Dit is de ranglijst aller tijden voor junioren-B van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m: 18 juni 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datumen plaats) zijn welkom. Alleen prestaties met rugwind-aanduiding (waar van toepassing) worden opgenomen.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens B
100 meter
1 10.69 Lindell Philip 26-03-90 Lycurgus Belgrado (SRB) 23-07-07 1.9
2 10.73 Rodney Zuijderwijk 30-03-71 Brisbane (AUS) 21-10-88 1.0
3 10.73 DaniŽl Ward 04-01-84 RKHAV Hengelo 24-06-00 1.8
4 10.79 Giovanni Codrington 17-07-88 Groningen Atletiek Lignano (ITA) 04-07-05 0.6
5 10.79 Shaquille Haverkamp 10-01-99 AV Gouda Oordegem (BEL) 28-05-16 -1.8
6 10.80 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Tilburg 09-06-14 1.0
7 10.81 Jonathan Mutebwa 11-01-93 Eindhoven Atletiek Zwolle 26-06-10 1.7
8 10.83 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Lisse 27-04-96 2.0
9 10.83 Bram Peters 06-02-92 Prins Hendrik Lokeren (BEL) 01-06-09 1.3
10 10.84 Levi Hazes 07-01-00 AV '23 Leiden 17-06-17 0.8
11 10.85 Dennis Spillekom 07-08-90 Lycurgus Utrecht 07-07-07 1.1
12 10.85 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Utrecht 10-07-15 0.1
13 10.87 Onyema Adigida 07-01-00 Phanos Haarlem 07-05-17 1.6
14 10.89 Jerrel Feller 09-06-87 DEM Hoorn 15-05-04 0.6
15 10.91 Eric van Zee 02-05-71 Typhoon Uden 05-06-88
16 10.92 Martijn Mortier 05-06-80 PSV Uden 28-06-97 1.7
17 10.92 Michael Matthew 04-03-85 Rotterdam Atletiek Assen 22-06-02 0.2
18 10.92 Daan Lubberdink 31-08-99 Ciko '66 Breda 02-07-16 -0.4
19 10.93 Uros Zver 03-05-80 AV Haarlemmermeer Amsterdam 14-06-97 0.0
20 10.93 Rodrigo-Willy Broer 27-08-96 Daventria Hoorn 18-05-13 0.9
21 10.95 Jordan Knops 12-02-00 Voorne Atletiek Oud-Beijerland 21-05-17 1.3
22 10.96 Ydo van Oostende 21-07-70 Athletics Hoorn 13-06-87
23 10.96 Maxim Ouwendijk 21-10-92 PAC Den Haag 07-06-09 1.7
24 10.97 Marc Weemaes 11-05-71 Kimbria Uden 04-06-88
25 10.97 Martijn Ungerer 06-06-78 AAV '36 Sittard 24-06-95 0.7
26 10.97 Bryan Pronk 22-06-99 PAC Delft 14-06-15 0.7
27 10.99 Frank Freeman 23-09-74 AAC Alphen aan den Rijn 29-06-91 2.0
buitenlanders bij NL clubs:
10.84 Hensley Paulina (AHO) 26-06-93 Rotterdam Atletiek Zwolle 26-06-10 1.7
200 meter
1 21.55 Onyema Adigida 07-01-00 Phanos Amsterdam 25-05-17 0.9
2 21.63 Sander Pupella 27-03-93 Haag Atletiek Zwolle 27-06-10 2.0
3 21.65 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Breda 28-06-15 0.0
4 21.66 Dennis Spillekom 07-08-90 Lycurgus Utrecht 08-07-07 0.8
5 21.73 Daan Lubberdink 31-08-99 Ciko '66 Utrecht 15-07-16 0.2
6 21.77 Rodrigo-Willy Broer 27-08-96 Daventria Amsterdam 21-07-13 0.6
7 21.77 Bryan Pronk 22-06-99 PAC Breda 28-06-15 0.0
8 21.83 Isayah Boers 19-06-99 Phanos Hengelo 18-09-16 -0.2
9 21.84 DaniŽl Ward 04-01-84 RKHAV Hengelo 25-06-00 2.0
10 21.86 Rodney Zuijderwijk 30-03-71 Brisbane (AUS) 12-10-88
11 21.89 Hensley Oosterwolde JC 02-01-81 PAC Hoorn 23-06-96 2.0
12 21.92 Martijn Ungerer 06-06-78 AAV '36 Hoorn 14-05-95 1.5
13 21.92 Bram Peters 06-02-92 Prins Hendrik Leiden 13-06-09 1.4
14 21.96 Jonathan Mutebwa 11-01-93 Eindhoven Atletiek Zwolle 27-06-10 2.0
15 21.97 Uros Zver 03-05-80 AV Haarlemmermeer Krommenie 08-06-97 1.9
16 21.97 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Amsterdam 06-07-14 -0.8
17 22.06 Marc Weemaes 11-05-71 Kimbria Uden 04-06-88
18 22.06 Jerrel Feller 09-06-87 DEM Oordegem (BEL) 17-07-04 1.1
19 22.07 Michael Matthew 04-03-85 Rotterdam Atletiek Oordegem (BEL) 15-06-02 0.6
20 22.10 Frank Freeman 23-09-74 AAC Brugge (BEL) 24-05-90 -0.9
21 22.11 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Zevenaar 13-06-99 -0.9
22 22.11 Shaquille Brahm 18-01-97 U-Track Amsterdam 06-07-14 -0.8
23 22.13 Michael Pat Anpong 26-03-88 PSV Helmond 26-06-05 0.8
24 22.14 Jochem Dobber 08-07-97 Suomi Amsterdam 06-07-14 -0.8
25 22.19 Jan Westerdiep 15-01-93 Phanos Amsterdam 07-08-10 0.3
26 22.20 Harold Jones 15-09-69 AAC Lisse 15-06-86
27 22.21 Eric van Zee 02-05-71 Typhoon Uden 04-06-88
28 22.21 Maarten ter Horst 15-02-81 AV '34 Diekirch (LUX) 26-09-98 0.0
buitenlanders bij NL clubs:
21.41 Hensley Paulina (AHO) 26-06-93 Rotterdam Atletiek George Town 03-04-10 0.7
400 meter
1 48.29 DaniŽl Ward 04-01-84 RKHAV Barendrecht 11-06-00
2 48.32 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Breda 03-07-16
3 48.43 Curtis Kock 21-06-89 Rotterdam Atletiek Port of Spain (TRI) 14-07-06
4 48.45 Oscar Terol 22-04-67 AAC Luik (BEL) 29-09-84
5 48.47 Robert Lathouwers 08-07-83 PAC Oordegem (BEL) 26-08-00
6 48.67 Marius Kranendonk 08-01-88 Typhoon Papendrecht 12-06-05
7 48.71 Maurice Keizer 11-04-75 KAV Holland Hasselt (BEL) 23-08-92
8 48.77 Marcel Klarenbeek 01-06-60 SOS Roosendaal 03-07-77
9 48.77 Menno Swier 10-04-66 Holland Leiden Groningen 02-07-83
10 48.88 Pel van den Kerkhoff 15-03-68 Clytoneus Hasselt (BEL) 10-08-85
11 49.01 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Roosendaal 01-09-96
12 49.03 Dennis Spillekom 07-08-90 Lycurgus Utrecht 13-05-07
13 49.03 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos Bergen op Zoom 13-09-15
14 49.06 Olaf van den Bergh 07-03-94 Prins Hendrik Trabzon (Tur) 25-07-11
15 49.07 Sander Pupella 27-03-93 Haag Atletiek Hilversum 12-09-10
16 49.17 Brian Smith 01-03-97 Startbaan Amsterdam 08-06-14
17 49.19 Sem Verweij 27-08-99 Hylas Breda 03-07-16
18 49.20 Marnix Hebly 19-05-87 Altis Sittard 27-06-04
19 49.28 Tony van Diepen 17-04-96 AV '34 Sittard 08-09-13
20 49.30 Mark Hoogendoorn 05-06-74 PSV Alphen aan den Rijn 30-06-91
21 49.32 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Utrecht 17-07-13
22 49.37 Jochem Dobber 08-07-97 Suomi Beverwijk 12-09-14
23 49.38 Olaf Senden 07-04-69 Achilles Top Lisse 14-06-86
24 49.38 Ivar Moinat 01-04-97 AV Haarlemmermeer Tilburg 09-06-14
25 49.39 Roel Huijsmans 12-04-96 Flevo Delta Zwolle 23-06-13
26 49.39 Jack Aldrich Christopher Rotterdam Atletiek Breda 03-07-16
27 49.40 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Riga (LET) 05-08-99
800 meter
1 1.48.36 Arjen Visserman 20-08-65 Impala Hengelo 27-07-82
2 1.49.28 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Uden 01-07-95
3 1.49.55 Bram Som 20-02-80 Atletico' 73 Uden 28-06-97
4 1.50.32 Robin van Riel 30-04-00 Attila Huizingen (BEL) 10-06-17
5 1.50.48 Tony van Diepen 17-04-96 AV '34 Oordegem (BEL) 06-07-13
6 1.50.50 Arnoud Okken 20-04-82 Atletico' 73 Utrecht 04-09-99
7 1.50.55 Stephan Kreykamp 14-06-76 De Keien Hengelo 20-06-93
8 1.51.47 Vincent Hoek 14-04-71 Avantri Rotterdam 12-05-88
9 1.51.55 Stefan Beumer 28-04-81 AV '34 Groningen 12-07-98
10 1.51.93 Bas Eefting 16-05-82 AAC' 61 Zevenaar 12-06-99
11 1.51.95 Brian Smith 01-03-97 Startbaan Leiden 14-06-14
12 1.52.08 Marko Koers 03-11-72 AV Nijmegen Nijmegen 10-05-89
13 1.52.18 Martijn Bartelson 03-02-87 NEA-Volharding Heiloo 20-05-04
14 1.52.2 Ted Smit 25-11-72 NOVA Nijmegen 16-06-89
15 1.52.28 Maarten van de Heuvel 15-04-81 Hanzesport Uden 04-07-98
1500 meter
1 3.46.6 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Arnhem 07-06-95
2 3.47.95 Stephan Kreykamp 14-06-76 De Keien Kerkrade 29-05-93
3 3.50.37 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Oordegem (BEL) 04-06-16
4 3.50.6 Johan Kuijpers 06-03-65 Festina Nijmegen 29-07-82
5 3.51.87 Stefan Beumer 28-04-81 AV '34 Kerkrade 24-05-98
6 3.52.20 John Sloot 05-03-69 Start '78 Dortmund (GER) 22-07-86
7 3.52.65 Tom Wiggers 10-08-87 Hylas Duffel (BEL) 29-05-04
8 3.53.58 Djoao Lobles 14-01-01 Noordkop Nijmegen 02-06-17
9 3.53.80 Najib Hassan 01-07-01 PAC Nijmegen 02-06-17
10 3.53.84 Arnoud Okken 20-04-82 Atletico '73 Vught 29-06-99
11 3.53.86 Bas Eefting 16-05-82 AAC' 61 Hechtel (BEL) 07-08-99
12 3.54.3 Marko Koers 03-11-72 AV Nijmegen Nijmegen 19-05-89
13 3.55.0 Kees Jan Bongaertz 08-11-72 V&L-TC Amsterdam 01-10-88
14 3.55.0 Vincent Telgen 08-11-72 Cialfo Nijmegen 19-05-89
3000 meter
1 8.13.90 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Apeldoorn 10-09-95
2 8.15.2 Johan Kuijpers 06-03-65 Festina Rhede (GER) 09-06-82
3 8.26.21 Luc Krotwaar 25-01-68 PSV Amsterdam 08-09-85
4 8.26.4 John Sloot 05-03-69 Start '78 Utrecht 11-07-86
5 8.27.1 Tom Wiggers 10-08-87 Hylas Leiden 12-06-04
6 8.29.12 Niek Blikslager 13-06-95 Groningen Atletiek Kortrijk (BEL) 14-07-12
7 8.30.47 Tim Verbaandert 17-07-00 Eindhoven Atletiek Ertvelde (BEL) 17-06-17
8 8.32.80 Jorit van Malsen 02-10-88 Atverni Leiden 11-06-05
9 8.32.84 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Utrecht 12-08-16
10 8.34.4 Kees Jan Bongaertz 08-11-72 V&L-TC Amsterdam 19-05-88
11 8.35.45 Herco van Beek 16-07-85 Athlos Apeldoorn 12-07-02
12 8.35.65 Koen Raymaekers 31-01-80 Ron Clarke Bergen op Zoom 24-08-97
13 8.35.78 Stan Schipperen 29-11-01 Scorpio Ertvelde (BEL) 17-06-17
14 8.36.2 Jan Zethof 09-05-60 AVA '64 Den Haag 04-06-77
15 8.36.2 Marc Borghans 01-04-60 Caesar Den Haag 04-06-77
16 8.37.0 Rene Bouwmeester 08-06-61 AV Zaanland Den Haag 08-10-78
17 8.37.03 Timothy Vergauwen 25-03-92 LTES Vught 21-05-09
18 8.37.5 Jos Faber 01-02-66 Cifla Vught 29-05-82
110 meter horden 91.4 cm
1 13.97 Robin Korving 29-07-74 Hera Arnhem 13-07-91 0.6
2 13.99 Dave Wesselink 01-10-99 Trias Breda 03-07-16 0.5
3 14.00 Rino Curiel 27-01-72 PSV Bergen op Zoom 02-07-89
4 14.00 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Breda 03-07-16 0.5
5 14.05 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Hilversum 15-09-96 1.1
6 14.10 David Staat 02-04-97 Attila Tilburg 09-06-14 0.1
7 14.11 Gregory Sedoc 16-10-81 AAC Vught 14-06-98 1.2
8 14.11 Erik Leeflang 10-08-89 Zuidwal Bergen op Zoom 02-07-06 1.2
9 14.17 Mike Tevreden 21-06-65 Sparta Haarlem 29-05-82
10 14.16 Job Beintema 24-05-95 Trias Breda 02-06-12 -0.5
11 14.18 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Uden 09-05-99 0.5
12 14.23 Mark Hoogendoorn 05-06-74 PSV Eindhoven 07-07-91 1.4
13 14.23 Bart Bennema 28-04-77 AAC '61 Groningen 27-06-93 -0.8
14 14.23 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Epe 26-04-15 0.4
15 14.24 Rodney Zuiderwijk 30-03-71 Brisbane (AUS) 21-10-87
16 14.24 Robin Oenema 19-06-91 PEC 1910 29-06-08 0.8
17 14.25 Jules de Bont 23-12-94 Phanos Alphen aan den Rijn 10-07-11 0.4
18 14.26 David Martha 13-02-84 AV '34 Uden 24-06-01 1.0
19 14.26 Mike van Kruchten 07-04-87 Phanos Lier (BEL) 06-06-04 -0.7
20 14.27 Stijn van Opstal 23-03-92 Prins Hendrik Tilburg 12-05-08 -0.9
21 14.27 Sybren Blok 25-06-96 PAC Eindhoven 30-06-13 -1.3
22 14.28 Liam van der Schaaf 08-10-98 Phanos Den Haag 20-09-15 -1.5
23 14.29 Boudewijn Luyten 25-08-88 Start '78 Groningen 25-05-05
24 14.31 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Barendrecht 15-09-02 1.9
25 14.31 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Amsterdam 06-07-14 -0.6
26 14.33 Emiel Mellaard 21-03-66 Spark Groningen 21-05-83
300 meter horden 84 cm
1 36.76 Menno Swier 10-04-66 Holland Leiden Vught 26-06-82
2 37.11 Mark Hoogendoorn 05-06-74 PSV Alphen aan den Rijn 29-06-91
3 38.04 Ferry Groffen 04-01-74 THOR Alphen aan den Rijn 29-06-91
4 38.17 Pel van den Kerkhoff 15-03-68 Clytoneus Amsterdam 29-06-84
5 38.26 Mike Tevreden 21-06-65 Sparta Vught 26-06-82
6 38.49 Robin Korving 29-07-74 Hera Krommenie 11-08-91
7 38.50 Maurice Keizer 11-04-75 KAV Holland Breda 26-06-92
8 38.51 Marco Kortleever 02-02-73 Holland Leiden Leiden 30-06-90
9 38.52 Andre Verwey 28-03-67 AV '56 Amsterdam 30-06-84
10 38.52 Thomas Kortbeek 02-04-81 Prins Hendrik Vught 12-06-98
400 meter horden 84 cm
1 52.32 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Breda 02-07-16
2 52.41 Marius Kranendonk 08-01-88 Typhoon Lignano (ITA) 06-07-05
3 52.72 Jesper Arts 02-04-92 Lopersgroep Deurne Amsterdam 31-05-09
4 52.98 Jarno Boutkam 17-02-90 Hellas Belgrado (SRB) 26-07-07
5 53.87 Jurgen van der Zwet 16-02-99 De Spartaan Tbilisi (GEO) 30-07-15
6 53.98 Wesley ZschŲttche 03-04-93 AV Zaanland Zwolle 25-06-10
7 54.03 Cliff Ellsworth 17-04-93 Lycurgus Zwolle 25-06-10
8 54.12 Martin Oonincx 26-05-99 Spado Breda 02-07-16
9 54.21 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Amsterdam 04-07-14
10 54.31 Daniel Franken 11-01-87 AV '34 Sittard 26-06-04
11 54.39 Joost de Jong 22-06-94 Pallas '67 Hoorn 21-05-11
12 54.42 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61 Amsterdam 04-07-14
13 54.72 Arend-Jan Spierenburg 16-06-95 Cialfo Epe 29-04-12
14 54.94 Chris Misker 08-06-83 De Sperwers Hengelo 23-06-00
15 55.21 Sven Roosen 27-07-01 Eindhoven Atletiek Ninove (BEL) 16-06-17
16 55.41 Thomas Potma 20-04-96 CAV Energie Breda 01-06-12
17 55.44 Wouter Schuwer 22-12-91 Scopias Groningen 30-05-08
18 55.50 Steven Nuytinck 28-01-91 AV '56 Groningen 30-05-08
19 55.56 Koen Smet 09-08-92 Phanos Emmeloord 26-06-09
20 55.58 Paul Boon 21-04-88 SAV Helmond 24-06-05
21 55.62 Bart van der Gragt 20-03-87 Hylas Lisse 27-06-03
22 55.75 Maurik de Groot 14-04-99 Haag Atletiek Breda 27-06-15
23 55.82 Rens van der Schaaf 04-03-97 VAV Amsterdam 08-06-14
24 55.92 Marc Mťdevielle 09-07-97 Phanos Amsterdam 08-06-14
25 55.97 Tarik Bayoumi 27-03-94 AAC Alphen aan den Rijn 08-07-11
26 56.02 Pelle Gelderblom 27-07-98 AV '56 Breda 27-06-15
27 56.08 Duco Furda 07-06-96 PEC 1910 Eindhoven 28-06-13
28 56.11 Roel Huijsmans 12-04-96 Flevo Delta Epe 28-04-13
29 56.12 Remko Donga 09-05-90 Ilion Utrecht 06-07-07
30 56.12 Joost de Jong 22-06-94 Pallas '67 Zwolle 25-06-10
31 56.19 Bram Elevelt 29-05-96 Generaal Michaelis Eindhoven 28-06-13
32 56.24 Jon Schouwenaar 17-06-94 Startbaan Amsterdam 12-06-11
33 56.27 Revelinho Eind 07-04-90 Jahn II Bergen op Zoom 30-06-06
34 56.35 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Amsterdam 04-07-14
35 56.38 Pelle Rietveld 04-02-85 AAV '36 Uden 22-06-01
36 56.40 Jonathan Deloo 13-05-91 De Spartaan Leiden 09-07-08
37 56.40 Cas Swienink 24-03-98 PEC 1910 Amsterdam 08-06-14
38 56.42 Maarten Beerepoot 08-12-87 Climax Sittard 26-06-04
39 56.45 Niels Kok 30-04-99 Flevo Delta Breda 02-07-16
40 56.52 Oskar Jansen 18-12-88 AAC Helmond 24-06-05
41 56.56 Ronald Droppert 13-02-88 AV '40 Delft 15-06-05
42 56.65 Niels van Dijk 29-07-88 Clytoneus Amsterdam 11-06-04
op seniorenhoogte (91.4 cm):
53.84 Eelco Veldhuijzen 19-07-84 Clytoneus Leiden 09-06-01
55.61 Martijn Bervoets 04-03-92 De Keien Nieuwegein 20-09-09
56.20 Jeroen Reijman 15-03-99 Leiden Atletiek Leiria (POR) 19-09-15
56.49 Robert Lathouwers 08-07-83 PAC Delft 17-09-00
56.65 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Eindhoven 14-09-14
2000 meter steeple chase
1 5.47.51 Ramses Bekkenk 27-07-76 Delta Sport Valkenswaard 08-07-93
2 5.53.7 Vincent Telgen 08-11-72 Cialfo Arnhem 10-06-89
3 5.54.1 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Apeldoorn 22-04-94
4 5.56.2 Wim de Koning 31-01-62 Hellas Bern 07-07-79
5 5.57.92 Jeroen van Dijke 06-04-76 THOR Assen 13-06-93
6 6.01.0 Jan Zethof 09-05-60 AVA '64 Arnhem 12-06-77
7 6.05.07 Frank Leistra 09-03-69 HAC '63 Utrecht 31-08-86
8 6.05.4 Menno Lievers 20-08-59 SOS Vught 18-06-76
9 6.05.45 Joost Blokland 07-02-82 Antilope Zevenaar 13-06-99
10 6.07.5 Marc van Dijk 17-05-74 AVV Valkenswaard 31-08-91
hoogspringen
1 2.10 Sven van Merode 02-10-98 Spado Amsterdam 01-08-15
2 2.09 Joep Elenbaas 06-03-60 Sparta Utrecht 28-07-77
3 2.09 Wilbert Pennings 23-02-75 Attila Brussel (BEL) 19-09-92
4 2.07 Bart Kramer 17-04-72 Arena Arnhem 15-05-89
5 2.06 Paul Jongmans 26-08-80 THOR Lissabon (POR) 22-07-97
6 2.06 Roy van Meel 20-03-90 Ilion Utrecht 08-07-07
7 2.06 Rafael Raap 18-03-99 PAC Leiria (POR) 17-09-16
8 2.05 Wendel Nooitmeer --69 Spark Lisse 15-06-86
9 2.05 Norman van Mook 27-07-72 THOR Kerkrade 27-05-89
10 2.05 Bert Albers 15-04-72 Ciko '66 Arnhem 24-05-87
11 2.05 Joost Ketel 21-05-94 Achilles Roosendaal 17-06-11
12 2.05 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Donetsk (UKR) 11-07-13
13 2.05 Dion van Kessel 12-06-97 Typhoon Rotterdam 22-06-14
14 2.04 Roland van Zuilen 03-04-91 Gouda Groningen 31-05-08
15 2.03 Kees Verspaget 05-05-58 HAC Amsterdam 28-06-75
16 2.03 Sven Ootjers 24-06-73 NOVA Hoorn 26-08-90
17 2.03 Pascal Jansen 28-09-75 Scorpio Breda 27-06-92
18 2.03 Jasper de Lange 16-05-88 AAV '36 CuraÁao 28-07-05
19 2.03 Jaden Bernabela 03-11-00 Haag Atletiek St Georges (GRN) 27-03-16
20 2.03 Stan Nijhuis 19-04-01 Trias Amsterdam 18-06-17
verspringen
1 7.60 Rodney Zuijderwijk 30-03-71 Brisbane (AUS) 05-12-87
2 7.52 Niels Kruller 17-05-75 AAC Haarlem 24-05-92
3 7.48 Emiel Mellaard 21-03-66 Spark Schwechat (AUT) 27-08-83
4 7.38 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Sittard 23-06-95 0.9
5 7.27 Hein Macnack 30-09-67 HAV Den Haag 24-09-83
6 7.23 Stefan Molenaar 30-09-67 De Spartaan Leiden 30-06-90 1.1
7 7.23 Martin Luinge 25-02-78 AAC '61 Sittard 23-06-95 2.0
8 7.23 Chiel Warners 02-04-78 Spirit Lelystad Sittard 23-06-95 0.6
9 7.18 Gregory Lede 16-06-72 Atletica Zevenaar 10-09-89
10 7.18 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Sittard 24-06-95 -0.2
polsstokhoogspringen
1 5.10 Koen van der Wijst 07-08-97 Unitas Eugene (USA) 24-07-14
2 5.06 Christian Tamminga 30-04-74 Sparta Amsterdam 16-08-91
3 5.00 Wout van Wengerden 16-02-87 NEA-Volharding Lisse 28-05-04
4 4.81 Lťon Mak 05-09-00 De Gemzen Rotterdam 10-06-17
5 4.80 Gilbert Wijntjes 08-02-88 Caesar Sittard 11-09-05
6 4.80 Menno Vloon 11-05-94 Lycurgus Grootebroek 04-09-11
7 4.70 Rens Blom 01-03-77 Unitas Assen 13-03-93
8 4.62 Jouke Garretsen 02-08-87 Unitas Sittard 07-08-04
9 4.60 Robbert-Jan Jansen 02-07-83 Prins Hendrik Esbjerg (DEN) 14-07-99
10 4.60 Siem ter Braake 30-10-00 GAC Hilversum Veenendaal 18-06-17
11 4.51 Roman Monte 20-03-96 GAC Hilversum Alphen aan den Rijn 02-05-13
12 4.50 Perry de Paauw 30-04-64 V&L-TC Nijmegen 20-06-81
13 4.50 Erik de Jong 21-07-73 AVR Heerhugowaard 23-09-90
14 4.50 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Zwolle 12-09-99
15 4.50 Sander de Rijke 16-03-85 Ciko '66 Apeldoorn 31-05-02
16 4.50 Patrick Geluk 30-09-90 Passaat Neerpelt (BEL) 02-06-07
17 4.50 Bart Heijes 25-01-95 Passaat Zierikzee 13-05-12
18 4.50 Koen Koenders 15-10-98 Prins Hendrik Den Haag 20-09-15
19 4.50 Philip van de Beek 11-10-00 Phanos Den Haag 20-05-17
20 4.41 Marnix Kolkman JC 14-02-02 AV Edam Rotterdam 10-06-17
21 4.40 Maurice Penders 30-11-63 Unitas Zwolle 14-06-80
22 4.40 Marco Meulink 12-10-65 V&L-TC Zoetermeer 15-05-82
23 4.40 Laurens Looije 12-01-73 Ilion Groningen 02-09-90
24 4.40 Mike Driessen 02-06-80 Unitas Uden 01-06-97
25 4.40 Mark van Putten 04-11-80 Ilion Krommenie 07-09-97
26 4.40 Ludo van der Plaat 03-07-83 Ilion Delft 17-09-00
27 4.40 Bob Altena 11-02-86 AV Weert Valkenswaard 30-08-03
28 4.40 Jorn Bakker 19-02-87 Ilion Utrecht 14-05-04
29 4.40 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Emmen 16-05-04
30 4.40 Timo Looijen 07-07-94 AV Zaanland Gemert 17-09-11
30 4.40 Sybren Blok 25-06-96 PAC Apeldoorn 19-05-13
30 4.40 Rafael Raap 18-03-99 PAC Woerden 28-08-16
buitenlanders bij NL clubs:
4.70 William Frachon (FRA) 15-10-84 Haag Atletiek Dreux 14-07-01
hinkstapspringen
1 15.05 Randy Sedoc 08-09-75 AAC Albi (FRA) 26-09-92
2 15.02 Hein Macnack 30-09-67 Haarlem Utrecht 26-08-84
3 14.67 Gregory Lede 16-06-72 Atletica Bergen op Zoom 02-07-89
4 14.57 Ydo van Oostende 21-07-70 Athletics Hengelo 24-05-87
5 14.46 Jamil Hassan 25-06-99 Bedford (GBR) 19-06-16 1.1
6 14.45 Cor Troost 09-07-67 Spirit Oud-Beijerland Keulen (GER) 10-06-84
7 14.41 Roy Sedoc 27-03-54 AAC Amsterdam 08-09-71
8 14.20 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Amsterdam 21-04-96
9 14.19 Liam Shew-A-Tjon 30-01-97 Fortuna Delft 15-06-14 1.0
10 14.19 Lekan Dalenberg 20-05-98 Atledo Breda 27-06-15 0.8
11 14.18 Roland van Zuilen 03-04-91 Gouda Groningen 01-06-08 1.0
12 14.18 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Emmeloord 27-06-09 0.3
13 14.17 Jermaine Sedoc 30-03-77 AAC Viry-Chtilllon (FRA) 24-09-94
14 14.15 Gerard Hof --67 Impala Drachten 17-06-84
15 14.00 Mark Vlaanderen 07-03-79 PSV Emmen 27-08-95 0.7
kogelstoten 5 kg
1 20.37 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Arnhem 21-09-80
2 19.81 Friso Hagman 14-03-71 PSV Uden 25-08-91
3 19.79 Rutger Smith 09-07-81 Argo '77 Hesel (GER) 26-09-98
4 19.36 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Den Haag 13-09-95
5 18.88 Erik Cadee 15-02-84 Prins hendrik Murcia (ESP) 24-07-01
6 18.17 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Utrecht 10-08-12
7 17.98 Shaquille Emanuelson 08-01-00 PAC Groningen 15-04-17
8 17.78 Mike van der Bilt 23-10-76 Haag Atletiek Den Haag 20-02-93
9 17.55 Maurice Bonfrere 08-07-84 Achilles Top Aken (GER) 03-07-01
10 17.52 Mattijs Mols 22-04-00 Attila Rijen 18-06-17
11 17.50 Mischa Ooteman 01-03-72 DEM Beverwijk 25-08-89
12 17.48 Rudy Velthuis 02-04-78 PEC 1910 Kampen 27-04-95
13 17.43 Patrick Cronie 05-11-89 Passaat Epe 12-04-06
14 17.41 Paul Aldershof 10-12-74 AV '55 Krommenie 21-07-91
15 17.19 Peter Sjoerds 10-07-76 AAC Beverwijk 06-05-93
16 17.19 Thierry Kruithof 11-04-91 KAV Holland Leiden 12-09-08
17 17.19 Maarten Snoeken 03-03-96 AV '56 Eindhoven 30-06-13
18 17.05 Jeroen van de Meer 07-04-59 PSV Amsterdam 19-06-76
discuswerpen 1.5 kg
1 62.34 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Den Haag 27-04-80
2 59.63 Shaquille Emanuelson 08-01-00 PAC Groningen 15-04-17
3 59.44 Rutger Smith 09-07-81 Argo '77 Heerhugowaard 28-08-98
4 58.54 Erik Cadee 15-02-84 Prins Hendrik Lokeren (BEL) 15-06-01
5 57.56 Mike van der Bilt 23-10-76 Haag Atletiek Den Haag 28-04-93
6 57.42 Frank van den Dool 10-07-67 AV '34 Amsterdam 30-06-84
7 56.82 Roland van Zuilen 03-04-91 AV Gouda Haarlem 22-06-08
8 55.08 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Den Haag 20-09-95
9 54.54 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Krommenie 18-10-14
10 54.29 Mattijs Mols 22-04-00 Attila Rotterdam 03-06-17
11 54.27 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Amsterdam 06-07-14
12 53.54 Rudy Velthuis 02-04-78 PEC 1910 Kampen 31-05-95
13 53.28 Pieter van der Kruk 10-02-72 AV '40 Wijchen 09-09-89
14 53.22 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Krommenie 13-10-12
15 52.95 Matthijs Damsteegt 26-08-95 AAC '61 Hoogeveen 08-06-12
16 52.46 Nicolai Versloot 16-01-92 Phanos Emmeloord 28-06-09
17 52.44 Maarten Persoon 15-03-87 AAV '36 Alphen aan den Rijn 05-09-04
18 52.24 Leon Merx 21-03-64 HAC Veldhoven 23-08-81
19 52.24 Ivo de Bruin 07-03-86 Phanos Lisse 31-08-00
20 51.60 Patrick Cronie 05-11-89 Passaat Meppel 06-09-06
21 51.38 Stein Kuiper 03-03-69 Attila Roermond 25-10-86
22 51.35 Rob Hermans 21-06-53 Achilles Top Bergen op Zoom 29-08-70
speerwerpen 700 gr
1 71.81 Bjorn Blommerde 06-07-87 Spado Boechout (BEL) 02-10-04
2 70.94 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Gorinchem 28-09-03
3 70.51 Tom Egbers 11-11-99 Ciko '66 Breda 03-07-16
4 69.79 Alain de Deugd 06-10-93 Achilles Oordegem (BEL) 05-09-10
5 67.54 Johan van Lieshout 08-03-69 HAC Eindhoven 03-05-86
6 67.36 Ludo van der Plaat 03-07-83 Ilion Barendrecht 11-06-00
7 67.28 Yannick Maas 28-01-97 Sprint Spijkenisse 12-04-14
8 65.91 Lars Timmerman 19-04-91 Spado Belgrado (SRB) 23-07-07
9 65.32 Roel Emans 19-10-76 AV Weert Groningen 27-06-93
10 64.70 Julian de Leeuw 06-09-99 Sprint Breda 03-07-16
11 64.05 Henrik PrŲpper 31-10-97 Phanos Amsterdam 08-06-14
12 63.72 Roar Strooper 17-04-71 AV Oss '78 Willich (GER) 18-09-88
13 63.44 Mart ten Berge 27-04-91 De Sperwers Utrecht 08-07-07
14 62.98 Rob Bakker 21-10-65 Jahn II Heerenveen 16-06-82
15 62.94 Marjo Kadiks 06-05-59 Metro Vught 10-08-75
met seniorenmateriaal:
69.12 Bert Smit 03-02-62 Swift Wilhelmshaven (GER) 15-07-79
63.30 Andrť Geertsema --70 De Sperwers Arnhem 03-07-87
62.80 Mark Heyneman 16-07-64 AAC Luik (BEL) 03-10-81
62.68 Rob ter Horst 29-09-61 AAC Rhede (GER) 25-09-77
kogelslingeren 5 kg
1 72.54 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Utrecht 31-08-12
2 69.68 Frank van den Dool 10-07-67 AV '34 Apeldoorn 14-06-84
3 69.00 Vincent Onos 08-04-86 SAV Roermond 25-10-03
4 66.56 Mischa ter Horst 08-05-71 AV '34 Zwolle 11-06-88
5 65.92 Maarten Cornelisse 25-01-92 AAC Leiden 13-06-09
6 64.01 Dennis Hemelaar 02-12-94 AAC Alphen aan den Rijn 08-07-11
7 61.47 Joris Pals 07-07-00 Feniks Fršnkisch-Crumbach (GER) 05-06-17
8 59.04 Maarten Persoon 15-03-87 AAV '36 Sittard 26-06-04
9 58.55 Luuk Vos 08-03-97 PEC 1910 Boskoop 10-05-14
10 58.38 Luigi Bellu 12-07-70 Unitas Kerkrade 05-09-87
11 58.33 Dennis Hemelaar 02-12-94 AAC Zwolle 05-03-11
12 58.23 Olaf Kamphuis 30-03-87 AV Nijmegen Amsterdam 30-05-04
13 58.14 Chris Hoede 19-07-65 TION Vught 27-06-82
14 57.68 Dennis van der Schilt 29-12-87 Groningen Atletiek Sittard 26-06-04
15 57.52 Ronald Gram 31-03-74 Sprint Breda 20-10-91
16 57.38 Arjan Klein 13-04-80 AV '47 Amsterdam 15-06-97
17 56.77 Stephan Huis in 't Veld 23-07-98 Spado Breda 27-06-15
18 56.20 Martin van Malsen 23-09-69 Sprint Steenbergen 20-09-86
19 56.08 Ruben Smink 09-08-99 AC TION Zwolle 15-09-16
20 55.49 Rutger Smith 09-07-81 Argo '77 Hesel (GER) 26-09-98
21 55.48 Daan Schade JC 06-04-01 Flevo Delta Grootebroek 15-07-16
22 55.28 Yuri Andonakis 20-02-83 Argo '77 Hengelo 24-06-00
23 55.16 John Nutbey 25-07-67 AV '34 Apeldoorn 06-10-84
9-kamp
1 6.744 Ludrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Zierikzee 19-09-99
2 6.509 Chiel Warners 02-04-78 Spirit Lelystad Zierikzee 11-06-95
3 6.505 Bob Altena 11-02-86 AV Weert Barendrecht 15-09-02
†††††††† (11.61 * 6.75 * 15.72 * 4.10 * 15.00 * 47.67 * 1.74 * 52.16 * 4.41.50)
4 6.503 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Lelystad 30-06-96
†††††††† (10.93 * 6.95 * 13.68 * 4.00 * 14.14 * 41.42 * 1.74 * 48.76 * 4.36.59)
5 6.500 Wout van Wengerden 16-02-87 Unitas Emmeloord 26-09-04
†††††††† (11.68 * 6.43 * 13.27 * 4.90 * 14.96 * 39.79 * 1.89 * 49.22 * 4.30.25)
6 6.450 Sybren Blok 25-06-96 PAC Apeldoorn 20-05-13
†††††††† (11.06 * 6.66 * 14.70 * 4.40 * 14.31 * 46.02 * 1.65 * 50.42 * 5.02.52)
7 6.446 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Best 28-07-96
†††††††† (11.41 * 7.11 * 15.43 * 4.00 * 14.61 * 35.24 * 1.91 * 50.28 * 4.49.53)
8 6.437 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Barendrecht 15-09-02
†††††††† (11.05 * 6.64 * 13.74 * 4.10 * 14.31 * 36.58 * 1.80 * 52.59 * 4.34.20)
9 6.422 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Arnhem 21-09-80
10 6.414 Robin Korving 29-07-74 Hera Emmen 02-06-91
11 6.362 Ludo van der Plaat 03-07-83 Ilion Gemert 24-09-00
†††††††† (12.04 * 6.43 * 14.61 * 4.10 * 15.53 * 45.72 * 1.90 * 67.15 * 5.11.13)
12 6.356 Bart Bennema 28-04-77 AAC '61 Amsterdam 05-06-94
13 6.327 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Gorinchem 28-09-03
†††††††† (11.78 * 6.34 * 13.43 * 3.70 * 15.75 * 39.06 * 1.86 * 70.94 * 4.28.57)
14 6.255 Menno Vloon 11-05-94 Lycurgus Gemert 18-09-11
†††††††† (11.61 * 6.53 * 14.39 * 4.70 * 14.92 * 40.73 * 1.75 * 54.21 * 5.16.60)
15 6.179 Rik Knipschild 31-01-85 Caesar Barendrecht 15-09-02
†††††††† (11.22 * 6.82 * 12.34 * 4.00 * 15.65 * 37.96 * 1.71 * 55.43 * 4.31.46)
16 6.178 Raymond Pouw 25-04-67 Tempo Haarlem 22-07-84
17 6.165 Mark Jacobs 20-04-92 GVAC Enschede 20-09-09
18 6.159 Ferry Zijl 27-04-73 AC TION Alphen aan den Rijn 03-06-90
19 6.151 Ruben van Balen 27-01-71 PSV Krommenie 26-06-88
20 6.129 Roland van Zuilen 03-04-91 AV Gouda Enschede 21-09-08
†††††††† (12.20 * 6.47 * 14.85 * 3.70 * 16.16 * 51.99 * 1.95 * 47.56 * 4.57.74)
21 6.115 Michel Verhoeven 12-06-67 Hellas Haarlem 22-07-84
10-kamp
1 7.105 Lťon Mak 05-09-00 De Gemzen Emmeloord 14-05-17
(11.45 * 5.78 * 14.93 * 1.89 * 52.26 * 14.42 * 43.74 * 4.80 * 47.41 * 5.03.86 *0.4 *1.5 *0.7)
2 6.991 Rafael Raap 18-03-99 PAC Alphen aan den Rijn 15-05-16
(11.50 * 6.67 * 13.49 * 2.01 * 52.92 * 14.89 * 39.84 * 3.90 * 50.69 * 4.54.18 * -0.1 * -0.6 *1.8)
3 6.816 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Alphen aan den Rijn 15-05-16
(11.50 * 6.39 * 13.36 * 1.89 * 51.94 * 15.28 * 37.90 * 3.60 * 51.96 * 4.36.30 * -0.1 * -0.8 *1.5)
4 6.562 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Apeldoorn 09-06-14
(11.73 * 6.32 * 16.86 * 1.79 * 55.59 * 15.66 * 51.99 * 3.52 * 42.85 * 5.20.70 *0.3 *0.0 *0.7)
5 6.541 Bryan Pronk 22-06-99 PAC Tilburg 24-05-15
(11.18 * 5.93 * 14.41 * 1.67 * 50.34 * 14.50 * 37.24 * 3.50 * 41.43 * 4.51.06 *0.0 *0.8 * -0.3)
6 6.477 Scott Boon 26-10-99 Flevo Delta Amersfoort 28-08-16
(12.04 * 6.37 * 12.08 * 1.93 * 53.55 * 16.28 * 41.22 * 4.07 * 43.83 * 4.48.01 * -1.3 *1.4 *0.8)
7 6.382 Sven Jansons 19-07-01 Altis Emmeloord 14-05-17
(11.23 * 6.91 * 12.13 * 1.83 * 53.33 * 14.43 * 31.76 * 3.40 * 37.86 * 5.00.32 *0.5 *1.7 *0.7)
8 6.365 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Apeldoorn 09-06-14
(11.50 * 5.39 * 13.15 * 1.73 * 50.46 * 14.55 * 26.53 * 3.52 * 34.47 * 4.29.64 *0.3 *1.1 *1.6)
9 6.327 Martijn Hoogewerf 05-12-98 KAV Holland Lisse 05-07-15
(11.85 * 6.05 * 12.95 * 1.79 * 56.18 * 15.08 * 40.86 * 3.95 * 45.77 * 4.59.48 *0.4 *††††† *0.0)
10 6.321 Lucas van Klaveren 11-11-99 Ilion Amersfoort 28-08-16
(11.77 * 6.46 * 12.56 * 1.90 * 52.87 * 15.60 * 35.97 * 3.67 * 40.68 * 5.00.90 * -0.1 *3.6 *1.3)
11 6.306 Joppe Stokvis 01-01-99 Triathlon Amersfoort 28-08-16
(11.77 * 6.34 * 12.61 * 1.84 * 52.92 * 15.08 * 34.26 * 3.57 * 37.11 * 4.41.73 * -1.3 *4.2 *1.3)
12 6.205 Gerwin de Haan 17-06-99 AV Heerenveen Gemert 05-06-16
(12.08 * 6.18 * 12.58 * 1.78 * 55.17 * 15.79 * 43.60 * 3.70 * 47.55 * 5.07.44 *0.1 *0.4 * -0.3)
13 6.196 Benjamin Coolen 04-02-01 Haag Atletiek Emmeloord 14-05-17
(11.71 * 5.82 * 12.38 * 1.68 * 53.77 * 15.69 * 37.64 * 4.00 * 50.25 * 5.03.56 *0.5 *2.1 *0.7)
14 6.153 Lars Woudenberg 28-06-99 AV '34 Amersfoort 28-08-16
(11.85 * 6.24 * 12.73 * 1.75 * 52.42 * 15.17 * 38.70 * 3.07 * 40.96 * 4.54.21 * -0.1 *1.0 *0.8)
15 6.141 Wessel Boons 27-03-97 Daventria Apeldoorn 09-06-14
(11.37 * 6.50 * 10.30 * 1.82 * 56.63 * 14.50 * 34.34 * 3.42 * 41.54 * 4.54.12 *0.3 *0.7 *1.6)
16 6.131 Wouter Nieuwhof 28-12-98 Ciko '66 Tilburg 24-05-15
(12.07 * 5.75 * 12.66 * 1.79 * 55.07 * 15.96 * 44.54 * 3.70 * 42.23 * 4.53.92 * -1.7 *0.4 * -0.3)
buitenlanders bij NL clubs:
6.753 Ituah Enahoro (NIG) 15-12-97 AV '34 Amersfoort 31-08-14
(11.28 * 6.40 * 14.51 * 1.60 * 51.91 * 14.44 * 44.43 * 3.80 * 49.52 * 5.08.75 *2.0 *1.2 *0.8)
4 x 100 meter
nationaal team:
41.47 Nationale B-ploeg Leiden 09-06-07
clubteam:
1 42.64 Rotterdam Rotterdam Atletiek Oordegem (BEL) 13-07-02
2 42.82 Rotterdam PAC Amstelveen 24-09-16
3 43.37 Amsterdam Phanos Amstelveen 26-09-15
4 43.70 Zoetermeer Ilion Amstelveen 29-09-12
5 43.84 Apeldoorn AV '34 Roosendaal 06-09-98
6 43.88 Eindhoven PSV Uden 15-06-96
7 43.94 Heerhugowaard Hera Drachten 25-04-05
8 44.03 Santpoort Suomi Grootebroek 26-05-13
9 44.09 Alphen aan den Rijn AAV '36 Leiden 22-09-13
10 44.15 Utrecht Hellas Utrecht 13-05-07
11 44.15 Utrecht U-Track Amstelveen 28-09-13
12 44.18 Tilburg Attila Amstelveen 21-09-02
13 44.19 Leiden Leiden Atletiek Amstelveen 28-09-13
14 44.23 Amsterdam Atos Amstelveen 29-09-12
15 44.25 Almere Almere '81 Amstelveen 24-09-16
16 44.26 Drachten Impala Zwolle 12-09-99
17 44.34 Beverwijk DEM Amstelveen 26-09-15
18 44.37 Haarlem KAV Holland Amstelveen 18-09-04
19 44.39 Vught Prins Hendrik Tilburg 12-05-08
20 44.41 Nijmegen AV Nijmegen Amstelveen 22-09-03
21 44.42 Amsterdam Continental Sport Amstelveen 22-09-03
22 44.45 Arnhem Ciko '66 Den Haag 20-09-15
23 44.48 Hilversum GAC Amstelveen 19-06-06
24 44.51 Den Haag Haag Atletiek Amstelveen 17-09-05
25 44.52 Krommenie Lycurgus Heiloo 13-06-10
betere handtijden:
43.2 Amsterdam AAC Amsterdam 06-09-92
43.7 Roosendaal THOR Roosendaal 16-06-91
44.2 Den Haag Sparta Den Haag 25-09-76
44.2 Amstelveen Startbaan Amsterdam 19-09-82
44.3 Rotterdam AVR Amsterdam 27-09-86
44.3 Delft AV '40 Alphen aan den Rijn 08-09-91