Dit is de ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-D van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 29 oktober 2017
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiële versie,
dit omdat prestatie onder die ondergrens niet geheel zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
80 meter
1 9.13 Kelvin Tairou 02-04-95 THOR Amsterdam 07-09-08 0.9
2 9.67 Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10-09-16 1.2
3 9.73 Tom Brouwer 29-04-90 PSV Hasselt (BEL) 27-07-03
4 9.75 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Best 10-09-11 1.5
5 9.78 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Apeldoorn 22-09-12 0.0
6 9.78 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Den Haag 25-06-16 0.2
7 9.80 Henley Oosterwolde 02-01-81 PAC Lelystad 17-09-94
8 9.82 Mattia Cilurzo 02-12-01 Haag Atletiek Den Haag 24-05-14 1.3
9 9.85 Michael Roes 16-02-88 Argo Ede 16-06-01 1.1
10 9.85 Evbako Ogbeide 25-02-97 Parthenon Zierikzee 05-06-10 0.8
11 9.86 Robert Maandag 15-03-86 GAC-Gemert Uden 11-09-99
12 9.86 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Zoetermeer 23-09-17 0.7
13 9.87 Ricardo Buinsters 28-02-97 Groene Ster Amsterdam 05-09-10 1.7
14 9.89 Hugo Maathuis 08-02-96 Atletiek Maastricht Enschede 19-09-09 0.7
15 9.89 Damian Felter 09-04-03 Rotterdam Atletiek Gorinchem 05-05-16 -0.3
16 9.90 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC Terneuzen 06-06-15 0.8
17 9.91 Bas Visserman 27-02-91 Impala Amsterdam 05-09-04 0.0
18 9.92 Tom Roetman 07-02-93 GAC-Hilversum Krommenie 17-06-06
19 9.94 Michael Mathew 04-03-85 Rotterdam Atletiek Barendrecht 18-07-98
20 9.95 Yannick Mahieu 17-03-95 Phanos Enschede 20-09-08
21 9.96 Jonathan Mutebwa 11-01-93 PSV Amsterdam 03-09-06 0.9
22 9.97 Joeri Kalter 04-02-82 Iphitos Apeldoorn 03-06-95
23 9.97 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Krommenie 15-09-12 1.3
24 9.98 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Weert 30-09-95
25 9.99 Reggea Monsels 02-05-87 Continental Sports Amsterdam 10-09-00 -0.6
betere handtijden:
9.4h Jeroen Kikkert 20-03-75 Climax Amsterdam 18-09-88
9.6h Stijn Janssen 05-01-74 Achilles Vught 05-09-87
9.7h Alfred Ruitenberg 26-05-74 Achilles Vught 05-09-87
9.7h Jirri Metaal 26-02-75 AAV '36 Leiden 10-09-88
9.7h Jurthy Amsterdam 04-11-78 AAC Luik (BEL) 09-05-91
9.7h Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Santpoort 29-08-92
1000 meter
1 2.41.7 Stephan Kreykamp 14-06-76 OSS-Volo Amsterdam 17-09-89
2 2.42.3 Ronnie van Munster 21-02-86 Spirit-Lelystad Emmeloord 13-10-99
3 2.43.1 Michiel Smits 15-04-76 De Liemers Amsterdam 17-09-89
4 2.43.27 Bas Visserman 27-02-91 Impala Utrecht 18-09-04
5 2.47.46 Roel van Opdorp 03-02-87 SC Reeuwijk Amsterdam 10-09-00
6 2.47.9 Vincent Hoek 14-04-71 Avantri Gorinchem 16-06-84
7 2.47.96 Seb Wiggemans 31-01-92 Daventria Amsterdam 04-09-05
8 2.48.0 Bram Som 20-02-80 Atletico '73 Amsterdam 19-09-93
9 2.48.1 Farid Marzquiowi 19-01-80 Ilion Amsterdam 19-09-93
10 2.48.4 Bjorn Rekelhof 20-01-74 AKU Krommenie 06-09-87
11 2.48.4 Joost Postuma 08-03-81 Fortis Zwolle 28-05-94
12 2.48.48 Muhameed Huseen 05-09-03 Typhoon Alphen aan den Rijn 10-09-16
13 2.48.59 Timo Hoogendoorn 05-04-04 U-Track Amsterdam 03-09-17
14 2.48.64 Maarten van Randwijk 13-02-85 AAC '61 Arnhem 10-10-98
15 2.48.8 Olaf van Xanten 23-03-76 AV Nijmegen Emmen 24-09-89
16 2.49.0 Ted Smit 25-11-72 NOVA Amsterdam 22-09-85
17 2.49.2 Wouter Kreeft 08-02-81 Gelre Zwolle 28-05-94
18 2.49.47 Thomas Potma 20-04-96 CAV Energie Amsterdam 06-09-09
19 2.49.48 Bezuayeha Petersen 27-02-01 AV '56 Roosendaal 07-06-14
80 meter horden 76.2 cm
1 11.38 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Best 10-09-11 1.0
2 11.48 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10-09-16 0.9
3 11.63 Danny Ediagbonya 11-04-99 Ciko '66 Apeldoorn 23-09-12 0.9
4 11.67 Kai van Gaalen 16-03-02 Hellas Breda 12-09-15 0.9
5 11.68 Kjell Wolters 18-04-94 PEC 1910 Apeldoorn 08-09-07
6 11.70 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Amsterdam 05-09-10 1.7
7 11.74 Martin Oonincx 26-05-99 THOR Amsterdam 02-09-12 0.2
8 11.78 Evbako Ogbeide 25-02-97 Parthenon Gemert 19-09-10 1.8
9 11.78 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Apeldoorn 23-09-12 0.6
10 11.82 Emiel Rigter 25-02-96 BAV Purmerend 20-06-09 1.9
11 11.85 Noah Verboom 02-01-98 AV Haarlemmermeer Amsterdam 04-09-11 -0.6
12 11.86 Sergio van der Meide 09-09-99 PAC Apeldoorn 23-09-12 0.9
13 11.86 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gorinchem 10-06-17 0.4
14 11.87 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Weert 01-10-95
15 11.90 Mark de Rond 12-04-97 Achilles Amsterdam 05-09-10 1.7
16 11.91 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Apeldoorn 23-09-12 0.9
17 11.93 Sybren Blok 25-06-96 PAC Amsterdam 06-09-09 -1.3
18 11.98 Tom Roetman 07-02-93 GAC-Hilversum Etten-Leur 09-09-06 -2.4
19 11.98 Mattia Cilurzo 02-12-01 Haag Atletiek Den Haag 24-05-14 1.3
20 11.99 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Gorinchem 25-05-17 -0.4
21 12.04 Mark Oomen 19-01-81 Olympus '70 Emmen 25-09-94
22 12.04 Lucas Leemhuis 09-02-96 Hera Amstelveen 01-06-09
23 12.05 Sven Roosen 27-07-01 Eindhoven Atletiek Best 06-07-14 1.2
24 12.05 Dario Podda 24-04-01 Haag Atletiek Amersfoort 13-09-14 -0.9
25 12.07 Yannick Mahieu 17-03-95 Phanos Apeldoorn 11-07-08 -0.1
betere handtijden:
11.3h Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Zierikzee 27-09-92
11.7h Roel Verdonschot 22-01-77 Weert Weert 30-06-90
11.7h Edwin van Calcker 14-06-79 Jahn II Amsterdam 20-09-92
hoogspringen
1 1.85 Tim Klein 02-01-04 DJA Etten-Leur 19-05-17
2 1.80 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Emmen 16-09-95
3 1.78 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Best 02-07-17
4 1.77 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Amsterdam 17-09-95
5 1.76 Richard van der Meyden 14-01-69 PSV Helmond 04-09-82
6 1.76 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Zevenbergen 13-05-06
7 1.75 Milco Hoyer 00-00-62 Ilion Vlissingen 13-09-75
8 1.75 René Swienink 00-00-68 PEC Zwolle 13-06-81
9 1.75 Michiel van de Goolberg 10-04-78 Achilles Bergen op Zoom 11-05-91
10 1.75 Santi van Oosterhout 01-05-03 Scorpio Dongen 21-05-16
11 1.72 Joost Ketel 21-05-94 Achilles Etten-Leur 19-05-07
12 1.72 Rik Taam 17-01-97 NEA-Volhardig Gemert 19-09-10
13 1.72 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Gemert 19-09-10
14 1.72 Danny Ediagbonya 11-04-99 Ciko '66 Amstelveen 28-05-12
15 1.70 Rob Kousemaker 00-00-65 Swift Roermond 21-05-78
16 1.70 Ronald Koehorst 17-09-66 Olympus '70 Den Haag 23-06-79
17 1.70 Peter Negenman 19-02-67 KAV Holland Haarlem 21-06-80
18 1.70 Wim Bouma 00-00-67 Spartacus Arnhem 17-08-80
19 1.70 Hein Macnack 30-09-67 KAV Holland Groningen 27-09-80
20 1.70 Martin Plaggenborg 00-00-68 Hellas Utrecht 12-04-81
21 1.70 Rob van Dijk 07-05-68 Sprint Nijmegen 19-09-81
22 1.70 Roderique de Kleyn 25-06-72 Caesar Beek 31-08-85
23 1.70 Rudy Lalleman 07-01-72 Ilion Zoetermeer 29-09-85
24 1.70 Jasper Wessels 29-01-75 Parthenon Gorinchem 11-06-88
25 1.70 Frederic Damen 31-01-76 DES Amsterdam 17-09-89
26 1.70 Chiel Warners 02-04-78 Spirit-Lelystad Huizen 24-08-91
27 1.70 Hans Oostendorp 28-12-78 CAV Energie Vlaardingen 31-08-91
28 1.70 Mike Roele 23-04-79 Hollandia Grootebroek 10-05-92
29 1.70 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Zaandam 08-08-92
30 1.70 Jan Haye Klijnstra 16-01-80 AV '55 Hoogeveen 10-07-93
31 1.70 Strefan Ymker 16-06-80 De Sprinter Zwolle 25-09-93
32 1.70 Pim Stevens 07-01-89 Venray Regio Amsterdam 08-09-02
33 1.70 Johan Schonebaum 19-02-93 SC Reeuwijk Zoetermeer 26-08-06
34 1.70 Jethro Obot 13-02-94 Haag Atletiek Purmerend 15-04-07
35 1.70 Tom van de Berg 09-08-95 Delta Sport Enschede 21-09-08
36 1.70 Mark de Rond 12-04-97 Achilles Etten-Leur 03-07-10
37 1.70 Tyson Smit 30-01-97 Spado Bergen op Zoom 11-09-10
38 1.70 Mike Idio 08-06-98 Eindhoven Atletiek Best 14-05-11
39 1.70 Dani Tuur 22-02-99 Ilion Woerden 26-05-12
40 1.70 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Amsterdam 02-09-12
41 1.70 Antonny Ediagbonya 06-03-01 Ciko '66 Tilburg 21-09-14
42 1.70 Maarten Debeij 26-05-02 't Jasper Sport Amsterdam 23-08-15
verspringen
1 6.92 Kelvin Tairou 02-04-95 THOR Roosendaal 05-06-08
2 6.33 Hein Macnack 30-09-67 KAV Holland Haarlem 21-06-80
3 6.01 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Zierikzee 26-09-92
4 5.98 Stijn van der Krogt 06-01-66 Ilion Haarlem 15-09-79
5 5.95 Tom Roetman 07-02-93 GAC-Hilversum Purmerend 08-07-06
6 5.95 Damian Felter 09-04-03 Rotterdam Atletiek Amsterdam 05-09-16 0.7
7 5.87 Milco Hoyer 00-00-62 Ilion Groningen 21-09-75
8 5.84 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Emmen 10-09-95
9 5.78 Chiel Warners 02-04-78 Spirit-Lelystad Arnhem 01-09-91
10 5.76 Nico Stalman 13-04-84 Parthenon Amsterdam 14-09-97
11 5.75 Bart Bennema 28-04-77 AAC '61 Emmen 01-09-90
12 5.75 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Helsingborg(SWE) 08-07-95
13 5.72 Rene Swienink 00-00-68 PEC 1910 Leiden 05-09-81
kogelstoten 3 kg
1 16.53 Erik de Bruin 25-05-63 AV Sliedrecht Leiden 04-09-76
2 15.69 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Gemert 19-09-10
3 15.61 Friso Hagman 14-03-74 DES Eindhoven 20-06-87
4 15.50 Marcel van der Hoogen 15-08-73 AV Edam Amsterdam 21-09-86
5 15.30 Andre van Commenee 20-07-61 AAC Krommenie 17-08-74
6 15.30 Hans Vetter 20-02-61 AAC Krommenie 17-08-74
7 15.29 Rob van Dijk 07-05-68 Sprint Veldhoven 23-08-81
8 15.29 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Lycurgus Amsterdam 04-09-16
9 15.27 Hein Macnack 30-09-67 KAV Holland Haarlem 21-06-80
10 15.20 Roy Spijkerman 08-05-92 Daventria Uden 10-09-05
11 15.20 Emiel Rigter 25-02-96 BAV Gemert 12-09-09
12 15.13 Tim Klein 02-01-04 DJA Amsterdam 03-09-17
13 15.12 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Amsterdam 22-09-91
14 15.10 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10-09-16
15 15.07 Thierry Kruithof 11-04-91 KAV Holland Emmeloord 26-09-04
16 15.05 René Swienink 00-00-68 PEC 1910 Zwolle 03-10-81
17 15.00 Mischa Ooteman 01-03-72 DEM Krommenie 28-09-85
discuswerpen 1 kg
1 47.63 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Lycurgus Edam 30-10-16
2 44.68 Erik de Bruin 25-05-63 AV Sliedrecht Leiden 04-09-76
3 44.59 Anton Busman 26-02-73 Hera Amstelveen 30-08-96
4 44.38 Andre van Commenee 20-07-61 AAC Zaandam 10-08-74
5 43.20 Hans Vetter 20-02-61 AAC Utrecht 22-06-74
6 43.20 Bert Smit 03-02-62 Swift Roermond 13-09-75
7 42.90 Friso Hagman 14-03-74 DES Amsterdam 20-09-87
8 42.49 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Sneek 25-05-10
9 42.02 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Amsterdam 22-09-91
10 41.08 Leo Ensing 14-02-83 SV Veendam Amsterdam 15-09-96
11 41.04 Marcel van der Hoogen 15-08-73 AV Edam Beverwijk 10-08-86
12 40.25 Bob Altena 11-02-86 Ciko '66 Apeldoorn 25-05-99
13 40.24 Luuk de Vos 06-01-94 Avantri Schoonhoven 19-06-07
14 40.12 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Den Haag 02-09-16
15 40.03 Rob van Dijk 07-05-68 Sprint Gemert 26-09-81
speerwerpen 400 g
1 52.00 Friso Hagman 14-03-74 DES Amsterdam 20-09-87
2 51.24 Dario Podda 24-04-01 Haag Atletiek Edam 26-10-14
3 50.47 Andreas de Jong 10-05-95 AV '23 Amsterdam 07-09-08
4 49.96 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Zoetermeer 17-09-15
5 49.83 Lars Timmerman 19-04-91 Spado Eeklo (BEL) 16-10-04
6 49.72 Marcel Couveld 21-01-74 Hollandia Amsterdam 20-09-87
7 49.53 Sam Beard 22-07-96 Clytoneus Woerden 29-08-09
8 49.46 Jasper Luytema 20-09-77 Waterland Santpoort 02-09-90
9 49.07 Glenn Tertoolen 22-03-95 Fortuna Amsterdam 07-09-08
10 48.68 Mitchel Henderix 29-06-90 Spark Oud-Beijerland 20-09-03
11 48.36 Marc Jaarsma 23-01-77 AV '34 Amsterdam 23-09-90
12 48.27 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Gouda 25-06-16
13 48.26 Leo Ensing 14-02-83 SV Veendam Amsterdam 15-09-96
14 48.18 Danny Bronkhorst 11-05-85 ATOS Leeuwarden 26-09-98
15 48.10 Jori Verroen 19-02-01 Haag Atletiek Krommenie 18-10-14
16 48.04 Rik Taam 17-01-97 NEA-Volharding Edam 31-10-10
17 47.66 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Apeldoorn 27-08-10
18 47.64 Chiel Warners 02-04-78 Spirit-Lelystad Huizen 25-08-91
19 47.61 Phill Pols 20-02-01 Atledo Amsterdam 07-09-14
20 47.42 Alain de Deugd 06-10-93 Achilles Terneuzen 16-09-06
21 47.41 Bjorn Blommerde 06-07-87 Spado Den Haag 23-09-00
22 47.37 Benjamin Coolen 04-02-01 Haag Atletiek Lisse 31-05-14
23 47.20 Arno Warmolts 25-01-84 Ilion Roosendaal 13-09-97
24 46.85 Sybren Blok 25-06-96 PAC Naaldwijk 30-08-09
25 46.77 Lucas Leemhuis 09-02-96 Hera Den Helder 16-05-09
7-kamp
1 5.217 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Weert 01-10-95
2 5.084 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Zierikzee 27-09-92
3 5.025 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 04-06-17
(10.16 * 5.65 * 44.55 * 12.19 * 1.80 * 14.94 * 3.20.58 *  0.0 * +1.8 * -0.3)
4 5.019 Chiel Warners            02-04-78 Spirit-Lelystad Haarlem 29-09-91
5 5.018 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Zoetermeer 20-09-15
(10.03 * 5.47 * 49.96 * 11.51 * 1.55 * 14.22 * 3.11.36)
6 4.998 Rik Taam                 17-01-97 NEA-Volharding Gemert 19-09-10
(10.21 * 5.45 * 46.84 * 12.23 * 1.72 * 12.68 * 3.01.18)
7 4.940 Rody de Wolff            09-04-97 AV Heerenveen Gemert 19-09-10
(10.36 * 5.06 * 43.83 * 12.39 * 1.72 * 15.69 * 3.03.36)
8 4.934 Danny Ediagbonya         11-04-99 Ciko '66 Apeldoorn 23-09-12
(10.44 * 5.29 * 42.47 * 11.63 * 1.70 * 13.35 * 3.02.73)
9 4.779 Bryan Pronk              22-06-99 Sparta Apeldoorn 23-09-12
(09.78 * 5.54 * 31.32 * 11.91 * 1.45 * 13.59 * 2.58.28)
10 4.740 Bob Altena               11-02-86 Ciko '66 Zierikzee 19-09-99
11 4.694 Tom Roetman              07-02-93 GAC-Hilversum Woerden 20-08-06
(09.97 * 5.66 * 33.36 * 12.02 * 1.65 * 10.56 * 3.12.07)
12 4.680 Robin Spoor              30-01-00 Sparta Groningen 22-09-13
(10.62 * 5.33 * 38.74 * 12.33 * 1.65 * 12.97 * 3.08.68)
13 4.648 Lucas Leemhuis           09-02-96 Hera Enschede 20-09-09
(10.47 * 5.30 * 43.40 * 12.12 * 1.45 * 13.28 * 3.07.88)
14 4.640 Stefan Ymker             16-06-80 De Sprinter Zwolle 26-09-93
15 4.629 Antonny Ediagbonya       06-03-01 Ciko '66 Tilburg 21-09-14
(10.54 * 5.59 * 45.57 * 12.99 * 1.70 * 11.60 * 3.23.46)
16 4.626 Yannick Mahieu           17-03-95 Phanos Enschede 21-09-08
(09.95 * 4.91 * 46.00 * 12.07 * 1.50 * 11.76 * 3.16.05)
17 4.621 Pieter Braun             21-01-93 Sprint Emmeloord 01-10-06
(10.74 * 5.49 * 33.29 * 12.22 * 1.70 * 10.82 * 3.02.01)
18 4.616 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gemert 04-06-17
(10.54 * 5.40 * 31.83 * 11.95 * 1.75 * 10.11 * 3.07.16 *  0.0 * +0.2 * -0.3)
19 4.615 Michel Bernhard          24-01-86 Sagitta Zierikzee 19-09-99
20 4.613 Michiel Smits            15-04-76 De Liemers Emmen 24-09-89
21 4.610 Tom Hensing              25-02-99 Leiden Atletiek Krommenie 26-08-12
(10.29 * 5.24 * 41.85 * 12.33 * 1.50 * 12.19 * 3.09.07)
22 4.606 Robbert Pol              04-07-73 SC Reeuwijk Rotterdam 28-09-86
23 4.604 Danny Bronkhorst         11-05-85 ATOS Enschede 20-09-98
24 4.597 Mark de Rond             12-04-97 Achilles Gemert 13-06-10
(10.43 * 5.26 * 41.72 * 12.22 * 1.55 * 11.43 * 3.10.38)
25 4.591 Michael Mathew           04-03-85 Rotterdam Atletiek Enschede 20-09-98
4 x 80 meter
1 39.54 Den Haag Haag Atletiek Naaldwijk 21-06-14
(Dario Podda, Benjamin Coolen, Ezio Garay Sigaran, Mattia Cilurzo)
2 39.57 Eindhoven PSV Zoetermeer 09-09-06
3 39.60 Rotterdam PAC Gemert 12-09-09
(Bart Bosch, Evan van de Poel, Thijs Verwoerd, Sybren Blok)
4 40.17 Zoetermeer Ilion Amstelveen 27-09-09
(Steven Eleonaro, Alessandro Lentze, Michen Biesaart, Riangenel Janga)
5 40.36 Den Haag Sparta Lisse 25-05-13
(Brett Duff, Robin Spoor, Sebastiaan Verhoeven, Pim de Wilde)
betere handtijden:
40.0h Zwolle PEC 1910 Zwolle 28-06-80
40.0h Drachten Impala Leeuwarden 28-05-88
40.2h Hoorn Hollandia Den Helder 20-06-92
40.4h Apeldoorn AV '34 Hengelo 24-05-97
40.5h Haarlem KAV Holland Groningen 27-09-80
40.5h Lisse De Spartaan Hengelo 20-09-85
40.5h Amsterdam Blauw Wit Hoorn 02-07-88
40.5h Amsterdam AAC Luik (BEL) 09-05-91