnhem         17-02-74
6 2.09.44    Brechje de Ruijck          20-10-84  RKHAV          Gent (BEL) 17-02-01
7 2.09.8     Maaike Persoons       MC  24-07-63  AAV '36 Dortmund (GER)  12-03-78
8 2.09.97    Marian Kortmann            23-12-71  AAV '36 Den Haag       13-02-88
9 2.10.34    Nisrine Masrhalmi          17-11-96  CAV Energie        Dortmund (GER)  17-02-13
10 2.10.84 Danaïd Prinsen             20-08-97 Aquilo         Apeldoorn      22-02-14
11 2.11.0     Yvonne van der Kolk              07-01-69  Sagitta        Lievin (FRA) 01-02-86
12 2.11.07    Marlies Manders            18-09-91  Hellas         Gent (BEL) 24-02-08
13 2.11.18    Katja Broers               07-03-80  Venray regio   Den Haag       16-02-97
14 2.11.8     Stella Jongmans             17-05-71  Sparta         Dortmund (GER)  07-02-88
15 2.11.85 Annemarie Slangewal        12-09-98 Triathlon      Apeldoorn      01-03-15
16 2.11.9     Fieke Kamps                22-05-58  Sagitta        Arnhem         17-02-74
17 2.11.93    Machteld Mulder            21-02-89  Hollandia      Dortmund (GER)  05-02-06
18 2.12.0     Susan Dammingh         MC  09-06-73  De Liemers     -   -  -87
1500 meter
1 4.30.56    Silvia Kruijer             06-09-74  NOVA Den Haag       16-02-91
2 4.30.73    Christien ten Bosch        10-11-73  De Gemzen       -      -89
3 4.32.01    Sabine Rutten              04-05-97  VAV            Apeldoorn      09-02-14
4 4.32,64    Merel van der Marel        01-11-99 AV Haarlemmermeer Apeldoorn      01-03-15
5 4.32,74    Jasmijn Bakker              11-10-99 Triathlon      Apeldoorn      01-03-15
6 4.32.89    Marian Kortmann            23-12-71  AAV '36 Den Haag       20-02-88
7 4.35.72    Petula Ruys                11-03-67  Metro          Zuidlaren      12-02-84
8 4.37.08    Nisrine Masrhalmi          17-11-96  CAV Energie Apeldoorn      24-02-13
9 4.37.36    Annet Bezemer     23-03-69  HAC            Düsseldorf (GER) 20-02-85
10 4.37.93    Veerle Bakker              29-09-97  Triathlon      Apeldoorn      09-02-14
11 4.38.0     Simone Guikema             11-01-70  Start '78      -      -87
12 4.38,96    Diane van Es               22-03-99  PAC            Apeldoorn      24-01-15
13 4.39.06    Maureen Koster             03-07-92  AV '47 Gent (BEL) 16-02-08
14 4.40.27    Karen Glerum               06-04-70  Marathon       Den Haag       06-02-87
15 4.41.00 Anna Hightower         MC   18-07-02 Ciko '66        Apeldoorn       22-01-17
16 4.41.06    Maartje Kardol        MC  27-03-81  De Keien       Den Haag       18-02-96
17 4.41.24    Yvonne van der Kolk      MC  07-01-69  Sagitta        Düsseldorf (GER) 13-02-83
18 4.41.32    Marije te Raa              22-06-84  AV '34         Gent (BEL) 17-02-01
19 4.41.75    Anna Eikendal          MC   04-06-02 Atverni         Apeldoorn       22-01-17
20 4.41.81    Susan Kuijken              08-07-86  Seven Hills RT Gent (BEL) 15-02-03
21 4.42.0     Albertine Visserman        13-05-68  Impala         Dortmund (GER)  29-01-84
60 meter horden (76.2 cm)
1 8.27     Nadine Visser              09-02-95  SAV             Apeldoorn      12-02-12
2 8.30     Dafne Schippers            15-06-92  Hellas         Apeldoorn      08-02-09
3 8.39     Jamile Samuel         MC  24-04-92  Phanos         Gent (BEL) 17-02-07
4 8.45     Petra Huijbrechtse         26-09-72  NEA-Volharding Den Haag       13-02-88
5 8.46     Jacqueline Poelman         05-10-73  Argo '77 Den Haag       11-02-90
6 8.51     Inge Drost                 15-01-96  Ilion          Apeldoorn      24-02-13
7 8.52     Ndidi Onyeike              27-01-81  Noordkop       Den Haag       16-02-97
8 8.53     Dafne Schippers            15-06-92  Hellas         Düsseldorf (GER) 08-03-08
9 8.54     Zoë Sedney                 15-12-01 Ilion          Apeldoorn      28-01-17
10 8.54     Marijke Esselink           22-06-99 Archeus        Apeldoorn       21-02-16
11 8.56     Thaisa Huys                27-12-90  NEA-Volharding Gent (BEL) 17-02-07
12 8.57     Marijke van Zon            12-05-68  DEM            Zuidlaren      12-02-84
13 8.58     Maayke Tjin-A-Lim          10-01-98 Sparta          Apeldoorn      01-03-15
14 8.59     Frenke Bolt                08-06-80  Hanzesport     Chemnitz (GER) 08-03-97
15 8.61     Deborah den Boer           18-04-75  ADA            Den Haag       02-03-91
16 8.62     Nissa French-Ramsteyn      23-09-79  PSV            Den Haag       18-02-96
17 8.63     Yvonne Wisse               06-06-82  Dynamica       Den Haag       06-03-99
18 8.63     Sharona Bakker             12-04-90  Suomi          Gent (BEL) 17-02-07
19 8.64     Laurien Hoos               18-08-83  Hera           Gent (BEL) 12-03-00
20 8.68     Janneke van Raan           01-10-95  Daventria      Apeldoorn      29-01-11
21 8.68     Sjoera Tjin A-Lim          07-12-95  Sparta         Amsterdam      22-01-12
22 8.68     Marije van Hunensteijn     02-03-05  AV '34 Apeldoorn      12-02-12
23 8.73     Marloes Duijn              18-06-93  SAV            Apeldoorn      28-02-10
24 8.74     Bianca Citteur             18-08-65  PEC            Zwolle         01-02-81
25 8.74     Kristel Bottinga           10-05-84  AV '55         Chemnitz (GER) 04-03-00
26 8.74     Noa van Ginneken           24-08-97  Prins Hendrik  Amsterdam      02-02-14
27 8.75     Claudia Mura               26-04-73  DEM             -   -  -89
28 8.75     Anna Postema                24-06-99 Prins Hendrik  Apeldoorn      30-01-16
29 8.78     Naomi Klomp                 16-11-93  Energie        Apeldoorn      08-02-09
30 8.78     Kadidja Sangare 23-05-01 AAV '36        Apeldoorn 18-02-17
31 8.79     Anouk Hagen                30-04-90  Nijmegen Atletiek Gent (BEL) 17-02-07
32 8.79     Robin Wingbermuhle         20-05-92  Rotterdam Atletiek Apeldoorn      08-02-09
33 8.79     Marijke Boogerd            12-02-97  AAV '36        Apeldoorn      25-01-14
34 8.80     Mariska Bun                19-04-94  RKHAV          Apeldoorn      20-02-11
35 8.80     Chanté Samuel               09-04-96  Phanos         Apeldoorn      24-02-13
36 8.81     Nancy van Petersen         10-05-92  Cialfo         Apeldoorn      08-02-09
37 8.82     Rosina Hodde               10-02-83  Parthenon      Den Haag       27-02-99
38 8.82     Tine Veenstra              20-05-83  SAV            Gent (BEL) 12-02-00
hoogspringen
1 1.80     Annemiek Bouma             12-03-56  Atmodes        Leiden         25-02-73
2 1.80     Jolanda Bleeker            06-08-67  DEM            Düsseldorf (GER) 13-02-83
3 1.80     Saskia Oversluizen         26-06-73  AVR            Den Haag       11-02-90
4 1.80     Eva Lubbers                06-02-92  AKU            Groningen      18-01-09
5 1.80     Tanita Hofmans             22-10-94  DAK            Apeldoorn      29-01-11
6 1.78 Etwaria Sardjoe            25-06-64  Sagitta        Düsseldorf (GER) 22-02-81
7 1.78 Cindy Schuringa            08-06-78  Impala         Zwolle         21-01-95
8 1.77     Astrid Uffelie             23-02-59  Zaanland       Arnhem         01-02-76
9 1.77     Thea Haklander             18-03-63  Spero          Zwolle         27-01-80
10 1.76     Nicole Etman               13-07-00 PAC             Apeldoorn      20-02-16
11 1.75 Jacqueline de Jong         25-11-58  Lycurgus       Arnhem         26-01-75
12 1.75 Marja Kouijzer             11-07-58  Delta Sport    Groningen      02-03-75
13 1.75 Anneke Magendans           09-05-60  Ciko '66       Arnhem         31-01-76
14 1.75 Karin Peters          MC  12-06-66  ADA            Zwolle         01-02-81
15 1.75 Marjon Wijnsma             18-07-65  Lionitas       Zwolle         23-01-82
16 1.75 Carla Wuyts                30-04-67  Spado          Zuidlaren      20-02-83
17 1.75 Katja Masselink            20-02-67  Fortis         Losser         02-10-83
18 1.75 Ellen Tromp           MC  31-01-69  GAC Hilversum Zuidlaren      12-02-84
19 1.75 Karlijn van Beurden        12-05-76  Hollandia      Zwolle         19-01-92
20 1.75 Saskia Meijer              08-02-79  AV '34         Dortmund (GER)  18-12-94
21 1.75 Marjon Leeuwis             15-05-80  AC TION Zwolle         21-01-96
22 1.75 Marije Langen              29-12-86  AAC '61        Gent (BEL) 03-02-02
23 1.75 Sietske Noorman            16-07-91  Generaal Michaelis Sittard        23-12-07
verspringen
1 6.12     Carola van Wagtendonk      21-05-91  Hera           Gent (BEL) 16-02-08
2 6.11     Marjan Goedhart            05-06-62  AAV '36        Rotterdam      10-02-79
3 6.05     Berthe Makizodila          14-06-92  Triathlon      Apeldoorn      14-02-09
4 5.98     Deborah den Boer           18-04-75  ADA            Den Haag       08-02-92
5 5.95     Claudia Mura               26-04-73  DEM            Düsseldorf (GER) 03-03-90
6 5.94     Edith Radder               03-07-63  AV '47         Rotterdam      17-02-80
7 5.94     Ottelien Olsthoorn         20-06-78  DEM            Zwolle         21-01-95
8 5.92     Ingrid van Lingen          13-10-64  Sparta         Düsseldorf (GER) 22-02-81
9 5.92     Maaike Olsthoorn           07-08-76  DEM            Den Haag       14-03-93
10 5.92     Danielle van Varsseveld 15-02-77  Hollandia      Den Haag       26-02-94
11 5.87     Femke Klop                 10-05-90  Unitas         Gent (BEL) 17-02-07
12 5.87     Inge Drost                 15-01-96  Ilion          Zoetermeer     19-01-13
13 5.86     Nadine Visser              09-02-95  SAV            Apeldoorn      12-02-12
14 5.83     Jamile Samuel         MC  24-04-92  Phanos         Dortmund (GER)  22-01-06
15 5.83     Rosemarie Beukhof          04-11-90  Daventria      Dortmund (GER)  21-01-07
16 5.80     Dafne Schippers            15-06-92  Hellas         Apeldoorn      22-02-09
17 5.79     Marjo Wijnbergen           23-04-62  ADA            Groningen       21-01-78
18 5.79     Anouk Vetter               04-02-93  AAC            Apeldoorn      21-02-10
19 5.77     Ester Goossens             21-02-72  Clytoneus      Zwolle         14-01-89
20 5.77     Frenke Bolt                08-06-80  Hanzesport     Chemnitz (GER) 08-03-97
polshoogspringen
1 3.91     Killiana Heijmans          24-01-97  PAC            Zoetermeer     25-01-14
2 3.77     Leonie Schilder            15-09-90  AV Edam        Gent (BEL) 17-02-07
3 3.77     Denise Groot               26-05-90  Unitas         Gent (BEL) 17-02-07
4 3.75     Dominique Esselaar         16-08-96  Unitas         Reno (USA)     19-01-13
5 3.62     Marijke Wijnmaalen         06-12-98 Ilion           Apeldoorn      21-02-15
6 3.61     Marijke Valk               15-07-92  Unitas         Apeldoorn      08-02-09
7 3.60 Tinka Broekman             13-11-99 Unitas          Apeldoorn      27-02-16
8 3.54 Alies van Berkum           26-01-98  Hercules       Apeldoorn      09-02-14
9 3.51 Noortje Meester            14-09-96  AV Edam        Amsterdam      20-01-13
10 3.50 Nanah Fung-Loy              20-02-01 Ilion           Apeldoorn      28-01-17
11 3.45 Annebel Jaarsma            16-05-99 Lycurgus       Apeldoorn       21-02-16
12 3.45 Saskia van der Boor            20-09-00 Fortius Apeldoorn      19-02-17
13 3.43 Mirte Kok                  21-11-99 Hercules       Dordrecht      29-10-16
14 3.42 Anita Karregat             31-12-91  AV Edam        Gent (BEL) 18-03-07
15 3.41 Julia de Hoop              27-07-92  Unitas         Apeldoorn      08-02-09
16 3.40 Janneke Oosterink          22-01-87  GAC-Hilversum  Dordrecht      04-06-04
17 3.35 Imme van Burg              12-04-90  Prins Hendrik  Düsseldorf (GER) 04-02-06
18 3.35 Robin Wingbermühle         20-05-92  Rotterdam Atletiek Apeldoorn      14-02-09
19 3.35 Fleur van der Linden       21-07-01 Sprint         Apeldoorn      19-02-17
20 3.33 Thyra van Diemen       MD 04-07-03 PAC             Dordrecht      29-10-16
21 3.31 Rianne Pessel              04-10-93  NEA-Volharding Apeldoorn      08-02-09
22 3.30 Eva Jaarsma                13-04-96  Lycurgus       Apeldoorn      24-02-13
23 3.30 Sophie Jebose              30-08-00 AAC             Apeldoorn 19-02-17
24 3.25 Brenda Baar                19-07-87  GAC-Hilversum  Gent (BEL) 10-01-04
25 3.22 Femke Klop             MC 10-05-90  Unitas         Gent (BEL) 21-02-04
26 3.22 Kirsten Kuntz               09-06-99 Passaat         Dordrecht      24-10-15
27 3.20     Marloes van Putten         08-11-82  Ilion          Den Haag       25-01-98
28 3.20     Mirjam Sleumer             01-09-83  AAC '61        Dortmund (GER) 05-02-00
29 3.20     Rubina Brouns         MC  30-06-95  Unitas         Apeldoorn      30-01-10
30 3.20     Isabel Janssen             24-08-94  PAC            Apeldoorn      06-02-11
31 3.20     Daphne Veerman        MC  13-10-96  AV Edam        Amsterdam      27-08-11
32 3.20     Sannah van der Wijst       20-05-99 Unitas          Apeldoorn       01-03-15
33 3.18 Otte Wienese                30-05-01 GAC-Hilversum  Zoetermeer     10-12-16
34 3.12 Joska le Conté             29-09-87  Fit            Gent (BEL) 21-02-04
35 3.12 Jenny Baar                 25-08-89  GAC-Hilversum  Groningen      28-01-06
36 3.10     Charissa van Prooijen MD  28-06-93  PAC            Dordrecht      11-02-06
37 3.10     Lindsey Bervoets           19-03-93  Unitas         Düsseldorf (GER) 01-02-09
38 3.10     Camille van de Brug           20-09-00 PAC             Apeldoorn      30-01-16
hinkstapspringen
1 12.19     Priscilla van Oorschot     03-09-96  AAC            Apeldoorn      23-02-13
2 12.08     Britta de Haan             31-03-99 Clytoneus      Apeldoorn      20-02-16
3 11.78     Ottelien Olsthoorn         20-06-78  DEM            Den Haag       26-02-95
4 11.77     Meruska Eduarda            30-07-91  Rotterdam Atletiek Groningen      27-01-08
5 11.68     Marlon Dek                 08-02-87  AV '56         Dortmund (GER) 15-02-04
6 11.65 Nikki Boon                  01-08-01 Flevo Delta    Apeldoorn      18-02-17
7 11.60 Edikan Ekpo 07-05-00 Haag Atletiek Apeldoorn      18-02-17
8 11.57     Zoë Tromp                  30-04-97  Haag Atletiek Zoetermeer     18-01-14
9 11.50     Frenke Bolt                08-06-80  Hanzesport     Den Haag       17-03-96
10 11.50     Yvonne Wisse               06-06-82  Dynamica       Gent (BEL) 11-01-98
11 11.48     Larissa Bronkhorst         25-06-79  DEM            Düsseldorf (GER)    11-03-95
12 11.36     Karin Ruckstuhl            02-11-80  Zuidwal        Chemnitz (GER) 08-03-97
13 11.35     Sanne Korteland            08-10-89  Passaat        Gent (BEL) 18-02-06
14 11.32     Lentine Klaassen           18-04-95  Castricum      Apeldoorn      11-02-12
15 11.31     Silke Berendse             14-03-98  Phanos         Apeldoorn      08-02-14
16 11.30     Faith Eruwa                01-06-94  Unitas         Apeldoorn      06-02-11
17 11.28     Monique Burger             11-04-80  Olympus '70     Chemnitz (GER) 08-03-97
18 11.28     Sophie Jebose 30-08-00 AAC Apeldoorn      18-02-17
19 11.27     Marit van 't Hullenaar     18-09-90  Atledo         Gent (BEL) 17-02-07
20 11.27     Laurien Theunissen 09-02-00 Unitas         Apeldoorn      18-02-17
21 11.25     Selma Veerman              06-07-82  Edam           Dortmund (GER) 06-03-99
22 11.25     Laurien Hoos               18-08-83  Hera           Chemnitz (GER) 04-03-00
23 11.24     Elzemieke Olsthoorn        16-04-80  DEM            Den Haag       17-03-96
24 11.23     Jinke van der Sluis        18-07-99 Phoenix        Apeldoorn      20-02-16
25 11.22     Esmee Kamphuis             23-05-83  PEC 1910       Chemnitz (GER) 04-03-00
26 11.22     Astrid Verhage              21-01-88  Hera           Zuidbroek 24-01-04
kogelstoten (3 kg)
1 19.10     Melissa Boekelman          11-05-89  Prins Hendrik Enschede       29-10-06
2 18.89 Jorinde van Klinken        02-02-00 Groningen Atletiek Apeldoorn 18-02-17
3 18.88     Corrie de Bruin            26-10-76  Typhoon        Den Haag       09-02-92
4 17.04     Jessica Schilder           19-03-99 AV Edam         Apeldoorn      20-02-16
5 16.66     Denise Kemkers             11-04-85  Hera           Enschede       27-10-02
6 16.58     Tine Veenstra              20-05-83  SAV            Gent (BEL) 12-02-00
7 16.26     Pamela Kiel                09-04-91  Passaat        Utrecht        09-12-07
8 16.15     Monique Schipper           16-09-74  Delta Sport    Goes           12-01-91
9 16.08     Corinne Nugter             28-03-92  AV NOP         Apeldoorn      07-02-09
10 16.04     Laurien Hoos               18-08-83  Hera           Gent (BEL) 12-02-00
11 15.87     Enid Duut                  18-05-99 PAC             Apeldoorn       20-02-16
12 15.85     Linda Verbaan              26-07-79  DEM            Den Haag       17-03-96
13 15.84     Inge Barends               08-01-74  Hercules       Hoboken (BEL) 23-02-91
14 15.83     Benthe König               07-04-98 Ciko '66        Apeldoorn      28-02-15
15 15.74     Lieja Koeman               10-03-76  Hera           Den Haag       28-03-93
16 15.60     Alida van Daalen       MC  12-04-02 PAC             Apeldoorn      22-01-17
17 15.50     Bianca Reuver              30-05-89  NEA-Volharding Groningen      29-01-06
18 15.48     Roos de Klerk              24-06-94  CAV Energie Apeldoorn      05-02-11
19 15.41     Suzanne Koeman             19-02-81  Hera           Den Haag       22-02-98
20 15.35     Eva Reinders               12-05-93  Groningen Atletiek Groningen      17-01-10
21 15.08     Linda Tukkers              03-05-71  AC TION Enschede       10-01-88
22 14.97     Jannicke IJdens            11-05-88  Groningen Atletiek Gent (BEL) 19-02-05
23 14.97     Lisanne Schol              22-06-91  NEA-Volharding Groningen      27-01-08
24 14.91     Katinka Zijlstra            15-11-99 Horror         Apeldoorn      28-02-15
25 14.84     Elna Schaik                18-04-54  Sliedrecht     Groningen      08-03-70
26 14.83     Ilona Rutjes               28-05-80  Argo '77       Heerenveen     15-03-97
27 14.81     Denise van Herp            02-05-93  Daventria      Apeldoorn      22-02-09
28 14.58     Jessica Gosselaaar         24-02-79  Hollandia      Den Haag       18-02-96
29 14.54     Bertina Ockeloen           15-09-74  AVR            Den Haag       01-03-91
30 14.53     Linda Callemeijn           29-04-87  Atletiek Maastricht Gent (BEL) 21-02-04
31 14.51     Mireille Stadwijk          09-01-64  Atmodes        Zwolle         27-01-80
5-kamp
1 3.992     Dafne Schippers           15-06-92  Hellas        Apeldoorn       22-02-09
         (8.36 * 1.66 * 13.04 * 5.80 * 2.36.05)                                           
2 3.982     Inge Drost                15-01-96  Ilion         Apeldoorn      10-02-13
         (8.54 * 1.63 * 12.14 * 5.71 * 2.23.89)    
3 3.976     Denise van Herp           02-05-93  Daventria     Apeldoorn      22-02-09
         (9.14 * 1.63 * 14.81 * 5.53 * 2.24.21)
4 3.909      Marijke Esselink          22-06-99 Archeus       Apeldoorn      14-02-16
         (8.65 * 1.65 * 13.59 * 5.30 * 2.27.84)
5 3.908     Laurien Hoos              18-08-83  Hera          Gent (BEL) 12-03-00
6 3.902     Nadine Visser             09-02-95  SAV           Apeldoorn      19-02-12
         (8.27 * 1.60 * 12.74 * 5.63 * 2.33.46)
7 3.868     Frenke Bolt               08-06-80  Hanzesport    Zwolle         26-01-97
8 3.862     Ottelien Olsthoorn        20-06-78  DEM           Zwolle         21-01-95
9 3.852     Anouk Vetter              04-02-93  AAC           Apeldoorn      21-02-10
         (8.93 * 1.60 * 13.66 * 5.79 * 2.34.81)
10 3.849      Britta de Haan            31-03-99 Clytoneus     Apeldoorn      14-02-16
         (9.08 * 1.62 * 12.36 * 5.52 * 2.21.27)
11 3.837     Deborah den Boer          18-04-75  ADA           Zwolle         18-01-92
12 3.832     Yvonne Wisse              06-06-82  Dynamica      Den Haag        27-02-99
13 3.793     Chanté Samuel             09-04-96  Phanos        Apeldoorn      10-02-13
         (8.81 * 1.69 * 12.17 * 5.33 * 2.31.22)                                           
14 3.777     Marije Langen             29-12-86  AAC '61        Gent (BEL) 09-03-03
15 3.766     Ellen van der Veer        16-08-90  Hellas        Gent (BEL) 11-02-07
16 3.764     Michelle Oud              19-07-96  NEA-Volharding Apeldoorn      10-02-13
         (9.18 * 1.63 * 12.52 * 5.42 * 2.25.75)                                           
17 3.758     Tine Veenstra             20-05-83  SAV           Den Haag       27-02-98
18 3.742     Saskia Meijer             08-02-79  AV '34        Zwolle         21-01-95
19 3.730     Cindy Schuringa           08-06-78  Impala        Zwolle         21-01-95
20 3.720     Melissa de Haan           15-08-97  AV '34        Apeldoorn      16-02-14
         (9.15 * 1.71 * 12.51 * 5.25 * 2.33.42)
21 3.707     Carola van Wagtendonk     21-05-91  Hera          Gent (BEL) 11-02-07
22 3.698     Maureen Rots              25-02-93  PEC 1910      Apeldoorn      21-02-10
         (9.13 * 1.66 * 11.68 * 5.36 * 2.28.74)
23 3.686     Ellis Gielen               15-03-93  Unitas        Apeldoorn      21-02-10
         (9.41 * 1.54 * 13.76 * 5.36 * 2.25.10)
24 3.681     Jacqueline Poelman        05-10-73  Argo '77      Zwolle         20-01-90
overmaatse baan:
3.807 Ester Goossens            21-02-72  Clytoneus     Zwolle         14-01-89
3.731 s Marjon Wijnsma            18-07-65  Lionitas      Zwolle         23-01-82
s= seniorenmateriaal