Dit is de Indoor-ranglijst aller tijden van de Atletiekunie.
Deze is laatst geactualiseerd tot: 1 april 2019
Op- en aanmerkingen. correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom.
Stuur een mail naar Kris Beerens
In blauw de Nederlandse records. Die wijken soms af van de beste prestatie ooit.
Dat kan omdat er bijvoorbeeld geen dopingcontrole heeft plaats gevonden; de kwestie rond de nationaliteit nog niet 100% was geregeld etc..
maar ook dat de aanvraag van een record nog in behandeling is. De officiŽle Nederlandse records zijn terug te vinden op www.atletiek.nl.
Jongens A
60 meter
1 6.71 Raphael Bouju JB 15-02-02 Feniks Apeldoorn      16-02-19
2 6.75     DaniŽl Ward                 04-01-84  RKHAV          Gent (BEL) 15-02-03
3 6.80 Joris van Gool              04-04-98  Spiridon       Apeldoorn      15-01-17
4 6.85     Henk Venema                 22-07-68  Jahn II        Den Haag       07-02-87
4 6.85 Onyema Adigida 07-01-00 Phanos         Apeldoorn      09-02-19
6 6.87     Maarten Heisen             11-02-84  Clytoneus      Gent (BEL) 15-02-03
7 6.88     Niels Kruller               17-07-75  AAC            Den Haag       28-03-93
7 6.88     Lindell Philip              26-03-90  Lycurgus       Dortmund       25-01-09
7 6.88     Hensley Paulina            26-06-93  Rotterdam Atletiek Apeldoorn      25-02-12
10 6.90     Uros Zver                   03-05-80  AV Haarlemmermeer Den Haag       22-02-98
10 6.90 Shaquille Haverkamp 10-01-99 Rotterdam Atletiek Apeldoorn      07-01-18
12 6.92     Martijn Ungerer             06-06-78  AAV '36        Zwolle         25-01-97
12 6.92     Jerrel Feller               09-06-87  DEM            Dortmund       09-01-05
12 6.92 Keitharo Oosterwolde JB 17-02-02 Phanos         Apeldoorn      09-02-19
15 6.94     Mike van Kruchten           07-04-87  Phanos         Luxemburg      14-01-06
15 6.94 Isaya Boers 16-09-99 Phanos         Amsterdam      03-02-18
17 6.95     Andro Bosselaar         JB 11-02-91  Rotterdam Atletiek Dusseldorf     08-03-08
17 6.95     Roelf Hylke Bouwmeester 06-12-97 SV Veendam DŁsseldorf (GER) 20-12-15
17 6.95     Jim van Gorkum 26-01-98 Spado Gent (BEL) 15-01-17
20 6.96     Giovanni Codrington         17-07-88  Groningen Atletiek Gent           17-02-07
20 6.96     Jeroen Brus                 30-03-93  Atverni        Apeldoorn      11-02-12
20 6.96     Rodrigo Broer               27-08-96  Daventria      Amsterdam      02-02-14
20 6.96     Rik Taam 17-01-97 Zaanland Apeldoorn      27-02-16
24 6.97     Andre Buisman               28-11-64  Spero          Zwolle         22-01-83
24 6.97     Jerry Joseph                28-06-82  AAC            Gent (BEL) 12-02-00
24 6.98     Cor Troost                  09-07-67  Spirit Oud-Beijerland       Zuidlaren      08-02-86
24 6.98     Pel van den Kerkhoff           15-03-68  Hellas         Zwolle         24-01-87
24 6.98     Edwin van Calcker       JB 14-06-79  AAC '61        Den Haag       17-02-96
24 6.98     Sergio Udenhout             13-04-79  Rotterdam Atletiek Den Haag       14-02-98
24 6.98     Gregory Sedoc           JB 16-10-81  AAC            Den Haag       21-02-98
24 6.98     Sybren Blok 14-02-15 PAC            Apeldoorn      14-02-15
24 6.98     Jean Andre Denisia 21-03-98 Rotterdam Atletiek Apeldoorn      19-02-17
24 6.98 Domique Zwiep 14-07-99 Rotterdam Atletiek Apeldoorn      17-02-18
24 6.98 Gino van Wijk JB 20-02-02 Lycurgus Apeldoorn      09-02-19
24 6.98 Nsikak Epko JB 14-04-03 Haag Atletiek Munster (GER) 09-03-19
36 6.99     Mario Westbroek             11-03-61  Haarlem        Rotterdam      17-02-80
36 6.99     Ydo van Oostende            21-07-70  Atletics                        --88
26 6.99     Leomar Davis                29-03-85  Leiden Atletiek    Gent (BEL) 21-02-04
36 6.99     Eugene Susanna              23-09-88  GVAC           Gent (BEL) 18-02-06
36 6.99      Devron Jepma                14-05-93  PAC            Amsterdam      22-01-12
200 meter
1 21.04 Onyema Adigida    07-01-00 Phanos         Apeldoorn 11-02-18
2 21.48     Jerrel Feller               09-06-87  DEM            Gent (BEL) 11-02-06
3 21.56     Uros Zver                   03-05-80  AV Haarlemmermeer Den Haag       21-02-98
4 21.61 Daan Lubberdink 31-08-99 Ciko '66 Apeldoorn 11-02-18
5 21.68 Isaya Boers --99 Phanos         Apeldoorn 18-02-17
6 21.75     Bram Peters                 06-02-92  Prins Hendrik     Apeldoorn      07-02-10
7 21.76 Rodrigo-Willy Broer 27-08-96 Daventria Apeldoorn 01-03-15
7 21.76 Pim van Bakel 21-11-01 Prins Hendrik Apeldoorn 17-02-19
9 21.78 Gino van Wijk JB 20-02-02 Lycurgus Apeldoorn 02-03-19
10 21.79     DaniŽl Ward                 04-01-84  RKHAV          Gent (BEL) 22-03-03
11 21.81     Sander Pupella              27-03-93  Haag Atletiek     Apeldoorn      25-02-12
12 21.84     Christoph Kempen            02-01-78  KAV Holland    Den Haag       23-02-97
13 21.85     Mike van Kruchten           07-04-87  Phanos         Gent (BEL) 11-02-06
14 21.90 Jochem Dobber 08-07-97 Suomi Apeldoorn 21-02-16
15 21.93 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Apeldoorn 21-02-16
16 21.96     Sergio Udenhout             13-04-79  Rotterdam Atletiek  Den Haag       25-01-98
17 21.97     Edwin van Calcker           14-06-79  AAC '61        Den Haag       21-02-98
18 22.02     Dennis Spillekom            07-08-90  Lycurgus       Gent (BEL) 16-03-08
19 22.03     Jan Westerdiep              15-01-93  Phanos         Apeldoorn       12-02-12
20 22.04     Henk Venema                 22-07-68  Jahn II        Den Haag       07-02-87
20 22.04     Gerben Pieterse             21-04-75  PSV            Den Haag       26-02-94
20 22.04 Marc Heiden JB 14-08-02 PAC Apeldoorn 10-02-19
23 22.05     Boy Aarts                   19-05-85  Prins Hendrik  Dortmund (GER)        04-01-04
24 22.06     Niels Kruller               17-05-75  AAC            Pocatello (USA)  04-03-94
25 22.07 Isiah Emanuelson JB 03-06-02 PAC Apeldoorn 10-02-19
26 22.13     Randy Sedoc                 08-09-75  AAC            Den Haag       28-03-93
27 22.14     Pel van den Kerkhoff           15-03-68  Hellas         Den Haag       07-02-87
28 22.18     Patrick van Balkom          14-09-74  DAK            Den Haag       28-02-93
overmaatse baan:
21.88     Niels Kruller               17-05-75  AAC            Moscow (USA) 12-02-94
22.04 Emiel Mellaard              21-03-66  Spark   Maastricht     09-02-85
400 meter
1 47.78 Tony van Diepen             17-04-96  Lycurgus      Apeldoorn      01-03-15
2 47.96     Dennis Spillekom            07-08-90  Lycurgus      Apeldoorn      28-02-09
3 48.20 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Apeldoorn      11-02-18
4 48.06 Djoao Lobbes 14-01-01 Noordkop Apeldoorn      10-02-19
5 48.38     Bram Som                    20-02-80  Atletico '73  Den Haag       14-02-99
6 48.72     Roel Huijsmans              12-04-96  Flevo Delta   Apeldoorn      09-02-14
6 48.72 Ivar Moinat                 01-04-97  AV Haarlemmermeer Apeldoorn      01-03-15
8 48.83     Daniel Franken              11-01-87  AV '34         Gent (BEL)     18-02-06
9 48.91     Edwin van Calcker           14-06-79  AAC '61        Den Haag       15-02-98
9 48.91     Niels van Dijk              29-07-88  Clytoneus     Gent (BEL)     17-02-07
11 48.92     Jelle Venema                27-11-93  Suomi         Apeldoorn      12-02-12
12 48.93     Olaf van den Bergh          07-03-94  Prins Hendrik    Apeldoorn      17-02-13
13 48.97     Arjan Visserman             30-08-65  Impala        Zuidlaren      05-02-84
14 49.06 Dylan Tilburg 06-04-97 Ciko '66 Apeldoorn      21-02-16
15 49.08     Jesper Arts                 02-04-92  Lopersgroep Deurne     Apeldoorn      28-02-10
15 49.08 Lars van Hoeven 06-06-99 AV Heerenveen Apeldoorn      27-01-18
17 49.19     Joost de Jong               22-06-94  Pallas '67     Apeldoorn      24-02-13
18 49.20     Remko vd Waal             14-07-76  AV Sliedrecht    Den Haag       26-02-95
19 49.21 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61        Apeldoorn      28-02-15
20 49.22     Bram Peters                 06-02-92  Prins Hendrik    Apeldoorn      06-02-11
21 49.23     Martin de Groot             13-11-79  KAV Holland   Den Haag       22-02-98
21 49.23 Pierre ten Holder 09-11-00 PEC 1910 Apeldoorn      26-01-19
23 49.24     Dave Elderenbosch           18-08-69  AAC           Den Haag       21-02-88
24 49.26     Wouter Schuwer              22-12-91  Scopias       Apeldoorn      28-02-10
25 49.36     Mark Hoogendoorn            05-06-74  PSV           Den Haag       28-03-93
25 49.36     Robert Lathouwers           08-07-83  PAC           Gent (BEL)     17-02-01
27 49.37 Tunji Abisoye 30-01-01 Ciko '66 Apeldoorn      10-02-19
28 49.39     Marius Kranendonk           08-01-88  Typhoon       Dortmund (GER) 22-01-06
28 49.39     Cliff Ellsworth             17-04-93  Lycurgus      Apeldoorn      25-02-12
30 49.42     Harold Jones                15-09-69  AAC           Den Haag       21-02-88
31 49.43     Randy Sedoc                 08-09-75  AAC           Den Haag       28-03-93
32 49.44     Michel Geysels              31-03-70  RKHAV         Den Haag       04-02-89
33 49.45     Bjorn Blauwhof              10-12-90  NEA-Volharding Apeldoorn      08-02-09
800 meter