Dit is de ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-C van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.

Deze is laatst geactualiseerd t/m 27 augustus 2017

De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiŽle versie,

dit omdat prestatie onder die ondergrens niet geheel zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datum en plaats) zijn welkom.

Mail naar:

Kris Beerens

Jongens C

100 meter

1

10.87

Joris van Gool

04-04-98

Spiridon

Utrecht

15-07-13

0.6

2

11.08

Isiah Emanuelson

03-06-02

PAC

Oud-Beijerland

21-05-17

1.3

3

11.15

Hensley Oosterwolde

02-01-81

PAC

Den Haag

01-09-96

-0.8

4

11.15

Bryan Pronk

22-06-99

Sparta

Amsterdam

31-08-14

1.1

5

11.16

Michael Mathew

04-03-85

Rotterdam Atletiek

Hengelo

24-06-00

1.8

6

11.20

Keitharo Oosterwolde

17-02-02

AV Almere '81

Hagen (GER)

16-06-17

2.0

7

11.21

Bram Peters

06-02-92

Prins Hendrik

Roermond

10-06-07

-0.0

8

11.21

Kelvin Tairou

02-04-95

THOR

Tilburg

01-06-09

-0.6

9

11.21

Daan Lubberdink

31-08-99

Ciko '66

Amsterdam

31-08-14

1.1

10

11.21

Koen Hoedjes

27-06-02

Hera

Hagen (GER)

16-06-17

1.5

11

11.22

Rodney Zuijderwijk

30-03-71

-

Brisbane (AUS)

18-10-86

12

11.24

DaniŽl Ward

04-01-84

RKHAV

Amsterdam

22-08-99

1.5

13

11.27

Olaf van den Bergh

07-03-94

Marvel

Tilburg

01-06-09

-0.6

14

11.28

Eugene Susanna

23-09-88

GVAC

Lisse

28-06-03

1.3

15

11.30

Prince Kwidama

23-05-85

Haag Atletiek

Hengelo

24-06-00

1.8

16

11.30

Kosheen Miran

15-03-02

Groningen Atletiek

Stadskanaal

24-06-17

1.4

17

11.31

Joeri Kalter

04-02-82

Iphitos

Enschede

13-06-97

0.9

18

11.33

Gino van Wijk

20-02-02

Lycurgus

Hagen (GER)

16-06-17

1.8

19

11.34

Kjell Wolters

18-04-94

PEC 1910

Stockholm (SWE)

01-08-09

1.0

20

11.36

Nsikak Ekpo

14-04-03

Haag Atletiek

Amsterdam

27-08-17

0.2

21

11.39

David Martha

13-02-84

AV '34

Amsterdam

22-08-99

1.8

22

11.39

Eric Gommans

17-08-79

Hollandia

Weert

22-05-94

23

11.39

Martijn Mortier

05-06-80

RKHAV

Lisse

25-05-95

24

11.39

Sander Pupella

27-03-93

CAV Energie

Barendrecht

15-06-08

25

11.39

Riangenel Janga

02-08-96

Ilion

Hengelo

03-09-01

-0.8

26

11.39

Shaquille Brahm

18-01-97

U-Track

Utrecht

10-08-12

0.4

betere handtijden:

10.8h

Frank Freeman

23-09-74

AAC

Amsterdam

11-06-89

11.1h

Cees van de Ven

21-01-55

DES

Eersel

06-06-70

11.1h

Frank Peters

00-00-68

Caesar

Helmond

24-09-83

150 meter (sinds 2009)

1

16.70

Isiah Emanuelson

03-06-02

PAC

Spijkenisse

27-05-17

0.1

2

17.04

Marnix van der Burg

22-01-02

Leiden Atletiek

Leiden

27-05-17

0.4

3

17.13

Keitharo Oosterwolde

17-02-02

AV Almere '81

Emmeloord

13-05-17

0.6

4

17.15

Kosheen Miran

15-03-02

Groningen Atletiek

Stadskanaal

27-05-17

0.5

5

17.17

Koen Hoedjes

27-06-02

Hera

Amsterdam

26-08-17

-0.2

6

17.20

Nsikak Ekpo

14-04-03

Haag Atletiek

Amsterdam

26-08-17

-0.2

7

17.21

Sawa Bezelev

13-07-98

Athlos

Utrecht

09-08-13

-0.2

8

17.28

Tim Bluekens

17-08-97

Climax

Veenendaal

01-09-12

1.5

9

17.29

Gino van Wijk

20-02-02

Lycurgus

Amsterdam

19-05-17

0.1

10

17.39

Shaquille Brahm

18-01-97

U-Track

Utrecht

31-08-12

0.1

11

17.39

Quinten van Ommen

04-01-02

Achilles Top

Weert

27-05-17

-1.9

12

17.42

Marcus Melenhorst

30-10-02

Altis

Amersfoort

01-07-17

1.1

13

17.43

Nigel Steenwinkel

31-08-02

Ilion

Amsterdam

26-08-17

1.7

14

17.49

Romello Christiaan

25-02-02

Hera

Amsterdam

26-08-17

-0.2

15

17.50

D'Sean Holaman

19-03-02

De Sperwers

Amsterdam

26-08-17

0.0

16

17.55

Jochem Dobber

08-07-97

Suomi

Utrecht

31-08-12

-0.1

17

17.55

Robin Spoor

30-01-00

Sparta

Utrecht

07-06-15

1.3

18

17.57

Lars van Hoeven

06-06-99

AV Heerenveen

Utrecht

08-08-14

0.2

19

17.59

Koen Bastiaansen

07-03-95

Sprint

Zundert

10-07-10

0.4

20

17.60

Mark van der Linden

30-01-03

Haag Atletiek

Emmeloord

13-05-17

0.6

21

17.61

GabriŽl Cornelissen

03-04-01

GAC-Hilversum

Alphen aan den Rijn

10-09-16

0.5

22

17.62

Dario Podda

24-04-01

Haag Atletiek

Amsterdam

27-08-16

1.9

23

17.65

Sil Negenman

28-05-00

Holland

Purmerend

26-06-15

0.1

24

17.65

Sven Roosen

27-07-01

Eindhoven Atletiek

Alphen aan den Rijn

10-09-16

0.4

25

17.66

Joris van Gool

04-04-98

Spiridon

Maastricht

22-05-12

0.0

800 meter

1

1.54.54

Najib Hassan Ali

01-07-01

PAC

Hoorn

14-05-16

2

1.54.8

Vincent Hoek

14-04-71

Avantri

Amsterdam

24-08-86

3

1.55.4

Gertjan Liefers

26-09-78

AV '34

Amsterdam

01-09-93

4

1.55.88

Rick van Riel

15-02-02

Attila

Leiden

17-06-17

5

1.56.05

Riccardo Sprong

01-06-93

Clytoneus

Utrecht

27-06-08

6

1.56.8

Stephan Kreykamp

14-06-76

OSS-VOLO

Valkenswaard

15-09-90

7

1.57.14

Alessio van der Straaten

17-04-00

Ilion

Zoetermeer

26-06-15

8

1.57.73

Bas Visserman

27-02-91

Impala

Oordegem (BEL)

02-07-05

9

1.58.0

Maurice Keizer

14-04-75

KAV Holland

Amsterdam

25-08-90

10

1.58.02

Seppe Stax

09-02-86

AV Nijmegen

Brasschaat (BEL)

15-08-01

11

1.58.2

Michiel Loeschner

09-11-76

BAV

Krommenie

25-05-91

12

1.58.24

Robert Tangerman

17-02-91

Spado

Ninove (BEL)

29-07-06

13

1.58.26

Robin van Riel

30-04-00

Attila

Wageningen

18-09-15

14

1.58.28

Roel van Opdorp

03-02-87

Reeuwijk

Gouda

09-05-02

15

1.58.28

Brian Versluis

11-07-99

Atverni

Wageningen

19-09-14

16

1.58.3

Roel de Haan

20-02-74

Attila

Kerkrade

30-09-89

17

1.58.31

Ronnie van Munster

21-02-86

Phanos

Utrecht

20-07-01

18

1.58.31

Jens Peeters

05-08-01

Eindhoven Atletiek

Eindhoven

10-06-16

19

1.58.5

Johan Kuijpers

06-03-65

Festina

Sittard

25-06-80

20

1.58.55

Jeroen van Calker

30-07-92

PEC 1910

Utrecht

17-05-07

21

1.58.7

Frank Nusse

02-03-53

AAC

Breda

06-09-68

22

1.58.7

Ted Smit

25-11-72

NOVA

Amsterdam

23-08-87

23

1.58.7

Eric Ruys

10-02-76

Hera

Krommenie

25-05-91

1000 meter (sinds 2002)

1

2.28.84

Najib Hassan Ali

01-07-01

PAC

Barendrecht

12-05-16

2

2.36.20

Ibrahim Abdi Ali

01-01-01

Hanzesport

Hengelo

23-06-16

3

2.36.42

Jens Peeters

05-08-01

Eindhoven Atletiek

Veldhoven

08-04-16

4

2.36.53

Jeroen van Calker

30-07-92

PEC 1910

Harderwijk

20-06-07

5

2.36.77

Roel van Opdorp

03-02-87

SC Reeuwijk

Leiden

14-08-02

6

2.36.85

Bram Anderiessen

01-08-99

AKU

Utrecht

20-06-14

7

2.37.58

Bart van Nunen

24-09-95

Passaat

Utrecht

30-07-10

8

2.38.36

Dave de Geest

00-00-89

Ciko '66

Werther (GER)

04-09-04

9

2.38.45

Brian Versluis

11-07-99

Atverni

Utrecht

20-06-14

10

2.38.75

Michel Kerkdijk

18-02-87

Atletics

Gladbeck (GER)

07-09-02

11

2.39.06

Niels Daas

01-06-90

Atverni

Utrecht

22-07-05

12

2.39.37

Stan Schipperen

29-11-01

Scorpio

Barendrecht

12-05-16

13

2.39.81

Jaap Gerben Vellinga

28-07-94

Horror

Heiloo

31-07-09

14

2.39.90

Lars Olde

07-06-98

VAV

Wageningen

21-09-12

15

2.39.98

Jorijn de Mare

28-01-94

Atverni

Utrecht

10-07-09

16

2.40.26

Jelmer Bosma

09-02-89

AV Almere '81

Werther (GER)

04-09-04

17

2.40.39

Ruud Boom

03-01-91

Daventria

Utrecht

28-07-06

18

2.40.41

Robin Teunissen

23-01-90

ATV Venray

Oedt (GER)

29-06-05

19

2.40.92

Freek Lier

11-04-94

Hanzesport

Utrecht

10-07-09

20

2.41.10

Bereket Petersen

27-02-01

AV '56

Barendrecht

12-05-16

21

2.41.15

Jesper Arts

02-04-92

LGD

Gemert

20-05-07

22

2.41.16

Mojalefa Kloprogge

15-09-01

Phoenix

Utrecht

02-09-16

23

2.41.27

Justin Lam

13-06-99

AV Almere '81

Utrecht

20-06-14

24

2.41.34

Hamza Foulouh

14-08-94

U-Track

Utrecht

10-07-09

25

2.41.45

Timothy Vergauwen

25-03-92

LTES

Utrecht

20-07-07

1500 meter

1

3.56.06

Najib Hassan Ali

01-07-01

PAC

Rotterdam

07-07-16

2

3.57.2

Gertjan Liefers

26-09-78

AV '34

Apeldoorn

02-07-93

3

4.01.4

Johan Kuijpers

06-03-65

Festina

Bielefeld (GER)

02-09-80

4

4.02.92

Bram Anderiessen

01-08-99

AKU

Wageningen

19-09-14

5

4.03.74

Stephan Kreykamp

14-06-76

OSS-VOLO

Kerkrade

14-06-91

6

4.05.4

Michiel Loeschner

09-11-76

BAV

Amsterdam

24-08-91

7

4.05.59

Barend Derriks

02-08-81

AV Castricum

Hoorn

23-06-96

8

4.06.16

Leon Koch

19-06-92

AV Almere '81

Gorinchem

15-06-07

9

4.06.92

Siraj Awal Aman

05-02-01

Argo

Wageningen

16-09-16

10

4.07.01

Niels van Veen

03-01-77

Spirit-Lelystad

Breda

28-06-92

11

4.07.95

Rick van Riel

15-02-02

Attila

Tilburg

11-06-17

12

4.08.0

Seppo Hensgens

17-04-70

Swift

Sittard

13-09-85

13

4.08.03

Roel van Opdorp

03-02-87

SC Reeuwijk

Leiden

17-07-02

14

4.08.1

Stefan Beumer

28-04-81

AV '34

Nijmegen

10-07-96

15

4.09.0

Vincent Telgen

31-10-75

Cialfo

Amsterdam

23-08-87

16

4.09.04

Bart van Nunen

24-09-95

Passaat

Utrecht

28-05-10

17

4.09.22

Nils Daas

01-06-90

Atverni

Gorinchem

17-06-05

18

4.09.84

Jurjen Polderman

21-04-91

Clytoneus

Utrecht

07-07-06

19

4.10.0

Jan Zethof

09-05-60

TVA

Arnhem

06-09-75

100 meter horden 84 cm

1

13.20

Joris van Gool

04-04-98

Spiridon

Amsterdam

24-08-13

-0.3

2

13.24

Mark Heiden

14-08-02

PAC

Amsterdam

26-08-17

1.7

3

13.27

Pieter Braun

21-01-93

Sprint

Assen

13-09-08

4

13.34

Ramsey Angela

06-11-99

PAC

Rotterdam

24-05-14

1.9

5

13.42

Kjell Wolters

18-04-94

PEC 1910

Almelo

05-09-09

1.7

6

13.43

Eric Gommans

17-08-79

Hollandia

Weert

22-05-94

7

13.45

Sybren Blok