Dit is de Indoor-ranglijst aller tijden van de Atletiekunie.
Deze is laatst geactualiseerd tot: 8 maart 2017.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. 
Stuur een mail naar Wilmar Kortleever
In blauw de Nederlandse records. Die wijken soms af van de beste prestatie ooit. Dat kan omdat er bijvoorbeeld geen dopingcontrole heeft plaats gevonden; de kwestie rond de nationaliteit nog niet 100% was geregeld, etc., maar ook dat de aanvraag van een record nog in behandeling is. De officiële Nederlandse records zijn terug te vinden op www.atletiek.nl.
Meisjes A
60 meter
1 7.28     Dafne Schippers             15-06-92  Hellas         Luxemburg (LUX) 29-01-11
2 7.37     Jamile Samuel               24-04-92  Phanos         Apeldoorn      27-02-10
3 7.40      Bowien Jansen               29-08-98 AV Haarlemmermmeer Apeldoorn       11-02-17
4 7.43     Jacqueline Poelman          05-10-73  Argo '77       Den Haag       15-02-92
5 7.45     Nelli Cooman                06-06-64  AVR            Rotterdam      21-02-82
6 7.46     Tasa Jiya                   16-09-97 Lycurgus       Apeldoorn      27-02-16
7 7.48     Lieke Klaver                20-08-98 SAV             Apeldoorn       11-02-17
8 7.51     Petra Huijbrechtse     MB  26-09-72  DEM            Den Haag       04-02-89
9 7.53     Monique Bogaards            08-01-71  Ciko '66       Den Haag       04-02-89
10 7.53      Demi van den Wildenberg  MB  29-02-00 Eindhoven Atletiek Apeldoorn       11-02-17
11 7.54 N'ketia Seedo           MC  07-06-03 U-Track         Apeldoorn 19-02-17
12 7.55     Tessa van Schagen           02-02-94  Leiden Atletiek Apeldoorn      23-02-13
13 7.55      Marijke Boogerd             12-02-97 AAV '36        Apeldoorn      05-03-16
14 7.56     Sacha van Agt               10-08-94  Eindhoven Atletiek Apeldoorn      23-02-13
15 7.57     Joan van den Akker          16-01-84  KAV Holland    Gent (BEL) 15-02-03
16 7.57     Loreanne Kuhurima           07-05-91  Phanos         Apeldoorn      27-02-10
17 7.57     Anna Sjoukje Runia          19-02-95 NEA-Volharding Apeldoorn      08-02-14
18 7.60     Eva Hovenkamp               19-07-96  Climax         Apeldoorn      24-01-15
19 7.60     Janet Frederiks        MB  02-09-72  AC TION -      -89
20 7.60      Gabriëlla van der Wijck            27-03-97 Phanos          Apeldoorn      20-02-16
21 7.61     Sandra Westera         MB  27-03-64  Fortis         Zwolle         01-02-81
22 7.62     Ndidi Onyeike          MB  27-01-81  Noordkop       Den Haag       15-02-97
23 7.63 Minke Bisschops MC 02-09-02 Unitas Apeldoorn 19-02-17
24 7.64     Tjouke Ebbers               12-08-76  De Liemers     Den Haag       18-02-95
25 7.64     Berthe Makizodila      MB  14-06-92  Triathlon      Apeldoorn      07-02-09
26 7.65     Rinske Daniels              15-11-82  GAC-Gemert Gent (BEL) 17-02-01
27 7.65     Christel Bertens            29-05-83  Prins Hendrik Zuidbroek      20-01-02
28 7.65     Anouk Hagen                 30-04-90  Nijmegen Atletiek Apeldoorn       14-02-09
29 7.65     Eva Lubbers                 06-02-92  AKU            Apeldoorn      12-02-11
30 7.66     Annerose Scholsberg         01-11-69  AV '34          Den Haag       20-02-88
31 7.66     Karin Verploeg              31-01-71  Ciko '66        -      -89
32 7.66     Claudia Perlee         MB  21-05-72  ADA            Den Haag             -89
33 7.66     Janice Babel                10-11-92  Phanos         Apeldoorn      29-01-11
34 7.66     Eefje Boons                 18-07-94  Daventria      Amsterdam      23-12-12
35 7.67     Mami Awuah Asante           09-10-75  NEA-Volharding Den Haag       06-02-94
36 7.67     Jill Prins             MC  12-11-89  CAV Energie Zuidbroek      24-01-04
37 7.67     Nadine Visser          MB  09-02-95  SAV             Apeldoorn      11-02-12
200 meter
1 23.63     Tessa van Schagen           02-02-94  Leiden Atletiek Apeldoorn      17-02-13
2 23.82 Lieke Klaver                20-08-98 SAV             Apeldoorn      12-02-17
3 24.08 Bowien Jansen               29-08-98 AV Haarlemmermeer Apeldoorn      18-02-17
4 24.11     Jamile Samuel               24-04-92  Phanos         Dortmund (GER) 09-01-11
5 24.12     Michelle Martinot           05-12-69  AVR            Gent (BEL) 14-02-88
6 24.34     Lotte Visschers             02-08-79  Unitas         Den Haag       23-02-97
7 24.43     Monique Bogaards            08-01-71  Ciko '66       Den Haag       18-02-90
8 24.51     Rinske Daniels              15-11-82  GAC-Gemert Gent (BEL) 17-02-01
9 24.51     Eva Hovenkamp               19-07-96 Climax          Apeldoorn      01-03-15
10 24.59     Madiea Ghafoor          MB 09-09-92  Continental Sport Düsseldorf (GER)    08-03-08
11 24.60     Nicky van Leuveren          20-05-90  Phanos         Gent (BEL) 19-01-08
12 24.60     Janice Babel                10-11-92  Phanos         Apeldoorn      07-02-10
13 24.61     Judith Vis                  21-06-80  Rotterdam Atletiek Den Haag       24-01-99
14 24.67      Silke Berendse              14-03-98 Phanos         Apeldoorn      21-02-16
15 24.65     Ottelien Olsthoorn          20-06-78  DEM            Den Haag       15-02-97
16 24.72     Laura de Witte              07-08-95  Trias          Dortmund (GER) 05-01-14
17 24.74     Tjouke Ebbers               12-08-76  De Liemers     Dortmund (GER) 05-02-95
18 24.74     Naomi Sedney                17-12-94  Ilion          Apeldoorn      24-02-13
19 24.77     Loreanne Kuhurima      MB  07-05-91  Phanos         Düsseldorf (GER)    08-03-08
20 24.78     Annemarie Schulte           13-02-85  De Sperwers    Dortmund (GER) 18-01-04
21 24.84     Pascal van Assendelft         06-10-79  Haag Atletiek Den Haag       21-02-98
22 24.86     Kadene Vassell              29-01-89  Phanos         Gent (BEL) 29-12-07
23 24.87     Annerose Scholsberg         01-11-69  AV '34         Den Haag       21-02-88
24 24.87     Deborah den Boer            18-04-75  ADA            Den Haag       20-03-93
400 meter
1 53.82      Ester Goossens             21-02-72  Clytoneus     Den Haag       16-02-91
2 54.08      Annemarie Schulte          13-02-85  De Sperwers   Gent (BEL) 21-02-04
3 54.47       Femke Bol             MB  23-02-00 Altis         Apeldoorn       12-02-17
4 54.68      Machteld Mulder            21-02-89  Hollandia     Gent (BEL) 17-02-07
5 54.90      Henrieke Krommendijk       03-09-86  Unitas        Gent (BEL) 19-02-05
6 55.08      Marit Dopheide             28-12-90  AC TION Apeldoorn      15-02-09
7 55.14      Madiea Ghafoor             09-09-92  Phanos        Apeldoorn      13-02-11
8 55.24      Ingrid Stoot               29-07-64  Sprint        Rotterdam      20-02-88
9 55.42      Monique van Steennis       02-09-69  Altis          -      -88
10 55.49      Anna Voskamp               21-09-93  Hanzesport    Apeldoorn      12-02-12
11 55.51      Nicky van Leuveren         20-05-90  Phanos        Gent (BEL) 16-02-08
12 55.57      Marjolein de Jong          12-06-81  Phanos        Gent (BEL) 12-02-00
13 55.67      Thelma Joziasse            19-01-79  AV '34        Den Haag       16-02-97
14 55.81      Sjorske Wijnker       MB  23-05-88  Hera          Gent (BEL) 19-02-05
15 55.97      Lisanne de Witte           10-09-92  Trias         Apeldoorn      29-01-11
16 55.98      Danaïd Prinsen             20-08-97 Aquilo        Apeldoorn       01-03-15
17 55.99      Laura de Witte             07-08-95 Trias         Apeldoorn      09-02-14
18 56.04      Astrid Joziasse            19-01-79  AV '34        Den Haag       22-02-97
19 56.06      Yvonne van Dorp            06-01-66  Holland Leiden Zuidlaren      12-02-84
20 56.14      Marlies Manders       MB  18-09-91  Hellas        Bielefeld (GER) 09-02-08
21 56.19      Janneke Bosma              30-09-63  Impala        Rotterdam      21-02-82
22 56.28      Najla Jaber                12-05-84  Seven Hills RT Düsseldorf (GER)    08-02-03
23 56.29      Jose van der Veen             26-03-80  Impala        Den Haag       22-02-98
24 56.30      Stéphanie Beuling          26-02-91  PEC 1910      Apeldoorn      15-02-09
25 56.46      Vera van den Haak          13-01-95  AAV '36        Apeldoorn      25-01-14
26 56.53      Jorien Kranendijk          12-05-74  PEC 1910      Den Haag       27-02-93
27 56.67      Dorien ten Bosch           21-11-64  Olympia '48   Zuidlaren      19-02-83
800 meter
1 2.04.64    Yvonne van der Kolk           07-01-79  AVR           Gent (BEL) 14-02-88
2 2.04.74    Najla Jaber                12-05-84  Seven Hills RT Gent (BEL) 15-02-03
3 2.07.25    Machteld Mulder            21-02-89  Hollandia     Dortmund (GER) 20-01-08
4 2.07.56    Krista Aukema              20-09-67  Spartacus     Zuidlaren      08-02-86
5 2.07.76    Thelma Joziasse            19-01-79  AV '34        Den Haag       23-02-97
6 2.08.25    Astrid Joziasse            19-01-79  AV '34        Lievin (FRA) 01-03-97
7 2.08.27    Ester Goossens             21-02-72  Clytoneus     Den Haag       17-03-91
8 2.08.3     Ingrid Stoot               29-07-64  Sprint        Dortmund (GER) 02-01-83
9 2.08.7     Stella Jongmans            17-05-71  Sparta        Dortmund (GER) 29-01-89
10 2.08.83     Ashley Melcherts      MB  17-04-98 CAV Energie       Apeldoorn      22-02-15
11 2.09.03    Brechje de Ruyck           20-10-84  RKHAV         Gent (BEL) 15-02-03
12 2.09.1     Elly van Hulst             09-06-59  Lionitas      Dortmund (GER) 05-03-77
13 2.09.10    Danaïd Prinsen        MB  20-08-97  Aquilo        Apeldoorn      17-02-13
14 2.09.4     Olga Commandeur       MB  31-01-58  Suomi         Arnhem         17-02-74
15 2.09.8     Maaike Persoons       MC  24-07-63  AAV '36        Dortmund (GER) 12-03-78
1500 meter
1 4.20.5     Yvonne van der Kolk           07-01-79  AVR           Dortmund (GER) 07-02-88
2 4.23.98    Krista Aukema              20-09-67  Spartacus     Zuidlaren      09-02-86
3 4.28.15    Nisrine Masrhalmi          17-11-96 CAV Energie Apeldoorn      22-02-15
4 4.30.56    Silvia Kruijer        MB  06-09-74  NOVA Den Haag       16-02-91
5 4.30.73    Christien ten Bosch   MB  10-11-73  De Gemzen      -      -89
6 4.30.74    Marielle Schiltmans        01-10-72  Astylos       Den Haag       16-02-91
7 4.31.43    Stella Jongmans            17-05-71  Sparta        Den Haag       27-01-90
8 4.31.83    Maaike Persoons            24-07-63  ADA           Düsseldorf (GER)     22-01-81
9 4.31.91    Daphe Panhuysen            30-07-77  Kimbria       Den Haag       24-02-96
10 4.32.01    Sabine Rutten         MB  04-05-97 VAV           Apeldoorn      09-02-14
11 4.32.64     Merel van der Marel   MB  01-11-99 AV Haarlemmermeer Apeldoorn      01-03-15
12 4.32.67    Susan Kuijken              08-07-86  Seven Hills RT Zuidbroek      25-01-04
13 4.32.74    Jasmijn Bakker        MB  11-10-99 Triathlon      Apeldoorn      01-03-15
14 4.32.89    Marian Kortmann       MB  23-12-71  AAV '36        Den Haag       20-02-88
15 4.33.49    Jamie van Lieshout         12-07-91  Attila        Apeldoorn      08-02-09
16 4.33.86    Annet Bezemer              23-03-69  HAC           Den Haag       20-02-88
60 meter horden (84 cm)
1 8.27     Nadine Visser             09-02-95  SAV            Apeldoorn 23-02-14
2 8.41     Petra Huijbrechtse        26-09-72  KAV Holland Den Haag       16-02-91
3 8.45     Dafne Schippers           15-06-92  Hellas         Apeldoorn      06-02-11
4 8.50     Inge Drost                15-01-96 Ilion           Apeldoorn      15-02-15
5 8.51     Maayke Tjin A-Lim         10-01-98 NEA-Volharding Apeldoorn       12-02-17
6 8.52     Judith Vis                21-06-80  Rotterdam Atletiek Den Haag       13-02-99
7 8.55     Marloes Duijn             18-06-93  SAV            Apeldoorn      12-02-12
8 8.55     Anna Sjoukje Runia         19-02-95 NEA-Volharding Apeldoorn      09-02-14
9 8.60     Marijke van Zon           12-05-68  DEM            Zwolle         25-01-87
10 8.60     Jacqueline Poelman        05-10-73  Argo '77   Den Haag       16-02-91
11 8.62     Sharona Bakker            12-04-90  Suomi           Gent (BEL) 06-02-08
12 8.63     Femke van der Meij        20-05-85  Suomi          Gent (BEL) 21-02-04
13 8.64     Peggy van Dinther         22-09-66  Sprint         Zuidlaren      12-02-84
14 8.68     Frenke Bolt               08-06-80  Hanzesport     Blacksburg (USA)     16-01-99
15 8.69     Chanté Samuel             09-04-96 Phanos          Apeldoorn      01-03-15
16 8.70     Saskia Meijer             08-02-79  AV '34         Den Haag       15-02-79
17 8.71     Marjon Wijnsma            18-07-65  Lionitas       Zwolle         22-01-84
18 8.71     Marije van Hunensteijn    02-03-95  AV '34         Amsterdam      02-02-14
19 8.72     Marijke Esselink          22-06-99 Archeus         Apeldoorn      05-02-17
20 8.74     Marjan Olyslager          08-03-62  Schelde Sport  Düsseldorf (GER)    12-01-80
21 8.74     Suzanne Williams          07-10-93  Groningen Atletiek Apeldoorn      26-02-12
22 8.75     Deborah den Boer          18-04-75  ADA             Den Haag       20-02-94
23 8.75     Jamile Samuel         MB 24-04-92  Phanos         Groningen      27-01-08
24 8.75     Nicole Kroonenburg        14-03-89  SAV            Gent (BEL) 16-02-08
25 8.75     Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Apeldoorn 18-02-17
26 8.76     Marjo Wijnbergen          23-04-62  ADA             Zwolle         03-02-80
hoogspringen
1 1.88     Ella Wijnants              02-06-65  Sparta        Rotterdam      13-02-83
2 1.84     Sietske Noorman            16-07-91  Generaal Michaelis Valašské Meziříčí (CZE) 20-03-10
3 1.84     Mirjam van laar            24-09-56  Kimbria       Arnhem         16-02-74
4 1.83     Mieke van Doorn            24-12-54  De Spartaan   Leiden         24-02-73
5 1.81     Jolanda Bleeker            06-08-67  DEM           Kortessem (BEL) 15-02-85
6 1.81     Angelique Maasdijk         09-08-70  Phoenix       Zwolle         14-01-89
7 1.81     Anoek van Diessen          20-02-73  AV '34        Den Haag       16-02-92
8 1.81     Marloes Lammerts           04-11-77  Attila        Den Haag       25-02-96
9 1.80     Annemiek Bouma         MB 12-03-56  Atmodes       Leiden         25-02-73
10 1.80     Marjon Wijnsma             18-07-65  Lionitas      Zwolle         22-01-73
11 1.80     Saskia Oversluizen     MB 26-06-73  AVR           Den Haag       11-02-90
12 1.80     Karlijn van Beurden        12-05-76  Hollandia     Den Haag       12-02-95
13 1.80     Yvonne Wisse               06-06-82  Dynamica      Gent (BEL) 17-02-02
14 1.80     Esther van der Lycke       19-08-89  AV '23        Wuppertal (GER) 18-01-08
15 1.80     Eva Lubbers            MB 06-02-92  AKU           Groningen      18-01-09
16 1.80     Tanita Hofmans         MB 22-10-94  DAK           Apeldoorn      29-01-11
verspringen
1 6.20     Dafne Schippers            15-06-92  Hellas        Apeldoorn      12-02-11
2 6.19     Mieke van der Kolk            14-04-68  DEM           Zuidlaren      09-02-86
3 6.14     Danielle van Varsseveld      15-02-77  Hollandia     Den Haag       17-02-96
4 6.12     Carola van Wagtendonk MB  21-05-91  Hera          Gent (BEL) 16-02-08
5 6.11     Marjan Goedhart       MB  05-06-62  AAV '36       Rotterdam      10-02-79
6 6.09     Edine van Heezik           27-01-61  ADA           Rotterdam      10-02-79
7 6.05     Berthe Makizodila     MB  14-06-92  Triathlon     Apeldoorn      14-02-09
8 6.04     Marjon WIjnsma             18-07-65  Lionitas      Zwolle         21-01-84
9 6.03     Anja Mulder                05-10-71  AV Nijkerk       Dortmund (GER) 26-02-89
10 6.03     Ottelien Olsthoorn         20-06-78  DEM           Den Haag       17-02-96
11 6.02     Maaike Olsthoorn           07-08-76  DEM           Den Haag       25-02-95
12 6.02     Saskia Meijer              08-02-79  AV '34        Den Haag       22-02-97
13 6.02     Nadine Visser              09-02-95  SAV           Sheffield (GBR) 26-01-14
14 6.00     Deborah den Boer           18-04-75  ADA           Den Haag       26-02-94
polshoogspringen
1 4.25     Femke Pluim               10-05-94  AV Gouda       Zoetermeer     02-02-13
2 4.15     Dominique Esselaar         16-08-96 Unitas          Apeldoorn      28-02-15
3 4.10     Denise Groot              26-05-90  Unitas         Apeldoorn      14-02-09
4 4.10     Marijke Wijnmaalen        06-12-98 Ilion          Apeldoorn       11-02-17
5 4.10      Killiana Heijmans         24-01-97 PAC             Apeldoorn      27-02-16
6 3.85     Leonie Schilder           15-09-90  AV Edam        Groningen      26-01-08
7 3.82     Robin Wingbermuhle        20-05-92  Rotterdam Atletiek Apeldoorn      26-02-11
8 3.76     Rianna Galiart            22-11-85  Lycurgus       Dordrecht       28-02-04
9 3.71     Marijke Valk              15-07-92  Unitas         Apeldoorn      05-02-11
10 3.70     Sabine Verbeek            25-03-80  Sparta         Colombes (FRA) 19-12-98
11 3.70     Alies van Berkum         26-01-98 Hercules       Apeldoorn      27-02-16
12 3.67     Noortje Meester           14-09-96 AV Edam        Apeldoorn      08-02-14
13 3.65 Tinka Broekman             13-11-99 Unitas         Apeldoorn      18-02-17
14 3.60     Yvette Caldenhove         30-01-82  Spado          Dortmund (GER)  17-12-00
15 3.56     Anita Karregat            31-12-91  AV Edam        Parijs (FRA) 04-12-09
16 3.55     Mirjam Sleumer            01-09-83  AAC '61 Gent (BEL) 17-02-01
17 3.50     Fenna van Burg            03-02-95  Prins Hendrik  Apeldoorn      23-02-13
18 3.50      Nanah Fung-Loy       MB  20-02-01 Ilion           Apeldoorn      28-01-17
19 3.50     Sterre de Booy             10-07-98 Ilion           Apeldoorn       11-02-17
20 3.45     Annebel Jaarsma      MB  16-05-99 Lycurgus       Apeldoorn      21-02-16
21 3.45 Saskia van der Boor  MB  20-09-00 Fortius Apeldoorn       19-02-17
22 3.43     Mirte Kok             MB  21-11-99 Hercules       Dordrecht      29-10-16
23 3.42     Eva Jaarsma               13-04-96 Lycurgus        Apeldoorn      21-02-15
24 3.41     Julia de Hoop        MB  27-07-92  Unitas         Apeldoorn      08-02-09
25 3.40     Isabel Janssen            24-08-94  PAC            Apeldoorn       23-02-13
26 3.40     Pricilla Huisman          21-08-96 Passaat         Vught           08-02-15
27 3.40     Jonne Dommerholt           19-07-96 Eindhoven Atletiek Apeldoorn      07-03-15
28 3.35     Irene Timmers             23-07-78  Ilion          Den Haag       16-02-97
29 3.35     Imme van Burg        MB  12-04-90  Prins Hendrik  Düsseldorf (GER)     04-02-06
30 3.35 Fleur van der Linden MB  21-07-01 Sprint         Apeldoorn      19-02-17
31 3.33     Thyra van Diemen     MD  04-07-03 PAC             Dordrecht      29-10-16
32 3.31     Rianne Pessel        MB  04-10-93  NEA-Volharding Apeldoorn       08-02-09
33 3.30     Marloes van Putten        08-11-82  Ilion          Zoetermeer     03-03-01
34 3.30     Sophie Jebose MB  30-08-00 AAC Apeldoorn 19-02-17
35 3.25     Brenda Baar          MB  19-07-87  GAC Hilversum Gent (BEL) 10-01-04
36 3.25     Yvonne Blok               24-08-87  Leiden Atletiek Zoetermeer     21-01-06
37 3.25     Jonneke Boere             12-02-94  AV Gouda       Zoetermeer     02-02-13
38 3.22     Femke Klop           MC  10-05-90  Unitas         Gent (BEL) 21-02-04
39 3.22     Jenny Baar                25-08-89  GAC Hilversum Groningen      28-01-07
40 3.22      Kirsten Kuntz        MB  09-06-99 Passaat        Dordrecht      24-10-15
41 3.21     Joska le Conté            29-09-87  Fit            Groningen      05-02-05
42 3.20     Yvonne Jeurissen          22-01-81  Unitas         Gent (BEL) 12-02-00
43 3.20     Rubina Brouns        MC  30-06-95  Unitas         Apeldoorn      30-01-10
44 3.20     Margit Korporaal          22-12-93  AV '34         Apeldoorn      29-01-11
45 3.20     Daphne Veerman       MC  13-10-96  AV Edam        Amsterdam      27-08-11
46 3.20     Sannah van der Wijst MB  20-05-99 Unitas          Apeldoorn      01-03-15
hinkstapspringen
1 12.27     Priscilla van Oorschot MB 03-09-96  AAC           Apeldoorn      09-02-14
2 12.16     Brenda Baar                19-07-87  GAC Hilversum Gent (BEL) 18-03-06
3 12.09     Annemarie Hendriks         22-12-75  DEM           Den Haag       27-02-94
4 12.08     Yvonne de Vreede           19-09-78  AV '40        Den Haag       23-02-97
5 12.08     Britta de Haan       MB  31-03-99 Clytoneus     Apeldoorn      20-02-16
6 11.98     Chanté Samuel              09-04-96 Phanos        Apeldoorn      09-02-14
7 11.94     Meruska Eduarda         30-07-91  Rotterdam Atletiek Apeldoorn      28-02-09
8 11.93     Marlon Dek                 08-02-87  AV '56        Gent (BEL) 19-02-05
9 11.91     Ottelien Olsthoorn         20-06-78  DEM           Den Haag       16-02-97
10 11.85     Zoë Tromp                  30-04-97 Haag Atletiek Apeldoorn      01-03-15
11 11.81     Larissa Bronkhorst         25-06-79  DEM           Den Haag       15-02-98
12 11.81     Karin Ruckstuhl            02-11-80  Zuidwal       Den Haag       14-02-99
13 11.73     Arianne Gravesteijn        22-01-94  Lycurgus      Apeldoorn      24-02-13
14 11.71     Selma Veerman              06-07-82  KAV Holland   Gent (BEL) 17-02-01
15 11.69 Judeska Sheppard 20-10-99 Rotterdam Atletiek Apeldoorn      19-02-17
16 11.65 Nikki Boon MB 01-08-01 Flevo Delta Apeldoorn      18-02-17
17 11.63     Myrthe Nanninga            23-10-94  Zuidwal       Apeldoorn      12-02-12
18 11.60 Edikan Ekpo MB 07-05-00 Haag Atletiek Apeldoorn      18-02-17
19 11.57      Charida Righolt            16-03-97 Athlos        Apeldoorn      21-02-16
20 11.56     Suzanne Kuijper            08-07-75  Lycurgus      Den Haag       20-02-94
21 11.53     Chawa Ringenoldus          01-12-73  SAV           Zwolle         19-01-92
22 11.52     Eva Bastmeijer             20-06-95 Attila        Apeldoorn      09-02-14
23 11.50     Frenke Bolt            MB 08-06-80  Hanzesport    Den Haag       17-03-96
24 11.50     Yvonne Wisse           MB 06-06-82  Dynamica      Gent (BEL) 11-01-98
25 11.50     Els Hufen                  12-04-92  AAC           Apeldoorn      13-02-11
kogelstoten (4 kg)
1 18.06     Corrie de Bruin           26-10-76  Rotterdam Atletiek Den Haag       12-02-95
2 17.21     Melissa Boekelman         11-05-89  Prins Hendrik Dortmund (GER) 24-02-08
3 16.25      Jorinde van Klinken  MB   02-02-00 Groningen Atletiek Apeldoorn       11-02-17
4 15.74     Benthe König               07-04-98 Ciko '66       Apeldoorn      11-02-17
5 15.52     Denise Kemkers            11-04-85  Hera           Gent (BEL) 15-02-03
6 15.14     Pamela Kiel               09-04-91  Rotterdam Atletiek Apeldoorn      28-02-10
7 15.08     Lieja Koeman              10-03-76  Lycurgus       Den Haag       25-02-95
8 15.02     Monique Schipper      MB   16-09-74  Delta Sport    Den Haag       16-02-91
9 14.88     Corinne Nugter            28-03-92  AV NOP         Apeldoorn      28-02-10
10 14.88      Jessica Schilder          19-03-99 Hera            Apeldoorn       11-02-17
11 14.85     Linda Tukkers             03-05-71  AC TION Enschede       28-10-90
12 14.80     Jacqueline Goormachtigh 28-02-70  PAC            Den Haag       03-02-89
13 14.74     Pietula Zomer             25-08-67  Hellas         Zwolle         25-01-86
14 14.68     Bianca Reuver             30-05-89  Hera           Gent (BEL) 16-02-08
15 14.47     Elna Schalk               18-04-54  AV Sliedrecht     Groningen      05-02-72
16 14.22     Eva Reinders              12-05-93  Groningen Atletiek Apeldoorn      06-02-11
17 14.21     Christina Speyer          30-12-69  AV NOP         -      -88
18 14.20     Bernadet Fransen          02-01-65  AVR            Zuidlaren      11-02-84
19 14.15     Vivian Brandhoff          27-06-93  SAV            Birmingham (USA) 26-02-12
20 14.13     Deborah Dunant            03-04-65  ADA            Zwolle         21-02-84
5-kamp
1 4.268      Nadine Visser             09-02-95  SAV            Sheffield (GBR) 26-01-14
         (8.32 * 1.75 * 11.90 * 6.02 * 2.22.83)
2 4.198      Saskia Meijer             08-02-79  AV '34          Zwolle         26-01-97
3 4.161      Judith Vis                21-06-80  Rotterdam Atletiek Den Haag       28-02-99
4 4.039      Anouk van Diessen         20-02-73  AV '34          Sofia (BUL) 08-02-92
5 4.037      Yvonne Wisse              06-06-82  Dynamica        Gent (BEL) 12-03-00
6 4.011      Inge Drost                 15-01-96 Ilion           Apeldoorn      15-02-15
         (8.50 * 1.66 * 11.19 * 5.79 * 2.22.20)
7 3.988      Gerja Everts              04-10-81  AAC '61        Den Haag       28-02-99
8 3.876      Emma Oosterwegel          29-06-98 Daventria      Apeldoorn       05-02-17
         (8.88 * 1.73 * 12.20 * 5.27 * 2.26.11)
9 3.855      Laurien Hoos              18-08-83  Hera            Gent (BEL) 03-02-02
10 3.839      Marlies Kranendonk        05-05-86  CAV Energie Gent (BEL) 27-02-05
11 3.824      Sophie Klumper            04-04-95  Phanos          Apeldoorn      16-02-14
         (9.10 * 1.66 * 11.96 * 5.51 * 2.24.14)
12 3.823      Marijke Esselink          22-06-99 Archeus        Apeldoorn      05-02-17
         (8.72 * 1.70 * 12.15 * 5.10 * 2.26.23)
13 3.814      Cindy Schuringa           08-06-78  Impala         Zwolle         21-01-96
14 3.812      Ester Goossens            21-02-72  Clytoneus      Zwolle         19-01-91
15 3.789      Ottelien Olsthoorn        20-06-78  DEM             Zwolle         26-01-97
16 3.776      Bregje Crolla             31-01-86  Unitas         Gent (BEL) 27-02-05
17 3.773      Amanda Spiljard           18-09-89  Attila          Gent (BEL) 03-02-08
18 3.769      Chanté Samuel             09-06-94  Phanos         Apeldoorn      16-02-14
         (8.91 * 1.63 * 10.19 * 5.73 * 2.24.87)
19 3.768      Deborah den Boer          18-04-75  ADA            Minneapolis (USA) 30-01-93
20 3.767      Nadine Broersen           29-04-90  Sprint          Zaragoza (ESP) 01-02-09
overmaatse baan:
4.240 Marjon Wijnsma            18-07-65  Lionitas       Zwolle         21-01-84
3.879 Angelique Maasdijk        09-08-70  Phoenix        Zwolle         14-01-89
3.826 Marriet Versluis          14-02-67  Hera           Zwolle         25-01-86
3.780 Marjan Goedhart           05-06-62  AAV '36         Zwolle         16-01-80