Dit is de ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-C van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 29 oktober 2017
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiŽle versie,
dit omdat prestatie onder die ondergrens niet geheel zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens C
100 meter
1 10.87 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Utrecht 15-07-13 0.6
2 11.08 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC Oud-Beijerland 21-05-17 1.3
3 11.15 Hensley Oosterwolde 02-01-81 PAC Den Haag 01-09-96 -0.8
4 11.15 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Amsterdam 31-08-14 1.1
5 11.16 Michael Mathew 04-03-85 Rotterdam Atletiek Hengelo 24-06-00 1.8
6 11.20 Keitharo Oosterwolde 17-02-02 AV Almere '81 Hagen (GER) 16-06-17 2.0
7 11.21 Bram Peters 06-02-92 Prins Hendrik Roermond 10-06-07 -0.0
8 11.21 Kelvin Tairou 02-04-95 THOR Tilburg 01-06-09 -0.6
9 11.21 Daan Lubberdink 31-08-99 Ciko '66 Amsterdam 31-08-14 1.1
10 11.21 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Hagen (GER) 16-06-17 1.5
11 11.22 Rodney Zuijderwijk 30-03-71 - Brisbane (AUS) 18-10-86
12 11.24 DaniŽl Ward 04-01-84 RKHAV Amsterdam 22-08-99 1.5
13 11.27 Olaf van den Bergh 07-03-94 Marvel Tilburg 01-06-09 -0.6
14 11.28 Eugene Susanna 23-09-88 GVAC Lisse 28-06-03 1.3
15 11.30 Prince Kwidama 23-05-85 Haag Atletiek Hengelo 24-06-00 1.8
16 11.30 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17 1.4
17 11.31 Joeri Kalter 04-02-82 Iphitos Enschede 13-06-97 0.9
18 11.33 Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Hagen (GER) 16-06-17 1.8
19 11.34 Kjell Wolters 18-04-94 PEC 1910 Stockholm (SWE) 01-08-09 1.0
20 11.36 Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Amsterdam 27-08-17 0.2
21 11.39 David Martha 13-02-84 AV '34 Amsterdam 22-08-99 1.8
22 11.39 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Weert 22-05-94
23 11.39 Martijn Mortier 05-06-80 RKHAV Lisse 25-05-95
24 11.39 Sander Pupella 27-03-93 CAV Energie Barendrecht 15-06-08
25 11.39 Riangenel Janga 02-08-96 Ilion Hengelo 03-09-01 -0.8
26 11.39 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Utrecht 10-08-12 0.4
betere handtijden:
10.8h Frank Freeman 23-09-74 AAC Amsterdam 11-06-89
11.1h Cees van de Ven 21-01-55 DES Eersel 06-06-70
11.1h Frank Peters 00-00-68 Caesar Helmond 24-09-83
150 meter (sinds 2009)
1 16.70 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC Spijkenisse 27-05-17 0.1
2 17.04 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Leiden 27-05-17 0.4
3 17.08 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Groningen 16-09-17 -0.6
4 17.13 Keitharo Oosterwolde 17-02-02 AV Almere '81 Emmeloord 13-05-17 0.6
5 17.15 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 27-05-17 0.5
6 17.20 Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Amsterdam 26-08-17 -0.2
7 17.21 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Utrecht 09-08-13 -0.2
8 17.28 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Veenendaal 01-09-12 1.5
9 17.29 Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Amsterdam 19-05-17 0.1
10 17.39 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Utrecht 31-08-12 0.1
11 17.39 Quinten van Ommen 04-01-02 Achilles Top Weert 27-05-17 -1.9
12 17.42 Marcus Melenhorst 30-10-02 Altis Amersfoort 01-07-17 1.1
13 17.43 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Amsterdam 26-08-17 1.7
14 17.45 Romello Christiaan 25-02-02 Hera Groningen 16-09-17 -0.3
15 17.50 D'Sean Holaman 19-03-02 De Sperwers Amsterdam 26-08-17 0.0
16 17.55 Jochem Dobber 08-07-97 Suomi Utrecht 31-08-12 -0.1
17 17.55 Robin Spoor 30-01-00 Sparta Utrecht 07-06-15 1.3
18 17.57 Lars van Hoeven 06-06-99 AV Heerenveen Utrecht 08-08-14 0.2
19 17.59 Koen Bastiaansen 07-03-95 Sprint Zundert 10-07-10 0.4
20 17.60 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Emmeloord 13-05-17 0.6
21 17.61 GabriŽl Cornelissen 03-04-01 GAC-Hilversum Alphen aan den Rijn 10-09-16 0.5
22 17.61 Damian Felter 09-04-03 PAC Groningen 16-09-17 -0.3
23 17.62 Dario Podda 24-04-01 Haag Atletiek Amsterdam 27-08-16 1.9
24 17.65 Sil Negenman 28-05-00 Holland Purmerend 26-06-15 0.1
25 17.65 Sven Roosen 27-07-01 Eindhoven Atletiek Alphen aan den Rijn 10-09-16 0.4
800 meter
1 1.54.54 Najib Hassan Ali 01-07-01 PAC Hoorn 14-05-16
2 1.54.8 Vincent Hoek 14-04-71 Avantri Amsterdam 24-08-86
3 1.55.4 Gertjan Liefers 26-09-78 AV '34 Amsterdam 01-09-93
4 1.55.88 Rick van Riel 15-02-02 Attila Leiden 17-06-17
5 1.56.05 Riccardo Sprong 01-06-93 Clytoneus Utrecht 27-06-08
6 1.56.8 Stephan Kreykamp 14-06-76 OSS-VOLO Valkenswaard 15-09-90
7 1.57.14 Alessio van der Straaten 17-04-00 Ilion Zoetermeer 26-06-15
8 1.57.59 Noah Baltus 03-02-02 SAV Ninove (BEL) 15-07-17
9 1.57.73 Bas Visserman 27-02-91 Impala Oordegem (BEL) 02-07-05
10 1.58.0 Maurice Keizer 14-04-75 KAV Holland Amsterdam 25-08-90
11 1.58.02 Seppe Stax 09-02-86 AV Nijmegen Brasschaat (BEL) 15-08-01
12 1.58.2 Michiel Loeschner 09-11-76 BAV Krommenie 25-05-91
13 1.58.24 Robert Tangerman 17-02-91 Spado Ninove (BEL) 29-07-06
14 1.58.26 Robin van Riel 30-04-00 Attila Wageningen 18-09-15
15 1.58.28 Roel van Opdorp 03-02-87 Reeuwijk Gouda 09-05-02
16 1.58.28 Brian Versluis 11-07-99 Atverni Wageningen 19-09-14
17 1.58.3 Roel de Haan 20-02-74 Attila Kerkrade 30-09-89
18 1.58.31 Ronnie van Munster 21-02-86 Phanos Utrecht 20-07-01
19 1.58.31 Jens Peeters 05-08-01 Eindhoven Atletiek Eindhoven 10-06-16
20 1.58.5 Johan Kuijpers 06-03-65 Festina Sittard 25-06-80
21 1.58.55 Jeroen van Calker 30-07-92 PEC 1910 Utrecht 17-05-07
22 1.58.7 Frank Nusse 02-03-53 AAC Breda 06-09-68
23 1.58.7 Ted Smit 25-11-72 NOVA Amsterdam 23-08-87
24 1.58.7 Eric Ruys 10-02-76 Hera Krommenie 25-05-91
1000 meter (sinds 2002)
1 2.28.84 Najib Hassan Ali 01-07-01 PAC Barendrecht 12-05-16
2 2.36.20 Ibrahim Abdi Ali 01-01-01 Hanzesport Hengelo 23-06-16
3 2.36.42 Jens Peeters 05-08-01 Eindhoven Atletiek Veldhoven 08-04-16
4 2.36.53 Jeroen van Calker 30-07-92 PEC 1910 Harderwijk 20-06-07
5 2.36.77 Roel van Opdorp 03-02-87 SC Reeuwijk Leiden 14-08-02
6 2.36.85 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Utrecht 20-06-14
7 2.37.58 Bart van Nunen 24-09-95 Passaat Utrecht 30-07-10
8 2.38.36 Dave de Geest 00-00-89 Ciko '66 Werther (GER) 04-09-04
9 2.38.45 Brian Versluis 11-07-99 Atverni Utrecht 20-06-14
10 2.38.75 Michel Kerkdijk 18-02-87 Atletics Gladbeck (GER) 07-09-02
11 2.39.06 Niels Daas 01-06-90 Atverni Utrecht 22-07-05
12 2.39.37 Stan Schipperen 29-11-01 Scorpio Barendrecht 12-05-16
13 2.39.81 Jaap Gerben Vellinga 28-07-94 Horror Heiloo 31-07-09
14 2.39.90 Lars Olde 07-06-98 VAV Wageningen 21-09-12
15 2.39.98 Jorijn de Mare 28-01-94 Atverni Utrecht 10-07-09
16 2.40.26 Jelmer Bosma 09-02-89 AV Almere '81 Werther (GER) 04-09-04
17 2.40.39 Ruud Boom 03-01-91 Daventria Utrecht 28-07-06
18 2.40.41 Robin Teunissen 23-01-90 ATV Venray Oedt (GER) 29-06-05
19 2.40.92 Freek Lier 11-04-94 Hanzesport Utrecht 10-07-09
20 2.41.10 Bereket Petersen 27-02-01 AV '56 Barendrecht 12-05-16
21 2.41.15 Jesper Arts 02-04-92 LGD Gemert 20-05-07
22 2.41.16 Mojalefa Kloprogge 15-09-01 Phoenix Utrecht 02-09-16
23 2.41.27 Justin Lam 13-06-99 AV Almere '81 Utrecht 20-06-14
24 2.41.34 Hamza Foulouh 14-08-94 U-Track Utrecht 10-07-09
25 2.41.45 Timothy Vergauwen 25-03-92 LTES Utrecht 20-07-07
1500 meter
1 3.56.06 Najib Hassan Ali 01-07-01 PAC Rotterdam 07-07-16
2 3.57.2 Gertjan Liefers 26-09-78 AV '34 Apeldoorn 02-07-93
3 4.01.4 Johan Kuijpers 06-03-65 Festina Bielefeld (GER) 02-09-80
4 4.02.92 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Wageningen 19-09-14
5 4.03.74 Stephan Kreykamp 14-06-76 OSS-VOLO Kerkrade 14-06-91
6 4.03.93 Rick van Riel 15-02-02 Attila Wageningen 15-09-17
7 4.05.4 Michiel Loeschner 09-11-76 BAV Amsterdam 24-08-91
8 4.05.59 Barend Derriks 02-08-81 AV Castricum Hoorn 23-06-96
9 4.06.16 Leon Koch 19-06-92 AV Almere '81 Gorinchem 15-06-07
10 4.06.92 Siraj Awal Aman 05-02-01 Argo Wageningen 16-09-16
11 4.07.01 Niels van Veen 03-01-77 Spirit-Lelystad Breda 28-06-92
12 4.08.0 Seppo Hensgens 17-04-70 Swift Sittard 13-09-85
13 4.08.03 Roel van Opdorp 03-02-87 SC Reeuwijk Leiden 17-07-02
14 4.08.1 Stefan Beumer 28-04-81 AV '34 Nijmegen 10-07-96
15 4.09.0 Vincent Telgen 31-10-75 Cialfo Amsterdam 23-08-87
16 4.09.04 Bart van Nunen 24-09-95 Passaat Utrecht 28-05-10
17 4.09.22 Nils Daas 01-06-90 Atverni Gorinchem 17-06-05
18 4.09.84 Jurjen Polderman 21-04-91 Clytoneus Utrecht 07-07-06
19 4.10.0 Jan Zethof 09-05-60 TVA Arnhem 06-09-75
100 meter horden 84 cm
1 13.20 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Amsterdam 24-08-13 -0.3
2 13.20 Mark Heiden 14-08-02 PAC Assen 02-09-17 1.6
3 13.27 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Assen 13-09-08
4 13.34 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Rotterdam 24-05-14 1.9
5 13.42 Kjell Wolters 18-04-94 PEC 1910 Almelo 05-09-09 1.7
6 13.43 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Weert 22-05-94
7 13.45 Sybren Blok 25-06-96 PAC Hengelo 04-09-11 0.0
8 13.52 Sergio van der Meide 09-09-99 PAC Epe 27-04-14 0.7
9 13.52 Danny Ediagbonya 11-04-99 Ciko '66 Gemert 01-06-14 1.2
10 13.53 David Martha 13-02-84 AV '34 Apeldoorn 11-09-99
11 13.55 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Apeldoorn 09-06-14 0.5
12 13.55 Philip van de Beek 11-10-00 Phanos Amsterdam 29-08-15 -1.2
13 13.55 Sil Negenman 28-05-00 Holland Breda 12-09-15 1.2
14 13.56 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Zoetermeer 24-09-17 0.5
15 13.57 Delano Wouterse 27-04-93 PAC Amsterdam 23-08-08 1.1
16 13.61 Ezra Verboom 21-11-01 AV Haarlemmermeer Amsterdam 27-08-16 0.9
17 13.62 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Zoetermeer 24-09-17 0.5
18 13.63 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Emmen 25-09-94
19 13.64 Nifen Vrede 23-01-93 U-Track Amsterdam 23-08-08 0.8
20 13.65 Ruben van Dijk 03-03-95 AV '34 Gemert 19-09-10 0.2
21 13.65 Sven Jansons 19-07-01 Triathlon Alphen aan den Rijn 10-09-16 0.7
22 13.66 Christoph Kempen 02-01-78 De Bataven Enschede 04-09-93
23 13.67 David Staat 02-04-97 Attila Steenbergen 10-06-12 -0.1
24 13.67 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Epe 28-04-13 1.5
25 13.67 Sven Roosen 27-07-01 Eindhoven Atletiek Amsterdam 27-08-16 0.9
betere handtijden:
13.3h Remco Wennink 04-02-89 Isala '96 Kampen 24-04-04
13.4h Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Heerhugowaard 08-06-97
300 meter horden 76 cm
1 38.61 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Amsterdam 31-08-14
2 38.84 Martin Oonincx 26-05-99 THOR Zele (BEL) 25-05-14
3 38.92 Jarno Boutkam 17-02-90 Typhoon Almelo 03-09-05
4 39.20 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Epe 29-04-12
5 39.70 Sven Roosen 27-07-01 Eindhoven Atletiek Vught 05-05-16
6 39.86 Thomas Potma 20-04-96 CAV Energie Hengelo 03-09-11
7 39.96 Mark Heiden 14-08-02 PAC Amsterdam 27-08-17
8 40.12 Tarik Bayoumi 27-03-94 AAC Amsterdam 23-08-09
9 40.19 Job Beintema 24-05-95 Trias Amsterdam 22-08-10
10 40.26 Bram Peters 06-02-92 Prins Hendrik Vught 17-05-07
11 40.27 Joshua Geerlings 24-07-90 PAC Den Haag 29-05-06
12 40.31 Marius Kranendonk 08-01-88 Typhoon Ede 17-05-03
13 40.32 Remco Wennink 04-02-89 Isala '96 Den Haag 29-05-04
14 40.37 Bart van de Gragt 20-03-87 Hylas Amsterdam 25-08-02
15 40.41 Jesper Arts 02-04-92 Lopersgroep Deurne Almelo 01-09-07
16 40.41 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
17 40.42 Cas Swienink 24-03-98 PEC 1910 Amsterdam 25-08-13
18 40.47 Edwin van Bemden 01-05-95 AV '56 Vlissingen 10-07-10
19 40.48 Lťon Mak 05-09-00 De Gemzen Amsterdam 30-08-15
20 40.49 Dennis Spillekom 07-08-90 DEM Almelo 03-09-05
21 40.52 Tim van Ommen 03-01-86 Hellas Delft 30-09-01
22 40.52 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Lisse 10-06-17
23 40.53 Jochem Ribberink 01-03-02 Gouda Leiden 13-05-17
24 40.57 Arvid van de Bruggen 16-02-89 Startbaan Amsterdam 22-08-04
25 40.57 Delano Wouterse 27-04-93 PAC Amsterdam 24-08-08
betere handtijden:
39.5h Ivo van Haaren 08-03-82 KAV Holland Hoorn 07-06-97
39.6h Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Krommenie 29-05-94
40.1h Menno Swier 10-04-66 Holland-L Amsterdam 30-08-81
40.3h Mark Hoogendoorn 05-06-74 PSV Eindhoven 17-06-89
40.3h Stephan Kreykamp 14-06-76 OSS-VOLO Uden 09-06-91
hoogspringen
1 2.05 Rafael Raap 18-03-99 PAC Rheine (GER) 06-09-14
2 2.02 Menno Ruppert 23-09-73 Tempo Haarlem 06-08-88
3 2.02 Rodney Zuijderwijk 30-03-71 - Brisbane (AUS) 08-10-86
4 2.00 Bas Jong 11-05-74 DEM Beverwijk 03-06-89
5 2.00 Roland van Zuilen 03-04-91 Gouda Amsterdam 26-08-06
6 2.00 Rik Taam 17-01-97 Zaanland Castricum 26-05-12
7 1.95 Ferdinand Rikkers 25-04-61 Nurmi Arnhem 15-08-76
8 1.95 Paul van Dorst 16-05-67 THOR Roosendaal 04-07-82
9 1.95 Jan van Doorn 02-02-67 DES Amsterdam 05-09-82
10 1.95 Renť Swienink 00-00-68 PEC 1910 Zwolle 02-07-83
11 1.95 Bart Bennema 28-04-77 AAC '61 Emmen 27-06-92
12 1.95 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Zwolle 08-06-96
13 1.95 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Krommenie 25-06-94
14 1.95 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Zaandam 14-06-08
15 1.95 Jethro Obot 13-02-94 Haag Atletiek Amsterdam 23-08-08
16 1.95 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Amersfoort 13-09-14
verspringen
1 7.19 Rodney Zuijderwijk 30-03-71 - Brisbane (AUS) 08-10-86
2 6.94 Kjell Wolters 18-04-94 PEC 1910 Stockholm (SWE) 02-08-09 -0.9
3 6.92 Kelvin Tairou JD 02-04-95 THOR Roosendaal 05-06-08
4 6.83 Rafael Raap 18-03-99 PAC Spijkenisse 21-06-14 0.1
5 6.77 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Emmen 24-09-94
6 6.76 Chiel Warners 02-04-78 Spirit-Lelystad Amsterdam 21-08-73
7 6.71 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Spijkenisse 31-03-97
8 6.66 Niels Kruller 17-05-75 AAC Amsterdam 26-08-90
9 6.65 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Krommenie 29-05-94
10 6.62 Damian Felter 09-04-03 PAC Vught 30-06-17 0.6
11 6.60 Martin Luinge 25-02-78 AAC '61 Assen 23-05-83
12 6.56 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Enschede 20-09-08
13 6.55 Milco Hoyer 00-00-62 Ilion Zoetermeer 16-07-77
14 6.55 Emiel Mellaard 21-03-66 Spark Hoorn 26-09-81
15 6.54 Daniel Ward 04-01-84 RKHAV Zierikzee 18-09-99
polsstokhoogspringen
1 4.50 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Heiloo 23-06-17
2 4.11 Robbert-Jan Jansen 02-07-83 Prins Hendrik Amsterdam 30-08-98
3 4.05 Rens Blom 01-03-77 Unitas Sittard 31-05-92
4 4.02 Daan Spiljard 19-07-00 PAC Amsterdam 30-08-15
5 4.01 Philip van de Beek 11-10-00 Phanos Krommenie 04-07-15
6 4.00 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Zoetermeer 05-10-97
7 4.00 Ricardo Geluk 22-09-91 Hercules Zwolle 16-09-06
8 4.00 Bart Heijes 25-01-95 Passaat Lemgo (GER) 04-09-10
9 4.00 Siem ter Braake 30-10-00 GAC-Hilversum Soest 12-09-15
10 4.00 Benjamin Coolen 04-02-01 Haag Atletiek Gladbeck (GER) 03-09-16
11 4.00 Duane van Dijkhuizen 08-03-02 Fortius Etten-Leur 11-06-17
12 3.95 Jordy Klerkx 12-01-99 Unitas Sittard 18-05-14
13 3.93 Hugo Maathuis 08-02-96 Atletiek Maastricht Venlo 15-09-11
14 3.86 Edward Diele 10-02-72 PAC Den Haag 12-09-87
15 3.85 Marco Meulink 12-10-65 VLTC Gutersloh (GER) 04-10-80
16 3.85 Patrick Geluk 30-09-90 Hercules Almelo 03-09-05
17 3.85 Timo de Water 05-11-91 Ilion Gladbeck (GER) 02-09-06
18 3.81 Mark Willemsteyn 29-04-68 Sparta Amsterdam 28-08-83
19 3.80 Roel Emans 19-10-76 AV Weert Arnhem 01-09-91
20 3.80 Sander de Rijke 16-03-85 Ciko '66 Den Bosch 11-06-00
21 3.80 Bob Altena 11-02-86 Climax Doetinchem 01-09-01
22 3.80 Wout van Wengerden 16-02-87 NEA-Volharding Naaldwijk 11-07-02
23 3.80 Jorn Bakker 19-02-87 Ilion Purmerend 27-09-02
24 3.80 Sander Bol 10-02-88 Ilion Lisse 28-06-03
25 3.80 Finnian van der Steenhoven 01-05-00 PAC Den Haag 20-09-15
kogelstoten 4 kg
1 19.34 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Den Haag 28-05-78
2 18.95 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Enschede 04-09-93
3 18.41 Shaquille Emanuelson 08-01-00 PAC Amsterdam 30-08-15
4 18.09 Friso Hagman 14-03-71 DES Bladel 29-10-89
5 17.95 Peter Sjoerds 18-07-76 NEA-Volharding Zevenaar 07-09-91
6 17.76 Mattijs Mols 22-04-00 Attila Amsterdam 30-08-15
7 16.96 Roy Spijkerman 08-05-92 Daventria Hengelo 12-05-07
8 16.86 Bert Smit 03-02-62 Swift Arnhem 24-09-77
9 16.86 Mischa Ooteman 01-03-72 DEM Helmond 19-09-87
10 16.83 Remy Engwegen 30-01-69 AV '34 Apeldoorn 07-10-78
11 16.71 Alex van de Zwaan 00-00-59 AV Sliedrecht Leiden 29-06-74
12 16.70 Hans Vetter 03-02-61 AAC Amsterdam 17-10-76
13 16.59 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Purmerend 29-04-94
discuswerpen 1 kg
1 63.96 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Vught 27-08-78
2 60.99 Roland van Zuilen 03-04-91 Gouda Reeuwijk 22-09-06
3 60.74 Shaquille Emanuelson 08-01-00 PAC Rotterdam 16-07-15
4 59.60 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Den Haag 24-09-93
5 56.58 Rody de Wolff 09-04-97 Heerenveen Heerenveen 14-04-12
6 56.45 Daan Schade 06-04-01 Flevo Delta Assendelft 15-10-16
7 56.44 Friso Hagman 14-03-71 DES Zevenaar 09-09-89
8 55.68 Frank Bakermans 29-04-48 PSV Eindhoven 06-10-63
9 55.18 Mattijs Mols 22-04-00 Attila Breda 12-09-15
10 54.93 Ivo de Bruin 07-03-86 Phanos Uithoorn 14-09-01
11 54.64 Eric Cadee 15-02-84 Prins Hendrik Roermond 15-05-99
12 54.58 Mark Hermans 27-06-62 Achilles Top Arnhem 24-09-77
13 54.32 Pieter van de Kruk 10-02-72 AV '40 Arnhem 05-09-87
14 54.23 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Lycurgus Hoorn 10-06-17
15 54.04 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Heerhugowaard 12-07-17
16 53.96 Bert Smit 03-02-62 Swift Roermond 22-05-77
17 53.90 Bas van de Slikke 00-00-67 KAV Holland Roosendaal 18-09-82
18 53.79 Bob Altena 11-02-86 Climax Amsterdam 25-08-01
19 53.67 Florian Wijnen 26-07-99 Attila Amersfoort 13-09-14
20 53.60 Hans Vetter 03-02-61 AAC Amsterdam 05-09-76
speerwerpen 600 g
1 65.08 Bert Smit 03-02-62 Swift Sittard 18-09-79
2 64.25 Lars Timmerman 19-04-91 Spado Amsterdam 26-08-06
3 61.96 Alain de Deugd 06-10-93 Achilles Hamme (BEL) 21-09-08
4 61.48 Yannick Maas 28-01-97 Sprint Breda 14-10-12
5 60.69 Andreas de Jong 10-05-95 AV '23 Almere 24-04-10
6 60.54 Kylian Dokter 26-02-97 Spark Woerden 14-10-12
7 60.16 Dario Podda 24-04-01 Haag Atletiek Amsterdam 27-08-16
8 60.01 Michel Bernhard 24-01-86 Phanos Weert 03-06-01
9 59.36 Andrť Geertsema 00-00-70 Jahn II Stadskanaal 17-08-85
10 58.94 Rob Jan Buddenbohmer 15-04-82 AV '34 Roosendaal 13-09-97
11 58.60 Mitchel Henderix 29-06-90 Spark Den Bosch 08-10-05
12 57.48 Roel Emans 19-10-76 AV Weert Amsterdam 24-08-91
13 57.44 Jori Verroen 19-02-01 Haag Atletiek Woerden 25-09-16
14 57.26 Danny Mayer 15-12-72 VLTC Rotterdam 27-09-87
15 57.22 Bjorn Blommerde 06-07-87 Spado Gladbeck (GER) 07-09-02
16 57.10 Bjorn Oostdam 28-06-81 AC TION Amsterdam 24-08-96
17 56.74 Willem Veldpaus 15-07-02 Hellas Groningen 16-09-17
18 56.68 Robin Bak 16-02-92 NEA-Volharding Emmeloord 16-09-07
19 56.46 Marc de Vries 01-11-78 Zaanland Amsterdam 19-06-93
20 56.42 David Kater 24-06-95 PEC 1910 Gemert 19-09-10
21 56.10 Jeroen Maas 10-01-01 Spado Rijen 19-06-16
22 56.08 Patrick Groot 08-03-80 Zaanland Amsterdam 26-08-95
23 56.02 Sjoerd Pastoor 23-01-01 Sprint Dongen 09-04-16
24 56.00 Onno Heerlien 18-02-64 GVAV Amsterdam 09-09-79
25 55.82 Ludo van der Plaat 03-07-83 Ilion Enschede 20-09-98
kogelslingeren 4 kg
1 62.78 Misha ter Horst 08-05-71 AV '34 Apeldoorn 31-05-86
2 61.82 Yuri Andonakis 20-01-83 Argo '77 Hesel (GER) 26-09-98
3 60.02 Daan Schade 06-04-01 Flevo Delta Breda 09-10-16
4 59.77 Maarten Cornelissen 25-01-92 AAC Melle (BEL) 29-09-07
5 58.44 Olaf Kamphuis 30-03-87 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 19-10-02
6 57.26 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Boskoop 02-10-10
7 56.05 Maarten Persoon 15-03-87 AAV '36 Boskoop 05-10-02
8 55.36 Tarak Lebbene 21-09-80 Ilion Amsterdam 27-08-95
9 54.56 Johan Luten 14-10-87 AAC '61 Apeldoorn 19-10-02
10 54.20 Dennis Hemelaar 02-12-94 AAC Almelo 05-09-09
11 53.73 Teun de Koning 21-05-02 Lycurgus Amsterdam 17-06-17
12 51.34 Niek Brummans 14-05-99 Swift Rheine (GER) 06-09-14
13 50.53 Bram Coenen 14-06-99 Swift Rheine (GER) 06-09-14
14 49.89 Tim de Greef 07-05-01 Altis Boskoop 08-10-16
15 49.22 Vincent Onos 08-04-86 SAV Apeldoorn 20-10-01
16 48.94 Floris Smink 12-08-03 AC TION Amsterdam 26-08-17
17 48.80 Joris van der Hoven 21-07-96 Hera Krommenie 22-10-11
18 47.99 Ruben Zwiers 27-10-90 SISU Amsterdam 27-08-05
19 47.80 Jeremy Bronswijk 29-07-95 Olympus '70 Amsterdam 21-08-10
20 47.61 Bjarne Aelbers 28-02-97 Rotterdam Atletiek Rotterdam 15-09-12
21 47.25 Thieme Schmidt 16-04-98 Leiden Atletiek Rotterdam 19-10-13
22 46.78 Luuk Vos 08-03-97 PEC 1910 Amsterdam 25-08-12
23 46.66 Remy Engwegen 30-01-69 AV '34 Apeldoorn 06-10-84
24 46.35 Oscar van Crimpen 10-09-96 SAV Amsterdam 27-08-11
25 45.67 Niels Oudenes 11-01-89 AV '47 Boskoop 24-04-04
8-kamp
1 6.566 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Krommenie 26-06-94
2 6.525 Bob Altena 11-02-86 Climax Emmen 23-09-01
3 6.448 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Haarlemm 21-09-97
4 6.425 Rik Taam 17-01-97 Zaanland Emmeloord 17-05-12
(11.71 * 6.41 * 14.44 * 1.90 * 13.79 * 42.12 * 48.91 * 2.51.63)
5 6.372 Rody de Wolff 09-04-97 Heerenveen Emmeloord 17-05-12
(11.90 * 6.17 * 15.93 * 1.85 * 15.33 * 54.96 * 49.71 * 2.52.19)
6 6.297 Rafael Raap 18-03-99 PAC Lisse 01-06-14
(11.55 * 6.70 * 12.36 * 1.95 * 14.09 * 34.17 * 46.37 * 2.50.13)
7 6.292 Bart Bennema 28-04-78 AAC '61 Zierikzee 27-09-92
8 6.286 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Tilburg 21-09-14
(11.32 * 6.16 * 14.69 * 1.80 * 14.10 * 32.81 * 51.20 * 2.48.52)
9 6.280 Emiel Roodenburg 01-03-74 Atletica Emmen 24-09-89
10 6.275 Chiel Warners 02-04-78 Spirit-Lelystad Huizen 11-07-93
11 6.267 Guido Bonsen 30-07-69 Hera Heerhugowaard 22-09-84
12 6.258 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Best 06-07-08
(11.86 * 6.32 * 13.23 * 1.90 * 13.91 * 43.32 * 41.51 * 2.50.13)
13 6.253 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Tilburg 21-09-14
(12.06 * 6.04 * 13.28 * 1.90 * 14.69 * 43.15 * 52.16 * 2.47.10)
14 6.245 Michel Bernhard 24-01-86 Phanos Emmen 23-09-01
15 6.236 Rob van Dijk 07-05-68 Sprint Breda 02-10-83
16 6.228 Lennox Vellema 15-01-93 Lycurgus Enschede 21-09-08
(11.93 * 6.24 * 16.29 * 1.75 * 13.92 * 47.14 * 44.07 * 3.00.51)
17 6.224 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Emmen 25-09-94
18 6.194 Menno Swier 10-04-66 Holland-L Hoorn 26-09-81
19 6.153 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Zoetermeer 24-09-17
(11.72 * 6.01 * 14.34 * 1.70 * 13.62 * 47.33 * 48.20 * 3.05.99 *0.3 * -0.5 *0.5)
20 6.146 Robin Bak 16-02-92 NEA-Volharding Emmeloord 16-09-07
(12.57 * 5.66 * 14.65 * 1.85 * 14.61 * 42.68 * 56.68 * 2.50.22)
21 6.127 DaniŽl Ward 04-01-84 RKHAV Zierikzee 19-09-99
22 6.118 Ivo van Haaren 08-03-82 KAV Holland Haarlem 21-09-97
23 6.117 Peter Tichelaar 20-06-89 Isala '96 Emmeloord 26-09-04
24 6.101 Rene Swienink 00-00-68 PEC 1910 Zwolle 19-06-83
4 x 100 meter
43.70 Nationale ploeg Hengelo 03-09-11
(Ricardo Buinsters, Bart Bosch, Sybren Blok, Riangenel Janga)
1 43.60 Rotterdam PAC Amstelveen 23-09-17
(Damian Felter, Isiah Emanuelson, Mark Heiden, Robin van Kooij)
2 44.91 Den Haag Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10-09-16
(Lars Adriaanse, Benjamin Coolen, Ferrie Hamer, Dario Podda)
3 45.41 Heerhugowaard Hera Groningen 16-09-17
(Leon Caballer, Romello Christiaan, Koen Hoedjes, Lars Philipsen)
4 45.54 Zoetermeer Ilion Amstelveen 24-09-11
(Steven Eleonora, Riangenel Janga, Michen Biesaart, Alessandro Lentze)
5 45.61 Tilburg Attila Amstelveen 24-09-11
(Olivier Somers, Maarten Smulders, David Staat, Niek Vermeer)
6 45.62 Den Haag Sparta Amstelveen 28-09-14
(Sebastiaan Verhoeven, Bryan Pronk, Robin Spoor, Tijmen Melgers)
7 45.74 Harderwijk Atlos Krommenie 15-09-12
(Ivan Feitsma, Neflin de Weerdt, Joost Visser, Sawa Bezelev)
8 45.76 Santpoort Suomi Krommenie 15-09-12
(David Rosdorff, Mike Melchers, Jochem Dobberm, Jelle van Sunder)
9 45.97 Haarlem KAV Holland Amstelveen 17-09-06
10 46.13 Amstelveen Startbaan Ede 14-09-96
betere handtijden:
45.6h Eindhoven PSV Eindhoven 24-05-87
45.6h Amsterdam AAC Emmen 15-09-90
45.8h Beverwijk DEM Amsterdam 31-08-85
45.8h Drachten Impala Groningen 06-09-86
45.9h Hoorn Hollandia Heerhugowaard 12-06-87
46.0h Rotterdam AVR Drachten 21-09-85
46.0h Lisse De Spartaan Lisse 17-09-88