Dit is de ranglijst aller tijden van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 18 juni 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datumen plaats) zijn welkom. Alleen prestaties met rugwind-aanduiding (waar van toepassing) worden opgenomen.
Mail naar: Kris Beerens
In blauw de Nederlandse records. Die wijken soms af van de beste prestatie ooit. Dat kan omdat er bijvoorbeeld geen dopingcontrole heeft plaats gevonden; de kwestie rond de nationaliteit nog niet 100% was geregeld. etc.. maar ook dat de aanvraag van een record nog in behandeling is. De officiele Nederlandse records zijn terug te vinden op de Website van de Atletiekunie.
Meisjes A
100 meter
1 11.19 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Mannheim (GER) 13-08-11 1.2
2 11.43 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Tallinn (EST) 22-07-11 0.5
3 11.44 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Seoul (KOR) 17-09-92 0.3
4 11.54 Nelli Cooman 06-06-64 AVR Dublin (IRL) 03-07-82 0.0
5 11.54 Petra Huybrechtse 26-09-72 KAV Holland Alphen aan den Rijn 29-06-91 1.1
6 11.59 Tasa Jiya 16-09-97 Lycurgus Amsterdam 17-06-16 0.2
7 11.62 Monique Bogaards 08-01-71 Ciko '66 Rotterdam 24-05-90 1.4
8 11.68 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Tilburg 09-06-14 1.0
9 11.72 Claudia Elissen 05-07-68 Kimbria Leiden 12-07-87
10 11.72 Joan van den Akker 16-01-84 KAV Holland Leiden 08-06-02 1.1
11 11.73 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Eskiltuna (SWE) 16-07-15 2.0
12 11.74 Lieke Klaver 20-08-98 SAV Hengelo 11-06-17 -1.4
13 11.77 Mami Awuah Asante 09-10-75 KAV Holland Assen 16-07-94 1.4
14 11.77 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Vught 06-06-15 0.9
15 11.77 Demi van den Wildenberg MB 29-02-00 Eindhoven Atletiek Tilburg 05-06-17 1.0
16 11.78 Tessa van Schagen 02-02-94 Leiden Atletiek Beverwijk 21-04-13 1.4
17 11.79 Marije van Hunenstijn 03-02-95 AV '34 Breda 28-06-14 1.6
18 11.80 Martha Derby 31-08-59 Sparta Sittard 12-08-78
19 11.81 Loreanne Kuhurima MB 07-05-91 Phanos Leiden 14-06-08 1.2
20 11.82 Marjan Olyslager MB 08-03-62 Scheldesport Nijmegen 11-08-79
21 11.82 Minke Bisschops MC 02-09-02 Unitas Tilburg 05-06-17 0.7
22 11.82 N'Ketia Seedo MC 07-06-03 U-Track Tilburg 05-06-17 0.7
23 11.83 Zoë Sedney MB 15-12-01 Ilion Tilburg 05-06-17 0.7
24 11.84 Bowien Jansen 29-08-98 AV Haarlemmermeer Oordegem (BEL) 27-05-17 1.1
25 11.86 Marijke van Zon 12-05-68 DEM Leiden 12-07-87
26 11.86 Naomi Sedney 17-12-94 Ilion Leiden 09-06-12 0.8
27 11.87 Andrea Bouma 06-01-99 De Spartaan Vught 25-05-17 1.4
28 11.88 Sacha van Agt 10-08-94 Eindhoven Atletiek Hoorn 18-05-13 0.6
29 11.89 Nargelis Statia 24-04-97 Rotterdam Atletiek St. Georges (GRN) 26-03-16 1.2
30 11.90 Mirian Knijn 12-08-66 CAV Energie Lisse 01-07-84 1.0
200 meter
1 22.69 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Daegu (KOR) 01-09-11 -0.3
2 23.21 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Moncton (CAN) 22-07-10 1.3
3 23.28 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Groningen 21-06-92 0.3
4 23.39 Tasa Jiya 16-09-97 Lycurgus Amsterdam 19-06-16 0.4
5 23.49 Tessa van Schagen 02-02-94 Leiden Atletiek Rieti (ITA) 19-07-13 -1.0
6 23.81 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Oordegem (BEL) 31-05-14 0.2
7 23.84 Petra Huybrechtse 26-09-72 KAV Holland Alphen aan den Rijn 30-06-91 0.5
8 23.84 Lieke Klaver 20-08-98 SAV Oordegem (BEL) 27-05-17 -0.2
9 23.86 Loreanne Kuhurima MB 07-05-91 Phanos Leiria (Por) 22-06-08 1.9
10 23.89 Lotte Visschers 02-08-79 Unitas Ljubljana (SLO) 25-07-97 0.4
11 23.90 Nadine Visser 09-02-95 SAV Götzis (AUT) 31-05-14 2.0
12 23.91 Eva Lubbers 06-02-92 AKU Uden 02-07-11 1.2
13 23.92 Eva Hovenkamp 19-07-96 Climax Hoorn 16-05-15 1.7
14 23.93 Andrea Bouma 06-01-99 De Spartaan Amsterdam 19-06-16 0.4
15 23.95 Nelli Cooman 06-06-64 AVR Vught 23-07-83
16 23.95 Mirian Knijn 12-08-66 CAV Energie Sittard 23-06-84 1.0
17 23.96 Els Vader 24-09-59 Zeeland Sport Donetsk (UKR) 20-08-77
18 23.96 Annique Goudemond 10-05-71 ATC '75 Hengelo 08-07-89 1.7
19 23.99 Lilian Gillissen MB 18-09-60 Dynamo '70 Sittard 10-07-77
20 24.08 Monique Bogaards 08-01-71 Ciko '66 Plovdiv (BUL) 12-08-90 0.9
21 24.11 Nargelis Statia 24-04-97 Rotterdam Atletiek Breda 28-06-15 -0.6
22 24.12 Bowien Jansen 29-08-98 AV Haarlemmermeer Leiden 11-06-16 0.6
23 24.15 Monique Steennis 02-09-69 Altis Vught 28-06-87 1.6
24 24.15 Madiea Ghafoor 09-09-92 Phanos Amsterdam 31-07-11 0.6
400 meter
1 53.37 Madiea Ghafoor 09-09-92 Phanos Tallinn (EST) 21-07-11
2 53.67 Annemarie Schulte 13-02-85 De Sperwers Grosseto (ITA) 13-07-04
3 53.78 Ester Goossens 21-02-72 Clytoneus Kapfenberg (AUT) 23-06-90
4 54.12 Marjolein de Jong 12-06-81 Phanos Hilversum 10-09-00
5 54.19 Ingrid Stoot MB 29-07-64 Sprint Nancy (FRA) 03-08-80
6 54.19 Monique Steennis 02-09-69 Altis Vught 27-06-87
7 54.41 m Najla Jaber 12-05-84 Seven Hills RT Apeldoorn 16-05-03
8 54.42 Elisabeth Paulina 27-01-96 Rotterdam Atletiek Breda 28-06-15
9 54.53 Lotte Visschers 02-08-79 Unitas Sittard 15-05-98
10 54.59 Lisanne de Witte 10-09-92 Trias Amsterdam 31-07-11
11 54.61 Jorien Kranendijk 05-12-74 PEC Helmond 05-07-92
12 54.61 Esther van der Lycke 19-08-89 AV '23 Enschede 18-05-08
13 54.63 Henrieke Krommendijk 03-09-86 Unitas Helmond 26-06-05
14 54.66 Elly van Hulst 09-06-59 Lionitas Den Haag 25-06-77
15 54.69 Femke Bol MB 23-02-00 Altis Oordegem (BEL) 27-05-17
16 54.85 Thelma Joziasse 19-01-79 AV '34 Amsterdam 14-06-97
17 54.85 Kim Rossen 25-06-97 AV '34 Breda 28-06-15
18 54.87 Yvonne van Dorp 06-01-66 Holland Leiden Amsterdam 01-07-84
19 54.92 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Groningen 01-06-08
20 54.96 Sjorske Wijnker MB 23-05-88 Hera Lignano (ITA) 07-07-05
21 55.00 Kaira Boddy 29-07-88 KAV Holland Hengelo 19-07-07
22 55.05 Anna Voskamp 21-09-93 Hanzesport Breda 03-06-12
23 55.08 Najla Jaber 12-05-84 Seven Hills RT Heverlee (BEL) 18-05-02
24 55.13 Romara van Noort 11-09-86 De Spartaan Helmond 26-06-05
25 55.14 Vera van den Haak MB 13-01-95 Sparta Trabzon (TUR) 25-07-11
26 55.19 Michelle Martinot 05-12-69 AVR Hengelo 19-07-87
27 55.21 Mirian Knijn 12-08-66 CAV Energie Keulen 09-06-84
28 55.23 Monique Bogaards 08-01-71 Ciko '66 Papendal 15-05-89
29 55.23 Marit Dopheide 28-12-90 AC TION Amsterdam 06-07-08
800 meter
1 2.01.6 Olga Commandeur MB 30-10-58 Suomi Aalst (BEL) 07-09-75
2 2.01.76 Najla Jaber 12-05-84 Seven Hills RT Heusden (BEL) 03-08-03
3 2.02.05 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Bydgoszcz (POL) 11-07-08
4 2.03.2 Elly van Hulst 09-06-59 Lionitas Schaan (LIE) 17-09-78
5 2.04.16 Stella Jongmans 17-05-71 Sparta Varazdin (CRO) 27-08-89
6 2.04.30 Yvonne van der Kolk 07-01-69 AVR Koblenz (GER) 01-06-88
7 2.04.6 Karin de Nijs 30-07-59 RKHAV Roosendaal 12-07-78
8 2.04.71 Krista Aukema 20-09-67 Spartacus Boedapest (HON) 10-08-85
9 2.05.02 Monique Jansen MB 01-06-60 Olympia '48 Sittard 09-07-77
10 2.05.4 Ingrid Stoot 29-07-64 Sprint Vught 25-06-82
11 2.06.25 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Leiden 11-06-05
12 2.06.28 Jacky Winkelman 27-05-63 HAC Hengelo 27-07-82
13 2.06.39 Danaïd Prinsen 20-08-97 Lycurgus Gouda 26-08-16
14 2.06.40 Anjolie Wisse 17-09-76 AV '56 Duisburg (GER) 18-06-95
1500 meter
1 4.13.98 Yvonne van der Kolk 07-01-60 AVR Leverkusen (GER) 28-06-88
2 4.17.50 Anny Moedt 09-11-61 Woldstreek Roosendaal 20-06-79
3 4.17.5 Maaike Persoons 24-07-63 AAV '36 Helmond 22-06-82
4 4.17.64 Maureen Koster 03-07-92 AV '47 Utrecht 12-08-11
5 4.19.22 Adrienne Herzog 30-09-85 Fit Mannheim (GER) 15-06-02
6 4.19.72 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Leiria (POR) 17-07-05
7 4.19.98 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Ninove (BEL) 10-08-08
8 4.20.12 Krista Aukema 20-09-67 Spartacus Arnhem 13-08-86
9 4.20.8 Elly van Hulst 09-06-59 Lionitas Luxemburg (LUX) 10-09-78
10 4.20.9 Karin de Nijs 30-07-59 RKHAV Oslo (NOR) 06-06-78
11 4.20.91 Roos Blokhuis MB 05-02-01 Passaat Oordegem (BEL) 27-05-17
12 4.21.5 Carla Grimbergen 18-03-53 De Spartaan Arnhem 16-06-71
13 4.21.78 Merel van der Marel MB 01-11-99 AV Haarlemmermeer Kortrijk (BEL) 09-07-16
14 4.21.98 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Eindhoven 29-06-13
15 4.22.52 Daphne Panhuysen 30-07-77 Kimbria Sittard 26-07-96
16 4.22.8 Saskia Brouwer 14-08-60 Ciko '66 Nijmegen 12-08-79
17 4.23.27 Diane van Es MB 22-03-99 PAC Rotterdam 16-07-15
18 4.23.95 Margriet Berkhout MB 27-08-90 NOVA Leiden 09-06-07
19 4.24.39 Lio Hogenbosch 09-03-81 Nijmegen Arnhem 05-07-00
20 4.24.6 Anny v.d. Kerkhof 30-09-52 HAC Arnhem 16-06-71
21 4.24.79 Manon Kruiver 03-01-88 NOVA Neerpelt (BEL) 02-06-07
3000 meter
1 9.04.67 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Nijmegen 12-06-13
2 9.12.2 Maaike Persoons 24-07-63 ADA Den Haag 04-09-81
3 9.15.88 Adrienne Herzog MB 30-09-85 Fit Tessenderloo (BEL) 28-08-04
4 9.25.88 Irene van Lieshout 01-09-93 De Keien Utrecht 10-08-12
5 9.23.20 Maureen Koster 03-07-92 AV '47 Utrecht 02-09-11
6 9.26.31 Diane van Es MB 22-03-99 PAC Lokeren (BEL) 25-05-15
7 9.27.83 Krista Aukema 20-09-67 Spartacus Hengelo 31-08-85
8 9.28.45 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Kaunas (LIT) 23-07-05
9 9.28.64 Esther Schrijvers MB 18-01-85 Prins Hendrik Assen 21-06-02
10 9.29.84 Margriet Berkhout 27-08-90 NOVA Heiloo 01-08-08
11 9.30.3 Silvia Kruyer 06-09-74 NOVA Heerhugowaard 24-09-93
12 9.32.94 Marlin van Hal 09-05-93 De Keien Utrecht 24-06-11
13 9.32.99 Lesley van Miert 10-06-85 Sprint Vught 20-05-04
14 9.33.10 Jolanda Verstraeten 26-06-83 Scopias Duffel (BEL) 25-05-02
15 9.34.18 Floor Doornwaard MB 17-02-00 De Gemzen Vught 25-05-17
16 9.34.4 Selma Borst 06-09-83 Hera Heiloo 12-07-02
17 9.35.17 Huria Riadi 02-05-79 LAAC Twente Hengelo 27-06-98
18 9.37.48 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Utrecht 15-07-16
19 9.37.69 m Margret Hink 27-06-84 NOVA Vught 09-05-02
20 9.38.84 m Wendy de Boer 26-02-85 Castricum Vught 09-05-02
21 9.39.9 Brenda Sleeuwenhoek 03-11-70 Avantri Utrecht 22-09-89
22 9.40.69 Nisrine Masrhalmi  17-11-96 CAV Energie Vught 29-05-14
23 9.41.37 Anne Luijten 04-04-94 Olympus '70 Leiden 09-06-12
24 9.42.4 Christien ten Bosch MB 10-11-73 De Gemzen Nijmegen 08-09-89
25 9.42.62 Merel van der Marel MB 01-11-99 AV Haarlemmermeer Utrecht 10-07-15
26 9.42.67 Desirée Heynen 09-02-66 Unitas Sittard 24-06-84
27 9.43.81 Manon Kruiver 03-01-88 NOVA Vught 17-05-07
28 9.44.71 Julia van Velthoven 12-03-94 Attila Utrecht 04-05-12
29 9.45.03 Tessa den Heijer 27-02-96 Groningen Atletiek Lillehammer (NOR) 20-06-15
30 9.45.6 Marjan van Schie 20-02-59 De Bataven Den Haag 14-05-78
31 9.45.61 Roos Blokhuis MC 05-02-01 Passaat Rotterdam 11-08-16
32 9.47.4 Brigit de Nijs 27-06-58 RKHAV Sittard 08-07-77
33 9.47.55 Jasmijn Bakker MB 11-10-99 Triathlon Vught 14-05-15
34 9.48.48 Jasmijn Lau MB 11-03-99 Ciko '66 Vught 14-05-15
35 9.48.5 Frederike Sieders 21-12-61 Ciko '66 Sittard 10-08-80
36 9.48.60 Jill Holterman 11-09-91 Zaanland Zwolle 25-06-10
37 9.48.91 Anna Hightower MC 18-07-02 Ciko '66 Vught 25-05-17
38 9.49.04 Carlien Harms 13-02-68 Sparta Beverwijk 28-06-86
5000 meter
1 15.53.24 Jip Vastenburg 21-03-94 AV '34 Koblenz (GER) 15-05-13
2 16.09.94 Adrienne Herzog 30-09-85 Fit Heusden (BEL) 02-08-03
3 16.23.97 Irene van Lieshout 01-09-93 De Keien Emmeloord 17-05-12
4 16.25.55 Jasmijn Lau 11-03-99 Ciko '66 Nijmegen 02-06-17
5 16.27.09 Floor Doornwaard MB 17-02-00 De Gemzen Nijmegen 02-06-17
6 16.37.28 Roos Blokhuis MC 05-02-01 Passaat Wageningen 16-09-16
7 16.41.31 Susanne Kuijken MB 08-07-86 Seven Hills RT Diest (BEL) 31-05-03
8 16.49.43 m Wendy de Boer 26-02-85 AV Castricum Gold Coast (AUS) 26-01-03
9 16.51.58 Anne Luijten 04-04-94 Olympus '70 Oregon (USA) 12-05-13
10 16.52.46 Marlin van Hal 09-05-93 De Keien Wageningen 15-06-11
11 16.53.3 Selma Borst 06-09-83 Hera Heiloo 09-08-02
12 16.54.48 Jolanda Verstraeten 26-06-83 Scopias Zeist 12-04-02
13 16.54.95 Diane van Es MB 22-03-99 PAC Spijkenisse 08-09-16
14 16.57.7 Frederike Sieders 21-12-61 Ciko '66 Sittard 10-08-80
15 17.02.01 Margriet Berkhout 27-08-90 NOVA Amsterdam 06-07-08
16 17.04.75 Tessa den Heijer 27-02-96 Groningen Atletiek Wageningen 17-07-15
17 17.05.45 Lisan Duijvestijn 15-02-98 Olympus '70 Utrecht 02-09-16
18 17.12.56 Marjon van der Wansem 28-12-91 LADB Helmond 23-05-10
19 17.15.21 Daphne Panhuysen 30-07-77 Kimbria Kerkrade 17-05-96
20 17.16.35 Nisrine Masrhalmi  17-11-96 CAV Energie Spijkenisse 11-09-14
21 17.18.13 Josien Scheepens 16-01-97 KAV Holland Wageningen 18-09-15
22 17.19.29 Esther Schrijvers MB 18-01-85 Seven Hills RT Zeist 12-04-02
23 17.20.32 Merel van Steenbergen 22-01-92 AV '47 Cincinatti (USA) 02-04-11
24 17.30.4 Brenda Sleeuwenhoek 03-11-70 Avantri Utrecht 30-05-89
25 17.33.42 Marieke Falkmann 07-01-87 De Sperwers Nijmegen 11-08-06
26 17.33.76 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Amsterdam 19-06-16
27 17.34.66 Ynte Biemans MB 09-12-00 Atverni Amersfoort 11-04-17
28 17.39.69 Lotte Jacobs 11-10-88 HAC Vught 25-05-06
29 17.39.98 Kim Hittinger 01-05-95 AKU Wageningen 06-06-14
30 17.41.52 Andrea Deelstra 06-03-85 Athlon Utrecht 14-05-04
31 17.42.72 Simone Gouw MB 28-09-87 Zuidwal Utrecht 14-05-04
32 17.42.69 Marijke Visser 15-01-93 Phoenix Zierikzee 13-09-12
33 17.43.0 Kristijna Loonen 26-07-70 Altis Aalsmeer 03-06-88
34 17.43.26 Leonie Glazenborg MB 20-06-98 SV Veendam Hoogeveen 25-04-15
35 17.45.95 Ellen van der Kolk 24-08-98 AC TION Breda 01-07-16
36 17.46.66 Paulina Rath 28-11-78 TRR Kerkrade 17-05-96
37 17.46.88 Lotte van den Boom 11-03-87 THOR Vught 25-05-06
38 17.47.55 Eline de Jong 22-04-97 De Liemers Wageningen 27-05-16
39 17.48.02 Kristel van den Berg MB 30-10-98 CAV Energie Spijkenisse 11-09-14
40 17.48.29 Roxanne Weeda 31-12-85 Waterweg Epe 25-04-03
41 17.48.76 Sophie Dielissen MB 19-01-99 Venloop RT Wageningen 27-05-16
42 17.49.84 Esther Arts 29-10-89 ATV Venray Amsterdam 06-07-08
43 17.55.2 Jessie Hulst 31-07-73 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 10-07-92
44 17.55.7 Linda van Vliet 27-06-64 Olympus '70 Roosendaal 23-04-83
45 17.56.83 Sanne van Gils 02-12-98 Spado Spijkenisse 08-09-16
46 17.57.3 Annet Bezemer 23-03-69 HAC Valkenswaard 01-04-88
47 17.58.17 Jeanine van de Klashorst 05-04-91 U-Track Amsterdam 18-07-10
10000 meter
1 35.56.48 Brenda Sleeuwenhoek 03-11-70 Avantri Varazdin (SLO) 27-08-89
2 36.13.4 Annet Bezemer 23-03-69 HAC Helmond 17-06-88
3 36.29.32 Merel van Steenbergen 22-01-92 AV '47 Princeton (USA) 13-05-11
4 37.20.0 Kristijna Loonen 26-07-69 Altis Amersfoort 23-05-87
5 37.22.9 Simone Guikema 11-01-70 Start '78 Hengelo 13-07-89
6 37.47.60 Wendy Mullink 17-11-86 Argo Utrecht 18-06-04
7 37.58.29 Vanessa van Voskuilen 01-03-81 Ilion Gorinchem 31-03-00
8 38.24.6 Esther Schilt 01-04-69 SCV Hilversum 01-07-87
9 38.26.6 * Vivian Ruyters 31-08-71 Unitas Sittard 17-04-90
10 38.38.8 Roxanne Weeda 31-12-85 Waterweg Naaldwijk 11-07-02
11 38.42.9 Erika van de Bilt 07-04-71 Altis Amersfoort 28-09-89
3000 meter steeple chase (vanaf 2000)
1 10.20.44 Veerle Bakker 29-09-97 Triathlon Oordegem (BEL) 23-05-15
2 10.22.57 Jasmijn Bakker 11-10-99 Triathlon Oordegem (BEL) 27-05-17
3 10.26.12 Jolanda Verstraeten 26-06-83 Scopias Namen (BEL) 31-08-02
4 10.26.93 Kristel van den Berg 30-10-98 CAV Energie Ninove (BEL) 06-05-17
5 10.37.82 Giselle Slotboom 09-03-93 De Spartaan Tallahassee (USA) 23-03-12
6 10.39.27 Marije Hijman MB 10-06-00 PAC Barendrecht 01-06-17
7 10.42.93 Susan Kuijken 08-07-86 Seven Hills RT Kessel-Lo (BEL) 05-06-05
8 11.13.44 Andrea Deelstra 06-03-85 Athlon Utrecht 11-07-04
9 11.13.83 Tessa de Boer MB 04-04-96 AV Heerenveen Oordegem (BEL) 01-06-13
10 11.23.94 Sophie Dielissen MB 19-01-99 Venloop RT Best 02-06-15
11 11.25.90 Annemarie Slangewal MB 12-09-98 Triathlon Amsterdam 26-07-14
12 11.26.39 Sanne Mooldijk 20-10-98 PAC Barendrecht 01-06-17
13 11.37.58 Emma Kok MB 28-02-99 Phanos Sittard 04-06-16
14 11.40.50 Silke Jonkman 26-01-97 Vitalis Amsterdam 17-06-16
15 11.40.65 Anouk van Gils MB 26-09-00 Spado Alphen aan den Rijn 28-05-17
16 11.46.82 Eva Riemeijer MB 11-02-00 Cifla Amsterdam 17-06-16
17 11.52.30 Femke van der Pal MB 17-08-95 Zaanland Alphen aan den Rijn 09-07-11
18 11.58.79 Anniek Hylkema MB 14-09-89 Atverni Utrecht 25-05-06
19 11.59.03 Pamela Alzate Ramirez 11-02-99 Ilion Alphen aan den Rijn 28-05-17
20 12.00.12 Nikki Godschalk 13-07-88 THOR Utrecht 07-07-07
21 12.01.71 Gerber Loman 17-09-97 MPM Enschede 27-04-16
22 12.04.76 Jeske van der Pal MC 05-02-97 Zaanland Alphen aan den Rijn 09-07-11
23 12.07.38 Sadie Zwikker 00-00-82 Ciko '66 Uden 01-07-00
24 12.08.32 Hilde Pape 20-04-89 SISU Harderwijk 20-06-07
25 12.11.9 Djoeke Donkers MB 00-00-84 Ciko '66 Hengelo 30-08-00
100 meter horden 84cm
1 12.99 Nadine Visser 09-02-95 SAV Eugene (USA) 27-07-14 1.9
2 13.27 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Tallinn (EST) 21-07-11 0.3
3 13.36 Judith Vis 21-06-80 Rotterdam Atletiek Riga (LAT) 05-08-99 1.2
4 13.44 Petra Huybrechtse 26-09-72 KAV Holland Thessaloniki (GRE) 09-08-91 -0.4
5 13.49 Ine Langenhuizen 27-10-68 PSV Leiden 12-07-87 1.5
6 13.52 Marjan Olyslager 08-03-62 Scheldesport Utrecht 09-08-81
7 13.63 Anna Sjoukje Runia 19-02-95 NEA-Volharding Leiden 14-06-14 1.6
8 13.63 Maayke Tjin A-Lim 10-01-98 NEA-Volharding Lisse 13-05-17 0.0
9 13.77 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Alphen aan den Rijn 30-06-91 1.7
10 13.78 Suzanne Williams 07-01-93 Groningen Atletiek Mannheim (GER) 23-06-12 1.5
11 13.82 Marijke van Zon MB 12-05-68 DEM Cottbus (GER) 23-08-85
12 13.82 Sharona Bakker 12-04-90 Suomi Leiden 13-06-09 0.1
13 13.84 Marjon Wijnsma 18-07-65 Lionitas Sittard 23-06-84
14 13.84 Nicole Kroonenburg 14-03-89 SAV Leiden 14-06-08 0.9
15 13.86 Deborah den Boer 18-04-75 AAC Lissabon (POR) 22-07-94
16 13.86 Inge Drost MB 15-01-96 Ilion Nieuwegein 21-04-13 0.3
17 13.88 Marloes Duijn 18-06-93 SAV Mannheim (GER) 23-06-12 0.8
18 13.94 Femke van der Meij 20-05-85 Suomi Utrecht 10-07-04 1.8
19 13.96 Eefje Boons 18-07-94 Daventria Hilversum 07-07-13 0.6
20 13.98 Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Emmeloord 17-05-97 1.8
21 13.99 Marije van Hunenstijn 03-02-95 AV '34 Gemert 22-06-14 1.9
22 14.02 Peggy van Dinther 22-09-66 Sprint Amsterdam 30-06-84
23 14.11 Rachel Kocken 10-06-92 Atverni Alphen aan den Rijn 10-07-11 0.6
24 14.13 Bianca Citteur 18-08-65 PEC 1910 Schwechat (AUT) 27-08-83
25 14.13 Tamara Bos 31-07-96 Prins Hendrik Vught 06-06-15 0.7
400 meter horden 76.2cm
1 56.26 Marjolein de Jong 12-06-81 Phanos Santiago de Chili (CHI) 19-10-00
2 57.88 Inge Drost 15-01-96 Ilion Eskiltuna (SWE) 19-07-15
3 58.33 Bianca Baak 25-01-92 Phanos Tallinn (EST) 23-07-11
4 58.48 Michelle Martinot 05-12-69 AVR Rotterdam 12-05-88
5 58.65 Thelma Joziasse 19-01-79 AV '34 Ljubljana (SLO) 26-07-97
6 58.81 Astrid Joziasse 19-01-79 AV '34 Hengelo 01-06-98
7 59.06 Ester Goossens 21-02-72 Clytoneus Hilversum 16-09-90
8 59.22 Elke Spierenburg 06-09-63 Fortis Amsterdam 29-08-82
9 59.44 Leonie Schilder MB 15-09-90 AV Edam Belgrado (SRB) 26-07-07
10 59.70 Marianne de Vries 24-12-73 Start '78 Villeneuve d' Ascq (FRA) 18-07-92
11 60.08 Marlies Manders MB 18-09-91 Hellas Vught 28-06-08
12 60.38 Suzanne Dekkers 16-06-88 AV '34 Amsterdam 01-07-07
13 60.43 Vera van den Haak MB 13-01-95 Sparta Amsterdam 17-06-12
14 60.49 Yvonne Wisse MB 06-06-82 Dynamica Zevenaar 11-06-99
15 60.65 Merel Ribbens 19-02-80 AAC Amsterdam 19-09-99
16 60.67 Monique van Wijk 18-11-69 Aquilo Groningen 16-07-88
buitenlanders bij NL clubs:
59.65 Ruky Abdulai 08-08-82 Haag Atletiek Merksem (BEL) 04-08-01
hoogspringen
1 1.86 Marije Langen MB 29-12-86 AAC '61 Velenje (SLO) 22-06-03
2 1.85 Ella Wijnants 02-06-65 Sparta Schwechat (AUT) 28-08-83
3 1.85 Saskia Meyer MB 08-02-79 AV '34 Emmeloord 28-05-95
4 1.84 Annemiek Bouma 12-03-56 Atmodes Arnhem 28-07-74
5 1.84 Marjon Wijnsma 18-07-65 Lionitas Schwechat (AUT) 27-08-83
6 1.83 Jolanda Bleeker MB 06-08-67 DEM Lisse 29-04-84
7 1.82 Ria Ahlers 20-07-54 De Sperwers Arnhem 20-07-72
8 1.82 Mieke van Doorn 24-12-54 De Spartaan Amsterdam 27-05-73
9 1.82 Etwaria Sardjoe MB 25-06-64 Sagitta Nancy (FRA) 03-08-80
10 1.82 Judith van Gorp 12-05-76 PSV Den Haag 26-06-94
11 1.82 Karlijn van Beurden 12-05-76 Hollandia Amstelveen 21-05-95
12 1.82 Marieke vd Heyden 26-07-78 AV Weert Emmeloord 05-07-97
13 1.82 Sietske Noorman 16-07-91 Generaal Michaelis Moncton (CAN) 25-07-10
verspringen
1 6.57 Edine van Heezik 27-01-61 ADA Berlijn (GER) 28-05-80
2 6.47 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Tallinn (EST) 22-07-11 -0.8
3 6.43 Mieke van der Kolk 15-04-68 DEM Vught 03-08-86
4 6.34 Corrie Bakker 16-06-45 Sagitta Den Haag 21-07-63
5 6.32 Danielle van Varsseveld 15-02-77 Hollandia Mannheim (GER) 15-06-96 0.7
6 6.24 Judith Vis 21-06-80 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 26-06-99 1.5
7 6.20 Anja Mulder 05-10-71 AV Nijkerk Hengelo 09-07-89
8 6.19 Marjan Goedhart MB 05-06-62 AAV '36 Groningen 17-06-79
9 6.16 Nadine Visser 09-02-95 SAV Götzis (AUT) 01-06-14 -0.1
10 6.17 Marjan Olyslager MB 08-03-62 Scheldesport Groningen 17-06-79
11 6.15 Marjon Wijnsma 18-07-65 Lionitas Sittard 24-06-84
12 6.13 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Bergen op Zoom 15-07-95 0.8
13 6.12 Nelli Cooman 06-06-64 AVR Helsingborg (SWE) 13-07-83
polsstokhoogspringen
1 4.30 Femke Pluim 10-05-94 AAV '36 Heusden-Zolder (BEL) 13-07-13
2 4.20 Denise Groot 26-05-90 Unitas Hoorn 23-05-09
3 4.11 Robin Wingbermühle 20-05-92 Rotterdam Atletiek Amsterdam 30-07-11
4 4.11 Dominique Esselaar 16-08-96 Unitas Breda 27-06-15
5 4.06 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Breda 27-06-15
6 4.05 Marijke Wijnmaalen 06-12-98 Ilion Tilburg 16-05-16
7 3.91 Rianna Galiart 22-11-85 Lycurgus Utrecht 11-07-04
8 3.91 Leonie Schilder MB 15-09-90 AV Edam Utrecht 08-07-07
9 3.86 Marijke Valk 15-07-92 Unitas Sittard 21-07-11
10 3.85 Sabine Verbeek 25-03-80 Sparta Apeldoorn 26-06-99
11 3.80 Sterre de Booy 10-07-98 Ilion Veenendaal 18-06-17
12 3.76 Tinka Broekman 13-11-99 Unitas Vught 25-05-17
13 3.70 Yvette Caldenhove 30-01-82 Spado Uden 23-06-01
14 3.70 Jonne Dommerholt 19-07-96 Eindhoven Atletiek Tilburg 25-05-15
15 3.66 Alies van Berkum MB 26-01-99 Hercules Krommenie 04-07-15
16 3.62 Thyra van Diemen MC 04-07-03 PAC Oud-Beijerland 03-06-17
17 3.60 Mirjam Sleumer MB 01-09-83 AAC '61 Hengelo 25-06-00
18 3.51 Imme van Burg MB 12-04-90 Unitas Utrecht 08-07-07
19 3.51 Anita Karregat 31-12-91 AV Edam Amsterdam 17-07-10
20 3.50 Irene Timmers 23-07-78 Ilion Lisse 03-05-97
21 3.50 Yvon Hendrix 14-02-81 Unitas Hengelo 24-06-00
22 3.50 Marloes van Putten 08-11-82 Ilion Gouda 24-05-01
23 3.50 Janneke Oosterink 22-01-87 GAC-Hilversum Hengelo 29-05-05
24 3.50 Eva Jaarsma MB 13-04-96 Lycurgus Lisse 02-06-13
25 3.50 Isabel Jansen 24-08-94 PAC Best 02-06-13
hinkstapspringen
1 12.90 Yvonne de Vreede 19-09-78 AV '40 Hengelo 31-05-97 0.6
2 12.49 Karin Ruckstuhl 02-11-80 Zuidwal Lisse 01-05-99 0.8
3 12.37 Annemarie Hendriks 22-12-75 DEM Zevenaar 28-08-94 1.4
4 12.34 Meruska Eduarda 30-07-91 Rotterdam Atletiek Sittard 06-06-10 0.2
5 12.29 Brenda Baar 19-07-87 GAC-Hilversum Bergen op Zoom 01-07-06 0.2
6 12.25 Nora Ritzen 03-07-93 Groningen Atletiek Amsterdam 16-06-12 -0.2
7 12.21 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Breda 27-06-15 0.6
8 12.11 Chawa Ringenoldus 01-12-73 SAV Helmond 05-07-92 -1.0
9 11.92 Marlon Dek 08-02-87 AV '56 Zoetermeer 19-06-05 0.2
10 11.92 Priscilla van Oorschot MB 03-09-96 AAC Vught 15-09-13 0.1
11 11.91 Louise Taatgen MB 05-01-93 Groningen Atletiek Emmeloord 28-06-09 1.0
12 11.91 Charlene Onyema 18-10-95 Clytoneus Amsterdam 05-07-14 0.8
13 11.90 Britta de Haan MB 31-03-99 Clytoneus Breda 28-06-15 0.2
14 11.89 Charida Righolt 16-03-97 Athlos Breda 27-06-15 0.9
15 11.88 Tanita Hofmans 22-10-94 Attila Zwolle 15-09-13 1.1
16 11.85 Larissa Bronkhorst 25-06-79 DEM Vught 13-06-98 1.7
17 11.81 Janneke Hulshof 30-03-77 DEM Hoorn 22-06-96 0.8
18 11.77 Els Hufen 12-04-92 AAC Hengelo 05-06-11 1.4
19 11.76 Gabrielle Ebskamp 31-12-81 Nijmegen Atletiek Amsterdam 16-07-00
20 11.76 Roos-Sanne Claassen MB 23-10-94 NOP Almelo 18-04-10 1.7
21 11.75 Maureen Herremans 22-10-96 Generaal Michaelis Amsterdam 31-07-15 0.4
22 11.73 Eva Bastmeijer 20-06-95 Attila Amsterdam 05-07-14 0.4
23 11.72 Faith Eruwa 01-06-94 Unitas Amsterdam 21-07-13 -0.4
24 11.71 Zoë Tromp 30-04-97 Haag Atletiek Breda 27-06-15 0.0
25 11.70 Verona Maclean 09-04-81 Hollandia Hoorn 09-05-99 0.6
26 11.70 Joyce Swanenberg 26-02-94 Hellas Amsterdam 21-07-13 -1.0
27 11.59 Urta Rozenstruik 20-05-75 AAC Amsterdam 12-06-94
28 11.56 Carmen Kroon 25-04-82 Lycurgus Den Haag 17-06-01 0.8
29 11.55 Selma Veerman 06-07-82 AV Edam Hengelo 25-06-00 0.7
30 11.54 Cheryl Ortelee 18-08-75 Lycurgus Eindhoven 05-09-93 0.7
31 11.52 Rhoda Hage 06-04-73 GAC-Hilversum Breda 27-06-92 0.8
32 11.52 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Delft 11-09-94 1.4
33 11.52 Marije Langen 29-12-86 AAC '61 Hilversum 04-09-05 -2.9
kogelstoten 4 kg
1 18.15 Corrie de Bruin 26-10-76 Rotterdam Atletiek Arnhem 19-06-94
2 17.66 Melissa Boekelman MB 11-05-89 Prins Hendrik Peking (CHN) 15-08-06
3 16.26 Lieja Koeman 10-03-76 Lycurgus Sittard 24-06-95
4 16.24 Deborah Dunant 03-04-66 ADA Den Haag 09-06-85
5 16.13 Jorinde van Klinken MB 02-02-00 Groningen Atletiek Groningen 03-06-17
6 15.82 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Sittard 27-06-04
7 15.80 Jacqueline Goormachtigh 28-02-70 PAC Rotterdam 11-06-89
8 15.66 Pamela Kiel 09-04-91 Rotterdam Atletiek Bern (SUI) 30-05-10
9 15.56 Jessica Schilder 19-03-99 Hera Lisse 13-05-17
10 15.37 Corinne Nugter 28-03-92 AV NOP Tallinn (EST) 23-07-11
11 15.23 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Lisse 13-05-17
12 15.13 Elna Schalk 18-04-54 AVR Lisse 31-05-73
13 14.93 Els van Noorduyn 25-05-46 Sagitta Parijs (FRA) 04-09-65
14 14.92 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Breda 03-06-12
15 14.80 Saskia Meijer 08-02-79 AV '34 Vught 13-06-98
16 14.79 Linda Tukkers 03-05-71 AC TION Utrecht 23-09-90
17 14.77 Pietula Zomer 25-08-67 Hellas Roosendaal 06-09-86
18 14.77 Bianca Reuver 30-05-89 Phanos Arnhem 18-06-08
19 14.64 Monique Schipper MB 16-09-74 Delta Sport Rotterdam 09-05-91
discuswerpen 1 kg
1 60.50 Corrie de Bruin 26-10-76 Rotterdam Atletiek Hengelo 05-06-95
2 59.22 Jacqueline Goormachtigh 28-02-70 PAC Zoetermeer 08-10-89
3 56.12 Ilona Rutjes 28-05-80 Argo '77 Cuxhaven (GER) 23-07-99
4 55.10 Bea Wiarda 24-02-59 Horror Nijmegen 11-06-78
5 54.01 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Lisse 05-05-07
6 53.77 Jorinde van Klinken MB 02-02-00 Groningen Atletiek Halle (GER) 21-05-17
7 53.24 Lieja Koeman 10-03-76 Lycurgus Nyiregyhaza (HUN) 30-07-95
8 52.94 Deborah Dunant 03-04-66 ADA Zwolle 07-07-85
9 51.16 Monique Schipper MB 16-09-74 Delta Sport Alphen aan den Rijn 30-06-91
10 50.62 Linda Tukkers 03-05-71 AC TION Rotterdam 14-07-90
11 50.62 Corinne Nugter 28-03-92 AV NOP Amsterdam 31-07-11
12 49.19 Dara Obot MB 07-02-00 Haag Atletiek Amsterdam 18-06-16
13 49.11 Enid Duut 18-05-99 PAC Den Haag 20-05-17
14 48.14 Loes Boling 21-02-41 Sagitta Amsterdam 15-05-60
15 48.09 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Uden 03-07-04
16 47.85 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Mesa (USA) 13-04-07
17 47.76 Alida van Daalen MC 12-04-02 PAC Oud-Beijerland 21-05-17
18 47.70 Suzanne de Vries 19-02-81 Hera Hoorn 09-05-99
speerwerpen 600 gram (oude speer tot 01-04-1999)
1 58.86 Ingrid Lammertsma 06-09-67 Lycurgus Krommenie 31-08-86
2 52.32 Renate Beunder 31-08-70 Lycurgus Sittard 17-06-89
3 51.36 Nicole Heuwekemeyer 23-05-69 ADA Leiden 08-05-87
4 51.20 Sandra vd Sommen MB 22-07-68 HAC Haarlem 29-06-85
5 50.76 Toos Stoete 24-08-67 KAV Holland Hasselt (BEL) 10-08-85
6 50.23 Maaike Sinnema 21-07-79 DEM Krommenie 10-05-98
7 50.06 Bernadette Fransen 02-01-65 AVR Rotterdam 19-05-84
8 49.72 Marjon ten Have 24-06-67 Fortis Eindhoven 25-05-86
9 49.10 Kitty van Haperen 20-04-76 Attila Zevenaar 28-08-94
10 48.46 Veronique Barnhoorn 15-11-63 DEM Hoorn 12-09-82
speerwerpen 600 gram (nieuwe speer vanaf 01-04-1999)
 
1 53.80 Bregje Crolla 30-01-86 Unitas Emmeloord 15-05-05
2 53.07 Lisanne Schol 22-06-91 Phanos Zwolle 25-06-10
3 52.95 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Breda 01-06-12
4 52.84 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Tempe (USA) 14-04-07
5 52.45 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Amsterdam 19-06-16
6 51.70 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Krommenie 21-06-09
7 50.11 Manon Post 12-09-81 Argo '77 Magglingen (SUI) 01-07-00
8 50.05 Mandy van der Meer 31-07-93 Ilion Utrecht 13-07-12
9 49.83 Melissa Boekelman 11-05-89 Prins Hendrik Eeklo (Bel) 11-10-08
10 49.00 Tine Veenstra 20-03-83 SAV Bergen op Zoom 25-08-02
11 48.60 Ilona Rutjes 28-05-80 Argo '77 Breda 29-05-99
12 46.52 Roos de Klerk 24-06-94 PAC Woerden 29-09-13
13 46.40 Dewi Lafontaine 08-01-99 Haag Atletiek Drunen 07-05-17
14 46.35 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Edam 11-05-01
15 46.21 Emma van Arendonk 29-05-99 Spado Lisse 13-05-17
16 45.52 Ilhem Tamrouti 20-12-99 Isala '96 Hengelo 10-06-17
17 45.01 Cornelia de Jong 25-03-91 Groningen Atletiek Groningen 28-05-10
18 44.71 Tamara van der Bij 14-01-84 AAC Amsterdam 12-05-02
19 44.60 Anne-Lique Weeren 10-02-94 Hellas Krommenie 12-05-13
20 44.50 Suzan van Dijck MB 04-06-87 ATV Venray Sittard 25-06-04
21 44.23 Karlien Sleper 11-01-93 AV '34 Utrecht 13-07-12
22 44.06 Ellis Gielen MB 15-03-93 Unitas Emmeloord 24-05-10
23 43.69 Els van Donselaar 07-08-81 AC TION Helmond 05-09-99
24 43.60 Patricia Harteveld 13-12-90 Climax Uden 04-05-08
25 43.35 Kirsten van Bokhorst 21-05-88 GAC-Hilversum Utrecht 06-07-07
26 43.22 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Ede 07-06-15
27 43.22 Charlotte Hopman 23-05-97 Lycurgus Amsterdam 01-08-15
28 43.05 Wendy Koolhaas 05-01-80 Argo '77 Groningen 05-06-99
kogelslingeren 4 kg
1 63.33 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Fränkisch-Crumbach (GER) 09-06-12
2 58.12 Nicky van der Schilt 29-06-91 Groningen Atletiek Amsterdam 18-07-10
3 56.88 Wendy Koolhaas 05-01-80 Argo '77 Apeldoorn 26-06-99
4 55.92 Sina Mai Holthuijsen 17-07-96 Unitas Rhede (GER) 04-07-15
5 55.90 Debby van der Schilt 24-11-81 Argo '77 Santiago de Chili (CHI) 17-10-00
6 54.00 Aafke Vogelzang 16-10-85 Groningen Atletiek Leiden 12-06-04
7 51.99 Maaike Schetters 10-10-83 PSV Roermond 26-10-02
8 50.61 Marije Efdee 07-08-97 Leiden Atletiek Fränkisch-Crumbach (GER) 14-05-16
9 50.25 Tamara van der Bij 14-01-84 AAC Maastricht 29-05-03
10 49.14 Yvonne Veenhuizen 28-02-86 AV '34 Helmond 26-06-05
11 48.92 Nicole Veenstra 19-04-83 AC TION Assen 23-06-02
12 48.49 Lianne Bousema 31-07-80 Argo '77 Leiden 12-06-99
13 48.45 Linda Prop 05-02-93 Spado Amsterdam 16-06-12
14 48.40 Jorinde van Klinken MB 02-02-00 Groningen Atletiek Zwolle 09-06-16
15 48.08 Annemieke Efdee 21-01-95 Leiden Atletiek Amsterdam 21-07-13
16 46.44 Meure Lisee 23-06-92 Generaal Michaelis Helmond 16-06-11
17 46.12 Martine Nijland 27-05-80 SISU Enschede 21-08-98
18 45.64 Vivian Brandhoff 27-06-93 SAV Memphis (USA) 28-04-12
19 45.64 Naomi Stegman 29-12-95 Rotterdam Ateltiek Amsterdam 05-07-14
20 44.27 Natascha van de Linden MB 10-06-87 HAC Turnhout (BEL) 20-08-04
21 42.78 Rimke de Groot 04-03-87 Haag Atletiek Zwolle 05-06-05
22 42.72 Lieke Keunen 04-10-94 Swift Ubach-Palenberg (GER) 13-06-12
23 42.48 Tia Ackermans MB 10-01-99 Scorpio Nijmegen 26-06-16
24 42.46 Sophie Vetter 13-10-95 Phanos Dubnica (SVK) 25-05-13
25 42.17 Nelleke vd Krogt 09-06-80 Voorschoten Zevenaar 13-06-98
26 42.16 Cathelijn Peeters 06-11-96 't Haasje Breda 27-06-15
27 42.10 Dara Obot MB 07-02-00 Haag Atletiek Rotterdam 11-09-16
28 42.08 Jana Vree 01-09-91 Sprint Amsterdam 02-08-09
29 41.95 Marieke van der Laan 19-11-99 GAC-Hilversum Rotterdam 22-04-17
30 41.58 Carolijn Damen 09-06-90 Ciko '66 Amsterdam 06-07-08
31 41.54 Valéry Vollering 20-10-90 Haag Atletiek Barendrecht 15-06-08
32 41.37 Kelly Ringlever 11-02-87 Fortuna Helmond 26-06-05
33 41.06 Kirsten Regtop 05-02-82 AV '34 Apeldoorn 20-10-01
34 40.33 Anselma van Midden 26-02-92 GAC-Hilversum Zwolle 27-06-10
35 40.28 Janet Lassche 08-11-79 AC TION Enschede 22-08-97
7-kamp
1 6.172 Dafne Schippers 15-06-92 Hellas Götzis (AUT) 28-05-11
(13.60 * 1.70 * 13.89 * 22.90 * 6.13 * 38.20 * 2.15.74)
2 6.110 Nadine Visser 09-02-95 SAV Götzis (AUT) 01-06-14
(13.40 * 1.78 * 12.50 * 23.90 * 6.16 * 39.52 * 2.18.01 * 0.0 * 2.0 * -0.1)
3 5.943 Marjon Wijnsma 18-07-65 Lionitas Los Angeles (USA) 04-08-84
4 5.914 Saskia Meyer 08-02-79 AV '34 Götzis (AUT) 31-05-98
(14.43 * 1.67 * 14.40 * 25.29 * 5.92 * 48.28 * 2.18.42)
5 5.764 Anouk Vetter 04-02-93 AAC Emmeloord 18-05-12
6 5.713 Judith Vis 21-06-80 Rotterdam Atletiek Huddinge (SWE) 04-07-99
(13.56 * 1.69 * 13.44 * 24.52 * 5.91 * 33.45 * 2.23.39)      
7 5.700 Gerja Everts 04-10-81 AAC '61 Emmeloord 23-05-99
(14.21 * 1.77 * 12.62 * 25.25 * 5.89 * 41.31 * 2.26.60)
8 5.653 Tine Veenstra 20-03-83 SAV Kingston (JAM) 21-07-02
(14.38 * 1.71 * 12.35 * 25.16 * 5.54 * 48.83 * 2.25.08)
9 5.604 Deborah den Boer 18-04-75 AAC Lissabon (POR) 23-07-94
10 5.584 Yvonne Wisse 06-06-82 AAC Vught 26-08-01
(14.48 * 1.81 * 11.12 * 24.72 * 5.76 * 30.41 * 2.14.23)
11 5.554 Bregje Crolla 30-01-86 Unitas Kaunas (LTE) 24-07-05
(14.75 * 1.67 * 12.06 * 26.67 * 5.46 * 52.04 * 2.17.45)
12 5.534 Amanda Spiljard 18-09-89 Attila Bydgoszcz (Pol) 12-07-08
(15.27 * 1.78 * 12.20 * 25.10 * 5.93 * 35.97 * 2.21.38)
13 5.525 Emma Oosterwegel 29-06-98 Daventria Alphen aan den Rijn 15-05-16
(14.46 * 1.72 * 10.97 * 25.86 * 5.56 * 49.31 * 2.24.33 * 2.1 * 0.8 * 1.4)
14 5.506 Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Ljubljana (SLO) 27-07-97
15 5.482 Marijke Esselink MB 22-06-99 Archeus Kladvo (CZE) 11-06-16
(14.33 * 1.67 * 12.72 * 25.36 * 5.43 * 41.40 * 2.22.06 * 1.1 * 1.7 * 0.9)
16 5.478 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Annecy (FRA) 01-08-98
17 5.469 Anoek van Diessen 20-02-73 AV '34 Arnhem 12-07-92
18 5.456 Nadine Broersen 29-04-90 Sprint Novi Sad (SRB) 26-07-09
19 5.421 Bianca Hoeben 09-04-73 PSV Arnhem 12-07-92
20 5.408 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Emmeloord 26-05-02
(14.38 * 1.67 * 13.91 * 25.70 * 5.30 * 44.52 * 2.32.96)
21 5.406 Bianca Citteur 18-08-65 PEC 1910 Schwechat (AUT) 28-08-83
4 x 100 meter
nationaal team:
44.09 Nationale ploeg Moncton (CAN) 24-07-10
(Dafne Schippers, Loreanne Kuhurima, Eva Lubbers, Jamile Samuel)                   
clubteam:
1 45.25 Amsterdam Phanos Lisse 08-06-08
(Kadene Vassell, Loreanne Kuhurima, Nicky van Leuveren, Jamile Samuel)                   
2 46.87 Beverwijk DEM Emmeloord 16-09-95
(Larissa Bronkhorst, Marja Verheul, Ottelien Olsthoorn, Maaike Olsthoorn) 
3 47.28 Haarlem KAV Holland Apeldoorn 02-07-94
4 47.32 Zoetermeer Ilion Amstelveen 28-09-13
5 47.45 Breda Sprint Amstelveen 24-09-16
6 47.65 Grootebroek MB SAV Amstelveen 25-09-10
7 47.44 Lisse De Spartaan Amstelveen 18-09-04
8 47.88 Leiden MB Leiden Atletiek Leiden 11-06-16
9 47.93 Rotterdam MB PAC Amstelveen 17-09-05
10 47.95 Apeldoorn AV '34 Hoorn 22-09-91
11 47.97 Sittard Unitas Heerhugowaard 10-09-06
12 47.99 Rotterdam AVR Rotterdam 19-09-87
13 48.39 Utrecht U-Track Amstelveen 26-09-15
14 48.58 Barendrecht MB CAV Energie Amstelveen 26-09-09
15 48.59 Nijmegen Nijmegen Atletiek Amstelveen 27-09-08
16 48.62 Amsterdam Continental Sport Amstelveen 17-09-05
17 48.64 Assen AAC '61 Assen 06-05-07
18 48.65 Roosendaal THOR Kerkrade 27-05-89
19 48.67 Amsterdam MB AAC Zoetermeer 11-06-06
20 48.69 Amsterdam ADA Vught 12-09-81
21 48.70 Vught Prins Hendrik Sittard 25-04-93