Dit is de ranglijst aller tijden voor junioren-B van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 18 juni 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datumen plaats) zijn welkom. Alleen prestaties met rugwind-aanduiding (waar van toepassing) worden opgenomen.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes B
100 meter
1 11.74 Nelli Cooman 06-06-64 AVR Santander (ESP) 02-08-81
2 11.74 Petra Huybrechtse 26-09-72 DEM Kerkrade 07-06-89 0.2
3 11.75 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Leiden 14-06-08 1.2
4 11.77 Demi van den Wildenberg 29-02-00 Eindhoven Atletiek Tilburg 05-06-17 1.0
5 11.79 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Leiden 13-06-09 1.2
6 11.81 Loreanne Kuhurima 07-05-91 Phanos Leiden 14-06-08 1.2
7 11.82 Marjan Olyslager 08-03-62 Scheldesport Nijmegen 11-08-79
8 11.82 Minke Bisschops MC 02-09-02 Unitas Tilburg 05-06-17 0.7
9 11.82 N'ketia Seedo MC 07-06-03 U-Track Tilburg 05-06-17 0.7
10 11.83 Zoë Sedney 15-12-01 Ilion Tilburg 05-06-17 0.7
11 11.89 Lieke Klaver 20-08-98 SAV Oordegem (BEL) 23-05-15 0.4
12 11.90 Monique Bogaards 08-01-71 Ciko '66 Sudbury 25-07-88
13 11.91 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Hengelo 13-08-89 -0.4
14 11.94 Ndidi Onyeike 27-01-81 KAV Holland Hengelo 01-06-98 0.5
15 11.97 Mirian Knijn 12-08-66 CAV Energie Leiden 25-06-83
16 11.97 Naomi Sedney 17-12-94 Ilion Alphen aan den Rijn 09-07-11 1.4
17 11.97 Tasa Jiya 16-09-97 Lycurgus Eindhoven 29-06-13 1.3
18 11.98 Marjorie Groenfelt 04-10-87 Continental Sport Sittard 26-06-04 1.4
19 11.98 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Eindhoven 29-06-13 1.3
20 11.99 Gretha Tromp 21-02-64 Hera Blois (FRA) 28-08-81
21 11.99 Annique Goudemond 10-05-71 ATC '75 Hoorn 14-06-87
22 11.99 Jill Prins MC 12-11-89 PAC Sittard 26-06-04 1.4
23 11.99 Eva Lubbers 06-02-92 AKU Leiden 13-06-09 1.2
200 meter
1 23.57 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Bydgoszcz (POL) 10-07-08 -0.1
2 23.86 Loreanne Kuhurima 07-05-91 Phanos Leiria (Por) 22-06-08 1.9
3 23.93 Andrea Bouma 06-11-99 De Spartaan Amsterdam 19-06-16
4 23.99 Lilian Gillissen 18-09-60 Dynamo '70 Sittard 10-07-77
5 24.03 Lieke Klaver 20-08-98 SAV Breda 28-06-15 -0.6
6 24.10 Tasa Jiya 16-09-97 Lycurgus Utrecht 19-07-13 1.5
7 24.21 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Novi Sad (SRB) 25-07-09 0.9
8 24.21 Zoë Sedney 15-12-01 Ilion Utrecht 21-05-17 -0.6
9 24.25 Annique Goudemond 10-05-71 ATC '75 Uden 05-06-88
10 24.27 Marjan Olyslager 08-03-62 Scheldesport Bydgoszcz (POL) 18-08-79
11 24.31 Eva Lubbers 06-02-92 AKU Amersfoort 13-04-09 0.3
12 24.42 Laura de Witte 07-08-95 Trias Mannheim (GER) 24-06-12 1.5
13 24.46 Petra Huybrechtse 26-09-72 DEM Krommenie 23-07-89
14 24.48 Monique Bogaards 08-01-71 Ciko '66 Uden 05-06-88
15 24.48 Anna Roelofs 09-04-01 Lycurgus Leiden 17-06-17 0.9
16 24.48 Minke Bisschops MC 02-09-02 Unitas Aken (GER) 20-05-17 0.1
17 24.49 Yvonne van Dorp 06-01-66 Holland Leiden Vught 23-07-83
18 24.50 Nargelis Statia 25-04-97 Rotterdam Atletiek Fort de France (MTQ) 20-04-14 2.0
19 24.52 N'ketia Seedo MC 07-06-03 U-Track Utrecht 21-05-17 -0.6
20 24.58 Anouk Hagen 30-04-90 Nijmegen Atletiek Utrecht 08-07-07 0.2
21 24.58 Berthe Makizodila 14-06-92 Triathlon Amersfoort 13-04-09 0.3
22 24.60 Kim Rossen 25-06-97 AV '34 Fort de France (MTQ) 20-04-14 0.8
23 24.62 Rinske Daniels 15-11-82 HAC Uden 03-07-99 0.4
24 24.64 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Sint-Lambrechts-Woluwe (BEL) 12-08-89
25 24.64 Silke Berendse 14-03-98 Phanos Oordegem (BEL) 31-05-14 -1.2
26 24.66 Miranda de Regt 29-09-93 De Spartaan Zwolle 27-06-10 -0.3
27 24.66 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Oordegem (BEL) 01-06-13 -0.4
28 24.68 Tessa van Schagen 02-02-94 Leiden Atletiek Alphen aan den Rijn 10-07-11 1.0
29 24.71 Marjorie Groenfelt 04-10-87 Continental Sport Heiloo 20-05-04
30 24.72 Lotte Visschers 02-08-79 Unitas Eindhoven 17-08-96 0.4
31 24.73 Marjon Wijnsma 18-07-65 Lionitas Vught 27-06-82
32 24.73 Marja Verheul 19-05-78 DEM Sittard 24-06-95 1.2
400 meter
1 54.19 Ingrid Stoot 29-07-64 Sprint Nancy (FRA) 03-08-80
2 54.69 Femke Bol 23-02-00 Altis Oordegem (BEL) 27-05-17
3 54.96 Sjorske Wijnker 23-05-88 Hera Lignano (ITA) 07-07-05
4 55.04 Jorien Kranendijk 05-12-74 PEC 1910 Brussel (BEL) 20-07-91
5 55.22 Ester Goossens 21-02-72 Clytoneus Arnhem 10-06-89
6 55.22 Romara van Noort 11-09-86 De Spartaan Beverwijk 22-06-03
7 55.22 Kim Rossen 25-06-97 AV '34 Eindhoven 30-06-13
8 55.36 Thelma Joziasse 19-01-79 AV '34 Hoorn 22-06-96
9 55.62 Danaïd Prinsen 20-08-97 Aquilo Eindhoven 30-06-13
10 55.73 Sandra Dorlas 29-03-64 De Bataven Roosendaal 05-07-80
11 55.74 Marit Dopheide 28-12-90 AC TION Utrecht 08-07-07
12 55.78 Femke Rietveld 12-04-80 AAV '36 Amsterdam 14-06-97
13 55.78 Annemarie Schulte 13-02-85 De Sperwers Leiden 09-06-01
14 55.84 Vera van den Haak 13-01-95 Sparta Hilversum 08-07-12
15 55.86 Astrid Joziasse 19-01-79 AV '34 Nijmegen 10-07-96
16 55.88 Yvonne van Dorp 06-01-66 Holland Leiden Leiden 26-06-83
17 55.91 Stéphanie Beuling 26-02-91 Isala '96 Utrecht 08-07-07
18 55.92 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Leiden 11-06-05
19 55.95 Inge Rouwenhorst 11-02-64 Fortis Nijmegen 21-06-81
20 56.01 Naomi Driessen 21-04-90 Unitas Utrecht 08-07-07
21 56.04 Rachel Boddy 29-07-88 KAV Holland Amsterdam 09-07-05
22 56.13 Michelle Martinot 05-12-69 AVR Nijmegen 25-05-85
800 meter
1 2.01.6 Olga Commandeur 30-10-58 Suomi Aalst (BEL) 07-09-75
2 2.05.02 Monique Jansen 01-06-60 Olympia '48 Sittard 09-07-77
3 2.05.14 Yvonne van der Kolk 07-01-69 Sagitta Zwolle 06-07-85
4 2.05.8 Ingrid Stoot MC 29-07-64 Sprint Den Haag 26-06-79
5 2.06.32 Krista Aukema 20-09-67 Spartacus Leiden 09-06-84
6 2.06.5 Fieke Kamps 22-05-58 Sagitta Drachten 03-08-75
7 2.06.5 Jacky Winkelman 27-05-63 De Keien Sittard 10-08-80
8 2.06.66 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Uden 03-06-06
9 2.07.8 Margriet de Graaf 06-11-54 GAC Hilversum Arnhem 09-06-71
10 2.07.9 Maaike Persoons 24-07-63 AAV '36 Lausanne (SUI) 18-07-79
11 2.07.9 Marjan Kortmann 23-12-71 AAV '36 Pamplona (ESP) 02-07-88
1500 meter
1 4.19.22 Adrienne Herzog 30-09-85 Fit Mannheim (GER) 15-06-02
2 4.20.91 Roos Blokhuis 05-02-01 Passaat Oordegem (BEL) 27-05-17
3 4.21.78 Merel van der Marel 01-11-99 AV Haarlemmermeer Kortrijk (BEL) 09-07-16
4 4.22.8 Maaike Persoons 24-07-63 AAV '36 Kessel-Lo (BEL) 04-06-80
5 4.23.27 Diane van Es 22-03-99 PAC Rotterdam 16-07-15
6 4.23.6 Carla Grimbergen 18-03-53 De Spartaan Arnhem 19-08-70
7 4.23.95 Margriet Berkhout 27-08-90 NOVA Leiden 09-06-07
8 4.24.32 Maureen Koster 03-07-92 AV '47 Leiden 13-06-09
9 4.24.60 Yvonne van der Kolk 07-01-60 Sagitta Lommel (BEL) 06-07-86
10 4.25.09 Krista Aukema 20-09-67 Spartacus Stange (NOR) 09-09-84
11 4.25.78 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Heverlee (BEL) 07-06-03
12 4.26.6 Annie Moedt 09-11-61 Woldstreek Brussel (BEL) 27-07-77
13 4.26.8 Sylvia Kruijer 06-09-74 NOVA Santpoort 13-09-91
14 4.26.91 Jasmijn Bakker 11-10-99 Triathlon Utrecht 15-07-16
15 4.27.6 Karin de Nijs 30-07-59 RKHAV Aarau (SUI) 29-08-76
16 4.28.07 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Nijmegen 25-05-11
17 4.28.12 Marlies Huigen 22-08-94 Hanzesport Harderwijk 21-08-10
18 4.28.30 Nisrine Masrhalmi 17-11-96 CAV Energie Oordegem (BEL) 06-07-13
19 4.28.57 Jasmijn Lau 11-03-99 Ciko '66 Heusden (BEL) 16-07-16
20 4.29.1 Jacky Winkelman 27-05-63 De Keien Roosendaal 05-07-80
21 4.29.14 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Oordegem (BEL) 01-06-13
22 4.29.26 Ashley Melcherts 17-04-98 CAV Energie Utrecht 08-08-14
23 4.29.86 Petula Ruys 11-03-67 Metro Amsterdam 01-07-84
24 4.29.90 Christien ten Bosch 10-11-73 De Gemzen Rhede (GER) 03-06-89
3000 meter
1 9.18.24 Adrienne Herzog 30-09-85 Fit Duffel 25-05-02
2 9.26.31               Diane van Es                            22-03-99 PAC                     Lokeren (BEL)           25-05-15
3 9.28.64 Esther Schrijvers 18-01-85 Prins Hendrik Assen 21-06-02
4 9.32.78 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Arnhem 12-06-02
5 9.34.18 Floor Doornwaard 17-02-00 De Gemzen Vught 25-05-17
6 9.34.58 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Vught 02-06-11
7 9.38.38 Margriet Berkhout 27-08-90 NOVA Vught 17-05-07
8 9.38.84 Wendy de Boer 26-02-85 AV Castricum Vught 09-05-02
9 9.42.62               Merel van der Marel                     01-11-99 AV Haarlemmermeer       Utrecht                 10-07-15
10 9.43.54 Nisrine Masrhalmi 17-11-96 CAV Energie Gorinchem 21-06-13
11 9.45.54 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Vught 29-05-14
12 9.45.61  Roos Blokhuis                   MC     05-02-01 Passaat                 Rotterdam               11-08-16
13 9.47.55               Jasmijn Bakker                          11-10-99 Triathlon               Vught                   14-05-15
14 9.48.48               Jasmijn Lau                             11-03-99 Ciko '66                Vught                    14-05-15
15 9.48.91 Anna Hightower MC 18-07-02 Ciko '66 Vught 25-05-17
16 9.50.09 Shirin van Anrooij MC 05-02-02 AV '56 Ertvelde (BEL) 25-05-17
17 9.50.36 Irene van Lieshout 01-09-93 De Keien Vught 13-05-10
18 9.50.59 Marlin van Hal 05-09-93 De Keien Vught 21-05-09
19 9.50.9 Lio Hogenbosch 09-03-81 AV Nijmegen Uden 10-09-97
20 9.51.31 Kristel van den Berg 30-10-98 CAV Energie Utrecht 09-05-14
21 9.54.54 Sanne Bakker 05-05-81 AV Castricum Hengelo 27-06-98
22 9.56.09 Anne Luijten 04-04-94 Olympus '70 Vught 02-06-11
23 9.56.21 Ashley Melcherts MC 17-04-98 CAV Energie Gorinchem 21-06-13
24 9.56.6 Céline de Wild 08-02-92 THOR Roosendaal 02-07-09
25 10.00.2 Rosa Pieltjes 19-01-80 De Gemzen Uden 00-00-97
incompleet:
9.42.4 Christien ten Bosch 10-11-73 De Gemzen 00-00-89
9.57.99 Desiree Heynen 09-02-66 Unitas 00-00-83
2000 meter steeple chase 76.2 cm (vanaf 2007)
1 6.40.78 Jasmijn Bakker                          11-10-99 Triathlon               Koutenberg (BEL) 27-08-16
2 6.43.17 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Leiden 14-06-14
3 6.51.71 Kristel van den Berg 30-10-98 CAV Energie Hilversum 27-04-14
4 7.00.97 Marije Hijman                           10-06-00 PAC                     Breda                   03-07-16
5 7.02.50 Anne Knijnenburg MC 11-03-02 AV Oss '78 Barendrecht 01-06-17
6 7.03.88 Madelief Kok 25-10-00 Triathlon Barendrecht 01-06-17
7 7.04.61 Annemarie Slangewal 12-09-98 Altis Leiden 14-06-14
8 7.10.28               Emma Kok                                 28-02-99 Phanos                  Breda                   28-06-15
9 7.13.54               Jaimy van de Loo                 MC     26-08-00 De Spartaan             Breda                   28-06-15
10 7.15.68 Tessa de Boer 04-04-96 AV Heerenveen Eindhoven 30-06-13
11 7.19.75               Anouk Prop                              27-12-99 Spado                   Breda                   28-06-15
12 7.21.44               Sophie Dielissen                        19-01-99 Venloop RT Breda                   28-06-15
13 7.22.84 Eva Riemeijer                            11-02-00 Cifla                   Breda                   03-07-16
14 7.23.08                Sanne Mooldijk                          20-10-98 PAC                     Breda                   28-06-15
15 7.24.44 Anouk van Gils 26-09-00 Spado Barendrecht 01-06-17
16 7.27.67 Giselle Slotboom 09-03-93 De Spartaan Zele (BEL) 21-08-10
17 7.34.41 Jetske Mooldijk MC 29-04-02 PAC Barendrecht 01-06-17
18 7.36.70 Femke van der Pal                       17-06-95 AV Zaanland             Breda               03-06-12
19 7.39.73 Suzanne Jonkers                         05-03-96 Sprint                  Breda               03-06-12
20 7.40.66 Tessa den Heijer                        27-02-96 Groningen Atletiek Breda               03-06-12
21 7.43.97 Jeske van der Pal               MC     05-02-97 AV Zaanland             Breda               03-06-12
22 7.44.50               Pamela Alzate-Ramirez                   11-02-99 Ilion                   Amsterdam               14-05-15
23 7.44.80               Shurianty Mathilda              MC     14-04-00 CAV Energie                 Amersfoort              11-04-15
24 7.47.50 Anne Geytenbeek 25-05-01 U-Track Amersfoort 17-04-17
25 7.49.83 Gerber Loman 17-09-97 Cialfo Amsterdam 06-07-14
100 meter horden 76.2 cm
 
1 13.28 Nadine Visser 09-02-95 SAV Trabzon (Tur) 28-07-11 0.5
2 13.45 Marijke van Zon 12-05-68 DEM Arnhem 07-07-84
3 13.45 Inge Drost 15-01-96 Ilion Apeldoorn 19-05-13 0.5
4 13.66 Petra Huybrechtse 26-09-72 DEM Uden 05-06-88
5 13.74 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Alphen aan den Rijn 10-07-11 1.4
6 13.75 Zoë Sedney 15-12-01 Ilion Tilburg 05-06-17 1.1
7 13.77 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Rotterdam 24-05-80 -1.0
8 13.79 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Emmeloord 28-06-09 -1.1
9 13.84 Yvonne Wisse 06-06-82 Dynamica Zierikzee 18-09-99
10 13.84 Marloes Duijn 18-06-93 SAV Zwolle 27-06-10 -1.9
11 13.87 Sharona Bakker 12-04-90 Suomi Utrecht 08-07-07 0.8
12 13.88 Jamile Samuel MC 24-04-92 Phanos Utrecht 08-07-07 0.8
13 13.94 Anna Postema 24-06-99 Prins Hendrik Breda 03-07-16 -0.3
14 13.96 Mariska Bun 19-04-94 RKHAV Alphen aan den Rijn 10-07-11 1.4
15 13.97 Sjoera Tjin-A-Lim 07-12-95 Sparta Alphen aan den Rijn 10-07-11 0.4
16 13.98 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-01-98 Sparta Eindhoven 30-06-13 0.1
17 13.99 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Herentals (BEL) 09-08-97 0.8
18 14.02 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Brussel (BEL) 19-07-91 -0.4
19 14.04 Bianca Citteur 18-08-65 PEC 1910 Nijmegen 21-06-81
20 14.05 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Eindhoven 30-06-13 0.1
21 14.07 Claudia Mura 26-04-73 DEM Bergen op Zoom 02-07-89 -1.5
22 14.09 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Tbilisi (GEO) 28-07-15
23 14.11 Suzanne Dekkers 16-06-88 AV '34 Helmond 26-06-05 0.6
24 14.17 Janneke van Raan 01-10-95 Daventria Alphen aan den Rijn 10-07-11 1.2
25 14.19 Thaisa Huis 27-12-90 NEA-Volharding Utrecht 08-07-07 0.8
26 14.22 Nissa French Ramsteyn 23-09-79 PSV Hoorn 23-06-96 2.0
27 14.23 Anouk Hagen 30-04-90 Nijmegen Atletiek Zwolle 10-06-07 0.7
28 14.25 Nadina Muller 26-11-76 Spirit Lelystad Valkenswaard 07-07-93 0.3
300 meter horden 76.2 cm
1 42.17 Yvonne Wisse 06-06-82 Dynamica Oordegem (BEL) 04-07-98
2 42.57 Ester Goossens 21-02-72 Clytoneus Hoorn 24-09-89
3 42.69 Nadina Muller 26-11-76 Spirit Lelystad Kerkrade 14-08-93
4 42.88 Avelien van Daalen 30-03-71 Hollandia Uden 05-06-88
5 43.10 Henrieke Popken 31-12-80 De Sprinter Hoorn 22-06-96
6 43.20 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Leiden 20-05-91
7 43.28 Lotte Visschers 02-08-79 Unitas Hoorn 22-06-96
8 43.60 Rosina Hodde MC 10-02-83 Parthenon Vught 12-06-98
9 43.66 Astra Klont 25-11-67 Sparta Leiden 24-06-83
10 43.78 Tosca Hillers 18-03-78 VAV Den Haag 24-06-94
400 meter horden 76.2 cm
1 59.44 Leonie Schilder 15-09-90 AV Edam Belgrado (SRB) 26-07-07
2 60.31 Bianca Baak 25-01-92 Almere '81 Tampere (FIN) 23-07-09
3 60.49 Yvonne Wisse 06-06-82 Dynamica Zevenaar 11-06-99
4 60.52 Suzanne Dekkers 16-06-88 AV '34 Vught 16-05-05
5 60.08 Marlies Manders 18-09-91 Hellas Vught 28-06-08
6 60.43 Vera van den Haak 13-01-95 Sparta Amsterdam 17-06-12
7 61.06 Inge Drost 15-01-96 Ilion Lisse 02-06-13
8 61.11 Najla Jaber 12-05-84 Seven Hills RT Uden 30-06-01
9 61.52 Zoë Sedney MC 15-12-01 Ilion Gouda 10-06-16
10 61.65 Femke Frijters MC 07-11-00 DJA Hengelo 25-06-15
11 61.87 Jolien Admiraal 25-02-84 Atverni Uden 22-06-01
12 62.19 Roos-Sanne Claassen 23-10-94 AV NOP Zwolle 25-06-10
13 62.19 Isa Videler 02-03-98 Spado Breda 27-06-15
14 62.58 Rebecca Hulshof 01-01-99 De Spartaan Breda 01-07-16
15 62.78 Henrieke Popken 31-12-80 De Sprinter Hengelo 31-05-97
16 63.05 Avelien van Daalen 30-03-71 Hollandia Leiden 04-09-88
17 63.06 Iris Bastmeijer 18-06-98 Attila Breda 27-06-15
18 63.19 Tamara Bos 31-07-96 Prins Hendrik Tilburg 20-05-13
19 63.44 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Uden 13-09-15
20 63.58 Marije Doddema 29-11-95 AV Zaanland Breda 01-06-12
21 63.68 Janna Visser 03-03-98 Startbaan Breda 27-06-15
22 63.70 Rens Nijman 19-11-93 Nijmegen Atletiek Zwolle 25-06-10
23 63.80 Marloes Duijn 18-06-93 SAV Emmeloord 26-06-09
24 63.95 Mathilde Terleth 07-09-97 Hanzesport Amsterdam 04-07-14
25 64.05 Janke Strijp 06-01-98 AV '23 Amsterdam 04-07-14
26 64.11 Amber Boutens 21-10-99 Scheldesport Breda 01-07-16
27 64.14 Laura Hoogers 02-01-93 Generaal Michaelis Amsterdam 23-05-10
28 64.23 Marije Jansen 02-11-87 AV '56 Vught 29-05-03
29 64.32 Cindy van de Avoort 26-06-90 GAC Gemert Best 30-06-07
30 64.41 Manon van der Heiden 04-09-85 GAC Hilversum Utrecht 19-07-02
31 64.53 Emma Dekker 11-01-99 Olympus '70 Breda 26-06-15
32 64.63 Gemma de Schepper 06-11-90 PAC Bergen op Zoom 30-06-06
33 64.65 Hanneke Oosterwegel 10-12-96 Daventria Eindhoven 28-06-13
34 64.74 Marit Dopheide 28-12-90 AC TION Bergen op Zoom 30-06-06
35 64.76 Anouk Hagen 30-04-90 Nijmegen Atletiek Almelo 20-05-07
36 65.00 Kim Boon 26-09-94 Hellas Leiden 12-06-10
37 65.14 Linda Ebbinge 10-03-93 AAC '61 Groningen 19-06-10
38 65.14 Rebecca Rijken 19-03-93 AV Zaanland Zwolle 25-06-10
39 65.24 Roos van Elk 14-01-00 Leiden Atletiek Amsterdam 29-05-16
40 65.26 Debby Hartog 07-01-88 NEA-Volharding Krommenie 03-07-05
41 65.27 Esmay Vos 17-12-86 Typhoon Vught 09-05-02
42 65.31 Marjolein Kuiper MC 07-06-00 Groningen Atletiek Heerenveen 16-05-15
43 65.36 Kaira Boddy 29-07-88 KAV Holland Vught 20-05-04
44 65.51 Nephele de Bruin 15-05-94 Nijmegen Atletiek Zwolle 25-06-10
45 65.53 Ellis Gielen 15-03-93 Unitas Sittard 06-06-10
46 65.54 Danique de Haan 13-06-00 AV '34 Breda 02-07-16
47 65.55 Floortje van Kampen 14-03-97 Hylas Amsterdam 04-07-14
48 65.55 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Utrecht 10-07-15
49 65.56 Famke Heinst 30-03-99 Ciko '66 Epe 26-04-15
50 65.58 Janneke van Raan 01-10-95 Daventria Alphen aan den Rijn 08-07-11
51 65.62 Roxanne Martin 28-01-87 Seven Hills RT Vught 20-05-04
52 65.69 Rianne Galiart 22-11-85 Lycurgus Assen 21-06-02
53 65.70 Britt Duijn 18-06-93 SAV Lisse 06-06-10
54 65.71 Jolanda Keizer 05-04-85 AAC Amsterdam 14-07-02
55 65.75 Nina Franke MC 14-03-02 AV Oss '78 Vught 25-05-17
56 65.76 Feline Molenaar 17-06-99 Avantri Gouda 10-06-16
57 65.80 Linda van de Lagemaat MC 29-11-90 Pallas '67 Helmond 24-06-05
58 65.80 Gejanne Lussenburg 24-12-89 Isala '96 Heerde 14-06-06
59 65.83 Geertje de Man 30-01-84 PSV Vught 04-06-00
60 65.83 Jip Zinsmeister 20-05-95 GAC Hilversum Utrecht 15-07-11
hoogspringen
 
1 1.86 Marije Langen 29-12-86 AAC '61 Velenje (SLO) 22-06-03
2 1.85 Saskia Meyer 08-02-79 AV '34 Emmeloord 28-05-95
3 1.83 Jolanda Bleeker 06-08-67 DEM Lisse 29-04-84
4 1.82 Etwaria Sardjoe 25-06-64 Sagitta Nancy (FRA) 03-08-80
5 1.80 Annemiek Bouma 12-03-56 Atmodes Duisburg (GER) 25-08-73
6 1.80 Marjon Wijnsma 18-07-65 Lionitas Londen (GBR) 06-06-82
7 1.80 Hendrike Schut 09-05-72 De Sperwers Drachten 18-06-89
8 1.80 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Amsterdam 21-04-96
9 1.80 Lisanne Hagens 04-08-95 Ilion Santpoort 10-06-12
10 1.79 Astrid Uffelte 23-02-59 AV Zaanland Amsterdam 24-08-75
11 1.79 Anneke Magendans 09-05-60 Ciko '66 Den Haag 05-06-77
12 1.79 Sietske Noorman 16-07-91 Generaal Michaëlis Amsterdam 06-07-08
13 1.79 Eva Lubbers 06-02-92 AKU Zoetermeer 14-09-08
14 1.78 Mirjam van Laar 24-09-56 AVON Duisburg (GER) 25-08-73
15 1.78 Anouk van Diessen 20-02-73 AV '34 Sittard 21-07-90
16 1.78 Judith Vis 21-06-80 Rotterdam Atletiek Amsterdam 14-06-97
17 1.78 Marlies Kranendonk 05-05-86 CAV Energie Gorinchem 27-09-03
verspringen
1 6.26 Mieke van der Kolk 15-04-68 DEM Cottbus (GER) 22-08-85
2 6.19 Marjan Goedhart 05-06-62 AAV '36 Groningen 17-06-79
3 6.17 Marjan Olyslager 08-03-62 Scheldesport Groningen 17-06-79
4 6.11 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Alphen aan den Rijn 29-06-91
5 6.11 Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Leiden 14-06-08 0.4
6 6.08 Edith Radder 03-07-63 AV '47 Hechtel (BEL) 22-09-79
7 6.07 Corrie Bakker 16-06-45 Athleta Vlissingen 02-09-62
8 6.07 Edine van Heezik 27-01-61 ADA Amsterdam 07-10-78
9 6.06 Anja Mulder 05-10-71 AV Nijkerk Zwolle 11-06-88
10 6.02 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Assen 13-06-93
11 6.02 Nancy Alvares 09-08-77 THOR Assen 13-06-93
polsstokhoogspringen
 
1 4.00 Denise Groot 26-05-90 Unitas Amsterdam 03-06-07
2 4.00 Dominique Esselaar 16-08-96 Unitas Heusden (BEL) 13-07-13
3 3.91 Leonie Schilder 15-09-90 AV Edam Utrecht 08-07-07
4 3.90 Marijke Wijnmaalen 06-12-98 Ilion Amsterdam 01-08-15
5 3.84 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Krommenie 15-06-13
6 3.66 Alies van Berkum 26-01-98 Hercules Krommenie 04-07-15
7 3.65 Marijke Valk 15-07-92 Unitas Tampere (FIN) 21-07-09
8 3.62 Thyra van Diemen MC 04-07-03 PAC Oud-Beijerland 03-06-17
9 3.60 Mirjam Sleumer 01-09-83 AAC '61 Hengelo 25-06-00
10 3.60 Robin Wingbermühle 20-05-92 Rotterdam Atletiek Breda 29-08-09
11 3.60 Tinka Broekman 13-11-99 Unitas Rotterdam 12-06-16
12 3.51 Imme van Burg 12-04-90 Unitas Utrecht 08-07-07
13 3.50 Eva Jaarsma 13-04-96 Lycurgus Lisse 02-06-13
14 3.41 Anita Karregat 31-12-91 AV Edam Utrecht 08-07-07
15 3.40 Janneke Oosterink 22-01-87 GAC Hilversum Utrecht 18-06-04
16 3.40 Fenna van Burg 03-02-95 Prins Hendrik Wageningen 22-07-11
17 3.40 Noortje Meester 14-09-96 NEA-Volharding Amsterdam 27-05-12
18 3.36 Saskia van der Boor 20-09-00 Parthenon Breda 03-07-16
19 3.35 Marloes van Putten 08-11-82 Ilion Zoetermeer 30-06-99
20 3.35 Yvette Caldenhove 30-01-82 Spado Etten-Leur 29-06-99
21 3.35 Femke Klop MC 10-05-90 Unitas Sittard 27-06-04
22 3.35 Julia de Hoop 27-07-92 Unitas Emmeloord 28-06-09
23 3.32 Rubina Brouns MC 30-06-95 Unitas Aartselaar (BEL) 24-07-10
24 3.31 Nanah Fung-Loy MC 20-02-01 Ilion Breda 03-07-16
25 3.31 Mirte Kok 21-11-99 Hercules Breda 03-07-16
26 3.30 Yvonne Jeurissen 22-01-81 Unitas Sittard 30-08-97
27 3.30 Margriet Vedder 16-03-80 AAC '61 Emmen 06-06-99
28 3.30 Isabel Janssen 24-08-94 PAC Krommenie 03-07-11
29 3.30 Sannah van de Wijst 20-05-99 Unitas Breda 28-06-15
30 3.30 Merel Wevers 19-10-99 AV '34 Amsterdam 29-05-16
31 3.30 Kirsten Kuntz 09-06-99 Passaat Rotterdam 11-06-16
32 3.30 Annebel Jaarsma 16-05-99 Lycurgus Amsterdam 17-06-16
33 3.25 Brenda Baar 19-07-87 GAC Hilversum Sittard 27-06-04
34 3.25 Joska la Conté 29-09-87 Fit Sittard 27-06-04
35 3.21 Daphne Veerman MC 13-10-96 AV Edam Namen (BEL) 29-06-11
36 3.21 Sophie Jebose 30-08-00 AAC Breda 03-07-16
37 3.20 Kim van Egmond 26-01-83 Spado Ninove (BEL) 06-06-99
38 3.20 Yvonne Blok 24-08-87 Leiden Atletiek Amsterdam 30-05-04
39 3.20 Jenny Baar 25-08-89 GAC Hilversum Bergen op Zoom 01-07-06
40 3.20 Vonne van Burg 03-02-95 Prins Hendrik Utrecht 24-06-11
41 3.20 Karlijn Schouten 19-07-01 Fortius Eindhoven 13-05-17
42 3.20 Otte Wienese 30-05-01 GAC-Hilversum Soest 19-05-17
43 3.15 Margit Korporaal 22-12-93 AV '34 Zwolle 27-06-10
44 3.15 Marijke Langendijk 09-01-99 Hera Den Haag 21-08-16
45 3.13 Janiek Hendriks 03-12-95 AV '34 Krommenie 22-07-12
46 3.11 Fleur van der Linden MC 21-07-01 Sprint Breda 03-07-16
47 3.10 Eveline Strackx MC 10-10-84 Unitas Zevenaar 12-06-99
48 3.10 Rianne Galiart 22-11-85 Lycurgus Santpoort 10-08-02
49 3.10 Rianne Pessel MC 04-10-93 NEA-Volharding Gladbeck (GER) 06-09-08
50 3.10 Pricilla Huisman 21-08-96 Passaat Schoonhoven 31-05-13
51 3.05 Mette van der Meer MC 07-09-03 Flevo Delta Dronten 07-06-17
52 3.01 Ellen Esselaar 21-10-91 Unitas Utrecht 08-07-07
53 3.00 Esmee Kamphuis 23-05-83 PEC 1910 Emmen 06-06-99
54 3.00 Bregje Crolla 31-01-86 Unitas Sittard 06-07-03
55 3.00 Vonne van Burg MC 03-02-95 Prins Hendrik Someren 10-06-10
56 3.00 Samar Ahmed MC 17-03-01 Hellas Zoetermeer 08-05-16
57 2.96 Sterre de Booy 10-07-98 Ilion Krommenie 04-07-15
58 2.95 Marjolein Klaren 06-02-01 MPM Dronten 07-06-17
59 2.91 Sanne Harland 02-08-90 Ilion Utrecht 08-07-07
60 2.90 Catherine Schuurman 27-12-82 Fit Zevenaar 13-06-99
61 2.90 Femke Valkenburg 01-06-87 Spado Dordrecht 16-05-03
62 2.90 Kirsten Klop MC 28-02-88 Unitas Lisse 29-06-03
63 2.90 India van der Zweep 06-06-92 PAC Breda 21-09-08
64 2.90 Camille van de Brug MC 20-09-00 PAC Breda 28-06-15
65 2.90 Hilmar Duut 18-05-99 PAC Breda 28-06-15
66 2.90 Hilde den Engelsen 20-04-99 Hercules Breda 28-06-15
67 2.90 Anja Bekema 05-05-99 GAC Hilversum Enschede 18-09-16
hinkstapspringen
1 11.97 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Eindhoven 30-06-13 1.2
2 11.96 Meruska Eduarda 30-07-91 Rotterdam Atletiek Amsterdam 05-07-08 0.8
3 11.92 Priscilla van Oorschot 03-09-96 AAC Vught 15-09-13 0.1
4 11.91 Louise Taatgen 05-01-93 Groningen Atletiek Emmeloord 28-06-09 1.0
5 11.90 Britta de Haan 31-03-99 Clytoneus Breda 28-06-15 0.2
6 11.76 Roos-Sanne Claassen 23-10-94 AV NOP Almelo 18-04-10 1.7
7 11.70 Marlon Dek 08-02-87 AV '56 Vught 20-05-04 0.0
8 11.69 Larissa Bronkhorst 25-06-79 DEM Utrecht 09-07-95 -0.4
9 11.55 Brenda Baar 19-07-87 GAC Hilversum Eindhoven 12-09-04 0.4
10 11.54 Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Den Haag 26-06-94 0.8
11 11.49 Nora Ritzen 03-07-93 Groningen Atletiek Amsterdam 23-05-10 -1.6
12 11.48 Annemarie Hendriks 22-12-75 DEM Breda 28-06-92 0.0
13 11.48 Zoë Tromp 30-04-97 Haag Atletiek Amsterdam 06-07-14 1.8
14 11.48 Edikan Ekpo 07-05-00 Haag Atletiek Breda 03-07-16
15 11.45 Judeska Sheppard 20-10-99 Rotterdam Atletiek Breda 03-07-16
16 11.38 Cheryl Ortelee 18-08-75 Lycurgus Breda 28-06-92 0.0
17 11.36 Nikki Boon 01-08-01 Flevo Delta Amsterdam 25-05-17 0.4
18 11.35 Sanne Korteland 08-01-89 Passaat Bergen op Zoom 02-07-06 0.1
19 11.35 Astrid Verhage 21-01-88 Hera Sittard 27-06-04 1.1
20 11.35 Sophie Jebose 30-08-00 AAC Breda 03-07-16
21 11.32 Tanita Hofmans 22-10-94 DAK Maastricht 19-09-10 -0.3
22 11.32 Charida Righolt 16-03-97 Athlos Amsterdam 06-07-14 1.0
23 11.30 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Hoorn 23-06-96 -0.6
24 11.30 Natalie Puper 28-07-98 Statina Breda 28-06-15
25 11.29 Angela de Winter 05-01-89 Leiden Atletiek Bergen op Zoom 02-07-06 1.2
26 11.24 Myrthe Nanninga 23-10-94 Zuidwal Alphen aan den Rijn 10-07-11 1.7
27 11.24 Lentine Klaassen 18-04-95 Lycurgus Breda 03-06-12 1.2
28 11.23 Maaike Huberts 13-11-79 Hollandia Heerhugowaard 23-08-96
29 11.23 Lisette Thomas 21-04-80 DEM Beverwijk 14-09-97 0.5
30 11.23 Anne van Ommeren 13-03-85 Typhoon Assen 23-06-02 1.5
31 11.22 Monique Burger 11-04-80 Olympus '70 Zoetermeer 05-10-97
32
Silke Berendse 14-03-98 Phanos Amsterdam 06-07-14 1.3
33 11.20 Delia Appelman 26-10-85 DEM Assen 23-06-02 1.2
34 11.19 Yvonne de Vreede 19-09-78 AV '40 Barendrecht 28-05-95
35 11.19 Jinke van der Sluis 18-07-99 Phoenix Breda 28-06-15
36 11.18 Carmen Manche 29-02-76 Ciko '66 Breda 28-06-92 0.6
kogelstoten 3 kg
1 20.52 Corrie de Bruin 26-10-76 AV Sliedrecht Assen 13-06-93
2 19.58 Jorinde van Klinken 02-02-00 Groningen Atletiek Halle (GER) 21-05-17
3 19.12 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Bergen op Zoom 01-07-06
4 17.18 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Krommenie 15-09-02
5 16.62 Corinne Nugter 28-03-92 AV NOP Emmeloord 27-06-09
6 16.58 Pamela Kiel 09-04-91 Passaat Groningen 31-05-08
7 16.53 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Breda 27-06-15
8 16.34 Monique Schipper 16-09-74 Delta Sport Hulst 20-05-91
9 16.23 Jessica Schilder 19-03-99 AV Edam Breda 27-06-15
10 16.17 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Zwolle 26-06-10
11 16.12 Pietula Zomer 25-08-67 Hellas Leiden 25-06-83
12 16.05 Deborah Dunant 03-04-66 AV Edam Vught 26-06-82
13 16.02 Inge Barends 08-01-74 Hercules Leuven (BEL) 15-08-91
14 16.02 Bianca Reuver 30-05-89 NEA-Volharding Bergen op Zoom 01-07-06
15 15.86 Linda Verbaan 26-07-79 DEM Hoorn 22-06-96
16 15.71 Lieja Koeman 10-03-76 Hera Den Haag 28-03-93
17 15.65 Suzanne de Vries 19-02-81 Hera Purmerend 25-09-98
18 15.63 Alida van Daalen MC 12-04-02 PAC Breda 02-07-16
19 15.62 Charlene Okken 03-01-94 HAC '63 Alphen aan den Rijn 09-07-11
20 15.59 Denise van Herp 02-05-93 Daventria Zwolle 26-06-10
21 15.43 Monique Kwakman 06-02-84 AC TION Emmen 22-09-01
22 15.41 Katinka Zijlstra MC 15-11-99 Horror Amsterdam 30-08-14
23 15.36 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Hengelo 24-06-00
24 15.35 Els van Noorduyn 25-05-46 Sagitta Oostzaan 13-05-62
25 15.31 Monique Romkes 24-02-69 Sagitta Nijmegen 25-05-85
26 15.27 Lisanne Schol 22-06-91 NEA-Volharding Heiloo 25-05-08
discuswerpen 1 kg
 
1 56.48 Corrie de Bruin 26-10-76 AV Sliedrecht Zevenbergen 18-04-92
2 53.77 Jorinde van Klinken 02-02-00 Groningen Atletiek Halle (GER) 21-05-17
3 53.34 Bea Wiarda 24-02-59 Horror Arnhem 09-06-76
4 53.09 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Eindhoven 15-07-06
5 51.26 Deborah Dunant 03-04-66 AV Edam Hengelo 12-07-83
6 51.16 Monique Schipper 16-09-74 Delta Sport Alphen aan den Rijn 30-06-91
7 49.19 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Amsterdam 18-06-16
8 47.87 Suzanne de Vries 19-02-81 Hera Roosendaal 06-09-98
9 47.76 Alida van Daalen MC 12-04-02 PAC Oud-Beijerland 21-05-17
10 47.18 Linda Tukkers 03-05-71 AC TION Zevenaar 15-05-88
11 46.32 Enid Duut 18-05-99 PAC Krommenie 15-10-16
12 46.02 Bianca Vet 28-12-70 Waterland Sittard 18-07-87
13 45.64 Inge Barends 08-01-74 Hercules Tessenderlo (BEL) 25-04-90
14 45.62 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Assen 23-06-02
15 45.60 Veerle van der Meulen 11-02-00 Achilles Top Übach-Palenberg (GER) 25-03-17
16 45.54 Corinne Nugter 28-03-92 AV NOP Tampere (FIN) 21-07-09
17 44.92 Marjan Moitz 07-03-60 Blauw Wit Amsterdam 31-07-77
18 44.56 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Helmond 25-06-05
19 44.53 Ester Claasen 07-03-89 Attila Etten-Leur 14-05-06
20 44.41 Janneke Pluimes 10-01-01 Scorpio Ede 30-04-17
21 43.58 Lieja Koeman 10-03-76 Hera Beverwijk 23-05-93
speerwerpen 500 gr - per 01-04-2012
1 52.33 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Woerden 27-09-15
2 51.87 Emma van Arendonk 29-05-99 THOR Breda 03-07-16
3 48.94 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Breda 03-07-16
4 48.23 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Den Haag 20-09-15
5 45.64 Charlotte Hopman 23-05-97 Lycurgus Amsterdam 06-07-14
6 44.62 Tosca Smit MC 22-03-00 Haag Atletiek Amsterdam 05-09-15
7 43.59 Ilhem Tamrouti 20-12-99 Isala '96 Woerden 25-09-16
8 43.47 Janice Zomerman MC 18-05-01 Flevo Delta Dronten 04-09-16
9 43.22 Simone Luijten 05-03-96 Achilles Eindhoven 30-06-13
10 43.17 Diede van der Meer 18-01-01 Flevo Delta Emmeloord 17-06-17
11 43.03 Lotte Pröpper 03-07-99 Phanos Breda 03-07-16
12 42.43 Dominique Gommers 03-03-95 Spado Zierikzee 13-05-12
13 42.42 Maureen Wissing 27-02-96 Atletico '73 Utrecht 05-07-13
14 42.34 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Alphen aan den Rijn 15-05-16
15 42.20 Imogen Beard 03-05-98 Clytoneus Haarlem 15-06-14
16 42.09 Susan Bekkers 18-05-99 Attila Vught 12-07-15
17 41.84 Lynn van Zijl 11-04-00 Daventria Wijchen 21-05-17
18 41.61 Annebel Jaarsma MC 16-05-99 Lycurgus Amersfoort 13-09-14
19 41.60 Nanah Fung-Loy MC 20-02-01 Ilion Den Haag 27-05-16
20 41.57 Enya Hoogewoning 04-04-99 Typhoon Breda 28-06-15
21 41.13 Camille van de Brug MC 20-09-00 PAC Amsterdam 30-08-15
22 41.13 Sanne van den Brink 22-02-99 Athlos Woerden 25-09-16
23 40.89 Arlyn Haveman 29-03-97 AAC Amsterdam 08-06-14
24 40.86 Iris de Ruiter 02-06-98 AV '23 Amsterdam 21-09-14
25 40.83 Jana Bersee MC 07-03-00 Ciko '66 Zoetermeer 20-09-15
26 40.74 Iris Nass MC 01-01-02 PEC 1910 Zwolle 19-04-17
27 40.73 Demi van Noort 23-07-96 DEM Leiden 22-09-13
speerwerpen 600 gr - oude speer tot 01-04-1999
1 51.22 Nicole Heuwekemeyer 23-05-69 ADA Amsterdam 30-04-86
2 51.20 Sandra van de Sommen 22-07-68 HAC Haarlem 29-06-85
3 48.08 Renate Beunder 31-08-70 Lycurgus Krommenie 12-07-87
4 46.84 Janet Frederiks 02-09-72 AC TION Utrecht 24-09-89
5 46.64 Ineke Meeusen 24-05-74 PSV Leiden 29-06-90
6 46.56 Bernadette Fransen 02-01-65 AVR Vught 09-06-81
7 45.94 Brenda Pouw 21-06-79 AV '47 Utrecht 09-07-95
8 45.72 Ingrid Lammertsma 06-09-67 AV Castricum Heerhugowaard 18-06-83
9 45.64 Ditha van de Hidde 08-06-71 AVR Vught 23-05-87
10 45.52 Petra Donkersloot 09-04-73 Trias Arnhem 10-05-89
speerwerpen 600 gr - nieuwe speer vanaf 01-04-1999
1 51.38 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Helmond 24-06-05
2 49.64 Bregje Crolla 31-01-86 Unitas Parijs (FRA) 30-07-03
3 48.67 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Amstelveen 10-05-09
4 45.61 Tine Veenstra 20-03-83 SAV Lisse 06-05-00
5 45.50 Melissa Boekelman MC 11-05-89 Achilles Magglingen (SUI) 29-05-04
6 45.16 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Hengelo 24-06-00
7 44.50 Suzan van Dijck 04-06-87 Venray regio Sittard 25-06-04
8 44.14 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Duffel (BEL) 26-05-07
9 44.06 Ellis Gielen 15-03-93 Unitas Emmeloord 24-05-10
10 43.80 Lisanne Schol 22-06-91 NEA-Volharding Roermond 27-10-08
11 42.26 Anne-Lique Weeren 10-02-94 Triathlon Hoorn 21-05-11
12 42.10 Suzanne de Sevren Jacquet 14-06-89 Isala '96 Emmen 14-05-06
13 41.99 Denise van Herp 02-05-93 Daventria Emmeloord 26-06-09
14 41.83 Rachél van Harlingen 16-11-91 Passaat Alkmaar 18-05-08
15 41.61 Loes Verlaak 27-11-82 AV Weert Venlo 30-05-99
16 41.43 Marlies Kranendonk 05-05-86 CAV Energie Barendrecht 07-07-02
17 41.27 Cornelia de Jong 25-03-91 Horror Amsterdam 11-05-08
18 41.06 Louise Taatgen 05-01-93 Groningen Atletiek Groningen 28-05-10
19 40.94 Mandy van der Meer 31-07-93 Ilion Alphen aan den Rijn 05-09-10
20 40.85 Marloes Schennink 05-10-94 Ciko '66 Gemert 18-09-11
21 40.55 Anne Verstraeten 05-11-96 Unitas Lanaken (BEL) 14-06-13
22 39.92 Fiere Jansen MC 28-10-86 Caesar Uden 23-06-01
23 39.89 Kelly Ringlever 11-02-87 Fortuna Lisse 27-06-03
24 39.87 Lisanne Hoos 02-07-87 Hera Sittard 25-06-04
25 39.82 Debby van Duijnen MC 10-03-88 Suomi Doetinchem 06-09-03
26 39.69 Patricia Harteveld 13-12-90 Climax Utrecht 06-07-07
27 39.57 Karlien Sleper 11-01-93 AV '34 Utrecht 30-07-10
28 39.48 Suzan van Amerongen 10-03-93 Ciko '66 Zwolle 25-06-10
29 39.38 Carolien van de Dam 01-08-85 AAC '61 Emmen 10-06-01
30 39.38 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Oosterhout 05-06-11
31 39.35 Sana Ahmidach MC 22-04-92 RKHAV Amsterdam 26-08-07
32 39.03 Esmé Kamphuis 23-05-83 PEC 1910 Nijmegen 14-05-00
33 38.98 Linda Callemeijn MD 29-04-87 Kimbria Alken (BEL) 21-07-00
34 38.89 Denise van Herp 02-05-93 Daventria Zwolle 25-06-10
35 38.79 Jisca Doctors 17-04-85 Scheldesport Assen 21-06-02
36 38.79 Karin Leber 03-11-89 AV Edam Hoorn 13-05-06
37 38.79 Simone Luijten MC 05-03-96 Achilles Etten Leur 25-06-11
38 38.66 Dominique Gommers 03-03-95 Spado Alphen aan den Rijn 08-07-11
39 38.63 Jennifer Onasanya 18-02-94 Leiden Atletiek Alphen aan den Rijn 08-07-11
40 38.52 Pamela Kiel MC 09-04-91 Hercules Hulst 05-06-06
41 38.48 Michelle Oud MC 19-07-96 SAV Alphen aan den Rijn 08-07-11
42 38.38 Roos de Klerk MC 24-06-94 CAV Energie Almelo 05-09-09
43 38.27 Britt Schoenaker 03-04-93 Nijmegen Atletiek Zwolle 25-06-10
44 38.26 Helga van Koppenhagen 01-01-89 Spirit Lelystad Epe 20-03-05
45 38.22 Lisa Hogers MC 13-05-93 Phanos Gouda 01-05-08
46 38.12 Annelies Laan 18-05-90 Hollandia Krommenie 14-05-06
47 38.10 Jolanda Keizer 05-04-85 AAC Assen 21-06-02
48 38.08 Ellen van der Veer 16-08-90 Hellas Utrecht 06-07-07
49 38.04 Ilona Verboom 05-01-91 Triathlon Best 01-07-07
50 38.02 Danien ten Berge 28-12-92 De Sperwers Emmen 14-06-09
51 38.00 Fieke Cappendijk 05-03-86 De Keien Uden 09-06-02
kogelslingeren 3 kg
1 64.95 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Zwolle 25-06-10
2 60.16 Nicky van der Schilt MC 29-06-91 Groningen Atletiek Groningen 19-05-06
3 56.22 Tia Ackermans 10-01-99 Scorpio Breda 03-07-16
4 55.97 Jorinde van Klinken 02-02-00 Groningen Atletiek Breda 03-07-16
5 55.41 Sina Mai Holthuijsen 17-07-96 Swift Rostock (GER) 26-07-13
6 54.58 Tamara van der Bij 14-01-84 AAC Eindhoven 27-10-01
7 53.52 Maaike Schetters 10-10-83 PSV Eindhoven 23-09-00
8 53.51 Aafke Vogelzang 16-10-85 GVAV Groningen 05-10-02
9 53.38 Ella Meuwissen MC 22-01-02 Swift Fränkisch-Crumbach (GER) 03-06-17
10 52.27 Marije Efdee 07-08-97 Leiden Atletiek Zwolle 05-06-14
11 52.23 Naomi Stegman 29-12-95 Rotterdam Atletiek Leverkussen (GER) 21-06-12
12 52.12 Annemieke Efdee 21-01-95 Leiden Atletiek Amsterdam 12-06-11
13 51.63 Linda Prop 05-02-93 Spado Amsterdam 23-05-10
14 51.51 Judith Essemiah 11-03-00 Feniks Amsterdam 17-06-17
15 51.30 Natascha vd Linden 10-06-87 HAC Utrecht 16-07-04
16 51.15 Yvonne Veenhuizen 28-02-86 AV '34 Apeldoorn 04-10-03
17 50.75 Debby van der Schilt 24-11-81 Argo '77 Hesel (GER) 26-09-98
18 48.89 Nicole Veenstra 19-04-83 AC TION Eindhoven 28-10-00
19 46.95 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Breda 03-07-16
20 46.86 Lianne Bousema 31-07-80 Argo '77 Amsterdam 14-06-97
21 46.68 Martine Nijland 27-05-80 SISU Amsterdam 14-06-97
22 46.49 Anselma van Midden 26-02-92 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-01-09
23 46.47 Rimke de Groot 04-03-87 Haag Atletiek Amsterdam 16-04-04
24 46.10 Cathelijn Peeters 06-11-96 Atledo Amsterdam 20-05-13
25 46.09 Gabriëlle Chatzaki 07-11-96 AV Haarlemmermeer Breda 03-06-12
26 46.08 Kelly Ringlever 11-02-87 Fortuna Sittard 25-06-04
27 45.96 Sophie Vetter 13-10-95 Phanos Breda 03-06-12
28 45.41 Ashley Bentvelsen 16-07-86 Leiden Atletiek Boskoop 27-04-02
29 45.24 Valéry Vollering 20-10-90 Haag Atletiek Rotterdam 12-05-07
30 45.00 Vivian Brandhoff 27-06-93 SAV Krommenie 04-07-10
31 44.93 Laurien Goedemans 05-08-89 OSM '75 Apeldoorn 20-05-06
32 44.93 Karlyn Afman 13-07-91 PEC 1910 Apeldoorn 19-05-07
33 44.59 Lisette van der Haar 10-05-88 PEC 1910 Zwolle 16-06-05
34 44.48 Maaike Daas 14-02-92 OSM '75 Emmeloord 27-06-09
35 44.41 Anouska van der Velden 05-01-91 Ciko '66 Utrecht 07-07-07
36 44.18 Janet Lassche 08-11-79 AC TION Zwolle 15-08-96
37 43.86 Judy van der Drift MC 23-03-99 AV Haarlemmermeer Zwolle 24-07-15
38 43.78 Lotte Smink 26-12-00 Hellas Grootebroek 26-03-17
39 43.67 Adrian Vrijenhoek 23-03-98 Rotterdam Atletiek Boskoop 03-10-15
40 43.48 Petra Luten 06-04-86 AAC '61 Apeldoorn 23-08-03
41 43.12 Maud Ebbekink 26-01-84 AC TION Hengelo 24-06-00
42 43.10 Lisa Wassenaar 03-09-96 AV '47 Utrecht 30-08-13
43 42.92 Wietske van der Graaf MC 31-01-93 Groningen Atletiek Groningen 31-05-08
44 42.70 Ingeborg Efdee 07-08-97 Leiden Atletiek Amsterdam 06-07-14
45 42.52 Leonie Siebert 05-10-95 PEC 1910 Amsterdam 27-05-12
46 42.15 Lichelle Scholing 05-05-00 MPM Breda 03-07-16
47 41.74 Danique de Brabander 15-06-00 Olympus '70 Steenbergen 06-06-17
48 41.45 Henrieke Vellinga 25-06-98 Groningen Atletiek Zwolle 08-03-15
49 41.41 Shanella Bleecke 18-03-01 AV Almere '81 Amersfoort 23-04-17
50 41.40 Sara Rey 08-07-00 Swift Roermond 18-06-16
51 41.20 Ilona Rutjes 28-05-80 Argo '77 Stadskanaal 22-06-97
52 41.09 Iris Lechner 14-01-95 Groningen Atletiek Zwolle 05-04-12
53 41.06 Kirsten Regtop 05-02-82 AV '34 Apeldoorn 16-10-99
54 40.63 Emma Boeve 01-09-94 PEC 1910 Amsterdam 12-06-11
55 40.53 Marjolein Scholtens MC 02-03-97 Groningen Atletiek Amsterdam 28-08-11
56 40.38 Henriette van de Wolde 24-03-86 GVAV Apeldoorn 01-06-02
57 40.33 Kim Mulder 16-05-84 Haag Atletiek Leiden 02-05-01
58 40.18 Nelleke van de Krogt 09-06-80 Randstad sport Amsterdam 14-06-97
7-kamp
 
1 5.475 Nadine Visser 09-02-95 SAV Emmeloord 18-05-12
(13.76 * 1.66 * 12.22 * 24.99 * 5.72 * 35.02 * 2.25.11)
2 5.456 Gerja Everts 04-10-81 AAC '61 Enschede 20-09-98
3 5.455 Yvonne Wisse 06-06-82 Dynamica Zierikzee 19-09-99
4 5.419 Inge Drost 15-01-96 Ilion Donetsk (UKR) 13-07-13
(13.49 * 1.63 * 11.44 * 24.83 * 5.52 * 34.44 * 2.21.52 * -1.2 * -0.5 * 1.5)
5 5.416 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Herentals (BEL) 10-08-97
6 5.406 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Gemert 19-09-10
7 5.394 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Alphen aan den Rijn 15-05-16
(14.14 * 1.71 * 12.67 * 25.99 * 5.39 * 42.34 * 2.30.71 * 1.8 * 0.9 * 0.4)
8 5.276 Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Zierikzee 11-06-95
9 5.235 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Enschede 21-09-08
(14.16 * 1.63 * 12.04 * 24.96 * 5.50 * 34.05 * 2.29.41)
10 5.223 Suzanne de Sevren Jacquet 14-06-89 Isala '96 Emmeloord 01-10-06
11 5.219 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Hoorn 30-05-93
met seniorenmateriaal:
5.507 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Novi Sad (SRB) 26-07-09
5.482 Marijke Esselink 22-06-99 Archeus Kladno (CZE) 11-06-16
(14.33 * 1.67 * 10.70 * 25.00 * 5.56 * 35.06 * 2.24.39 * 1.1 * 1.7 * 0.9)
5.424 Saskia Meijer 08-02-79 AV '34 Lage (GER) 16-06-96
5.361 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Amsterdam 31-05-92
5.357 Marjon Wijnsma 18-07-65 Lionitas Helmond 03-10-82
5.201 Renate Beunder 31-08-70 Lycurgus Krommenie 12-07-87
met teveel wind:
5.202 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo'77 Alphen aan den Rijn 03-06-90
4 x 100 meter
nationaal team:
45.99 Nationale B ploeg Leiden 13-06-09
        (Madiea Ghafoor - Naomi Klomp - Eva Lubbers - Berthe Makizodila)
clubteam:
1 47.47 Amsterdam Phanos Amstelveen 16-09-06
2 47.65 Grootebroek SAV Amstelveen 25-09-10
3 47.88 Leiden Leiden Atletiek Leiden 11-06-16
4 47.93 Rotterdam PAC Amstelveen 17-09-05
(Nedea Asin (MC), Nikki van Leeuwen, Evita Breeman, Barbara van der Loo (MC) )
5 47.98 Zoetermeer Ilion Den Haag 11-09-11
6 48.38 Breda Sprint Amstelveen 27-09-14
7 48.57 Beverwijk DEM Beverwijk 22-09-84
8 48.58 Barendrecht CAV Energie Amstelveen 26-09-09
9 48.67 Amsterdam AAC Zoetermeer 11-06-06
10 48.73 Amsterdam ADA Dordrecht 01-06-91
11 48.77 Almere Almere '81 Amstelveen 25-09-10
12 48.82 Assendelft Lycurgus Heerhugowaard 11-06-17
13 48.91 Assen AAC '61 Assen 11-06-06
14 48.93 Heerhugowaard Hera Amstelveen 12-06-05
15 48.94 Apeldoorn AV '34 Almelo 12-06-05
16 48.94 Lisse De Spartaan Zoetermeer 08-05-16
17 48.97 Vught Prins Hendrik Amstelveen 27-09-14
18 49.00 Hoorn Hollandia Lisse 02-07-88
19 49.03 Uithoorn AKU Amstelveen 26-09-09
20 49.03 Utrecht U-Track Utrecht 21-05-17
21 49.25 Rotterdam Rotterdam Atletiek Zoetermeer 11-06-06
22 49.25 Nijmegen Nijmegen Atletiek Amstelveen 16-09-06
23 49.26 Sittard Unitas Uden 25-08-96
24 49.32 Purmerend NEA-Volharding Amstelveen 20-09-03
25 49.37 Deventer Daventria Amstelveen 25-09-10
26 49.45 Roosendaal THOR Vught 13-09-81
27 49.51 Maastricht Atletiek Maastricht Amstelveen 29-09-12
28 49.67 Nieuwegein Atverni Amstelveen 18-09-04
29 49.70 Amsterdam AV '23 Amstelveen 27-09-14
30 49.75 Den Haag Haag Atletiek Amstelveen 27-09-14
31 49.77 Beek Caesar Kerkrade 14-05-88
32 49.86 Goes AV '56 Alkmaar 07-09-03
33 49.86 Groningen Groningen Atletiek Assen 11-06-17
34 49.88 Den Haag Sparta Den Haag 13-09-80
35 49.92 Hilversum GAC Krommenie 10-06-07
betere handtijden:
48.2 Beverwijk DEM Krommenie 07-05-95