Dit is de Indoor-ranglijst aller tijden van de Atletiekunie.
Deze is laatst geactualiseerd tot: 1 april 2019
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. 
Stuur een mail naar Kris Beerens
Jongens B
60 meter
1 6.71 Raphael Bouju 15-05-02 Feniks Apeldoorn      16-02-19
2 6.92 Keitharo Oosterwolde 17-02-02 Phanos Apeldoorn      09-02-19
3 6.94     Daniël Ward                 04-01-84  RKHAV           Goes           11-12-99
4 6.95     Andro Bosselaar             11-02-91  Rotterdam Atletiek Düsseldorf (GER) 08-03-08
5 6.96     Jerrel Feller               09-06-87  DEM            Zuidbroek      24-01-04
5 6.96     Lindell Philip              26-03-90  Lycurgus        Zoetermeer     06-01-07
7 6.97     Joris van Gool              04-04-98  Spiridon       Amsterdam      11-01-15
8 6.98     Edwin van Calker            14-06-79  AAC '61        Den Haag       17-02-96
8 6.98     Gregory Sedoc               16-10-81  AAC             Den Haag       21-02-98
8 6.98     Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Apeldoorn      09-02-19
8 6.98     Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Münster (GER) 09-03-19
12 7.03     Dennis Spillekom            07-08-90  Lycurgus       Groningen      28-01-07
13 7.04     Giovanni Codrington         17-07-88  Groningen Atletiek Dortmund (GER) 09-01-05
14 7.05     Kelvin Tairou           JC 02-04-95  THOR           Groningen      18-01-09
14 7.05     Jonathan Mutebwa            11-01-93  Eindhoven Atletiek Apeldoorn      27-02-10
14 7.05     Sybren Blok                 25-06-96  PAC            Apeldoorn      23-02-13
14 7.05 Xavi Joy Mo-Ajok 16-09-02 Rotterdam Atletiek Apeldoorn      09-02-19
18 7.06     Martijn Mortier             05-06-80  PSV            Den Haag       15-02-97
18 7.06     Sander Pupella              27-03-93  Energie        Gent (BEL) 07-02-10
18 7.06     Shaquille Haverkamp 10-01-99 AV Gouda Dortmund (GER) 03-01-16
21 7.07     Yuri vd Burgt             10-09-71  AV Nijmegen Den Haag       14-02-88
21 7.07     Onyema Adigida 07-01-00 Phanos Apeldoorn      11-03-17
23 7.08     Martijn Ungerer             06-06-78  AAV '36        Düsseldorf (GER) 11-03-95
23 7.08     Uros Zver                   03-05-80  AV Haarlemmermeer Den Haag       15-02-97
23 7.08     Niels de Ruyter             08-09-84  GAC Hilversum Düsseldorf (GER) 10-03-01
26 7.09     Eugene Susanna              23-09-88  GVAC           Gent (BEL) 19-02-05
26 7.09 Mark Heiden 14-08-02 PAC            Apeldoorn      26-01-19
28 7.10 Loïc Wondel 14-08-98 Rotterdam Atletiek Apeldoorn      28-02-15
28 7.10 Levi Hazes 07-01-00 AV '23 Apeldoorn      19-02-17
28 7.10 Damian Felter 09-04-03 PAC            Münster (GER) 09-03-19
31 7.11     Miquel Janssen              05-09-70  AAC            -                 -  -87
31 7.11     Christoph Kempen            02-01-78  KAV Holland Eelde          08-01-95
31 7.11     Eric Gommans                17-08-79  Hollandia      Zwolle         20-01-96
31 7.11     Daan Lubberdink 31-08-99 Ciko '66 Apeldoorn      20-02-16
200 meter
1 21.76 Onyema Adigida 07-01-00 Phanos Apeldoorn      18-02-17
2 21.78 Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Apeldoorn      02-03-19
3 21.97 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Apeldoorn      01-03-15
4 22.04 Mark Heiden 14-08-02 PAC            Apeldoorn      10-02-19
5 22.07 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC            Apeldoorn      10-02-19
6 22.11 Daan Lubberdink 31-08-99 Ciko '66 Apeldoorn      21-02-16
7 22.15 Pim van Bakel 21-11-01 Prins Hendrik Apeldoorn      11-02-18
8 22.23     Dennis Spillekom            07-08-90  Lycurgus       Dortmund (GER) 07-01-07
9 22.29     Sander Pupella              27-03-93  Energie        Gent (BEL) 07-02-10
10 22.33     Henk Jager                   28-01-83  Argo '77       Gent (BEL) 12-02-00
11 22.36     Eugene Susanne              23-09-88  GVAC           Gent (BEL) 19-02-05
12 22.40     Hensley Oosterwolde         02-01-81  PAC            Dortmund (GER) 05-01-97
13 22.45     Jerrel Feller                09-06-87  DEM            Gent (BEL) 01-02-04
14 22.50 Shaquille Haverkamp 10-01-99 AV Gouda Apeldoorn      21-02-16
14 22.50 Keitharo Oosterwolde 17-02-02 Phanos Apeldoorn      11-02-18
16 22.54     Ludrick Berrenstein         11-05-82  PEC 1910       Den Haag       14-02-99
17 22.55     Edwin van Calcker           14-06-79  AAC '61        Den Haag       18-02-96
18 22.61     Jonathan Mutebwa            11-01-93  Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 24-01-10
18 22.61     Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Apeldoorn      01-03-15
20 22.66 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Apeldoorn      11-02-18
21 22.64     Daniël Ward     04-01-84  RKHAV          Gent (BEL) 19-02-00
22 22.68 Sil Negenman 28-05-00 KAV Holland Apeldoorn      18-02-17
23 22.73 Chakir Iben El Farok 11-04-02 Zuidwal Apeldoorn      23-12-18
24 22.77     Randy Sedoc                 08-09-75  AAC            Den Haag       09-02-92
24 22.77     Chris Misker                08-06-83  De Sperwers    Gent (BEL) 12-02-00
26 22.78 Noah Chokri 02-07-01 Rotterdam Atletiek Dortmund (GER) 17-12-17
27 22.81     Michael-Pat Anpong          26-03-88  PSV            Gent (BEL) 19-02-05
27 22.81     Jurre Wildschut             10-03-96  GAC Hilversum Apeldoorn      24-02-13
29 22.82     Uros Zver                   03-05-80  AV Haarlemmermeer Den Haag       16-02-97
29 22.82     Marnix Hebly                19-05-87  Altis          Dortmund (GER) 01-02-04
31 22.83     Jelle van Kesteren          21-11-85  Sprint         Zuidbroek      19-01-02
31 22.83     Jochem Dobber               08-07-97  Suomi          Apeldoorn      24-02-13
33 22.84 Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Münster (GER) 09-03-19
34 22.85     Jacco Jong                  05-06-81  Hollandia      Den Haag       22-02-98
34 22.85     Joost Moreels               03-03-82  Hellas         Den Haag       06-03-99
34 22.85 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Münster (GER) 09-03-19
34 22.85     Daniel Franken              11-01-87  AV '34         Dortmund (GER) 18-01-04
38 22.86     Christoph Kempen            02-01-78  De Bataven     Den Haag       15-01-95
39 22.88     André Verwey                28-03-67  AV '56         Zuidlaren      12-02-84
39 22.88      Marc Weemaes                11-05-71  Kimbria        Den Haag       21-02-88
39 22.88     Marc Lommert                30-08-84  Atverni        Gent (BEL) 31-03-01
400 meter
1 49.18 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Apeldoorn      30-01-16
2 49.48     Olaf van den Bergh          07-03-94  Prins Hendrik  Apeldoorn      06-02-11
3 49.55     Arjen Visserman             30-08-65  Impala         Zuidlaren      14-02-82
4 49.65     Ivar Moinat                 01-04-97  AV Haarlemmermeer Apeldoorn      09-02-14
5 49.74     Roel Huijsmans              12-04-96  Flevo Delta    Apeldoorn       24-02-13
6 49.78 Ezra Verboom 21-11-01 AV Haarlemmermeer Apeldoorn       11-02-18
7 49.81     Stefan Beumer               28-04-81  AV '34         Den Haag       21-02-98
8 49.85     Andre Verwey                28-03-67  AV '56         Zuidlaren      11-02-84
9 49.89     Mark Hoogendoorn            05-06-74  PSV            Den Haag        17-03-91
9 49.89     Marius Kranendonk           08-01-88  Typhoon        Gent (BEL) 19-02-05
9 49.89     Jesper Arts                 02-04-92  Lopersgroep Deurne      Apeldoorn      08-02-09
12 49.93     Stefan de Vries             18-10-92  Altis          Apeldoorn      08-02-09
13 49.98     Joost de Jong               22-06-94  Pallas '67     Apeldoorn      06-02-11
14 49.99 Richard Meuleman 16-05-99 Isala '96 Apeldoorn 21-02-16
15 50.05 Lars van Hoeven        06-06-99  AV Heerenveen  Apeldoorn      01-03-15
16 50.15 Jeroen Reijman 15-03-99 Leiden Atletiek Apeldoorn      21-02-16
17 50.16     Daniël Franken              11-01-87  AV '34         Gent (BEL) 21-02-04
18 50.29 Henrik Kok 17-04-01 Altis          Apeldoorn 11-02-18
19 50.34 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Apeldoorn 11-02-18
20 50.37     Oscar Terol                 22-04-67  AAC            Zuidlaren      11-02-84
21 50.44     Maurice Keizer              11-04-75  KAV Holland Den Haag       08-02-92
22 50.50     Martijn Bervoets            04-03-92  De Keien       Apeldoorn      08-02-09
23 50.52     Ferry Groffen               04-01-74  THOR           Den Haag       17-03-91
24 50.60     Wouter Jan Sperij           10-07-80  AAV '36 Den Haag       17-03-96
25 50.61     Menno Swier                 10-04-66  Holland Leiden Zuidlaren      14-02-82
26 50.71     Arend-Jan Spierenburg       16-06-95  Cialfo         Apeldoorn      06-02-11
27 50.72     Tony van Diepen             17-04-96  Hera           Apeldoorn      16-02-13
28 50.74     Michiel van Haperen         01-07-80  Clytoneus       Den Haag       15-02-97
800 meter
1 1.51.33   Bram Som                    20-02-80  Atletico '73   Den Haag       16-02-97
2 1.51.34   Gert-Jan Liefers            26-09-78  AV '34          Dortmund (GER) 19-02-95
3 1.52.62   Stefan Beumer               28-04-81  AV '34          Dortmund (GER) 04-01-98
4 1.53.78   Arnoud Okken                20-04-82  Atletico '73   Den Haag       23-01-99
5 1.53.91   Ivan Feitsma                28-12-97  Athlos         Apeldoorn      09-02-14
6 1.54.19   Stephan Kreykamp            14-04-76  De Keien       Dortmund (GER) 07-02-93
6 1.54.19   Najib Hassan 01-07-01 PAC Apeldoorn 11-02-17
8 1.54.58   Tony van Diepen             17-04-96  Hera           Apeldoorn      24-02-13
9 1.54.65   Hans van Nijkerk            03-03-82  Almere '81     Den Haag       23-01-99
10 1.54.66   Geert-Jan Wassink           31-08-82  Rotterdam Atletiek Den Haag       23-01-99
11 1.54.8    Rik Snoep                   15-02-55  AVR            Leiden         26-02-76
12 1.55.02   Koen Jansen                 30-01-96  Pallas '67     Apeldoorn      24-02-13
13 1.55.4    Arjen Visserman             20-08-65  Impala         Dortmund (GER) 24-01-82
14 1.55.59   Hugo de Haan                 06-11-84 Zaanland       Gent (BEL) 17-02-01
15 1.55.66 Djoao Lobles 14-01-01 Noordkop Apeldoorn 17-02-18
16 1.56.03   Michel Kerkdijk             18-02-87  Atletics       Dortmund (GER) 18-01-04
17 1.56.09   Bas Eefting                  16-05-82  AAC '61 Den Haag       14-02-99
18 1.56.17   Jesper Arts                 02-04-92  LG Deurne      Apeldoorn      14-02-09
19 1.56.2    Marko Koers                 03-11-72  AV Nijmegen -                 -  -89
20 1.56.29   Youri Oolbekkink            06-03-94  Hanzesport     Apeldoorn      29-01-11
21 1.56.30   Vincent Hoek                14-04-71  Avantri        Düsseldorf (GER) 21-02-87
1500 meter
1 3.48.49   Gert-Jan Liefers            26-09-78  AV '34          Den Haag       25-02-95
2 3.49.5    Stefan Beumer               28-04-81  AV '34          Dortmund (GER) 01-02-98
3 3.55.62 Rick van Riel 15-02-02 Attila Apeldoorn 10-02-19
4 3.57.27   Stephan Kreykamp            14-04-76  De Keien       Den Haag       28-03-93
5 3.57.97 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Apeldoorn 27-02-16
6 3.58.41   Marko Koers                 03-11-72  AV Nijmegen Den Haag       11-02-89
7 3.58.45   Johan Kuijpers              06-03-65  Festina        Düsseldorf (GER) 22-02-81
8 3.58.85   Vincent Telgen              08-11-72  Cialfo         Den Haag       11-03-89
9 3.59.93   Bram Som                    20-02-80  Atletico '73   Chemnitz (GER) 08-03-97
10 4.00.3     Arnoud Okken                20-04-82  Atletico '73   Dortmund (GER) 10-01-99
11 4.00.49   Bas Eefting                 16-05-82  AAC '61        Den Haag       23-01-99
12 4.01.2    Rik Snoep                   15-02-55  AVR            Leiden         26-02-72
13 4.01.7    Wim de Koning               31-01-62  Hellas         Rotterdam      11-02-79
3000 meter
1 8.28.18   Gert-Jan Liefers            26-09-78  AV '34         Den Haag       27-02-94
2 8.36.02   Stefan Beumer               28-04-81  AV '34         Düsseldorf (GER) 07-03-98
3 8.40.86   Ronald van den Blink           04-03-79  Cialfo         Den Haag       17-03-96
4 8.41.68   Stephan Kreykamp            14-04-76  De Keien       Den Haag       14-03-93
5 8.47.63   Tom Wiggers                 10-08-87  Hylas          Gent (BEL) 21-02-04
6 8.48.00   Jeroen vd Bos             30-08-77  Sliedrecht     Den Haag       27-02-94
7 8.49.66 Tom Hoogeboom 08-09-01 NOVA Apeldoorn 10-02-18
8 8.49.95   Jeroen van Dijke            06-04-76  THOR Den Haag       28-03-93
9 8.51.26   Ralf Zeetsen                23-02-77  Caesar         Den Haag        27-02-94
10 8.52.14   Ramses Bekkenk              27-07-76  Delta Sport    Den Haag       14-03-93
11 8.52.50   Joost Vollaard              28-01-72  AV Nijmegen Den Haag       11-03-89
12 8.52.64   Johan Kuijpers              06-03-65  Festina        Zuidlaren      14-02-82
60 meter horden (91.4 cm)
1 7.70 Mark Heiden     14-08-02 PAC            Apeldoorn      26-01-19
2 7.87    Sybren Blok                 25-06-96  PAC            Apeldoorn      10-02-13
3 7.88    Gregory Sedoc               16-10-81  AAC            Den Haag       21-02-98
3 7.88    Joris van Gool              04-04-98  Spiridon        Apeldoorn      09-02-14
3 7.88    Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910       Apeldoorn      30-01-16
6 7.89 Dave Wesselink 01-10-99 Trias Amsterdam 10-01-16
7 7.91 Sven Jansons 19-07-01 Altis Apeldoorn      04-02-18
8 7.96    Edwin van Calcker           14-06-79  AAC '61        Den Haag       18-02-96
9 8.00    Rino Curiel                 27-01-72  PSV            Den Haag       05-02-89
10 8.01 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Apeldoorn      03-02-19
11 8.02 Gabriel Emmanuel 12-08-03 Haag Atletiek Apeldoorn      10-02-19
12 8.03    Robin Korving                29-07-74  Hera           Den Haag       09-02-91
12 8.03 Timme Koster 12-12-02 Trias Apeldoorn      10-02-19
14 8.06    Job Beintema                24-05-95  Trias          Apeldoorn      12-02-12
15 8.07    Eric Gommans                17-08-79  Hollandia      Den Haag       17-03-96
16 8.08 Ramsey Angela 06-11-99 PAC            Apeldoorn      30-01-16
17 8.10    Bart Bennema                28-04-77  AAC '61        Den Haag       26-02-94
17 8.10    Mike van Kruchten           07-04-87  Phanos         Gent (BEL) 21-02-04
17 8.10    Erik Leeflang         10-08-89  Zuidwal        Gent (BEL) 18-02-06
17 8.10    Tim Dekker                   29-09-93  AV Gouda          Apeldoorn      28-02-10
17 8.10    Rik Taam                    17-01-97  Zaanland Apeldoorn      09-02-14
22 8.11    Mark Hoogendoorn            05-06-74  PSV            Den Haag       02-03-91
23 8.12 Sven Roosen 27-07-01 Eindhoven Atletiek Apeldoorn      27-01-18
24 8.13    Ludrick Berrenstein         11-05-82  PEC 1910       Den Haag       14-02-99
25 8.15    Tom Metselaar               11-08-80  Suomi          Chemnitz (GER) 08-03-97
25 8.15    Rafael Raap 18-03-99 PAC            Apeldoorn      30-01-16
27 8.16    Maurits Koman               14-02-76  Daventria      Den Haag       28-03-93
27 8.16 Timo van Schalkwijk 24-02-02 Trias Apeldoorn      10-02-19
29 8.17    Guido van der Sluys            03-02-63  AAC            Zwolle         03-02-79
29 8.17    Emiel Mellaard              21-03-66  Spark          Rotterdam      01-02-81
29 8.17    Robin Oenema                19-06-91  PEC 1910       Gent (BEL) 16-02-08
29 8.17    Isaya Klein Ikkink 13-05-03 Rotterdam Atletiek Münster (GER) 09-03-19
33 8.18    Liam van der Schaaf         08-10-98  Phanos         Gent (BEL)     28-12-14
33 8.18    David Staat                 02-04-97  Attila         Apeldoorn      09-02-14
33 8.18 Sil Negenman 28-05-00 KAV Holland Apeldoorn      18-02-17
hoogspringen
1 2.07    Marco Caspers               11-01-88  Swift          Düsseldorf (GER) 12-12-04
2 2.06    Jeroen Bronwasser           05-02-59  De Keien       Arnhem         01-02-76
2 2.06    Felix van der Meer             02-11-64  PSV            Dortmund (GER) 08-02-81
4 2.05    Paul Jongmans               26-08-80  THOR Den Haag       16-02-97
4 2.05    Roland van Zuilen            03-04-91  AV Gouda          Groningen      27-01-08
6 2.04    Menno Ruppert               23-09-73  Hellas         Dortmund (GER) 04-02-90
6 2.04    Roy van Meel                20-03-90  Ilion          Londen         21-02-07
6 2.04 Sven van Merode             02-10-98  Spado          Apeldoorn      01-03-15
6 2.04 Stan Nijhuis 19-04-01 Trias Apeldoorn      11-02-18
10 2.02    Dion van Kessel             12-06-97  Typhoon        Herzebrock-Clarholz (GER) 12-01-14
10 2.02    Rody de Wolff               09-04-97  AV Heerenveen  Apeldoorn      16-02-14
12 2.01    Rob Kousemaker              11-01-65  Swift          Dortmund (GER) 14-03-82
12 2.01    Jeroen Nieuwenhuis           04-05-70  Hanzesport     Düsseldorf (GER) 21-02-87
12 2.01    Walter Kruk                 22-05-70  Haarlem        -                 -  -87
12 2.01    Bart Kramer                 17-04-72  Arena          Den Haag       05-02-89
12 2.01    Jethro Obot                  13-02-94  Haag Atletiek Apeldoorn      06-02-11
12 2.01    Loek van Zevenbergen        05-08-96  Fortuna        Gent (BEL)     22-12-12
18 2.00 Wiebe Siedsma                16-04-59  AV '23         Arnhem         01-02-76
18 2.00 Joep Elenbaas               06-03-60  Sparta         Zwolle         30-01-77
18 2.00 Ferdinand Rikkers           25-04-61  Argo '77 Zwolle         20-02-77
18 2.00 Jeroen Alessie              01-03-73  GVAC           Den Haag       11-02-90
18 2.00 Robin Korving               29-07-74  Hera           Den Haag       09-02-91
18 2.00 Rik Gussinklo               14-03-75  PEC 1910 Zwolle         19-01-92
18 2.00 Evert Johan de Haan         22-08-77  Goor '75       Den Haag       27-02-94
18 2.00 Michiel van de Goolberg       10-04-78  Achilles       Senftenberg (GER) 12-03-94
18 2.00 Vincent Bos                 14-07-86  Sparta         Gent (BEL)     15-02-03
18 2.00 Rafael Raap 18-03-99 PAC            Apeldoorn      14-02-16
18 2.00 Gabriel Emmanuel 12-08-03 Haag Atletiek Apeldoorn      03-02-19
18 2.00 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Apeldoorn      03-02-19
verspringen
1 7.30    Emiel Mellaard              21-03-66  AAC            Dortmund (GER) 13-03-83
2 7.28    Martin Luinge               25-02-78  AAC '61        Zwolle         21-01-95
3 7.22    Edwin van Calcker           14-06-79  AAC '61        Den Haag       25-02-95
4 7.18    Niels Kruller               17-05-75  AAC            Düsseldorf (GER) 08-02-92
5 7.15    Kjell Wolters               18-04-94  PEC 1910 Gent (BEL)     07-02-10
6 7.12    Gavan Koekkoek              18-02-94  PAC            Gent (BEL)     26-02-11
7 7.09    Hein Macnack                30-09-57  Haarlem        Zwolle         22-01-84
8 7.07    Chiel Warners               02-04-78  Spirit Lelystad Zwolle         21-01-95
9 7.07    Eldert Wijkstra             07-02-83  AV '55         Chemnitz (GER) 04-03-00
10 7.05    Jermaine Sedoc              30-03-77  AAC            Den Haag       26-02-94
11 7.04    Gregory Sedoc               16-10-81  AAC            Den Haag       21-02-98
12 7.03    Eric Gommans                17-08-79  Hollandia      Den Haag       17-02-96
polsstokhoogspringen
1 5.10    Rens Blom                   01-03-77  Unitas         Dortmund (GER) 09-01-94
2 4.92    Koen van der Wijst          07-08-97  Unitas         Apeldoorn      08-02-14
3 4.90    Wout van Wengerden          16-02-87  Unitas         Sittard        04-01-04
3 4.90    Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Assendelft 20-01-19
5 4.71 Léon Mak 05-09-00 De Gemzen Apeldoorn      04-02-17
6 4.70 Robert-Jan Janssen         02-07-83  Prins Hendrik  Gent (BEL)     12-02-00
7 4.60 Eelco Sintnicolaas          07-04-87  AV '34          Gent (BEL)     01-03-04
8 4.55 Chris Tamminga              30-04-74  Sparta         Den Haag       02-03-91
9 4.50 Jorn Bakker                 19-02-87  Ilion          Gent (BEL)     21-02-04
9 4.50 Menno Vloon                 11-05-94  Lycurgus       Apeldoorn      05-02-11
9 4.50 Roman Monte                 20-03-96  GAC Hilversum Apeldoorn      09-02-13
9 4.50 Koen Koenders               15-10-98  Prins Hendrik  Apeldoorn      28-02-15
9 4.50 Siem ter Braake 30-10-00 GAC Hilversum Apeldoorn      18-02-17
14 4.45 Bart Heijes                 25-01-95  Passaat        Apeldoorn      11-02-12
14 4.45 Philip van de Beek 11-10-00 Phanos Rouen (FRA) 28-01-17
16 4.40 Vincent Bergman             01-04-82  Ilion          Den Haag       18-01-98
16 4.40 Ludo van der Plaat     03-07-83  Ilion          Chemnitz (GER) 04-03-00
16 4.40 Tom Roetman                 07-02-93  GAC Hilversum Apeldoorn      27-02-10
19 4.31 Duane van Dijkhuizen 03-08-02 Fortius Apeldoorn      09-02-19
20 4.30 Sander Mechielsen           15-06-80  Haag Atletiek Den Haag       15-02-97
20 4.30 Joel de Water               30-05-89  Ilion          Gent (BEL)     18-02-06
20 4.30 Sybren Blok                 25-06-96  PAC            Apeldoorn      09-02-13
20 4.30 Glenn Kunst 25-10-99 Haag Atletiek Apeldoorn      20-02-16
20 4.30 Jakob Pütz 02-02-00 ATV Venray Sittard        08-01-17
25 4.26 Timo de Water               05-11-91  Ilion          Groningen       26-01-08
26 4.25 Bob Altena                  11-02-86  AV Weert          Gent (BEL)     15-02-03
26 4.25 Jouke Garretsen             02-08-87  Unitas         Gent (BEL)     21-02-04
26 4.25 Rutger Koppelaar            01-05-93  Unitas         Apeldoorn      27-02-10
26 4.25 Milan Meeuse                05-04-94  Unitas         Apeldoorn      05-02-11
30 4.23 Tobias van Ee 01-11-02 GAC Hilversum Apeldoorn      02-02-19
31 4.21 Ricardo Geluk               22-09-91  Ilion          Gent (BEL)     16-02-08
31 4.21 Bryan Hage                  19-12-92  Ilion          Apeldoorn      07-02-09
31 4.21 Benjamin Coolen 04-02-01 Haag Atletiek Apeldoorn      04-02-17
34 4.20 Gijsbert de Ruiter          16-03-62  VLTC           Rotterdam      11-02-79
34 4.20 Marco Meulink               12-10-65  VLTC           Beverwijk      28-03-82
34 4.20 Laurens Looije              12-01-73  Ilion          Zwolle         20-01-90
34 4.20 Mike Driessen               02-06-80  Unitas         Den Haag       15-02-97
34 4.20 Niels Pittomvils            18-07-92  Unitas         Sittard        22-02-09
34 4.20 Rein Reinsma                04-11-95  Horror          Apeldoorn      18-02-12
34 4.20 Hilbrand Wouters            08-03-97  Triathlon      Apeldoorn      16-02-14
34 4.20 Daan Spiljard     19-07-00 PAC Apeldoorn      20-02-16
34 4.20 Neal Ott 19-05-01 De Spartaan Apeldoorn      10-02-18
34 4.20 Thijmen Hakenkruger     29-04-02 GAC Hilversum Assendelft 20-01-19
hinkstapspringen
1 14.82    Mark Vlaanderen             07-03-79  PSV            Den Haag       17-03-96
2 14.46    Randy Sedoc                 08-09-75  AAC            Den Haag       09-02-92
3 14.31    Gregory Lede                16-06-72  Atletica        -      -88
4 14.09    Jermaine Sedoc              30-03-77  AAC             Den Haag       27-02-94
5 14.05    Emiel Mellaard              21-03-66  Spark          Zuidlaren      20-02-83
6 14.04    Erik de Bruin               25-05-63  Typhoon        Zwolle         03-02-80
7 13.91    Wik Breure                  08-01-92  Pijnenburg      Groningen      18-01-09
8 13.88    Alex ter Beek               09-10-74  AV '23         Den Haag       02-03-91
9 13.83    Floris Mellegers            22-04-74  Parthenon      Den Haag       17-02-91
9 13.83    Leomar Albertoe             29-03-85  Sparta          Gent (BEL)     02-03-02
11 13.79 Ton van Mameren 11-08-02 Altis Apeldoorn      10-02-19
12 13.78 Daan Hoomoedt 09-04-00 PAC Apeldoorn      19-02-17
13 13.77    Roland van Zuilen           03-04-91  AV Gouda          Gent (BEL)     17-02-07
13 13.77    Fabian Biondina 03-05-01 Spado Apeldoorn      11-02-18
15 13.73    Wouter Bos                  04-10-42  VLTC           Den Haag       04-02-89
16 13.72    Rayond van Vegten           06-06-73  AAC             Den Haag       10-02-90
17 13.72    Liam Shew-A-Tjon            30-01-97  Fortuna        Apeldoorn      09-02-14
kogelstoten (5 kg) 
1 19.16    Rutger Smith                09-07-81  Argo '77       Enschede       25-10-98
2 19.14    Erik de Bruin                25-05-63  Typhoon        Zwolle         03-02-80
3 18.41    Mike van der Bilt              23-10-76  Haag Atletiek  Den Haag       20-02-93
4 18.26    Erwin Simpelaar             09-01-78  AV '56   Den Haag       25-02-95
5 18.13 Shaquille Emanuelson 08-01-00 PAC Apeldoorn      28-01-17
6 17.85    Paul Aldershof               10-12-74  AV '55         Enschede       27-10-91
7 17.79    Rudi Velthuis               02-04-78  PEC 1910 Den Haag       15-02-95
8 17.72    Patrick Cronie              05-11-89  Passaat        Düsseldorf (GER) 11-03-06
9 17.69    Friso Hagman                 14-03-74  DES            Den Haag       02-03-91
10 17.40    Roy Spijkerman              08-05-92  Daventria      Enschede       07-03-09
11 16.97    Thierry Kruidhof            17-04-91  KAV Holland    Gent (BEL) 16-02-08
11 16.97    Maarten Snoeken             03-03-96  AV '56   Gent (BEL) 12-01-13
13 16.81    Peter Sjoerds               18-07-76  AAC            Enschede       31-10-93
14 16.78 Wout Zijlstra               25-11-97  Horror         Apeldoorn      15-02-14
15 16.70    Erik Cadee                  15-02-84  Prins Hendrik Gent (BEL) 17-02-01
16 16.68 Ruben Rolvink 25-08-02 Olympus '70 Apeldoorn      10-02-19
17 16.67    Dennis Hemelaar             02-12-94  AAC            Apeldoorn      29-01-11
18 16.63    Mathijs Damsteegt           26-08-95  AAC '61         Enschede       28-10-12
19 16.37    Maarten Persoon             15-03-87  AAV '36        Gent (BEL) 21-02-04
20 16.32 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Hera Apeldoorn      10-02-19
21 16.25 Gabriel Emmanuel 12-08-03 Haag Atletiek Apeldoorn      10-02-19
22 16.22    Rody de Wolff               09-04-97  AV Heerenveen     Dronten        27-12-13
23 16.21    Olaf van der Geest          29-09-92  De Keien       Apeldoorn      08-02-09
24 16.20 Mattijs Mols 22-04-00 Attila Apeldoorn      19-02-17
25 16.18    Ivo Willemsen               12-04-93  Sparta         Gent (BEL) 07-02-10
26 16.17    Frank van den Dool             10-07-67  AV '34         Zuidlaren      12-02-84
27 16.14    Rob Bakker                  21-10-65  Jahn II        Zuidlaren      26-12-81
7-kamp
1 5.327     Ludrick Berrenstein         11-05-82  PEC 1910       Den Haag       28-02-99
2 5.320     Rik Taam                    17-01-97  Zaanland Apeldoorn      16-02-14
(7.26 * 6.67 * 14.54 * 3.70 * 8.10 * 1.87 * 2.41.93)
3 5.307     Eric Gommans                17-08-79  Hollandia      Zwolle         21-01-96
4 5.249     Martin Luinge               25-02-78  AAC '61        Zwolle         22-01-95
5 5.244     Bob Altena                  11-02-86  AV Weert       Gent (BEL) 09-03-03
6 5.240     Sybren Blok                 25-06-96  PAC            Apeldoorn      10-02-13
7 5.226 Rafael Raap 18-03-99 PAC            Apeldoorn      14-02-16
(7.38 * 6.83 * 13.53 * 3.90 * 8.20 * 2.00 * 2.58.89)
8 5.216     Rick Wassenaar              17-01-76  Hera           Zwolle         24-01-93
9 5.186     Edwin van Calker            14-06-79  AAC '61        Zwolle         21-01-96
10 5.180     Bart Bennema                28-04-77  AAC '61        Zwolle         23-01-94
11 5.165     Wout van Wengerden          16-02-87  Unitas         Gent (BEL) 01-03-04
12 5.164     Rody de Wolff               09-04-97  AV Heerenveen  Apeldoorn      16-02-14
(7.52 * 6.54 * 15.18 * 3.90 * 8.45 * 2.02 * 2.59.84)
13 5.132     Loek van Zevenbergen        05-08-96  Fortuna        Apeldoorn      10-02-13
14 5.090     Tom Roetman                 07-02-93  GAC Hilversum Apeldoorn      21-02-10
(7.38 * 6.45 * 12.64 * 4.30 * 8.45 * 1.90 * 2.54.55)
15 5.081     Mark Hoogendoorn            05-06-74  PSV            Zwolle         20-01-91
16 5.079     Chiel Warners               02-04-78  Spirit Lelystad Zwolle         22-01-95
16 5.079 Léon Mak 05-09-00 De Gemzen Apeldoorn      05-02-17
(7.47 * 6.11 * 14.14 * 4.71 * 8.31 * 1.79 * 3.00.09)
18 5.063 Gabriel Emmanuel 12-08-03 Haag Atletiek Apeldoorn      03-02-19
(7.19 * 6.11 * 16.25 * 2.00 * 8.14 * 3.43 * 3.11.50)
19 5.049 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Apeldoorn      14-02-16
(7.54 * 6.50 * 13.14 * 3.80 * 8.50 * 1.88 * 2.41.39)
20 5.038 Bryan Pronk 22-06-99 PAC            Apeldoorn      14-02-16
(7.12 * 6.28 * 15.22 * 3.70 * 8.41 * 1.79 * 2.55.22)
21 5.026     Eelco Sintnicolaas          07-04-87  AV '34 Gent (BEL) 01-03-04
22 5.007 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Apeldoorn      04-02-18
(7.46 * 6.34 * 13.15 * 1.89 * 8.40 * 4.48 * 3.06.64)
34 4.961     Robin Korving               29-07-74  Hera           Zwolle         20-01-91
23 4.959     Evert Johan de Haan         22-08-77  Goor '75       Zwolle         23-01-94