Dit is de ranglijst allertijden (Top 25) voor Meisjes Junioren D van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 8 mei 2019
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiŽle versie,
dit omdat prestatie onder die ondergrens niet geheel zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Werkgroep Statistiek
Meisjes D
60 meter
1 7.71 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Utrecht 23-04-16 1.4
2 7.89 Shaquata King 26-02-01 Feniks Amsterdam 07-09-14 -0.4
3 7.91 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.6
4 7.92 Janice Babel 10-11-92 Continental Sports Krommenie 03-07-05 2.0
5 7.97 Jill Prins 12-11-89 CAV Energie Naaldwijk 14-07-02
6 7.99 Marjorie Groenvelt 04-10-87 Continental Sports Amsterdam 10-09-00 0.2
6 7.99 GabriŽlla van der Wijck 27-03-97 AV Edam Amsterdam 29-05-10 -0.2
6 7.99 Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Amsterdam 02-09-18 1.5
9 8.00 Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Amsterdam 05-09-04 1.0
10 8.01 Joan van den Akker 16-01-84 AV '40 Amsterdam 14-09-97 1.7
11 8.06 Cristy Pieter 26-01-06 Fortius Breda 09-05-19 0.5
12 8.08 Tamara van der Stelt 02-05-84 Typhoon Amsterdam 14-09-97 1.7
12 8.08 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Amsterdam 08-05-04
14 8.09 Gerd Kinsala 19-04-93 RKHAV Vlaardingen 10-06-06
15 8.10 Trijnke Sjoerdsma 18-07-78 Athleta Leeuwarden 28-09-91
15 8.10 Rochelle van Gulik 04-08-93 Hercules Vlaardingen 10-06-06
15 8.10 Afra Jiya 09-03-02 Lycurgus Amsterdam 23-08-14 1.2
15 8.10 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Amersfoort 27-05-17 0.5
15 8.10 Olivia Carli 05-10-05 AAC '61 Groningen 30-06-18 1.9
20 8.11 Nelli Ritfeld 16-04-91 Ilion Barendrecht 29-05-04
20 8.11 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Zierikzee 05-06-10 1.5
20 8.11 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Hoorn 23-06-18 0.2
23 8.12 Suzanne Williams 07-10-93 Groningen Atletiek Groningen 13-05-06
23 8.12 Lianne van Krieken 15-01-97 Typhoon Amsterdam 05-09-10 1.3
23 8.12 Lucie Tiemeier 19-04-00 PAC Alphen aan de Rijn 22-06-13 0.6
23 8.12 Tess Jack 02-02-06 PAC Breda 09-05-19 0.5
betere handtijden:
7.6h Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Krommenie 05-06-05
7.8h Deborah den Boer 18-04-75 ADA Amsterdam 18-09-88
7.8h Sanne Brehm 18-01-79 PSV Deurne 30-06-91
7.8h Elisa Blom 04-02-91 AV Oss '78 Boxtel 16-05-04
600 meter
1 1.35.5 Susan Dammingh 09-06-73 De Liemers Vught 17-06-86
2 1.35.51 Sanne Reichgelt 07-01-97 Nijmegen Atletiek Erkelenz (GER) 24-04-10
3 1.36.1 Ingrid Stoot 29-07-64 Sprint Vught 17-09-77
4 1.36.4 Petula Ruys 11-03-67 Metro Den Haag 04-09-80
5 1.36.9 Maaike Persoons 24-07-63 AAV '36 Arnhem 02-10-76
5 1.36.9 Celine van de Berg 00-00-65 Zeeland Sport Sittard 16-04-78
5 1.36.9 Krista Aukema 20-09-67 Spartacus Leeuwarden 10-05-80
8 1.37.2 Yvonne van de Kolk 07-01-69 Sagitta Amsterdam 11-09-82
9 1.37.29 Dana van Velde 25-05-95 Hera Heerhugowaard 01-06-08
10 1.37.5 Rachel Boddy 29-07-88 Typhoon Enschede 14-10-01
11 1.37.8 Sandra Dorlas 29-03-64 De Bataven Sittard 21-05-77
12 1.38.0 Simone Guikema 11-01-70 Start '78 Drachten 26-06-82
1000 meter
1 2.55.18 Sanne Reichgelt 07-01-97 Nijmegen Atletiek Nijmegen 26-05-10
2 2.55.50 Jessie Fairley 25-04-91 Seven Hills RT Utrecht 16-07-04
3 2.55.73 Roos Hop 17-04-00 THOR Roosendaal 14-06-13
4 2.57.35 Laura van Langen 31-01-03 SAV Nijmegen 18-05-16
5 2.58.0 Iris Wullems 16-08-75 AV Nijmegen Uden 10-09-88
6 2.59.1 Yvonne van de Kolk 07-01-69 Sagitta Amsterdam 05-09-82
7 2.59.13 Tess van Randtwijk 04-10-04 AV '34 Amsterdam 03-09-17
8 3.00.43 Shurianty Mathilda 14-04-00 CAV Energie Amsterdam 08-09-13
9 3.00.7 Susan Dammingh 09-06-73 De Liemers Nijmegen 09-05-86
10 3.01.02 Dagmar Smid 26-01-97 AAV '36 Amsterdam 05-09-10
11 3.01.31 Bregje Sloot 28-01-00 De Liemers Heusden (BEL) 13-07-13
12 3.01.29 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Amsterdam 05-09-10
13 3.01.3 Anjolie Wisse 17-09-76 AV '56 Amsterdam 17-09-89
14 3.01.56 Nisrine Masrhalmi 17-11-96 CAV Energie Rotterdam 03-07-09
15 3.01.6 Esther Albers 02-09-82 AV Oss '78 Tilburg 13-10-95
16 3.01.62 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Amsterdam 03-09-17
17 3.01.69 Marlin van Hal 05-09-93 De Keien Amsterdam 03-09-06
18 3.01.71 Yara Schoenmakers 07-05-03 Eindhoven Atletiek Nijmegen 18-05-16
19 3.02.00 Adrienne Herzog 30-09-85 FIT Amsterdam 13-09-98
20 3.02.16 Pheline van Amersfoort 02-12-84 Achilles Top Arnhem 11-10-97
21 3.02.26 Britt Roos 01-07-03 HAC '63 Groningen 11-06-16
22 3.02.3 Raika Lenaarts 02-03-88 Hylas Heiloo 27-07-01
23 3.02.6 Gaitrie Lalta 28-09-89 PAC Spijkenisse 20-04-02
23 3.02.6 Chantal Deugd 08-10-76 Lycurgus Amsterdam 17-09-89
25 3.02.61 Kim Lahaije 03-03-97 Attila Tessenderloo (BEL) 23-06-10
60 meter horden 76.2 cm
1 8.88 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Apeldoorn 24-09-05 0.0
2 9.27 Eveline de Jong 01-09-85 AAC '61 Enschede 19-09-98
3 9.31 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.8
4 9.35 Nanah Fung-Loy 20-02-01 Sparta Amstelveen 07-09-14 0.3
4 9.35 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Amsterdam 04-09-16 -0.9
6 9.36 Rosina Hodde 10-02-83 Hera Amsterdam 15-09-96
6 9.36 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Zoetermeer 23-09-17 -0.2
8 9.38 Ashley Boldewijn 05-05-05 Feniks Amsterdam 02-09-18 1.4
9 9.42 Sharona Bakker 12-04-90 Suomi Amsterdam 07-09-03
9 9.42 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Emmeloord 15-09-07
11 9.45 Danielle Luppers 31-08-88 NEA-Volharding Emmen 22-09-01
11 9.45 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Zoetermeer 23-09-17 -0.2
11 9.45 Rachel Ivo 02-09-05 PAC Amsterdam 02-09-18 1.2
14 9.47 Carla de Koning 11-01-89 NEA-Volharding Stadskanaal 30-06-02
14 9.47 Didi Wals 18-01-00 Lycurgus Rotterdam 14-09-13 -0.9
14 9.47 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC Hilversum Zoetermeer 22-09-18 1.4
17 9.48 Jiva Jaliens 04-10-82 Rotterdam Atletiek Emmen 16-09-95
17 9.48 Alysťe Lester 26-05-03 Ilion Amsterdam 04-09-16 -0.9
19 9.49 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Barendrecht 06-07-02
20 9.50 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Amsterdam 08-09-13 0.0
21 9.52 Denise Zanferrari 31-03-03 AAC '61 Groningen 11-06-16 -0.6
21 9.52 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Gemert 03-06-17 -1.5
21 9.52 Jill Kleinlugtenbelt 01-01-05 AV Salland Amsterdam 02-09-18 1.2
24 9.53 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Amsterdam 03-09-17 0.4
25 9.55 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Krommenie 15-09-12 1.7
betere handtijden:
8.6h Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Krommenie 05-06-05
8.8h Deborah den Boer 18-04-75 ADA Lisse 17-09-88
9.2h Tanja Reuver 27-03-91 NEA-Volharding Grootebroek 19-06-04
9.3h Ingvild Snoeijs 24-04-78 THOR Kerkrade 13-07-91
9.3h Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Amsterdam 19-09-93
hoogspringen
1 1.70 Etwaria Sardjoe 25-06-64 Sagitta Amsterdam 09-10-77
2 1.68 Hendrike Schut 09-05-72 De Sperwers Emmen 05-10-85
2 1.68 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Hoorn 15-05-88
4 1.67 Jacolies van Gastel 21-03-66 Delta Sport Hulst 19-05-79
4 1.67 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Hoorn 10-07-93
6 1.66 Chante Samuel 09-04-96 Phanos Amersfoort 13-04-09
7 1.65 Karin Peters 12-06-66 ADA Amsterdam 09-09-79
7 1.65 Sanne Raats 24-02-89 Spado Gorinchem 22-06-02
7 1.65 Esther van de Lycke 19-08-89 AV '23 Heerenveen 21-09-02
7 1.65 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Santpoort 18-06-05
7 1.65 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Zoetermeer 09-09-06
7 1.65 Janneke Bruintjes 29-03-96 NOP Amsterdam 06-09-09
7 1.65 Judy van der Drift 23-03-99 AV Haarlemmermeer Almelo 02-06-12
7 1.65 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Amsterdam 23-08-15
7 1.65 Bente Tuil 15-09-05 Hollandia Heiloo 30-06-18
16 1.62 Welmoed Jonker 16-06-97 Daventria Gemert 18-09-10
16 1.62 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Lisse 08-07-17
18 1.61 Fiere Jansen 28-10-86 Caesar Kerkrade 02-10-99
18 1.61 Bridget Janssen 14-02-01 PAC Gorinchem 29-05-14
verspringen
1 5.83 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Aalsmeer 22-05-05
2 5.59 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Lisse 17-09-88
3 5.50 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Amsterdam 17-09-89
4 5.45 Danielle van Varsseveld 15-02-77 Hollandia Heerhugowaard 28-04-90
5 5.42 Winonah Eersteling 10-02-80 Hellas Antwerpen (BEL) 07-04-93
6 5.38 Rhoda Hage 06-04-73 GAC Hilversum Hengelo 20-09-86
7 5.36 Ingrid van Lingen 13-03-64 Sparta Amsterdam 04-09-77
8 5.34 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC Hilversum Hilversum 06-05-18 1.0
9 5.32 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Best 01-07-12
10 5.27 Bianca Citteur 18-08-65 PEC Nijmegen 10-06-78
11 5.26 Elisa Blom 04-02-91 AV Oss '78 Venray 10-07-04
12 5.25 Marielle Pieterse 06-01-78 Hollandia Weert 04-06-90
12 5.25 Fiere Jansen 28-10-86 Caesar Deurne 09-10-99
12 5.25 Isabel Raap 05-08-03 PAC Barendrecht 02-07-16 1.3
15 5.24 Lianne van Krieken 15-01-97 Typhoon Etten-Leur 03-07-10
16 5.23 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Amersfoort 09-04-07
17 5.22 Tineke Hidding 28-07-59 Daventria - 00-00-72
17 5.22 Maria Pia Acquabona 04-06-66 Sagitta Amsterdam 09-09-79
17 5.22 Brenda Bohle 10-01-96 Hollandia Heerhugowaard 20-06-09
17 5.22 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Best 02-07-17 -0.2
kogelstoten 2 kg
1 18.56 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Helmond 28-09-02
2 17.59 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Oosterhout 12-07-15
3 17.28 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Utrecht 18-09-04
4 16.53 Corrie de Bruin 26-10-76 Typhoon Zevenbergen 08-10-89
5 15.60 Suzanne Koeman 19-02-81 Hera Lelystad 17-09-94
6 15.32 Bridget Janssen 14-02-01 PAC Gorinchem 14-06-14
7 15.24 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Krommenie 19-10-13
7 15.24 Isa Kollť 23-02-04 Noordkop Alkmaar 27-05-17
9 15.08 Jennifer Hasselnook 14-09-76 Sparta Amsterdam 16-09-89
10 14.61 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Krommenie 02-07-06
11 14.58 Jasmine Anpong 06-04-96 Eindhoven Atletiek Amsterdam 06-09-09
12 14.54 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Amsterdam 04-09-16
13 14.50 Linda Verbaan 26-07-79 DEM Heiloo 16-05-92
14 14.48 Mandy Groot 22-02-93 AV Edam Enschede 10-09-05
15 14.42 Anouk Monnink 14-05-86 AC TION Zutphen 15-06-99
16 14.37 Lisanne Schol 22-06-91 NEA-Volharding Purmerend 29-08-04
17 14.33 Anja Stouten 10-05-79 Delta Sport Spijkenisse 04-07-92
17 14.33 Fiere Jansen 28-10-86 Caesar Utrecht 27-06-99
19 14.31 Willeke Matthijs 07-06-90 Spado Brasschaat (BEL) 23-08-03
19 14.31 Benthe KŲnig 07-04-98 Ciko '66 Gemert 29-05-11
21 14.29 Lisa Goossen 20-01-98 AV '40 Leiden 25-06-11
22 14.26 Helga van Koppenhagen 01-01-89 Spirit-Lelystad Ede 06-07-02
23 14.22 Louise Taatgen 05-01-93 Groningen Atletiek Assen 16-07-06
24 14.07 Jessica Schilder 19-03-99 AV Edam Krommenie 15-09-12
25 14.05 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Amsterdam 03-09-06
discuswerpen 750 g
1 46.97 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Krommenie 17-10-15
2 46.18 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Vlaardingen 14-07-02
3 43.72 Corrie de Bruin 26-10-76 Typhoon Roermond 28-10-89
4 42.50 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Krommenie 19-10-13
5 38.18 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Breda 11-09-04
6 38.14s Deborah Dunant 03-04-66 AV Edam Arnhem 22-09-79
7 37.92 Linda Callemeijn 29-04-87 Kimbria Amsterdam 10-09-00
8 37.89 Lotte Haest 05-05-04 Spado Breda 08-10-17
9 37.21 Audrey Jacobs 21-03-04 Scopias Amsterdam 03-09-17
10 36.43 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Amsterdam 03-09-06
11 36.15 Jorinde van Klinken 02-02-00 AAC '61 Hoogeveen 15-09-13
12 36.13 Ella van der Donk 06-04-93 Hellas Amsterdam 03-09-06
13 35.84 Nicole Veenstra 19-04-83 AC TION Enschede 31-08-96
14 35.56 Marlot de Jong 23-11-88 AV Almere '81 Utrecht 17-08-01
15 35.46 Dorcas Wilbrink 30-07-04 Flevo Delta Zwolle 23-09-17
16 35.25 Willeke Matthijs 07-06-90 Spado Amsterdam 07-09-03
17 34.87 Linda Prop 05-02-93 Spado Amsterdam 03-09-06
18 34.79 Denise van Herp 02-05-93 Daventria Amsterdam 03-09-06
19 34.75 Mandy van Egdom 10-08-93 Triathlon Amsterdam 03-09-06
20 34.50 Maud Ebbekink 26-01-84 TION Amsterdam 14-09-97
21 34.48 Suzanne Koeman 19-02-81 Hera Amstelveen 12-05-94
22 34.12 Stephanie Haazer 02-03-89 PAC Barendrecht 18-05-02
23 33.99 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Veldhoven 25-08-01
24 33.77 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Heiloo 23-06-17
25 33.74 Ester Claassen 07-03-89 Attila Veldhoven 08-06-02
speerwerpen 400 g
1 48.82 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Helmond 28-09-02
2 41.70 Fiere Jansen 28-10-86 Caesar Helmond 19-06-99
3 40.81 Helga van Koppenhagen 01-01-89 Spirit-Lelystad Ede 06-07-02
4 40.37 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Zoetermeer 09-09-06
5 39.76 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Veldhoven 25-08-01
6 39.35 Suze Zeevat 13-04-05 Ciko '66 Nijmegen 22-09-18
7 39.15 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Woerden 25-08-07
8 39.00 Bregje Crolla 31-01-86 Unitas Kerkrade 02-10-99
9 38.58 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Utrecht 18-09-04
10 38.50 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Venray 20-06-15
11 38.43 Simone Luijten 05-03-96 Achilles Amsterdam 06-09-09
12 38.41 Bridget Janssen 14-02-01 PAC Amsterdam 07-09-14
12 38.41 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Amsterdam 23-08-15
14 38.02 Marcelle de Pee 00-00-00 Spirit-Oud-Beijerland Rotterdam 18-05-94
15 37.94 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Den Haag 02-10-11
16 37.84 Tine Veenstra 20-03-83 SAV Santpoort 22-06-96
17 37.59 Kelly Ringlever 11-02-87 Fortuna Gemert 23-09-00
18 37.48 Britt Schoenaker 03-04-93 Nijmegen Atletiek Hengelo 17-06-06
19 37.43 Nikki Verweij 01-03-06 Haag Atletiek Lisse 06-04-19
20 37.33 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Amsterdam 04-09-11
21 36.99 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Woerden 14-10-12
22 36.89 Alysa Sheppard 10-10-05 Spado Gorinchem 08-09-18
23 36.67 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 01-07-17
24 36.41 Evelien Klunder-Nijlandt 16-05-92 Spado Eeklo (BEL) 15-10-05
25 36.40 Rachel Ivo 02-09-05 PAC Amsterdam 02-09-18
6-kamp
1 4.210 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Barendrecht 15-09-02
2 3.980 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Weert 23-05-88
3 3.923 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Apeldoorn 25-09-05
(08.88 * 1.60 * 24.69 * 5.54 * 11.29 * 1.38.43)
4 3.782 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Zoetermeer 24-09-17
(09.36 * 1.60 * 35.10 * 5.14 * 10.51 * 1.45.50 * -0.2 *0.0)
5 3.775 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC Hilversum Zoetermeer 23-09-18
(09.47 * 1.55 * 29.01 * 4.97 * 12.83 * 1.40.87 *1.4 *0.0)
6 3.746 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Gemert 07-06-15
(09.93 * 1.60 * 31.68 * 4.60 * 12.69 * 1.38.35)
7 3.736 Eveline de Jong 01-09-85 AAC '61 Enschede 20-09-98
8 3.725 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Woerden 26-08-07
(09.47 * 1.50 * 39.15 * 4.68 * 12.53 * 1.46.64)
9 3.722 Dana van Velde 25-05-95 Hera Enschede 21-09-08
(09.92 * 1.60 * 29.23 * 4.74 * 12.70 * 1.39.26)
10 3.719 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Groningen 22-09-13
(09.58 * 1.45 * 34.07 * 4.83 * 11.99 * 1.39.06)
11 3.695 Fiere Jansen 28-10-86 Caesar Kerkrade 03-10-99
12 3.636 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Gemert 18-09-11
(09.64 * 1.50 * 34.86 * 4.84 * 12.31 * 1.48.52)
13 3.631 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Zoetermeer 24-09-17
(09.54 * 1.60 * 28.82 * 5.03 * 12.89 * 1.53.97 * -0.2 *0.5)
14 3.630 Ellis Gielen 15-03-93 Unitas Emmeloord 01-10-06
(10.50 * 1.60 * 34.79 * 5.08 * 11.96 * 1.48.23)
15 3.627 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Apeldoorn 23-09-12
(09.55 * 1.45 * 27.35 * 5.01 * 11.86 * 1.40.44)
16 3.622 Bregje Crolla 31-01-86 Unitas Zierikzee 19-09-99
17 3.611 Bridget Janssen 14-02-01 PAC Amstelveen 08-06-14
(10.11 * 1.59 * 36.10 * 4.79 * 13.47 * 1.55.25)
18 3.603 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Zoetermeer 20-09-15
(10.36 * 1.55 * 34.61 * 4.54 * 12.44 * 1.42.37)
19 3.593 Elisa Blom 04-02-91 AV Oss '78 Venray 11-07-04
20 3.592 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Heerhugowaard 27-06-93
(09.57 * 1.50 * 28.31 * 4.68 * 12.43 * 1.43.56)
21 3.591 Astrid Verhage 21-01-88 Hera Emmen 23-09-01
22 3.579 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Zoetermeer 24-09-17
(10.24 * 1.55 * 35.01 * 4.81 * 11.55 * 1.46.62 * -0.1 *1.5)
23 3.568 Dominique Verheijen 22-07-93 De Gemzen Emmeloord 01-10-06
(09.85 * 1.45 * 31.49 * 5.13 * 11.87 * 1.47.26)
24 3.568 Alysťe Lester 26-05-03 Ilion Zoetermeer 18-09-16
(09.51 * 1.45 * 29.79 * 4.75 * 12.99 * 1.47.14 * -0.1 * -1.8)
25 3.566 Debby Jutte 19-01-80 Startbaan Heerhugowaard 27-06-93
4 x 60 meter
1 30.89 Amsterdam Phanos Hoofddorp 10-06-17
(Isabel van den Berg, Esther Klok, Miro Vlasman, Jade Vrij)
2 30.90 Rotterdam PAC Rotterdam 14-09-13
(Camille van de Brug, Lucie Tiemeier, Fenna Klapwijk, Nicole Etman)
3 30.92 Zoetermeer Ilion Apeldoorn 08-09-07
(Kim Korving, Gabriella Dwomoh, Miquella Lobo, Naomi Sedney)
4 30.95 Almere AV Almere '81 Apeldoorn 08-09-07
(Genevieve Emanuels, Shanice Stephensenon, Amber Moinat, Carmen van Rotz)
5 31.01 Rotterdam Rotterdam Atletiek Alphen aan de Rijn 22-06-96
6 31.13 Krommenie Lycurgus Breda 12-09-15
7 31.23 Hoorn Hollandia Heerhugowaard 20-06-09
(Brenda Bohle, Astrid Ekelmans, Zola van Zwol, Nyala Stevens)
8 31.38 Den Haag Sparta Amstelveen 28-09-14
(Claudia del Rio Delgado, Nanah Fung-Loy, Femke Folkers, Grace-Ann Pronk)
9 31.38 Breda Sprint Uden 09-07-17
(Arwen Narayanan, Bijou Leto, Nine Fransen, Mikki Lips)
10 31.45 Bergen op Zoom Spado Den Haag 21-09-02
11 31.49 Groningen Groningen Atletiek Etten-Leur 09-09-06
12 31.56 Alphen aan den Rijn AAV '36 Lisse 19-06-10
(Charlotte van der Nagel, Marijke Boogers, Cheyenne van der Kust, Thessa van Klaveren)
13 31.70 Edam AV Edam Purmerend 20-06-09
(GabriŽlla van der Wijck, Monique Schokker, Daphne Veerman, Mariska Tuijp)
14 31.75 Vught Prins Hendrik Best 16-06-07
(Sam Bouwhuis, Marlou van Rooy, Rianne Bouma, Lotte Oldenhave)
15 31.84 Amsterdam AAC Amstelveen 29-09-13
(Merit Schuurman, Marit Vorstman, Marit Schouwstra, Sophie Jebose)
betere handtijden:
30.5h Purmerend NEA-Volharding Grootebroek 19-06-04
31.0h Apeldoorn AV '34 Enschede 20-06-92
31.0h Heerhugowaard Hera Heiloo 05-06-93
31.2h Amsterdam ADA Hoorn 02-07-88
31.2h Gendringen Atletico '73 Nijmegen 01-07-95
31.2h Groningen Groningen Atletiek Groningen 13-05-06
31.3h Heerenveen AV '55 Drachten? 15-05-99
31.4h Naaldwijk Olympus '70 Zoetermeer 25-05-02
31.5h Amsterdam Sagitta Haarlem 24-06-89
31.6h Rotterdam AVR Leiden 03-06-89