Dit is de ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-C van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 29 oktober 2017
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiŽle versie,
dit omdat prestatie onder die ondergrens niet geheel zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
80 meter
1 9.65 Minke Bisschops 02-09-02 Unitas Sittard 10-06-17 -0.2
2 9.65 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Amsterdam 26-08-17 0.1
3 9.89 Jill Prins 12-11-89 Energie Eindhoven 21-06-03 -0.4
4 9.90 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Amsterdam 26-08-06 -0.2
5 9.91 Janine Verhaar 27-05-00 U-Track Amsterdam 29-08-15 0.0
6 9.93 Shaquata King 26-02-01 Feniks Amsterdam 27-08-16 0.7
7 10.01 Minke Bisschops 02-09-02 Achilles Top Amsterdam 27-08-16 1.5
8 10.02 Loreanne Kuhurima 07-05-91 AAC Beverwijk 17-06-06 0.6
9 10.03 Ndidi Onyeike 27-01-81 Noordkop Amsterdam 24-08-96
10 10.04 Dianthe Huis 25-01-87 NEA-Volharding Purmerend 22-06-02
11 10.04 Marjorie Groenfelt 04-10-87 Continental Sport Alkmaar 12-05-02
12 10.05 Ruchama JuriŽn 28-07-95 Atletiek Maastricht Kerkrade 19-06-10 2.0
13 10.06 GabriŽlla van der Wijck 27-03-97 AV Edam Best 10-09-11 1.0
14 10.07 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Amsterdam 25-08-07 0.2
15 10.08 ZoŽ Sedney 15-12-01 Ilion Amsterdam 27-08-16 0.6
16 10.09 Ashley Rijnsburger 22-02-94 Almere '81 Purmerend 20-06-09 2.0
17 10.09 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Amersfoort 02-07-11
18 10.10 Deborah den Boer MD 18-04-75 ADA Namen 25-06-88
19 10.10 Iris van Daalen 12-10-93 PAC Amsterdam 23-08-08 1.8
20 10.11 Barbara van der Loo 14-04-91 PAC Vlaardingen 10-06-06
21 10.11 Sarah Itiola 23-10-02 Feniks Assen 02-09-17 1.2
22 10.13 Eva Lubbers 06-02-92 AKU Heerhugowaard 08-09-07 1.5
23 10.14 Nathalie Deronchi 23-09-84 Suomi Almere 19-06-99
24 10.14 Berthe Makizodila 14-06-92 Triathlon Amsterdam 25-08-07 -1.1
25 10.15 Nadine Visser 09-02-95 SAV Lelystad 19-06-10 1.2
26 10.15 Anna Roelofs 09-04-01 Lycurgus Amsterdam 27-08-16 1.5
twijfelachtige wind:
9.89 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Purmerend 09-04-06
betere handtijden:
9.6h Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Groningen 07-05-88
9.6h Ndidi Onyeike 27-01-81 Noordkop Hoorn 01-06-96
9.7h Loreanne Kuhurima 07-05-91 AAC Krommenie 05-06-05
9.7h Eva Lubbers 06-02-92 AKU Amsterdam 12-05-07
9.9h Petra Huybrechtse 26-09-72 NEA-Volharding Amsterdam 24-08-86
9.9h Nancy van Uden 05-07-75 Attila Eindhoven 07-04-90
9.9h Cindy van der Ent 13-08-76 Spark Vlaardingen 21-04-90
9.9h Mami Awuah Asante 09-10-75 NEA-Volharding Amsterdam 02-06-90
9.9h Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Krommenie 26-05-91
9.9h Erika Zijderlaan 26-06-78 Avantri Vlaardingen 27-06-92
9.9h Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Heiloo 17-07-93
9.9h Rinske Daniels 15-11-82 HAC Eindhoven 12-07-97
9.9h Laurien Hoos 18-08-83 Hera Heerhugowaard 05-07-98
9.9h Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Den Helder 23-04-05
150 meter
1 17.79 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Lisse 05-05-07 1.5
2 18.36 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Amsterdam 27-08-17 0.2
3 18.38 Marjorie Groenfelt 04-10-87 Continental Sports Barendrecht 15-09-02 0.2
4 18.40 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Best 30-06-07
5 18.44 Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Heerhugowaard 04-06-05
6 18.51 Shaquata King 26-02-01 Feniks Amsterdam 28-08-16 0.2
7 18.52 Berthe Makizodila 14-06-92 Triathlon Emmeloord 15-09-07
8 18.52 Anna Roelofs 09-04-01 Lycurgus Amsterdam 28-08-16 0.2
9 18.54 Dianthe Huis 25-01-87 NEA-Volharding Barendrecht 14-09-02 1.8
10 18.56 Nicky van Leuveren 20-05-90 AAC Amstelveen 15-05-05
11 18.56 ZoŽ Sedney 15-12-01 Ilion Zoetermeer 17-09-16 0.2
12 18.64 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Amersfoort 02-07-11 1.6
13 18.74 Rosina Hodde 10-02-83 Parthenon Haarlem 20-09-97
14 18.75 Barbara van der Loo 14-04-91 PAC Gouda 23-06-06 0.0
15 18.75 Marloes Duijn 18-06-93 SAV Enschede 20-09-08
16 18.76 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Stadskanaal 05-07-14 1.4
17 18.78 Marit Dopheide 28-12-90 AC TION Hengelo 25-06-05
18 18.81 GabriŽlla van der Wijck 27-03-97 Phanos Krommenie 01-07-12 1.8
19 18.83 Jill Prins 12-11-89 PAC Den Haag 15-08-04
20 18.83 Janine Verhaar 27-05-00 U-Track Utrecht 14-08-15 -0.5
21 18.84 Tessa van Schagen 02-02-94 Leiden Atletiek Leiden 27-05-09 0.6
22 18.84 Minke Bisschops 02-09-02 Achilles Top Amsterdam 28-08-16 0.2
23 18.86 Manon Schoop 07-08-99 NOP Stadskanaal 05-07-14 1.4
24 18.89 Nadine Visser 09-02-95 SAV Gemert 18-09-10 0.0
25 18.89 Miro Vlasman MD 08-07-04 Phanos Soest 16-06-17 1.0
betere handtijden:
18.0h Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Emmen 01-07-88
18.4h Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Heerhugowaard 09-06-91
18.6h Petra Huybrechtse 26-09-72 NEA-Volharding Zierikzee 27-09-86
18.6h Kristel Bottinga 10-05-85 AV '55 Assen 10-07-99
18.6h Romara van Noort 11-09-86 De Spartaan Lisse 23-06-01
600 meter
1 1.32.37 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Amstelveen 09-07-04
2 1.32.6 Ingrid Stoot 29-07-64 Sprint Roosendaal 12-08-78
3 1.32.7 Sanne Reichgelt 07-01-97 Nijmegen Atletiek Nijmegen 19-04-11
4 1.33.5 Susan Dammingh 09-06-73 De Liemers Nijmegen 30-05-87
5 1.34.2 Iris Wullems 16-08-75 AV Nijmegen Hengelo 02-06-90
6 1.34.2 Thelma Joziasse 19-01-79 AV '34 Gendringen 13-06-93
7 1.34.3 Arwen Juurlink 20-01-75 ACO Hengelo 02-06-90
8 1.34.7 Corinne vd Geest 22-02-72 Spirit-Lelystad Utrecht 29-06-86
9 1.35.07 Danaid Prinsen 20-08-97 Aquilo Stadskanaal 16-06-12
10 1.35.2 Monique Jansen 01-06-60 Olympia '48 Arnhem 17-08-74
11 1.35.2 Yvonne van der Kolk 07-01-69 Sagitta Rotterdam 17-09-83
12 1.35.29 Marlies Manders 18-09-91 Hellas Amstelveen 05-06-06
13 1.35.3 Anjolie Wisse 17-09-76 AV '56 Vlissingen 14-09-91
14 1.35.36 Marieke van der Wal 24-12-88 ACW '66 Amsterdam 24-08-03
15 1.35.45 Marleen Loman 25-04-92 NOP Stadskanaal 24-06-07
16 1.35.5 Anja Matakena 24-06-59 TEC Amsterdam 02-09-73
17 1.35.51 Astrid Joziasse 19-01-79 AV '34 Emmen 00-00-94
800 meter
1 2.05.8 Ingrid Stoot 29-07-64 Sprint Den Haag 26-06-79
2 2.10.74 Ashley Melcherts 17-04-98 CAV Energie Wageningen 20-09-13
3 2.11.37 Elke Molenaar 11-03-98 Spirit-Lelystad Nijmegen 12-06-13
4 2.11.55 Merel van der Marel 01-11-99 AV Haarlemmermeer Leiden 14-06-14
5 2.11.59 Shurianty Mathilda 14-04-00 CAV Energie Wageningen 19-09-14
6 2.11.62 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Vught 25-05-17
7 2.12.70 Roos Hop 17-04-00 THOR Utrecht 08-08-14
8 2.12.81 Jessie Fairley 25-04-91 Loopgroep PK Utrecht 09-06-06
9 2.13.05 Roos Blokhuis 05-02-01 Passaat Utrecht 24-06-16
10 2.13.11 Anna Hightower 18-07-02 Ciko '66 Leiden 17-06-17
11 2.13.13 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Heiloo 20-05-04
12 2.13.15 Maureen Koster 03-07-92 AV '47 Utrecht 07-07-07
13 2.13.19 Sanne Reichgelt 07-01-97 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 27-05-11
14 2.13.19 Danaid Prinsen 20-08-97 Aquilo Breda 02-06-12
15 2.13.5 Susan Dammingh 09-06-73 De Liemers Arnhem 05-09-87
16 2.13.66 Jasmijn Bakker 11-10-99 Triathlon Leiden 14-06-14
17 2.14.34 Najla Jaber 12-05-84 Scopias Hengelo 30-05-99
18 2.14.54 Nicole Jetten 23-08-89 Seven Hills RT Sittard 26-06-04
19 2.14.55 Sarah Peerik 22-12-02 Hanzesport Leiden 17-06-17
20 2.14.62 Shirin van Anrooij 05-02-02 AV '56 Brussel (BEL) 09-07-17
21 2.14.76 Ingrid Kuijpers 12-02-84 Seven Hills RT Hengelo 30-05-99
22 2.14.9 Annemarie Slangewal 12-09-98 Altis Amersfoort 28-05-13
23 2.14.91 Marlies Huigen 22-08-94 Hanzesport Wageningen 18-09-09
24 2.15.04 Raika Lenaarts 02-03-88 Hylas Apeldoorn 11-07-03
25 2.15.16 Diane van Es 22-03-99 PAC Amsterdam 21-09-14
incompleet:
2.09.67 Yvonne van der Kolk 07-01-69 Sagitta 00-00-84
2.11.06 Krista Aukema 20-09-67 Spartacus 00-00-82
2.12.9 Iris Wullems 16-08-75 AV Nijmegen 00-00-90
2.12.97 Albertina Visserman 13-05-68 Impala 00-00-83
2.13.44 Karen Glerum 06-04-70 Marathon 00-00-85
2.14.1 Stella Jongmans 17-05-71 Sparta 00-00-86
2.14.3 Maaike Persoons 24-07-63 AAV '36 00-00-77
1000 meter
1 2.50.77 Jasmijn Bakker 11-10-99 Triathlon Utrecht 20-06-14
2 2.51.45 Roos Blokhuis 05-02-01 Passaat Barendrecht 12-05-16
3 2.51.49 Merel van der Marel 01-11-99 AV Haarlemmermeer Heiloo 01-08-14
4 2.51.56 Elke Molenaar 11-03-98 Spirit-Lelystad Utrecht 05-07-13
5 2.51.76 Annemarie Slangewal 12-09-98 Altis Utrecht 05-07-13
6 2.51.90 Jessie Fairley 25-04-91 Loopgroep PK Heerde 14-06-06
7 2.52.3 Raika Lenaarts 02-03-88 Hylas Heerhugowaard 20-06-03
8 2.53.2 Christien ten Bosch 10-11-73 De Gemzen Hengelo 04-06-88
9 2.53.5 Yvonne van der Kolk 07-01-69 Sagitta Amsterdam 28-08-83
10 2.53.63 Jasmijn Lau 11-03-99 Ciko '66 Amersfoort 13-09-14
11 2.53.7 Sanne Reichgelt 07-01-97 Nijmegen Atletiek Nijmegen 26-04-11
12 2.54.36 Shurianty Mathilda 14-04-00 CAV Energie Spijkenisse 21-06-14
13 2.54.7 Danaid Prinsen 20-08-97 Aquilo Hoogeveen 30-03-12
14 2.54.82 Nisrine Masrhalmi 17-11-96 CAV Energie Nijmegen 25-05-11
15 2.55.0 Marlin van Hal 05-09-93 De Keien Epe 17-06-08
16 2.55.11 Ashley Melcherts 17-04-98 CAV Energie Wageningen 21-09-12
17 2.55.41 Marije Hijman 10-06-00 PAC Breda 12-09-15
18 2.55.49 Diane van Es 22-03-99 PAC Spijkenisse 21-06-14
19 2.55.73 Roos Hop MD 17-04-00 THOR Roosendaal 14-06-13
20 2.55.8 Iris Wullems 16-08-75 AV Nijmegen Duffel (BEL) 20-08-89
21 2.55.9 Susan Dammingh 09-06-73 De Liemers Beverwijk 25-06-88
22 2.56.41 Tamar Veltman 27-01-03 AV Almere '81 Amersfoort 09-05-17
23 2.56.61 Jaimy van de Loo 26-08-00 De Spartaan Breda 12-09-15
24 2.56.7 Gabrie Heijster 24-09-74 Fortuna Leiden 06-05-89
25 2.57.20 Roos van Elk 14-01-00 Leiden Atletiek Breda 12-09-15
1500 meter
1 4.25.38 Roos Blokhuis 05-02-01 Passaat Rotterdam 07-07-16
2 4.29.76 Merel van der Marel 01-11-99 AV Haarlemmermeer Utrecht 08-08-14
3 4.30.70 Ashley Melcherts 17-04-98 CAV Energie Hulst 20-05-13
4 4.30.87 Anna Hightower 18-07-02 Ciko '66 Wageningen 15-09-17
5 4.30.89 Shirin van Anrooij 05-02-02 AV '56 Huizingen (BEL) 10-06-17
6 4.32.01 Roos Hop 17-04-00 THOR Roosendaal 07-06-14
7 4.32.85 Jasmijn Lau 11-03-99 Ciko '66 Nijmegen 11-06-14
8 4.33.45 Jasmijn Bakker 11-10-99 Triathlon Wageningen 18-07-14
9 4.34.09 Marije Hijman 10-06-00 PAC Naaldwijk 10-09-15
10 4.34.49 Jessie Fairley 25-04-91 Loopgroep PK Vilvoorde (BEL) 23-06-06
11 4.34.75 Sarah Peerik 22-12-02 Hanzesport Wageningen 15-09-17
12 4.35.7 Jacqueline Spaans 02-02-61 Waterland Arnhem 03-10-76
13 4.36.39 Diane van Es 22-03-99 PAC Utrecht 08-08-14
14 4.36.50 Anna Eikendal 04-06-02 Atverni Utrecht 24-06-16
15 4.36.79 Julia van Velthoven 12-03-94 Attila Leiden 13-06-09
16 4.36.86 Esther Schrijvers 18-01-85 Seven Hills RT Gorinchem 16-06-00
17 4.37.38 Maureen Koster 03-07-92 AV '47 Utrecht 08-06-07
18 4.37.51 Ingrid Kuijpers 12-02-84 Seven Hills RT Zevenaar 12-06-99
19 4.38.10 Floor Doornwaard 17-02-00 De Gemzen Wageningen 22-05-15
20 4.38.61 Manjorie Janssen 25-05-02 Cifla Nijmegen 02-06-17
21 4.39.04 Maartje Kardol 27-03-81 De Keien Hoorn 23-06-96
22 4.39.05 Janneke Coolen 21-04-84 Seven Hills RT Zevenaar 12-06-99
23 4.39.72 Raika Lenaarts 02-03-88 Hylas Utrecht 18-07-03
24 4.39.77 Nisrine Masrhalmi 17-11-96 Energie Roosendaal 17-06-11
25 4.40.95 Sanne Reichgelt MD 07-01-97 Nijmegen Atletiek Utrecht 18-06-10
incompleet:
4.29.09 Yvonne van der Kolk 07-01-69 Sagitta 00-00-84
4.36.6 Christien ten Bosch 10-11-73 De Gemzen 00-00-88
80 meter horden 76.2 cm
1 11.41 Nadine Visser 09-02-95 SAV Gemert 18-09-10 -1.4
2 11.56 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Hagen (GER) 16-06-17 0.4
3 11.58 Boudine Bouma 29-11-87 NEA-Volharding Barendrecht 14-09-02 1.8
4 11.59 ZoŽ Sedney 15-12-01 Ilion Amsterdam 28-08-16 -0.1
5 11.60 Kristel Bottinga 10-05-84 AV '55 Stadskanaal 04-07-99
6 11.62 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Amsterdam 26-08-07 1.9
7 11.64 Yvonne Wisse 06-06-82 Dynamica Haarlem 20-09-97 1.9
8 11.67 Nanah Fung-Loy 20-02-01 Ilion Leiden 21-05-16 0.5
9 11.70 Anne Sjoukje Runia 19-02-95 SAV Gemert 18-09-10 -1.4
10 11.72 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Weert 30-09-95
11 11.76 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Epe 27-04-14 0.7
12 11.78 Dianthe Huis 25-01-87 NEA-Volharding Amsterdam 25-08-02 0.1
13 11.78 Sharona Bakker 12-04-90 Suomi Heerhugowaard 13-04-05 1.2
14 11.79 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Amstelveen 04-06-17 1.7
15 11.80 Janneke van Raan 01-10-95 Daventria Gemert 18-09-10 -1.4
16 11.80 Kadidja Sangare 23-05-01 AAV '36 Alphen aan den Rijn 10-09-16 0.6
17 11.82 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Apeldoorn 04-07-98
18 11.83 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Amsterdam 27-08-17 -0.2
19 11.84 Danielle Luppers 31-08-88 NEA-Volharding Weert 18-05-02
20 11.84 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Heerhugowaard 02-06-07
21 11.84 Lotje van Erp 17-02-97 Phanos Amsterdam 26-08-12
22 11.84 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Den Haag 20-04-13 -1.2
23 11.84 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Gemert 03-06-17 0.0
24 11.84 Nina Franke 14-03-02 AV Oss '78 Hagen (GER) 16-06-17 0.8
25 11.85 Rochelle van Gulik 04-08-93 Hercules Den Haag 28-05-07 -0.7
26 11.85 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Stadskanaal 08-07-17 1.2
betere handtijden:
11.2h Claudia Mura 26-04-73 DEM Beverwijk 25-06-88
11.5h Karin van de Mey 14-03-73 DEM Beverwijk 25-06-88
11.5h Deborah den Boer 18-04-75 ADA Amstelveen 16-06-90
11.6h Petra Huybrechtse 26-09-72 NEA-Volharding Amsterdam 24-08-86
11.6h Debby Ekkelboom 31-01-73 Fortis Amsterdam 23-08-87
300 meter horden 76.2 cm
1 43.51 Yvonne Wisse 06-06-82 Dynamica Amsterdam 13-06-97
2 43.60 Rosina Hodde 10-02-83 Parthenon Vught 12-06-98
3 43.93 ZoŽ Sedney 15-12-01 Ilion Gladbeck (GER) 03-09-16
4 44.05 Michelle Martinot 05-12-69 AVR Amsterdam 30-06-84
5 44.07 Harriet de Bruin 23-04-69 Horror Arnhem 26-05-84
6 44.37 Femke Frijters 07-11-00 DJA Amsterdam 05-09-15
7 44.50 Inge Drost 15-01-96 Ilion Hengelo 03-09-11
8 44.56 Marloes Duijn 18-06-93 SAV Gladbeck (GER) 06-09-08
9 44.61 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Amsterdam 25-08-12
10 44.72 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Rheine (GER) 06-09-14
11 44.85 Ester Goossens 21-02-72 Clytoneus Hoorn 14-06-87
12 44.90 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Amsterdam 22-08-04
13 44.96 Nanet Karenbeld 04-06-69 ATC '75 Amsterdam 30-06-84
14 45.09 Jolanda Bauwens 08-02-76 PAC Alphen aan de Rijn 30-06-91
15 45.09 Sarah Kortland 14-06-01 Typhoon Heerde 28-05-16
16 45.17 Yvonne van de Kolk 07-01-69 Sagitta Amsterdam 30-05-84
betere handtijden:
44.1h Deborah den Boer 18-04-75 ADA Hoorn 24-06-90
44.7h Jacolies van Gastel 21-03-66 Delta Sport Roosendaal 27-06-80
44.8h Paulien Ruiter 28-05-80 Hera Amsterdam 18-06-95
45.0h Ndidi Onyeike 27-01-81 Noordkop Heerhugowaard 16-06-96
hoogspringen
1 1.77 Annemiek Bouma 12-03-56 Atmodes Arnhem 30-06-71
2 1.77 Ellen Tromp 31-01-69 GAC-Hilversum Utrecht 29-04-84
3 1.76 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Hoorn 14-05-95
4 1.75 Etwaria Sardjoe 25-06-64 Sagitta Amsterdam 15-07-79
5 1.75 Ella Wijnants 02-06-65 Sparta Den Haag 28-09-80
6 1.75 Jolanda Bleeker 06-08-67 DEM Hoorn 12-09-82
7 1.75 Jacqueline van Renesse 23-06-69 Sparta Den Haag 01-09-84
8 1.75 Saskia van Bezu 30-03-71 DEM Amsterdam 27-09-86
9 1.75 Hendrike Schut 09-05-72 De Sperwers Groningen 15-05-87
10 1.75 Saskia Meijer 08-02-79 AV '34 Zwolle 00-00-94
11 1.75 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Enschede 16-09-95
12 1.75 Marion Leeuwis 15-05-80 TION Eibergen 02-07-95
13 1.75 Gerja Everts 04-10-81 De Sprinter Emmen 20-04-96
14 1.75 Nicole Etman 13-07-00 PAC Amsterdam 05-09-15
verspringen
1 5.93 Marjan Goedhart 05-06-62 AAV '36 Leverkusen (GER) 02-10-77
2 5.88 Marina Frederikx 19-01-60 Kimbria Haarlem 14-09-75
3 5.85 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Amsterdam 29-07-89
4 5.84 Riet van de Berg 21-03-53 De Keien Beek 31-08-68
5 5.83 Jamile Samuel MD 24-04-92 Phanos Aalsmeer 22-05-05
6 5.80 Claudia Mura 26-04-73 DEM Heerhugowaard 06-06-88
7 5.80 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Haarlem 27-04-91
8 5.79 Ine Corstjens 15-05-58 PSV Amsterdam 23-06-73
9 5.79 Marijke van Zon 12-05-68 DEM Haarlem 17-04-83
10 5.79 Marijn Hoijtink 14-05-87 Trias Gladbeck (GER) 07-09-02 1.2
11 5.79 Nasya Ramirez 09-03-01 Rotterdam Atletiek Breda 01-07-01 -0.1
12 5.78 Ingrid van Lingen 13-03-64 Sparta Haarlem 23-09-79
13 5.78 Irma Smeets 20-02-69 Generaal Michaelis Eersel 14-04-84
polsstokhoogspringen
1 3.62 Thyra van Diemen 04-07-03 PAC Oud-Beijerland 03-06-17
2 3.61 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Gladbeck (GER) 08-09-12
3 3.50 Marijke Valk 15-07-92 Hercules Amsterdam 25-08-07
4 3.43 Leonie Schilder 15-09-90 AV Edam Utrecht 09-09-05
5 3.42 Denise Groot 26-05-90 AV Edam Helmond 26-06-05
6 3.35 Femke Klop 10-05-90 Unitas Sittard 27-06-04
7 3.35 Dominique Esselaar 16-08-96 Unitas Hengelo 03-09-11
8 3.32 Imme van Burg 12-04-90 Prins Hendrik Helmond 26-06-05
9 3.32 Rubina Brouns 30-06-95 Unitas Aartselaar (BEL) 24-07-10
10 3.31 Nanah Fung-Loy 20-02-01 Ilion Breda 03-07-16
11 3.30 Alies van Berkum 26-01-98 Hercules Gorinchem 09-05-13
12 3.26 Lotte Haest MD 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 08-07-17
13 3.25 Tinka Broekman 13-11-99 Unitas Amsterdam 30-08-14
14 3.21 Daphne Veerman 13-10-96 AV Edam Namen (BEL) 29-06-11
15 3.20 Marijke Wijnmaalen 06-12-98 Diomedon Almelo 07-09-13
16 3.20 Saskia van der Boor 20-09-00 Parthenon Breda 28-06-15
17 3.16 Annebel Jaarsma 16-05-99 Lycurgus Amsterdam 06-07-14
18 3.15 Kristina Tergau 25-07-03 PAC Assen 02-09-17
19 3.11 Isabel Janssen 24-08-94 PAC Amsterdam 22-08-09
20 3.11 Fleur van der Linden 21-07-01 Sprint Breda 03-07-16
21 3.10 Eveline Strackx 10-10-84 Unitas Zevenaar 12-06-99
22 3.10 Anita Karregat 31-12-91 AV Edam Hoorn 13-05-06
23 3.10 Rianne Pessel 04-10-93 NEA-Volharding Gladbeck (GER) 06-09-08
24 3.10 Fenna van Burg 03-02-95 Prins Hendrik Amsterdam 21-08-10
25 3.10 Sannah van der Wijst 20-05-99 Unitas Sittard 03-08-14
26 3.10 Mette van der Meer 17-09-03 Flevo Delta Dronten 04-07-17
kogelstoten 3 kg
1 17.83 Corrie de Bruin 26-10-76 Typhoon Brussel (BEL) 19-07-91
2 17.48 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Burcht (BEL) 28-02-04
3 16.28 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Den Haag 24-09-17
4 15.98 Jorinde van Klinken 02-02-00 Groningen Atletiek Krommenie 22-08-15
5 15.41 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Gladbeck (GER) 02-09-06
6 15.41 Katinka Zijlstra 15-11-99 Horror Amsterdam 30-08-14
7 15.36 Louise Taatgen 05-01-93 Groningen Atletiek Zaandam 14-06-08
8 15.23 Benthe KŲnig 07-04-98 Ciko '66 Utrecht 18-07-13
9 15.12 Suzanne Koeman 19-02-81 Hera Hoorn 22-06-96
10 15.12 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Groningen 03-05-08
11 14.93 Jessica Schilder 19-03-99 AV Edam Amsterdam 30-08-14
12 14.89 Deborah Dunant 03-04-66 AV Edam Amsterdam 15-05-81
13 14.84 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Amsterdam 27-08-00
14 14.51 Charlene Okken 03-01-94 HAC '63 Hoogeveen 12-06-09
15 14.45 Inge Barends 08-01-74 Hercules Hasselt 10-06-89
16 14.41 Corine Nugter 28-03-92 NOP Steenwijk 14-10-07
17 14.40 Linda Verbaan 26-07-79 DEM Emmen 24-09-94
18 14.38 Barbera van Noord 12-02-69 ADA Amsterdam 30-06-84
19 14.32 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Breda 12-09-15
20 14.31 Tanja Vet 00-00-61 Waterland Arnhem 03-10-76
21 14.26 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Emmen 21-04-07
22 14.25 Mireille Stadwijk 09-01-64 Atmodes Haarlem 28-04-79
23 14.23 Bianca Vet 28-12-70 Waterland Amsterdam 29-09-85
discuswerpen 1 kg
1 54.68 Corrie de Bruin 26-10-76 Typhoon Alphen aan de Rijn 29-06-91
2 48.82 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Gyor (HUN) 27-07-17
3 48.46 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Gentbrugge (BEL) 02-10-04
4 46.42 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Breda 27-06-15
5 45.34 Bea Wiarda 24-02-59 Horror Arnhem 29-06-74
6 43.42 Jorinde van Klinken 02-02-00 Groningen Atletiek Amsterdam 31-07-15
7 43.24 Janneke Pluimes 10-01-01 Scorpio Uden 12-06-16
8 42.76 Inge Barends 08-01-74 Hercules Ninove (BEL) 01-08-89
9 42.66 Deborah Dunant 03-04-66 Edam Purmerend 22-06-81
10 42.32 Bianca Vet 28-12-70 Waterland Krommenie 21-07-85
11 41.80 Enid Duut 18-05-99 PAC Amsterdam 30-08-14
12 41.14 Suzanne Koeman 19-02-81 Hera Heerhugowaard 20-09-96
13 41.14 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Bergen op Zoom 01-07-06
14 41.04 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Heerhugowaard 22-09-00
15 40.99 Iris de Ruiter 02-06-98 AV '23 Almelo 07-09-13
16 40.90 Corine Nugter 28-03-92 NOP Utrecht 07-07-07
17 40.64 Fleur Beijnes 16-02-86 Hylas Doetinchem 01-09-01
18 39.67 Katinka Zijlstra 15-11-99 Horror Grootebroek 22-08-14
19 39.51 Jessica Schilder 19-03-99 AV Edam Hoogeveen 21-09-14
20 39.25 Veerle van der Meulen 11-02-00 Achilles Top Roermond 31-10-15
21 38.82 Marlot de Jong 23-11-88 Phanos Eindhoven 21-06-03
22 38.70 Maritza op 't Hof 20-03-80 AV '56 Ede 02-09-95
23 38.58 Annemiek de Haan 27-03-63 AV '34 Den Haag 08-10-78
24 38.36 Nicole Veenstra 19-04-83 AC TION Apeldoorn 16-05-98
25 38.06 Ester Claassen 07-03-89 Attila Bergen op Zoom 19-06-04
speerwerpen 500 g (nieuwe speer vanaf 01-04-2009)
1 47.35 Emma van Arendonk 29-05-99 THOR Amsterdam 31-08-14
2 44.77 Benthe KŲnig 07-04-98 Ciko '66 Gemert 09-06-13
3 44.62 Tosca Smit 22-03-00 Haag Atletiek Amsterdam 05-09-15
4 44.58 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Edam 26-10-14
5 44.26 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Almelo 20-04-13
6 43.47 Janice Zomerman 18-05-01 Flevo Delta Dronten 04-09-16
7 42.86 Danara Dewi Stoppels 18-04-03 Groningen Atletiek Vught 02-07-17
8 42.06 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Amsterdam 27-08-17
9 41.77 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Amsterdam 27-08-17
10 41.61 Annebel Jaarsma 16-05-99 Lycurgus Amersfoort 13-09-14
11 41.60 Nanah Fung-Loy 20-02-01 Ilion Den Haag 27-05-16
12 41.56 Diede van der Meer 18-01-01 Flevo Delta Woerden 25-09-16
13 41.42 Michelle Oud 19-07-96 SAV Krommenie 14-05-11
14 41.21 Dominique Gommers 03-03-95 Spado Bergen op Zoom 27-03-10
15 41.13 Camille van de Brug 20-09-00 PAC Amsterdam 30-08-15
16 41.04 Shereen Heeswijk 24-09-94 Sparta Oud-Beijerland 25-04-09
17 40.83 Jana Bersee 07-03-00 Ciko '66 Zoetermeer 20-09-15
18 40.74 Iris Nass 14-02-02 PEC 1910 Zwolle 19-04-17
19 40.64 Zillah Cornelissen 12-03-97 Nijmegen Atletiek Best 01-07-12
20 40.50 Simone Luijten 05-03-96 Achilles Gorinchem 14-05-11
21 40.24 Otte Wienese 30-05-01 GAC-Hilversum Amstelveen 25-05-15
22 39.87 Lotte Hendriksen 07-11-97 Ciko '66 Apeldoorn 23-09-12
23 39.67 Anne-Lique Weeren 10-02-94 Triathlon Amersfoort 13-04-09
24 38.97 Willeke Stuijt 12-02-01 AV Edam Purmerend 28-03-16
25 38.75 Lara Owobowale 23-04-01 De Spartaan Alphen aan den Rijn 10-09-16
speerwerpen 600 g (oude speer tot 01-04-1999)
1 45.02 Ineke Meeusen 24-05-74 Olympia Eindhoven 17-06-89
2 43.76 Sandra van de Sommen 22-07-68 HAC Helmond 28-08-83
3 43.28 Maritza op 't Hof 20-03-80 AV '56 Vlissingen 23-09-95
4 42.96 Petra Donkersloot 09-04-73 Trias Krommenie 11-06-88
5 41.92 Tine Veenstra 20-03-83 SAV Grootebroek 05-09-97
6 41.88 Renate Beunder 31-08-70 Lycurgus Helmond 07-09-85
7 41.50 Bertine Ockeloen 15-09-74 CAV Energie Bergen op Zoom 30-06-89
8 41.26 Katja Masselink 20-02-67 Fortis Bonen 25-09-82
9 40.94 Nicole Heuwekemeijer 23-05-69 ADA Krommenie 29-07-84
10 40.86 Maaike Sinnema 21-07-79 DEM Lelystad 00-00-94
speerwerpen 600 g (nieuwe speer vanaf 01-04-1999)
1 45.50 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Magglingen (SUI) 29-05-04
2 44.48 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Amsterdam 19-04-08
3 43.53 Lisanne Schol 22-06-91 NEA-Volharding Krommenie 17-06-06
4 42.23 Bregje Crolla 31-01-86 Unitas Best 01-07-01
5 41.39 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Barendrecht 15-09-02
6 40.85 Rachťl van Harlingen 16-11-91 Passaat Bergen op Zoom 30-06-06
7 39.92 Fiere Jansen 28-10-86 Caesar Uden 23-06-01
8 39.82 Debby van Duijnen 10-03-88 Suomi Doetinchem 06-09-03
9 39.35 Sana Ahmidach 22-04-92 RKHAV Amsterdam 26-08-07
10 39.13 Suzan van Dijck 04-06-87 ATV Venray Best 25-05-02
11 38.98 Linda Callemeijn MD 29-04-87 Kimbria Alken (BEL) 21-07-00
12 38.52 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Hulst 05-06-06
13 38.50 Kelly Ringlever 11-02-87 Fortuna Amsterdam 25-08-02
14 38.36 Mandy van der Meer 31-07-93 Ilion Hulst 12-05-08
15 38.22 Lisa Hogers 13-05-93 Phanos Gouda 01-05-08
16 37.99 Carolien van den Dam 01-08-85 AAC '61 Hengelo 23-06-00
17 37.84 Dominique Verheijen 10-09-93 De Gemzen Kampen 22-04-08
18 37.67 Helga van Koppenhagen 01-01-89 Spirit-Lelystad Harderwijk 29-05-04
19 37.55 Linda Wouterse 14-05-84 Spado Oosterhout 02-05-99
kogelslingeren 3 kg
1 60.16 Nicky van de Schilt 29-06-91 Groningen Atletiek Groningen 19-05-06
2 54.54 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Amsterdam 24-08-08
3 53.38 Ella Meuwissen 22-01-02 Swift Fršnkisch-Crumbach (GER) 03-06-17
4 50.76 Jorinde van Klinken 02-02-00 Groningen Atletiek Breda 28-06-15
5 49.35 Gabriella Chatzaki 07-11-96 AV Haarlemmermeer Heraklion (GRE) 31-10-11
6 46.50 Tia Ackermans 10-01-99 Scorpio Breda 12-10-14
7 43.96 Naomi Stegman 29-12-95 Rotterdam Atletiek Krommenie 23-10-10
8 43.84 Marije Efdee 07-08-97 Leiden Atletiek Boskoop 22-09-12
9 43.59 Annemieke Efdee 21-01-95 Leiden Atletiek Boskoop 02-10-10
10 42.92 Wietske van der Graaf 31-01-93 Groningen Atletiek Groningen 31-05-08
11 42.72 Sophie Vetter 13-10-95 Phanos Utrecht 07-05-10
12 42.12 Linda Prop 05-02-93 Spado Sint Niklaas(BEL) 25-10-08
13 41.83 Judy van der Drift 23-03-99 AV Haarlemmermeer Amsterdam 06-07-14
14 41.10 Maaike Daas 14-02-92 Atverni Utrecht 07-07-06
15 40.93 Lichelle Scholing 05-05-00 MPM Enschede 31-10-15
16 40.83 Emmelie Klooster 29-05-02 Phanos Assen 02-09-17
17 40.53 Marjolein Scholtens 02-03-97 Groningen Atletiek Amsterdam 28-08-11
18 40.49 Ingeborg Efdee 07-08-97 Leiden Atletiek Amsterdam 26-08-12
19 40.23 Lisette van der Haar 10-05-88 PEC 1910 Apeldoorn 04-10-03
20 40.15 Sara Rey 08-07-00 Swift Roermond 17-07-15
7-kamp
1 4.707 Nadine Visser 09-02-95 SAV Amstelveen 24-05-10
(11.78 * 1.62 * 10.93 * 18.88 * 5.67 * 34.29 * 1.42.54)
2 4.683 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Weert 01-10-95
3 4.670 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Weert 13-06-04
4 4.662 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Weert 03-06-90
5 4.629 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Stadskanaal 06-07-14
(11.90 * 1.60 * 12.14 * 18.76 * 4.92 * 33.96 * 1.40.06)
6 4.626 Yvonne Wisse 06-06-82 Dynamica Haarlem 21-09-97
7 4.619 Benthe KŲnig 07-04-98 Ciko '66 Gemert 09-06-13
(12.38 * 1.55 * 14.44 * 19.98 * 5.19 * 44.77 * 1.45.94)
8 4.590 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Groningen 22-09-13
(12.23 * 1.65 * 11.66 * 19.71 * 5.00 * 39.17 * 1.40.77)
9 4.587 Denise van Herp 02-05-93 Daventria Enschede 21-09-08
(12.47 * 1.55 * 13.41 * 19.46 * 5.15 * 36.99 * 1.40.34)
10 4.558 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Enschede 20-09-98
11 4.555 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Tilburg 21-09-14
(12.40 * 1.65 * 11.92 * 19.93 * 5.41 * 32.04 * 1.39.73)
12 4.549 Gerja Everts 04-10-81 De Sprinter Assen 19-05-96
13 4.545 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Weert 04-06-95
14 4.545 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Lisse 09-07-17
(11.93 * 1.57 * 11.46 * 18.99 * 5.27 * 32.92 * 1.43.73 * -0.1 *3.8 *1.3)
15 4.543 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Emmeloord 16-09-07
(11.90 * 1.60 * 11.72 * 18.50 * 5.08 * 33.28 * 1.47.85)
16 4.511 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Emmen 03-07-88
17 4.489 Susan de Sevren Jacquet 14-06-89 Isala '96 Zevenbergen 17-07-04
18 4.485 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Delft 13-07-14
(12.03 * 1.60 * 10.77 * 19.89 * 5.04 * 40.28 * 1.44.58)
19 4.479 Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Emmeloord 01-10-06
(11.92 * 1.45 * 11.29 * 18.54 * 5.50 * 27.88 * 1.42.15)
20 4.476 Paulien Ruiter 28-05-80 Hera Weert 04-06-95
21 4.470 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Haarlem 28-09-91
22 4.469 Ellis Gielen 15-03-93 Unitas Enschede 21-09-08
(12.56 * 1.65 * 11.71 * 19.65 * 5.12 * 34.11 * 1.43.48)
23 4.462 Kadidja Sangare 23-05-01 AAV '36 Zoetermeer 18-09-16
(11.95 * 1.60 * 11.14 * 19.19 * 5.19 * 29.96 * 1.44.35 * -0.3 *0.2 * -0.6)
24 4.460 ZoŽ Sedney 15-12-01 Ilion Zoetermeer 18-09-16
(11.86 * 1.65 * 09.24 * 18.56 * 4.86 * 29.85 * 1.41.61 * -0.3 *0.2 * -2.0)
25 4.445 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Emmeloord 14-05-17
(12.38 * 1.60 * 10.68 * 19.75 * 5.49 * 32.99 * 1.43.92 *0.7 *1.2 *2.3)
26 4.445 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Zoetermeer 24-09-17
(12.10 * 1.55 * 10.03 * 19.67 * 5.04 * 36.42 * 1.39.61 *0.4 * -0.4 *0.8)
4 x 80 meter
38.78 Nationale ploeg Almelo 03-09-05
(Loreanne Kuhurima, Carola van Wagtendonk, Yael van Pelt, Barbara van der Loo)
1 38.72 Rotterdam PAC Den Haag 19-06-04
2 39.12 Zoetermeer Ilion Zoetermeer 20-06-09
(Kim Korving, Naomi Sedney, Miquella Lobo, Gabriella Dwomoh)
3 39.41 Purmerend NEA-Volharding Santpoort 18-06-05
4 39.55 Grootebroek SAV Hoorn 24-04-10
(Nadine Visser, Anne Sjoukje Runia, Michelle Oud, Judith Kok)
5 39.71 Assendelft Lycurgus Amstelveen 25-09-16
(Mara Cotterink, Tosca van der Flier, Afra Jiya, Anna Roelofs)
6 39.92 Alphen aan den Rijn AAV '36 Den Haag 18-09-93
7 39.92 Barendrecht CAV Energie Spijkenisse 21-06-08
(Naomi Klomp, Jolanda Nobels, Roos de Klerk, Rio Sarah Nederveen)
8 39.99 Amsterdam AAC Heerhugowaard 18-06-05
9 39.99 Heerhugowaard Hera Amstelveen 17-09-06
10 40.04 Hilversum GAC Purmerend 16-06-07
(Heleen Gorris, Myrte Gorris, Melanie Versteeg, Anne van den Booren)
11 40.04 Vught Prins Hendrik Uden 20-06-09
(Rianne Bouma, Suzanne Noordermeer, Sam Bouwhuis, Lotte Oldenhave)
12 40.13 Assendelft AAC '61 Heerenveen 23-06-12
(Judith de Heer, Anniek Nijhof, Noa Dhore, Dynja Bosker)
betere handtijden:
39.2h Beverwijk DEM Lelystad 03-07-93
39.2h Enschede AC TION Hengelo 24-05-97
39.4h Apeldoorn AV '34 Arnhem 09-05-87
39.6h Amsterdam ADA Aalsmeer 27-05-89
39.7h Rotterdam AVR Leiden 03-06-89
39.8h Gendringen Atletico '73 Nijmegen 23-04-88
39.9h Hooorn Hollandia Heerhugowaard 02-07-94